Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
129 ACCEPTED 2022-08-11 13:27:42
2022-08-11 13:27:02
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 1x Dodatk 3/90 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 90 cm -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 4/L/Konkurs nr ZR 4, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
128 ACCEPTED 2022-08-11 12:55:46
2022-08-11 12:52:24
Justyna Pysarchuk STAKKATO BOY BK
  • 1x Dodatk 3/90 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 90 cm -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 8/90 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 90 cm -zwykły (art.238.2.1)
127 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-08-11 12:33:27
2022-08-11 12:28:47
Bohdan Dzydzan TRAST ANGEL
  • 1x Dodatk 1/70 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 70 cm - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x Dodatk 7/80 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 80 cm - dokładności (art. 238.1.1)
126 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-08-11 11:54:48
2022-08-11 11:46:41
Bohdan Dzydzan STAKKATO BOY BK
  • 1x Dodatk 3/90 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 90 cm -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 8/P/Konkurs nr ZR 8, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
125 ACCEPTED 2022-08-11 10:09:55
2022-08-11 10:08:21
Weronika Arczyńska KOMBINACJA
  • 2x Dodatk 1/70 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 70 cm - dokładności (art. 238.1.1)
124 ACCEPTED 2022-08-11 10:09:45
2022-08-11 10:05:47
Magda Perkowska HITMAN
  • 2x Dodatk 8/90 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 90 cm -zwykły (art.238.2.1)
123 ACCEPTED 2022-08-11 09:32:10
2022-08-11 09:31:46
Wiktoria Rembielińska ASESOR
  • 1x ZR 2/P/Konkurs nr ZR 2, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 5/P/Konkurs nr ZR 5, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 4/N/Konkurs dodatkowy, Klasa N, 120 cm - zwykły (art.238.2.1)
122 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-08-10 20:31:15
2022-08-10 20:19:33
Alicja Marszałek Filipek KÀRAT
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, I półfinał - Kuce grupa A2 (70 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, II półfinał - Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/80 cm/Konkurs nr 21, FINAŁ Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
121 ACCEPTED 2022-08-10 14:54:30
2022-08-10 14:54:13
Anna Zielińska N-COMPOSTELLA MVH Z
  • 1x ZR 1/L/Konkurs nr ZR 1, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 2/P/Konkurs nr ZR 2, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 5/P/Konkurs nr ZR 5, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 9/P1/Konkurs nr ZR 9, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
120 ACCEPTED 2022-08-10 08:27:21
2022-08-09 21:58:36
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 2x ZR 7/L/Konkurs nr ZR 7, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 9/LIC/Konkurs dodatkowy, Licencyjny
119 ACCEPTED 2022-08-09 21:37:55
2022-08-09 20:42:03
Ines Bisaga CORTAZAR
  • 1x ZR 6/P1/Konkurs nr ZR 6, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 4/N/Konkurs dodatkowy, Klasa N, 120 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 9/P1/Konkurs nr ZR 9, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 10/N/Konkurs dodatkowy, Klasa N, 120 cm - zwykły (art.238.2.1)
118 ACCEPTED 2022-08-09 21:39:02
2022-08-09 19:51:31
Róża Laskowska CASTLE ELLIS TINA
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, I półfinał Kuce grupa A1 (60 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 12/65 cm/Konkurs nr 12, II półfinał - Kuce grupa A1 (65 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 20/65 cm/Konkurs nr 20, FINAŁ Kuce grupa A1 (65 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
117 ACCEPTED 2022-08-09 19:19:08
2022-08-09 19:08:00
Urszula Sabik Kołodziej LIMBUTINA
  • 2x Dodatk 8/90 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 90 cm -zwykły (art.238.2.1)
116 ACCEPTED 2022-08-09 13:42:25
2022-08-09 12:36:36
Natalia Stevnert NORENA
  • 1x Dodatk 2/80 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 80 cm - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x ZR 4/L/Konkurs nr ZR 4, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 2x ZR 7/L/Konkurs nr ZR 7, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
115 ACCEPTED 2022-08-09 12:30:22
2022-08-09 12:24:38
Magdalena Piskorska SOUL
  • 1x ZR 2/P/Konkurs nr ZR 2, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 3/P 1/Konkurs nr ZR 3, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 6/P1/Konkurs nr ZR 6, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 4/N/Konkurs dodatkowy, Klasa N, 120 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 10/N/Konkurs dodatkowy, Klasa N, 120 cm - zwykły (art.238.2.1)
114 ACCEPTED 2022-08-08 18:55:02
2022-08-08 18:51:50
Paulina Zubrzycka PERSHIM
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 6/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amatorzy (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
113 ACCEPTED 2022-08-08 17:40:07
2022-08-08 16:49:21
Wiktoria Pytko DASTIN
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
112 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-08-08 16:52:07
2022-08-08 16:12:55
Agata Charzyńska ELIZABETH
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 6/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amatorzy (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
111 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-08-08 15:49:35
2022-08-08 14:03:30
Matylda Mikołajczak CHAD
  • 2x ZR 1/L/Konkurs nr ZR 1, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 2x ZR 4/L/Konkurs nr ZR 4, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 7/80 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 80 cm - dokładności (art. 238.1.1)
110 ACCEPTED 2022-08-08 20:17:49
2022-08-08 13:04:08
Aleksandra Wytrykowska EMI MK
  • 1x ZR 2/P/Konkurs nr ZR 2, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 3/P 1/Konkurs nr ZR 3, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 6/P1/Konkurs nr ZR 6, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 4/N/Konkurs dodatkowy, Klasa N, 120 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 10/N/Konkurs dodatkowy, Klasa N, 120 cm - zwykły (art.238.2.1)
109 ACCEPTED 2022-08-08 12:48:51
2022-08-07 23:35:04
Zofia Janusz LOUGH DERG MAY FLY(GATEAU HELLO DOLLY)
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, I półfinał - Kuce grupa D (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 15/100 cm/Konkurs nr 15, II półfinał - Kuce grupa D (100 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 23/105 cm/Konkurs nr 23, FINAŁ Kuce grupa D (105 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
108 ACCEPTED 2022-08-07 21:23:29
2022-08-07 21:20:33
Aleksandra Lemańska GROM
  • 2x ZR 1/L/Konkurs nr ZR 1, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
107 ACCEPTED 2022-08-07 21:07:52
2022-08-07 20:37:29
Dominik Kowalski ALL MY LOVE G
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 6/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amatorzy (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
106 ACCEPTED 2022-08-07 19:52:31
2022-08-07 18:44:00
Nadia Chełmińska PERSJA
  • 2x ZR 1/L/Konkurs nr ZR 1, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 2x ZR 4/L/Konkurs nr ZR 4, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 7/L/Konkurs nr ZR 7, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
105 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-08-07 19:52:54
2022-08-07 18:43:34
Nadia Chełmińska KING ARTHUR ZW Z
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 6/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amatorzy (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
104 ACCEPTED 2022-08-08 11:43:51
2022-08-07 18:42:54
Nadia Chełmińska ERTON DES BARRIERES
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 6/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amatorzy (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
103 ACCEPTED 2022-08-07 18:29:08
2022-08-07 18:27:10
Matylda Januszewska BANOVEY
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 6/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amatorzy (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
102 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-08-07 18:21:42
2022-08-07 17:40:19
Hanna Mysińska MORENO
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
101 ACCEPTED 2022-08-07 18:21:56
2022-08-07 17:19:40
Katarzyna Winnicka RAWDAT
  • 2x ZR 1/L/Konkurs nr ZR 1, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
100 ACCEPTED 2022-08-07 18:22:36
2022-08-07 14:11:38
Sandra Puchacz ZUCCHERO
  • 2x ZR 1/L/Konkurs nr ZR 1, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 4/L/Konkurs nr ZR 4, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 5/P/Konkurs nr ZR 5, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 7/L/Konkurs nr ZR 7, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
99 ACCEPTED 2022-08-08 12:50:24
2022-08-07 13:30:32
Julia Salamońska LUCERO
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
98 ACCEPTED 2022-08-07 18:24:00
2022-08-07 08:11:07
Róża Laskowska BIDDYS SPOT THE STAR
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, I półfinał Kuce grupa A1 (60 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 12/65 cm/Konkurs nr 12, II półfinał - Kuce grupa A1 (65 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 20/65 cm/Konkurs nr 20, FINAŁ Kuce grupa A1 (65 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
97 ACCEPTED 2022-08-07 18:24:54
2022-08-07 08:10:16
Julian Laskowski ROYAL MAGIC 18
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, I półfinał - Kuce grupa D (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 15/100 cm/Konkurs nr 15, II półfinał - Kuce grupa D (100 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 23/105 cm/Konkurs nr 23, FINAŁ Kuce grupa D (105 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
96 ACCEPTED 2022-08-07 18:26:09
2022-08-07 08:09:23
Julian Laskowski PLAYBOY GLOBAL EXPLOSION
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, I półfinał - Kuce grupa C (80 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, II półfinał - Kuce grupa C (85 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 22/90 cm/Konkurs nr 22, FINAŁ Kuce grupa C (90 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
95 ACCEPTED 2022-08-07 18:26:17
2022-08-06 20:01:43
Małgorzata Zawadzka TERCET
  • 1x Dodatk 1/70 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 70 cm - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x Dodatk 2/80 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 80 cm - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x Dodatk 5/70 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 70 cm - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x Dodatk 7/80 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 80 cm - dokładności (art. 238.1.1)
94 ACCEPTED 2022-08-06 20:09:15
2022-08-06 19:17:27
Monika Cwynar SYCYLIA
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 6/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amatorzy (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
93 ACCEPTED 2022-08-08 12:43:37
2022-08-06 18:32:54
Maja Zakrzewska GAJA
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 6/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amatorzy (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
92 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-08-06 20:09:52
2022-08-06 17:10:46
Lidia Owczarek GRENADA
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
91 ACCEPTED 2022-08-06 20:08:15
2022-08-06 15:48:32
Wiktoria Wrzosek HEROICZNY
  • 1x ZR 4/L/Konkurs nr ZR 4, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 5/P/Konkurs nr ZR 5, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
90 ACCEPTED 2022-08-06 20:08:26
2022-08-06 15:45:16
Wiktoria Wrzosek GERSHWIN H
  • 1x ZR 6/P1/Konkurs nr ZR 6, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 4/N/Konkurs dodatkowy, Klasa N, 120 cm - zwykły (art.238.2.1)
89 ACCEPTED 2022-08-06 20:10:04
2022-08-06 15:26:24
Kamila Falkowska GRINGO EVEL
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
88 ACCEPTED 2022-08-06 20:10:16
2022-08-06 11:01:28
Paulina Zarzycka JOWISZ
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 6/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amatorzy (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
87 ACCEPTED 2022-08-06 20:08:34
2022-08-06 10:45:41
Jagna Grabowska BOGEMA
  • 2x Dodatk 2/80 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 80 cm - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x Dodatk 3/90 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 90 cm -zwykły (art.238.2.1)
86 ACCEPTED 2022-08-06 20:11:18
2022-08-06 10:34:19
Zuzanna Byczkowska PASJA
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, I półfinał - Kuce grupa A2 (70 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, II półfinał - Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/80 cm/Konkurs nr 21, FINAŁ Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
85 ACCEPTED 2022-08-06 20:08:46
2022-08-06 10:28:15
Jagna Grabowska MALTA
  • 1x ZR 2/P/Konkurs nr ZR 2, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 3/P 1/Konkurs nr ZR 3, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 5/P/Konkurs nr ZR 5, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 6/P1/Konkurs nr ZR 6, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
84 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-08-10 06:42:35
2022-08-05 21:05:26
Olga Ciechańska JASYR
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
83 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-08-05 19:07:07
2022-08-05 17:52:09
Weronika Naumienko AKORD
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
82 ACCEPTED 2022-08-10 12:50:04
2022-08-05 08:23:08
Zuzanna Fronc ŚNIEŻKA
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, I półfinał - Kuce grupa C (80 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, II półfinał - Kuce grupa C (85 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 22/90 cm/Konkurs nr 22, FINAŁ Kuce grupa C (90 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
81 ACCEPTED 2022-08-07 18:27:01
2022-08-05 06:43:30
Mia Moczkowska MENTOS
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, I półfinał - Kuce grupa C (80 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, II półfinał - Kuce grupa C (85 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 22/90 cm/Konkurs nr 22, FINAŁ Kuce grupa C (90 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
80 ACCEPTED 2022-08-07 18:27:42
2022-08-05 06:42:17
Mia Moczkowska ANAPON BLACK BEAUTY
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, I półfinał - Kuce grupa A2 (70 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, II półfinał - Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/80 cm/Konkurs nr 21, FINAŁ Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
79 ACCEPTED 2022-08-07 18:30:20
2022-08-05 06:38:21
Carla Moczkowska MILAGROSS
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, I półfinał - Kuce grupa D (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 15/100 cm/Konkurs nr 15, II półfinał - Kuce grupa D (100 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 23/105 cm/Konkurs nr 23, FINAŁ Kuce grupa D (105 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
78 ACCEPTED 2022-08-07 18:30:39
2022-08-05 06:37:52
Carla Moczkowska DONDER H
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, I półfinał - Kuce grupa D (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 15/100 cm/Konkurs nr 15, II półfinał - Kuce grupa D (100 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 23/105 cm/Konkurs nr 23, FINAŁ Kuce grupa D (105 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
77 ACCEPTED 2022-08-04 08:35:42
2022-08-04 08:00:58
Hanna Czyżewska MISTER HANEK
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
76 ACCEPTED 2022-08-04 05:14:06
2022-08-03 22:25:24
Adrianna Leonowicz HERMES ZAGORKA
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, I półfinał - Kuce grupa A2 (70 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, II półfinał - Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/80 cm/Konkurs nr 21, FINAŁ Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
75 ACCEPTED 2022-08-08 12:41:01
2022-08-03 21:54:57
Maja Zakrzewska MŁODY JAPE
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 6/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amatorzy (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
74 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-08-04 05:15:03
2022-08-03 21:54:20
Karol Dudziński KASSARI
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
73 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-08-04 05:15:24
2022-08-03 21:53:54
Mateusz Karczemny ESCORDIA MK
  • 2x ZR 1/L/Konkurs nr ZR 1, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 4/L/Konkurs nr ZR 4, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 5/P/Konkurs nr ZR 5, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 7/L/Konkurs nr ZR 7, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
72 ACCEPTED 2022-08-04 05:15:30
2022-08-03 21:45:10
Dominika Maruda LAOS
  • 2x Dodatk 1/70 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 70 cm - dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x Dodatk 5/70 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 70 cm - dokładności (art. 238.1.1)
71 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-08-04 05:16:47
2022-08-03 21:43:20
Karolina Kotulska LADY GAGA
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
70 ACCEPTED 2022-08-04 05:18:29
2022-08-03 12:02:41
Jaromir Płuska SKARBOSZ
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
69 ACCEPTED 2022-08-04 05:18:45
2022-08-03 09:34:36
Anna Zielińska INFERTINA ROSE
  • 1x ZR 2/P/Konkurs nr ZR 2, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 3/P 1/Konkurs nr ZR 3, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 6/P1/Konkurs nr ZR 6, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 4/N/Konkurs dodatkowy, Klasa N, 120 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 10/N/Konkurs dodatkowy, Klasa N, 120 cm - zwykły (art.238.2.1)
68 ACCEPTED 2022-08-05 15:36:29
2022-08-02 18:39:04
Alicja Potyra MOONLIGHT MAGIC
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
67 ACCEPTED 2022-08-04 05:20:11
2022-08-02 18:17:32
Maja Potyra HOVE’S CARLO
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, I półfinał - Kuce grupa A2 (70 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, II półfinał - Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/80 cm/Konkurs nr 21, FINAŁ Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
66 ACCEPTED 2022-08-02 16:50:51
2022-08-02 16:25:58
Edmund Ślusarek ALL'ARIA APORTA WM
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 6/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amatorzy (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
65 ACCEPTED 2022-08-02 16:50:34
2022-08-02 08:27:35
Pola Palmowska QUICKSTEP
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 6/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amatorzy (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
64 ACCEPTED 2022-08-01 12:18:45
2022-08-01 09:33:27
Zofia Wiśniewska N'LUSI
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, I półfinał Kuce grupa A1 (60 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 12/65 cm/Konkurs nr 12, II półfinał - Kuce grupa A1 (65 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 20/65 cm/Konkurs nr 20, FINAŁ Kuce grupa A1 (65 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
63 ACCEPTED 2022-08-01 05:36:33
2022-07-31 23:31:59
Krzysztof Sieńko ELVIS
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, I półfinał Kuce grupa A1 (60 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
62 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-08-01 12:18:02
2022-07-31 19:10:03
Joanna Świetlicka PAMELA
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 6/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amatorzy (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
61 ACCEPTED 2022-08-10 17:54:31
2022-07-31 12:27:46
Alicja Nowak DYSTANS
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
60 ACCEPTED 2022-08-10 17:55:28
2022-07-31 12:26:31
Marta Cieślak ALADYN
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
59 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-31 13:00:28
2022-07-31 12:24:44
Julia Nowak HAWEŁKA
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
58 ACCEPTED 2022-08-10 17:55:08
2022-07-31 12:24:10
Maja Tylicka DAGMAR
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
57 ACCEPTED 2022-07-31 10:54:47
2022-07-31 10:07:37
Amelia Przeplasko FIGA
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 6/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amatorzy (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
56 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-08-01 15:21:10
2022-07-31 10:06:38
Małgorzata Mazurek QUITE CLAY
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x Dodatk 3/90 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 90 cm -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 8/90 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 90 cm -zwykły (art.238.2.1)
55 ACCEPTED 2022-07-31 10:56:00
2022-07-31 10:05:00
Veronica Lomankiewicz GOOD LUCK
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
54 ACCEPTED 2022-07-31 10:56:39
2022-07-31 10:04:34
Maja Kołacz CON AMORE
  • 1x ZR 1/L/Konkurs nr ZR 1, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 2/P/Konkurs nr ZR 2, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 4/L/Konkurs nr ZR 4, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 5/P/Konkurs nr ZR 5, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 9/LIC/Konkurs dodatkowy, Licencyjny
  • 1x ZR 8/P/Konkurs nr ZR 8, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
53 ACCEPTED 2022-08-01 17:08:55
2022-07-31 10:03:29
Katarzyna Beczak MISTER
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 6/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amatorzy (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
52 ACCEPTED 2022-07-31 10:58:19
2022-07-31 09:54:34
Wiktoria Sadowska FERRERO
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 6/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amatorzy (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
51 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-31 11:58:38
2022-07-31 09:49:19
Łukasz Oracz HERUBIN
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
50 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-08-10 07:55:07
2022-07-31 07:30:14
Łukasz Król BROK
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 6/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amatorzy (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
49 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-31 09:23:55
2022-07-31 07:28:48
Łukasz Król ZONULA
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 6/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amatorzy (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
48 ACCEPTED 2022-07-31 09:25:07
2022-07-30 21:31:15
Julia Mroczkowska FARANDI
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 6/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amatorzy (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
47 ACCEPTED 2022-07-30 22:33:53
2022-07-30 18:10:47
Tamara Ferenc PUERTO RICO
  • 1x ZR 2/P/Konkurs nr ZR 2, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 3/P 1/Konkurs nr ZR 3, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 6/P1/Konkurs nr ZR 6, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 4/N/Konkurs dodatkowy, Klasa N, 120 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 9/P1/Konkurs nr ZR 9, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 10/N/Konkurs dodatkowy, Klasa N, 120 cm - zwykły (art.238.2.1)
46 ACCEPTED 2022-07-30 10:09:31
2022-07-30 10:06:00
Anna Pieklak FRIDA
  • 1x Dodatk 1/70 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 70 cm - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x Dodatk 2/80 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 80 cm - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x Dodatk 5/70 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 70 cm - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x Dodatk 7/80 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 80 cm - dokładności (art. 238.1.1)
45 ACCEPTED 2022-07-30 10:09:26
2022-07-30 10:00:47
Maja Kopczyńska LANTANI
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
44 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-30 10:08:43
2022-07-29 18:04:21
Maria Siemińska KASTILIA
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
43 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-30 10:07:57
2022-07-29 18:03:52
Maria Siemińska FUGA
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
42 ACCEPTED 2022-07-30 10:07:14
2022-07-29 16:24:25
Emilia Frydrych WENUS
  • 1x 8/105 cm/Konkurs nr 8, I półfinał - Małe konie grupa E (105 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 16/110 cm/Konkurs nr 16, II półfinał - Małe konie grupa E (110 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 24/115 cm/Konkurs nr 24, FINAŁ Małe konie grupa E (115 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
41 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-28 17:28:03
2022-07-28 16:21:21
Natalia Molenda OSTRÓŻKA
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
40 ACCEPTED 2022-07-27 16:14:49
2022-07-27 15:49:36
Alicja Marszałek Filipek JACODI'S ANJA'S ALENA
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, I półfinał - Kuce grupa A2 (70 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, II półfinał - Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/80 cm/Konkurs nr 21, FINAŁ Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
39 ACCEPTED 2022-07-27 13:01:34
2022-07-27 12:48:28
Lena Kazana CLEMENTINE
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 6/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amatorzy (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
38 ACCEPTED 2022-07-27 07:41:19
2022-07-26 23:16:41
Milena Marjańska MAMBA
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
37 ACCEPTED 2022-07-27 07:41:23
2022-07-26 22:13:17
Paulina Marjańska PIRAT
  • 1x Dodatk 2/80 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 80 cm - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x Dodatk 3/90 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 90 cm -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 7/80 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 80 cm - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x Dodatk 8/90 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 90 cm -zwykły (art.238.2.1)
36 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-27 07:41:46
2022-07-26 19:54:30
Lena Kaczmarczyk HONDURAS ZK
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
35 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-27 07:41:58
2022-07-26 19:52:48
Hanna Kaczmarczyk VHS ENTWEDER ODER
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
34 ACCEPTED 2022-07-27 07:43:07
2022-07-26 10:53:12
Julia Banasik JUNIOR
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, I półfinał - Kuce grupa D (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 15/100 cm/Konkurs nr 15, II półfinał - Kuce grupa D (100 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 23/105 cm/Konkurs nr 23, FINAŁ Kuce grupa D (105 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
33 ACCEPTED 2022-07-24 13:38:11
2022-07-24 13:29:48
Konstancja Cecylia Bohdanowicz TULLAHYLAND MARY JANE
  • 1x ZR 1/L/Konkurs nr ZR 1, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 2/P/Konkurs nr ZR 2, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 4/L/Konkurs nr ZR 4, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 5/P/Konkurs nr ZR 5, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 8/P/Konkurs nr ZR 8, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
32 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-24 11:02:03
2022-07-24 10:40:02
Anna Miłoszewska ROKI
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
31 ACCEPTED 2022-07-24 11:01:00
2022-07-23 19:51:57
Wiktoria Leszek-Karwańska BON PARIS KL
  • 1x 8/105 cm/Konkurs nr 8, I półfinał - Małe konie grupa E (105 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
30 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-24 10:59:31
2022-07-23 10:24:34
Michalina Skoczylas CAPRICHOSA
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, I półfinał - Kuce grupa A2 (70 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, II półfinał - Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/80 cm/Konkurs nr 21, FINAŁ Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
29 ACCEPTED 2022-07-22 06:59:43
2022-07-21 18:38:57
Anna Kudelska DELICJA
  • 2x Dodatk 1/70 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 70 cm - dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x Dodatk 7/80 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 80 cm - dokładności (art. 238.1.1)
28 ACCEPTED 2022-07-21 07:55:56
2022-07-21 07:15:23
Weronika Młotkiewicz SHADES OF GREY
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 6/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amatorzy (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
27 ACCEPTED 2022-07-21 07:56:13
2022-07-21 07:15:01
Kamila Kiper PONCESJA
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 6/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amatorzy (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
26 ACCEPTED 2022-07-21 07:56:45
2022-07-21 07:14:35
Karolina Kotulska PEGGY BROWN
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
25 ACCEPTED 2022-07-21 07:57:00
2022-07-21 07:14:05
Ola Mrowiec ISTER-GR
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 6/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amatorzy (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
24 ACCEPTED 2022-07-21 07:57:35
2022-07-21 07:11:52
Aleksandra Kamińska DIASSITA DEL DIABLO
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
23 ACCEPTED 2022-08-06 10:39:44
2022-07-19 12:31:28
Agata Wójcik TOP EWITA
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
22 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-19 21:16:02
2022-07-19 09:38:13
Karolina Wyszyńska ROCO AK
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 6/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amatorzy (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
21 ACCEPTED 2022-08-08 15:45:26
2022-07-18 16:09:33
Maria Czerepińska CORBETT ZAGORKA
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, I półfinał - Kuce grupa D (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 15/100 cm/Konkurs nr 15, II półfinał - Kuce grupa D (100 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 23/105 cm/Konkurs nr 23, FINAŁ Kuce grupa D (105 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
20 ACCEPTED 2022-08-11 16:34:26
2022-07-18 00:08:56
Lena Laskowska SMYK
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, I półfinał - Kuce grupa C (80 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, II półfinał - Kuce grupa C (85 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 22/90 cm/Konkurs nr 22, FINAŁ Kuce grupa C (90 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
19 ACCEPTED 2022-07-17 22:32:19
2022-07-17 19:13:41
Katarzyna Zawadzka INTUICJA KOŃSKI GAJ
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, I półfinał - Kuce grupa A2 (70 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, II półfinał - Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/80 cm/Konkurs nr 21, FINAŁ Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
18 ACCEPTED 2022-07-17 22:33:02
2022-07-17 19:05:04
Jan Mordzelewski KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
17 ACCEPTED 2022-08-06 20:11:58
2022-07-17 19:04:21
Jan Mordzelewski ETNA
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, I półfinał - Kuce grupa A0 (50 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, II półfinał - Kuce grupa A0 (50 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 19/50 cm/Konkurs nr 19, FINAŁ Kuce grupa A0 (50 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
16 ACCEPTED 2022-07-18 07:58:21
2022-07-17 19:01:11
Barbara Bieniek MIŚKA
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, I półfinał Kuce grupa A1 (60 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 12/65 cm/Konkurs nr 12, II półfinał - Kuce grupa A1 (65 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 20/65 cm/Konkurs nr 20, FINAŁ Kuce grupa A1 (65 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
15 ACCEPTED 2022-07-16 19:52:42
2022-07-15 14:46:09
Wiktoria Grochowska CHOCOLATE DREAM
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
14 ACCEPTED 2022-07-15 05:35:32
2022-07-14 19:28:58
Barbara Filipowska HORACY
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
13 ACCEPTED 2022-07-13 06:04:04
2022-07-12 23:04:38
Zofia Hart Dyke MISSISSIPI
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, I półfinał - Kuce grupa D (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 15/100 cm/Konkurs nr 15, II półfinał - Kuce grupa D (100 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 23/105 cm/Konkurs nr 23, FINAŁ Kuce grupa D (105 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
12 ACCEPTED 2022-07-13 06:03:08
2022-07-12 23:04:11
Zofia Hart Dyke HAPPY DAY
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, I półfinał - Kuce grupa D (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 15/100 cm/Konkurs nr 15, II półfinał - Kuce grupa D (100 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 23/105 cm/Konkurs nr 23, FINAŁ Kuce grupa D (105 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
11 ACCEPTED 2022-07-10 17:45:49
2022-07-10 10:23:55
Julia Skłodowska FARAON
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, I półfinał - Kuce grupa A2 (70 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, II półfinał - Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/80 cm/Konkurs nr 21, FINAŁ Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
10 ACCEPTED 2022-07-09 18:42:09
2022-07-09 16:21:42
Liliana Kostkowska BRICKELL HETTY
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, I półfinał - Kuce grupa A2 (70 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, II półfinał - Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/80 cm/Konkurs nr 21, FINAŁ Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
9 ACCEPTED 2022-07-08 20:22:36
2022-07-08 20:16:42
Małgorzata Moryto MALINKA
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, I półfinał - Kuce grupa A0 (50 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, II półfinał - Kuce grupa A0 (50 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 19/50 cm/Konkurs nr 19, FINAŁ Kuce grupa A0 (50 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
8 ACCEPTED 2022-07-08 20:21:41
2022-07-08 20:16:07
Małgorzata Moryto LOVERBOY
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, I półfinał Kuce grupa A1 (60 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 12/65 cm/Konkurs nr 12, II półfinał - Kuce grupa A1 (65 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 20/65 cm/Konkurs nr 20, FINAŁ Kuce grupa A1 (65 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
7 ACCEPTED 2022-08-06 20:09:01
2022-07-08 14:23:28
Wiktoria Świrska BELLA DINA
  • 2x ZR 1/L/Konkurs nr ZR 1, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 4/L/Konkurs nr ZR 4, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 5/P/Konkurs nr ZR 5, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 8/P/Konkurs nr ZR 8, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
6 ACCEPTED 2022-07-08 16:17:25
2022-07-08 14:22:03
Wiktoria Świrska COR DE LA ROSA
  • 1x ZR 2/P/Konkurs nr ZR 2, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 3/P 1/Konkurs nr ZR 3, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 6/P1/Konkurs nr ZR 6, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 4/N/Konkurs dodatkowy, Klasa N, 120 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk 10/N/Konkurs dodatkowy, Klasa N, 120 cm - zwykły (art.238.2.1)
5 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-08 18:12:44
2022-07-08 14:18:44
Maja Szałkow SANGUS
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
4 ACCEPTED 2022-07-08 11:37:00
2022-07-08 11:21:09
Julia Karbowiak KAZAR
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, I półfinał - Kuce grupa A2 (70 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, II półfinał - Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/80 cm/Konkurs nr 21, FINAŁ Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
3 ACCEPTED 2022-07-08 11:37:31
2022-07-08 11:20:06
Julia Karbowiak REBELS STARGIRL ROSALIE
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, I półfinał - Kuce grupa A2 (70 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, II półfinał - Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/80 cm/Konkurs nr 21, FINAŁ Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
2 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-08-01 05:32:38
2022-07-07 22:23:41
Emilia Ryczałek DORUS
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
1 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-08-01 05:33:10
2022-07-07 22:23:00
Martyna Bonat LAWENDA
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1) bez szeregu
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1) bez szeregu
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAŁ Amator młodszy (70 cm) - zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) bez szeregu
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Abramczyk Amelia KJ Wiktorowo
2003 (MJ.)
brak
2. Arczyńska Weronika Stajnia Jawa
2008 (JM.)
Brak
3. Arczyńska Weronika Stajnia Jawa
2008 (JM.)
Brak
4. Banasik Julia Stow. J. Stajnia Podolszyn
2010 (JM.)
O057374
5. Banasik Julia Stow. J. Stajnia Podolszyn
2010 (JM.)
O057374
6. Beczak Katarzyna SSSK Koczargi Nowe
2009 (JM.)
O050799
7. Beczak Katarzyna SSSK Koczargi Nowe
2009 (JM.)
O050799
8. Bieniek Barbara Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2012 (Mł.)
O070490
9. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (J.)
O039145
10. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (J.)
O039145
11. Bohdanowicz Konstancja Cecylia INTERHR - JKS Poczernin Sp. z o. o.
2004 (J.)
O033953
12. Bonat Martyna KJ Malowany Koń Mikołajew
2007 (JM.)
O071253
13. Byczkowska Zuzanna KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
2010 (JM.)
O057366
14. Byczkowska Zuzanna KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
2010 (JM.)
O057366
15. Charzyńska Agata KJ Aldragho
S
O055918
16. Charzyńska Agata KJ Aldragho
S
O055918
17. Chełmińska Nadia KJ Chełmińscy
2008 (JM.)
O059124
18. Chełmińska Nadia KJ Chełmińscy
2008 (JM.)
O059124
19. Ciechańska Olga Brak
2008 (JM.)
O076985
20. Cieślak Marta Kj Wiktorowo
2009 (JM.)
O062170
21. Cwynar Monika brak
S
O062574
22. Cwynar Monika brak
S
O062574
23. Czerepińska Maria Stow. J. Stajnia Podolszyn
2009 (JM.)
O063817
24. Czyżewska Hanna BPK
2009 (JM.)
O062537
25. Czyżewska Hanna BPK
2009 (JM.)
O062537
26. Dudziński Karol Bez Przynależności Klubowej
brak
27. Dudziński Karol Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
O077176
28. Dzydzan Bohdan UKR
S
brak
10075940
29. Dzydzan Bohdan UKR
S
brak
10075940
30. Dzydzan Bohdan STAKKATO'S Boy BK
2013 (Mł.)
brak
DE4313122006213
31. Falkowska Kamila SKJ Hawajka Majdan
2007 (JM.)
O066498
32. Falkowska Kamila SKJ Hawajka Majdan
2007 (JM.)
O066498
33. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (J.)
O036586
34. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (J.)
O036586
35. Filipowska Barbara Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2009 (JM.)
O065334
36. Fronc Zuzanna bpk
2006 (J.)
O057146
37. Frydrych Emilia KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O058777
38. Frydrych Emilia KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O058777
39. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O037891
40. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O037891
41. Grochowska Wiktoria KS Equiright Warszawa
2009 (JM.)
O062001
42. Hart Dyke Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O059845
43. Janusz Zofia AKADEMIA JEŹDZIECKA DAWIDY
2009 (JM.)
O057823
44. Janusz Zofia AKADEMIA JEŹDZIECKA DAWIDY
2009 (JM.)
O057823
45. Januszewska Matylda Sportowy Klub Jeździecki Hawajka
2007 (JM.)
O057756
46. Januszewska Matylda Sportowy Klub Jeździecki Hawajka
2007 (JM.)
O057756
47. Kaczmarczyk Hanna KJ Wiktorowo
2010 (JM.)
brak
48. Kaczmarczyk Hanna KJ Wiktorowo
2010 (JM.)
O061554
49. Kaczmarczyk Lena KJ Wiktorowo
2010 (JM.)
Brak
50. Kaczmarczyk Lena KJ Wiktorowo
2010 (JM.)
O061553
51. Kamińska Aleksandra Sportowy KJ MPPM
2007 (JM.)
O064609
52. Karbowiak Julia KJ Sielanka Warka
2011 (Mł.)
O058263
53. Karczemny Mateusz Bez Przynależności Klubowej
S
BRAK
54. Karczemny Mateusz Bez Przynależności Klubowej
S
O046675
55. Kazana Lena BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O063180
56. Kazana Lena BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O063180
57. Kiper Kamila Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2004 (J.)
O046314
58. Kołacz Maja Stow. SSK Koczargi Nowe
2003 (MJ.)
O040144
59. Kołacz Maja Stow. SSK Koczargi Nowe
2003 (MJ.)
O040144
60. Kondzioła Elżbieta BPK (MAZ)
S
O002129
61. Kondzioła Elżbieta BPK (MAZ)
S
O002129
62. Kopczyńska Maja Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2010 (JM.)
O070218
63. Kopczyńska Maja Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2010 (JM.)
O070218
64. Kostkowska Liliana SKJ Ponylandia Wojciechowice
2012 (Mł.)
O059440
65. Kotulska Karolina Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2010 (JM.)
O069026
66. Kowalski Dominik Klub Sportowy Equiright
S
O024140
67. Kowalski Dominik Klub Sportowy Equiright
S
O024140
68. Król Łukasz bpk
S
brak
69. Król Łukasz bpk
S
O050694
70. Kudelska Anna Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O031287
71. Laskowska Lena Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2010 (JM.)
O057203
72. Laskowska Róża KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2013 (Mł.)
O067046
73. Laskowska Róża KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2013 (Mł.)
O067046
74. Laskowski Julian KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O067045
75. Laskowski Julian KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O067045
76. Lemańska Aleksandra Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O048647
77. Lemańska Aleksandra Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O048647
78. Leonowicz Adrianna KJ Wiktorowo
2010 (JM.)
O059202
79. Leonowicz Adrianna KJ Wiktorowo
2010 (JM.)
O059202
80. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
81. Lomankiewicz Veronica Stow. SSK Koczargi Nowe
2006 (J.)
O053360
82. Lomankiewicz Veronica Stow. SSK Koczargi Nowe
2006 (J.)
O053360
83. Marjańska Milena Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O062056
84. Marjańska Milena Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O062056
85. Marjańska Paulina BPK (MAZ)
2004 (J.)
O043961
86. Marjańska Paulina BPK (MAZ)
2004 (J.)
O043961
87. Marszałek Filipek Alicja BPK - MAZ
2010 (JM.)
O060463
88. Marszałek Filipek Alicja BPK - MAZ
2010 (JM.)
O060463
89. Maruda Dominika Sportowy KJ MPPM
S
O008165
90. Maruda Dominika Sportowy KJ MPPM
S
O008165
91. Mazurek Małgorzata SSSK Koczargi Nowe
2003 (MJ.)
O050811
92. Mazurek Małgorzata SSSK Koczargi Nowe
2003 (MJ.)
O050811
93. Mikołajczak Matylda KJ Wiktorowo
S
O055607
94. Mikołajczak Matylda KJ Wiktorowo
S
O055607
95. Miłoszewska Anna St. J Stajnia Podolszyn
2010 (JM.)
O063159
96. Młotkiewicz Weronika Sportowy Klub Jeździecki MPPM
S
O043874
97. Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O058183
98. Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O058183
99. Moczkowska Mia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058184
100. Moczkowska Mia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058184
101. Molenda Natalia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2007 (JM.)
brak
102. Molenda Natalia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2007 (JM.)
O059852
103. Mordzelewski Jan St. J Stajnia Podolszyn
2014 (Mł.)
O070484
104. Moryto Małgorzata BPK (MAZ)
2011 (Mł.)
O061905
105. Mroczkowska Julia SKJ Pony Power
2004 (J.)
O052993
106. Mroczkowska Julia SKJ Pony Power
2004 (J.)
O052993
107. Mrowiec Ola Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2006 (J.)
O053407
108. Mysińska Hanna brak
2010 (JM.)
O065999
109. Mysińska Hanna Łebski Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O065999
110. Naumienko Weronika LKJ Klaudyn Kampinos
2010 (JM.)
O060657
111. Naumienko Weronika LKJ Klaudyn Kampinos
2010 (JM.)
O060657
112. Nowak Alicja KJ Wiktorowo
2009 (JM.)
O064835
113. Nowak Julia KJ Wiktorowo
2006 (J.)
O064829
114. Nowak Julia KJ Wiktorowo
2006 (J.)
O064829
115. Oracz Łukasz Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2006 (J.)
brak
116. Oracz Łukasz Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2007 (JM.)
brak
117. Owczarek Lidia LKJ „Klaudyn-Kampinos”
2011 (Mł.)
Brak
Brak
118. Owczarek Lidia LKJ „Klaudyn-Kampinos”
2011 (Mł.)
O078014
Brak
119. Palmowska Pola SKJ Beckersport Laszczki
2009 (JM.)
O066329
120. Palmowska Pola SKJ Beckersport Laszczki
2009 (JM.)
O066329
121. Perkowska Magda Stajnia Jawa
2007 (JM.)
Brak
122. Perkowska Magda Stajnia Jawa
2007 (JM.)
Brak
123. Pieklak Anna Sportowy Klub Jeździecki MPPM
S
O046315
124. Pieklak Anna Sportowy Klub Jeździecki MPPM
S
O046315
125. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (MJ.)
O032979
126. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (MJ.)
O032979
127. Płuska Jaromir St. Szkoła Sportów Konnych
2007 (JM.)
O062318
128. Płuska Jaromir St. Szkoła Sportów Konnych
2007 (JM.)
O062318
129. Potyra Alicja SKJ Bobrowy Staw Augustuwek
2012 (Mł.)
O070240
130. Potyra Alicja SKJ Bobrowy Staw Augustuwek
2012 (Mł.)
O070240
131. Potyra Maja SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2010 (JM.)
O061206
132. Potyra Maja SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2010 (JM.)
O061206
133. Przeplasko Amelia Stow. SSK Koczargi Nowe
2005 (J.)
O062861
134. Przeplasko Amelia Stow. SSK Koczargi Nowe
2005 (J.)
O062861
135. Puchacz Sandra Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O035229
136. Puchacz Sandra Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O035229
137. Pysarchuk Justyna Lwów Ukraina
2005 (J.)
brak
138. Pysarchuk Justyna Lwów Ukraina
2005 (J.)
brak
139. Pytko Wiktoria BPK
2006 (J.)
O060636
140. Pytko Wiktoria BPK
2006 (J.)
O060636
141. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (JM.)
O049094
142. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (JM.)
O049094
143. Ryczałek Emilia Klub Jeździecki Malowany Koń
2012 (Mł.)
O076129
144. Sabik Kołodziej Urszula Stajnia Jawa
S
Brak
145. Sabik Kołodziej Urszula Stajnia Jawa
S
Brak
146. Sadowska Wiktoria Stow. SSK Koczargi Nowe
2006 (J.)
O053359
147. Sadowska Wiktoria Stow. SSK Koczargi Nowe
2006 (J.)
O053359
148. Salamońska Julia Brak
2009 (JM.)
O055325
149. Salamońska Julia Brak
2009 (JM.)
O055325
150. Siemińska Maria Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2011 (Mł.)
O070100
151. Siemińska Maria Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2011 (Mł.)
O070100
152. Sieńko Krzysztof St. SKJ Grobice
2010 (JM.)
O057839
153. Sieńko Krzysztof Stow. SKJ Grobice
2010 (JM.)
O057839
154. Skłodowska Julia Stow. J. Stajnia Podolszyn
2010 (JM.)
O065332
LZRWZJ/484/22
155. Skoczylas Michalina Stow. J. Stajnia Podolszyn
2010 (JM.)
O070012
156. Ślusarek Edmund Bpk
2007 (JM.)
O056238
157. Ślusarek Edmund Bpk
2007 (JM.)
O056238
158. Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
S
O003937
159. Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
S
O003937
160. Świetlicka Joanna Klub Jeździecki Wiktorowo
2005 (J.)
O045764
161. Świetlicka Joanna Klub Jeździecki Wiktorowo
2005 (J.)
O045764
162. Świrska Wiktoria KJ Wiktorowo
2003 (MJ.)
O043380
163. Szałkow Maja Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
164. Szwajczewska Aleksandra Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O012666
165. Szwajczewska Aleksandra Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O012666
166. Tylicka Maja KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O064843
167. Winnicka Katarzyna KJ Wiktorowo
2009 (JM.)
O062534
168. Winnicka Katarzyna KJ Wiktorowo
2009 (JM.)
O062534
169. Wiśniewska Zofia KU AZS Politechniki Warszawskiej
2012 (Mł.)
O066802
170. Wiśniewska Zofia KU AZS Politechniki Warszawskiej
2012 (Mł.)
O066802
171. Wójcik Agata Ciechanowski Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O061806
172. Wrzosek Wiktoria BPK (MAZ)
S
O018995
173. Wrzosek Wiktoria BPK (MAZ)
S
O018995
174. Wyszyńska Karolina BPK (MAZ)
2004 (J.)
O064529
175. Wytrykowska Aleksandra BPK (MAZ)
2006 (J.)
O049769
176. Wytrykowska Aleksandra BPK (MAZ)
2006 (J.)
O049769
177. Zakrzewska Maja BPK - MAZ
2007 (JM.)
O062976
178. Zakrzewska Maja BPK - MAZ
2007 (JM.)
O062976
179. Zarzycka Paulina KS Equiright
2005 (J.)
O060409
180. Zarzycka Paulina KS Equiright
2005 (J.)
O060409
181. Zawadzka Katarzyna SKJ Beckersport Laszczki
2010 (JM.)
O059420
182. Zawadzka Małgorzata Bez Przynależności Klubowej
S
O026864
183. Zawadzka Małgorzata Bez Przynależności Klubowej
S
O026864
184. Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan
S
O032054
185. Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan
S
O032054
186. Zientek Paulina Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O050103
187. Zubrzycka Paulina Bpk maz
2009 (JM.)
O060896
188. Zubrzycka Paulina Bpk maz
2009 (JM.)
O060896
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

146

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada/168 F: Abke
M: Etienette / Etos
K026583
2.

1

A CAPELLA SP POL 2006 Klacz gniada F: Pluspunkt
M: Ava
Brak
3.

110

AKORD MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach kasztanowata/173 F: Amant
M: Acelka
K035067 B0117970S
4.

90

ALADYN SP POL 2008 wałach gniada/163 F: Eldorado
M: Alana
K035034 616 009 64 00202 08
5.

130

ALL MY LOVE G SP POL 2009 klacz gniada/159 F: Love Affair
M: Andaluzja
K017153 Pol 009660044209
6.

98

ALL'ARIA APORTA WM Deutsches Sportpferd POL 2015 klacz siwa/171 F: Carivari
M: Anelle
K029971 DE455879070615
7.

28

ANAPON BLACK BEAUTY WELSH COB POL 2015 klacz kara/kuc:140 F: Sydenham George / Llanarth Lloyd George
M: Coednewwydd Madonna / Coednewydd Expres
K028854 826046020174914
8.

147

ASESOR Wlkp Poch. Trak. POL 2016 ogier skarogniada/160 F: Eloquent / Saint Cloud
M: Asta / Hamlet Go
K029215 616007600138916
9.

127

BANOVEY KWPN NED 2006 gelding grey/164 F: Sidney/Good times
M: Janova/Casanova
K015378 528210000839727
10.

3

BELLA DINA SP POL 2018 klacz gniada/160 F: Baldini II / Bachus
M: Bima / Almanzor L
K034418 616009600214018
11.

124

BIDDYS SPOT THE STAR KUC IRL 2013 wałach tarantowata/kuc:123 F: nn /
M: nn /
K033968 372003005509683
12.

114

BOGEMA XX POL 2015 klacz gniada/mk:156 F: Alandi
M: Bulawa
Brak 616POL150086575
13.

62

BON PARIS KL TYP SZLACH. POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Bambino Van't Zorgvliet / Chin Chin
M: Budur / Bielick 14
K017638 616999660119007 616999660119007
14.

143

BORA XX POL 2013 klacz gniada/168 F: Roulette (GB)
M: Banti
K026282 67/2014
15.

43

BRICKELL HETTY WELSH COB POL 2010 klacz gniada/kuc:149 F: Glanvyrnwy Guto Goch / Nantymynydd Mab
M: Brickell Golden Lady / Lanvyrnwy Equus
K032568 826046020160147
16.

80

BROK WIELKOPOLSKA POL 2007 wałach srokata/168 F: Daniel
M: Bastylia
K032226 POL007610185907
17.

61

CAPRICHOSA NN POL 2017 klacz siwa/kuc:145 F: nn
M: nn
K034638 724910000052102
18.

142

CASTLE ELLIS TINA KUC WALIJSKI IRL 2011 klacz siwa/kuc:128 F: nn /
M: nn /
K033179 LHI23725
19.

133

CHAD Pełna Krew Angielska POL 2016 wałach ciemnogniada/165 F: Enjoy The Silence
M: Chelsa
K035013 616POL16008850T
20.

48

CHOCOLATE DREAM KUC POL 2011 wałach ciemnokasztanowata/kuc:147 F: nn /
M: nn /
K027856 528019090008452
21.

70

CLEMENTINE HAN GER 2016 klacz siwa/170 F: Cinsey /
M: Silbermond/
K033651 DE431310772516
22.

86

CON AMORE KWPN NED 2007 wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
K021892 528003000703162
23.

39

COR DE LA ROSA HOL. GER 2014 wałach ciemnogniada/164 F: Cormint / Calido I
M: Visita / Contender
K029566 DE 421000119414
24.

11

CORBETT ZAGORKA DWB DEN 2013 wałach gniada/kuc:148 F: Come Back II / Cor de la Bryere
M: Vestergaardens Regina / Ratio
K028542 208333201302933
25.

141

CORTAZAR SP POL 2013 wałach kasztanowata/169 F: Quality Time
M: Contessa / Coriano Z
K022581 616009510253313
26.

92

DAGMAR SP POL 2013 wałach gniada/160 F: Zafonium
M: Dangaria
K032735 616 999 59 00254 13
27.

135

DASTIN TYP SZLACH. POL 2017 wałach ciemnogniada/170 F: Herubinek
M: Deba / Flaming
K032791 616999661029217
28.

60

DELICJA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz kasztanowata/170 cm F: Cugnot
M: Dunka
K034348 616007600241514
29.

57

DIASSITA DEL DIABLO SP POL 2018 klacz gniada/172 F: Cassito Del Diablo / Cassini I
M: ama Pik / Pink Floyd HL
K034000 616009600096218
30.

30

DONDER H KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:149 F: Dexter Leam Pondi
M: Carmen M
K033974 528008090037109
31.

4

DORUS TYP KUC POL 2006 wałach tarantowata/kuc:135 F: nn
M: nn
K032399 616999661510006
32.

89

DYSTANS XX POL 2013 wałach gniada/165 F: Ecosse
M: Desert Dabby
K035014 616POL13008088T
33.

134

ELIZABETH M. POL 2015 klacz siwa/160 F: Dąbek / Emetyt
M: Elita / Banknot
K028146 616 006 51 01605 15
34.

93

ELVIS KUC POL 1999 wałach izabelowata/kuc:129 F: nn /
M: nn /
K016840 616999660449899
35.

35

EMI MK SP POL 2011 klacz siwa/160 F: Bajou Du Rouet
M: Echeveria / Landos
K026043 616098200077292
36.

132

ERTON DES BARRIERES BELGIA POL 2010 wałach gniada/180 F: Canturo
M: Isatis du Dorlon
K030616 056007000E48335
37.

102

ESCORDIA MK SP POL 2015 klacz siwa/162 F: Bolero De Ravel
M: Emi MK
K035015 616009600195015
38.

7

ETNA KUC POL 2016 klacz srokata/kuc:120 F: Nelino / Barako
M: Epoka / Szaman
K032707 616013610178416
39.

83

FARANDI KWPN NED 2010 klacz gniada/167 F: Indoctro
M: Whis Kid
K029106 528003201009333
40.

44

FARAON KUC POL 2015 gelding piebald/skewbald/137 F: NN
M: NN
K026749 616999510352415
41.

87

FERRERO WLKP POL 2008 wałach gniada/- F: Izaurus / Contender Son
M: Ferara / Contender Son
K016048 POL007610179508
42.

84

FIGA MŁP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Dam-Dam / Dandys
M: Finka / Fiskor
K022598 616006570247509
43.

78

FRIDA SP POL 2012 klacz gniada/168 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
44.

75

FUGA KUC POL 2010 klacz gniada/kuc:156 F: Ramzes/Dakar
M: Fala/Jantar
K023944 Brak
45.

32

GAJA SP POL 2011 klacz skarogniada/- F: Solaris / Stalypso
M: Gloria V / Roland
K020695 616009660703011
46.

113

GERSHWIN H BAWARSKA POL 2010 wałach gniada/160 F: Gambrinus son
M: Cara
K019699 DE 481810035710
47.

85

GOOD LUCK SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Ludger / Laptop
M: Galia / Erebus
K032366 616009680010116
48.

117

GRENADA Szlachetna Półkrew POL 1999 klacz gniada/165 F: Nadruk
M: Groteska
K035068 616009660558699
49.

118

GRINGO EVEL SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Le Voltaire
M: Gracja
K031745 616009680035117
50.

131

GROM MAŁY KOŃ POL 2016 wałach gniada/mk:mk:mk:1 F: Brego
M: Gloria
K030887 616999661099816
51.

45

HAPPY DAY NEW FOREST POL 2012 klacz bułana/kuc:146 F: Rivaldo H / Kantje's Ronaldo
M: Amalia / Berkhof's Higgledy Piggledy
K030336 528018020122241
52.

91

HAWEŁKA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/kuc:148 F: Bekas
M: Habarin Jema po Bajt
K032736 616006660287309
53.

100

HERMES ZAGORKA KUC FELIŃSKI POL 2017 wałach inna/kuc:145 F: Riko / Lester
M: Hawana / Wiedźmin Ponysport
K031044 6160135802686017
54.

112

HEROICZNY XX POL 2015 Wałach gniada/173 F: Mustafa
M: Heroiczna
K031526 Brak
55.

88

HERUBIN MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada F: Hindus
M: Hordenina
brak
56.

148

HITMAN MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/175 F: Filantrop
M: Harfa
Brak 616006661879409
57.

67

HONDURAS ZK SP POL 2014 wałach gniada/165 F: ---
M: ----
K026870 6160095910247
58.

47

HORACY SP POL 2016 wałach siwa/170 F: Landino / Landgraf I
M: Husaria / Nabucho du Serein
K031877 616009590028016
59.

107

HOVE’S CARLO NEW FOREST POL 2016 wałach skarogniada/kuc:145 F: Bovenheigraaf’s Camillo
M: Hove’s Ronja
K034144 DE 434340150516
60.

106

INFERTINA ROSE HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz gniada/165 F: Numero Uno
M: E-Cofertina/Lordanos
K031719 DE421000713016
61.

49

INTUICJA KOŃSKI GAJ KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:139 F: Very Top / Going Top
M: Idylla / Kolczyk
K020962 B0109035S
62.

56

ISTER-GR WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/164 F: Alamos/Colorado
M: Ibiza-GR/ Heff
K033428 616007600258211
63.

71

JACODI'S ANJA'S ALENA NL POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/kuc:135 F: Jacodi's Bo's Barcalay He. Stb / Woodrow Carisbrook
M: Anja Stb / Merrie Moscan
K026248 52801802009251
64.

111

JASYR MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach siwa/mk:157 F: Horest
M: Japa
K026643 616006550145309
65.

119

JOWISZ MŁP POL 2007 wałach siwa/180 F: Fart / Jarabub
M: Jawa / As Trefl
K017049 POL006580535507
66.

69

JUNIOR KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:148 F: Red Rock / Top Ewita
M: Jawa / Strayer's Samson
K021265 616013670121909
67.

145

K?RAT KUC POL 2017 klacz siwa/kuc:145 F: nn
M: nn
K034577 348199QC156BK19
68.

101

KASSARI SP POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: Rhytmus S
M: Kalahari
K035038 .
69.

76

KASTILIA Czeski Kuc Sportowy POL 2009 klacz kasztanowata/138 F: Klootwijkhoeve's Vidar/Briljant
M: Kitty/Lipan
K031484 203001937240609
70.

37

KAZAR SP POL 2016 wałach gniada/kuc:148 F: Rewal / Rodan
M: Kalla / Barok
K033279 616009580300916
71.

129

KING ARTHUR ZW Z ZANGERSHEIDE POL 2016 wałach kasztanowata/175 F: hippica koh i noor
M: drobnostka
K034931 056015Z55688716
72.

50

KOEKOEKSHOF MARISKA WELSH PONY NED 2003 klacz ciemnokasztanowata/kuc:135 F: Casperhofs Freddy / Woldbergs Bart
M: Koekoekshof Rolette / Eyarth Harlequin
K011976 KWPN0301032
73.

149

KOMBINACJA NN POL 2012 klacz ciemnogniada/155 F: Nn
M: Nn
Brak 616999590294912
74.

104

LADY GAGA KUC POL 2015 klacz siwa/kuc:145 F: Nn
M: Nn
K034509 Brak
75.

77

LANTANI SP POL 2006 klacz siwa/172 F: Helanis/Cantanis
M: Luisa 14/Roncalli
K027327 POL009530071306
76.

103

LAOS Litewski Koń Gorącokrwisty POL 2017 wałach kasztanowata/184 F: Oregon/Arizona
M: La Callas Z/Lawito
K031489 LTU005170193217
77.

5

LAWENDA TYP KUC POL 2003 Klacz inna/kuc: F: Kormoran
M: Luba
K032743
78.

140

LIMBUTINA Holsteiner Warmblut POL 2003 klacz kasztanowata/167 F: Limbus
M: Grace III
brak DE 421000138103
79.

34

LOUGH DERG MAY FLY(GATEAU HELLO DOLLY) KUC CONNEMARA POL 2011 klacz bułana/kuc:149 F: Capparoe Lad / Coosheen Callowfeenish Ca
M: Lough Owel Carrowmore Las / High Peak
K029249 M326088
80.

41

LOVERBOY KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:128 F: nn /
M: nn /
K026551 616999661483012
81.

33

LUCERO KUC POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:137 F: Nn
M: Nn
K032344 UELN724911150010538
82.

42

MALINKA KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:100 F: nn /
M: nn /
K024370 616999661978009
83.

115

MALTA TS POL 2011 klacz gniada/167 F: nn /
M: nn /
K030339 616999610254111
84.

65

MAMBA TYP PRYMITYWNY POL 2017 klacz kara/kuc:136 F: NN
M: NN
K034104 616999661272617
85.

27

MENTOS KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:137 F: Nowator / Pepton
M: Modena II / Wersal
K021624 616013660745308
86.

29

MILAGROSS TYP.SZL. POL 2011 klacz gniada/kuc:148 F: nn /
M: nn /
K023004 616999600286011
87.

8

MIŚKA KUC POL 2014 klacz siwa/kuc:131 F: nn
M: nn
K031046 616999661393014
88.

46

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
K021250 616013661246212
89.

17

MISTER TS POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:149 F: nn /
M: nn /
K023513 616999640069913
90.

108

MISTER HANEK DRP POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:143 F: Durello Top
M: Maskotka
K014016 POL013680046207
91.

21

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA) /
M: Młoda Panna / Who Knows
K019250 616POL10007028T
92.

26

MOONLIGHT MAGIC KUC CONNEMARA POL 2013 wałach siwa/kuc:139 F: nn /
M: nn /
K027210 B0103010S
93.

121

MORENO TYP SZLACHETNY POL nn wałach kasztanowata/162 F: NN
M: NN
brak POL999661641404
94.

144

N-COMPOSTELLA MVH Z ZANG BEL 2012 klacz gniada/161 F: Eurocommerce Napels / Carthago Z
M: Ida Utopia / Aram
K024315 056015Z55768812
95.

94

N'LUSI KUC POL 2012 klacz bułana/kuc:127 F: Tija Vlijt's Victor /
M: Nelly /
K026694 616013600252912
96.

152

NOMINACJA SP POL 2004 klacz siwa/162 F: Hartland / Czad
M: Naomi / Eremita
K014127 616009661641004
97.

36

NORENA KWPN NED 2018 klacz skarogniada/167 F: Icellie / Bocellie
M: Dilonda / Ulandro
K034211 528003201802595
98.

153

NOWALIJKA 0 KONIK POLSKI POL 2013 klacz myszata/kuc:139 F: Metys
M: Nisza M
brak 616 011 60 00525 13
99.

72

OSTRÓŻKA Niemiecki Koń Sportowy POL 2008 klacz gniada/165 F: Wanderfurst
M: Ornelia
K022420 DE 455-8785427-08
100.

19

PAMELA WIELKOPOLSKA POL 2012 mare chestnut/mk:153 F: Amarant
M: Porta
K030955 6160076613382
101.

120

PASJA KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:140 F: NN (Carmen s Neptun) /
M: NN (Prima) /
K023409 616999600472608
102.

55

PEGGY BROWN SP POL 2015 klacz siwa/168 F: Carlos DZ / Cantus
M: Pannja / Alvaro
K033731 616009661351815
103.

136

PERSHIM MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach kasztanowata/160 F: Rashim
M: Princessa
K027332 616006530199311
104.

128

PERSJA TRK. POL 2015 klacz kasztanowata/163 F: Karat
M: Pasja / Lord Oder I
K034825 732 01 00728 15
105.

66

PIRAT KUC POL 2005 wałach siwa/kuc:141 F: Pedro
M: Hajmina
K032513 POL 013 58 04279 05
106.

126

PLAYBOY GLOBAL EXPLOSION KUC IRL 2009 wałach gniada/kuc:141 F: nn /
M: nn /
K033770 372414005113044
107.

54

PONCESJA MŁP POL 2007 klacz siwa/161 F: Espadero/Eldon
M: Plecionka/Oregon
K028826 POL006580419807
108.

79

PUERTO RICO WLKP POL 2013 wałach siwa/170 cm F: Czumen K / Ariados
M: Perła / Dinar
K024110 616007610123113
109.

97

QUICKSTEP OLD POL 2009 Klacz gniada F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Lotte / Levantos I
K019085 DE433331687309
110.

18

QUITE CLAY WESTFALSKA POL 2013 klacz ciemnogniada/175 F: Quidam's Clay
M: Agenda
K035018 .
111.

122

RAWDAT SP POL 2009 wałach ciemnokasztanowata/173 F: Moravia
M: Jedwabna / Country Club
K014537 POL009670021509
112.

38

REBELS STARGIRL ROSALIE HACKNEY PONY GER 2011 klacz gniada/kuc:135 F: Noble Rebel /
M: Hesselers Kimberly Girl /
K030932 DE484849914311
113.

51

ROCO AK WLKP POL 2015 klacz ciemnogniada/164 F: Contendus / Contender
M: Romina AK / Romeo Des Vaux
K027369 616007610107115
114.

63

ROKI KUC POL 2017 wałach srokata/kuc:137 F: Faraon
M: Różyna
K034668 B0102238S
115.

125

ROYAL MAGIC 18 DRP GER 2007 wałach ciemnogniada/kuc:143 F: Rashing Boy /
M: Marie / Magic Man
K032880 DE455870197907
116.

40

SANGUS Czysta Krew Arabska POL 2009 wałach siwa/mk:153 F: FS Bengali
M: Sajga
brak 509/2011
117.

53

SHADES OF GREY SP POL 2012 wałach siwa/176 F: Carlos Dz/Cantus
M: Nokia/Turbud Quirinus
K021927 616009580138112
118.

105

SKARBOSZ MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/0 F: Don Carlos
M: Sylistra
K021364 616006661705210
119.

9

SMYK KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:136 F: Szaman /
M: Sonia /
K023357 013610105408
120.

109

ŚNIEŻKA KUC POL 2014 klacz siwa/kuc:139 F: nn
M: nn
K034994 616999660250914
121.

139

SOUL HAN. POL 2014 wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Firenze / Ferragamo
K026013 DE 431318307314
122.

151

STAKKATO BOY BK HANN UKR 2013 wałach gniada/168 F: STAKKATO
M: ARGENTA BK
brak DE431312006213
123.

116

SYCYLIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/172 F: Farmer
M: Selena
K024056 616009640005313
124.

31

TERCET MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kara/163 F: Decybel I
M: Temida
K028627 616006570143812
125.

10

TOP EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 1999 wałach gniada/kuc:141 F: Nasty boy
M: Graefin-w
K005422 07487
126.

150

TRAST ANGEL HANNOVER UKR 18.01.2015 klacz gniada/167 F: Lomitas
M: Talija
Brak USH201500005
127.

64

TULLAHYLAND MARY JANE ISH IRL 2017 klacz siwa/165 F: Cruisings Ambassador / Cruising
M: Tullahyland Princess / Olympic Lux
K030738 372414020223905
128.

68

VHS ENTWEDER ODER OLD. POL 2007 wałach gniada/166 F: NN
M: NN
K011241 DE418181505207
129.

74

WENUS SP POL 2013 klacz jasnokasztanowata/mk:156 F: Karbon
M: Webka
K028126 616009661289613
130.

81

ZONULA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz siwa/163 F: Audan
M: Zafra
K034979 616006580188817
131.

123

ZUCCHERO Pełna Krew Angielska POL 2011 wałach ciemnogniada/169 F: Fast and Furious
M: Zarita
K026112 75/2013
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramczyk Amelia
KJ Wiktorowo
2022-08-12
Arczyńska Weronika
Stajnia Jawa
2022-08-13
2022-08-13
Banasik Julia
Stow. J. Stajnia Podolszyn
JUNIOR (69)
2022-08-12
1
2022-08-13
2022-08-14
Beczak Katarzyna
SSSK Koczargi Nowe
MISTER (17)
2022-08-12
1
2022-08-13
11
2022-08-14
1
Bieniek Barbara
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
MIŚKA (8)
2022-08-12
1
2022-08-13
3
2022-08-14
1
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
CORTAZAR (141)
2022-08-13
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-14
Bohdanowicz Konstancja Cecylia
INTERHR - JKS Poczernin Sp. z o. o.
2022-08-12
5
2022-08-13
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-12
Bonat Martyna
KJ Malowany Koń Mikołajew
2022-08-12
1
2022-08-13
2022-08-14
29
Byczkowska Zuzanna
KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
PASJA (120)
2022-08-12
1
2022-08-13
1
2022-08-14
1
Charzyńska Agata
KJ Aldragho
ELIZABETH (134)
2022-08-12
1
2022-08-13
4
2022-08-14
1
Chełmińska Nadia
KJ Chełmińscy
PERSJA (128)
2022-08-12
2022-08-12
2022-08-13
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-12
1
2022-08-13
2022-08-14
1
2022-08-12
1
2022-08-13
14
Ciechańska Olga
Brak
JASYR (111)
2022-08-12
26
2022-08-13
25
2022-08-14
25
Cieślak Marta
Kj Wiktorowo
ALADYN (90)
2022-08-13
21
2022-08-14
12
2022-08-12
1
Cwynar Monika
brak
SYCYLIA (116)
2022-08-12
23
2022-08-13
3
2022-08-14
18
Czerepińska Maria
Stow. J. Stajnia Podolszyn
2022-08-12
1
2022-08-13
2022-08-14
Czyżewska Hanna
BPK
2022-08-12
1
2022-08-13
2022-08-14
29
Dudziński Karol
Bez Przynależności Klubowej
KASSARI (101)
2022-08-12
1
2022-08-13
3
2022-08-14
1
Dzydzan Bohdan
STAKKATO'S Boy BK
2022-08-13
2022-08-14
Dzydzan Bohdan
UKR
2022-08-13
2022-08-14
Falkowska Kamila
SKJ Hawajka Majdan
2022-08-12
30
2022-08-13
13
2022-08-14
24
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-08-12
7
2022-08-12
4
2022-08-13
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-14
Filipowska Barbara
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
HORACY (47)
2022-08-12
1
2022-08-13
4
2022-08-14
1
Fronc Zuzanna
bpk
ŚNIEŻKA (109)
2022-08-12
1
2022-08-13
2022-08-14
Frydrych Emilia
KJ Wiktorowo
WENUS (74)
2022-08-12
1
2022-08-13
2022-08-14
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
BOGEMA (114)
2022-08-13
2022-08-13
MALTA (115)
2022-08-12
2
100
2022-08-12
5
2022-08-13
2022-08-13
Grochowska Wiktoria
KS Equiright Warszawa
2022-08-12
26
2022-08-13
16
2022-08-14
12
Hart Dyke Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-08-12
1
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-12
1
2022-08-13
2022-08-14
Janusz Zofia
AKADEMIA JEŹDZIECKA DAWIDY
2022-08-12
1
2022-08-13
2022-08-14
Januszewska Matylda
Sportowy Klub Jeździecki Hawajka
BANOVEY (127)
2022-08-12
1
2022-08-13
5
2022-08-14
1
Kaczmarczyk Hanna
KJ Wiktorowo
2022-08-12
1
2022-08-13
18
2022-08-14
12
Kaczmarczyk Lena
KJ Wiktorowo
2022-08-12
26
2022-08-13
7
2022-08-14
12
Kamińska Aleksandra
Sportowy KJ MPPM
2022-08-12
31
2022-08-13
30
2022-08-14
28
Karbowiak Julia
KJ Sielanka Warka
KAZAR (37)
2022-08-12
1
2022-08-13
7
2022-08-14
1
2022-08-12
1
2022-08-13
9
2022-08-14
Karczemny Mateusz
Bez Przynależności Klubowej
2022-08-12
8
2022-08-12
2022-08-13
2022-08-13
2022-08-14
Kazana Lena
BPK (MAZ)
2022-08-12
1
2022-08-13
18
2022-08-14
18
Kiper Kamila
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2022-08-12
1
2022-08-13
6
2022-08-14
1
Kołacz Maja
Stow. SSK Koczargi Nowe
2022-08-12
1
150
2022-08-12
5
2022-08-13
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-14
Kondzioła Elżbieta
BPK (MAZ)
NOMINACJA (152)
2022-08-13
2022-08-13
Kopczyńska Maja
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
LANTANI (77)
2022-08-12
1
2022-08-13
10
2022-08-14
1
Kostkowska Liliana
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2022-08-12
1
2022-08-13
10
2022-08-14
1
Kotulska Karolina
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2022-08-12
1
2022-08-13
2
2022-08-14
1
LADY GAGA (104)
2022-08-12
1
2022-08-13
15
2022-08-14
1
Kowalski Dominik
Klub Sportowy Equiright
2022-08-12
1
2022-08-13
21
2022-08-14
21
Król Łukasz
bpk
BROK (80)
2022-08-12
1
2022-08-13
19
2022-08-14
1
ZONULA (81)
2022-08-12
23
2022-08-13
15
2022-08-14
11
Kudelska Anna
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
DELICJA (60)
2022-08-13
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-14
Laskowska Lena
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
SMYK (9)
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-12
1
Laskowska Róża
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-08-12
1
2022-08-13
6
2022-08-14
1
2022-08-12
1
2022-08-13
1
2022-08-14
Laskowski Julian
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-08-12
1
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-12
1
2022-08-13
2022-08-14
Lemańska Aleksandra
Klub Jeździecki Wiktorowo
GROM (131)
2022-08-12
6
2022-08-12
2022-08-13
2022-08-13
Leonowicz Adrianna
KJ Wiktorowo
2022-08-12
1
2022-08-13
5
2022-08-14
1
Lomankiewicz Veronica
Stow. SSK Koczargi Nowe
2022-08-12
1
2022-08-13
11
2022-08-14
1
Marjańska Milena
Bez Przynależności Klubowej
MAMBA (65)
2022-08-12
32
2022-08-13
1
2022-08-14
26
Marjańska Paulina
BPK (MAZ)
PIRAT (66)
2022-08-13
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-14
Marszałek Filipek Alicja
BPK - MAZ
2022-08-12
1
2022-08-13
6
2022-08-14
1
K?RAT (145)
2022-08-13
8
2022-08-14
2022-08-12
11
Maruda Dominika
Sportowy KJ MPPM
LAOS (103)
2022-08-13
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-14
Mazurek Małgorzata
SSSK Koczargi Nowe
2022-08-12
25
2022-08-13
2022-08-14
Mikołajczak Matylda
KJ Wiktorowo
CHAD (133)
2022-08-12
9
2022-08-12
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-13
Miłoszewska Anna
St. J Stajnia Podolszyn
ROKI (63)
2022-08-12
1
2022-08-13
20
2022-08-14
12
Młotkiewicz Weronika
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2022-08-12
1
2022-08-13
2022-08-14
22
Moczkowska Carla
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-08-12
1
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-12
8
2022-08-13
2022-08-14
Moczkowska Mia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MENTOS (27)
2022-08-12
1
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-12
1
2022-08-13
11
2022-08-14
1
Molenda Natalia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2022-08-12
1
2022-08-13
22
2022-08-14
12
Mordzelewski Jan
St. J Stajnia Podolszyn
ETNA (7)
2022-08-12
1
2022-08-13
1
2022-08-14
1
2022-08-12
1
2022-08-13
9
2022-08-14
1
Moryto Małgorzata
BPK (MAZ)
2022-08-12
1
2022-08-13
4
2022-08-14
1
MALINKA (42)
2022-08-12
1
2022-08-13
2
2022-08-14
1
Mroczkowska Julia
SKJ Pony Power
FARANDI (83)
2022-08-12
1
2022-08-13
20
2022-08-14
20
Mrowiec Ola
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2022-08-12
1
2022-08-13
2
2022-08-14
1
Mysińska Hanna
Łebski Klub Jeździecki
MORENO (121)
2022-08-12
1
2022-08-13
12
2022-08-14
Naumienko Weronika
LKJ Klaudyn Kampinos
AKORD (110)
2022-08-12
24
2022-08-13
29
2022-08-14
27
Nowak Alicja
KJ Wiktorowo
DYSTANS (89)
2022-08-13
14
2022-08-14
1
2022-08-12
1
Nowak Julia
KJ Wiktorowo
2022-08-12
1
2022-08-13
24
2022-08-14
12
Oracz Łukasz
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
HERUBIN (88)
2022-08-12
1
2022-08-13
17
2022-08-14
11
Owczarek Lidia
LKJ „Klaudyn-Kampinos”
GRENADA (117)
2022-08-12
33
2022-08-13
28
2022-08-14
29
Palmowska Pola
SKJ Beckersport Laszczki
2022-08-12
1
2022-08-13
12
2022-08-14
1
Perkowska Magda
Stajnia Jawa
HITMAN (148)
2022-08-14
2022-08-14
Pieklak Anna
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
FRIDA (78)
2022-08-13
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-14
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
SOUL (139)
2022-08-12
3
50
2022-08-12
1
150
2022-08-13
2022-08-13
2022-08-14
Płuska Jaromir
St. Szkoła Sportów Konnych
SKARBOSZ (105)
2022-08-12
1
2022-08-13
6
2022-08-14
1
Potyra Alicja
SKJ Bobrowy Staw Augustuwek
2022-08-12
1
2022-08-13
5
2022-08-14
1
Potyra Maja
SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2022-08-12
1
2022-08-13
3
2022-08-14
1
Przeplasko Amelia
Stow. SSK Koczargi Nowe
FIGA (84)
2022-08-12
18
2022-08-13
13
2022-08-14
11
Puchacz Sandra
Klub Jeździecki Wiktorowo
ZUCCHERO (123)
2022-08-12
7
2022-08-12
2022-08-13
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-14
Pysarchuk Justyna
Lwów Ukraina
2022-08-13
2022-08-14
Pytko Wiktoria
BPK
DASTIN (135)
2022-08-12
24
2022-08-13
2022-08-14
33
Rembielińska Wiktoria
KJ Wiktorowo
ASESOR (147)
2022-08-13
2022-08-13
Ryczałek Emilia
Klub Jeździecki Malowany Koń
DORUS (4)
2022-08-12
1
2022-08-13
23
2022-08-14
12
Sabik Kołodziej Urszula
Stajnia Jawa
LIMBUTINA (140)
2022-08-14
2022-08-14
Sadowska Wiktoria
Stow. SSK Koczargi Nowe
FERRERO (87)
2022-08-12
1
2022-08-13
16
2022-08-14
11
Salamońska Julia
Brak
LUCERO (33)
2022-08-12
26
2022-08-13
8
2022-08-14
12
Siemińska Maria
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
FUGA (75)
2022-08-12
1
2022-08-13
26
2022-08-14
12
2022-08-12
34
2022-08-13
2022-08-14
29
Sieńko Krzysztof
Stow. SKJ Grobice
ELVIS (93)
2022-08-12
1
2022-08-13
5
2022-08-14
1
Skłodowska Julia
Stow. J. Stajnia Podolszyn
FARAON (44)
2022-08-12
1
2022-08-13
2022-08-14
1
Skoczylas Michalina
Stow. J. Stajnia Podolszyn
2022-08-12
11
2022-08-13
2
2022-08-14
10
Ślusarek Edmund
Bpk
2022-08-12
1
2022-08-13
9
2022-08-14
1
Stevnert Natalia
KJ Wiktorowo
NORENA (36)
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-14
2022-08-13
Świetlicka Joanna
Klub Jeździecki Wiktorowo
PAMELA (19)
2022-08-12
18
2022-08-13
10
2022-08-14
11
Świrska Wiktoria
KJ Wiktorowo
2022-08-12
4
2022-08-12
2022-08-13
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-12
4
2022-08-12
2
100
2022-08-13
2022-08-13
2022-08-14
Szałkow Maja
Bez Przynależności Klubowej
SANGUS (40)
2022-08-13
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-14
Szwajczewska Aleksandra
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
BORA (143)
2022-08-14
2022-08-14
2022-08-14
Tylicka Maja
KJ Wiktorowo
DAGMAR (92)
2022-08-13
19
2022-08-14
12
2022-08-12
1
Winnicka Katarzyna
KJ Wiktorowo
RAWDAT (122)
2022-08-12
2
100
2022-08-12
2022-08-13
2022-08-13
Wiśniewska Zofia
KU AZS Politechniki Warszawskiej
N'LUSI (94)
2022-08-12
1
2022-08-13
2
2022-08-14
1
Wójcik Agata
Ciechanowski Klub Jeździecki
2022-08-12
1
2022-08-13
27
2022-08-14
12
Wrzosek Wiktoria
BPK (MAZ)
HEROICZNY (112)
2022-08-13
2022-08-13
2022-08-13
2022-08-13
Wyszyńska Karolina
BPK (MAZ)
ROCO AK (51)
2022-08-12
1
2022-08-13
8
2022-08-14
1
Wytrykowska Aleksandra
BPK (MAZ)
EMI MK (35)
2022-08-12
2022-08-12
2022-08-13
2022-08-13
2022-08-14
Zakrzewska Maja
BPK - MAZ
2022-08-12
18
2022-08-13
GAJA (32)
2022-08-12
18
2022-08-13
1
2022-08-14
11
Zarzycka Paulina
KS Equiright
JOWISZ (119)
2022-08-12
1
2022-08-13
17
2022-08-14
17
Zawadzka Katarzyna
SKJ Beckersport Laszczki
2022-08-12
1
2022-08-13
4
2022-08-14
1
Zawadzka Małgorzata
Bez Przynależności Klubowej
TERCET (31)
2022-08-13
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-14
Zielińska Anna
SKJ Hawajka Majdan
2022-08-12
1
150
2022-08-12
3
2022-08-13
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-12
3
50
2022-08-12
6
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-13
Zientek Paulina
Klub Jeździecki Wiktorowo
2022-08-13
2022-08-13
Zubrzycka Paulina
Bpk maz
PERSHIM (136)
2022-08-12
18
2022-08-13
7
2022-08-14
11

Number of Riders: 188

Number of Horses: 131

The sum of prizes: 850.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl