Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

IV Eliminacja Letniego Pucharu Poczernina 2017
SKJ Poczernin, 24-25 czerwca 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
88 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 14:43:21
2017-06-23 14:26:01
Marina Banina ORIYX
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 16 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 21 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu
87 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 11:01:55
2017-06-23 10:32:59
Kinga Szwedo BISOU
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 2x 15/Licencyjny/Konkurs nr 15, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
86 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 10:59:57
2017-06-23 09:44:37
Sonia Czerwińska DAUGUST
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
85 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 09:29:35
2017-06-23 09:14:43
Wiktoria Pawlik DANCER
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, Klasa P, zwykły z rozgrywką, wys. 110 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
84 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 09:14:33
2017-06-23 09:13:54
Wiktoria Pawlik DARFUR
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
83 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 07:19:51
2017-06-23 00:19:15
Maja Kosińska HATER STAR
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 21 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
82 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 21:31:17
2017-06-22 21:30:31
Anna Błaszczak CENA
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 21 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu
81 ENTRY CANCELED 2017-06-23 16:24:33
2017-06-22 20:29:27
Magda Blicharz KIVIS
80 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 19:40:59
2017-06-22 19:33:07
Wiktoria Jannasz ORSON
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, zwykły z rozgrywką, wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
79 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 19:33:08
2017-06-22 19:32:12
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, Klasa P, zwykły z rozgrywką, wys. 110 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 17/N/Konkurs nr17, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
78 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 18:43:53
2017-06-22 18:43:30
Hanna Choińska NESSINO
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, zwykły z rozgrywką, wys. 100 cm (art. 238.2.2)
77 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 18:04:38
2017-06-22 16:49:27
Aleksandra Sawicka POKUSA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, zwykły z rozgrywką, wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
76 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 18:03:44
2017-06-22 15:50:27
Dominika Zabielska DANCING QUEEN
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
75 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:00:15
2017-06-22 13:59:36
Anna Lemańska HELLANIA
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, Klasa P, zwykły z rozgrywką, wys. 110 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
74 ENTRY CANCELED 2017-06-23 12:04:50
2017-06-22 10:08:38
Julia Malinowska TEKSAS
73 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 06:35:03
2017-06-21 23:00:12
Dominika Uchman MARKEZ
  • 2x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
72 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 22:24:10
2017-06-21 22:20:12
Aleksandra Potocka PIK POK
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
71 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 21:28:24
2017-06-21 21:27:59
Maja Kerszka MARIO
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 21:25:45
2017-06-21 21:23:29
Tomasz Olszewski LISMAKEEGAN CHESTER
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, zwykły z rozgrywką, wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
69 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 21:23:02
2017-06-21 21:22:03
Patrycja Machnacka KOREANKA
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 21:15:17
2017-06-21 21:14:34
Julia Graczyk KINRA
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 21:15:34
2017-06-21 21:11:22
Angelika Rudzińska ŁOTYSZ- K
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 20:47:15
2017-06-21 20:45:52
Justyna Kopko HAMLET F.S.
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, zwykły z rozgrywką, wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
65 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 20:19:12
2017-06-21 18:47:33
Dariusz Garstka SAINT LAURENT
  • 1x 17/N/Konkurs nr17, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
64 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 11:49:30
2017-06-21 11:26:31
Jagna Grabowska SONIA
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, zwykły z rozgrywką, wys. 100 cm (art. 238.2.2)
63 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 11:49:15
2017-06-21 11:24:54
Olga Grabowska EL TIGRE
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, zwykły z rozgrywką, wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5 klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 11:48:50
2017-06-21 11:24:23
Marianna Dunajska PORANEK
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:47:33
2017-06-21 06:51:09
Maria Sinczak KUBA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:49:07
2017-06-21 06:50:13
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:49:30
2017-06-20 23:54:47
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, zwykły z rozgrywką, wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, Klasa P, zwykły z rozgrywką, wys. 110 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:50:05
2017-06-20 23:54:08
Jakub Żuchowicki ARON
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 2x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5 klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 15/Licencyjny/Konkurs nr 15, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
57 ENTRY CANCELED 2017-06-22 12:52:39
2017-06-20 23:50:57
Katarzyna Żuchowicka STELLA PACK JURASEK
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:51:07
2017-06-20 23:47:10
Aniela Wesołowska NORDIKA
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 12:57:49
2017-06-20 23:43:48
Maria Gonciarek KARMEN
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/N/Konkurs nr17, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N 1/Konkurs nr 18, klasy N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1)
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:51:58
2017-06-20 23:41:40
Agata Fludra BASTION
  • 1x 17/N/Konkurs nr17, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją II
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:52:38
2017-06-20 23:39:09
Katarzyna Białecka GAZELLA
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, zwykły z rozgrywką, wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 14/L/Konkurs nr 14, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 22:27:09
2017-06-20 22:25:56
Ewa Kuczyńska PARYS
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 22:27:34
2017-06-20 22:25:23
Łukasz Kościesza CELANDER
  • 2x 14/L/Konkurs nr 14, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 22:26:49
2017-06-20 22:24:17
Zuzanna Suska CELEBRA
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 18:42:35
2017-06-20 18:34:26
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:53:01
2017-06-20 18:02:10
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, zwykły z rozgrywką, wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, Klasa P, zwykły z rozgrywką, wys. 110 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 17/N/Konkurs nr17, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 17:53:21
2017-06-20 17:52:19
Aleksandra Żmijewska NEZIG
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 12:53:35
2017-06-20 12:13:01
Aleksandra Zawiska FIRST LADY
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 21 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 12:53:56
2017-06-20 12:12:09
Klaudia Skłodowska TWEEGY EWITA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 16 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 21 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 12:54:24
2017-06-20 12:10:58
Maria Kozłowska BOSTON MK
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 12:54:12
2017-06-20 12:04:49
Paula Kowalczyk CARAVELLA
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, zwykły z rozgrywką, wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:31:15
2017-06-20 11:29:30
Kamila Kolankowska OMEN
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:36:45
2017-06-19 23:24:32
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/N/Konkurs nr17, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N 1/Konkurs nr 18, klasy N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:37:04
2017-06-19 23:23:46
Olga Celska ESCATO
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, zwykły z rozgrywką, wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, Klasa P, zwykły z rozgrywką, wys. 110 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 17/N/Konkurs nr17, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:37:29
2017-06-19 23:12:25
Dagmara Rajchel BAJKA
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, zwykły z rozgrywką, wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 2x 14/L/Konkurs nr 14, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:37:44
2017-06-19 23:11:22
Dagmara Rajchel RABAT
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, zwykły z rozgrywką, wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, Klasa P, zwykły z rozgrywką, wys. 110 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:38:22
2017-06-19 23:08:08
Pamela Wolska EUFORIA PW
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:38:47
2017-06-19 23:04:10
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:39:13
2017-06-19 23:02:25
Maja Kowalska ARIADNA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 10/70 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60-70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 22:44:09
2017-06-19 22:43:24
Karolina Szychulska CABALLO
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N1/Konkurs nr 8, klasa N1, wys. 125 cm, dwufazowy (zwykły, zwykły), (art. 274.5.3)
33 ENTRY CANCELED 2017-06-22 09:46:02
2017-06-19 22:26:05
Paweł Kaliciński WILLIE
32 ENTRY CANCELED 2017-06-22 09:46:17
2017-06-19 22:25:27
Paweł Kaliciński MAKADI
31 ENTRY CANCELED 2017-06-22 09:46:34
2017-06-19 22:24:51
Paweł Kaliciński GUUS VAN'T KATTENBOS
30 ENTRY CANCELED 2017-06-22 09:46:49
2017-06-19 22:24:08
Paweł Kaliciński GRANDA
29 ENTRY CANCELED 2017-06-22 09:47:01
2017-06-19 22:23:25
Paweł Kaliciński FAMATA B
28 ENTRY CANCELED 2017-06-21 18:06:35
2017-06-19 22:19:53
Aleksandra Poznańska PERFECTO
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 22:21:15
2017-06-19 21:43:17
Łukasz Kamiński BIQUEEN
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 20:22:32
2017-06-19 20:20:55
Paulina Kowalska JAZON
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 20:22:57
2017-06-19 20:20:12
Weronika Buchcar HOLANDIA
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, Klasa P, zwykły z rozgrywką, wys. 110 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 17/N/Konkurs nr17, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 19:55:14
2017-06-19 19:47:23
Julia Witkowska KSENA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, zwykły z rozgrywką, wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 18:19:44
2017-06-19 18:12:46
Julia Poschauko MR. CINNAMON
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, zwykły z rozgrywką, wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 17:01:43
2017-06-19 16:56:57
Marta Rzemykowska VINEYARD
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 14:24:59
2017-06-19 14:24:10
Roksana Naumiuk P-DALILA
  • 2x 15/Licencyjny/Konkurs nr 15, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 14:24:40
2017-06-19 14:23:21
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 12:47:10
2017-06-19 08:50:03
Gabriela Grzymała MAKS
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5 klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 15/Licencyjny/Konkurs nr 15, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 12:46:39
2017-06-19 08:32:19
Kalina Lipiec DAGLEZJA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 21 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
17 ENTRY CANCELED 2017-06-19 13:33:22
2017-06-18 21:35:16
Eliza Zawadzka BRAVE HEART 8
16 ENTRY CANCELED 2017-06-19 13:33:43
2017-06-18 21:34:48
Eliza Zawadzka EGZORCYSTA
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 21:09:16
2017-06-18 20:58:16
Piotr Pietrzyk AWIATOR II
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5 klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 21:08:54
2017-06-18 20:57:22
Sylwia Pietrzyk CHOICE
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, zwykły z rozgrywką, wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 5/Licencyjny/Konkurs nr 5 klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 15:10:57
2017-06-18 14:47:40
Jakub Kłęk CAMPUS
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 2x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 10:22:39
2017-06-18 10:15:19
Zofia Dudkiewicz HRABIANKA C
  • 1x 17/N/Konkurs nr17, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N 1/Konkurs nr 18, klasy N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 08:35:46
2017-06-18 08:32:41
Tadeusz Chmielik GIOLI
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 15/Licencyjny/Konkurs nr 15, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 16:27:06
2017-06-17 15:12:45
Wiesław Bako WIDAM
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, Klasa P, zwykły z rozgrywką, wys. 110 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 16:26:44
2017-06-17 15:06:30
Marta Polkowska CYKLAMEN
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, Klasa P, zwykły z rozgrywką, wys. 110 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 12:03:58
2017-06-15 11:58:27
Paulina Borowiec OASIS DE JOIE
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, zwykły z rozgrywką, wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 2x 14/L/Konkurs nr 14, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 08:37:29
2017-06-15 08:36:38
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 80-90 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, zwykły z rozgrywką, wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 08:29:33
2017-06-15 08:28:37
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, zwykły z rozgrywką, wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, Klasa P, zwykły z rozgrywką, wys. 110 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 11:24:41
2017-06-14 10:51:28
Monika Klama JASPIS
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, Klasa P, zwykły z rozgrywką, wys. 110 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 17/N/Konkurs nr17, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.3)( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 11:04:25
2017-06-12 10:44:54
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, zwykły z rozgrywką, wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, Klasa P, zwykły z rozgrywką, wys. 110 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 16:43:31
2017-06-10 12:30:52
Anna Tomczak KANTOR
  • 1x 13/LL/Konkurs nr 13, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 15/Licencyjny/Konkurs nr 15, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 21:39:17
2017-06-07 19:26:57
Joanna Kilczewska CARAMBA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, zwykły z rozgrywką, wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:36:17
2017-06-01 08:31:39
Wiktoria Okupny DIELEILA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, Open, klasa L, zwykły z rozgrywką, wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 14/L/Konkurs nr 14, Open kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną, III oraz bez licencji (konkursy open - możliwość startu zawodników amatorów)
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, Klasa P, zwykły z rozgrywką, wys. 110 cm, (art. 238.2.2) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bako Wiesław UKS Military
S
O003377
2. Banina Marina Stajnia Wilanów
2003 (JM.)
brak
3. Białecka Katarzyna KJ Wiktorowo
2002 (JM.)
O034789
4. Błaszczak Anna Bez przynależności klubowej
S
O014500
5. Borowiec Paulina LKJ Gałkowo
2001 (J.)
O035726
6. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
1996 (MJ.)
O013688
7. Celska Olga SKJ Beckersport
1999 (J.)
O026797
8. Chmielik Tadeusz KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2003 (JM.)
O034168
9. Choińska Hanna KJ Dworek Okuniew
1996 (MJ.)
O031299
10. Chwalińska Zuzanna SKJ Legia Kozielska
2003 (JM.)
brak
11. Czerwińska Sonia KJ Skarb Kozienice
S
O042193
12. Daniłowska Karina BPK
2003 (JM.)
brak
13. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (JM.)
O025882
14. Dunajska Marianna KU AZS UW
2004 (JM.)
O037893
15. Fludra Agata St. KJ Legia Kozielska
S
O003338
16. Garstka Dariusz bpk
O000140
17. Gonciarek Maria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (JM.)
O031807
18. Grabowska Jagna Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
19. Grabowska Olga KJ Dworek Okuniew
S
O002091
20. Graczyk Julia bpk
2002 (JM.)
brak
21. Grzymała Gabriela SKJ Potęga Piekary
2003 (JM.)
O035305
22. Jannasz Wiktoria Sportowy Klub Jeździecki Poczernin
2005 (JM.)
O038818
23. Kamiński Łukasz KU AZS Politechnika Warszawska
S
O011972
24. Kerszka Maja bpk
2002 (JM.)
brak
25. Kilczewska Joanna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2000 (J.)
O039405
26. Klama Monika SJ Poster Piaseczno
S
O006377
27. Kłęk Jakub SJ Poster
2001 (J.)
O031303
28. Kolankowska Kamila KU AZS UW
2000 (J.)
O037860
29. Kopko Justyna KSK Stare Babice
S
O003096
30. Kościesza Łukasz TKKF Ognisko Hubert Warszawa
S
O025595
31. Kosińska Maja BPK
2000 (J.)
O035697
32. Kowalczyk Paula SKJ Olimpia
2002 (JM.)
Z
33. Kowalska Maja SKJ Legia Kozielska
2003 (JM.)
brak
34. Kowalska Paulina bpk
2003 (JM.)
brak
35. Kozłowska Maria Bpk
2001 (J.)
.
36. Kozon Martyna BPK (MAZ)
2002 (JM.)
O036555
37. Kuczyńska Ewa Ognisko TKKF Hubert
1999 (J.)
brak
38. Lemańska Anna KJ Equest Łąck
2000 (J.)
O034175
39. Lipiec Kalina SKJ Potęga Piekary
2006 (Mł.)
O040983
40. Machnacka Patrycja bpk
2002 (JM.)
brak
41. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (Mł.)
O032062
42. Okupny Wiktoria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037547
43. Olszewski Tomasz KSK Stare Babice
S
O005398
44. Pawlik Wiktoria KJ Szwadron Jazdy RP
2002 (JM.)
O031617
45. Pietrzyk Piotr LKS Wolta Żółwin
S
O009275
46. Pietrzyk Sylwia LKS Wolta Żółwin
S
O009355
47. Polkowska Marta Bez Przynależności Klubowej M A Z
S
O033633
48. Poschauko Julia KJ Legia Kozielska Warszawa
1999 (J.)
O014122
10085827
49. Potocka Aleksandra SKJ Olimpia
2006 (Mł.)
Z
50. Rajchel Dagmara St. KJ Legia Kozielska
S
O006240
51. Rzemykowska Marta SKJ Poczernin
S
O008189
52. Sawicka Aleksandra SKJ Poczernin
S
O003023
53. Sinczak Maria bpk
2004 (JM.)
brak
54. Skłodowska Klaudia Bpk
2005 (JM.)
.
55. Suska Zuzanna Ognisko TKKF Hubert
2001 (J.)
brak
56. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
57. Szwedo Kinga JKS Challenger Chrostowo
2002 (JM.)
O038709
58. Szychulska Karolina KJ Młyńska Struga
1998 (MJ.)
O012293
59. Tomczak Anna SKJ Potęga
S
O034885
60. Uchman Dominika Ognisko TKKF Hubert
2004 (JM.)
brak
61. Wesołowska Aniela AZS Warszawa
2002 (JM.)
O043883
62. Więckowska Aleksandra KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O003713
63. Witkowska Julia SKJ Beckersport Raszyn
2005 (JM.)
O032986
64. Wolska Pamela brak
S
brak
65. Zabielska Dominika KJ DWOREK
2000 (J.)
Brak
66. Zawiska Aleksandra Bpk
2005 (JM.)
.
67. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo
2016 (Mł.)
O019842
68. Żmijewska Aleksandra Ciechanowski KJ
1998 (MJ.)
O022451
69. Żuchowicki Jakub KJ Legia Kozielska
S
O039878
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

54

ARIADNA SP POL 2010 Klacz siwa/mk: F: contender son
M: Ariana
O: Max Kowalski
B: Ewa Hauer
brak
2.

32

ARON SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Imequl
M: Aronia
O: Jakub Żuchowicki
B: Polska
K011039
3.

66

AWIATOR II SP POL 2006 Ogier gniada F: Lord Star
M: Anavel P
O: Piotr Pietrzyk
B: -
K010236
4.

51

BAJKA WLKP POL 2010 Klacz siwa/180 F: Santiego / Saint Cloud
M: Bretania N / Celebes
O: Dagmara Rajchel
B: Zygmunt Jędrzejczyk
K022492 6160075200040
5.

34

BASTION WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Silver Dream / Silbersee
M: Barwa / Aran
O: Agata Fludra
B:
K011739 POL007590027407
6.

56

BIQUEEN Holsztyńska DEU 2009 Klacz siwa F: Quirado/Guidam de Revel
M: Pretty Woman/Limbus
O: Łukasz Kamiński
B: Clausen Heinrich
Brak DE421000119209
7.

3

BISOU WLKP POL 2004 Wałach gniada F: Eskudo
M: Balika
O: Katarzyna Szwedo
B: Mariusz Handke
K009122
8.

55

CABALLO KWPN NED 2007 Ogier kasztanowata/164 F: Ukato / Stakkato
M: Winadja / Roven
O: Tomasz Szychulski
B: E. Schep
K020113 528003000711104 105EN95
9.

68

CAMPUS Wielkopolski POL 2012 Wałach siwa F: Olivier
M: Cabota
O: Beata Kłęk
B: Liski
616007600223112
10.

78

CARAMBA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Carambole / Cassini I
M: Centra / Nurjev
O: Marta Kilczewska
B: Piotr Kaliciński
K021871 616009600270811
11.

43

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II
M: Callie Z
O: Martyna Maciąg
B: Polska
K016223
12.

31

CARETANE ROSE Z Z NLD 2012 Klacz gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Caretana Z / Caretano Z
O: Natalia Zimnowodzka
B: Bedoheven
K023811 056015Z55824412
13.

38

CELANDER KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Tangelo van de Zuutenhoeve
M: Lieke
O: Monika Kwasieborska-Kościesza
B: Prywatny
K023470
14.

39

CELEBRA PKSP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Ludger
M: Czeszka
O: Ognisko TKKF Hubert
B: Sylwester Kosiński
brak
15.

8

CENA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1999 Klacz ciemnogniada F: ROBIN HOOD
M: CYFRA
O: Milena Rutkowska
B: Małgorzata Jakoniuk
brak POL 009 66 00277 99
16.

67

CHOICE KWPN NLD 2007 Wałach kara F: VOICE
M: PARERA
O: M. PIETRZYK
B: NN
K016941
17.

11

CLICQUOT Deutsches Sportpferd GER 2010 Wałach biała F: Candiauolo
M: Abraxis
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE 455-8701278-10
18.

72

CYKLAMEN WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Trawers
M: Cyklada
O: Magdalena Walewska-Królikiewicz
B: Magdalena Walewska-Królikiewicz
K008079
19.

64

DAGLEZJA KUC POL 2004 Klacz ciemnogniada/kuc:140 F: Domingo
M: Dafne
O: Tomasz Lipiec
B: Przedpełski Mieczysław Rafał
K009185 10401
20.

5

DANCER SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Le Duc / Lord Alexander
M: Dyna / Nirkan
O: Tomasz Pawlik
B:
K009015 POL009660913004
21.

14

DANCING QUEEN SP POL 2010 Klacz gniada F: Championship F .P.
M: Dalida
O: -
B: -
K023575
22.

6

DARFUR WLKP POL 2006 Wałach gniada F: BANITA
M: DALARNA
O: BATALION REPREZENTACYJNY WP
B: SK LISKI
K013283
23.

4

DAUGUST SP POL 2001 Ogier siwa/173 cm F: Carbano
M: Daglezja
O: Sonia Czerwińska
B: Michał Tomaszek
K023874
24.

48

DIELEILA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Califax
M: D Nadia
O: Małgorzata Okupny
B: Staniek Diter
K018104
25.

27

EL TIGRE KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Warrant / Numero Uno
M: O-Ditsy / Karlstad
O: Olga Grabowska i K. Jerzak
B:
K021338 K021338
26.

50

ESCATO Hannowerska POL 2004 Wałach kara/169 F: Escudo I
M: Dakota
O: Jarosław Celski
B: Dariusz Michalak
K008698 DE431317013204
27.

53

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
brak
28.

75

FELINE WM HAN DEU 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros
M: Larissa po Landjunge
O: Piotr Szmytkowski
B: Bernd Werner-Mohr
K023128 DE 431310391711
29.

44

FIRST LADY SP POL 2001 Klacz gniada F: L
M: F
O: MK
B: MK
Z
30.

35

GAZELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Rammstain
M: Garonna
O: Katarzyna Białecka
B: Polska
K019104
31.

70

GIOLI SI ITA 2002 Klacz kasztanowata F: Robine
M: Luisa III
O: L.Paweł Chmielik
B: Nicola Porcina
K020127
32.

82

GREK F:
M:
O:
B:
33.

79

GREK F:
M:
O:
B:
34.

24

HAMLET F.S. KWPN POL 2012 Wałach kara/171 F: Zambesi
M: Sjanny
O: Justyna Kopko
B: Justyna Kopko
K023255 68920103949595959595
35.

7

HATER STAR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: My will
M: Hajka
O: Hanna Kosińska
B: Gogolińska
brak
36.

15

HELLANIA WESTF GER 2006 Klacz siwa/172 F: Corde Star / Cor De La Bryere
M: Hellana / Cavalliero
O: Cezary Lemański
B: Marek Romanowski
K013064 DE441411901906
37.

40

HERR VITO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
O: Witold Brodewicz
B: Witold Brodewicz
Brak 616009660449013
38.

49

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
39.

36

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
O: Agencja Reklamowa Punkt s. c.
B: G. L. Dirksen-Hoksbergen
K023810 528003201209132
40.

58

HOLANDIA SP POL 2005 Klacz gniada F: Sofix
M: Halna
O: Janusz Olejnik
B: brak
K013719 POL009600104705
41.

69

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Conquest Boy / Contendro
M: Hrabina C / Caletto's Son
O: Zofia Dudkiewicz
B: Witold Brodewicz
K018491 616009660841211
42.

76

JASPIS M POL 2003 Wałach gniada/161 F: Noster
M: Jugusta
O: Monika Klama
B: Adam Stachurski
K021762 066660228703
43.

57

JAZON Trakeńska POL 2009 Wałach kara F: Ajbek
M: Jasmin
O: Krzysztof Kowalski
B: Marek Przeczewski
brak
44.

42

KANTOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/164 cm F: Armani
M: Kalina
O: Anna Tomczak
B: Iwona Wawrzyniak
K018414 POL013640055708
45.

16

KARMEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Bolero De Ravel / Bachus
M: Kanasta / Czandor
O: Maria Gonciarek
B:
K016777 POL009640045707
46.

22

KINRA SP POL 2001 Klacz gniada/167 F: Rubin
M: Kinetyka
O: Justyna Kopko
B: Ryszard Szczesny
brak POL 009 52 00113 01
47.

21

KOREANKA Małopolska POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Emetyt
M: Rudzianka
O: Piechnik Sylwia
B: Jacek Jagieliński
brak
48.

59

KSENA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Fred
M: Karotka
O: Robert Witkowski
B: Rafał Putz
K020974 616009520045612
49.

29

KUBA NN POL 0000 Wałach kara/kuc: F: nn
M: nn
O: Bogusław Święcki
B: brak
brak
50.

20

LISMAKEEGAN CHESTER Irish Sport Horse IRL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Clover Hill
M: Lismakeegan
O: Katarzyna Król
B: irl
K023670 4948984384948
51.

1

LOGOS SP POL 2002 Wałach inna/mk:156 F: Saganek / Sajan
M: Lepta / Lafet
O: Małgorzata Okupny
B: Agata Jasińska
K007817 616009661015202
52.

65

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138cm F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
O: Joanna Majkowska
B: Ryszard Grams
K018799 POL013610202007
53.

19

MARIO MLP POL 2006 Wałach siwa F: Gerber
M: Murcja
O: Justyna Kopko
B: Dziekańska Małgorzata
brak POL 006 66 02258 06
54.

17

MARKEZ XX POL 2007 Wałach gniada F: Alywar
M: Markiza
O: Aleksandra Kuklińska
B: SK Damis
brak
55.

60

MR. CINNAMON SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Sword
M: Morgen / Rhytmus
O: Monika Popławska
B: Robert Stasiuk
K023721 616009580444631
56.

30

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
brak
57.

12

NESSINO XX POL 2006 Ogier gniada F: Dzielżan
M: Nieglinka
O: Stanisław Choiński
B: Ryszard Szpar
K016580 12197
58.

41

NEZIG WLKP POL 2000 Wałach gniada/168 F: Igen / Gordon I
M: Nowina / Nafar
O: Dariusz Żmijewski
B: Barbara Drewka
K009994 POL007611125700
59.

33

NORDIKA SP POL 2001 Klacz siwa F: Grot
M: Narlisa
O: Izabella Przeradowska
B: Polska
K023008
60.

73

OASIS DE JOIE SP POL 2011 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet
M: Osama
O: Jacek Borowiec
B: Pasik Monika
K019476 616 009 60 01955 11
61.

47

OMEN WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Madison
M: Oaza
O: Agnieszka Zawada
B: Krzysztof Bożewski
K022348 POL616007640060511
62.

2

ORIYX KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: brak danych
M: brak danych
O: Marek Janas
B: Marek Janas
brak
63.

10

ORSON Szlachetna Polkrew POL 1999 Wałach kara F: Quirinus
M: Obrona
O: Kazimierz Jannasz
B: SK Nowielice
K005475
64.

62

P-DALILA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:136 F: Di Caprio PP / Da Capo
M: Pabi /
O: Emilia Naumiuk
B: Agnieszka Pawłowska
K020920 POL013661155006
65.

37

PARYS PKSP POL 2008 Wałach gniada F: Ludger
M: Piwonia
O: Ognisko TKKF Hubert
B: Sylwester Kosiński
brak
66.

83

PIK POK KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:115 F: PIK
M: POLA
O: SKJ OLIMPIA
B: PL
Z
67.

18

PIK POK KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:115 F: P
M: P
O: Wiśniewska Aleksandra
B: Pl
Z
68.

13

POKUSA PKSP POL 2004 Klacz gniada F: Makker / Furore
M: Pola / Maram
O: Aleksandra Sawicka
B: Andrzej Nowakowski
K008500 POL009520000104
69.

28

PORANEK KUC POL 1996 Wałach gniada/kuc:146 F: Palbo
M: Pora
O: Anna Dunajska
B: Beata Grabowska
-
70.

52

RABAT MŁP POL 2002 Wałach gniada F: Askar / Kwartet
M: Robinia / Emetyt
O: Marzena Dębska
B: SK Janów Podlaski
K008590 POL006580254702 103QG06
71.

25

SAINT LAURENT SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Luron
M: Salwa
O: Marta Dominiak
B: SK Ochaby
K019805
72.

26

SONIA SP POL 2005 Klacz gniada F: Caprioland
M: Solina
O: Beata Grabowska
B: -
11579
73.

74

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello (Cassal Ask)
M: Tinta / Calido
O: Emily Kasprowicz
B: Marek Romanowski
brak
74.

77

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
O: Agnieszka Kozon
B: Adam Krysiak
K019369 POL732010049410
75.

63

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Ludger
M: Tajga
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
616013680110509
76.

45

TWEEGY EWITA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: .
M: .
O: Klaudia Skłodowska
B: Pl
.
77.

61

VINEYARD KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Pythagoras
M: P.Ruuters Pepper
O: Brygida Gawryszewska
B: JW Greve
K007035
78.

71

WIDAM KWPN POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Guidam
M: Ilottie
O: Wiesław Bako
B: Wiesław Bako
K008565 5280030303948
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bako Wiesław
UKS Military
WIDAM (71)
2017-06-25
2017-06-25
Banina Marina
Stajnia Wilanów
ORIYX (2)
2017-06-25
2017-06-25
2017-06-25
Białecka Katarzyna
KJ Wiktorowo
GAZELLA (35)
2017-06-24
11
2017-06-24
6
2017-06-24
2017-06-25
2017-06-25
2017-06-25
Błaszczak Anna
Bez przynależności klubowej
CENA (8)
2017-06-25
2017-06-25
Borowiec Paulina
LKJ Gałkowo
2017-06-24
7
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-25
2017-06-25
Buchcar Weronika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2017-06-25
2017-06-25
Celska Olga
SKJ Beckersport
HIP HOP (49)
2017-06-24
8
2017-06-24
4
2017-06-25
ESCATO (50)
2017-06-24
10
2017-06-24
3
2017-06-25
2017-06-25
Chmielik Tadeusz
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
GIOLI (70)
2017-06-25
2017-06-25
2017-06-25
Choińska Hanna
KJ Dworek Okuniew
NESSINO (12)
2017-06-24
2017-06-24
Chwalińska Zuzanna
SKJ Legia Kozielska
2017-06-24
3
2017-06-24
14
2017-06-24
1
Czerwińska Sonia
KJ Skarb Kozienice
2017-06-25
2017-06-25
Daniłowska Karina
BPK
NAOMI (30)
2017-06-24
9
2017-06-24
1
2017-06-24
15
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
2017-06-24
2017-06-25
2017-06-25
Dunajska Marianna
KU AZS UW
PORANEK (28)
2017-06-24
17
2017-06-24
5
2017-06-24
2017-06-25
2017-06-25
Fludra Agata
St. KJ Legia Kozielska
BASTION (34)
2017-06-25
2017-06-25
Garstka Dariusz
bpk
2017-06-25
Gonciarek Maria
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
KARMEN (16)
2017-06-24
1
2017-06-24
2
2017-06-25
2017-06-25
Grabowska Jagna
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
SONIA (26)
2017-06-24
6
2017-06-24
8
2017-06-24
Grabowska Olga
KJ Dworek Okuniew
2017-06-24
4
2017-06-24
2017-06-24
Graczyk Julia
bpk
KINRA (22)
2017-06-24
1
Grzymała Gabriela
SKJ Potęga Piekary
MAKS (65)
2017-06-24
13
2017-06-24
2017-06-25
2017-06-25
2017-06-25
Jannasz Wiktoria
Sportowy Klub Jeździecki Poczernin
ORSON (10)
2017-06-24
1
2017-06-25
2017-06-24
5
2017-06-24
3
2017-06-25
2017-06-25
Kamiński Łukasz
KU AZS Politechnika Warszawska
BIQUEEN (56)
2017-06-25
2017-06-25
Kerszka Maja
bpk
MARIO (19)
2017-06-24
2017-06-24
9
Kilczewska Joanna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
CARAMBA (78)
2017-06-24
13
2017-06-24
2017-06-25
Klama Monika
SJ Poster Piaseczno
JASPIS (76)
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-25
2017-06-25
Kłęk Jakub
SJ Poster
CAMPUS (68)
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-25
2017-06-25
Kolankowska Kamila
KU AZS UW
OMEN (47)
2017-06-24
11
2017-06-24
2017-06-25
2017-06-25
Kopko Justyna
KSK Stare Babice
2017-06-24
4
2017-06-24
2
Kościesza Łukasz
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2017-06-25
2017-06-25
Kosińska Maja
BPK
2017-06-25
2017-06-25
2017-06-25
Kowalczyk Paula
SKJ Olimpia
2017-06-24
2
2017-06-24
7
2017-06-25
2017-06-25
Kowalska Maja
SKJ Legia Kozielska
ARIADNA (54)
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-25
2017-06-25
2017-06-25
Kowalska Paulina
bpk
JAZON (57)
2017-06-25
2017-06-25
Kozłowska Maria
Bpk
GREK (79)
2017-06-24
9
2017-06-25
2017-06-25
GREK (82)
2017-06-24
7
Kozon Martyna
BPK (MAZ)
TOLEDO (77)
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-25
2017-06-25
Kuczyńska Ewa
Ognisko TKKF Hubert
PARYS (37)
2017-06-25
2017-06-25
Lemańska Anna
KJ Equest Łąck
2017-06-25
2017-06-25
Lipiec Kalina
SKJ Potęga Piekary
2017-06-24
1
2017-06-24
7
2017-06-24
2017-06-25
2017-06-25
2017-06-25
Machnacka Patrycja
bpk
2017-06-24
1
2017-06-24
1
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
2017-06-25
2017-06-25
TOPAZ (63)
2017-06-25
2017-06-25
2017-06-25
Okupny Wiktoria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
LOGOS (1)
2017-06-25
2017-06-25
2017-06-24
11
2017-06-24
11
2017-06-25
2017-06-25
Olszewski Tomasz
KSK Stare Babice
2017-06-24
2017-06-24
Pawlik Wiktoria
KJ Szwadron Jazdy RP
DANCER (5)
2017-06-25
2017-06-25
DARFUR (6)
2017-06-25
2017-06-25
Pietrzyk Piotr
LKS Wolta Żółwin
2017-06-24
3
2017-06-24
9
Pietrzyk Sylwia
LKS Wolta Żółwin
CHOICE (67)
2017-06-24
2017-06-24
Polkowska Marta
Bez Przynależności Klubowej M A Z
2017-06-25
2017-06-25
Poschauko Julia
KJ Legia Kozielska Warszawa
2017-06-24
2017-06-25
Potocka Aleksandra
SKJ Olimpia
PIK POK (18)
2017-06-24
1
2017-06-24
1
Rajchel Dagmara
St. KJ Legia Kozielska
BAJKA (51)
2017-06-24
2017-06-24
RABAT (52)
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-25
2017-06-25
Rzemykowska Marta
SKJ Poczernin
2017-06-24
3
2017-06-25
Sawicka Aleksandra
SKJ Poczernin
POKUSA (13)
2017-06-24
2
2017-06-24
6
Sinczak Maria
bpk
KUBA (29)
2017-06-24
16
2017-06-24
1
2017-06-24
Skłodowska Klaudia
Bpk
2017-06-24
9
2017-06-24
2017-06-25
2017-06-25
PIK POK (83)
2017-06-25
2017-06-25
Suska Zuzanna
Ognisko TKKF Hubert
CELEBRA (39)
2017-06-25
2017-06-25
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
TIGRINA (74)
2017-06-24
2017-06-24
4
2017-06-24
14
2017-06-25
2017-06-25
2017-06-24
12
2017-06-24
2017-06-25
2017-06-25
Szwedo Kinga
JKS Challenger Chrostowo
BISOU (3)
2017-06-25
2017-06-25
2017-06-25
Szychulska Karolina
KJ Młyńska Struga
CABALLO (55)
2017-06-24
1
2017-06-24
1
Tomczak Anna
SKJ Potęga
KANTOR (42)
2017-06-25
2017-06-25
2017-06-25
Uchman Dominika
Ognisko TKKF Hubert
MARKEZ (17)
2017-06-25
2017-06-25
Wesołowska Aniela
AZS Warszawa
NORDIKA (33)
2017-06-24
14
2017-06-24
2017-06-25
2017-06-25
Więckowska Aleksandra
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
HIRO (36)
2017-06-24
9
2017-06-24
4
2017-06-25
2017-06-25
Witkowska Julia
SKJ Beckersport Raszyn
KSENA (59)
2017-06-24
3
2017-06-24
7
Wolska Pamela
brak
2017-06-25
2017-06-25
2017-06-25
Zabielska Dominika
KJ DWOREK
2017-06-24
13
2017-06-24
1
2017-06-24
2017-06-25
2017-06-25
Zawiska Aleksandra
Bpk
2017-06-24
14
2017-06-24
7
2017-06-25
2017-06-25
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo
2017-06-24
5
2017-06-24
10
2017-06-25
Żmijewska Aleksandra
Ciechanowski KJ
NEZIG (41)
2017-06-24
2
2017-06-24
5
2017-06-25
2017-06-25
Żuchowicki Jakub
KJ Legia Kozielska
ARON (32)
2017-06-24
1
2017-06-24
2017-06-24
1
2017-06-25
2017-06-25
2017-06-25

Number of Riders: 69

Number of Horses: 78

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl