Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
170 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 21:38:47
2017-08-31 15:07:18
Aleksandra Wiśniewska ELECTRA MK
  • 1x 15/Duże Konie 80 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 80 cm (art.238.2.1)
  • 1x 16/Duże Konie 85 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Duże Konie 90 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły z rozgrywką, wysokość 90 cm (art. 238. 2.2)
169 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 22:36:48
2017-08-30 21:46:31
Karolina Tkaczyk GORAN
  • 1x 15/Duże Konie 80 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 80 cm (art.238.2.1)
  • 1x 16/Duże Konie 85 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
168 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 22:37:18
2017-08-30 20:53:21
Zofia Chrzanowska NEAMPLA
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
167 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 22:36:25
2017-08-30 20:49:48
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
166 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:08:44
2017-08-30 16:35:31
Julia Margas KLARYSA
  • 1x 13/Kuce 60 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły, wysokość 60 cm (art.238.2.1)
  • 1x 14/Kuce 65 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły, wysokość 65 cm (art.238.2.1)
  • 1x 23/Kuce 70 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły z rozgrywką, wysokość 70 cm (art. 238. 2.2)
165 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 14:32:13
2017-08-30 14:15:09
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
164 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 11:37:03
2017-08-30 11:31:58
Krystyna Piątkowska SZAFIR
  • 1x 15/Duże Konie 80 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 80 cm (art.238.2.1)
  • 1x 16/Duże Konie 85 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Duże Konie 90 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły z rozgrywką, wysokość 90 cm (art. 238. 2.2)
162 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 07:48:16
2017-08-30 07:23:06
Maria Sinczak KUBA
  • 1x 13/Kuce 60 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły, wysokość 60 cm (art.238.2.1)
  • 1x 14/Kuce 65 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły, wysokość 65 cm (art.238.2.1)
  • 1x 23/Kuce 70 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły z rozgrywką, wysokość 70 cm (art. 238. 2.2)
161 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 07:47:56
2017-08-30 07:22:23
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 15/Duże Konie 80 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 80 cm (art.238.2.1)
  • 1x 16/Duże Konie 85 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Duże Konie 90 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły z rozgrywką, wysokość 90 cm (art. 238. 2.2)
160 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 21:39:30
2017-08-29 21:37:13
Katarzyna Kiliańska BERA
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
159 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 21:13:09
2017-08-29 21:12:34
Anna Małkowska CASSIO
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
158 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 20:58:57
2017-08-29 20:11:31
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
157 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 18:28:13
2017-08-29 18:11:39
Aleksandra Kosmala WIWA
  • 1x 15/Duże Konie 80 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 80 cm (art.238.2.1)
  • 2x 16/Duże Konie 85 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
155 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 18:28:31
2017-08-29 18:09:14
Maja Siwiak FLORIS T
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
154 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 18:23:58
2017-08-29 18:08:43
Oliwia Korecka HRABINKA C
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
153 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 16:12:34
2017-08-29 16:04:59
Jagna Grabowska SONIA
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
152 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 16:12:08
2017-08-29 16:04:33
Jagna Grabowska WINEGRA
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
151 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 15:51:09
2017-08-29 15:42:40
Hubert Aniołek RAMZES
  • 1x 13/Kuce 60 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły, wysokość 60 cm (art.238.2.1)
  • 1x 14/Kuce 65 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły, wysokość 65 cm (art.238.2.1)
  • 1x 23/Kuce 70 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły z rozgrywką, wysokość 70 cm (art. 238. 2.2)
150 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 15:50:54
2017-08-29 15:36:55
Hubert Aniołek PINOKIO
  • 1x 13/Kuce 60 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły, wysokość 60 cm (art.238.2.1)
  • 1x 14/Kuce 65 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły, wysokość 65 cm (art.238.2.1)
  • 1x 23/Kuce 70 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły z rozgrywką, wysokość 70 cm (art. 238. 2.2)
149 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 13:39:03
2017-08-29 12:20:56
Magdalena Żółkiewicz-Fiuk LANCER SON
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
146 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 10:58:06
2017-08-29 10:41:12
Zofia Chrzanowska INDIANIN
  • 2x 15/Duże Konie 80 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 80 cm (art.238.2.1)
  • 2x 16/Duże Konie 85 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
145 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 10:57:47
2017-08-29 09:08:23
Martyna Zięba FILEJKA
  • 1x 15/Duże Konie 80 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 80 cm (art.238.2.1)
  • 1x 16/Duże Konie 85 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Duże Konie 90 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły z rozgrywką, wysokość 90 cm (art. 238. 2.2)
144 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 10:57:24
2017-08-29 09:02:59
Karol Jerzak KUKLIK
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
143 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 08:34:35
2017-08-29 08:32:05
Kaja Kamieniecka POEZJA II
  • 1x 13/Kuce 60 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły, wysokość 60 cm (art.238.2.1)
  • 1x 14/Kuce 65 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły, wysokość 65 cm (art.238.2.1)
  • 1x 23/Kuce 70 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły z rozgrywką, wysokość 70 cm (art. 238. 2.2)
142 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 08:34:51
2017-08-29 08:31:34
Katarzyna Suwała ELWIS
  • 1x 13/Kuce 60 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły, wysokość 60 cm (art.238.2.1)
  • 1x 14/Kuce 65 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły, wysokość 65 cm (art.238.2.1)
  • 1x 23/Kuce 70 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły z rozgrywką, wysokość 70 cm (art. 238. 2.2)
141 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 08:35:20
2017-08-29 08:31:01
Lena Jarecka EMMA
  • 1x 15/Duże Konie 80 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 80 cm (art.238.2.1)
  • 1x 16/Duże Konie 85 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Duże Konie 90 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły z rozgrywką, wysokość 90 cm (art. 238. 2.2)
140 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 08:35:05
2017-08-29 08:30:06
Nadia Sobiecka DONALD
  • 1x 15/Duże Konie 80 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 80 cm (art.238.2.1)
  • 1x 16/Duże Konie 85 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Duże Konie 90 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły z rozgrywką, wysokość 90 cm (art. 238. 2.2)
139 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 08:34:21
2017-08-29 08:29:44
Martyna Klimczak EL- VIS
  • 1x 15/Duże Konie 80 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 80 cm (art.238.2.1)
  • 1x 16/Duże Konie 85 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Duże Konie 90 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły z rozgrywką, wysokość 90 cm (art. 238. 2.2)
138 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 22:03:37
2017-08-28 22:00:41
Weronika Sobczak BALSA
  • 1x 15/Duże Konie 80 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 80 cm (art.238.2.1)
  • 1x 16/Duże Konie 85 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Duże Konie 90 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły z rozgrywką, wysokość 90 cm (art. 238. 2.2)
137 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:50:39
2017-08-28 20:45:41
Aleksandra Ptaszyńska SAKAR
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
136 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 17:54:06
2017-08-28 17:43:22
Julia Pindelska HEROS
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
135 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 14:59:23
2017-08-28 14:39:05
Stanisław Przedpełski SUN PAULA
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
134 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 14:58:59
2017-08-28 14:38:31
Stanisław Przedpełski DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
133 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 14:24:57
2017-08-28 14:08:15
Karolina Lasecka KORSARZ
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
132 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 13:11:38
2017-08-28 12:43:22
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
131 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 13:11:10
2017-08-28 12:42:51
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
130 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 13:10:50
2017-08-28 12:42:24
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
129 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 11:39:37
2017-08-28 11:01:03
Aleksandra Żmijewska NEZIG
  • 1x 5/I półf./MWiM MJ/Konkurs MWiM, kat: Młodzi Jeźdźcy, I półfinał, dokładności, wysokość 115 cm (art.238.1.1)
128 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:15:29
2017-08-28 09:28:54
Maja Kowalska ARIADNA
  • 1x 15/Duże Konie 80 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 80 cm (art.238.2.1)
  • 2x 16/Duże Konie 85 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Duże Konie 90 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły z rozgrywką, wysokość 90 cm (art. 238. 2.2)
127 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:14:35
2017-08-28 09:28:07
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x 15/Duże Konie 80 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 80 cm (art.238.2.1)
  • 2x 16/Duże Konie 85 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Duże Konie 90 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły z rozgrywką, wysokość 90 cm (art. 238. 2.2)
126 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 22:31:10
2017-08-27 22:27:03
Marta Bekasiewicz HUZAR
  • 2x 15/Duże Konie 80 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 80 cm (art.238.2.1)
125 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 22:15:19
2017-08-27 22:10:41
Łucja Majka FRIAR M
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
124 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 22:14:52
2017-08-27 22:10:08
Ewa Wikalińska ZABOU
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
123 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 22:14:30
2017-08-27 22:08:07
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 5/I półf./MWiM MJ/Konkurs MWiM, kat: Młodzi Jeźdźcy, I półfinał, dokładności, wysokość 115 cm (art.238.1.1)
122 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 21:36:46
2017-08-27 21:28:35
Zofia Gintowt-Juchniewicz ROBINIA
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
121 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 21:21:49
2017-08-27 21:20:09
Alicja Karczmarczuk CALIFORNIA
  • 1x 5/I półf./MWiM MJ/Konkurs MWiM, kat: Młodzi Jeźdźcy, I półfinał, dokładności, wysokość 115 cm (art.238.1.1)
118 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 20:53:32
2017-08-27 20:48:30
Wiktoria Leszek-Karwańska BAD BOY
  • 1x 5/I półf./MWiM MJ/Konkurs MWiM, kat: Młodzi Jeźdźcy, I półfinał, dokładności, wysokość 115 cm (art.238.1.1)
117 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 20:52:55
2017-08-27 20:47:24
Klaudia Zajkowska MISTER HANEK
  • 1x 13/Kuce 60 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły, wysokość 60 cm (art.238.2.1)
  • 1x 14/Kuce 65 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły, wysokość 65 cm (art.238.2.1)
116 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 20:52:34
2017-08-27 20:44:09
Maja Wołkow IZIS KL
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
115 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 20:51:50
2017-08-27 20:33:11
Kamil Wiszniewski GAJA
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
113 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 14:22:15
2017-08-27 13:42:54
Cezary Kalinowski KATNIS
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
112 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 14:23:25
2017-08-27 13:38:16
Maria Kozina CLAYTON
  • 1x 5/I półf./MWiM MJ/Konkurs MWiM, kat: Młodzi Jeźdźcy, I półfinał, dokładności, wysokość 115 cm (art.238.1.1)
111 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 22:11:41
2017-08-27 13:26:17
Rita Rogalska ONE LADY
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
110 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 14:24:24
2017-08-27 12:48:33
Marcelina Suchecka HIPOLIT
  • 1x 13/Kuce 60 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły, wysokość 60 cm (art.238.2.1)
  • 2x 14/Kuce 65 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły, wysokość 65 cm (art.238.2.1)
  • 2x 23/Kuce 70 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły z rozgrywką, wysokość 70 cm (art. 238. 2.2)
109 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 20:58:18
2017-08-26 21:39:02
Katarzyna Ludwiniak DODA
  • 1x 15/Duże Konie 80 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 80 cm (art.238.2.1)
  • 1x 16/Duże Konie 85 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Duże Konie 90 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły z rozgrywką, wysokość 90 cm (art. 238. 2.2)
108 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 20:10:16
2017-08-26 20:09:42
Jan Kamiński STEWARD
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
107 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 20:09:43
2017-08-26 20:08:19
Jan Kamiński DOMEYKO
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
106 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 20:10:35
2017-08-26 20:04:34
Karolina Szaniawska KUBA
  • 1x 13/Kuce 60 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły, wysokość 60 cm (art.238.2.1)
  • 1x 14/Kuce 65 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły, wysokość 65 cm (art.238.2.1)
  • 1x 23/Kuce 70 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły z rozgrywką, wysokość 70 cm (art. 238. 2.2)
105 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 20:09:11
2017-08-26 20:04:00
Janina Burchard BIBI ZAGORKA
  • 1x 13/Kuce 60 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły, wysokość 60 cm (art.238.2.1)
  • 1x 14/Kuce 65 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły, wysokość 65 cm (art.238.2.1)
  • 1x 23/Kuce 70 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły z rozgrywką, wysokość 70 cm (art. 238. 2.2)
104 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 20:08:36
2017-08-26 20:03:53
Laura Radziszewska A-CARMEN
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
103 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 19:40:52
2017-08-26 15:49:24
Małgorzata Pierzchalska DIMA
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
102 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 19:41:13
2017-08-26 11:19:09
Żaneta Zwierzyńska WRÓŻBITA II
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
101 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 19:41:36
2017-08-26 11:13:42
Żaneta Zwierzyńska CASTEL-L
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
100 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 21:22:02
2017-08-25 21:00:58
Kaja Pruszkowska JAREMA
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
99 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 19:05:09
2017-08-25 17:19:16
Zofia Dudkiewicz HRABIANKA C
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
98 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 14:24:47
2017-08-24 23:57:17
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
96 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 17:23:24
2017-08-24 16:40:01
Nikola Krajewska EPOS
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
95 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 13:04:17
2017-08-24 09:37:09
Dominika Jędrzejowska DON DE AVERINO P
  • 1x 15/Duże Konie 80 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 80 cm (art.238.2.1)
  • 1x 16/Duże Konie 85 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
94 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 13:03:56
2017-08-24 09:13:27
Martyna Maciąg CARAVELLA
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
92 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:42:45
2017-08-23 22:38:15
Magdalena Wcisło CARLO R
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
91 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 20:54:55
2017-08-23 20:30:07
Wiktoria Jannasz ORSON
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
90 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 14:21:50
2017-08-23 20:08:06
Zuzanna Molenda SKŁADNIA
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
88 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:40:36
2017-08-23 12:31:38
Zuzanna Prymek TREVOR H
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:57:51
2017-08-23 11:19:37
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
86 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:57:09
2017-08-23 11:08:47
Julia Michalska ATLANTA 1
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
85 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:18:19
2017-08-23 08:57:17
Olga Ruta-Kurek PORTA-NEGRA
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
84 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:19:34
2017-08-23 08:56:24
Olga Ruta-Kurek DONATA
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
83 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 07:45:34
2017-08-22 22:30:07
Wiktoria Pawlik DANCER
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
82 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 15:25:26
2017-08-22 15:21:46
Anna Dziuba QUABREL RJT
  • 1x 16/Duże Konie 85 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 15:25:13
2017-08-22 15:20:38
Anna Dziuba BROWNBOY TH RJT
  • 1x 16/Duże Konie 85 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
80 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:11:37
2017-08-22 12:38:46
Nikola Rzeszotarska SKY WIND
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
79 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 09:41:23
2017-08-22 09:21:39
Paulina Borowiec RADETZKY
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
78 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 07:02:44
2017-08-21 22:11:19
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
77 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 20:01:50
2017-08-21 19:58:23
Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
76 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 20:01:22
2017-08-21 19:56:02
Franciszek Jurzak PANONIA
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
75 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 20:00:59
2017-08-21 19:55:27
Iga Bors SHADOW
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
74 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:00:29
2017-08-21 18:45:44
Weronika Rogalska LIMBO
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
73 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:00:07
2017-08-21 18:44:44
Weronika Rogalska ANCONA
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
72 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 17:35:52
2017-08-21 17:10:54
Karolina Jeruć PACO
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
71 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 16:11:20
2017-08-21 15:37:44
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 5/I półf./MWiM MJ/Konkurs MWiM, kat: Młodzi Jeźdźcy, I półfinał, dokładności, wysokość 115 cm (art.238.1.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 16:10:50
2017-08-21 15:37:09
Olga Celska ESCATO
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 14:44:34
2017-08-21 14:43:29
Klaudia Skłodowska OLIMPIA
  • 1x 15/Duże Konie 80 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 80 cm (art.238.2.1)
  • 1x 16/Duże Konie 85 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 14:42:13
2017-08-21 14:41:26
Maria Kozłowska GREK
  • 1x 15/Duże Konie 80 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 80 cm (art.238.2.1)
  • 1x 16/Duże Konie 85 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Duże Konie 90 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły z rozgrywką, wysokość 90 cm (art. 238. 2.2)
67 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 14:41:55
2017-08-21 14:40:42
Paula Kowalczyk FIRST LADY
  • 1x 15/Duże Konie 80 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 80 cm (art.238.2.1)
  • 1x 16/Duże Konie 85 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Duże Konie 90 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły z rozgrywką, wysokość 90 cm (art. 238. 2.2)
66 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 22:15:25
2017-08-21 12:22:50
Jan Buller CO TY NA TO
  • 2x 16/Duże Konie 85 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
  • 2x 24/Duże Konie 90 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły z rozgrywką, wysokość 90 cm (art. 238. 2.2)
64 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 18:00:30
2017-08-20 16:35:25
Anna Lemańska HELLANIA
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 13:42:13
2017-08-20 13:15:44
Rafał Okupny DIELEILA
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
62 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 14:40:01
2017-08-20 10:23:20
Milena Dobkowska ZALVO
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 14:38:28
2017-08-20 10:08:25
Milena Dobkowska JOLLY
  • 1x 5/I półf./MWiM MJ/Konkurs MWiM, kat: Młodzi Jeźdźcy, I półfinał, dokładności, wysokość 115 cm (art.238.1.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 14:40:17
2017-08-20 10:02:55
Milena Dobkowska LA PAZ
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
59 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 14:40:32
2017-08-20 10:01:38
Milena Dobkowska LA PAZ
  • 1x 5/I półf./MWiM MJ/Konkurs MWiM, kat: Młodzi Jeźdźcy, I półfinał, dokładności, wysokość 115 cm (art.238.1.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 09:54:48
2017-08-20 09:19:11
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 09:54:04
2017-08-20 09:14:37
Krystyna Pilkiewicz LAKRO
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 09:53:40
2017-08-20 09:13:54
Krystyna Pilkiewicz CAMARO
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
54 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 16:08:08
2017-08-19 22:46:39
Zuzanna Łowiec FUNNY GIRL
  • 1x 13/Kuce 60 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły, wysokość 60 cm (art.238.2.1)
  • 1x 14/Kuce 65 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły, wysokość 65 cm (art.238.2.1)
  • 1x 23/Kuce 70 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły z rozgrywką, wysokość 70 cm (art. 238. 2.2)
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 07:37:27
2017-08-18 23:14:08
Stanisław Piątkowski AARON 340
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 07:38:03
2017-08-18 23:05:56
Maria Gonciarek KARMEN
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 07:36:10
2017-08-18 23:02:44
Agata Fludra BASTION
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 17:23:01
2017-08-18 17:10:01
Antonina Kopacz DOMINO
  • 2x 13/Kuce 60 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły, wysokość 60 cm (art.238.2.1)
  • 2x 14/Kuce 65 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły, wysokość 65 cm (art.238.2.1)
  • 2x 23/Kuce 70 cm/Konkurs Towarzyski kat: Kuce - zwykły z rozgrywką, wysokość 70 cm (art. 238. 2.2)
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 16:56:29
2017-08-18 16:08:35
Gabriel Głusek URIAS
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 14:08:10
2017-08-18 14:06:28
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 14:07:54
2017-08-18 14:05:15
Natalia Kotyra MARSYLIA
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 14:07:41
2017-08-18 09:36:24
Izabela Sadoch LAREDO
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 05:45:46
2017-08-16 22:20:06
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 19:35:48
2017-08-16 19:33:13
Zbigniew Krasowski DELILAH
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 22:17:17
2017-08-15 22:13:59
Wiktoria Bulska LADY
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 22:17:00
2017-08-15 22:13:15
Wiktoria Bulska DAVIDOFF BH
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 21:44:48
2017-08-15 21:44:28
Felix Domański-Kruppa CALIMERO
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 16:53:24
2017-08-15 21:42:53
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 21:44:32
2017-08-15 21:42:49
Felix Domański-Kruppa ARKANSAS
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 21:43:46
2017-08-15 21:41:52
Maja Synowicz ERATO
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 19:40:16
2017-08-15 21:41:17
Aleksandra Zaręba ENRICO
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 22:28:46
2017-08-14 21:45:41
Karolina Chimkowska VAL DE FRANCE
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 19:00:09
2017-08-14 18:38:02
Ewelina Kluska AMADEUSZ
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 11:10:41
2017-08-14 15:48:12
Karolina Kłos GREGORY
  • 1x 15/Duże Konie 80 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 80 cm (art.238.2.1)
  • 1x 16/Duże Konie 85 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Duże Konie 90 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły z rozgrywką, wysokość 90 cm (art. 238. 2.2)
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 19:45:05
2017-08-14 15:31:36
Monika Płatek SZACHRAJ
  • 1x 15/Duże Konie 80 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 80 cm (art.238.2.1)
  • 1x 16/Duże Konie 85 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Duże Konie 90 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły z rozgrywką, wysokość 90 cm (art. 238. 2.2)
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 09:31:03
2017-08-13 13:42:17
Joanna Sukiennik CARENZO
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 08:44:19
2017-08-11 13:53:40
Dominik Tarnawski GERDHARD
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 16:50:36
2017-08-10 16:49:21
Aleksandra Wiśniewska ASTURIA
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 21:39:01
2017-08-10 16:48:36
Klaudia Skłodowska TWEEGY EWITA
  • 1x 15/Duże Konie 80 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 80 cm (art.238.2.1)
  • 1x 16/Duże Konie 85 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Duże Konie 90 cm/Konkurs Towarzyski kat: Duże konie - zwykły z rozgrywką, wysokość 90 cm (art. 238. 2.2)
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 14:15:10
2017-08-10 13:10:50
Bogumiła Skoblewska BRYZA
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 11:30:25
2017-08-10 11:19:45
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 11:02:32
2017-08-10 11:00:15
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 07:28:52
2017-08-10 07:03:25
Sara Patejko BEATRICCI-G
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 23:00:37
2017-08-09 22:53:25
Helena Struss BONA FIDE
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 16:09:16
2017-08-08 15:01:38
Zuzanna Prymek ROLEX
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 16:07:29
2017-08-08 14:21:53
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Aniołek Hubert Pony Club Radzymin
2007 (Mł.)
brak
2. Baranowska Oliwia TKKF Ognisko Podkowa
2004 (JM.)
O035293
3. Bekasiewicz Marta nie zrzeszona
2003 (JM.)
brak
4. Borowiec Paulina LKJ Gałkowo
2001 (J.)
O035726
5. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
6. Buller Jan KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (J.)
O035772
7. Bulska Wiktoria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
1999 (J.)
O020475
8. Burchard Janina KJ Akademia Kucania
2006 (Mł.)
brak
9. Celska Olga SKJ Beckersport
1999 (J.)
O026797
10. Chimkowska Karolina Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O018718
11. Chrzanowska Zofia Klub Jeździecki Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
12. Chrzanowska Zofia Szumawa
2004 (JM.)
O026640
13. Chwalińska Zuzanna SKJ Legia Kozielska
2003 (JM.)
brak
14. Daniłowska Karina BPK
2003 (JM.)
brak
15. Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
2003 (JM.)
O040047
16. Dobrowolska Katarzyna BPK
S
O004961
17. Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck
S
O028911
18. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (JM.)
O025882
19. Dziuba Anna St. SKJ Bobrowy Staw
2006 (Mł.)
O041843
20. Fludra Agata Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O003338
21. Gintowt-Juchniewicz Zofia SJ Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
22. Głuchowska Małgorzata TKKF Ognisko Podkowa Leśna
2002 (JM.)
O031654
23. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
24. Gonciarek Maria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2002 (JM.)
O031807
25. Grabowska Jagna Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
26. Jannasz Wiktoria Sportowy Klub Jeździecki Poczernin
2005 (JM.)
O038818
27. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O044134
28. Jędrzejowska Dominika BPK
2001 (J.)
O042742
29. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O030997
30. Jeruć Karolina JKS Karolina
1996 (MJ.)
O019460
31. Jerzak Karol KJ Dworek
S
O028717
32. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O028335
33. Kajak Dawid KJ Aromer Józefin
S
O028288
34. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
35. Kamieniecka Kaja KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043878
36. Kamiński Jan Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O003136
37. Karczmarczuk Alicja Largo Sp. z o.o.
1998 (MJ.)
O014505
38. Kiliańska Katarzyna Stowarzyszenie KS Chojnów
2001 (J.)
O033625
39. Klimczak Martyna KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039324
40. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O037775
41. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty
S
O044917
42. Kłos Karolina KJ Aromer Józefin
1996 (MJ.)
O031508
43. Komorowska Alicja Stowarzyszenie jeździeckie Poster
2000 (J.)
O025592
44. Kopacz Antonina KJ Aromer Józefin
2008 (Mł.)
brak
45. Korecka Oliwia Stowarzyszenie KS Chojnów
2001 (J.)
O025713
46. Kosmala Aleksandra Bez przynależności
2000 (J.)
Brak
47. Kotyra Natalia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O027148
48. Kowalska Maja SKJ Legia Kozielska
2003 (JM.)
brak
49. Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
2000 (J.)
O028675
50. Kozłowska Maria BPK
2001 (J.)
brak
51. Krajewska Nikola KJ SO Łąck
2003 (JM.)
O039521
52. Krasowski Zbigniew KJ DWOREK
S
O021903
53. Lasecka Karolina KJ Szwadron Jazdy RP
S
O018982
54. Lemańska Anna KJ Equest Łąck
2000 (J.)
O034175
55. Leszek-Karwańska Wiktoria BPK (MAZ)
2001 (J.)
O018344
56. Ludwiniak Katarzyna BPK
2005 (JM.)
O038345
57. Łowiec Zuzanna Kj Szwadron Jazdy RP
2004 (JM.)
Brak
58. Maciąg Martyna KJ Dworek Okuniew
1998 (MJ.)
O033108
59. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
60. Małkowska Anna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2000 (J.)
O023713
61. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
62. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
63. Misior Paulina KJ Akademia Kucania
2002 (JM.)
O031610
64. Molenda Zuzanna SJ Poster Piaseczno
2001 (J.)
O035040
65. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (Mł.)
O032062
66. Okupny Rafał Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (JM.)
O037546
67. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
68. Pawlik Wiktoria KJ Szwadron Jazdy RP
2002 (JM.)
O031617
69. Piątkowska Krystyna TKKF Ognisko Podkowa
2002 (JM.)
O035294
70. Piątkowski Stanisław KJ Strzała Krubiczew
1999 (J.)
O019791
71. Pierzchalska Małgorzata bpk
S
O014156
72. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O031627
73. Pindelska Julia KJ Szwadron Jazdy RP
2003 (JM.)
O044621
74. Płatek Monika KJ Truskaw
2000 (J.)
O026756
75. Pruszkowska Kaja polski polo klub
2001 (J.)
O032895
76. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (Mł.)
O040489
77. Przedpełski Stanisław BPK (MAZ)
S
O001821
10025825
78. Przybylska Konstancja Dworek Okuniew
2005 (JM.)
O039639
79. Ptaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037851
80. Radziszewska Laura Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2001 (J.)
O025646
81. Rogalska Rita SJ Poster Piaseczno
2002 (JM.)
O038349
82. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (JM.)
O024452
83. Ruta-Kurek Olga KJ Dobrzyniec
S
O004222
84. Rzeszotarska Nikola BPK (MAZ)
2002 (JM.)
O035412
85. Sinczak Maria bpk
2004 (JM.)
brak
86. Siwiak Maja BPK
2003 (JM.)
brak
87. Skłodowska Klaudia BPK
2005 (JM.)
brak
88. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania
2002 (JM.)
brak
89. Sobiecka Nadia JKS Equita Świętochów
2003 (JM.)
O036897
90. Suchecka Marcelina KJ Aldragho
2007 (Mł.)
O043759
91. Sukiennik Joanna SKJ Beckersport Raszyn
2000 (J.)
O037246
92. Suwała Katarzyna KJ Akademia Kucania
2003 (JM.)
O040540
93. Synowicz Maja KJ SO Łąck
2002 (JM.)
O030966
94. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania
2006 (Mł.)
O045596
95. Tarnawski Dominik bpk
S
O014119
96. Tkaczyk Karolina UKS Military Kąck
2000 (J.)
O037692
97. Tomaszewska Izabella St. J Poster Piaseczno
S
O003344
98. Wcisło Magdalena Largo Sp. z o. o.
2004 (JM.)
O032881
99. Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
2002 (JM.)
O038610
100. Wiśniewska Aleksandra SKF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003693
101. Wiszniewski Kamil Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja Warszawa
1996 (MJ.)
O019467
102. Wołkow Maja BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O033575
103. Zajkowska Klaudia Bpk
2005 (JM.)
O041844
104. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
105. Zięba Martyna Klub Jeździecki Dworek
2001 (J.)
O041584
106. Żmijewska Aleksandra Ciechanowski KJ
1998 (MJ.)
O022451
107. Żółkiewicz-Fiuk Magdalena Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
S
O004545
108. Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
2002 (JM.)
O026435
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

66

A-CARMEN HOL. POL 2008 Klacz siwa F: Colman
M: Elisa III / Lancer II
O: Laura Radziszewska
B: Wojciech Kasperski
K014869
2.

111

AARON 340 Niem.wierzch GER 2004 Ogier gniada F: Askari / Acord II
M: Fenja / Furinos
O: Procima Sp. z o. o.
B: a
K016248
3.

128

AMADEUSZ SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Burgund
M: Arella
O: Ewelina Kluska
B: Bogumiła Metz
K008002 POL 009 60 00046 01
4.

94

ANCONA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Santos / Guidam
M: Anja / Abanos
O: właściciel
B: hodowca
K014041
5.

44

ARIADNA SP POL 2010 Klacz siwa/mk: F: contender son
M: Ariana
O: Max Kowalski
B: Ewa Hauer
brak
6.

124

ARKANSAS SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Arcygraf / Graf Quidam
M: Aza / Montevideo
O: Janusz Domański
B: Marian Orłowski
K015667 POL009590173208
7.

130

ASTURIA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Seigon/Nobody
M: Andromeda/Louis
O: Małgorzata Wiśniewska
B: Ryszard Pieroń
K011974
8.

81

ATLANTA 1 HOL GER 2008 Klacz gniada F: Caretino / Caletto ll
M: Shacira / Carolus l
O: Agnieszka Łeska-Badowska
B: Knickrehm Leon
K016160
9.

52

BAD BOY SP POL 2007 Ogier siwa F: Maram / Aram
M: Bornea / Tioman Island
O: Wiktoria Leszek-Karwańska
B: Sławomir Grzelczyk
K012150 POL009590088207
10.

140

BAJPAS-BAJAN DRP POL 2002 Wałach gniada/148 F: Nn
M: Nn
O: Karolina Kolanowska
B: Hubert Kierznowski
Brak
11.

33

BALSA SP POL 2005 Klacz siwa F: Winston
M: Bakara
O: Anna Sobańska
B: Tadeusz Kiempa
brak
12.

113

BASTION WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Silver Dream / Silbersee
M: Barwa / Aran
O: Agata Fludra
B:
K011739 POL007590027407
13.

135

BEATRICCI-G LIT LTU 2005 Klacz gniada F: Bedford
M: Gipolla
O: Zbigniew Patejko
B: NN
K012431
14.

12

BERA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Caretino K / Caretino
M: Bezela / Eskudo
O: Alicja Kiliańska
B: SK Pępowo
K021271 616007610129809
15.

65

BIBI ZAGORKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: Monika Święcka
B: nn
brak
16.

86

BROWNBOY TH RJT New Forest Pony BEL 2006 Wałach gniada/kuc:148 F: Kantje's Ronaldo He / Watershoft Pretendent
M: Kantje's Why Not / Lamento III
O: Elzbieta Dziuba
B: Dhr H.H.L.M. ter Huurne
K023017 528018020061374 05600200P500154
17.

51

CALIFORNIA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Faust Z
M: Citta / Kerman
O: Maria Milewska
B: Janusz Majkowski
K012363 POL007660993006
18.

110

CAMARO Oldenburska DEU 2003 Ogier gniada F: Colander
M: Piersianda
O: Michał Pilkiewicz
B: Niemcy
K016138 DE4333115667303
19.

80

CANTURA M OLD. GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Mueller
K016641
20.

77

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/174 F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: Arkadiusz Maciąg
B: Roman Barlik
K016223 POL009610190207
21.

2

CARENZO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/178 F: Maram / Aram
M: Celesta / Gorset
O: Piotr Sukiennik
B: Andrzej Chmielewski
K011666 POL009660962007 103MK83
22.

6

CARLO R Holsztyn GER 2010 Wałach siwa/168 F: Carlos DZ
M: Fidele Deern
O: Beata Wcisło
B: Siebert Anneliese
K018382 DE421000110610
23.

13

CASSIO HOL GER 2005 Wałach gniada F: Cassiano / Cassini I
M: Panka / Calando I
O: Anna Małkowska
B:
K010067 DE421000403205 103GF81
24.

70

CASTEL-L SP POL 2011 Wałach siwa F: Cancoon
M: Conchita L / Cruzeiro-L
O: Piotr Zweirzynski
B: Polska
K018658
25.

58

CLAYTON BWP BEL 2002 Wałach gniada F: Clinton
M: Orleen Van Het Vijverbos
O: Ewa Żak
B: .
K011765
26.

89

CLICQUOT Deutsches Sportpferd GER 2010 Wałach biała F: Candiauolo
M: Abraxis
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE 455-8701278-10
27.

73

CO TY NA TO SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: ARAVEL WARO / LURON
M: CAMA / COMPONIST
O: Joanna Zielke
B: Bogdan Bryniak
K011555
28.

107

COMMAND HOL GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Goldfee IV / Calypso III
O: Agnieszka Dobkowska
B: Gerhard Nohrn
K009596 DE421000172903
29.

84

DANCER SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Le Duc / Lord Alexander
M: Dyna / Nirkan
O: Tomasz Pawlik
B:
K009015 POL009660913004
30.

122

DAVIDOFF BH SP POL 2008 Ogier kara F: Elf / Fanimo
M: Demeter /
O: Aleksandra Jakubicka
B: Bogna Hupa
K015563 616009661947608
31.

37

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: Sam R
M: Whitney V / Abke
O: -
B: -
K022875
32.

120

DELILAH M POL 2010 Klacz gniada/165 F: AWANS
M: DECYBELA
O: KRASOWSKI SPÓŁKA JAWNA
B: K. Z. Krasowscy
K016373 6160060050610
33.

105

DIELEILA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Califax
M: D Nadia
O: Małgorzata Okupny
B: Staniek Diter
K018104 616009540099610
34.

68

DIMA SP POL 2007 Wałach gniada F: Neo
M: Drama
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K024116
35.

14

DODA Małopolska POL 2013 Klacz siwa F: Barnaba
M: Dąbrówka
O: Edyta Ludwiniak
B: Gabriel Górski
brak
36.

63

DOMEYKO WLKP POL 2006 Ogier gniada F: Eskudo / Dido
M: Dalia / Dionizos
O: Izabela Nyugen
B: Izabela Nyugen
K010136 POL007610048406
37.

114

DOMINO Koń Mały POL 2004 Wałach srokata/kuc:136 F: Arkan
M: Dora
O: Marcin Kopacz
B: Wysoczański Jerzy
K018242 12378
38.

76

DON DE AVERINO P SP POL 2008 Wałach siwa F: AVERO
M: DUNKA
O: Magdalena Kowalska-Jędrzejowska
B: P
K022036
39.

27

DONALD KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:135 F: nn
M: nn
O: Nadia Sobiecka
B: Nadia Sobiecka
K012792 11863
40.

82

DONATA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Elvis sf
M: Dolomira xx
O: Olga Ruta-Kurek
B: SK Prudnik
K011218 POL009681002002
41.

31

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K014545 pol00650009402
42.

139

ELECTRA MK SP POL 2010 Klacz gniada F: Avero
M: Emillia
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
brak
43.

29

ELWIS Kuc Feliński POL 2005 Wałach kara/kuc:139 F: Mandaryn
M: Energia
O: Anna Sobańska
B: Zofia Fulman
K019939 pol013580372805
44.

30

EMMA Kuc Feliński POL 2008 Klacz siwa/140 F: Romus
M: Empatia
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362
45.

67

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549 104TJ00
46.

74

EPOS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Eneida / Fanimo
O: SO Łąck
B: SK Moszna
K005344 POL009660075099
47.

125

ERATO SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Lando
M: Effi
O: Paweł Guzy
B: Rafał Kowalski
K012789 11860
48.

97

ESCATO Hannowerska POL 2004 Wałach kara/169 F: Escudo I
M: Dakota
O: Jarosław Celski
B: Dariusz Michalak
K008698 DE431317013204
49.

45

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
brak
50.

25

FILEJKA KUC POL 2001 Klacz gniada/kuc:145 F: Suseł
M: Figa
O: Stefan Jerzak
B: Stadnina Koni Plęlity sp. Z.O.O, Plękity 1, 14-330 Małdyty
K006437 08465
51.

17

FLORIS T BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Cjussica T / Kashmir Van't Schuttershof
O: Anna Siwiak
B:
K023846
52.

47

FRIAR M KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Amadeus
M: Nyminka/Voltaire
O: Katarzyna Roszkowska
B: Holandia
K020060
53.

36

FUNNY GIRL KUC POL 2001 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: Turkus
M: Fatima
O: Anna Brońka
B: Paweł Kaliciński
K006828
54.

55

GAJA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Solaris
M: Gloria V / Roland
O: Kamil Wiszniewski
B: Marek Adamuszewski
K020695
55.

129

GERDHARD WLKP POL 2002 Ogier kasztanowata/178 F: Hartland
M: Gerda
O: Dominik Tarnawski
B: Dominik Tarnawski
K017634
56.

3

GORAN SP POL 2003 Wałach kara/172 F: Markus/
M: Gracja/
O: Anna Tkaczyk
B: Zbigniew Piecuch
brak POL009520060703
57.

126

GREGORY SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Maram
M: Galilea
O: Karolina Kłos
B: Krzysztof Byczkowski
K011160 11466
58.

99

GREK SP POL 2001 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
59.

119

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
60.

104

HELLANIA WESTF GER 2006 Klacz siwa/172 F: Corde Star / Cor De La Bryere
M: Hellana / Cavalliero
O: Cezary Lemański
B: Marek Romanowski
K013064 DE441411901906
61.

35

HEROS Wielkopolska POL 2004 Wałach kara F: ILOCZYN
M: HERDA
O: Waś Andrzej
B: Tymiński Bogdan
brak 616007600126904
62.

96

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
63.

61

HIPOLIT KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:135 F: Szaman
M: Hortyna
O: Grzegorz Suchecki
B: Dudkowiak Roman
K019548 POL013610117005
64.

72

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Conquest Boy / Contendro
M: Hrabina C / Caletto's Son
O: Zofia Dudkiewicz
B: Witold Brodewicz
K018491 616009660841211
65.

18

HRABINKA C SP POL 2008 Klacz gniada F: Stalon / Sandro
M: Hrabina C / Cannizzaro (ex Caletto's Son)
O: Dariusz Korecki
B: Witold Brodewicz
K016776 DE433332664808
66.

46

HUZAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach kasztanowata F: Hartland
M: NN
O: Barbara Wierzchowska-Bekasiewicz
B: Andrzej Potrzebowski
POL 009 66 01474 03
67.

24

INDIANIN Małopolska POL 2010 Wałach gniada F: Atut
M: Inez
O: Paweł Chrzanowski
B: Krzemiński Witold
Brak
68.

42

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
69.

54

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baldini II
M: Ikaria
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K024306
70.

71

JAREMA SP POL 2008 Wałach gniada F: MARAM
M: JARMILA
O: Beata Brandebura-Pruszkowska
B: -
K012350 11845
71.

102

JOLLY Oldenburska POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Luxius
M: Jessy
O: Janusz Cebulak
B: Kostrzewski
K015126
72.

40

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iluzjon
M: Jejmościanka
O: Paulina Misior
B: Karolina Ferenstein
K017745 616009600228110
73.

112

KARMEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Bolero De Ravel / Bachus
M: Kanasta / Czandor
O: Maria Gonciarek
B:
K016777 POL009640045707
74.

138

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero/
M: Kalifornia/
O: Katarzyna Dobrowolska
B: Marcin Liszkowski
K013435 POL007610013807
75.

57

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K021936 616009661572211
76.

7

KLARYSA Typ Kuc POL 2001 Klacz srokata/kuc:119 F: nn
M: nn
O: TKKF Ognisko Podkowa
B: nn
K019245
77.

39

KORSARZ SP POL 2009 Wałach gniada F: Loxley/Lesotho
M: Kora
O: Haraszkowski Andrzej
B: Zięba Janusz
K017354
78.

10

KUBA NN POL 0000 Wałach kara/kuc: F: nn
M: nn
O: Bogusław Święcki
B: brak
brak
79.

64

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Morelos
M: Karina
O: Katarzyna Metelska-Szaniawska
B: Marian Sygnacki
K021564
80.

26

KUKLIK WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Ałtaj / Silver
M: Kukułka / Agar
O: Stefan Jerzak
B: SK Liski
K010829 POL007600239206
81.

90

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/157 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: KS Nad Wigrami
B: KS Nad Wigrami
K012080 POL009510208108
82.

106

LA PAZ SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/176 F: Palegro / Power
M: Lansada / Lancer III
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K012016 POL009510224605 104EG83
83.

121

LADY Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz gniada F: Niels
M: Legenda
O: Aldona Łącka
B: Katarzyna Niedźwiedzicka
K020194 616009600310207
84.

109

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Lakrima / Rubin
O: Michał Pilkiewicz
B:
K019769 616009610226811
85.

23

LANCER SON Holsztynska GER 2002 Wałach gniada F: Lancer II
M: Amica
O: Magdalena Żółkiewicz-Fiuk
B: Niemcy
K007383 DE421000126702
86.

93

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
O: Małgorzata Rogalska
B:
K017646 DE418184070109
87.

116

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada/163 F: Imequyl
M: Marsylia / First des Termes
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K019638 616009660558309
88.

117

MARSYLIA MŁP POL 1999 Klacz siwa/158 F: First des Termes
M: Batuta
O: Dariusz Kotyra
B: Krzysztof Kraszewski
K020034
89.

53

MISTER HANEK DRP POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: DURELLO TOP
M: MASKOTKA
O: ALINA ZAGRODZKA-KULCZYK
B: Tomasz Kowala
K014016
90.

142

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho / Landgraf I
M: Niezapominajka / Davidoff
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Nowielice
K012424 POL009640033207 103ZR24
91.

11

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
brak
92.

4

NEAMPLA KWPN NLD 2009 Klacz kasztanowata F: Zendgraaf
M: Vabiola
O: Zofia Chrzanowska
B: G.H. Nijland
K022514
93.

43

NEZIG WLKP POL 2000 Wałach gniada/168 F: Igen / Gordon I
M: Nowina / Nafar
O: Dariusz Żmijewski
B: Barbara Drewka
K009994 POL007611125700
94.

98

OLIMPIA SP POL 2003 Klacz gniada F: Alfaro
M: Obiekcja
O: Małgorzata Wiśniewska
B: Polska
brak
95.

32

ONE LADY SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Watson
M: Obstawa
O: Rita Rogalska
B: Polska
K023238 616009530286911
96.

78

ORSON Szlachetna Polkrew POL 1999 Wałach kara F: Quirinus
M: Obrona
O: Kazimierz Jannasz
B: SK Nowielice
K005475
97.

95

PACO Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach kasztanowata/163 F: GLUOSNIS
M: PLATYNA-TEXASS
O: JANUSZ ŚLEDŹ
B: CHORĄŻY MARLENA
K013316
98.

91

PANONIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jakub Jurzak
B:
K019725 616999600344309
99.

22

PINOKIO Kuc Walijski POL 2006 Wałach siwa F: Pedro
M: Pinezka
O: Aneta Aniołek
B: JK Eden Sp. z o.o
brak
100.

28

POEZJA II Kuc Feliński POL 2006 Klacz siwa/kuc:132 F: Bambo
M: Proza
O: Anna Sobańska
B: Katarzyna Ozimek
K014226 pol013670096106
101.

83

PORTA-NEGRA SP POL 2005 Klacz gniada/170 F: Palegro/westf.
M: Norquina/sp
O: Olga Ruta-Kurek
B: Dariusz Kurek
K013678 POL009660545805
102.

8

PORTOS Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son
M: Parilla
O: Ewa Jannasz
B: Cichmiński Sławomir
K018508 616009600276411
103.

85

QUABREL RJT SF BEL 2004 Wałach siwa/kuc:149 F: Don Juan V / Abbeyleix Apollo
M: Nina De L'Etape / Rachide
O: Elżbieta Dziuba
B: M. Jeane Pierre Seiller
K023301 04315168Z
104.

88

RADETZKY TRK POL 2002 Wałach gniada/178 F: Ignam
M: Rawka
O: Paulina Borowiec
B: Grad Andrzej
K008208 09777
105.

21

RAMZES Kuc Walijski POL 2008 Wałach kara/kuc: F: Fokus
M: Ramondie
O: Aneta Aniołek
B: Jan Wójcik
brak
106.

108

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
107.

50

ROBINIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Le Mistral
M: Ronia
O: Michał Mordzelewski
B: Marcin Klinkiewicz
K023240
108.

137

ROLEX WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Himen / Oder
M: Rita / Arak
O: Klaudia Prymek
B:
K018756 616007520162906
109.

34

SAKAR Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/164 cm F: Acorino
M: Serenada
O: Jarosław Ptaszyński
B: Jonasz Boś
K012303
110.

92

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Klaudia Bors
B:
K018247 616999670162409
111.

60

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa F: Devin du Maury
M: Skaluna/Lump
O: Michał Mordzelewski
B: SK Ochaby
K015692
112.

87

SKY WIND SP LTU 2008 Wałach ciemnogniada F: Temple Wind
M: Salve
O: Nikola Rzeszotarska
B: brak
K022556
113.

19

SONIA SP POL 2005 Klacz gniada F: Caprioland
M: Solina
O: Beata Grabowska
B: -
K011437
114.

62

STEWARD SP POL 2007 Wałach siwa F: Contender Son / Contender
M: Sława / Manhattan
O:
B:
K014945 POL009600068007
115.

38

SUN PAULA SP POL 2010 Klacz gniada F: PAUILLAC DE MEIA LUA
M: SKROBIA
O: Małgorzata Korycka
B: Adam Plata
K019021
116.

103

SZACHRAJ Wielkopolska POL 2006 Wałach gniada F: Viskis
M: Szajka
O: Płatek Jarosław
B: Filipska Maria
K011593 616 007 68 00858 06
117.

9

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada F: Cwał
M: Sekwana
O: Katarzyna Wojdalska-Krypa
B: nn
K021643
118.

141

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki /
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Ochaby
K019371 616009540116409
119.

59

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Sokrates
M: Tamiza
O: SK nad Wigrami
B: Sylwester Kosiński
K021009
120.

15

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa F: Ludger
M: Tajga
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
K015553 616013680110509
121.

131

TWEEGY EWITA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: -
M: -
O: Klaudia Skłodowska
B: Polska
brak
122.

49

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z
M: Nais De La Pomme/ Darco
O: M. Jean-Christophe Lecorneur
B: M. Geert Baerstoen, Le Pin (FRA)
K023573
123.

115

URIAS KWPN NLD 2001 Wałach gniada F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
O: Gabriel Głusek
B: Albert Zoer
K008182 0105809 POL40639
124.

127

VAL DE FRANCE SF FRA 2009 Ogier kasztanowata/177 F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Princesse De France / Qredo De Paulstra
O: Karolina Chimkowska
B:
K020274 25000109223906P
125.

41

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel
M: Vales Molly
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
126.

134

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass
M: Wygoda
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738
127.

20

WINEGRA SP POL 2001 Klacz kasztanowata F: Roland / Ramiros Son II
M: Wineta / Skaleń
O: Beata Grabowska
B: Tadeusz Ziajkowski
K007987 616009590144501
128.

16

WIWA Wielkopolska POL 2004 Klacz kasztanowata/167 F:
M:
O: Olga Garlińska
B:
129.

69

WRÓŻBITA II KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:146 F: Cyklon Texass / Nando
M: Wróżka / Gregory
O: Piotr Zwierzyński
B: SK Nowielice
K010264 POL013640079904 103FX31
130.

48

ZABOU HOL. GER 2007 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Uletta I / Calvados II
O: Małgorzata Wikalińska
B:
K020027
131.

101

ZALVO KWPN POL 2004 Ogier kasztanowata F: Phin Phin/ Chin Chin
M: Sarina/ Calvados
O: Marek Kubacki
B: -
K008472
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
Pony Club Radzymin
RAMZES (21)
2017-09-02
10
2017-09-02
11
PINOKIO (22)
2017-09-02
12
2017-09-02
12
Baranowska Oliwia
TKKF Ognisko Podkowa
2017-09-02
5
2017-09-02
1
2017-09-03
5
Bekasiewicz Marta
nie zrzeszona
HUZAR (46)
2017-09-02
2017-09-02
Borowiec Paulina
LKJ Gałkowo
2017-09-01
1
2017-09-02
8
2017-09-03
3
Bors Iga
SKJ Ponylandia Wojciechowice
SHADOW (92)
2017-09-01
9
2017-09-02
3
2017-09-03
6
Buller Jan
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-09-02
9
2017-09-02
2017-09-03
9
Bulska Wiktoria
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
LADY (121)
2017-09-01
2017-09-02
5
2017-09-03
7
2017-09-01
1
2017-09-02
8
2017-09-03
6
Burchard Janina
KJ Akademia Kucania
2017-09-02
2017-09-02
10
2017-09-03
9
Celska Olga
SKJ Beckersport
HIP HOP (96)
2017-09-01
5
2017-09-02
4
2017-09-03
4
ESCATO (97)
2017-09-01
1
2017-09-02
11
2017-09-03
5
Chimkowska Karolina
Stowarzyszenie KS Chojnów
2017-09-01
12
2017-09-02
12
2017-09-03
8
Chrzanowska Zofia
Klub Jeździecki Wiktorowo
2017-09-01
18
2017-09-02
2017-09-03
17
2017-09-03
13
Chrzanowska Zofia
Szumawa
2017-09-02
6
2017-09-02
14
2017-09-02
Chwalińska Zuzanna
SKJ Legia Kozielska
2017-09-02
8
2017-09-02
12
2017-09-02
2017-09-03
15
Daniłowska Karina
BPK
NAOMI (11)
2017-09-02
15
2017-09-02
4
2017-09-03
5
Dobkowska Milena
St. Warszawski KJ
ZALVO (101)
2017-09-01
12
2017-09-02
2
2017-09-03
5
JOLLY (102)
2017-09-01
4
2017-09-02
2
LA PAZ (106)
2017-09-01
9
2017-09-02
8
COMMAND (107)
2017-09-01
1
2017-09-02
1
2017-09-03
1
Dobrowolska Katarzyna
BPK
KASZMIR (138)
2017-09-01
6
2017-09-02
9
2017-09-03
13
Domański-Kruppa Felix
KJ SO Łąck
ARKANSAS (124)
2017-09-01
4
2017-09-02
15
2017-09-03
10
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
2017-09-01
1
2017-09-02
3
2017-09-03
4
Dziuba Anna
St. SKJ Bobrowy Staw
2017-09-02
6
2017-09-02
8
2017-09-02
Fludra Agata
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
BASTION (113)
2017-09-01
5
2017-09-02
4
2017-09-03
2
Gintowt-Juchniewicz Zofia
SJ Poster Piaseczno
ROBINIA (50)
2017-09-01
1
2017-09-02
7
2017-09-03
10
Głuchowska Małgorzata
TKKF Ognisko Podkowa Leśna
2017-09-01
6
2017-09-02
9
2017-09-03
4
Głusek Gabriel
SJ Poster Piaseczno
URIAS (115)
2017-09-01
15
2017-09-02
9
2017-09-03
11
Gonciarek Maria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
KARMEN (112)
2017-09-01
7
2017-09-02
1
2017-09-03
10
Grabowska Jagna
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
SONIA (19)
2017-09-01
12
2017-09-02
9
2017-09-03
WINEGRA (20)
2017-09-01
14
2017-09-02
8
2017-09-03
8
Jannasz Wiktoria
Sportowy Klub Jeździecki Poczernin
PORTOS (8)
2017-09-01
1
2017-09-02
2
2017-09-03
2
ORSON (78)
2017-09-01
1
2017-09-02
10
2017-09-03
12
2017-09-01
10
2017-09-02
7
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania
EMMA (30)
2017-09-02
9
2017-09-02
2
2017-09-03
Jędrzejowska Dominika
BPK
2017-09-02
13
2017-09-02
17
Jendrzejczak Blanka
JKS Equita Świętochów
RAVECCO S (108)
2017-09-01
2017-09-02
2017-09-03
Jeruć Karolina
JKS Karolina
PACO (95)
2017-09-01
8
2017-09-02
11
2017-09-03
9
Jerzak Karol
KJ Dworek
KUKLIK (26)
2017-09-01
8
2017-09-02
2
2017-09-03
8
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2017-09-01
1
2017-09-02
5
2017-09-03
1
PANONIA (91)
2017-09-01
16
2017-09-02
13
2017-09-03
14
Kajak Dawid
KJ Aromer Józefin
GRYKA (119)
2017-09-01
8
2017-09-02
12
2017-09-03
5
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
KATNIS (57)
2017-09-01
9
2017-09-02
14
2017-09-03
7
Kamieniecka Kaja
KJ Akademia Kucania
2017-09-02
7
2017-09-02
8
2017-09-03
3
Kamiński Jan
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
STEWARD (62)
2017-09-01
1
2017-09-02
5
2017-09-03
6
DOMEYKO (63)
2017-09-01
11
2017-09-02
3
Karczmarczuk Alicja
Largo Sp. z o.o.
2017-09-01
7
2017-09-02
6
2017-09-03
7
Kiliańska Katarzyna
Stowarzyszenie KS Chojnów
BERA (12)
2017-09-01
1
2017-09-02
4
2017-09-03
3
Klimczak Martyna
KJ Akademia Kucania
EL- VIS (31)
2017-09-02
5
2017-09-02
5
2017-09-03
11
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania
2017-09-01
14
2017-09-02
15
2017-09-03
15
ISKRA (42)
2017-09-01
18
2017-09-02
16
2017-09-03
8
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty
AMADEUSZ (128)
2017-09-01
8
2017-09-02
13
2017-09-03
14
Kłos Karolina
KJ Aromer Józefin
GREGORY (126)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
Komorowska Alicja
Stowarzyszenie jeździeckie Poster
TENOR (59)
2017-09-01
5
2017-09-02
6
2017-09-03
7
Kopacz Antonina
KJ Aromer Józefin
DOMINO (114)
2017-09-02
6
2017-09-02
3
2017-09-03
4
Korecka Oliwia
Stowarzyszenie KS Chojnów
2017-09-01
1
2017-09-02
2
2017-09-03
2
Kosmala Aleksandra
Bez przynależności
WIWA (16)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
13
Kotyra Natalia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MADRYT (116)
2017-09-01
16
2017-09-02
8
2017-09-03
12
MARSYLIA (117)
2017-09-01
1
2017-09-02
1
2017-09-03
1
Kowalska Maja
SKJ Legia Kozielska
ARIADNA (44)
2017-09-02
14
2017-09-02
7
2017-09-02
2017-09-03
Kozina Maria
KJ Strzała Krubiczew
CLAYTON (58)
2017-09-01
1
2017-09-02
7
2017-09-03
2
Kozłowska Maria
BPK
GREK (99)
2017-09-02
11
2017-09-02
18
2017-09-03
3
Krajewska Nikola
KJ SO Łąck
EPOS (74)
2017-09-01
7
2017-09-02
6
2017-09-03
5
Krasowski Zbigniew
KJ DWOREK
DELILAH (120)
2017-09-01
8
2017-09-02
14
2017-09-03
10
Lasecka Karolina
KJ Szwadron Jazdy RP
KORSARZ (39)
2017-09-01
6
2017-09-02
7
2017-09-03
7
Lemańska Anna
KJ Equest Łąck
HELLANIA (104)
2017-09-01
1
2017-09-02
3
2017-09-03
1
Leszek-Karwańska Wiktoria
BPK (MAZ)
BAD BOY (52)
2017-09-01
1
2017-09-02
5
2017-09-03
3
Ludwiniak Katarzyna
BPK
DODA (14)
2017-09-02
12
2017-09-02
15
2017-09-03
16
Łowiec Zuzanna
Kj Szwadron Jazdy RP
2017-09-02
11
2017-09-02
2017-09-03
Maciąg Martyna
KJ Dworek Okuniew
2017-09-01
2017-09-02
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
FRIAR M (47)
2017-09-01
5
2017-09-02
6
2017-09-03
1
Małkowska Anna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
CASSIO (13)
2017-09-01
6
2017-09-02
10
2017-09-03
8
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (134)
2017-09-01
1
2017-09-02
4
2017-09-03
2
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
2017-09-01
1
2017-09-02
6
2017-09-03
7
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania
2017-09-01
1
2017-09-02
4
2017-09-03
3
Molenda Zuzanna
SJ Poster Piaseczno
2017-09-01
1
2017-09-02
1
2017-09-03
6
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
TOPAZ (15)
2017-09-01
1
2017-09-02
11
2017-09-03
3
Okupny Rafał
Stowarzyszenie SKJ Grobice
DIELEILA (105)
2017-09-01
13
2017-09-02
11
2017-09-03
9
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
2017-09-01
9
2017-09-02
14
2017-09-03
11
Pawlik Wiktoria
KJ Szwadron Jazdy RP
DANCER (84)
2017-09-01
15
2017-09-02
12
2017-09-03
11
Piątkowska Krystyna
TKKF Ognisko Podkowa
SZAFIR (9)
2017-09-02
10
2017-09-02
10
2017-09-03
2
Piątkowski Stanisław
KJ Strzała Krubiczew
AARON 340 (111)
2017-09-01
1
2017-09-02
1
2017-09-03
4
Pierzchalska Małgorzata
bpk
DIMA (68)
2017-09-01
19
2017-09-02
16
2017-09-03
18
2017-09-03
12
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
LAKRO (109)
2017-09-01
8
2017-09-02
6
2017-09-03
2
CAMARO (110)
2017-09-01
10
2017-09-02
3
2017-09-03
1
Pindelska Julia
KJ Szwadron Jazdy RP
HEROS (35)
2017-09-01
8
2017-09-02
12
2017-09-03
9
Płatek Monika
KJ Truskaw
SZACHRAJ (103)
2017-09-02
7
2017-09-02
3
2017-09-03
10
Pruszkowska Kaja
polski polo klub
JAREMA (71)
2017-09-01
17
2017-09-02
15
2017-09-03
12
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
ROLEX (137)
2017-09-01
9
2017-09-02
5
2017-09-03
5
Przedpełski Stanisław
BPK (MAZ)
2017-09-01
1
2017-09-02
7
2017-09-03
3
2017-09-01
5
2017-09-02
10
Przybylska Konstancja
Dworek Okuniew
2017-09-02
4
2017-09-02
5
2017-09-03
8
Ptaszyńska Aleksandra
Stowarzyszenie SKJ Grobice
SAKAR (34)
2017-09-01
1
2017-09-02
14
2017-09-03
8
Radziszewska Laura
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2017-09-01
Rogalska Rita
SJ Poster Piaseczno
2017-09-01
1
2017-09-02
2017-09-03
14
Rogalska Weronika
KJ Aldragho Piaseczno
LIMBO (93)
2017-09-01
9
2017-09-02
1
2017-09-03
ANCONA (94)
2017-09-01
6
2017-09-02
7
Ruta-Kurek Olga
KJ Dobrzyniec
DONATA (82)
2017-09-01
8
2017-09-02
4
2017-09-03
4
2017-09-01
16
2017-09-02
10
2017-09-03
Rzeszotarska Nikola
BPK (MAZ)
2017-09-01
17
2017-09-02
15
2017-09-03
15
Sinczak Maria
bpk
KUBA (10)
2017-09-02
1
2017-09-02
2
2017-09-03
Siwiak Maja
BPK
2017-09-01
1
2017-09-02
2
2017-09-03
4
Skłodowska Klaudia
BPK
OLIMPIA (98)
2017-09-02
4
2017-09-02
1
2017-09-03
4
2017-09-02
3
2017-09-02
11
2017-09-03
6
Sobczak Weronika
KJ Akademia Kucania
BALSA (33)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
Sobiecka Nadia
JKS Equita Świętochów
DONALD (27)
2017-09-02
1
2017-09-02
16
2017-09-03
1
Suchecka Marcelina
KJ Aldragho
HIPOLIT (61)
2017-09-02
9
2017-09-02
7
2017-09-02
2017-09-03
6
Sukiennik Joanna
SKJ Beckersport Raszyn
2017-09-01
1
2017-09-02
17
2017-09-03
15
Suwała Katarzyna
KJ Akademia Kucania
ELWIS (29)
2017-09-02
2
2017-09-02
9
2017-09-03
7
Synowicz Maja
KJ SO Łąck
ERATO (125)
2017-09-01
10
2017-09-02
13
2017-09-03
6
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania
KUBA (64)
2017-09-02
8
2017-09-02
6
2017-09-03
2
Tarnawski Dominik
bpk
GERDHARD (129)
2017-09-01
8
2017-09-02
5
2017-09-03
11
Tkaczyk Karolina
UKS Military Kąck
GORAN (3)
2017-09-02
2017-09-02
Tomaszewska Izabella
St. J Poster Piaseczno
SZIMANO (141)
2017-09-01
14
2017-09-02
13
2017-09-03
12
NADAL (142)
2017-09-01
16
2017-09-02
Wcisło Magdalena
Largo Sp. z o. o.
2017-09-01
17
2017-09-02
2017-09-03
16
Wikalińska Ewa
BPK (MAZ)
ZABOU (48)
2017-09-01
11
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-01
7
2017-09-02
8
2017-09-03
6
Wiśniewska Aleksandra
SKF KJ Hippica Polonia Słupno
ASTURIA (130)
2017-09-01
5
2017-09-02
11
2017-09-03
9
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
Wiszniewski Kamil
Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja Warszawa
GAJA (55)
2017-09-01
1
2017-09-02
2017-09-03
16
Wołkow Maja
BPK (MAZ)
IZIS KL (54)
2017-09-01
12
2017-09-02
17
2017-09-03
13
Zajkowska Klaudia
Bpk
2017-09-02
3
2017-09-02
4
2017-09-03
1
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
ENRICO (67)
2017-09-01
7
2017-09-02
2017-09-03
13
Zięba Martyna
Klub Jeździecki Dworek
FILEJKA (25)
2017-09-02
2
2017-09-02
19
2017-09-02
2017-09-03
14
Żmijewska Aleksandra
Ciechanowski KJ
NEZIG (43)
2017-09-01
5
2017-09-02
3
2017-09-03
5
Żółkiewicz-Fiuk Magdalena
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2017-09-01
2017-09-02
Zwierzyńska Żaneta
KJ Aromer Józefin
2017-09-01
14
2017-09-02
9
2017-09-01
12
2017-09-02
10
2017-09-03
7

Number of Riders: 108

Number of Horses: 131

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl