Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-B JKS Sokóle 3 czerwca 2017
JKS Sokóle, 3 czerwca 2017

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
48 ACCEPTED 2017-06-02 11:22:52
2017-06-02 11:21:47
Aleksandra Kaute CENTUCKY 2
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
47 ACCEPTED 2017-06-01 22:39:30
2017-06-01 22:27:28
Melania Orłoś KANTUS
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 60 cm, (art.238.1.1)
  • 2x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
46 ACCEPTED 2017-06-01 22:39:17
2017-06-01 22:20:52
Anna Urbańczyk PRIMROSE
  • 1x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
45 ACCEPTED 2017-06-01 17:35:40
2017-06-01 17:33:52
Zdzisław Izmajłowicz GLORIA
  • 2x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
44 ACCEPTED 2017-06-01 17:35:18
2017-06-01 17:32:57
Zdzisław Izmajłowicz GEJSZA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 60 cm, (art.238.1.1)
  • 1x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
43 ACCEPTED 2017-06-01 08:42:00
2017-06-01 08:41:26
Paulina Gałecka PRIMROSE
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 60 cm, (art.238.1.1)
42 ACCEPTED 2017-06-01 08:14:05
2017-06-01 08:06:49
Karolina Badowska BACHUS BH II
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
  • 1x 5/N 120 cm/Konkurs nr 5, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm (art. 238.2.2)
41 ACCEPTED 2017-05-31 23:39:51
2017-05-31 23:39:18
Gabriela Rozalska BOGUN
  • 2x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
40 ACCEPTED 2017-05-31 23:02:08
2017-05-31 22:59:58
Marta Polkowska CYKLAMEN
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
39 ACCEPTED 2017-05-31 23:01:48
2017-05-31 22:59:18
Mateusz Karczemny CHARLIE REGENT
  • 1x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
38 ACCEPTED 2017-05-31 22:28:07
2017-05-31 22:18:28
Wiesław Bako WIDAM
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
37 ACCEPTED 2017-05-31 19:48:33
2017-05-31 19:48:08
Tomasz Mielcarek NIRVARO
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
  • 1x 5/N 120 cm/Konkurs nr 5, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm (art. 238.2.2)
36 ACCEPTED 2017-05-31 19:47:38
2017-05-31 19:47:23
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
35 ACCEPTED 2017-05-31 19:47:22
2017-05-31 19:46:52
Tomasz Mielcarek ABERDEEN M
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
34 ACCEPTED 2017-05-31 19:46:53
2017-05-31 19:46:11
Oliwia Madej NICPOŃ
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 60 cm, (art.238.1.1)
33 ACCEPTED 2017-05-31 19:09:03
2017-05-31 19:03:32
Kamila Górecka NIMFA
  • 1x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
32 ACCEPTED 2017-05-31 19:08:47
2017-05-31 19:03:11
Emilia Kociszewska NESTOR
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 60 cm, (art.238.1.1)
  • 1x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
31 ACCEPTED 2017-06-01 17:34:45
2017-05-31 13:03:58
Danuta Dubak PANAMA
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 60 cm, (art.238.1.1)
30 ACCEPTED 2017-05-31 08:34:36
2017-05-31 08:33:54
Krzysztof Kuraszyk BAZAR
  • 1x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
29 ACCEPTED 2017-05-30 22:53:46
2017-05-30 22:26:56
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
  • 1x 5/N 120 cm/Konkurs nr 5, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm (art. 238.2.2)
28 ACCEPTED 2017-05-30 22:53:23
2017-05-30 22:26:39
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
  • 1x 5/N 120 cm/Konkurs nr 5, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm (art. 238.2.2)
27 ACCEPTED 2017-05-30 20:54:21
2017-05-30 20:07:28
Michał Bazyl HEMIS
  • 1x 5/N 120 cm/Konkurs nr 5, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm (art. 238.2.2)
26 ACCEPTED 2017-05-30 18:48:28
2017-05-30 18:47:18
Jacek Zagor OBLADA
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
25 ACCEPTED 2017-05-30 18:48:14
2017-05-30 18:46:51
Jacek Zagor GULLIT H
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
  • 1x 5/N 120 cm/Konkurs nr 5, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm (art. 238.2.2)
24 ACCEPTED 2017-05-29 14:53:20
2017-05-29 14:43:51
Joanna Kilczewska CARAMBA
  • 2x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
23 ACCEPTED 2017-06-01 20:25:34
2017-05-28 19:50:48
Dagmara Rajchel RABAT
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
22 ACCEPTED 2017-05-28 19:34:17
2017-05-28 18:52:42
Daria Dąbrowska KAMPARI
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 60 cm, (art.238.1.1)
  • 1x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
21 ACCEPTED 2017-05-27 17:03:55
2017-05-27 16:57:13
Ewa Schweitzer Wojcieszek ATALANTA
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
  • 1x 5/N 120 cm/Konkurs nr 5, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm (art. 238.2.2)
20 ACCEPTED 2017-05-27 16:42:23
2017-05-27 16:13:34
Jakub Żuchowicki ARON
  • 1x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
  • 2x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
19 ACCEPTED 2017-05-27 16:42:42
2017-05-27 16:10:49
Katarzyna Żuchowicka STELLA PACK JURASEK
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 60 cm, (art.238.1.1)
  • 2x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
18 ACCEPTED 2017-05-27 16:43:01
2017-05-27 16:06:00
Marta Witos BIRKUT
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 60 cm, (art.238.1.1)
  • 2x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
17 ACCEPTED 2017-05-27 16:42:02
2017-05-27 15:59:54
Aniela Wesołowska NORDIKA
  • 2x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
16 ACCEPTED 2017-05-28 08:55:35
2017-05-27 14:27:22
Aleksandra Molędzka ATAMAN
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
15 ACCEPTED 2017-05-27 14:39:58
2017-05-27 14:26:55
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
14 ACCEPTED 2017-05-27 14:40:22
2017-05-27 14:26:20
Klaudia Kobojek DNIEPR
  • 2x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
13 ACCEPTED 2017-05-27 14:39:22
2017-05-27 14:24:27
Liwia Pilawa AGENTKA
  • 2x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
12 ACCEPTED 2017-05-26 21:34:13
2017-05-26 21:07:24
Hanna Choińska NESSINO
  • 1x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
11 ACCEPTED 2017-05-26 21:33:26
2017-05-26 19:40:28
Zbigniew Krasowski DELILAH
  • 1x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
10 ACCEPTED 2017-05-26 18:21:42
2017-05-26 18:07:55
Michał Bazyl WIARUS M
  • 1x 5/N 120 cm/Konkurs nr 5, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm (art. 238.2.2)
9 ACCEPTED 2017-05-26 18:21:27
2017-05-26 18:07:39
Kamila Górecka WIARUS M
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
8 ACCEPTED 2017-05-26 16:47:24
2017-05-26 16:36:41
Sławomir Paszkowski LACORDAIRE 3
  • 1x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
7 ACCEPTED 2017-05-26 16:46:53
2017-05-26 16:36:13
Agnieszka Paszkowska RAUL
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
6 ACCEPTED 2017-05-26 16:46:35
2017-05-26 16:34:04
Jakub Grzymała HELIOS
  • 2x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
5 ACCEPTED 2017-05-23 11:50:33
2017-05-23 11:11:52
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 2x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
4 ACCEPTED 2017-05-23 10:38:20
2017-05-23 09:56:44
Larysa Krulik ZONENBOLD
  • 1x 5/N 120 cm/Konkurs nr 5, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm (art. 238.2.2)
3 ACCEPTED 2017-05-23 10:38:40
2017-05-23 09:56:03
Larysa Krulik KREPYSH
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
  • 1x 5/N 120 cm/Konkurs nr 5, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm (art. 238.2.2)
2 ACCEPTED 2017-05-21 22:12:32
2017-05-21 22:10:33
Marta Wajda COTE D'AZUR
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
  • 1x 5/N 120 cm/Konkurs nr 5, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm (art. 238.2.2)
1 ACCEPTED 2017-05-14 13:09:15
2017-05-13 19:21:39
Sylwia Zarzycka-Cybulska RAMZES
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
2. Bako Wiesław UKS MILITARY
S
O003377
3. Bazyl Michał JKS Karolina
S
O003631
4. Bazyl Michał JKS Karolina
S
O003631
5. Choińska Hanna KJ Dworek Okuniew
S
O031299
6. Dąbrowska Daria KJ Dworek Okuniew
2002 (MJ.)
O035588
7. Dubak Danuta brak
S
brak
8. Gałecka Paulina niezrzeszona
2003 (J.)
brak
9. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
10. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
11. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
12. Grzymała Jakub SJ Szarża Popówek
S
O010163
13. Izmajłowicz Zdzisław niezrzeszony
S
brak
14. Karczemny Mateusz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O046675
15. Kaute Aleksandra JKS Karolina
S
O011213
16. Kilczewska Joanna KJ Strzała Krubiczew
2000 (MJ.)
O039405
17. Kobojek Klaudia KS AZS AWF Warszawa
2003 (J.)
O041588
18. Kociszewska Emilia bpk (maz)
2004 (J.)
brak
19. Krasowski Zbigniew KJ DWOREK
S
O021903
20. Krulik Larysa BPK (MAZ)
S
O013841
21. Kuraszyk Krzysztof JKS Karolina
S
Brak
22. Madej Oliwia JKS Sokóle
2005 (J.)
O035308
23. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
24. Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
S
O018352
25. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
26. Orłoś Melania bpk
2003 (J.)
brak
27. Paszkowska Agnieszka SJ Szarża Popówek
S
O010171
28. Paszkowski Sławomir SJ Szarża Popówek
S
O003290
29. Pietrkiewicz Marta BPK (MAZ)
S
O009887
30. Pilawa Liwia KS AZS AWF Warszawa
2004 (J.)
Brak
31. Polkowska Marta BPK (MAZ)
S
O033633
32. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
33. Rajchel Dagmara St. KJ Legia Kozielska
S
O006240
34. Rozalska Gabriela BPK (MAZ)
2001 (MJ.)
O040064
35. Schweitzer Wojcieszek Ewa UKS Military Kąck
S
O003034
36. Urbańczyk Anna BPK (MAZ)
2003 (J.)
O043228
37. Wesołowska Aniela AZS Warszawa
2002 (MJ.)
O043883
38. Witos Marta St. KJ Legia Kozielska
S
O026762
39. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
40. Zarzycka-Cybulska Sylwia JKS Sokóle
S
O003902
41. Żuchowicka Katarzyna KJ Legia Kozielska
2007 (JM.)
O039387
42. Żuchowicki Jakub KJ Legia Kozielska
S
O039878
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

14

ABERDEEN M SP POL 2002 Wałach gniada F: Elvis
M: Afryka
K006646
2.

34

AGENTKA WLKP POL 2004 Klacz kasztanowata/175 F: Radiator
M: Alaska III
brak POL007600054304
3.

28

ARON SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Imequl
M: Aronia
K011039
4.

27

ATALANTA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Chef Supreme / Chefs Crown
M: Arba / Arion
K011862 616007610169807
5.

26

ATAMAN MŁP POL 2004 Wałach gniada/160 F: Giewont / Arcus
M: Arkadia / Emetyt
K013699 POL006590071604
6.

7

BACHUS BH II SP POL 2011 Ogier gniada F: Elf
M: Bila BH
K021963
7.

18

BAZAR WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Salazar
M: Barwina
K008419
8.

30

BIRKUT MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach siwa F: Wirkut
M: Łajtos
brak
9.

8

BOGUN BUDIONOWSKA UKR 2002 wałach gniada/162 F: Beleck
M: Birja
brak A0022284S
10.

32

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
K011876 POL009610072506 104PY81
11.

24

CARAMBA SP POL 2011 Mare chestnut/165 F: Carambole / Cassini I
M: Centra / Nurjev
K021871 616009600270811
12.

47

CENTUCKY 2 OLDENBURSKA GER 2002 Klacz gniada F: Captain Paul/Contender
M: Landgirl/Landjunge
K013887
13.

10

CHARLIE REGENT Pełna Krew Angielska POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dźahar
M: Czakra
K021925
14.

13

CORNAT HAN GER 2010 Wałach gniada F: Edgar
M: Flora
K023218
15.

45

COTE D'AZUR HOL. GER 2003 Wałach gniada/174 F: Corofino II
M: Cosmana / Calvados 2
K007952 096121
16.

9

CYKLAMEN WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Trawers
M: Cyklada
K008079
17.

36

DELILAH M POL 2010 Klacz gniada/165 F: AWANS
M: DECYBELA
K016373 6160060050610
18.

33

DNIEPR TYP SZLACHETNY POL 2009 Wałach kasztanowata/160 F: Irak / Hippies
M: Dafne / Fiskor
K019023 616 999 59 03212 09
19.

41

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
K011639
20.

20

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
K016717 528003201005223
21.

5

GEJSZA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada F: Ever For Pleasure
M: Gawęda
k016710
22.

19

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
K019692 528003201111872
23.

4

GLORIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz kasztanowata F: Borysław
M: Gwara
brak
24.

23

GULLIT H KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Cantos
M: Njirina M
K020759
25.

40

HELIOS XO POL 2006 Wałach kasztanowata F: Lais
M: Hanza
K019384
26.

21

HEMIS MŁP POL 1999 Wałach siwa F: Minneapolis
M: Hetera
K006140
27.

25

KAMPARI SP POL 2006 Klacz gniada/164 F: Rhytmus S
M: Kutia
K022763
28.

1

KANTUS SP POL 2006 Wałach siwa F: Bolero de Ravel
M: Kanasta
K010747 POL009640036406
29.

43

KREPYSH TRK POL 2010 Ogier gniada F: Pavarotti
M: Burka
K019739
30.

38

LACORDAIRE 3 OLD. DEU 2001 Wałach gniada F: Landor S
M: Gina Corina / Corradino
K008217
31.

35

NESSINO XX POL 2006 Ogier gniada F: Dzielżan
M: Nieglinka
K016580 12197
32.

17

NESTOR ARABOKONIK POL 2000 Wałach gniada/152 F: Nestor
M: Basia
brak
33.

15

NICPOŃ KUC POL 2009 Wałach inna F: Halifax
M: Nasma PP
brak
34.

16

NIMFA WLKP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Cajero
M: Nadia
brak
35.

12

NIRVARO OLD POL 2008 Wałach gniada F: Nintender
M: Chella Girl
K017222
36.

31

NORDIKA SP POL 2001 Klacz siwa F: Grot
M: Narlisa
K023008
37.

22

OBLADA HOLST. GER 2008 Klacz siwa F: Clarimo
M: Lantaan
K010787
38.

6

PANAMA WIELKOPOLSKA POL 2003 Klacz ciemnogniada/165 F: Tabun
M: Puma
brak POL007600065403
39.

2

PRIMROSE WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata/148 F: Festiwal
M: Palca
K014967 POL 007 68 00385 08
40.

3

RABAT MŁP POL 2002 Wałach gniada F: Askar / Kwartet
M: Robinia / Emetyt
K008590 POL006580254702 103QG06
41.

46

RAMZES SP POL 2003 Wałach siwa/- F: Roland
M: Westa / Wytok
K014633 POL009590018903
42.

39

RAUL SP POL 2006 Wałach gniada F: Quelester
M: Raketta / Rakett
K016410
43.

29

STELLA PACK JURASEK KUC CZE 2003 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Shonbrunn landgraf
M: Różenka
K007887
44.

37

WIARUS M SP POL 2007 Wałach gniada F: Montbard
M: Wendetta
K012192 12450
45.

11

WIDAM KWPN NED 2003 Wałach ciemnogniada F: Guidam
M: Ilottie
K008565 5280030303948
46.

42

ZONENBOLD TRK POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Pavaroti /
M: Burka /
K015194 103MI43
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2017-06-03
13
2017-06-03
9
Bako Wiesław
UKS MILITARY
WIDAM (11)
2017-06-03
8
2017-06-03
15
Bazyl Michał
JKS Karolina
HEMIS (21)
2017-06-03
2
Choińska Hanna
KJ Dworek Okuniew
NESSINO (35)
2017-06-03
2017-06-03
Dąbrowska Daria
KJ Dworek Okuniew
KAMPARI (25)
2017-06-03
1
2017-06-03
1
2017-06-03
14
Dubak Danuta
brak
PANAMA (6)
2017-06-03
10
2017-06-03
10
Gałecka Paulina
niezrzeszona
2017-06-03
1
2017-06-03
1
Górecka Kamila
JKS Karolina
NIMFA (16)
2017-06-03
2
2017-06-03
3
2017-06-03
9
Górecka Kamila
JKS Karolina
2017-06-03
Grzymała Jakub
SJ Szarża Popówek
HELIOS (40)
2017-06-03
11
2017-06-03
2017-06-03
Izmajłowicz Zdzisław
niezrzeszony
GLORIA (4)
2017-06-03
5
2017-06-03
GEJSZA (5)
2017-06-03
1
2017-06-03
9
Karczemny Mateusz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-06-03
11
2017-06-03
6
Kilczewska Joanna
KJ Strzała Krubiczew
CARAMBA (24)
2017-06-03
5
2017-06-03
Kobojek Klaudia
KS AZS AWF Warszawa
DNIEPR (33)
2017-06-03
18
2017-06-03
Kociszewska Emilia
bpk (maz)
NESTOR (17)
2017-06-03
12
2017-06-03
17
Krasowski Zbigniew
KJ DWOREK
DELILAH (36)
2017-06-03
1
2017-06-03
11
2017-06-03
Krulik Larysa
BPK (MAZ)
2017-06-03
3
KREPYSH (43)
2017-06-03
11
2017-06-03
Kuraszyk Krzysztof
JKS Karolina
BAZAR (18)
2017-06-03
12
2017-06-03
11
Madej Oliwia
JKS Sokóle
NICPOŃ (15)
2017-06-03
1
2017-06-03
13
Mielcarek Tomasz
JKS Sokóle
NIRVARO (12)
2017-06-03
4
2017-06-03
6
CORNAT (13)
2017-06-03
10
2017-06-03
10
2017-06-03
2
2017-06-03
1
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
2017-06-03
12
2017-06-03
7
FREDORA (20)
2017-06-03
3
2017-06-03
4
Orłoś Melania
bpk
KANTUS (1)
2017-06-03
1
2017-06-03
3
2017-06-03
Paszkowska Agnieszka
SJ Szarża Popówek
RAUL (39)
2017-06-03
11
2017-06-03
5
Paszkowski Sławomir
SJ Szarża Popówek
2017-06-03
15
2017-06-03
16
Pietrkiewicz Marta
BPK (MAZ)
2017-06-03
7
2017-06-03
8
Pilawa Liwia
KS AZS AWF Warszawa
AGENTKA (34)
2017-06-03
16
2017-06-03
Polkowska Marta
BPK (MAZ)
2017-06-03
9
2017-06-03
14
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
2017-06-03
4
2017-06-03
Rajchel Dagmara
St. KJ Legia Kozielska
RABAT (3)
2017-06-03
11
2017-06-03
8
Rozalska Gabriela
BPK (MAZ)
BOGUN (8)
2017-06-03
13
2017-06-03
Schweitzer Wojcieszek Ewa
UKS Military Kąck
2017-06-03
10
2017-06-03
5
Urbańczyk Anna
BPK (MAZ)
2017-06-03
4
Witos Marta
St. KJ Legia Kozielska
BIRKUT (30)
2017-06-03
1
2017-06-03
8
2017-06-03
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
OBLADA (22)
2017-06-03
1
2017-06-03
6
2017-06-03
2
2017-06-03
1
Zarzycka-Cybulska Sylwia
JKS Sokóle
RAMZES (46)
2017-06-03
7
2017-06-03
16
Żuchowicka Katarzyna
KJ Legia Kozielska
2017-06-03
1
2017-06-03
7
2017-06-03
Żuchowicki Jakub
KJ Legia Kozielska
ARON (28)
2017-06-03
6
2017-06-03
2017-06-03

Number of Riders: 42

Number of Horses: 46

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl