Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
103 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 22:36:23
2017-11-07 22:34:44
Dominika Jędrzejowska RAHIM BH
  • 1x 2A/P1 Regionalne/Konkurs nr 2A Regionalne Klasa P, program P1
  • 1x 3A/P3 Regionalne/Konkurs nr 3A Regionalne Klasa P, program P3
  • 1x 12A/P2 Regionalne/Konkurs nr 12A Regionalne Klasa P, program P2
  • 1x 13A/P4 Regionalne/Konkurs nr 13A Regionalne Klasa P, program P4
102 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 19:48:01
2017-11-07 18:44:34
Aleksandra Sawicka POKUSA
  • 2x 11A/L3 Regionalne/Konkurs nr 11A Regionalne Klasa L, program L3
101 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 19:48:16
2017-11-07 15:03:49
Daniela Kuczkowska CHANTRE' NOIR
  • 1x 1B/L2/Konkurs nr 1B Kuce Klasa L, program L2
  • 1x 11B/L3 Kuce/Konkurs nr 11B Kuce, Klasa L, program L3
  • 1x 21B/L4 Kuce/Konkurs nr 21B Kuce, Klasa L, program L4
100 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 19:48:31
2017-11-07 15:03:06
Daniela Kuczkowska ANGEL QUEEN
  • 1x 1B/L2/Konkurs nr 1B Kuce Klasa L, program L2
  • 1x 11B/L3 Kuce/Konkurs nr 11B Kuce, Klasa L, program L3
  • 1x 21B/L4 Kuce/Konkurs nr 21B Kuce, Klasa L, program L4
99 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 21:40:31
2017-11-07 00:01:05
Nina Makowska AVILON
  • 1x 1B/L2/Konkurs nr 1B Kuce Klasa L, program L2
  • 1x 2A/P1 Regionalne/Konkurs nr 2A Regionalne Klasa P, program P1
98 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 21:40:43
2017-11-07 00:00:34
Barbara Dzierżyńska BOND
  • 1x 1A DK/L2 Regionalne DK/Konkurs nr 1A Regionalne Klasa L, program L2 DK
  • 1x 1B/L2/Konkurs nr 1B Kuce Klasa L, program L2
97 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 03:24:01
2017-11-06 23:47:41
Maria Badzio FOR COMPLIMENT
  • 1x 7/C1 Runda J/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1 Runda J
  • 1x 17/C2 Runda J/Konkurs nr 17, Klasa C, program C2 Runda J
  • 1x 27/C4 kür Finał Rundy J/Konkurs nr 27, Klasa C, program C4 kür Finał Ogólnopolskiej Rundy J
96 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 14:58:10
2017-11-06 14:50:45
Agnieszka Gutkowska NABOKOV L
  • 1x 9/CC4 MR Seniorów/Konkurs nr 9, Klasa CC, program CC4 MR Seniorów
  • 1x 17/C2 Runda J/Konkurs nr 17, Klasa C, program C2 Runda J
95 ENTRY ACCEPTED 2017-11-04 21:51:31
2017-11-04 21:50:42
Agata Milnerowicz DOUGLAS S
  • 1x 9/CC4 MR Seniorów/Konkurs nr 9, Klasa CC, program CC4 MR Seniorów
  • 1x 19/CC5 MR Seniorska/Konkurs nr 19, Klasa CC, pogram CC5 MR Seniorów
  • 1x 29/CC7 kür - Finał MR Seniorów/Konkurs nr 29, Klasa CC, program CC7 kür - Finał Ogólnopolskiej MR Seniorów
94 ENTRY ACCEPTED 2017-11-04 21:43:12
2017-11-04 21:38:09
Zuzanna Zagórska EHRENSTEIN
  • 1x 2A/P1 Regionalne/Konkurs nr 2A Regionalne Klasa P, program P1
  • 1x 12A/P2 Regionalne/Konkurs nr 12A Regionalne Klasa P, program P2
  • 1x 23A/P6 Regionalne/Konkurs nr 23A Regionalne, Klasa P, program P6
93 ENTRY ACCEPTED 2017-11-04 21:42:50
2017-11-04 21:37:33
Pola Zagórska EHRENSTEIN
  • 1x 3A/P3 Regionalne/Konkurs nr 3A Regionalne Klasa P, program P3
  • 1x 13A/P4 Regionalne/Konkurs nr 13A Regionalne Klasa P, program P4
  • 1x 22A/P3 Regionalne/Konkurs nr 22A Regionalne, Klasa P, program P3
92 ENTRY ACCEPTED 2017-11-04 21:42:27
2017-11-04 21:36:12
Michał Kopczewski RICI-G
  • 1x 2A/P1 Regionalne/Konkurs nr 2A Regionalne Klasa P, program P1
  • 1x 12A/P2 Regionalne/Konkurs nr 12A Regionalne Klasa P, program P2
  • 1x 22A/P3 Regionalne/Konkurs nr 22A Regionalne, Klasa P, program P3
91 ENTRY ACCEPTED 2017-11-04 21:42:07
2017-11-04 21:31:13
Kalina Kopczewska DON SULTAN
  • 1x 1B/L2/Konkurs nr 1B Kuce Klasa L, program L2
  • 1x 11B/L3 Kuce/Konkurs nr 11B Kuce, Klasa L, program L3
  • 1x 21B/L4 Kuce/Konkurs nr 21B Kuce, Klasa L, program L4
90 ENTRY ACCEPTED 2017-11-04 14:02:22
2017-11-04 13:48:11
Jan Kamiński PRZEDŚWIT BARAŻ
  • 1x 3A/P3 Regionalne/Konkurs nr 3A Regionalne Klasa P, program P3
  • 1x 6/N4 Runda N DK/Konkurs nr 6, Klasa N, program N4 Runda N DK
89 ENTRY ACCEPTED 2017-11-04 13:20:18
2017-11-04 11:53:14
Maja Baranowska ANGEL QUEEN
  • 1x 2B/P1 Kuce/Konkurs nr 2B Kuce, Klasa P, program P1
  • 1x 12B/P2 Kuce/Konkurs nr 12B Kuce,Klasa P, program P2
  • 1x 22B/P3 RKuce/Konkurs nr 22B Kuce, Klasa P, program P3
88 ENTRY ACCEPTED 2017-11-04 13:20:03
2017-11-04 11:39:48
Maja Baranowska CHANTRE' NOIR
  • 1x 2B/P1 Kuce/Konkurs nr 2B Kuce, Klasa P, program P1
  • 1x 12A/P2 Regionalne/Konkurs nr 12A Regionalne Klasa P, program P2
  • 1x 22B/P3 RKuce/Konkurs nr 22B Kuce, Klasa P, program P3
86 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 10:20:38
2017-11-03 10:07:45
Monika Szkuta TOFFI
  • 1x 7/C1 Runda J/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1 Runda J
  • 1x 17/C2 Runda J/Konkurs nr 17, Klasa C, program C2 Runda J
  • 1x 27/C4 kür Finał Rundy J/Konkurs nr 27, Klasa C, program C4 kür Finał Ogólnopolskiej Rundy J
85 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 22:22:14
2017-11-02 22:17:19
Agata Mikołajczyk GALIA
  • 1x 1A DK/L2 Regionalne DK/Konkurs nr 1A Regionalne Klasa L, program L2 DK
  • 1x 4/D1 Runda Dzieci/Konkurs nr 4, Klasa D, program D1 Runda Dzieci
  • 1x 11A/L3 Regionalne/Konkurs nr 11A Regionalne Klasa L, program L3
  • 1x 21A/L4 Regionalne/Konkurs nr 21A Regionalne, Klasa L, program L4
84 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 21:22:38
2017-11-02 21:21:40
Dominika Zdunek METEOR
  • 1x 2A/P1 Regionalne/Konkurs nr 2A Regionalne Klasa P, program P1
  • 1x 3A/P3 Regionalne/Konkurs nr 3A Regionalne Klasa P, program P3
  • 1x 12A/P2 Regionalne/Konkurs nr 12A Regionalne Klasa P, program P2
  • 1x 13A/P4 Regionalne/Konkurs nr 13A Regionalne Klasa P, program P4
83 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 15:31:30
2017-11-02 13:42:44
Kinga Juśko BARYT
  • 1x 6/N4 Runda N DK/Konkurs nr 6, Klasa N, program N4 Runda N DK
  • 1x 7/C1 Runda J/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1 Runda J
  • 1x 16/N5 Runda N/Konkurs nr 16, Klasa N, program N5 Runda N
82 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 22:47:17
2017-11-01 22:45:32
Teresa Tomaszewska LADY IN RED
  • 1x 7/C1 Runda J/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1 Runda J
  • 1x 17/C2 Runda J/Konkurs nr 17, Klasa C, program C2 Runda J
  • 1x 27/C4 kür Finał Rundy J/Konkurs nr 27, Klasa C, program C4 kür Finał Ogólnopolskiej Rundy J
81 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 22:47:49
2017-11-01 22:44:40
Teresa Tomaszewska ANIMA
  • 1x 7/C1 Runda J/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1 Runda J
  • 1x 17/C2 Runda J/Konkurs nr 17, Klasa C, program C2 Runda J
  • 1x 27/C4 kür Finał Rundy J/Konkurs nr 27, Klasa C, program C4 kür Finał Ogólnopolskiej Rundy J
80 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 19:48:46
2017-11-01 20:31:43
Paulina Martynuska CARDALCO
  • 1x 7/C1 Runda J/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1 Runda J
  • 1x 17/C2 Runda J/Konkurs nr 17, Klasa C, program C2 Runda J
  • 1x 27/C4 kür Finał Rundy J/Konkurs nr 27, Klasa C, program C4 kür Finał Ogólnopolskiej Rundy J
79 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 14:31:11
2017-10-31 14:23:10
Dorota Urbańska CORENTIN
  • 1x 6/N4 Runda N DK/Konkurs nr 6, Klasa N, program N4 Runda N DK
  • 1x 16/N5 Runda N/Konkurs nr 16, Klasa N, program N5 Runda N
  • 1x 26/N7 kür Finał Rundy N/Konkurs nr 26, Klasa N, program N7 kür Finał Ogólnopolskiej Rundy N
77 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:21:57
2017-10-31 12:00:40
Sylwia Kolebska HERO'S
  • 1x 4/D1 Runda Dzieci/Konkurs nr 4, Klasa D, program D1 Runda Dzieci
  • 1x 14/D2 Runda Dzieci/Konkurs nr 14, Klasa D, program D2 Runda Dzieci
  • 1x 24/D3 Finał Rundy Dzieci/Konkurs nr 24, Klasa D, program D3 Finał Rundy Ogólnopolskiej Dzieci
75 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 06:19:46
2017-10-30 22:33:06
Luiza Iskierska NAZARET
  • 1x 2A/P1 Regionalne/Konkurs nr 2A Regionalne Klasa P, program P1
  • 1x 12A/P2 Regionalne/Konkurs nr 12A Regionalne Klasa P, program P2
  • 1x 22A/P3 Regionalne/Konkurs nr 22A Regionalne, Klasa P, program P3
74 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 06:19:29
2017-10-30 22:12:54
Zuzanna Frydrych POLAR
  • 1x 4/D1 Runda Dzieci/Konkurs nr 4, Klasa D, program D1 Runda Dzieci
  • 1x 14/D2 Runda Dzieci/Konkurs nr 14, Klasa D, program D2 Runda Dzieci
73 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 21:59:59
2017-10-30 21:52:48
Pola Zdybicka WICEK
  • 1x 5/N1 Runda Kuców/Konkurs nr 5, Klasa N, program N1 Runda Kuców
  • 1x 15/N2 Runda Kuców/Konkurs nr 15, Klasa N, program N2 Runda Kuców
  • 1x 25/N7 Finał Rundy Kuców/Konkurs nr 25, Klasa N, program N7 Finał Ogólnopolskiej Rundy Kuców
71 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 21:08:22
2017-10-30 21:06:15
Justyna Bojar CAJAMARKA
  • 1x 3A/P3 Regionalne/Konkurs nr 3A Regionalne Klasa P, program P3
  • 1x 4/D1 Runda Dzieci/Konkurs nr 4, Klasa D, program D1 Runda Dzieci
70 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 18:16:23
2017-10-30 15:48:55
Jakub Kulej CONCADOR
  • 1x 6/N4 Runda N DK/Konkurs nr 6, Klasa N, program N4 Runda N DK
  • 1x 16/N5 Runda N/Konkurs nr 16, Klasa N, program N5 Runda N
65 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 14:13:40
2017-10-29 13:56:44
Monika Kasińska IMETYT
  • 1x 7/C1 Runda J/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1 Runda J
  • 1x 17/C2 Runda J/Konkurs nr 17, Klasa C, program C2 Runda J
64 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 15:27:39
2017-10-28 23:18:58
Julia Słomkowska MR. CAIRO
  • 1x 1A DK/L2 Regionalne DK/Konkurs nr 1A Regionalne Klasa L, program L2 DK
  • 1x 2A/P1 Regionalne/Konkurs nr 2A Regionalne Klasa P, program P1
  • 1x 11A/L3 Regionalne/Konkurs nr 11A Regionalne Klasa L, program L3
  • 1x 12A/P2 Regionalne/Konkurs nr 12A Regionalne Klasa P, program P2
  • 1x 21A/L4 Regionalne/Konkurs nr 21A Regionalne, Klasa L, program L4
  • 1x 22A/P3 Regionalne/Konkurs nr 22A Regionalne, Klasa P, program P3
63 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 18:14:03
2017-10-28 18:06:03
Aleksandra Oczachowska WANILIA
  • 1x 2A/P1 Regionalne/Konkurs nr 2A Regionalne Klasa P, program P1
  • 1x 3A/P3 Regionalne/Konkurs nr 3A Regionalne Klasa P, program P3
  • 1x 12A/P2 Regionalne/Konkurs nr 12A Regionalne Klasa P, program P2
62 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 18:13:44
2017-10-28 18:05:12
Aleksandra Oczachowska K2
  • 1x 2A/P1 Regionalne/Konkurs nr 2A Regionalne Klasa P, program P1
  • 1x 3A/P3 Regionalne/Konkurs nr 3A Regionalne Klasa P, program P3
  • 1x 12A/P2 Regionalne/Konkurs nr 12A Regionalne Klasa P, program P2
61 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 14:39:18
2017-10-28 14:18:05
Agnieszka Jasińska LAKI LUCK
  • 1x 1A DK/L2 Regionalne DK/Konkurs nr 1A Regionalne Klasa L, program L2 DK
  • 1x 11A/L3 Regionalne/Konkurs nr 11A Regionalne Klasa L, program L3
  • 1x 21A/L4 Regionalne/Konkurs nr 21A Regionalne, Klasa L, program L4
60 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 14:39:38
2017-10-28 14:15:55
Paulina Tomczak RAKIJA
  • 1x 7/C1 Runda J/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1 Runda J
  • 1x 17/C2 Runda J/Konkurs nr 17, Klasa C, program C2 Runda J
  • 1x 27/C4 kür Finał Rundy J/Konkurs nr 27, Klasa C, program C4 kür Finał Ogólnopolskiej Rundy J
59 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 14:39:55
2017-10-28 14:14:36
Marzena Makowska QUO VADIS
  • 1x 8/CC1 Runda Regionalne/Konkurs nr 8, Klasa CC, program CC1 Runda Regionalne
  • 1x 18/CC2 Runda MJ/Konkurs nr 18, Klasa CC, program CC2 Runda MJ
  • 1x 28/CC6 kür Finał Rundy MJ/Konkurs nr 28, Klasa CC, program CC6 kür - Finał Ogólnopolskiej Rundy MJ
58 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 14:40:13
2017-10-28 14:13:23
Marzena Makowska DILMAH
  • 1x 2A/P1 Regionalne/Konkurs nr 2A Regionalne Klasa P, program P1
  • 1x 12A/P2 Regionalne/Konkurs nr 12A Regionalne Klasa P, program P2
  • 1x 22A/P3 Regionalne/Konkurs nr 22A Regionalne, Klasa P, program P3
57 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 14:40:33
2017-10-28 13:46:32
Inga Bretes ITASCA
  • 1x 18/CC2 Runda MJ/Konkurs nr 18, Klasa CC, program CC2 Runda MJ
56 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 13:11:09
2017-10-28 12:38:05
Natalia Sznigier DISCOVERY
  • 1x 7/C1 Runda J/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1 Runda J
  • 1x 17/C2 Runda J/Konkurs nr 17, Klasa C, program C2 Runda J
  • 1x 27/C4 kür Finał Rundy J/Konkurs nr 27, Klasa C, program C4 kür Finał Ogólnopolskiej Rundy J
55 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 12:13:32
2017-10-26 11:33:14
Zofia Mordzelewska LIONHEART
  • 1x 2A/P1 Regionalne/Konkurs nr 2A Regionalne Klasa P, program P1
  • 1x 12A/P2 Regionalne/Konkurs nr 12A Regionalne Klasa P, program P2
  • 1x 22A/P3 Regionalne/Konkurs nr 22A Regionalne, Klasa P, program P3
54 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 12:13:46
2017-10-26 11:32:00
Zofia Mordzelewska GEORG
  • 1x 1A DK/L2 Regionalne DK/Konkurs nr 1A Regionalne Klasa L, program L2 DK
  • 1x 11A/L3 Regionalne/Konkurs nr 11A Regionalne Klasa L, program L3
  • 1x 21A/L4 Regionalne/Konkurs nr 21A Regionalne, Klasa L, program L4
53 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 11:16:29
2017-10-26 09:55:10
Kornelija Zubrytė TITUS KAŠTONAS
  • 1x 1B/L2/Konkurs nr 1B Kuce Klasa L, program L2
  • 1x 2B/P1 Kuce/Konkurs nr 2B Kuce, Klasa P, program P1
  • 1x 11B/L3 Kuce/Konkurs nr 11B Kuce, Klasa L, program L3
  • 1x 12B/P2 Kuce/Konkurs nr 12B Kuce,Klasa P, program P2
  • 1x 21B/L4 Kuce/Konkurs nr 21B Kuce, Klasa L, program L4
  • 1x 22B/P3 RKuce/Konkurs nr 22B Kuce, Klasa P, program P3
52 ENTRY ACCEPTED 2017-11-04 06:02:18
2017-10-26 09:27:32
Laura Lumbytė CAPUCCINO
  • 1x 2A/P1 Regionalne/Konkurs nr 2A Regionalne Klasa P, program P1
  • 1x 4/D1 Runda Dzieci/Konkurs nr 4, Klasa D, program D1 Runda Dzieci
  • 1x 12A/P2 Regionalne/Konkurs nr 12A Regionalne Klasa P, program P2
  • 1x 14/D2 Runda Dzieci/Konkurs nr 14, Klasa D, program D2 Runda Dzieci
  • 1x 22A/P3 Regionalne/Konkurs nr 22A Regionalne, Klasa P, program P3
  • 1x 24/D3 Finał Rundy Dzieci/Konkurs nr 24, Klasa D, program D3 Finał Rundy Ogólnopolskiej Dzieci
51 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 06:42:19
2017-10-25 22:55:24
Katarzyna Gruszczyk VITESSE
  • 1x 2A/P1 Regionalne/Konkurs nr 2A Regionalne Klasa P, program P1
  • 1x 3A/P3 Regionalne/Konkurs nr 3A Regionalne Klasa P, program P3
  • 1x 12A/P2 Regionalne/Konkurs nr 12A Regionalne Klasa P, program P2
  • 1x 13A/P4 Regionalne/Konkurs nr 13A Regionalne Klasa P, program P4
50 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 21:56:21
2017-10-25 21:45:27
Natalia Organista KING RON P
  • 1x 9/CC4 MR Seniorów/Konkurs nr 9, Klasa CC, program CC4 MR Seniorów
  • 1x 19/CC5 MR Seniorska/Konkurs nr 19, Klasa CC, pogram CC5 MR Seniorów
49 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 21:34:26
2017-10-25 21:33:47
Luiza Rutkowska SUPRA
  • 1x 10/CS1 DR Seniorów/Konkurs nr 10, Klasa CS, program CS1 DR Seniorów
  • 1x 20/CS2 DR Seniorów/Konkurs nr 20, Klasa CS, program CS2 DR Seniorów
48 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 21:59:05
2017-10-25 21:28:22
Aleksandra Tatak TOTEM
  • 1x 7/C1 Runda J/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1 Runda J
  • 1x 17/C2 Runda J/Konkurs nr 17, Klasa C, program C2 Runda J
  • 1x 27/C4 kür Finał Rundy J/Konkurs nr 27, Klasa C, program C4 kür Finał Ogólnopolskiej Rundy J
47 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 06:24:13
2017-10-25 21:19:58
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 11A/L3 Regionalne/Konkurs nr 11A Regionalne Klasa L, program L3
  • 1x 21A/L4 Regionalne/Konkurs nr 21A Regionalne, Klasa L, program L4
46 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 21:14:46
2017-10-25 21:12:05
Paulina Martynuska REES LOXLEY
  • 1x 7/C1 Runda J/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1 Runda J
  • 1x 17/C2 Runda J/Konkurs nr 17, Klasa C, program C2 Runda J
  • 1x 27/C4 kür Finał Rundy J/Konkurs nr 27, Klasa C, program C4 kür Finał Ogólnopolskiej Rundy J
44 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 21:00:19
2017-10-25 20:57:15
Wioletta Milczarek HULTAJ
  • 1x 7/C1 Runda J/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1 Runda J
  • 1x 17/C2 Runda J/Konkurs nr 17, Klasa C, program C2 Runda J
  • 1x 27/C4 kür Finał Rundy J/Konkurs nr 27, Klasa C, program C4 kür Finał Ogólnopolskiej Rundy J
43 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 21:00:06
2017-10-25 20:55:35
Aleksandra Kanarek SAURON
  • 1x 7/C1 Runda J/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1 Runda J
  • 1x 17/C2 Runda J/Konkurs nr 17, Klasa C, program C2 Runda J
  • 1x 27/C4 kür Finał Rundy J/Konkurs nr 27, Klasa C, program C4 kür Finał Ogólnopolskiej Rundy J
40 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 21:46:29
2017-10-24 21:45:24
Agnieszka Wiśniewska TARA
  • 1x 8/CC1 Runda Regionalne/Konkurs nr 8, Klasa CC, program CC1 Runda Regionalne
  • 1x 18/CC2 Runda MJ/Konkurs nr 18, Klasa CC, program CC2 Runda MJ
  • 1x 28/CC6 kür Finał Rundy MJ/Konkurs nr 28, Klasa CC, program CC6 kür - Finał Ogólnopolskiej Rundy MJ
38 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 18:34:25
2017-10-24 21:42:43
Magda Kowaluk ALL YOU NEED
  • 1x 8/CC1 Runda Regionalne/Konkurs nr 8, Klasa CC, program CC1 Runda Regionalne
  • 1x 18/CC2 Runda MJ/Konkurs nr 18, Klasa CC, program CC2 Runda MJ
  • 1x 28/CC6 kür Finał Rundy MJ/Konkurs nr 28, Klasa CC, program CC6 kür - Finał Ogólnopolskiej Rundy MJ
37 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 17:12:08
2017-10-24 13:11:19
Aleksandra Kowalik HOJRAK
  • 1x 6/N4 Runda N DK/Konkurs nr 6, Klasa N, program N4 Runda N DK
  • 1x 16/N5 Runda N/Konkurs nr 16, Klasa N, program N5 Runda N
  • 1x 26/N7 kür Finał Rundy N/Konkurs nr 26, Klasa N, program N7 kür Finał Ogólnopolskiej Rundy N
36 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 17:11:56
2017-10-24 12:44:37
Anna Litwińska SANTORINI
  • 1x 3A/P3 Regionalne/Konkurs nr 3A Regionalne Klasa P, program P3
  • 1x 12A/P2 Regionalne/Konkurs nr 12A Regionalne Klasa P, program P2
  • 1x 22A/P3 Regionalne/Konkurs nr 22A Regionalne, Klasa P, program P3
35 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 14:58:23
2017-10-24 00:50:11
Iwona Sprycha NEW LOVE II
  • 1x 7/C1 Runda J/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1 Runda J
  • 1x 17/C2 Runda J/Konkurs nr 17, Klasa C, program C2 Runda J
34 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 20:49:08
2017-10-23 15:06:45
Magdalena Zalewska QUINTESSENZ SAS
  • 1x 8/CC1 Runda Regionalne/Konkurs nr 8, Klasa CC, program CC1 Runda Regionalne
  • 1x 18/CC2 Runda MJ/Konkurs nr 18, Klasa CC, program CC2 Runda MJ
  • 1x 28/CC6 kür Finał Rundy MJ/Konkurs nr 28, Klasa CC, program CC6 kür - Finał Ogólnopolskiej Rundy MJ
33 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 15:00:54
2017-10-23 14:55:57
Magdalena Zalewska JACK NICHOLSON HS
  • 1x 6/N4 Runda N DK/Konkurs nr 6, Klasa N, program N4 Runda N DK
  • 1x 16/N5 Runda N/Konkurs nr 16, Klasa N, program N5 Runda N
32 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 15:01:12
2017-10-23 14:54:43
Sylwia Ruta DIORA SOL
  • 1x 7/C1 Runda J/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1 Runda J
  • 1x 17/C2 Runda J/Konkurs nr 17, Klasa C, program C2 Runda J
  • 1x 27/C4 kür Finał Rundy J/Konkurs nr 27, Klasa C, program C4 kür Finał Ogólnopolskiej Rundy J
31 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 14:12:33
2017-10-23 14:02:52
Oliwia Kubiak DRUH HROBY HRON
  • 1x 3B/P3 Kuce/Konkurs nr 3B Kuce, Klasa P, program P3
  • 1x 6/N4 Runda N DK/Konkurs nr 6, Klasa N, program N4 Runda N DK
  • 1x 12B/P2 Kuce/Konkurs nr 12B Kuce,Klasa P, program P2
  • 1x 13B/P4 Kuce/Konkurs nr 13B Kuce, Klasa P, program P4
  • 1x 22B/P3 RKuce/Konkurs nr 22B Kuce, Klasa P, program P3
  • 1x 23B/P6 Kuce/Konkurs nr 23B Kuce, Klasa P, program P6
  • 1x Końc.R K/Klasyf. końcowa R. Kuców/Klasyfikacja Ogólnopolskiej Rundy Kuców N
30 ENTRY ACCEPTED 2017-10-22 21:42:53
2017-10-22 15:45:20
Anna Przybylska FEROXX
  • 1x 11A/L3 Regionalne/Konkurs nr 11A Regionalne Klasa L, program L3
  • 1x 21A/L4 Regionalne/Konkurs nr 21A Regionalne, Klasa L, program L4
29 ENTRY ACCEPTED 2017-10-22 21:43:12
2017-10-22 12:30:59
Alicja Nowotczyńska CAŁUS
  • 1x 1B/L2/Konkurs nr 1B Kuce Klasa L, program L2
  • 1x 11B/L3 Kuce/Konkurs nr 11B Kuce, Klasa L, program L3
  • 1x 21B/L4 Kuce/Konkurs nr 21B Kuce, Klasa L, program L4
28 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 13:09:40
2017-10-20 23:22:45
Karina Uszyńska ARES
  • 1x 9/CC4 MR Seniorów/Konkurs nr 9, Klasa CC, program CC4 MR Seniorów
  • 1x 19/CC5 MR Seniorska/Konkurs nr 19, Klasa CC, pogram CC5 MR Seniorów
  • 1x 29/CC7 kür - Finał MR Seniorów/Konkurs nr 29, Klasa CC, program CC7 kür - Finał Ogólnopolskiej MR Seniorów
27 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 19:41:45
2017-10-19 19:35:06
Karolina Zawada LAUDANI
  • 1x 8/CC1 Runda Regionalne/Konkurs nr 8, Klasa CC, program CC1 Runda Regionalne
  • 1x 18/CC2 Runda MJ/Konkurs nr 18, Klasa CC, program CC2 Runda MJ
  • 1x 28/CC6 kür Finał Rundy MJ/Konkurs nr 28, Klasa CC, program CC6 kür - Finał Ogólnopolskiej Rundy MJ
  • 1x Koń. R MJ/Klasyf. końcowa Rundy MJ/Klasyfikacja końcowa Ogólnopolskiej Rundy MJ
26 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 17:59:23
2017-10-18 17:56:08
Monika Sitarska SHADES OF GREY
  • 1x 1A DK/L2 Regionalne DK/Konkurs nr 1A Regionalne Klasa L, program L2 DK
  • 1x 4/D1 Runda Dzieci/Konkurs nr 4, Klasa D, program D1 Runda Dzieci
  • 1x 11A/L3 Regionalne/Konkurs nr 11A Regionalne Klasa L, program L3
  • 1x 21A/L4 Regionalne/Konkurs nr 21A Regionalne, Klasa L, program L4
25 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 13:36:11
2017-10-18 13:09:49
Anna Skrzeszewska-Walter TASSILO I
  • 1x 8/CC1 Runda Regionalne/Konkurs nr 8, Klasa CC, program CC1 Runda Regionalne
  • 1x 18/CC2 Runda MJ/Konkurs nr 18, Klasa CC, program CC2 Runda MJ
  • 1x 28/CC6 kür Finał Rundy MJ/Konkurs nr 28, Klasa CC, program CC6 kür - Finał Ogólnopolskiej Rundy MJ
24 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 13:36:25
2017-10-18 13:07:56
Łukasz Walter DON SANDRIO
  • 1x 2A/P1 Regionalne/Konkurs nr 2A Regionalne Klasa P, program P1
  • 1x 6/N4 Runda N DK/Konkurs nr 6, Klasa N, program N4 Runda N DK
  • 1x 12A/P2 Regionalne/Konkurs nr 12A Regionalne Klasa P, program P2
  • 1x 16/N5 Runda N/Konkurs nr 16, Klasa N, program N5 Runda N
  • 1x 22A/P3 Regionalne/Konkurs nr 22A Regionalne, Klasa P, program P3
23 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 13:36:39
2017-10-18 13:03:17
Łukasz Walter HAPPY FEET
  • 1x 2A/P1 Regionalne/Konkurs nr 2A Regionalne Klasa P, program P1
  • 1x 12A/P2 Regionalne/Konkurs nr 12A Regionalne Klasa P, program P2
  • 1x 22A/P3 Regionalne/Konkurs nr 22A Regionalne, Klasa P, program P3
21 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 13:37:04
2017-10-18 12:59:02
Oliwia Ziółkowska UNLIMITED
  • 1x 2A/P1 Regionalne/Konkurs nr 2A Regionalne Klasa P, program P1
  • 1x 6/N4 Runda N DK/Konkurs nr 6, Klasa N, program N4 Runda N DK
  • 1x 12A/P2 Regionalne/Konkurs nr 12A Regionalne Klasa P, program P2
  • 1x 16/N5 Runda N/Konkurs nr 16, Klasa N, program N5 Runda N
  • 1x 22A/P3 Regionalne/Konkurs nr 22A Regionalne, Klasa P, program P3
  • 1x 26/N7 kür Finał Rundy N/Konkurs nr 26, Klasa N, program N7 kür Finał Ogólnopolskiej Rundy N
20 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 20:42:29
2017-10-18 12:56:59
Matylda Cybula HAVANNA
  • 1x 4/D1 Runda Dzieci/Konkurs nr 4, Klasa D, program D1 Runda Dzieci
  • 1x 14/D2 Runda Dzieci/Konkurs nr 14, Klasa D, program D2 Runda Dzieci
19 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 13:37:33
2017-10-18 12:54:17
Nadia Paszylk HAVANNA
  • 1x 1A DK/L2 Regionalne DK/Konkurs nr 1A Regionalne Klasa L, program L2 DK
  • 1x 11A/L3 Regionalne/Konkurs nr 11A Regionalne Klasa L, program L3
  • 1x 21A/L4 Regionalne/Konkurs nr 21A Regionalne, Klasa L, program L4
18 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 13:37:48
2017-10-18 12:52:48
Matylda Cybula BESSIE
  • 1x 4/D1 Runda Dzieci/Konkurs nr 4, Klasa D, program D1 Runda Dzieci
  • 1x 14/D2 Runda Dzieci/Konkurs nr 14, Klasa D, program D2 Runda Dzieci
  • 1x 24/D3 Finał Rundy Dzieci/Konkurs nr 24, Klasa D, program D3 Finał Rundy Ogólnopolskiej Dzieci
14 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 11:35:18
2017-10-18 11:04:52
Natalia Ruszkowska DEINHARD S
  • 1x 2B/P1 Kuce/Konkurs nr 2B Kuce, Klasa P, program P1
  • 1x 13B/P4 Kuce/Konkurs nr 13B Kuce, Klasa P, program P4
  • 1x 23B/P6 Kuce/Konkurs nr 23B Kuce, Klasa P, program P6
13 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:14:46
2017-10-18 07:08:43
Anna Hałasowska GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE
  • 1x 5/N1 Runda Kuców/Konkurs nr 5, Klasa N, program N1 Runda Kuców
  • 1x 15/N2 Runda Kuców/Konkurs nr 15, Klasa N, program N2 Runda Kuców
  • 1x 25/N7 Finał Rundy Kuców/Konkurs nr 25, Klasa N, program N7 Finał Ogólnopolskiej Rundy Kuców
  • 1x Końc.R K/Klasyf. końcowa R. Kuców/Klasyfikacja Ogólnopolskiej Rundy Kuców N
12 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 01:42:04
2017-10-17 23:58:29
Martyna Ossowska CHESTER
  • 1x 3B/P3 Kuce/Konkurs nr 3B Kuce, Klasa P, program P3
  • 1x 13B/P4 Kuce/Konkurs nr 13B Kuce, Klasa P, program P4
  • 1x 23B/P6 Kuce/Konkurs nr 23B Kuce, Klasa P, program P6
11 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 01:41:47
2017-10-17 23:56:58
Aleksandra Lesner FORCE
  • 1x 8/CC1 Runda Regionalne/Konkurs nr 8, Klasa CC, program CC1 Runda Regionalne
  • 1x 18/CC2 Runda MJ/Konkurs nr 18, Klasa CC, program CC2 Runda MJ
  • 1x 28/CC6 kür Finał Rundy MJ/Konkurs nr 28, Klasa CC, program CC6 kür - Finał Ogólnopolskiej Rundy MJ
10 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 21:08:18
2017-10-17 21:05:00
Grzegorz Cichoń DREAMER
  • 1x 9/CC4 MR Seniorów/Konkurs nr 9, Klasa CC, program CC4 MR Seniorów
  • 1x 19/CC5 MR Seniorska/Konkurs nr 19, Klasa CC, pogram CC5 MR Seniorów
  • 1x 29/CC7 kür - Finał MR Seniorów/Konkurs nr 29, Klasa CC, program CC7 kür - Finał Ogólnopolskiej MR Seniorów
9 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 20:32:46
2017-10-17 20:29:37
Grażyna Ścisło PERYKLES
  • 1x 11A/L3 Regionalne/Konkurs nr 11A Regionalne Klasa L, program L3
  • 1x 21A/L4 Regionalne/Konkurs nr 21A Regionalne, Klasa L, program L4
8 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 16:39:53
2017-10-17 15:56:08
Klaudia Kostrzębska DOUBLE AFFAIR G
  • 1x 6/N4 Runda N DK/Konkurs nr 6, Klasa N, program N4 Runda N DK
  • 1x 7/C1 Runda J/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1 Runda J
  • 1x 16/N5 Runda N/Konkurs nr 16, Klasa N, program N5 Runda N
  • 1x 26/N7 kür Finał Rundy N/Konkurs nr 26, Klasa N, program N7 kür Finał Ogólnopolskiej Rundy N
  • 1x 27/C4 kür Finał Rundy J/Konkurs nr 27, Klasa C, program C4 kür Finał Ogólnopolskiej Rundy J
7 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 12:15:09
2017-10-16 11:14:51
Oliwia Miotke DOLCE VITA
  • 1x 2A/P1 Regionalne/Konkurs nr 2A Regionalne Klasa P, program P1
  • 1x 4/D1 Runda Dzieci/Konkurs nr 4, Klasa D, program D1 Runda Dzieci
  • 1x 12A/P2 Regionalne/Konkurs nr 12A Regionalne Klasa P, program P2
  • 1x 14/D2 Runda Dzieci/Konkurs nr 14, Klasa D, program D2 Runda Dzieci
  • 1x 22A/P3 Regionalne/Konkurs nr 22A Regionalne, Klasa P, program P3
  • 1x 24/D3 Finał Rundy Dzieci/Konkurs nr 24, Klasa D, program D3 Finał Rundy Ogólnopolskiej Dzieci
5 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 12:14:31
2017-10-16 11:06:06
Paulina Kozłowska CALDERON
  • 1x 4/D1 Runda Dzieci/Konkurs nr 4, Klasa D, program D1 Runda Dzieci
  • 1x 14/D2 Runda Dzieci/Konkurs nr 14, Klasa D, program D2 Runda Dzieci
  • 1x 24/D3 Finał Rundy Dzieci/Konkurs nr 24, Klasa D, program D3 Finał Rundy Ogólnopolskiej Dzieci
4 ENTRY ACCEPTED 2017-10-14 17:24:57
2017-10-14 17:05:05
Maria Walczynska-Graczyk MAMBA
  • 1x 3B/P3 Kuce/Konkurs nr 3B Kuce, Klasa P, program P3
  • 1x 13B/P4 Kuce/Konkurs nr 13B Kuce, Klasa P, program P4
  • 1x 23B/P6 Kuce/Konkurs nr 23B Kuce, Klasa P, program P6
3 ENTRY ACCEPTED 2017-10-14 14:28:19
2017-10-14 13:32:13
Tamara Kotowicz RAFAELL BH
  • 1x 2A/P1 Regionalne/Konkurs nr 2A Regionalne Klasa P, program P1
  • 1x 12A/P2 Regionalne/Konkurs nr 12A Regionalne Klasa P, program P2
  • 1x 22A/P3 Regionalne/Konkurs nr 22A Regionalne, Klasa P, program P3
2 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 19:12:51
2017-10-12 17:17:17
Agata Kamionka - Flak DESERT ROSE
  • 1x 7/C1 Runda J/Konkurs nr 7, Klasa C, program C1 Runda J
  • 1x 17/C2 Runda J/Konkurs nr 17, Klasa C, program C2 Runda J
  • 1x 27/C4 kür Finał Rundy J/Konkurs nr 27, Klasa C, program C4 kür Finał Ogólnopolskiej Rundy J
1 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 15:40:41
2017-10-12 15:14:10
Monika Kolwas WONDERFUL VANILLA
  • 1x 1B/L2/Konkurs nr 1B Kuce Klasa L, program L2
  • 1x 11B/L3 Kuce/Konkurs nr 11B Kuce, Klasa L, program L3
  • 1x 21B/L4 Kuce/Konkurs nr 21B Kuce, Klasa L, program L4
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badzio Maria bpk maz
S
O018987
2. Baranowska Maja BM HORSE
2005 (JM.)
O038219
3. Cichoń Grzegorz bez przynależności klubowej
S
O004293
4. Cybula Matylda KJ AS Dream
2004 (JM.)
O031264
5. Dzierżyńska Barbara KJ Aldragho Piaseczno
2006 (Mł.)
O045999
6. Frydrych Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2001 (J.)
O042882
7. Gruszczyk Katarzyna WKJ Lublin SJ Fidelius
2003 (JM.)
O044305
8. Gutkowska Agnieszka Skj Bobrowy Staw
S
O000172
9. Hałasowska Anna KJ Grodno-Dwór
O038944
10. Iskierska Luiza AZS UW
S
O009881
11. Jasińska Agnieszka brak
S
O048099
12. Jędrzejowska Dominika BPK
2001 (J.)
O042742
13. Juśko Kinga Sekcja Jeździecka Fidelius
2000 (J.)
O036067
14. Kamiński Jan Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O003136
15. Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
S
O001225
16. Kanarek Aleksandra KJ Sawanka
S
O008561
17. Kasińska Monika SKJ Bajardo
S
O010196
18. Kolebska Sylwia KU AZS Politechnika Warszawska
S
O012682
19. Kolwas Monika KJ PLEJADA
2004 (JM.)
O047214
20. Kopczewska Kalina KJ Plejda
2008 (Mł.)
O048171
21. Kopczewski Michał KJ Plejada
S
O000270
22. Kostrzębska Klaudia Klub Jeździecki Truskaw
1998 (MJ.)
O022153
23. Kotowicz Tamara KJ Leśna Wola
1996 (MJ.)
O021349
24. Kowalik Aleksandra KS Centurion
1996 (MJ.)
O026485
25. Kowaluk Magda KS Garo
1997 (MJ.)
O024858
26. Kozłowska Paulina Pegaz Reda
2000 (J.)
O036679
27. Kubiak Oliwia MAZ/bpk
2003 (JM.)
O037902
-
28. Kuczkowska Daniela BM HORSE
S
O006233
29. Kulej Jakub BPK
2000 (J.)
O026122
30. Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda
1997 (MJ.)
O021141
31. Litwińska Anna bez przynależności klubowej
S
O036368
32. Lumbyte Laura Laumžirgis
2005 (JM.)
17888
33. Makowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O001334
34. Makowska Nina KJ Aldragho Piaseczno
2006 (Mł.)
O036761
35. Martynuska Paulina KJ Milord Falenty Nowe
S
O004067
36. Michalak Zofia Brak
2005 (JM.)
O045772
37. Mikołajczyk Agata KJ Truskaw
S
O004606
38. Milczarek Wioletta KJ Sawanka
S
O008562
39. Milnerowicz Agata SKJ BAJARDO
S
O002470
40. Miotke Oliwia Pegaz Reda
2002 (JM.)
O034998
41. Mordzelewska Zofia St. J Poster Warszawa
S
O001628
42. Nowotczyńska Alicja KJ Corleando-Land
2000 (J.)
O033952
43. Oczachowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin
S
O023171
44. Organista Natalia SJ Baborówko
S
O006644
45. Ossowska Martyna KJ Pegaz Reda
2005 (JM.)
O034379
46. Paszylk Nadia KJ AS Dream
2000 (J.)
O043716
47. Przybylska Anna KS Centurion
S
O002476
48. Ruszkowska Natalia Niezrzeszona
2004 (JM.)
O037588
49. Ruta Sylwia Equesta
S
O032315
50. Rutkowska Luiza KJ Aromer
S
O001344
51. Sawicka Aleksandra SKJ Poczernin
S
O003023
52. Ścisło Grażyna KJ Dobrzyniec
S
O025136
53. Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream
S
O003152
54. Słomkowska Julia Aldragho
2001 (J.)
O034430
55. Sprycha Iwona KJ Golden Dream
S
O019263
56. Szkuta Monika Klub Sportowy Centurion
S
O011404
57. Sznigier Natalia KJ AS Dream
2000 (J.)
O031518
58. Tatak Aleksandra bpk
S
O025281
59. Tomaszewska Teresa JKS Equita
S
O001498
60. Tomczak Paulina Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O003849
61. Urbańska Dorota Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
S
O001052
62. Uszyńska Karina SKJ Legia Kozielska
S
O002848
63. Walczynska-Graczyk Maria KJ Aldragho
2006 (Mł.)
O038706
64. Walter Łukasz KJ AS Dream
S
O015025
65. Wiśniewska Agnieszka SKJ Bajardo
S
O006540
66. Zagórska Pola KJ Plejada
2004 (JM.)
O037626
67. Zagórska Zuzanna KJ Plejada
2000 (J.)
O030892
68. Zalewska Magdalena Equesta
S
O001044
69. Zawada Karolina KJ PEGAZ Reda
1997 (MJ.)
O023628
70. Zdunek Dominika BPK
2003 (JM.)
O035335
71. Zdybicka Pola BPK
2002 (JM.)
O041589
72. Ziółkowska Oliwia KJ AS Dream
1998 (MJ.)
O026108
73. Zubryte Kornelija Laumžirgis
2002 (JM.)
17889
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

21

ALL YOU NEED SP POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: Love Affair
M: ASCONA
O: Renata Kowaluk
B: Polska
K017304 6166009600203610 616009600203610
2.

8

ANGEL QUEEN DRP GER 2009 Klacz bułana/kuc: F: Argentino
M: Reitlands Flying Angel
O: Anna Tyrkiel-Baranowska
B: Lenert Busch
K021533
3.

26

ANIMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Empire
M: Asuana
O: R.Makowski
B: R.Makowski
K022707 K022707
4.

29

ARES SP POL 2003 Wałach gniada F: Loxley / Lesotho
M: Atena
O: Karina Uszyńska
B: NN
K009741
5.

4

AVILON HAFL. POL 2003 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pr Alegro
M: Hauptstutbuch Halina
O: Monika Karpińska
B: x
K022998
6.

25

BARYT Małopolska POL 2001 Wałach kara/164 F: DECORATION
M: BAWEŁNA
O: Kinga Juśko
B: SK Janów Podlaski
K006152 08193 POL40251
7.

70

BESSIE WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoon
M: Barbara / Dżamir
O: Natalia Szpulecka
B: .
K021172 616007550143411
8.

5

BOND Kuc.wal POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Duinveldt's Lewa
M: Uiterwaarden's Bo
O: Monika Karpińska
B: x
K019241
9.

79

CALDERON SP POL 2008 Wałach gniada F: Lintasboy
M: Casablanka
O: Piotr Mazurek
B: Ewa Fabińska
K016969
10.

63

CAŁUS KUC POL 2007 Wałach tarantowata/kuc:144 F: NN
M: NN
O: Monika Januszkiewicz
B: NN
K021998 12714
11.

19

CAPUCCINO Lithuanian Riding Horse LTU 2010 Wałach gniada/174 F: Rassvet
M: Kadarka
O: Daiva Strepetkait?/Loreta Augaityt?
B: Audrius Šmulkštys
LTU005170079210 027005
12.

9

CARDALCO HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio
M: Hekla II / Carthago
O: Henryk Soboń
B: Eggers Ernst
K009028 DE421000007804
13.

7

CHANTRE' NOIR Deutches Reitpony GER 2010 Ogier kara/kuc:149 F: Calido-G
M: Sara
O: Anna Tyrkiel-Baranowska
B: Josef Wernke
K024093 DE 435350178710
14.

73

CHESTER Deutsches Reitpony GER 2007 Wałach ciemnogniada/kuc:148 cm F: Maritim 2
M: Star Power Cindarella
O: Joanna Ossowska
B: Anja Bock
K020590 DE422220108307
15.

36

CONCADOR Oldenburg POL 2009 Wałach gniada F: Canoso
M: Citta
O: Anna Bienias
B: Janusz Majkowski
K015670
16.

30

CORENTIN Holsztyńska POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Contendro I
M: Miss Condina
O: Patrycja Zawirska
B: Ryszard Kosicki
K011996
17.

71

DEINHARD S DRP POL 2001 Wałach gniada/kuc:141 cm F: Diskus
M: Ninka
O: Natalia Wojtaszek
B: Schulte- Althoff, Wilhelm
K010190 DE 441 410468501 103FB90
18.

82

DESERT ROSE OLD POL 2011 Klacz kara F: De Niro
M: Quadriga
O: Agata Kamionka - Flak
B: Niemcy
K019288
19.

43

DILMAH Hanower GER 2012 Wałach gniada F: Decurio
M: Die Tanzerin
O: Remigiusz Makowski
B: Elizabeth Kapp
K024067
20.

60

DIORA SOL Oldenburska GER 2009 Klacz gniada F: Dayano
M: Willpower
O: Sylwia Ruta
B: Niemcy
K021812 DE433331029209
21.

45

DISCOVERY Hanower POL 2008 Wałach ciemnogniada F: .
M: .
O: Barbara Sznigier
B: .
K012337
22.

78

DOLCE VITA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lou Reed
M: Donnerfee
O: Piotr Mazurek
B: Piotr Mazurek
K018161 616009670108410
23.

67

DON SANDRIO Hanower POL 2012 Ogier kasztanowata F: De Niro
M: .
O: .
B: .
K021634
24.

17

DON SULTAN DRP POL 2006 Wałach kara/kuc: F: x
M: x
O: Anna Świątkowska
B: x
K020851
25.

77

DOUBLE AFFAIR G SP POL 2005 Klacz gniada/167 F: Love Affair
M: Double D
O: Klaudia Kostrzębska
B: Paweł Gąsiński
K010188 10973
26.

14

DOUGLAS S KWPN NED 2008 Wałach kara F: VIVALDI
M: ZHAISA
O: E.Apanas
B: xxx
K024398
27.

75

DREAMER Hanowerska GER 2008 Ogier gniada F: Don Henrico
M: Hauptstutbuch Lena
O: Grzegorz Cichoń
B: Adelheid Ropers-Witt
K021704
28.

61

DRUH HROBY HRON KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: NN
M: Hurka
O: Edyta Juszczuk-Kubiak
B: Krzysztof Chomicz
K020960 616999610165210
29.

15

EHRENSTEIN TRAK POL 2006 Wałach kara F: hohenstein
M: Eureka
O: K. Zagórska
B: Pl
K012593
30.

62

FEROXX Oldenburg DEU 2013 Ogier kasztanowata/171 F: For Romance
M: Senorita / De Niro
O: Anna Przybylska
B: Niemcy
K022532 DE433330191813
31.

10

FOR COMPLIMENT Oldenburg POL 2007 Wałach gniada/164 F: Light and easy
M: Fantasy of Freedom
O: Józef Rutkowski
B: Polska
K016263 De433331518707
32.

74

FORCE KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Johnson
M: Volmie
O: Aleksandra Lesner
B: .
K017769
33.

23

GALIA SP POL 2010 Klacz siwa F: Kingsten
M: Aviano
O: Joanna Puławska
B: brak
K024518
34.

47

GEORG SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Karbit / Rubin
M: Georgia B / Weltino
O: Michał Mordzelewski
B: Anna Więckowska
brak
35.

72

GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE Kuc Walijski POL 2006 Wałach kara/kuc: F: Orchard Boginov
M: Goldwind Empire's First Lady
O: Jolanta Hałasowska
B: Anton ter Bogt
K022603 5280170600581
36.

68

HAPPY FEET KWPN POL 2012 Wałach gniada/170 F: Rousseau / Ferro
M: Bostrade / Jazz
O: Anna Skrzeszewska - Walter
B: Holandia
K021822
37.

11

HAVANNA Nederlanden Pferde POL 2010 Klacz kara F: Haarlem/ Ferro
M: .
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B: Holandia
K022279
38.

31

HERO'S KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada F: Dayano
M: Wilana S
O: Sylwia Kolebska
B: P. M. Spetgens
K022009 528003201206727
39.

57

HOJRAK SP POL 2004 Wałach kasztanowata/178 F: Horror
M: Hegira
O: Beata Kowalik
B: Paradowska Beata
K017545 12696
40.

54

HULTAJ SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Louis
M: Hawana
O: Wioletta Milczarek
B: SK Nowa Wioska
K020628
41.

37

IMETYT SP POL 2005 Wałach kara F: Donzini / Dinard L
M: Ibera / Davidoff
O: Monika Kasińska
B: OSK Michalscy
K009901 POL009540042405 104CO93
42.

59

JACK NICHOLSON HS DV DEN 2012 Wałach ciemnogniada F: Jazz Time 2
M: Sinai HS
O: Sylwia Ruta
B: Dania
K022814
43.

38

K2 SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis
M: Kastylia
O: Aleksandra Oczachowska
B: Andrzej Młynarski
K021517
44.

51

KING RON P SP POL 2010 Wałach kara F: Ron William
M: Karenina P
O: Natalia Organista
B: Parkitny
K019151
45.

27

LADY IN RED SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Liona
O: R. Makowski
B: R. Makowski
K021669
46.

40

LAKI LUCK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach gniada F: ADIUTANT
M: LAURA
O: Julia Kobus
B: Alfred Polzin
K024513 POL 0096101645
47.

64

LAUDANI Hanower POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Laudabilis
M: Angel Princess
O: Katarzyna Zawada
B: -
K015427
48.

2

LIBERTY LIFE Wielkopolska POL 2009 Wałach siwa/165 F: Lord Liberator
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: Andrzej Rogowski
K019317 616 007 61 02387 09
49.

80

MAMBA KUC POL 2005 Klacz kara F: Top Evita
M: Makata
O: Anna Walczynska
B: Krzysztof Starosciec
K012725 11841
50.

24

METEOR Szlachetna Półkrew POL 2004 Wałach gniada F: Balisco II
M: Milady
O: Zdunek Aneta
B: Zdunek Aneta
K024357
51.

28

MR. CAIRO NN POL 2003 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Maria Słomkowska
B: nn
K018692
52.

12

NABOKOV L SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Cruzeiro L
M: Nadin L
O: Agnieszka Cent
B: Polska
K008890
53.

32

NAZARET XX POL 2004 Wałach kasztanowata F: Belenus
M: Nadzieja
O: Irena Iskierska
B: -
K008882
54.

13

NEW LOVE II SP POL 2006 Klacz gniada F: Love Affair
M: Novizin
O: Rafał Alwasiak
B: Remigiusz Makowski
K018991
55.

76

PERYKLES Trakeńska POL 2012 Ogier kara/170 F: Easy Game
M: Pompeja
O: Grażyna Ścisło
B: Stanisław Prańczak
K021633 POL732010063412
56.

6

POKUSA PKSP POL 2004 Klacz gniada F: Makker / Furore
M: Pola / Maram
O: Aleksandra Sawicka
B: Andrzej Nowakowski
K008500 POL009520000104
57.

33

POLAR Wielkopolska POL 2010 Wałach kasztanowata/160 F: Galapagos
M: Porta
O: Artur FRYDRYCH
B: Fedorczyk Paweł
K023382
58.

18

PRZEDŚWIT BARAŻ SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Dresk / Przedświt XII-4
M: Beta / Leandro
O: Paweł Banatkiewicz
B: Bran
K019179
59.

20

QUINTESSENZ SAS Westfalska GER 2009 Wałach kasztanowata F: Quaterback
M: Escada
O: Sylwia Ruta
B: Niemcy
K021814 DE441410896909
60.

42

QUO VADIS Hanower GER 2009 Ogier gniada F: Quaterback
M: Hepburn
O: Remigiusz Makowski
B: Niemcy
K017412
61.

81

RAFAELL BH SP POL 2011 Wałach gniada F: Elf
M: Roxy HL
O: Grażyna Barć
B: Bogna Hupa
K022946
62.

3

RAHIM BH SP POL 2010 Wałach gniada F: Elf
M: Roxy HL
O: Magdalena Kowalska-Jędrzejowska
B: BH
K021960
63.

41

RAKIJA SP POL 2006 Klacz gniada F: Love Affair
M: Reda
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K013686
64.

53

REES LOXLEY SP POL 2005 Wałach gniada F: Loxley
M: Ramona-Consor / Consor
O: Andrzej Borkowski
B: Malwina Miklas
K010951 11359
65.

16

RICI-G SP POL 2011 Wałach srokata F: Evento
M: Phanton Relative
O: Michał Kopczewski
B: Arkadiusz Górski
K024514
66.

58

SANTORINI Wielkopolska POL 2006 Wałach gniada F: Castiglione L
M: Sara
O: Anna Litwińska
B: Kazimierz Wiśniewski
K010896 POL 007600104706
67.

55

SAURON SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/167 F: Calderon
M: Sawanna
O: Mirosław Kanarek
B: Mirosław Kanarek
K009955 POL009660414604
68.

52

SUPRA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rhytmus S
M: Sue
O: Luiza Rutkowska
B: Remigiusz Makowski
K017422
69.

56

TARA SP POL 2008 Klacz kara F: De Niro
M: TALISTO MH
O: Agnieszka Wiśniewska
B: Polska
K015483
70.

66

TASSILO I Holsztyn POL 2009 Wałach gniada/172 F: Talkative
M: Nalena
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B: Niemcy
K014321 DE421000051909
71.

48

TITUS KAŠTONAS German Riding Pony GER 2010 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Timberland
M: Viktoria
O: Loreta Augaityt?
B: Siegfried Wetter
DE441410761710
72.

22

TOFFI SP. POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Faust Z.
M: Topless
O: Monika Szkuta
B: Artur Włosiński
K017249 6160096602953
73.

50

TOTEM SP POL 2008 Wałach kara/163 F: Le Duc
M: Taka Pani
O: Aleksandra Tatak
B: Paweł Mazurek
K012126
74.

69

UNLIMITED SP POL 2007 Wałach kara F: Karbon
M: Uptown girl
O: Malgorzata Ziolkowska
B: Sk rzeczna
K015610
75.

49

VITESSE Hanowerska POL 2010 Klacz gniada F: Now or Never
M: Grace
O: Krzysztof Gruszczyk
B: SK Kunowo
K017125 DE431318311710
76.

39

WANILIA WLKP POL 2007 Klacz gniada F: Watson
M: Workuta
O: Aleksandra Oczachowska
B: Leon Gawroński
K013000
77.

34

WICEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc: F: Wiatr Ponysport
M: Veris Ponysport
O: Anna Zdybicka
B: Baraniok Stanisław
K021884 POL999610136008
78.

83

WONDERFUL VANILLA Małopolska POL 2006 Klacz gniada/mk:148 F: Harpun
M: Watra
O: Inga Łąpieś-Kolwas
B: Barbara Sułowska - Calak
K016979 POL 006660614006
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badzio Maria
bpk maz
2017-11-12
2017-11-10
7
2017-11-10
3
2017-11-11
1
2017-11-12
2017-11-12
2
Baranowska Maja
BM HORSE
2017-11-10
1
2017-11-11
2
2017-11-12
2
2017-11-10
5
Cichoń Grzegorz
bez przynależności klubowej
DREAMER (75)
2017-11-10
3
2017-11-11
2
2017-11-12
2
2017-11-12
Cybula Matylda
KJ AS Dream
HAVANNA (11)
2017-11-10
2
2017-11-11
3
2017-11-10
4
BESSIE (70)
2017-11-10
1
2017-11-11
1
2017-11-12
1
2017-11-12
2017-11-10
2
2017-11-12
Dzierżyńska Barbara
KJ Aldragho Piaseczno
BOND (5)
2017-11-10
3
2017-11-10
1
Frydrych Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
POLAR (33)
2017-11-11
8
2017-11-10
4
2017-11-10
8
2017-11-12
Gruszczyk Katarzyna
WKJ Lublin SJ Fidelius
VITESSE (49)
2017-11-10
16
2017-11-10
8
2017-11-11
8
2017-11-11
4
Gutkowska Agnieszka
Skj Bobrowy Staw
2017-11-10
5
Hałasowska Anna
KJ Grodno-Dwór
2017-11-10
2
2017-11-11
2
2017-11-12
2
2017-11-12
Iskierska Luiza
AZS UW
NAZARET (32)
2017-11-10
9
2017-11-11
14
2017-11-12
3
Jasińska Agnieszka
brak
2017-11-10
4
2017-11-11
7
2017-11-12
3
Jędrzejowska Dominika
BPK
2017-11-10
13
2017-11-10
5
2017-11-11
11
Juśko Kinga
Sekcja Jeździecka Fidelius
BARYT (25)
2017-11-10
10
2017-11-10
5
2017-11-10
14
2017-11-10
7
2017-11-11
2
Kamiński Jan
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2017-11-10
2
2017-11-10
3
2017-11-12
2017-11-10
4
Kamionka - Flak Agata
K.S. Centurion
2017-11-12
Kanarek Aleksandra
KJ Sawanka
SAURON (55)
2017-11-12
2017-11-10
3
2017-11-10
1
2017-11-11
2
2017-11-12
2017-11-12
1
Kasińska Monika
SKJ Bajardo
IMETYT (37)
2017-11-12
2017-11-12
2017-11-10
10
2017-11-10
7
2017-11-11
9
2017-11-12
7
Kolebska Sylwia
KU AZS Politechnika Warszawska
HERO'S (31)
2017-11-12
2017-11-10
1
2017-11-10
1
2017-11-11
1
2017-11-12
2017-11-12
1
Kolwas Monika
KJ PLEJADA
2017-11-10
4
2017-11-11
2
2017-11-12
2
2017-11-11
2
Kopczewska Kalina
KJ Plejda
2017-11-10
5
2017-11-11
3
2017-11-12
3
2017-11-11
3
Kopczewski Michał
KJ Plejada
RICI-G (16)
2017-11-10
2
2017-11-11
3
2017-11-12
2
Kostrzębska Klaudia
Klub Jeździecki Truskaw
2017-11-12
2017-11-12
2017-11-10
9
2017-11-10
4
2017-11-10
8
2017-11-10
4
2017-11-11
3
2017-11-12
2017-11-12
1
2017-11-12
5
Kotowicz Tamara
KJ Leśna Wola
2017-11-10
5
2017-11-11
13
2017-11-12
9
Kowalik Aleksandra
KS Centurion
HOJRAK (57)
2017-11-10
4
2017-11-11
3
2017-11-12
1
2017-11-12
2017-11-10
6
Kowaluk Magda
KS Garo
2017-11-11
2
2017-11-12
2
2017-11-12
2017-11-10
2
2017-11-11
2
2017-11-11
Kozłowska Paulina
Pegaz Reda
2017-11-11
2
2017-11-12
1
2017-11-12
2017-11-10
3
2017-11-10
6
2017-11-11
2
2017-11-12
2017-11-12
Kubiak Oliwia
MAZ/bpk
2017-11-10
2
2017-11-11
3
2017-11-11
3
2017-11-12
3
2017-11-12
2
2017-11-10
7
2017-11-10
1
Kuczkowska Daniela
BM HORSE
2017-11-10
2
2017-11-11
2
2017-11-12
1
2017-11-10
1
2017-11-11
1
2017-11-11
1
2017-11-12
2
Kulej Jakub
BPK
2017-11-10
1
2017-11-10
1
2017-11-11
1
Lesner Aleksandra
KJ Pegaz Reda
FORCE (74)
2017-11-11
1
2017-11-12
1
2017-11-12
2017-11-10
1
2017-11-11
1
2017-11-11
1
Litwińska Anna
bez przynależności klubowej
2017-11-10
6
2017-11-11
7
Lumbyte Laura
Laumžirgis
2017-11-10
12
2017-11-10
3
2017-11-11
10
2017-11-11
2
2017-11-12
9
2017-11-12
2
2017-11-12
2017-11-10
7
2017-11-12
Makowska Marzena
Klub Jeździecki Welt Opypy
2017-11-12
2017-11-10
2
2017-11-11
2
2017-11-11
2017-11-12
2
DILMAH (43)
2017-11-10
10
2017-11-11
9
Makowska Nina
KJ Aldragho Piaseczno
AVILON (4)
2017-11-10
2
2017-11-10
4
Martynuska Paulina
KJ Milord Falenty Nowe
2017-11-12
2017-11-12
2017-11-10
4
2017-11-10
3
2017-11-11
6
2017-11-12
3
2017-11-12
2017-11-12
2017-11-10
5
2017-11-11
8
2017-11-12
6
Michalak Zofia
Brak
2017-11-11
10
2017-11-12
5
Mikołajczyk Agata
KJ Truskaw
GALIA (23)
2017-11-10
2
2017-11-11
2
2017-11-12
4
2017-11-10
2
2017-11-10
5
Milczarek Wioletta
KJ Sawanka
HULTAJ (54)
2017-11-12
2017-11-10
6
2017-11-10
2
2017-11-11
3
Milnerowicz Agata
SKJ BAJARDO
2017-11-10
1
2017-11-11
1
2017-11-12
1
2017-11-12
Miotke Oliwia
Pegaz Reda
2017-11-10
1
2017-11-11
1
2017-11-12
4
2017-11-12
2017-11-10
1
2017-11-10
3
2017-11-11
1
2017-11-12
2017-11-12
1
Mordzelewska Zofia
St. J Poster Warszawa
GEORG (47)
2017-11-10
1
2017-11-11
2
Nowotczyńska Alicja
KJ Corleando-Land
CAŁUS (63)
2017-11-10
6
2017-11-11
4
2017-11-12
4
2017-11-11
4
Oczachowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin
K2 (38)
2017-11-10
4
2017-11-10
4
WANILIA (39)
2017-11-10
13
2017-11-10
7
Organista Natalia
SJ Baborówko
2017-11-10
2
2017-11-11
4
2017-11-12
4
2017-11-12
Ossowska Martyna
KJ Pegaz Reda
CHESTER (73)
2017-11-10
1
2017-11-11
1
2017-11-12
1
Paszylk Nadia
KJ AS Dream
HAVANNA (11)
2017-11-10
5
2017-11-11
6
2017-11-12
8
Przybylska Anna
KS Centurion
FEROXX (62)
2017-11-11
1
2017-11-12
1
Ruszkowska Natalia
Niezrzeszona
2017-11-10
3
2017-11-11
2
2017-11-12
3
Ruta Sylwia
Equesta
2017-11-12
2017-11-12
2017-11-10
9
2017-11-10
6
2017-11-11
7
Rutkowska Luiza
KJ Aromer
SUPRA (52)
2017-11-10
1
2017-11-11
1
2017-11-12
1
2017-11-12
Sawicka Aleksandra
SKJ Poczernin
POKUSA (6)
2017-11-11
8
Ścisło Grażyna
KJ Dobrzyniec
2017-11-11
4
2017-11-12
7
Skrzeszewska-Walter Anna
KJ AS Dream
2017-11-10
1
2017-11-11
4
2017-11-11
2017-11-12
Słomkowska Julia
Aldragho
2017-11-10
3
2017-11-10
10
2017-11-11
4
2017-11-11
6
2017-11-12
6
2017-11-12
7
Sprycha Iwona
KJ Golden Dream
2017-11-12
2017-11-10
13
2017-11-10
9
2017-11-11
10
Szkuta Monika
Klub Sportowy Centurion
TOFFI (22)
2017-11-12
2017-11-12
2017-11-10
5
2017-11-10
4
2017-11-11
4
2017-11-12
4
Sznigier Natalia
KJ AS Dream
2017-11-11
2017-11-12
2017-11-10
15
2017-11-10
6
2017-11-11
2
2017-11-11
2017-11-12
2017-11-12
3
Tatak Aleksandra
bpk
TOTEM (50)
2017-11-12
2017-11-10
11
2017-11-10
5
2017-11-11
4
2017-11-12
2017-11-12
4
Tomaszewska Teresa
JKS Equita
ANIMA (26)
2017-11-12
2017-11-12
2017-11-10
1
2017-11-10
1
2017-11-11
1
2017-11-12
1
2017-11-12
2017-11-12
2017-11-10
2
2017-11-10
2
2017-11-11
3
2017-11-12
2
Tomczak Paulina
Klub Jeździecki Welt Opypy
RAKIJA (41)
2017-11-12
2017-11-12
2017-11-10
12
2017-11-10
8
2017-11-11
5
2017-11-12
5
Urbańska Dorota
Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
2017-11-10
2
2017-11-11
2
2017-11-12
2017-11-12
2017-11-10
3
Uszyńska Karina
SKJ Legia Kozielska
ARES (29)
2017-11-10
4
2017-11-11
3
2017-11-12
3
2017-11-12
Walczynska-Graczyk Maria
KJ Aldragho
MAMBA (80)
2017-11-10
3
2017-11-11
4
2017-11-12
4
Walter Łukasz
KJ AS Dream
2017-11-10
5
2017-11-11
4
2017-11-11
1
2017-11-12
8
2017-11-10
5
2017-11-10
2
2017-11-10
8
2017-11-11
2017-11-11
3
2017-11-12
2
2017-11-12
11
Wiśniewska Agnieszka
SKJ Bajardo
TARA (56)
2017-11-12
2017-11-10
3
2017-11-11
3
2017-11-11
2
2017-11-12
Zagórska Pola
KJ Plejada
2017-11-10
1
2017-11-11
2
2017-11-12
6
Zagórska Zuzanna
KJ Plejada
2017-11-10
5
2017-11-11
4
2017-11-12
1
Zalewska Magdalena
Equesta
2017-11-12
2017-11-10
1
2017-11-11
1
2017-11-11
2017-11-12
1
2017-11-10
1
2017-11-11
1
2017-11-10
2
Zawada Karolina
KJ PEGAZ Reda
LAUDANI (64)
2017-11-11
3
2017-11-12
3
2017-11-12
2017-11-10
3
2017-11-11
3
2017-11-11
Zdunek Dominika
BPK
METEOR (24)
2017-11-10
13
2017-11-10
3
2017-11-11
5
Zdybicka Pola
BPK
WICEK (34)
2017-11-10
1
2017-11-11
1
2017-11-12
1
2017-11-12
Ziółkowska Oliwia
KJ AS Dream
2017-11-10
3
2017-11-11
12
2017-11-12
5
2017-11-12
2017-11-10
8
2017-11-10
3
2017-11-11
4
2017-11-12
2
Zubryte Kornelija
Laumžirgis
2017-11-10
1
2017-11-10
2
2017-11-11
1
2017-11-11
1
2017-11-12
1
2017-11-12
1
2017-11-11
1

Number of Riders: 73

Number of Horses: 78

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl