Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
114 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 07:44:50
2018-07-07 07:27:07
Weronika Bobotek QIDA
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 17:28:57
2018-07-06 17:25:54
Martyna Szwarc NATAN
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4 Seria A/90 cm Styl/Konkurs nr 4A, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca KUCE i DK
112 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 14:54:22
2018-07-06 14:52:37
Karolina Bruzdowska HISZPAN
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4 Seria A/90 cm Styl/Konkurs nr 4A, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca KUCE i DK
111 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 14:49:12
2018-07-06 14:47:55
Oliwia Wódkiewicz ROMEO
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 14:47:41
2018-07-06 14:43:09
Janusz Kosek HULA HOP
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 10:07:19
2018-07-06 09:58:17
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 8/N1/Konkurs nr 8, klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn
108 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 09:29:51
2018-07-06 09:27:06
Hubert Aniołek SPOOK
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 09:29:39
2018-07-06 09:26:38
Hubert Aniołek GULIWER
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:29:58
2018-07-06 07:17:45
Kaja Dolżan JAZGAR
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 04:44:01
2018-07-06 00:08:13
Julia Kropielnicka HAJFA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 04:43:45
2018-07-06 00:07:31
Liliana Harasim WOKSANA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 04:43:23
2018-07-06 00:06:54
Nadia Cieplińska TENERIFE L
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4 Seria A/90 cm Styl/Konkurs nr 4A, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca KUCE i DK
102 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 23:25:12
2018-07-05 23:23:31
Dominika Wolanowska POGANIN
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 23:13:52
2018-07-05 23:11:19
Tomasz Olszewski EMPEROR'S HILL
  • 2x 5 Seria B/100 cm Licencyjny/Konkurs nr 5B klasa L, Seria B - Egzamin Licencyjny KUCE gr D i DUŻE KONIE
100 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 23:14:04
2018-07-05 23:10:46
Tomasz Olszewski HAMLET F.S.
  • 2x 5 Seria A/100 cm Styl/Konkurs nr 5A klasa L, Seria A - styl jeźdźca KUCE i DUŻE KONIE
99 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 23:14:24
2018-07-05 23:10:12
Wojciech Sutkowski ARROW
  • 2x 5 Seria B/100 cm Licencyjny/Konkurs nr 5B klasa L, Seria B - Egzamin Licencyjny KUCE gr D i DUŻE KONIE
98 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 23:14:40
2018-07-05 23:09:49
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 2x 5 Seria B/100 cm Licencyjny/Konkurs nr 5B klasa L, Seria B - Egzamin Licencyjny KUCE gr D i DUŻE KONIE
97 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 23:14:54
2018-07-05 23:09:18
Laura Pertkiewicz HORSEHEATH DIAMOND LAD
  • 2x 5 Seria A/100 cm Styl/Konkurs nr 5A klasa L, Seria A - styl jeźdźca KUCE i DUŻE KONIE
96 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 23:15:08
2018-07-05 23:08:51
Julia Graczyk GELUKSROOS
  • 2x 5 Seria A/100 cm Styl/Konkurs nr 5A klasa L, Seria A - styl jeźdźca KUCE i DUŻE KONIE
95 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 23:13:38
2018-07-05 23:08:22
Julia Jaworska DONAWAY EVANDER
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 23:13:24
2018-07-05 23:05:36
Magdalena Głazek MARIO
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 23:01:48
2018-07-05 23:00:46
Marcel Prusinowski APOLLO
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 22:35:05
2018-07-05 22:31:42
Dominika Kosior DONGOLITA
  • 1x 4 Seria A/90 cm Styl/Konkurs nr 4A, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca KUCE i DK
  • 1x 5 Seria A/100 cm Styl/Konkurs nr 5A klasa L, Seria A - styl jeźdźca KUCE i DUŻE KONIE
91 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 22:34:45
2018-07-05 21:30:28
Izabela Skowrońska TORERO
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 20:15:10
2018-07-05 20:12:24
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 8/N1/Konkurs nr 8, klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn
89 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 18:38:43
2018-07-05 18:22:08
Kamila Sokołowska ALPINEX
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 18:38:23
2018-07-05 18:21:45
Julia Gorsiak MARKIZ
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 12:27:55
2018-07-05 12:26:25
Karolina Pęczyńska WONDERFUL JUMP K
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 12:27:21
2018-07-05 12:25:09
Karolina Jeruć ESTAMP
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 12:23:07
2018-07-05 10:20:01
Maciej Skwarski GAJA
  • 2x 5 Seria B/100 cm Licencyjny/Konkurs nr 5B klasa L, Seria B - Egzamin Licencyjny KUCE gr D i DUŻE KONIE
84 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 12:23:30
2018-07-05 10:11:25
Paulina Szuba ELANDA
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 09:19:48
2018-07-05 09:18:44
Magdalena Lemieszek RIKO-LOXLEY
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 09:20:01
2018-07-05 09:18:25
Wiktoria Strzeszewska EGZORCYSTA
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 09:19:35
2018-07-05 09:17:48
Wiktoria Strzeszewska HAROLD
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 08:44:35
2018-07-05 08:38:21
Anita Szafrańska GIZELA
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 06:56:14
2018-07-04 22:51:45
Mikołaj Glasser JEGOCIN
  • 1x 5 Seria A/100 cm Styl/Konkurs nr 5A klasa L, Seria A - styl jeźdźca KUCE i DUŻE KONIE
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
78 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 21:29:05
2018-07-04 21:18:05
Patrycja Janowska CZIKITA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 17:49:54
2018-07-04 10:56:09
Aleksandra Jackowska BREGO
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 10:02:49
2018-07-04 09:38:05
Oliwia Żuchewicz MA SURCE (SUKRE)
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 09:28:34
2018-07-04 09:22:19
Martyna Zięba FILEJKA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4 Seria A/90 cm Styl/Konkurs nr 4A, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca KUCE i DK
74 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 08:17:57
2018-07-04 08:06:20
Julia Ratajczak ESPARTO
  • 1x 4 Seria A/90 cm Styl/Konkurs nr 4A, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca KUCE i DK
73 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 08:17:39
2018-07-04 08:05:46
Marianna Pracel KANTUS
  • 1x 4 Seria A/90 cm Styl/Konkurs nr 4A, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca KUCE i DK
  • 2x 5 Seria A/100 cm Styl/Konkurs nr 5A klasa L, Seria A - styl jeźdźca KUCE i DUŻE KONIE
72 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 07:41:42
2018-07-04 07:39:54
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 1x 5 Seria A/100 cm Styl/Konkurs nr 5A klasa L, Seria A - styl jeźdźca KUCE i DUŻE KONIE
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
71 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 07:33:31
2018-07-04 07:32:25
Zofia Klukowska HAWEŁKA
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 07:31:32
2018-07-04 07:30:55
Weronika Lewandowska HOJVEJS CASMIR
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 06:57:37
2018-07-04 06:49:58
Oliwia Gałus FRYTKA
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 06:57:52
2018-07-04 06:49:24
Wiktoria Gzowska K' STOKROTKA
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 06:58:04
2018-07-04 06:47:53
Joanna Świetlicka PAMELA
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 06:58:16
2018-07-04 06:47:19
Agnieszka Goś PLEYBOY
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 06:58:27
2018-07-04 06:46:40
Maja Bieżuńska MANGO
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 06:41:02
2018-07-03 23:25:02
Antonina Kopacz DOMINO
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 21:41:49
2018-07-03 21:36:59
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 1x 5 Seria A/100 cm Styl/Konkurs nr 5A klasa L, Seria A - styl jeźdźca KUCE i DUŻE KONIE
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 20:39:08
2018-07-03 20:38:16
Aleksandra Lubaszka MR MAGIC INVESTMENT
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 20:38:51
2018-07-03 20:37:20
Helena Kraś ALEX
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 20:15:34
2018-07-03 20:14:35
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 1x 5 Seria A/100 cm Styl/Konkurs nr 5A klasa L, Seria A - styl jeźdźca KUCE i DUŻE KONIE
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 18:17:34
2018-07-03 17:58:32
Magdalena Zalewska DIVANA GRAND S
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 09:49:27
2018-07-03 09:37:27
Agnieszka Terlecka - Ludwiniak DAFER
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 09:49:11
2018-07-03 09:36:54
Kornelia Naumiuk C.SIOUX
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 18:22:16
2018-07-02 18:01:36
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 8/N1/Konkurs nr 8, klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 18:22:00
2018-07-02 18:01:16
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 8/N1/Konkurs nr 8, klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn
54 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 18:21:44
2018-07-02 18:00:47
Leszek Nieużyła DARAVELL
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 09:44:50
2018-07-02 09:41:05
Zofia Zawadzka VOLUTA PONYSPORT
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 09:44:31
2018-07-02 09:40:33
Marta Zadrożna BALOU DEJA VU
  • 1x 5 Seria A/100 cm Styl/Konkurs nr 5A klasa L, Seria A - styl jeźdźca KUCE i DUŻE KONIE
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 07:22:08
2018-07-02 09:39:57
Helena Szmalc QUIESTUS
  • 1x 4 Seria A/90 cm Styl/Konkurs nr 4A, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca KUCE i DK
  • 2x 5 Seria B/100 cm Licencyjny/Konkurs nr 5B klasa L, Seria B - Egzamin Licencyjny KUCE gr D i DUŻE KONIE
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 09:43:35
2018-07-02 09:38:51
Wiktoria Świrska ORCHID GREY
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 09:43:19
2018-07-02 09:38:07
Natalia Stevnert BASTYLIA
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 8/N1/Konkurs nr 8, klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 07:27:43
2018-07-02 09:37:38
Olga Roicka DE MARCO
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 07:28:07
2018-07-02 09:36:27
Dagmara Poleszak MIGRENA
  • 1x 4 Seria A/90 cm Styl/Konkurs nr 4A, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca KUCE i DK
  • 2x 5 Seria A/100 cm Styl/Konkurs nr 5A klasa L, Seria A - styl jeźdźca KUCE i DUŻE KONIE
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:30:20
2018-07-02 09:35:36
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 2x 5 Seria A/100 cm Styl/Konkurs nr 5A klasa L, Seria A - styl jeźdźca KUCE i DUŻE KONIE
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:30:43
2018-07-02 09:34:54
Weronika Olejnik LARISSA
  • 1x 5 Seria A/100 cm Styl/Konkurs nr 5A klasa L, Seria A - styl jeźdźca KUCE i DUŻE KONIE
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:29:42
2018-07-02 09:34:22
Weronika Olejnik CHARLYTTA
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 09:34:15
2018-07-02 09:33:54
Małgorzata Olbryś DREAM SENSATION
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 06:57:21
2018-07-02 09:33:24
Julia Margas ESPARTO
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 09:33:22
2018-07-02 09:32:53
Daria Lutomierska LUBA
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4 Seria A/90 cm Styl/Konkurs nr 4A, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca KUCE i DK
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 09:33:02
2018-07-02 09:32:18
Weronika Lewandowska BIRMA
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 09:31:20
2018-07-02 09:30:11
Julia Kruk KOKAINA PONYSPORT
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 09:31:08
2018-07-02 09:29:41
Ludmiła Kowalska ELFIR
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4 Seria B/90 cm Licencyjny/Konkurs nr 4B, Klasa LL - 90 cm seria B Egzamin Licencyjny - KUCE gr. C
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 09:30:55
2018-07-02 09:29:01
Alicja Iwaszczuk PSOTKA
  • 1x 5 Seria A/100 cm Styl/Konkurs nr 5A klasa L, Seria A - styl jeźdźca KUCE i DUŻE KONIE
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 09:30:39
2018-07-02 09:28:22
Natalia Goś GIOVVANI II KG
  • 1x 4 Seria A/90 cm Styl/Konkurs nr 4A, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca KUCE i DK
  • 2x 5 Seria A/100 cm Styl/Konkurs nr 5A klasa L, Seria A - styl jeźdźca KUCE i DUŻE KONIE
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 09:30:24
2018-07-02 09:27:23
Martyna Więckowska DEMON
  • 1x 5 Seria A/100 cm Styl/Konkurs nr 5A klasa L, Seria A - styl jeźdźca KUCE i DUŻE KONIE
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 09:30:12
2018-07-02 09:26:12
Sandra Puchacz ZUCCHERO
  • 1x 4 Seria A/90 cm Styl/Konkurs nr 4A, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca KUCE i DK
  • 2x 5 Seria B/100 cm Licencyjny/Konkurs nr 5B klasa L, Seria B - Egzamin Licencyjny KUCE gr D i DUŻE KONIE
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 15:14:22
2018-07-02 01:14:40
Nina Synowicz MAŁA STOKROTKA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 05:47:08
2018-07-02 01:13:22
Martyna Rosiak CEDRA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 05:47:21
2018-07-02 01:12:36
Julia Chamska MAGALA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 21:43:21
2018-07-01 21:06:35
Zuzanna Łowiec SYWILLA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-30 21:05:45
2018-06-30 21:02:12
Inga Olejarz INWOOD
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-30 21:05:22
2018-06-30 21:00:32
Angelika Głasek BAMBI
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 22:34:23
2018-06-30 09:35:31
Katarzyna Ludwiniak DODA
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4 Seria A/90 cm Styl/Konkurs nr 4A, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca KUCE i DK
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-30 08:40:36
2018-06-30 08:30:23
Aleksandra Żmijewska BEN HUR
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 12:30:11
2018-06-29 12:27:21
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 2x 5 Seria A/100 cm Styl/Konkurs nr 5A klasa L, Seria A - styl jeźdźca KUCE i DUŻE KONIE
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 12:29:53
2018-06-29 12:23:57
Aleksandra Szwajczewska ASESOR
  • 2x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
19 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 09:27:07
2018-06-29 09:22:03
Magdalena Żukowska JASPER
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5 Seria A/100 cm Styl/Konkurs nr 5A klasa L, Seria A - styl jeźdźca KUCE i DUŻE KONIE
18 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 08:53:16
2018-06-29 08:51:45
Agnieszka Młynarczyk PARSIFAL
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5 Seria A/100 cm Styl/Konkurs nr 5A klasa L, Seria A - styl jeźdźca KUCE i DUŻE KONIE
17 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 08:52:59
2018-06-29 08:50:38
Hubert Kowalczyk CUDUŚ
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 08:52:39
2018-06-29 08:48:47
Dominika Łukaszewska TOTU
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 08:46:29
2018-06-29 08:45:44
Magdalena Boguś CHAGAL
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4 Seria A/90 cm Styl/Konkurs nr 4A, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca KUCE i DK
14 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 08:46:11
2018-06-29 08:43:53
Krzysztof Borżoł ERICE
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5 Seria A/100 cm Styl/Konkurs nr 5A klasa L, Seria A - styl jeźdźca KUCE i DUŻE KONIE
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 08:45:25
2018-06-29 08:43:03
Dariusz Krupa PADYSZACH
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5 Seria A/100 cm Styl/Konkurs nr 5A klasa L, Seria A - styl jeźdźca KUCE i DUŻE KONIE
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 14:57:28
2018-06-28 14:50:39
Izabela Jędrzejczyk SZRONKA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 11:31:26
2018-06-28 11:20:41
Michał Kubiak CUBANITO
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 8/N1/Konkurs nr 8, klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn
10 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 22:16:19
2018-06-27 21:48:07
Piotr Pietrzyk AWIATOR II
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
9 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 22:16:03
2018-06-27 21:46:51
Sylwia Pietrzyk VELO
  • 1x 5 Seria A/100 cm Styl/Konkurs nr 5A klasa L, Seria A - styl jeźdźca KUCE i DUŻE KONIE
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
8 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 16:56:48
2018-06-27 16:17:38
Agata Jasnowska PESTKA
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 07:42:13
2018-06-26 21:36:24
Wiktoria Rembielińska SANTINO
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 16:25:51
2018-06-25 15:34:15
Jacek Gałkowski HERMAN
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4 Seria A/90 cm Styl/Konkurs nr 4A, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca KUCE i DK
5 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 16:25:36
2018-06-25 15:33:26
Jacek Gałkowski CALMARO
  • 1x 4 Seria A/90 cm Styl/Konkurs nr 4A, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca KUCE i DK
  • 1x 5 Seria A/100 cm Styl/Konkurs nr 5A klasa L, Seria A - styl jeźdźca KUCE i DUŻE KONIE
4 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 16:29:22
2018-06-21 16:18:27
Konstancja Von Mauberg FOLLOW ME
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 8/N1/Konkurs nr 8, klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn
3 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 16:29:41
2018-06-21 16:16:50
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 14:23:12
2018-06-20 14:17:17
Irena Pawłowska NINETTE L
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4 Seria A/90 cm Styl/Konkurs nr 4A, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca KUCE i DK
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 12:57:16
2018-06-18 12:19:45
Laura Tomann EXPRESSO EH Z
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Aniołek Hubert bpk
2007 (Mł.)
O045368
2. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
3. Bieżuńska Maja KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
brak
4. Bobotek Weronika JKS Olsza
S
Brak
5. Boguś Magdalena Klub Jeździecki Chrobry
2003 (JM.)
O050100
6. Borżoł Krzysztof Klub Jeździecki Chrobry
S
O045566
7. Bruzdowska Karolina bpk
2004 (JM.)
brak
8. Chamska Julia Różaland
2004 (JM.)
brak
9. Cieplińska Nadia bpk
2003 (JM.)
O047989
10. Dolżan Kaja KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
brak
11. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
12. Gałus Oliwia KJ Wiktorowo
S
brak
13. Glasser Mikołaj SCIM stajnia Agmaja
1998 (MJ.)
O024169
14. Głasek Angelika bpk
2002 (J.)
brak
15. Głazek Magdalena bpk
2001 (J.)
brak
16. Gorsiak Julia Szybki Konik
2004 (JM.)
brak
17. Goś Agnieszka KJ Wiktorowo
S
brak
18. Goś Natalia KJ Wiktorowo
2002 (J.)
O040071
19. Graczyk Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O039162
20. Gzowska Wiktoria KJ Wiktorowo
2008 (Mł.)
brak
21. Harasim Liliana bpk
2007 (Mł.)
brak
22. Iwaszczuk Alicja KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O024677
23. Jackowska Aleksandra niezrzeszony
1999 (MJ.)
brak
24. Janowska Patrycja bpk
2008 (Mł.)
brak
25. Jasnowska Agata Stajnia Agmaja
S
Brak
26. Jaworska Julia JKS Olsza
2002 (J.)
brak
27. Jędrzejczyk Izabela KS AZS AWF Warszawa
2004 (JM.)
brak
28. Kajak Dawid BPK (MAZ)
S
O028288
29. Kopacz Antonina KJ Aromer Józefin
2008 (Mł.)
O045416
30. Kosek Janusz bpk
S
4968/17
31. Kosior Dominika brak
S
O034257
32. Kowalczyk Hubert Klub Jeździecki Chrobry
2009 (Mł.)
O048645
33. Kowalska Ludmiła KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O039321
34. Kraś Helena bpk
2006 (JM.)
brak
35. Kropielnicka Julia BPK
2006 (JM.)
brak
36. Kruk Julia bpk
2004 (JM.)
O035449
37. Krupa Dariusz KJ Chrobry Warszawa
S
O039618
38. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
39. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
40. Lemieszek Magdalena Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO
S
brak
41. Lewandowska Weronika UKS Akademia Jeździectwa
2005 (JM.)
O038650
42. Lubaszka Aleksandra bpk
2005 (JM.)
brak
43. Ludwiniak Katarzyna BPK
2005 (JM.)
O038345
44. Lutomierska Daria KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O040074
45. Łowiec Zuzanna KJ Szwadron
2004 (JM.)
Brak
46. Łukaszewska Dominika Klub Jeździecki Chrobry
2005 (JM.)
brak
47. Margas Julia TKKF Podkowa Leśna
2005 (JM.)
O036906
48. Młynarczyk Agnieszka Klub Jeździecki Chrobry
2004 (JM.)
O037688
49. Naumiuk Kornelia bpk
2009 (Mł.)
O047930
50. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
51. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
52. Olbryś Małgorzata Klub Jeździecki Wiktorowo
2006 (JM.)
00000
53. Olejarz Inga brak
2004 (JM.)
brak
54. Olejnik Weronika KJ Wiktorowo
2000 (J.)
O024071
55. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
56. Paliszkiewicz Natalia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
O038967
57. Pawłowska Irena bpk
2007 (Mł.)
O039852
58. Pęczyńska Karolina JKS Karolina
S
O003975
59. Pertkiewicz Laura JKS Olsza
2017 (Mł.)
O040145
60. Pietrzyk Piotr KJ Galop Kozienice
S
O009275
61. Pietrzyk Sylwia KJ Galop Kozienice
S
O009355
62. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O040940
63. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O040940
64. Pracel Marianna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
O048998
65. Prusinowski Marcel bpk
2003 (JM.)
brak
66. Puchacz Sandra KJ Wiktorowo
2000 (J.)
O035229
67. Rembielińska Wiktoria Ranczo Oregon
2009 (Mł.)
brak
68. Roicka Olga KJ Wiktorowo
2000 (J.)
O033609
69. Rosiak Martyna KJ Różaland
2003 (JM.)
brak
70. Skowrońska Izabela Klub Jeździecki Chrobry
2006 (JM.)
brak
71. Skwarski Maciej bpk
S
O011456
72. Sokołowska Kamila Szybki Konik
2003 (JM.)
brak
73. Strzeszewska Wiktoria Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO
2008 (Mł.)
2626/18
74. Sutkowski Wojciech JKS Olsza
S
O005592
75. Świetlicka Joanna KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
brak
76. Świrska Wiktoria KJ Wiktorowo
2003 (JM.)
brak
77. Synowicz Nina Różaland
2007 (Mł.)
brak
78. Szafrańska Anita Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2004 (JM.)
O049101
79. Szmalc Helena KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O043394
80. Szwarc Martyna BPK - MAZ
S
O005618
81. Terlecka - Ludwiniak Agnieszka BPK
S
brak
82. Tomann Laura niezrzeszony
2003 (JM.)
O047607
83. Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
1999 (MJ.)
O020954
84. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O040063
85. Wesołowska Aniela Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2002 (J.)
O043883
86. Więckowska Martyna KJ Wiktorowo
S
O014576
87. Wódkiewicz Oliwia BPK
2006 (JM.)
brak
88. Wolanowska Dominika KJ Eco-Milk Kamionki
S
O002581
89. Zadrożna Marta KJ Wiktorowo
S
O043939
90. Zalewska Magdalena Stajnia Budziska
S
brak
91. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O045569
92. Zięba Martyna Klub Jeździecki Dworek
2001 (J.)
O041584
93. Żmijewska Aleksandra Klub Jeździecki Chrobry
2003 (JM.)
brak
94. Żuchewicz Oliwia Różaland
2001 (J.)
Brak
95. Żukowska Magdalena Klub Jeździecki Chrobry
2005 (JM.)
O050777
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

61

ALEX Małopolak POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Irak
M: Aisza
O: Fundacja Klub Jeździecki Okrzeszyn
B: Jarosław Pawlik
brak 006550048203
2.

89

ALPINEX Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Murat-Nur/
M: Akwa / Reguł
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Józef Skulski
brak
3.

93

APOLLO KUC POL 2011 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: nn
O: -
B: -
brak
4.

99

ARROW SP POL 2001 Wałach siwa F: Rubin
M: Akita
O: Wojciech Sutkowski
B: Piotr Rembelski
K006047 009 66 0005401
5.

23

AWIATOR II SP POL 2006 Ogier gniada F: Lord Star
M: Anavel P
O: Piotr Pietrzyk
B: -
K010236
6.

51

BALOU DEJA VU HAN GER 2006 Klacz gniada/178 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Sir Shutterfly / Silvio I
O: Marta Zadrożna
B:
K016332 DE431310662310
7.

36

BAMBI NN POL 2004 Wałach bułana/kuc: F: NN
M: NN
O: Beata Głasek
B: NN
brak
8.

35

BEN HUR KUC POL 2009 Ogier kasztanowata/kuc:145 F: Rob Roy / Renoir
M: Bajeczka / Mister Man
O: Milena Kowalczyk
B: D. Gronet
K016929 616013640067709
9.

46

BIRMA DRP POL 2013 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Mariusz Lewandowski
B: T Kowala
brak
10.

57

C.SIOUX KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc: F: Apasjonata Sas / Bolster Goldleaf
M: Coelenhage's Sally / Castellau Vip
O: Emilia Naumiuk
B: Anna Tomaszewska
K019726 616013520142809
11.

18

CALMARO DSP GER 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Odette / Pesus
O: Karolina Gałkowska
B:
K021498 DE455870266210
12.

7

CEDRA SP POL 28.04.2004 Klacz gniada F: Good Luck /
M: Cezarea /
O: Martyna Rosiak
B: Leon Gawroński
brak 616007520044704
13.

28

CHAGAL KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc: F: Very Top / Going Top
M: Chanel / Cyma
O: Agnieszka Kowalczyk
B: D. Gronet
K011834 POL013640015705 104IA89
14.

9

CHARLYTTA Holsztyn GER 2011 Klacz gniada/178 F: Chin champ
M: Windhoek
O: Weronika Olejnik
B: Martina Rennekamp
K024555 DE421000277311
15.

24

CUBANITO Niem. Sport. GER 2011 Wałach siwa/175 F: Chap / Cellestial
M: Astra / Acadius
O: Karolina Gałkowska
B:
K021337 DE456370129911
16.

30

CUDUŚ KUC POL 2011 Wałach gniada F: Nando / Nightstar
M: Chanel / Cyma
O: Milena Kowalczyk
B: Dominik Gronet
K022425 616013640076211
17.

77

CZIKITA Wielkopolska POL 2008 Klacz kasztanowata F: le Voltaire
M: Czamara
O: Fundacja Klub Jeździecki Okrzeszyn
B: Gosp. Rolne Tomasz Burzyński
brak POL 007600224408
18.

58

DAFER KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:146 cm F: V.I.P.
M: Dafra
O: Agnieszka Terlecka - Ludwiniak
B: Jacek Rutkowski
brak POL013661811207
19.

54

DARAVELL SP POL 2007 Wałach gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
O: Jerzy Korona
B: Roman Barlik
K019601 POL009610190107
20.

13

DE MARCO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Daisy PG / Calderon
O: Olga Roicka
B: Jan Ratajczak
K014910 12431
21.

41

DEMON SP POL 2004 Wałach siwa F: Atylla / Argentinus
M: Delta / Flaming
O: Martyna Więckowska
B: Artur Paluch
K020032 POL009670083404
22.

59

DIVANA GRAND S SP POL 2010 Klacz gniada F: Cityboy R
M: Delicja
O: Magdalena Zalewska
B: Soćko Mateusz
brak
23.

2

DODA Małopolska POL 2013 Klacz siwa F: Barnaba
M: Dąbrówka
O: Edyta Ludwiniak
B: Gabriel Górski
K024812
24.

64

DOMINO KM POL 2004 Wałach srokata/kuc:136 F: Arkan / Pers
M: Dora / nn
O: Marcin Kopacz
B: Jarzy Wysoczański
K018242 POL013530410304
25.

95

DONAWAY EVANDER Welsh Pony POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: .
M: .
O: .
B: .
brak
26.

92

DONGOLITA XX POL 2011 Klacz gniada F: Dzahar
M: Darling Special
O: D.Kosior
B: brak
K026094
27.

48

DREAM SENSATION DRP GER 2012 Klacz gniada/kuc:146 F: Champion de Luxe
M: Burghof's Dream Girl
O: T.Olbryś
B: GER
brak DE 434340703812
28.

81

EGZORCYSTA KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: Ewrim
M: Liza
O: Aneta Zawadzka
B: Jacek Piasecki
K012364 11793
29.

44

ELFIR 00 POL 2001 Wałach siwa/mk:147 F: Pesal /
M: Ejbora / Borek
O: Martyna Więckowska
B: SK Janów Podlaski
K018958 POL010000003081
30.

101

EMPEROR'S HILL XX IRL 2012 Wałach gniada F: Scorpion
M: .Watermelon
O: Tomasz Olszewski
B: Irlandia
K025845
31.

27

ERICE SP POL 2008 Klacz gniada F: Charisma 115 / Calido I
M: Ehrendame / Ehrentusch
O: Milena Kowalczyk
B: KJ Nad Wigrami
K012100 POL009510208208 104JR94
32.

8

ESPARTO SP POL 2009 Wałach gniada F: Ramstein
M: Equitana
O: Monika Ratajczak
B: Niemcy
K022485
33.

85

ESTAMP MŁP POL 2012 Wałach gniada F: San Luis
M: Ekspansja JP
O: Karolina Pęczyńska
B: Polska
brak
34.

87

EXPRESSO EH Z Zangersheide BEL 2013 Wałach kasztanowata/166 F: Elvis Ter Putte
M: Laila
O: KAO Katarzyna Ostap-Tomann
B: Euro Horse bvba Axel Verlooy
brak
35.

74

FILEJKA KUC POL 09.07.2001 Klacz gniada/kuc:145 F: Suseł
M: Figa
O: Grzegorz Zięba
B: SK Plękity
K006437 POL01366007820108465
36.

17

FOLLOW ME Deutsches Sportpferd GER 2007 Klacz /170cm F: Fly High
M: Donner-Knispel
O: Marta von Mauberg
B: Ralf Litz
K015296 DE 456-3703917-07
37.

55

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
38.

69

FRYTKA Typ Szlachetny POL 2006 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: Martyna Więckowska
B: NN
brak
39.

84

GAJA SP POL 2011 Klacz inna F: Solaris
M: Gloria V
O: Kamil Wiszniewski
B: brak
K020695
40.

96

GELUKSROOS KWPN NLD 2012 Klacz gniada/162 F: Con Polydor
M: Cedelroze / Sarantos
O: Justyna Kopko
B: Holandia
K025786
41.

56

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
42.

42

GIOVVANI II KG SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Landor S / Landadel
M: Genewa KG / Campari M
O: Agnieszka Goś
B: Grzegorz Komin
K021971 616009610116010
43.

79

GIZELA KUC POL 2010 Klacz srokata/kuc:134 F: NN
M: GABI AS
O: Anna Nagórka
B: Dziechciarz Marian
K023968 616999580284510
44.

109

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
45.

107

GULIWER Kuc Walijski POL 2008 Wałach siwa/kuc: F: Guli
M: Wera
O: Aneta Aniołek
B: NN
brak
46.

105

HAJFA SP POL 2002 Klacz gniada F: Romario /
M: Homilia /
O: Julia Kropielnicka
B:
brak
47.

80

HAROLD KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: KLEIN HUMALDA’S HOLLIDAY HEDWIG
O: Stella Strzeszewska
B: Piotr Grel
Brak
48.

11

HAZELHORST'S DIAMO Kuc New Forest NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
O: Stanisław Poleszak
B:
K023254 528018020051289
49.

19

HERMAN KWPN NED 2012 Ogier ciemnogniada/175 F: Think Twice D'ici / Burggraaf
M: Belle Miranda / Sarantos
O: Karolina Gałkowska
B: W.A.M. Oude Wesselink
K021644 528003201209826
50.

112

HISZPAN SP POL 2003 Wałach gniada F: Diades
M: Hangara
O: Justyna Bruzdowska
B: Mirowski Władysław
brak POL009611244003
51.

70

HOJVEJS CASMIR DWB GER 2013 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Eiluns Spartan
M: Calina
O: Mariusz Lewandowski
B: GER
K025195
52.

97

HORSEHEATH DIAMOND LAD ISH IRL 2009 Wałach gniada F: Carric Diamond Lad
M: Ballacraine
O: Piotr Pertkiewicz
B: Irlandia
K025368 74383933737
53.

110

HULA HOP SP POL 2013 Wałach kasztanowata/167 F: Love Affair
M: Halka
O: Janusz Kosek
B: Janusz Kosek
brak
54.

98

INSYGNIA WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Barbur
M: Intana
O: Radosław Paliszkiewicz
B: SK Pępowo
K025016
55.

37

INWOOD Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Royal Court
M: Italia
O: Małgorzata Persona-Olejarz
B: Bogdan Marek Tomaszewski
Brak
56.

32

JASPER WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Quasimodo van de Molendreef
M: Jenefer
O: Żukowski Marek
B: Kopczyński Jacek
K016599
57.

106

JAZGAR KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: S.Jonak
B: S Jonak
brak
58.

78

JEGOCIN SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Carlo Grande
M: Jemioła
O: Barbara Glasser
B: Stadnina koni Ferenstein
K019110
59.

68

K' STOKROTKA KUC POL 2006 Klacz kara F: Bartek
M: Koniczyna
O: Martyna Więckowska
B: Borys Krzysztof
brak
60.

73

KANTUS SP POL 2003 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Mariana Pracel
B: POL
brak
61.

90

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara F: Elf / Fanimo
M: Kaliopea BH / Arlan
O: Bogna Hupa
B: Bogna Hupa
K024132 616009661444411
62.

16

KOEKOEKSHOF MARISKA Welsh Pony NED 2003 Klacz kasztanowata F: Casperhofs Freddy / Woldbergs Bart
M: Koekoekshof Rolette / Eyarth Harlequin
O: Marta Von Mauberg
B: J. Flier
K011976 KWPN0301032
63.

45

KOKAINA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:140 F: Nico - K
M: Klisza
O: Aneta Gondzik-Polimeni
B: Barbara Guniewicz
K020360 12629
64.

10

LARISSA SP POL 2008 Klacz gniada/mk: F: Opar / Rancouver
M: Larmena / Cotton Club
O: Tomasz Olejnik
B: Barbara Guniewicz
K013634 616009570339408
65.

47

LUBA OO POL 2009 Klacz gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Marek Owsianecki
B: Marek Owsianecki
brak 616999590296410
66.

75

MA SURCE (SUKRE) Czysta Krew Arabska ESP 13.04.2007 Wałach siwa/mk: F: Sellui
M: Magala
O: Marcin Różalski
B: Magnolia Arabians
Brak 190201004601132
67.

39

MAGALA Czysta Krew Arabska ESP 04.03.2004 Klacz siwa F: Borneo /
M: Trinidad /
O: Marta Kwiatkowska
B:
brak 190201004501111
68.

53

MAŁA STOKROTKA Mały Koń POL 2009 Klacz tarantowata/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Różalski
B: Paweł Więcek
brak
69.

65

MANGO KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:120 F: Grey / Lubczyk
M: Marina / Hertz
O: Jan Ratajczak
B: Wojciech Grześkowiak
K021034 616013610152710
70.

94

MARIO MLP POL 2006 Wałach siwa F: Gerber
M: Murcja
O: Justyna Kopko
B: Dziekańska Małgorzata
brak POL 006 66 02258 06
71.

88

MARKIZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Wałach siwa F: Cejero
M: Mylady
O: Gorsiak Rafał
B: Kerner Grzegorz
K023092
72.

12

MIGRENA MŁP POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Berlin Bej / Elsing
M: Mikstura / Emetyt
O: Martyna Wieckowska , Jan Ratajczak
B: Maciej Krawczyk
K024870 POL006660070708
73.

62

MR MAGIC INVESTMENT American Paint Horse SVK 2011 Wałach srokata F: Quick Wind Investment
M: Magic Poco Lena Beau
O: Fundacja Klub Jeździecki Okrzeszyn
B: Słowacja
616014661581811
74.

113

NATAN Typ Szlachetny POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Denis
M: Neska
O: Martyna Szwarc
B: nn
K023855 POL999660739400
75.

15

NINETTE L KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:144 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Nancy L / Czyżyk
O: Agata Pawłowska
B: KJ Alexander
K021917 POL013580217605
76.

50

ORCHID GREY Westfalski GER 2013 Wałach siwa/mk:157 F: Quote
M: Caukelis
O: Bogdan Świrski
B: Niemcy
brak
77.

26

PADYSZACH WLKP POL 2002 Wałach gniada F: Niels
M: Prima
O: Milena Kowalczyk
B: Milena Kowalczyk
K008929
78.

67

PAMELA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Paloma
O: Martyna Więckowska
B: Remigiusz Makowski
K011292
79.

31

PARSIFAL WLKP POL 2003 Wałach F: Niels
M: Prima
O: Milena Kowalczyk
B: Milena Kowalczyk
K011308
80.

21

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
O: Lena Jasnowska
B: Mordzelewski
Brak
81.

66

PLEYBOY Małopolska POL 2010 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Petra
O: Martyna Wieckowska , Jan Ratajczak
B: Maciej Krawczyk
Brak
82.

102

POGANIN Wlkp/poch.trk. POL 2014 Ogier gniada/168 F: Eloquent
M: Poganka
O: SK Liski
B: SK Liski
brak
83.

43

PSOTKA Mały Koń POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Wiek /
M: Psota / Jaśmin
O: Master Horse
B: SK Gładyszów
K024227 POL013570279306
84.

114

QIDA SP POL 2001 Klacz kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Gretka
O: Weronika Bobotek
B: ---
Brak
85.

116

QUATERINA G F:
M:
O:
B:
86.

14

QUIESTUS SF FRA 2004 Wałach siwa F: Clinton
M: Chimene D'Avril
O: Helena Szmalc
B: Francja
K017635 04 711 233 T
87.

82

RIKO-LOXLEY SP POL 2000 Wałach gniada F: Bumerang
M: Roxy
O: Stella Strzesewska
B: Henryk Soboń
brak 07305
88.

111

ROMEO SP POL 2013 Wałach siwa F: Roland
M: Rabatka
O: Janusz Kosek
B: Michał Kłodawski
brak
89.

115

RUMBA SP POL 2000 Klacz gniada F: Prozaik
M: NN
O: Rafał Jackowski
B: Rafał Jackowski
brak
90.

20

SANTINO Kuc Walisjki POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:117 F: Capo 14
M: Szanta
O: Izabela Rembielińska Guszpit
B: Izabela Rembielińska Guszpit
brak
91.

108

SPOOK KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Aneta Aniołek
B: NN
brak
92.

60

STARLIGHT OLD DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
O: Emilia Naumiuk
B: Jarosław Sekuła
K021904 DE418180155209
93.

38

SYWILLA SP POL 2012 Klacz gniada F: Fair Play Coudreau
M: Samantha Ponysport
O: Zuzanna Łowiec
B: Marek Kot
Brak
94.

25

SZRONKA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Karolina Gałkowska
B:
brak
95.

103

TENERIFE L SP POL 2009 Klacz gniada F: Gayall / Luron
M: Tola Z / Cartree Z
O: Nadia Cieplińska
B: Jan Ludwiczak
K016418 616009610036509
96.

91

TORERO KUC POL 2008 Ogier kasztanowata/kuc: F: Bolero / Life And Liberty
M: Totu / Domingo
O: Milena Kowalczyk
B: D. Gronet
K018393 POL013640060608
97.

29

TOTU KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Domingo / Top Dark Dream
M: Twenty / Mister Man
O: Milena Kowalczyk
B: D. Gronet
K011315 616013640015403
98.

63

TUTSI Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Aravel II
M: Tesmiran
O: Piotr Wesołowski
B: Piotr Wiese
K018661
99.

22

VELO KWPN NED 2002 Wałach siwa F: Celano / Capitol I
M: Relaleen / Julio Mariner
O: Piotr Pietrzyk
B:
K006616 0204365
100.

52

VOLUTA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:138 F: Nico-K / Nandy Man
M: Viva / Grawer
O: Dominika Bronz
B: Barbara Guniewicz
K024198 POL013570028206
101.

104

WOKSANA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Andos /
M: Wokanda /
O: Nikola Krajewska
B: Roman Siwek
brak
102.

86

WONDERFUL JUMP K SP POL 2011 Klacz gniada F: Contendus
M: Wanesa
O: Wrzosek Dominika
B: Polska
Brak
103.

40

ZUCCHERO XX POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Fastand and Furious
M: Zarita
O: Grzegorz Kaczmarek / Jan Ratajczak
B: Grzegorz Kaczmarek
K026112
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
bpk
GULIWER (107)
2018-07-07
SPOOK (108)
2018-07-07
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2018-07-07
5
2018-07-07
3
Bieżuńska Maja
KJ Wiktorowo
MANGO (65)
2018-07-07
2018-07-07
1
2018-07-07
Bobotek Weronika
JKS Olsza
QIDA (114)
2018-07-07
1
Boguś Magdalena
Klub Jeździecki Chrobry
CHAGAL (28)
2018-07-07
1
2018-07-07
43
2018-07-07
Borżoł Krzysztof
Klub Jeździecki Chrobry
ERICE (27)
2018-07-07
1
2018-07-07
1
Bruzdowska Karolina
bpk
HISZPAN (112)
2018-07-07
1
2018-07-07
1
2018-07-07
Chamska Julia
Różaland
MAGALA (39)
2018-07-07
8
2018-07-07
1
2018-07-07
Cieplińska Nadia
bpk
2018-07-07
2018-07-07
12
2018-07-07
Dolżan Kaja
KJ Wiktorowo
JAZGAR (106)
2018-07-07
1
2018-07-07
1
2018-07-07
35
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
CALMARO (18)
2018-07-07
3
2018-07-07
15
HERMAN (19)
2018-07-07
19
2018-07-07
6
Gałus Oliwia
KJ Wiktorowo
FRYTKA (69)
2018-07-07
35
2018-07-07
1
2018-07-07
48
Glasser Mikołaj
SCIM stajnia Agmaja
JEGOCIN (78)
2018-07-07
8
2018-07-07
Głasek Angelika
bpk
BAMBI (36)
2018-07-07
1
2018-07-07
8
Głazek Magdalena
bpk
MARIO (94)
2018-07-07
2018-07-07
Gorsiak Julia
Szybki Konik
MARKIZ (88)
2018-07-07
1
2018-07-07
1
Goś Agnieszka
KJ Wiktorowo
PLEYBOY (66)
2018-07-07
2018-07-07
Goś Natalia
KJ Wiktorowo
2018-07-07
16
2018-07-07
17
2018-07-07
1
200
Graczyk Julia
JKS Olsza
2018-07-07
7
2018-07-07
11
Gzowska Wiktoria
KJ Wiktorowo
2018-07-07
17
2018-07-07
12
2018-07-07
44
Harasim Liliana
bpk
WOKSANA (104)
2018-07-07
1
2018-07-07
52
2018-07-07
50
Iwaszczuk Alicja
KJ Wiktorowo
PSOTKA (43)
2018-07-07
13
2018-07-07
5
Jackowska Aleksandra
niezrzeszony
RUMBA (115)
2018-07-07
1
2018-07-07
1
Janowska Patrycja
bpk
CZIKITA (77)
2018-07-07
2018-07-07
1
2018-07-07
Jasnowska Agata
Stajnia Agmaja
PESTKA (21)
2018-07-07
14
2018-07-07
1
Jaworska Julia
JKS Olsza
2018-07-07
2018-07-07
Jędrzejczyk Izabela
KS AZS AWF Warszawa
SZRONKA (25)
2018-07-07
16
2018-07-07
1
Kajak Dawid
BPK (MAZ)
GRYKA (109)
2018-07-07
6
2018-07-07
5
Kopacz Antonina
KJ Aromer Józefin
DOMINO (64)
2018-07-07
1
2018-07-07
30
2018-07-07
1
Kosek Janusz
bpk
HULA HOP (110)
2018-07-07
2018-07-07
2018-07-07
49
Kosior Dominika
brak
2018-07-07
17
2018-07-07
21
Kowalczyk Hubert
Klub Jeździecki Chrobry
CUDUŚ (30)
2018-07-07
2018-07-07
30
2018-07-07
1
Kowalska Ludmiła
KJ Wiktorowo
ELFIR (44)
2018-07-07
1
2018-07-07
2018-07-07
Kraś Helena
bpk
ALEX (61)
2018-07-07
1
2018-07-07
41
2018-07-07
37
Kropielnicka Julia
BPK
HAJFA (105)
2018-07-07
2018-07-07
2018-07-07
2018-07-07
35
Kruk Julia
bpk
2018-07-07
Krupa Dariusz
KJ Chrobry Warszawa
2018-07-07
41
2018-07-07
30
2018-07-07
20
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-07-07
4
2018-07-07
1
750
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-07-07
10
2018-07-07
2
200
Lemieszek Magdalena
Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO
2018-07-07
1
2018-07-07
1
Lewandowska Weronika
UKS Akademia Jeździectwa
BIRMA (46)
2018-07-07
1
2018-07-07
2018-07-07
Lubaszka Aleksandra
bpk
2018-07-07
2018-07-07
2018-07-07
Ludwiniak Katarzyna
BPK
DODA (2)
2018-07-07
1
2018-07-07
2
Lutomierska Daria
KJ Wiktorowo
LUBA (47)
2018-07-07
50
2018-07-07
11
2018-07-07
9
2018-07-07
1
Łowiec Zuzanna
KJ Szwadron
SYWILLA (38)
2018-07-07
17
2018-07-07
44
2018-07-07
48
Łukaszewska Dominika
Klub Jeździecki Chrobry
TOTU (29)
2018-07-07
1
2018-07-07
1
2018-07-07
1
Margas Julia
TKKF Podkowa Leśna
2018-07-07
42
2018-07-07
39
Młynarczyk Agnieszka
Klub Jeździecki Chrobry
2018-07-07
2018-07-07
2018-07-07
Naumiuk Kornelia
bpk
C.SIOUX (57)
2018-07-07
8
2018-07-07
1
2018-07-07
1
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
2018-07-07
2
75
2018-07-07
3
100
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
2018-07-07
FREDORA (55)
2018-07-07
1
400
2018-07-07
2
600
2018-07-07
3
200
2018-07-07
4
Olbryś Małgorzata
Klub Jeździecki Wiktorowo
2018-07-07
48
2018-07-07
1
2018-07-07
1
Olejarz Inga
brak
INWOOD (37)
2018-07-07
1
2018-07-07
1
Olejnik Weronika
KJ Wiktorowo
2018-07-07
4
50
2018-07-07
2
300
LARISSA (10)
2018-07-07
2018-07-07
Olszewski Tomasz
JKS Olsza
2018-07-07
2018-07-07
2018-07-07
12
Paliszkiewicz Natalia
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2018-07-07
3
2018-07-07
Pawłowska Irena
bpk
2018-07-07
39
2018-07-07
7
2018-07-07
5
Pęczyńska Karolina
JKS Karolina
ESTAMP (85)
2018-07-07
1
2018-07-07
1
2018-07-07
1
2018-07-07
42
2018-07-07
35
2018-07-07
1
Pertkiewicz Laura
JKS Olsza
2018-07-07
16
2018-07-07
14
Pietrzyk Piotr
KJ Galop Kozienice
2018-07-07
2018-07-07
Pietrzyk Sylwia
KJ Galop Kozienice
VELO (22)
2018-07-07
2018-07-07
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
2018-07-07
6
2018-07-07
1
300
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
MIGRENA (12)
2018-07-07
2018-07-07
23
2018-07-07
4
Pracel Marianna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
KANTUS (73)
2018-07-07
14
2018-07-07
18
2018-07-07
4
Prusinowski Marcel
bpk
APOLLO (93)
2018-07-07
46
2018-07-07
1
2018-07-07
1
Puchacz Sandra
KJ Wiktorowo
2018-07-07
20
2018-07-07
13
Rembielińska Wiktoria
Ranczo Oregon
SANTINO (20)
2018-07-07
2018-07-07
47
2018-07-07
1
Roicka Olga
KJ Wiktorowo
2018-07-07
7
2018-07-07
7
Rosiak Martyna
KJ Różaland
CEDRA (7)
2018-07-07
1
2018-07-07
30
2018-07-07
1
Skowrońska Izabela
Klub Jeździecki Chrobry
TORERO (91)
2018-07-07
1
2018-07-07
1
2018-07-07
1
Skwarski Maciej
bpk
GAJA (84)
2018-07-07
3
75
2018-07-07
5
Sokołowska Kamila
Szybki Konik
ALPINEX (89)
2018-07-07
34
2018-07-07
1
Strzeszewska Wiktoria
Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO
HAROLD (80)
2018-07-07
15
2018-07-07
35
2018-07-07
1
Sutkowski Wojciech
JKS Olsza
ARROW (99)
2018-07-07
2018-07-07
2
Świetlicka Joanna
KJ Wiktorowo
PAMELA (67)
2018-07-07
1
2018-07-07
1
2018-07-07
1
Świrska Wiktoria
KJ Wiktorowo
2018-07-07
1
2018-07-07
43
2018-07-07
43
Synowicz Nina
Różaland
2018-07-07
1
2018-07-07
43
2018-07-07
30
Szafrańska Anita
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
GIZELA (79)
2018-07-07
1
2018-07-07
11
2018-07-07
1
Szmalc Helena
KJ Wiktorowo
2018-07-07
18
2018-07-07
4
2018-07-07
1
Szwarc Martyna
BPK - MAZ
NATAN (113)
2018-07-07
29
2018-07-07
15
2018-07-07
8
Terlecka - Ludwiniak Agnieszka
BPK
DAFER (58)
2018-07-07
35
2018-07-07
2018-07-07
47
Tomann Laura
niezrzeszony
2018-07-07
30
2018-07-07
1
Von Mauberg Konstancja
Polski Polo Klub Brochów
2018-07-07
2018-07-07
Von Mauberg Wiktoria
KJ Wiktorowo
2018-07-07
2018-07-07
1
2018-07-07
1
Wesołowska Aniela
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
TUTSI (63)
2018-07-07
9
2018-07-07
6
Więckowska Martyna
KJ Wiktorowo
DEMON (41)
2018-07-07
19
2018-07-07
8
Wódkiewicz Oliwia
BPK
ROMEO (111)
2018-07-07
2018-07-07
2018-07-07
Wolanowska Dominika
KJ Eco-Milk Kamionki
POGANIN (102)
2018-07-07
50
2018-07-07
37
Zadrożna Marta
KJ Wiktorowo
2018-07-07
22
2018-07-07
Zalewska Magdalena
Stajnia Budziska
2018-07-07
1
2018-07-07
30
2018-07-07
35
Zawadzka Zofia
KJ Wiktorowo
2018-07-07
2018-07-07
2018-07-07
Zięba Martyna
Klub Jeździecki Dworek
FILEJKA (74)
2018-07-07
33
2018-07-07
1
2018-07-07
10
Żmijewska Aleksandra
Klub Jeździecki Chrobry
BEN HUR (35)
2018-07-07
1
2018-07-07
1
2018-07-07
1
Żuchewicz Oliwia
Różaland
2018-07-07
12
2018-07-07
Żukowska Magdalena
Klub Jeździecki Chrobry
JASPER (32)
2018-07-07
2018-07-07

Number of Riders: 95

Number of Horses: 103

The sum of prizes: 3 250.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl