Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
164 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 15:37:28
2017-10-20 15:37:03
Włodzimierz Kołakowski WIVARO
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
162 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 09:09:09
2017-10-20 08:14:03
Martyna Klimczak EL- VIS
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
161 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 08:14:16
2017-10-20 08:13:09
Nadia Sobiecka DONALD
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, klasa L, OPEN, zwykły, wys. 90-100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
160 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 08:13:22
2017-10-20 08:12:36
Wiktoria Kabala GWIAZDKA
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
159 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 08:11:01
2017-10-20 08:10:36
Lena Jarecka EMMA
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, klasa L, OPEN, zwykły, wys. 90-100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
158 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 08:10:32
2017-10-20 08:10:08
Michał Siejek DON DE AVERINO P
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
157 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 08:10:48
2017-10-20 08:07:23
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N1/Konkurs nr 8, klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/N1/Konkurs nr 19, klasa N1, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
156 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 08:11:15
2017-10-20 08:06:37
Michał Siejek KAMINA D
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
155 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 08:06:28
2017-10-20 08:06:03
Michał Siejek HAMILTON
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
154 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 21:30:20
2017-10-19 21:30:02
Żaneta Zwierzyńska WRÓŻBITA II
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
153 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 21:29:33
2017-10-19 21:29:07
Żaneta Zwierzyńska FAZA AS
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
152 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 21:29:03
2017-10-19 21:28:13
Żaneta Zwierzyńska CASTEL-L
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
151 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 21:29:20
2017-10-19 21:27:27
Żaneta Zwierzyńska BURSZTYN
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
150 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 21:20:51
2017-10-19 21:18:05
Klaudia Kuplicka JOSZKA
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
149 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 21:29:49
2017-10-19 21:16:44
Lidia Szmurło-Klik JOSZKA
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
148 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 21:30:03
2017-10-19 21:16:11
Klaudia Kuplicka FOREST
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
147 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 21:30:37
2017-10-19 21:15:02
Lidia Szmurło-Klik FOREST
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
146 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 20:50:00
2017-10-19 20:43:52
Aleksandra Mystkowska SILEN
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
145 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 20:50:21
2017-10-19 20:41:40
Lidia Przybylska CZAPLA
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
144 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 20:50:41
2017-10-19 20:41:09
Gabriela Krysiak PĄCZEK
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
143 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 15:42:55
2017-10-19 15:41:28
Karolina Karczewska MILLCROFT VIVA
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, klasa L, OPEN, zwykły, wys. 90-100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
142 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 15:43:25
2017-10-19 15:41:00
Karolina Bar IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, klasa L, OPEN, zwykły, wys. 90-100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
141 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 15:26:50
2017-10-19 15:25:01
Kaja Pruszkowska JAREMA
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
140 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 14:11:24
2017-10-19 14:07:29
Aleksandra Sawicka POKUSA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
139 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 10:20:15
2017-10-19 09:51:37
Dominika Skulska ANAPON RASHKA
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
138 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 10:19:58
2017-10-19 09:51:17
Dominika Skulska MEKSYK
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
137 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 10:19:42
2017-10-19 09:45:02
Krystyna Piątkowska SZAFIR
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
136 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 10:19:28
2017-10-19 09:44:10
Oliwia Baranowska KOZAK
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
135 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 09:10:39
2017-10-19 09:08:37
Magdalena Litaszewska BACHUS BH II
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
134 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 01:04:26
2017-10-18 22:44:50
Hanna Choińska NESSINO
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
133 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 01:04:42
2017-10-18 22:20:43
Michał Mordzelewski TORRES
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
132 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 01:05:00
2017-10-18 22:15:36
Zuzanna Babicz CZEJEN
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
131 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 01:05:13
2017-10-18 22:11:46
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
130 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 01:05:26
2017-10-18 22:08:23
Michał Mordzelewski ONE LADY
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
129 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 01:05:39
2017-10-18 22:06:21
Michał Mordzelewski DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N1/Konkurs nr 8, klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/N1/Konkurs nr 19, klasa N1, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
128 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 01:05:56
2017-10-18 21:16:31
Sandra Leśkiewicz FANTA
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
127 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 01:06:10
2017-10-18 21:03:40
Aleksandra Woźniak PEGAZ
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
126 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 01:06:23
2017-10-18 19:47:16
Marta Ziółkowska KOREANKA
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
125 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 17:36:59
2017-10-18 17:35:01
Dominika Kosior DONGOLITA
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
124 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 17:08:34
2017-10-18 16:58:11
Oliwia Kula KENIA
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
123 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 16:54:09
2017-10-18 16:51:52
Piotr Piasecki CARDALCO
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
122 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 16:26:59
2017-10-18 16:12:01
Zofia Dąbrowska ŁOTYSZ- K
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
121 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 16:27:17
2017-10-18 16:05:58
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
120 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 16:27:42
2017-10-18 16:03:48
Laura Pertkiewicz DEMON DEL
  • 2x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 2x 16/Licencyjny/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
119 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 16:28:00
2017-10-18 16:02:48
Weronika Król LISMAKEEGAN CHESTER
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
118 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 16:28:14
2017-10-18 16:01:27
Justyna Kopko LOLLYPOP
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
117 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 18:51:27
2017-10-18 15:59:27
Justyna Kociankowska GÓRALKA
  • 2x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
116 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:43:46
2017-10-18 15:38:52
Kamila Kozon FALLEN
  • 2x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
115 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 15:38:49
2017-10-18 15:38:28
Weronika Porębska MONT BLANC
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
114 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 15:39:56
2017-10-18 15:37:53
Karina Dzięgielewska JOS
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, klasa L, OPEN, zwykły, wys. 90-100 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
113 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 15:40:44
2017-10-18 15:37:27
Marta Perquy JEDYNKA
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
112 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 15:36:43
2017-10-18 15:36:21
Maciej Janusik DANIA EWITA
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
111 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 15:36:29
2017-10-18 15:36:05
Julia Nowak VASYL
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
110 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 15:36:59
2017-10-18 15:35:49
Maria Sworzyńska SKARBOSZ
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
109 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 15:37:14
2017-10-18 15:35:30
Zuzanna Fiks VASYL
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
108 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 15:12:27
2017-10-18 15:35:10
Hanna Meder DANIA EWITA
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
107 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 15:38:02
2017-10-18 15:34:49
Jakub Sosnowski SKARBOSZ
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
106 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 15:38:34
2017-10-18 15:34:24
Martyna Wilińska SKARBOSZ
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
105 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 15:39:43
2017-10-18 15:33:39
Maja Kołacz VASYL
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
104 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 15:40:10
2017-10-18 15:33:22
Magdalena Missala DANIA EWITA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
103 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 15:40:24
2017-10-18 14:35:26
Wiktoria Okupny DIELEILA
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
102 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 15:36:16
2017-10-18 14:34:38
Rafał Okupny DIELEILA
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
101 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 11:58:21
2017-10-18 11:52:34
Maja Trojanowicz RIPOSTA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
100 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 01:40:11
2017-10-17 21:45:35
Magdalena Szturmowicz TOLTECHI GP Z
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
99 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 20:46:01
2017-10-17 20:43:17
Kinga Ciszewska EBEN HAEZER
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
98 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 20:33:51
2017-10-17 20:32:28
Maria Rzepkowska LAZUR
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
97 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 20:32:10
2017-10-17 20:30:04
Michał Mordzelewski CAMPUS
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
96 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 15:59:00
2017-10-17 17:05:11
Ewa Mulik ZABOU
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
94 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 16:04:42
2017-10-17 15:04:39
Zofia Zawadzka VOLUTA PONYSPORT
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
93 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 16:05:00
2017-10-17 15:03:08
Marta Zadrożna TESCO
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 2x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
92 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 16:05:15
2017-10-17 15:02:08
Wiktoria Von Mauberg MANGO
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
91 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 16:05:30
2017-10-17 15:01:06
Konstancja Von Mauberg FOLLOW ME
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
90 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 16:05:48
2017-10-17 14:58:15
Aurelia Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 2x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
89 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 16:06:02
2017-10-17 14:55:30
Aurelia Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
88 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 14:46:58
2017-10-17 14:45:47
Nadia Sochocka TUTTI FRUTTI
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
87 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 14:45:12
2017-10-17 14:44:44
Olga Roicka DE MARCO
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
86 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 14:44:36
2017-10-17 14:43:27
Julia Ratajczak ESPARTO
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
85 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 14:44:50
2017-10-17 14:42:21
Magdalena Piskorska NANDO SUPER
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
84 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 14:45:25
2017-10-17 14:41:16
Weronika Olejnik LARISSA
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
83 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 14:45:42
2017-10-17 14:39:50
Magdalena Karabasz MARINA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
82 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 14:44:21
2017-10-17 14:38:25
Julia Chojecka GREEN TEA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
81 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 11:33:12
2017-10-17 11:20:32
Laura Tomann FARYS
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
79 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 06:25:43
2017-10-16 23:25:25
Aleksandra Wiśniewska HEWELIANA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
78 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 06:25:58
2017-10-16 23:23:58
Aleksandra Wiśniewska CAVALLO 71
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N1/Konkurs nr 8, klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/N1/Konkurs nr 19, klasa N1, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/C/Konkurs nr 20, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
77 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 06:26:11
2017-10-16 23:22:48
Arkadiusz Piotrowski KASSARI
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
76 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 18:58:35
2017-10-16 18:52:45
Zofia Dudkiewicz HRABIANKA C
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
75 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 10:19:00
2017-10-16 09:06:22
Marta Rzemykowska VINEYARD
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
74 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 06:26:34
2017-10-16 08:46:12
Dominika Schienke ALEGRO
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
73 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 08:30:55
2017-10-16 08:09:00
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
72 ENTRY ACCEPTED 2017-10-15 21:44:12
2017-10-15 21:31:00
Ewa Klejman CARENZO
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
71 ENTRY ACCEPTED 2017-10-15 20:29:35
2017-10-15 20:18:35
Alicja Trojanowska FINEZJA
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
70 ENTRY ACCEPTED 2017-10-15 19:19:42
2017-10-15 16:11:55
Julia Szemro LAREDO
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
69 ENTRY ACCEPTED 2017-10-14 21:19:53
2017-10-14 21:12:51
Oliwia Wojcieska GIFT OF BIRTHDAY
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
68 ENTRY ACCEPTED 2017-10-14 19:45:42
2017-10-14 19:39:25
Natacha Mont-Jovet FAUNA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
67 ENTRY ACCEPTED 2017-10-14 19:33:36
2017-10-14 19:30:32
Tadeusz Chmielik GIOLI
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 2x 16/Licencyjny/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
66 ENTRY ACCEPTED 2017-10-14 19:20:16
2017-10-14 19:13:12
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
65 ENTRY ACCEPTED 2017-10-14 19:18:57
2017-10-14 18:50:42
Weronika Solarz MAFIA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
64 ENTRY ACCEPTED 2017-10-14 14:26:55
2017-10-14 12:29:43
Zofia Gintowt-Juchniewicz ROBINIA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
63 ENTRY ACCEPTED 2017-10-15 22:21:02
2017-10-14 08:16:21
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
62 ENTRY ACCEPTED 2017-10-14 08:23:20
2017-10-14 08:11:52
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
61 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:54:02
2017-10-13 22:42:36
Olga Blusiewicz ARNOLD
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
60 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 16:05:17
2017-10-13 15:51:44
Sylwia Zarzycka-Cybulska RAMZES
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
59 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 14:47:33
2017-10-13 14:36:19
Marta Pietrkiewicz COTE D'AZUR
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/N1/Konkurs nr 19, klasa N1, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 11:54:02
2017-10-13 10:52:13
Bartłomiej Rózga ELEKT
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
57 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 06:26:48
2017-10-12 20:27:46
Piotr Kamiński JOWISZ
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
55 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 19:11:56
2017-10-12 18:27:21
Wiktoria Jannasz ORSON
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
54 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 19:11:21
2017-10-12 18:25:53
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N1/Konkurs nr 8, klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/N1/Konkurs nr 19, klasa N1, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 19:11:04
2017-10-12 18:24:30
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N1/Konkurs nr 8, klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/N1/Konkurs nr 19, klasa N1, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
52 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 16:35:56
2017-10-12 16:30:06
Katarzyna Ludwiniak DODA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
51 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 06:44:43
2017-10-12 00:51:02
Zofia Kozioł HILON-W
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
50 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 06:44:29
2017-10-12 00:38:36
Zofia Kozioł IDRYS
  • 2x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
49 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 06:44:04
2017-10-12 00:12:58
Karol Turowski CZANDRA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
48 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 20:29:10
2017-10-11 20:05:01
Paulina Szuba LIDKA
  • 2x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
47 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 21:12:18
2017-10-11 17:55:15
Irena Pawłowska NINETTE L
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
46 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 18:00:43
2017-10-11 17:52:49
Irena Pawłowska MISS BLONDI
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
41 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 06:56:03
2017-10-10 23:52:37
Nicol Borowska SAWA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 06:55:40
2017-10-10 23:51:58
Joanna Sukiennik CARENZO
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
39 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 22:10:25
2017-10-10 21:57:55
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N1/Konkurs nr 8, klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
38 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 22:09:45
2017-10-10 21:57:09
Olga Celska ESCATO
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N1/Konkurs nr 8, klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/N1/Konkurs nr 19, klasa N1, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/C/Konkurs nr 20, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
37 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 21:52:38
2017-10-10 21:50:34
Łukasz Częścik PEP TALK
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
36 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 18:30:38
2017-10-10 18:18:33
Piotr Piskorski RAHEL
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
35 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 18:31:15
2017-10-10 18:16:41
Natalia Michałowska MAESTRO ZK
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
34 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 18:31:34
2017-10-10 18:15:25
Mateusz Chojnowski MISISIPI
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
33 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 18:55:51
2017-10-10 18:14:46
Aneta Chmielewska CARDAMON
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 16/Licencyjny/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
32 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 13:18:17
2017-10-10 12:31:26
Marta Liszkiewicz GRYF Z HOLINA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
31 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 07:00:58
2017-10-10 06:58:44
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
30 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 22:38:02
2017-10-09 22:30:20
Karolina Pęczyńska INTERIA
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
28 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 14:42:38
2017-10-08 19:11:38
Konstancja Bohdanowicz ARIA
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
27 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 20:50:58
2017-10-08 10:43:11
Karolina Kłos GREGORY
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 2x 16/Licencyjny/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
26 ENTRY ACCEPTED 2017-10-07 15:58:49
2017-10-06 16:49:56
Joanna Kilczewska CARAMBA
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
25 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 13:33:04
2017-10-02 11:04:49
Anna Więcek BENITO
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 13:32:50
2017-10-02 11:03:14
Anna Więcek PROTEUS
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-30 22:13:06
2017-09-30 21:59:19
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-30 22:12:48
2017-09-30 20:55:01
Patrycja Bińkowska DAKOTA
  • 2x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 12:36:24
2017-09-28 12:33:45
Justyna Kopko MOREPARK AD ALTA
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 12:33:25
2017-09-28 12:23:56
Zofia Winiarska KINRA
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 12:33:09
2017-09-28 12:20:54
Patrycja Machnacka KOREANKA
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 12:32:54
2017-09-28 12:19:46
Justyna Kopko BONO
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 12:32:38
2017-09-28 12:19:05
Julia Graczyk SUDARUSHKA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 16/Licencyjny/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
12 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 09:37:41
2017-09-24 14:04:16
Katarzyna Wiśniewska CASTIEL
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/N1/Konkurs nr 19, klasa N1, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-23 21:19:55
2017-09-23 20:58:26
Karol Turowski BEATRICCI-G
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
10 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 11:53:45
2017-09-22 22:48:42
Monika Powroźnik GAFA
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-23 06:11:44
2017-09-22 22:47:24
Karolina Sujecka FUGA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-23 06:10:40
2017-09-22 22:46:19
Dominika Maruda ASCOT
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
7 ENTRY ACCEPTED 2017-10-08 20:10:21
2017-09-22 22:30:07
Marta Kotlarska WINNETOU
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 18:23:53
2017-09-22 16:48:34
Monika Marczyk WERONA
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
5 ENTRY ACCEPTED 2017-10-15 20:29:08
2017-09-22 12:03:20
Paulina Borowiec RADETZKY
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm, (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
4 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 19:44:41
2017-09-21 23:08:50
Anna Nasiłowska NADZIEJA II
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 22:20:33
2017-09-20 20:11:40
Zofia Marx AMAR
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, z trafieniem w normę czasu, wys. 100 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
1 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 06:43:38
2017-09-19 12:17:07
Ewelina Kluska AMADEUSZ
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babicz Zuzanna S.J Poster
2004 (JM.)
brak
2. Badowska Karolina Polski Polo Klub
1996 (MJ.)
O011458
3. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
4. Baranowska Oliwia TKKF Ognisko Podkowa
2004 (JM.)
O035293
5. Bińkowska Patrycja BPK
1999 (J.)
O037752
6. Blusiewicz Olga Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
S
O008573
7. Bohdanowicz Konstancja bpk
2004 (JM.)
O033953
8. Borowiec Paulina KJ Aromer
2001 (J.)
O035726
9. Borowska Nicol Nz
2002 (JM.)
Brak
10. Celska Olga SKJ Beckersport
1999 (J.)
O026797
11. Chmielewska Aneta WKJ Lublin/Sekcja Jeździecka Oxer Lublin
S
O041501
12. Chmielik Tadeusz KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2003 (JM.)
O034168
13. Choińska Hanna KJ Dworek Okuniew
1996 (MJ.)
O031299
14. Chojecka Julia KJ Wiktorowo
2003 (JM.)
O038011
15. Chojnowski Mateusz WKJ Lublin / SJ Oxer Lublin
S
O023447
16. Ciszewska Kinga bpk
2001 (J.)
O040686
17. Częścik Łukasz SJ Poster Piaseczno
S
O004937
18. Dąbrowska Zofia JKS Olsza
2008 (Mł.)
Brak
19. Daniłowska Karina BPK
2003 (JM.)
brak
20. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (JM.)
O025882
21. Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O036256
22. Fiks Zuzanna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
Brak
23. Gintowt-Juchniewicz Zofia SJ Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
24. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
1997 (MJ.)
O019602
25. Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec
26. Graczyk Julia bpk
2002 (JM.)
O039162
27. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
28. Janusik Maciej Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
brak
29. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O044134
30. Kabala Wiktoria KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O037904
31. Kamiński Piotr bpk
S
O008893
32. Karabasz Magdalena KJ Cavalino
2006 (Mł.)
O039021
33. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
34. Kilczewska Joanna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2000 (J.)
O039405
35. Klejman Ewa Brak
2002 (JM.)
O035707
36. Klimczak Martyna KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039324
37. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty
S
O044917
38. Kłos Karolina KJ Aromer Józefin
1996 (MJ.)
O031508
39. Kociankowska Justyna KSK Stare Babice
2003 (JM.)
O038517
40. Kołacz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (JM.)
brak
41. Kołakowski Włodzimierz K.J Walor
O009539
42. Komorowska Alicja SJ Poster Piaseczno
2000 (J.)
O025592
43. Kopko Justyna KSK Stare Babice
S
O003096
44. Kosior Dominika brak
S
brak
45. Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O026072
46. Kozioł Zofia WKJ Lublin
2001 (J.)
O023805
47. Kozon Kamila St. KSK Stare Babice
1999 (J.)
O031652
48. Kozon Martyna BPK (MAZ)
2002 (JM.)
O036555
49. Król Weronika KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O033577
50. Król Weronika St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O033577
51. Krysiak Gabriela Szybki Konik
2005 (JM.)
brak
52. Kula Oliwia BPK
2005 (JM.)
brak
53. Kuplicka Klaudia Stajnia MarGo
2006 (Mł.)
brak
54. Laskowska Paulina BPK (MAZ)
1998 (MJ.)
O021487
55. Leśkiewicz Sandra Stajnia Ciechomice
2000 (J.)
Brak
56. Liszkiewicz Marta KJ Walor
1999 (J.)
O024337
57. Litaszewska Magdalena BPK
S
O037460
58. Ludwiniak Katarzyna BPK
2005 (JM.)
O038345
59. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
60. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
61. Marx Zofia BPK (MAZ)
2001 (J.)
O037224
62. Meder Hanna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2002 (JM.)
Brak
63. Michalak Zofia Brak
2005 (JM.)
O045772
64. Michałowska Natalia WKJ Lublin / SJ Oxer Lublin
2004 (JM.)
O042649
65. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (JM.)
O031610
66. Missala Magdalena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
brak
67. Mont-Jovet Natacha .
2004 (JM.)
O036944
68. Mordzelewski Arkadiusz
69. Mordzelewski Michał SJ Poster Piaseczno
S
O001972
70. Mordzelewski Michał SJ Poster
S
O001972
71. Mulik Ewa BPK
S
O008861
72. Mystkowska Aleksandra Szybki Konik
1999 (J.)
brak
73. Nasiłowska Anna KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032392
74. Nowak Julia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (JM.)
brak
75. Okupny Rafał Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (JM.)
O037546
76. Okupny Wiktoria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037547
77. Olejnik Weronika KJ Wiktorowo
2000 (J.)
O024071
78. Pawłowska Irena bpk
2007 (Mł.)
O039852
79. Pęczyńska Karolina JKS Karolina
S
O003975
80. Perquy Marta Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2001 (J.)
O036259
81. Pertkiewicz Laura KSK Stare Babice
O040145
82. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
2016 (Mł.)
O000491
83. Piątkowska Krystyna TKKF Ognisko Podkowa
2002 (JM.)
O035294
84. Pietrkiewicz Marta BPK (MAZ)
S
O009887
85. Piotrowski Arkadiusz Bpk
S
.
86. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (JM.)
O032979
87. Piskorski Piotr WKJ Lublin/Sekcja Jeździecka Oxer Lublin
2001 (J.)
O031785
88. Porębska Weronika Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2000 (J.)
O033580
89. Powroźnik Monika LKJ Gałkowo
S
O021484
90. Pruszkowska Kaja polski polo klub
2001 (J.)
O032895
91. Przybylska Lidia Szybki Konik
2004 (JM.)
brak
92. Ratajczak Julia Klub Jeździecki Wiktorowo
2004 (JM.)
O040060
93. Roicka Olga KJ Wiktorowo
2000 (J.)
O033609
94. Rózga Bartłomiej bpk
S
O031509
95. Rzemykowska Marta SKJ Poczernin
S
O008189
96. Rzepkowska Maria ŁKJ
2001 (J.)
R027014
97. Sawicka Aleksandra SKJ Poczernin
S
O003023
98. Schienke Dominika BPK
2000 (J.)
brak
99. Siejek Michał KJ Akademia Kucania
S
O008830
100. Skulska Dominika Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
S
O019673
101. Sobiecka Nadia KJ Akademia Kucania
2003 (JM.)
O036897
102. Sochocka Nadia Klub Jeździecki Wiktorowo
2005 (JM.)
O040141
103. Solarz Weronika BPK
2003 (JM.)
brak
104. Sosnowski Jakub Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2002 (JM.)
brak
105. Sujecka Karolina bpk maz
2001 (J.)
O039408
106. Sukiennik Joanna SKJ Beckersport Raszyn
2000 (J.)
O037246
107. Sworzyńska Maria Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (JM.)
Brak
108. Szemro Julia AZS
2001 (J.)
O038903
109. Szmurło-Klik Lidia Stajnia MarGo
2003 (JM.)
brak
110. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
111. Szturmowicz Magdalena KJ Strzała Krubiczew
S
O003941
112. Szuba Paulina KJ Wiktorowo
S
O023245
113. Tomann Laura niezrzeszony
2003 (JM.)
brak
114. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O038032
115. Trojanowska Alicja SJ Oxer Lublin
2007 (Mł.)
brak
116. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
1996 (MJ.)
O013524
117. Von Mauberg Aurelia KJ Aromer Józefin
2002 (JM.)
O024680
118. Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub
1999 (J.)
O020954
119. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O040063
120. Więcek Anna KJ Aromer Józefin
S
O003694
121. Wilińska Martyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
brak
122. Winiarska Zofia Bpk
2001 (J.)
Brak
123. Wiśniewska Aleksandra SKF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003693
124. Wiśniewska Katarzyna KJ Aromer Józefin
S
O036386
125. Wojcieska Oliwia brak przynależności klubowej
2001 (J.)
Brak
126. Woźniak Aleksandra bpk
2000 (J.)
Brak
127. Zadrożna Marta Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O043939
128. Zarzycka-Cybulska Sylwia JKS Sokóle
S
O003902
129. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O045569
130. Ziółkowska Marta JKS Olsza
2001 (J.)
Brak
131. Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
2002 (JM.)
O026435
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

82

ALEGRO SP POL 2001 Wałach kasztanowata F: Graf Quidam
M: Alexis
O: Anna Pazik
B: Stadnina Koni Ochaby Sp. z o.o.
brak POL 009540013701
2.

109

AMADEUSZ SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Burgund
M: Arella
O: Ewelina Kluska
B: Bogumiła Metz
K008002 POL 009 60 00046 01
3.

138

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
4.

26

ANAPON RASHKA Kuc Walijski POL 2009 Klacz inna/kuc: F: Turnina's Gismore
M: Rockbury Romance
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Marek Malinowski
brak
5.

123

ARIA Małopolska POL 2012 Klacz gniada/mk:156 F: Atut
M: Arenda
O: Katarzyna Bohdanowicz
B: Bogusław Leszczyński
K022331 616006580417012
6.

31

ARNOLD Pełna Krew Angielska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Jam Hetman
M: Arietta
O: Olga Blusiewicz
B: SK Iwno
K022789
7.

136

ASCOT WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Dan /
M: Ada Sara / Aragonit
O: Karolina Ferenstein
B: Karolina Ferenstein
K021772 616007600224712
8.

30

BACHUS BH II SP POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Elf
M: Bila BH
O: Magdalena Litaszewska
B: Bogna Hupa
K021963
9.

134

BEATRICCI-G LIT. POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Bedford
M: Gipola
O: Zbigniew Patejko
B: Ona Gutkauskiene
K012431
10.

126

BENITO KWPN NLD 2006 Ogier kara F: Indoctro
M: Linea / Nimmerdor
O: Anna Więcek
B: brak
K010408
11.

132

BONO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Silver Dream
M: Bajdarka
O: Justyna Kopko
B: Justyna Kopko
K015755 616499920001020009
12.

12

BURSZTYN SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Boliwia / Berberys
O: Piotr Zwierzyński
B: Roman Ferenc
K009053 POL009630132204 103WQ41
13.

61

CAMPUS WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Olivier
M: Cabota
O: Beata Kłęk
B: SK Liski
K020981 616007600223112
14.

139

CAPTAIN F:
M:
O:
B:
15.

125

CARAMBA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Centra / Nurjev
O: Marta Kilczewska
B: Piotr Kaliciński
K021871 616009600270811
16.

44

CARDALCO HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio
M: Hekla II / Carthago
O: Henryk Soboń
B: Eggers Ernst
K009028 DE421000007804
17.

116

CARDAMON SP POL 2012 Wałach siwa F: Correro
M: Ina
O: Aneta Chmielewska
B: Borzyn Jan
K022863
18.

87

CARENZO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/178 F: Maram / Aram
M: Celesta / Gorset
O: Piotr Sukiennik
B: Andrzej Chmielewski
K011666 POL009660962007 103MK83
19.

11

CASTEL-L SP POL 2011 Wałach siwa F: Cancoon
M: Conchita L / Cruzeiro-L
O: Piotr Zweirzynski
B: Polska
K018658
20.

57

CASTIEL OLD POL 2008 Wałach gniada/169 F: Contendro I / Contender
M: Zenia / Zeus
O: Katarzyna Wiśniewska
B: Jarosław Sekuła
K021162 DE418180165408
21.

79

CAVALLO 71 Holsztyńska GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I
M: Golia
O: Aleksandra Wiśniewska
B: Ger
K020731
22.

86

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
O: Bogusław Święcki
B: SK Janów Podlaski
K013689
23.

104

CLICQUOT Deutsches Sportpferd GER 2010 Wałach biała F: Candiauolo
M: Abraxis
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE 455-8701278-10
24.

68

COEDNEWYDD PEPSI Welsh Cob GBR 2010 Ogier kara/141 F: Express
M: Black Magic
O: Marlena Gruca-Rucińska
B: D.I. Evans
K022590
25.

99

COTE D'AZUR HOL. GER 2003 Wałach gniada/174 F: Corofino II
M: Cosmana / Calvados 2
O: Marek Wajda
B: -
K007952 096121
26.

108

CZANDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Sir Robin
M: Czarka
O: Anna Więcek
B: Tomasz Kmiec
K011647
27.

16

CZAPLA Huculska POL 2008 Klacz inna/kuc:137 F: Rewir
M: Całka
O: Jakub Giżyński
B: Stadnina Koni Huculskich Gładyszów
brak POL 012 57 01708 08
28.

129

DAKOTA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/160 F: Salazar
M: Debra
O: Patrycja Bińkowska
B: Jerzy Bąk
K015388 009 59 00326 07
29.

23

DANIA EWITA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:148 F: V.I.P.
M: Dani
O: Horseworks Włodzimierz Gieryszewski
B: Wiesław Apanasewicz
K016543
30.

71

DE MARCO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Love Affair
M: Daisy PG
O: Olga Roicka
B: Jan Ratajczak
K014910 12431
31.

47

DEMON DEL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:143 F: brak
M: brak
O: Agnieszka Nowicka
B: brak
K019469
32.

38

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Dancing Queen
O: Michał Mordzelewski
B: Beata Wandel
K024084
33.

55

DIELEILA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Califax
M: D Nadia
O: Małgorzata Okupny
B: Staniek Diter
K018104 616009540099610
34.

147

DIELEILA SP POL 2010 Klacz F: Califax
M: D Nadia
O: Małgorzata Okupny
B:
K018104
35.

105

DODA Małopolska POL 2013 Klacz siwa F: Barnaba
M: Dąbrówka
O: Edyta Ludwiniak
B: Gabriel Górski
brak
36.

5

DON DE AVERINO P SP POL 2008 Wałach siwa F: Avero
M: Dunka
O: MAgdalena Kowalska-Jędrzejowska
B: P
k022036
37.

2

DONALD KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:135 F: nn
M: nn
O: Nadia Sobiecka
B: Nadia Sobiecka
K012792 11863
38.

42

DONGOLITA XX POL 2011 Klacz gniada F: Dzahar
M: Darling Special
O: D.Kosior
B: brak
brak
39.

59

EBEN HAEZER KWPN NLD 2009 Wałach ciemnogniada/170 F: VERON
M: SANIKI
O: ALEKSANDR SARCHAU
B: G.J.BOM
K020619
40.

1

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K014545 pol00650009402
41.

101

ELEKT SP POL 2008 Wałach gniada/164 F: Bakszysz
M: Emisja
O: Agnieszka Skowrońska
B: Agnieszka Skowrońska
K021174 POL009661531008
42.

4

EMMA Kuc Feliński POL 2008 Klacz siwa/140 F: Romus
M: Empatia
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362
43.

114

ESCATO Hannowerska POL 2004 Wałach kara/169 F: Escudo I
M: Dakota
O: Jarosław Celski
B: Dariusz Michalak
K008698 DE431317013204
44.

72

ESPARTO SP POL 2009 Wałach gniada F: Ramstein
M: Equitana
O: Monika Ratajczak
B: Niemcy
K022485
45.

32

FALLEN Małopolska POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince Igon
M: Fonda / Łowicz
O: Robert Kozon
B: Agnieszka Komoterska
K012322 POL006510023805
46.

39

FANTA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Klacz siwa/171 F: KARNALIT
M: FANTAZJA
O: Karolina Osiewicz
B: Karolina Osiewicz
brak
47.

77

FARYS Wielkopolski POL 2004 Wałach gniada/173 F: Maram
M: Fatma
O: Katarzyna Ostap-Tomann
B: Jan Jach
K008341 POL 007 61 11073 04
48.

92

FAUNA Kuc Feliński POL 2000 Klacz bułana/kuc:136 F: KROKIET
M: FIGRASZKA
O: Malwina Mont-Jovet
B: Wacław Czechowicz
K019789 616013540001600
49.

10

FAZA AS Kuc Felijski POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Fanta / Mrówkojad
O: Piotr Zwierzyński
B:
K016234 POL013580189807
50.

94

FELINE WM HAN DEU 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros
M: Larissa / Landjunge
O: Piotr Szmytkowski
B: Bernd Werner-Mohr
K023128 DE 431310391711
51.

88

FINEZJA KUC POL 2009 Klacz bułana/kuc: F: NN
M: NN
O: Krzysztof Trojanowski
B: Małgorzata Bobrownicka
brak 616999610327509
52.

67

FOLLOW ME Niem. Sport. GER 2007 Klacz gniada F: Fly High / For Pleasure
M: Donner-Knispel / Drosselklang II
O: Von Mauberg
B:
K015296 DE456370391707
53.

13

FOREST Konik Polski POL 2002 Wałach inna/kuc: F: NN
M: NN
O: ŁUCKIEWICZ MARCIN
B: BRAK
BRAK
54.

135

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Ramzes
M: Fala
O: Jacek Sujecki
B: Zbigniew Romanczuk
K023944
55.

100

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Gama
O: X
B: Eco-abi Ewa Fabinska
K005435
56.

145

GERTRUDA KWPN 2010 F:
M:
O:
B:
57.

91

GIFT OF BIRTHDAY Pełna Krew Angielska POL 2011 Wałach gniada F: Zanatar
M: Gomera
O: Oliwia Wojcieska
B: Krzysztof Grudziąż
brak
58.

93

GIOLI SI ITA 2002 Klacz kasztanowata F: Robine
M: Luisa III
O: L.Paweł Chmielik
B: Nicola Porcina
K020127
59.

19

GÓRALKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Klacz tarantowata F: Revel
M: Ghana
O: Agnieszka Kociankowska
B: nn
K015978
60.

76

GREEN TEA XX POL 2009 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Barbara Chojecka
B: NN
brak
61.

18

GREGORY SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Maram
M: Galilea
O: Karolina Kłos
B: Krzysztof Byczkowski
K011160 11466
62.

120

GRYF Z HOLINA Polski Kon Szlachetnej Półkrwi POL 2001 Wałach siwa F: Matador
M: Huśtawka
O: Krzysztof Machula
B: Bossard Magdalena
K006027 08074
63.

3

GWIAZDKA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Maciuś
M: Hadora
O: Anna Sobańska
B: nn
K019024 999540183107
64.

8

HAMILTON KWPN NLD 2012 Wałach siwa F: Cartano
M: C'est Sym Biem
O: Lindsey Davies Miller
B: J.Smeets
K021796 528003201208360
65.

149

HESSEL ST F:
M:
O:
B:
66.

78

HEWELIANA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: X
M: X
O: Aleksandra Piotrkowicz
B: Pl
F
67.

106

HILON-W PKSP POL 2010 Wałach siwa F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Harfa / Harmoniusz
O: Rinaldo Kiecoń
B: Rinaldo Kiecoń
K018594 616 009 68 00592 10
68.

113

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
69.

84

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Conquest Boy / Contendro
M: Hrabina C / Caletto's Son
O: Zofia Dudkiewicz
B: Witold Brodewicz
K018491 616009660841211
70.

107

IDRYS SP POL 2008 Ogier gniada/178 F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Izadora / Castiglione L
O: Paweł Kozioł
B: Krzysztof Ciechoński
K012051 POL009580063508
71.

21

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
72.

46

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
73.

122

INTERIA M POL 2008 Klacz gniada F: Irak
M: Hawajka
O: Dominika Wrzosek
B: polska
K017943
74.

22

JAREMA SP POL 2008 Wałach gniada F: MARAM
M: JARMILA
O: Beata Brandebura-Pruszkowska
B: -
K012350 11845
75.

50

JEDYNKA Wielkopolska POL 2003 Klacz gniada F: Empiryk
M: Janowa
O: Natalia Perquy
B: prywatny
K015758
76.

51

JOS KUC POL 2002 Wałach inna/kuc:137,5 F: Kanclerz
M: Marjon's Jannine
O: Anna Izabela Dzięgielewska
B: Zdzisław Śniegucki
K007091 616013670037502
77.

14

JOSZKA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: LITTLE EAR
M: JASKA
O: ROPIAK IWONA
B: ROPIAK IWONA
BRAK
78.

81

JOWISZ Małopolska POL 2007 Wałach siwa/180 F: Fart
M: Jawa
O: Piotr Kamiński
B: Wolanin Ryszard
K017049 12267
79.

6

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iluzjon
M: Jejmościanka
O: Paulina Misior
B: Karolina Ferenstein
K017745 616009600228110
80.

7

KAMINA D Trakeńska POL 2007 Klacz gniada F: Gluosnis
M: Kamelia
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K019940
81.

148

KAPITO F:
M:
O:
B:
82.

80

KASSARI SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: .
M: .
O: Marek Kucharski
B: Pl
.
83.

43

KENIA Małopolska POL 2009 Klacz siwa/162 F: Jurand
M: Kolekcja
O: Arkadiusz Kula
B: Andrzej Omański
POL006580028609
84.

36

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara F: Elf
M: Kaliopea BH
O: Bogna Hupa
B: Bogna Hupa
K024132
85.

131

KINRA SP POL 2001 Klacz gniada/167 F: Rubin
M: Kinetyka
O: Justyna Kopko
B: Ryszard Szczesny
K015535 POL 009 52 00113 01
86.

69

KOEKOEKSHOF MARISKA Kuc Walijski POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Casperhofs Freddy
M: Koekoekshof Rolette
O: Marta Von Mauberg
B: Holandia
K011976 0301032
87.

41

KOREANKA Małopolska POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Emetyt
M: Rudzianka
O: Piechnik Sylwia
B: Jacek Jagieliński
brak
88.

143

KORWETA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Veracruz
M: kORDOBA
O: Mordzelewski Michał
B: Mordzelewski Ryszard
brak
89.

29

KOZAK KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Odys
M: Klara
O: KJ Podkowa Leśna
B: Beata Sikorska
brak
90.

90

LAREDO Małopolska POL 2003 Wałach gniada F: Harnaś
M: Lerka
O: Robert Szemro
B: Jacek Jagieliński
K014124
91.

74

LARISSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Opar /
M: Larmena / Cotton Club
O: Tomasz Olejnik
B: Barbara Guniewicz
K013634 616009570339408
92.

60

LAZUR KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:144 F: DACAPO 154
M: LANDMAN`S SAMANTA
O: AGNIESZKA RZEPKOWSKA
B: M.J
K016459 013660526608
93.

121

LIBERTY LIFE Wielkopolska POL 2009 Wałach siwa/165 F: Lord Liberator
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: Andrzej Rogowski
K019317 616 007 61 02387 09
94.

110

LIDKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Maximus
M: Logika
O: Szuba Małgorzta
B: Szuba Małgorzata
K022609
95.

48

LISMAKEEGAN CHESTER Irish Sport Horse IRL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Clover Hill
M: Lismakeegan
O: Katarzyna Król
B: irl
K023670 4948984384948
96.

49

LOLLYPOP KUC POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:148 F: .
M: .
O: Justyna Kopko
B: Wielka Brytania
Brak 937474944949484
97.

45

ŁOTYSZ- K Kuc Feliński POL 2013 Wałach izabelowata/kuc:136 F: Harbin
M: Łezka
O: Justyna Kopko
B: Koch Piotr
brak 616013670096213
98.

118

MAESTRO ZK SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cancoon
M: Miss Neel
O: Izabela Michałowska
B: Zbigniew Kruk
K019917 616009590205311
99.

95

MAFIA MŁP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Oregon
M: Maska
O: Wiesław Solarz
B: Ryszard Szpatuśko
brak
100.

66

MANGO KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:120 F: Grey / Lubczyk
M: Marina / Hertz
O: Jan Ratajczak
B: Wojciech Grześkowiak
K021034 616013610152710
101.

75

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/125 F: Hertz
M: Malwa po Ren
O: Jan Ratajczak
B: Bartkowiak Jarosław
K021036
102.

27

MEKSYK KUC POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Janusz Adamski
brak
103.

20

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
104.

119

MISISIPI WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Bakalar
M: Montana
O: Izabela Michałowska
B: Izabela Michałowska
K017311
105.

111

MISS BLONDI KUC POL 1997 Klacz kasztanowata/kuc:141 w F: NN
M: NN
O: Agata Pawłowska
B: Markus Klein
K003667
106.

52

MONT BLANC Trakeńska POL 2010 Wałach kara F: K2
M: Malaruna
O: Tomasz Porębski
B: Maciej Pietras
K017589
107.

130

MOREPARK AD ALTA Kuc Welsh Pony POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: .
M: .
O: Justyna Kopko
B: IRLANDIA
brak 890200000101988
108.

62

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Niwka
O: Maciej Nasiłowski
B: MK Filice
K019506
109.

73

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Mariusz Piskorski
B: Tomasz Gronet
K014382 POL013520094805
110.

97

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
brak
111.

33

NESSINO XX POL 2006 Ogier gniada F: Dzielżan
M: Nieglinka
O: Stanisław Choiński
B: Ryszard Szpar
K016580 12197
112.

83

NINETTE L KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Top Ewita
M: Nancy L
O: Agata Pawłowska
B: K.J. Alexander
K021917 POL013580217605
113.

37

ONE LADY SP POL 2010 Klacz kasztanowata/162 F: Watson
M: -
O: Rogalska
B: Polska
K023238
114.

102

ORSON Szlachetna Polkrew POL 1999 Wałach kara F: Quirinus
M: Obrona
O: Kazimierz Jannasz
B: SK Nowielice
K005475
115.

17

PĄCZEK Huculska POL 2012 Ogier bułana/kuc:136 F: Natan
M: Pantera
O: Jakub Giżyński
B: Tadeusz Pęzioł
brak 616 012 58 05095 12
116.

40

PEGAZ Typ Szlachetny POL 2010 Wałach kasztanowata F: Nn
M: Nn
O: Karol Woźniak
B: Ogiegło
Brak
117.

115

PEP TALK XX GBR 2009 Wałach gniada F: Scorpion
M: Like A Bird
O: Łukasz Częścik
B: -
brak
118.

24

POKUSA PKSP POL 2004 Klacz gniada F: Makker / Furore
M: Pola / Maram
O: Aleksandra Sawicka
B: Andrzej Nowakowski
K008500 POL009520000104
119.

103

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son
M: Parilla
O: Ewa Jannasz
B: Cichmiński Sławomir
K018508 616009600276411
120.

127

PROTEUS SP POL 2013 Wałach gniada/mk: F: Brentino
M: Perfecta
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
brak
121.

89

RADETZKY TRK POL 2002 Wałach gniada/178 F: Ignam
M: Rawka
O: Paulina Borowiec
B: Grad Andrzej
K008208 09777
122.

117

RAHEL MŁP POL 2009 Klacz gniada F: Flaming
M: Rewia
O: Ewa Kazimierczuk
B: Ewa Kazimierczuk
K018673
123.

98

RAMZES SP POL 2003 Wałach siwa F: Roland
M: Westa / Wytok
O: Sylwia Zarzycka-Cybulska
B: Piotr Marszałkowski
K014633
124.

56

RIPOSTA Wielkopolska POL 2009 Klacz gniada F: Nepal
M: Rivolta
O: Jacek Trojanowicz
B: Piotr Ziemkiewicz
K019519
125.

96

ROBINIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Le Mistral
M: Ronia
O: Michał Mordzelewski
B: Marcin Klinkiewicz
K023240
126.

112

SAWA WLKP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Pikap
M: Sekwana
O: Katarzyna Wójcińska
B: Katarzyna Wójcińska
K022206
127.

15

SILEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Hokus Pokus/
M: Sparta/
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Jacek Lasota
brak
128.

54

SKARBOSZ Małopolska POL 2010 Wałach gniada F: Don Carlos
M: Sylistra
O: Wojciech Zalewski
B: Wojciecg Zalewski
brak
129.

146

SNOWBALL F:
M:
O:
B:
130.

133

SUDARUSHKA XX POL 2001 Klacz kasztanowata/mk:157 F: .
M: .
O: Tomasz Olszewski
B: ROSJA
K021113 62292929292900
131.

28

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada F: Cwał
M: Sekwana
O: Katarzyna Wojdalska-Krypa
B: nn
K021643
132.

85

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Sokrates
M: Tamiza
O: SK nad Wigrami
B: Sylwester Kosiński
K021009
133.

65

TESCO SP POL 2003 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Marta Zadrożna
B: NN
oooo
134.

128

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
O: Agnieszka Kozon
B: Adam Krysiak
K019369 POL732010049410
135.

58

TOLTECHI GP Z Z BEL 2011 Klacz gniada F: Takashi van Berkenbroek
M: Oxer
O: Magdalena Szturmowicz
B: Franco Juan Carlos
K023982
136.

34

TORRES SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: lasko
M: tanecznica
O: Mordzelewski Michał
B: Robert Stasiuk
brak
137.

70

TUTTI FRUTTI KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Linde Woeve S Optimist
M: Tara
O: Nadia Sochocka
B: NN
K014112 POL3610168607
138.

53

VASYL Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Cewar
M: Visa
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Janus Agnieszka
K019466
139.

25

VINEYARD KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Pythagoras
M: P.Ruuters Pepper
O: Brygida Gawryszewska
B: JW Greve
K007035
140.

64

VOLUTA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/144 F: Nico-K
M: Viva
O: Barbara Guniewicz
B: Barbara Guniewicz
K024198
141.

137

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass
M: Wygoda
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738
142.

124

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Goldstern / Ahorn
O: Marta Kotlarska
B:
K009862 5280030305238 102XR45
143.

141

WIVARO Holsztyn GER 2011 Wałach siwa F: Cosido
M: Wicarda
O: Janusz Jedynak
B: Houston Andrea
K021530
144.

9

WRÓŻBITA II KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:146 F: Cyklon Texass / Nando
M: Wróżka / Gregory
O: Piotr Zwierzyński
B: SK Nowielice
K010264 POL013640079904 103FX31
145.

142

ZABOU HOL POL 2007 Klacz gniada F: Cassini II
M: Uletta I
O: Małgorzata Wikalińska
B: brak
K020027
Rider Club
Competition
Prize
Blusiewicz Olga Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
50
SUM:
50.00
Celska Olga SKJ Beckersport
50
600
SUM:
650.00
Ciszewska Kinga bpk
150
SUM:
150.00
Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
120
SUM:
120.00
Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
50
300
300
SUM:
650.00
Kluska Ewelina KJ Milord Falenty
300
SUM:
300.00
Komorowska Alicja SJ Poster Piaseczno
100
SUM:
100.00
Laskowska Paulina BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
500
200
SUM:
700.00
Mordzelewski Arkadiusz
350
SUM:
350.00
Mordzelewski Michał SJ Poster Piaseczno
100
100
SUM:
200.00
Nasiłowska Anna KJ Aromer Józefin
250
250
SUM:
500.00
Olejnik Weronika KJ Wiktorowo
250
SUM:
250.00
Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
50
SUM:
50.00
Pietrkiewicz Marta BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Roicka Olga KJ Wiktorowo
50
SUM:
50.00
Rzemykowska Marta SKJ Poczernin
250
SUM:
250.00
Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
350
500
SUM:
850.00
Turowski Karol KJ Aromer Józefin
150
SUM:
150.00
Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub
100
SUM:
100.00
Więcek Anna KJ Aromer Józefin
200
200
SUM:
400.00
Wiśniewska Aleksandra SKF KJ Hippica Polonia Słupno
40
500
SUM:
540.00
Wiśniewska Katarzyna KJ Aromer Józefin
120
100
SUM:
220.00
Zarzycka-Cybulska Sylwia JKS Sokóle
50
SUM:
50.00
Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babicz Zuzanna
S.J Poster
2017-10-21
10
2017-10-21
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2017-10-22
22
2017-10-22
18
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-10-22
1
2017-10-22
2
Baranowska Oliwia
TKKF Ognisko Podkowa
KOZAK (29)
2017-10-22
1
2017-10-22
Bińkowska Patrycja
BPK
DAKOTA (129)
2017-10-21
3
2017-10-21
8
Blusiewicz Olga
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
ARNOLD (31)
2017-10-22
5
50
2017-10-22
Bohdanowicz Konstancja
bpk
ARIA (123)
2017-10-21
24
2017-10-21
23
2017-10-22
17
2017-10-22
Borowiec Paulina
KJ Aromer
2017-10-21
18
2017-10-21
9
2017-10-22
11
2017-10-22
11
Borowska Nicol
Nz
SAWA (112)
2017-10-21
1
2017-10-21
1
2017-10-21
2017-10-21
27
Celska Olga
SKJ Beckersport
HIP HOP (113)
2017-10-21
5
50
2017-10-21
3
2017-10-22
9
ESCATO (114)
2017-10-21
13
2017-10-21
4
2017-10-22
3
2017-10-22
1
600
Chmielewska Aneta
WKJ Lublin/Sekcja Jeździecka Oxer Lublin
CARDAMON (116)
2017-10-21
8
2017-10-21
9
2017-10-22
11
2017-10-22
12
Chmielik Tadeusz
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
GIOLI (93)
2017-10-22
13
2017-10-22
2017-10-22
13
Choińska Hanna
KJ Dworek Okuniew
NESSINO (33)
2017-10-22
2017-10-22
Chojecka Julia
KJ Wiktorowo
2017-10-21
19
2017-10-21
13
2017-10-21
10
2017-10-22
7
2017-10-22
16
2017-10-22
7
Chojnowski Mateusz
WKJ Lublin / SJ Oxer Lublin
MISISIPI (119)
2017-10-21
6
2017-10-21
16
2017-10-22
20
2017-10-22
12
Ciszewska Kinga
bpk
2017-10-21
2
150
2017-10-22
18
Częścik Łukasz
SJ Poster Piaseczno
PEP TALK (115)
2017-10-21
2017-10-22
2017-10-22
Dąbrowska Zofia
JKS Olsza
2017-10-21
2017-10-21
2017-10-22
2017-10-22
Daniłowska Karina
BPK
NAOMI (97)
2017-10-22
2017-10-22
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
2017-10-21
9
2017-10-21
10
2017-10-22
3
120
2017-10-22
13
Dzięgielewska Karina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
JOS (51)
2017-10-22
3
2017-10-22
5
Fiks Zuzanna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
VASYL (53)
2017-10-22
Gintowt-Juchniewicz Zofia
SJ Poster Piaseczno
ROBINIA (96)
2017-10-21
6
2017-10-21
17
2017-10-22
1
2017-10-22
10
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (46)
2017-10-21
2017-10-21
2017-10-22
2017-10-22
Gowin Zuzanna
KJ Metpol Grodziec
CAPTAIN (139)
2017-10-22
2017-10-22
Graczyk Julia
bpk
2017-10-21
16
2017-10-21
11
2017-10-21
4
2017-10-22
10
2017-10-22
9
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
ORSON (102)
2017-10-22
21
PORTOS (103)
2017-10-21
6
2017-10-21
2017-10-22
5
50
2017-10-22
5
CLICQUOT (104)
2017-10-21
2
300
2017-10-21
5
2017-10-22
2
300
2017-10-22
4
Janusik Maciej
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017-10-22
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania
EMMA (4)
2017-10-22
7
2017-10-22
6
Kabala Wiktoria
KJ Akademia Kucania
2017-10-22
2017-10-22
Kamiński Piotr
bpk
JOWISZ (81)
2017-10-21
25
2017-10-21
Karabasz Magdalena
KJ Cavalino
MARINA (75)
2017-10-21
6
2017-10-21
1
2017-10-21
19
2017-10-22
8
2017-10-22
5
2017-10-22
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-10-22
19
2017-10-22
2017-10-22
26
Kilczewska Joanna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
CARAMBA (125)
2017-10-21
2017-10-21
2017-10-22
2017-10-22
Klejman Ewa
Brak
CARENZO (87)
2017-10-21
1
Klimczak Martyna
KJ Akademia Kucania
2017-10-21
13
2017-10-21
2017-10-22
2017-10-22
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty
AMADEUSZ (109)
2017-10-21
12
2017-10-22
10
2017-10-22
2
300
Kłos Karolina
KJ Aromer Józefin
GREGORY (18)
2017-10-21
4
2017-10-21
6
2017-10-21
2017-10-22
8
2017-10-22
2
2017-10-22
Kociankowska Justyna
KSK Stare Babice
2017-10-21
2
2017-10-21
1
2017-10-22
20
2017-10-22
Kołacz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
VASYL (53)
2017-10-21
Kołakowski Włodzimierz
K.J Walor
WIVARO (141)
2017-10-22
1
2017-10-22
Komorowska Alicja
SJ Poster Piaseczno
TENOR (85)
2017-10-21
2017-10-22
16
2017-10-22
4
100
Kopko Justyna
KSK Stare Babice
2017-10-21
19
2017-10-21
28
2017-10-22
24
2017-10-22
2017-10-22
23
2017-10-22
BONO (132)
2017-10-22
2017-10-22
Kosior Dominika
brak
2017-10-22
21
2017-10-22
Kotlarska Marta
KJ Aromer Józefin
WINNETOU (124)
2017-10-21
6
2017-10-21
15
2017-10-22
25
2017-10-22
Kozioł Zofia
WKJ Lublin
HILON-W (106)
2017-10-21
20
2017-10-21
2017-10-22
26
2017-10-22
IDRYS (107)
2017-10-21
10
2017-10-22
14
2017-10-22
Kozon Kamila
St. KSK Stare Babice
FALLEN (32)
2017-10-22
27
2017-10-22
15
Kozon Martyna
BPK (MAZ)
TOLEDO (128)
2017-10-21
2017-10-22
23
2017-10-22
22
Król Weronika
KSK Stare Babice
2017-10-21
20
2017-10-21
2017-10-22
29
2017-10-22
Król Weronika
St. KSK Stare Babice
SNOWBALL (146)
2017-10-22
13
2017-10-22
Krysiak Gabriela
Szybki Konik
PĄCZEK (17)
2017-10-22
10
2017-10-22
4
Kula Oliwia
BPK
KENIA (43)
2017-10-22
12
2017-10-22
Kuplicka Klaudia
Stajnia MarGo
FOREST (13)
2017-10-22
JOSZKA (14)
2017-10-22
1
Laskowska Paulina
BPK (MAZ)
2017-10-22
4
50
2017-10-22
26
Leśkiewicz Sandra
Stajnia Ciechomice
FANTA (39)
2017-10-22
27
2017-10-22
Liszkiewicz Marta
KJ Walor
2017-10-21
9
2017-10-21
13
2017-10-22
7
2017-10-22
13
Litaszewska Magdalena
BPK
2017-10-22
30
2017-10-22
Ludwiniak Katarzyna
BPK
DODA (105)
2017-10-21
1
2017-10-21
7
2017-10-22
9
2017-10-22
17
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (137)
2017-10-21
11
2017-10-21
7
2017-10-22
11
2017-10-22
2017-10-22
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
ASCOT (136)
2017-10-21
8
2017-10-21
26
2017-10-22
28
2017-10-22
Marx Zofia
BPK (MAZ)
AMAR (138)
2017-10-21
7
2017-10-21
2017-10-22
2017-10-22
Meder Hanna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017-10-22
25
Michalak Zofia
Brak
2017-10-21
11
2017-10-21
17
2017-10-22
2
2017-10-22
33
Michałowska Natalia
WKJ Lublin / SJ Oxer Lublin
2017-10-21
2017-10-21
2017-10-21
2017-10-22
5
2017-10-22
2017-10-22
6
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2017-10-21
1
500
2017-10-21
2
200
2017-10-22
7
2017-10-22
Missala Magdalena
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017-10-21
1
Mont-Jovet Natacha
.
FAUNA (92)
2017-10-21
1
2017-10-21
16
2017-10-22
2017-10-22
5
Mordzelewski Arkadiusz
KAPITO (148)
2017-10-22
1
350
2017-10-22
15
Mordzelewski Michał
SJ Poster Piaseczno
TORRES (34)
2017-10-21
23
2017-10-21
21
2017-10-21
2017-10-21
3
100
2017-10-21
12
2017-10-21
7
2017-10-21
6
2017-10-22
4
100
2017-10-22
2
Mordzelewski Michał
SJ Poster
CAMPUS (61)
2017-10-21
23
2017-10-21
14
GERTRUDA (145)
2017-10-22
4
2017-10-22
Mordzelewski Michał
SJ Poster Piaseczno
HESSEL ST (149)
2017-10-22
17
2017-10-22
16
Mulik Ewa
BPK
ZABOU (142)
2017-10-21
2017-10-22
2017-10-22
Mystkowska Aleksandra
Szybki Konik
SILEN (15)
2017-10-22
10
2017-10-22
24
Nasiłowska Anna
KJ Aromer Józefin
2017-10-21
2
2017-10-21
1
250
2017-10-22
1
250
2017-10-22
21
Nowak Julia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
VASYL (53)
2017-10-22
Okupny Rafał
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2017-10-22
9
Okupny Wiktoria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
DIELEILA (147)
2017-10-22
19
Olejnik Weronika
KJ Wiktorowo
LARISSA (74)
2017-10-21
2
250
2017-10-21
17
2017-10-22
2017-10-22
Pawłowska Irena
bpk
2017-10-21
2017-10-21
14
2017-10-22
10
2017-10-22
20
2017-10-21
1
2017-10-21
1
2017-10-22
16
2017-10-22
Pęczyńska Karolina
JKS Karolina
INTERIA (122)
2017-10-22
2017-10-22
Perquy Marta
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
JEDYNKA (50)
2017-10-22
29
2017-10-22
34
Pertkiewicz Laura
KSK Stare Babice
2017-10-21
12
2017-10-21
2017-10-22
3
2017-10-22
4
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
2017-10-22
10
2017-10-22
5
50
Piątkowska Krystyna
TKKF Ognisko Podkowa
SZAFIR (28)
2017-10-22
1
2017-10-22
22
Pietrkiewicz Marta
BPK (MAZ)
2017-10-21
5
50
2017-10-21
14
2017-10-22
2017-10-22
Piotrowski Arkadiusz
Bpk
KASSARI (80)
2017-10-21
2017-10-21
2017-10-22
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
2017-10-22
2017-10-22
24
Piskorski Piotr
WKJ Lublin/Sekcja Jeździecka Oxer Lublin
RAHEL (117)
2017-10-21
2017-10-21
2017-10-22
19
2017-10-22
16
Porębska Weronika
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017-10-22
28
2017-10-22
Powroźnik Monika
LKJ Gałkowo
GAFA (100)
2017-10-21
12
2017-10-21
2017-10-22
6
2017-10-22
Pruszkowska Kaja
polski polo klub
JAREMA (22)
2017-10-22
9
2017-10-22
25
Przybylska Lidia
Szybki Konik
CZAPLA (16)
2017-10-22
7
2017-10-22
3
Ratajczak Julia
Klub Jeździecki Wiktorowo
ESPARTO (72)
2017-10-21
1
2017-10-21
23
2017-10-21
2017-10-22
1
2017-10-22
2017-10-22
15
Roicka Olga
KJ Wiktorowo
2017-10-21
5
50
2017-10-21
15
2017-10-22
15
2017-10-22
7
Rózga Bartłomiej
bpk
ELEKT (101)
2017-10-22
9
2017-10-22
14
2017-10-22
Rzemykowska Marta
SKJ Poczernin
2017-10-22
2
250
Rzepkowska Maria
ŁKJ
LAZUR (60)
2017-10-21
1
2017-10-21
19
2017-10-22
9
2017-10-22
3
Sawicka Aleksandra
SKJ Poczernin
POKUSA (24)
2017-10-21
8
2017-10-21
8
2017-10-22
8
2017-10-22
8
Schienke Dominika
BPK
ALEGRO (82)
2017-10-21
1
2017-10-21
25
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania
2017-10-22
8
2017-10-22
2017-10-21
11
2017-10-21
18
2017-10-21
2017-10-21
18
Skulska Dominika
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017-10-21
6
2017-10-21
1
MEKSYK (27)
2017-10-21
6
2017-10-21
1
Sobiecka Nadia
KJ Akademia Kucania
DONALD (2)
2017-10-22
18
2017-10-22
Sochocka Nadia
Klub Jeździecki Wiktorowo
2017-10-21
1
2017-10-21
2017-10-21
22
2017-10-22
1
2017-10-22
1
2017-10-22
4
Solarz Weronika
BPK
MAFIA (95)
2017-10-21
6
2017-10-21
19
2017-10-22
7
2017-10-22
20
2017-10-22
Sosnowski Jakub
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017-10-22
30
Sujecka Karolina
bpk maz
FUGA (135)
2017-10-21
1
2017-10-21
18
2017-10-22
6
2017-10-22
19
Sukiennik Joanna
SKJ Beckersport Raszyn
CARENZO (87)
2017-10-21
19
Sworzyńska Maria
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017-10-22
Szemro Julia
AZS
LAREDO (90)
2017-10-21
1
2017-10-21
17
2017-10-21
2017-10-22
14
2017-10-22
2017-10-22
31
Szmurło-Klik Lidia
Stajnia MarGo
FOREST (13)
2017-10-22
JOSZKA (14)
2017-10-22
8
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
2017-10-21
1
350
2017-10-21
11
2017-10-22
12
2017-10-22
1
500
Szturmowicz Magdalena
KJ Strzała Krubiczew
2017-10-22
2017-10-22
Szuba Paulina
KJ Wiktorowo
LIDKA (110)
2017-10-21
14
2017-10-22
8
2017-10-22
14
Tomann Laura
niezrzeszony
FARYS (77)
2017-10-21
19
2017-10-21
1
2017-10-22
16
2017-10-22
Trojanowicz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
RIPOSTA (56)
2017-10-21
8
2017-10-22
18
Trojanowska Alicja
SJ Oxer Lublin
FINEZJA (88)
2017-10-21
25
2017-10-21
1
2017-10-21
25
Turowski Karol
KJ Aromer Józefin
CZANDRA (108)
2017-10-21
14
2017-10-22
6
2017-10-21
12
2017-10-21
7
2017-10-22
2
150
2017-10-22
17
Von Mauberg Aurelia
KJ Aromer Józefin
2017-10-21
10
2017-10-21
15
2017-10-21
5
2017-10-22
2017-10-22
8
2017-10-21
1
2017-10-21
2017-10-21
2017-10-22
14
2017-10-22
12
Von Mauberg Konstancja
Polski Polo Klub
2017-10-21
24
2017-10-21
4
100
2017-10-22
12
2017-10-22
23
Von Mauberg Wiktoria
KJ Wiktorowo
MANGO (66)
2017-10-21
1
2017-10-21
2017-10-21
1
2017-10-22
1
2017-10-22
2
2017-10-22
Więcek Anna
KJ Aromer Józefin
BENITO (126)
2017-10-21
3
200
2017-10-22
3
200
PROTEUS (127)
2017-10-21
13
2017-10-21
2017-10-22
15
2017-10-22
7
Wilińska Martyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017-10-22
4
Winiarska Zofia
Bpk
KINRA (131)
2017-10-21
1
2017-10-21
1
2017-10-22
2017-10-22
Wiśniewska Aleksandra
SKF KJ Hippica Polonia Słupno
2017-10-21
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-21
15
2017-10-21
1
40
2017-10-22
14
2017-10-22
1
500
Wiśniewska Katarzyna
KJ Aromer Józefin
CASTIEL (57)
2017-10-21
3
120
2017-10-21
4
100
2017-10-22
6
2017-10-22
Wojcieska Oliwia
brak przynależności klubowej
2017-10-21
21
2017-10-21
22
2017-10-22
32
2017-10-22
Woźniak Aleksandra
bpk
PEGAZ (40)
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-22
Zadrożna Marta
Klub Jeździecki Wiktorowo
TESCO (65)
2017-10-21
15
2017-10-21
2017-10-21
2017-10-22
10
2017-10-22
17
2017-10-22
5
Zarzycka-Cybulska Sylwia
JKS Sokóle
RAMZES (98)
2017-10-21
4
50
2017-10-21
16
2017-10-22
6
2017-10-22
17
Zawadzka Zofia
KJ Wiktorowo
2017-10-22
1
2017-10-22
6
2017-10-22
11
Ziółkowska Marta
JKS Olsza
2017-10-21
2017-10-21
2017-10-22
8
2017-10-22
15
Zwierzyńska Żaneta
KJ Aromer Józefin
2017-10-22
3
FAZA AS (10)
2017-10-21
5
2017-10-22
2
2017-10-22
11
2017-10-22
13
2017-10-21
3
2017-10-22
3
100

Number of Riders: 131

Number of Horses: 145

The sum of prizes: 6 880.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl