Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 20:06:38
2018-05-05 20:00:40
Karolina Badowska DOBROCHNA BH
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 13:11:37
2018-05-05 12:56:15
Marta Bekasiewicz KOLOS
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 22:05:06
2018-05-04 20:57:34
Agata Koroluk ZUCCHERO A VELO
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 11:30:23
2018-05-04 11:04:18
Grzegorz Świat OMENA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 20:39:45
2018-05-03 18:57:56
Alicja Markiewicz TOPAZ
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 20:39:57
2018-05-03 18:57:34
Alicja Markiewicz L-BRENDA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 06:44:57
2018-05-01 06:37:01
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 06:45:09
2018-05-01 06:36:41
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 05:58:17
2018-05-01 00:38:19
Julia Sobiepańska EVER FOR EVER
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 05:58:06
2018-04-30 23:35:58
Wiktoria Król DUMKA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 05:57:52
2018-04-30 23:31:56
Wiktoria Król ROBESPIERRE
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 21:41:58
2018-04-30 21:32:02
Aleksandra Florczak FIRST
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:54:11
2018-04-30 20:47:13
Wiktoria Huber LOLITA BH
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 19:47:33
2018-04-30 19:17:20
Anna Sieńko MIDNIGHT MAGIC
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 17:24:26
2018-04-30 17:07:58
Aleksnadra Małek TURIA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 17:24:13
2018-04-30 16:08:27
Iga Głośniak FIODOR
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 21:40:17
2018-04-29 18:09:45
Mikołaj Glasser JEGOCIN
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 22:34:11
2018-04-28 22:23:14
Wiktoria Król P' QUATRO
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 09:50:49
2018-04-27 09:40:17
Bogdan Maślanka KASTET
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 09:51:01
2018-04-27 09:39:46
Bogdan Maślanka CON AKRELLO W
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 05:09:54
2018-04-26 22:26:19
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 17:58:49
2018-04-24 11:09:30
Kalina Lipiec DAGLEZJA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 17:59:00
2018-04-24 11:08:59
Gabriela Grzymała MAKS
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 17:59:11
2018-04-24 11:08:07
Wioletta Kania LITANOS-STAR
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 17:13:15
2018-04-24 11:07:18
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 17:59:32
2018-04-24 11:06:36
Agata Gałązkiewicz BIRBANT
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 21:13:27
2018-04-19 18:46:32
Patrycja Wągrodzka ALASKA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 22:26:37
2018-04-19 18:40:44
Martyna Świątek WICHREN
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 21:13:54
2018-04-19 18:35:08
Justyna Stykowska SOPLICA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 23:26:14
2018-04-14 09:41:27
Zuzanna Pirwitz OSTEO
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 23:26:28
2018-04-14 09:41:10
Matylda Kaczmarska ŁAPÓWKA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 15:38:22
2018-04-11 12:14:51
Kinga Orzeł KARMEL
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 21:03:16
2018-04-09 10:41:55
Ewelina Kluska LUPUS
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 21:03:27
2018-04-09 10:39:33
Ewelina Kluska AMADEUSZ
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 10:35:31
2018-04-09 09:43:55
Paulina Sypuła QUICKSTEP
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 10:35:45
2018-04-09 09:43:39
Paulina Sypuła KALISIA W
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
2. Bekasiewicz Marta nie zrzeszona
2003 (JM.)
brak
3. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
1998 (MJ.)
O008864
4. Florczak Aleksandra UKS Primo Kozery
2003 (JM.)
O041726
5. Gałązkiewicz Agata SKJ Potęga Piekary
2004 (JM.)
O031294
6. Glasser Mikołaj SCIM stajnia Agmaja
1998 (MJ.)
O024169
7. Głośniak Iga UKS Primo Kozery
2003 (JM.)
O039424
8. Grzymała Gabriela SKJ Potęga Piekary
2003 (JM.)
O035305
9. Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
2000 (J.)
O018498
10. Kaczmarska Matylda Bpk
2002 (J.)
Brak
11. Kania Wioletta SKJ Potęga Piekary
2002 (J.)
O039140
12. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty
S
O044917
13. Koroluk Agata UKS Primo
2006 (JM.)
27441/16
14. Król Wiktoria UKS Primo
2001 (J.)
O025141
15. Lipiec Kalina SKJ Potęga Piekary
2006 (JM.)
O040983
16. Małek Aleksnadra UKS Primo
2004 (JM.)
O043575
17. Markiewicz Alicja UKS Primo Warszawa
2005 (JM.)
O031292
18. Maślanka Bogdan St. SKJ Bobrowy Staw
S
O022341
19. Orzeł Kinga Brak
2001 (J.)
brak
20. Owczarz Mateusz UKS PRIMO
2004 (JM.)
O043514
21. Pirwitz Zuzanna Bpk
2003 (JM.)
None
22. Sieńko Anna Grobice
2004 (JM.)
O032718
23. Sobiecka Nadia KJ Akademia Kucania
2003 (JM.)
O036897
24. Sobiepańska Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2000 (J.)
O028768
10164031
25. Strzeszewski Andrzej SKJ Poczernin
S
Brak
26. Stykowska Justyna nz
1999 (MJ.)
brak
27. Świat Grzegorz Bobrowy Staw
S
O014137
28. Świątek Martyna nz
2002 (J.)
brak
29. Sypuła Paulina JKS Wyręba Świętochów
2001 (J.)
O034385
30. Wągrodzka Patrycja nz
2003 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

11

ALASKA Mały Koń POL 0303 Klacz srokata/mk: F: alert
M: pamela
O: Sylwia Ruta
B: Prażmowska Agnieszka
POL 013 63 02318 07
2.

1

AMADEUSZ SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Burgund
M: Arella
O: Ewelina Kluska
B: Bogumiła Metz
K008002 POL 009 60 00046 01
3.

31

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja
O: Karolina Badowska
B: Aneta Ostrowska
K024969
4.

14

BIRBANT KM POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:148 F: Denis
M: Balihara
O: Włodzimierz Gałązkiewicz
B: Izabela Grams
K022641 616013600119912
5.

4

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
O: Jan Dzierzbicki
B: Mirosław Sekuła
K017757 DE433331821407
6.

19

CON AKRELLO W Deutsches Sportpferd POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Con Sherry
M: Akacja
O: Bogdan Maślanka
B: Jacek Wilczyński
K013088
7.

17

DAGLEZJA KUC POL 2004 Klacz ciemnogniada/kuc:140 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Dafne / Kolczyk
O: Tomasz Lipiec
B: Przedpełski Mieczysław Rafał
K009185 POL013640106004
8.

29

DUMKA SP POL 2001 Klacz gniada F: Roland
M: Drama
O: Karina Lipinska
B: Zajac Maciej
K025606
9.

30

EVER FOR EVER SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ererbus / Conteder
M: Diatermia / Wagram
O: Dominika Sobiepańska
B: Andrzej Lemański
K014106 POL 009590176206
10.

23

FIODOR MŁP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Planet / Zoon
M: Furia / Łyk
O: Aleksandra Głośniak 96-300 Żyrardów ul. Spółdzielcza 40b/23
B: Jarosław Pawlik
K017455 POL006550002107
11.

27

FIRST SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: -
M: -
O: Maria Król
B: -
616009660810002 A0014883S
12.

22

JEGOCIN SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Carlo Grande
M: Jemioła
O: Barbara Glasser
B: Stadnina koni Ferenstein
K019110
13.

6

KALISIA W WLKP POL 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Kondina / Rulon
O: Paulina Sypuła
B: Wilczyński Jacek
K015132 616007610028409
14.

8

KARMEL Typ Szlachetny POL 2000 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Nowakowska Elżbieta
B: Nieznany
Brak
15.

20

KASTET WLKP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Kasandra / Kartacz
O: Bogdan Maślanka
B: Ryszard Szczęsny
K019298 POL007520075604
16.

32

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara F: Elf / Fanimo
M: Kaliopea BH / Arlan
O: Bogna Hupa
B: Bogna Hupa
K024132 616009661444411
17.

37

KOLOS Mały Koń POL 2007 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: Jacek Jankowski
B: NN
brak
18.

33

L-BRENDA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Jasmont / Top Ewita
M: Leksora / nn
O: Piotr Zaborowski
B: Ireneusz Wojtkowiak
K017140 616013680078609
19.

15

LITANOS-STAR HAN. POL 2003 Wałach gniada/165 F: Litas-Star
M: Andoga MDM / Athletico
O: Jan Dzierzbicki
B: Niemcy
K009336 DE 316724304
20.

26

LOLITA BH WLKP POL 2006 Klacz gniada/156 F: Emetyt / Kwartet
M: La Rochelle BH / Arianin
O: Anton Huber Prodatecc
B: Bogna Hupa
K017944 POL007660980406
21.

2

LUPUS SP POL 2007 Wałach siwa F: Plaster
M: Libella
O: Karolina Gołębiewska
B: -
K012330
22.

9

ŁAPÓWKA Typ Pogrubiony POL 2003 Klacz gniada/kuc:156 F: Cent
M: Łatka
O: Katarzyna Dobrowolska
B: Anna Komoń
K015957 12564
23.

16

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138 F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
O: Joanna Majkowska
B: Ryszard Grams
K018799 POL013610202007
24.

41

MARINELLO F:
M:
O:
B:
25.

25

MIDNIGHT MAGIC Kuc Conemara POL 2008 Ogier siwa/kuc: F: Atlantic Magic
M: Muffin
O: Krupiński
B: Krupiński
K018584
26.

35

OMENA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz siwa/184 F: CALDERON
M: OBLIGACJA
O: Grzegorz Świat
B: Malinowski Henryk
K013242 POL 009 61 01442 07
27.

10

OSTEO Pełna Krew Angielska POL 2006 Wałach ciemnogniada/162 F: Manhattan Project
M: Osławica
O: Sebastian Kita
B: Józef Babiś
Brak POL 060000004046
28.

42

POLA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Aravel II
M: Pauli
O: Małgorzata Korycka
B: Stanisław Marchwicki
K010699 POL009590074906
29.

7

QUICKSTEP OLD POL 2009 Klacz gniada F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Lotte / Levantos I
O: Paulina Sypuła
B: Adam Sosnowski
K019085 DE433331687309
30.

28

ROBESPIERRE SP POL 1999 Wałach ciemnogniada F: Landclassic / Landadel
M: Retonia / Rebel II Z
O: Arkadiusz Krupinski
B: Hubert Knigge
K007155 POL009580088999
31.

39

SOPLICA Hucuł POL 2007 Klacz srokata/mk: F: Sajgon
M: Siwarna
O: Jan Ruta
B: Andrzej Drzazgowski
brak POL 012 52 01463 07
32.

34

TOPAZ Małopolska POL 2005 Wałach gniada F: Efekt
M: Tamaria
O: Agnieszka Markiewicz
B: Janów Podlaski
K010029
33.

24

TURIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:140 F: Platon /
M: Tanzania /
O: Arkadiusz Krupinski
B: KJ Kapriola Choiny
K023137 616013580385409
34.

40

WEDOG PRIDE JOY F:
M:
O:
B:
35.

12

WICHREN Hucuł POL 2008 Wałach kara F: Waldi
M: Wigilia
O: Jan Ruta
B: Danuta Ruta
POL 012 66 03196 08
36.

36

ZUCCHERO A VELO Koń Mały POL 2011 Ogier gniada/mk:141 F: Malborn
M: LH'S Zanadiqua
O: Arkadiusz Krupiński
B: Niemczewska Barbara
brak 616013661439611 616098200041755
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2018-05-06
7
2018-05-06
5
2018-05-06
3
2018-05-06
3
Bekasiewicz Marta
nie zrzeszona
KOLOS (37)
2018-05-06
8
2018-05-06
6
2018-05-06
13
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2018-05-06
8
2018-05-06
9
Florczak Aleksandra
UKS Primo Kozery
FIRST (27)
2018-05-06
13
2018-05-06
12
Gałązkiewicz Agata
SKJ Potęga Piekary
BIRBANT (14)
2018-05-06
5
2018-05-06
1
Glasser Mikołaj
SCIM stajnia Agmaja
JEGOCIN (22)
2018-05-06
18
2018-05-06
Głośniak Iga
UKS Primo Kozery
FIODOR (23)
2018-05-06
15
2018-05-06
16
Grzymała Gabriela
SKJ Potęga Piekary
MAKS (16)
2018-05-06
1
2018-05-06
3
2018-05-06
5
Huber Wiktoria
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2018-05-06
2
2018-05-06
2
Kaczmarska Matylda
Bpk
2018-05-06
2018-05-06
1
Kania Wioletta
SKJ Potęga Piekary
2018-05-06
10
2018-05-06
5
2018-05-06
19
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty
2018-05-06
15
2018-05-06
7
LUPUS (2)
2018-05-06
13
2018-05-06
4
Koroluk Agata
UKS Primo
2018-05-06
1
2018-05-06
10
2018-05-06
14
Król Wiktoria
UKS Primo
2018-05-06
11
2018-05-06
6
DUMKA (29)
2018-05-06
6
2018-05-06
8
Lipiec Kalina
SKJ Potęga Piekary
2018-05-06
1
2018-05-06
1
2018-05-06
2
Małek Aleksnadra
UKS Primo
TURIA (24)
2018-05-06
2018-05-06
10
Markiewicz Alicja
UKS Primo Warszawa
2018-05-06
11
2018-05-06
4
TOPAZ (34)
2018-05-06
2018-05-06
Maślanka Bogdan
St. SKJ Bobrowy Staw
2018-05-06
7
2018-05-06
8
KASTET (20)
2018-05-06
Orzeł Kinga
Brak
KARMEL (8)
2018-05-06
Owczarz Mateusz
UKS PRIMO
2018-05-06
1
2018-05-06
12
2018-05-06
7
Pirwitz Zuzanna
Bpk
OSTEO (10)
2018-05-06
2018-05-06
Sieńko Anna
Grobice
2018-05-06
1
2018-05-06
1
2018-05-06
6
Sobiecka Nadia
KJ Akademia Kucania
2018-05-06
4
2018-05-06
Sobiepańska Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-05-06
1
2018-05-06
1
Strzeszewski Andrzej
SKJ Poczernin
KARMEL (8)
2018-05-06
16
POLA (42)
2018-05-06
1
2018-05-06
10
Stykowska Justyna
nz
SOPLICA (39)
2018-05-06
7
2018-05-06
9
Świat Grzegorz
Bobrowy Staw
OMENA (35)
2018-05-06
2018-05-06
17
Świątek Martyna
nz
WICHREN (12)
2018-05-06
1
2018-05-06
12
Sypuła Paulina
JKS Wyręba Świętochów
2018-05-06
14
2018-05-06
10
2018-05-06
9
2018-05-06
11
Wągrodzka Patrycja
nz
ALASKA (11)
2018-05-06
7
2018-05-06
6

Number of Riders: 30

Number of Horses: 36

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl