Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

IV Eliminacja ZPP 2018
SKJ Poczernin, 10-11 marca 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
200 ENTRY ACCEPTED 2018-03-10 15:53:30
2018-03-10 14:40:01
Aleksandra Mystkowska PAJDA
  • 2x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
199 ENTRY ACCEPTED 2018-03-10 15:53:46
2018-03-10 13:56:04
Hanna Balcer FAMA
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
198 ENTRY ACCEPTED 2018-03-10 10:41:26
2018-03-10 10:01:26
Weronika Grabowska MEXIKANA
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
197 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 18:01:47
2018-03-09 17:45:40
Tamara Ferenc EQUUS
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
196 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 18:02:08
2018-03-09 17:45:00
Kinga Ferenc MOBY DIC
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
195 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 18:02:24
2018-03-09 17:44:29
Kinga Ferenc LUKRECJA
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
194 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 18:02:38
2018-03-09 17:43:48
Karolina Karczewska MILLCROFT VIVA
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
193 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 18:03:13
2018-03-09 17:43:21
Ines Bisaga IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
192 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 18:03:28
2018-03-09 17:43:04
Karolina Bar MARKIZA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
191 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 18:03:53
2018-03-09 17:42:45
Karolina Bar IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
190 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 18:04:11
2018-03-09 17:41:47
Karolina Bar R-MEFISTO
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
189 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 10:18:13
2018-03-09 10:08:49
Laura Pertkiewicz DEMON DEL
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
188 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 10:18:29
2018-03-09 10:07:44
Zofia Winiarska HAMLET F.S.
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
187 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 10:18:44
2018-03-09 10:06:56
Julia Graczyk GELUKSROOS
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
186 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 10:19:01
2018-03-09 10:05:56
Zofia Dąbrowska CASTEHILL CASSIE
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
185 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 10:19:19
2018-03-09 10:05:17
Gabriela Czarnomska CARRY LADY
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
184 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 10:19:33
2018-03-09 09:52:21
Żaneta Zwierzyńska WRÓŻBITA II
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
183 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 10:19:50
2018-03-09 09:50:46
Żaneta Zwierzyńska FAZA AS
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
182 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 10:20:08
2018-03-09 09:47:44
Żaneta Zwierzyńska GRAND CORIDA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
181 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 10:20:25
2018-03-09 09:42:55
Żaneta Zwierzyńska CASTEL-L
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
180 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 10:20:40
2018-03-09 09:38:38
Żaneta Zwierzyńska BURSZTYN
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
179 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 10:21:02
2018-03-09 09:30:17
Łukasz Kamiński BIQUEEN
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
178 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 08:08:48
2018-03-09 07:58:39
Radosław Zalewski FABERGE H&S
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
177 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 05:22:10
2018-03-08 23:57:46
Julia Jeromin CARINA LP
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
176 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 05:21:54
2018-03-08 22:35:40
Zofia Gintowt-Juchniewicz KORWETTA II
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
175 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 05:21:40
2018-03-08 22:32:22
Maja Wołkow IZIS KL
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
174 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 20:05:29
2018-03-08 19:40:30
Marianna Dunajska MENTOS
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 16/Licencyjny/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
173 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 15:49:18
2018-03-08 15:40:46
Maja Lipowska SPONECK
  • 2x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
172 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 10:21:17
2018-03-08 15:37:25
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
171 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 15:49:47
2018-03-08 15:37:00
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 2x 16/Licencyjny/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
170 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 15:33:12
2018-03-08 15:31:00
Roża Sobierajska PRAGA
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
169 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 15:30:48
2018-03-08 15:30:26
Martyna Klimczak MOLO
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
168 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 15:30:20
2018-03-08 15:29:59
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
167 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 15:30:06
2018-03-08 15:29:39
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
166 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 15:30:34
2018-03-08 15:29:14
Michał Siejek CHELSEA L
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
165 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 15:29:51
2018-03-08 14:11:59
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 16/Licencyjny/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
164 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 11:05:12
2018-03-08 11:03:34
Nelly Żabowska-Żychowicz MISTER
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
163 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 11:05:26
2018-03-08 11:02:29
Klaudia Zajkowska MISTER HANEK
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
162 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 08:20:59
2018-03-08 07:42:50
Łukasz Jończyk TREZOR
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
161 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 06:54:52
2018-03-07 23:18:39
Aniela Konieczna ESPERADO
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
160 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 06:54:31
2018-03-07 22:59:19
Katarzyna Stypułkowska MILTON
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
159 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 06:54:03
2018-03-07 22:47:51
Kaja Januszkiewicz KALINKA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
158 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 06:53:36
2018-03-07 21:55:48
Anna Dziuba QUABREL RJT DE L'ETAPE
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
157 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 20:46:03
2018-03-07 20:26:28
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 2x 16/Licencyjny/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
156 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 20:46:20
2018-03-07 19:52:42
Julia Gorsiak WASZTA
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
155 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 18:48:40
2018-03-07 18:43:52
Daria Podsiadło DELEKTA
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
154 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 18:32:11
2018-03-07 18:27:25
Nina Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
153 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 15:59:33
2018-03-07 15:18:56
Zuzanna Fiks HRECZKA
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
152 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 15:59:46
2018-03-07 15:15:27
Jakub Sosnowski JEDYNKA
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
151 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 16:00:00
2018-03-07 15:14:28
Hanna Meder VASYL
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
150 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 16:00:15
2018-03-07 15:13:49
Maciej Janusik VASYL
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
149 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 16:00:29
2018-03-07 15:13:05
Dominika Skulska COCA
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
148 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 16:00:42
2018-03-07 15:10:31
Dominika Skulska ANAPON RASHKA
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
147 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 16:00:57
2018-03-07 11:58:59
Wiktoria Leszek-Karwańska LADYKRACHER 8
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
146 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 16:01:10
2018-03-07 11:58:15
Wiktoria Leszek-Karwańska BON PARIS KL
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
145 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 10:15:05
2018-03-07 10:13:43
Marta Rzemykowska VINEYARD
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
142 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 03:58:39
2018-03-06 23:04:24
Krystyna Piątkowska SZAFIR
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
141 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 03:58:56
2018-03-06 23:03:37
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
140 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 03:59:39
2018-03-06 23:02:56
Julia Margas KLARYSA
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
139 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 03:59:55
2018-03-06 23:02:07
Oliwia Baranowska KOZAK
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
138 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 22:05:34
2018-03-06 22:03:52
Tomasz Patron SALTARELLO
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
137 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 22:05:49
2018-03-06 22:02:05
Tomasz Patron LARISSA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
136 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 21:49:43
2018-03-06 21:44:57
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
135 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 20:45:36
2018-03-06 20:42:03
Klaudia Skłodowska TWEEGY EWITA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
134 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 20:36:47
2018-03-06 20:36:31
Aleksandra Wiśniewska CAVALLO
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
133 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 20:37:02
2018-03-06 20:32:06
Karolina Szaniawska KUBA
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 20:37:17
2018-03-06 20:31:00
Aleksandra Piotrkowicz HEWELIANA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 20:37:42
2018-03-06 20:29:41
Maria Kozłowska GREK
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 20:13:17
2018-03-06 20:11:01
Aleksandra Mystkowska SILEN
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/Licencyjny/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
129 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 20:13:41
2018-03-06 20:09:55
Dominika Dobaczewska WIESZCZKA
  • 2x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
128 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 17:24:24
2018-03-06 17:15:52
Dorota Wakulińska MONTE CHRISTO AB
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
127 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 16:49:31
2018-03-06 14:50:43
Antoni Strzałkowski INMORTAL
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 16:49:42
2018-03-06 14:45:57
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 16:50:05
2018-03-06 14:45:11
Antoni Strzałkowski GJALT-D
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 14:16:32
2018-03-06 14:15:38
Antoni Strzałkowski BLANT
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
123 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 13:41:35
2018-03-06 13:41:13
Maciej Kostrzewski FESTO
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 13:40:54
2018-03-06 13:40:25
Maciej Kostrzewski CATHALEYA HIPPICA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 13:41:07
2018-03-06 13:23:29
Wiktoria Król ROBESPIERRE
  • 2x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 13:41:20
2018-03-06 13:22:37
Wiktoria Król P' QUATRO
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 13:42:04
2018-03-06 13:17:05
Marta Perquy ARMADA
  • 2x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 11:47:53
2018-03-06 11:47:21
Kamila Kozon FALLEN
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 11:48:05
2018-03-06 11:45:29
Karina Dzięgielewska JOS
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 11:48:19
2018-03-06 11:43:34
Maja Kołacz HRECZKA
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 11:48:32
2018-03-06 11:42:30
Magdalena Missala VASYL
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 11:28:50
2018-03-06 11:11:26
Zuzanna Dębowska ROBINIA
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 11:29:05
2018-03-06 10:57:33
Julia Regucka SIBILLA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 11:29:31
2018-03-06 10:56:08
Krzysztof Wierzbicki ERYSTYKA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 11:29:17
2018-03-06 10:52:45
Krzysztof Wierzbicki EPOKA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 11:29:43
2018-03-06 10:45:54
Krzysztof Wierzbicki WARS
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 11:29:54
2018-03-06 10:44:21
Jakub Jarecki EPOPEJA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 11:30:32
2018-03-06 10:43:24
Jakub Jarecki B GERALDIEN
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 11:30:06
2018-03-06 10:42:47
Jakub Jarecki GULANA B
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 18:26:27
2018-03-06 10:00:47
Katarzyna Suwała TSIRA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 11:30:20
2018-03-06 09:55:30
Wojciech Stasiuk KORINA
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 09:34:31
2018-03-06 09:33:48
Maria Kawczyńska LOVE ME BMF
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
103 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 09:34:10
2018-03-06 09:32:45
Michał Kubiak FELLOW 137
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 09:34:46
2018-03-06 09:31:51
Michał Kubiak DIRESTRAIT
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 09:35:13
2018-03-06 09:31:28
Michał Kubiak TADI QUINN
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 09:28:51
2018-03-06 09:27:38
Maciej Pekaniec CALIPSO
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 08:45:13
2018-03-06 08:43:14
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 08:45:51
2018-03-06 08:42:09
Zofia Zawadzka VOLUTA PONYSPORT
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 08:39:42
2018-03-06 08:38:56
Natalia Stevnert BASTYLIA
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 08:40:17
2018-03-06 08:38:16
Nadia Sochocka RUSHMOOR RUMBLE
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 08:39:23
2018-03-06 08:37:02
Olga Roicka DE MARCO
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
90 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 08:36:24
2018-03-06 08:35:33
Dagmara Poleszak MIGRENA
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 08:36:53
2018-03-06 08:35:03
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 08:35:17
2018-03-06 08:34:18
Magdalena Piskorska NANDO SUPER
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 08:34:28
2018-03-06 08:33:21
Magdalena Karabasz MARINA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 08:34:43
2018-03-06 08:32:33
Julia Chojecka GREEN TEA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 08:05:24
2018-03-06 07:54:10
Weronika Król LISMAKEEGAN CHESTER
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 22:04:04
2018-03-05 21:57:05
Maja Wodzicka HARLEY
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 22:04:20
2018-03-05 21:50:57
Amelia Wodzicka GARDEN M
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 22:05:19
2018-03-05 19:38:12
Stanisław Przedpełski ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
  • 1x 20/CC/Konkurs nr 20, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 22:05:37
2018-03-05 19:37:37
Stanisław Przedpełski DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
77 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 22:05:54
2018-03-05 17:49:49
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 17:43:20
2018-03-05 17:16:55
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 17:42:49
2018-03-05 12:49:02
Karolina Jeruć WONDERFUL
  • 2x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 10:06:55
2018-03-05 09:05:12
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
71 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 10:07:09
2018-03-05 09:04:38
Gabriela Ratajska PASJONATA LOTAR
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
70 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 10:07:27
2018-03-05 09:04:01
Gabriela Ratajska SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
69 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 10:28:08
2018-03-05 09:02:45
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 10:28:21
2018-03-05 09:01:50
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
67 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 10:28:34
2018-03-05 09:01:05
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
66 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 09:12:33
2018-03-05 09:00:37
Gabriela Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 10:28:52
2018-03-05 09:00:15
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 09:13:02
2018-03-05 08:59:44
Roksana Galanciak KORD
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 10:29:05
2018-03-05 08:58:11
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 10:29:40
2018-03-05 08:57:45
Michalina Dańczak HELGA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
60 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 10:29:55
2018-03-05 08:55:29
Sebastian Bąk KOCANKA
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 10:30:10
2018-03-05 08:54:59
Sebastian Bąk ESCARDO
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 10:30:32
2018-03-05 08:54:28
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/CC/Konkurs nr 9, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
  • 1x 20/CC/Konkurs nr 20, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 10:30:49
2018-03-05 08:54:03
Sebastian Bąk CAMILLE DE DIAMANT
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/CC/Konkurs nr 9, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
  • 1x 20/CC/Konkurs nr 20, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 19:49:41
2018-03-04 17:56:49
Malwina Urbańska LOCARLO
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 19:49:55
2018-03-04 17:55:36
Malwina Urbańska L'COLANTOS
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 19:50:06
2018-03-04 17:55:02
Malwina Urbańska HAMILTON
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 19:50:17
2018-03-04 17:54:15
Malwina Urbańska CALYDOR
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 19:50:29
2018-03-04 17:15:05
Julia Gwóźdź SIENA
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 19:50:41
2018-03-04 16:00:45
Anna Lemańska HELLANIA
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 11:11:36
2018-03-04 11:00:44
Zuzanna Prymek ROLEX
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-03-03 18:17:55
2018-03-03 14:20:30
Łukasz Częścik PEP TALK
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-03-03 09:09:23
2018-03-03 08:37:58
Robert Bernagiewicz SZARAMAN
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-03-03 09:09:35
2018-03-03 08:36:07
Robert Bernagiewicz MONAKO
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 18:32:55
2018-03-01 14:21:03
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 13:41:25
2018-02-28 13:32:25
Karolina Szychulska CABALLO
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 16:20:37
2018-02-28 12:25:15
Wiktoria Rembielińska SANTINO
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
42 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 21:07:21
2018-02-27 20:22:39
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 21:07:40
2018-02-27 20:21:29
Szymon Weremczuk UNI-HAPPY DU PACHIS
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 16:52:16
2018-02-26 23:20:55
Maciej Pekaniec CANASTA L
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 16:52:28
2018-02-26 19:43:42
Sara Patejko ZAVIRA A
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 16:52:40
2018-02-26 19:15:24
Karolina Woźniakowska COLETTA 33
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 22:06:10
2018-02-26 18:41:40
Karolina Kłos CANGELO V
  • 2x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
33 ENTRY ACCEPTED 2018-03-03 18:18:08
2018-02-25 14:56:32
Karol Turowski CZANDRA
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-03-03 18:18:22
2018-02-25 14:55:16
Karol Turowski BEATRICCI-G
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 16:54:01
2018-02-25 01:32:55
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-03-10 21:06:52
2018-02-25 00:46:56
Konstancja Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
29 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 18:33:07
2018-02-24 21:39:14
Weronika Solarz MAFIA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
28 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 16:54:37
2018-02-24 16:00:01
Matylda Grzelczak POSEJDON
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-03-03 06:55:49
2018-02-22 23:10:23
Daria Barwińska LONDON
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-03-03 06:56:03
2018-02-22 23:09:48
Daria Barwińska KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-02-21 18:10:35
2018-02-21 18:08:47
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-02-21 18:10:22
2018-02-21 18:08:22
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 22:06:26
2018-02-21 12:04:27
Joanna Sukiennik CARENZO
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 15:22:18
2018-02-19 14:23:51
Maja Wałach DOX
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
19 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 12:43:25
2018-02-19 12:39:43
Paulina Borowiec J-CZARA LAK
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
18 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 12:37:33
2018-02-19 12:28:01
Paulina Borowiec RADETZKY
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 06:04:43
2018-02-19 12:10:01
Weronika Dołęga-Kozierowska ZEFIR
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 12:06:43
2018-02-19 10:19:38
Natacha Mont-Jovet FAUNA
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
15 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 10:22:06
2018-02-19 10:17:03
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 10:13:03
2018-02-19 09:48:25
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 16:55:34
2018-02-18 22:39:08
Katarzyna Ludwiniak DODA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 19:36:53
2018-02-17 23:21:16
Lidia Przybylska CZAPLA
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
11 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 19:37:06
2018-02-17 23:20:54
Gabriela Krysiak PĄCZEK
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
10 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 20:16:12
2018-02-17 23:20:27
Kamila Sokołowska ALPINEX
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
9 ENTRY ACCEPTED 2018-02-17 23:28:10
2018-02-17 23:20:01
Julia Gorsiak MARKIZ
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
5 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 09:54:22
2018-02-16 11:21:51
Jan Oleksyn GRAPPA
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
4 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 19:50:54
2018-02-16 11:21:14
Izabela Cebo MILANO
  • 2x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
3 ENTRY ACCEPTED 2018-02-16 11:00:21
2018-02-16 08:50:34
Laura Tomann FARYS
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-02-16 07:39:34
2018-02-16 07:33:22
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 16:49:19
2018-02-15 22:50:22
Jan Buller CO TY NA TO
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
2. Bąk Sebastian Stowarzyszenie R&S STABLES
S
O003232
3. Balcer Hanna S J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
Brak
4. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
5. Baranowska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2004 (JM.)
O035293
6. Barwińska Daria WKJ Lublin
2000 (J.)
O033555
7. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
8. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
9. Bohdanowicz Konstancja bpk
2004 (JM.)
O033953
10. Borowiec Paulina KJ Dobrzyniec
2001 (J.)
O035726
10163780
11. Buller Jan KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (J.)
O035772
12. Cebo Izabela Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2005 (JM.)
O046553
13. Chojecka Julia KJ Wiktorowo
2003 (JM.)
O038011
14. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2006 (JM.)
Brak
15. Częścik Łukasz SJ Poster Piaseczno
S
O004937
16. Dąbrowska Zofia JKS Olsza
2008 (Mł.)
brak
17. Dańczak Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (Mł.)
O047648
18. Dębowska Zuzanna St. J Poster Piaseczno
S
O013837
19. Dobaczewska Dominika Szybki Konik
2004 (JM.)
brak
20. Dołęga-Kozierowska Weronika Brak
1997 (MJ.)
Brak
21. Dunajska Marianna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037893
22. Dzięgielewska Karina St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O036256
23. Dziuba Anna SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
24. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (Mł.)
O042487
25. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
26. Fiks Zuzanna KSK Stare Babice
2002 (J.)
brak
27. Friedman Maja Bella Stowarzyszenie R&S STABLES
2003 (JM.)
O031354
28. Galanciak Roksana Stowarzyszenie R&S STABLES
2002 (J.)
O038135
29. Gintowt-Juchniewicz Zofia SJ Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
30. Gorsiak Julia Szybki Konik
2004 (JM.)
brak
31. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
32. Grabowska Weronika Brak
S
Brak
33. Graczyk Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O039162
34. Grzelczak Matylda BPK
2008 (Mł.)
O048940
35. Janiszewska Gabriela Stowarzyszenie R&S STABLES
2003 (JM.)
O039284
36. Janiszewska Lena Stowarzyszenie R&S STABLES
2009 (Mł.)
Brak
37. Janusik Maciej KSK Stare Babice
2004 (JM.)
brak
38. Januszkiewicz Kaja S.J Poster
2006 (JM.)
brak
39. Januszkiewicz Nina Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
1998 (MJ.)
O021478
40. Jarecki Jakub KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O006299
41. Jeromin Julia SJ Poster
1999 (MJ.)
O033877
42. Jeruć Karolina JKS Karolina
S
O019460
43. Jończyk Łukasz bpk
S
O000790
44. Kajak Dawid bpk
S
O028288
45. Kamiński Łukasz KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O011972
46. Karabasz Magdalena KJ Cavalino
2006 (JM.)
O039021
47. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
48. Kawczyńska Maria bpk
2000 (J.)
O034431
49. Klimczak Martyna KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039324
50. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O037775
51. Kłos Karolina Wkj
2003 (JM.)
O041683
52. Kołacz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (JM.)
brak
53. Komorowska Alicja SJ Poster Piaseczno
2000 (J.)
O025592
54. Konieczna Aniela S.J Poster
2003 (JM.)
brak
55. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
56. Kozłowska Maria SKJ OLIMPIA
2001 (J.)
brak
57. Król Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy PRIMO
2001 (J.)
O025141
58. Krysiak Gabriela Szybki Konik
2005 (JM.)
brak
59. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
60. Laskowska Paulina J.J. Darboven
1998 (MJ.)
O021487
61. Lemańska Anna KJ Equest Łąck
2000 (J.)
O034175
62. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka
2001 (J.)
O018344
63. Lipowska Maja KJ Akademia Kucania
2002 (J.)
brak
64. Ludwiniak Katarzyna BPK
2005 (JM.)
O038345
65. Machniewicz Ewa Stowarzyszenie R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
66. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
67. Margas Julia KJ Podkowa Leśna
2005 (JM.)
O036906
68. Meder Hanna KSK Stare Babice
2005 (JM.)
brak
69. Michalak Zofia Brak
2005 (JM.)
O045772
70. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
71. Missala Magdalena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
brak
72. Mont-Jovet Natacha bpk
2004 (JM.)
O036944
73. Mystkowska Aleksandra Szybki Konik
1999 (MJ.)
O034233
74. Oleksyn Jan Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2005 (JM.)
O046552
75. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
76. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
77. Pekaniec Maciej SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O001374
78. Perquy Marta Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2001 (J.)
O036259
79. Pertkiewicz Laura JKS Olsza
2017 (Mł.)
O040145
80. Piątkowska Krystyna KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O035294
81. Piotrkowicz Aleksandra SKJ Olimpia
2006 (JM.)
Z
82. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (JM.)
O032979
83. Podsiadło Daria AZS AWF Warszawa
2003 (JM.)
O040566
84. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O040940
85. Przedpełski Stanisław bpk
S
O001821
10025825
86. Przybylska Lidia Szybki Konik
2004 (JM.)
brak
87. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
88. Ratajska Gabriela Stowarzyszenie R&S STABLES
2005 (JM.)
O036019
89. Regucka Julia KS Nad Wigrami Mikołajewo
2001 (J.)
O028040
90. Rembielińska Wiktoria Ranczo Oregon
2009 (Mł.)
brak
91. Roicka Olga KJ Wiktorowo
2000 (J.)
O033609
92. Rzemykowska Marta SKJ Poczernin
S
O008189
93. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
94. Sierakowska Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (Mł.)
O047679
95. Skłodowska Klaudia SKJ OLIMPIA
2005 (JM.)
Z
96. Skulska Dominika KSK Stare Babice
S
O019673
97. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (J.)
O027454
98. Sobierajska Roża KJ Akademia Kucania Dawidy
2004 (JM.)
brak
99. Sochocka Nadia KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O040141
100. Sokołowska Kamila Szybki Konik
2003 (JM.)
brak
101. Solarz Weronika bpk
2003 (JM.)
brak
102. Sosnowski Jakub KSK Stare Babice
2001 (J.)
O035818
103. Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
S
O003861
104. Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
S
O003937
105. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
106. Stupilkowska Katarzyna S.jPoster
2004 (JM.)
brak
107. Sukiennik Joanna SKJ Beckersport Raszyn
2000 (J.)
O037246
108. Suwała Katarzyna bez przynależności klubowej
2003 (JM.)
O040540
109. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
110. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
111. Szychulska Karolina KJ Młyńska Struga
1998 (MJ.)
O012293
112. Tomann Laura niezrzeszony
2003 (JM.)
O047607
113. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
S
O013524
114. Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
S
O003252
115. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O040063
116. Wakulińska Dorota Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O035451
117. Wałach Maja Brak
2007 (Mł.)
Brak
118. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (J.)
O024273
119. Wierzbicki Krzysztof KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O006317
120. Winiarska Zofia JKS Olsza
2001 (J.)
Brak
121. Wiśniewska Aleksandra SKF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003693
122. Wodzicka Amelia LKJ MOSZNA
2003 (JM.)
O041350
123. Wodzicka Maja LKJ Moszna
2007 (Mł.)
O047155
124. Wołkow Maja SKJ HAWAJKA
2003 (JM.)
O033575
125. Woźniakowska Karolina KU AZS UW
2015 (Mł.)
O022151
126. Żabowska-Żychowicz Nelly SKJ Hawajka
2006 (JM.)
O042910
127. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka
2005 (JM.)
O041844
128. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O045569
129. Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O026435
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

124

GJALT-D KWPN NLD 2011 Wałach kara F: Zapatero VDL
M: Olivia
O: Piotr Strzałkowski
B: J Dijkstra
K022542
2.

36

168643 EQUEENPASSION LAVITA Welsh Pony POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbira 75372 /
M: 147272 Millcroft Lyra /
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
K025127
3.

5

ALPINEX Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Murat-Nur/
M: Akwa / Reguł
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Józef Skulski
brak
4.

151

ANAPON RASHKA Kuc Walijski POL 2009 Klacz dereszowata/kuc: F: Turina's Gismore
M: Rockbury Romance
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Marek Malinowski
K025015 616013640033609
5.

35

ANRI MARIELLA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Rafał Janiszewski
B:
6.

84

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro
M: Aqa / Quaterback
O: Justyna Śmietanka
B: SK Dębno
K023917 616007610036813
7.

118

ARMADA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz siwa F: Alvaro
M: Aloubetta
O: Natalia Perquy
B: Wechta
K021137
8.

107

B GERALDIEN KWPN NLD 2011 Klacz ciemnogniada F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Carien / Tangelo Van De Zuuthoeve
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021632 528003201101176
9.

97

BASTYLIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Oder / Espadron
M: Ballada / Cyrak
O: Piotr Pająk
B: Piotr Pająk
K023151 616007530050911
10.

18

BEATRICCI-G LIT. POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Bedford
M: Gipola
O: Zbigniew Patejko
B: Ona Gutkauskiene
K012431
11.

175

BIQUEEN HOL DEU 2009 Klacz siwa F: Quirado / Quidam De Revel
M: Pretty Woman / Limbus
O: Łukasz Kamiński
B: Heinrich Clausen
K024276 DE421000119209
12.

123

BLANT OLD POL 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
O: Antoni Strzałkowski
B: Lewitz
K018726 DE418185420109
13.

145

BON PARIS KL Typ Szlach. POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Bambino Van't Zorgvliet / Chin Chin
M: Budur / Bielick 14
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K017638 616999660119007 616999660119007
14.

176

BURSZTYN SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Boliwia / Berberys
O: Piotr Zwierzyński
B: Roman Ferenc
K009053 POL009630132204 103WQ41
15.

69

CABALLO KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Ukato / Stakkato
M: Winadja / Roven
O: Tomasz Szychulski
B: E. Schep
K020113 528003000711104 105EN95
16.

100

CALIPSO HAN POL 2012 Klacz gniada/165 F: Contendros
M: Bianka
O: Katarzyna Małecka-Pekaniec
B: Witold Szydelko
K021841
17.

77

CALYDOR WESTF POL 2010 Wałach gniada F: Carlo Grande / Carlos DZ
M: Panja / Poet
O: Włodzimierz Urbański
B: Adam Sosnowski
K017592 DE441411623810 105GY39
18.

27

CAMILLE DE DIAMANT HOL GER 2009 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Uthlande / Diamant De Se.
O: Daniel Winnicki
B: Roerden Zg Kirsten, Olaf
K021070 DE421000075009
19.

66

CANASTA L SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma
M: Callas
O: Katarzyna Małecka-Pekaniec
B: Nicpoń Artur
K021840
20.

23

CANGELO V KWPN POL 2007 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van de Zuuthoeve
M: Forever
O: Mikiland sp.z.o.o
B: E. Van Veldhuldsein
Brak
21.

11

CARENZO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/178 F: Maram / Aram
M: Celesta / Gorset
O: Piotr Sukiennik
B: Andrzej Chmielewski
K011666 POL009660962007 103MK83
22.

173

CARINA LP SP POL 2005 Klacz siwa F: Kwazar
M: Carmelita
O: Ewa Barwinek
B: Drobnik Paweł
K012549
23.

181

CARRY LADY Holsztynska POL 2011 Klacz ciemnogniada/161 F: Carry Son hol
M: Claudia hol
O: Justyna Kopko
B: Justyna Kopko
45898765 616009640004111
24.

182

CASTEHILL CASSIE KUC IRL 2007 Klacz siwa/kuc:141 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Justyna Kopko
B:
brak
25.

177

CASTEL-L SP POL 2011 Wałach siwa F: Cancoon
M: Conchita L / Cruzeiro-L
O: Piotr Zweirzynski
B: Polska
K018658
26.

121

CATHALEYA HIPPICA OS POL 2010 Klacz kasztanowata F: Cassini II
M: Qua
O: Z.Kostrzewski
B: Z.Kostrzewski
K022324
27.

133

CAVALLO 71 HOL GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I / Capitol I
M: Golia / Lavall I
O: Aleksandra Wiśniewska
B:
K020731 DE421000042703
28.

163

CHELSEA L SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Candy Girl II PG /
O: Anna Sobańska
B: Izabela Jastrzębska
K011364
29.

135

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
O: Bogusław Święcki
B: SK Janów Podlaski
K013689
30.

34

CIA MALICA Holsztynska DEU 2009 Klacz gniada F: Caretino
M: Vivienn IV
O: Rafał Janiszewski
B: an
K016875
31.

1

CO TY NA TO SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: ARAVEL WARO / LURON
M: CAMA / COMPONIST
O: Joanna Zielke
B: Bogdan Bryniak
K011555
32.

150

COCA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Campari M
M: Cover Girl
O: Dominika Skulska
B: Henryk Szewczak
K018716
33.

64

COLETTA 33 Hanowerska GER 2010 Klacz gniada F: Cloney
M: Scarlett
O: Krzysztof Woźniakowski
B: Heinrich Grueppemeier
K024368
34.

19

CZANDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Sir Robin
M: Czarka
O: Anna Więcek
B: Tomasz Kmiec
K011647
35.

7

CZAPLA Huculska POL 2008 Klacz inna/kuc:137 F: Rewir
M: Całka
O: Jakub Giżyński
B: Stadnina Koni Huculskich Gładyszów
brak POL 012 57 01708 08
36.

85

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Sam R /
M: Whitney V / Abke
O:
B:
K022875 528003200809086 105DY93
37.

95

DE MARCO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Daisy PG / Calderon
O: Olga Roicka
B: Jan Ratajczak
K014910 12431
38.

152

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Talent /
M: Delicja /
O: Ingrid Szrajer
B: Agnieszka Jabłońska
K014340 616009610107206
39.

185

DEMON DEL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Nowicka
B:
K019469
40.

50

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: TURBUD QUIRINUS
M: DANCING QUEEN
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: Wandel Beata
K024084
41.

102

DIRESTRAIT KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: Mr. Blue / Couperus
M: Cadiz Du Rona Z / Carthago
O: Sławomir Pietrzak
B:
K012954 528003000812164 103VU24
42.

8

DODA Małopolska POL 2013 Klacz siwa F: Barnaba
M: Dąbrówka
O: Edyta Ludwiniak
B: Gabriel Górski
K024812
43.

59

DOX KUC POL 2006 Wałach srokata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
O: Joanna Łąka-Wałach
B: Joanna Łąka-Wałach
Brak POL 999 54 01392 03
44.

154

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
O: Dorota Radzikowska
B: J. Knaap
K011639
45.

28

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Wnning Girl / Indorado
O: Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
B: Tina Mc Dermott
K023908 528003200912983 105GB16
46.

110

EPOKA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/164 F: Quality Time
M: Erynia
O: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
K024611 61600951034 2812
47.

108

EPOPEJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: Erynia / Palegro
O: SK Nad WIgrami
B: SK Nad Wigrami
K022588 616009510253113
48.

192

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
49.

29

ESCARDO MŁP POL 2011 Wałach gniada F: Jurand
M: Essa
O: Kamila Kustosik
B: Kamila Kustosik
K020011 616 006 59 01491 11
50.

158

ESPERADO Małopolska POL 2006 Wałach gniada F: Pluton
M: elia
O: strąk Krzysztof
B: trochym Danuta
brak
51.

194

FAMA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Bonaparte
M: Frotka
O: Michał Mordzelewski
B: -
K008764 616013600144203
52.

37

FARAMIR Trakenska POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw
M: Falka
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
LKPZJ/1617/16
53.

53

FARYS Wielkopolski POL 2004 Wałach gniada/173 F: Maram
M: Fatma
O: Katarzyna Ostap-Tomann
B: Jan Jach
K008341 POL 007 61 11073 04
54.

9

FAUNA Kuc Feliński POL 2000 Klacz bułana/kuc:136 F: Krokiet /
M: Figraszka /
O: Malwina Mont-Jovet
B: Wacław Czechowicz
K019789 616013540001600
55.

179

FAZA AS Kuc Felijski POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Fanta / Mrówkojad
O: Piotr Zwierzyński
B:
K016234 POL013580189807
56.

103

FELLOW 137 OLD GER 2003 Wałach gniada F: For Keeps / For Pleasure
M: Gaya / Voltaire
O: Sławomir Pietrzak
B:
K016364 DE418180160203
57.

122

FESTO / POL 2013 Wałach gniada F: /
M: /
O: /
B: /
/
58.

87

GARDEN M SP POL 2012 Wałach siwa/mk:153 F: Corrado Boy
M: Garda
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K023035 616009690071812
59.

183

GELUKSROOS KWPN NLD 2012 Klacz gniada/162 F: .
M: .
O: Justyna Kopko
B: holandia
brak
60.

178

GRAND CORIDA SP POL 2006 Klacz gniada/176 F: Corleone Z/Coriall
M: Garda/Grandeur
O: Piotr Zwierzyński
B: Jan Chrzanowski
K014374 POL009670025206 104QD98
61.

24

GRAPPA Typ Kuc POL 2013 Klacz srokata/kuc:129 F: NN
M: NN
O: Michał Oleksyn
B: Magdalena Błasik
K024980 616999580445613
62.

90

GREEN TEA XX POL 2012 Klacz gniada F: October / Kingmambo
M: Green Kiss / Green Desert
O: Barbara Chojecka
B: Robert Gorczyca
K022430 616POL12007837A
63.

130

GREK SP POL 2001 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
64.

55

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
65.

106

GULANA B KWPN NED 2011 Klacz kara F: Quality Time / Quantum
M: Vulana B / Romeo
O: SK Nad Wigrami
B:
K021631 528003201108350 105SF98
66.

40

GWIAZDECZKA-TABUN KUC POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
O: Sebastian Bąk
B: Stanisław Myśliński
K024418 013630129306
67.

78

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Whitaker / Clinton
M: Wolinda / Ahorn
O: Jantex Sp. z o. o.
B: 717803 W. Luttikhuis
K022414 528003201202486
68.

164

HAMILTON KWPN NLD 2012 Wałach siwa F: Cartano / Carthago
M: C'est sym Bien / Contact V
O: Lindsey Davies Miller
B: J. Smeets
K021796 528003201208360
69.

184

HAMLET F.S. KWPN POL 2012 Wałach kara/171 F: Zambesi
M: Sjanny
O: Justyna Kopko
B: Justyna Kopko
K023255 68920103949595959595
70.

88

HARLEY Kuc Walijski POL 2007 Wałach gniada/kuc:123 F: Hormons Davy
M: Havana
O: Stadnina Koni Moszna
B: Danuta
K014732
71.

93

HAZELHORST'S DIAMO Kuc New Forest NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
O: Stanisław Poleszak
B:
K023254 528018020051289
72.

32

HELGA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
73.

75

HELLANIA WESTF GER 2006 Klacz siwa/172 F: Corde Star / Cor De La Bryere
M: Hellana / Cavalliero
O: Cezary Lemański
B: Marek Romanowski
K013064 DE441411901906
74.

131

HEWELIANA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: X
M: X
O: Aleksandra Piotrkowicz
B: Pl
K023299
75.

149

HRECZKA NN POL 2002 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: NN
brak POL 9996601949
76.

115

HRECZKA Typ Szlachetny POL 2002 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Horseworks Włodzimierz Gieryszewski
B: brak
brak
77.

187

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
78.

126

INMORTAL Rheinlander DEU 2012 Wałach siwa F: Cornets Stern
M: Contana
O: Piotr Strzałkowski
B: Marc Boes
K022541
79.

51

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
80.

171

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baldini II
M: Ikaria
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K024306
81.

58

J-CZARA LAK Małopolska POL 2006 Klacz gniada F: Karmel
M: Juna
O: Joanna Łąka-Wałach
B: Nn
None
82.

148

JEDYNKA Szlachetna Półkrew POL 2003 Klacz gniada/170 F: Empiryk
M: Janowa
O: Nataliya Perquy
B: SSP Kadyny
K015758 POL 009600094003 -
83.

116

JOS KUC POL 2002 Wałach inna/kuc:137,5 F: Kanclerz / Demon Club
M: Matka: Marjons Jannine / Abberthomes Hello- B
O: Anna Izabela Dzięgielewska
B: Zdzisław Śniegucki
K007091 616013670037502
84.

165

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iluzjon
M: Jejmościanka
O: Paulina Misior
B: Karolina Ferenstein
K017745 616009600228110
85.

156

KALINKA KUC POL 2010 Klacz /139 F: Karmel
M: Karmela
O: Mordzelewski Michał
B: Szeremeta Andrzej
brak
86.

140

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara F: Elf
M: Kaliopea BH
O: Karolina Badowska
B: Bogna Hupa
K024132
87.

139

KLARYSA KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
O: TKKF Ognisko Podkowa
B:
K019245
88.

30

KOCANKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Winword / Neshad
M: Kordula / Dziwisz
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016961 POL007640020504
89.

99

KOEKOEKSHOF MARISKA Kuc Walijski POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Casperhofs Freddy
M: Koekoekshof Rolette
O: Marta Von Mauberg
B: Holandia
K011976 0301032
90.

81

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
bak
91.

14

KORIANDER VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2010 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Romina.C / Darco
O: Piotr Barwiński
B: Stoeterij Dorperheide
K021573 056002W00297529
92.

105

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K018566 616009580856407
93.

172

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Veracruz
M: Kordoba
O: Michał Mordzelewski
B: Justin Damiro
K018266 616009660034607
94.

138

KOZAK KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Odys
M: Klara
O: KJ Podkowa Leśna
B: Beata Sikorska
brak
95.

132

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Morelos /
M: Karina /
O: Katarzyna Metelska-Szaniawska
B: Marian Sygnacki
K021564 616013610232409
96.

79

L'COLANTOS SP POL 2011 Ogier gniada F: Cola / Contender
M: Lotte / Levantos I
O: Włodzimierz Urbański
B: Adam Sosnowski
K019781 616009661580811 105HD33
97.

68

LADY PEZI OLD POL 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior
M: Luisa /Landor S
O: Andrzej Weremczuk
B: -
K023915
98.

146

LADYKRACHER 8 HAN GER 2002 Ogier gniada/165 F: Landclassic / Landadel
M: Beresina / Silvester
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Helga Goerlich
K009575 DE431316552402
99.

136

LARISSA WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Harpun / Askar
M: Lakota / Dżahil
O: Filip Znosko
B: Mariusz Groszkiewicz
K021607 616007660719011
100.

52

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: R P
K019317 616 007 61 02387 09
101.

125

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
O: T&L
B: T&L
K022002 056002W00297758
102.

80

LOCARLO SP POL 2013 Ogier siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Lotta / Lordship
O:
B: Adam Sosnowski
K024672 A0022231S
103.

15

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Lider
M: Larissa
O: Piotr Barwiński
B: Jan Krzyżoszczak
K017212 POL009611094104
104.

104

LOVE ME BMF Mały Koń POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn
M: nn
O: Paweł Sujecki
B: nn
nn
105.

190

LUKRECJA KUC POL 2006 Klacz ciemnogniada/kuc:120 F: Lukas / H-S Jason
M: Gwiazdka / nn
O: Artur Bar
B: Marcin Mach
K014456 POL013570279206
106.

16

MAFIA MŁP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Oregon
M: Maska
O: Wiesław Solarz
B: Ryszard Szpatuśko
brak
107.

91

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/125 F: Hertz
M: Malwa po Ren
O: Jan Ratajczak
B: Bartkowiak Jarosław
K021036
108.

188

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
109.

170

MENTOS Kuc Feliński POL 2008 Wałach gniada/137 F: Nowator / Pepton
M: Modena II / Wersal
O: Anna Dunajska
B: P. Majka
K021624 616013660745308
110.

193

MEXIKANA KWPN POL 2007 Klacz gniada F: Brak
M: Brak
O: Weronika Grabowska
B: Brak
Brak
111.

94

MIGRENA MŁP POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Berlin Bej / Elsing
M: Mikstura / Emetyt
O: Martyna Wieckowska , Jan Ratajczak
B: Maciej Krawczyk
K024870 POL006660070708
112.

2

MILANO Typ Szlachetny POL 2010 Wałach gniada/mk:153 F: Ekier
M: Mazuria
O: Anna Nagórka
B: Kowalik Janusz
K023969 616999580603510
113.

189

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
114.

157

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Mordzelewski Michał
B: nn
brak
115.

17

MISSISSIPI Kuc Connemara POL 2012 Klacz siwa/kuc:146 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
O: Katarzyna Bohdanowicz
B: Katarzyna Bohdanowicz
K021250 616013661246212
116.

161

MISTER KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Żabowski-Żychowicz
B: Władysław Leonowicz
K023513 616999640069913
117.

160

MISTER HANEK DRP POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Durello Top / Durello
M: Maskotka / Domingo
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Tomasz Kowala
K014016 POL013680046207
118.

191

MOBY DIC Kuc Feliński POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Wartownik / Fason
M: Gucja / Amor
O: Marta Ferenc
B: Marta Ferenc
K021352 616013661209009
119.

166

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada F: Nice Boy / Lancer II
M: Molinezja / Dixieland
O: Martyna Klimczak
B: Krzysztof Tyszko
K015555 616009540163809
120.

71

MONAKO SP POL 2012 Wałach gniada F: Colox Cup /
M: Marka /
O: Ksenia Samsel
B: SO Starogard Gdański
K024859
121.

127

MONTE CHRISTO AB MŁP POL 2010 Wałach siwa F: Huzar /
M: Motorola /
O: Dorota Wakuińska
B: Mirosław Janik
K023367
122.

92

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Mariusz Piskorski
B: Tomasz Gronet
K014382 POL013520094805
123.

119

P' QUATRO SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Putyfara / Louis
O: Maria Król
B: Maria Król
K020886 616009661404011
124.

6

PĄCZEK Huculska POL 2012 Ogier bułana/kuc:136 F: Natan
M: Pantera
O: Jakub Giżyński
B: Tadeusz Pęzioł
brak 616 012 58 05095 12
125.

195

PAJDA Huculska POL 2012 Klacz bułana F: Natan
M: Plamka
O: Jakub Giżyński
B: Tadeusz Pęzioł
Brak
126.

162

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Beata Grabowska
B: SK Plekity
K023409 616999600472608
127.

39

PASJONATA LOTAR KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt s Santiago /
M: Tijd Vlijt s Lavendel / Steehorst Pavarotti
O: Karolina Ratajska
B:
K020776 616013610206709
128.

73

PEP TALK XX GBR 2009 Wałach gniada F: Scorpion
M: Like A Bird
O: Łukasz Częścik
B: -
K024944
129.

62

POSEJDON Kuc Walijski POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero
M: Penelopa
O: Anna Uusisaari-Grzelczak
B: Adam Staniek
K024691 POL 013 54 01294 06
130.

167

PRAGA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak 013670096109
131.

155

QUABREL RJT DE L'ETAPE SF BEL 2004 Wałach siwa/kuc:149 F: Don Juan V / Abbeyleix Apollo
M: Nina De L'Etape / Rachide
O: Elżbieta Dziuba
B: M. Jeane Pierre Seiller
K023301 04315168Z
132.

186

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
Brak 616 999 66 14108 13
133.

57

RADETZKY TRK POL 2002 Wałach gniada/178 F: Ignam / Akropol
M: Rawka / Sir Shostakovich
O: Paulina Borowiec
B: Andrzej Grad
K008208 POL732010011202 104VD19
134.

120

ROBESPIERRE SP POL 1999 Wałach ciemnogniada F: Landclassic
M: Retonia
O: Arkadiusz Krupinski
B: Knigge Hubert
K007155
135.

113

ROBINIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Le Mistral / Leuthen I
M: Ronia / Domestos
O: Michał Mordzelewski
B: Marcin Klinkiewicz
K023240 616007610093311
136.

96

RUSHMOOR RUMBLE New Forest Pony GBR 2010 Wałach gniada/kuc:141 F: Brookshill Brumby
M: Russhmoor Ramble
O: Dariusz Sochocki
B: GBR
K024747
137.

137

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada F: Boreas Rush /
M: Sekretyna / Special Power
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
K024556 616POL12007582T
138.

25

SANTINO Kuc Walisjki POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:117 F: Capo 14
M: Szanta
O: Izabela Rembielińska Guszpit
B: Izabela Rembielińska Guszpit
brak
139.

111

SIBILLA SP POL 2013 Klacz gniada F: Biscayo / Contendro I
M: S Easy Fly Ex Easy Fly / Sir Shutterfly
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022579 616009510252913
140.

129

SILEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Hokus Pokus/
M: Sparta/
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Jacek Lasota
K013400
141.

169

SPONECK Haflinger POL 2007 Wałach izabelowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
brak
142.

38

SULAATIK'S PITTSBURGH New Forest Pony NED 2012 Wałach siwa/kuc:143 F: Sulaatik's Peter Pan /
M: Sulaatik's Moody Blue /
O: Karolina Ratajska
B:
brak
143.

33

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B:
K016290 616009530086909
144.

141

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada F: Cwał
M: Sekwana
O: Katarzyna Wojdalska-Krypa
B: nn
K021643
145.

72

SZARAMAN TRK POL 2011 Wałach kasztanowata F: Ajbek / Agar
M: Sanna / Pumpers
O: Ksenia Samsel
B: Krzysztof Wojsiat
K020878 POL732010025707
146.

101

TADI QUINN HOL GER 2010 Ogier gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Tiffany XIII / Lancer II
O: Sławomir Pietrzak
B:
K022468 DE421000535510
147.

83

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Sokrates
M: Tamiza
O: Adam Komorowski
B: Sylwester Kosiński
K021009
148.

63

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
O: Emily Kasprowicz
B: Marek Romanowski
K024063 616009600155113
149.

159

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
O: Łukasz Jończyk
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
K017470 616009600108710
150.

49

TSIRA KWPN POL 2000 Klacz kasztanowata F: Voltaire
M: Isra
O: Arkadiusz Mordzelewski
B: Venema H.Valthuis
brak
151.

134

TWEEGY EWITA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: -
M: -
O: Klaudia Skłodowska
B: Polska
brak
152.

86

ULYSSE DE GRANDERIE SF FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Lunanime De Grandry / Quidam De Revel
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K011640 08110466A 104ZC67
153.

67

UNI-HAPPY DU PACHIS BWP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Organo Sitte
M: Operette Du Pachis
O: Andrzej Weremczuk
B: Monsieur Michel Simon
K023693
154.

168

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
155.

114

VASYL Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Cewar
M: Visa
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Janus Agnieszka
K019466
156.

147

VASYL Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Cewar
M: Visa
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Agnieszka Janus
brak POL 007520113505 -
157.

144

VINEYARD KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Pythagoras
M: P.Ruuters Pepper
O: Brygida Gawryszewska
B: JW Greve
K007035
158.

98

VOLUTA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:138 F: Nico-K / Nandy Man
M: Viva / Grawer
O: Dominika Bronz
B: Barbara Guniewicz
K024198 POL013570028206
159.

109

WARS SP POL 2012 Wałach gniada F: Spartacus / Stakkato
M: W Darla / Warrant
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021010 616009510343412
160.

153

WASZTA Huculska POL 2003 Klacz bułana/kuc: F: Nawał
M: Waszka
O: Marta Szyba - Giżyńska
B: Ostrowski Tadeusz
brak
161.

70

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 616009640052010
162.

128

WIESZCZKA Huculska POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:137 F: Piaf
M: Wiosna
O: Jakub Giżyński
B: Stadnina Koni Huculskich Gładyszów
brak
163.

82

WONDERFUL SP POL 2012 Klacz gniada F: ...
M: ...
O: Dominika Wrzosek
B: Dominika Wrzosek
brak
164.

180

WRÓŻBITA II KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:146 F: Cyklon Texass / Nando
M: Wróżka / Gregory
O: Piotr Zwierzyński
B: SK Nowielice
K010264 POL013640079904 103FX31
165.

65

ZAVIRA A HAN GER 2003 Klacz kasztanowata F: Zacharias / Zeus
M: Diamond / Drosselklang
O: Zbigniew Patejko
B: Erwin Von Dehsen
K008915 DE431315422303 103EJ12
166.

10

ZEFIR Wielkopolska POL 2009 Wałach siwa/173 F: Hektor
M: Baśka
O: Weronika Dołęga-Kozierowska
B: Weronika Dołęga-Kozierowska
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Bąk Sebastian Stowarzyszenie R&S STABLES
400
400
200
50
SUM:
1050.00
Barwińska Daria WKJ Lublin
50
SUM:
50.00
Jarecki Jakub KS Nad Wigrami Mikołajewo
50
100
SUM:
150.00
Jończyk Łukasz bpk
300
SUM:
300.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
300
200
450
SUM:
950.00
Lemańska Anna KJ Equest Łąck
50
SUM:
50.00
Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
100
SUM:
100.00
Przedpełski Stanisław bpk
250
100
500
SUM:
850.00
Regucka Julia KS Nad Wigrami Mikołajewo
50
SUM:
50.00
Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
150
SUM:
150.00
Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
150
SUM:
150.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
250
250
SUM:
500.00
Szychulska Karolina KJ Młyńska Struga
50
100
SUM:
150.00
Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
50
150
200
350
SUM:
750.00
Weremczuk Szymon WKJ Lublin
350
SUM:
350.00
Wierzbicki Krzysztof KS Nad Wigrami Mikołajewo
50
SUM:
50.00
Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2018-03-11
2018-03-11
Bąk Sebastian
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-03-10
1
400
2018-03-10
1
400
2018-03-11
6
2018-03-11
2
2018-03-10
4
2018-03-11
12
2018-03-11
3
2018-03-10
6
ESCARDO (29)
2018-03-10
32
2018-03-10
2018-03-11
23
2018-03-11
KOCANKA (30)
2018-03-10
1
200
2018-03-10
2018-03-11
5
50
2018-03-11
Balcer Hanna
S J Poster Piaseczno
FAMA (194)
2018-03-11
4
2018-03-11
3
2018-03-11
1
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
R-MEFISTO (186)
2018-03-10
1
2018-03-10
1
2018-03-10
2018-03-11
25
2018-03-11
2018-03-10
10
2018-03-10
6
2018-03-11
1
2018-03-11
35
MARKIZA (188)
2018-03-10
4
2018-03-10
1
2018-03-11
2
2018-03-11
18
Baranowska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KOZAK (138)
2018-03-11
6
2018-03-11
14
Barwińska Daria
WKJ Lublin
2018-03-10
24
2018-03-10
30
2018-03-11
11
2018-03-11
13
LONDON (15)
2018-03-10
5
50
2018-03-11
18
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
MONAKO (71)
2018-03-10
2018-03-10
2018-03-10
26
2018-03-10
31
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-03-10
18
2018-03-11
6
Bohdanowicz Konstancja
bpk
2018-03-11
5
2018-03-11
Borowiec Paulina
KJ Dobrzyniec
2018-03-10
25
2018-03-10
19
2018-03-11
29
2018-03-11
24
2018-03-10
1
2018-03-10
28
2018-03-11
9
2018-03-10
2018-03-11
2
DOX (59)
2018-03-11
2018-03-11
22
Buller Jan
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-03-10
7
2018-03-10
20
2018-03-11
6
2018-03-11
23
Cebo Izabela
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
MILANO (2)
2018-03-11
1
2018-03-11
1
2018-03-11
4
Chojecka Julia
KJ Wiktorowo
2018-03-10
11
2018-03-10
27
2018-03-10
2018-03-11
17
2018-03-11
9
2018-03-11
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2018-03-10
34
2018-03-10
1
Częścik Łukasz
SJ Poster Piaseczno
2018-03-11
7
2018-03-11
19
2018-03-11
Dąbrowska Zofia
JKS Olsza
2018-03-10
1
2018-03-10
1
Dańczak Michalina
Stowarzyszenie R&S STABLES
HELGA (32)
2018-03-10
1
2018-03-10
1
2018-03-10
1
2018-03-11
2018-03-11
2
Dębowska Zuzanna
St. J Poster Piaseczno
ROBINIA (113)
2018-03-11
5
2018-03-11
Dobaczewska Dominika
Szybki Konik
WIESZCZKA (128)
2018-03-11
1
2018-03-11
19
2018-03-11
7
Dołęga-Kozierowska Weronika
Brak
ZEFIR (10)
2018-03-10
1
2018-03-10
14
2018-03-10
1
2018-03-11
1
2018-03-11
2018-03-11
Dunajska Marianna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MENTOS (170)
2018-03-11
2018-03-11
Dzięgielewska Karina
St. KSK Stare Babice
JOS (116)
2018-03-11
1
2018-03-11
Dziuba Anna
SKJ Bobrowy Staw
2018-03-10
6
2018-03-11
2018-03-11
16
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
LUKRECJA (190)
2018-03-11
2018-03-11
15
2018-03-11
MOBY DIC (191)
2018-03-11
9
2018-03-11
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (192)
2018-03-11
10
2018-03-11
11
2018-03-11
Fiks Zuzanna
KSK Stare Babice
HRECZKA (149)
2018-03-11
27
2018-03-11
15
Friedman Maja Bella
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-03-10
6
2018-03-10
24
2018-03-11
9
2018-03-11
22
Galanciak Roksana
Stowarzyszenie R&S STABLES
KORD (81)
2018-03-11
2018-03-11
2018-03-11
25
Gintowt-Juchniewicz Zofia
SJ Poster Piaseczno
2018-03-11
1
2018-03-11
21
Gorsiak Julia
Szybki Konik
WASZTA (153)
2018-03-11
29
2018-03-11
24
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PASJA (162)
2018-03-11
11
2018-03-11
15
2018-03-11
Grabowska Weronika
Brak
MEXIKANA (193)
2018-03-11
2018-03-11
3
2018-03-11
Graczyk Julia
JKS Olsza
2018-03-10
2
2018-03-10
Grzelczak Matylda
BPK
2018-03-10
1
2018-03-10
1
2018-03-11
5
2018-03-11
Janiszewska Gabriela
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-03-10
11
2018-03-10
18
2018-03-11
22
2018-03-11
18
2018-03-10
1
Janiszewska Lena
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-03-10
1
2018-03-11
19
2018-03-11
Janusik Maciej
KSK Stare Babice
VASYL (147)
2018-03-11
19
Januszkiewicz Kaja
S.J Poster
KALINKA (156)
2018-03-10
1
2018-03-10
1
2018-03-10
1
2018-03-11
17
2018-03-11
20
2018-03-11
1
Januszkiewicz Nina
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2018-03-10
20
2018-03-10
7
2018-03-11
30
2018-03-11
26
Jarecki Jakub
KS Nad Wigrami Mikołajewo
GULANA B (106)
2018-03-10
20
2018-03-10
7
2018-03-11
11
2018-03-11
10
2018-03-10
5
50
2018-03-10
8
2018-03-11
14
2018-03-11
15
EPOPEJA (108)
2018-03-10
13
2018-03-10
14
2018-03-11
13
2018-03-11
3
100
Jeromin Julia
SJ Poster
CARINA LP (173)
2018-03-10
2018-03-10
Jeruć Karolina
JKS Karolina
2018-03-11
2018-03-11
Jończyk Łukasz
bpk
TREZOR (159)
2018-03-10
1
300
2018-03-10
8
2018-03-11
7
Kajak Dawid
bpk
GRYKA (55)
2018-03-10
1
2018-03-10
26
Kamiński Łukasz
KU AZS Politechniki Warszawskiej
BIQUEEN (175)
2018-03-11
27
2018-03-11
23
Karabasz Magdalena
KJ Cavalino
MARINA (91)
2018-03-10
1
2018-03-10
29
2018-03-10
1
2018-03-11
1
2018-03-11
2018-03-11
23
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-03-10
2018-03-10
Kawczyńska Maria
bpk
2018-03-10
1
2018-03-10
1
2018-03-10
1
2018-03-11
2018-03-11
19
2018-03-11
14
Klimczak Martyna
KJ Akademia Kucania
MOLO (166)
2018-03-10
2
2018-03-10
3
2018-03-10
2
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania
ISKRA (51)
2018-03-11
1
2018-03-11
20
2018-03-11
2018-03-11
29
2018-03-11
2018-03-11
3
Kłos Karolina
Wkj
2018-03-11
1
2018-03-11
1
2018-03-11
22
Kołacz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
HRECZKA (115)
2018-03-10
2018-03-10
Komorowska Alicja
SJ Poster Piaseczno
TENOR (83)
2018-03-10
23
2018-03-10
10
2018-03-11
2018-03-11
Konieczna Aniela
S.J Poster
ESPERADO (158)
2018-03-10
35
2018-03-10
21
2018-03-10
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2018-03-10
16
2018-03-10
24
2018-03-10
2018-03-11
15
2018-03-11
12
FESTO (122)
2018-03-10
21
2018-03-10
2018-03-11
34
2018-03-11
Kozłowska Maria
SKJ OLIMPIA
GREK (130)
2018-03-10
19
2018-03-11
3
2018-03-11
10
2018-03-10
Król Wiktoria
Uczniowski Klub Sportowy PRIMO
P' QUATRO (119)
2018-03-11
33
2018-03-11
13
2018-03-11
16
Krysiak Gabriela
Szybki Konik
2018-03-11
1
2018-03-11
18
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-03-10
16
2018-03-10
23
2018-03-11
16
2018-03-11
8
2018-03-10
15
2018-03-10
2
300
2018-03-11
21
2018-03-11
11
2018-03-10
18
2018-03-10
3
200
2018-03-11
6
2018-03-11
1
450
Laskowska Paulina
J.J. Darboven
CHORĄŻY (135)
2018-03-11
2018-03-11
20
Lemańska Anna
KJ Equest Łąck
2018-03-10
12
2018-03-10
4
50
2018-03-11
22
2018-03-11
19
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka
2018-03-11
2018-03-11
10
2018-03-11
8
Lipowska Maja
KJ Akademia Kucania
SPONECK (169)
2018-03-11
1
2018-03-11
20
2018-03-11
13
Ludwiniak Katarzyna
BPK
DODA (8)
2018-03-10
14
2018-03-10
23
2018-03-11
14
2018-03-11
20
Machniewicz Ewa
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-03-10
1
2018-03-10
1
2018-03-11
16
2018-03-11
FARAMIR (37)
2018-03-10
2018-03-10
2018-03-11
1
2018-03-11
20
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (70)
2018-03-11
2018-03-11
14
Margas Julia
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (139)
2018-03-11
2018-03-11
2018-03-11
Meder Hanna
KSK Stare Babice
VASYL (147)
2018-03-11
2018-03-11
Michalak Zofia
Brak
2018-03-10
12
2018-03-10
18
2018-03-11
4
2018-03-11
28
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-03-10
3
100
2018-03-10
22
Missala Magdalena
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
VASYL (114)
2018-03-10
7
2018-03-10
Mont-Jovet Natacha
bpk
FAUNA (9)
2018-03-11
1
2018-03-11
Mystkowska Aleksandra
Szybki Konik
SILEN (129)
2018-03-11
3
2018-03-11
2
PAJDA (195)
2018-03-11
2018-03-11
Oleksyn Jan
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
GRAPPA (24)
2018-03-11
28
2018-03-11
21
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
2018-03-11
7
Patron Tomasz
KJ Skarb Kozienice
LARISSA (136)
2018-03-10
22
2018-03-10
29
2018-03-11
12
2018-03-11
25
2018-03-10
9
2018-03-10
21
2018-03-11
31
2018-03-11
Pekaniec Maciej
SKJ HORSEPROFI Łódź
2018-03-10
4
2018-03-10
13
2018-03-11
19
CALIPSO (100)
2018-03-10
17
2018-03-11
20
Perquy Marta
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
ARMADA (118)
2018-03-11
1
2018-03-11
1
Pertkiewicz Laura
JKS Olsza
DEMON DEL (185)
2018-03-10
1
2018-03-10
Piątkowska Krystyna
KJ Podkowa Leśna
SZAFIR (141)
2018-03-11
21
2018-03-11
5
2018-03-11
8
Piotrkowicz Aleksandra
SKJ Olimpia
HEWELIANA (131)
2018-03-10
36
2018-03-10
17
2018-03-11
24
2018-03-11
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
2018-03-10
2018-03-10
23
2018-03-10
15
2018-03-11
8
2018-03-11
6
2018-03-11
10
Podsiadło Daria
AZS AWF Warszawa
DELEKTA (152)
2018-03-10
13
2018-03-10
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
2018-03-10
2018-03-10
8
2018-03-10
28
2018-03-11
5
2018-03-11
1
2018-03-11
MIGRENA (94)
2018-03-10
29
2018-03-10
1
2018-03-10
10
2018-03-11
2018-03-11
20
2018-03-11
Przedpełski Stanisław
bpk
2018-03-11
9
2018-03-11
3
250
2018-03-11
4
100
2018-03-11
1
500
Przybylska Lidia
Szybki Konik
CZAPLA (7)
2018-03-11
20
2018-03-11
8
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
2018-03-11
2018-03-11
Ratajska Gabriela
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-03-10
29
2018-03-10
2018-03-10
27
2018-03-11
16
2018-03-11
18
2018-03-10
1
2018-03-10
2018-03-10
20
2018-03-11
12
2018-03-11
11
Regucka Julia
KS Nad Wigrami Mikołajewo
SIBILLA (111)
2018-03-10
12
2018-03-10
4
50
2018-03-11
2
2018-03-11
10
Rembielińska Wiktoria
Ranczo Oregon
SANTINO (25)
2018-03-10
1
2018-03-10
13
2018-03-10
1
2018-03-11
1
2018-03-11
2018-03-11
Roicka Olga
KJ Wiktorowo
2018-03-10
2018-03-10
19
2018-03-10
5
2018-03-11
21
2018-03-11
17
Rzemykowska Marta
SKJ Poczernin
VINEYARD (144)
2018-03-11
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
CHELSEA L (163)
2018-03-10
27
2018-03-10
25
HAMILTON (164)
2018-03-10
17
2018-03-10
21
Sierakowska Michalina
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-03-11
20
2018-03-11
2018-03-11
20
Skłodowska Klaudia
SKJ OLIMPIA
2018-03-10
29
2018-03-10
4
2018-03-11
20
2018-03-11
18
Skulska Dominika
KSK Stare Babice
COCA (150)
2018-03-11
15
2018-03-11
4
2018-03-11
20
2018-03-11
2018-03-11
23
Śmietanka Aleksandra
KJ Galop Kozienice
2018-03-10
2018-03-10
2018-03-11
2018-03-11
Sobierajska Roża
KJ Akademia Kucania Dawidy
PRAGA (167)
2018-03-11
10
2018-03-11
2018-03-11
8
Sochocka Nadia
KJ Wiktorowo
2018-03-10
1
2018-03-10
1
2018-03-10
25
2018-03-11
17
2018-03-11
9
2018-03-11
14
Sokołowska Kamila
Szybki Konik
2018-03-11
1
2018-03-11
11
Solarz Weronika
bpk
MAFIA (16)
2018-03-10
33
2018-03-10
26
2018-03-10
2018-03-11
16
2018-03-11
2018-03-11
7
Sosnowski Jakub
KSK Stare Babice
JEDYNKA (148)
2018-03-11
13
2018-03-11
36
2018-03-11
Stasiuk Wojciech
WKJ Lublin
KORINA (105)
2018-03-10
3
150
2018-03-10
6
2018-03-11
9
Stevnert Natalia
KJ Wiktorowo
2018-03-10
2
150
2018-03-10
12
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
BLANT (123)
2018-03-10
8
2018-03-10
11
GJALT-D (124)
2018-03-10
14
2018-03-10
9
2018-03-11
1
250
2018-03-11
2
250
INMORTAL (126)
2018-03-11
24
2018-03-11
Stupilkowska Katarzyna
S.jPoster
MILTON (157)
2018-03-11
12
2018-03-11
18
2018-03-11
Sukiennik Joanna
SKJ Beckersport Raszyn
CARENZO (11)
2018-03-11
7
Suwała Katarzyna
bez przynależności klubowej
TSIRA (49)
2018-03-10
1
2018-03-10
1
2018-03-10
3
2018-03-11
13
2018-03-11
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
KUBA (132)
2018-03-11
2018-03-11
7
2018-03-11
13
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
TIGRINA (63)
2018-03-10
25
2018-03-10
11
2018-03-11
11
2018-03-11
12
Szychulska Karolina
KJ Młyńska Struga
CABALLO (69)
2018-03-10
7
2018-03-10
5
2018-03-11
5
50
2018-03-11
5
100
Tomann Laura
niezrzeszony
FARYS (53)
2018-03-10
24
2018-03-10
2018-03-11
2018-03-11
Turowski Karol
KJ Aromer Józefin
2018-03-11
26
2018-03-11
28
CZANDRA (19)
2018-03-11
27
Urbańska Malwina
St. Warszawski KJ
CALYDOR (77)
2018-03-10
13
2018-03-11
4
50
2018-03-10
15
2018-03-10
14
2018-03-11
3
150
2018-03-10
2
200
2018-03-10
2018-03-11
2
350
LOCARLO (80)
2018-03-10
3
2018-03-10
2018-03-11
32
2018-03-11
Von Mauberg Wiktoria
KJ Wiktorowo
2018-03-10
1
2018-03-10
1
2018-03-10
5
2018-03-11
12
2018-03-11
6
2018-03-11
4
Wakulińska Dorota
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2018-03-10
29
2018-03-10
Wałach Maja
Brak
DOX (59)
2018-03-10
2018-03-10
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
2018-03-10
2018-03-10
16
2018-03-11
6
2018-03-11
1
350
2018-03-10
9
2018-03-10
17
2018-03-11
8
2018-03-11
Wierzbicki Krzysztof
KS Nad Wigrami Mikołajewo
WARS (109)
2018-03-10
10
2018-03-10
9
2018-03-11
4
50
2018-03-11
7
EPOKA (110)
2018-03-10
29
2018-03-10
2018-03-11
17
2018-03-11
Winiarska Zofia
JKS Olsza
2018-03-10
2018-03-10
Wiśniewska Aleksandra
SKF KJ Hippica Polonia Słupno
2018-03-10
2018-03-10
9
2018-03-11
14
2018-03-11
13
Wodzicka Amelia
LKJ MOSZNA
2018-03-10
16
2018-03-10
5
2018-03-10
Wodzicka Maja
LKJ Moszna
HARLEY (88)
2018-03-10
1
2018-03-10
1
2018-03-10
1
Wołkow Maja
SKJ HAWAJKA
IZIS KL (171)
2018-03-11
Woźniakowska Karolina
KU AZS UW
2018-03-10
28
2018-03-10
15
Żabowska-Żychowicz Nelly
SKJ Hawajka
MISTER (161)
2018-03-11
12
2018-03-11
16
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka
2018-03-11
1
2018-03-11
9
Zawadzka Zofia
KJ Wiktorowo
2018-03-10
1
2018-03-10
2018-03-10
22
2018-03-11
1
2018-03-11
26
2018-03-11
21
Zwierzyńska Żaneta
KJ Aromer Józefin
BURSZTYN (176)
2018-03-10
22
2018-03-11
15
2018-03-11
2
150
CASTEL-L (177)
2018-03-10
8
2018-03-10
19
2018-03-11
17
2018-03-11
24
2018-03-10
6
2018-03-10
28
2018-03-11
8
2018-03-11
17
FAZA AS (179)
2018-03-11
10
2018-03-11
2

Number of Riders: 129

Number of Horses: 166

The sum of prizes: 5 800.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl