Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
44 ACCEPTED 2022-09-09 20:45:19
2022-09-09 20:41:14
Magdalena Pokrywka OSKAR
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Skoki - mini LL 60 cm, zwykły (art. 238.2.1)
43 ACCEPTED 2022-09-09 18:24:48
2022-09-09 18:24:27
Barbara Kaczyńska PONĘTNA
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Skoki - mini LL 60 cm, zwykły (art. 238.2.1)
42 ACCEPTED 2022-09-09 15:22:21
2022-09-09 13:18:59
Zuzanna Agnieszka Skierś DOTAR
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Skoki - mini LL 60 cm, zwykły (art. 238.2.1)
41 ACCEPTED 2022-09-09 15:22:24
2022-09-09 12:13:00
Liliana Tureczek BRAK
  • 2x 3/40-50 cm/HOBBY HORSE PARTY L - wysokość przeszkód 40-50 cm (9-11 lat)
40 ACCEPTED 2022-09-09 05:20:00
2022-09-08 22:06:09
Maciej Wróblewski OSKAR
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3 - Skoki - LL 80 cm, zwykły (art. 238.2.1)
39 ACCEPTED 2022-09-09 18:20:52
2022-09-08 22:05:25
Barbara Karpińska MONCISZYK
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 8/L-1/Konkurs nr 8 - Ujeżdżenie - L-1
38 ACCEPTED 2022-09-09 05:20:06
2022-09-08 22:04:45
Maciej Wróblewski ZEFIRYN
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
37 ACCEPTED 2022-09-09 20:45:23
2022-09-08 22:03:54
Maciej Wróblewski MORA 31
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
36 ACCEPTED 2022-09-09 05:20:28
2022-09-08 22:03:08
Tamara Hermanowska ERUDITO
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Skoki - mini LL 60 cm, zwykły (art. 238.2.1)
35 ACCEPTED 2022-09-07 22:56:12
2022-09-07 22:24:05
Natalia Szyderska OLIMP
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Skoki - mini LL 60 cm, zwykły (art. 238.2.1)
34 ACCEPTED 2022-09-07 17:07:32
2022-09-07 14:05:29
Marta Kaczmarczyk ASCAR
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Skoki - mini LL 60 cm, zwykły (art. 238.2.1)
33 ACCEPTED 2022-09-07 17:07:35
2022-09-07 13:04:48
Agata Banaszek COLMENAREÑO
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Skoki - mini LL 60 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/L-1/Konkurs nr 8 - Ujeżdżenie - L-1
  • 1x 9/L-3/Konkurs nr 9 - Ujeżdżenie - L-3
32 ACCEPTED 2022-09-07 08:41:18
2022-09-07 08:36:55
Helena Krupa LARRY
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Skoki - mini LL 60 cm, zwykły (art. 238.2.1)
31 ACCEPTED 2022-09-07 08:29:52
2022-09-07 08:24:04
Patrycja Jarosz MORTENIS
  • 1x 8/L-1/Konkurs nr 8 - Ujeżdżenie - L-1
  • 1x 9/L-3/Konkurs nr 9 - Ujeżdżenie - L-3
30 ACCEPTED 2022-09-06 11:43:48
2022-09-06 11:37:00
Dominika Cienkowska GAWRIEL
  • 1x 8/L-1/Konkurs nr 8 - Ujeżdżenie - L-1
29 ACCEPTED 2022-09-06 11:00:05
2022-09-06 10:16:55
Joanna Olko AVELANO
  • 2x 8/L-1/Konkurs nr 8 - Ujeżdżenie - L-1
28 ACCEPTED 2022-09-06 08:42:38
2022-09-06 08:33:11
Katarzyna Stawiska EL SHANTA
  • 1x 6/Poziom N/Konkurs nr 6 - Classic Pleasure - Poziom N
  • 1x 7/Poziom N/Konkurs nr 7 - Hunter Pleasure - Poziom N
27 ACCEPTED 2022-09-06 08:42:41
2022-09-06 08:25:56
Aleksandra Semeryło ENCINA
  • 1x 6/Poziom N/Konkurs nr 6 - Classic Pleasure - Poziom N
  • 1x 7/Poziom N/Konkurs nr 7 - Hunter Pleasure - Poziom N
  • 1x 9/L-3/Konkurs nr 9 - Ujeżdżenie - L-3
  • 1x 10/P-2/Konkurs nr 10 - Ujeżdżenie - P-2
26 ACCEPTED 2022-09-05 20:04:30
2022-09-05 18:42:19
Alicja Boch EVORA
  • 1x 6/Poziom N/Konkurs nr 6 - Classic Pleasure - Poziom N
  • 1x 7/Poziom N/Konkurs nr 7 - Hunter Pleasure - Poziom N
25 ACCEPTED 2022-09-05 20:04:32
2022-09-05 18:36:42
Iwona Wiącek MINDEN
  • 1x 7/Poziom N/Konkurs nr 7 - Hunter Pleasure - Poziom N
24 ACCEPTED 2022-09-05 20:04:33
2022-09-05 18:36:10
Edyta Ciara MINDEN
  • 1x 9/L-3/Konkurs nr 9 - Ujeżdżenie - L-3
23 ACCEPTED 2022-09-05 20:04:36
2022-09-05 18:35:38
Amelia Wiącek EDINET
  • 1x 7/Poziom N/Konkurs nr 7 - Hunter Pleasure - Poziom N
  • 1x 8/L-1/Konkurs nr 8 - Ujeżdżenie - L-1
22 ACCEPTED 2022-09-07 17:07:38
2022-09-05 18:35:02
Agnieszka Romszycka EDINET
  • 1x 6/Poziom N/Konkurs nr 6 - Classic Pleasure - Poziom N
  • 1x 10/P-2/Konkurs nr 10 - Ujeżdżenie - P-2
21 ACCEPTED 2022-09-06 11:00:01
2022-09-05 14:10:15
Magdalena Strzelecka EL HAJAT
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3 - Skoki - LL 80 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/Poziom N/Konkurs nr 6 - Classic Pleasure - Poziom N
  • 1x 7/Poziom N/Konkurs nr 7 - Hunter Pleasure - Poziom N
20 ACCEPTED 2022-09-05 11:10:44
2022-09-05 11:08:01
Katarzyna Piechocka MILAN
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Skoki - mini LL 60 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/Poziom N/Konkurs nr 6 - Classic Pleasure - Poziom N
  • 1x 7/Poziom N/Konkurs nr 7 - Hunter Pleasure - Poziom N
19 ACCEPTED 2022-09-05 11:10:37
2022-09-04 21:46:50
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 1x 4/90 cm/Konkurs nr 4- Skoki - LL 90 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5 - Skoki - L 100 cm, zwykły (art. 238.2.1)
18 ACCEPTED 2022-09-09 07:15:43
2022-09-04 18:15:52
Marysia Pachała JAMAJKA
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
17 ACCEPTED 2022-09-04 18:00:09
2022-09-04 17:57:45
Marta Maj MAITPOOL SPOTS
  • 1x 8/L-1/Konkurs nr 8 - Ujeżdżenie - L-1
  • 1x 9/L-3/Konkurs nr 9 - Ujeżdżenie - L-3
16 ACCEPTED 2022-09-04 18:00:14
2022-09-04 17:56:49
Aleksandra Skarbek IWI
  • 2x 8/L-1/Konkurs nr 8 - Ujeżdżenie - L-1
  • 1x 3/40-50 cm/HOBBY HORSE PARTY L - wysokość przeszkód 40-50 cm (9-11 lat)
15 ACCEPTED 2022-09-04 13:41:04
2022-09-04 12:12:49
Nella Pęśko NELLEKE
  • 1x 9/L-3/Konkurs nr 9 - Ujeżdżenie - L-3
14 ACCEPTED 2022-09-04 13:43:10
2022-09-03 14:07:15
Sara Porydzaj SYGNET
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Skoki - mini LL 60 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3 - Skoki - LL 80 cm, zwykły (art. 238.2.1)
13 ACCEPTED 2022-09-04 13:43:11
2022-09-03 14:06:44
Olga Wrzesniewska COCOLINO
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Skoki - mini LL 60 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3 - Skoki - LL 80 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/Poziom N/Konkurs nr 6 - Classic Pleasure - Poziom N
12 ACCEPTED 2022-09-04 13:41:18
2022-09-03 13:46:13
Agata Szulwic LL VALEROSO
  • 1x 9/L-3/Konkurs nr 9 - Ujeżdżenie - L-3
  • 1x 10/P-2/Konkurs nr 10 - Ujeżdżenie - P-2
11 ACCEPTED 2022-09-04 13:41:23
2022-09-03 08:33:16
Agata Diakowska ZŁOTNIK
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Skoki - mini LL 60 cm, zwykły (art. 238.2.1)
10 ACCEPTED 2022-09-04 13:41:28
2022-09-02 16:40:23
Zofia Kaźmierczak TOŚKA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Skoki - mini LL 60 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/L-1/Konkurs nr 8 - Ujeżdżenie - L-1
  • 1x 2/20-30 cm/HOBBY HORSE PARTY LL - wysokość przeszkód 20-30 cm (6-8 lat)
9 ACCEPTED 2022-09-07 09:40:38
2022-09-01 17:59:03
Wiktoria Góra KASTET
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
8 ACCEPTED 2022-09-01 17:40:57
2022-08-31 22:34:18
Zuzanna Chojnacka LALKA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Skoki - mini LL 60 cm, zwykły (art. 238.2.1)
7 ACCEPTED 2022-09-01 17:40:58
2022-08-31 22:26:25
Hanna Chojnacka KAJA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Skoki - mini LL 60 cm, zwykły (art. 238.2.1)
6 ACCEPTED 2022-08-31 14:58:17
2022-08-17 22:53:04
Oliwia Włodarczyk ANAPON PRINCESS JULIET
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Skoki - mini LL 60 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3 - Skoki - LL 80 cm, zwykły (art. 238.2.1)
5 ACCEPTED 2022-08-17 10:58:34
2022-08-16 23:04:53
Adrianna Skowrońska DZIKA STRZAŁA
  • 2x 2/20-30 cm/HOBBY HORSE PARTY LL - wysokość przeszkód 20-30 cm (6-8 lat)
4 ACCEPTED 2022-08-15 23:22:30
2022-08-15 21:48:46
Lidia Gancarz SILVER
  • 2x 2/20-30 cm/HOBBY HORSE PARTY LL - wysokość przeszkód 20-30 cm (6-8 lat)
  • 2x 9//WYŚCIGI dystans 60 m. Wiek uczestników 6-9 lat
3 ACCEPTED 2022-08-09 08:16:52
2022-08-08 10:32:36
Karolina Hernik-Jasik WEBISTA
  • 1x 4/90 cm/Konkurs nr 4- Skoki - LL 90 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5 - Skoki - L 100 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/Poziom N/Konkurs nr 6 - Classic Pleasure - Poziom N
  • 1x 7/Poziom N/Konkurs nr 7 - Hunter Pleasure - Poziom N
2 ACCEPTED 2022-09-09 18:21:06
2022-08-08 08:55:11
Helena Jankowska WESSUS
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/Poziom N/Konkurs nr 6 - Classic Pleasure - Poziom N
  • 1x 7/Poziom N/Konkurs nr 7 - Hunter Pleasure - Poziom N
  • 1x 8/L-1/Konkurs nr 8 - Ujeżdżenie - L-1
1 ACCEPTED 2022-08-24 14:22:47
2022-08-07 18:50:13
Amelia Żłobecka GLAMOUR
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - Skoki - mini LL 60 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/L-1/Konkurs nr 8 - Ujeżdżenie - L-1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Banaszek Agata Klub Wiejski Wilczeniec
S
brak
2. Boch Alicja Goplana
S
brak
3. Chojnacka Hanna Brak przynależności klubowej
2008 (JM.)
Brak
4. Chojnacka Zuzanna Brak przynależności klubowej
2009 (JM.)
Brak
5. Ciara Edyta BPK Maz
S
brak
6. Cienkowska Dominika Brak
S
Brak
7. Diakowska Agata Kolorowe Wzgórze
2009 (JM.)
brak
8. Gancarz Lidia Tęcza
2015 (Mł.)
Brak
9. Góra Wiktoria Stajnia Primastella
2010 (JM.)
brak
10. Hermanowska Tamara Stajnia nad Wisłą
2011 (Mł.)
BRAK
11. Hernik-Jasik Karolina Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
S
O036891
12. Jankowska Helena BPK
2007 (JM.)
O060946
13. Jarosz Patrycja None
2004 (J.)
brak
14. Kaczmarczyk Marta PrimaStella
S
Brak
15. Kaczyńska Barbara Stajnia Perspektywa
2006 (J.)
brak
16. Karpińska Barbara Stajnia nad Wisłą
2009 (JM.)
BRAK
17. Kaźmierczak Zofia Bpk (Maz)
2011 (Mł.)
Brak
18. Krupa Helena nz
2010 (JM.)
BRAK
19. Maj Marta Stajnia Lider
S
Brak
20. Olko Joanna None
2001 (MJ.)
None
21. Pachała Marysia Brak przynależności klubowej
2012 (Mł.)
brak
22. Pęśko Nella Stajnia Primastella
S
brak
23. Piechocka Katarzyna Goplana
S
brak
24. Pokrywka Magdalena STAJNIA NAD WISŁĄ
2008 (JM.)
BRAK
25. Porydzaj Sara Red Horse
2011 (Mł.)
brak
26. Romszycka Agnieszka BPK Maz
S
O001178
27. Semeryło Aleksandra WkjJ Lublin sj For Pleasure
2011 (Mł.)
O064742
28. Skarbek Aleksandra Stajnia Lider
2012 (Mł.)
Brak
29. Skierś Zuzanna Agnieszka Stajnia Perspektywa
2008 (JM.)
Brak
30. Skowrońska Adrianna Brak
2014 (Mł.)
Brak
31. Stawiska Katarzyna WKJ Lublin SJ For Pleasure
S
O029064
32. Strzelecka Magdalena Stow. KJ Podkowa Leśna
2006 (J.)
O061132
33. Szulwic Agata Stajnia Lider
2004 (J.)
Brak
34. Szustorowska Hanna KJ Sielanka Warka
S
O003649
35. Szyderska Natalia Stajnia Primastella
brak
brak
36. Tureczek Liliana brak
2012 (Mł.)
brak
37. Wiącek Amelia BPK Maz
2009 (JM.)
brak
38. Wiącek Iwona BPK Maz
S
brak
39. Włodarczyk Oliwia Niezrzeszona
2010 (JM.)
Brak
40. Wróblewski Maciej Stajnia nad Wisłą
2010 (JM.)
brak
41. Wrzesniewska Olga Red Horse
S
brak
42. Żłobecka Amelia Klub Wiejski Wilczeniec
2007 (JM.)
0077775
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

3

ANAPON PRINCESS JULIET WELSH COB POL 2013 klacz kara/kuc:143 cm F: Sydenham George
M: Coednewydd Madonna
Brak tel:826046020170610
2.

36

ASCAR MAŁOPOLSKA POL 2001 wałach gniada/165 F: Grey
M: Ascona
Brak 006540004101
3.

32

AVELANO SP POL 2016 wałach kara/164 F: Hickstead White
M: Ara
brak 616009630155616
4.

47

BRAK BRAK POL 2012 klacz gniada/155 F: brak
M: brak
brak bbb
5.

19

COCOLINO Czysta Krew Arabska POL 2014 wałach kasztanowata/154 F: Nougatin
M: Coco K
brak 616POL14010373A
6.

37

COLMENARE?O Pura Raza Espa?ola POL 2014 wałach siwa/158 F: Cubanito IX
M: Colmenare?a
brak 724015140308892
7.

46

DOTAR KUC POL 2018 wałach tarantowata/kuc:110 cm F: Nn
M: Nn
Brak 616999661264618
8.

9

DZIKA STRZAŁA FRZYJSKI POL 2021 klacz kara/100 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
9.

29

EDINET OO POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Włodarz
M: Ellila
brak
10.

26

EL HAJAT OO POL 2012 wałach kasztanowata/mk:mk:mk:n F: Dekstern /
M: El Hajfa / Etnodrons Psyche
K027868 616POL12009218A
11.

30

EL SHANTA Czysta Krew Arabska POL 2017 klacz siwa/mk:152 F: Barbarossa
M: Encina
Brak 616POL17011837A
12.

31

ENCINA Czysta Krew Arabska POL 2004 klacz siwa/mk:152 F: Pesal / Partner
M: Epoza / Eukaliptus
K014260 POL040000001376
13.

44

ERUDITO Czysta Krew Arabska POL 2013 wałach gniada/mk:148 F: EMBERK
M: ELMARA
BRAK 616 POL13009892A
14.

27

EVORA Czysta Krew Arabska POL 2003 klacz siwa/156 F: ELDON
M: ESTELKA
POL030000000275 POL030000000275
15.

33

GAWRIEL WIELKOPOLSKA POL 2016 ogier izabelowata/170 F: Arktos
M: Gawrynia
Brak 616007661064216
16.

1

GLAMOUR IRISH COB NED 2014 klacz srokata/kuc:139 F: 528023201910696
M: 966000100808832
Brak 201910696
17.

21

IWI DRP POL 2017 klacz kara/kuc:137 F: Durleyhall Archimedes
M: Iskra
Brak 616013520093817
18.

22

JAMAJKA KUC POL 2012 klacz srokata/kuc:127 F: nn
M: nn
brak 616 999 66 05013
19.

13

KAJA KONIK POLSKI POL 2004 klacz inna/mk:145 F: NN
M: NN
brak 616999661926204
20.

5

KASTET WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach kasztanowata/180 F: Rosseli
M: Kasandra
K019298 POL007520075604
21.

12

LALKA KUC POL 2017 klacz bułana/kuc:140 F: kuba
M: Baśka
brak 616999610007617
22.

35

LARRY SP POL 2006 wałach gniada/170 F: Cartree Z
M: Lady Grey
brak brak
23.

15

LL VALEROSO ANDALUZ POL 2014 wałach bułana/167 F: CESIO A
M: LL PASIERGA
Brak 724015140305479
24.

20

MAITPOOL SPOTS TINKER IRL 2016 klacz srokata/kuc:140 F: Un
M: Un
Brak 372003006841913
25.

25

MILAN Czysta Krew Arabska POL 2011 wałach siwa/155 F: ESPARTO
M: MILA
brak 616POL11008604A
26.

28

MINDEN OO POL 2007 wałach siwa/152 F: Perlik
M: Minoa
brak POL070000005757
27.

41

MONCISZYK MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/mk:150 F: MĄCIWODA
M: MAGDALENKA
BRAK 616 006 58 04941 13
28.

43

MORA 31 NN POL 2007 klacz skarogniada/mk:152 F: brak
M: brak
brak DE 498980465907
29.

34

MORTENIS SP POL 2008 Wałach gniada F: Cantanis
M: Morgenrot
K022038
30.

14

NELLEKE NN POL 2010 klacz kara/150 F: NN
M: NN
brak x
31.

38

OLIMP WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach kara/165 F: Aktyw
M: Olimpiada
brak B0106123S
32.

40

OSKAR MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach ciemnogniada/162 F: TABEX
M: OKINAWA
BRAK POL 006 58 02865 05
33.

48

PONĘTNA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz siwa/mk:156 F: Kłobuk
M: Patyna
brak 616 007 59 01604 16
34.

23

RICO KG SP POL 2008 wałach siwa/165 F: Chellano's Boy DZ
M: Roksana KG / Lumpi
K019653 POL 009 61 02229 08
35.

8

SILVER POLSKI POL 2020 klacz siwa/mk:150 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
36.

18

SYGNET SP POL 2005 wałach kasztanowata/162 F: nn
M: nn
brak B0138505S
37.

17

TOŚKA KUC FELIŃSKI POL 2011 klacz tarantowata/kuc:136 F: Wiedźmin Ponysport
M: Tundra
Brak 616013580236911
38.

6

WEBISTA OO POL 2015 klacz siwa/mk:152 F: Perseusz
M: Webera / Porto
K031648 616POL15010968A
39.

7

WESSUS Czysta Krew Arabska POL 2012 wałach kasztanowata/156 F: Sus
M: Westalka
brak 616POL12009324A
40.

42

ZEFIRYN MAŁY KOŃ POL 2018 wałach jelenia/mk:142 F: EL PASJO
M: ZALOTKA
BRAK 6169996611914
41.

16

ZŁOTNIK Czystej Krwii Arabskiej POL 2009 wałach gniada/mk:149 F: pegasus
M: zasługa
brak 486/2010
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaszek Agata
Klub Wiejski Wilczeniec
2022-09-10
7
2022-09-10
12
2022-09-10
2022-09-10
3
Boch Alicja
Goplana
EVORA (27)
2022-09-10
9
2022-09-10
9
Chojnacka Hanna
Brak przynależności klubowej
KAJA (13)
2022-09-10
2
2022-09-10
8
Chojnacka Zuzanna
Brak przynależności klubowej
LALKA (12)
2022-09-10
4
2022-09-10
6
Ciara Edyta
BPK Maz
MINDEN (28)
2022-09-10
7
Cienkowska Dominika
Brak
GAWRIEL (33)
2022-09-10
5
2022-09-10
Diakowska Agata
Kolorowe Wzgórze
2022-09-10
13
2022-09-10
9
Góra Wiktoria
Stajnia Primastella
KASTET (5)
2022-09-10
1
2022-09-10
Hermanowska Tamara
Stajnia nad Wisłą
ERUDITO (44)
2022-09-10
11
2022-09-10
3
Hernik-Jasik Karolina
Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
2022-09-10
1
2022-09-10
1
2022-09-10
5
2022-09-10
5
Jankowska Helena
BPK
WESSUS (7)
2022-09-10
6
2022-09-10
6
2022-09-10
6
2022-09-10
8
Jarosz Patrycja
None
2022-09-10
1
2022-09-10
1
Kaczmarczyk Marta
PrimaStella
ASCAR (36)
2022-09-10
2
2022-09-10
Kaczyńska Barbara
Stajnia Perspektywa
2022-09-10
12
2022-09-10
14
Kaniewska Joanna
BPK (MAZ)
2022-09-10
2022-09-10
Karpińska Barbara
Stajnia nad Wisłą
2022-09-10
5
2022-09-10
2022-09-10
2022-09-10
Kaźmierczak Zofia
Bpk (Maz)
TOŚKA (17)
2022-09-10
2022-09-10
2022-09-10
6
Krupa Helena
nz
LARRY (35)
2022-09-10
9
2022-09-10
10
Maj Marta
Stajnia Lider
2022-09-10
2
2022-09-10
4
Olko Joanna
None
AVELANO (32)
2022-09-10
7
2022-09-10
Pachała Marysia
Brak przynależności klubowej
JAMAJKA (22)
2022-09-10
2022-09-10
Pęśko Nella
Stajnia Primastella
NELLEKE (14)
2022-09-10
5
Piechocka Katarzyna
Goplana
MILAN (25)
2022-09-10
14
2022-09-10
4
2022-09-10
8
2022-09-10
8
Pokrywka Magdalena
STAJNIA NAD WISŁĄ
OSKAR (40)
2022-09-10
2022-09-10
Porydzaj Sara
Red Horse
SYGNET (18)
2022-09-10
11
2022-09-10
3
Romszycka Agnieszka
BPK Maz
EDINET (29)
2022-09-10
1
2022-09-10
1
Semeryło Aleksandra
WkjJ Lublin sj For Pleasure
ENCINA (31)
2022-09-10
2
2022-09-10
1
2022-09-10
1
2022-09-10
2
Skarbek Aleksandra
Stajnia Lider
IWI (21)
2022-09-10
9
2022-09-10
Skierś Zuzanna Agnieszka
Stajnia Perspektywa
DOTAR (46)
2022-09-10
10
2022-09-10
13
Stawiska Katarzyna
WKJ Lublin SJ For Pleasure
2022-09-10
3
2022-09-10
2
Strzelecka Magdalena
Stow. KJ Podkowa Leśna
2022-09-10
1
2022-09-10
2022-09-10
4
2022-09-10
3
Szulwic Agata
Stajnia Lider
2022-09-10
6
2022-09-10
3
Szustorowska Hanna
KJ Sielanka Warka
RICO KG (23)
2022-09-10
2
2022-09-10
2
Szyderska Natalia
Stajnia Primastella
OLIMP (38)
2022-09-10
7
2022-09-10
Wiącek Amelia
BPK Maz
EDINET (29)
2022-09-10
4
2022-09-10
4
Wiącek Iwona
BPK Maz
MINDEN (28)
2022-09-10
7
Włodarczyk Oliwia
Niezrzeszona
2022-09-10
1
2022-09-10
2
Wróblewski Maciej
Stajnia nad Wisłą
OSKAR (40)
2022-09-10
5
ZEFIRYN (42)
2022-09-10
8
2022-09-10
MORA 31 (43)
2022-09-10
2022-09-10
Wrzesniewska Olga
Red Horse
2022-09-10
2022-09-10
7
MILAN (25)
2022-09-10
4
Żłobecka Amelia
Klub Wiejski Wilczeniec
2022-09-10
3
2022-09-10
5
2022-09-10
3

Number of Riders: 42

Number of Horses: 41

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl