Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
204 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 22:37:34
2017-11-16 22:32:54
Olaf Pasternak KALINKA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
203 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 22:16:45
2017-11-16 22:15:31
Magdalena Łaptaszyńska FAMA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
202 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 22:01:49
2017-11-16 22:00:45
Karolina Karczewska MILLCROFT VIVA
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
201 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 21:36:39
2017-11-16 21:32:34
Żaneta Zwierzyńska WRÓŻBITA II
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, klasa L, zwykły, wys. 90-100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
200 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 21:36:55
2017-11-16 21:27:48
Żaneta Zwierzyńska FAZA AS
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
199 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 21:21:59
2017-11-16 21:21:32
Żaneta Zwierzyńska CASTEL-L
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
198 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 21:21:43
2017-11-16 21:17:31
Żaneta Zwierzyńska BURSZTYN
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
197 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 19:45:31
2017-11-16 19:35:07
Michał Siejek CHELSEA L
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
196 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 19:45:46
2017-11-16 19:34:37
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
195 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 19:46:01
2017-11-16 19:33:52
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N1/Konkurs nr 8, klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/N1/Konkurs nr 19, klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1)
194 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 19:46:15
2017-11-16 19:33:23
Nadia Sobiecka DONALD
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 14/L/Konkurs nr 14, klasa L, zwykły, wys. 90-100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
193 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 19:46:56
2017-11-16 19:32:57
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 14/L/Konkurs nr 14, klasa L, zwykły, wys. 90-100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
192 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 19:47:11
2017-11-16 19:32:26
Wiktoria Kabala KAMINA D
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
191 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:10:25
2017-11-16 17:57:07
Anna Ratajczak KORWETTA II
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
190 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 17:04:14
2017-11-16 16:48:20
Zuzanna Lach NOBEL DU FOREST
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
189 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 16:26:30
2017-11-16 15:43:46
Ines Bisaga IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
188 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 16:26:45
2017-11-16 15:32:30
Kinga Ferenc MOBY DIC
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
187 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 16:26:58
2017-11-16 15:32:03
Kinga Ferenc LUKRECJA
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
186 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 16:27:13
2017-11-16 15:31:29
Karolina Bar MARKIZA
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, klasa L, zwykły, wys. 90-100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
185 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 16:27:27
2017-11-16 15:31:05
Karolina Bar IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, klasa L, zwykły, wys. 90-100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
184 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 16:27:56
2017-11-16 15:15:45
Dominika Skulska ANAPON RASHKA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
183 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 14:40:55
2017-11-16 14:38:22
Krzysztof Retka MISTER STAKKATO S
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N1/Konkurs nr 8, klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1)
182 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 13:03:06
2017-11-16 12:56:17
Julia Smuk EMMA
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
181 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 13:03:24
2017-11-16 12:37:35
Aniela Lewandowska GWIAZDKA
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
180 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 11:33:54
2017-11-16 11:19:13
Krystyna Piątkowska SZAFIR
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
179 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 11:34:38
2017-11-16 11:18:35
Julia Margas KLARYSA
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
178 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 11:34:22
2017-11-16 11:18:10
Oliwia Baranowska KOZAK
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
177 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 09:41:27
2017-11-16 09:39:39
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
176 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 09:26:01
2017-11-16 09:21:18
Bartłomiej Rózga ELEKT
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
175 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 08:25:10
2017-11-16 08:16:15
Marek Łazewski DYNGUS
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
174 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 08:13:55
2017-11-16 08:12:35
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, klasa L, zwykły, wys. 90-100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
173 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 07:48:46
2017-11-15 23:38:14
Antonina Nowacka JACOB
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
172 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 07:49:01
2017-11-15 23:37:04
Zuzanna Jóźwik JOCKER
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
171 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 07:49:28
2017-11-15 23:35:55
Aleksandra Janusz SKŁADNIA
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
170 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 07:49:42
2017-11-15 23:34:32
Izabela Janusz ESPERADO
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
169 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 07:49:59
2017-11-15 23:13:10
Małgorzata Pawlak CORRADO
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
168 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 22:34:59
2017-11-15 22:24:06
Zuzanna Roefler MAVANDER
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
167 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 22:35:22
2017-11-15 22:24:00
Karolina Szaniawska KUBA
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
166 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 22:37:34
2017-11-15 22:22:55
Weronika Sobczak DAMROKA
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
165 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 20:53:35
2017-11-15 20:49:39
Bogdan Maślanka KASTET
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
164 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 20:47:45
2017-11-15 20:43:18
Wojciech Radwański MALIBU
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
163 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 20:19:25
2017-11-15 20:18:15
Aleksandra Wojtaszek FOKUS
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
162 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 19:54:03
2017-11-15 19:49:01
Kamila Sokołowska ALPINEX
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
161 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 19:05:51
2017-11-15 18:56:20
Amelia Zubczyńska THREE-B-TWEET
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
160 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 15:38:53
2017-11-15 15:15:16
Łukasz Kamiński BIQUEEN
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
159 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 14:35:29
2017-11-15 14:23:19
Natalia Łazowska NESKA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
158 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 11:23:04
2017-11-15 11:22:30
Nadia Plichta TANGENS
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
156 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:59:21
2017-11-15 09:58:55
Justyna Kopko MOREPARK AD ALTA
  • 2x 14/L/Konkurs nr 14, klasa L, zwykły, wys. 90-100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
155 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:59:35
2017-11-15 09:57:40
Justyna Kopko BONO
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
154 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:59:07
2017-11-15 09:56:50
Gabriela Czarnomska CARRY LADY
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
153 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:52:12
2017-11-15 09:46:43
Justyna Kopko BLAZING DESERT MIRAGE
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
152 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:52:48
2017-11-15 09:45:49
Zofia Winiarska KINRA
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
151 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:52:34
2017-11-15 09:44:13
Julia Graczyk SUDARUSHKA
  • 2x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 2x 16/Licencyjny/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
150 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 07:53:58
2017-11-15 07:44:14
Maciej Pekaniec CALIPSO
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N1/Konkurs nr 8, klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/N1/Konkurs nr 19, klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1)
149 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 07:14:52
2017-11-15 07:10:28
Aleksandra Neska BERENICA
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 14/L/Konkurs nr 14, klasa L, zwykły, wys. 90-100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
148 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 07:15:18
2017-11-15 07:08:46
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 14/L/Konkurs nr 14, klasa L, zwykły, wys. 90-100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
147 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 22:57:23
2017-11-14 22:56:05
Julia Ratajczak ZUCCHERO
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
146 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 22:46:31
2017-11-14 22:45:24
Helena Szmalc QUIESTUS
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
145 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 22:36:31
2017-11-14 22:35:58
Marta Zadrożna TESCO
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
144 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 22:35:44
2017-11-14 22:34:53
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
142 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 22:35:28
2017-11-14 22:33:25
Natalia Stevnert BASTYLIA
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
141 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 22:30:40
2017-11-14 22:29:29
Dominika Skulska COCA
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
140 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 22:21:30
2017-11-14 22:16:46
Paulina Szuba LIDKA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
139 ENTRY PRE-APPROVED 2017-11-14 22:21:49
2017-11-14 22:11:42
Weronika Siwik QUINTANA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
138 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 22:03:38
2017-11-14 22:00:50
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
137 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 21:09:38
2017-11-14 21:08:40
Magdalena Łaptaszyńska KORWETA II
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
136 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 20:59:41
2017-11-14 20:58:39
Zuzanna Babicz JACKSON
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
135 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 20:57:53
2017-11-14 20:53:41
Michał Mordzelewski HESSEL-ST
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
134 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 20:58:06
2017-11-14 20:51:54
Michał Mordzelewski DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 8/N1/Konkurs nr 8, klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/C/Konkurs nr 20, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
133 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 18:27:06
2017-11-14 18:25:34
Iga Głośniak FIODOR
  • 2x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
132 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 18:16:20
2017-11-14 18:06:18
Maria Deptuła PAMIR
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
131 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 17:01:08
2017-11-14 16:59:49
Roksana Galanciak KORD
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
130 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 16:17:04
2017-11-14 16:14:07
Aleksandra Ptaszyńska SAKAR
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
129 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 16:14:03
2017-11-14 16:11:53
Zofia Dudkiewicz HRABIANKA C
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
128 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 16:06:42
2017-11-14 15:48:07
Aleksandra Wiśniewska CORASON ESPINADO II
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
127 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 16:07:01
2017-11-14 15:39:40
Aleksandra Zawiska OLIMPIA
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
126 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 16:07:17
2017-11-14 15:35:50
Klaudia Skłodowska TWEEGY EWITA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
125 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 16:07:37
2017-11-14 15:34:48
Arkadiusz Piotrowski FIRST LADY
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
124 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 16:07:54
2017-11-14 15:32:50
Wiktoria Piątkowska TENO
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
123 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 16:08:09
2017-11-14 15:31:44
Martyna Maciąg ASTURIA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
122 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 16:08:26
2017-11-14 12:30:17
Zuzanna Dębowska KORWETTA II
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
121 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 11:26:09
2017-11-14 11:44:17
Aleksandra Małek MEDOR
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
120 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 16:08:58
2017-11-14 11:42:58
Adela Kośmicka KOCCO BOLERO
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
119 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 08:15:47
2017-11-14 08:13:10
Wiktoria Huber LOLITA BH
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N1/Konkurs nr 8, klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1)
117 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 07:17:10
2017-11-13 23:20:59
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
116 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 07:17:26
2017-11-13 22:59:19
Aniela Wesołowska NORDIKA
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
113 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 22:35:21
2017-11-13 22:31:26
Wiktoria Leszek-Karwańska BAD BOY
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N1/Konkurs nr 8, klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1)
112 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 22:35:37
2017-11-13 22:26:01
Konstancja Przybylska BUDUR
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
111 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 21:48:37
2017-11-13 21:45:44
Aleksandra Kozanecka SUEDWINDS AMANDA
  • 1x 8/N1/Konkurs nr 8, klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
110 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 22:35:50
2017-11-13 21:19:21
Klaudia Zajkowska MISTER HANEK
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
109 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 22:36:05
2017-11-13 21:18:08
Klaudia Zajkowska TESSA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
108 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 21:00:51
2017-11-13 20:56:14
Natacha Mont-Jovet HELERINA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
107 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 20:55:23
2017-11-13 20:54:25
Natacha Mont-Jovet FAUNA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
106 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 18:54:29
2017-11-13 18:52:25
Marta Rzemykowska VINEYARD
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
105 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 18:45:51
2017-11-13 18:42:27
Aleksandra Florczak FIRST
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
104 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 22:03:51
2017-11-13 17:12:30
Antonina Kopacz DOMINO
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
103 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 16:56:05
2017-11-13 16:48:37
Małgorzata Kuptel GUIDAM
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
102 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 09:38:57
2017-11-13 10:35:45
Zuzanna Prymek FLASH BLUE B
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
101 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 09:31:12
2017-11-13 09:14:34
Dorota Radzikowska DARFUR
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 2x 16/Licencyjny/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
100 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 09:31:26
2017-11-13 09:13:34
Marek Skoczek DYNAMYTE P
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
99 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 09:31:40
2017-11-13 09:08:12
Włodzimierz Kołakowski WIVARO
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
97 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 06:50:14
2017-11-12 23:20:28
Paulina Kowalska JAZON
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
96 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 06:50:28
2017-11-12 23:19:52
Weronika Buchcar ASPEN
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
95 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 06:50:40
2017-11-12 22:55:05
Zofia Gintowt-Juchniewicz ROBINIA
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
94 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 06:50:53
2017-11-12 22:38:36
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
93 ENTRY ACCEPTED 2017-11-12 20:30:15
2017-11-12 20:03:17
Melania Orłoś KANTUS
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
92 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 14:24:26
2017-11-12 18:25:17
Kacper Niewiadomski CONQUISTA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
91 ENTRY ACCEPTED 2017-11-12 22:02:49
2017-11-12 18:23:48
Jagoda Niewiadomska NURMI
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
90 ENTRY ACCEPTED 2017-11-12 22:03:04
2017-11-12 18:05:55
Gabriela Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
89 ENTRY ACCEPTED 2017-11-12 22:03:16
2017-11-12 18:05:21
Lena Janiszewska HOTREX
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
88 ENTRY ACCEPTED 2017-11-12 22:03:28
2017-11-12 18:04:53
Ewa Machniewicz 168643 EQUEENPASSION LAVITA
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2017-11-12 22:03:44
2017-11-12 14:56:42
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
86 ENTRY ACCEPTED 2017-11-12 15:03:16
2017-11-12 11:59:08
Magdalena Wcisło CARLO R
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
85 ENTRY ACCEPTED 2017-11-12 11:23:41
2017-11-12 11:09:38
Alicja Markiewicz L-BRENDA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
84 ENTRY ACCEPTED 2017-11-12 10:16:27
2017-11-12 09:58:37
Aleksandra Sawicka POKUSA
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
83 ENTRY ACCEPTED 2017-11-12 10:16:41
2017-11-11 19:44:06
Aleksandra Dąbkowska KOSOW CANNMOR
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/N1/Konkurs nr 19, klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1)
82 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 06:38:23
2017-11-10 22:57:22
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
81 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 06:38:40
2017-11-10 21:41:44
Iza Staniak LE PARDUE
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
80 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 20:38:07
2017-11-10 21:08:43
Weronika Król LISMAKEEGAN CHESTER
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
79 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 06:37:50
2017-11-10 19:25:05
Gabriela Sompol FIDELIO
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/N1/Konkurs nr 19, klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1)
78 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 11:19:10
2017-11-10 09:38:26
Alicja Karczmarczuk CALIFORNIA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
77 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:05:28
2017-11-10 00:32:57
Wiktoria Król P' QUATRO
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
76 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 06:48:45
2017-11-09 21:07:51
Oliwia Wojcieska GIFT OF BIRTHDAY
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
75 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:01:02
2017-11-09 20:54:56
Wiktoria Jannasz ORSON
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
74 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:01:16
2017-11-09 20:54:05
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
73 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:01:32
2017-11-09 20:53:29
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
71 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 20:18:12
2017-11-09 20:11:31
Ewa Strzeszewska CONQUESTINA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
70 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 20:17:57
2017-11-09 19:11:54
Zuzanna Werelich NOMINACJA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
69 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 16:57:28
2017-11-09 15:50:57
Maja Kołacz VASYL
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:10:43
2017-11-09 15:50:42
Magdalena Missala SKARBOSZ
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 16:57:56
2017-11-09 15:47:37
Martyna Wilińska SKARBOSZ
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
66 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 16:58:12
2017-11-09 15:47:13
Julia Nowak VASYL
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
65 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 16:28:09
2017-11-09 15:46:54
Maciej Janusik ANAPON RASHKA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 16:27:43
2017-11-09 15:46:37
Hanna Meder VASYL
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
63 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 16:58:49
2017-11-09 15:46:19
Zuzanna Fiks VASYL
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
62 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 16:59:01
2017-11-09 15:16:55
Jakub Sosnowski SKARBOSZ
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
61 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 16:59:13
2017-11-09 15:15:52
Marta Perquy JEDYNKA
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
60 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 16:59:27
2017-11-09 15:15:34
Karina Dzięgielewska JOS
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, klasa L, zwykły, wys. 90-100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
59 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 16:59:40
2017-11-09 15:15:12
Kamila Kozon FALLEN
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
58 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 16:59:53
2017-11-09 15:14:54
Weronika Porębska MONT BLANC
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
57 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 17:00:05
2017-11-09 14:51:36
Laura Trzaska POLONIA
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, klasa L, zwykły, wys. 90-100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 16/Licencyjny/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
55 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 22:34:18
2017-11-08 22:11:28
Zofia Chrzanowska NEAMPLA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
54 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 22:33:59
2017-11-08 22:10:44
Zofia Chrzanowska MŁODY JAPE
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
53 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 14:35:27
2017-11-08 21:51:55
Julia Poschauko MR. CINNAMON
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
52 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 21:45:15
2017-11-08 21:42:52
Julia Gorsiak MARKIZ
  • 2x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
51 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 21:43:30
2017-11-08 21:41:57
Aleksandra Mystkowska SILEN
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
50 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 21:40:49
2017-11-08 21:38:14
Lidia Przybylska CZAPLA
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
49 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 21:41:03
2017-11-08 21:37:49
Gabriela Krysiak PĄCZEK
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
48 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 21:41:15
2017-11-08 20:16:13
Dominika Tatko LAVRENCE G
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
47 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 15:49:39
2017-11-08 15:40:59
Aleksandra Piątkowska BRAVOUR PP
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, klasa L, zwykły, wys. 90-100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 16/Licencyjny/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
46 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 13:20:32
2017-11-08 09:26:58
Aleksandra Wardzyńska IWA-R
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
45 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 13:20:13
2017-11-08 08:03:22
Natalia Gierszewska CLANDOR
  • 1x 8/N1/Konkurs nr 8, klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/C/Konkurs nr 20, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
41 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 17:06:59
2017-11-06 15:12:16
Mikołaj Charpin DANCE BOY
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
34 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 05:54:51
2017-11-05 22:43:02
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
32 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:10:58
2017-11-05 20:05:31
Justyna Kociankowska GÓRALKA
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
31 ENTRY ACCEPTED 2017-11-05 18:48:49
2017-11-05 18:37:59
Cezary Kalinowski CASSIS Z
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2017-11-05 18:48:24
2017-11-05 18:37:03
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
29 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 13:02:47
2017-11-05 11:14:26
Tomasz Matysiak LENOX
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
28 ENTRY ACCEPTED 2017-11-04 20:27:51
2017-11-04 19:34:35
Katarzyna Ludwiniak DODA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, klasa L, zwykły, wys. 90-100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
27 ENTRY ACCEPTED 2017-11-04 15:14:22
2017-11-04 15:03:00
Laura Tomann FARYS
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
26 ENTRY ACCEPTED 2017-11-04 13:40:30
2017-11-04 11:53:41
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
25 ENTRY ACCEPTED 2017-11-04 06:03:29
2017-11-04 00:31:07
Magda Staniak AVON
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
24 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 21:59:54
2017-11-02 21:52:56
Jan Buller CO TY NA TO
  • 2x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
22 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 20:53:27
2017-11-02 20:46:00
Aleksandra Dąbkowska BORMAN
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N1/Konkurs nr 8, klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/N1/Konkurs nr 19, klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/C/Konkurs nr 20, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
20 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 09:41:05
2017-11-02 09:38:54
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
19 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 20:25:14
2017-11-01 20:23:11
Julia Witkowska KSENA
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
18 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 19:20:03
2017-11-01 19:19:35
Sara Patejko ZAVIRA A
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
17 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 19:19:18
2017-11-01 19:11:35
Zuzanna Prymek TREVOR H
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
16 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 19:19:04
2017-11-01 19:09:57
Zuzanna Prymek ROLEX
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N1/Konkurs nr 8, klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/N1/Konkurs nr 19, klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 16:43:44
2017-11-01 16:36:39
Anna Nasiłowska NADZIEJA II
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
13 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 11:30:00
2017-10-25 08:10:05
Marta Kotlarska WINNETOU
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1 (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
11 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 13:00:20
2017-10-23 09:13:59
Konstancja Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
10 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 08:14:39
2017-10-23 09:13:02
Konstancja Bohdanowicz ARIA
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
9 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 00:00:39
2017-10-22 23:34:51
Zofia Marx AMAR
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
8 ENTRY ACCEPTED 2017-10-22 22:18:49
2017-10-22 22:04:18
Monika Powroźnik GAFA
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
7 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 18:59:18
2017-10-16 18:58:47
Gabriela Grzymała TASMANIA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
6 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:29:22
2017-10-16 18:23:00
Kalina Lipiec DAGLEZJA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
5 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 18:28:19
2017-10-16 18:21:19
Gabriela Grzymała MAKS
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, klasa L, zwykły, wys. 90-100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
2 ENTRY ACCEPTED 2017-10-14 14:27:38
2017-10-14 13:50:13
Karolina Sujecka FUGA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
1 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:04:22
2017-10-14 13:49:14
Dominika Maruda ASCOT
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, klasa L, zwykły, wys. 90-100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babicz Zuzanna S.J Poster
2004 (JM.)
brak
2. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
3. Baranowska Oliwia TKKF Ognisko Podkowa
2004 (JM.)
O035293
4. Bisaga Ines KU AZS UW
2005 (JM.)
Brak
5. Bohdanowicz Konstancja bpk
2004 (JM.)
O033953
6. Bozio Karolina
7. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O013688
8. Buller Jan KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (J.)
O035772
9. Chrzanowska Zofia Klub Jeździecki Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
10. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2006 (JM.)
Brak
11. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
12. Daniłowska Karina BPK
2003 (JM.)
brak
13. Dębowska Zuzanna SJ Poster Piaseczno
S
O013837
14. Deptuła Maria brak przynależności
2001 (J.)
brak
15. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (JM.)
O025882
16. Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O036256
17. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (Mł.)
O042487
18. Fiks Zuzanna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
19. Florczak Aleksandra UKS PRIMO
2003 (JM.)
O041726
20. Galanciak Roksana BPK
2002 (J.)
brak
21. Gierszewska Natalia SKJ Bajardo Augustówek
1998 (MJ.)
O020384
22. Gintowt-Juchniewicz Zofia SJ Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
23. Głośniak Iga UKS Primo Kozery
2003 (JM.)
O039424
24. Głuchowska Małgorzata TKKF Ognisko Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
25. Gorsiak Julia Szybki Konik
2004 (JM.)
brak
26. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
1997 (MJ.)
O019602
27. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
28. Graczyk Julia bpk
2002 (J.)
O039162
29. Grzymała Gabriela SKJ Potęga Piekary
2003 (JM.)
O035305
30. Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
2000 (J.)
O018498
31. Janiszewska Gabriela bpk
2003 (JM.)
O039284
32. Janiszewska Lena Bpk
2009 (Mł.)
Brak
33. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
34. Janusik Maciej Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
brak
35. Janusz Aleksandra SJ Poster Piaseczno
1999 (MJ.)
O038600
36. Janusz Izabela SJ Poster Piaseczno
2002 (J.)
O043256
37. Jończyk Łukasz
38. Jóźwik Zuzanna Poster Piaseczno
2004 (JM.)
brak
39. Kabala Wiktoria KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O037904
40. Kajak Dawid KJ Aromer Józefin
S
O028288
41. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
42. Kamiński Łukasz KU AZS Politechnika Warszawska
S
O011972
43. Karczmarczuk Alicja Largo Sp. z o.o.
1998 (MJ.)
O014505
44. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O037775
45. Kociankowska Justyna Szkoła Sportów Konnych Stare Babice
2003 (JM.)
O038517
46. Kołacz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (JM.)
brak
47. Kołakowski Włodzimierz K.J Walor
2017 (Mł.)
O009539
48. Komorowska Alicja SJ Poster Piaseczno
2000 (J.)
O025592
49. Kopacz Antonina KJ Aromer Józefin
2008 (Mł.)
brak
50. Kopko Justyna KSK Stare Babice
S
O003096
51. Kośmicka Adela KJ Aldragho Piaseczno
2003 (JM.)
O038344
52. Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O026072
53. Kowalska Paulina BPK
2003 (JM.)
brak
54. Kozanecka Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
S
O004095
55. Kozon Kamila St. KSK Stare Babice
1999 (MJ.)
O031652
56. Król Weronika St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O033577
57. Król Wiktoria UKS Primo Kozery
2001 (J.)
O025141
58. Krysiak Gabriela Szybki Konik
2005 (JM.)
brak
59. Kuptel Małgorzata Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
S
O019672
60. Lach Zuzanna brak
S
O018880
61. Leszek-Karwańska Wiktoria BPK - MAZ
2001 (J.)
O018344
62. Lewandowska Aniela KJ Akademia Kucania
brak
63. Lipiec Kalina SKJ Potęga Piekary
2006 (JM.)
O040983
64. Ludwiniak Katarzyna BPK
2005 (JM.)
O038345
65. Łaptaszyńska Magdalena SJ Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
66. Łazewski Marek Bpk
2017 (Mł.)
Brak
67. Łazowska Natalia KJ Dworek Okuniew
2007 (Mł.)
O043384
68. Machniewicz Ewa BPK
2004 (JM.)
brak
69. Maciąg Martyna KJ Dworek Okuniew
1998 (MJ.)
O033108
70. Małek Aleksandra KJ Aldragho Piaseczno
2005 (JM.)
brak
71. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
72. Margas Julia TKKF Ognisko Podkowa
2005 (JM.)
O036906
73. Markiewicz Alicja UKS Primo Warszawa
2005 (JM.)
O031292
74. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
75. Maślanka Bogdan bpk
S
O022341
76. Matysiak Tomasz KJ Aromer Józefin
S
O040585
77. Meder Hanna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2002 (J.)
Brak
78. Michalak Zofia Brak
2005 (JM.)
O045772
79. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
80. Missala Magdalena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
brak
81. Mont-Jovet Natacha .
2004 (JM.)
O036944
82. Mordzelewski Arkadiusz
83. Mordzelewski Michał SJ Poster Piaseczno
S
O001972
84. Mystkowska Aleksandra Szybki Konik
1999 (MJ.)
brak
85. Naruszewicz - Stroińska Julia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O030887
86. Nasiłowska Anna KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032392
87. Naumiuk Roksana BPK - MAZ
2006 (JM.)
O032062
88. Neska Aleksandra bpk
2001 (J.)
brak
89. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O022705
90. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (J.)
O029332
91. Orłoś Melania bpk
2003 (JM.)
brak
92. Paliszkiewicz Natalia Kj Legia Kozielska
2001 (J.)
Brak
93. Pastorica Olaf S.J Poster
2005 (JM.)
brak
94. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
95. Pawlak Małgorzata KJ Humorek
2003 (JM.)
brak
96. Pekaniec Maciej Agro-Aves Gajewniki
S
O001374
97. Perquy Marta Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2001 (J.)
O036259
98. Piątkowska Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O002381
99. Piątkowska Krystyna TKKF Ognisko Podkowa
2002 (J.)
O035294
100. Piątkowska Wiktoria Bpk
2003 (JM.)
Z
101. Piotrowski Arkadiusz Bpk
S
.
102. Plichta Nadia KJ Aldragho Piaseczno
2003 (JM.)
brak
103. Porębska Weronika Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2000 (J.)
O033580
104. Poschauko Julia KJ Legia Kozielska Warszawa
1999 (MJ.)
O014122
10085827
105. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
106. Przybylska Kostancja BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O039639
107. Przybylska Lidia Szybki Konik
2004 (JM.)
brak
108. Ptaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037851
109. Radwański Wojciech KJ Huzar Józefów
S
O024888
110. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
111. Ratajczak Anna SJ Poster Piaseczno
1997 (MJ.)
O014507
112. Ratajczak Julia Klub Jeździecki Wiktorowo
2004 (JM.)
O040060
113. Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
S
O003131
114. Roefler Zuzanna Skj Bajardo
S
CBS 857870
115. Rózga Bartłomiej bpk
S
O031509
116. Rzemykowska Marta SKJ Poczernin
S
O008189
117. Sawicka Aleksandra SKJ Poczernin
S
O003023
118. Siejek Michał KJ Akademia Kucania
S
O008830
119. Siwik Weronika BPK (MAZ)
2001 (J.)
O027952
120. Skłodowska Klaudia BPK
2005 (JM.)
brak
121. Skoczek Marek KJ Aromer Józefin
S
O000576
122. Skulska Dominika Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
S
O019673
123. Skulska Dominika KSK Stare Babice
S
O019673
124. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
brak
125. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania
2002 (J.)
O041723
126. Sobiecka Nadia KJ Akademia Kucania
2003 (JM.)
O036897
127. Sokołowska Kamila Szybki Konik
2003 (JM.)
brak
128. Sompol Gabriela bpk
1997 (MJ.)
O021944
10121012
129. Sosnowski Jakub Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2002 (J.)
brak
130. Staniak Iza Bpk
2005 (JM.)
Brak
131. Staniak Magda bpk
2001 (J.)
O025214
132. Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
S
O003937
133. Strzeszewska Ewa BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O032055
134. Sujecka Karolina bpk maz
2001 (J.)
O039408
135. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
136. Szmalc Helena KJ Wiktorowo
2001 (J.)
brak
137. Szuba Paulina KJ Wiktorowo
S
O023245
138. Tatko Dominika bpk
1998 (MJ.)
brak
139. Tomann Laura niezrzeszony
2003 (JM.)
O047607
140. Trzaska Laura KJ Strzała Krubiczew
2002 (J.)
O037494
141. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O040063
142. Wardzyńska Aleksandra Brak
S
Brak
143. Wcisło Magdalena Largo Sp. z o. o.
2004 (JM.)
O032881
144. Werelich Zuzanna Bpk
2005 (JM.)
Brak
145. Wesołowska Aniela Klub Sportowy AZS AWF Warszawa
2002 (J.)
O043883
146. Wilińska Martyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
brak
147. Winiarska Zofia Bpk
2001 (J.)
Brak
148. Wiśniewska Aleksandra SKF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003693
149. Witkowska Julia SKJ Beckersport Raszyn
2005 (JM.)
O032986
150. Wojcieska Oliwia brak przynależności klubowej
2001 (J.)
Brak
151. Wojtaszek Aleksandra Kj Humorek
2003 (JM.)
Brak
152. Zadrożna Marta Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O043939
153. Zajkowska Klaudia BPK - MAZ
2005 (JM.)
O041844
154. Zawiska Aleksandra BPK
2005 (JM.)
brak
155. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
156. Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O026435
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

118

168643 EQUEENPASSION LAVITA Welsh Pony POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: CARRWOOD SUNBIRD 75372
M: 147272 MILLCROFT LYRA
O: Machniewicz Marek
B: Ms. S. MOSIEZNY
Brak
2.

49

ALPINEX Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Murat-Nur/
M: Akwa / Reguł
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Józef Skulski
brak
3.

25

ANAPON RASHKA Kuc Walijski POL 2009 Klacz inna/kuc: F: Turnina's Gismore
M: Rockbury Romance
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Marek Malinowski
brak
4.

116

ANRI MARIELLA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F:
M:
O: Rafał Janiszewski
B:
5.

36

ARIA Małopolska POL 2012 Klacz gniada/mk:156 F: Atut
M: Arenda
O: Katarzyna Bohdanowicz
B: Bogusław Leszczyński
K022331 616006580417012
6.

61

ASCOT WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Dan /
M: Ada Sara / Aragonit
O: Karolina Ferenstein
B: Karolina Ferenstein
K021772 616007600224712
7.

111

ASPEN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/180 F: Konkret 2
M: Aspena
O: Rafał Buchcar
B: Rafał Putz
brak
8.

89

ASTURIA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Seigon/Nobody
M: Andromeda/Louis
O: Małgorzata Wiśniewska
B: Ryszard Pieroń
K011974
9.

158

AVON SP POL 2008 Wałach gniada F: Baldini II/
M: Aneline/
O: Sławomir Miąsko
B: Katarzyna Pawluczuk
K012018
10.

98

BAD BOY SP POL 2007 Ogier siwa F: Maram / Aram
M: Bornea / Tioman Island
O: Wiktoria Leszek-Karwańska
B: Sławomir Grzelczyk
K012150 POL009590088207
11.

69

BASTYLIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Oder
M: NN
O: Piotr Pająk
B: Piotr Pająk
K023151
12.

63

BERENICA Małopolska POL 2005 Klacz gniada F: Demon
M: Baria
O: Bogusław Święcki
B: -
brak
13.

51

BIQUEEN HOL DEU 2009 Klacz siwa F: Quirado/Guidam de Revel
M: Pretty Woman/Limbus
O: Łukasz Kamiński
B: Clausen Heinrich
K024276 DE421000119209
14.

58

BLAZING DESERT MIRAGE British Jumping Pony POL 2007 Klacz dereszowata/kuc:146 F: Blazing Desert Monarch
M: .
O: Justyna Kopko
B: Wielka Brytania
Brak 8936484494959
15.

56

BONO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Silver Dream
M: Bajdarka
O: Justyna Kopko
B: Justyna Kopko
K015755 616499920001020009
16.

160

BORMAN HAN GER 2010 Wałach gniada F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Sabine / Stakkato Gold
O: Jacek Kosow
B:
K016741 DE431310183510
17.

148

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:144 F: Baccarat
M: Niina PP
O: Procima sp. Z o.o.
B: Procima sp. Z o.o.
K022593
18.

96

BUDUR Budde. POL 2001 Klacz kasztanowata/mk:154 F: Bielick
M: Burda
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: L. Łoszkow
brak
19.

8

BURSZTYN SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Boliwia / Berberys
O: Piotr Zwierzyński
B: Roman Ferenc
K009053 POL009630132204 103WQ41
20.

128

CALIFORNIA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Faust Z
M: Citta / Kerman
O: Maria Milewska
B: Janusz Majkowski
K012363 POL007660993006
21.

62

CALIPSO HAN POL 2012 Klacz gniada/165 F: Contendros
M: Bianka
O: Katarzyna Małecka-Pekaniec
B: Witold Szydelko
K021841
22.

154

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma
M: Corleanda P
O: Jan Kalinowski
B: Witold Polowczyk
K024018
23.

124

CANTURA M OLD. GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Mueller
K016641
24.

120

CARLO R Holsztyn GER 2010 Wałach siwa/168 F: Carlos DZ
M: Fidele Deern
O: Beata Wcisło
B: Siebert Anneliese
K018382 DE421000110610
25.

57

CARRY LADY Holsztynska POL 2011 Klacz ciemnogniada/161 F: Carry Son hol
M: Claudia hol
O: Justyna Kopko
B: Justyna Kopko
45898765 616009640004111
26.

153

CASSIS Z SP POL 2013 Wałach siwa F: Cassaro Z
M: Pawica
O: Dominika Masiarczyk - Figarska
B: Dominika Masiarczyk - Figarska
brak
27.

7

CASTEL-L SP POL 2011 Wałach siwa F: Cancoon
M: Conchita L / Cruzeiro-L
O: Piotr Zweirzynski
B: Polska
K018658
28.

10

CHELSEA L SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Empire
M: Candy Girl
O: Anna Sobańska
B: Izabela Jastrzębska
K011364
29.

150

CLANDOR OLD POL 2009 Wałach siwa/172 F: Clearway / Capitol I
M: Alpenlerche / Albatros
O: Agnieszka Gierszewska
B: Małgorzata Siergiej
K015704 DE418180684809 104WI84
30.

132

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach biała F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
31.

159

CO TY NA TO SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: ARAVEL WARO / LURON
M: CAMA / COMPONIST
O: Joanna Zielke
B: Bogdan Bryniak
K011555
32.

70

COCA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Campari M
M: Cover Girl
O: Dominika Skulska
B: Henryk Szewczak
K018716
33.

133

CONQUESTINA WLKP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Conquest boy
M: Impresja
O: Maciej Strzeszewski
B: Józef Rzepka
K019377 616007661217209
34.

106

CONQUISTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Bilbo
M: Doreen
O: Marek Niewiadomski
B: Marek Niewiadomski
brak
35.

84

CORASON ESPINADO II SP POL 2010 Wałach gniada F: Carry Son
M: Lea
O: Marek Kucharski
B: Pl
Z
36.

42

CORRADO Nieznana POL 2000 Wałach kara F: Peres
M: Kora
O: Agata Śmietanka-Nowak
B: Witkowski Dariusz z Niedźwiedzia
brak
37.

145

CZAPLA Huculska POL 2008 Klacz inna/kuc:137 F: Rewir
M: Całka
O: Jakub Giżyński
B: Stadnina Koni Huculskich Gładyszów
brak POL 012 57 01708 08
38.

170

DAGLEZJA KUC POL 2004 Klacz ciemnogniada/kuc:140 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Dafne / Kolczyk
O: Tomasz Lipiec
B: Przedpełski Mieczysław Rafał
K009185 10401
39.

157

DAME KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Nabab de Reve
M: Jennifer/Capitol
O: Beata Naruszewicz - Stroińska
B:
K021889 528003000809047 105AY42
40.

45

DAMROKA NN POL 2005 Klacz srokata F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
brak
41.

107

DARFUR WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Banita
M: Dalarna / Arak
O: Batalion Reprezentacyjny WP
B: SK Liski
K013283
42.

77

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Dancing Queen
O: Michał Mordzelewski
B: Beata Wandel
K024084
43.

155

DODA Małopolska POL 2013 Klacz siwa F: Barnaba
M: Dąbrówka
O: Edyta Ludwiniak
B: Gabriel Górski
brak
44.

80

DOMINO Koń Mały POL 2004 Wałach srokata/kuc:136 F: Arkan
M: Dora
O: Marcin Kopacz
B: Wysoczański Jerzy
K018242 12378
45.

13

DONALD KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:135 F: nn
M: nn
O: Nadia Sobiecka
B: Nadia Sobiecka
K012792 11863
46.

108

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
O: Dorota Radzikowska
B: J. Knaap
K011639
47.

35

DYNGUS SP POL 2004 Wałach tarantowata F: Dandys
M: Championka
O: Marek Łazewski
B: Beata Grabowska
Brak
48.

34

ELEKT SP POL 2008 Wałach gniada/164 F: Bakszysz
M: Emisja
O: Agnieszka Skowrońska
B: Agnieszka Skowrońska
K021174 POL009661531008
49.

27

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Romus
M: Empatia
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362
50.

41

ESPERADO Małopolska POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Pluton
M: Elita
O: Krzysztof Strąk
B: Krzysztof Strąk
K012885
51.

137

FALLEN Małopolska POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince Igon
M: Fonda / Łowicz
O: Robert Kozon
B: Agnieszka Komoterska
K012322 POL006510023805
52.

3

FAMA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Bonaparte
M: Frotka
O: Mordzelewski Michał
B: SK Plękity
K008764
53.

156

FARYS Wielkopolski POL 2004 Wałach gniada/173 F: Maram
M: Fatma
O: Katarzyna Ostap-Tomann
B: Jan Jach
K008341 POL 007 61 11073 04
54.

101

FAUNA Kuc Feliński POL 2000 Klacz bułana/kuc:136 F: KROKIET
M: FIGRASZKA
O: Malwina Mont-Jovet
B: Wacław Czechowicz
K019789 616013540001600
55.

6

FAZA AS Kuc Felijski POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Fanta / Mrówkojad
O: Piotr Zwierzyński
B:
K016234 POL013580189807
56.

126

FIDELIO HAN GER 2008 Wałach gniada F: For Edition / Forsyth
M: Escalora / Escudo I
O: Katarzyna Sompol
B: Oskar Wiese
K013735 DE431314802808 103VT09
57.

78

FIODOR M. POL 2007 Wałach siwa/172 F: Planet / Zoon
M: Furia / Łyk
O: Aleksandra Głośniak 96-300 Żyrardów ul. Spółdzielcza 40b/23
B: Jarosław Pawlik
K017455 POL 006550002107
58.

104

FIRST SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: Maria Król
B: NIEZNANY
brak
59.

87

FIRST LADY SP POL 2001 Klacz gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
60.

1

FLASH BLUE B KWPN NLD 2010 Wałach gniada/168 F: Mr. Blue
M: Perla /Bruin
O: Klaudia Prymek
B: brak
K24541
61.

48

FOKUS SP POL 2005 Wałach gniada F: Duble-Bar
M: Frezja
O: Agata Śmietanka-Nowak
B: Justyna Ziółkowska
Brak
62.

173

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Ramzes
M: Fala
O: Jacek Sujecki
B: Zbigniew Romanczuk
K023944
63.

169

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Gama
O: X
B: Eco-abi Ewa Fabinska
K005435
64.

129

GIFT OF BIRTHDAY Pełna Krew Angielska POL 2011 Wałach gniada F: Zanatar
M: Gomera
O: Oliwia Wojcieska
B: Krzysztof Grudziąż
brak
65.

16

GÓRALKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Revel
M: Ghana
O: Agnieszka Zelent-Kociankowska
B: SK Rzeczna
K015978
66.

73

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
67.

105

GUIDAM KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
O: Katarzyna Kuptel
B:
K023214 528003201101092
68.

28

GWIAZDKA Typ Szlachetny POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Maciuś
M: Hadora
O: Anna Sobańska
B: nn
K019024
69.

11

HAMILTON KWPN NLD 2012 Wałach siwa F: Cartano
M: C'est Sym Biem
O: Lindsey Davies Miller
B: J.Smeets
K021796 528003201208360
70.

100

HELERINA Trakeńska POL 2012 Klacz kasztanowata F: Velsas
M: Helmainte
O: Malwina Mont-Jovet
B: Tomasz Gąsowski
59/17 POL 732 01 00622 12
71.

76

HESSEL ST KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Indorado
M: Ralina
O: Mordzelewski Michał
B: Holandia
K024083
72.

117

HOTREX KUC POL 2006 Wałach gniada/kuc:148 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Rafał Janiszewski
B:
K020660 61699969015906
73.

83

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Conquest Boy / Contendro
M: Hrabina C / Caletto's Son
O: Zofia Dudkiewicz
B: Witold Brodewicz
K018491 616009660841211
74.

19

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
75.

113

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
76.

93

INSYGNIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Barbur
M: Intara
O: Natalia Paliszkiewicz
B: Sk Pępowo
Brak
77.

149

IWA-R SP POL 2005 Klacz kasztanowata/170cm F: Bidon
M: Intyna
O: Aleksandra Wardzyńska
B: Dariusz Rajczowski
Brak POL 009 61 01719 05
78.

75

JACKSON S[ POL 2010 Wałach gniada F: Candiavolo
M: Janis
O: Mordzelewski Michał
B: Jakubek Ewa
K018248
79.

110

JAZON TRK POL 2009 Wałach kara F: Ajbek
M: Jasmin
O: Krzysztof Kowalski
B: Marek Przeczewski
brak
80.

135

JEDYNKA Wielkopolska POL 2003 Klacz gniada F: Empiryk
M: Janowa
O: Natalia Perquy
B: prywatny
K015758
81.

39

JOCKER KUC POL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Michał Mordzelewski
B: nn
brak
82.

136

JOS KUC POL 2002 Wałach inna/kuc:137,5 F: Kanclerz
M: Marjon's Jannine
O: Anna Izabela Dzięgielewska
B: Zdzisław Śniegucki
K007091 616013670037502
83.

12

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iluzjon
M: Jejmościanka
O: Paulina Misior
B: Karolina Ferenstein
K017745 616009600228110
84.

2

KALINKA KUC POL 2010 Klacz /139 F: Karmel
M: Karmela
O: Mordzelewski Michał
B: Szeremeta Andrzej
brak
85.

15

KAMINA D Trakeńska POL 2007 Klacz gniada F: Gluosnis
M: Kamelia
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K019940
86.

114

KANTUS SP POL 2006 Wałach siwa F: Bolero de Ravel
M: Kanasta
O: Marta Witos
B: -
K010747 POL009640036406
87.

174

KAPITO F:
M:
O:
B:
88.

46

KASTET Wielkopolska POL 2004 Wałach kasztanowata F: Roselli
M: Kasandra
O: Bogdan Maślanka
B: Ryszard Szczęsny
K019298
89.

59

KINRA SP POL 2001 Klacz gniada/167 F: Rubin
M: Kinetyka
O: Justyna Kopko
B: Ryszard Szczesny
K015535 POL 009 52 00113 01
90.

31

KLARYSA Typ Kuc POL 2001 Klacz srokata/kuc:119 F: nn
M: nn
O: TKKF Ognisko Podkowa
B: nn
K019245
91.

91

KOCCO BOLERO DRP POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: Bolero
M: Kimberly
O: Monika Karpińska
B: none
K019199
92.

68

KOEKOEKSHOF MARISKA Kuc Walijski POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Casperhofs Freddy
M: Koekoekshof Rolette
O: Marta Von Mauberg
B: Holandia
K011976 0301032
93.

81

KORD Traeński POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad
M: Kocanka
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
bak
94.

74

KORWETA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Veracruz
M: Kordoba
O: Michał Mordzelewski
B: Ryszard Mordzelewski
brak
95.

90

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Veracruz
M: Kordoba
O: Michał Mordzelewski
B: Ryszard Mordzelewski
K018266
96.

17

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Verazcruz
M: Kordoba
O: Michał Mordzelewski
B: Ryszard Mordzelewski
K018266
97.

123

KOSOW CANNMOR Holsztyn GER 2005 Wałach siwa F: Colman
M: E-Fan
O: Jacek Kosow
B: Udo Wagner
K018924
98.

32

KOZAK KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Odys
M: Klara
O: KJ Podkowa Leśna
B: Beata Sikorska
brak
99.

162

KSENA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Fred
M: Karotka
O: Robert Witkowski
B: Rafał Putz
K020974 616009520045612
100.

44

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Morelos
M: Karina
O: Katarzyna Metelska-Szaniawska
B: Marian Sygnacki
K021564 616013610232409
101.

121

L-BRENDA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Jasmont
M: Leksora
O: Piotr Zaborowski
B: Ireneusz Wojtkowiak
K017140
102.

147

LAVRENCE G SP POL 2009 Wałach siwa/169 F: Rhytmus S
M: Lady Pleasure G
O: Kinga Tatko
B: Paweł Gąsiński
brak 616009660991809
103.

125

LE PARDUE WESTF GER 2004 Wałach gniada F: Lenardo
M: Parodie
O: Jadwiga Łoś
B: Niemcy
K008830
104.

29

LENOX Niem. Sport. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Lapateado / Landor S
M: Nordlicht / Nitendo
O: Tomasz Matysiak
B:
K011440 DE457000247505
105.

161

LIBERTY LIFE Wielkopolska POL 2009 Wałach siwa/165 F: Lord Liberator
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: Andrzej Rogowski
K019317 616 007 61 02387 09
106.

71

LIDKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Maximus
M: Logika
O: Szuba Małgorzta
B: Szuba Małgorzata
K022609
107.

9

LISMAKEEGAN CHESTER Irish Sport Horse IRL 2008 Wałach kasztanowata F: Mohill Treble C / Mohil Cavalier Clover
M: Lismakeegan Pressure / Legal Pressure
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Luke O'Connor
K023670 372414004955830
108.

92

LOLITA BH WLKP POL 2006 Klacz gniada/156 F: Emetyt / Kwartet
M: La Rochelle BH / Arianin
O: Anton Huber Prodatecc
B: Bogna Hupa
K017944 POL007660980406
109.

21

LUKRECJA KUC POL 2006 Klacz ciemnogniada/kuc:120 F: Lukas / H-S Jason
M: Gwiazdka / nn
O: Artur Bar
B: Marcin Mach
K014456 POL013570279206
110.

172

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138cm F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
O: Joanna Majkowska
B: Ryszard Grams
K018799 POL013610202007
111.

47

MALIBU TRK POL 2008 Wałach gniada F: Viskis
M: Marka / Hamlet Go
O: Radwański Wojciech
B: Krzysztof Wojsiat
K014464
112.

143

MARKIZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Wałach siwa F: Cejero
M: Mylady
O: Gorsiak Rafał
B: Kerner Grzegorz
616009640116807
113.

22

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
114.

43

MAVANDER SP POL 2011 Wałach gniada F: Vanndam
M: Makabi
O: Łukasz Jończyk
B: Łukasz Jończyk
K023275
115.

53

MEDOR KF POL 2000 Ogier siwa/kuc: F: Wartownik
M: Modika
O: Piotr Szaturski
B: Ryszard Klimaszewski
1633/17
116.

175

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Michał Mordzelewski
B: nn
brak
117.

127

MISSISSIPI Connemara Pony POL 2012 Klacz siwa/kuc:146 cm F: INNELLAN PHOENIX
M: MYSTIC MOONSHADOW
O: KATARZYNA BOHDANOWICZ
B: KATARZYNA BOHDANOWICZ
K021250
118.

95

MISTER HANEK DRP POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Durello Top / Durello
M: Maskotka / Domingo
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Tomasz Kowala
K014016 POL013680046207
119.

26

MISTER STAKKATO S WLKP POL 2011 Ogier gniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Magia / Roland
O: Jadwiga Łoś
B: Jadwiga Łoś
K020359 616007661243011
120.

142

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA)
M: Młoda Panna / Who Knows
O: Sylwia Antoniuk
B: Justyna i Robert Tyliccy
K019250
121.

20

MOBY DIC KF POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Wartownik
M: Gucja
O: Marta Ferenc
B: Marta Ferenc
K021352 616013661209009
122.

138

MONT BLANC Trakeńska POL 2010 Wałach kara F: K2
M: Malaruna
O: Tomasz Porębski
B: Maciej Pietras
K017589
123.

55

MOREPARK AD ALTA Kuc Welsh Pony POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: .
M: .
O: Justyna Kopko
B: IRLANDIA
brak 890200000101988
124.

140

MR. CINNAMON SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Sword
M: Morgen / Rhytmus
O: Monika Popławska
B: Robert Stasiuk
K023721 616009580444631
125.

166

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Niwka
O: Maciej Nasiłowski
B: MK Filice
K019506
126.

64

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
brak
127.

141

NEAMPLA KWPN NLD 2009 Klacz kasztanowata F: Zendgraaf
M: Vabiola
O: Zofia Chrzanowska
B: G.H. Nijland
K022514
128.

52

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc: F: Alibaba
M: Niwka
O: Agnieszka Łazowska
B: Leon Gawroński
K021849 POL 013 52 00448 04
129.

18

NOBEL DU FOREST Selle Francais FRA 2001 Wałach kasztanowata F: Eliot Du Forest
M: Paola De Silly
O: Zuzanna Lach
B: francja
K008405
130.

134

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland
M: Naomi
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014127 616009661641004
131.

94

NORDIKA SP POL 2001 Klacz siwa F: Grot
M: Narlisa
O: Izabella Przeradowska
B: Polska
K023008
132.

115

NURMI SP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco-Fly
M: Nutella
O: Marek Niewiadomski
B: -
K022827
133.

85

OLIMPIA SP POL 2003 Klacz gniada F: Alfaro
M: Obiekcja
O: Małgorzata Wiśniewska
B: Polska
brak
134.

130

ORSON Szlachetna Polkrew POL 1999 Wałach kara F: Quirinus
M: Obrona
O: Kazimierz Jannasz
B: SK Nowielice
K005475
135.

102

P' QUATRO SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Putyfara / Louis
O: Maria Król
B: Maria Król
K020886 616009661404011
136.

146

PĄCZEK Huculska POL 2012 Ogier bułana/kuc:136 F: Natan
M: Pantera
O: Jakub Giżyński
B: Tadeusz Pęzioł
brak 616 012 58 05095 12
137.

79

PAMIR Koń Mały POL 2003 Wałach siwa F: Acton
M: Pacynka
O: Dominika Palczewska
B: Piotr Koch
brak POL 013 67 00031 03
138.

37

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: NN (Carmen s Neptun)
M: NN (Prima)
O: Beata Grabowska
B: SK Plekity
Brak
139.

122

POKUSA PKSP POL 2004 Klacz gniada F: Makker / Furore
M: Pola / Maram
O: Aleksandra Sawicka
B: Andrzej Nowakowski
K008500 POL009520000104
140.

139

POLONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Marino
M: Prelekcja
O: Jan Kalinowski
B: Andrzej Pohl
K008447
141.

131

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
142.

66

QUESTUS SP POL 2004 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Helena Szmalc
B: nn
brak
143.

72

QUINTANA Hanowerska POL 2009 Klacz ciemnogniada/173 F: Quintender
M: Wonderwall
O: Iwona Siwik
B: Hannoveraner Verband E.V.
K016327
144.

112

ROBINIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Le Mistral
M: Ronia
O: Michał Mordzelewski
B: Marcin Klinkiewicz
K023240
145.

165

ROLEX WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Himen / Oder
M: Rita / Arak
O: Klaudia Prymek
B:
K018756 616007520162906
146.

82

SAKAR Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/164 cm F: Acorino
M: Serenada
O: Jarosław Ptaszyński
B: Jonasz Boś
K012303
147.

144

SILEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Hokus Pokus/
M: Sparta/
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Jacek Lasota
brak
148.

24

SKARBOSZ Małopolska POL 2010 Wałach gniada F: Don Carlos
M: Sylistra
O: Wojciech Zalewski
B: Wojciecg Zalewski
K021364
149.

40

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa F: Devin du Maury
M: Skaluna/ Lump
O: Michał Mordzelewski
B: SK Ochaby
K015692
150.

60

SUDARUSHKA XX POL 2001 Klacz kasztanowata/mk:157 F: .
M: .
O: Tomasz Olszewski
B: ROSJA
K021113 62292929292900
151.

99

SUEDWINDS AMANDA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Perlmutt I / Calido I
O: Cezary Kozanecki
B:
K020070 DE421000250908 104NQ43
152.

30

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada F: Cwał
M: Sekwana
O: Katarzyna Wojdalska-Krypa
B: nn
K021643
153.

54

TANGENS KUC POL 2003 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Monika Karpińska
B: -
K019244
154.

171

TASMANIA SP POL 2011 Klacz gniada F: USTINOV
M: Tesmiran / Creool
O: Joanna Majkowska
B: .
K023059 616009610139611
155.

88

TENO SP POL 2003 Wałach gniada F: C
M: C
O: C
B: C
C
156.

119

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Sokrates
M: Tamiza
O: Adam Komorowski
B: Sylwester Kosiński
K021009
157.

67

TESCO SP POL 2003 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Marta Zadrożna
B: NN
oooo
158.

97

TESSA Kuc Wali. POL 1993 Klacz gniada/kuc:127 F: NN
M: NN
O: Kinga Leszek-Karwńska
B: Holandia
K002319 POL013520018693
159.

50

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:135 F: Camillo
M: THREE-STAR'S ORCHID
O: Dariusz Zubczyński
B: Ludwik Sander
K022625
160.

33

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa F: Ludger
M: Tajga
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
K015553 616013680110509
161.

164

TREVOR H DRP GER 2011 Wałach siwa/kuc:148 F: Timesquare / Tizian /Titus
M: Corrida / Corrado II / Cor De La Bryere
O: Zuzanna Prymek
B:
K023204 DE435350066511
162.

86

TWEEGY EWITA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: -
M: -
O: Klaudia Skłodowska
B: Polska
brak
163.

14

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel
M: Vales Molly
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
164.

23

VASYL Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Cewar
M: Visa
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Janus Agnieszka
K019466
165.

103

VINEYARD KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Pythagoras
M: P.Ruuters Pepper
O: Brygida Gawryszewska
B: JW Greve
K007035
166.

152

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass
M: Wygoda
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738
167.

167

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Goldstern / Ahorn
O: Marta Kotlarska
B:
K009862 5280030305238 102XR45
168.

109

WIVARO Holsztyn GER 2011 Wałach siwa F: Cosido
M: Wicarda
O: Janusz Jedynak
B: Houston Andrea
K021530
169.

5

WRÓŻBITA II KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:146 F: Cyklon Texass / Nando
M: Wróżka / Gregory
O: Piotr Zwierzyński
B: SK Nowielice
K010264 POL013640079904 103FX31
170.

163

ZAVIRA A HAN GER 2003 Klacz kasztanowata F: Zacharias / Zeus
M: Diamond / Drosselklang
O: Zbigniew Patejko
B: Erwin Von Dehsen
K008915 DE431315422303 103EJ12
171.

65

ZUCCHERO XX POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Fastand and Furious
M: Zarita
O: Jan Ratajczak
B: Grzegorz Kaczmarek
brak
Rider Club
Competition
Prize
Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
400
400
550
SUM:
1350.00
Głuchowska Małgorzata TKKF Ognisko Podkowa Leśna
50
SUM:
50.00
Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
300
200
SUM:
500.00
Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
400
SUM:
400.00
Kamiński Łukasz KU AZS Politechnika Warszawska
50
SUM:
50.00
Kociankowska Justyna Szkoła Sportów Konnych Stare Babice
250
SUM:
250.00
Kopko Justyna KSK Stare Babice
100
SUM:
100.00
Kozanecka Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
300
500
SUM:
800.00
Leszek-Karwańska Wiktoria BPK - MAZ
50
SUM:
50.00
Maślanka Bogdan bpk
50
SUM:
50.00
Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
300
SUM:
300.00
Mordzelewski Arkadiusz
600
SUM:
600.00
Naumiuk Roksana BPK - MAZ
50
SUM:
50.00
Pekaniec Maciej Agro-Aves Gajewniki
200
SUM:
200.00
Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
400
SUM:
400.00
Radwański Wojciech KJ Huzar Józefów
250
SUM:
250.00
Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
50
SUM:
50.00
Rzemykowska Marta SKJ Poczernin
100
SUM:
100.00
Sawicka Aleksandra SKJ Poczernin
150
SUM:
150.00
Sompol Gabriela bpk
200
SUM:
200.00
Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
50
SUM:
50.00
Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babicz Zuzanna
S.J Poster
JACKSON (75)
2017-11-18
26
2017-11-18
2017-11-19
1
2017-11-19
26
2017-11-19
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-11-19
1
2017-11-19
12
2017-11-19
1
MARKIZA (22)
2017-11-19
1
2017-11-19
23
2017-11-19
2
Baranowska Oliwia
TKKF Ognisko Podkowa
KOZAK (32)
2017-11-19
1
2017-11-19
13
Bisaga Ines
KU AZS UW
2017-11-19
1
Bohdanowicz Konstancja
bpk
ARIA (36)
2017-11-19
2017-11-19
2017-11-19
1
2017-11-19
1
Bozio Karolina
MILTON (175)
2017-11-19
2017-11-19
Buchcar Weronika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
ASPEN (111)
2017-11-18
26
2017-11-18
Buller Jan
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-11-18
2017-11-18
7
2017-11-18
4
2017-11-19
1
2017-11-19
3
Chrzanowska Zofia
Klub Jeździecki Wiktorowo
NEAMPLA (141)
2017-11-18
18
2017-11-18
17
2017-11-19
18
2017-11-19
2017-11-18
2017-11-18
15
2017-11-19
2017-11-19
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2017-11-18
1
2017-11-18
1
2017-11-19
2017-11-19
1
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2017-11-18
16
2017-11-18
7
2017-11-19
14
2017-11-19
6
BORMAN (160)
2017-11-18
5
2017-11-18
1
400
2017-11-19
1
400
2017-11-19
1
550
Daniłowska Karina
BPK
NAOMI (64)
2017-11-19
18
2017-11-19
4
2017-11-19
Dębowska Zuzanna
SJ Poster Piaseczno
2017-11-19
23
2017-11-19
Deptuła Maria
brak przynależności
PAMIR (79)
2017-11-18
13
2017-11-18
24
2017-11-18
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
2017-11-18
11
2017-11-19
18
Dzięgielewska Karina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
JOS (136)
2017-11-19
28
2017-11-19
3
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-11-19
1
2017-11-19
13
2017-11-19
2017-11-19
1
Fiks Zuzanna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
VASYL (23)
2017-11-19
14
Florczak Aleksandra
UKS PRIMO
FIRST (104)
2017-11-18
16
2017-11-18
Galanciak Roksana
BPK
KORD (81)
2017-11-18
23
2017-11-18
37
2017-11-18
Gierszewska Natalia
SKJ Bajardo Augustówek
CLANDOR (150)
2017-11-18
2017-11-18
2
Gintowt-Juchniewicz Zofia
SJ Poster Piaseczno
ROBINIA (112)
2017-11-18
2017-11-18
19
2017-11-19
9
2017-11-19
2
Głośniak Iga
UKS Primo Kozery
FIODOR (78)
2017-11-18
6
2017-11-18
3
Głuchowska Małgorzata
TKKF Ognisko Podkowa Leśna
CANTURA M (124)
2017-11-19
15
2017-11-19
5
50
Gorsiak Julia
Szybki Konik
MARKIZ (143)
2017-11-19
11
2017-11-19
1
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (113)
2017-11-18
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PASJA (37)
2017-11-19
1
2017-11-19
3
2017-11-19
14
Graczyk Julia
bpk
2017-11-18
1
2017-11-19
2017-11-19
9
2017-11-19
Grzymała Gabriela
SKJ Potęga Piekary
TASMANIA (171)
2017-11-18
1
2017-11-18
29
2017-11-18
2017-11-19
1
2017-11-19
1
2017-11-19
11
MAKS (172)
2017-11-18
2
2017-11-18
3
2017-11-19
20
2017-11-19
1
Huber Wiktoria
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2017-11-18
2
300
2017-11-18
3
200
Janiszewska Gabriela
bpk
2017-11-18
1
2017-11-18
2017-11-18
8
Janiszewska Lena
Bpk
HOTREX (117)
2017-11-18
1
2017-11-18
1
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
ORSON (130)
2017-11-19
21
PORTOS (131)
2017-11-18
10
2017-11-18
1
400
2017-11-19
7
2017-11-19
6
CLICQUOT (132)
2017-11-18
10
2017-11-18
5
2017-11-19
8
Janusik Maciej
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017-11-18
11
Janusz Aleksandra
SJ Poster Piaseczno
2017-11-19
12
2017-11-19
Janusz Izabela
SJ Poster Piaseczno
2017-11-19
19
2017-11-19
4
2017-11-19
Jończyk Łukasz
CLANDOR (150)
2017-11-19
3
2017-11-19
3
Jóźwik Zuzanna
Poster Piaseczno
JOCKER (39)
2017-11-19
1
2017-11-19
13
Kabala Wiktoria
KJ Akademia Kucania
2017-11-18
1
2017-11-18
10
2017-11-18
Kajak Dawid
KJ Aromer Józefin
GRYKA (73)
2017-11-18
1
2017-11-18
15
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
CASSIS Z (153)
2017-11-18
2017-11-18
2017-11-18
Kamiński Łukasz
KU AZS Politechnika Warszawska
BIQUEEN (51)
2017-11-18
6
2017-11-19
5
50
2017-11-19
16
Karczmarczuk Alicja
Largo Sp. z o.o.
2017-11-18
4
2017-11-18
13
2017-11-19
17
2017-11-19
9
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania
2017-11-19
12
2017-11-19
7
2017-11-19
Kociankowska Justyna
Szkoła Sportów Konnych Stare Babice
2017-11-19
24
2017-11-19
1
250
Kołacz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
VASYL (23)
2017-11-18
21
2017-11-18
Kołakowski Włodzimierz
K.J Walor
WIVARO (109)
2017-11-18
5
2017-11-18
20
Komorowska Alicja
SJ Poster Piaseczno
TENOR (119)
2017-11-18
8
2017-11-18
6
2017-11-19
9
2017-11-19
11
Kopacz Antonina
KJ Aromer Józefin
DOMINO (80)
2017-11-18
1
2017-11-18
6
Kopko Justyna
KSK Stare Babice
2017-11-19
8
2017-11-19
BONO (56)
2017-11-18
3
100
2017-11-19
14
2017-11-18
1
2017-11-18
29
2017-11-19
1
Kośmicka Adela
KJ Aldragho Piaseczno
2017-11-18
14
2017-11-18
Kotlarska Marta
KJ Aromer Józefin
WINNETOU (167)
2017-11-18
2017-11-18
2017-11-19
10
2017-11-19
8
Kowalska Paulina
BPK
JAZON (110)
2017-11-18
17
2017-11-18
Kozanecka Aleksandra
KJ Szumawa Bobrowiec
2017-11-18
2
300
2017-11-18
1
500
Kozon Kamila
St. KSK Stare Babice
FALLEN (137)
2017-11-19
6
2017-11-19
27
Król Weronika
St. KSK Stare Babice
2017-11-19
22
2017-11-19
Król Wiktoria
UKS Primo Kozery
P' QUATRO (102)
2017-11-18
9
2017-11-18
14
2017-11-19
2017-11-19
Krysiak Gabriela
Szybki Konik
PĄCZEK (146)
2017-11-19
1
2017-11-19
1
Kuptel Małgorzata
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
GUIDAM (105)
2017-11-18
5
2017-11-18
18
Lach Zuzanna
brak
2017-11-19
11
2017-11-19
6
Leszek-Karwańska Wiktoria
BPK - MAZ
2017-11-18
19
BAD BOY (98)
2017-11-18
4
50
2017-11-18
6
Lewandowska Aniela
KJ Akademia Kucania
2017-11-18
1
2017-11-18
1
2017-11-18
19
Lipiec Kalina
SKJ Potęga Piekary
DAGLEZJA (170)
2017-11-18
7
2017-11-18
2017-11-18
Ludwiniak Katarzyna
BPK
DODA (155)
2017-11-18
12
2017-11-18
2017-11-19
13
2017-11-19
13
Łaptaszyńska Magdalena
SJ Poster Piaseczno
FAMA (3)
2017-11-18
1
2017-11-18
17
2017-11-18
2017-11-18
2017-11-18
2017-11-18
Łazewski Marek
Bpk
DYNGUS (35)
2017-11-19
1
2017-11-19
16
2017-11-19
18
Łazowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
NESKA (52)
2017-11-18
1
2017-11-18
3
2017-11-18
22
Machniewicz Ewa
BPK
2017-11-18
1
2017-11-18
1
Maciąg Martyna
KJ Dworek Okuniew
ASTURIA (89)
2017-11-18
11
2017-11-18
23
2017-11-18
2017-11-19
13
2017-11-19
22
Małek Aleksandra
KJ Aldragho Piaseczno
MEDOR (53)
2017-11-18
1
2017-11-18
1
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (152)
2017-11-18
2
2017-11-18
2017-11-19
7
2017-11-19
Margas Julia
TKKF Ognisko Podkowa
KLARYSA (31)
2017-11-19
1
2017-11-19
1
Markiewicz Alicja
UKS Primo Warszawa
L-BRENDA (121)
2017-11-18
6
2017-11-18
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
ASCOT (61)
2017-11-18
2017-11-18
2017-11-19
6
2017-11-19
GAFA (169)
2017-11-18
20
2017-11-18
2017-11-19
10
2017-11-19
27
Maślanka Bogdan
bpk
KASTET (46)
2017-11-18
20
2017-11-18
4
50
2017-11-19
16
Matysiak Tomasz
KJ Aromer Józefin
LENOX (29)
2017-11-18
26
2017-11-18
2017-11-19
21
2017-11-19
Meder Hanna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
VASYL (23)
2017-11-19
Michalak Zofia
Brak
2017-11-18
10
2017-11-18
21
2017-11-19
5
2017-11-19
17
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2017-11-18
13
2017-11-18
4
2017-11-19
12
2017-11-19
2
300
Missala Magdalena
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017-11-18
32
2017-11-18
Mont-Jovet Natacha
.
HELERINA (100)
2017-11-18
24
2017-11-18
21
FAUNA (101)
2017-11-18
1
2017-11-18
26
2017-11-19
1
2017-11-19
11
Mordzelewski Arkadiusz
KAPITO (174)
2017-11-19
23
2017-11-19
2
600
Mordzelewski Michał
SJ Poster Piaseczno
2017-11-18
2017-11-18
2017-11-19
12
2017-11-19
15
2017-11-18
2017-11-19
13
2017-11-19
2
Mystkowska Aleksandra
Szybki Konik
SILEN (144)
2017-11-19
27
2017-11-19
2
Naruszewicz - Stroińska Julia
BPK (MAZ)
DAME (157)
2017-11-18
18
2017-11-18
7
2017-11-18
2017-11-19
15
2017-11-19
Nasiłowska Anna
KJ Aromer Józefin
2017-11-18
8
2017-11-18
2017-11-19
33
2017-11-19
20
Naumiuk Roksana
BPK - MAZ
TOPAZ (33)
2017-11-18
2
2017-11-18
5
50
Neska Aleksandra
bpk
2017-11-19
7
2017-11-19
5
2017-11-19
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
NURMI (115)
2017-11-18
4
2017-11-18
17
2017-11-19
14
2017-11-19
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin
CONQUISTA (106)
2017-11-18
11
2017-11-18
14
2017-11-19
11
2017-11-19
10
Orłoś Melania
bpk
KANTUS (114)
2017-11-18
20
2017-11-18
23
2017-11-18
2017-11-19
30
2017-11-19
Paliszkiewicz Natalia
Kj Legia Kozielska
2017-11-18
29
2017-11-18
33
2017-11-18
Pastorica Olaf
S.J Poster
2017-11-18
1
2017-11-18
2017-11-18
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
ZAVIRA A (163)
2017-11-18
2017-11-18
2017-11-19
Pawlak Małgorzata
KJ Humorek
CORRADO (42)
2017-11-18
1
2017-11-18
14
Pekaniec Maciej
Agro-Aves Gajewniki
CALIPSO (62)
2017-11-18
2017-11-18
2017-11-19
3
200
2017-11-19
4
Perquy Marta
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
JEDYNKA (135)
2017-11-19
25
2017-11-19
34
Piątkowska Aleksandra
KJ Strzała Krubiczew
2017-11-18
13
2017-11-18
2017-11-19
11
2017-11-19
Piątkowska Krystyna
TKKF Ognisko Podkowa
SZAFIR (30)
2017-11-19
1
2017-11-19
2017-11-19
15
Piątkowska Wiktoria
Bpk
TENO (88)
2017-11-18
2017-11-18
2017-11-19
10
Piotrowski Arkadiusz
Bpk
2017-11-18
26
2017-11-18
24
2017-11-19
16
Plichta Nadia
KJ Aldragho Piaseczno
TANGENS (54)
2017-11-18
33
2017-11-18
28
Porębska Weronika
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017-11-19
11
2017-11-19
31
2017-11-19
Poschauko Julia
KJ Legia Kozielska Warszawa
2017-11-19
18
2017-11-19
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
2017-11-18
16
2017-11-18
11
2017-11-19
10
2017-11-19
28
TREVOR H (164)
2017-11-18
10
2017-11-19
3
2017-11-19
ROLEX (165)
2017-11-18
9
2017-11-18
2017-11-19
1
400
Przybylska Kostancja
BPK (MAZ)
BUDUR (96)
2017-11-18
22
2017-11-18
8
2017-11-18
Przybylska Lidia
Szybki Konik
CZAPLA (145)
2017-11-19
2017-11-19
16
Ptaszyńska Aleksandra
Stowarzyszenie SKJ Grobice
SAKAR (82)
2017-11-19
26
2017-11-19
17
Radwański Wojciech
KJ Huzar Józefów
MALIBU (47)
2017-11-18
1
250
2017-11-19
24
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
DARFUR (107)
2017-11-19
2017-11-19
2017-11-19
Ratajczak Anna
SJ Poster Piaseczno
2017-11-18
14
2017-11-18
Ratajczak Julia
Klub Jeździecki Wiktorowo
2017-11-18
25
2017-11-18
26
2017-11-18
2017-11-19
11
2017-11-19
24
2017-11-19
Retka Krzysztof
St. Warszawski KJ
2017-11-18
8
2017-11-18
7
2017-11-19
4
50
2017-11-19
7
Roefler Zuzanna
Skj Bajardo
2017-11-18
7
2017-11-19
10
Rózga Bartłomiej
bpk
ELEKT (34)
2017-11-19
19
2017-11-19
20
2017-11-19
Rzemykowska Marta
SKJ Poczernin
VINEYARD (103)
2017-11-19
3
100
Sawicka Aleksandra
SKJ Poczernin
POKUSA (122)
2017-11-18
2
150
2017-11-18
12
2017-11-19
19
2017-11-19
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania
2017-11-19
2017-11-19
25
2017-11-19
25
Siwik Weronika
BPK (MAZ)
2017-11-18
12
2017-11-18
Skłodowska Klaudia
BPK
2017-11-18
28
2017-11-18
26
2017-11-19
15
2017-11-19
6
Skoczek Marek
KJ Aromer Józefin
2017-11-19
29
2017-11-19
Skulska Dominika
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017-11-18
26
Skulska Dominika
KSK Stare Babice
COCA (70)
2017-11-18
2017-11-18
14
2017-11-18
Smuk Julia
KJ Akademia Kucania
EMMA (27)
2017-11-18
1
2017-11-18
1
2017-11-18
9
Sobczak Weronika
KJ Akademia Kucania
DAMROKA (45)
2017-11-18
1
2017-11-18
1
2017-11-18
31
Sobiecka Nadia
KJ Akademia Kucania
DONALD (13)
2017-11-19
31
2017-11-19
2017-11-19
Sokołowska Kamila
Szybki Konik
ALPINEX (49)
2017-11-19
1
2017-11-19
1
Sompol Gabriela
bpk
FIDELIO (126)
2017-11-18
12
2017-11-18
3
200
2017-11-19
7
2017-11-19
5
Sosnowski Jakub
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017-11-19
8
Staniak Iza
Bpk
LE PARDUE (125)
2017-11-18
1
2017-11-18
1
2017-11-19
1
2017-11-19
1
Staniak Magda
bpk
AVON (158)
2017-11-18
13
2017-11-18
2017-11-19
16
2017-11-19
21
Stevnert Natalia
KJ Wiktorowo
2017-11-18
19
2017-11-18
2017-11-18
2017-11-19
5
2017-11-19
4
50
Strzeszewska Ewa
BPK (MAZ)
2017-11-18
15
2017-11-18
2017-11-19
30
2017-11-19
8
Sujecka Karolina
bpk maz
FUGA (173)
2017-11-18
5
2017-11-18
26
2017-11-19
11
2017-11-19
16
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
KUBA (44)
2017-11-18
1
2017-11-18
29
2017-11-18
12
Szmalc Helena
KJ Wiktorowo
QUESTUS (66)
2017-11-18
2017-11-18
2017-11-18
Szuba Paulina
KJ Wiktorowo
LIDKA (71)
2017-11-18
Tatko Dominika
bpk
2017-11-18
34
2017-11-18
39
2017-11-18
2017-11-19
2017-11-19
Tomann Laura
niezrzeszony
FARYS (156)
2017-11-18
26
2017-11-18
2017-11-19
2017-11-19
9
Trzaska Laura
KJ Strzała Krubiczew
POLONIA (139)
2017-11-19
2017-11-19
Von Mauberg Wiktoria
KJ Wiktorowo
2017-11-18
2017-11-18
2017-11-18
Wardzyńska Aleksandra
Brak
IWA-R (149)
2017-11-18
2017-11-18
27
2017-11-18
38
Wcisło Magdalena
Largo Sp. z o. o.
CARLO R (120)
2017-11-18
19
2017-11-18
6
2017-11-18
2017-11-19
28
2017-11-19
Werelich Zuzanna
Bpk
NOMINACJA (134)
2017-11-18
4
2017-11-18
1
2017-11-18
25
2017-11-19
17
2017-11-19
19
2017-11-19
Wesołowska Aniela
Klub Sportowy AZS AWF Warszawa
NORDIKA (94)
2017-11-18
2017-11-18
Wilińska Martyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017-11-19
29
Winiarska Zofia
Bpk
KINRA (59)
2017-11-18
26
2017-11-18
2017-11-19
1
2017-11-19
Wiśniewska Aleksandra
SKF KJ Hippica Polonia Słupno
2017-11-18
Witkowska Julia
SKJ Beckersport Raszyn
KSENA (162)
2017-11-19
Wojcieska Oliwia
brak przynależności klubowej
2017-11-19
2
2017-11-19
32
2017-11-19
Wojtaszek Aleksandra
Kj Humorek
FOKUS (48)
2017-11-18
1
2017-11-18
16
2017-11-18
Zadrożna Marta
Klub Jeździecki Wiktorowo
TESCO (67)
2017-11-18
7
2017-11-18
22
2017-11-18
2017-11-19
26
2017-11-19
Zajkowska Klaudia
BPK - MAZ
2017-11-18
5
2017-11-18
TESSA (97)
2017-11-18
18
2017-11-18
25
Zawiska Aleksandra
BPK
OLIMPIA (85)
2017-11-18
2017-11-18
15
2017-11-18
9
2017-11-19
1
2017-11-19
22
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
2017-11-18
29
2017-11-18
30
2017-11-18
Zwierzyńska Żaneta
KJ Aromer Józefin
2017-11-18
3
2017-11-19
1
2017-11-18
2
2017-11-19
1
2017-11-18
9
2017-11-19
4
2017-11-19
2
150
2017-11-18
26
2017-11-19
1
2017-11-19
13

Number of Riders: 156

Number of Horses: 171

The sum of prizes: 6 100.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl