Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Finał XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w ujeżdżeniu Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2017
SKJ Poczernin, 22-23 lipca 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
36 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:02:09
2017-07-19 08:45:59
Oliwia Gogolińska SHERIDAN
  • 1x I półf. A/A DK D-1/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria DUŻE KONIE, program D-1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 11:07:06
2017-07-18 10:35:42
Karolina Łaszkiewicz EQUINE
  • 1x I Półf. A/A KUCE P-6/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria KUCE, program P-6
34 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 09:52:35
2017-07-18 10:10:49
Lena Klimczyk EPIZOD
  • 1x I Półf. A/A KUCE P-6/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria KUCE, program P-6
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-16 22:08:39
2017-07-16 22:05:20
Natalia Głębowska CORLEO
  • 1x I półf. A/A DK D-1/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria DUŻE KONIE, program D-1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 15:08:13
2017-07-14 14:59:20
Julia Sendel CONTADORRE
  • 1x I półf. A/A DK D-1/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria DUŻE KONIE, program D-1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 06:24:47
2017-07-13 22:24:50
Monika Rytlewska NORTON
  • 1x I półf. A/A DK D-1/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria DUŻE KONIE, program D-1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 21:23:15
2017-07-13 10:39:03
Maja Baranowska CHANTRE' NOIR
  • 1x I Półf. A/A KUCE P-6/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria KUCE, program P-6
29 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 23:12:40
2017-07-12 23:09:52
Maria Chachuła KEISER RUBIN
  • 1x I półf. A/A DK D-1/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria DUŻE KONIE, program D-1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-07-16 12:30:52
2017-07-11 20:20:32
Dominika Siudzińska TICET
  • 1x I Półf. A/A KUCE P-6/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria KUCE, program P-6
27 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 10:29:05
2017-07-11 09:20:16
Julia Ziółkowska NUGAT PP
  • 1x I Półf. A/A KUCE P-6/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria KUCE, program P-6
26 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 10:29:52
2017-07-11 08:27:50
Maciej Wiórek HELIOPOLIS
  • 1x I półf. A/A DK D-1/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria DUŻE KONIE, program D-1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 18:57:41
2017-07-10 18:28:23
Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON
  • 1x I Półf. A/A KUCE P-6/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria KUCE, program P-6
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 16:28:09
2017-07-10 15:30:34
Natalia Juszczyk DONNERWILL
  • 1x I półf. A/A DK D-1/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria DUŻE KONIE, program D-1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 06:13:35
2017-07-09 22:35:28
Martyna Ossowska CHESTER
  • 1x I Półf. A/A KUCE P-6/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria KUCE, program P-6
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 18:58:46
2017-07-09 18:46:45
Katarzyna Kowalczyk VEXI D
  • 1x I Półf. A/A KUCE P-6/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria KUCE, program P-6
20 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 18:45:40
2017-07-09 18:07:19
Klaudia Hałeła BUTTINI
  • 1x I Półf. A/A KUCE P-6/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria KUCE, program P-6
19 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 16:03:38
2017-07-09 16:02:18
Maja Antczak HARTLAND
  • 1x I półf. A/A DK D-1/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria DUŻE KONIE, program D-1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 11:17:38
2017-07-09 11:06:17
Maja Gugała SAFIRA
  • 1x I półf. A/A DK D-1/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria DUŻE KONIE, program D-1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 10:44:51
2017-07-09 10:35:58
Oliwia Miotke DOLCE VITA
  • 1x I półf. A/A DK D-1/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria DUŻE KONIE, program D-1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 10:19:52
2017-07-09 10:16:01
Oliwia Kubiak DRUH HROBY HRON
  • 1x I Półf. A/A KUCE P-6/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria KUCE, program P-6
15 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 07:46:04
2017-07-09 09:20:17
Alicja Gołębiowska JUNIOR
  • 1x I Półf. A/A KUCE P-6/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria KUCE, program P-6
14 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 19:49:25
2017-07-07 19:41:38
Pola Zdybicka WICEK
  • 1x I Półf. A/A KUCE P-6/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria KUCE, program P-6
13 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 14:19:21
2017-07-07 14:17:40
Natalia Garbowska LUNA
  • 1x I Półf. A/A KUCE P-6/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria KUCE, program P-6
12 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 13:21:33
2017-07-07 13:18:44
Kaja Koszowska HORMON PONYSPORT
  • 1x I Półf. A/A KUCE P-6/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria KUCE, program P-6
11 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 13:18:32
2017-07-07 13:17:59
Julia Rogowska BUTTERFLY
  • 1x I półf. A/A DK D-1/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria DUŻE KONIE, program D-1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 20:39:10
2017-07-06 19:54:39
Julia Zambrzycka GRYF
  • 1x I półf. A/A DK D-1/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria DUŻE KONIE, program D-1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 09:59:52
2017-07-05 09:36:08
Aurelia Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI
  • 1x I Półf. A/A KUCE P-6/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria KUCE, program P-6
8 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 10:00:41
2017-07-05 09:35:52
Anna Hałasowska GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE
  • 1x I Półf. A/A KUCE P-6/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria KUCE, program P-6
7 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 10:50:19
2017-07-04 10:44:34
Matylda Cybula EQUEENPASSION LEMON TREE
  • 1x I Półf. A/A KUCE P-6/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria KUCE, program P-6
6 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 10:52:55
2017-07-04 10:43:58
Emilia Jackowska DONNA LARRA P
  • 1x I półf. A/A DK D-1/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria DUŻE KONIE, program D-1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 10:49:19
2017-07-04 10:43:19
Matylda Cybula BESSIE
  • 1x I półf. A/A DK D-1/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria DUŻE KONIE, program D-1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 08:15:35
2017-07-04 08:13:55
Dominika Henzel KWD RAUDHETTA WE
  • 1x I Półf. A/A KUCE P-6/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria KUCE, program P-6
3 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 18:27:23
2017-07-03 18:22:51
Natalia Zabagło-Pawłowicz AZALIA
  • 1x I półf. A/A DK D-1/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria DUŻE KONIE, program D-1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 07:57:33
2017-07-02 23:34:34
Tatiana Bierieżnow ROMANTICA
  • 1x I półf. A/A DK D-1/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria DUŻE KONIE, program D-1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 07:58:09
2017-07-02 23:33:35
Tatiana Bierieżnow GLUCKSPILZ 17
  • 1x I Półf. A/A KUCE P-6/OOM I półfinał UJEŻDŻENIE, kategoria KUCE, program P-6
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Maja Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (JM.)
O032771
2. Baranowska Maja BM HORSE
2005 (JM.)
O038219
3. Bierieżnow Tatiana BPK MAZ
2004 (JM.)
O036896
4. Chachuła Maria KJ Koński Gaj Tanowo
2002 (JM.)
O025346
5. Cybula Matylda KJ AS Dream
2004 (JM.)
O031264
6. Garbowska Natalia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2004 (JM.)
O035363
7. Głębowska Natalia Klub Jezdziecki Gołębin Stary
2003 (JM.)
O037035
8. Gogolińska Oliwia ŁKJ
2004 (JM.)
O032674
9. Golubińska Ewa KJ Plejada
2004 (JM.)
O032073
10. Gołębiowska Alicja JKS Jaroszówka
2002 (JM.)
O030829
11. Gugała Maja bpk
2003 (JM.)
O036882
12. Hałasowska Anna KJ Grodno-Dwór
O038944
13. Hałeła Klaudia KJ ARPAV
2003 (JM.)
O031935
14. Henzel Dominika KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032572
15. Jackowska Emilia KJ AS Dream
2002 (JM.)
O033660
16. Juszczyk Natalia bpk
2002 (JM.)
O043085
17. Klimczyk Lena Pegaz Reda
2004 (JM.)
O043404
18. Koszowska Kaja LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2002 (JM.)
O032698
19. Kowalczyk Katarzyna SKJ Golden Dream
2004 (JM.)
O035915
20. Kubiak Oliwia MAZ/bpk
2003 (JM.)
O037902
-
21. Łaszkiewicz Karolina SKJ Salio
2003 (JM.)
O031774
22. Miotke Oliwia Pegaz Reda
2002 (JM.)
O034998
23. Ossowska Martyna KJ Pegaz Reda
2005 (JM.)
O034379
24. Rogowska Julia LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2002 (JM.)
O025413
25. Rytlewska Monika Pegaz Reda
2004 (JM.)
O043401
26. Sendel Julia STAJNIA KOŚCINO
2003 (JM.)
O045745
27. Siudzińska Dominika LKS Cwał Poznań
2003 (JM.)
O032998
28. Von Mauberg Aurelia KJ Aromer
2002 (JM.)
O024680
29. Wiórek Maciej Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2003 (JM.)
O032598
30. Zabagło-Pawłowicz Natalia Sudecki LKS Książ
2001 (J.)
O040829
31. Zambrzycka Julia SKJ
2004 (JM.)
O043454
32. Zdybicka Pola bpk maz
2002 (JM.)
O041589
33. Ziółkowska Julia Largo Sp. z o. o.
2002 (JM.)
O035725
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

140

ABISAL-BS Niem. Spotyowa GER 2009 Ogier kasztanowata F: Acorus / Acord II
M: Rivera / Rivero
O: Bogumił Skaziak
B: Ludwig Ebermann
K015845 DE455870050409
2.

133

ALIBI MŁP POL 2006 Wałach gniada/158 F: Kamp / Berlin Bej
M: Animozja / Arak
O: SK Udórz
B: SK Udórz
K020732 POL006540045706
3.

78

AMANDA Halfinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver
M: Arleta
O: Wojciech Ciepliński
B: Miejski Ogród Zoologiczny Wrocław
K023720 POL013670073507
4.

113

AMANITA Słowacka Gorącokrwista CZE 2008 Klacz gniada F: Lordano / Lord
M: Amareta / Amaretto D II
O: Agnieszka Pietryszyn
B: Pavel Kondziolka
K022205 203010237913008
5.

85

ANDROMEDA SP POL 2004 Klacz kara F: Palegro
M: Anais
O: Sławomira Lewandowska
B: Fabińska Ewa
K008833 POL009510090903
6.

67

ARAVEL WARO SP POL 1998 Ogier gniada F: Luron
M: Atletyka Waro
O: Agnieszka Krupczak
B: Waldemar Rozpiątkowski
K006814 POL00953000249808801
7.

104

ARES Kuc Conn POL 2000 Ogier gniada/kuc:148 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
8.

3

ASCAN MŁP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Dounba / Kaldoun
M: Astella / Veritas 6 (Quidam D'Or)
O: Artur Społowicz
B: SK Janów
K015251 616006580658309
9.

62

AZALIA MŁP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Posejdon /
M: Allegra / Statut
O: Eżbieta Zabagło-Pawłowicz
B: Jędrejek Gustaw
K022476 616006580068911
10.

103

BALANDO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Wencco
M: Balladyna
O: Jacek Tura
B: Tomasz Tura
K019074 616009540007409
11.

4

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: inston / Nobody
M: Bianka / Marcus
O:
B:
K012722 POL009530128205
12.

60

BESSIE WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoon
M: Barbara / Dżamir
O: Natalia Szpulecka
B: .
K021172 616007550143411
13.

110

BONA KUC POL 2001 Klacz siwa/kuc: F: Walor / Corde
M: Balerina / Farah- Kajus
O: Łódzki KJ
B: Janusz Lawin
K011147 POL013670085401
14.

135

BOSS MŁP POL 1994 Ogier kasztanowata/kuc: F: Bonaparte / Pick Wick
M: Meta / Marzący
O: Marian Gomułkiewicz
B: Anna Zając
K001772 POL006670002894
15.

54

BUTTERFLY Niem.sport. POL 2010 Klacz gniada F: Belissimo M
M: Rainbow
O: Andrzej Sałacki
B: Zbigniew Szumlakowski
K017346 DE455870340210
16.

46

BUTTINI DSP POL 2002 Wałach kara/kuc:145 F: Broadway
M: Bouquet
O: Power Nord Sp. z o.o.
B: Egon Kragh
K018190 208333200202313
17.

94

CASH FLOW 21 HOL GER 2002 Klacz ciemnogniada F: Cashandcarry / Cash
M: Eibe III / Capitol I
O: Milena Kowalczyk
B:
K007303 DE421000327502
18.

93

CHAGAL KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc: F: Very Top / Going Top
M: Chanel / Cyma
O: Agnieszka Kowalczyk
B: D. Gronet
K011834 POL013640015705 104IA89
19.

32

CHANTRE' NOIR Deutches Reitpony POL 2010 Ogier kara/kuc:149 F: Calido-G
M: Sara
O: Anna Tyrkiel-Baranowska
B: Josef Wernke
K024093 DE 435350178710
20.

109

CHARLIE'S BOOMERANG Kuc Wal GER 2008 Wałach inna/kuc:148 F: Thers Billy Budd / Talon Toreth
M: Lamona / Stemel Ceidrych
O: Marzena Jurzak
B:
K017378 DE422220079008 105FE01
21.

44

CHESTER Deutsches Reitpony GER 2007 Wałach ciemnogniada/kuc:148 cm F: Maritim 2
M: Star Power Cindarella
O: Joanna Ossowska
B: Anja Bock
K020590 DE422220108307
22.

9

CINAMON KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Siudzińska
B:
K018638 616999610274010
23.

95

COBERLINA KWPN NED 2007 Klacz siwa F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Verlina / Coriander
O: Grzegorz Przybylski
B:
K014953 528003000709991
24.

56

COEDNEWYDD PEPSI Welsh Cob GBR 2010 Ogier kara/kuc:141 cm F: Coednewydd Express
M: Coednewydd Felicity
O: Marlena Gruca-Rucińska
B: D.I. Evans
K022590 826046010087798
25.

127

COMMAND HOL GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Goldfee IV / Calypso III
O: Agnieszka Dobkowska
B: Gerhard Nohrn
K009596 DE421000172903
26.

105

CONIKA Z Z BEL 2007 Klacz siwa F: Contefino/ Contender
M: Nolka Rouge/ Papillon Rouge
O: Ireneusz Popiół
B: 0
K012170 Z694107104EW36 Z694107
27.

81

CONNER HOL POL 2005 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Perfectlady / Candillo
O: Mirosław Jankowski
B:
K009678 DE421000027605 103DA99
28.

37

CONTADORRE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach gniada F: CORRERO
M: VERONA
O: ANNA BAJKO
B: ANNA BAJKO
K021124 POL009640106007
29.

35

CORLEO HOL. POL 2002 Wałach kara F: Capone II
M: Calroda
O: Adrianna Menes
B: Adrianna Menes
K006801 POL00961117080208791
30.

138

CYPRIANO WLKP POL 2011 Wałach kara F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Ceramika / Cyrak
O: Lidia Barańska
B: Gizela Laskowska
K019841 616007670075011
31.

11

CZARNINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Madison / Guidam
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: Elżbieta Wieczorek
B: SK Nowielice
K018850 616009640024110
32.

122

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B:
K017841 POL007610239307 105GH68
33.

21

DANCE BOY Mecklenburger DEU 2009 Wałach kasztanowata F: Elite D' Olympic / Elite Donnerhall
M: Lady / Laptop
O: Agnieszka Ert-Eberdt
B: Ute Halfar
K020991 427270508509
34.

29

DEMARA SP POL 2010 Klacz gniada F: Emar/
M: Durette Z/
O: Grzegorz Zawada
B:
K018078 616009610138810
35.

25

DEMON DEL KUC POL 2007 Wałach ciemnogniada/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Mariusz Piotr Pertkiewicz
B: brak
K019469 616999661961007
36.

73

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa F: Hellanis / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
O: Krzysztof Łapacz
B: SK Nowielice Sp. z o. o.
K017356 POL007600111504
37.

19

DIVAH WLKP POL 2008 Klacz gniada/mk: F: Asyż/Hamlet Go
M: Dumka/Dłużnik
O: Marzena Kot
B: Agnieszka Rąbca
K011683 POL007530007708
38.

16

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: Nando
M: Dumka
O: Joanna Golec
B: I
K015364 POL01364006030712576
39.

49

DOLCE VITA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lou Reed
M: Donnerfee
O: Piotr Mazurek
B: Piotr Mazurek
K018161 616009670108410
40.

126

DOMINGO DRP GER 2000 Ogier ciemnogniada/kuc: F: Top Dark Dream / Domingo
M: Donna Bella / Calenbergs Donnerblitz
O: Katarzyna Fabiś
B:
K005228 DE427270096000
41.

59

DONNA LARRA P SP POL 2006 Klacz gniada F: Larron
M: Dunka
O: Monika Jackowska
B: Witold Polowczyk
K014490 POL009610152606
42.

43

DONNERWILL Oldenburg GER 2001 Wałach gniada F: Dormello
M: Feuerschwall
O: Beata Juszczyk
B: Vorstmann Martin
K009018 DE433331072201
43.

50

DRUH HROBY HRON KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: NN
M: Hurka
O: Edyta Juszczuk-Kubiak
B: Krzysztof Chomicz
K020960 616999610165210
44.

31

ELVIS TRK POL 2009 Wałach gniada F: Viskis
M: Elegantka
O: Krzysztof Kulik
B: Krzysztof Kulik
K015965 POL732010040309
45.

136

EPIZOD KUC POL 2004 Wałach tarantowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Łukasz Lesner
B: -
K017782 POL999600234504
46.

58

EQUEENPASSION LEMON TREE Kuc Walijski POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: Lemonshill Red Kite /
M: Millcroft Lyra / Cwrtyc A Dno Caradog
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B:
K020554 826046010092742
47.

33

EQUINE KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:144 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Joanna Łaszkiewicz
B:
K014912 POL999530469704
48.

117

ERYK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: Nico-K / Nandy Man
M: Eufemia / Pepton
O: Stanisław Marchwicki
B: Barbara Guniewicz
K013361 616013570344907
49.

91

FALENTINO SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/166 F: SILVIO I
M: FINLANDIA
O: Grzegorz Jachimowicz
B: STANISŁAW JÓŹWIAKOWSKI
K009229 10424 103YM67
50.

120

FIGARO Kuc Feliński POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:139 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
O:
B:
K020430 POL013610260906
51.

123

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Agata Kamińska
B: Piotr Ciecholewski
K018746 616013520054110
52.

7

FIRLEJ MŁP POL 2008 Wałach gniada/162 F: Nabucho du Serein
M: Fortuna
O: Reko-Klima Agnieszka Redek
B: Iwona Kotyra
K019855 POL 006660086308
53.

27

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:140 F: Bonetto-D /
M: Gamza / Split
O: Jerzy Łukomski
B: Jerzy Łukomski
K020485 POL013610197007
54.

132

GALA GB Kuc Feliński POL 2004 Klacz ciemnogniada/kuc:136 F: Gargamel GB / Witalis
M: Galaktyka GB / Klejnot GB
O: Joanna Łaszkiewicz
B: Wojciech Jachymek
K010870 POL013580259404
55.

118

GANGES KUC POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
O: Alicja Hendrys
B: Jerzy Łukomski
K019951 POL013610240808
56.

12

GILDZIA Koń Mały POL 2005 Klacz gniada/136 F: Granit
M: Grenada
O: Ewa Muszyńska
B: Benz Romuald
K020730 POL01353012060512780
57.

89

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc: F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
O: JOANNA WYPIÓR
B: ???
K011908 POL01361016910611671
58.

64

GLUCKSPILZ 17 DRP GER 2012 Wałach izabelowata/kuc:146 F: Golden Dream
M: Lucky Lao
O: Ludmiła Strypikowska
B: Gerald Meyerhoff
K022569 441411033512
59.

57

GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE Kuc Walijski POL 2006 Wałach kara/kuc: F: Orchard Boginov
M: Goldwind Empire's First Lady
O: Jolanta Hałasowska
B: Anton ter Bogt
K022603 5280170600581
60.

119

GRAN CHACO KUC POL 2008 Ogier bułana/kuc: F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Grecja / Split
O: Waldemar Osuch
B: Jerzy Łukomski
K019950 POL013610240908
61.

102

GRANDEZA SP POL 2006 Klacz gniada F: Etos
M: Gaskonia
O: Agnieszka Skrobacz
B:
K011645 POL00969007080611602104IL40
62.

55

GRYF SP POL 2009 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Agnieszka Eliks
B: Jan Kowalski
K016468 616999530312410
63.

47

HARTLAND SP POL 1996 Ogier kasztanowata F: Czad
M: Holanda
O: Joanna Loks-Wiśniewska
B: SK Nowielice
K004066 616009660046896
64.

41

HELIOPOLIS Trakeńska LTU 2003 Wałach kara F: HELERIS / ELEKTRONAS
M: Hidraulika / Hapun
O: JOANNA WIÓREK
B: SK NEMUNAS
K022942 POL73201003960312788
65.

53

HORMON PONYSPORT KUC POL 1999 Wałach tarantowata/kuc: F: Waron
M: Hurta
O: Krystyna Borkowska-Niemojewska
B: Mariusz Stański
K006172 POL013570024499
66.

90

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Conquest Boy / Contendro
M: Hrabina C / Caletto's Son
O: Zofia Dudkiewicz
B: Witold Brodewicz
K018491 616009660841211
67.

2

INES M XX POL 2011 Klacz gniada F: Rhodesian Winner
M: Izara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K021474 616POL11007390T12679
68.

10

INTUICJA KOŃSKI GAJ KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Very Top /
M: Joulla /
O: Anna Wyszkowska
B: Lilianna Gajdzińska
K020962 013640016707
69.

99

ISGAAR DRP DEU 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada / Capitol I
O: DiM SA
B: Klaus Kudlinski
K016211 DE422220048005
70.

141

ISLAND Kuc Walijski POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Spiky
M: Ice- Road's Emily
O: Marzena Jurzak
B: Marzena Jurzak
K022340 616013661370212
71.

6

JACK BLACK XX POL 2010 Wałach kara F: Roulette
M: Jama
O: Anna Wyżykowska
B: Andrzej Walicki
K017681 616POL10006814T
72.

8

JOLLY Szlachetna Półkrew POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Quito M B / Boy De La Barre I I
M: Jamata / Mooving Dream
O: Zbigniew Stryjewski
B: Zbigniew Stryjewski
K008076 POL00968101080109690
73.

24

JOS KUC POL 2002 Wałach inna/kuc:137,5 F: Kanclerz
M: Marjon's Jannine
O: Anna Izabela Dzięgielewska
B: Zdzisław Śniegucki
K007091 616013670037502
74.

18

JUNIOR KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Red Rock
M: Jawa
O: Gołębiowski Ryszard
B: Gołebiowski Ryszard
K021265 616013670121909
75.

15

K-CAN SP POL 2005 Wałach gniada F: Cantanis / Cantus
M: Karioka / Unblest
O: PZPNow
B: Marcjanna Kalinowska
K015007 POL009680038605
76.

68

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K012430 Pol013530136706
77.

131

KAREN R Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Love Affair
M: Karmen
O: Dominika Zielińska
B: Arkadiusz Rydzewski
K019359 616009661621210
78.

39

KEISER RUBIN Oldenburska POL 2011 Wałach kasztanowata F: Kaiser Karl
M: Rosaria
O: Wiktoria Siergiej
B: Wiktoria Siergiej
K023934 433330587911
79.

26

KEMARA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: Keti / Pigmalion
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Henryka Kapinos
K013761 POL009530070103
80.

116

KOEKOEKSHOF MARISKA Welsh Pony NED 2003 Klacz kasztanowata F: Casperhof's Freddy
M: Koekoekshof Rolette
O: Marta von Mauberg
B: J. Flier
K011976 KWPN0301032 0301032
81.

69

KOLIA EWITA SP POL 2002 Klacz gniada F: Grand /
M: Kamelia Ewita / Louis
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K015248 POL009670073102
82.

61

KWD RAUDHETTA WE DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Tizian /
M: Rosenna K / Losander
O: Monika Kłapińska
B:
K020033 DE435350022308
83.

108

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/157 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: KS Nad Wigrami
B: KS Nad Wigrami
K012080 POL009510208108
84.

42

LEUNS VELD'S WINSTON WELSH NLD 2007 Wałach inna/kuc:147 F: Bodo
M: Leuns Veld's Heidi
O: jarosław Golubiński
B: A. Peeters
K022553 5280170700825
85.

121

LOPIK'S APPIE New Forest Pony POL 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
O: Krzysztof Derda
B: A. H. Hootsen
K022574 528018020051492
86.

52

LUNA KUC POL 2006 Klacz kara/kuc: F: Nico-k
M: Lukka Ponysport
O: Wioletta Garbowska
B: .
K016146 POL013690114906
87.

125

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138cm F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
O: Joanna Majkowska
B: Ryszard Grams
K018799 POL013610202007
88.

77

MAKUBA 21 DRP GER 2009 Wałach gniada/kuc:147 F: Machno Carwyn
M: Schone Maid
O: Rafał Płatek
B: Hans Huster-Klatte
K020711 DE435350017509
89.

114

MEGI SP POL 2004 Klacz kara/162 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Monika Łyś
B: Kubiak
K015130 POL013580259404
90.

30

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
O: Marcin Pieniaszek
B: Mariusz Gauza
K021512 616007610218710
91.

13

MERIDO SP POL 1998 Wałach gniada F: Elmero/Ramiro Z
M: Mera/Anapolis
O: Jarosław Pogodziński
B: SK Racot
K006666 616009660491898 08671
92.

22

MG POLACO Pre - Andaluzyjska ESP 2005 Ogier siwa/154 F: Elegido XI
M: Polaca VII
O: Mikołaj Rey
B: Yeguada del Hierro de la Magdalena Hiszpania
K011573 19010100243000311676 11676
93.

139

MICHAEL ANGELO F SP POL 2007 Ogier ciemnogniada/170 F: Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rouet
M: Miss Carnute F/Carnute
O: Marek Fimmel
B: Marek Fimmel
K010849 11309
94.

86

MIDNIGHT MAGIC KUC POL 2007 Ogier siwa/kuc: F: atlantic magic
M: muffin
O: arkadiusz krupiński
B: dziewolska patrycja
K018584 POL01361017200812422
95.

98

MOERPUTTEN ARMANI RJT New Forest Pony NED 2008 Wałach gniada/kuc:149 F: Bloemkamp's Cojack
M: Maerputten Jamie
O: RJT Sp z o.o.
B: Dam. Verstappen Nassaulaan 85A Vlijmen
K024102 528018020081187
96.

106

NERON WLKP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: n
M: n
O: Zbigniew Korek
B: n
K023347 POL00764004420512803
97.

70

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana F: Alibaba
M: Niwka
O: Aleksandra Kwiatkowska
B: Gawroński Leon
K021849 POL013520044804
98.

17

NEVADA SP POL 2003 Klacz gniada/163 F: Loxley
M: Niwka xx
O: Anna Tomaszewska
B: Anna Tomaszewska
K008900 POL009520059903
99.

115

NOBELSTAR 0005 DRP GER 2000 Wałach gniada/kuc:147 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
O: Jerzy Łukomski
B:
K007893 DE441410094000
100.

124

NOKIA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:140 F: Pietrek / Elpar
M: Nala / Nando
O: Izabela Górska
B: Kazimierz Szyling
K020265 616013520073610
101.

38

NORTON WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Rytm
M: Natalka
O: -
B: -
K022869 POL007530158908
102.

40

NUGAT PP DRP POL 2011 Wałach gniada/kuc:149 F: NEMAX
M: NANOUK PP
O: Jacek Ziółkowski
B: Procima Sp. z o.o.
K020700 DE 434340719011
103.

23

PEREGRIN M POL 2007 Ogier gniada/kuc:145 F: El Djazair
M: Plamka
O: Anna Rey
B: Mikołaj Rey
K012355 POL01357027900712266
104.

101

POLAR Koń Mały POL 2006 Ogier kara/139 F: Demantur Vom Drammetal /
M: Paula / Suseł
O: Tomasz Szostak
B: Eugeniusz Witkowski
K018231 POL013530067806
105.

137

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son
M: Parilla
O: Filip Falkiewicz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411
106.

87

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach gniada/174 F: Desant / Lando
M: Prunelka / Premix
O: Marek Niewiadomski
B: Waldemar Wojtyczka
K008876 POL009540042004
107.

100

RADON SP POL 2001 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Statkiewicz
B:
K007066 POL999611113501
108.

111

RASCINA HAN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rascin /
M: Ratafia /
O: Aleksandra Dudek
B: DCD
K016201 DE431310067906
109.

14

RE JULIAN BRAK ITA 2008 Wałach kasztanowata F: Last One x Heisman
M: Eridania x Erpa de Chenemont
O: Elżbieta Strzałkowska
B: ITA
K011727 380007000137003
110.

112

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor
M: Rebella
O: Małgorzata Zielińska
B: Witold Polowczyk
K019598 616009610239410104XA65
111.

80

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Agata Zawada
K020494 616009660709309 105FT01
112.

79

ROLEX 2 DRP POL 2004 Ogier siwa/kuc: F: Martell /
M: Rita /
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Krzysztof Klimczak
K017920 POL013540072804
113.

63

ROMANTICA SP POL 2010 Klacz kara F: Swarovski
M: Rowa
O: Ludmiła Strypikowska
B: Piotr Wiese
K017986 616009590204710
114.

48

SAFIRA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz kara F: BERTIL FAN D'ALD LOOP
M: SZADA
O: Robert Gugała
B: Robert Gugała
K021283 616999610139112
115.

75

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Klaudia Bors
B:
K018247 616999670162409
116.

134

SHERIDAN WLKP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Romantiker
M: Synsarna
O: Ewa Iwaszkiewicz
B: Agrofood S.A.
K006842 POL00752007080208828
117.

83

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris /
M: Sonja / nn
O: Leszek Banaszek
B: Ilona Lubińska
K014194 POL013640083408
118.

96

SPENCER KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K009173 DE498570025703
119.

128

SUMAK SP POL 2001 Wałach gniada F: Carbid / Calypso II
M: Surprise / Sao Paulo
O: Paweł Piątkowski
B: Roman Roszkiewicz
K006459 POL009611098201
120.

28

SZABLON XX POL 2012 Ogier siwa F: San Moritz /
M: Sztaluga / Snow Kid
O: Patrycja Wostal
B: SK Widzów Anna Tyszko
K021310 616POL12007488T
121.

88

TAMBURYNEK Kuce I Konie Małe POL 2004 Wałach gniada/kuc:150 cm F: Bolero
M: Tina
O: Ryszard Kołacki
B: Ryszard Kołacki
K010453 POL 013 64 0007904
122.

82

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Top Evita
M: Farsa
O: Ewa Bednarczyk
B: brak
K014263 POL013630041605
123.

36

TICET KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:149 F: Bolero
M: Totu
O: Gabriela Kozłowska
B: Teodor Gronet
K021286 616013680092109
124.

76

TIK TAK SP POL 2008 Ogier gniada F: Condiavolo
M: Taber
O: Wojciech Rajch
B: Rudiger Wassibauer
K018090 616009690190508
125.

20

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
O: Agnieszka Kozon
B: Adam Krysiak
K019369 POL732010049410
126.

130

UTINA DES MERVEILES Welsh Cob FRA 2008 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: Machno Carwyn
M: Bayatina o'Tyler
O: Justyna Urbanczyk
B: MME Karine Cadoux
K023671 08038466L
127.

92

VAGANT KWPN NED 2002 Wałach gniada/169 F: Cantos / Contender
M: Pavanta / Iroko
O: Ireneusz Głowacz
B: C M P A Van Veldhoven
K008823 0211971 POL40542
128.

45

VEXI D Niemiecki Kuc Wierzchowy GER 2002 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: Benetton
M: Vidi D
O: Sylwia Moczak
B: Dieter Dahme
K007308 DE434340139602
129.

74

VISTA PONYSPORT Koń Mały POL 2007 Klacz tarantowata/mk:142,5 F: Bakarat
M: Vini ponysport
O: Urszula Jurczyk
B: Barbara Gumowicz
K015767 POL013570315307
130.

51

WICEK Typ Kuc POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc: F: Wiatr Ponysport
M: Veris Ponysport
O: Zdybicka Anna
B: Baraniok Stanisław
K021884 POL999610136008
131.

129

WIKING PP KUC POL 2006 Wałach gniada F: .
M: .
O: Rafał Kościelski
B: .
K010983 POL01367011200611379105LU75
132.

65

WRÓŻBITA II KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:146 F: Cyklon Texass / Nando
M: Wróżka / Gregory
O: Piotr Zwierzyński
B: SK Nowielice
K010264 POL013640079904 103FX31
133.

71

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis
M: Zazula
O: Piaff Agnieszka Czekaj
B: a
K010844 616009670007999
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Maja
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2017-07-22
13
2017-07-22
14
2017-07-23
13
2017-07-23
Baranowska Maja
BM HORSE
2017-07-22
12
2017-07-23
16
2017-07-23
2017-07-23
Bierieżnow Tatiana
BPK MAZ
2017-07-22
3
2017-07-22
5
2017-07-23
9
2017-07-23
2017-07-22
3
2017-07-23
12
2017-07-23
3
2017-07-23
Chachuła Maria
KJ Koński Gaj Tanowo
2017-07-22
9
2017-07-22
7
2017-07-23
6
2017-07-23
Cybula Matylda
KJ AS Dream
2017-07-22
17
2017-07-23
18
2017-07-23
18
2017-07-23
BESSIE (60)
2017-07-22
4
2017-07-22
4
2017-07-23
10
2017-07-23
Garbowska Natalia
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
LUNA (52)
2017-07-22
8
2017-07-23
5
2017-07-23
9
2017-07-23
Głębowska Natalia
Klub Jezdziecki Gołębin Stary
CORLEO (35)
2017-07-22
5
2017-07-22
10
2017-07-23
5
2017-07-23
Gogolińska Oliwia
ŁKJ
SHERIDAN (134)
2017-07-22
11
2017-07-22
13
2017-07-23
11
2017-07-23
Golubińska Ewa
KJ Plejada
2017-07-22
1
2017-07-23
3
2017-07-23
2
2017-07-23
Gołębiowska Alicja
JKS Jaroszówka
JUNIOR (18)
2017-07-22
19
2017-07-23
14
2017-07-23
13
2017-07-23
Gugała Maja
bpk
SAFIRA (48)
2017-07-22
1
2017-07-22
1
2017-07-23
1
2017-07-23
Hałasowska Anna
KJ Grodno-Dwór
2017-07-22
9
2017-07-23
4
2017-07-23
4
2017-07-23
Hałeła Klaudia
KJ ARPAV
BUTTINI (46)
2017-07-22
1
2017-07-23
1
2017-07-23
1
2017-07-23
Henzel Dominika
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-07-22
14
2017-07-23
9
2017-07-23
12
2017-07-23
Jackowska Emilia
KJ AS Dream
2017-07-22
12
2017-07-22
11
2017-07-23
15
2017-07-23
Juszczyk Natalia
bpk
2017-07-22
10
2017-07-22
15
2017-07-23
14
2017-07-23
Klimczyk Lena
Pegaz Reda
EPIZOD (136)
2017-07-22
18
2017-07-23
17
2017-07-23
17
2017-07-23
Koszowska Kaja
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2017-07-22
10
2017-07-23
11
2017-07-23
9
2017-07-23
Kowalczyk Katarzyna
SKJ Golden Dream
VEXI D (45)
2017-07-22
15
2017-07-23
15
2017-07-23
15
2017-07-23
Kubiak Oliwia
MAZ/bpk
2017-07-22
6
2017-07-23
8
2017-07-23
8
2017-07-23
Łaszkiewicz Karolina
SKJ Salio
EQUINE (33)
2017-07-22
16
2017-07-23
19
2017-07-23
16
2017-07-23
Miotke Oliwia
Pegaz Reda
2017-07-22
6
2017-07-22
6
2017-07-23
3
2017-07-23
Ossowska Martyna
KJ Pegaz Reda
CHESTER (44)
2017-07-22
13
2017-07-23
7
2017-07-23
11
2017-07-23
Rogowska Julia
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2017-07-22
8
2017-07-22
2
2017-07-23
7
2017-07-23
Rytlewska Monika
Pegaz Reda
NORTON (38)
2017-07-22
16
2017-07-22
16
2017-07-23
16
2017-07-23
Sendel Julia
STAJNIA KOŚCINO
2017-07-22
7
2017-07-22
9
2017-07-23
2
2017-07-23
Siudzińska Dominika
LKS Cwał Poznań
TICET (36)
2017-07-22
5
2017-07-23
10
2017-07-23
7
2017-07-23
Von Mauberg Aurelia
KJ Aromer
2017-07-22
11
2017-07-23
13
2017-07-23
14
2017-07-23
Wiórek Maciej
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2017-07-22
15
2017-07-22
3
2017-07-23
8
2017-07-23
Zabagło-Pawłowicz Natalia
Sudecki LKS Książ
AZALIA (62)
2017-07-22
2
2017-07-22
8
2017-07-23
4
2017-07-23
Zambrzycka Julia
SKJ
GRYF (55)
2017-07-22
14
2017-07-22
12
2017-07-23
12
2017-07-23
Zdybicka Pola
bpk maz
WICEK (51)
2017-07-22
4
2017-07-23
6
2017-07-23
6
2017-07-23
Ziółkowska Julia
Largo Sp. z o. o.
2017-07-22
7
2017-07-23
2
2017-07-23
5
2017-07-23

Number of Riders: 33

Number of Horses: 133

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl