Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-B JKS Sokóle 3 czerwca 2017
JKS Sokóle, 3 czerwca 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:22:52
2017-06-02 11:21:47
Aleksandra Kaute CENTUCKY 2
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 22:39:30
2017-06-01 22:27:28
Melania Orłoś KANTUS
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 60 cm, (art.238.1.1)
  • 2x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 22:39:17
2017-06-01 22:20:52
Anna Urbańczyk PRIMROSE
  • 1x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 17:35:40
2017-06-01 17:33:52
Zdzisław Izmajłowicz GLORIA
  • 2x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 17:35:18
2017-06-01 17:32:57
Zdzisław Izmajłowicz GEJSZA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 60 cm, (art.238.1.1)
  • 1x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 08:42:00
2017-06-01 08:41:26
Paulina Gałecka PRIMROSE
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 60 cm, (art.238.1.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 08:14:05
2017-06-01 08:06:49
Karolina Badowska BACHUS BH II
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
  • 1x 5/N 120 cm/Konkurs nr 5, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm (art. 238.2.2)
43 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 23:39:51
2017-05-31 23:39:18
Gabriela Rozalska BOGUN
  • 2x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
42 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 23:02:08
2017-05-31 22:59:58
Marta Polkowska CYKLAMEN
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
41 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 23:01:48
2017-05-31 22:59:18
Mateusz Karczemny CHARLIE REGENT
  • 1x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
40 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 22:28:07
2017-05-31 22:18:28
Wiesław Bako WIDAM
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
39 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 19:48:33
2017-05-31 19:48:08
Tomasz Mielcarek NIRVARO
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
  • 1x 5/N 120 cm/Konkurs nr 5, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm (art. 238.2.2)
38 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 19:47:38
2017-05-31 19:47:23
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
37 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 19:47:22
2017-05-31 19:46:52
Tomasz Mielcarek ABERDEEN M
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
36 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 19:46:53
2017-05-31 19:46:11
Oliwia Madej NICPOŃ
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 60 cm, (art.238.1.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 19:09:03
2017-05-31 19:03:32
Kamila Górecka NIMFA
  • 1x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
34 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 19:08:47
2017-05-31 19:03:11
Emilia Kociszewska NESTOR
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 60 cm, (art.238.1.1)
  • 1x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 17:34:45
2017-05-31 13:03:58
Danuta Dubak PANAMA
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 60 cm, (art.238.1.1)
32 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 08:34:36
2017-05-31 08:33:54
Krzysztof Kuraszyk BAZAR
  • 1x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
31 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 22:53:46
2017-05-30 22:26:56
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
  • 1x 5/N 120 cm/Konkurs nr 5, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm (art. 238.2.2)
30 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 22:53:23
2017-05-30 22:26:39
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
  • 1x 5/N 120 cm/Konkurs nr 5, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm (art. 238.2.2)
29 ENTRY CANCELED 2017-05-30 22:10:03
2017-05-30 22:08:39
Kinga Ciszewska EBEN HAEZER
28 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 20:54:21
2017-05-30 20:07:28
Michał Bazyl HEMIS
  • 1x 5/N 120 cm/Konkurs nr 5, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm (art. 238.2.2)
27 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 18:48:28
2017-05-30 18:47:18
Jacek Zagor OBLADA
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
26 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 18:48:14
2017-05-30 18:46:51
Jacek Zagor GULLIT H
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
  • 1x 5/N 120 cm/Konkurs nr 5, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm (art. 238.2.2)
25 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 14:53:20
2017-05-29 14:43:51
Joanna Kilczewska CARAMBA
  • 2x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 20:25:34
2017-05-28 19:50:48
Dagmara Rajchel RABAT
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
23 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 19:34:17
2017-05-28 18:52:42
Daria Dąbrowska KAMPARI
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 60 cm, (art.238.1.1)
  • 1x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
22 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 17:03:55
2017-05-27 16:57:13
Ewa Schweitzer Wojcieszek ATALANTA
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
  • 1x 5/N 120 cm/Konkurs nr 5, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm (art. 238.2.2)
21 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 16:42:23
2017-05-27 16:13:34
Jakub Żuchowicki ARON
  • 1x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
  • 2x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
20 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 16:42:42
2017-05-27 16:10:49
Katarzyna Żuchowicka STELLA PACK JURASEK
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 60 cm, (art.238.1.1)
  • 2x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
19 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 16:43:01
2017-05-27 16:06:00
Marta Witos BIRKUT
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 60 cm, (art.238.1.1)
  • 2x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
18 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 16:42:02
2017-05-27 15:59:54
Aniela Wesołowska NORDIKA
  • 2x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
17 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 08:55:35
2017-05-27 14:27:22
Aleksandra Molędzka ATAMAN
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
16 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 14:39:58
2017-05-27 14:26:55
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
15 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 14:40:22
2017-05-27 14:26:20
Klaudia Kobojek DNIEPR
  • 2x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
14 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 14:39:22
2017-05-27 14:24:27
Liwia Pilawa AGENTKA
  • 2x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
13 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 21:34:13
2017-05-26 21:07:24
Hanna Choińska NESSINO
  • 1x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
12 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 21:33:26
2017-05-26 19:40:28
Zbigniew Krasowski DELILAH
  • 1x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
11 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 18:21:42
2017-05-26 18:07:55
Michał Bazyl WIARUS M
  • 1x 5/N 120 cm/Konkurs nr 5, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm (art. 238.2.2)
10 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 18:21:27
2017-05-26 18:07:39
Kamila Górecka WIARUS M
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
9 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 16:47:24
2017-05-26 16:36:41
Sławomir Paszkowski LACORDAIRE 3
  • 1x 2/LL 80 cm/Konkurs nr 2, Open , zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1),
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
8 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 16:46:53
2017-05-26 16:36:13
Agnieszka Paszkowska RAUL
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
7 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 16:46:35
2017-05-26 16:34:04
Jakub Grzymała HELIOS
  • 2x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
6 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 11:50:33
2017-05-23 11:11:52
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 2x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
5 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 10:38:20
2017-05-23 09:56:44
Larysa Krulik ZONENBOLD
  • 1x 5/N 120 cm/Konkurs nr 5, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm (art. 238.2.2)
4 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 10:38:40
2017-05-23 09:56:03
Larysa Krulik KREPYSH
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
  • 1x 5/N 120 cm/Konkurs nr 5, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm (art. 238.2.2)
3 ENTRY CANCELED 2017-06-02 18:20:56
2017-05-22 22:03:30
Karol Jerzak KUKLIK
2 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 22:12:32
2017-05-21 22:10:33
Marta Pietrkiewicz COTE D'AZUR
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
  • 1x 5/N 120 cm/Konkurs nr 5, klasa N, zwykły z rozgrywką, wys. 120 cm (art. 238.2.2)
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-14 13:09:15
2017-05-13 19:21:39
Sylwia Zarzycka-Cybulska RAMZES
  • 1x 3/L 100 cm/Konkurs nr 3, Open klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (art.274.5.2)
  • 1x 4/P 110 cm/Konkurs nr 4, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1),
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badowska Karolina Polski Polo Klub
1996 (MJ.)
O011458
2. Bako Wiesław UKS MILITARY
S
O003377
3. Bazyl Michał JKS Karolina
S
O003631
4. Choińska Hanna KJ Dworek Okuniew
1996 (MJ.)
O031299
5. Dąbrowska Daria KJ Dworek Okuniew
2002 (JM.)
O035588
6. Dubak Danuta brak
S
brak
7. Gałecka Paulina niezrzeszona
2003 (JM.)
brak
8. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
9. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
10. Grzymała Jakub SJ Szarża Popówek
S
O010163
11. Izmajłowicz Zdzisław niezrzeszony
S
brak
12. Karczemny Mateusz brak
1996 (MJ.)
brak
13. Kilczewska Joanna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2000 (J.)
O039405
14. Kobojek Klaudia KS AZS AWF Warszawa
2003 (JM.)
O041588
15. Kociszewska Emilia bpk (maz)
2004 (JM.)
brak
16. Krasowski Zbigniew KJ DWOREK
S
O021903
17. Krulik Larysa bpk
1998 (MJ.)
O013841
18. Kuraszyk Krzysztof JKS Karolina
S
Brak
19. Madej Oliwia JKS Sokóle
2006 (Mł.)
brak
20. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
21. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
22. Orłoś Melania bpk
2003 (JM.)
brak
23. Paszkowska Agnieszka SJ Szarża Popówek
S
O010171
24. Paszkowski Sławomir SJ Szarża Popówek
S
O003290
25. Pietrkiewicz Marta BPK (MAZ)
S
O009887
26. Pilawa Liwia KS AZS AWF Warszawa
2004 (JM.)
Brak
27. Polkowska Marta Bez Przynależności Klubowej M A Z
S
O033633
28. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
29. Rajchel Dagmara St. KJ Legia Kozielska
S
O006240
30. Rozalska Gabriela niezrzeszona
2001 (J.)
O040064
31. Schweitzer Wojcieszek Ewa UKS Military Kąck
S
O003034
LZPZJ/2146/16
32. Urbańczyk Anna niezrzeszona
2003 (JM.)
brak
33. Witos Marta St. KJ Legia Kozielska
S
O026762
34. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
35. Zarzycka-Cybulska Sylwia JKS Sokóle
S
O003902
36. Żuchowicka Katarzyna KJ Legia Kozielska
2007 (Mł.)
O039387
37. Żuchowicki Jakub KJ Legia Kozielska
S
O039878
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

14

ABERDEEN M SP POL 2002 Wałach gniada F: Elvis
M: Afryka
O: Waldemar Zientek
B: moszna
K006646
2.

34

AGENTKA WLKP POL 2004 Klacz kasztanowata/175 F: Radiator
M: Alaska III
O: Karolina Gałkowska
B: Polska
brak POL007600054304
3.

28

ARON SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Imequl
M: Aronia
O: Jakub Żuchowicki
B: Polska
K011039
4.

27

ATALANTA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Chief Supreme
M: Arba
O: Ewa Schweitzer Wojcieszek
B: SK Racot
K011862
5.

7

BACHUS BH II SP POL 2011 Ogier gniada F: Elf
M: Bila BH
O: Bogna Hupa
B: Bogna Hupa
K021963
6.

18

BAZAR WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Salazar
M: Barwina
O: Krzysztof
B: Krzysztof
K008419
7.

30

BIRKUT Małopolska POL 2010 Wałach siwa F: Wirkut
M: Łajtos
O: Joanna Gawłowska
B: S.O. Łąck
brak
8.

8

BOGUN Budionowska UKR 2002 Wałach gniada/162 F: Beleck
M: Birja
O: Bogdan Staszak
B: Leonid Lochakov
brak
9.

24

CARAMBA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Carambole / Cassini I
M: Centra / Nurjev
O: Marta Kilczewska
B: Piotr Kaliciński
K021871
10.

10

CHARLIE REGENT Pełna Krew Angielska POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dźahar
M: Czakra
O: Klaudia Fabicka
B: Milewska Anna
K021925
11.

13

CORNAT HAN GER 2010 Wałach gniada F: Edgar
M: Flora
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K023218
12.

45

COTE D'AZUR HOL. GER 2003 Wałach gniada/174 F: Corofino II
M: Cosmana / Calvados 2
O: Marek Wajda
B: -
K007952 096121
13.

9

CYKLAMEN WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Trawers
M: Cyklada
O: Magdalena Walewska-Królikiewicz
B: Magdalena Walewska-Królikiewicz
K008079
14.

36

DELILAH M POL 2010 Klacz gniada/165 F: AWANS
M: DECYBELA
O: KRASOWSKI SPÓŁKA JAWNA
B: K. Z. Krasowscy
K016373 6160060050610
15.

33

DNIEPR Typ Szlachetny POL 2009 Wałach kasztanowata/160 F: Irak / Hippies
M: Dafne / Fiskor
O: Monika Kobojek
B: Jerzy Korona
K019023 616 999 59 03212 09
16.

41

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
O: Dorota Radzikowska
B: J. Knaap
K011639
17.

20

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
18.

5

GEJSZA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada F: Ever For Pleasure
M: Gawęda
O: Izmajłowicz Zdzisław
B: Izmajłowicz Zdzisław
k016710
19.

19

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
20.

4

GLORIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz kasztanowata F: Borysław
M: Gwara
O: Izmajłowicz Zdzisław
B: Wilczyńska Helena
brak
21.

23

GULLIT H KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Cantos
M: Njirina M
O: Waldemar Zientek
B: Holandia
K020759
22.

40

HELIOS XO POL 2006 Wałach kasztanowata F: Lais
M: Hanza
O: Jakub Grzymała
B: SK Walewice
K019384
23.

21

HEMIS MŁP POL 1999 Wałach siwa F: Minneapolis
M: Hetera
O: Andrzej Bazyl
B: Władysław Szczur
K006140
24.

25

KAMPARI SP POL 2006 Klacz gniada/164 F: Rhytmus S
M: Kutia
O: Piotr Dąbrowski
B: Mirosław Marczak
K022763
25.

1

KANTUS SP POL 2006 Wałach siwa F: Bolero de Ravel
M: Kanasta
O: Marta Witos
B: -
K010747 POL009640036406
26.

43

KREPYSH TRK POL 2010 Ogier gniada F: Pavarotti
M: Burka
O: Leonid Łoszakow
B: Leonid Łoszakow
K019739
27.

38

LACORDAIRE 3 OLD. DEU 2001 Wałach gniada F: Landor S
M: Gina Corina / Corradino
O: Piotr Pająk
B: Niemcy
K008217
28.

35

NESSINO XX POL 2006 Ogier gniada F: Dzielżan
M: Nieglinka
O: Stanisław Choiński
B: Ryszard Szpar
K016580 12197
29.

17

NESTOR Arabokonik POL 2000 Wałach gniada/kuc:152 F: Nestor
M: Basia
O: Kamila Górecka
B: Piotr Skwira
brak
30.

15

NICPOŃ KUC POL 2009 Wałach /kuc: F: Halifax
M: Nasma PP
O: Madej
B: Polska
brak
31.

16

NIMFA WLKP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Cajero
M: Nadia
O: Robert Machajek
B: nn
brak
32.

12

NIRVARO OLD POL 2008 Wałach gniada F: Nintender
M: Chella Girl
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K017222
33.

22

OBLADA Holst. GER 2008 Klacz siwa F: Clarimo
M: Lantaan
O: Waldemar Zientek
B: Heiko Buettner
K010787
34.

6

PANAMA Wielkopolska POL 2003 Klacz ciemnogniada/165 F: Tabun
M: Puma
O: Danuta Dubak
B: Przyłucki Edward
brak POL007600065403
35.

2

PRIMROSE Wielkopolska POL 2008 Klacz kasztanowata/148 F: Festiwal
M: Palca
O: Tomasz Pawlik
B: Jagodzińska Anna
K014967 POL 007 68 00385 08
36.

3

RABAT MŁP POL 2002 Wałach gniada F: Askar / Kwartet
M: Robinia / Emetyt
O: Marzena Dębska
B: SK Janów Podlaski
K008590 POL006580254702 103QG06
37.

46

RAMZES SP POL 2003 Wałach siwa F: Roland
M: Westa / Wytok
O: Sylwia Zarzycka-Cybulska
B: Piotr Marszałkowski
K014633
38.

39

RAUL SP POL 2006 Wałach gniada F: Quelester
M: Raketta / Rakett
O: Sławomir Paszkowski
B: Piotr Tokarczyk
K016410
39.

29

STELLA PACK JURASEK KUC CZE 2003 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Shonbrunn landgraf
M: Różenka
O: Jakub Zuchowicki
B: Czechy
K007887
40.

37

WIARUS M SP POL 2007 Wałach gniada F: Montbard
M: Wendetta
O: Muscle Clinic
B: SK Moszna
K012192 12450
41.

11

WIDAM KWPN NED 2003 Wałach ciemnogniada F: Guidam
M: Ilottie
O: Wiesław Bako
B: Prywatna
K008565 5280030303948
42.

42

ZONENBOLD TRK POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Pavaroti /
M: Burka /
O: Leonid Loshakov
B: Leonid Loshakov
K015194 103MI43
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2017-06-03
13
2017-06-03
9
Bako Wiesław
UKS MILITARY
WIDAM (11)
2017-06-03
8
2017-06-03
15
Bazyl Michał
JKS Karolina
HEMIS (21)
2017-06-03
2
Choińska Hanna
KJ Dworek Okuniew
NESSINO (35)
2017-06-03
2017-06-03
Dąbrowska Daria
KJ Dworek Okuniew
KAMPARI (25)
2017-06-03
1
2017-06-03
1
2017-06-03
14
Dubak Danuta
brak
PANAMA (6)
2017-06-03
10
2017-06-03
10
Gałecka Paulina
niezrzeszona
2017-06-03
1
2017-06-03
1
Górecka Kamila
JKS Karolina
NIMFA (16)
2017-06-03
2
2017-06-03
3
2017-06-03
9
Górecka Kamila
JKS Karolina
2017-06-03
Grzymała Jakub
SJ Szarża Popówek
HELIOS (40)
2017-06-03
11
2017-06-03
2017-06-03
Izmajłowicz Zdzisław
niezrzeszony
GLORIA (4)
2017-06-03
5
2017-06-03
GEJSZA (5)
2017-06-03
1
2017-06-03
9
Karczemny Mateusz
brak
2017-06-03
11
2017-06-03
6
Kilczewska Joanna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
CARAMBA (24)
2017-06-03
5
2017-06-03
Kobojek Klaudia
KS AZS AWF Warszawa
DNIEPR (33)
2017-06-03
18
2017-06-03
Kociszewska Emilia
bpk (maz)
NESTOR (17)
2017-06-03
12
2017-06-03
17
Krasowski Zbigniew
KJ DWOREK
DELILAH (36)
2017-06-03
1
2017-06-03
11
2017-06-03
Krulik Larysa
bpk
2017-06-03
3
KREPYSH (43)
2017-06-03
11
2017-06-03
Kuraszyk Krzysztof
JKS Karolina
BAZAR (18)
2017-06-03
12
2017-06-03
11
Madej Oliwia
JKS Sokóle
NICPOŃ (15)
2017-06-03
1
2017-06-03
13
Mielcarek Tomasz
JKS Sokóle
NIRVARO (12)
2017-06-03
4
2017-06-03
6
CORNAT (13)
2017-06-03
10
2017-06-03
10
2017-06-03
2
2017-06-03
1
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
2017-06-03
12
2017-06-03
7
FREDORA (20)
2017-06-03
3
2017-06-03
4
Orłoś Melania
bpk
KANTUS (1)
2017-06-03
1
2017-06-03
3
2017-06-03
Paszkowska Agnieszka
SJ Szarża Popówek
RAUL (39)
2017-06-03
11
2017-06-03
5
Paszkowski Sławomir
SJ Szarża Popówek
2017-06-03
15
2017-06-03
16
Pietrkiewicz Marta
BPK (MAZ)
2017-06-03
7
2017-06-03
8
Pilawa Liwia
KS AZS AWF Warszawa
AGENTKA (34)
2017-06-03
16
2017-06-03
Polkowska Marta
Bez Przynależności Klubowej M A Z
2017-06-03
9
2017-06-03
14
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
2017-06-03
4
2017-06-03
Rajchel Dagmara
St. KJ Legia Kozielska
RABAT (3)
2017-06-03
11
2017-06-03
8
Rozalska Gabriela
niezrzeszona
BOGUN (8)
2017-06-03
13
2017-06-03
Schweitzer Wojcieszek Ewa
UKS Military Kąck
2017-06-03
10
2017-06-03
5
Urbańczyk Anna
niezrzeszona
2017-06-03
4
Witos Marta
St. KJ Legia Kozielska
BIRKUT (30)
2017-06-03
1
2017-06-03
8
2017-06-03
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
OBLADA (22)
2017-06-03
1
2017-06-03
6
2017-06-03
2
2017-06-03
1
Zarzycka-Cybulska Sylwia
JKS Sokóle
RAMZES (46)
2017-06-03
7
2017-06-03
16
Żuchowicka Katarzyna
KJ Legia Kozielska
2017-06-03
1
2017-06-03
7
2017-06-03
Żuchowicki Jakub
KJ Legia Kozielska
ARON (28)
2017-06-03
6
2017-06-03
2017-06-03

Number of Riders: 37

Number of Horses: 42

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl