Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
66 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 10:38:41
2018-06-01 10:34:11
Michał Bazyl ABISSYNIA I
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 21:29:41
2018-05-31 21:28:43
Natacha Mont-Jovet HELERINA
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Open Mini LL 60/70 , dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 21:29:23
2018-05-31 21:28:11
Natacha Mont-Jovet FAUNA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Open Mini LL 60/70 , dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 15:40:26
2018-05-31 15:33:23
Kamila Górecka NESTOR
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Open Mini LL 60/70 , dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 14:36:07
2018-05-31 14:26:50
Zdzisław Izmajłowicz GLORIA
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 14:36:23
2018-05-31 14:21:30
Natalia Sobieska GEJSZA
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 13:30:37
2018-05-31 13:29:22
Aleksandra Komar LUKAS
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Open Mini LL 60/70 , dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 13:09:58
2018-05-31 13:00:19
Marta Hejger KANTANO-MAX
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 - P - z wyborem trasy (Art. 271)
  • 1x 6/N/Konkurs nr 6 - N - Joker (Art. 269.5)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 19:28:15
2018-05-30 18:34:13
Katarzyna Kozerawska HEROS
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Open Mini LL 60/70 , dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 16:42:14
2018-05-30 16:29:58
Paulina Sułowska - Calak AQUARTA
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4 - L - zwykły (Art. 238.2.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 10:41:45
2018-05-30 10:29:41
Natalia Dragan NESKO
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Open Mini LL 60/70 , dokładności (art. 238.1.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 10:42:04
2018-05-30 10:24:04
Natalia Dragan JASPIS
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 - L - zwykły (Art. 238.2.1)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 10:01:40
2018-05-30 09:51:09
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 - P - z wyborem trasy (Art. 271)
  • 1x 6/N/Konkurs nr 6 - N - Joker (Art. 269.5)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 10:02:16
2018-05-30 09:50:50
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4 - L - zwykły (Art. 238.2.1)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 10:02:00
2018-05-30 09:50:17
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Open Mini LL 60/70 , dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 10:01:26
2018-05-30 09:49:55
Aleksandra Walczak HAPPY RYTM
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Open Mini LL 60/70 , dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 20:48:51
2018-05-29 20:32:32
Barbara Rakowska SINEY
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 - P - z wyborem trasy (Art. 271)
  • 1x 6/N/Konkurs nr 6 - N - Joker (Art. 269.5)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:16:39
2018-05-29 14:52:24
Leszek Nieużyła DARAVELL
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 - P - z wyborem trasy (Art. 271)
  • 1x 6/N/Konkurs nr 6 - N - Joker (Art. 269.5)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:16:51
2018-05-29 14:51:52
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 - P - z wyborem trasy (Art. 271)
  • 1x 6/N/Konkurs nr 6 - N - Joker (Art. 269.5)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:17:03
2018-05-29 14:51:23
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 - P - z wyborem trasy (Art. 271)
  • 1x 6/N/Konkurs nr 6 - N - Joker (Art. 269.5)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 11:45:40
2018-05-29 11:41:45
Zofia Pogodzińska SONAR
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 11:41:25
2018-05-29 11:41:03
Hanna Pogodzińska SENEGAL M
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 - P - z wyborem trasy (Art. 271)
  • 1x 6/N/Konkurs nr 6 - N - Joker (Art. 269.5)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 11:40:42
2018-05-29 11:40:19
Antonina Popiel ZAPOLATA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 11:40:02
2018-05-29 11:39:39
Hanna Pogodzińska ZAPOLATA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Open Mini LL 60/70 , dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 11:39:43
2018-05-29 11:38:27
Hanna Pogodzińska AGITANIA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 - L - zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 - P - z wyborem trasy (Art. 271)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 09:53:19
2018-05-29 09:01:04
Przemysław Bylicki ZUMI
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Open Mini LL 60/70 , dokładności (art. 238.1.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 22:53:37
2018-05-28 20:44:20
Zuzanna Jabcoń PEGAZ
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 - P - z wyborem trasy (Art. 271)
  • 1x 6/N/Konkurs nr 6 - N - Joker (Art. 269.5)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 18:11:16
2018-05-28 18:09:16
Olga Ołdak WINT
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Open Mini LL 60/70 , dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 18:11:30
2018-05-28 18:08:35
Olga Ołdak JAMAJKA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Open Mini LL 60/70 , dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 18:11:51
2018-05-28 18:08:09
Lena Sawicka MALINKA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Open Debiuty 40/50, krzyżaki-dokładności (Art. 238.1.1)
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Open Mini LL 60/70 , dokładności (art. 238.1.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 18:10:57
2018-05-28 18:07:32
Lena Sawicka LOVERBOY
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Open Debiuty 40/50, krzyżaki-dokładności (Art. 238.1.1)
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Open Mini LL 60/70 , dokładności (art. 238.1.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 16:11:01
2018-05-28 16:53:33
Gabriela Różycka A-CONI
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 - L - zwykły (Art. 238.2.1)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 16:11:15
2018-05-27 18:33:05
Natalia Pondo HALLOUMI
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 19:36:41
2018-05-27 18:32:50
Katarzyna Szczyglak ALANYA
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 17:58:11
2018-05-27 17:57:28
Aleksandra Wiśniewska CAVALLO
  • 1x 6/N/Konkurs nr 6 - N - Joker (Art. 269.5)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 17:58:00
2018-05-27 17:56:46
Konstancja Kołakowska ASTURIA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 17:56:05
2018-05-27 17:55:44
Alicja Potocka MESCALERO
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Open Mini LL 60/70 , dokładności (art. 238.1.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 17:55:52
2018-05-27 17:55:09
Aleksandra Potocka MESCALERO
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 17:53:53
2018-05-27 17:53:42
Edyta Baranowska BLEK
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Open Debiuty 40/50, krzyżaki-dokładności (Art. 238.1.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 17:52:37
2018-05-27 17:52:27
Adrian Potocki KARMENTA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 17:52:25
2018-05-27 17:52:05
Agnieszka Potocka KARMENTA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Open Mini LL 60/70 , dokładności (art. 238.1.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 17:53:18
2018-05-27 17:51:34
Aleksandra Piotrkowicz HEWELIANA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4 - L - zwykły (Art. 238.2.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 17:53:30
2018-05-27 17:50:49
Wiktoria Piątkowska TENO
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Open Debiuty 40/50, krzyżaki-dokładności (Art. 238.1.1)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 17:53:42
2018-05-27 17:50:18
Aleksandra Piotrkowicz ASTURIA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 17:54:03
2018-05-27 17:49:16
Klaudia Skłodowska ARMANDO
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Open Mini LL 60/70 , dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 17:54:14
2018-05-27 17:48:53
Maria Kozłowska BOSTON MK
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Open Mini LL 60/70 , dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 17:54:51
2018-05-27 17:48:14
Maria Kozłowska GREK
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 - L - zwykły (Art. 238.2.1)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 17:55:02
2018-05-27 17:47:36
Wiktoria Skłodowska TWEEGY EWITA
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Open Mini LL 60/70 , dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 17:55:13
2018-05-27 17:47:00
Klaudia Skłodowska FEIVEL 0143
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Open Mini LL 60/70 , dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 17:47:04
2018-05-27 17:46:33
Aleksandra Zawiska AVENTO
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Open Mini LL 60/70 , dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 19:24:53
2018-05-26 18:38:20
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 - P - z wyborem trasy (Art. 271)
  • 1x 6/N/Konkurs nr 6 - N - Joker (Art. 269.5)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 11:21:21
2018-05-24 10:07:07
Joanna Kącik-Cieślak DYZIO
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 09:02:14
2018-05-24 09:00:42
Larysa Krulik ZONENBOLD
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 - P - z wyborem trasy (Art. 271)
  • 1x 6/N/Konkurs nr 6 - N - Joker (Art. 269.5)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 09:02:26
2018-05-24 09:00:19
Larysa Krulik G’ZEUS
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 - P - z wyborem trasy (Art. 271)
  • 1x 6/N/Konkurs nr 6 - N - Joker (Art. 269.5)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 10:37:50
2018-05-22 01:02:37
Ksenia Sobierajska SHANTI
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 06:33:25
2018-05-17 22:52:33
Aleksandra Wytrykowska HEKTOR
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Open Debiuty 40/50, krzyżaki-dokładności (Art. 238.1.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 06:33:37
2018-05-17 22:50:01
Olga Kowalska HEKTOR
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Open Mini LL 60/70 , dokładności (art. 238.1.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 15:26:35
2018-05-16 14:56:20
Magdalena Zalewska DIVANA GRAND S
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 18:01:26
2018-05-15 17:54:31
Bartosz Rybczyński IRWIN GR
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3 - Open LL 80/90 cm, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 - L - zwykły (Art. 238.2.1)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 23:05:39
2018-04-28 23:04:43
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 - L - zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 - P - z wyborem trasy (Art. 271)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Baranowska Edyta Skj olimpia
S
Z
2. Bazyl Michał JKS Karolina
S
O003631
3. Bylicki Przemysław BPK
S
brak
4. Dobrowolska Katarzyna bpk
S
O004961
5. Dragan Natalia BPK - MAZ
2003 (JM.)
O048865
6. Hejger Marta LKJ Gałkowo
S
O006053
7. Jabcoń Zuzanna kj equistro wiarzawice
2002 (J.)
O023303
8. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
9. Kołakowska Konstancja SKJ Olimpia
1999 (MJ.)
Z
10. Komar Aleksandra BPK (MAZ)
S
O028779
11. Kowalska Olga brak
1998 (MJ.)
brak
12. Kozerawska Katarzyna Szwadron Jazdy RP
S
Brak
13. Kozłowska Maria Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2001 (J.)
O043870
14. Krulik Larysa bpk
1998 (MJ.)
O013841
15. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
16. Mont-Jovet Natacha bpk
2004 (JM.)
O036944
17. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
18. Ołdak Olga Stajnia Goplana
2006 (JM.)
O045800
19. Piątkowska Wiktoria Bpk
2003 (JM.)
Z
20. Piotrkowicz Aleksandra Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
O049775
21. Pogodzińska Hanna UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2001 (J.)
O013515
22. Pondo Natalia BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O034837
23. Popiel Antonina UKS Akademia Jeździectwa
2006 (JM.)
O045278
24. Potocka Agnieszka SKJ Olimpia
S
Z
25. Potocka Aleksandra SKJ Olimpia
2006 (JM.)
Z
26. Potocka Alicja SKJ Olimpia
2006 (JM.)
Z
27. Potocki Adrian SKJ Olimpia
S
brak
28. Rakowska Barbara SKJ HORSEPROFI Łódź
2000 (J.)
O030842
29. Różycka Gabriela Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
1999 (MJ.)
O031802
30. Sawicka Lena Stajnia Goplana
2008 (Mł.)
O046346
31. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
32. Skłodowska Klaudia Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2005 (JM.)
brak
33. Skłodowska Wiktoria Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2009 (Mł.)
brak
34. Sobierajska Ksenia Szwadron Stara Miłosna
2002 (J.)
brak
35. Sułowska - Calak Paulina KJ Dobrzyniec
S
O005588
36. Szczyglak Katarzyna BPK
S
Brak
37. Walczak Aleksandra KJ Akademia Kucania
2003 (JM.)
O039315
38. Wytrykowska Aleksandra BPK
2006 (JM.)
brak
39. Zalewska Magdalena Stajnia Budziska
S
brak
40. Zawiska Aleksandra SKJ OLIMPIA
2005 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

8

A-CONI HOL. GER 2008 Klacz gniada F: Con Air
M: Daneta
O: Gabriela Różycka
B: -
K015334
2.

61

ABISSYNIA I O.S. DEU 2014 Klacz gniada F: X
M: X
O: Andrzej Bazyl
B: X
Brak
3.

30

ALANYA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Sword
M: Aschley
O: Marek Kucharski
B: -
Brak
4.

52

AQUARTA Małopolska POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Davinci
M: Awarta ex Watra
O: Paulina Sułowska
B: Paulina Sułowska
K025613
5.

22

ARMANDO OO POL 2002 Klacz gniada F: Equin
M: Alpejka
O: Aleksandra Wiśniewska
B: Pl
Pl
6.

23

ASTURIA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Seigon/Nobody
M: Andromeda/Louis
O: Małgorzata Wiśniewska
B: Ryszard Pieroń
K011974
7.

17

AVENTO WLKP POL 2009 Wałach kara F: Evento
M: Adelajda
O: Wojciech Wiśniewski
B: Pl
Zz
8.

27

BLEK ŚL POL 2009 Wałach kara F: Z
M: Z
O: Wojciech Wiśniewski
B: Pl
Z
9.

21

BOSTON MK SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Rash ex Rekrut
M: Bravia MK
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
K024358
10.

11

DIVANA GRAND S SP POL 2010 Klacz gniada F: Cityboy R
M: Delicja
O: Magdalena Zalewska
B: Soćko Mateusz
brak
11.

59

FAUNA Kuc Feliński POL 2000 Klacz bułana/kuc:136 F: Krokiet /
M: Figraszka /
O: Malwina Mont-Jovet
B: Wacław Czechowicz
K019789 616013540001600
12.

18

FEIVEL 0143 WEST GER 2001 Wałach F: Fleurop
M: Schalimar
O: Małgorzata Wiśniewska
B: Niemcy
K008335
13.

42

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
14.

13

G’ZEUS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Wałach siwa/172 F: Bajou du rouet
M: Gaja
O: Leonid Loshakov
B: Zwierz Krzysztof
K015486
15.

43

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
16.

20

GREK SP POL 2001 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
17.

31

HALLOUMI Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kara F: Kilian 38
M: Hellenika
O: Jacek Dobrowolski
B: .
Brak
18.

49

HAMILTON KWPN NLD 2012 Wałach siwa F: Cartano / Carthago
M: C'est sym Bien / Contact V
O: Lindsey Davies Miller
B: J. Smeets
K021796 528003201208360
19.

46

HAPPY RYTM SP POL 2006 Wałach kara F: Rytm
M: Happy Star
O: Aleksandra Walczak
B: nn
K012036 616009530147506 brak
20.

12

HEKTOR KUC POL 2008 Wałach kara/kuc:129 F: Ramona's Tequila Boy / Forlan Tomboy
M: Hebra / Enzo
O: Natalia Wójcik
B: Andrzej Samulik
K025213 POL013660866008
21.

60

HELERINA Trakeńska POL 2012 Klacz kara F: Velsas
M: Helmainte
O: Malwina Mont-Jovet
B: Tomasz Gąsowski
K022537 POL 732 01 00622 12
22.

53

HEROS SP POL 2014 Wałach kara F: Iloczyn
M: Harfa
O: Andrzej Waś
B: Bogdan Tymiński
Brak
23.

25

HEWELIANA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Song / Elmero
M: Humoreska / Cezar
O: Aleksandra Piotrkowicz
B:
K023299 616009530251512
24.

47

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
25.

34

JAMAJKA Kuc Walijski POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's samson
M: Koekoekshof jannique
O: Zuzanna lach
B: Jaroszówka
K024371
26.

50

JASPIS M. POL 2006 Wałach siwa F: Palmer / Batyskaf
M: Jurna / Special Power
O: Anna Dragan
B: Jankowska Anna
K025402 POL006660449406
27.

16

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iluzjon / Luron
M: Jejmościanka / Justin Damiro
O: Paulina Misior
B: Karolina Ferenstein
K017745 616009600228110
28.

54

KANTANO-MAX SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Hokus Pokus
M: Korys-Markiza
O: Anna Zawadzka
B: Lipiński Ireneusz
K019257 12560
29.

26

KARMENTA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: -
M: -
O: Adrian Potocki
B: -
brak
30.

9

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
O: Katarzyna Dobrowolska
B: Marcin Liszkowski
K013435 POL007610013807
31.

32

LOVERBOY Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Zuzanna Lach
B: Polska
Brak
32.

55

LUKAS SP POL 2014 Wałach siwa F: Corrado Son
M: Lafmi-J
O: Aleksandra Komar
B: Stanisław Olszyna
brak
33.

33

MALINKA KUC POL 2009 Klacz srokata/kuc:100 F: Nn
M: Nn
O: Zuzanna Lach
B: Nn
K024370
34.

62

MEKSYK Młp 2010 Wałach F:
M:
O:
B:
35.

28

MESCALERO SP POL 2006 Ogier kara F: Z
M: Z
O: Aleksandra Komar
B: Z
Z
36.

36

PEGAZ Kuc/pksp POL 2009 Wałach tarantowata/166 F: platon
M: miranda sp
O: zuzanna jabcoń
B: marta cząstka
K019826
37.

4

SHANTI Trakeńska POL 2008 Klacz gniada/mk: F: Kaliniec
M: Shella
O: Amelia Wyganowska
B: Amelka Wyganowska
brak
38.

45

SINEY OLD GER 2001 Klacz gniada F: Quincy
M: Hauptstutbuch Santal
O: Barbara Rakowska
B:
K009556
39.

24

TENO SP POL 2003 Wałach gniada F: C
M: C
O: C
B: C
C
40.

19

TWEEGY EWITA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: -
M: -
O: Klaudia Skłodowska
B: Polska
brak
41.

35

WINT Konik Polski POL 2010 Wałach inna/kuc: F: Duo
M: Wineta
O: Zuzanna Lach
B: Monika Kowalska
Brak
42.

39

ZAPOLATA KUC IRL 2012 Wałach siwa/kuc:149 F: NN
M: NN
O: Rafał Popiel
B: Irlandia
Brak
43.

14

ZONENBOLD TRK POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Pavaroti /
M: Burka /
O: Leonid Loshakov
B: Leonid Loshakov
K015194 103MI43
44.

37

ZUMI SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Nobody
M: Zina
O: Aleksandra Gawrońska
B: brak
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baranowska Edyta
Skj olimpia
BLEK (27)
2018-06-02
6
2018-06-02
5
2018-06-02
25
Bazyl Michał
JKS Karolina
2018-06-02
18
2018-06-02
Bylicki Przemysław
BPK
ZUMI (37)
2018-06-02
1
2018-06-02
1
Dobrowolska Katarzyna
bpk
2018-06-02
2
2018-06-02
9
Dragan Natalia
BPK - MAZ
JASPIS (50)
2018-06-02
17
2018-06-02
1
2018-06-02
5
Hejger Marta
LKJ Gałkowo
2018-06-02
4
2018-06-02
5
Jabcoń Zuzanna
kj equistro wiarzawice
PEGAZ (36)
2018-06-02
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
ISKRA (47)
2018-06-02
Kołakowska Konstancja
SKJ Olimpia
ASTURIA (23)
2018-06-02
3
Komar Aleksandra
BPK (MAZ)
LUKAS (55)
2018-06-02
17
2018-06-02
1
Kowalska Olga
brak
HEKTOR (12)
2018-06-02
17
Kozerawska Katarzyna
Szwadron Jazdy RP
HEROS (53)
2018-06-02
1
2018-06-02
8
Kozłowska Maria
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
GREK (20)
2018-06-02
5
2018-06-02
1
2018-06-02
1
2018-06-02
15
Krulik Larysa
bpk
2018-06-02
3
2018-06-02
6
2018-06-02
5
2018-06-02
9
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-06-02
2
2018-06-02
3
Mont-Jovet Natacha
bpk
FAUNA (59)
2018-06-02
1
2018-06-02
9
2018-06-02
1
2018-06-02
1
2018-06-02
12
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
FREDORA (42)
2018-06-02
1
2018-06-02
1
2018-06-02
6
2018-06-02
2
MEKSYK (62)
2018-06-02
7
2018-06-02
7
Ołdak Olga
Stajnia Goplana
JAMAJKA (34)
2018-06-02
17
2018-06-02
2018-06-02
21
WINT (35)
2018-06-02
2018-06-02
17
2018-06-02
Piątkowska Wiktoria
Bpk
TENO (24)
2018-06-02
1
2018-06-02
1
Piotrkowicz Aleksandra
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
ASTURIA (23)
2018-06-02
6
2018-06-02
10
2018-06-02
3
2018-06-02
Pogodzińska Hanna
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2018-06-02
1
2018-06-02
17
Pondo Natalia
BPK (MAZ)
2018-06-02
13
2018-06-02
2018-06-02
2018-06-02
Popiel Antonina
UKS Akademia Jeździectwa
2018-06-02
20
Potocka Agnieszka
SKJ Olimpia
2018-06-02
1
Potocka Aleksandra
SKJ Olimpia
2018-06-02
4
Potocka Alicja
SKJ Olimpia
2018-06-02
1
Potocki Adrian
SKJ Olimpia
2018-06-02
1
Rakowska Barbara
SKJ HORSEPROFI Łódź
SINEY (45)
2018-06-02
10
2018-06-02
8
Różycka Gabriela
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
A-CONI (8)
2018-06-02
7
2018-06-02
2018-06-02
4
2018-06-02
Sawicka Lena
Stajnia Goplana
2018-06-02
2018-06-02
24
2018-06-02
1
MALINKA (33)
2018-06-02
1
2018-06-02
2018-06-02
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-06-02
8
2018-06-02
4
Skłodowska Klaudia
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2018-06-02
1
2018-06-02
16
ARMANDO (22)
2018-06-02
1
2018-06-02
22
Skłodowska Wiktoria
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2018-06-02
1
2018-06-02
17
2018-06-02
2
Sobierajska Ksenia
Szwadron Stara Miłosna
SHANTI (4)
2018-06-02
2018-06-02
14
Sułowska - Calak Paulina
KJ Dobrzyniec
AQUARTA (52)
2018-06-02
2018-06-02
Szczyglak Katarzyna
BPK
ALANYA (30)
2018-06-02
19
2018-06-02
Walczak Aleksandra
KJ Akademia Kucania
2018-06-02
Wytrykowska Aleksandra
BPK
HEKTOR (12)
2018-06-02
1
Zalewska Magdalena
Stajnia Budziska
2018-06-02
11
2018-06-02
Zawiska Aleksandra
SKJ OLIMPIA
AVENTO (17)
2018-06-02
25
2018-06-02
17
2018-06-02
23

Number of Riders: 40

Number of Horses: 44

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl