Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

III Eliminacja ZPP 2018
SKJ Poczernin, 10-11 lutego 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
194 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 12:21:25
2018-02-09 12:20:41
Krystyna Piątkowska SZAFIR
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
193 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 12:21:49
2018-02-09 12:20:01
Julia Margas KLARYSA
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
192 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 12:22:04
2018-02-09 12:19:36
Oliwia Baranowska KOZAK
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
191 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 08:17:11
2018-02-09 08:14:29
Kaja Kamieniecka PASJA
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
190 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 05:22:05
2018-02-08 23:45:51
Aleksandra Kozanecka CALERO Z
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
189 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 05:22:20
2018-02-08 21:49:41
Żaneta Zwierzyńska GRAND CORIDA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
188 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 05:22:34
2018-02-08 21:35:21
Pola Waśniewska SUDARUSHKA
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
187 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 05:22:52
2018-02-08 21:28:19
Alicja Górecka SUDARUSHKA
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
186 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 05:23:08
2018-02-08 21:27:18
Aleksandra Górecka KOREANKA
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
185 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 05:23:22
2018-02-08 21:27:16
Żaneta Zwierzyńska WRÓŻBITA II
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys.90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
184 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 05:23:37
2018-02-08 21:26:04
Żaneta Zwierzyńska FAZA AS
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
183 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 05:23:51
2018-02-08 21:20:10
Bogdan Maślanka CON AKRELLO W
  • 2x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
182 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 05:24:06
2018-02-08 21:12:35
Julia Smuk EMMA
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
181 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 05:24:21
2018-02-08 21:09:53
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
180 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 05:24:35
2018-02-08 21:01:45
Laura Pertkiewicz DEMON DEL
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys.90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
179 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 19:41:39
2018-02-08 19:36:33
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
178 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 18:39:15
2018-02-08 18:32:36
Natalia Łazowska NESKA
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
177 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 17:59:07
2018-02-08 17:32:31
Natacha Mont-Jovet FAUNA
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
176 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 17:58:52
2018-02-08 17:31:44
Natacha Mont-Jovet HELERINA
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
175 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:06:12
2018-02-08 15:49:23
Marta Perquy ARMADA
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
174 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:06:27
2018-02-08 15:47:02
Kamila Kozon FALLEN
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
173 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 12:47:23
2018-02-08 12:47:02
Tamara Ferenc EQUUS
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
172 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 12:47:09
2018-02-08 12:46:17
Kinga Ferenc MOBY DIC
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
171 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 12:27:18
2018-02-08 12:23:11
Kinga Ferenc LUKRECJA
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
170 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 12:27:32
2018-02-08 12:22:48
Ines Bisaga IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
169 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 12:27:45
2018-02-08 12:22:28
Karolina Bar MARKIZA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
168 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 12:27:02
2018-02-08 12:20:47
Karolina Bar IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
167 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 10:58:15
2018-02-08 10:53:50
Anna Mrowiec RONALDINI
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
166 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 10:57:54
2018-02-08 10:53:19
Waleria Branicka MONTE CHRISTO
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
165 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:48:45
2018-02-08 08:58:34
Hanna Kucharczyk PLACIDO
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
164 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:48:31
2018-02-08 08:45:44
Dorota Wakulińska MONTE CHRISTO AB
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
163 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 05:06:32
2018-02-07 22:35:05
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys.90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
162 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 05:06:46
2018-02-07 22:26:25
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
161 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 05:07:00
2018-02-07 22:24:57
Kornelia Naumiuk MILTON
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
160 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 05:07:32
2018-02-07 22:24:16
Kornelia Naumiuk C.SIOUX
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
159 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 16:56:06
2018-02-07 16:23:45
Magdalena Żółkiewicz-Fiuk LANCER SON
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
158 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 09:44:38
2018-02-07 08:48:50
Anna Sobala SIRENDOS
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
157 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 08:03:18
2018-02-07 08:01:41
Michał Mordzelewski HOLIDAY
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys.90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
156 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 08:00:56
2018-02-07 08:00:37
Michał Mordzelewski SENSATION
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys.90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
155 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 08:00:40
2018-02-07 07:59:33
Zuzanna Molenda DALIA
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
154 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 07:39:59
2018-02-07 07:35:05
Ewa Mazurowska ALEX
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
153 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 06:58:47
2018-02-06 23:57:02
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
152 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 06:59:00
2018-02-06 23:56:23
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
151 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 06:59:14
2018-02-06 23:34:25
Amelia Zubczyńska D'ACORD
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
150 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 06:59:26
2018-02-06 23:32:40
Amelia Zubczyńska THREE-B-TWEET
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
149 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 06:59:53
2018-02-06 23:08:15
Zofia Dąbrowska ŁOKIETEK
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
148 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 06:59:40
2018-02-06 23:07:01
Julia Graczyk GELUKSROOS
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
147 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 07:00:07
2018-02-06 23:02:11
Marta Ziółkowska MARIO
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
146 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 07:00:21
2018-02-06 23:00:19
Zofia Winiarska HAMLET F.S.
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys.90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
145 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 07:00:37
2018-02-06 22:59:13
Radosław Zalewski FABERGE H&S
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
144 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 07:00:50
2018-02-06 22:58:06
Gabriela Czarnomska CARRY LADY
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
143 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 21:11:40
2018-02-06 20:59:44
Nadia Sochocka RUSHMOOR RUMBLE
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
142 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 21:11:55
2018-02-06 20:54:27
Nelly Żabowska-Żychowicz MISTER
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys.90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
141 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 21:12:10
2018-02-06 20:53:19
Klaudia Zajkowska MISTER HANEK
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
140 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 21:12:26
2018-02-06 20:52:23
Konstancja Przybylska BUDUR
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
139 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 21:12:40
2018-02-06 20:51:30
Wiktoria Leszek-Karwańska BON PARIS KL
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
138 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 21:12:55
2018-02-06 20:40:27
Kamila Sokołowska ALPINEX
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
137 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 21:13:08
2018-02-06 20:37:44
Aleksandra Mystkowska SILEN
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
136 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 21:13:20
2018-02-06 20:36:38
Lidia Przybylska CZAPLA
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
135 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 21:13:36
2018-02-06 20:36:09
Gabriela Krysiak PĄCZEK
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
134 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 21:13:54
2018-02-06 20:35:32
Julia Gorsiak MARKIZ
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
133 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 21:14:09
2018-02-06 19:50:30
Karolina Szaniawska KUBA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
132 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 21:14:22
2018-02-06 19:28:58
Marianna Dunajska MENTOS
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
131 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 21:14:37
2018-02-06 19:27:54
Gabriela Małys FORTUNKA
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 21:15:33
2018-02-06 19:00:22
Malwina Urbańska HAMILTON
  • 2x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 21:15:18
2018-02-06 18:59:51
Malwina Urbańska LOCARLO
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
128 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 21:15:03
2018-02-06 18:58:50
Malwina Urbańska CALYDOR
  • 2x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
127 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 18:23:42
2018-02-06 18:19:49
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 14:16:58
2018-02-06 14:05:58
Michał Siejek CHELSEA L
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 14:17:12
2018-02-06 14:05:28
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 14:17:25
2018-02-06 14:05:02
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys.90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 16/Licencyjny/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
123 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 10:51:43
2018-02-06 10:35:39
Magdalena Missala VASYL
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 10:51:55
2018-02-06 10:34:01
Maja Kołacz HRECZKA
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 09:19:21
2018-02-06 09:13:12
Wojciech Stasiuk KORINA
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 09:19:36
2018-02-06 09:12:24
Wojciech Stasiuk CEDRIC
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:40:41
2018-02-06 08:40:26
Halszka Witkowska CZAMIR ARON
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:32:57
2018-02-06 08:23:50
Natalia Stevnert BASTYLIA
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:33:13
2018-02-06 08:23:05
Zofia Zawadzka VOLUTA PONYSPORT
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:33:25
2018-02-06 08:22:13
Wiktoria Von Mauberg MANGO
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:33:37
2018-02-06 08:21:54
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:33:49
2018-02-06 08:21:41
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:34:03
2018-02-06 08:21:00
Karina Daniłowska NAOMI
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:34:16
2018-02-06 08:16:42
Olga Roicka DE MARCO
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:34:38
2018-02-06 08:16:02
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
109 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:34:51
2018-02-06 08:09:20
Dagmara Poleszak MIGRENA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:35:04
2018-02-06 08:08:03
Magdalena Piskorska NANDO SUPER
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
107 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:35:17
2018-02-06 08:05:49
Magdalena Karabasz MARINA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:35:29
2018-02-06 08:04:32
Weronika Olejnik LARISSA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:35:42
2018-02-06 08:02:47
Daria Lutomierska LUBA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:35:55
2018-02-06 07:58:40
Julia Chojecka GREEN TEA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 23:54:53
2018-02-05 22:17:13
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 23:54:36
2018-02-05 22:15:27
Tomasz Mielcarek CHEPETTO
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 23:54:21
2018-02-05 22:13:23
Oliwia Madej NICPOŃ
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
100 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 23:53:58
2018-02-05 22:11:17
Anna Dziuba QUABREL RJT DE L'ETAPE
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:49:53
2018-02-05 20:47:15
Hanna Meder VASYL
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:50:07
2018-02-05 20:46:21
Julia Gąsiorek MAGDA
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:50:29
2018-02-05 20:45:21
Maciej Janusik VASYL
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:50:44
2018-02-05 20:34:53
Anna Seroka EMAR
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:50:57
2018-02-05 20:15:19
Martyna Makowska KURTYNIA HAVBEK
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:51:18
2018-02-05 19:42:38
Agata Lach THE NEIGHBOUR
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 17:39:57
2018-02-05 17:32:05
Zofia Kozioł IDRYS
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 17:40:10
2018-02-05 17:31:24
Zofia Kozioł HILON-W
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 17:40:27
2018-02-05 17:30:41
Róża Konieczna MAVANDER
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 15:47:04
2018-02-05 15:35:42
Jakub Sosnowski JEDYNKA
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys.90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 15:47:16
2018-02-05 15:00:26
Dominika Skulska COCA
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 15:47:29
2018-02-05 14:59:28
Dominika Skulska ANAPON RASHKA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 11:55:53
2018-02-05 10:55:08
Łukasz Kamiński BIQUEEN
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 11:56:07
2018-02-05 10:37:19
Aleksandra Dąbkowska LINDA D'AMOUR Z
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
85 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 11:55:34
2018-02-05 10:35:07
Aleksandra Dąbkowska HOLLIDAY
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
84 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 17:00:57
2018-02-04 16:51:38
Marta Rzemykowska VINEYARD
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 15:20:22
2018-02-04 14:45:27
Daria Barwińska LONDON
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 15:20:35
2018-02-04 14:44:46
Daria Barwińska KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 15:20:50
2018-02-04 14:43:24
Agnieszka Kułakowska NEW GOLD
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 08:37:12
2018-02-04 08:33:27
Paweł Kaliciński DAISY DREAM
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 08:37:44
2018-02-04 08:30:58
Paweł Kaliciński WILLIE
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 08:37:56
2018-02-04 08:30:29
Paweł Kaliciński GUUS VAN'T KATTENBOS
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 08:38:09
2018-02-04 08:30:04
Paweł Kaliciński GRANDA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 08:38:20
2018-02-04 08:28:58
Paweł Kaliciński FAMATA B
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 08:37:31
2018-02-04 08:28:30
Paweł Kaliciński ELDORENUS Z
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 05:24:50
2018-02-03 23:51:24
Zuzanna Dębowska ROBINIA
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys.90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 22:33:07
2018-02-03 21:48:13
Robert Bernagiewicz SZARAMAN
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 22:33:20
2018-02-03 21:46:28
Robert Bernagiewicz MONAKO
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 22:33:33
2018-02-03 20:40:39
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 16:21:55
2018-02-03 16:12:14
Marta Liszkiewicz GRYF Z HOLINA
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 14:36:11
2018-02-03 14:32:50
Katarzyna Kuptel HISZPAN
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 12:54:02
2018-02-03 12:52:20
Rita Rogalska ONE LADY
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 08:00:13
2018-02-02 23:01:32
Katarzyna Wiśniewska CASTIEL
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
65 ENTRY ACCEPTED 2018-02-02 21:43:57
2018-02-02 20:35:47
Paulina Kaczmarz-Chojnacka CHEEROKE
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-02-02 21:44:10
2018-02-02 20:11:02
Laura Tralewicz Pielak CONAN MC MURPHY
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-02-02 21:44:41
2018-02-02 18:47:12
Maciej Kostrzewski FESTO
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-02-02 21:45:00
2018-02-02 18:44:49
Maciej Kostrzewski CHICO HIPPICA
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-02-02 21:45:16
2018-02-02 18:44:16
Maciej Kostrzewski QUATTRO HIPPICA
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-02-02 21:45:42
2018-02-02 17:05:03
Olga Blusiewicz-Serwin ARNOLD
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-02-02 12:14:29
2018-02-02 12:12:19
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-02-02 12:14:16
2018-02-02 12:11:55
Olga Celska ESCATO
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
56 ENTRY ACCEPTED 2018-02-02 07:23:26
2018-02-01 22:48:03
Maja Wodzicka HARLEY
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-02-02 07:23:58
2018-02-01 22:46:17
Zuzanna Różyc STELLA PACK JURASEK
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-02-02 07:24:21
2018-02-01 22:45:13
Marianna Parcel KANTUS
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-02-02 07:24:38
2018-02-01 22:43:33
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-02-02 07:24:54
2018-02-01 22:42:40
Maria Gonciarek KARMEN
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 22:07:33
2018-02-01 20:46:58
Marta Kotlarska WINNETOU
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 22:07:12
2018-02-01 20:17:38
Weronika Siwik QUINTANA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 12:09:53
2018-02-01 09:26:35
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 16/Licencyjny/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 12:10:04
2018-02-01 09:25:05
Gabriela Grzymała MAKS
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys.90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 16/Licencyjny/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
45 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 12:10:21
2018-02-01 09:23:30
Wioletta Kania LITANOS-STAR
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys.90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 16/Licencyjny/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
44 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 12:10:33
2018-02-01 09:21:10
Kalina Lipiec DAGLEZJA
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 12:10:45
2018-02-01 09:19:59
Agata Gałązkiewicz BIRBANT
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 18:27:17
2018-01-30 17:50:47
Jan Kamiński JARD
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 18:27:50
2018-01-30 17:49:43
Jan Kamiński WELUR
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 18:26:57
2018-01-30 17:49:12
Jan Kamiński NANCY
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 16:12:58
2018-01-30 15:51:52
Justyna Nagórka GIZELA
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
36 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 19:38:29
2018-01-29 19:36:18
Anna Więcek PROTEUS
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 17:43:47
2018-01-29 12:50:36
Julia Gwóźdź SIENA
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 13:53:22
2018-01-29 10:07:32
Marta Hejger CIROBANTA
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
31 ENTRY ACCEPTED 2018-01-28 21:27:41
2018-01-28 21:01:41
Małgorzata Korycka CANVALENCIA
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-01-28 11:34:32
2018-01-28 10:51:33
Julia Ptaszyńska CINDERELLA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 18:14:58
2018-01-25 14:26:07
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-02-02 12:14:05
2018-01-24 21:52:52
Patrycja Bińkowska DAKOTA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 11:12:32
2018-01-22 20:54:37
Konstancja Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 16/Licencyjny/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
26 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 19:10:27
2018-01-21 00:42:09
Zofia Marx AMAR
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 12:53:04
2018-01-19 10:11:02
Matylda Grzelczak POSEJDON
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
24 ENTRY ACCEPTED 2018-01-16 20:21:07
2018-01-16 19:16:53
Karol Turowski CZANDRA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-01-16 20:20:55
2018-01-16 19:15:02
Karol Turowski BEATRICCI-G
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-01-16 10:47:57
2018-01-16 10:33:23
Karina Dzięgielewska JOS
  • 2x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys.90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
21 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 16:13:27
2018-01-16 00:15:26
Irena Pawłowska NINETTE L
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 05:25:06
2018-01-16 00:10:17
Irena Pawłowska MISS BLONDI
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
18 ENTRY ACCEPTED 2018-01-14 20:43:22
2018-01-14 20:41:39
Karolina Kłos GREGORY
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-01-14 19:25:10
2018-01-14 18:03:58
Zofia Bochen PARYS
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 20:56:12
2018-01-13 22:07:44
Julia Poschauko MR. CINNAMON
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:13:52
2018-01-13 16:57:42
Julia Sobiepańska EVER FOR EVER
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-01-14 19:24:54
2018-01-09 23:01:15
Sara Patejko ZAVIRA A
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-01-09 12:16:08
2018-01-09 12:12:35
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 21:14:50
2018-01-08 08:55:58
Katarzyna Ludwiniak DODA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys.90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
9 ENTRY ACCEPTED 2018-01-07 20:17:23
2018-01-07 19:04:06
Parycja Mikus DYMITR
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys.90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 13:57:52
2018-01-06 13:48:11
Laura Radziszewska A-CARMEN
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 18:56:28
2018-01-05 23:44:28
Justyna Kociankowska GÓRALKA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-01-03 18:29:59
2018-01-03 18:27:34
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
4 ENTRY ACCEPTED 2017-12-31 15:11:56
2017-12-31 15:08:40
Monika Powroźnik GAFA
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys.90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
3 ENTRY ACCEPTED 2017-12-31 15:11:44
2017-12-31 15:07:55
Karolina Sujecka FUGA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, zwykły, wys.90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
2 ENTRY ACCEPTED 2017-12-31 15:11:30
2017-12-31 15:06:20
Dominika Maruda ASCOT
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
1 ENTRY ACCEPTED 2017-12-30 18:26:37
2017-12-30 17:54:59
Laura Tomann FARYS
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
2. Baranowska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2004 (JM.)
O035293
3. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
4. Bińkowska Patrycja Bez przynależności klubowej
1999 (MJ.)
Brak
5. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
6. Blusiewicz Olga Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
S
O008573
7. Bochen Zofia Bpk maz
S
Brak
8. Bohdanowicz Konstancja bpk
2004 (JM.)
O033953
9. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (JM.)
brak
10. Celska Olga SKJ Beckersport
1999 (MJ.)
O026797
11. Chojecka Julia KJ Wiktorowo
2003 (JM.)
O038011
12. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2006 (JM.)
Brak
13. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
14. Dąbrowska Zofia JKS Olsza
2008 (Mł.)
Brak
15. Dębowska Zuzanna SJ Poster Piaseczno
S
O013837
16. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (JM.)
O025882
17. Dunajska Marianna KU AZS UW
2004 (JM.)
O037893
18. Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
3144/17 ABC
19. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
1998 (MJ.)
O008864
20. Dziuba Anna SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
21. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (Mł.)
O042487
22. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
23. Gałązkiewicz Agata SKJ POTĘGA
2004 (JM.)
O031294
24. Gąsiorek Julia KSK Stare Babice
2004 (JM.)
brak
25. Gonciarek Maria Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2002 (J.)
O031807
26. Górecka Aleksandra JKS Olsza
2002 (J.)
brak
27. Górecka Alicja JKS Olsza
2002 (J.)
brak
28. Gorsiak Julia Szybki Konik
2004 (JM.)
brak
29. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
1997 (MJ.)
O019602
30. Graczyk Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O039162
31. Grzelczak Matylda BPK
2008 (Mł.)
O048940
32. Grzymała Gabriela SKJ Potęga Piekary
2003 (JM.)
O035305
33. Gwóźdź Julia St. SKJ Bobrowy Staw
2000 (J.)
O032977
34. Hejger Marta LKJ Gałkowo
S
O006053
35. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
36. Janusik Maciej KSK Stare Babice
2004 (JM.)
brak
37. Jończyk Łukasz
38. Kaczmarz-Chojnacka Paulina KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O035648
39. Kajak Dawid Bpk
S
O028288
40. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
41. Kamieniecka Kaja KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043878
42. Kamiński Jan Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O003136
43. Kamiński Łukasz KU AZS Politechnika Warszawska
S
O011972
44. Kania Wioletta SKJ Potęga Piekary
2002 (J.)
O039140
45. Karabasz Magdalena KJ Cavalino
2006 (JM.)
O039021
46. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O037775
47. Kłos Karolina KJ Aromer Józefin
S
O031508
48. Kociankowska Justyna Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2003 (JM.)
O038517
49. Kołacz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (JM.)
brak
50. Komorowska Alicja SJ Poster Piaseczno
2000 (J.)
O025592
51. Konieczna Róża SKJ Bajardo
2004 (JM.)
O039319
52. Korycka Małgorzata Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O004456
53. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
54. Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O026072
55. Kozanecka Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
S
O004095
56. Kozioł Zofia WKJ Lublin
2001 (J.)
O023805
57. Kozon Kamila St. KSK Stare Babice
1999 (MJ.)
O031652
58. Krysiak Gabriela Szybki Konik
2005 (JM.)
brak
59. Kucharczyk Hanna BPK
2006 (JM.)
BRAK
60. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
61. Kuptel Katarzyna KJ Rock Horses
S
O037724
62. Lach Agata bpk
S
O021879
63. Laskowska Paulina J.J. Darboven
1998 (MJ.)
O021487
64. Leszek-Karwańska Wiktoria bpk
2001 (J.)
O018344
65. Lipiec Kalina SKJ Potęga Piekary
2006 (JM.)
O040983
66. Liszkiewicz Marta KJ Walor
1999 (MJ.)
O024337
67. Ludwiniak Katarzyna BPK
2005 (JM.)
O038345
68. Lutomierska Daria KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O040074
69. Łazowska Natalia KJ Dworek Okuniew
2007 (Mł.)
O043384
70. Madej Oliwia JKS SOKÓLE
2005 (JM.)
Brak
71. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (J.)
O024451
72. Małys Gabriela Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2006 (JM.)
O041899
73. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
74. Margas Julia KJ Podkowa Leśna
2005 (JM.)
O036906
75. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
76. Marx Zofia BPK (MAZ)
2001 (J.)
O037224
77. Maślanka Bogdan St. SKJ Bobrowy Staw
S
O022341
78. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
79. Meder Hanna KSK Stare Babice
2005 (JM.)
brak
80. Michalak Zofia Brak
2005 (JM.)
O045772
81. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
82. Mikus Parycja Bpk maz
1998 (MJ.)
Brak
83. Missala Magdalena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
brak
84. Molenda Zuzanna SJ Poster Piaseczno
2000 (J.)
O035040
85. Mont-Jovet Natacha .
2004 (JM.)
O036944
86. Mordzelewski Michał SJ Poster Piaseczno
S
O001972
87. Mrowiec Anna KJ Akademia Kucania
S
brak
88. Mystkowska Aleksandra Szybki Konik
1999 (MJ.)
brak
89. Nagórka Justyna Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2006 (JM.)
O048642
90. Naumiuk Kornelia bez przynależności klubowej
2009 (Mł.)
brak
91. Naumiuk Roksana BPK - MAZ
2006 (JM.)
O032062
92. Olejnik Weronika KJ Wiktorowo
2000 (J.)
O024071
93. Paliszkiewicz Natalia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2001 (J.)
Brak
94. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
95. Pawłowska Irena BPK - MAZ
2007 (Mł.)
O039852
96. Perquy Marta Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2001 (J.)
O036259
97. Pertkiewicz Laura JKS Olsza
2017 (Mł.)
O040145
98. Piątkowska Krystyna KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O035294
99. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (JM.)
O032979
100. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
Brak
101. Poschauko Julia KJ Legia Kozielska Warszawa
1999 (MJ.)
O014122
10085827
102. Powroźnik Monika LKJ Gałkowo
S
O021484
103. Pracel Marianna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2005 (JM.)
Brak
104. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
105. Przybylska Kostancja BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O039639
106. Przybylska Lidia Szybki Konik
2004 (JM.)
brak
107. Ptaszyńska Julia bpk
2005 (JM.)
O037854
108. Radziszewska Laura Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2001 (J.)
O025646
109. Rogalska Rita SJ Poster Piaseczno
2002 (J.)
O038349
110. Różyc Zuzanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2005 (JM.)
Brak
111. Rzemykowska Marta SKJ Poczernin
S
O008189
112. Seroka Anna Largo Sp. z o. o.
1998 (MJ.)
O018720
113. Siejek Michał KJ Akademia Kucania
S
O008830
114. Siwik Weronika Polski Polo Klub
2001 (J.)
O027952
115. Skulska Dominika KSK Stare Babice
S
O019673
116. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
brak
117. Sobala Anna LKJ Ochaby
S
brak
118. Sobiepańska Julia JKS Salio
2000 (J.)
O028768
10164031
119. Sochocka Nadia KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O040141
120. Sokołowska Kamila Szybki Konik
2003 (JM.)
brak
121. Sosnowski Jakub KSK Stare Babice
2001 (J.)
-
122. Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
S
O003861
123. Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
S
O003937
124. Sujecka Karolina bpk maz
2001 (J.)
O039408
125. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
126. Tomann Laura niezrzeszony
2003 (JM.)
O047607
127. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
S
O013524
128. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
129. Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
S
O003252
130. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O040063
131. Wakulińska Dorota Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O035451
132. Waśniewska Pola JKS Olsza
2005 (JM.)
brak
133. Więcek Anna KJ Aromer Józefin
S
O003694
134. Winiarska Zofia JKS Olsza
2001 (J.)
Brak
135. Wiśniewska Katarzyna KJ Aromer Józefin
S
O036386
136. Witkowska Halszka AZS UW
S
LPZJ/195/15
137. Wodzicka Maja LKJ Moszna
2007 (Mł.)
0047155
138. Żabowska-Żychowicz Nelly BPK
2006 (JM.)
brak
139. Zajkowska Klaudia BPK - MAZ
2005 (JM.)
O041844
140. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
141. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O045569
142. Ziółkowska Marta JKS Olsza
2001 (J.)
Brak
143. Żółkiewicz-Fiuk Magdalena Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
S
O004545
144. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
145. Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O026435
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

36

A-CARMEN HOL POL 2008 Klacz siwa F: Colman / Carthago
M: Elisa III / Lancer II
O: Laura Radziszewska
B: Wojciech Kasperski
K014869 DE421000582708
2.

41

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada F: Pink Floyd /
M: Andora / Hadrian
O: Janina Karasek
B:
K017957
3.

58

ALPINEX Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Murat-Nur/
M: Akwa / Reguł
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Józef Skulski
brak
4.

101

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
5.

107

ANAPON RASHKA Kuc Walijski POL 2009 Klacz dereszowata/kuc: F: Turina's Gismore
M: Rockbury Romance
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Marek Malinowski
brak 616013640033609
6.

18

ARMADA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz siwa F: Alvaro
M: Aloubetta
O: Natalia Perquy
B: Wechta
brak
7.

134

ARNOLD Pełna Krew Angielska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Jam Hetman
M: Arietta
O: Olga Blusiewicz
B: SK Iwno
K022789
8.

174

ASCOT WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Dan /
M: Ada Sara / Aragonit
O: Karolina Ferenstein
B: Karolina Ferenstein
K021772 616007600224712
9.

78

BASTYLIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Oder
M: NN
O: Piotr Pająk
B: Piotr Pająk
K023151
10.

163

BEATRICCI-G LIT. POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Bedford
M: Gipola
O: Zbigniew Patejko
B: Ona Gutkauskiene
K012431
11.

109

BIQUEEN HOL DEU 2009 Klacz siwa F: Quirado/Guidam de Revel
M: Pretty Woman/Limbus
O: Łukasz Kamiński
B: Clausen Heinrich
K024276 DE421000119209
12.

149

BIRBANT Koń Mały ( Grupa-D) POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:148 F: DENIS
M: BALIHARA
O: GAŁAZKIEWICZ WŁODZIMIERZ
B: GRAMS IZABELA
K022641 616013600119912
13.

56

BON PARIS KL Typ Szlach. POL 2007 Wałach kasztanowata/149 F: Bambino van't Zorgvielt
M: Budur
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
brak
14.

55

BUDUR Budde. POL 2001 Klacz kasztanowata/mk:154 F: Bielick
M: Burda
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: L. Łoszkow
brak
15.

33

C.SIOUX KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc: F: Apasionata Sas
M: Coelenhage's Sally
O: Kos-Stasiak
B: Anna Tomaszewska
616013520142809
16.

3

CALERO Z ZANG NED 2009 Wałach gniada F: Cicero Z / Carthago Z
M: Shannon / Sandro Z
O: Paweł Kozanecki
B:
K018416 056015Z55678509 104QE29
17.

68

CALYDOR WESTF POL 2010 Wałach gniada F: Carlo Grande / Carlos DZ
M: Panja / Poet
O: Włodzimierz Urbański
B: Adam Sosnowski
K017592 DE441411623810 105GY39
18.

156

CANVALENCIA OLD GER 2011 Klacz gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Canberra / Contender
O: Beata Korycka
B: Antonius Schulte-Suedhoff
K022540 DE433331637811
19.

51

CARRY LADY Holsztynska POL 2011 Klacz ciemnogniada/161 F: Carry Son hol
M: Claudia hol
O: Justyna Kopko
B: Justyna Kopko
45898765 616009640004111
20.

128

CASTIEL OLD POL 2008 Wałach gniada/169 F: Contendro I / Contender
M: Zenia / Zeus
O: Katarzyna Wiśniewska
B: Jarosław Sekuła
K021162 DE418180165408
21.

176

CASTLEHILL CASSIE KUC 2006 klacz /141 F:
M:
O:
B:
22.

76

CEDRIC SP POL 2010 Wałach gniada/172 F: Stakkato Gold /
M: Cherryl /
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
brak
23.

129

CHEEROKE SP POL 2008 Klacz gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Gluosnis / Gerodot
O: Iwona Kaczmarz
B: Marek Romanowski
K016938 POL732010030508 104UA15
24.

70

CHELSEA L SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Candy Girl II PG /
O: Anna Sobańska
B: Izabela Jastrzębska
K011364
25.

94

CHEPETTO HOL GER 2013 Wałach gniada F: n
M: n
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
brak
26.

132

CHICO HIPPICA OLD POL 2007 Wałach siwa F: Centadel / Cento
M: Carnute Girl / Carnute
O: Zbigniew Kostrzewski
B:
K012281 DE418180171507 104NW71
27.

81

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
O: Bogusław Święcki
B: SK Janów Podlaski
K013689
28.

157

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: Empire /
M: Candy Girl II PG /
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Remigiusz Makowski
K018783 POL009660451007
29.

108

CIROBANTA KWPN NLD 2007 Klacz gniada F: Casantos / Cantos
M: Wirobanta / Indoctro
O: Marta Hejger
B: E. Kuijer
K018653 528003000706259
30.

43

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
31.

106

COCA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Campari M
M: Cover Girl
O: Dominika Skulska
B: Henryk Szewczak
K018716
32.

145

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
O: Jan Dzierzbicki
B: Mirosław Sekuła
K017757 DE433331821407
33.

9

CON AKRELLO W Deutsches Sportpferd POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Con Sherry
M: Akacja
O: Bogdan Maślanka
B: Jacek Wilczyński
111111
34.

93

CORNAT HAN GER 2010 Wałach gniada F: Edgar
M: Flora
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K023218
35.

77

CZAMIR ARON SP POL 2012 Wałach siwa F: Lotos
M: Czamira
O: Halszka Witkowska
B: Krzysztof Szczepaniak
brak
36.

162

CZANDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Sir Robin
M: Czarka
O: Anna Więcek
B: Tomasz Kmiec
K011647
37.

60

CZAPLA Huculska POL 2008 Klacz inna/kuc:137 F: Rewir
M: Całka
O: Jakub Giżyński
B: Stadnina Koni Huculskich Gładyszów
brak POL 012 57 01708 08
38.

44

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo
M: Rose
O: Dariusz Zubczyński
B: Horst Schilling
K024145 DE 467-0007406-01
39.

148

DAGLEZJA KUC POL 2004 Klacz ciemnogniada/kuc:140 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Dafne / Kolczyk
O: Tomasz Lipiec
B: Przedpełski Mieczysław Rafał
K009185 10401
40.

116

DAISY DREAM Oldenburg POL 2013 Klacz siwa F: Number One
M: Delicija
O: Mariusz Janiszek
B: Mariusz Janiszek
Brak
41.

137

DAKOTA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/160 F: Salazar
M: Debra
O: Patrycja Bińkowska
B: Jerzy Bąk
K015388 009 59 00326 07
42.

40

DALIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:145 F: nn
M: nn
O: Mordzelewski Michał
B: Hancewicz Henryk
BRAK
43.

182

DARG F:
M:
O:
B:
44.

12

DEMON DEL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:143 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Nowicka
B:
K019469
45.

57

DODA Małopolska POL 2013 Klacz siwa F: Barnaba
M: Dąbrówka
O: Edyta Ludwiniak
B: Gabriel Górski
K024812
46.

170

DYMITR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Neo D'isle
M: Danina
O: Joanna Mikus
B: Waldemar Kalicki
Brak
47.

121

ELDORENUS Z ZANG NED 2011 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Catharena Z / Carthago Z
O: Piotr Kaliciński
B:
K019570 056015Z55622711
48.

98

EMAR SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Ethel / Luron
O: Krzysztof Seroka
B: Justyna Jończyk
K010301 616009530412004 105EX76
49.

10

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Romus
M: Empatia
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362
50.

20

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
51.

136

ESCATO Hannowerska POL 2004 Wałach kara/169 F: Escudo I
M: Dakota
O: Jarosław Celski
B: Dariusz Michalak
K008698 DE431317013204
52.

168

EVER FOR EVER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kasztanowata F: Erebus
M: Diatermia
O: Dominika Sobiepańska
B: Andrzej Lemański
K014106 POL 009590176206
53.

50

FABERGE H&S KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Ojciec: Corneille / Cornet Obolensky
M: Tadermie / Burggraaf
O: Natalia Maciejewska
B: T. C. Heeregravr-Smits i R. Heeregrave
K024692 528003201001953 105CX44
54.

19

FALLEN Małopolska POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince Igon
M: Fonda / Łowicz
O: Robert Kozon
B: Agnieszka Komoterska
K012322 POL006510023805
55.

120

FAMATA B KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Lucky Boy / Lavall II
M: Tamata / Nijinski
O: Piotr Kaliciński
B:
K018950 528003201011753
56.

175

FARYS Wielkopolski POL 2004 Wałach gniada/173 F: Maram
M: Fatma
O: Katarzyna Ostap-Tomann
B: Jan Jach
K008341 POL 007 61 11073 04
57.

16

FAUNA Kuc Feliński POL 2000 Klacz bułana/kuc:136 F: KROKIET
M: FIGRASZKA
O: Malwina Mont-Jovet
B: Wacław Czechowicz
K019789 616013540001600
58.

8

FAZA AS Kuc Felijski POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Fanta / Mrówkojad
O: Piotr Zwierzyński
B:
K016234 POL013580189807
59.

131

FESTO / POL 2013 Wałach gniada F: /
M: /
O: /
B: /
/
60.

65

FORTUNKA KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
O: Agnieszka Guzowska
B:
K021966 616999662048608
61.

173

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Ramzes
M: Fala
O: Jacek Sujecki
B: Zbigniew Romanczuk
K023944
62.

172

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Gama
O: X
B: Eco-abi Ewa Fabinska
K005435
63.

47

GELUKSROOS KWPN NLD 2012 Klacz gniada/162 F: .
M: .
O: Justyna Kopko
B: holandia
brak
64.

178

GEWINER F:
M:
O:
B:
65.

153

GIZELA KUC POL 2010 Klacz srokata/kuc:134 F: NN
M: GABI AS
O: Anna Nagórka
B: Dziechciarz Marian
3893/17 616999580284510
66.

161

GÓRALKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Revel
M: Ghana
O: Agnieszka Zelent-Kociankowska
B: SK Rzeczna
K015978
67.

4

GRAND CORIDA SP POL 2006 Klacz gniada/176 F: Corleone Z/Coriall
M: Garda/Grandeur
O: Piotr Zwierzyński
B: Jan Chrzanowski
K014374 POL009670025206 104QD98
68.

119

GRANDA KWPN POL 2011 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Beau Molga / Quidam De Revel
O: Piotr Kaliciński
B: Piotr Kaliciński
K019571 528003201109638
69.

91

GREEN TEA XX POL 2012 Klacz gniada F: October / Kingmambo
M: Green Kiss / Green Desert
O: Barbara Chojecka
B: Robert Gorczyca
K022430 616POL12007837A
70.

165

GREGORY SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Maram
M: Galilea
O: Karolina Kłos
B: Krzysztof Byczkowski
K011160 11466
71.

125

GRYF Z HOLINA Polski Kon Szlachetnej Półkrwi POL 2001 Wałach siwa F: Matador
M: Huśtawka
O: Krzysztof Machula
B: Bossard Magdalena
K006027 08074
72.

124

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
73.

118

GUUS VAN'T KATTENBOS KWPN NED 2011 Ogier siwa F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Civanta K-P / Odermus R
O: Piotr Kaliciński
B:
K018949 528003201103255
74.

66

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Whitaker / Clinton
M: Wolinda / Ahorn
O: Jantex Sp. z o. o.
B: 717803 W. Luttikhuis
K022414 528003201202486
75.

71

HAMILTON KWPN NLD 2012 Wałach siwa F: Cartano / Carthago
M: C'est sym Bien / Contact V
O: Lindsey Davies Miller
B: J. Smeets
K021796 528003201208360
76.

49

HAMLET F.S. KWPN POL 2012 Wałach kara/171 F: Zambesi
M: Sjanny
O: Justyna Kopko
B: Justyna Kopko
K023255 68920103949595959595
77.

138

HARLEY Kuc Walijski POL 2007 Wałach gniada/kuc:125 F: Hornmoor's Davey
M: Hawana / Bernstein
O: Magdalena Donimirska Wodzicka
B: Polska
K014732
78.

85

HAZELHORST'S DIAMO Kuc New Forest NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Kantje's Ronaldo
M: De Langewiek Monique
O: Stanisław Poleszak
B: Holandia
K023254 528018020051289
79.

17

HELERINA Trakeńska POL 2012 Klacz kasztanowata F: Velsas
M: Helmainte
O: Malwina Mont-Jovet
B: Tomasz Gąsowski
59/17 POL 732 01 00622 12
80.

69

HERR VITO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
O: Witold Brodewicz
B: Witold Brodewicz
Brak 616009660449013
81.

103

HILON-W PKSP POL 2010 Wałach siwa F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Harfa / Harmoniusz
O: Rinaldo Kiecoń
B: Rinaldo Kiecoń
K018594 616 009 68 00592 10
82.

135

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
83.

126

HISZPAN SP POL 2008 Wałach srokata F: Ulisses / Karandasj
M: Hiszpanka / Noel
O: Tatiana Konstańczuk
B: Jan Kłosek
K013790 POL009510342508
84.

38

HOLIDAY Deutsches Sportpferde POL 2013 Klacz gniada/163 F: NO LIMIT kwpn
M: Historyjka
O: Mordzelewski Michał
B: SK Jaroszówka
brak
85.

111

HOLLIDAY KWPN NLD 2012 Klacz gniada F: Chello III VDL
M: Zelene
O: Katja Sejer Nielsen
B: .
brak
86.

74

HRECZKA Typ Szlachetny POL 2002 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Horseworks Włodzimierz Gieryszewski
B: brak
brak
87.

102

IDRYS SP POL 2008 Ogier gniada/178 F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Izadora / Castiglione L
O: Paweł Kozioł
B: Krzysztof Ciechoński
K012051 POL009580063508
88.

23

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
89.

14

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
90.

141

INSYGNIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Barbur
M: Intara
O: Natalia Paliszkiewicz
B: Sk Pępowo
Brak
91.

150

JARD SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Czuwaj
M: Jucznia / Chef Supreme
O: brak
B: brak
K016950
92.

105

JEDYNKA Szlachetna Półkrew POL 2003 Klacz gniada/170 F: Empiryk
M: Janowa
O: Nataliya Perquy
B: SSP Kadyny
brak POL 009600094003 -
93.

164

JOS KUC POL 2002 Wałach siwa/kuc: F: Kanclerz
M: Marjon's Jannine
O: Anna Dzięgielewska
B: Zdzisław Śniegucki
09063 616 013 67 00375 02
94.

140

KANTUS SP POL 2006 Wałach siwa F: Bolero De Ravel / Bachus
M: Kanasta / Czandor
O: Marta Witos
B:
K010747 POL009640036406
95.

142

KARMEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Bolero De Ravel / Bachus
M: Kanasta / Czandor
O: Maria Gonciarek
B:
K016777 POL009640045707
96.

179

KLARYSA Typ Kuc POL 2001 Klacz srokata/kuc:119 F: nn
M: nn
O: TKKF Ognisko Podkowa
B: nn
K019245
97.

82

KOEKOEKSHOF MARISKA Kuc Walijski POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Casperhofs Freddy
M: Koekoekshof Rolette
O: Marta Von Mauberg
B: Holandia
K011976 0301032
98.

7

KOREANKA Małopolska POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Emetyt
M: Rudzianka
O: Piechnik Sylwia
B: Jacek Jagieliński
brak
99.

75

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K018566 616009580856407
100.

181

KOZAK KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Odys
M: Klara
O: KJ Podkowa Leśna
B: Beata Sikorska
brak
101.

63

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Morelos
M: Karina
O: Katarzyna Metelska-Szaniawska
B: Marian Sygnacki
K021564 616013610232409
102.

99

KURTYNIA HAVBEK TRK. POL 2006 Klacz kara/mk:156 F: Havbek
M: Kubatura / Kesar
O: Agata Makowska
B: Lidia Chomentowska
K012848
103.

35

LANCER SON Holsztynska GER 2002 Wałach gniada F: Lancer II
M: Amica
O: Magdalena Żółkiewicz-Fiuk
B: Niemcy
K007383 DE421000126702
104.

89

LARISSA SP POL 2008 Klacz gniada/mk: F: Opar / Rancouver
M: Larmena / Cotton Club
O: Tomasz Olejnik
B: Barbara Guniewicz
K013634 616009570339408
105.

169

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: R P
K019317 616 007 61 02387 09
106.

110

LINDA D'AMOUR Z Zangersheide BEL 2012 Klacz gniada F: Lancaster V
M: Comtesse van Huize Ruisdaal
O: -
B: Jules Van Schil
brak
107.

147

LITANOS-STAR HAN. POL 2003 Wałach gniada/165 F: Litas-Star
M: Andoga MDM / Athletico
O: Jan Dzierzbicki
B: Niemcy
K009336 DE 316724304
108.

67

LOCARLO SP POL 2013 Ogier siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Lotta / Lordship
O:
B: Adam Sosnowski
K024672 A0022231S
109.

90

LUBA OO POL 2009 Klacz gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Marek Owsianecki
B: Marek Owsianecki
brak 616999590296410
110.

22

LUKRECJA KUC POL 2006 Klacz ciemnogniada/kuc:120 F: Lukas / H-S Jason
M: Gwiazdka / nn
O: Artur Bar
B: Marcin Mach
K014456 POL013570279206
111.

46

ŁOKIETEK Kuc Feliński POL 2012 Wałach izabelowata/kuc: F: .
M: .
O: Tomasz Olszewski
B: .
brak
112.

97

MAGDA Szlachetna Półkrew POL 1998 Klacz kasztanowata F: Scorpio
M: Misja
O: Zuzanna Szrajber
B: Józef Poświat
brak POL 009550082598
113.

146

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138cm F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
O: Joanna Majkowska
B: Ryszard Grams
K018799 POL013610202007
114.

80

MANGO KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:120 F: Grey / Lubczyk
M: Marina / Hertz
O: Jan Ratajczak
B: Wojciech Grześkowiak
K021034 616013610152710
115.

88

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/125 F: Hertz
M: Malwa po Ren
O: Jan Ratajczak
B: Bartkowiak Jarosław
K021036
116.

48

MARIO MLP POL 2006 Wałach siwa F: Gerber
M: Murcja
O: Justyna Kopko
B: Dziekańska Małgorzata
brak POL 006 66 02258 06
117.

62

MARKIZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Wałach siwa F: Cejero
M: Mylady
O: Gorsiak Rafał
B: Kerner Grzegorz
616009640116807
118.

24

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
119.

104

MAVANDER SP POL 2011 Wałach gniada F: Vanndam
M: Makabi
O: Łukasz Jończyk
B: Łukasz Jończyk
K023275
120.

64

MENTOS KUC POL 2009 Wałach gniada F: -
M: -
O: Anna Dunajska
B: -
-
121.

86

MIGRENA Małopolska POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Berlin Bej
M: Mikstura
O: Martyna Wieckowska , Jan Ratajczak
B: Maciej Krawczyk
Brak
122.

32

MILTON KUC POL 0000 Wałach siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: Emilia Naumiuk
B: nn
brak
123.

13

MISS BLONDI KUC POL 1997 Klacz kasztanowata/kuc:141 w F: NN
M: NN
O: Agata Pawłowska
B: Markus Klein
K003667 616999610048097
124.

25

MISSISSIPI Connemara Pony POL 2012 Klacz siwa/kuc:146 cm F: INNELLAN PHOENIX
M: MYSTIC MOONSHADOW
O: KATARZYNA BOHDANOWICZ
B: KATARZYNA BOHDANOWICZ
K021250
125.

53

MISTER KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: NN
M: NN
O: Piotr Żabowski-Żychowicz
B: Władysław Leonowicz
K023513 616999640069913
126.

54

MISTER HANEK DRP POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Durello Top / Durello
M: Maskotka / Domingo
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Tomasz Kowala
K014016 POL013680046207
127.

21

MOBY DIC Kuc Feliński POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Wartownik / Fason
M: Gucja / Amor
O: Marta Ferenc
B: Marta Ferenc
K021352 616013661209009
128.

123

MONAKO SP POL 2012 Wałach gniada F: Colox Cup /
M: Marka /
O: Ksenia Samsel
B: SO Starogard Gdański
brak
129.

27

MONTE CHRISTO SP POL 2003 Wałach kara F: Saganek
M: Malwa
O: Anita Branicka
B: -
brak
130.

29

MONTE CHRISTO AB M POL 2010 Wałach siwa F: Huzar
M: Motorola
O: Dorota Wakuińska
B: Mirosław Janik
K023367
131.

34

MR. CINNAMON SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Sword
M: Morgen / Rhytmus
O: Monika Popławska
B: Robert Stasiuk
K023721 616009580444631
132.

152

NANCY SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Czamal / Fetysz
M: Nagietka
O: Adam Borowski/ Marcin Kamiński
B: Adam Borowski
PZJ LKPZJ/3108/17 616009610129413
133.

87

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Mariusz Piskorski
B: Tomasz Gronet
K014382 POL013520094805
134.

15

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba
M: Niwka
O: Agnieszka Łazowska
B: Leon Gawroński
K021849 POL 013 52 00448 04
135.

115

NEW GOLD SP POL 2006 Ogier ciemnogniada F: Neo / Luron
M: Natura / Jakobin
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K010977 POL009661132206
136.

92

NICPOŃ KUC POL 2009 Wałach /kuc: F: Halifax
M: Nasma PP
O: Madej
B: Polska
brak
137.

158

NINETTE L KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Nancy L / Czyżyk
O: Agata Pawłowska
B: K.J. Alexander
K021917 POL013580217605
138.

127

ONE LADY SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Watson
M: Obstawa
O: Rita Rogalska
B: Polska
K023238 616009530286911
139.

61

PĄCZEK Huculska POL 2012 Ogier bułana/kuc:136 F: Natan
M: Pantera
O: Jakub Giżyński
B: Tadeusz Pęzioł
brak 616 012 58 05095 12
140.

166

PARYS WLKP POL 2004 Wałach siwa F: Cooper / Cassini I
M: Cooper / Cassini I
O: Pawel Maruda
B: Zbigniew Kowalewski
K017035 POL007600081104
141.

1

PASJA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak aasda555
142.

28

PLACIDO KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc: F: PL NITRO
M: ŁATKA
O: ZIĘTEK JACENTY
B: MAZUR NORBERT
BRAK
143.

42

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
144.

160

POSEJDON Kuc Walijski POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero
M: Penelopa
O: Anna Uusisaari-Grzelczak
B: Adam Staniek
K024691 POL 013 54 01294 06
145.

154

PROTEUS SP POL 2013 Wałach gniada/mk: F: Brentino
M: Perfecta
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
brak
146.

95

QUABREL RJT DE L'ETAPE SF BEL 2004 Wałach siwa/kuc:149 F: Don Juan V / Abbeyleix Apollo
M: Nina De L'Etape / Rachide
O: Elżbieta Dziuba
B: M. Jeane Pierre Seiller
K023301 04315168Z
147.

133

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 Wałach gniada F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Hippica / Heartbreaker
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K020970 DE418182536311
148.

144

QUINTANA Hanowerska POL 2009 Klacz ciemnogniada/173 F: Quintender
M: Wonderwall
O: Iwona Siwik
B: Hannoveraner Verband E.V.
K016327
149.

2

ROBINIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Le Mistral
M: Ronia
O: Michał Mordzelewski
B: Marcin Klinkiewicz
K023240
150.

26

RONALDINI Trakeńska POL 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Gluosnis
M: Regina
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
brak 732010006405
151.

11

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
152.

52

RUSHMOOR RUMBLE New Forest Pony GBR 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Brookshill Brumby
M: Russhmoor Ramble
O: Dariusz Sochocki
B: GBR
K024747
153.

155

SIENA SP POL 2008 Klacz gniada/167 F: Placido / Animo
M: Segowia / Alywar
O: Izabella Jezierska - Gwóźdź
B: SK Iwno
K018123 POL009610184708
154.

59

SILEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Hokus Pokus/
M: Sparta/
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Jacek Lasota
brak
155.

37

SIRENDOS Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada F: Endos
M: Silesia
O: Cezary Cybulski
B: Szczuka Jarosław
brak
156.

30

STARLIGHT Oldenburg DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Singulord Joter
M: Grenzpilotin
O: Emilia Naumiuk
B: Jarosław Sekula
brak
157.

139

STELLA PACK JURASEK KUC CZE 2003 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Shonbrunn landgraf
M: Różenka
O: Jakub Zuchowicki
B: Czechy
K007887
158.

6

SUDARUSHKA XX POL 2001 Klacz kasztanowata/mk:157 F: .
M: .
O: Tomasz Olszewski
B: ROSJA
K021113 62292929292900
159.

180

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada F: Cwał
M: Sekwana
O: Katarzyna Wojdalska-Krypa
B: nn
K021643
160.

122

SZARAMAN TRK POL 2011 Wałach kasztanowata F: Ajbek / Agar
M: Sanna / Pumpers
O: Ksenia Samsel
B: Krzysztof Wojsiat
K020878 POL732010025707
161.

159

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Sokrates
M: Tamiza
O: Adam Komorowski
B: Sylwester Kosiński
K021009
162.

100

THE NEIGHBOUR KWPN NED 2000 Wałach kasztanowata F: Madison / Guidam
M: Nelissa / Burggraaf
O: Barbara Dzikowska-Lach
B:
K005114 0010265
163.

45

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:135 F: Camillo
M: THREE-STAR'S ORCHID
O: Dariusz Zubczyński
B: Ludwik Sander
K022625
164.

31

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa F: Ludger
M: Tajga
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
K015553 616013680110509
165.

177

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
O: Łukasz Jończyk
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
K017470 616009600108710
166.

72

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
167.

73

VASYL Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Cewar
M: Visa
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Janus Agnieszka
K019466
168.

96

VASYL Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Cewar
M: Visa
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Agnieszka Janus
brak POL 007520113505 -
169.

112

VINEYARD KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Pythagoras
M: P.Ruuters Pepper
O: Brygida Gawryszewska
B: JW Greve
K007035
170.

79

VOLUTA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:138 F: Nico-K / Nandy Man
M: Viva / Grawer
O: Dominika Bronz
B: Barbara Guniewicz
K024198 POL013570028206
171.

151

WELUR SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Markies V
M: Wolica
O: Marcin Kamiński
B: SK Rzeczna
PZJ LKPZJ/695/18
172.

171

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass
M: Wygoda
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738
173.

117

WILLIE SP POL 2012 Ogier gniada F: Cola
M: Wortuna
O: Paweł Kaliciński
B: Adam Sosnowski
K022982
174.

143

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Goldstern / Ahorn
O: Marta Kotlarska
B:
K009862 5280030305238 102XR45
175.

5

WRÓŻBITA II KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:146 F: Cyklon Texass / Nando
M: Wróżka / Gregory
O: Piotr Zwierzyński
B: SK Nowielice
K010264 POL013640079904 103FX31
176.

167

ZAVIRA A HAN GER 2003 Klacz kasztanowata F: Zacharias / Zeus
M: Diamond / Drosselklang
O: Zbigniew Patejko
B: Erwin Von Dehsen
K008915 DE431315422303 103EJ12
Rider Club
Competition
Prize
Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
150
50
50
SUM:
250.00
Hejger Marta LKJ Gałkowo
150
300
250
SUM:
700.00
Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
150
50
SUM:
200.00
Jończyk Łukasz
50
450
SUM:
500.00
Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
50
250
SUM:
300.00
Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
400
350
SUM:
750.00
Kozanecka Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
200
200
SUM:
400.00
Kozioł Zofia WKJ Lublin
100
SUM:
100.00
Lach Agata bpk
200
50
SUM:
250.00
Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
150
SUM:
150.00
Patejko Sara KJ Aromer Józefin
50
250
SUM:
300.00
Rzemykowska Marta SKJ Poczernin
100
SUM:
100.00
Seroka Anna Largo Sp. z o. o.
350
SUM:
350.00
Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
50
SUM:
50.00
Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-02-10
2018-02-10
20
2018-02-10
6
2018-02-11
1
2018-02-11
16
MARKIZA (24)
2018-02-10
2018-02-10
41
2018-02-10
2018-02-11
36
2018-02-11
17
2018-02-11
Baranowska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KOZAK (181)
2018-02-11
1
2018-02-11
1
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
SZARAMAN (122)
2018-02-10
20
2018-02-10
MONAKO (123)
2018-02-10
25
2018-02-10
9
2018-02-10
Bińkowska Patrycja
Bez przynależności klubowej
DAKOTA (137)
2018-02-10
16
2018-02-10
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-02-11
1
Blusiewicz Olga
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
ARNOLD (134)
2018-02-10
22
2018-02-10
35
Bochen Zofia
Bpk maz
PARYS (166)
2018-02-10
1
2018-02-10
1
2018-02-10
44
2018-02-11
2018-02-11
Bohdanowicz Konstancja
bpk
2018-02-10
8
2018-02-10
2018-02-11
27
2018-02-11
8
2018-02-11
16
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2018-02-11
2018-02-11
21
2018-02-11
Celska Olga
SKJ Beckersport
HIP HOP (135)
2018-02-11
ESCATO (136)
2018-02-11
12
2018-02-11
4
Chojecka Julia
KJ Wiktorowo
2018-02-10
46
2018-02-10
3
2018-02-10
2018-02-11
11
2018-02-11
17
2018-02-11
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2018-02-10
17
2018-02-10
2018-02-11
2018-02-11
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2018-02-10
2
150
2018-02-10
4
50
2018-02-11
6
HOLLIDAY (111)
2018-02-10
5
50
2018-02-10
12
2018-02-11
26
2018-02-11
9
Dąbrowska Zofia
JKS Olsza
2018-02-10
15
2018-02-10
2018-02-11
2018-02-11
2018-02-10
1
2018-02-10
1
2018-02-11
1
2018-02-11
1
Dębowska Zuzanna
SJ Poster Piaseczno
2018-02-11
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
2018-02-10
1
2018-02-10
28
2018-02-11
32
2018-02-11
Dunajska Marianna
KU AZS UW
MENTOS (64)
2018-02-10
33
2018-02-10
2018-02-10
2018-02-11
31
2018-02-11
4
2018-02-11
Dzięgielewska Karina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
JOS (164)
2018-02-10
3
2018-02-10
2018-02-11
24
2018-02-11
1
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
COCO LADY (145)
2018-02-10
4
2018-02-10
19
2018-02-11
4
2018-02-11
7
Dziuba Anna
SKJ Bobrowy Staw
2018-02-10
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-02-10
41
2018-02-10
1
2018-02-11
17
2018-02-11
1
2018-02-10
2018-02-10
2018-02-11
1
2018-02-11
1
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (20)
2018-02-10
22
2018-02-10
1
2018-02-10
2
2018-02-11
37
2018-02-11
2018-02-11
14
Gałązkiewicz Agata
SKJ POTĘGA
BIRBANT (149)
2018-02-10
40
2018-02-10
41
2018-02-10
2018-02-11
1
2018-02-11
1
2018-02-11
14
Gąsiorek Julia
KSK Stare Babice
MAGDA (97)
2018-02-11
1
2018-02-11
33
Gonciarek Maria
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
KARMEN (142)
2018-02-10
2018-02-10
2018-02-11
16
2018-02-11
7
Górecka Aleksandra
JKS Olsza
2018-02-10
35
2018-02-10
1
Górecka Alicja
JKS Olsza
2018-02-10
1
2018-02-10
1
Gorsiak Julia
Szybki Konik
MARKIZ (62)
2018-02-11
1
2018-02-11
2018-02-11
1
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (14)
2018-02-11
27
Graczyk Julia
JKS Olsza
2018-02-10
33
2018-02-10
1
2018-02-11
28
2018-02-11
Grzelczak Matylda
BPK
POSEJDON (160)
2018-02-10
10
2018-02-10
1
2018-02-11
2018-02-11
Grzymała Gabriela
SKJ Potęga Piekary
MAKS (146)
2018-02-10
7
2018-02-10
21
2018-02-10
10
2018-02-11
5
2018-02-11
2018-02-11
Gwóźdź Julia
St. SKJ Bobrowy Staw
SIENA (155)
2018-02-10
2018-02-10
Hejger Marta
LKJ Gałkowo
CIROBANTA (108)
2018-02-10
3
150
2018-02-10
2
300
2018-02-11
11
2018-02-11
3
250
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
PORTOS (42)
2018-02-11
3
150
2018-02-11
4
50
Janusik Maciej
KSK Stare Babice
VASYL (96)
2018-02-11
1
2018-02-11
27
Jończyk Łukasz
TREZOR (177)
2018-02-10
9
2018-02-10
2018-02-11
5
50
2018-02-11
1
450
Kaczmarz-Chojnacka Paulina
KJ Aldragho Piaseczno
CHEEROKE (129)
2018-02-10
2018-02-10
2018-02-10
5
2018-02-10
8
Kajak Dawid
Bpk
GRYKA (124)
2018-02-10
13
2018-02-10
13
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2018-02-10
29
2018-02-10
2018-02-11
12
2018-02-11
WILLIE (117)
2018-02-10
8
2018-02-10
30
2018-02-11
12
2018-02-11
6
2018-02-10
34
2018-02-10
13
2018-02-11
11
2018-02-11
15
GRANDA (119)
2018-02-10
30
2018-02-10
10
2018-02-11
14
2018-02-11
10
FAMATA B (120)
2018-02-10
5
50
2018-02-10
4
2018-02-11
14
2018-02-11
2018-02-10
26
2018-02-10
10
2018-02-11
2
250
2018-02-11
5
Kamieniecka Kaja
KJ Akademia Kucania
PASJA (1)
2018-02-11
1
2018-02-11
27
2018-02-11
19
Kamiński Jan
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
JARD (150)
2018-02-10
2018-02-10
WELUR (151)
2018-02-10
39
2018-02-10
28
NANCY (152)
2018-02-10
9
2018-02-10
33
Kamiński Łukasz
KU AZS Politechnika Warszawska
BIQUEEN (109)
2018-02-10
25
2018-02-10
11
2018-02-11
28
2018-02-11
19
Kania Wioletta
SKJ Potęga Piekary
2018-02-10
21
2018-02-10
12
2018-02-10
2018-02-11
9
2018-02-11
3
2018-02-11
2
Karabasz Magdalena
KJ Cavalino
MARINA (88)
2018-02-10
1
2018-02-10
1
2018-02-10
1
2018-02-11
13
2018-02-11
1
2018-02-11
1
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania
2018-02-10
11
2018-02-10
7
2018-02-11
7
2018-02-11
7
2018-02-11
Kłos Karolina
KJ Aromer Józefin
GREGORY (165)
2018-02-10
2018-02-10
Kociankowska Justyna
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
GÓRALKA (161)
2018-02-10
4
2018-02-10
15
Kołacz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
HRECZKA (74)
2018-02-10
45
2018-02-10
Komorowska Alicja
SJ Poster Piaseczno
TENOR (159)
2018-02-10
2018-02-10
2018-02-11
Konieczna Róża
SKJ Bajardo
MAVANDER (104)
2018-02-10
5
2018-02-10
23
Korycka Małgorzata
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2018-02-10
17
2018-02-10
11
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
FESTO (131)
2018-02-10
34
2018-02-10
2018-02-11
20
2018-02-11
2018-02-11
20
2018-02-10
1
400
2018-02-11
2
350
2018-02-10
9
2018-02-10
14
2018-02-11
20
2018-02-11
17
Kotlarska Marta
KJ Aromer Józefin
WINNETOU (143)
2018-02-10
27
2018-02-10
2018-02-10
Kozanecka Aleksandra
KJ Szumawa Bobrowiec
2018-02-10
2
200
2018-02-10
3
200
Kozioł Zofia
WKJ Lublin
IDRYS (102)
2018-02-10
3
100
2018-02-10
8
2018-02-11
13
2018-02-11
20
HILON-W (103)
2018-02-10
29
2018-02-11
29
Kozon Kamila
St. KSK Stare Babice
FALLEN (19)
2018-02-11
22
2018-02-11
21
Krysiak Gabriela
Szybki Konik
PĄCZEK (61)
2018-02-11
1
2018-02-11
24
2018-02-11
1
Kucharczyk Hanna
BPK
PLACIDO (28)
2018-02-10
2018-02-10
2018-02-10
Kułakowska Agnieszka
JKS Equita Świętochów
NEW GOLD (115)
2018-02-10
7
2018-02-10
36
2018-02-11
2018-02-11
23
Kuptel Katarzyna
KJ Rock Horses
HISZPAN (126)
2018-02-10
1
2018-02-10
14
2018-02-10
2018-02-11
18
2018-02-11
13
Lach Agata
bpk
2018-02-10
1
200
2018-02-10
15
2018-02-11
4
50
2018-02-11
18
Laskowska Paulina
J.J. Darboven
2018-02-11
4
2018-02-11
DARG (182)
2018-02-11
2018-02-11
2018-02-11
Leszek-Karwańska Wiktoria
bpk
2018-02-11
1
2018-02-11
2
Lipiec Kalina
SKJ Potęga Piekary
DAGLEZJA (148)
2018-02-10
1
2018-02-10
1
2018-02-10
1
2018-02-11
1
2018-02-11
2018-02-11
7
Liszkiewicz Marta
KJ Walor
2018-02-11
2018-02-11
Ludwiniak Katarzyna
BPK
DODA (57)
2018-02-10
15
2018-02-10
26
2018-02-11
13
2018-02-11
11
Lutomierska Daria
KJ Wiktorowo
LUBA (90)
2018-02-10
1
2018-02-10
5
2018-02-10
2018-02-11
1
2018-02-11
18
2018-02-11
Łazowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
NESKA (15)
2018-02-11
1
2018-02-11
34
Madej Oliwia
JKS SOKÓLE
NICPOŃ (92)
2018-02-10
2018-02-10
2018-02-10
2018-02-11
2018-02-11
2018-02-11
Makowska Martyna
Largo Sp. z o. o. Warszawa
2018-02-10
32
2018-02-10
Małys Gabriela
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-02-10
1
2018-02-10
1
2018-02-11
13
2018-02-11
1
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (171)
2018-02-10
1
2018-02-10
18
2018-02-11
3
2018-02-11
2
150
Margas Julia
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (179)
2018-02-11
1
2018-02-11
1
2018-02-11
1
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
GAFA (172)
2018-02-11
22
2018-02-11
ASCOT (174)
2018-02-10
23
2018-02-10
2018-02-11
15
2018-02-11
25
Marx Zofia
BPK (MAZ)
AMAR (101)
2018-02-10
11
2018-02-10
2018-02-10
Maślanka Bogdan
St. SKJ Bobrowy Staw
2018-02-11
2018-02-11
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
ALEX (41)
2018-02-10
2018-02-10
2018-02-11
13
2018-02-11
8
Meder Hanna
KSK Stare Babice
VASYL (96)
2018-02-11
25
Michalak Zofia
Brak
2018-02-10
23
2018-02-10
6
2018-02-11
9
2018-02-11
9
Mielcarek Tomasz
JKS Sokóle
CORNAT (93)
2018-02-10
12
2018-02-10
31
2018-02-11
10
2018-02-11
18
2018-02-10
4
2018-02-10
2018-02-11
29
2018-02-11
Mikus Parycja
Bpk maz
DYMITR (170)
2018-02-10
2018-02-10
2018-02-11
Missala Magdalena
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
VASYL (73)
2018-02-10
24
2018-02-10
Molenda Zuzanna
SJ Poster Piaseczno
DALIA (40)
2018-02-11
2018-02-11
Mont-Jovet Natacha
.
FAUNA (16)
2018-02-11
2018-02-11
1
2018-02-10
2018-02-10
1
2018-02-10
12
2018-02-10
Mordzelewski Michał
SJ Poster Piaseczno
HOLIDAY (38)
2018-02-11
3
2018-02-11
Mrowiec Anna
KJ Akademia Kucania
2018-02-10
14
2018-02-10
9
2018-02-10
11
Mystkowska Aleksandra
Szybki Konik
SILEN (59)
2018-02-11
2018-02-11
2018-02-11
Nagórka Justyna
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
GIZELA (153)
2018-02-10
1
2018-02-10
2018-02-10
43
2018-02-11
19
2018-02-11
22
2018-02-11
23
Naumiuk Kornelia
bez przynależności klubowej
MILTON (32)
2018-02-10
10
2018-02-10
C.SIOUX (33)
2018-02-10
13
2018-02-10
1
Naumiuk Roksana
BPK - MAZ
2018-02-11
4
2018-02-11
12
TOPAZ (31)
2018-02-11
18
2018-02-11
24
MILTON (32)
2018-02-11
24
2018-02-11
32
Olejnik Weronika
KJ Wiktorowo
LARISSA (89)
2018-02-10
2018-02-10
20
2018-02-11
5
2018-02-11
Paliszkiewicz Natalia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
INSYGNIA (141)
2018-02-10
37
2018-02-10
40
2018-02-10
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
ZAVIRA A (167)
2018-02-10
4
50
2018-02-11
1
250
Pawłowska Irena
BPK - MAZ
2018-02-10
2018-02-10
43
2018-02-11
2018-02-11
1
NINETTE L (158)
2018-02-10
2018-02-10
16
2018-02-11
27
2018-02-11
16
Perquy Marta
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
ARMADA (18)
2018-02-10
1
2018-02-10
39
2018-02-10
10
2018-02-11
2018-02-11
2018-02-11
Pertkiewicz Laura
JKS Olsza
2018-02-10
32
2018-02-10
2018-02-11
2
2018-02-11
Piątkowska Krystyna
KJ Podkowa Leśna
SZAFIR (180)
2018-02-11
1
2018-02-11
23
2018-02-11
13
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
2018-02-10
31
2018-02-10
2018-02-10
13
2018-02-11
6
2018-02-11
21
2018-02-11
1
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
2018-02-10
38
2018-02-10
2018-02-11
1
2018-02-11
35
2018-02-11
10
MIGRENA (86)
2018-02-10
1
2018-02-10
37
2018-02-10
2018-02-11
1
2018-02-11
27
2018-02-11
38
Poschauko Julia
KJ Legia Kozielska Warszawa
2018-02-10
27
2018-02-10
Powroźnik Monika
LKJ Gałkowo
GAFA (172)
2018-02-10
2
2018-02-10
2018-02-11
Pracel Marianna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
KANTUS (140)
2018-02-10
1
2018-02-10
36
2018-02-10
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
GEWINER (178)
2018-02-10
34
2018-02-10
32
Przybylska Kostancja
BPK (MAZ)
BUDUR (55)
2018-02-11
2018-02-11
2018-02-11
Przybylska Lidia
Szybki Konik
CZAPLA (60)
2018-02-11
1
2018-02-11
1
2018-02-11
1
Ptaszyńska Julia
bpk
2018-02-10
10
2018-02-10
8
2018-02-11
8
2018-02-11
17
Radziszewska Laura
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2018-02-10
12
2018-02-10
16
Rogalska Rita
SJ Poster Piaseczno
ONE LADY (127)
2018-02-10
2018-02-10
Różyc Zuzanna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2018-02-10
1
2018-02-10
1
2018-02-10
1
Rzemykowska Marta
SKJ Poczernin
VINEYARD (112)
2018-02-11
3
100
Seroka Anna
Largo Sp. z o. o.
EMAR (98)
2018-02-10
29
2018-02-10
2018-02-11
1
350
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania
2018-02-10
28
2018-02-10
2018-02-10
21
2018-02-10
Siwik Weronika
Polski Polo Klub
QUINTANA (144)
2018-02-10
17
2018-02-10
16
2018-02-11
11
2018-02-11
9
Skulska Dominika
KSK Stare Babice
COCA (106)
2018-02-10
18
2018-02-10
2018-02-10
15
2018-02-10
32
2018-02-10
3
Smuk Julia
KJ Akademia Kucania
EMMA (10)
2018-02-11
1
2018-02-11
1
2018-02-11
1
Sobala Anna
LKJ Ochaby
2018-02-10
27
2018-02-10
7
Sobiepańska Julia
JKS Salio
2018-02-10
6
2018-02-10
6
2018-02-11
15
2018-02-11
10
Sochocka Nadia
KJ Wiktorowo
2018-02-11
1
2018-02-11
31
2018-02-11
15
Sokołowska Kamila
Szybki Konik
ALPINEX (58)
2018-02-11
13
2018-02-11
1
2018-02-11
1
Sosnowski Jakub
KSK Stare Babice
JEDYNKA (105)
2018-02-11
30
2018-02-11
2018-02-11
8
Stasiuk Wojciech
WKJ Lublin
KORINA (75)
2018-02-10
2018-02-10
CEDRIC (76)
2018-02-10
2018-02-10
Stevnert Natalia
KJ Wiktorowo
2018-02-10
2018-02-10
35
2018-02-10
22
2018-02-10
7
2018-02-11
19
2018-02-11
16
Sujecka Karolina
bpk maz
FUGA (173)
2018-02-10
1
2018-02-10
14
2018-02-11
2018-02-11
15
2018-02-11
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
KUBA (63)
2018-02-10
10
2018-02-10
1
2018-02-10
6
2018-02-11
1
2018-02-11
1
Tomann Laura
niezrzeszony
FARYS (175)
2018-02-10
26
2018-02-10
2018-02-11
1
2018-02-11
Turowski Karol
KJ Aromer Józefin
CZANDRA (162)
2018-02-10
2
2018-02-10
24
2018-02-11
6
2018-02-11
2018-02-10
18
2018-02-10
25
2018-02-11
1
2018-02-11
14
Uljanowska Agnieszka
KJ Strzała Krubiczew
2018-02-11
2018-02-11
Urbańska Malwina
St. Warszawski KJ
2018-02-11
8
LOCARLO (67)
2018-02-11
19
2018-02-11
CALYDOR (68)
2018-02-11
5
50
Von Mauberg Wiktoria
KJ Wiktorowo
MANGO (80)
2018-02-10
1
2018-02-10
33
2018-02-10
1
2018-02-11
1
2018-02-11
1
2018-02-11
1
2018-02-10
1
2018-02-10
2018-02-10
19
2018-02-11
1
2018-02-11
1
2018-02-11
10
Wakulińska Dorota
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2018-02-11
4
2018-02-11
Waśniewska Pola
JKS Olsza
2018-02-11
1
2018-02-11
1
Więcek Anna
KJ Aromer Józefin
PROTEUS (154)
2018-02-10
13
2018-02-10
2018-02-10
24
2018-02-11
17
2018-02-11
Winiarska Zofia
JKS Olsza
2018-02-10
42
2018-02-10
Wiśniewska Katarzyna
KJ Aromer Józefin
CASTIEL (128)
2018-02-10
2018-02-10
2018-02-11
2018-02-11
Witkowska Halszka
AZS UW
2018-02-10
1
2018-02-10
30
Wodzicka Maja
LKJ Moszna
HARLEY (138)
2018-02-10
1
2018-02-10
1
2018-02-10
38
Żabowska-Żychowicz Nelly
BPK
MISTER (53)
2018-02-11
1
2018-02-11
6
Zajkowska Klaudia
BPK - MAZ
2018-02-11
1
2018-02-11
26
Zalewski Radosław
St. SKJ Bobrowy Staw
2018-02-10
14
2018-02-10
1
300
Zawadzka Zofia
KJ Wiktorowo
2018-02-10
1
2018-02-10
1
2018-02-10
47
2018-02-11
1
2018-02-11
1
2018-02-11
1
Ziółkowska Marta
JKS Olsza
MARIO (48)
2018-02-10
44
2018-02-10
35
2018-02-11
2018-02-11
2018-02-11
Żółkiewicz-Fiuk Magdalena
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2018-02-11
21
2018-02-11
13
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
D'ACORD (44)
2018-02-11
2018-02-11
2018-02-11
26
2018-02-11
1
2018-02-11
Zwierzyńska Żaneta
KJ Aromer Józefin
2018-02-10
19
2018-02-10
33
2018-02-11
2
2018-02-11
12
2018-02-10
31
2018-02-11
1
2018-02-11
3
2018-02-10
1
2018-02-11
1

Number of Riders: 145

Number of Horses: 176

The sum of prizes: 4 700.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl