Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

I Eliminacja Letniego Pucharu Poczernina 2018
Poczernin, 28-29 kwietnia 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
108 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 22:31:00
2018-04-28 22:21:05
Weronika Bobotek JUNE
  • 2x 10/70/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 20:22:27
2018-04-28 19:42:10
Wojciech Sutkowski ARROW
  • 2x 14/LL 90 cm/Konkurs nr 14 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
106 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 19:36:51
2018-04-28 19:28:32
Michał Siejek HAPPY RYTM
  • 1x 12/80/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/LL 90 cm/Konkurs nr 14 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
105 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 20:53:14
2018-04-27 20:27:57
Jakub Kubiak EL DŻAMARA
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja LPP Zawodnicy z licencją III i II)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 20:53:27
2018-04-27 20:27:41
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja LPP Zawodnicy z licencją III i II)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 20:53:43
2018-04-27 19:59:34
Zofia Winiarska HAMLET F.S.
  • 2x 12/80/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
102 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 10:47:29
2018-04-27 10:46:22
Laura Pertkiewicz HORSEHEATH DIAMOND LAD
  • 1x 14/LL 90 cm/Konkurs nr 14 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 10:47:47
2018-04-27 10:45:23
Julia Graczyk YOU TOO
  • 2x 10/70/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 20:22:51
2018-04-27 10:44:29
Pola Waśniewska SUDARUSHKA
  • 1x 12/80/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
99 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 10:48:13
2018-04-27 10:43:59
Julia Jaworska ARROW
  • 2x 10/70/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 10:48:27
2018-04-27 10:42:34
Gabriela Czarnomska CARRY LADY
  • 2x 12/80/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
97 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 10:48:42
2018-04-27 09:59:34
Żaneta Zwierzyńska GRAND CORIDA
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja LPP Zawodnicy z licencją III i II)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 10:49:00
2018-04-27 09:58:10
Żaneta Zwierzyńska WRÓŻBITA II
  • 1x 12/80/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
95 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 10:49:18
2018-04-27 09:57:37
Żaneta Zwierzyńska CASTEL-L
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 10:49:49
2018-04-27 09:56:01
Żaneta Zwierzyńska BURSZTYN
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja LPP Zawodnicy z licencją III i II)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 13:44:50
2018-04-26 13:29:56
Ewa Mazurowska PORTOS
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 12:01:33
2018-04-26 01:36:55
Maja Gromadowska TOP EVITA
  • 1x 12/80/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 12:01:53
2018-04-26 01:35:03
Hanna Miedziocha HARWARD
  • 1x 12/80/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 05:36:18
2018-04-25 23:23:03
Katarzyna Białecka GAZELLA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 05:36:30
2018-04-25 23:16:55
Wiktor Łapiński TURINI
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 05:36:45
2018-04-25 23:16:25
Maja Kosińska MERWIN
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 16:03:14
2018-04-25 15:05:18
Karolina Łącka CARLA 113
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 13:42:15
2018-04-25 13:32:37
Sebastian Bąk JAMAL VAN ORTI
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja LPP Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją II i I
84 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:28:44
2018-04-25 10:31:04
Wiktoria Jannasz JEEFREY
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja LPP Zawodnicy z licencją III i II)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 12:21:39
2018-04-25 09:25:25
Julia Kozerska GALANT
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 12:21:51
2018-04-25 09:18:18
Antoni Strzałkowski INMORTAL
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 12:22:03
2018-04-25 09:17:52
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 07:55:16
2018-04-25 07:50:13
Helena Szmalc QUIESTUS
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 07:55:28
2018-04-25 07:49:26
Nadia Sochocka TUTTI FRUTTI
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 07:55:38
2018-04-25 07:48:52
Nadia Sochocka RUSHMOOR RUMBLE
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 07:55:50
2018-04-25 07:47:55
Olga Roicka DE MARCO
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 07:56:03
2018-04-25 07:47:10
Dagmara Poleszak MIGRENA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 07:56:14
2018-04-25 07:46:25
Małgorzata Olbryś DREAM SENSATION
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 07:56:25
2018-04-25 07:38:21
Daria Lutomierska LUBA
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 07:55:03
2018-04-25 07:37:49
Alicja Iwaszczuk PSOTKA
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 07:56:37
2018-04-25 07:37:17
Natalia Goś GIOVVANI II KG
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 06:30:21
2018-04-25 06:22:48
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja LPP Zawodnicy z licencją III i II)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 06:30:34
2018-04-25 06:22:02
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja LPP Zawodnicy z licencją III i II)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 06:13:42
2018-04-24 22:44:07
Alicja Lipkowska RAMBO
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 12/80/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 22:40:15
2018-04-24 20:50:24
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 12/80/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/LL 90 cm/Konkurs nr 14 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
65 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 22:40:28
2018-04-24 20:46:56
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5 klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja LPP Zawodnicy z licencją III i II)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 22:40:42
2018-04-24 20:46:23
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5 klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 14/LL 90 cm/Konkurs nr 14 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 16/Licencyjny/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
63 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 22:40:55
2018-04-24 20:45:14
Lena Jarecka EMMA
  • 1x 14/LL 90 cm/Konkurs nr 14 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 16/Licencyjny/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
62 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 20:24:14
2018-04-24 20:44:48
Martyna Klimczak MOLO
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5 klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja LPP Zawodnicy z licencją III i II)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 22:41:20
2018-04-24 20:44:15
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja LPP Zawodnicy z licencją III i II)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 22:41:31
2018-04-24 20:43:44
Aleksandra Walczak HAPPY RYTM
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 19:08:21
2018-04-24 19:06:56
Marta Rzemykowska VINEYARD
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja LPP Zawodnicy z licencją III i II)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 19:08:33
2018-04-24 19:05:24
Marta Rzemykowska DASTY
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 17:57:15
2018-04-24 17:56:01
Agata Stryjkowska QUAMAR
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja LPP Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją II i I
56 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 09:53:33
2018-04-24 14:18:45
Marek Wacławik CHEVENEZ
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją II i I
  • 1x 20/CC/Konkurs nr 20, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 15:21:45
2018-04-24 14:18:09
Marek Wacławik DYLLANO
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją II i I
  • 1x 20/CC/Konkurs nr 20, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 13:46:20
2018-04-24 13:26:54
Natalia Stefańska LIGHT MY FIRE 7
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja LPP Zawodnicy z licencją III i II)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 12:00:28
2018-04-24 08:55:29
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 10/70/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 12:00:40
2018-04-24 08:54:32
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 10/70/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 18:17:49
2018-04-24 08:53:35
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 12/80/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 12:01:05
2018-04-24 08:51:57
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 12:01:20
2018-04-24 08:50:50
Sebastian Bąk KOCANKA
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja LPP Zawodnicy z licencją III i II)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 12:01:33
2018-04-24 08:49:35
Sebastian Bąk CAMILLE DE DIAMANT
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/CC/Konkurs nr 9, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją II i I
  • 1x 20/CC/Konkurs nr 20, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 06:48:00
2018-04-23 23:00:08
Marta Kunka TANGO
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 12/80/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/LL 90 cm/Konkurs nr 14 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 06:48:11
2018-04-23 22:58:00
Elżbieta Borowska MISTER CANTERO
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 14/LL 90 cm/Konkurs nr 14 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 20:10:36
2018-04-23 20:10:14
Grzegorz Kubiak EL QUANDO
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 20:09:04
2018-04-23 20:07:50
Wojciech Landowski BOTOKS
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 20:08:48
2018-04-23 20:07:24
Marie Janekovic DIANITA-H
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 20:09:31
2018-04-23 20:06:59
Grzegorz Kubiak MY QUEST
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 20:09:18
2018-04-23 20:06:37
Grzegorz Kubiak CARO
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 20:09:45
2018-04-23 20:06:17
Grzegorz Kubiak BANQUISE DE RIVERLAND
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 20:08:37
2018-04-23 20:04:58
Grzegorz Kubiak ESCORIAL
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:13:48
2018-04-23 10:32:07
Julia Kapel NEVIO 17
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:13:59
2018-04-23 10:30:37
Julia Kapel CYKOR
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 10:34:20
2018-04-23 10:09:51
Julia Staszewska ATENA
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 14/LL 90 cm/Konkurs nr 14 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 16:41:02
2018-04-22 16:37:07
Kinga Ferenc MOBY DIC
  • 2x 16/Licencyjny/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 16:41:13
2018-04-22 16:36:15
Kinga Ferenc LUKRECJA
  • 2x 16/Licencyjny/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 16:41:36
2018-04-22 16:32:51
Tamara Ferenc EQUUS
  • 1x 12/80/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/LL 90 cm/Konkurs nr 14 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/Licencyjny/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 16:41:46
2018-04-22 16:29:43
Ines Bisaga IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 12/80/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 16:41:58
2018-04-22 16:26:08
Karolina Bar IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 14/LL 90 cm/Konkurs nr 14 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 16:42:08
2018-04-22 16:24:29
Karolina Bar MARKIZA
  • 1x 12/80/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 16:42:20
2018-04-22 16:22:25
Karolina Bar R-MEFISTO
  • 1x 12/80/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 13:51:51
2018-04-22 13:43:49
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-21 07:37:05
2018-04-20 23:17:53
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/60/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 21:33:22
2018-04-20 21:31:08
Aleksandra Mystkowska SILEN
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/Licencyjny/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 21:33:33
2018-04-20 21:30:36
Julia Gorsiak MARKIZ
  • 1x 12/80/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 21:33:44
2018-04-20 21:29:45
Kamila Sokołowska ALPINEX
  • 1x 12/80/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 21:33:55
2018-04-20 21:28:04
Dominika Dobaczewska WIESZCZKA
  • 1x 10/70/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/60/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-21 12:49:24
2018-04-18 18:53:25
Lea Neuber BIZARRO
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5 klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 2x 16/Licencyjny/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
20 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 11:49:03
2018-04-18 11:04:31
Milena Dobkowska ZALVO
  • 1x 9/CC/Konkurs nr 9, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 11:48:52
2018-04-18 11:04:13
Milena Dobkowska LA PAZ
  • 1x 9/CC/Konkurs nr 9, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 11:48:39
2018-04-18 11:03:28
Milena Dobkowska JOLLY
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 11:48:28
2018-04-18 11:03:10
Milena Dobkowska COMMAND
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 22:14:37
2018-04-17 06:49:09
Marcelina Suchecka HIPOLIT
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 15:40:47
2018-04-16 10:15:05
Konstancja Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 1x 12/80/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/LL 90 cm/Konkurs nr 14 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 13:51:58
2018-04-15 09:10:32
Aleksandra Urbanowicz AVERIS
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 23:25:56
2018-04-14 22:23:16
Tomasz Mierzejewski IWIANO
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja LPP Zawodnicy z licencją III i II)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 06:13:31
2018-04-13 22:31:11
Agata Miazga WIKI
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 11:56:32
2018-04-12 11:03:40
Justyna Nagórka GRAPPA
  • 2x 11/60/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-21 23:46:54
2018-04-12 11:02:50
Jan Oleksyn GIZELA
  • 2x 11/60/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 21:35:05
2018-04-11 21:10:31
Kacper Niewiadomski CONQUISTA
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja LPP Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją II i I
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 15:37:47
2018-04-08 15:08:53
Grzegorz Psiuk SIR STAKKATO
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 21:24:08
2018-03-27 20:52:46
Norbert Góralczyk KAREL
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 21:24:21
2018-03-27 20:48:12
Patrycja Góra LATINA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 19:39:40
2018-03-27 19:25:40
Martyna Wójcik ALGIDA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bąk Sebastian Stowarzyszenie R&S STABLES
S
O003232
2. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
3. Białecka Katarzyna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2002 (J.)
O034789
4. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
5. Bobotek Weronika JKS Olsza
Brak
6. Bohdanowicz Konstancja BPK - MAZ
2004 (JM.)
O033953
7. Borowska Elżbieta KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O031609
8. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2006 (JM.)
Brak
9. Dobaczewska Dominika Szybki Konik
2004 (JM.)
brak
10. Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
2003 (JM.)
O040047
11. Ferenc Kinga SKJ Poland Park
2007 (Mł.)
brak
12. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (Mł.)
O042487
13. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
14. Gonciarek Maria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2002 (J.)
O031807
15. Góra Patrycja KJ Piker
2000 (J.)
O047719
16. Góralczyk Norbert KJ Piker
2007 (Mł.)
O049844
17. Gorsiak Julia Szybki Konik
2004 (JM.)
brak
18. Goś Natalia KJ Wiktorowo
2002 (J.)
O040071
19. Graczyk Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O039162
20. Gromadowska Maja Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
O035878
21. Iwaszczuk Alicja KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O024677
22. Janekovic Marie KJ J.J. Darboven Rumia
2000 (J.)
O020386
23. Janiszewska Gabriela Stowarzyszenie R&S STABLES
2003 (JM.)
O039284
24. Janiszewska Lena Stowarzyszenie R&S STABLES
2009 (Mł.)
O049333
25. Jannasz Wiktoria Skj Poczernin
2005 (JM.)
O038818
26. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
27. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O044134
28. Jaworska Julia JKS Olsza
2002 (J.)
brak
29. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
30. Klimczak Martyna KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039324
31. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
32. Kosińska Maja BPK
2000 (J.)
O035697
33. Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
2001 (J.)
O033177
34. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
35. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (J.)
O026764
10165106
36. Kunka Marta KJ Aldragho Piaseczno
S
O005240
37. Landowski Wojciech Pomorska Liga Jeździecka
S
O044418
38. Lipkowska Alicja KJ Aldragho Piaseczno
2004 (JM.)
O035966
39. Łącka Karolina bpk
S
O021929
40. Łapiński Wiktor BPK
2006 (JM.)
Brak
41. Machniewicz Ewa Stowarzyszenie R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
42. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (Mł.)
O048443
43. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
44. Miazga Agata KJ Piker
2003 (JM.)
brak
45. Miedziocha Hanna niezrzeszona
2005 (JM.)
brak
46. Mierzejewski Tomasz JKS Challenger Crostowo
S
O037492
47. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
48. Mystkowska Aleksandra Szybki Konik
1999 (MJ.)
O034233
49. Nagórka Justyna Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2006 (JM.)
O048642
50. Neuber Lea KJ Aldragho
2004 (JM.)
O032975
51. Niewiadomski Kacper wkj Lublin
2002 (J.)
O029332
52. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (J.)
O029332
53. Olbryś Małgorzata Klub Jeździecki Wiktorowo
2006 (JM.)
00000
54. Oleksyn Jan Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2005 (JM.)
O046552
55. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O040940
56. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
57. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
58. Roicka Olga KJ Wiktorowo
2000 (J.)
O033609
59. Rzemykowska Marta SKJ Poczernin
S
O008189
60. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
61. Sochocka Nadia KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O040141
62. Sokołowska Kamila Szybki Konik
2003 (JM.)
brak
63. Staszewska Julia SJ Piker
S
brak
64. Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
S
O003937
65. Stryjkowska Agata KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O004152
10084777
66. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
67. Suchecka Marcelina KJ Aldragho
2007 (Mł.)
O043759
68. Sutkowski Wojciech JKS Olsza
S
brak
69. Szmalc Helena KJ Wiktorowo
2001 (J.)
brak
70. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
71. Walczak Aleksandra KJ Akademia Kucania
2003 (JM.)
O039315
72. Waśniewska Pola JKS Olsza
2005 (JM.)
brak
73. Winiarska Zofia JKS Olsza
2001 (J.)
Brak
74. Wójcik Martyna Sj Piker
2005 (JM.)
Brak
Brak
75. Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O026435
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

9

168643 EQUEENPASSION LAVITA Welsh Pony POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbira 75372 /
M: 147272 Millcroft Lyra /
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
K025127
2.

16

ALGIDA Wielkopolska POL 2009 Klacz kara F: Samba Hit I
M: Alaska
O: Dariusz Wójcik
B: Stadnina Koni Dębno Spółka Jawna
Brak
3.

32

ALPINEX Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Murat-Nur/
M: Akwa / Reguł
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Józef Skulski
brak
4.

86

ANRI MARIELLA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Rafał Janiszewski
B:
5.

35

APASJONATA AUREUS Kuc Walijski POL 2006 Ogier jelena/kuc: F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
O: Aleksandra Ossowska
B: Alina Kujawa-Kroll
K012069
6.

98

ARROW SP POL 2001 Wałach siwa F: Rubin
M: Akita
O: Wojciech Sutkowski
B: Piotr Rembelski
brak 009 66 0005401
7.

43

ATENA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Flamenco
M: Altamira
O: Julia Staszewska
B: Julia Staszewska
K021334
8.

45

BANQUISE DE RIVERLAND SF FRA 2011 Klacz gniada F: Quatro de Riverland / Diamant de Semilly
M: Nelly de Riverland / Emir Platiere
O: Grzegorz Kubiak & Anna Jones
B: SCEA Riverland
K018946
9.

105

BASTYLIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Oder / Espadron
M: Ballada / Cyrak
O: Piotr Pająk
B: Piotr Pająk
K023151 616007530050911
10.

5

BIZARRO SP POL 2009 Wałach kasztanowata/168 F: Otill
M: Banga
O: Beata Bieszke Neuber
B: Mirosław Styczeń
K017161 616009540100709
11.

49

BOTOKS OS GER 2006 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Docenta / Cento
O: Renault Adamowscy Sp. z o. o.
B:
K020309 DE418180152606
12.

93

BURSZTYN SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Boliwia / Berberys
O: Piotr Zwierzyński
B: Roman Ferenc
K009053 POL009630132204 103WQ41
13.

53

CAMILLE DE DIAMANT HOL GER 2009 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Uthlande / Diamant De Se.
O: Daniel Winnicki
B: Roerden Zg Kirsten, Olaf
K021070 DE421000075009
14.

85

CARLA 113 SP POL 2002 Klacz siwa F: Elvis
M: Candy
O: Klaudia Siarkiewicz
B: Drei W Stud Farms
K007756
15.

46

CARO WESTF GER 2009 Wałach kasztanowata F: Cassico / Cassini I
M: Feiner Lady / Feiner Stern
O: Anna Pietrzak
B:
K017152 DE441410913409
16.

97

CARRY LADY Holsztynska POL 2011 Klacz ciemnogniada/161 F: Carry Son hol
M: Claudia hol
O: Justyna Kopko
B: Justyna Kopko
45898765 616009640004111
17.

94

CASTEL-L SP POL 2011 Wałach siwa F: Cancoon / Colman
M: Conchita L / Cruzeiro-L
O: Piotr Zweirzyński
B:
K018658 616009610156011
18.

92

CHEVENEZ KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Wender R / Contender
M: Nicole / Ahorn
O: DIM S. A.
B: Ommen Stal Vogelzangg
K018487 528003000704390
19.

55

CIA MALICA Holsztynska DEU 2009 Klacz gniada F: Caretino
M: Vivienn IV
O: Rafał Janiszewski
B: an
K016875
20.

70

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
21.

27

COMMAND HOL GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Goldfee I V / Calypso I I I
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K009596 DE421000172903 GER43536
22.

20

CONQUISTA Holsztynska POL 2010 Klacz gniada/171 F: Quirado
M: Larisa
O: Marek Niewiadomski
B: Marek Niewiadomski
K016366
23.

7

CYKOR Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Da
M: Plamka / Borysław
O: Jacek Kapel
B: Robert Stypik
K020057 POL013600071409
24.

60

DASTY ... POL 2008 Wałach gniada F: Giewont/Arcus
M: Dzierlatka/Lap Bej
O: K. Jannasz
B: J. Rubersz
...
25.

77

DE MARCO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Daisy PG / Calderon
O: Olga Roicka
B: Jan Ratajczak
K014910 12431
26.

48

DIANITA-H KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
O: Borno Janekovic
B:
K021590 528003000809008 104LM68
27.

75

DREAM SENSATION DRP GER 2012 Klacz gniada/kuc:146 F: Champion de Luxe
M: Burghof's Dream Girl
O: T.Olbryś
B: GER
brak DE 434340703812
28.

58

DYLLANO KWPN NED 2008 Wałach kara F: Whitaker / Clinton
M: Syllana / Kroongraff
O: DIM S. A.
B: C. J. Van Aggelen
K018485 528003000802193 104KW60
29.

104

EL DŻAMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
O: Jakub Kubiak
B: SK Prudnik
K016595 00969001110408
30.

50

EL QUANDO KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Carthino Z / Carthago Z
M: Bella Viona / Quantum
O: Łukasz Wasilewski & Bogna Sąsiadek
B: Holandia
K021049
31.

65

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362 POL013580665307
32.

40

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
33.

44

ESCORIAL SP POL 2009 Wałach siwa F: Clinton / Corrado I
M: Espoir / Espri
O: Agata Florkiewicz
B: SK Nad Wigrami
K013985
34.

56

FARAMIR Trakenska POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw
M: Falka
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016959
35.

83

GALANT KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Querly-Elvis
M: Rosette C
O: Strzałkowski Dinks
B: Derikx
K024822
36.

89

GAZELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Garonna / Rosey
O: Katarzyna Białecka
B:
K019104 POL009661486607
37.

72

GIOVVANI II KG SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Landor S / Landadel
M: Genewa KG / Campari M
O: Agnieszka Goś
B: Grzegorz Komin
K021971 616009610116010
38.

4

GIZELA KUC POL 2010 Klacz srokata/kuc:134 F: NN
M: GABI AS
O: Anna Nagórka
B: Dziechciarz Marian
K023968 616999580284510
39.

96

GRAND CORIDA SP POL 2006 Klacz gniada/176 F: Corleone Z / Coriall
M: Garda / Grandeur
O: Piotr Zwierzyński
B: Jan Chrzanowski
K014374 POL009670025206 104QD98
40.

21

GRAPPA Typ Kuc POL 2013 Klacz srokata/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Anna Nagórka
B: Magdalena Błasik
K024980 616999580445613
41.

102

HAMLET F.S. KWPN POL 2012 Wałach kara/171 F: Zambesi
M: Sjanny
O: Aleksandra Nazar
B: Justyna Kopko
K023255 68920103949595959595
42.

62

HAPPY RYTM SP POL 2006 Wałach kara F: Rytm
M: Happy Star
O: Aleksandra Walczak
B: nn
K012036 616009530147506 brak
43.

14

HARWARD SP POL 2004 Wałach gniada F: Landjoker
M: Havana
O: Hanna Miedziocha
B: Żurawski Lech
brak
44.

36

HERR VITO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
O: Witold Brodewicz
B: Witold Brodewicz
K024714 616009660449013
45.

26

HIPOLIT KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:135 F: Szaman
M: Hortyna
O: Grzegorz Suchecki
B: Dudkowiak Roman
K019548 POL013610117005
46.

39

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
47.

82

INMORTAL Rheinlander DEU 2012 Wałach siwa F: Cornets Stern
M: Contana
O: Piotr Strzałkowski
B: Marc Boes
K022541
48.

68

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
49.

23

IWIANO WLKP POL 2005 Wałach siwa F: Aviano / Avero
M: Iga / Cekin
O: Tomasz Mierzejewski
B: Dariusz Miśkiewicz
K013873 POL007640000505
50.

84

JAMAL VAN ORTI BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/168 F: Toulon
M: Breu Reve Van Orti (Quidam De Revel)
O: gospodarstwo rolne Łukasz Wyszkowski
B: Johan Van Oost
K018394
51.

13

JEEFREY SP POL 2006 Wałach gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Jennifer / Lord Sherry
O: Monika Popławska
B: Renata Marocka
K012535 POL009530260706 104FN35
52.

28

JOLLY OLD POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Luxius / Lux
M: Jessy / Cor De La Bryere
O: Agnieszka Dobkowska
B: Kostrzewski
K015126 DE418180566606 104WH67
53.

106

JUNE Tinker POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Z
M: Z
O: Justyna Kopko
B: Brak
Brak
54.

63

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iluzjon
M: Jejmościanka
O: Paulina Misior
B: Karolina Ferenstein
K017745 616009600228110
55.

18

KAREL Koń Mały POL 2000 Klacz tarantowata/mk:134 F: Dethmer
M: Karmalita Little lilly
O: Małgorzata Zwęglińska
B: U i Z Bedlińscy
K005273 616013660016300
56.

90

KARMEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Bolero De Ravel / Bachus
M: Kanasta / Czandor
O: Maria Gonciarek
B:
K016777 POL009640045707
57.

54

KOCANKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Winword / Neshad
M: Kordula / Dziwisz
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016961 POL007640020504
58.

29

LA PAZ SP GER 2005 Wałach gniada F: Palegro / Power
M: Lansada / Lancer III
O:
B:
K012016 DE421000172903
59.

17

LATINA Małopolska POL 2012 Klacz gniada/165 F: Emanor
M: Liberia
O: Patrycja Góra
B: Kosacki Adam
K024656 616006580409812
60.

57

LIGHT MY FIRE 7 Westfalska DEU 2005 Klacz gniada/165 F: Leonardo
M: Loreen
O: DIM SA
B: Reinhold Schulze-Westerhoff
K013861 DE 441411366505 DE 441411366505
61.

41

LUKRECJA KUC POL 2006 Klacz ciemnogniada/kuc:120 F: Lukas / H-S Jason
M: Gwiazdka / nn
O: Artur Bar
B: Marcin Mach
K014456 POL013570279206
62.

33

MARKIZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Wałach siwa F: Cejero
M: Mylady
O: Gorsiak Rafał
B: Kerner Grzegorz
K023092
63.

38

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
64.

87

MERWIN Typ Szlachetny POL 2001 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Hanna Kosińska
B: NN
POL 999 66 00428 01
65.

76

MIGRENA MŁP POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Berlin Bej / Elsing
M: Mikstura / Emetyt
O: Martyna Wieckowska , Jan Ratajczak
B: Maciej Krawczyk
K024870 POL006660070708
66.

25

MISSISSIPI Kuc Connemara POL 2012 Klacz siwa/kuc:146 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
O: Katarzyna Bohdanowicz
B: Katarzyna Bohdanowicz
K021250 616013661246212
67.

51

MISTER CANTERO HOL POL 2007 Wałach kasztanowata F: Cantero
M: Mirian
O: Józef Borowski
B: -
K011426
68.

81

MISTER CASH Belgisch Warmbloedpaard BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper vd Heffinck
M: Go-Go-Girl
O: Piotr Strzałkowski
B: Erik de Wispelaere
K022027
69.

42

MOBY DIC Kuc Feliński POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Wartownik / Fason
M: Gucja / Amor
O: Marta Ferenc
B: Marta Ferenc
K021352 616013661209009
70.

64

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada F: Nice Boy / Lancer II
M: Molinezja / Dixieland
O: Martyna Klimczak
B: Krzysztof Tyszko
K015555 616009540163809
71.

47

MY QUEST SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Conquest Boy / Contendro I
M: My Little Problem / Puissance
O: Małgorzata Kwiatkowska
B: Małgorzata Kwiatkowska
K023473 616009590177712
72.

8

NEVIO 17 Deutsches Reitpony DEU 2006 Wałach gniada/154 F: Nibelungenheld
M: Mhadina
O: Jacek Kapel
B: Hedwig Buil
brak DE 443430007906
73.

71

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
74.

91

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
75.

73

PSOTKA Mały Koń POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Wiek /
M: Psota / Jaśmin
O: Master Horse
B: SK Gładyszów
K024227 POL013570279306
76.

59

QUAMAR HAN GER 2011 Klacz gniada F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Luzy / Landor S
O: Lachert Architekci od pokoleń
B: Herbert Merkel
K019698 DE431314313611
77.

80

QUIESTUS SF FRA 2004 Wałach siwa F: Clinton
M: Chimene D'Avril
O: Helena Szmalc
B: Francja
K017635 04 711 233 T
78.

103

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
O: Jakub Kubiak
B: Jessen Frank
K014795 DE421000369903
79.

37

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
K024860 616 999 66 14108 13
80.

69

RAMBO DRP GER 2003 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Monika Karpińska
B: -
K016230
81.

78

RUSHMOOR RUMBLE New Forest Pony GBR 2010 Wałach gniada/kuc:141 F: Brookshill Brumby
M: Russhmoor Ramble
O: Dariusz Sochocki
B: GBR
K024747
82.

34

SILEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Hokus Pokus/
M: Sparta/
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Jacek Lasota
K013400
83.

19

SIR STAKKATO HAN GER 2005 Ogier ciemnogniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Monique / Maurice
O: Agrofood S. A. Grabowiec
B:
K010830 DE431310833406
84.

99

SUDARUSHKA XX POL 2001 Klacz kasztanowata/mk:157 F: .
M: .
O: Tomasz Olszewski
B: ROSJA
K021113 62292929292900
85.

52

TANGO DRP POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Nando
M: Nando
O: Monika Karpińska
B: Teodor Gronet
K019242
86.

15

TOP EVITA Niemiecki Kuc Wierzchowy (Drp) POL 1999 Wałach gniada/kuc: F: Nasty Boy
M: Grafin-W
O: ---
B: ---
---
87.

88

TURINI Pełna Krew Angielska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Belenus
M: Truskawka
O: Monika Łapińska
B: SK Golejewko
Brak
88.

79

TUTTI FRUTTI KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Linde Woeve S Optimist
M: Tara / Alibaba
O: Nadia Sochocka
B: Patrycja Dziewolska
K014112 POL3610168607
89.

66

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
90.

61

VINEYARD KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Pythagoras
M: P.Ruuters Pepper
O: Brygida Gawryszewska
B: JW Greve
K007035
91.

31

WIESZCZKA Huculska POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:137 F: Piaf
M: Wiosna
O: Jakub Giżyński
B: Stadnina Koni Huculskich Gładyszów
brak
92.

22

WIKI Trakeńska POL 2009 Klacz gniada F: Emis
M: Wiroza
O: Mirosław Miazga
B: Mirosław Kulpiński
brak
93.

95

WRÓŻBITA II KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:146 F: Cyklon Texass / Nando
M: Wróżka / Gregory
O: Piotr Zwierzyński
B: SK Nowielice
K010264 POL013640079904 103FX31
94.

100

YOU TOO Irish Sport Horse IRL 2011 Wałach gniada/167 F: x
M: x
O: Justyna Kopko
B: Irlandia
brak 49349393930002002
95.

30

ZALVO KWPN POL 2004 Ogier kasztanowata F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K008472 5280030411274 103CC23
Rider Club
Competition
Prize
Bąk Sebastian Stowarzyszenie R&S STABLES
400
400
500
200
250
SUM:
1750.00
Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
80
20
SUM:
100.00
Bohdanowicz Konstancja BPK - MAZ
80
20
SUM:
100.00
Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
20
SUM:
20.00
Góra Patrycja KJ Piker
20
SUM:
20.00
Goś Natalia KJ Wiktorowo
20
SUM:
20.00
Gromadowska Maja Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
20
50
SUM:
70.00
Janekovic Marie KJ J.J. Darboven Rumia
150
200
SUM:
350.00
Jannasz Wiktoria Skj Poczernin
50
SUM:
50.00
Jarecka Lena KJ Akademia Kucania
50
SUM:
50.00
Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
80
50
SUM:
130.00
Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
120
50
20
SUM:
190.00
Kosińska Maja BPK
20
SUM:
20.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
200
150
100
200
SUM:
650.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
150
SUM:
150.00
Łącka Karolina bpk
70
SUM:
70.00
Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
300
SUM:
300.00
Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
150
300
100
250
SUM:
800.00
Neuber Lea KJ Aldragho
20
SUM:
20.00
Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
20
SUM:
20.00
Sokołowska Kamila Szybki Konik
20
SUM:
20.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
20
SUM:
20.00
Sutkowski Wojciech JKS Olsza
80
SUM:
80.00
Szmalc Helena KJ Wiktorowo
50
SUM:
50.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
350
400
550
SUM:
1300.00
Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
120
70
50
50
SUM:
290.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Sebastian
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-04-28
1
400
2018-04-28
1
400
2018-04-29
1
500
2018-04-29
4
KOCANKA (54)
2018-04-28
1
200
2018-04-28
7
2018-04-29
1
250
2018-04-29
13
2018-04-28
5
2018-04-28
7
2018-04-29
16
2018-04-29
8
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-04-29
2018-04-29
16
MARKIZA (38)
2018-04-29
1
80
2018-04-29
6
2018-04-29
2018-04-29
3
20
2018-04-29
12
Białecka Katarzyna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
GAZELLA (89)
2018-04-28
8
2018-04-28
14
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-04-29
8
Bobotek Weronika
JKS Olsza
JUNE (106)
2018-04-29
4
2018-04-29
4
Bohdanowicz Konstancja
BPK - MAZ
2018-04-29
7
2018-04-29
1
80
2018-04-29
4
20
Borowska Elżbieta
KJ Aldragho Piaseczno
2018-04-28
2018-04-28
11
2018-04-29
7
2018-04-29
7
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2018-04-29
6
2018-04-29
Dobaczewska Dominika
Szybki Konik
2018-04-29
4
2018-04-29
1
Dobkowska Milena
St. Warszawski KJ
COMMAND (27)
2018-04-28
JOLLY (28)
2018-04-28
4
2018-04-29
LA PAZ (29)
2018-04-28
3
ZALVO (30)
2018-04-28
2
Ferenc Kinga
SKJ Poland Park
2018-04-29
7
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-04-29
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (40)
2018-04-29
5
20
2018-04-29
11
2018-04-29
2
Gonciarek Maria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
KARMEN (90)
2018-04-28
Góra Patrycja
KJ Piker
LATINA (17)
2018-04-28
1
2018-04-28
2018-04-28
4
20
2018-04-29
20
2018-04-29
9
Góralczyk Norbert
KJ Piker
KAREL (18)
2018-04-28
1
2018-04-28
10
2018-04-28
13
2018-04-29
1
2018-04-29
1
2018-04-29
15
Gorsiak Julia
Szybki Konik
MARKIZ (33)
2018-04-29
2018-04-29
14
Goś Natalia
KJ Wiktorowo
2018-04-28
9
2018-04-28
13
2018-04-28
2018-04-29
13
2018-04-29
2018-04-29
4
20
Graczyk Julia
JKS Olsza
YOU TOO (100)
2018-04-29
1
2018-04-29
10
Gromadowska Maja
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2018-04-29
4
20
2018-04-29
2018-04-29
2
50
Iwaszczuk Alicja
KJ Wiktorowo
PSOTKA (73)
2018-04-28
6
2018-04-28
11
2018-04-28
2018-04-29
9
2018-04-29
7
2018-04-29
Janekovic Marie
KJ J.J. Darboven Rumia
2018-04-28
9
2018-04-28
2018-04-29
3
150
2018-04-29
3
200
Janiszewska Gabriela
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-04-28
7
2018-04-28
11
2018-04-29
9
2018-04-29
17
Janiszewska Lena
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-04-28
8
2018-04-28
1
2018-04-28
1
2018-04-29
1
2018-04-29
17
2018-04-29
Jannasz Wiktoria
Skj Poczernin
JEEFREY (13)
2018-04-28
4
50
2018-04-28
10
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2018-04-29
8
PORTOS (71)
2018-04-29
4
2018-04-29
9
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania
EMMA (65)
2018-04-29
2
50
2018-04-29
2018-04-29
4
Jaworska Julia
JKS Olsza
ARROW (98)
2018-04-29
4
2018-04-29
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
CYKOR (7)
2018-04-28
2018-04-28
1
80
2018-04-28
2018-04-28
3
50
Klimczak Martyna
KJ Akademia Kucania
MOLO (64)
2018-04-28
4
2018-04-28
2018-04-28
5
2018-04-28
2018-04-29
2018-04-29
6
2018-04-29
6
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-04-28
1
120
2018-04-28
2
2018-04-28
3
2018-04-29
6
2018-04-29
1
ISKRA (68)
2018-04-28
1
2018-04-28
2
50
2018-04-29
3
20
2018-04-29
Kosińska Maja
BPK
MERWIN (87)
2018-04-28
5
20
Kozerska Julia
KJ Strzała Krubiczew
GALANT (83)
2018-04-28
15
2018-04-28
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
2018-04-28
10
2018-04-28
2
200
2018-04-28
6
2018-04-29
4
2018-04-28
12
2018-04-29
15
CARO (46)
2018-04-28
3
150
2018-04-29
7
2018-04-28
13
2018-04-29
8
2018-04-29
4
BOTOKS (49)
2018-04-28
3
100
2018-04-28
3
200
2018-04-29
2
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
QUILIBET (103)
2018-04-29
5
2018-04-29
7
2018-04-29
2
150
Kunka Marta
KJ Aldragho Piaseczno
TANGO (52)
2018-04-28
10
2018-04-28
2018-04-29
15
2018-04-29
8
Landowski Wojciech
Pomorska Liga Jeździecka
BOTOKS (49)
2018-04-28
2018-04-29
2018-04-29
Lipkowska Alicja
KJ Aldragho Piaseczno
RAMBO (69)
2018-04-28
1
2018-04-28
2018-04-28
2018-04-29
13
2018-04-29
5
Łącka Karolina
bpk
2018-04-29
2
70
2018-04-29
Łapiński Wiktor
BPK
TURINI (88)
2018-04-28
18
2018-04-28
1
Machniewicz Ewa
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-04-28
11
2018-04-28
17
2018-04-28
1
2018-04-29
4
2018-04-29
1
2018-04-29
1
FARAMIR (56)
2018-04-28
9
2018-04-28
1
2018-04-28
13
2018-04-29
1
2018-04-29
12
2018-04-29
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
2018-04-28
1
2018-04-28
1
2018-04-29
1
2018-04-29
1
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
2018-04-28
5
PORTOS (91)
2018-04-28
2
300
Miazga Agata
KJ Piker
WIKI (22)
2018-04-28
13
2018-04-28
9
2018-04-29
5
2018-04-29
3
Miedziocha Hanna
niezrzeszona
HARWARD (14)
2018-04-29
22
2018-04-29
10
2018-04-29
Mierzejewski Tomasz
JKS Challenger Crostowo
IWIANO (23)
2018-04-28
2018-04-28
2018-04-29
2018-04-29
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-04-28
2
150
2018-04-28
1
300
2018-04-29
3
100
2018-04-29
2
250
Mystkowska Aleksandra
Szybki Konik
SILEN (34)
2018-04-29
5
2018-04-29
6
Nagórka Justyna
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
GRAPPA (21)
2018-04-29
15
2018-04-29
1
Neuber Lea
KJ Aldragho
2018-04-28
14
2018-04-28
4
20
2018-04-28
1
2018-04-29
8
2018-04-29
Niewiadomski Kacper
wkj Lublin
2018-04-28
6
2018-04-28
6
2018-04-29
12
2018-04-29
6
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin
2018-04-29
13
2018-04-29
9
Olbryś Małgorzata
Klub Jeździecki Wiktorowo
2018-04-28
1
2018-04-28
1
2018-04-28
8
2018-04-29
1
2018-04-29
18
2018-04-29
11
Oleksyn Jan
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
GIZELA (4)
2018-04-29
1
2018-04-29
1
2018-04-29
14
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
MIGRENA (76)
2018-04-28
1
2018-04-28
16
2018-04-28
2018-04-29
16
2018-04-29
15
2018-04-29
10
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
2018-04-29
3
20
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-04-28
Roicka Olga
KJ Wiktorowo
2018-04-28
6
2018-04-28
10
2018-04-29
6
2018-04-29
Rzemykowska Marta
SKJ Poczernin
DASTY (60)
2018-04-28
19
2018-04-28
13
2018-04-29
21
2018-04-29
2018-04-29
5
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-04-29
12
2018-04-29
2018-04-29
14
Sochocka Nadia
KJ Wiktorowo
2018-04-28
2018-04-28
18
2018-04-29
2018-04-28
1
2018-04-28
1
2018-04-29
4
2018-04-29
1
2018-04-29
1
Sokołowska Kamila
Szybki Konik
ALPINEX (32)
2018-04-29
19
2018-04-29
4
20
Staszewska Julia
SJ Piker
ATENA (43)
2018-04-28
17
2018-04-28
12
2018-04-29
12
2018-04-29
11
2018-04-29
Stevnert Natalia
KJ Wiktorowo
BASTYLIA (105)
2018-04-29
2018-04-29
Stryjkowska Agata
KU AZS Politechniki Warszawskiej
QUAMAR (59)
2018-04-29
10
2018-04-29
5
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
2018-04-28
5
20
2018-04-28
9
2018-04-28
7
2018-04-28
4
Suchecka Marcelina
KJ Aldragho
HIPOLIT (26)
2018-04-28
1
2018-04-28
1
2018-04-29
1
2018-04-29
11
Sutkowski Wojciech
JKS Olsza
ARROW (98)
2018-04-29
1
80
Szmalc Helena
KJ Wiktorowo
2018-04-28
2018-04-28
12
2018-04-28
3
50
2018-04-29
8
2018-04-29
2018-04-29
10
Wacławik Marek
Largo Sp. z o. o.
2018-04-29
1
350
DYLLANO (58)
2018-04-29
2
400
2018-04-29
3
2018-04-29
1
550
Walczak Aleksandra
KJ Akademia Kucania
2018-04-28
16
2018-04-28
2018-04-28
Waśniewska Pola
JKS Olsza
2018-04-29
2018-04-29
2018-04-29
9
2018-04-29
Winiarska Zofia
JKS Olsza
2018-04-29
2018-04-29
Wójcik Martyna
Sj Piker
ALGIDA (16)
2018-04-28
1
2018-04-28
2018-04-28
7
2018-04-29
10
2018-04-29
2018-04-29
5
Zwierzyńska Żaneta
KJ Aromer Józefin
2018-04-29
1
120
2018-04-29
11
2018-04-28
2
70
2018-04-28
8
2018-04-29
3
50
2018-04-29
7
2018-04-29
2
50
2018-04-28
15
2018-04-28
8
2018-04-29
14

Number of Riders: 75

Number of Horses: 95

The sum of prizes: 6 640.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl