Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Finał Zimowego Pucharu Poczernina 2018
SKJ Poczernin, 24-25 marca 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
110 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 18:22:44
2018-03-23 16:47:22
Natacha Mont-Jovet FAUNA
  • 1x 12/85 cm/Konkurs nr 12, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
109 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 15:52:07
2018-03-23 15:49:35
Karolina Karczewska MILLCROFT VIVA
  • 2x 12/85 cm/Konkurs nr 12, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, FINAŁ ZPP Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 15:52:20
2018-03-23 15:49:15
Karolina Bar MARKIZA
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14 FINAŁ ZPP klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, FINAŁ ZPP klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 15:52:34
2018-03-23 15:48:50
Karolina Bar IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 12/85 cm/Konkurs nr 12, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, FINAŁ ZPP klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 13:00:32
2018-03-23 12:54:37
Anita Budziszewska DANIELA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 12:35:11
2018-03-23 12:31:44
Julia Jaworska ARROW
  • 2x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 12:28:58
2018-03-23 12:28:16
Weronika Lewandowska SUDARUSHKA
  • 2x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 12:16:47
2018-03-23 12:16:32
Alicja Górecka SUDARUSHKA
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 12:17:09
2018-03-23 12:15:53
Aleksandra Górecka KOREANKA
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 12:17:44
2018-03-23 12:11:56
Zofia Dąbrowska CASTEHILL CASSIE
  • 2x 11/65 cm/Konkurs nr 11, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce -grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
98 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 12:10:42
2018-03-23 12:10:11
Zofia Dąbrowska ŁOKIETEK
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/65 cm/Konkurs nr 11, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce -grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
95 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 11:58:11
2018-03-23 11:50:06
Laura Pertkiewicz DEMON DEL
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 14/L/Konkurs nr 14 FINAŁ ZPP klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
94 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 11:58:25
2018-03-23 11:48:54
Laura Pertkiewicz CASTEHILL CASSIE
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 11:58:38
2018-03-23 11:47:50
Julia Graczyk ILANE ROSE
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, FINAŁ ZPP Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 11:58:50
2018-03-23 11:45:06
Julia Graczyk SWEET EMMA
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 11:59:05
2018-03-23 11:42:44
Julia Graczyk GELUKSROOS
  • 2x 12/85 cm/Konkurs nr 12, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
90 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 11:59:18
2018-03-23 11:39:06
Gabriela Czarnomska CARRY LADY
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, FINAŁ ZPP Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 09:54:18
2018-03-23 09:42:24
Żaneta Zwierzyńska BURSZTYN
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, FINAŁ ZPP klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/P1/Konkurs nr 16, FINAŁ ZPP Klasa P1, zwykły, wys. 115 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 09:54:33
2018-03-23 09:38:38
Żaneta Zwierzyńska WRÓŻBITA II
  • 1x 12/85 cm/Konkurs nr 12, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
87 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 09:54:48
2018-03-23 09:37:27
Żaneta Zwierzyńska FAZA AS
  • 1x 12/85 cm/Konkurs nr 12, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
86 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 09:55:02
2018-03-23 09:33:49
Żaneta Zwierzyńska CASTEL-L
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, FINAŁ ZPP klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 09:55:17
2018-03-23 09:25:18
Bogdan Maślanka CON AKRELLO W
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, FINAŁ ZPP Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 09:21:46
2018-03-23 09:19:55
Krystyna Piątkowska SZAFIR
  • 1x 12/85 cm/Konkurs nr 12, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, FINAŁ ZPP Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 09:22:00
2018-03-23 09:19:14
Julia Margas KLARYSA
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/65 cm/Konkurs nr 11, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce -grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
82 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 09:22:14
2018-03-23 09:18:36
Oliwia Baranowska KOZAK
  • 1x 11/65 cm/Konkurs nr 11, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce -grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, FINAŁ ZPP Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 17:39:41
2018-03-22 17:38:40
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, FINAŁ ZPP Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 17:40:01
2018-03-22 17:38:08
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:29:49
2018-03-22 09:15:53
Paulina Kowalska JAZON
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, FINAŁ ZPP Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:53:44
2018-03-22 08:53:22
Aleksandra Kołodziejczyk EL- VIS
  • 1x 12/85 cm/Konkurs nr 12, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, FINAŁ ZPP Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:53:23
2018-03-22 08:52:50
Lena Jarecka EMMA
  • 1x 12/85 cm/Konkurs nr 12, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 14/L/Konkurs nr 14 FINAŁ ZPP klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
75 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:52:40
2018-03-22 08:52:11
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, FINAŁ ZPP klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:52:26
2018-03-22 08:45:32
Julia Gorsiak MARKIZ
  • 2x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/65 cm/Konkurs nr 11, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce -grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
73 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 06:34:53
2018-03-22 06:24:24
Daria Podsiadło DELEKTA
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 05:31:29
2018-03-22 00:32:17
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 05:31:45
2018-03-22 00:30:52
Tomasz Mielcarek DRAGO DE QUEEN
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 05:31:58
2018-03-22 00:29:48
Tomasz Mielcarek CHEPETTO
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 05:32:13
2018-03-21 21:54:08
Wiktor Łapiński TURINI
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 20:34:08
2018-03-21 20:15:11
Natalia Maciejewska FABERGE H&S
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 21:58:06
2018-03-21 20:14:59
Konstancja Bohdanowicz ARIA
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 20:34:36
2018-03-21 20:14:45
Radosław Zalewski FABERGE H&S
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 18:05:53
2018-03-21 18:05:06
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 18:05:18
2018-03-21 18:04:08
Ewa Machniewicz 168643 EQUEENPASSION LAVITA
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/65 cm/Konkurs nr 11, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce -grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
63 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 18:30:36
2018-03-21 18:03:21
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/65 cm/Konkurs nr 11, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce -grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
62 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 18:06:21
2018-03-21 18:02:29
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, FINAŁ ZPP klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/P1/Konkurs nr 16, FINAŁ ZPP Klasa P1, zwykły, wys. 115 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 18:06:34
2018-03-21 18:01:28
Gabriela Ratajska PASJONATA LOTAR
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 12/85 cm/Konkurs nr 12, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, FINAŁ ZPP Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 18:06:51
2018-03-21 18:00:42
Gabriela Ratajska JAGIENKA
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 11/65 cm/Konkurs nr 11, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce -grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/85 cm/Konkurs nr 12, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
59 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 18:07:04
2018-03-21 17:58:44
Sebastian Bąk KOCANKA
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/P1/Konkurs nr 16, FINAŁ ZPP Klasa P1, zwykły, wys. 115 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 17/N1/Konkurs nr 17, FINAŁ ZPP klasa N1, zwykły, wys. 125 cm, (art. 238.2.1)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 18:07:29
2018-03-21 17:58:08
Sebastian Bąk CAMILLE DE DIAMANT
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/CC/Konkurs nr 9, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/C/Konkurs nr 18, FINAŁ ZPP klasa C1, zwykły, wys. 135 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
  • 1x 19/CC/Konkurs nr 19, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 18:07:43
2018-03-21 17:25:05
Dorota Wakulińska MONTE CHRISTO AB
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, FINAŁ ZPP klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 12:14:35
2018-03-21 11:55:59
Wojciech Stasiuk KORINA
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 09:37:05
2018-03-21 08:52:01
Julia Gąsiorek MAGDA
  • 1x 12/85 cm/Konkurs nr 12, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, FINAŁ ZPP Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 09:55:44
2018-03-21 08:49:42
Maciej Janusik VASYL
  • 1x 12/85 cm/Konkurs nr 12, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, FINAŁ ZPP Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 08:24:06
2018-03-21 08:20:30
Zofia Klimaszewska CARAT
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, FINAŁ ZPP klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/P1/Konkurs nr 16, FINAŁ ZPP Klasa P1, zwykły, wys. 115 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 08:24:20
2018-03-21 08:19:48
Zofia Klimaszewska DANIA EWITA
  • 1x 11/65 cm/Konkurs nr 11, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce -grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/85 cm/Konkurs nr 12, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
51 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 21:03:28
2018-03-20 20:59:38
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 17/N1/Konkurs nr 17, FINAŁ ZPP klasa N1, zwykły, wys. 125 cm, (art. 238.2.1)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 21:03:40
2018-03-20 20:59:07
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 17/N1/Konkurs nr 17, FINAŁ ZPP klasa N1, zwykły, wys. 125 cm, (art. 238.2.1)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 05:32:27
2018-03-20 20:38:32
Maja Kosińska GAZELA
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 15:29:10
2018-03-20 14:07:00
Olga Celska ESCATO
  • 1x 17/N1/Konkurs nr 17, FINAŁ ZPP klasa N1, zwykły, wys. 125 cm, (art. 238.2.1)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/C/Konkurs nr 18, FINAŁ ZPP klasa C1, zwykły, wys. 135 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
47 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 15:29:21
2018-03-20 14:05:37
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 17/N1/Konkurs nr 17, FINAŁ ZPP klasa N1, zwykły, wys. 125 cm, (art. 238.2.1)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 13:18:33
2018-03-20 13:09:45
Ewelina Szczepanik COCAINA VRS
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/P1/Konkurs nr 16, FINAŁ ZPP Klasa P1, zwykły, wys. 115 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 17/N1/Konkurs nr 17, FINAŁ ZPP klasa N1, zwykły, wys. 125 cm, (art. 238.2.1)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 13:19:16
2018-03-20 13:09:11
Ewelina Szczepanik CARMEN VRS
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, FINAŁ ZPP klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/P1/Konkurs nr 16, FINAŁ ZPP Klasa P1, zwykły, wys. 115 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 12:14:14
2018-03-20 11:43:52
Alicja Kluczek BENETON
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 12:14:01
2018-03-20 11:01:52
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 12/85 cm/Konkurs nr 12, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, FINAŁ ZPP Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14 FINAŁ ZPP klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
42 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 10:20:23
2018-03-20 10:05:14
Marta Rzemykowska VINEYARD
  • 1x 16/P1/Konkurs nr 16, FINAŁ ZPP Klasa P1, zwykły, wys. 115 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:15:54
2018-03-20 07:14:16
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, FINAŁ ZPP klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/P1/Konkurs nr 16, FINAŁ ZPP Klasa P1, zwykły, wys. 115 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 06:48:59
2018-03-19 23:43:46
Maria Gonciarek KARMEN
  • 1x 16/P1/Konkurs nr 16, FINAŁ ZPP Klasa P1, zwykły, wys. 115 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 17/N1/Konkurs nr 17, FINAŁ ZPP klasa N1, zwykły, wys. 125 cm, (art. 238.2.1)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/C/Konkurs nr 18, FINAŁ ZPP klasa C1, zwykły, wys. 135 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
39 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 06:49:11
2018-03-19 22:11:14
Kamila Sokołowska ALPINEX
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/65 cm/Konkurs nr 11, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce -grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
38 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 06:49:25
2018-03-19 22:10:50
Lidia Przybylska CZAPLA
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/65 cm/Konkurs nr 11, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce -grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
37 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 06:49:39
2018-03-19 22:10:24
Aleksandra Mystkowska SILEN
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14 FINAŁ ZPP klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, FINAŁ ZPP klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 06:49:54
2018-03-19 22:09:16
Gabriela Krysiak PĄCZEK
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/65 cm/Konkurs nr 11, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce -grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
35 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 06:50:07
2018-03-19 22:08:35
Dominika Dobaczewska WIESZCZKA
  • 2x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/65 cm/Konkurs nr 11, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce -grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
34 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 16:15:06
2018-03-19 15:09:12
Weronika Siwik QUINTANA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, FINAŁ ZPP klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/P1/Konkurs nr 16, FINAŁ ZPP Klasa P1, zwykły, wys. 115 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 13:34:58
2018-03-19 13:25:46
Martyna Wichiciel BLAZING DESERT JESTER
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/65 cm/Konkurs nr 11, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce -grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
32 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 13:35:17
2018-03-19 13:23:23
Alicja Bełdowska BLAZING DESERT JESTER
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 10:40:21
2018-03-19 10:00:26
Radosław Zalewski QUELLE DAME Z
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 10:40:32
2018-03-19 09:59:57
Radosław Zalewski NIXON JS
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 10:40:43
2018-03-19 09:59:33
Radosław Zalewski HERE I AM
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 10:40:55
2018-03-19 09:58:57
Radosław Zalewski CHALLENGE PICOBELLO Z
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 09:50:56
2018-03-19 09:42:33
Łukasz Kamiński BIQUEEN
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 06:22:36
2018-03-18 22:28:59
Maja Kołacz HRECZKA
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 06:22:51
2018-03-18 22:28:25
Magdalena Missala VASYL
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 21:24:12
2018-03-18 21:18:08
Marianna Dunajska MENTOS
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 12/85 cm/Konkurs nr 12, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14 FINAŁ ZPP klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
23 ENTRY ACCEPTED 2018-03-17 05:57:55
2018-03-16 22:32:55
Karolina Woźniakowska COLETTA 33
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 14:53:11
2018-03-16 14:35:45
Natalia Łazowska NESKA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 12:47:02
2018-03-16 12:44:53
Gabriela Grzymała MAKS
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 12/85 cm/Konkurs nr 12, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14 FINAŁ ZPP klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, FINAŁ ZPP klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 12:46:49
2018-03-16 12:40:48
Kalina Lipiec DAGLEZJA
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 12/85 cm/Konkurs nr 12, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, FINAŁ ZPP Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14 FINAŁ ZPP klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
19 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 12:30:34
2018-03-16 12:26:25
Amelia Zubczyńska THREE-B-TWEET
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 12:30:48
2018-03-16 12:26:04
Amelia Zubczyńska D'ACORD
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 21:58:23
2018-03-15 13:28:22
Katarzyna Ludwiniak DODA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, FINAŁ ZPP Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, FINAŁ ZPP klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 08:50:40
2018-03-15 11:00:19
Leszek Nieużyła IRYDON L
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/N1/Konkurs nr 17, FINAŁ ZPP klasa N1, zwykły, wys. 125 cm, (art. 238.2.1)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 20:05:16
2018-03-13 21:51:59
Paulina Sułowska - Calak AQUARTA
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, FINAŁ ZPP Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 20:05:31
2018-03-13 21:37:34
Paulina Sułowska - Calak CLASSE DU ROUET
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, FINAŁ ZPP Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 14/L/Konkurs nr 14 FINAŁ ZPP klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
11 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 14:22:10
2018-03-13 14:17:23
Leszek Nieużyła KARTOUCH VAN DE PLATAANHOEVE
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 17/N1/Konkurs nr 17, FINAŁ ZPP klasa N1, zwykły, wys. 125 cm, (art. 238.2.1)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/C/Konkurs nr 18, FINAŁ ZPP klasa C1, zwykły, wys. 135 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
10 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 14:22:23
2018-03-13 14:15:44
Leszek Nieużyła DA VINCI
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/CC/Konkurs nr 9, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/C/Konkurs nr 18, FINAŁ ZPP klasa C1, zwykły, wys. 135 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
  • 1x 19/CC/Konkurs nr 19, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 14:22:44
2018-03-13 14:15:01
Konstancja Szymacha FAJNA
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/N1/Konkurs nr 17, FINAŁ ZPP klasa N1, zwykły, wys. 125 cm, (art. 238.2.1)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 12:56:38
2018-03-13 12:10:27
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, FINAŁ ZPP Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, FINAŁ ZPP klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 20:34:49
2018-03-12 09:22:01
Konstancja Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 1x 12/85 cm/Konkurs nr 12, FINAŁ ZPP Open, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
6 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 11:31:27
2018-03-12 07:44:50
Parycja Mikus DYMITR
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-03-17 05:58:06
2018-03-10 21:15:49
Jan Buller CO TY NA TO
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, FINAŁ ZPP klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/P1/Konkurs nr 16, FINAŁ ZPP Klasa P1, zwykły, wys. 115 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 06:55:48
2018-03-10 18:59:06
Laura Tomann FARYS
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, FINAŁ ZPP Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, FINAŁ ZPP klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 11:31:39
2018-03-01 17:04:36
Karolina Sujecka FUGA
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bąk Sebastian Stowarzyszenie R&S STABLES
S
O003232
2. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
3. Baranowska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2004 (JM.)
O035293
4. Bełdowska Alicja TKKF Podkowa
S
brak
5. Bohdanowicz Konstancja bpk
2004 (JM.)
O033953
6. Budziszewska Anita brak
S
brak
7. Buller Jan KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (J.)
O035772
8. Celska Olga SKJ Beckersport
1999 (MJ.)
O026797
9. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2006 (JM.)
Brak
10. Dąbrowska Zofia JKS Olsza
2008 (Mł.)
brak
11. Dobaczewska Dominika Szybki Konik
2004 (JM.)
brak
12. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (JM.)
O025882
13. Dunajska Marianna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037893
14. Gąsiorek Julia KSK Stare Babice
2004 (JM.)
brak
15. Gonciarek Maria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (J.)
O031807
16. Górecka Aleksandra JKS Olsza
2002 (J.)
brak
17. Górecka Alicja JKS Olsza
2002 (J.)
brak
18. Gorsiak Julia Szybki Konik
2004 (JM.)
brak
19. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
20. Graczyk Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O039162
21. Grzymała Gabriela SKJ Potęga Piekary
2003 (JM.)
O035305
22. Janiszewska Gabriela Stowarzyszenie R&S STABLES
2003 (JM.)
O039284
23. Janiszewska Lena Stowarzyszenie R&S STABLES
2009 (Mł.)
Brak
24. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
25. Janusik Maciej KSK Stare Babice
2004 (JM.)
brak
26. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O044134
27. Jaworska Julia JKS Olsza
2002 (J.)
brak
28. Kamiński Łukasz KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O011972
29. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
30. Klimaszewska Zofia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
S
O013052
31. Kluczek Alicja BZK
2007 (Mł.)
Brak
32. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O037775
33. Kołacz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (JM.)
O040144
34. Kołodziejczyk Aleksandra KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
brak
35. Kosińska Maja BPK
2000 (J.)
O035697
36. Kowalska Paulina BPK
2003 (JM.)
brak
37. Krysiak Gabriela Szybki Konik
2005 (JM.)
brak
38. Laskowska Paulina J.J. Darboven
1998 (MJ.)
O021487
39. Lewandowska Weronika JKS Olsza
brak
40. Lipiec Kalina SKJ Potęga Piekary
2006 (JM.)
O040983
41. Ludwiniak Katarzyna BPK
2005 (JM.)
O038345
42. Łapiński Wiktor BPK
2006 (JM.)
Brak
43. Łazowska Natalia KJ Dworek Okuniew
2007 (Mł.)
O043384
44. Machniewicz Ewa Stowarzyszenie R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
45. Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O015211
46. Margas Julia KJ Podkowa Leśna
2005 (JM.)
O036906
47. Michalak Zofia Brak
2005 (JM.)
O045772
48. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
49. Mikus Parycja Bpk maz
1998 (MJ.)
Brak
50. Missala Magdalena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
O040709
51. Mont-Jovet Natacha bpk
2004 (JM.)
O036944
52. Mystkowska Aleksandra Szybki Konik
1999 (MJ.)
O034233
53. Nieużyła Leszek KJ J. J. Darboven Rumia
S
O004155
54. Pertkiewicz Laura JKS Olsza
2017 (Mł.)
O040145
55. Piątkowska Krystyna KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O035294
56. Podsiadło Daria AZS AWF Warszawa
2003 (JM.)
O040566
57. Przybylska Lidia Szybki Konik
2004 (JM.)
brak
58. Ratajska Gabriela Stowarzyszenie R&S STABLES
2005 (JM.)
O036019
59. Rzemykowska Marta SKJ Poczernin
S
O008189
60. Siwik Weronika Polski Polo Klub
2001 (J.)
O027952
61. Sokołowska Kamila Szybki Konik
2003 (JM.)
brak
62. Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
S
O003861
63. Sujecka Karolina bpk maz
2001 (J.)
O039408
64. Sułowska - Calak Paulina KJ Dobrzyniec
S
O005588
65. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
66. Szustorowska Hanna KJ Sielanka Warka
S
O003649
67. Szymacha Konstancja KJ J. J. Darboven Rumia
S
O011448
68. Tomann Laura niezrzeszony
2003 (JM.)
O047607
69. Wakulińska Dorota Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O035451
70. Wichiciel Martyna NZ
2005 (JM.)
brak
71. Woźniakowska Karolina KU AZS UW
2015 (Mł.)
O022151
72. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
73. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
74. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
75. Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O026435
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder PONY Group National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

66

168643 EQUEENPASSION LAVITA Welsh Pony POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbira 75372 /
M: 147272 Millcroft Lyra /
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
C K025127
2.

44

ALPINEX Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Murat-Nur/
M: Akwa / Reguł
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Józef Skulski
D brak
3.

16

ANRI MARIELLA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Rafał Janiszewski
B:
4.

9

AQUARTA Małopolska POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Davinci
M: Awarta ex Watra
O: Paulina Sułowska
B: Paulina Sułowska
brak
5.

17

ARIA Małopolska POL 2012 Klacz gniada/mk:156 F: Atut
M: Arenda
O: Katarzyna Bohdanowicz
B: Bogusław Leszczyński
E K022331 616006580417012
6.

100

ARROW SP POL 2001 Wałach siwa F: Rubin
M: Akita
O: Wojciech Sutkowski
B: Piotr Rembelski
brak 009 66 0005401
7.

49

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:127 F: Tobi
M: Bella
O: Wojciech Kluczek
B: Markiewicz Dariusz
brak 616013610071112
8.

33

BIQUEEN HOL DEU 2009 Klacz siwa F: Quirado / Quidam De Revel
M: Pretty Woman / Limbus
O: Łukasz Kamiński
B: Heinrich Clausen
K024276 DE421000119209
9.

38

BLAZING DESERT JESTER Kuc Walijski POL 2005 Wałach gniada/kuc: F: Broomells Desert Monarch
M: Dormello
O: Agnieszka Wichciel
B: GB
brak
10.

88

BURSZTYN SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Boliwia / Berberys
O: Piotr Zwierzyński
B: Roman Ferenc
K009053 POL009630132204 103WQ41
11.

61

CAMILLE DE DIAMANT HOL GER 2009 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Uthlande / Diamant De Se.
O: Daniel Winnicki
B: Roerden Zg Kirsten, Olaf
K021070 DE421000075009
12.

57

CARAT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Wałach gniada F: Calderon
M: Ara
O: Zofia Klimaszewska
B: Zbigniew Koperski
K009186
13.

50

CARMEN VRS SP POL 2013 Klacz gniada F: Pablo /
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023061 616009591003312
14.

89

CARRY LADY Holsztynska POL 2011 Klacz ciemnogniada/161 F: Carry Son hol
M: Claudia hol
O: Justyna Kopko
B: Justyna Kopko
45898765 616009640004111
15.

93

CASTEHILL CASSIE KUC IRL 2007 Klacz siwa/kuc:141 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Justyna Kopko
B:
C brak
16.

85

CASTEL-L SP POL 2011 Wałach siwa F: Cancoon / Colman
M: Conchita L / Cruzeiro-L
O: Piotr Zweirzyński
B:
K018658 616009610156011
17.

34

CHALLENGE PICOBELLO Z Z POL 2013 Ogier gniada F: Contact vd Heffinck / Concept
M: Only Picobello Z / Orlando
O: Jacek Kuźma
B: Zangershide
K024582 056015Z55805613
18.

70

CHEPETTO HOL GER 2013 Wałach gniada F: n
M: n
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
brak
19.

46

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
O: Bogusław Święcki
B: SK Janów Podlaski
K013689
20.

65

CIA MALICA Holsztynska DEU 2009 Klacz gniada F: Caretino
M: Vivienn IV
O: Rafał Janiszewski
B: an
K016875
21.

13

CLASSE DU ROUET Holsztyńska POL 2011 Klacz gniada F: Classe
M: S-Vanity
O: Konstancja Kołakowska
B: Jan Verhagen
Brak
22.

54

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
23.

4

CO TY NA TO SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: ARAVEL WARO / LURON
M: CAMA / COMPONIST
O: Joanna Zielke
B: Bogdan Bryniak
K011555
24.

51

COCAINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Pablo
M: Corfina
O: Dariusz michalak
B: Dariusz michalak
Brak
25.

29

COLETTA 33 Hanowerska GER 2010 Klacz gniada F: Cloney
M: Scarlett
O: Krzysztof Woźniakowski
B: Heinrich Grueppemeier
K024368
26.

72

CORNAT HAN GER 2010 Wałach gniada F: Edgar
M: Flora
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K023218
27.

43

CZAPLA Huculska POL 2008 Klacz inna/kuc:137 F: Rewir
M: Całka
O: Jakub Giżyński
B: Stadnina Koni Huculskich Gładyszów
C brak POL 012 57 01708 08
28.

24

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo / Durello
M: Rose / Apslau
O: Dariusz Zubczyński
B: Horst Schilling
D K024145 DE467000740601
29.

21

DA VINCI KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Numero Uno
M: Platina
O: Jerzy Korona
B: D. Brunink
K024979
30.

26

DAGLEZJA KUC POL 2004 Klacz ciemnogniada/kuc:140 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Dafne / Kolczyk
O: Tomasz Lipiec
B: Przedpełski Mieczysław Rafał
C K009185 POL013640106004
31.

56

DANIA EWITA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:148 F: V.I.P.
M: Dani
O: Horseworks Włodzimierz Gieryszewski
B: Wiesław Apanasewicz
D K016543
32.

102

DANIELA SP POL 2007 Klacz kara F: Roland
M: Damka
O: Anita Budziszewska
B: Adam Omen
brak
33.

73

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Talent /
M: Delicja /
O: Ingrid Szrajer
B: Agnieszka Jabłońska
K014340 616009610107206
34.

94

DEMON DEL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Nowicka
B:
C K019469
35.

12

DODA Małopolska POL 2013 Klacz siwa F: Barnaba
M: Dąbrówka
O: Edyta Ludwiniak
B: Gabriel Górski
K024812
36.

71

DRAGO DE QUEEN SP POL 2013 Wałach gniada F: Solaris
M: Deborah
O: Katarzyna Mielcarek
B:
brak
37.

6

DYMITR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Neo D'isle
M: Danina
O: Joanna Mikus
B: Waldemar Kalicki
Brak
38.

77

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K014545 pol00650009402
39.

76

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
C K020362 POL013580665307
40.

53

ESCATO HAN POL 2004 Wałach kara/169 F: Escudo I / Espri
M: Dakita / Dorian
O: Jarosław Celski
B: Dariusz Michalak
K008698 DE431317013204 102YH53
41.

68

FABERGE H&S KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Ojciec: Corneille / Cornet Obolensky
M: Tadermie / Burggraaf
O: Natalia Maciejewska
B: T. C. Heeregravr-Smits i R. Heeregrave
K024692 528003201001953 105CX44
42.

22

FAJNA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Zippo / Murano
M: Ines / Arizona
O: Jerzy Korona
B:
K019691 528003201012133
43.

67

FARAMIR Trakenska POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw
M: Falka
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
LKPZJ/1617/16
44.

3

FARYS Wielkopolski POL 2004 Wałach gniada/173 F: Maram
M: Fatma
O: Katarzyna Ostap-Tomann
B: Jan Jach
K008341 POL 007 61 11073 04
45.

106

FAUNA Kuc Feliński POL 2000 Klacz bułana/kuc:136 F: Krokiet /
M: Figraszka /
O: Malwina Mont-Jovet
B: Wacław Czechowicz
C K019789 616013540001600
46.

86

FAZA AS Kuc Felijski POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Fanta / Mrówkojad
O: Piotr Zwierzyński
B:
C K016234 POL013580189807
47.

1

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Ramzes
M: Fala
O: Jacek Sujecki
B: Zbigniew Romanczuk
K023944
48.

14

GAZELA SP POL 2006 Klacz gniada F: Zoom
M: India
O: Hanna Kosińska
B: Adam Stanek
Brak
49.

90

GELUKSROOS KWPN NLD 2012 Klacz gniada/162 F: .
M: .
O: Justyna Kopko
B: holandia
brak
50.

35

HERE I AM KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Untouchable / Hors la Loi II
M: Deliah / Mr. Blue
O: Jacek Kuźma
B:
K024583 528003201207163 105RY85
51.

79

HERR VITO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
O: Witold Brodewicz
B: Witold Brodewicz
Brak 616009660449013
52.

52

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
53.

32

HRECZKA Typ Szlachetny POL 2002 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Horseworks Włodzimierz Gieryszewski
B: brak
brak
54.

103

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
C K020879 POL013680030208
55.

92

ILANE ROSE Connemara GBR 2011 Klacz siwa/kuc:148 F: x
M: x
O: Justyna Kopko
B: Susie Brooks
D brak 499393393920000
56.

63

JAGIENKA Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: Strayer's Samson /
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
O: Andrzej Gos
B: Zdzisław Śniegucki
C K023715 013670006908
57.

78

JAZON TRK POL 2009 Wałach kara F: Ajbek
M: Jasmin
O: Krzysztof Kowalski
B: Marek Przeczewski
brak
58.

45

KARMEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Bolero De Ravel / Bachus
M: Kanasta / Czandor
O: Maria Gonciarek
B:
K016777 POL009640045707
59.

20

KARTOUCH VAN DE PLATAANHOEVE Belgijski Gorącokrwisty POL 2010 Wałach siwa F: Heartbreaker
M: Hip Hop Van De Plataanhoeve
O: Jerzy Korona
B: Lut Tilleman
Brak
60.

82

KLARYSA KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
O: TKKF Ognisko Podkowa
B:
A K019245
61.

62

KOCANKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Winword / Neshad
M: Kordula / Dziwisz
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016961 POL007640020504
62.

98

KOREANKA Małopolska POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Emetyt
M: Rudzianka
O: Piechnik Sylwia
B: Jacek Jagieliński
brak
63.

59

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K018566 616009580856407
64.

81

KOZAK KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Odys
M: Klara
O: KJ Podkowa Leśna
B: Beata Sikorska
brak
65.

19

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: R P
K019317 616 007 61 02387 09
66.

97

ŁOKIETEK Kuc Feliński POL 2012 Wałach izabelowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tomasz Olszewski
B:
B brak
67.

58

MAGDA Szlachetna Półkrew POL 1998 Klacz kasztanowata F: Scorpio
M: Misja
O: Zuzanna Szrajber
B: Józef Poświat
brak POL 009550082598
68.

27

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138 F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
O: Joanna Majkowska
B: Ryszard Grams
C K018799 POL013610202007
69.

74

MARKIZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Wałach siwa F: Cejero
M: Mylady
O: Gorsiak Rafał
B: Kerner Grzegorz
616009640116807
70.

104

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
C K020880 POL013660009507
71.

107

MEKSYK Młp 2010 Wałach F:
M:
O:
B:
72.

30

MENTOS Kuc Feliński POL 2008 Wałach gniada/137 F: Nowator / Pepton
M: Modena II / Wersal
O: Anna Dunajska
B: P. Majka
C K021624 616013660745308
73.

105

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
C K020200 826046020155026
74.

7

MISSISSIPI Kuc Connemara POL 2012 Klacz siwa/kuc:146 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
O: Katarzyna Bohdanowicz
B: Katarzyna Bohdanowicz
D K021250 616013661246212
75.

60

MONTE CHRISTO AB MŁP POL 2010 Wałach siwa F: Huzar /
M: Motorola /
O: Dorota Wakuińska
B: Mirosław Janik
K023367
76.

28

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
O: Agnieszka Łazowska
B: Leon Gawroński
E K021849 POL013520044804
77.

37

NIXON JS BWP BEL 2013 Klacz ciemnogniada F: Kannan / Voltaire
M: Dorina JS / Thunder Van De Zuuthoeve
O: Jacek Kuźma
B:
K024581 056002W00304507
78.

41

PĄCZEK Huculska POL 2012 Ogier bułana/kuc:136 F: Natan
M: Pantera
O: Jakub Giżyński
B: Tadeusz Pęzioł
C brak 616 012 58 05095 12
79.

48

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Beata Grabowska
B: SK Plekity
C K023409 616999600472608
80.

64

PASJONATA LOTAR KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt s Santiago /
M: Tijd Vlijt s Lavendel / Steehorst Pavarotti
O: Karolina Ratajska
B:
B K020776 616013610206709
81.

55

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
82.

36

QUELLE DAME Z Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Call Picobello Z / Carthago Z
O: Jacek Kuźma
B: Zangershide
K024590 056015Z55619711 105HG02
83.

39

QUINTANA Hanowerska POL 2009 Klacz ciemnogniada/173 F: Quintender
M: Wonderwall
O: Iwona Siwik
B: Hannoveraner Verband E.V.
K016327
84.

80

RICO KG SP POL 2008 Wałach siwa/165 F: Chellano's Boy DZ
M: Roksana KG
O: Hanna Szustorowska
B: Karol Komin
K019653 POL 009 61 02229 08
85.

42

SILEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Hokus Pokus/
M: Sparta/
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Jacek Lasota
K013400
86.

99

SUDARUSHKA XX POL 2001 Klacz kasztanowata/mk:157 F: .
M: .
O: Tomasz Olszewski
B: ROSJA
K021113 62292929292900
87.

91

SWEET EMMA Welsh Pony GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: x
M: x
O: Justyna Kopko
B: Justyna Kopko
C brak 4949349823388383838
88.

83

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada F: Cwał
M: Sekwana
O: Katarzyna Wojdalska-Krypa
B: nn
K021643
89.

25

THREE-B-TWEET MK POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:135 F: Camillo / Dante
M: Three Star Orchid / Three-B-Ocean
O: Dariusz Zubczyński
B: Ludwik Sander
C K022625 POL013530053106
90.

69

TURINI Pełna Krew Angielska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Belenus
M: Truskawka
O: Monika Łapińska
B: SK Golejewko
Brak
91.

75

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
D K024184 826082001201313
92.

15

VASYL Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Cewar
M: Visa
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Agnieszka Janus
brak POL 007520113505 -
93.

31

VASYL Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Cewar
M: Visa
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Agnieszka Janus
K019466
94.

47

VINEYARD KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Pythagoras
M: P.Ruuters Pepper
O: Brygida Gawryszewska
B: JW Greve
K007035
95.

40

WIESZCZKA Huculska POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:137 F: Piaf
M: Wiosna
O: Jakub Giżyński
B: Stadnina Koni Huculskich Gładyszów
C brak
96.

87

WRÓŻBITA II KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:146 F: Cyklon Texass / Nando
M: Wróżka / Gregory
O: Piotr Zwierzyński
B: SK Nowielice
D K010264 POL013640079904 103FX31
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Sebastian
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-03-24
1
2018-03-24
1
2018-03-25
2
2018-03-25
1
KOCANKA (62)
2018-03-24
3
2018-03-24
3
2018-03-25
7
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-03-25
3
2018-03-25
15
MARKIZA (104)
2018-03-25
2018-03-25
Baranowska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KOZAK (81)
2018-03-25
5
2018-03-25
18
Bełdowska Alicja
TKKF Podkowa
2018-03-24
1
Bohdanowicz Konstancja
bpk
2018-03-25
10
ARIA (17)
2018-03-24
18
2018-03-24
14
2018-03-24
24
Budziszewska Anita
brak
DANIELA (102)
2018-03-24
2018-03-24
2018-03-24
Buller Jan
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-03-24
9
2018-03-24
9
2018-03-25
2
2018-03-25
15
Celska Olga
SKJ Beckersport
HIP HOP (52)
2018-03-25
7
ESCATO (53)
2018-03-25
1
2018-03-25
4
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2018-03-24
1
2018-03-24
2018-03-25
7
2018-03-25
Dąbrowska Zofia
JKS Olsza
2018-03-24
1
2018-03-24
10
2018-03-25
8
2018-03-25
Dobaczewska Dominika
Szybki Konik
2018-03-25
2018-03-25
13
2018-03-25
1
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
2018-03-24
1
2018-03-24
22
2018-03-24
Dunajska Marianna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MENTOS (30)
2018-03-24
2018-03-24
2018-03-25
12
2018-03-25
2018-03-25
1
Gąsiorek Julia
KSK Stare Babice
MAGDA (58)
2018-03-25
8
2018-03-25
6
Gonciarek Maria
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
KARMEN (45)
2018-03-25
2
2018-03-25
5
Górecka Aleksandra
JKS Olsza
2018-03-24
1
2018-03-24
1
Górecka Alicja
JKS Olsza
2018-03-24
1
2018-03-24
1
Gorsiak Julia
Szybki Konik
MARKIZ (74)
2018-03-25
1
2018-03-25
2
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PASJA (48)
2018-03-25
7
2018-03-25
2018-03-25
5
Graczyk Julia
JKS Olsza
2018-03-24
25
2018-03-24
2018-03-25
2018-03-25
2018-03-24
17
2018-03-24
1
2018-03-25
2018-03-25
12
Grzymała Gabriela
SKJ Potęga Piekary
MAKS (27)
2018-03-24
4
2018-03-24
14
2018-03-24
1
2018-03-25
9
2018-03-25
2
Janiszewska Gabriela
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-03-24
8
2018-03-24
11
2018-03-25
6
2018-03-25
8
Janiszewska Lena
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-03-24
10
2018-03-24
1
2018-03-24
1
2018-03-25
1
2018-03-25
2018-03-25
10
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2018-03-25
3
PORTOS (55)
2018-03-25
4
Janusik Maciej
KSK Stare Babice
VASYL (15)
2018-03-25
2018-03-25
2018-03-25
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania
EMMA (76)
2018-03-25
4
2018-03-25
2018-03-25
Jaworska Julia
JKS Olsza
ARROW (100)
2018-03-25
1
2018-03-25
1
Kamiński Łukasz
KU AZS Politechniki Warszawskiej
BIQUEEN (33)
2018-03-24
10
2018-03-24
10
2018-03-25
14
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-03-25
2018-03-25
13
2018-03-25
3
Klimaszewska Zofia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-03-25
3
2018-03-25
11
CARAT (57)
2018-03-25
8
2018-03-25
13
Kluczek Alicja
BZK
BENETON (49)
2018-03-24
1
2018-03-24
1
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania
2018-03-25
1
2018-03-25
7
2018-03-25
Kołacz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
HRECZKA (32)
2018-03-24
2018-03-24
Kołodziejczyk Aleksandra
KJ Akademia Kucania
EL- VIS (77)
2018-03-25
2018-03-25
4
2018-03-25
Kosińska Maja
BPK
GAZELA (14)
2018-03-24
2018-03-24
Kowalska Paulina
BPK
JAZON (78)
2018-03-25
2018-03-25
Krysiak Gabriela
Szybki Konik
PĄCZEK (41)
2018-03-25
1
2018-03-25
7
Laskowska Paulina
J.J. Darboven
2018-03-25
9
2018-03-25
Lewandowska Weronika
JKS Olsza
2018-03-25
1
2018-03-25
1
Lipiec Kalina
SKJ Potęga Piekary
2018-03-24
21
2018-03-24
2018-03-24
2018-03-25
2018-03-25
16
2018-03-25
Ludwiniak Katarzyna
BPK
DODA (12)
2018-03-24
12
2018-03-24
11
2018-03-25
14
2018-03-25
12
Łapiński Wiktor
BPK
TURINI (69)
2018-03-24
18
2018-03-24
14
Łazowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
NESKA (28)
2018-03-24
1
2018-03-24
2018-03-24
2
Machniewicz Ewa
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-03-24
1
2018-03-24
1
2018-03-24
18
2018-03-25
13
2018-03-25
FARAMIR (67)
2018-03-24
1
2018-03-24
14
2018-03-24
1
2018-03-25
1
2018-03-25
1
Maciejewska Natalia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-03-24
2
2018-03-25
5
Margas Julia
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (82)
2018-03-25
1
2018-03-25
2018-03-25
Michalak Zofia
Brak
2018-03-24
10
2018-03-24
2
2018-03-25
13
2018-03-25
14
Mielcarek Tomasz
JKS Sokóle
2018-03-24
20
2018-03-24
2018-03-25
10
2018-03-25
2018-03-24
10
2018-03-24
2018-03-25
13
2018-03-25
CORNAT (72)
2018-03-24
4
2018-03-24
2
2018-03-25
9
Mikus Parycja
Bpk maz
DYMITR (6)
2018-03-24
5
2018-03-24
3
2018-03-24
Missala Magdalena
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
VASYL (31)
2018-03-24
7
2018-03-24
Mont-Jovet Natacha
bpk
FAUNA (106)
2018-03-25
14
Mystkowska Aleksandra
Szybki Konik
SILEN (42)
2018-03-25
4
2018-03-25
11
Nieużyła Leszek
KJ J. J. Darboven Rumia
2018-03-24
6
2018-03-24
5
2018-03-24
3
2018-03-24
2
2018-03-25
1
2018-03-25
2
MEKSYK (107)
2018-03-24
5
2018-03-24
9
2018-03-25
11
2018-03-25
9
Pertkiewicz Laura
JKS Olsza
2018-03-24
2018-03-24
9
2018-03-24
1
2018-03-24
1
2018-03-25
5
Piątkowska Krystyna
KJ Podkowa Leśna
SZAFIR (83)
2018-03-25
6
2018-03-25
11
Podsiadło Daria
AZS AWF Warszawa
DELEKTA (73)
2018-03-24
14
2018-03-24
15
Przybylska Lidia
Szybki Konik
CZAPLA (43)
2018-03-25
13
2018-03-25
4
Ratajska Gabriela
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-03-24
17
2018-03-24
2018-03-25
2018-03-25
2018-03-25
15
2018-03-24
19
2018-03-24
2018-03-25
2018-03-25
2018-03-25
2
Rzemykowska Marta
SKJ Poczernin
2018-03-25
3
Siwik Weronika
Polski Polo Klub
2018-03-24
6
2018-03-24
6
2018-03-25
10
2018-03-25
10
Sokołowska Kamila
Szybki Konik
ALPINEX (44)
2018-03-25
13
2018-03-25
9
Stasiuk Wojciech
WKJ Lublin
KORINA (59)
2018-03-24
4
2018-03-24
2
2018-03-25
3
Sujecka Karolina
bpk maz
FUGA (1)
2018-03-24
8
2018-03-24
Sułowska - Calak Paulina
KJ Dobrzyniec
2018-03-24
1
2018-03-24
2018-03-24
16
2018-03-25
9
2018-03-25
2018-03-24
18
2018-03-24
13
2018-03-24
2018-03-25
3
2018-03-25
4
2018-03-25
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
2018-03-24
12
2018-03-24
4
2018-03-25
5
2018-03-25
6
COCAINA (51)
2018-03-24
1
2018-03-24
5
2018-03-25
2
2018-03-25
8
Szustorowska Hanna
KJ Sielanka Warka
RICO KG (80)
2018-03-25
8
2018-03-25
Szymacha Konstancja
KJ J. J. Darboven Rumia
FAJNA (22)
2018-03-24
8
2018-03-25
6
Tomann Laura
niezrzeszony
FARYS (3)
2018-03-24
23
2018-03-24
2018-03-24
Wakulińska Dorota
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2018-03-24
15
2018-03-24
17
2018-03-25
17
2018-03-25
Wichiciel Martyna
NZ
2018-03-24
1
2018-03-24
1
2018-03-25
1
2018-03-25
1
2018-03-25
6
Woźniakowska Karolina
KU AZS UW
2018-03-24
2018-03-24
11
Zalewski Radosław
St. SKJ Bobrowy Staw
2018-03-24
5
2018-03-24
2018-03-24
7
2018-03-24
7
2018-03-25
5
2018-03-25
4
2018-03-24
1
2018-03-24
4
2018-03-24
7
2018-03-24
Zalewski Radosław
St. SKJ Bobrowy Staw
2018-03-24
8
2018-03-25
1
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
D'ACORD (24)
2018-03-24
13
2018-03-24
16
2018-03-24
1
2018-03-24
3
Zwierzyńska Żaneta
KJ Aromer Józefin
2018-03-24
6
2018-03-24
2018-03-25
1
2018-03-25
12
FAZA AS (86)
2018-03-25
1
2018-03-25
2
2018-03-25
3

Number of Riders: 75

Number of Horses: 96

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl