Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
100 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 11:40:52
2018-03-15 11:39:45
Zofia Stachnik MAFIA P
  • 1x 6/N4/Konkurs nr 6, Klasa N, program N4
  • 1x 16/N5/Konkurs nr 16, Klasa N, program N5
99 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 06:20:24
2018-03-15 11:39:08
Jakub Sosnowski JEDYNKA
  • 2x 11 A/L4 Regionalne/Konkurs nr 11, Klasa L, program L4 Regionalne Seria A
98 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 11:39:12
2018-03-15 11:38:36
Dominika Skulska COCA
  • 2x 11 A/L4 Regionalne/Konkurs nr 11, Klasa L, program L4 Regionalne Seria A
97 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 07:30:32
2018-03-15 07:29:24
Anna Sobala SAPHIR
  • 2x 1 B/L3 Towarzyskie/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Towarzyskie Seria A
96 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 07:30:47
2018-03-15 07:28:53
Anna Sobala ROSE OF DARK
  • 2x 1 B/L3 Towarzyskie/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Towarzyskie Seria A
95 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 07:24:04
2018-03-15 07:22:46
Anna Sobala GATITO
  • 2x 3/P1/Konkurs nr 3, Klasa P, program P1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 20:26:06
2018-03-14 20:24:51
Katarzyna Krasnodebska CRISTIANO
  • 1x 7/C1/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1
  • 1x 17/C2/Konkurs nr 17, Klasa C, program C2
92 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 19:34:40
2018-03-14 19:30:18
Izabela Paryska JACKSANA
  • 1x 1 B/L3 Towarzyskie/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Towarzyskie Seria A
  • 1x 11 B/L4 Towarzyskie/Konkurs nr 11, Klasa L, program L4 Towarzyskie Seria A
91 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 11:51:56
2018-03-14 09:20:34
Hanna Meder VASYL
  • 1x 1 B/L3 Towarzyskie/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Towarzyskie Seria A
90 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 11:51:44
2018-03-14 08:49:09
Zofia Klimaszewska DANIA EWITA
  • 1x 3/P1/Konkurs nr 3, Klasa P, program P1
  • 1x 4/D2/Konkurs nr 4, Klasa D, program D2
89 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 06:14:10
2018-03-13 23:59:05
Martyna Baściuk BALOU W
  • 1x 1 A/L3 Regionalne/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Regionalne Seria A
  • 1x 3/P1/Konkurs nr 3, Klasa P, program P1
  • 1x 11 A/L4 Regionalne/Konkurs nr 11, Klasa L, program L4 Regionalne Seria A
  • 1x 13/P2/Konkurs nr 13, Klasa P, program P2
88 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 20:48:56
2018-03-13 20:47:01
Wiktoria Doroz MANUELA
  • 2x 1 B/L3 Towarzyskie/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Towarzyskie Seria A
86 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 19:09:11
2018-03-13 18:50:52
Marta Perquy ARMADA
  • 2x 1 A/L3 Regionalne/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Regionalne Seria A
85 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 18:20:58
2018-03-13 18:09:01
Amelia Zubczyńska D'ACORD
  • 2x 2 R/L1 Regionalny/Konkurs nr 2, Klasa L, program L1 Młodzicy, Kuce (czworobok 20x40) Regionalny Seria A
84 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 12:02:01
2018-03-13 18:08:18
Aleksandra Krzemińska UNESCO
  • 1x 1 B/L3 Towarzyskie/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Towarzyskie Seria A
  • 1x 11 B/L4 Towarzyskie/Konkurs nr 11, Klasa L, program L4 Towarzyskie Seria A
83 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 19:09:24
2018-03-13 17:01:45
Karina Dzięgielewska JOS
  • 1x 3/P1/Konkurs nr 3, Klasa P, program P1
  • 1x 4/D2/Konkurs nr 4, Klasa D, program D2
82 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 14:21:19
2018-03-13 14:01:58
Weronika Korkuć CARLO
  • 1x 3/P1/Konkurs nr 3, Klasa P, program P1
  • 1x 13/P2/Konkurs nr 13, Klasa P, program P2
81 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 14:21:32
2018-03-13 13:56:24
Weronika Korkuć BON JOVI
  • 1x 1 A/L3 Regionalne/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Regionalne Seria A
  • 1x 11 A/L4 Regionalne/Konkurs nr 11, Klasa L, program L4 Regionalne Seria A
80 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 12:56:20
2018-03-13 11:53:39
Nina Makowska AVILON
  • 1x 1 A/L3 Regionalne/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Regionalne Seria A
  • 1x 3/P1/Konkurs nr 3, Klasa P, program P1
  • 1x 13/P2/Konkurs nr 13, Klasa P, program P2
79 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 11:34:20
2018-03-13 09:46:29
Justyna Kroc LUKSUS
  • 1x 7/C1/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1
  • 1x 17/C2/Konkurs nr 17, Klasa C, program C2
78 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 06:09:33
2018-03-12 22:01:30
Joanna Jakubik AGAT
  • 2x 11 A/L4 Regionalne/Konkurs nr 11, Klasa L, program L4 Regionalne Seria A
77 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 11:33:08
2018-03-12 21:56:08
Zosia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 3/P1/Konkurs nr 3, Klasa P, program P1
  • 1x 4/D2/Konkurs nr 4, Klasa D, program D2
  • 1x 13/P2/Konkurs nr 13, Klasa P, program P2
  • 1x 14/D3/Konkurs nr 14, Klasa D, program D3
76 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 20:44:17
2018-03-12 19:36:31
Julia Chojnowska DANDYS
  • 2x 1 B/L3 Towarzyskie/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Towarzyskie Seria A
75 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 20:44:36
2018-03-12 19:31:27
Anna Szukało RIWETTO
  • 2x 1 A/L3 Regionalne/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Regionalne Seria A
74 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 15:36:46
2018-03-12 14:18:13
Martyna Wichiciel BLAZING DESERT JESTER
  • 2x 1 B/L3 Towarzyskie/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Towarzyskie Seria A
73 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 14:53:56
2018-03-12 14:10:24
Julia Fedyna HERMES
  • 1x 1 A/L3 Regionalne/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Regionalne Seria A
72 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 15:37:16
2018-03-12 13:04:26
Marta Szyba-Giżyńska PĄCZEK
  • 2x 11 B/L4 Towarzyskie/Konkurs nr 11, Klasa L, program L4 Towarzyskie Seria A
71 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 12:25:51
2018-03-12 11:13:19
Weronika Lewandowska HOJVEJS CASMIR
  • 1x 2 R/L1 Regionalny/Konkurs nr 2, Klasa L, program L1 Młodzicy, Kuce (czworobok 20x40) Regionalny Seria A
  • 1x 12/L2 Kuce/Konkurs nr 12, Klasa L, program L2 Młodzicy, Kuce (czworobok 20x40) Seria A
70 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 11:09:42
2018-03-12 11:02:42
Lea Zatońska NONSENS 10
  • 2x 2 R/L1 Regionalny/Konkurs nr 2, Klasa L, program L1 Młodzicy, Kuce (czworobok 20x40) Regionalny Seria A
  • 2x 12/L2 Kuce/Konkurs nr 12, Klasa L, program L2 Młodzicy, Kuce (czworobok 20x40) Seria A
69 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 11:09:54
2018-03-12 09:57:03
Rinel Libman MAYAMI
  • 1x 2 R/L1 Regionalny/Konkurs nr 2, Klasa L, program L1 Młodzicy, Kuce (czworobok 20x40) Regionalny Seria A
  • 1x 4/D2/Konkurs nr 4, Klasa D, program D2
  • 1x 11 A/L4 Regionalne/Konkurs nr 11, Klasa L, program L4 Regionalne Seria A
  • 1x 12/L2 Kuce/Konkurs nr 12, Klasa L, program L2 Młodzicy, Kuce (czworobok 20x40) Seria A
68 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 06:24:57
2018-03-12 09:53:32
Agnė Uždavinytė JENIZARO COTI
  • 1x 7/C1/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1
  • 1x 17/C2/Konkurs nr 17, Klasa C, program C2
67 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 06:20:45
2018-03-11 22:40:58
Natalia Bujalska BETOVEN
  • 2x 1 A/L3 Regionalne/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Regionalne Seria A
  • 1x 11 A/L4 Regionalne/Konkurs nr 11, Klasa L, program L4 Regionalne Seria A
  • 1x 13/P2/Konkurs nr 13, Klasa P, program P2
65 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 14:21:44
2018-03-11 22:14:52
Dominika Woldan ALLEGRO
  • 1x 6/N4/Konkurs nr 6, Klasa N, program N4
  • 1x 16/N5/Konkurs nr 16, Klasa N, program N5
64 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 17:04:12
2018-03-11 11:28:54
Agata Litaszewska DON CARLOS
  • 1x 3/P1/Konkurs nr 3, Klasa P, program P1
  • 1x 13/P2/Konkurs nr 13, Klasa P, program P2
63 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 17:04:29
2018-03-11 11:24:26
Wioletta Milczarek LAS PALMAS
  • 1x 1 A/L3 Regionalne/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Regionalne Seria A
  • 1x 11 A/L4 Regionalne/Konkurs nr 11, Klasa L, program L4 Regionalne Seria A
62 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 17:04:42
2018-03-11 11:22:20
Aleksandra Kanarek SAURON
  • 1x 7/C1/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1
  • 1x 17/C2/Konkurs nr 17, Klasa C, program C2
59 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 07:56:18
2018-03-10 14:49:18
Aleksandra Błach DAMA KIER
  • 1x 3/P1/Konkurs nr 3, Klasa P, program P1
  • 1x 13/P2/Konkurs nr 13, Klasa P, program P2
58 ENTRY ACCEPTED 2018-03-10 06:58:53
2018-03-09 22:33:23
Katarzyna Sabitov FÜRST DAVIDOFF
  • 1x 7/C1/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1
  • 1x 17/C2/Konkurs nr 17, Klasa C, program C2
57 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 17:16:15
2018-03-08 17:13:05
Zofia Puławska GALIA
  • 2x 1 B/L3 Towarzyskie/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Towarzyskie Seria A
  • 2x 11 B/L4 Towarzyskie/Konkurs nr 11, Klasa L, program L4 Towarzyskie Seria A
56 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 09:11:58
2018-03-08 09:11:17
Agnieszka Gutkowska DARK DIAMOND
  • 1x 3/P1/Konkurs nr 3, Klasa P, program P1
  • 1x 13/P2/Konkurs nr 13, Klasa P, program P2
55 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 07:42:37
2018-03-08 07:41:49
Olga Blusiewicz-Serwin ARNOLD
  • 1x 1 A/L3 Regionalne/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Regionalne Seria A
54 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 18:21:12
2018-03-08 07:37:22
Olga Blusiewicz-Serwin RUFIN
  • 2x 1 A/L3 Regionalne/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Regionalne Seria A
53 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 11:31:33
2018-03-07 09:59:04
Aneta Kotarska NIEZAPOMINAJKA
  • 1x 6/N4/Konkurs nr 6, Klasa N, program N4
  • 1x 16/N5/Konkurs nr 16, Klasa N, program N5
52 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 11:31:47
2018-03-07 09:57:59
Kinga Różyc NIEZAPOMINAJKA
  • 1x 3/P1/Konkurs nr 3, Klasa P, program P1
  • 1x 13/P2/Konkurs nr 13, Klasa P, program P2
51 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 09:56:15
2018-03-07 09:52:30
Aneta Kotarska DON PEDRO
  • 1x 3/P1/Konkurs nr 3, Klasa P, program P1
  • 1x 13/P2/Konkurs nr 13, Klasa P, program P2
50 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 20:19:03
2018-03-06 16:27:57
Marta Wacławik DESPERADO
  • 1x 11 B/L4 Towarzyskie/Konkurs nr 11, Klasa L, program L4 Towarzyskie Seria A
49 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 20:19:18
2018-03-06 16:23:56
Paweł Łyżwiński DESPERADO
  • 2x 1 B/L3 Towarzyskie/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Towarzyskie Seria A
  • 1x 11 B/L4 Towarzyskie/Konkurs nr 11, Klasa L, program L4 Towarzyskie Seria A
48 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 20:18:49
2018-03-06 14:33:58
Paulina Tomczak RAKIJA
  • 1x 7/C1/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1
  • 1x 17/C2/Konkurs nr 17, Klasa C, program C2
47 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 22:40:46
2018-03-05 22:39:55
Daniela Kuczkowska CELESTIAL CHRIST
  • 1x 1 A/L3 Regionalne/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Regionalne Seria A
  • 1x 11 A/L4 Regionalne/Konkurs nr 11, Klasa L, program L4 Regionalne Seria A
46 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 22:06:50
2018-03-05 21:08:51
Teresa Tomaszewska AURELIA
  • 1x /CC4/Konkurs nr 9, Klasa CC, Program CC4
  • 1x /CC5/Konkurs nr 16, Klasa CC, program CC5
45 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 22:58:35
2018-03-05 21:08:14
Teresa Tomaszewska ANIMA
  • 1x /CC1/Konkurs nr 8, Klasa CC, Program CC1
  • 1x /CC2/Konkurs nr 18, Klasa CC, program CC2
44 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 22:07:42
2018-03-05 20:41:33
Zuzanna Zagórska EHRENSTEIN
  • 1x 6/N4/Konkurs nr 6, Klasa N, program N4
43 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 22:07:55
2018-03-05 20:40:37
Pola Zagórska EHRENSTEIN
  • 1x 4/D2/Konkurs nr 4, Klasa D, program D2
  • 1x 14/D3/Konkurs nr 14, Klasa D, program D3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 22:08:09
2018-03-05 20:40:10
Michał Kopczewski RICI-G
  • 1x 4/D2/Konkurs nr 4, Klasa D, program D2
  • 1x 14/D3/Konkurs nr 14, Klasa D, program D3
41 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 22:08:22
2018-03-05 20:39:35
Kalina Kopczewska DON SULTAN
  • 1x 2 R/L1 Regionalny/Konkurs nr 2, Klasa L, program L1 Młodzicy, Kuce (czworobok 20x40) Regionalny Seria A
  • 1x 12/L2 Kuce/Konkurs nr 12, Klasa L, program L2 Młodzicy, Kuce (czworobok 20x40) Seria A
40 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 22:08:34
2018-03-05 20:39:03
Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON
  • 1x 5 KUCE/N2/Konkurs nr 5, Klasa N, Klasa N, program N2 KUCE
  • 1x 14/D3/Konkurs nr 14, Klasa D, program D3
39 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 22:08:48
2018-03-05 20:37:29
Ewa Golubińska DELICIOUS PP
  • 1x 5 KUCE/N2/Konkurs nr 5, Klasa N, Klasa N, program N2 KUCE
  • 1x 14/D3/Konkurs nr 14, Klasa D, program D3
38 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 22:09:00
2018-03-05 14:11:08
Daniela Kuczkowska CHANTRE' NOIR
  • 1x 6/N4/Konkurs nr 6, Klasa N, program N4
  • 1x 14/D3/Konkurs nr 14, Klasa D, program D3
37 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 22:09:43
2018-03-05 13:02:46
Daniela Kuczkowska HORALEK
  • 1x 4/D2/Konkurs nr 4, Klasa D, program D2
  • 1x 13/P2/Konkurs nr 13, Klasa P, program P2
36 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 08:27:47
2018-03-05 12:27:46
Maja Baranowska DON CORLEONE 29
  • 1x 4/D2/Konkurs nr 4, Klasa D, program D2
  • 1x 14/D3/Konkurs nr 14, Klasa D, program D3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 10:06:20
2018-03-03 23:28:21
Martyna Sochacka EMMA
  • 1x 1 B/L3 Towarzyskie/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Towarzyskie Seria A
32 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 13:28:55
2018-02-28 13:26:28
Zofia Mordzelewska GEORG
  • 1x 6/N4/Konkurs nr 6, Klasa N, program N4
31 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 12:21:51
2018-02-28 12:15:10
Małgorzata Karp HARCOWNIK
  • 2x 1 B/L3 Towarzyskie/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Towarzyskie Seria A
  • 2x 11 B/L4 Towarzyskie/Konkurs nr 11, Klasa L, program L4 Towarzyskie Seria A
29 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 17:50:19
2018-02-27 17:47:46
Aleksandra Kowalik HOJRAK
  • 1x 5 KUCE/N2/Konkurs nr 5, Klasa N, Klasa N, program N2 KUCE
  • 1x 6/N4/Konkurs nr 6, Klasa N, program N4
  • 1x 15/N3/Konkurs nr 15, Klasa N, program N3
  • 1x 16/N5/Konkurs nr 16, Klasa N, program N5
28 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 18:56:17
2018-02-27 08:09:07
Matylda Mroczkowska MINISTER
  • 1x 1 A/L3 Regionalne/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Regionalne Seria A
  • 1x 2 R/L1 Regionalny/Konkurs nr 2, Klasa L, program L1 Młodzicy, Kuce (czworobok 20x40) Regionalny Seria A
  • 1x 11 A/L4 Regionalne/Konkurs nr 11, Klasa L, program L4 Regionalne Seria A
  • 1x 12/L2 Kuce/Konkurs nr 12, Klasa L, program L2 Młodzicy, Kuce (czworobok 20x40) Seria A
27 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 16:56:05
2018-02-26 20:23:31
Kalina Czwarnóg PABLO
  • 2x 3/P1/Konkurs nr 3, Klasa P, program P1
  • 2x 13/P2/Konkurs nr 13, Klasa P, program P2
26 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 16:56:16
2018-02-26 20:15:30
Julia Szymańska ALLYOUNEEDLZ FIRFOD
  • 1x 7/C1/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1
  • 1x 17/C2/Konkurs nr 17, Klasa C, program C2
25 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 16:56:27
2018-02-26 20:05:46
Maria Mackiewicz HANNIBAL
  • 1x 7/C1/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1
  • 1x 17/C2/Konkurs nr 17, Klasa C, program C2
22 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 06:14:32
2018-02-23 19:13:18
Jakub Czerwiński ARMONA FIDER
  • 2x 3/P1/Konkurs nr 3, Klasa P, program P1
  • 2x 13/P2/Konkurs nr 13, Klasa P, program P2
21 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 16:57:11
2018-02-23 18:58:58
Honorata Frukacz GIN BEAN
  • 1x 7/C1/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1
  • 1x 17/C2/Konkurs nr 17, Klasa C, program C2
20 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 16:57:22
2018-02-23 18:04:13
Marta Mrówka RAGAZZA
  • 2x 1 B/L3 Towarzyskie/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Towarzyskie Seria A
  • 2x 11 B/L4 Towarzyskie/Konkurs nr 11, Klasa L, program L4 Towarzyskie Seria A
19 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 17:22:53
2018-02-22 16:30:48
Agata Kamionka - Flak DESERT ROSE
  • 1x 7/C1/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1
  • 1x 17/C2/Konkurs nr 17, Klasa C, program C2
16 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 07:52:10
2018-02-22 07:38:34
Natalia Plata GLADSTONE MUSTERD
  • 1x 4/D2/Konkurs nr 4, Klasa D, program D2
  • 1x 14/D3/Konkurs nr 14, Klasa D, program D3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 07:34:06
2018-02-22 07:30:49
Aurelia Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI
  • 1x 5 KUCE/N2/Konkurs nr 5, Klasa N, Klasa N, program N2 KUCE
13 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 07:34:22
2018-02-22 07:30:10
Zofia Baran SUMMERSBY
  • 1x 5 KUCE/N2/Konkurs nr 5, Klasa N, Klasa N, program N2 KUCE
  • 1x 15/N3/Konkurs nr 15, Klasa N, program N3
12 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 17:47:59
2018-02-21 22:23:31
Ewelina Kwietowicz HENDERSON
  • 1x 6/N4/Konkurs nr 6, Klasa N, program N4
  • 1x 16/N5/Konkurs nr 16, Klasa N, program N5
9 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 19:49:14
2018-02-19 19:21:44
Aleksandra Wołkowycka HELIOS
  • 1x 1 A/L3 Regionalne/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Regionalne Seria A
  • 1x 1 B/L3 Towarzyskie/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Towarzyskie Seria A
  • 1x 11 A/L4 Regionalne/Konkurs nr 11, Klasa L, program L4 Regionalne Seria A
  • 1x 11 B/L4 Towarzyskie/Konkurs nr 11, Klasa L, program L4 Towarzyskie Seria A
8 ENTRY ACCEPTED 2018-02-21 07:13:11
2018-02-19 19:06:53
Julia Kokot WIKING
  • 1x 1 A/L3 Regionalne/Konkurs nr 1, Klasa L, program L3 Regionalne Seria A
  • 1x 11 A/L4 Regionalne/Konkurs nr 11, Klasa L, program L4 Regionalne Seria A
3 ENTRY ACCEPTED 2018-02-18 14:39:20
2018-02-18 11:17:08
Anna Szczygielska ARINA
  • 1x 6/N4/Konkurs nr 6, Klasa N, program N4
  • 1x 7/C1/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1
  • 1x 16/N5/Konkurs nr 16, Klasa N, program N5
1 ENTRY ACCEPTED 2018-02-18 06:43:18
2018-02-18 00:39:01
Tamara Kotowicz RAFAELL BH
  • 1x 3/P1/Konkurs nr 3, Klasa P, program P1
  • 1x 13/P2/Konkurs nr 13, Klasa P, program P2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Baran Zofia bpk
2002 (J.)
O021790
2. Baściuk Martyna KJ Chojnów
S
O046348
3. Blusiewicz-Serwin Olga Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
S
O008573
4. Błach Aleksandra KJ Lider Radzionków
1999 (MJ.)
O027301
5. Czerwinski Jakub Bez przynależności klubowej
S
O027418
6. Czwarnóg Kalina niezrzeszona
S
brak
7. Dzięgielewska Karina St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O036256
8. Fedyna Julia SSKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O035292
9. Frukacz Honorata JKS Equita
S
O002742
10. Golubińska Ewa KJ Plejada
2004 (JM.)
O032073
11. Gutkowska Agnieszka Skj Bobrowy Staw
S
O000172
12. Jakubik Joanna -
S
O031513
13. Kącka Magdalena
14. Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
S
O001225
15. Kanarek Aleksandra KJ Sawanka
S
O008561
16. Klimaszewska Zofia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
S
O013052
17. Kokot Julia KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O032693
18. Kopczewska Kalina KJ Plejda
2008 (Mł.)
O048171
19. Kopczewski Michał KJ Plejada
S
O000270
20. Korkuć Weronika SKJ Golden Dream
S
O034125
21. Kotarska Aneta bpk
S
O014569
22. Kotowicz Tamara KJ Leśna Wola
S
O021349
23. Kowalik Aleksandra KS Centurion
S
O026485
24. Krzemińska Aleksandra SKJ Poczernin
2001 (J.)
brak
25. Kwietowicz Ewelina KJ Golden Dream
S
O020951
26. Lewandowska Weronika Akademia Jeździecka Dąbrowica
2005 (JM.)
O038650
27. Libman Rinel Lietuvos dailiojo jojimo klubas
2006 (JM.)
18004
28. Litaszewska Agata KJ Sawanka
S
brak
29. Łyżwiński Paweł KJ Sawanka
S
brak
30. Mackiewicz Maria KS Garo
1998 (MJ.)
O025311
31. Makowska Nina KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O036761
32. Meder Hanna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2002 (J.)
Brak
33. Michalak Zofia Brak
2005 (JM.)
O045772
34. Milczarek Wioletta KJ Sawanka
S
O008562
35. Mordzelewska Zofia St. J Poster Warszawa
S
O001628
36. Mroczkowska Matylda NZ
2004 (JM.)
O037550
37. Mrówka Marta Niezrzeszony
1998 (MJ.)
brak
38. Paryska Izabela SKJ Poczernin
2004 (JM.)
O040377
39. Perquy Marta Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2001 (J.)
O036259
40. Plata Natalia bpk
2005 (JM.)
O038133
41. Puławska Zofia bpk
2000 (J.)
brak
42. Różyc Kinga bpk
2001 (J.)
brak
43. Sabitov Katarzyna SKJ Virako-Olimpia
S
O024583
44. Skulska Dominika KSK Stare Babice
S
O019673
45. Sobala Anna LKJ Ochaby
S
O003357
46. Sosnowski Jakub KSK Stare Babice
2001 (J.)
O035818
47. Stachnik Zofia LARGO S.A.
2000 (J.)
O027150
103FB89
48. Szczygielska Anna BPK MAZ
S
O005533
49. Szyba-Giżyńska Marta Szybki Konik
S
brak
50. Szymańska Julia KS Garo
2001 (J.)
O039144
51. Tomaszewska Teresa JKS Equita
S
O001498
52. Tomczak Paulina Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O003849
53. Uždavinyt? Agn? Lietuvos dailiojo jojimo klubas
S
18003
54. Von Mauberg Aurelia Kj Aromer
2002 (J.)
O024680
10147209
55. Wacławik Marta KJ Sawanka
S
brak
56. Wichiciel Martyna NZ
2005 (JM.)
brak
57. Woldan Dominika KU AZS UW
S
O003672
58. Wołkowycka Aleksandra SKJ Bajardo
2004 (JM.)
O045770
59. Zagórska Pola KJ Plejada
2004 (JM.)
O037626
60. Zagórska Zuzanna KJ Plejada
2000 (J.)
O030892
61. Zatońska Lea KS AZS AWF WARSZAWA
2008 (Mł.)
BRAK
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

79

AGAT Wielkopolan POL 2008 Wałach gniada F: Bakalar
M: Agata
O: Monika Żakiewicz
B: brak
K024735
2.

23

ALLEGRO Fryzyjska POL 2008 Wałach kara F: Ljibbe
M: Aontsje
O: Karolina Borys
B: Błazejewicz Mirosław
K025186
3.

44

ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Deutsches Sportpferd DNK 2009 Ogier gniada/167 F: Zardin Firfod
M: Annalindh Firfod
O: PHU Maga Elzbieta Osinska
B: Firfod
K024758 DE410100902209 DE410100902209
4.

20

ANIMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Empire
M: Asuana
O: R.Makowski
B: R.Makowski
K022707 K022707
5.

34

ARINA SP POL 2005 Klacz gniada/mk: F: Marino
M: Ariel
O: Anna Szczygielska
B: Paweł Strzechowski
K024210
6.

85

ARMADA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz siwa F: Alvaro
M: Aloubetta
O: Natalia Perquy
B: Wechta
K021137
7.

11

ARMONA FIDER Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz kasztanowata F: Fidertanz
M: Armona
O: Jakub Czerwiński
B: Pietrzyk
K025029
8.

62

ARNOLD Pełna Krew Angielska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Jam Hetman
M: Arietta
O: Olga Blusiewicz-Serwin
B: SK Iwno
K022789
9.

56

AURELIA Oldenburg GER 2009 Klacz kasztanowata F: Sancisco
M: Angel/Del Piero
O: Kappella Spółka z o o
B: Brehmer
K023072
10.

81

AVILON HAFL. POL 2003 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pr Alegro
M: Hauptstutbuch Halina
O: Monika Karpińska
B: x
K022998
11.

87

BALOU W NRPS POL 2005 Wałach ciemnogniada/kuc: F: G. Basgier
M: Angelique W
O: JOWITA CZARNECKA VAN LUIJKEN
B: HOL
K011678
12.

76

BLAZING DESERT JESTER Kuc Walijski POL 2005 Wałach gniada/kuc: F: Broomells Desert Monarch
M: Dormello
O: Agnieszka Wichciel
B: GB
brak
13.

82

BON JOVI Oldenburg POL 2014 Wałach kasztanowata F: Barosso
M: po Donnerhall
O: Bernardus Linthorst
B: Timmermans
K024888
14.

83

CARLO Westfalska POL 2009 Wałach gniada F: Cassini
M: po Landor S
O: Michał Kubiak
B: -
brak
15.

95

COCA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Campari M
M: Cover Girl
O: Dominika Skulska
B: Henryk Szewczak
K018716
16.

38

COEDNEWYDD PEPSI Welsh Cob SWE 2010 Ogier kara/kuc: F: Coednewydd express
M: Coednewydd Felicia
O: Marta von Mauberg
B: D I Evans
K022590
17.

66

DAMA KIER SP POL 2007 Klacz gniada/167 F: Nabucho du Serein
M: Dama Pik
O: Aleksandra Błach
B: SK Walewice
K021351 12663
18.

88

DANIA EWITA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:148 F: V.I.P.
M: Dani
O: Horseworks Włodzimierz Gieryszewski
B: Wiesław Apanasewicz
K016543
19.

63

DARK DIAMOND Westwalska POL 2013 Wałach kara F: Duisenberg
M: Welfenfee
O: Agnieszka Cent
B: Niemcy
K025088
20.

51

DELICIOUS PP KUC POL 2006 Klacz kasztanowata/mk:141 F: Dacapo 154
M: Deborah B
O: Jarosław Golubiński
B: Procima sp zoo
K010730 104ZI48
21.

40

DESERT ROSE OLD POL 2011 Klacz kara F: De Niro
M: Quadriga
O: Agata Kamionka - Flak
B: Niemcy
K019288
22.

59

DESPERADO Hanowerska POL 2011 Wałach gniada/172 F: Danone I / DeNiro
M: Laurissa / Lauries Crusador
O: Marta Wacławik
B: Koopman
K021434 DE431310600511
23.

70

DON CARLOS WLKP POL 2006 Wałach kara F: Jazzman
M: Dolina
O: Agata Litaszewska
B: Brzozowski Stanisław
brak
24.

60

DON PEDRO Hanower DEU 2013 Wałach kara/160 F: Don Frederico
M: Romanze
O: Grzegorz Bukato
B: Heinz-Horst Kaufel
K024738 DE 431316102113
25.

53

DON SULTAN DRP POL 2006 Wałach kara/kuc: F: x
M: x
O: Anna Świątkowska
B: x
K020851
26.

55

EHRENSTEIN TRAK POL 2006 Wałach kara F: hohenstein
M: Eureka
O: K. Zagórska
B: PL
K012593 POL732010025306
27.

65

FÜRST DAVIDOFF Oldenburg POL 2011 Wałach gniada/175 F: Fürst Romancier
M: Don Sarina
O: Katarzyna Sabitov
B: Gestuet Lewitz
K018770 DE 433330887711
28.

64

GALIA SP POL 2010 Klacz siwa/172 F: Kingsten
M: Galilea
O: Joanna Puławska
B: Zdzisław Goździor
K024518
29.

92

GATITO Czysta Krew Arabska POL 2010 Ogier siwa F: Ekstern
M: Galaktyka
O: Bogdan Maślanka
B: Sowiniec Spółka z o.o.
brak
30.

48

GEORG SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Karbit / Rubin
M: Georgia B / Weltino
O: Michał Mordzelewski
B: Anna Więckowska
K019929
31.

42

GIN BEAN SP POL 2009 Wałach gniada F: Sancisco
M: Grappa
O: Honorata i Artur Frukacz
B: Izabela Chodorowska
K015703
32.

39

GLADSTONE MUSTERD KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Ustinov
M: Uvola
O: Joanna Plata
B: NED
K018866
33.

43

HANNIBAL Trakeńska DEU 2003 Wałach gniada F: Gypsy King
M: Hekate III
O: Maria Mackiewicz
B: GER
K011926
34.

35

HELIOS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach siwa F: Corde
M: Hera
O: Marek Wołkowycki
B: SK Walewice Spółka z o.o.
K009529
35.

8

HENDERSON KWPN POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Johnson
M: Real Magic
O: Ewelina Kwietowicz
B: R. H. J. Vrolijken
K022075
36.

75

HERMES Małopolska POL 2006 Wałach gniada/169 F: Hedar
M: Farcia
O: Julia Fedyna
B: Jaworski Janusz
K020062
37.

46

HOJRAK SP POL 2004 Wałach kasztanowata/178 F: Horror
M: Hegira
O: Beata Kowalik
B: Paradowska Beata
K017545 12696
38.

73

HOJVEJS CASMIR SP DNK 2013 Wałach kasztanowata/kuc: F: Eiluns Spartan
M: Calina
O: Edyta Lewandowska
B: Peter Madsen
brak
39.

90

JACKSANA FRYZ POL 2011 Klacz kara F: Joost
M: Saviere
O: ...
B: ...
Brak
40.

32

JEDYNKA Szlachetna Półkrew POL 2003 Klacz gniada/170 F: Empiryk
M: Janowa
O: Nataliya Perquy
B: SSP Kadyny
K015758 POL 009600094003 -
41.

26

JENIZARO COTI Pura Raza Espanola ESP 2010 Wałach gniada/165 F: Jenizaro
M: Bellota XV
O: Viktorija Žukauskien?
B: Juan Antonio Cotillas Jimenez
18201 724015100274835
42.

28

JOS KUC POL 2002 Wałach inna/kuc:137,5 F: Kanclerz / Demon Club
M: Matka: Marjons Jannine / Abberthomes Hello- B
O: Anna Izabela Dzięgielewska
B: Zdzisław Śniegucki
K007091 616013670037502
43.

97

KELPIE 2010 klacz kara/143 F:
M:
O:
B:
44.

69

LAS PALMAS SP POL 2007 Wałach gniada F: Pluspunkt
M: Lansada
O: Wioletta Milczarek
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K024286
45.

52

LEUNS VELD'S WINSTON WELSH NLD 2007 Wałach inna/kuc:147 F: Bodo
M: Leuns Veld's Heidi
O: jarosław Golubiński
B: A. Peeters
K022553 5280170700825
46.

27

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: R P
K019317 616 007 61 02387 09
47.

96

MAFIA P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kara F: RON WILLIAM
M: MADERA-P
O: Mariusz Stachnik
B: Parkitny Bogdan
K020100
48.

71

MAYAMI Deutsches Reitpony DEU 2011 Klacz izabelowata/kuc:147 F: Cyrill WE
M: Miss Lagru
O: Oksana Libman
B: Friedhelm Huck
18202 DE434340154111
49.

14

MINISTER Małopolska POL 2005 Wałach siwa/kuc:149 F: Jantar
M: Miłka
O: Dominika Jóźwiak
B: Zbigniew Forc
K021320
50.

61

NIEZAPOMINAJKA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz siwa/165 F: Wieland
M: Nadzieja
O: Adelajda Różyc
B: Marczak Przemysław
K022289 616 009 60 03485 09
51.

72

NONSENS 10 DRP GER 2003 Wałach gniada/kuc: F: Neckar
M: Maish
O: .
B: .
K010463
52.

45

PABLO Wielkopolska POL 2004 Wałach gniada F: Scott
M: Paleta
O: Kalina Czwarnóg
B: Waldemar Bąk
K025189
53.

74

PĄCZEK Huculska POL 2012 Ogier bułana/kuc:136 F: Natan
M: Pantera
O: Jakub Giżyński
B: Tadeusz Pęzioł
brak 616 012 58 05095 12
54.

33

RAFAELL BH SP POL 2011 Wałach gniada F: Elf
M: Roxy HL
O: Grażyna Barć
B: Bogna Hupa
K022946
55.

41

RAGAZZA Hanowerska POL 2000 Klacz kasztanowata F: Regazzoni
M: Asseler Girl
O: Krzysztof Kącki
B: Robert Eylmann
K006567
56.

58

RAKIJA SP POL 2006 Klacz gniada F: Love Affair
M: Reda
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K013686
57.

54

RICI-G SP POL 2011 Wałach srokata F: Evento
M: Phanton Relative
O: Michał Kopczewski
B: Arkadiusz Górski
K024514
58.

93

ROSE OF DARK Hannoveraner GER 2010 Klacz kasztanowata F: Rob Roy
M: Dark Pearl
O: Bogdan Maślanka
B: Hannoveraner Verband E.V.
brak
59.

21

RUFIN Małopolska POL 2007 Wałach siwa F: Devin Du Maury
M: Rodania
O: Kalina Majerowicz
B: SK Janów Podlaski
K024975
60.

94

SAPHIR Deutsches Sportpferd GER 2014 Wałach kara F: Superstar
M: Dohja
O: Bogdan Maślanka
B: Pferdezuchtver. Brandenburg-Anhalt e.V.
brak brak
61.

68

SAURON SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/167 F: Calderon
M: Sawanna
O: Mirosław Kanarek
B: Mirosław Kanarek
K009955 POL009660414604
62.

37

SUMMERSBY DRP GER 2004 Wałach gniada/kuc: F: Sterling
M: Autal Carina / Lleinau Tywysog
O: Narcyz Baran
B: NN
K007720 DE422220011503
63.

29

UNESCO KWPN NED 2001 Wałach siwa F: Little Rock / Landaris
M: Lamoretta / Voltaire
O: Brygida Gawryszewska
B: J. Greve
K007398 014660527001
64.

89

VASYL Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Cewar
M: Visa
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Janus Agnieszka
K019466
65.

36

WIKING Kuc Gr.d POL 2002 Wałach gniada/kuc:147 F: Dybicz
M: Wenus
O: Agnieszka Żarnowiecka
B: Paweł Wysocki
K022831 POL 013 55 00948 02
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baran Zofia
bpk
2018-03-17
3
Baściuk Martyna
KJ Chojnów
BALOU W (87)
2018-03-17
2
2018-03-17
2
KELPIE (97)
2018-03-18
2
2018-03-18
2
Blusiewicz-Serwin Olga
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
RUFIN (21)
2018-03-17
6
2018-03-17
ARNOLD (62)
2018-03-17
5
Błach Aleksandra
KJ Lider Radzionków
2018-03-17
7
2018-03-18
9
Czerwinski Jakub
Bez przynależności klubowej
2018-03-17
10
2018-03-18
10
Czwarnóg Kalina
niezrzeszona
PABLO (45)
2018-03-17
4
2018-03-18
4
Dzięgielewska Karina
St. KSK Stare Babice
JOS (28)
2018-03-17
3
2018-03-17
1
Fedyna Julia
SSKJ Bobrowy Staw
HERMES (75)
2018-03-17
2
2018-03-17
Frukacz Honorata
JKS Equita
2018-03-17
6
2018-03-18
5
Golubińska Ewa
KJ Plejada
2018-03-17
2
2018-03-18
1
2018-03-17
1
2018-03-18
1
Gutkowska Agnieszka
Skj Bobrowy Staw
2018-03-17
2
2018-03-18
2
Jakubik Joanna
-
AGAT (79)
2018-03-18
2
2018-03-18
1
Kącka Magdalena
2018-03-18
1
2018-03-18
1
Kamionka - Flak Agata
K.S. Centurion
2018-03-17
1
2018-03-18
1
Kanarek Aleksandra
KJ Sawanka
SAURON (68)
2018-03-17
8
2018-03-18
3
Klimaszewska Zofia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-03-17
4
2018-03-17
1
Kokot Julia
KJ Akademia Kucania Dawidy
WIKING (36)
2018-03-17
3
2018-03-18
1
Kopczewska Kalina
KJ Plejda
2018-03-17
1
2018-03-18
1
Kopczewski Michał
KJ Plejada
RICI-G (54)
2018-03-17
3
2018-03-18
2
Korkuć Weronika
SKJ Golden Dream
2018-03-17
4
2018-03-18
2
CARLO (83)
2018-03-17
5
2018-03-18
7
Kotarska Aneta
bpk
2018-03-17
2018-03-18
6
2018-03-17
5
2018-03-18
3
Kotowicz Tamara
KJ Leśna Wola
2018-03-17
3
2018-03-18
3
Kowalik Aleksandra
KS Centurion
HOJRAK (46)
2018-03-17
4
2018-03-18
1
2018-03-18
2
2018-03-17
1
Krzemińska Aleksandra
SKJ Poczernin
UNESCO (29)
2018-03-17
7
2018-03-18
2
Kwietowicz Ewelina
KJ Golden Dream
2018-03-17
1
2018-03-18
1
Lewandowska Weronika
Akademia Jeździecka Dąbrowica
2018-03-17
2018-03-18
Libman Rinel
Lietuvos dailiojo jojimo klubas
MAYAMI (71)
2018-03-17
2
2018-03-18
2
2018-03-17
2
2018-03-18
3
Litaszewska Agata
KJ Sawanka
2018-03-17
6
2018-03-18
5
Łyżwiński Paweł
KJ Sawanka
2018-03-17
2
2018-03-18
4
Mackiewicz Maria
KS Garo
2018-03-17
7
2018-03-18
4
Makowska Nina
KJ Aldragho Piaseczno
AVILON (81)
2018-03-17
1
2018-03-17
1
2018-03-18
1
Meder Hanna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
VASYL (89)
2018-03-17
2
2018-03-17
1
Michalak Zofia
Brak
2018-03-17
9
2018-03-17
4
2018-03-18
8
2018-03-18
3
Milczarek Wioletta
KJ Sawanka
2018-03-17
1
2018-03-18
1
Mordzelewska Zofia
St. J Poster Warszawa
GEORG (48)
2018-03-17
Mroczkowska Matylda
NZ
2018-03-17
3
2018-03-17
4
Mrówka Marta
Niezrzeszony
RAGAZZA (41)
2018-03-17
4
2018-03-17
1
2018-03-18
2
2018-03-18
6
Paryska Izabela
SKJ Poczernin
2018-03-17
1
2018-03-18
3
Perquy Marta
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
ARMADA (85)
2018-03-17
6
2018-03-17
3
Plata Natalia
bpk
2018-03-17
2
Puławska Zofia
bpk
GALIA (64)
2018-03-17
5
2018-03-18
5
Różyc Kinga
bpk
2018-03-17
1
2018-03-18
1
Sabitov Katarzyna
SKJ Virako-Olimpia
2018-03-17
3
Skulska Dominika
KSK Stare Babice
COCA (95)
2018-03-18
2
2018-03-18
4
Sobala Anna
LKJ Ochaby
GATITO (92)
2018-03-17
8
2018-03-17
8
2018-03-17
SAPHIR (94)
2018-03-17
9
2018-03-17
5
Sosnowski Jakub
KSK Stare Babice
JEDYNKA (32)
2018-03-18
4
2018-03-18
5
Stachnik Zofia
LARGO S.A.
MAFIA P (96)
2018-03-17
6
2018-03-18
5
Szczygielska Anna
BPK MAZ
ARINA (34)
2018-03-17
7
2018-03-17
9
2018-03-18
6
Szyba-Giżyńska Marta
Szybki Konik
PĄCZEK (74)
2018-03-18
3
2018-03-18
8
Szymańska Julia
KS Garo
2018-03-17
2
2018-03-18
2
Tomczak Paulina
Klub Jeździecki Welt Opypy
RAKIJA (58)
2018-03-17
4
2018-03-18
6
Uždavinyt? Agn?
Lietuvos dailiojo jojimo klubas
2018-03-17
5
2018-03-18
7
Von Mauberg Aurelia
Kj Aromer
2018-03-17
4
Wacławik Marta
KJ Sawanka
2018-03-18
7
Wichiciel Martyna
NZ
2018-03-17
4
2018-03-17
1
Woldan Dominika
KU AZS UW
ALLEGRO (23)
2018-03-17
2
2018-03-18
4
Wołkowycka Aleksandra
SKJ Bajardo
HELIOS (35)
2018-03-17
3
2018-03-18
3
2018-03-17
1
2018-03-18
3
Zagórska Pola
KJ Plejada
2018-03-17
1
2018-03-18
1
Zagórska Zuzanna
KJ Plejada
2018-03-17
3
Zatońska Lea
KS AZS AWF WARSZAWA
2018-03-17
1
2018-03-18
1

Number of Riders: 61

Number of Horses: 65

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl