Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
235 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 11:21:48
2017-12-13 11:20:05
Beata Szumińska CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x R1/N/Konkurs nr R1, klasa N Regionalna, zwykły, wys.120 cm (art. 238.2.1)
234 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 15:55:23
2017-12-12 12:44:32
Zofia Ciecholewska FUNNY BOY
  • 2x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x T2/L/Konkurs nr T2, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2/P/Konkurs nr R2, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
233 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 22:02:42
2017-12-11 20:50:21
Żaneta Zwierzyńska WRÓŻBITA II
  • 1x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x T2/L/Konkurs nr T2, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x T3/L/Konkurs nr T3, Open Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
232 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 22:02:24
2017-12-11 20:48:36
Żaneta Zwierzyńska BURSZTYN
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 4/N/4. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 5/N1/5. Eliminacja HPP - OPEN, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. N1 125 cm
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
229 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 16:32:14
2017-12-11 14:51:18
Weronika Wiszorowska OLIWIA
  • 1x T3/L/Konkurs nr T3, Open Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x Licencyjny/L/Konkurs nr R3 Licencyjny, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
228 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 14:37:12
2017-12-11 14:34:57
Zuzanna Dębowska ROBINIA
  • 2x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
227 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 11:58:36
2017-12-11 11:19:47
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x T2/L/Konkurs nr T2, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2/P/Konkurs nr R2, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
226 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 11:58:15
2017-12-11 11:19:12
Karina Daniłowska NAOMI
  • 2x T2/L/Konkurs nr T2, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
225 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 11:57:59
2017-12-11 11:19:03
Paulina Kozakiewicz MIDNIGHT STAR
  • 1x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x R2/P/Konkurs nr R2, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2/N/Konkurs nr R2, klasa N Regionalna, zwykły, wys.120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3/N/Konkurs nr R3, klasa N, zwykły Regionalna, wys.120 cm (art. 238.2.1)
224 ENTRY ACCEPTED 2017-12-10 20:25:32
2017-12-10 20:16:25
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 2x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x T2/L/Konkurs nr T2, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x T3/L/Konkurs nr T3, Open Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
223 ENTRY ACCEPTED 2017-12-10 19:52:14
2017-12-10 19:50:48
Mateusz Tyszko ALINA
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
222 ENTRY ACCEPTED 2017-12-10 19:52:37
2017-12-10 19:44:03
Mateusz Tyszko DIRTY HARRY
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
221 ENTRY ACCEPTED 2017-12-10 19:53:02
2017-12-10 19:43:10
Mateusz Tyszko NEMIROFF
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
220 ENTRY ACCEPTED 2017-12-10 19:53:31
2017-12-10 18:05:46
Marta Polkowska CYKLAMEN
  • 1x T2/L/Konkurs nr T2, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2/P/Konkurs nr R2, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
219 ENTRY ACCEPTED 2017-12-10 18:01:08
2017-12-10 17:58:47
Weronika Rogalska ANCONA
  • 1x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
218 ENTRY ACCEPTED 2017-12-10 17:03:11
2017-12-10 17:01:12
Paweł Jachymek SZAMAN
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
217 ENTRY ACCEPTED 2017-12-10 17:01:08
2017-12-10 15:02:00
Gabriela Sompol FIDELIO
  • 1x R1/N/Konkurs nr R1, klasa N Regionalna, zwykły, wys.120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2/N/Konkurs nr R2, klasa N Regionalna, zwykły, wys.120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3/N/Konkurs nr R3, klasa N, zwykły Regionalna, wys.120 cm (art. 238.2.1)
216 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 08:01:33
2017-12-09 16:37:59
Sara Patejko ZAVIRA A
  • 1x Licencyjny/L/Konkurs nr R2 Licencyjny, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x R2/P/Konkurs nr R2, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
215 ENTRY ACCEPTED 2017-12-09 15:43:31
2017-12-09 15:40:41
Maria Góralska ILLAPA L
  • 2x T2/L/Konkurs nr T2, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x T3/L/Konkurs nr T3, Open Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
214 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 23:15:26
2017-12-08 22:59:11
Agnieszka Piotrowska MONTANA
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x R1/N/Konkurs nr R1, klasa N Regionalna, zwykły, wys.120 cm (art. 238.2.1)
213 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 21:11:05
2017-12-08 21:09:38
Marta Grudzień CONTRA MELLONI
  • 1x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x T2/L/Konkurs nr T2, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2/P/Konkurs nr R2, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
212 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 20:43:30
2017-12-08 20:37:12
Jacek Muraczewski ARIA
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
211 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 18:28:30
2017-12-08 18:16:33
Róża Konieczna MAVANDER
  • 2x Licencyjny/L/Konkurs nr R1 Licencyjny, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
210 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 18:21:51
2017-12-08 18:16:32
Zofia Klimaszewska CARAT
  • 1x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
209 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 18:21:21
2017-12-08 18:16:05
Włodzimierz Gieryszewski DINA
  • 1x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
208 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 16:16:02
2017-12-08 16:04:46
Damian Zmorek PICCOLO
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 5/N1/5. Eliminacja HPP - OPEN, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. N1 125 cm
  • 1x 6/C/6. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
207 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 16:15:40
2017-12-08 16:02:56
Damian Zmorek DIEGO
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
  • 1x 8/CC/8. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
  • 1x 12/CC1/12. GRAND PRIX Eliminacja HPP - Seniorzy, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. CC1 145 cm
205 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 10:53:35
2017-12-08 10:33:26
Konstancja Von Mauberg FOLLOW ME
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x R2/P/Konkurs nr R2, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4/N/4. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
204 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 20:54:48
2017-12-07 20:24:49
Weronika Król LISMAKEEGAN CHESTER
  • 1x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x R3/P/Konkurs nr R3, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
203 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 20:52:21
2017-12-07 20:17:40
Weronika Król KEMARA
  • 2x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x T3/L/Konkurs nr T3, Open Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
202 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 12:49:47
2017-12-07 12:47:55
Monika Balcer COLOURFUL W.Z.
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 4/N/4. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 6/C/6. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
201 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 12:50:04
2017-12-07 12:19:36
Łucja Majka ALWARO
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x R1/N/Konkurs nr R1, klasa N Regionalna, zwykły, wys.120 cm (art. 238.2.1)
200 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 06:09:15
2017-12-06 23:59:52
Marta Dąbrowska LAMARCK
  • 1x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x R2/P/Konkurs nr R2, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4/N/4. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
199 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 06:08:55
2017-12-06 23:58:42
Marta Dąbrowska CHAMP ACOR
  • 1x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x T2/L/Konkurs nr T2, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x T3/L/Konkurs nr T3, Open Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
197 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 23:27:55
2017-12-06 23:14:49
Stanisław Przedpełski ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
196 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 23:27:40
2017-12-06 23:14:19
Stanisław Przedpełski SUN PAULA
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
195 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 23:27:24
2017-12-06 23:13:49
Stanisław Przedpełski CANJER HST
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
194 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 22:34:15
2017-12-06 22:32:39
Justyna Kopko HAMLET F.S.
  • 2x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3/P/Konkurs nr R3, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
193 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 22:33:56
2017-12-06 22:31:57
Justyna Kopko BONO
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x R3/N/Konkurs nr R3, klasa N, zwykły Regionalna, wys.120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3/P/Konkurs nr R3, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
192 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 22:33:11
2017-12-06 22:30:47
Julia Graczyk SUDARUSHKA
  • 2x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x T3/L/Konkurs nr T3, Open Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3/P/Konkurs nr R3, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
191 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 22:16:37
2017-12-06 20:08:49
Magdalena Szturmowicz TOLTECHI GP Z
  • 1x R2/P/Konkurs nr R2, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4/N/4. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x R3/N/Konkurs nr R3, klasa N, zwykły Regionalna, wys.120 cm (art. 238.2.1)
187 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 15:37:35
2017-12-06 15:35:18
Martyna Ostapczuk SILVER V
  • 1x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x R1/N/Konkurs nr R1, klasa N Regionalna, zwykły, wys.120 cm (art. 238.2.1)
186 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 15:37:18
2017-12-06 15:34:04
Martyna Ostapczuk CARPEDIEM
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x R1/N/Konkurs nr R1, klasa N Regionalna, zwykły, wys.120 cm (art. 238.2.1)
185 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 14:09:16
2017-12-06 10:52:12
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x R1/N/Konkurs nr R1, klasa N Regionalna, zwykły, wys.120 cm (art. 238.2.1)
184 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 14:09:29
2017-12-06 10:49:30
Dawid Kubiak COUNTESS OF HIGHFIELDS
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
183 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 14:09:44
2017-12-06 10:48:38
Dawid Kubiak CARDAMON
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 22:42:23
2017-12-05 22:37:47
Marie Janekovic GIORGIO W
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
181 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 22:42:44
2017-12-05 22:36:06
Marie Janekovic DIANITA-H
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
180 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 22:43:11
2017-12-05 22:35:42
Maja Oryga-Siwiak FLORIS T
  • 1x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 22:43:35
2017-12-05 22:35:01
Julia Kurosz LUNA
  • 2x Licencyjny/L/Konkurs nr R1 Licencyjny, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
178 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 22:43:59
2017-12-05 22:34:21
Aleksandra Pachnik LADY CANTA
  • 2x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
177 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 22:44:19
2017-12-05 22:33:50
Grzegorz Kubiak ESCORIAL
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
176 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 22:44:35
2017-12-05 22:31:28
Grzegorz Kubiak PANJAA
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 22:44:49
2017-12-05 22:31:04
Grzegorz Kubiak FLOYD
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
174 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 22:45:03
2017-12-05 22:30:43
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
173 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 22:45:19
2017-12-05 22:30:24
Grzegorz Kubiak BOTOKS
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
172 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 22:45:35
2017-12-05 22:30:03
Grzegorz Kubiak ALOUBETTE
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
171 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 22:42:01
2017-12-05 22:29:41
Anna Bąk CARO
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
169 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 14:54:35
2017-12-05 14:53:10
Jan Buller CO TY NA TO
  • 2x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 13:58:40
2017-12-05 13:41:21
Konstancja Von Mauberg FOLLOW ME
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
167 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 13:58:19
2017-12-05 13:40:37
Natalia Stevnert BASTYLIA
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
165 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 12:51:40
2017-12-04 18:11:50
Marta Rzemykowska VINEYARD
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
164 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 16:14:16
2017-12-04 16:08:51
Natalia Stefańska ISGAAR
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 4/N/4. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
163 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 15:57:19
2017-12-04 15:54:36
Oliwia Płatek TIK TAK
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 5/N1/5. Eliminacja HPP - OPEN, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. N1 125 cm
  • 1x 6/C/6. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 10/C1/10. Finał Średniej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. C1 135 cm
162 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 14:32:20
2017-12-04 14:29:13
Łukasz Jończyk TREZOR
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 4/N/4. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 6/C/6. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 10/C1/10. Finał Średniej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. C1 135 cm
161 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 13:21:10
2017-12-04 13:19:22
Joanna Procyszyn ALMERO
  • 2x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x T2/L/Konkurs nr T2, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x T3/L/Konkurs nr T3, Open Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
160 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 10:19:37
2017-12-04 10:17:09
Michał Piątkowski LIGHTNING 100
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
  • 1x 8/CC/8. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
  • 1x 12/CC1/12. GRAND PRIX Eliminacja HPP - Seniorzy, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. CC1 145 cm
159 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 09:11:36
2017-12-04 09:03:21
Julia Ostrowska EVENING BREEZE
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
158 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 09:13:45
2017-12-04 08:39:41
Jagna Świtoń KORAL
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
157 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 22:22:12
2017-12-03 22:08:22
Aleksandra Dąbkowska HOLLIDAY
  • 1x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x T2/L/Konkurs nr T2, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2/P/Konkurs nr R2, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x T3/L/Konkurs nr T3, Open Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3/P/Konkurs nr R3, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
155 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 21:25:26
2017-12-03 17:55:43
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 2x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x T2/L/Konkurs nr T2, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2/P/Konkurs nr R2, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
154 ENTRY ACCEPTED 2017-12-09 11:43:37
2017-12-03 14:21:38
Maja Piotrowska HANTERKA
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 4/N/4. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x R2/N/Konkurs nr R2, klasa N Regionalna, zwykły, wys.120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
153 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:14:44
2017-12-02 23:24:44
Matylda Kasner PERŁA R
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
152 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 06:04:05
2017-12-02 23:24:14
Matylda Kasner ARES
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 7/C1/7. Eliminacja HPP - Juniorzy, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. C1 135 cm
151 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 06:04:18
2017-12-02 23:23:37
Matylda Kasner BONGO
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 4/N/4. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
150 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 06:03:32
2017-12-02 23:23:00
Matylda Kasner CALOTTA
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 6/C/6. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
149 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 11:57:08
2017-12-02 22:46:55
Julia Regucka JOY OF KILIAN
  • 2x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x T2/L/Konkurs nr T2, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x T3/L/Konkurs nr T3, Open Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
148 ENTRY ACCEPTED 2017-12-02 10:32:16
2017-12-02 10:27:26
Tomasz Olszewski LORD FABIA
  • 1x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2017-12-02 10:32:30
2017-12-02 10:26:51
Tomasz Olszewski CORTEZ
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 4/N/4. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 6/C/6. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
146 ENTRY ACCEPTED 2017-12-02 10:31:55
2017-12-02 10:25:45
Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
  • 1x 8/CC/8. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
  • 1x 12/CC1/12. GRAND PRIX Eliminacja HPP - Seniorzy, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. CC1 145 cm
145 ENTRY ACCEPTED 2017-12-02 08:13:21
2017-12-02 08:05:27
Michał Mordzelewski DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 6/C/6. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
143 ENTRY ACCEPTED 2017-12-01 16:58:37
2017-12-01 16:48:15
Aleksandra Bolko FATIMA
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
142 ENTRY ACCEPTED 2017-12-01 16:59:05
2017-12-01 16:47:48
Aleksandra Bolko BUTTERFLY
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
141 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 15:52:25
2017-11-30 14:45:14
Edyta Tuwalska GALEON
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 6/C/6. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 10/C1/10. Finał Średniej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. C1 135 cm
140 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 15:52:41
2017-11-30 14:43:57
Ewa Sekuła BANGKOK
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 4/N/4. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 6/C/6. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
139 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 15:52:10
2017-11-30 13:25:30
Joanna Sukiennik CARENZO
  • 1x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 12:48:36
2017-11-29 13:29:12
Julia Stryczyńska ALWARO
  • 1x R2/P/Konkurs nr R2, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3/P/Konkurs nr R3, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
137 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 11:04:00
2017-11-29 10:58:03
Pola Wawrzyniak ISSOS
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
136 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 11:03:42
2017-11-29 10:57:36
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
135 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 11:02:37
2017-11-29 10:57:02
Nina Milczarek RISOTTO
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
134 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 11:02:15
2017-11-29 10:56:37
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
133 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 10:54:17
2017-11-29 10:47:33
Amelia Krywult CHERROKEE
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
132 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 10:54:01
2017-11-29 10:46:50
Maja Gutorska AROMAT
  • 1x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 10:53:48
2017-11-29 10:46:20
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
130 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 10:53:27
2017-11-29 10:45:52
Andrzej Głoskowski BACHELOR LAD
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
129 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 10:52:56
2017-11-29 10:45:23
Andrzej Głoskowski MERLIN VAN'T HEIKE
  • 1x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 10:53:14
2017-11-29 10:44:50
Jakub Dołhun WESFALIA
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
127 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 10:52:35
2017-11-29 10:44:22
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
126 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 10:52:14
2017-11-29 10:43:40
Salih Barlas FOREST
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
125 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 07:02:44
2017-11-28 23:10:34
Katarzyna Stążka STACHATO
  • 1x T2/L/Konkurs nr T2, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2/P/Konkurs nr R2, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x T3/L/Konkurs nr T3, Open Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3/P/Konkurs nr R3, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
123 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 22:29:17
2017-11-28 22:22:11
Seweryn Murdzia ULA BAJOU-K
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
  • 1x 8/CC/8. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
  • 1x 12/CC1/12. GRAND PRIX Eliminacja HPP - Seniorzy, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. CC1 145 cm
121 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 18:01:08
2017-11-28 17:57:23
Leszek Nieużyła DARAVELL
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 5/N1/5. Eliminacja HPP - OPEN, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. N1 125 cm
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
120 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 18:00:54
2017-11-28 17:56:27
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 5/N1/5. Eliminacja HPP - OPEN, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. N1 125 cm
  • 1x 6/C/6. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
  • 1x 10/C1/10. Finał Średniej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. C1 135 cm
119 ENTRY ACCEPTED 2017-12-10 17:00:38
2017-11-28 17:55:41
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 4/N/4. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
118 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 14:37:56
2017-11-28 14:35:57
Julia Bogalecka ASER
  • 1x 6/C/6. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 8/CC/8. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
  • 1x 11/CC/11. Eliminacja HPP - Młodzi Jeźdźcy, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. CC 140 cm
114 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 02:54:08
2017-11-27 22:26:38
Daniel Wróblewski BE BALOU
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
113 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 02:53:23
2017-11-27 22:25:36
Daniel Wróblewski ASHLEY S
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
112 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 19:42:10
2017-11-27 20:02:11
Ewa Mulik FORIA
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x R1/N/Konkurs nr R1, klasa N Regionalna, zwykły, wys.120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4/N/4. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x R2/N/Konkurs nr R2, klasa N Regionalna, zwykły, wys.120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
110 ENTRY ACCEPTED 2017-12-10 17:59:41
2017-11-27 13:11:15
Gabriela Biedka CHALLENGER DU TOULTIA Z
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 6/C/6. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 10/C1/10. Finał Średniej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. C1 135 cm
109 ENTRY ACCEPTED 2017-11-27 13:31:32
2017-11-27 12:19:36
Katarzyna Romanko SHAMANKA
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
108 ENTRY ACCEPTED 2017-11-27 13:31:18
2017-11-27 12:18:22
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
107 ENTRY ACCEPTED 2017-11-27 13:31:05
2017-11-27 11:07:45
Wiktoria Leszek-Karwańska BAD BOY
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 4/N/4. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 7/C1/7. Eliminacja HPP - Juniorzy, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. C1 135 cm
  • 1x 10/C1/10. Finał Średniej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. C1 135 cm
106 ENTRY ACCEPTED 2017-11-27 10:57:34
2017-11-27 10:56:28
Olaf Klein FIRST ONE
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
105 ENTRY ACCEPTED 2017-11-27 10:56:52
2017-11-27 10:56:13
Olaf Klein CHASSOT
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
103 ENTRY ACCEPTED 2017-11-27 10:56:13
2017-11-27 09:23:22
Samanta Forlini KONTENDRO
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
101 ENTRY ACCEPTED 2017-11-26 13:27:12
2017-11-26 13:18:36
Krzysztof Leśniak CAPITAL BEJ
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
100 ENTRY ACCEPTED 2017-11-26 13:27:25
2017-11-26 13:18:03
Krzysztof Leśniak CHACCO BOY 7
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
99 ENTRY ACCEPTED 2017-11-26 13:27:39
2017-11-26 13:16:20
Natalia Koziarowska REMEMBER KG
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
98 ENTRY ACCEPTED 2017-11-26 13:27:55
2017-11-26 13:15:55
Natalia Koziarowska LAUSSANNE 65
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
97 ENTRY ACCEPTED 2017-11-26 13:26:57
2017-11-26 10:34:21
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
96 ENTRY ACCEPTED 2017-11-26 10:35:03
2017-11-26 10:33:39
Martyna Rynkiewicz NELA
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
95 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 20:40:39
2017-11-25 20:21:40
Ewa Mazurowska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 6/C/6. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 10/C1/10. Finał Średniej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. C1 135 cm
93 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 17:17:41
2017-11-25 16:02:48
Wiktoria Huber LOLITA BH
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
91 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 14:10:14
2017-11-25 11:41:51
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 4/N/4. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
90 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 06:48:53
2017-11-24 22:04:10
Julia Szychowiak TORNADO
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 5/N1/5. Eliminacja HPP - OPEN, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. N1 125 cm
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
89 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 06:50:49
2017-11-24 03:10:05
Paulina Kozakiewicz COCO CHANEL
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 5/N1/5. Eliminacja HPP - OPEN, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. N1 125 cm
  • 1x 6/C/6. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 10/C1/10. Finał Średniej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. C1 135 cm
88 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 06:51:05
2017-11-24 03:09:21
Paulina Kozakiewicz COCO ALBORADA Z
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 5/N1/5. Eliminacja HPP - OPEN, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. N1 125 cm
  • 1x 6/C/6. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 10/C1/10. Finał Średniej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. C1 135 cm
87 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 23:13:19
2017-11-22 23:00:34
Agata Skrzypiec LANDLIEBE JO WE
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
86 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 23:13:35
2017-11-22 23:00:10
Agata Skrzypiec BERLINA
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
85 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 21:11:50
2017-11-21 21:07:55
Zuzanna Jarocka CONNER
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
84 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 13:41:51
2017-11-21 13:16:37
Zofia Gintowt-Juchniewicz ROBINIA
  • 1x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x T2/L/Konkurs nr T2, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2/P/Konkurs nr R2, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x T3/L/Konkurs nr T3, Open Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3/P/Konkurs nr R3, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
83 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 10:38:49
2017-11-21 10:34:54
Gabriel Głusek URIAS
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 5/N1/5. Eliminacja HPP - OPEN, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. N1 125 cm
  • 1x 10/C1/10. Finał Średniej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. C1 135 cm
82 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 10:18:29
2017-11-21 10:12:20
Łukasz Koza STIGMATICA
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 4/N/4. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 6/C/6. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 10/C1/10. Finał Średniej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. C1 135 cm
81 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 10:18:41
2017-11-21 10:11:43
Łukasz Koza CHITO BLUE
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
  • 1x 6/C/6. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 8/CC/8. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
  • 1x 10/C1/10. Finał Średniej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. C1 135 cm
80 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 10:18:15
2017-11-21 10:06:55
Łukasz Koza CARTOGRAN`S KISS
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
  • 1x 6/C/6. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 8/CC/8. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
  • 1x 12/CC1/12. GRAND PRIX Eliminacja HPP - Seniorzy, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. CC1 145 cm
76 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 19:35:27
2017-11-20 19:25:12
Krzysztof Retka NINTO CHICO
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
75 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 19:35:43
2017-11-20 19:24:01
Krzysztof Retka MISTER STAKKATO S
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
74 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 19:35:56
2017-11-20 19:18:16
Krzysztof Retka M CANTORI S
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
73 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 19:36:10
2017-11-20 19:16:46
Krzysztof Retka EVERDI
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
  • 1x 12/CC1/12. GRAND PRIX Eliminacja HPP - Seniorzy, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. CC1 145 cm
72 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 19:36:25
2017-11-20 19:14:54
Krzysztof Retka ETO'O
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
71 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 19:11:22
2017-11-20 19:07:13
Martyna Kałdonek COCORRADO
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 7/C1/7. Eliminacja HPP - Juniorzy, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. C1 135 cm
  • 1x 10/C1/10. Finał Średniej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. C1 135 cm
70 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 18:45:26
2017-11-20 18:20:52
Julia Sobiepańska EVER FOR EVER
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x R2/P/Konkurs nr R2, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4/N/4. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
69 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 18:45:11
2017-11-20 17:58:08
Ewa Strzeszewska CONQUESTINA
  • 2x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x T2/L/Konkurs nr T2, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2/P/Konkurs nr R2, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3/P/Konkurs nr R3, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 17:25:39
2017-11-20 17:15:50
Magdalena Matuszewska CAMPINO 467
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
  • 1x 8/CC/8. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
  • 1x 12/CC1/12. GRAND PRIX Eliminacja HPP - Seniorzy, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. CC1 145 cm
66 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 14:17:53
2017-11-20 13:08:13
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 5/N1/5. Eliminacja HPP - OPEN, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. N1 125 cm
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
65 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 14:18:11
2017-11-20 13:07:07
Olga Celska ESCATO
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 5/N1/5. Eliminacja HPP - OPEN, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. N1 125 cm
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
64 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 10:51:13
2017-11-20 10:19:13
Karolina Chimkowska VAL DE FRANCE
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
63 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 06:08:25
2017-11-19 23:45:43
Dominika Kubacka ULEWA 2-K
  • 2x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
62 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 06:08:38
2017-11-19 22:11:03
Łukasz Kamiński BIQUEEN
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
61 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 06:08:50
2017-11-19 21:48:16
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 4/N/4. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
59 ENTRY ACCEPTED 2017-11-19 20:03:48
2017-11-19 10:48:33
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 5/N1/5. Eliminacja HPP - OPEN, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. N1 125 cm
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
58 ENTRY ACCEPTED 2017-11-19 20:04:00
2017-11-19 10:38:46
Natalia Liszewska SUPREME
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
57 ENTRY ACCEPTED 2017-11-19 20:04:16
2017-11-19 10:38:20
Natalia Liszewska CALVADOS
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
56 ENTRY ACCEPTED 2017-11-18 21:55:57
2017-11-18 21:48:00
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 4/N/4. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 5/N1/5. Eliminacja HPP - OPEN, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. N1 125 cm
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
55 ENTRY ACCEPTED 2017-11-18 21:56:13
2017-11-18 21:47:07
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 5/N1/5. Eliminacja HPP - OPEN, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. N1 125 cm
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
53 ENTRY ACCEPTED 2017-12-10 20:10:29
2017-11-18 15:43:54
Zofia Kuliszewska ROSA GP Z
  • 1x T2/L/Konkurs nr T2, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2/P/Konkurs nr R2, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x T3/L/Konkurs nr T3, Open Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3/P/Konkurs nr R3, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
52 ENTRY ACCEPTED 2017-11-18 21:56:51
2017-11-18 15:16:25
Anna Seroka EXTRA DOLLARS
  • 1x 6/C/6. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 8/CC/8. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
  • 1x 11/CC/11. Eliminacja HPP - Młodzi Jeźdźcy, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. CC 140 cm
49 ENTRY ACCEPTED 2017-11-18 21:57:29
2017-11-17 22:29:14
Tomasz Miśkiewicz LUPINO 17
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
48 ENTRY ACCEPTED 2017-11-18 21:57:44
2017-11-17 22:28:51
Tomasz Miśkiewicz HAJDA
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
47 ENTRY ACCEPTED 2017-11-18 21:57:57
2017-11-17 22:28:32
Tomasz Miśkiewicz FOR VITO
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
46 ENTRY ACCEPTED 2017-11-18 21:58:09
2017-11-17 22:28:08
Tomasz Miśkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
41 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 11:30:46
2017-11-17 10:56:29
Ludwika Hrabska GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
40 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 11:30:59
2017-11-17 10:35:25
Alicja Ciarczyńska ENDEMIT
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
39 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 11:30:26
2017-11-17 10:34:56
Alicja Ciarczyńska CARUNO 3
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
38 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 15:09:26
2017-11-16 15:06:59
Beniamin Tomaszewski CORTINELLA
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
37 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 15:06:49
2017-11-16 15:06:12
Beniamin Tomaszewski DUKE
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
36 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 14:51:55
2017-11-16 14:51:16
Natalia Stefańska PAPILLON 142
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 5/N1/5. Eliminacja HPP - OPEN, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. N1 125 cm
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
35 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 14:51:38
2017-11-16 14:50:03
Natalia Stefańska COPIENE Z
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 4/N/4. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 5/N1/5. Eliminacja HPP - OPEN, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. N1 125 cm
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
34 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 14:45:53
2017-11-16 14:44:47
Laura Barańska CYPRIANO
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 14:46:08
2017-11-16 14:43:28
Mikołaj Barański KILPATRICK ROYAL
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
32 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 14:45:37
2017-11-16 14:42:17
Mikołaj Barański CEREMBER ME M
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
31 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 14:42:13
2017-11-16 14:41:16
Laura Barańska CODETIA VDL
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
30 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 15:42:39
2017-11-15 15:38:22
Ewa Wikalińska ZABOU
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
29 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 15:42:23
2017-11-15 15:37:27
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
28 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 11:56:31
2017-11-14 12:12:19
Łucja Majka SAN REMO
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x R1/N/Konkurs nr R1, klasa N Regionalna, zwykły, wys.120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2/P/Konkurs nr R2, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4/N/4. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
26 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 06:49:07
2017-11-09 23:20:02
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 4/N/4. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 5/N1/5. Eliminacja HPP - OPEN, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. N1 125 cm
  • 1x 9/N/9. Finał Małej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. N 120 cm
24 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 22:22:34
2017-11-09 23:10:29
Aleksandra Dąbkowska BORMAN
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
23 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 13:22:06
2017-11-09 11:50:29
Julia Krawczyk PERSJA D
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 4/N/4. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 7/C1/7. Eliminacja HPP - Juniorzy, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. C1 135 cm
  • 1x 10/C1/10. Finał Średniej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. C1 135 cm
22 ENTRY ACCEPTED 2017-12-02 08:17:35
2017-11-08 18:48:59
Karolina Kłos GREGORY
  • 2x T2/L/Konkurs nr T2, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x T3/L/Konkurs nr T3, Open Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2017-11-04 08:30:35
2017-11-04 07:54:30
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 18:34:03
2017-11-03 18:31:01
Justyna Gaczkowska BAJKA
  • 2x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x T2/L/Konkurs nr T2, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x T3/L/Konkurs nr T3, Open Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 07:23:20
2017-10-30 00:42:09
Bogusz Dąbrowski FANTAZY L
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
12 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 06:39:11
2017-10-30 00:41:14
Judyta Koczorowska BOSS
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 5/N1/5. Eliminacja HPP - OPEN, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. N1 125 cm
10 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 16:27:11
2017-10-28 17:50:44
Wiktoria Głowacka ARONIA
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
  • 1x 7/C1/7. Eliminacja HPP - Juniorzy, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. C1 135 cm
9 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 21:29:17
2017-10-25 21:29:01
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x T1/L/Konkurs nr T1, Open klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1/P/Konkurs nr R1, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 21:29:04
2017-10-25 21:26:41
Karolina Godoś COSA CHE
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
7 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 21:28:48
2017-10-25 21:25:44
Karolina Godoś CAPPONE
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
6 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 22:02:00
2017-10-23 13:45:53
Weronika Minkiewicz WEIDA
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
  • 1x 6/C/6. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 10/C1/10. Finał Średniej Rundy, dwufazowy, 274.5.3, wys. C1 135 cm
5 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 21:57:59
2017-10-23 13:45:08
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
  • 1x 3/CC/3. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
  • 1x 8/CC/8. Duża Runda, dwufazowy, 274.5.3, wys. CC 140 cm
  • 1x 11/CC/11. Eliminacja HPP - Młodzi Jeźdźcy, zwykły z rozgrywką, 238.2.2, wys. CC 140 cm
4 ENTRY ACCEPTED 2017-10-22 21:43:50
2017-10-22 21:25:46
Milena Dobkowska COMMAND
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
3 ENTRY ACCEPTED 2017-10-22 21:44:10
2017-10-22 21:22:21
Milena Dobkowska LA PAZ
  • 1x 2/C/2. Średnia Runda, zwykły, 238.2.1, wys. C 130 cm
2 ENTRY ACCEPTED 2017-10-22 21:44:30
2017-10-22 21:21:49
Milena Dobkowska JOLLY
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
1 ENTRY ACCEPTED 2017-10-22 21:44:43
2017-10-22 21:21:21
Milena Dobkowska ZALVO
  • 1x 1/N/1. Mała Runda, zwykły, 238.2.1, wys. N 120 cm
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
2. Bąk Anna Stowarzyszenie KS Chojnów
2000 (J.)
O024046
3. Balcer Monika SKJ Bajardo Augustówek
1998 (MJ.)
O022861
10112948
4. Barańska Laura JKS DiM
2004 (JM.)
O031776
5. Barański Mikołaj JKS DiM
2003 (JM.)
O025801
6. Barlas Salih TUszyński KJ Garboówek
S
O037642
7. Biedka Gabriela bpk
S
O003173
8. Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O023934
9. Bolko Aleksandra SK Ciekocinko
2001 (J.)
O025841
10. Buller Jan KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (J.)
O035772
11. Celska Olga SKJ Beckersport
1999 (MJ.)
O026797
12. Chimkowska Karolina KS Chojnów
S
O018718
13. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
O020896
14. Ciecholewska Zofia KJ Classic Solec Kujawski
2004 (JM.)
O040245
15. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
16. Dąbrowska Marta KJ Lotus Poznań
S
O025887
17. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
S
O001430
18. Daniłowska Karina BPK
2003 (JM.)
brak
19. Dębowska Zuzanna SJ Poster Piaseczno
S
O013837
20. Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
2003 (JM.)
O040047
21. Dołhun Jakub TKJ Grabówek
1999 (MJ.)
O034618
22. Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko
1999 (MJ.)
O024587
23. Gaczkowska Justyna KJ Royal Opole
2003 (JM.)
O037743
24. Gieryszewski Włodzimierz St. KSK Stare Babice
S
O005021
25. Gintowt-Juchniewicz Zofia SJ Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
26. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
27. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
28. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
29. Godoś Karolina KJ Royal Opole
1997 (MJ.)
O009247
30. Góralska Maria BPK (MAZ)
2002 (J.)
O026856
31. Graczyk Julia bpk
2002 (J.)
O039162
32. Grudzień Marta St. Warszawski KJ
S
O005049
33. Grzesiek Paula Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O034398
34. Gutorska Maja KJ Łąck
2001 (J.)
O036925
35. Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
2005 (JM.)
O039853
36. Hrabska Ludwika JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O024446
37. Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
2000 (J.)
O018498
38. Jachymek Paweł WKJ Lublin
S
O002463
39. Janekovic Marie St. KS Chojnów
2000 (J.)
O020386
40. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
41. Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
2003 (JM.)
O036061
42. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
43. Kałdonek Martyna KJ Trachy Sośnicowice
2000 (J.)
O026423
44. Kamiński Łukasz KU AZS Politechnika Warszawska
S
O011972
45. Kasner Matylda bpk
2001 (J.)
O023415
10147432
46. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (MJ.)
O010205
47. Klimaszewska Zofia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
S
O013052
48. Kłos Karolina KJ Aromer Józefin
S
O031508
49. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
50. Koczorski Eugeniusz
51. Komorowska Alicja SJ Poster Piaseczno
2000 (J.)
O025592
52. Konieczna Róża SKJ Bajardo
2004 (JM.)
O039319
53. Kopko Justyna KSK Stare Babice
S
O003096
54. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
55. Kozakiewicz Paulina Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O033289
56. Koziarowska Natalia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O003126
57. Krawczyk Julia Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O024984
10113471
58. Król Weronika St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O033577
59. Krywult Amelia TKJ Garbówek
2004 (JM.)
O036779
60. Kubacka Dominika bpk
2003 (JM.)
brak
61. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
2017 (Mł.)
O002632
62. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
10017401
63. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
64. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
65. Kuliszewska Zofia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O020911
66. Kurosz Julia SKJ Poland Park
2004 (JM.)
O037563
67. Laskowska Paulina BPK (MAZ)
1998 (MJ.)
O021487
68. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O000877
69. Leszek-Karwańska Wiktoria Bpk
2001 (J.)
O018344
70. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O026546
71. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
72. Majka Łucja Klub Jeździecki Strzała
S
O003689
73. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
74. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
75. Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
S
O003222
76. Michalska Julia BPK
1998 (MJ.)
77. Milczarek Nina Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O026267
78. Minkiewicz Weronika JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
1997 (MJ.)
O021314
79. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
80. Mordzelewski Michał SJ Poster Piaseczno
S
O001972
81. Mordzelewski Michał SJ Poster
S
O001972
82. Muraczewski Jacek LKS Cwał Poznań
S
O004710
83. Murdzia Seweryn KJ Equipo Łódź
S
O006295
84. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
85. Olszewski Tomasz St. KSK Stare Babice
S
O005398
86. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
87. Ostapczuk Martyna KJ Ostoja Chraboły
2004 (JM.)
O039176
88. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
89. Pachnik Aleksandra St. KS Chojnów
S
O032255
90. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
91. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
92. Piotrowska Agnieszka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1997 (MJ.)
O022109
93. Piotrowska Maja KJ Equistro Wierzawice
1997 (MJ.)
O021348
94. Płatek Oliwia Kielecki Klub Jeździecki sekcja Bilcza
2004 (JM.)
O034540
95. Polkowska Marta BPK (MAZ)
S
O033633
96. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
97. Przedpełski Stanisław bpk
S
O001821
10025825
98. Radwański Wojciech KJ Huzar Józefów
S
O024888
99. Regucka Julia KS Nad Wigrami Sp z o.o.
2001 (J.)
O028040
100. Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
S
O003131
101. Roicka Olga KJ Wiktorowo
2000 (J.)
O033609
102. Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O009056
103. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (MJ.)
O022475
104. Rzemykowska Marta SKJ Poczernin
S
O008189
105. Sawicka Aleksandra SKJ Poczernin
S
O003023
106. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
107. Seroka Anna Largo Sp. z o. o.
1998 (MJ.)
O018720
108. Siwiak (Ex Oryga) Maja bpk
2003 (JM.)
O042186
109. Skrzypiec Agata Stowarzyszenie KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O027059
10141798
110. Sobiepańska Julia JKS Salio
2000 (J.)
O028768
111. Sompol Gabriela bpk
1997 (MJ.)
O021944
10121012
112. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
113. Stążka Katarzyna KJ Alexander Elizówka
2002 (J.)
O039528
114. Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
2004 (JM.)
O032890
115. Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
S
O003937
116. Stryczyńska Julia SJ Poster
S
O012811
117. Strzeszewska Ewa BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O032055
118. Sukiennik Joanna SKJ Beckersport Raszyn
2000 (J.)
O037246
119. Świtoń Jagna Klub Jazdy Konnej Solka
1999 (MJ.)
O032319
10158437
120. Szturmowicz Magdalena KJ Strzała Krubiczew
S
O003941
121. Szuba Paulina KJ Wiktorowo
S
O023245
122. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
123. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (J.)
O035565
124. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
125. Tuwalska Edyta KJ Szumawa
S
O012113
126. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
127. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
128. Urbaniak Marek BPK (MAZ)
S
O012763
129. Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
1999 (MJ.)
O020954
130. Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub
1999 (MJ.)
O020954
131. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (JM.)
O039971
132. Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
2002 (J.)
O038610
133. Wiszorowska Weronika Klub Jeździecki Szumawa
2002 (J.)
O043444
134. Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O025505
135. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo
S
O019842
136. Zmorek Damian KJ Welt Opypy
S
O022673
137. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2000 (J.)
O026990
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

108

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
2.

18

ALINA SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: ANABELL
O: Jerzy Karbownik
B: Wassibauer Rudiger
K021641
3.

72

ALOUBETTE OS GER 2006 Klacz kasztanowata F: Armitage / Argentinus
M: Leoni / Baloubet du Rouet
O: Polskie Łowy Sp. z o. o.
B:
K021087 DE418180147706 104AT24
4.

44

ALWARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Aldona
O: Julia Stryczyńska
B: Staniek Diter
K015874 12116
5.

88

ARES WLKP POL 2005 Ogier gniada F: Cantanis / Cantus
M: Armila / Arak
O: Karolina Wieckowska-Kasner
B: Henryk Eron
K011182 POL007530239205 103HQ71
6.

32

ARIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
O: HorseTrans Jacek Muraczewski
B: Rudiger Wassibauer
K021654 616009690190709
7.

107

AROMAT WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis / Cantanis
M: Adina / Pan Franek
O: Klaudia Bulzacka
B:
K013698 616007600156206
8.

184

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
O: Wiktoria Głowacka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012502 DE418181541807 104OZ68
9.

118

ASER SP POL 2007 Ogier ciemnogniada F: Imequyl / Luron
M: Astra / Donald
O: Jacek Bogalecki
B: Anna Tyszko
K012158 616009540050207 104UP92
10.

120

ASHLEY S OLD GER 2003 Klacz kasztanowata F: Askari / Acord II
M: Pasadenia / Sadenio
O: Wioletta Wróblewska
B:
K008432 DE418180181703
11.

109

BACHELOR LAD ISH IRL 2008 Wałach gniada F: Ars Vivendi / Acord II
M: Tullahyland Lyllie / Ruffo
O: Klaudia Bulzacka
B:
K018434 372414005064060 104OY54
12.

123

BAD BOY SP POL 2007 Ogier siwa F: Maram
M: Bornea
O: Wiktoria Leszek-Karwańska
B: Grzelczyk
K012150
13.

187

BAJKA SP POL 2004 Klacz siwa/172 F: Basior / Indygo
M: Branka / Baryton
O: Ryszard Gaczkowski
B: Agata Plewka
K017508 POL009670022904
14.

99

BANGKOK HOL GER 2001 Wałach gniada F: Lancer II / Landgraf I
M: Butterfly / Fernando
O: Ewa Sekuła
B:
K005965 DE421000030301
15.

76

BASTYLIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Oder
M: NN
O: Piotr Pająk
B: Piotr Pająk
K023151
16.

119

BE BALOU HAN GER 2006 Klacz ciemnogniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wonderwall / Wilawander
O: Wioletta Wróblewska
B:
K016326 DE431310022406
17.

139

BERLINA KWPN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Carthino Z
M: Carolina Z
O: Iwona Skrzypiec
B: H.A.M LURVINK, HAARLE GEM TUBBERGEN
K022751 104733 103YZ70
18.

159

BIQUEEN HOL DEU 2009 Klacz siwa F: Quirado/Guidam de Revel
M: Pretty Woman/Limbus
O: Łukasz Kamiński
B: Clausen Heinrich
K024276 DE421000119209
19.

89

BONGO WLKP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Bogota / Elmero
O: Karolina Kasner
B: SK Racot Sp. z o. o.
K011755 POL007610099306
20.

51

BONO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Silver Dream
M: Bajdarka
O: Justyna Kopko
B: Justyna Kopko
K015755 616499920001020009
21.

85

BORMAN HAN GER 2010 Wałach gniada F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Sabine / Stakkato Gold
O: Jacek Kosow
B:
K016741 DE431310183510
22.

188

BOSS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Winer / Empik
M: Boliwia / Lap Bej
O: SK Mieczownica
B: SK Mieczownica
K015741 616006610279508
23.

71

BOTOKS OS GER 2006 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Docenta / Cento
O: Renault Adamowscy Sp. z o. o.
B:
K020309 DE418180152606
24.

97

BUTTERFLY Holsztyńska DEU 2007 Klacz kasztanowata F: Lancer II / Landgraf I
M: Kyra XXIII / Condrieu
O:
B:
K014800 DE421000109108
25.

90

CALOTTA Niem. Sport. DEU 2008 Klacz siwa/165 F: Calido / Cantus
M: Alizee / Acobat II
O: Karolina Kasner
B: Grit und Mario Schirrmann
K016546 DE456570287608
26.

162

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
O: Zbigniew Liszewski
B: Natalia Dworniczak
K020381 616009670147309
27.

93

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
O: Adam Olszewski
B: Jan Wuytack
K021586 056007000C44861 104TM94
28.

154

CAMPINO 467 WESTF POL 2009 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Kampina De Acord / Acord II
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis Sp z o. o.
K020050 DE441411197109 104PL75
29.

49

CANJER HST HOL DEU 2010 Wałach gniada F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
O: Anna Kiełb
B:
K022704
30.

127

CAPITAL BEJ DSPF POL 2011 Ogier kara F: Contenaro / Contender
M: Acani Bej / Berlin Bej
O: Wiesław Zaczyk
B: Wiesław Zaczyk
K019234 DE455678063411
31.

191

CAPPONE KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata F: Untouchable / Hors La Loi II
M: L. Coradin / Corrado I
O: Iwona Kraszewska-Godoś
B: Comb. Aaldering Swelhaim
K012295 528003000705369 104FM66
32.

185

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
O:
B: Heiko Kaeding
K021428 DE421000220511
33.

34

CARAT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Wałach gniada F: Calderon
M: Ara
O: Zofia Klimaszewska
B: Zbigniew Koperski
K009186
34.

61

CARDAMON OLD GER 2012 Ogier siwa F: Correro / Ciaudio
M: Inac / Lascadell
O: Dorota Zieniewicz
B:
K022863 616009580200212
35.

100

CARENZO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/178 F: Maram / Aram
M: Celesta / Gorset
O: Piotr Sukiennik
B: Andrzej Chmielewski
K011666 POL009660962007 103MK83
36.

87

CARETANE ROSE Z ZANG NED 2012 Klacz gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Caretana Z / Caretano Z
O: Natalia Zimnowodzka
B: De Beemdhoeve
K023811 056015Z55824412
37.

73

CARO WESTF GER 2009 Wałach kasztanowata F: Cassico / Cassini I
M: Feiner Lady / Feiner Stern
O: Anna Pietrzak
B:
K017152 DE441410913409
38.

58

CARPEDIEM Holsztynska POL 2002 Ogier gniada F: Coriano
M: Divola
O: Martyna Ostapczuk
B: Franz Erdner
K006555
39.

145

CARTOGRAN`S KISS OLD GER 2006 Ogier kasztanowata F: Cartogran / Carthago
M: Celeste Z / Canabis
O: Izabela Doering
B: Lewitz
K012701 DE418180527206
40.

173

CARUNO 3 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Caretino
M: Gerona
O: -
B: -
K022024
41.

189

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki /
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Bogusław Czarkowski
B:
K022647 DE431316679210
42.

180

CEREMBER ME M KWPN NLD 2007 Klacz gniada/165 cm F: Landlord
M: Remember Me M
O: DiM SA
B: Veehandel Musterd BV
K020406 104OE35
43.

128

CHACCO BOY 7 WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Karediama / Andiamo Z
O: Krzysztof Leśniak
B:
K020853 DE441411519510 105GS32
44.

23

CHALLENGER DU TOULTIA Z ZANG BEL 2008 Wałach gniada F: Copin Van De Broy / Darco
M: Sarina Van Het Gaste / Heartbreaker
O: Przeds. MEDIUM Iga Biedka
B:
K022242 056015Z55643108 104GR41
45.

46

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
O: Piotr Gadomski
B: Jan Gottfried Jef
K018621 DE421000278311 105AT49
46.

198

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
O: Krzysztof Szumiński
B: Julia Becker
K023028 DE418180171910
47.

125

CHASSOT WESTF GER 2005 Ogier kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Pilot's Randezvous / Pilot
O: Zuchtgemeinschaft
B: Zuchtgemeinschaft
K019790 DE441411065705
48.

106

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
49.

144

CHITO BLUE OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco- Blue / Chambertin
M: Quantahara Z / Quinar
O: Tadeusz Koza
B: Schocke
K010812 DE418180122205 103FL10
50.

170

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Klacz gniada/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Carousa / Carinue
O: Dariusz Miśkiewicz
B: Gestut Lewitz
K020110 DE418184073010 104XD45
51.

10

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
O: Bogusław Święcki
B: SK Janów Podlaski
K013689
52.

165

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
53.

74

CO TY NA TO SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: ARAVEL WARO / LURON
M: CAMA / COMPONIST
O: Joanna Zielke
B: Bogdan Bryniak
K011555
54.

137

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2008 Wałach ciemnogniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
O: Paulina Kozakiewicz
B: Petter Bastilians
K020473 056015Z55668508
55.

136

COCO CHANEL SP POL 2005 Klacz srokata F: Landjoker S / Landjonker
M: Centura / Cenzus
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
K018603 POL009670011905
56.

151

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
O: Sylwia Dziubińska
B: Tadeusz Koza
K012175 DE418181424407 104LY68
57.

181

CODETIA VDL KWPN NED 2007 Klacz ciemnogniada F: Hołd Up Premier
M: Godetia
O: Lidia Baranska
B: VDL Stud
K013072 528003000712597104FE75 104FE75
58.

43

COLOURFUL W.Z. HOL GER 2007 Wałach gniada F: Caretino / Caletto II
M: O-Corrada J / Corrado I
O: Monika Balcer
B: Janssen Peter Reimer
K022967 DE421000218507 104DN44
59.

192

COMMAND Holsztyński GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air
M: Goldffee IV
O: Agnieszka Dobkowska
B: -
K009596
60.

140

CONNER HOL NPL 2005 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Perfectlady / Candillo
O: Mirosław Jankowski
B:
K009678 DE421000027605 103DA99
61.

122

CONNORCA HOL POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
O: Jarus Transport Bożena Srokosz
B:
K022288 DE421000213411
62.

153

CONQUESTINA WLKP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Conquest boy
M: Impresja
O: Maciej Strzeszewski
B: Józef Rzepka
K019377 616007661217209
63.

31

CONTRA MELLONI WESTF GER 2009 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Cikillis / Cavalier (Mister)
O: Grzegorz Mieleńczuk
B:
K017703 DE441411351009 104UF47
64.

177

COPIENE Z ZANG BEL 2009 Klacz gniada F: Copain Z / Calvino Z
M: Vicky W Z / Vigo D'Arsouilles
O: DiM S. A.
B:
K018486 FEI 056015Z55841409 104MN43
65.

92

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry /
M: Celinka / Kołczan
O: Adam Olszewski
B: Lucjan Decznik
K018478 616007600293610
66.

174

CORTINELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: TRW-Miłosna
B: Roman Barlik
K020807 POL009610219280
67.

190

COSA CHE WARM AUT 2006 Klacz ciemnogniada F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K019202 040018710006506 105GZ33
68.

60

COUNTESS OF HIGHFIELDS HAN GBR 2007 Klacz siwa F: Cockpit / Cantus
M: Dinca / Dinard L
O: Sven Zagała
B:
K018762 826006003108407
69.

105

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
O: Tomasz Milczarek
B:
K014412 DE421000254404
70.

21

CYKLAMEN WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Trawers
M: Cyklada
O: Magdalena Walewska-Królikiewicz
B: Magdalena Walewska-Królikiewicz
K008079
71.

134

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Empire
M: Diamantina
O: Hipsz Anna
B: Remigiusz Makowski
K020906 616 009 66 11320 09
72.

116

DARAVELL SP POL 2007 Wałach gniada F: Aravel II
M: Durette Z
O: Jerzy Korona
B: Roman Barlik
K019601
73.

203

DE MARCO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Love Affair
M: Daisy PG
O: Olga Roicka
B: Jan Ratajczak
K014910 12431
74.

95

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Dancing Queen
O: Michał Mordzelewski
B: Beata Wandel
K024084
75.

63

DIANITA-H KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
O: Borno Janekovic
B:
K021590 528003000809008 104LM68
76.

37

DIEGO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Wieland / Werenfels
M: Dolores / Welt Gang
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K012119 POL009660449007
77.

103

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
O: Anita Wawrzyniak
B:
K015243 DE418180155809 104WI94
78.

35

DINA Westfalska POL 2009 Klacz gniada F: Bumerang / Loxley
M: Doni Consor / Consor
O: Włodzimierz Gieryszewski
B:
K018987 DE441411193509
79.

19

DIRTY HARRY KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Lord Z
M: Wilanda
O: Tomasz Michalski
B: Holandia
K019165
80.

175

DUKE KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Phin Phin /
M: Wienke /
O: Beniamin Tomaszewski
B: Reolf Brill
K014336 528003000805017
81.

16

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
O: Marek Urbaniak
B: Niemcy
K023472 DE431316105611
82.

172

ENDEMIT SP POL 2005 Wałach gniada F: Nurjev / Guidam
M: Egida / Austin
O: Joanna Ciarczyńska
B:
K014249 POL009640045505 104RA06
83.

156

ESCATO Hannowerska POL 2004 Wałach kara/169 F: Escudo I
M: Dakota
O: Jarosław Celski
B: Dariusz Michalak
K008698 DE431317013204
84.

67

ESCORIAL SP POL 2009 Wałach siwa F: Clinton / Corrado I
M: Espoir / Espri
O: Agata Florkiewicz
B: SK Nad Wigrami
K013985
85.

150

ETO'O KWPN NLD 2009 Wałach gniada F: Tygo
M: Karla
O: Kiełb Anna
B: Kran Muskens
K022703
86.

83

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Namelus
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K021584
87.

152

EVER FOR EVER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kasztanowata F: Erebus
M: Diatermia
O: Dominika Sobiepańska
B: Andrzej Lemański
K014106 POL 009590176206
88.

149

EVERDI KWPN NED 2009 Ogier siwa F: Verdi / Quidam De Revel
M: NN 210023796 / Cassini I
O: Sławomir Miąsko
B: E. Guadiano
K013859 528003200913462 104VJ80
89.

166

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
O: Anna Seroka
B: H. Kwant
K014995 528003200912965 104MD74
90.

4

FANTAZY L SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Corleolord L / Corleograf
M: Fiona L / Favory De Vitrac
O: Bogusz Dąbrowski
B: KJ Aleksander Elizówka
K019902 616009580270111
91.

96

FATIMA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Ultra / Habsburg
O: Brill
B:
K023785 528003201003928
92.

25

FIDELIO HAN GER 2008 Wałach gniada F: For Edition / Forsyth
M: Escalora / Escudo I
O: Katarzyna Sompol
B: Oskar Wiese
K013735 DE431314802808 103VT09
93.

124

FIRST ONE KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Gaillard De La Pomme / Nabab De Reve
M: Carina / Carthino Z
O: Tomasz Klein
B: Tomasz Klein
K021262 528003201002109
94.

64

FLORIS T BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Cjussica T / Kashmir Van't Schuttershof
O: Anna Siwiak
B:
K023846 10368E
95.

133

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
O: Magdalena Zamoyska
B:
K011507 POL009670100607
96.

69

FLOYD KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Casall / Caretino
M: Texas M / Indoctro
O: Łukasz Wasilewski & Bogna Sąsiadek
B:
K019765 528003201003444 104WB82
97.

39

FOLLOW ME Deutsches Sportpferd GER 2007 Klacz /170cm F: Fly High
M: Donner-Knispel
O: Marta von Mauberg
B: Ralf Litz
K015296 DE 456-3703917-07
98.

75

FOLLOW ME Niem. Sport. GER 2007 Klacz gniada F: Fly High / For Pleasure
M: Donner-Knispel / Drosselklang II
O: Von Mauberg
B:
K015296 DE456370391707
99.

169

FOR VITO HAN GER 2010 Wałach kasztanowata F: For Pleasure / Furioso II
M: Gracyona D'Amain / Papillon Rouge
O: Marcin Plitt
B:
K017522 DE431316839910
100.

113

FOREST SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester
M: Turbud Fabel
O: Salih Barlas
B: ?
K020025
101.

117

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
102.

3

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk/
M: Ksantia/
O: Joanna Ciecholewska
B: Piotr Ciecholewski
K022353
103.

205

GALAKTYKA SP POL 2009 Klacz kara F: Clinton / Corrado I
M: Gala / Palegro
O: Michał Kubiak
B: SK Nad Wigrami
K013984
104.

98

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
O: B. Tuwalski
B: Ewa Fabińska
K016932 616009510416009
105.

211

Gieniowi-Przyjeciele F:
M:
O:
B:
106.

26

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
107.

62

GIORGIO W OLD DEU 2004 Wałach ciemnogniada F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Ola-Ola / Giorgio
O: Kamila Derlatka
B: Niemcy
K008736
108.

94

GREGORY SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Maram
M: Galilea
O: Karolina Kłos
B: Krzysztof Byczkowski
K011160 11466
109.

171

GRUPO PROM ANTRAX Z ZANG BEL 2009 Klacz gniada F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
O: Jacek Hrabski
B: R. Harley
K023183 056015Z55803509 104FH61
110.

168

HAJDA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Harda Dusza / Czuwaj
O: Sławomir Orbaczewski
B: Sławomir Orbaczewski
K017180 616009520002710
111.

50

HAMLET F.S. KWPN POL 2012 Wałach kara/171 F: Zambesi
M: Sjanny
O: Justyna Kopko
B: Justyna Kopko
K023255 68920103949595959595
112.

28

HANTERKA OLD POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Corvallo / Coriano
M: Highvellya / Highvalley
O: Paweł Piotrowski
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012163 DE418181111005
113.

206

HERR VITO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
O: Witold Brodewicz
B: Witold Brodewicz
Brak 616009660449013
114.

202

HESSEL ST KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Indorado
M: Ralina
O: Mordzelewski Michał
B: Holandia
K024083
115.

155

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
116.

86

HOLLIDAY KWPN NLD 2012 Klacz gniada F: Chello III VDL
M: Zelene
O: Katja Sejer Nielsen
B: .
brak
117.

27

ILLAPA L Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada F: Che Geuvara L / Cassini I
M: Cyganka / Cajero
O: Ewa Góralska
B:
K021423
118.

78

ISGAAR DRP DEU 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada / Capitol I
O: DiM SA
B: Klaus Kudlinski
K016211 DE422220048005
119.

102

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
O: Andrzej Głoskowski
B: SK Liski
K009527 POL007600110603
120.

30

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508
121.

194

JOLLY Oldenburska POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Luxius
M: Jessy
O: Janusz Cebulak
B: Kostrzewski
K015126
122.

14

JOY OF KILIAN SP POL 2013 Klacz kara F: Kilian 38 / Boreas
M: Jemioła / Marino
O: Julia Regucka
B: Karolina Ferenstein
K023997 616009600152013
123.

42

KEMARA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: Keti / Pigmalion
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Henryka Kapinos
K013761 POL009530070103
124.

196

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara F: Elf
M: Kaliopea BH
O: Bogna Hupa
B: Bogna Hupa
K024132
125.

179

KILPATRICK ROYAL Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa/173 F: Concorde
M: Kilpatrick Miss Cruise
O: DiM SA
B: Irish Horse Board Co-op
K018484 104OE36
126.

112

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: SK Widzów
K015556 616009540044809
127.

207

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: Krzysztof Tyszko
K015556 616009540044809
128.

126

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
O: Samanta Forlini
B: Andrzej Herrmann
K014782 DE441411900208
129.

84

KORAL SP POL 2000 Wałach kara F: Nobody
M: Komedia
O: Jan Gaj
B: Urszula & Adam Zawislok
K005182 POL009540005400
130.

201

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Veracruz
M: Kordoba/ Justin Damiro
O: Ryszard Mordzelewski
B: Ryszard Mordzelewski
K018266
131.

193

LA PAZ SP GER 2005 Wałach gniada F: Palegro / Power
M: Lansada / Lancer III
O: -
B: -
K012016 DE421000172903
132.

66

LADY CANTA SP POL 2009 Klacz gniada F: Cantanis / Cantus
M: Lady / Lad
O: Grzegorz Kubiak, Aleksandra Pachnik
B: Robert Stasiuk
K017379 616009580348709
133.

45

LAMARCK HAN GER 2008 Wałach gniada/166 F: Lord Pezi / Lacros
M: Dilana / Dinard L
O: PHU Piotr Gadomski
B: Michael Kramer
K013737 DE431310901808 103VT04
134.

138

LANDLIEBE JO WE Westfalska DEU 2007 Klacz gniada F: Landlob
M: Findra
O: Iwona Skrzypiec
B: Łukasz Wyszkowski
K013365
135.

130

LAUSSANNE 65 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: S-Cantana / Caretino
O: Natalia Koziarowska
B:
K021560 DE421000108011
136.

204

LIDKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Maximus
M: Logika
O: Szuba Małgorzta
B: Szuba Małgorzata
K022609
137.

82

LIGHTNING 100 Holsztyńska POL 2008 Wałach gniada F: Landos
M: Popstar
O: Procima sp. z o. o.
B: .
K017088
138.

41

LISMAKEEGAN CHESTER Irish Sport Horse IRL 2008 Wałach kasztanowata F: Mohill Treble C / Mohill Cavalier Clover
M: Lismakeegan Pressure / Legal Pressure
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Luke O'Connor
K023670 372414004955830
139.

2

LOLITA BH WLKP POL 2006 Klacz gniada/156 F: Emetyt / Kwartet
M: La Rochelle BH / Arianin
O: Anton Huber Prodatecc
B: Bogna Hupa
K017944 POL007660980406
140.

91

LORD FABIA Oldenburska GER 2010 Klacz gniada F: Lord Pezi
M: Leinanie
O: Adam Olszewski
B: Marita Niehaus
K024482
141.

65

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
O: Karolina Kurosz
B: SK Nad Wigrami
K016430 616009510444710 105DC76
142.

167

LUPINO 17 OLD POL 2005 Wałach kasztanowata F: Lupicor / Lux
M: Pironja / Argentinus
O: Ida Twerdochlib
B: Hans Jurgen-Witte
K013534
143.

148

M CANTORI S SP POL 2010 Ogier kara F: Campari M / Carprilli
M: Magia / Roland
O: Jadwiga Łoś
B: Jadwiga Łoś
K017802 616007660793610
144.

59

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
O: Beata Jendrych
B: Maciej Pietras
K019413
145.

200

MALIBU TRK POL 2008 Wałach gniada F: Viskis
M: Marka / Hamlet Go
O: Radwański Wojciech
B: Krzysztof Wojsiat
K014464
146.

33

MAVANDER SP POL 2011 Wałach gniada F: Vanndam
M: Makabi
O: Łukasz Jończyk
B: Łukasz Jończyk
K023275
147.

110

MERLIN VAN'T HEIKE BWP CZE 2012 Wałach gniada F: Epleaser Van't Heike
M: Bellinde Van't Goovahof
O: Izabela Gutorska
B: ///
K024495
148.

12

MIDNIGHT STAR BWP POL 2012 Klacz gniada F: Scendix / Stakkato
M: Bodeste I / Feridoon
O: Paulina Kozakiewicz
B: Tom Lievens
K022980 056002W00300749
149.

147

MISTER STAKKATO S WLKP POL 2011 Ogier gniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Magia / Roland
O: Jadwiga Łoś
B: Jadwiga Łoś
K020359 616007661243011
150.

29

MONTANA SP POL 2008 Klacz gniada/164 F: Giewont
M: Malwa / Elistor
O: Anna Piotrowska
B: Martyna Derpińska
K018323 POL009610184608
151.

11

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
brak
152.

132

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Ryszard Fabijanowicz
K012594 POL009600290707 103ZL60
153.

20

NEMIROFF SP POL 2010 Wałach gniada F: Lasko
M: Nanellie
O: Magdalena Krasnowska
B: Mierzwińska Barbara
K018932
154.

146

NINTO CHICO WESTF GER 2008 Wałach F: Nintender
M: Charmon
O: Sławomir Miąsko
B: Niemcy
K013858
155.

131

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508 104MB64
156.

8

OLIWIA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2010 Klacz siwa/kuc:149 F: Aragano
M: Ordrina
O: Agnieszka Wiszorowska
B: Krzysztof Szumiński
K023223
157.

68

PANJAA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Panja / Poet
O: Adam Sosnowski
B: Adam Sosnowski
brak
158.

176

PAPILLON 142 WESTF GER 2001 Wałach ciemnogniada F: Phantom / Pilot
M: Indian Lady / Perlenglanz
O: DIM S. A.
B:
K020405 DE441411593601
159.

40

PERŁA R SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/175 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Persefona R / Landino
O: Karolina Kasner
B: Romico Romuald Halabuda
K012227 616009540007807 104BD21
160.

101

PERSJA D WLKP POL 2006 Klacz kara/167 F: Sheridan / Sherlock Holmes
M: Perta / Rumb
O: Jarosław Krawczyk
B: Dariusz Badaszko
K016003 POL007530137106 104OY33
161.

36

PICCOLO SP POL 2008 Ogier gniada F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015893 POL009660212408
162.

199

POKUSA PKSP POL 2004 Klacz gniada F: Makker / Furore
M: Pola / Maram
O: Aleksandra Sawicka
B: Andrzej Nowakowski
K008500 POL009520000104
163.

164

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
164.

129

REMEMBER KG SP POL 2008 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam
M: Rosocha / Dularus
O: Lech Millan
B: Grzegorz Komin
K014035 POL009610223308
165.

104

RISOTTO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Nina Milczarek
B:
K013503 POL009590047507
166.

9

ROBINIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Le Mistral
M: Ronia
O: Michał Mordzelewski
B: Marcin Klinkiewicz
K023240
167.

210

ROLEX SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Hetman
M: Renoma / Renommee
O: Alicja Tekień
B: Katarzyna Jackiewicz
K020291 POL 009530021608
168.

17

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
O: Joanna Kuliszewska
B: Hernandez Alfredo BEL
K023624 056015Z55775410 105BB45
169.

163

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
170.

13

SAN REMO SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Socrates
M: Smirana
O: Łucja Majka
B: Weronika Sołtysiak
K024448 Brak Brak
171.

121

SHAMANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Calido I / Cantus
M: Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm
O: Katarzyna Romanko
B:
K016729 616009570139909
172.

57

SILVER V SP POL 2002 Wałach siwa F: Spartakus
M: Arenda
O: Martyna Ostapczuk
B: Koperski Zbigniew
K007396
173.

114

STACHATO BAYER DEU 2010 Ogier gniada F: Stalypso
M: Georgina
O: Janusz Stążka
B: Gestüt Sprehe
K016469
174.

143

STIGMATICA HAN GER 2011 Klacz gniada F: Uccello / Now or Never M
M: Suerte / Stalypso
O: Łukasz Koza
B:
K022326 DE431314407411
175.

52

SUDARUSHKA XX POL 2001 Klacz kasztanowata/mk:157 F: .
M: .
O: Tomasz Olszewski
B: ROSJA
K021113 62292929292900
176.

48

SUN PAULA SP POL 2010 Klacz gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Skrobia / Banita
O: Małgorzata Korycka
B: Adam Plata
K019021 616009540079410
177.

208

SUN PAULA SP POL 2010 Klacz gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Skrobia / Banita
O: Małgorzata Korycka
B: Adam Plata
K019021 616009540079410
178.

161

SUPREME HAN GER 2009 Klacz kara F: Edgar / Espri
M: Vorbuch 2 / Memphis
O: Zbigniew Liszewski
B: Luise Benjes
K023966
179.

24

SZAMAN SP POL 2005 Wałach gniada F: Caprioland
M: Sorbona
O: Wojciech Jachymek
B: Przybylski Krzysztof
K014132
180.

70

SZULER SP POL 2010 Ogier gniada F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
O: Grzegorz Kubiak
B: SK Ochaby
K019540 616009540018610 105DW46
181.

160

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Sokrates
M: Tamiza
O: Adam Komorowski
B: Sylwester Kosiński
K021009
182.

79

TIK TAK SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Condiavolo / Cantus
M: Taber / Warkando Wonderbon
O: Rafał Płatek
B: Rudiger Wassibauer
K018090 616009690190508
183.

53

TOLTECHI GP Z Z BEL 2011 Klacz gniada F: Takashi van Berkenbroek
M: Oxer
O: Magdalena Szturmowicz
B: Franco Juan Carlos
K023982
184.

135

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / nn
O: Julia Szychowiak
B: Jakub Krzyżosiak
K022478 616009670124711
185.

209

TREVOR H DRP GER 2011 Wałach siwa/kuc:148 F: Timesquare / Tizian /Titus
M: Corrida / Corrado II / Cor De La Bryere
O: Zuzanna Prymek
B:
K023204 DE435350066511
186.

80

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
O: Łukasz Jończyk
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
K017470 616009600108710
187.

115

ULA BAJOU-K SP POL 2008 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K014154 616009610263008
188.

158

ULEWA 2-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
O: Dominika Kubacka
B: Marek Kubacki
K021625 616009610027812
189.

47

ULYSSE DE GRANDERIE S.F. FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Lunanime De Grandry / Quidam De Revel
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K011640
190.

183

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z
M: Nais De La Pomme/ Darco
O: M. Jean-Christophe Lecorneur
B: M. Geert Baerstoen, Le Pin (FRA)
K023573
191.

142

URIAS KWPN NLD 2001 Wałach gniada F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
O: Gabriel Głusek
B: Albert Zoer
K008182 0105809 POL40639
192.

157

VAL DE FRANCE SF FRA 2009 Ogier kasztanowata/177 F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Princesse De France / Qredo De Paulstra
O: Karolina Chimkowska
B:
K020274 25000109223906P
193.

38

VINEYARD KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Pythagoras
M: P.Ruuters Pepper
O: Brygida Gawryszewska
B: JW Greve
K007035
194.

5

WEIDA WLKP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Libretto/Milione
M: Weimutka/Ogar
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Liski
K010939 11351
195.

111

WESTFALIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Quaide Cassin
M: Wisła
O: Jaroslaw Dolhun
B: Slawomi Łagun
K020299
196.

182

ZABOU HOL. GER 2007 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Uletta I / Calvados II
O: Małgorzata Wikalińska
B:
K020027
197.

195

ZALVO KWPN POL 2004 Ogier kasztanowata F: Phin Phin/ Chin Chin
M: Sarina/ Calvados
O: Marek Kubacki
B: -
K008472
198.

15

ZAVIRA A HAN GER 2003 Klacz kasztanowata F: Zacharias / Zeus
M: Diamond / Drosselklang
O: Zbigniew Patejko
B: Erwin Von Dehsen
K008915 DE431315422303 103EJ12
Rider Club
Competition
Prize
Badowska Karolina Polski Polo Klub
50
SUM:
50.00
Barańska Laura JKS DiM
1280
SUM:
1280.00
Barański Mikołaj JKS DiM
280
SUM:
280.00
Barlas Salih TUszyński KJ Garboówek
160
SUM:
160.00
Biedka Gabriela bpk
100
175
500
SUM:
775.00
Bolko Aleksandra SK Ciekocinko
250
275
750
375
SUM:
1650.00
Celska Olga SKJ Beckersport
150
200
100
SUM:
450.00
Chimkowska Karolina KS Chojnów
300
SUM:
300.00
Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
400
750
SUM:
1150.00
Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
400
200
600
25
SUM:
1225.00
Gintowt-Juchniewicz Zofia SJ Poster Piaseczno
100
150
SUM:
250.00
Głowacka Wiktoria JKS Salio
25
1600
SUM:
1625.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
105
480
800
SUM:
1385.00
Graczyk Julia bpk
70
SUM:
70.00
Gutorska Maja KJ Łąck
20
SUM:
20.00
Hrabska Ludwika JKS Salio Besiekierz Rudny
25
20
SUM:
45.00
Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
200
250
SUM:
450.00
Janekovic Marie St. KS Chojnów
500
SUM:
500.00
Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
225
15
200
SUM:
440.00
Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
250
SUM:
250.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
15
800
1000
SUM:
1815.00
Klein Olaf JKS Przybyszewo
800
SUM:
800.00
Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
15
375
SUM:
390.00
Kozakiewicz Paulina Karkonoski KJ
60
200
175
20
SUM:
455.00
Koziarowska Natalia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
15
SUM:
15.00
Król Weronika St. KSK Stare Babice
50
SUM:
50.00
Krywult Amelia TKJ Garbówek
120
70
SUM:
190.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
300
300
SUM:
600.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
90
250
100
SUM:
440.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
15
25
250
350
800
650
225
105
200
SUM:
2620.00
Kuliszewska Zofia BPK (MAZ)
20
SUM:
20.00
Kurosz Julia SKJ Poland Park
100
SUM:
100.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Kr. Swoszowice
140
SUM:
140.00
Liszewska Natalia JKS u Robsonów
40
20
SUM:
60.00
Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
400
SUM:
400.00
Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
800
1600
SUM:
2400.00
Milczarek Nina Tuszyński KJ Garbówek
160
500
300
525
SUM:
1485.00
Minkiewicz Weronika JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
20
25
280
1650
SUM:
1975.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
15
1280
200
780
1280
SUM:
3555.00
Murdzia Seweryn KJ Equipo Łódź
910
SUM:
910.00
Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
150
240
400
SUM:
790.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
300
200
280
SUM:
780.00
Ostapczuk Martyna KJ Ostoja Chraboły
150
250
SUM:
400.00
Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
25
SUM:
25.00
Patejko Sara KJ Aromer Józefin
200
SUM:
200.00
Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
1300
SUM:
1300.00
Płatek Oliwia Kielecki Klub Jeździecki sekcja Bilcza
15
SUM:
15.00
Przedpełski Stanisław bpk
25
500
300
SUM:
825.00
Radwański Wojciech KJ Huzar Józefów
150
SUM:
150.00
Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
600
520
60
240
160
4160
125
SUM:
5865.00
Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
50
SUM:
50.00
Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
25
1050
125
SUM:
1200.00
Rzemykowska Marta SKJ Poczernin
75
SUM:
75.00
Sawicka Aleksandra SKJ Poczernin
150
250
SUM:
400.00
Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
90
SUM:
90.00
Seroka Anna Largo Sp. z o. o.
150
600
325
SUM:
1075.00
Skrzypiec Agata Stowarzyszenie KJK Szary Michałowice
1000
SUM:
1000.00
Sobiepańska Julia JKS Salio
200
SUM:
200.00
Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
100
SUM:
100.00
Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
15
80
300
SUM:
395.00
Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
250
SUM:
250.00
Świtoń Jagna Klub Jazdy Konnej Solka
20
SUM:
20.00
Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
15
SUM:
15.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
75
240
2600
SUM:
2915.00
Tuwalska Edyta KJ Szumawa
15
SUM:
15.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
15
150
375
SUM:
540.00
Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
15
20
SUM:
35.00
Urbaniak Marek BPK (MAZ)
200
SUM:
200.00
Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
50
SUM:
50.00
Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
640
SUM:
640.00
Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
20
SUM:
20.00
Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
480
350
SUM:
830.00
Zmorek Damian KJ Welt Opypy
800
1950
SUM:
2750.00
Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
15
SUM:
15.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2017-12-16
4
50
2017-12-16
23
Bąk Anna
Stowarzyszenie KS Chojnów
CARO (73)
2017-12-15
59
2017-12-15
53
2017-12-16
2017-12-16
2017-12-17
Balcer Monika
SKJ Bajardo Augustówek
2017-12-15
36
2017-12-16
17
2017-12-17
20
Barańska Laura
JKS DiM
2017-12-15
23
2017-12-15
28
2017-12-16
1
1280
2017-12-17
31
Barański Mikołaj
JKS DiM
2017-12-15
33
2017-12-16
27
2017-12-15
31
2017-12-16
5
280
Barlas Salih
TUszyński KJ Garboówek
FOREST (113)
2017-12-16
19
2017-12-16
8
160
2017-12-17
2017-12-15
Biedka Gabriela
bpk
2017-12-15
26
2017-12-15
8
100
2017-12-16
5
175
2017-12-17
4
500
Bogalecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
ASER (118)
2017-12-16
10
2017-12-16
22
2017-12-17
Bolko Aleksandra
SK Ciekocinko
FATIMA (96)
2017-12-15
35
2017-12-16
7
250
2017-12-17
7
275
2017-12-15
32
2017-12-16
3
750
2017-12-17
5
375
Buller Jan
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-12-15
6
2017-12-15
2017-12-15
7
2017-12-16
7
2017-12-16
22
2017-12-17
14
Celska Olga
SKJ Beckersport
HIP HOP (155)
2017-12-16
9
2017-12-16
26
2017-12-17
53
ESCATO (156)
2017-12-16
4
150
2017-12-16
7
200
2017-12-17
7
100
Chimkowska Karolina
KS Chojnów
2017-12-15
2
300
2017-12-16
31
2017-12-17
36
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
ENDEMIT (172)
2017-12-15
61
2017-12-16
25
2017-12-16
2017-12-17
CARUNO 3 (173)
2017-12-15
41
2017-12-15
29
2017-12-16
2017-12-17
Ciecholewska Zofia
KJ Classic Solec Kujawski
2017-12-15
2017-12-16
2017-12-16
16
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
BORMAN (85)
2017-12-15
34
2017-12-15
24
2017-12-16
15
2017-12-16
4
400
2017-12-17
3
750
2017-12-15
16
2017-12-15
23
2017-12-16
24
2017-12-16
17
2017-12-17
7
Dąbrowska Marta
KJ Lotus Poznań
LAMARCK (45)
2017-12-17
2017-12-15
2017-12-15
Dąbrowski Bogusz
LKJ przy SK Mieczownica
2017-12-15
72
2017-12-16
27
2017-12-17
47
2017-12-15
25
2017-12-16
15
Daniłowska Karina
BPK
NAOMI (11)
2017-12-16
2017-12-16
Dębowska Zuzanna
SJ Poster Piaseczno
2017-12-15
10
2017-12-15
Dobkowska Milena
St. Warszawski KJ
COMMAND (192)
2017-12-15
22
2017-12-16
4
400
LA PAZ (193)
2017-12-15
17
2017-12-15
11
2017-12-16
8
200
JOLLY (194)
2017-12-15
44
2017-12-16
3
600
ZALVO (195)
2017-12-15
10
25
2017-12-15
28
2017-12-16
11
Dołhun Jakub
TKJ Grabówek
WESTFALIA (111)
2017-12-15
71
2017-12-16
30
2017-12-17
35
2017-12-15
19
2017-12-16
10
KOLA (112)
2017-12-16
2017-12-17
43
2017-12-15
12
KOLA (207)
2017-12-15
63
Forlini Samanta
Fundacja KJ Zbyszko
KONTENDRO (126)
2017-12-15
2017-12-15
Gaczkowska Justyna
KJ Royal Opole
BAJKA (187)
2017-12-15
18
2017-12-15
2017-12-16
9
2017-12-16
2017-12-17
3
Gieryszewski Włodzimierz
St. KSK Stare Babice
DINA (35)
2017-12-15
2017-12-15
Gintowt-Juchniewicz Zofia
SJ Poster Piaseczno
2017-12-15
2
100
2017-12-15
2017-12-16
2
150
2017-12-16
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
2017-12-15
24
2017-12-15
30
2017-12-16
23
2017-12-17
10
2017-12-15
2017-12-16
12
2017-12-17
3
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
ARONIA (184)
2017-12-15
11
25
2017-12-16
1
1600
Głusek Gabriel
SJ Poster Piaseczno
URIAS (142)
2017-12-15
47
2017-12-17
15
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2017-12-15
15
2017-12-15
28
2017-12-16
8
2017-12-16
16
2017-12-17
10
COSA CHE (190)
2017-12-15
5
105
2017-12-15
21
2017-12-16
1
480
2017-12-16
2
800
2017-12-17
41
CAPPONE (191)
2017-12-15
65
2017-12-15
23
2017-12-16
11
2017-12-16
23
2017-12-17
27
Góralska Maria
BPK (MAZ)
2017-12-16
17
2017-12-16
Graczyk Julia
bpk
2017-12-15
3
70
2017-12-15
2017-12-17
2017-12-17
9
Grudzień Marta
St. Warszawski KJ
2017-12-15
2017-12-15
2017-12-16
Grzesiek Paula
Tuszyński KJ Garbówek
AKORD (108)
2017-12-15
62
2017-12-16
20
2017-12-17
22
2017-12-15
5
2017-12-16
21
Gutorska Maja
KJ Łąck
AROMAT (107)
2017-12-15
5
20
2017-12-15
2017-12-16
20
2017-12-16
2017-12-17
9
2017-12-15
2017-12-15
2017-12-16
Hipsz Kaja
JKS Equita Świętochów
DANZA II (134)
2017-12-15
64
2017-12-16
13
2017-12-16
13
2017-12-17
24
Hrabska Ludwika
JKS Salio Besiekierz Rudny
2017-12-15
51
2017-12-15
13
25
2017-12-16
14
2017-12-17
15
20
Huber Wiktoria
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2017-12-15
49
2017-12-16
10
2017-12-17
44
2017-12-15
2
200
2017-12-16
1
250
Jachymek Paweł
WKJ Lublin
SZAMAN (24)
2017-12-15
2017-12-15
46
Janekovic Marie
St. KS Chojnów
2017-12-15
2017-12-16
2017-12-17
4
2017-12-15
50
2017-12-16
4
500
2017-12-16
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
PORTOS (164)
2017-12-15
43
2017-12-16
3
225
2017-12-16
21
2017-12-17
46
2017-12-15
27
CLICQUOT (165)
2017-12-15
16
15
2017-12-16
12
2017-12-16
10
2017-12-17
29
2017-12-15
3
200
Jarocka Zuzanna
KJ Trachy Sośnicowice
CONNER (140)
2017-12-15
37
2017-12-15
22
2017-12-16
10
2017-12-17
7
250
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
TREZOR (80)
2017-12-15
11
15
2017-12-15
1
800
2017-12-17
2
1000
Kałdonek Martyna
KJ Trachy Sośnicowice
COCORRADO (151)
2017-12-15
25
2017-12-15
39
2017-12-16
18
2017-12-16
13
2017-12-17
Kamiński Łukasz
KU AZS Politechnika Warszawska
BIQUEEN (159)
2017-12-15
32
2017-12-16
6
2017-12-16
14
2017-12-17
2
Kasner Matylda
bpk
2017-12-15
39
2017-12-15
19
ARES (88)
2017-12-15
48
BONGO (89)
2017-12-15
52
2017-12-17
CALOTTA (90)
2017-12-15
2017-12-17
Klein Olaf
JKS Przybyszewo
FIRST ONE (124)
2017-12-15
43
2017-12-15
27
2017-12-16
21
2017-12-17
3
800
CHASSOT (125)
2017-12-15
27
2017-12-15
2017-12-16
20
2017-12-17
42
Klimaszewska Zofia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
CARAT (34)
2017-12-15
11
2017-12-15
13
Kłos Karolina
KJ Aromer Józefin
GREGORY (94)
2017-12-16
2017-12-16
2017-12-17
Koczorowska Judyta
LKJ przy SK Mieczownica
BOSS (188)
2017-12-15
56
2017-12-15
2017-12-16
29
2017-12-16
23
2017-12-17
45
Koczorski Eugeniusz
2017-12-17
Komorowska Alicja
SJ Poster Piaseczno
TENOR (160)
2017-12-15
30
2017-12-16
26
2017-12-17
50
2017-12-15
11
Konieczna Róża
SKJ Bajardo
2017-12-16
15
2017-12-16
2017-12-17
1
2017-12-15
4
2017-12-15
3
Kopko Justyna
KSK Stare Babice
2017-12-15
2017-12-15
2017-12-17
10
BONO (51)
2017-12-15
6
2017-12-17
2017-12-17
8
Koza Łukasz
KJ Trachy Sośnicowice
2017-12-15
20
15
2017-12-15
3
375
2017-12-16
17
2017-12-16
21
2017-12-17
11
2017-12-15
12
2017-12-16
11
2017-12-17
2017-12-15
9
2017-12-16
16
2017-12-17
11
Kozakiewicz Paulina
Karkonoski KJ
2017-12-15
2017-12-15
2017-12-15
8
60
2017-12-15
2017-12-16
12
2017-12-17
8
200
2017-12-15
69
2017-12-15
5
175
2017-12-17
11
20
2017-12-16
17
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2017-12-15
10
15
2017-12-15
22
2017-12-16
23
2017-12-17
20
2017-12-15
24
2017-12-16
13
2017-12-17
19
Krawczyk Julia
Sopocki Klub Jeździecki
PERSJA D (101)
2017-12-15
2017-12-15
2017-12-17
Król Weronika
St. KSK Stare Babice
2017-12-15
4
50
2017-12-15
36
2017-12-17
6
KEMARA (42)
2017-12-15
7
2017-12-15
2017-12-17
5
Krywult Amelia
TKJ Garbówek
CHERROKEE (106)
2017-12-15
57
2017-12-16
16
2017-12-17
6
120
2017-12-15
21
2017-12-16
7
SUN PAULA (208)
2017-12-16
4
70
Kubacka Dominika
bpk
ULEWA 2-K (158)
2017-12-15
2017-12-15
2017-12-16
19
2017-12-16
2017-12-17
8
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
MAESTRO (59)
2017-12-15
30
2017-12-15
1
300
2017-12-16
1
300
2017-12-17
1
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2017-12-15
6
90
2017-12-15
4
250
2017-12-16
8
100
2017-12-17
9
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2017-12-15
20
2017-12-16
10
2017-12-17
5
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
2017-12-15
17
15
2017-12-16
23
2017-12-17
39
PANJAA (68)
2017-12-15
34
2017-12-16
19
2017-12-17
1
FLOYD (69)
2017-12-15
9
25
2017-12-16
4
250
2017-12-17
5
350
SZULER (70)
2017-12-15
2
800
2017-12-16
15
2017-12-17
7
650
BOTOKS (71)
2017-12-15
45
2017-12-16
18
2017-12-17
14
2017-12-15
3
225
2017-12-16
5
105
2017-12-17
4
200
HERR VITO (206)
2017-12-15
2017-12-15
2017-12-16
2017-12-16
2017-12-17
13
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
GALAKTYKA (205)
2017-12-15
16
2017-12-17
15
Kuliszewska Zofia
BPK (MAZ)
2017-12-16
5
20
2017-12-16
2017-12-17
10
Kurosz Julia
SKJ Poland Park
LUNA (65)
2017-12-16
3
100
2017-12-16
2017-12-17
11
2017-12-15
2
2017-12-15
1
Laskowska Paulina
BPK (MAZ)
2017-12-16
14
2017-12-16
16
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2017-12-15
42
2017-12-16
21
2017-12-17
40
2017-12-15
37
2017-12-16
25
2017-12-17
5
140
Leszek-Karwańska Wiktoria
Bpk
BAD BOY (123)
2017-12-15
2017-12-15
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
SUPREME (161)
2017-12-15
46
2017-12-15
52
2017-12-16
24
2017-12-17
26
CALVADOS (162)
2017-12-15
28
2017-12-16
9
40
2017-12-17
10
20
2017-12-15
24
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
2017-12-15
17
2017-12-15
10
2017-12-16
7
2017-12-17
9
Majka Łucja
Klub Jeździecki Strzała
2017-12-17
12
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
ALWARO (44)
2017-12-15
35
Matuszewska Magdalena
KJ Partynice Wrocław
2017-12-15
4
400
2017-12-16
19
2017-12-17
9
Mazurowska Ewa
KJ Strzała Krubiczew
2017-12-15
20
2017-12-16
1
800
2017-12-17
1
1600
Michalska Julia
BPK
2017-12-15
50
2017-12-16
9
Milczarek Nina
Tuszyński KJ Garbówek
RISOTTO (104)
2017-12-15
36
2017-12-15
8
160
2017-12-16
9
2017-12-17
18
CYANDRA (105)
2017-12-15
2
500
2017-12-15
20
2017-12-16
6
300
2017-12-17
4
525
Minkiewicz Weronika
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
WEIDA (5)
2017-12-15
45
2017-12-16
20
2017-12-17
9
20
JOGA (30)
2017-12-15
15
25
2017-12-15
5
280
2017-12-16
20
2017-12-17
1
1650
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
LUPINO 17 (167)
2017-12-15
9
15
2017-12-15
49
2017-12-16
16
2017-12-17
19
HAJDA (168)
2017-12-15
17
2017-12-16
17
2017-12-17
17
FOR VITO (169)
2017-12-15
1
1280
2017-12-16
7
200
2017-12-17
6
780
2017-12-15
19
2017-12-16
1
1280
2017-12-17
12
Mordzelewski Michał
SJ Poster Piaseczno
2017-12-15
58
2017-12-16
29
2017-12-17
48
2017-12-16
6
Mordzelewski Michał
SJ Poster
HESSEL ST (202)
2017-12-15
33
2017-12-16
18
2017-12-15
9
Muraczewski Jacek
LKS Cwał Poznań
ARIA (32)
2017-12-15
2017-12-17
2017-12-15
16
2017-12-16
Murdzia Seweryn
KJ Equipo Łódź
2017-12-15
23
2017-12-16
13
2017-12-17
5
910
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
2017-12-15
4
150
2017-12-15
25
2017-12-16
14
2017-12-17
28
DARAVELL (116)
2017-12-15
60
2017-12-15
40
2017-12-16
16
2017-12-17
30
FREDORA (117)
2017-12-15
54
2017-12-15
51
2017-12-16
6
240
2017-12-17
2
400
Olszewski Tomasz
St. KSK Stare Babice
2017-12-15
12
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-12-15
9
2017-12-15
29
2017-12-16
12
2017-12-16
29
CORTEZ (92)
2017-12-15
35
2017-12-15
29
2017-12-16
14
2017-12-17
3
300
2017-12-15
7
200
2017-12-16
5
280
2017-12-17
13
Ostapczuk Martyna
KJ Ostoja Chraboły
2017-12-15
1
150
2017-12-15
1
250
2017-12-17
2017-12-15
2017-12-15
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
2017-12-15
16
25
2017-12-16
2017-12-17
16
Pachnik Aleksandra
St. KS Chojnów
2017-12-15
2017-12-15
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
2017-12-16
2
200
2017-12-16
2
Piątkowski Michał
KJ Strzała Krubiczew
2017-12-15
25
2017-12-16
18
2017-12-17
4
1300
Piotrowska Agnieszka
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MONTANA (29)
2017-12-15
2017-12-15
31
2017-12-16
26
2017-12-15
2017-12-16
18
2017-12-17
Piotrowska Maja
KJ Equistro Wierzawice
2017-12-15
47
2017-12-16
15
2017-12-17
2017-12-15
2017-12-16
13
Płatek Oliwia
Kielecki Klub Jeździecki sekcja Bilcza
TIK TAK (79)
2017-12-15
19
15
2017-12-15
55
2017-12-16
18
2017-12-16
22
2017-12-17
21
Polkowska Marta
BPK (MAZ)
2017-12-16
2017-12-16
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
TREVOR H (209)
2017-12-16
20
2017-12-16
3
ROLEX (210)
2017-12-16
13
2017-12-16
12
Przedpełski Stanisław
bpk
2017-12-15
26
2017-12-15
21
2017-12-16
9
2017-12-17
2017-12-15
14
25
2017-12-17
17
2017-12-15
32
2017-12-16
2
500
2017-12-17
6
300
Radwański Wojciech
KJ Huzar Józefów
MALIBU (200)
2017-12-15
3
150
2017-12-17
7
2017-12-16
11
Regucka Julia
KS Nad Wigrami Sp z o.o.
2017-12-15
14
2017-12-15
2017-12-16
10
2017-12-16
2017-12-17
7
Retka Krzysztof
St. Warszawski KJ
2017-12-15
38
2017-12-15
3
600
2017-12-16
14
2017-12-17
8
520
2017-12-15
38
2017-12-16
8
60
2017-12-17
49
2017-12-15
15
2017-12-15
31
2017-12-15
26
2017-12-16
12
2017-12-17
13
EVERDI (149)
2017-12-15
6
240
2017-12-16
8
160
2017-12-17
1
4160
ETO'O (150)
2017-12-15
7
125
2017-12-16
12
2017-12-17
12
Roicka Olga
KJ Wiktorowo
DE MARCO (203)
2017-12-16
8
2017-12-16
25
Romanko Katarzyna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
SHAMANKA (121)
2017-12-15
22
2017-12-15
4
2017-12-16
5
50
2017-12-17
6
Rynkiewicz Martyna
LKJ w Gałkowie
NIRMETTE (131)
2017-12-15
12
25
2017-12-15
13
2017-12-16
10
2017-12-17
2
1050
NELA (132)
2017-12-15
68
2017-12-15
42
2017-12-16
7
125
2017-12-17
23
Rzemykowska Marta
SKJ Poczernin
2017-12-15
7
75
2017-12-17
18
Sawicka Aleksandra
SKJ Poczernin
POKUSA (199)
2017-12-16
3
150
2017-12-16
2
250
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
BANGKOK (99)
2017-12-15
48
2017-12-15
2017-12-16
6
90
2017-12-17
16
Seroka Anna
Largo Sp. z o. o.
2017-12-16
6
150
2017-12-16
3
600
2017-12-17
6
325
Siwiak (Ex Oryga) Maja
bpk
2017-12-15
2017-12-15
Skrzypiec Agata
Stowarzyszenie KJK Szary Michałowice
2017-12-15
34
2017-12-15
2017-12-16
22
2017-12-16
2017-12-17
52
BERLINA (139)
2017-12-15
2017-12-15
14
2017-12-16
2
1000
2017-12-17
Sobiepańska Julia
JKS Salio
2017-12-15
8
2017-12-16
2017-12-15
5
2017-12-16
3
200
2017-12-17
2
Sompol Gabriela
bpk
FIDELIO (25)
2017-12-15
8
2017-12-16
14
2017-12-17
3
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CONNORCA (122)
2017-12-15
9
2017-12-15
6
2017-12-16
4
100
2017-12-17
4
Stążka Katarzyna
KJ Alexander Elizówka
STACHATO (114)
2017-12-16
2017-12-16
2017-12-17
2017-12-17
Stefańska Natalia
JKS DIM Warszawa
ISGAAR (78)
2017-12-15
13
15
2017-12-16
22
2017-12-17
8
80
2017-12-15
41
2017-12-16
11
2017-12-17
21
COPIENE Z (177)
2017-12-15
2017-12-16
2
300
2017-12-17
37
Stevnert Natalia
KJ Wiktorowo
2017-12-15
26
2017-12-16
6
2017-12-15
2
250
LIDKA (204)
2017-12-16
15
Stryczyńska Julia
SJ Poster
ALWARO (44)
2017-12-16
9
2017-12-17
8
Strzeszewska Ewa
BPK (MAZ)
2017-12-15
13
2017-12-15
17
2017-12-16
13
2017-12-16
2017-12-17
5
Sukiennik Joanna
SKJ Beckersport Raszyn
CARENZO (100)
2017-12-15
14
2017-12-16
11
2017-12-16
2017-12-17
6
Świtoń Jagna
Klub Jazdy Konnej Solka
KORAL (84)
2017-12-15
2017-12-15
2017-12-17
12
20
2017-12-16
11
2017-12-16
9
Szturmowicz Magdalena
KJ Strzała Krubiczew
2017-12-16
28
2017-12-16
8
2017-12-17
Szuba Paulina
KJ Wiktorowo
LIDKA (204)
2017-12-15
8
2017-12-15
2017-12-16
1
Szumińska Beata
KJ Szumawa Bobrowiec
2017-12-15
20
15
2017-12-15
7
Szychowiak Julia
KS Small Cherry Trzebnica
TORNADO (135)
2017-12-15
2017-12-17
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2017-12-15
67
2017-12-16
7
75
2017-12-17
25
DUKE (175)
2017-12-15
10
2017-12-16
6
240
2017-12-17
2
2600
Tuwalska Edyta
KJ Szumawa
GALEON (98)
2017-12-15
14
15
2017-12-15
30
2017-12-16
11
2017-12-17
23
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
ALINA (18)
2017-12-15
12
15
2017-12-15
6
150
2017-12-16
19
2017-12-17
32
2017-12-15
18
2017-12-17
14
2017-12-15
40
2017-12-15
18
2017-12-16
3
375
2017-12-17
22
FOREST (113)
2017-12-15
29
Uljanowska Agnieszka
KJ Strzała Krubiczew
2017-12-15
15
15
2017-12-16
25
2017-12-17
13
20
Urbaniak Marek
BPK (MAZ)
2017-12-15
17
2017-12-15
2017-12-16
1
200
2017-12-16
2017-12-17
2
Von Mauberg Konstancja
Polski Polo Klub Brochów
2017-12-16
24
2017-12-17
51
2017-12-15
4
2017-12-16
5
50
Von Mauberg Konstancja
Polski Polo Klub
2017-12-15
55
Wawrzyniak Pola
Tuszyński KJ Garbówek
ISSOS (102)
2017-12-15
2017-12-16
18
2017-12-16
27
2017-12-17
4
DIMPLE (103)
2017-12-15
2017-12-16
19
2017-12-17
1
640
2017-12-15
2017-12-16
30
Wikalińska Ewa
BPK (MAZ)
ZABOU (182)
2017-12-15
66
2017-12-15
2017-12-16
28
2017-12-17
34
2017-12-15
32
2017-12-15
27
2017-12-16
2017-12-17
14
20
Wiszorowska Weronika
Klub Jeździecki Szumawa
OLIWIA (8)
2017-12-16
Wróblewski Daniel
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
BE BALOU (119)
2017-12-15
1
480
2017-12-16
17
2017-12-16
12
2017-12-17
ASHLEY S (120)
2017-12-15
53
2017-12-15
54
2017-12-16
5
350
2017-12-17
10
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo
2017-12-15
2017-12-15
2017-12-16
2017-12-16
Zmorek Damian
KJ Welt Opypy
PICCOLO (36)
2017-12-15
70
2017-12-15
44
2017-12-16
28
2017-12-17
38
DIEGO (37)
2017-12-15
15
2017-12-16
2
800
2017-12-17
3
1950
Żuk Zuzanna
KJ Bertyn Piastowo
CARANJA (185)
2017-12-15
18
15
2017-12-16
15
2017-12-17
33
2017-12-15
10

Number of Riders: 137

Number of Horses: 198

The sum of prizes: 54 005.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl