Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w ujeżdżeniu
SKJ Poczernin, 7-8 pażdzirernika 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
66 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 15:47:54
2017-10-06 15:19:22
Agnieszka Szuszkiewicz-Jastrzębska ŁADNA
  • 1x 2/P2 Regionalne/Konkurs nr 2, Klasa P, program P2
  • 1x 3/D2/Konkurs nr 3, Klasa D, program D2
  • 1x 10/P3 Regionalne/Konkurs nr 10, Klasa P, program P3
  • 1x 11/D3/Konkurs nr 11, Klasa D, program D3
65 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 19:36:56
2017-10-05 19:07:37
Magdalena Niesłuchowska CHICCO D'ORO K
  • 1x 7/CC4/Konkurs nr 7, Klasa CC, program CC4
64 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 18:28:54
2017-10-05 16:47:36
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 1 Open/L2 Open/Konkurs nr 1 Open, Klasa L, program L2
62 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 17:56:12
2017-10-04 21:00:10
Ewa Hamkało BANANA SPLIT GERALDINO
  • 1x 5/N4/Konkurs nr 5, Klasa N, program N4
  • 1x 13/N5/Konkurs nr 13, Klasa N, program N5
61 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 18:33:36
2017-10-04 18:20:24
Luiza Rutkowska EASY JUMP- G
  • 1x 1 Open/L2 Open/Konkurs nr 1 Open, Klasa L, program L2
  • 1x 9 Open/L3 Open/Konkurs nr 9 Open, Klasa L, program L3
60 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 16:58:00
2017-10-04 15:41:24
Zofia Mordzelewska GEORG
  • 1x 1 Open/L2 Open/Konkurs nr 1 Open, Klasa L, program L2
58 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 23:10:29
2017-10-03 22:57:43
Amelia Tucka FAMIRO
  • 1x 1/L2 Regionalne/Konkurs nr 1, Klasa L, program L2
  • 1x 9/L3 Regionalne/Konkurs nr 9, Klasa L, program L3
57 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 20:21:09
2017-10-03 20:20:14
Alexandra Czop WATSON
  • 1x 2/P2 Regionalne/Konkurs nr 2, Klasa P, program P2
  • 1x 10/P3 Regionalne/Konkurs nr 10, Klasa P, program P3
56 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 18:30:19
2017-10-03 19:25:37
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 1/L2 Regionalne/Konkurs nr 1, Klasa L, program L2
55 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:41:25
2017-10-03 13:18:18
Wioletta Milczarek HULTAJ
  • 1x 6/C1/Konkurs nr 6, Klasa C, program C1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 08:47:06
2017-10-03 08:37:14
Zuzanna Tomaszewicz AROSA
  • 1x 1 Open/L2 Open/Konkurs nr 1 Open, Klasa L, program L2
  • 1x 2 Open/P2 Open/Konkurs nr 2, Open, Klasa P, program P2
  • 1x 9 Open/L3 Open/Konkurs nr 9 Open, Klasa L, program L3
  • 1x 10 Open/P3 Open/Konkurs nr 10 Open, Klasa P, program P3
53 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 08:46:27
2017-10-03 08:35:59
Alicja Piechal CALVADOS M
  • 1x 1/L2 Regionalne/Konkurs nr 1, Klasa L, program L2
  • 1x 2/P2 Regionalne/Konkurs nr 2, Klasa P, program P2
  • 1x 9/L3 Regionalne/Konkurs nr 9, Klasa L, program L3
  • 1x 10/P3 Regionalne/Konkurs nr 10, Klasa P, program P3
52 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 14:53:07
2017-10-02 14:44:21
Agata Milnerowicz DOUGLAS S
  • 1x 7/CC4/Konkurs nr 7, Klasa CC, program CC4
  • 1x 15/CC5/Konkurs nr 15, Klasa CC, program CC5
51 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 13:30:45
2017-10-02 11:06:39
Marta Wacławik DESPERADO
  • 1x 1 Open/L2 Open/Konkurs nr 1 Open, Klasa L, program L2
  • 1x 9 Open/L3 Open/Konkurs nr 9 Open, Klasa L, program L3
50 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 13:30:28
2017-10-01 10:58:36
Paweł Łyżwiński DESPERADO
  • 1x 1 Open/L2 Open/Konkurs nr 1 Open, Klasa L, program L2
  • 1x 9 Open/L3 Open/Konkurs nr 9 Open, Klasa L, program L3
49 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 12:16:17
2017-10-01 04:39:01
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 1/L2 Regionalne/Konkurs nr 1, Klasa L, program L2
  • 1x 1 Open/L2 Open/Konkurs nr 1 Open, Klasa L, program L2
  • 1x 9/L3 Regionalne/Konkurs nr 9, Klasa L, program L3
  • 1x 9 Open/L3 Open/Konkurs nr 9 Open, Klasa L, program L3
48 ENTRY ACCEPTED 2017-09-30 18:53:20
2017-09-30 18:49:28
Zuzanna Zagórska EHRENSTEIN
  • 1x 1/L2 Regionalne/Konkurs nr 1, Klasa L, program L2
  • 1x 5/N4/Konkurs nr 5, Klasa N, program N4
47 ENTRY ACCEPTED 2017-09-30 18:53:01
2017-09-30 18:48:59
Pola Zagórska EHRENSTEIN
  • 1x 9/L3 Regionalne/Konkurs nr 9, Klasa L, program L3
  • 1x 10/P3 Regionalne/Konkurs nr 10, Klasa P, program P3
46 ENTRY ACCEPTED 2017-09-30 18:52:47
2017-09-30 18:48:22
Michał Kopczewski RICI-G
  • 1x 2 Open/P2 Open/Konkurs nr 2, Open, Klasa P, program P2
  • 1x 10 Open/P3 Open/Konkurs nr 10 Open, Klasa P, program P3
45 ENTRY ACCEPTED 2017-09-30 18:52:29
2017-09-30 18:47:48
Michał Kopczewski DON BELLAGIO
  • 1x 1 Open/L2 Open/Konkurs nr 1 Open, Klasa L, program L2
  • 1x 9 Open/L3 Open/Konkurs nr 9 Open, Klasa L, program L3
44 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 18:54:48
2017-09-30 18:47:15
Kalina Kopczewska DON SULTAN
  • 2x 1 Open/L2 Open/Konkurs nr 1 Open, Klasa L, program L2
  • 2x 9 Open/L3 Open/Konkurs nr 9 Open, Klasa L, program L3
42 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 09:22:37
2017-09-30 09:33:32
Agata Hemperek EL MARIACHI
  • 1x 9 Open/L3 Open/Konkurs nr 9 Open, Klasa L, program L3
  • 1x 10 Open/P3 Open/Konkurs nr 10 Open, Klasa P, program P3
40 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 18:39:02
2017-09-29 18:04:44
Daria Drzewiecka ALGRAF
  • 1x 2/P2 Regionalne/Konkurs nr 2, Klasa P, program P2
  • 1x 3/D2/Konkurs nr 3, Klasa D, program D2
39 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 17:15:11
2017-09-29 17:02:49
Luiza Rutkowska SUPRA
  • 1x 8/CS1/Konkurs nr 8, Klasa CS, program CS1
  • 1x 16/CS2/Konkurs nr 16, Klasa CS, program CS2
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 15:02:08
2017-09-29 14:43:35
Aleksandra Krzemińska UNESCO
  • 1x 1 Open/L2 Open/Konkurs nr 1 Open, Klasa L, program L2
  • 1x 9 Open/L3 Open/Konkurs nr 9 Open, Klasa L, program L3
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 13:15:28
2017-09-29 13:03:04
Joanna Banatkiewicz PRZEDŚWIT BARAŻ
  • 1x 2/P2 Regionalne/Konkurs nr 2, Klasa P, program P2
  • 1x 3/D2/Konkurs nr 3, Klasa D, program D2
35 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 16:40:00
2017-09-27 16:37:25
Klaudia Kostrzębska DOUBLE AFFAIR G
  • 1x 5/N4/Konkurs nr 5, Klasa N, program N4
  • 1x 6/C1/Konkurs nr 6, Klasa C, program C1
  • 1x 13/N5/Konkurs nr 13, Klasa N, program N5
34 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 16:35:18
2017-09-27 15:22:58
Aleksandra Kanarek SAURON
  • 1x 6/C1/Konkurs nr 6, Klasa C, program C1
  • 1x 14/C2/Konkurs nr 14, Klasa C, program C2
33 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 14:53:20
2017-09-27 14:51:59
Agnieszka Gutkowska NABOKOV L
  • 1x 6/C1/Konkurs nr 6, Klasa C, program C1
  • 1x 14/C2/Konkurs nr 14, Klasa C, program C2
32 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 14:53:06
2017-09-27 14:50:23
Agnieszka Gutkowska DARK DIAMOND
  • 1x 1 Open/L2 Open/Konkurs nr 1 Open, Klasa L, program L2
  • 1x 9 Open/L3 Open/Konkurs nr 9 Open, Klasa L, program L3
31 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 12:53:26
2017-09-27 12:25:58
Maria Walczynska-Graczyk MAMBA
  • 1x 2 Kuce/P2 Kuce/Konkurs nr 2, Kuce, Klasa P, program P2
  • 1x 10 Kuce/P3 Kuce/Konkurs nr 10 Kuce, Klasa P, program P3
30 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:40:29
2017-09-26 21:36:18
Agnieszka Wiśniewska FAROLERO XIVI
  • 1x 7/CC4/Konkurs nr 7, Klasa CC, program CC4
  • 1x 15/CC5/Konkurs nr 15, Klasa CC, program CC5
29 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 19:12:24
2017-09-26 21:35:33
Agnieszka Wiśniewska TARA
  • 1x 7/CC4/Konkurs nr 7, Klasa CC, program CC4
  • 1x 15 Dodat./CC4/Konkurs nr 15 Dodatkowy, Klasa CC, Program CC4
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 20:47:08
2017-09-26 20:39:32
Małgorzata Sumka GIEWONT
  • 1x 9 Open/L3 Open/Konkurs nr 9 Open, Klasa L, program L3
27 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 19:00:14
2017-09-26 18:53:17
Izabela Paryska ALAN
  • 1x 1 Open/L2 Open/Konkurs nr 1 Open, Klasa L, program L2
  • 1x 9 Open/L3 Open/Konkurs nr 9 Open, Klasa L, program L3
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 15:42:15
2017-09-26 15:39:29
Karolina Gałkowska RARA AVIS FSTF
  • 1x 6/C1/Konkurs nr 6, Klasa C, program C1
  • 1x 14/C2/Konkurs nr 14, Klasa C, program C2
25 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 14:38:08
2017-09-26 15:38:46
Natalia Barylak NONSENS 10
  • 2x 2 Kuce/P2 Kuce/Konkurs nr 2, Kuce, Klasa P, program P2
  • 2x 10 Kuce/P3 Kuce/Konkurs nr 10 Kuce, Klasa P, program P3
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 12:32:03
2017-09-25 11:53:53
Wioletta Buczek DEMIR
  • 1x 2 Open/P2 Open/Konkurs nr 2, Open, Klasa P, program P2
  • 1x 10 Open/P3 Open/Konkurs nr 10 Open, Klasa P, program P3
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 12:31:39
2017-09-25 11:53:23
Anna Stępińska DEMIR
  • 1x 5/N4/Konkurs nr 5, Klasa N, program N4
  • 1x 13/N5/Konkurs nr 13, Klasa N, program N5
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 10:23:28
2017-09-25 07:44:06
Urszula Ślusarczyk DOLLY
  • 1x 1 Open/L2 Open/Konkurs nr 1 Open, Klasa L, program L2
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 21:07:39
2017-09-24 20:57:32
Paulina Tomczak RAKIJA
  • 1x 6/C1/Konkurs nr 6, Klasa C, program C1
  • 1x 14/C2/Konkurs nr 14, Klasa C, program C2
20 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 16:11:50
2017-09-24 20:56:46
Marzena Makowska CORASCOT
  • 1x 8/CS1/Konkurs nr 8, Klasa CS, program CS1
  • 1x 16 Dodat/CS1/Konkurs nr 16 Dodatkowy, Klasa CS, program CS1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 16:11:38
2017-09-24 20:54:24
Marzena Makowska QUO VADIS
  • 1x 7/CC4/Konkurs nr 7, Klasa CC, program CC4
  • 1x 15 Dodat./CC4/Konkurs nr 15 Dodatkowy, Klasa CC, Program CC4
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 12:00:15
2017-09-21 10:59:13
Alicja Nowotczyńska CAŁUS
  • 1x 1 Kuce/L2 Kuce/Konkurs nr 1 Kuce, Klasa L, program L2
  • 1x 9 Kuce/L3 Kuce/Konkurs nr 9 Kuce, Klasa L, program L3
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 09:31:23
2017-09-21 09:16:07
Aleksandra Wołkowycka HELIOS
  • 1x 1 Open/L2 Open/Konkurs nr 1 Open, Klasa L, program L2
  • 1x 9 Open/L3 Open/Konkurs nr 9 Open, Klasa L, program L3
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 17:38:42
2017-09-18 17:22:50
Monika Kolwas WONDERFUL VANILLA
  • 1x 1 Kuce/L2 Kuce/Konkurs nr 1 Kuce, Klasa L, program L2
  • 1x 9 Kuce/L3 Kuce/Konkurs nr 9 Kuce, Klasa L, program L3
13 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 21:19:26
2017-09-17 17:57:02
Dominika Sieliwonik ORSON
  • 1x 1 Open/L2 Open/Konkurs nr 1 Open, Klasa L, program L2
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 18:20:02
2017-09-14 14:05:40
Agata Kamionka - Flak DESERT ROSE
  • 1x 6/C1/Konkurs nr 6, Klasa C, program C1
  • 1x 14/C2/Konkurs nr 14, Klasa C, program C2
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 11:25:06
2017-09-13 11:01:09
Anna Litwińska SANTORINI
  • 1x 2/P2 Regionalne/Konkurs nr 2, Klasa P, program P2
  • 1x 10/P3 Regionalne/Konkurs nr 10, Klasa P, program P3
10 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 18:34:36
2017-09-09 19:25:11
Magdalena Zalewska QUINTESSENZ SAS
  • 1x 7/CC4/Konkurs nr 7, Klasa CC, program CC4
  • 1x 15 Dodat./CC4/Konkurs nr 15 Dodatkowy, Klasa CC, Program CC4
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-09 20:04:46
2017-09-09 19:20:52
Sylwia Ruta DIORA SOL
  • 1x 6/C1/Konkurs nr 6, Klasa C, program C1
  • 1x 14/C2/Konkurs nr 14, Klasa C, program C2
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 20:57:15
2017-09-08 20:37:28
Agnieszka Kurowska CAPITANOS
  • 1x 1/L2 Regionalne/Konkurs nr 1, Klasa L, program L2
  • 1x 3/D2/Konkurs nr 3, Klasa D, program D2
  • 1x 9/L3 Regionalne/Konkurs nr 9, Klasa L, program L3
  • 1x 11/D3/Konkurs nr 11, Klasa D, program D3
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 15:40:50
2017-09-07 11:02:08
Karolina Gałkowska FRANS N
  • 1x 6/C1/Konkurs nr 6, Klasa C, program C1
  • 1x 14/C2/Konkurs nr 14, Klasa C, program C2
6 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 14:37:48
2017-09-07 11:01:26
Aleksandra Nowicka KARINA
  • 2x 2/P2 Regionalne/Konkurs nr 2, Klasa P, program P2
  • 2x 10/P3 Regionalne/Konkurs nr 10, Klasa P, program P3
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 11:04:12
2017-09-07 11:00:37
Aleksandra Mroczek BELLE FLEUR
  • 1x 1/L2 Regionalne/Konkurs nr 1, Klasa L, program L2
  • 1x 2/P2 Regionalne/Konkurs nr 2, Klasa P, program P2
  • 1x 9/L3 Regionalne/Konkurs nr 9, Klasa L, program L3
  • 1x 10/P3 Regionalne/Konkurs nr 10, Klasa P, program P3
4 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 13:30:10
2017-09-06 10:16:24
Monika Kasińska IMETYT
  • 1x 6/C1/Konkurs nr 6, Klasa C, program C1
  • 1x 13/N5/Konkurs nr 13, Klasa N, program N5
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 07:08:19
2017-09-05 13:18:13
Justyna Lenart WASCARDO'S
  • 1x 7/CC4/Konkurs nr 7, Klasa CC, program CC4
  • 1x 15/CC5/Konkurs nr 15, Klasa CC, program CC5
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 12:58:21
2017-09-05 12:56:16
Joanna Budzik MARTHIN
  • 2x 1 Open/L2 Open/Konkurs nr 1 Open, Klasa L, program L2
  • 2x 9 Open/L3 Open/Konkurs nr 9 Open, Klasa L, program L3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banatkiewicz Joanna JKS Dako-Galant Skibno
2001 (J.)
O032765
2. Barylak Natalia KS AZS AWF WARSZAWA
2002 (JM.)
O043884
3. Buczek Wioletta brak
S
brak
4. Budzik Joanna bpk
S
brak
5. Czop Alexandra -
2002 (JM.)
O039381
6. Drzewiecka Daria SSKJ Bobrowy Staw
S
O032464
7. Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA
S
O019149
8. Gutkowska Agnieszka Skj Bobrowy Staw
S
O000172
9. Hamkało Ewa St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003494
10. Hemperek Agata JKS Equita
2002 (JM.)
O031642
11. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
12. Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
S
O001225
13. Kanarek Aleksandra KJ Sawanka
S
O008561
14. Kasińska Monika SKJ Bajardo
S
O010196
15. Kolwas Monika KJ PLEJADA
2004 (JM.)
O047214
16. Kopczewska Kalina KJ Plejda
2008 (Mł.)
brak
17. Kopczewski Michał KJ Plejada
S
O000270
18. Kostrzębska Klaudia Klub Jeździecki Truskaw
1998 (MJ.)
O022153
19. Krzemińska Aleksandra nz
2008 (Mł.)
brak
20. Kurowska Agnieszka SSKJ Bobrowy Staw
S
O006980
21. Lenart Justyna TKKF PODKOWA LEŚNA
S
O003367
22. Litwińska Anna bez przynależności klubowej
S
O036368
23. Makowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O001334
24. Michalak Zofia Brak
2005 (JM.)
O045772
25. Milczarek Wioletta KJ Sawanka
S
O008562
26. Milnerowicz Agata SKJ BAJARDO
S
O002470
27. Mordzelewska Zofia St. J Poster Warszawa
S
O001628
28. Mordzelewski Michał SJ Poster Piaseczno
S
O001972
29. Mroczek Aleksandra KS AZS AWF WARSZAWA
2005 (JM.)
O035411
30. Nowicka Aleksandra KS AZS AWF WARSZAWA
1999 (J.)
O041587
31. Nowotczyńska Alicja KJ Corleando-Land
2000 (J.)
O033952
32. Paryska Izabela BPK
2004 (JM.)
Brak
33. Piechal Alicja BPK MAZ
2002 (JM.)
O033581
34. Ruta Sylwia Equesta
S
O032315
35. Rutkowska Luiza KJ Aromer
S
O001344
36. Sieliwonik Dominika bpk
1999 (J.)
brak
37. Stępińska Anna bpk MAZ
S
O028294
38. Sumka Małgorzata bpk
S
brak
39. Szuszkiewicz-Jastrzębska Agnieszka JKS OXER
S
O000625
40. Tomczak Paulina Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O003849
41. Tucka Amelia JKS Equi Verso
2000 (J.)
O026110
42. Walczynska-Graczyk Maria KJ Aldragho
2006 (Mł.)
O038706
43. Wiśniewska Agnieszka SKJ Bajardo
S
O006540
44. Wołkowycka Aleksandra bpk
2004 (JM.)
brak
45. Zagórska Pola KJ Plejada
2004 (JM.)
brak
46. Zagórska Zuzanna KJ Plejada
2000 (J.)
O030892
47. Zalewska Magdalena Equesta
S
O001044
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

52

ALAN WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Cyklon
M: Alaska
O: Nina Poleć
B: Grzegorz Klat
Brak
2.

56

ALGO SP POL 2006 Wałach gniada/165 F: Himen / Oder
M: Agawa / Pergamon
O: Karolina Gałkowska
B: SK Plękity
K013305
3.

40

ALGRAF Małopolska POL 2011 Wałach kasztanowata F: Emaks
M: Aszantka
O: Daria Drzewiecka
B: Marlena Kordalska
K019944 616006580126711
4.

59

BANANA SPLIT GERALDINO KWPN NLD 2011 Wałach ciemnogniada F: Bon Bravour
M: Beraldine
O: Banana Split Polska
B: SK
K019287
5.

54

BELLE FLEUR KWPN NED 2006 Klacz kasztanowata/163 F: Tolando / Krack C
M: Kasjmira / Naturel
O: .
B: M. Van De Broek
K024407
6.

33

CALVADOS M Oldenburska POL 2012 Wałach gniada F: Canoso
M: Crazy Girl
O: Alicja Piechal
B: Janusz Majkowski
K022949 DE43333176712
7.

9

CAŁUS KUC POL 2007 Wałach tarantowata/kuc:144 F: NN
M: NN
O: Monika Januszkiewicz
B: NN
K021998 12714
8.

16

CAPITANOS SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/175 F: Tubud Quiryinus
M: Capitale Z
O: Agnieszka Kurowska
B: Sławomir Polikowski
K021537
9.

22

CLICQUOT Deutsches Sportpferd GER 2010 Wałach biała F: Candiauolo
M: Abraxis
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE 455-8701278-10
10.

5

CORASCOT SP POL 2001 Wałach siwa F: Calderon
M: Ascona
O: Marzena Makowska
B: Remigiusz Makowski
K006006
11.

48

DARK DIAMOND Westwalska POL 2013 Wałach kara F: Duisenberg
M: Welfenfee
O: Agnieszka Cent
B: Niemcy
brak
12.

1

DEMIR SP POL 2008 Wałach kara F: Don Lavauzelle
M: Donata
O: Wioletta Buczek
B: Paweł Pochroń
K011810
13.

13

DESERT ROSE OLD POL 2011 Klacz kara F: De Niro
M: Quadriga
O: Agata Kamionka - Flak
B: Niemcy
K019288
14.

15

DIORA SOL Oldenburska GER 2009 Klacz gniada F: Dayano
M: Willpower
O: Sylwia Ruta
B: Niemcy
K021812 DE433331029209
15.

39

DON BELLAGIO Westfalska GER 2011 Wałach kasztanowata F: Balesteros
M: Davina
O: Anna Świątkowska
B: Frantz Josef Ottmann
brk
16.

24

DON SULTAN DRP POL 2006 Wałach kara/kuc: F: x
M: x
O: Anna Świątkowska
B: x
K020851
17.

45

DOUBLE AFFAIR G SP POL 2005 Klacz gniada/167 F: Love Affair
M: Double D
O: Klaudia Kostrzębska
B: Paweł Gąsiński
K010188 10973
18.

34

DOUGLAS S KWPN NED 2008 Wałach kara F: VIVALDI
M: ZHAISA
O: E.Apanas
B: xxx
K024398
19.

21

EASY JUMP- G Litewska LTU 2009 Wałach siwa F: Eldorado
M: Vendepa
O: Luiza Rutkowska
B: Gediminas Gutkauskas
brak
20.

37

EHRENSTEIN TRAK POL 2006 Wałach kara F: hohenstein
M: Eureka
O: K. Zagórska
B: Pl
K012593
21.

28

EL MARIACHI NN POL 2000 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Zofia Dzieduszycka
B: Zofia Dzieduszycka
10540
22.

19

FAMIRO SP POL 2010 Wałach gniada F:
M: Coriano'S ass
O: Falanga
B:
K024356
23.

50

FAROLERO XIVI PRE ESP 2005 Ogier gniada F: Violin II
M: Bolera XXXI
O: Agnieszka Wiśniewska
B: Hiszpania
K013556
24.

18

FRANS N KWPN NED 2010 Wałach gniada/165 F: Ampere / Rousseau
M: Aterpenta C / Watermill Scandic
O: Karolina Gałkowska
B: Holandia
K020905
25.

25

GEORG SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Karbit / Rubin
M: Georgia B / Weltino
O: Michał Mordzelewski
B: Anna Więckowska
brak
26.

51

GIEWONT WLKP POL 2005 Wałach gniada/175 F: HEBRON
M: GIZELA
O: DAWID KAJAK
B: EDWARD PIENIEK
K018049 POL660200405
27.

10

HELIOS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach siwa F: Corde
M: Hera
O: Marek Wołkowycki
B: SK Walewice Spółka z o.o.
brak
28.

30

HULTAJ SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Louis
M: Hawana
O: Wioletta Milczarek
B: SK Nowa Wioska
K020628
29.

35

IMETYT SP POL 2005 Wałach kara F: Donzini / Dinard L
M: Ibera / Davidoff
O: Monika Kasińska
B: OSK Michalscy
K009901 POL009540042405 104CO93
30.

31

LIBERTY LIFE Wielkopolska POL 2009 Wałach siwa/165 F: Lord Liberator
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: Andrzej Rogowski
K019317 616 007 61 02387 09
31.

57

LIONHEART F:
M:
O:
B:
32.

58

ŁADNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz siwa/162 F: Corde
M: Ładoga
O: Agnieszka Szuszkiewicz-Jastrzębska
B: Stadnina Koni Walewice
K023675 009590415804
33.

49

MAMBA KUC POL 2005 Klacz kara F: Top Evita
M: Makata
O: Anna Walczynska
B: Krzysztof Starosciec
K012725 11841
34.

55

MARTHIN Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada/176 F: SWORD
M: MOONLIGHT II
O: Joanna Budzik
B: Stasiuk Robert
brak
35.

47

NABOKOV L SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Cruzeiro L
M: Nadin L
O: Agnieszka Cent
B: Polska
K008890
36.

27

NONSENS 10 DRP GER 2003 Wałach gniada/kuc: F: Neckar
M: Maish
O: .
B: .
K010463
37.

12

ORSON Hanowerska POL 1999 Wałach kara/173 F: Turbud Quirinus
M: Obrona
O: Kazimierz Jannasz
B: SK Nowielice
K005475
38.

43

PRZEDŚWIT BARAŻ SP POL 2010 Ogier ciemnogniada/167 F: Dresk / Przedświt XII-4
M: Beta / Leandro
O: Agnieszka Banatkiewicz
B: SK Kalników
K019179 616009630079610
39.

8

QUINTESSENZ SAS Westfalska GER 2009 Wałach kasztanowata F: Quaterback
M: Escada
O: Sylwia Ruta
B: Niemcy
K021814 DE441410896909
40.

6

QUO VADIS Hanower GER 2009 Ogier gniada F: Quaterback
M: Hepburn
O: Remigiusz Makowski
B: Niemcy
K017412
41.

4

RAKIJA SP POL 2006 Klacz gniada F: Love Affair
M: Reda
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K013686
42.

53

RARA AVIS FSTF SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Irwing Shaw L
M: Rosilla
O: Karolina Gałkowska
B: Maciej Katanowski
K024395
43.

38

RICI-G SP POL 2011 Wałach srokata F: Evento
M: Phanton Relative
O: Michał Kopczewski
B: Arkadiusz Górski
brak
44.

14

SANTORINI Wielkopolska POL 2006 Wałach gniada F: Castiglione L
M: Sara
O: Anna Litwińska
B: Kazimierz Wiśniewski
K010896 POL 007600104706
45.

46

SAURON SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/167 F: Calderon
M: Sawanna
O: Mirosław Kanarek
B: Mirosław Kanarek
K009955 POL009660414604
46.

41

SUPRA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rhytmus S
M: Sue
O: Luiza Rutkowska
B: Remigiusz Makowski
K017422
47.

44

TARA SP POL 2008 Klacz kara F: De Niro
M: TALISTO MH
O: Agnieszka Wiśniewska
B: Polska
K015483
48.

42

UNESCO KWPN NED 2001 Wałach siwa F: Little Rock / Landaris
M: Lamoretta / Voltaire
O: Brygida Gawryszewska
B: J. Greve
K007398 014660527001
49.

3

WASCARDO'S SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Love Affair
M: Walerii
O: Justyna Lenart
B: Joanna Szulc
K014605 POL009590195508
50.

29

WATSON Hanowerska GER 2001 Ogier gniada F: Wilawander
M: Shergranda
O: Katarzyna Marczyk
B: Rainer Dubbels
K006296
51.

11

WONDERFUL VANILLA Małopolska POL 2006 Klacz gniada/mk:148 F: Harpun
M: Watra
O: Inga Łąpieś-Kolwas
B: Barbara Sułowska - Calak
K016979 POL 006660614006
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banatkiewicz Joanna
JKS Dako-Galant Skibno
2017-10-07
5
2017-10-07
1
Barylak Natalia
KS AZS AWF WARSZAWA
2017-10-07
2
2017-10-08
2
Buczek Wioletta
brak
DEMIR (1)
2017-10-07
2
2017-10-08
1
Budzik Joanna
bpk
MARTHIN (55)
2017-10-07
11
2017-10-08
9
Czop Alexandra
-
WATSON (29)
2017-10-07
2017-10-08
5
Drzewiecka Daria
SSKJ Bobrowy Staw
ALGRAF (40)
2017-10-07
3
2017-10-07
2
Gałkowska Karolina
KS AZS AWF WARSZAWA
FRANS N (18)
2017-10-07
9
2017-10-08
6
2017-10-07
4
2017-10-08
7
Gutkowska Agnieszka
Skj Bobrowy Staw
2017-10-07
6
2017-10-08
2
2017-10-07
2
2017-10-08
1
Hamkało Ewa
St. SKJ Bobrowy Staw
2017-10-07
1
2017-10-08
4
Hemperek Agata
JKS Equita
2017-10-08
5
2017-10-08
3
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2017-10-07
3
2017-10-07
7
2017-10-08
3
2017-10-08
4
Kamionka - Flak Agata
K.S. Centurion
2017-10-07
1
2017-10-08
1
Kanarek Aleksandra
KJ Sawanka
SAURON (46)
2017-10-08
3
Kasińska Monika
SKJ Bajardo
IMETYT (35)
2017-10-07
5
2017-10-08
2
Kolwas Monika
KJ PLEJADA
2017-10-07
1
2017-10-08
1
Kopczewska Kalina
KJ Plejda
2017-10-07
12
2017-10-08
11
Kopczewski Michał
KJ Plejada
RICI-G (38)
2017-10-07
1
2017-10-08
1
2017-10-07
5
2017-10-08
2
Kostrzębska Klaudia
Klub Jeździecki Truskaw
2017-10-07
2
2017-10-07
7
2017-10-08
1
Krzemińska Aleksandra
nz
UNESCO (42)
2017-10-07
9
2017-10-08
7
Kurowska Agnieszka
SSKJ Bobrowy Staw
2017-10-07
5
2017-10-08
4
Lenart Justyna
TKKF PODKOWA LEŚNA
2017-10-07
6
2017-10-08
2
Litwińska Anna
bez przynależności klubowej
2017-10-07
1
2017-10-08
1
Makowska Marzena
Klub Jeździecki Welt Opypy
2017-10-07
2
2017-10-08
1
2017-10-07
3
2017-10-08
2
Michalak Zofia
Brak
2017-10-07
4
2017-10-07
6
2017-10-08
1
2017-10-08
6
Milczarek Wioletta
KJ Sawanka
HULTAJ (30)
2017-10-07
2
2017-10-08
5
Milnerowicz Agata
SKJ BAJARDO
2017-10-07
2
2017-10-08
1
Mordzelewska Zofia
St. J Poster Warszawa
GEORG (25)
2017-10-07
1
Mordzelewski Michał
SJ Poster Piaseczno
2017-10-07
4
Mroczek Aleksandra
KS AZS AWF WARSZAWA
2017-10-07
6
2017-10-08
4
Nowicka Aleksandra
KS AZS AWF WARSZAWA
ALGO (56)
2017-10-07
4
2017-10-08
3
Nowotczyńska Alicja
KJ Corleando-Land
CAŁUS (9)
2017-10-07
2
2017-10-08
2
Paryska Izabela
BPK
ALAN (52)
2017-10-07
13
2017-10-08
12
Piechal Alicja
BPK MAZ
2017-10-07
2
2017-10-07
2017-10-08
6
Ruta Sylwia
Equesta
2017-10-07
8
2017-10-08
Rutkowska Luiza
KJ Aromer
2017-10-07
3
2017-10-08
3
SUPRA (41)
2017-10-07
1
2017-10-08
1
Sieliwonik Dominika
bpk
ORSON (12)
2017-10-07
10
2017-10-08
10
Stępińska Anna
bpk MAZ
DEMIR (1)
2017-10-07
3
2017-10-08
3
Sumka Małgorzata
bpk
GIEWONT (51)
2017-10-08
Szuszkiewicz-Jastrzębska Agnieszka
JKS OXER
ŁADNA (58)
2017-10-07
2
2017-10-07
3
Tomczak Paulina
Klub Jeździecki Welt Opypy
RAKIJA (4)
2017-10-07
3
2017-10-08
4
Tucka Amelia
JKS Equi Verso
FAMIRO (19)
2017-10-07
6
2017-10-08
5
Walczynska-Graczyk Maria
KJ Aldragho
MAMBA (49)
2017-10-07
1
2017-10-08
1
Wiśniewska Agnieszka
SKJ Bajardo
TARA (44)
2017-10-07
4
2017-10-08
3
2017-10-07
5
2017-10-08
Wołkowycka Aleksandra
bpk
HELIOS (10)
2017-10-07
8
2017-10-08
8
Zagórska Pola
KJ Plejada
2017-10-08
2
2017-10-08
1
Zagórska Zuzanna
KJ Plejada
2017-10-07
1
2017-10-07
4
Zalewska Magdalena
Equesta
2017-10-07
1
2017-10-08
1

Number of Riders: 47

Number of Horses: 51

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl