Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
97 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 20:20:16
2017-06-03 20:19:38
Julia Dąbała BAZAR
  • 1x 1/45/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN DEBIUTY, dokładności 40/50cm z krzyżakami (art. 238.1.1)
  • 1x 2/50/60 cm/Konkurs nr 2, OPEN Mini LL, dokładności 50/60cm (art. 238.1.1)
96 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 04:59:26
2017-06-03 12:42:06
Antonina Kopacz DOMINO
  • 1x Seria B/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód z krzyżakami
  • 2x 1/45/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN DEBIUTY, dokładności 40/50cm z krzyżakami (art. 238.1.1)
95 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 04:59:40
2017-06-03 12:40:17
Kornelia Naumiuk PIPER
  • 1x Seria B/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód z krzyżakami
  • 2x 1/45/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN DEBIUTY, dokładności 40/50cm z krzyżakami (art. 238.1.1)
94 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 04:59:54
2017-06-03 12:39:28
Kornelia Naumiuk HANS
  • 1x Seria B/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód z krzyżakami
  • 2x 1/45/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN DEBIUTY, dokładności 40/50cm z krzyżakami (art. 238.1.1)
93 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 06:09:38
2017-06-03 00:13:07
Natalia Stevnert ESPARTO
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, OPEN Klasy L, zwykły, 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, Klasy P, z wyborem trasy, 110 cm (art. 271)
92 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 06:09:57
2017-06-02 23:56:07
Marta Zadrożna TESCO
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, OPEN Klasy LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, OPEN Klasy L, zwykły, 100 cm (art. 238.2.1)
91 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 06:10:13
2017-06-02 23:55:10
Wiktoria Von Mauberg MANGO
  • 2x 2/50/60 cm/Konkurs nr 2, OPEN Mini LL, dokładności 50/60cm (art. 238.1.1)
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, OPEN Klasy LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
90 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 06:10:32
2017-06-02 23:54:09
Magdalena Piskorska NANDO SUPER
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, OPEN Klasy L, zwykły, 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, Klasy P, z wyborem trasy, 110 cm (art. 271)
89 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 06:10:54
2017-06-02 23:53:19
Irena Pawłowska MISS BLONDI
  • 1x 2/50/60 cm/Konkurs nr 2, OPEN Mini LL, dokładności 50/60cm (art. 238.1.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, OPEN Klasy LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
88 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 06:11:16
2017-06-02 23:39:24
Alicja Iwaszczuk PAMELA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, OPEN Klasy L, zwykły, 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, Klasy P, z wyborem trasy, 110 cm (art. 271)
87 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 22:40:33
2017-06-02 22:39:47
Aleksandra Wiśniewska ASTURIA
  • 1x 6/N/Konkurs nr 6, Klasy N, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (art.269.5)
86 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 22:39:05
2017-06-02 22:38:38
Zuzanna Wojewódzka FRANEK
  • 1x 1/45/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN DEBIUTY, dokładności 40/50cm z krzyżakami (art. 238.1.1)
85 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 22:36:11
2017-06-02 22:35:40
Monika Wścisły PRECEL
  • 1x Seria A/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód
  • 1x Seria B/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód z krzyżakami
84 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 22:21:15
2017-06-02 22:20:49
Paula Kowalczyk ELECTRA MK
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, OPEN Klasy LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
83 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 22:11:53
2017-06-02 22:08:38
Aleksandra Piotrkowicz TWEEGY EWITA
  • 1x 1/45/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN DEBIUTY, dokładności 40/50cm z krzyżakami (art. 238.1.1)
82 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 22:07:16
2017-06-02 22:06:40
Wiktoria Skłodowska BYSTRA
  • 1x Seria B/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód z krzyżakami
  • 1x 1/45/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN DEBIUTY, dokładności 40/50cm z krzyżakami (art. 238.1.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 22:06:28
2017-06-02 22:04:07
Alicja Potocka BYSTRA
  • 1x Seria B/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód z krzyżakami
  • 1x 1/45/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN DEBIUTY, dokładności 40/50cm z krzyżakami (art. 238.1.1)
80 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 22:06:04
2017-06-02 22:03:00
Aleksandra Potocka PIK POK
  • 1x Seria B/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód z krzyżakami
  • 1x 1/45/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN DEBIUTY, dokładności 40/50cm z krzyżakami (art. 238.1.1)
79 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 20:42:34
2017-06-02 20:29:47
Edyta Baranowska FRANEK
  • 1x 2/50/60 cm/Konkurs nr 2, OPEN Mini LL, dokładności 50/60cm (art. 238.1.1)
78 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 20:29:43
2017-06-02 20:28:35
Adrian Potocki OLIMPIA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, OPEN Klasy LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
77 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 20:29:29
2017-06-02 20:26:41
Agnieszka Potocka KARINA
  • 1x 2/50/60 cm/Konkurs nr 2, OPEN Mini LL, dokładności 50/60cm (art. 238.1.1)
76 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 20:24:13
2017-06-02 20:22:03
Arkadiusz Piotrowski ARMANDO
  • 1x 2/50/60 cm/Konkurs nr 2, OPEN Mini LL, dokładności 50/60cm (art. 238.1.1)
75 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 20:23:59
2017-06-02 20:16:44
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, Klasy P, z wyborem trasy, 110 cm (art. 271)
  • 1x 6/N/Konkurs nr 6, Klasy N, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (art.269.5)
74 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 19:45:08
2017-06-02 18:47:36
Monika Święcka CUIDAM DE VRENDT
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, Klasy P, z wyborem trasy, 110 cm (art. 271)
  • 1x 6/N/Konkurs nr 6, Klasy N, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (art.269.5)
73 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 19:44:30
2017-06-02 18:45:36
Tomasz Matysiak LENOX
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, OPEN Klasy LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, OPEN Klasy L, zwykły, 100 cm (art. 238.2.1)
72 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 16:49:15
2017-06-02 16:09:39
Gabriela Różycka A-CONI
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, OPEN Klasy LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
71 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 08:49:39
2017-06-02 08:46:47
Natalia Dragan JASPIS
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, OPEN Klasy LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, OPEN Klasy L, zwykły, 100 cm (art. 238.2.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 08:49:26
2017-06-02 08:44:32
Izabela Sadoch LAREDO
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, OPEN Klasy LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, OPEN Klasy L, zwykły, 100 cm (art. 238.2.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 22:38:54
2017-06-01 22:36:18
Aleksandra Gawrońska ZUMI
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, OPEN Klasy LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, OPEN Klasy L, zwykły, 100 cm (art. 238.2.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 22:38:39
2017-06-01 22:03:21
Sebastian Dutkowski JAMAJKA
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, OPEN Klasy LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 22:38:20
2017-06-01 22:02:11
Zuzanna Lach NOBEL DU FOREST
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, OPEN Klasy L, zwykły, 100 cm (art. 238.2.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 20:26:14
2017-06-01 20:21:20
Martyna Koniecka PEGAZ
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, OPEN Klasy L, zwykły, 100 cm (art. 238.2.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 20:25:59
2017-06-01 18:10:08
Zofia Sapryk KARINA
  • 1x 1/45/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN DEBIUTY, dokładności 40/50cm z krzyżakami (art. 238.1.1)
64 ENTRY CANCELED 2017-06-03 11:45:42
2017-06-01 09:55:03
Olga Celska ESCATO
63 ENTRY CANCELED 2017-06-03 11:46:10
2017-06-01 09:51:07
Olga Celska HIP HOP
62 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 22:42:06
2017-05-31 22:37:35
Maria Góralska PROMOCJA
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, OPEN Klasy L, zwykły, 100 cm (art. 238.2.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 19:46:29
2017-05-31 19:38:17
Kinga Ciszewska EBEN HAEZER
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, OPEN Klasy L, zwykły, 100 cm (art. 238.2.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 13:11:28
2017-05-31 10:43:43
Joanna Tomaszewska HALA
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, OPEN Klasy L, zwykły, 100 cm (art. 238.2.1)
59 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 22:54:49
2017-05-30 22:27:51
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, Klasy P, z wyborem trasy, 110 cm (art. 271)
  • 1x 6/N/Konkurs nr 6, Klasy N, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (art.269.5)
58 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 22:54:31
2017-05-30 22:27:36
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, Klasy P, z wyborem trasy, 110 cm (art. 271)
  • 1x 6/N/Konkurs nr 6, Klasy N, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (art.269.5)
57 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 22:54:15
2017-05-30 22:09:15
Lena Kwiatkowska BYSTRA
  • 1x 2/50/60 cm/Konkurs nr 2, OPEN Mini LL, dokładności 50/60cm (art. 238.1.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 20:59:20
2017-05-30 18:52:14
Jacek Zagor WIKNOA
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, Klasy P, z wyborem trasy, 110 cm (art. 271)
  • 1x 6/N/Konkurs nr 6, Klasy N, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (art.269.5)
55 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 20:59:06
2017-05-30 18:51:49
Jacek Zagor CLANET
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, Klasy P, z wyborem trasy, 110 cm (art. 271)
  • 1x 6/N/Konkurs nr 6, Klasy N, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (art.269.5)
54 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 07:30:24
2017-05-29 23:27:18
Martyna Maciąg CARAVELLA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, OPEN Klasy L, zwykły, 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, Klasy P, z wyborem trasy, 110 cm (art. 271)
53 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 21:31:43
2017-05-29 20:07:20
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, Klasy P, z wyborem trasy, 110 cm (art. 271)
  • 1x 6/N/Konkurs nr 6, Klasy N, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (art.269.5)
52 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 13:08:40
2017-05-29 12:53:55
Natalia Stevnert BASTYLIA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, OPEN Klasy LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, OPEN Klasy L, zwykły, 100 cm (art. 238.2.1)
51 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 13:08:21
2017-05-29 12:51:34
Julia Szypulska AFISZ
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, OPEN Klasy LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
50 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 11:14:05
2017-05-29 11:12:47
Magdalena Szuba HAITI
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, OPEN Klasy LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
49 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 11:13:49
2017-05-29 11:11:46
Paulina Szuba LIDKA
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, OPEN Klasy L, zwykły, 100 cm (art. 238.2.1)
48 ENTRY CANCELED 2017-06-01 09:11:28
2017-05-29 09:33:52
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, OPEN Klasy LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 22:41:15
2017-05-27 23:00:25
Klaudia Skłodowska TWEEGY EWITA
  • 1x 2/50/60 cm/Konkurs nr 2, OPEN Mini LL, dokładności 50/60cm (art. 238.1.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 22:08:07
2017-05-27 22:59:55
Aleksandra Zawiska FIRST LADY
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, OPEN Klasy LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
45 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 22:07:13
2017-05-27 22:58:11
Arkadiusz Piotrowski KASSARI
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, OPEN Klasy LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
44 ENTRY CANCELED 2017-05-30 22:06:54
2017-05-27 22:57:33
Martyna Maciąg CARAVELLA
43 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 22:07:52
2017-05-27 22:57:11
Maria Kozłowska ASTURIA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, OPEN Klasy L, zwykły, 100 cm (art. 238.2.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:14:19
2017-05-27 22:56:00
Oliwia Urych PIK POK
  • 1x Seria A/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód
41 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:14:41
2017-05-27 22:54:11
Stefan Włodarczyk WŁADEK
  • 1x Seria A/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód
40 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:15:23
2017-05-27 22:53:50
Maja Witkowska BYSTRA
  • 1x Seria A/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód
39 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:15:38
2017-05-27 22:53:20
Lena Wilim BELLA
  • 1x Seria A/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód
38 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:15:52
2017-05-27 22:52:51
Zuzanna Wierzbicka BYSTRA
  • 1x Seria A/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód
37 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:16:04
2017-05-27 22:52:27
Pola Urbańska BELLA
  • 1x Seria A/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód
36 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:16:58
2017-05-27 22:52:06
Matylda Stachura PIK POK
  • 1x Seria A/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód
35 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:17:10
2017-05-27 22:51:12
Otylia Romińska BELLA
  • 1x Seria A/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód
34 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:17:23
2017-05-27 22:50:41
Daria Pasichnyk BYSTRA
  • 1x Seria A/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód
33 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:17:42
2017-05-27 22:50:12
Hanna Panasik BELLA
  • 1x Seria A/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód
32 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:20:03
2017-05-27 22:49:33
Maja Kurczyńska WŁADEK
  • 1x Seria A/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód
31 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:20:17
2017-05-27 22:49:02
Blanka Kuleszko BELLA
  • 1x Seria A/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód
30 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:20:29
2017-05-27 22:48:38
Julia Krynicka WŁADEK
  • 1x Seria A/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód
29 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:20:41
2017-05-27 22:48:04
Ida Korzeb BELLA
  • 1x Seria A/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód
28 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:20:54
2017-05-27 22:47:28
Laura Kępczyńska WŁADEK
  • 1x Seria A/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód
27 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:21:07
2017-05-27 22:47:03
Aniela Kalinowska PIK POK
  • 1x Seria A/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód
26 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:21:20
2017-05-27 22:46:26
Nina Jarząbek PIK POK
  • 1x Seria A/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód
25 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:21:32
2017-05-27 22:45:56
Izabela Janikowska BELLA
  • 1x Seria A/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód
24 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:21:44
2017-05-27 22:45:39
Magdalena Janicka BELLA
  • 1x Seria A/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód
23 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:21:56
2017-05-27 22:45:18
Maja Gabriel-Węglowska PIK POK
  • 1x Seria A/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód
22 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:22:09
2017-05-27 22:44:54
Bartłomiej Fertacz BYSTRA
  • 1x Seria A/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód
21 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:22:23
2017-05-27 22:44:03
Maksymilian Czeboćko WŁADEK
  • 1x Seria A/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód
20 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:22:34
2017-05-27 22:43:42
Magdalena Adamczyk BYSTRA
  • 1x Seria A/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód
19 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 21:27:32
2017-05-27 21:05:34
Karolina Pęczyńska ESTAMP
  • 1x 1/45/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN DEBIUTY, dokładności 40/50cm z krzyżakami (art. 238.1.1)
  • 1x 2/50/60 cm/Konkurs nr 2, OPEN Mini LL, dokładności 50/60cm (art. 238.1.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 13:20:14
2017-05-27 13:12:24
Olga Szuran VABIO
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, OPEN Klasy L, zwykły, 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, Klasy P, z wyborem trasy, 110 cm (art. 271)
17 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 18:50:26
2017-05-24 17:43:35
Monika Wścisły GULIWER
  • 1x 1/45/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN DEBIUTY, dokładności 40/50cm z krzyżakami (art. 238.1.1)
  • 1x 2/50/60 cm/Konkurs nr 2, OPEN Mini LL, dokładności 50/60cm (art. 238.1.1)
16 ENTRY CANCELED 2017-05-24 23:16:12
2017-05-24 17:42:23
Hubert Aniołek GULIWER
15 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 10:25:00
2017-05-23 21:15:35
Kaja Trzcińska ORKAN
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, OPEN Klasy L, zwykły, 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, Klasy P, z wyborem trasy, 110 cm (art. 271)
14 ENTRY CANCELED 2017-06-01 13:39:48
2017-05-22 14:38:50
Marta Hejger ECONTERO
13 ENTRY CANCELED 2017-06-01 13:40:14
2017-05-22 14:38:32
Marta Hejger CIROBANTA
12 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 22:53:13
2017-05-21 22:50:16
Agnieszka Terlecka - Ludwiniak DAFER
  • 1x 1/45/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN DEBIUTY, dokładności 40/50cm z krzyżakami (art. 238.1.1)
  • 1x 2/50/60 cm/Konkurs nr 2, OPEN Mini LL, dokładności 50/60cm (art. 238.1.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 07:43:24
2017-05-21 06:59:39
Maria Górka ŁEZKA
  • 1x 2/50/60 cm/Konkurs nr 2, OPEN Mini LL, dokładności 50/60cm (art. 238.1.1)
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, OPEN Klasy LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
10 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 14:43:52
2017-05-19 12:23:46
Katarzyna Brzezińska KOLUMB
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, OPEN Klasy LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2017-05-18 10:43:47
2017-05-18 10:22:58
Hubert Aniołek REMBRANDT
  • 1x Seria A/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód
  • 1x Seria B/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód z krzyżakami
  • 1x 1/45/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN DEBIUTY, dokładności 40/50cm z krzyżakami (art. 238.1.1)
8 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 09:42:45
2017-05-16 09:39:54
Julia Kostrzewska SPOOK
  • 1x Seria B/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód z krzyżakami
  • 1x 1/45/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN DEBIUTY, dokładności 40/50cm z krzyżakami (art. 238.1.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 11:58:55
2017-05-15 11:50:47
Olga Ołdak JAMAJKA
  • 1x 1/45/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN DEBIUTY, dokładności 40/50cm z krzyżakami (art. 238.1.1)
  • 1x 2/50/60 cm/Konkurs nr 2, OPEN Mini LL, dokładności 50/60cm (art. 238.1.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 11:59:16
2017-05-15 11:45:47
Lena Sawicka MALINKA
  • 1x Seria B/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód z krzyżakami
  • 1x 1/45/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN DEBIUTY, dokładności 40/50cm z krzyżakami (art. 238.1.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 11:37:22
2017-05-15 10:56:30
Hubert Aniołek PINOKIO
  • 1x Seria B/Pony Games/PIERWSZY KROK - tor przeszkód z krzyżakami
  • 1x 1/45/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN DEBIUTY, dokładności 40/50cm z krzyżakami (art. 238.1.1)
  • 1x 2/50/60 cm/Konkurs nr 2, OPEN Mini LL, dokładności 50/60cm (art. 238.1.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2017-05-06 15:39:54
2017-05-06 12:21:50
Karolina Jeruć PACO
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, OPEN Klasy L, zwykły, 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5, Klasy P, z wyborem trasy, 110 cm (art. 271)
3 ENTRY ACCEPTED 2017-05-05 08:40:55
2017-05-05 08:40:18
Wiktoria Woch AQUA
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, OPEN Klasy LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
2 ENTRY CANCELED 2017-05-31 19:38:57
2017-04-30 22:16:11
Kinga Ciszewska LAVAN
1 ENTRY ACCEPTED 2017-04-29 18:40:20
2017-04-29 18:34:41
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, OPEN Klasy LL, zwykły, 80 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, OPEN Klasy L, zwykły, 100 cm (art. 238.2.1)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Łucja
2. Adamczyk Magdalena Z
2000 (J.)
Z
3. Aniołek Hubert Pony Club Radzymin
2007 (Mł.)
brak
4. Baranowska Edyta Skj olimpia
S
Z
5. Brzezińska Katarzyna Stajnia Dialog
S
brak
6. Ciszewska Kinga bpk
2001 (J.)
O040686
7. Czeboćko Maksymilian Z
2000 (J.)
Z
8. Dąbała Julia JKS Karolina
2004 (JM.)
Brak
9. Danowska Wiktoria
10. Dobrowolska Katarzyna BPK
S
O004961
11. Dragan Natalia BPK
2003 (JM.)
brak
12. Fertacz Bartłomiej Z
2010 (Mł.)
Z
13. Gawrońska Aleksandra nz
1996 (MJ.)
brak
14. Góralska Maria BPK (MAZ)
2002 (JM.)
O026856
15. Górka Maria Bpk
2000 (J.)
brak
16. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
1997 (MJ.)
O019602
17. Iwaszczuk Alicja KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O024677
18. Jachemski Mateusz
19. Janicka Magdalena Z
2005 (JM.)
Z
20. Janikowska Izabela BPK
2005 (JM.)
Z
21. Jarząbek Nadia Z
2000 (J.)
Z
22. Jeruć Karolina JKS Karolina
1996 (MJ.)
O019460
23. Kępczyńska Laura Z
2000 (J.)
Z
24. Koniecka Martyna bpk
2001 (J.)
O034322
25. Kopacz Antonina Z
2008 (Mł.)
Z
26. Korzeb Ida Z
2000 (J.)
Z
27. Kostrzewska Julia Pony Club Radzymin
2003 (JM.)
brak
28. Kowalczyk Paula SKJ Olimpia
2002 (JM.)
Z
29. Kozłowska Maria Bpk
2001 (J.)
.
30. Krynicka Julia 2
2000 (J.)
2
31. Kuleszko Blanka Z
Z
32. Kurczyńska Maja Z
2000 (J.)
Z
33. Kwiatkowska Lena Bpk
2007 (Mł.)
Brak
34. Lach Zuzanna brak
S
brak
35. Maciąg Martyna KJ Dworek Okuniew
1998 (MJ.)
O033108
36. Majchrzak Wiktoria
37. Matysiak Tomasz KJ Aromer Józefin
S
O040585
38. Misior Paulina KJ Akademia Kucania
2002 (JM.)
O031610
39. Naumiuk Kornelia Z
2008 (Mł.)
Z
40. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
41. Ołdak Olga Stajnia Goplana
2006 (Mł.)
Brak
42. Panasik Hanna BPK
2003 (JM.)
Z
43. Pasichnyk Daria Z
2000 (J.)
Z
44. Pawłowska Irena KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O039852
45. Pęczyńska Karolina JKS Karolina
S
O003975
46. Piotrkowicz Aleksandra SKJ Olimpia
2006 (Mł.)
Z
47. Piotrowski Arkadiusz Bpk
S
.
48. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (JM.)
O032979
49. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
50. Potocka Agnieszka SKJ Olimpia
S
Z
51. Potocka Aleksandra SKJ Olimpia
2006 (Mł.)
Z
52. Potocka Alicja SKJ Olimpia
2006 (Mł.)
Z
53. Potocki Adrian SKJ Olimpia
S
Z
54. Romińska Otylia Z
Z
55. Różycka Gabriela BPK
1999 (J.)
brak
56. Sadoch Izabela BPK
2002 (JM.)
brak
57. Sapryk Zofia SKJ Olimpia
2004 (JM.)
brak
58. Sawicka Lena Stajnia Goplana
2008 (Mł.)
Brak
59. Skłodowska Klaudia Bpk
2005 (JM.)
.
60. Skłodowska Wiktoria SKJ Olimpia
2009 (Mł.)
Z
61. Stachura Matylda Z
2003 (JM.)
Z
62. Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
S
O003937
63. Stevnert Natalia KJ Aromer Józefin
S
O003937
64. Święcka Monika bez przynależności klubowej
S
O004390
65. Szuba Magdalena Brak
1998 (MJ.)
Brak
66. Szuba Paulina KJ Wiktorowo
S
O023245
67. Szuran Olga UKS Military Kąck
2003 (JM.)
O035710
68. Szypulska Julia brak
2002 (JM.)
brak
69. Terlecka - Ludwiniak Agnieszka bez przynależności klubowej
S
brak
70. Tomaszewska Joanna KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O033950
71. Trzcińska Kaja nz
1996 (MJ.)
O027468
72. Urbańska Pola BPK
2003 (JM.)
Z
73. Urych Oliwia Z
2000 (J.)
Z
74. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O040063
75. Wierzbicka Zuzanna Z
2000 (J.)
Z
76. Wilim Lena Z
2009 (Mł.)
Z
77. Wiśniewska Aleksandra SKF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003693
78. Witkowska Maja bkp
2000 (J.)
z
79. Woch Wiktoria brak
2001 (J.)
brak
80. Wojewódzka Zuzanna Z
2004 (JM.)
Z
81. Wścisły Monika Pony Club Radzymin
2004 (JM.)
brak
82. Zadrożna Marta Klub Jeździecki Wiktorowo
S
00000
83. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
84. Zawiska Aleksandra Bpk
2005 (JM.)
.
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

23

A-CONI HOL. GER 2008 Klacz gniada F: Con Air
M: Daneta
O: Gabriela Różycka
B: -
brak
2.

43

AFISZ SP POL 2002 Wałach gniada F: DENAR
M: APROBATA
O: MAGDALENA SZYPULSKA
B: SZNYCERZ
BRAK
3.

61

AQUA SP POL 2011 Klacz srokata/160cm F: nn
M: nn
O: Wiktoria Woch
B: nn
nn
4.

19

ARMANDO OO POL 2002 Klacz gniada F: Equin
M: Alpejka
O: Aleksandra Wiśniewska
B: Pl
Pl
5.

11

ASTURIA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Seigon/Nobody
M: Andromeda/Louis
O: Małgorzata Wiśniewska
B: Ryszard Pieroń
K011974
6.

42

BASTYLIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Oder
M: nn
O: Piotr Pająk
B: Piotr Pająk
K023151
7.

63

BAZAR WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Salazar
M: Barwina
O: Krzysztof
B: Krzysztof
K008419
8.

48

BELLA FIORD POL 2011 Klacz bułana/kuc:145 F: BAKŁAŻAN
M: BUŁKA
O: SKJ OLIMPIA
B: PL
Z
9.

15

BYSTRA Kuc Walijski POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc: F: .
M: Blanka
O: Aleksandra Wiśniewska
B: Pl
.
10.

40

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/174 F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: Arkadiusz Maciąg
B: Roman Barlik
K016223 POL009610190207
11.

39

CLANET HOLST POL 2009 Wałach gniada F: Clinton
M: Contender
O: Agata Góralczyk
B: Małgorzata Siergiej
K016736 DE421000402909
12.

21

CUIDAM DE VRENDT KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Visinaa / Lux
O: Janusz Branicki
B: nd
K014000 528003000703489 104KC62
13.

53

DAFER KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:146 cm F: V.I.P.
M: Dafra
O: Jacek Rutkowski
B: Jacek Rutkowski
brak POL013661811207
14.

1

DOMINO KUC POL 2000 Wałach srokata/kuc: F: Z
M: Z
O: Z
B: Z
Z
15.

33

EBEN HAEZER KWPN NLD 2009 Wałach ciemnogniada/170 F: VERON
M: SANIKI
O: ALEKSANDR SARCHAU
B: G.J.BOM
K020619
16.

14

ELECTRA MK SP POL 2010 Klacz gniada F: Avero
M: Emillia
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
brak
17.

4

ESPARTO SP POL 2009 Wałach gniada F: Ramstein
M: Equitana
O: Monika Ratajczak
B: Niemcy
K022485
18.

49

ESTAMP MŁP POL 2012 Wałach gniada F: San Luis
M: Ekspansja JP
O: .-
B: Polska
brak
19.

37

FIRST LADY SP POL 2001 Klacz gniada F: L
M: F
O: MK
B: MK
Z
20.

12

FRANEK SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Zbyszek
M: Florka
O: Wiśniewska A.
B: Pl
.
21.

35

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
22.

34

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
23.

51

GULIWER Kuc Walijski POL 2008 Wałach siwa/kuc: F: Guli
M: Wera
O: Aneta Aniołek
B: NN
brak
24.

44

HAITI SP POL 2000 Klacz kasztanowata/162 F: Rytm
M: Hera
O: Małgorzata Szuba
B: Małgorzata Szuba
Brak
25.

31

HALA WLKP. POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Tioman Island
M: Hawana / Oder
O: Damian Tomaszewski
B: SK Widzów
K020640 616 007 54 00447 09
26.

3

HANS KUC POL 2000 Wałach gniada/kuc: F: Z
M: Z
O: Z
B: Z
Z
27.

41

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
28.

27

JAMAJKA Kuc Walijski POL 2004 Klacz gniada/kuc:148 F: Strayer's samson
M: Koekoekshof jannique
O: Zuzanna lach
B: Jaroszówka
Brak
29.

24

JASPIS MŁP POL 2006 Wałach siwa F: Palmer
M: Jurna
O: Stowarzyszenie Szwadron Jazdy RP
B: Jankowska Anna
brak
30.

20

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iluzjon
M: Jejmościanka
O: Paulina Misior
B: Karolina Ferenstein
K017745 616009600228110
31.

30

KARINA SP POL 2000 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Tomasz Godek
B: Tomasz Godek
.
32.

18

KARINA SP POL 1999 Klacz siwa F: .
M: .
O: Tomasz Godek
B: Pl
.
33.

36

KASSARI SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: .
M: .
O: Marek Kucharski
B: Pl
.
34.

62

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero/
M: Kalifornia/
O: Katarzyna Dobrowolska
B: Marcin Liszkowski
K013435 POL007610013807
35.

55

KOLUMB Holsztyńska POL 2002 Wałach siwa/180 F: Lambado
M: Klio
O: Katarzyna Brzezińska
B: Staniek Diter
brak POL009540065702 brak
36.

25

LAREDO MŁP POL 2003 Wałach gniada F: Arcus/
M: Lerka/
O: Jacek Jagieliński
B: Jacek Jagieliński
brak
37.

22

LENOX Niem. Sport. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Lapateado / Landor S
M: Nordlicht / Nitendo
O: Tomasz Matysiak
B:
K011440 DE457000247505
38.

45

LIDKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Maximus
M: Logika
O: Szuba Małgorzta
B: Szuba Małgorzata
K022609
39.

54

ŁEZKA Małopolska POL 2008 Klacz bułana F: Chester
M: Łysa
O: Dariusz Górka
B: Dariusz Górka
brak
40.

58

MALINKA KUC POL 2009 Klacz srokata/kuc:100 F: Nn
M: Nn
O: Zuzanna Lach
B: Nn
Brak
41.

6

MANGO KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:120 F: Grey / Lubczyk
M: Marina / Hertz
O: Jan Ratajczak
B: Wojciech Grześkowiak
K021034 616013610152710
42.

8

MISS BLONDI KUC POL 1997 Klacz kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Agata Pawłowska
B: NN
K003667
43.

7

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Mariusz Piskorski
B: Tomasz Gronet
K014382 POL013520094805
44.

28

NOBEL DU FOREST Selle Francais FRA 2001 Wałach kasztanowata F: Eliot Du Forest
M: Paola De Silly
O: Zuzanna Lach
B: francja
Z005166
45.

17

OLIMPIA SP POL 2003 Klacz gniada F: Alfaro
M: Obiekcja
O: Małgorzata Wiśniewska
B: Pl
.
46.

52

ORKAN Polski Koń Szlachetny POL 2004 Wałach ciemnogniada/168 F: Noel
M: Nn
O: Daria Błońska
B: Daria Błońska
K023019
47.

60

PACO Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach kasztanowata/163 F: GLUOSNIS
M: PLATYNA-TEXASS
O: JANUSZ ŚLEDŹ
B: CHORĄŻY MARLENA
K013316
48.

9

PAMELA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Paloma
O: Martyna Więckowska
B: Remigiusz Makowski
K011292
49.

29

PEGAZ WLKP POL 2002 Wałach srokata F: Elpar
M: Pesta
O: brak
B: brak
K006407
50.

16

PIK POK KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:115 F: P
M: P
O: Wiśniewska Aleksandra
B: Pl
Z
51.

46

PIK POK KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:115 F: PIK
M: POLA
O: SKJ OLIMPIA
B: PL
Z
52.

59

PINOKIO Kuc Walijski POL 2006 Wałach siwa F: Pedro
M: Pinezka
O: Aneta Aniołek
B: JK Eden Sp. z o.o
brak
53.

2

PIPER KUC POL 2000 Wałach srokata/kuc: F: Z
M: Z
O: Z
B: Z
Z
54.

13

PRECEL KUC POL 2007 Wałach inna/kuc: F: Primo
M: Cela
O: Aneta Aniołek
B: brak
brak
55.

32

PROMOCJA SP POL 2008 Klacz kara F: Polonus
M: Pogoń / Golden Boy
O: Ewa Góralska
B:
K020596
56.

56

REMBRANDT Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc: F: Rumcajs z Sadyby
M: Reszka
O: Aneta Aniołek
B: Stokłosa Paweł
brak
57.

64

SEKRET kuc wałach /147 F:
M:
O:
B:
58.

57

SPOOK KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Aneta Aniołek
B: NN
brak
59.

5

TESCO SP POL 2003 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Marta Zadrożna
B: NN
oooo
60.

10

TWEEGY EWITA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: .
M: .
O: Klaudia Skłodowska
B: Pl
.
61.

50

VABIO SP POL 2000 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Verna
O: Kamila Jarosz
B: Stanisław Diter
K005067 07143
62.

38

WIKNOA SP POL 2010 Klacz gniada F: Noe D'Isle
M: Wiktoria
O: Magdalena Pałac Afana
B: Marek Głowala
K020747
63.

47

WŁADEK Szetland POL 2005 Wałach kasztanowata F: WOJCIECH
M: WERONIKA
O: SKJ OLIMPIA
B: PL
Z
64.

26

ZUMI SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Nobody
M: Zina
O: Aleksandra Gawrońska
B: Strzechowski Paweł
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Łucja
PIK POK (46)
2017-06-04
Adamczyk Magdalena
Z
BYSTRA (15)
2017-06-04
Aniołek Hubert
Pony Club Radzymin
2017-06-04
2017-06-04
PINOKIO (59)
2017-06-04
2017-06-04
20
2017-06-04
18
2017-06-04
14
Baranowska Edyta
Skj olimpia
FRANEK (12)
2017-06-04
1
Brzezińska Katarzyna
Stajnia Dialog
KOLUMB (55)
2017-06-04
2017-06-04
Ciszewska Kinga
bpk
2017-06-04
Czeboćko Maksymilian
Z
WŁADEK (47)
2017-06-04
Dąbała Julia
JKS Karolina
BAZAR (63)
2017-06-04
1
2017-06-04
14
2017-06-04
1
Danowska Wiktoria
PIK POK (46)
2017-06-04
Dobrowolska Katarzyna
BPK
KASZMIR (62)
2017-06-04
12
2017-06-04
3
Dragan Natalia
BPK
JASPIS (24)
2017-06-04
2017-06-04
Fertacz Bartłomiej
Z
BYSTRA (15)
2017-06-04
Gawrońska Aleksandra
nz
ZUMI (26)
2017-06-04
2017-06-04
2017-06-04
Góralska Maria
BPK (MAZ)
2017-06-04
5
2017-06-04
Górka Maria
Bpk
ŁEZKA (54)
2017-06-04
1
2017-06-04
4
2017-06-04
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (41)
2017-06-04
8
2017-06-04
7
Iwaszczuk Alicja
KJ Wiktorowo
PAMELA (9)
2017-06-04
10
2017-06-04
4
Jachemski Mateusz
BYSTRA (15)
2017-06-04
Janicka Magdalena
Z
BELLA (48)
2017-06-04
Janikowska Izabela
BPK
BELLA (48)
2017-06-04
Jarząbek Nadia
Z
PIK POK (46)
2017-06-04
Jeruć Karolina
JKS Karolina
PACO (60)
2017-06-04
7
2017-06-04
Kępczyńska Laura
Z
WŁADEK (47)
2017-06-04
Koniecka Martyna
bpk
PEGAZ (29)
2017-06-04
2017-06-04
11
Kopacz Antonina
Z
DOMINO (1)
2017-06-04
2017-06-04
1
2017-06-04
1
Korzeb Ida
Z
BELLA (48)
2017-06-04
Kostrzewska Julia
Pony Club Radzymin
SPOOK (57)
2017-06-04
2017-06-04
2017-06-04
17
Kowalczyk Paula
SKJ Olimpia
2017-06-04
5
Kozłowska Maria
Bpk
ASTURIA (11)
2017-06-04
12
Krynicka Julia
2
WŁADEK (47)
2017-06-04
Kuleszko Blanka
Z
BELLA (48)
2017-06-04
Kurczyńska Maja
Z
WŁADEK (47)
2017-06-04
Kwiatkowska Lena
Bpk
BYSTRA (15)
2017-06-04
14
Lach Zuzanna
brak
2017-06-04
4
2017-06-04
Maciąg Martyna
KJ Dworek Okuniew
2017-06-04
2
2017-06-04
9
Majchrzak Wiktoria
WŁADEK (47)
2017-06-04
Matysiak Tomasz
KJ Aromer Józefin
LENOX (22)
2017-06-04
2
2017-06-04
8
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania
2017-06-04
2017-06-04
2
Naumiuk Kornelia
Z
PIPER (2)
2017-06-04
2017-06-04
1
2017-06-04
1
HANS (3)
2017-06-04
2017-06-04
1
2017-06-04
1
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
2017-06-04
5
2017-06-04
3
FREDORA (35)
2017-06-04
1
2017-06-04
1
Ołdak Olga
Stajnia Goplana
JAMAJKA (27)
2017-06-04
18
2017-06-04
1
2017-06-04
18
Panasik Hanna
BPK
BELLA (48)
2017-06-04
Pasichnyk Daria
Z
BYSTRA (15)
2017-06-04
Pawłowska Irena
KJ Wiktorowo
2017-06-04
1
2017-06-04
11
2017-06-04
Pęczyńska Karolina
JKS Karolina
ESTAMP (49)
2017-06-04
1
2017-06-04
1
Piotrkowicz Aleksandra
SKJ Olimpia
2017-06-04
1
Piotrowski Arkadiusz
Bpk
ARMANDO (19)
2017-06-04
1
KASSARI (36)
2017-06-04
9
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
2017-06-04
6
2017-06-04
6
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
SEKRET (64)
2017-06-04
2017-06-04
1
2017-06-04
6
Potocka Agnieszka
SKJ Olimpia
KARINA (18)
2017-06-04
1
Potocka Aleksandra
SKJ Olimpia
PIK POK (16)
2017-06-04
2017-06-04
1
Potocka Alicja
SKJ Olimpia
BYSTRA (15)
2017-06-04
2017-06-04
Potocki Adrian
SKJ Olimpia
OLIMPIA (17)
2017-06-04
7
Romińska Otylia
Z
BELLA (48)
2017-06-04
Różycka Gabriela
BPK
A-CONI (23)
2017-06-04
3
Sadoch Izabela
BPK
LAREDO (25)
2017-06-04
1
2017-06-04
13
Sapryk Zofia
SKJ Olimpia
KARINA (30)
2017-06-04
1
Sawicka Lena
Stajnia Goplana
MALINKA (58)
2017-06-04
2017-06-04
1
2017-06-04
1
2017-06-04
Skłodowska Klaudia
Bpk
2017-06-04
1
Skłodowska Wiktoria
SKJ Olimpia
BYSTRA (15)
2017-06-04
21
Stachura Matylda
Z
PIK POK (46)
2017-06-04
Stevnert Natalia
KJ Wiktorowo
2017-06-04
15
2017-06-04
2017-06-04
Stevnert Natalia
KJ Aromer Józefin
2017-06-04
10
2017-06-04
9
Święcka Monika
bez przynależności klubowej
2017-06-04
10
2017-06-04
5
Szuba Magdalena
Brak
HAITI (44)
2017-06-04
2017-06-04
Szuba Paulina
KJ Wiktorowo
LIDKA (45)
2017-06-04
14
2017-06-04
Szuran Olga
UKS Military Kąck
VABIO (50)
2017-06-04
1
2017-06-04
3
Szypulska Julia
brak
AFISZ (43)
2017-06-04
2017-06-04
Terlecka - Ludwiniak Agnieszka
bez przynależności klubowej
DAFER (53)
2017-06-04
1
2017-06-04
14
Tomaszewska Joanna
KJ Aromer Józefin
HALA (31)
2017-06-04
2017-06-04
Trzcińska Kaja
nz
ORKAN (52)
2017-06-04
2017-06-04
Urbańska Pola
BPK
BELLA (48)
2017-06-04
Urych Oliwia
Z
PIK POK (46)
2017-06-04
Von Mauberg Wiktoria
KJ Wiktorowo
MANGO (6)
2017-06-04
1
2017-06-04
1
2017-06-04
Wierzbicka Zuzanna
Z
BYSTRA (15)
2017-06-04
Wilim Lena
Z
BELLA (48)
2017-06-04
Wiśniewska Aleksandra
SKF KJ Hippica Polonia Słupno
ASTURIA (11)
2017-06-04
8
Witkowska Maja
bkp
BYSTRA (15)
2017-06-04
Woch Wiktoria
brak
AQUA (61)
2017-06-04
2017-06-04
Wojewódzka Zuzanna
Z
FRANEK (12)
2017-06-04
1
Wścisły Monika
Pony Club Radzymin
PRECEL (13)
2017-06-04
2017-06-04
GULIWER (51)
2017-06-04
16
2017-06-04
1
Zadrożna Marta
Klub Jeździecki Wiktorowo
TESCO (5)
2017-06-04
2017-06-04
2017-06-04
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
WIKNOA (38)
2017-06-04
2
2017-06-04
4
CLANET (39)
2017-06-04
7
2017-06-04
6
Zawiska Aleksandra
Bpk
2017-06-04
8

Number of Riders: 84

Number of Horses: 64

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl