Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
63 ACCEPTED 2022-08-05 21:54:48
2022-08-05 21:32:00
Magdalena Piskorska SOUL
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, 110 cm (art. 238.2..1.)
  • 1x 22/P/Konkurs nr 22, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3)
62 ACCEPTED 2022-08-05 12:45:50
2022-08-05 11:35:47
Maria Czerepińska CORBETT ZAGORKA
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
  • 1x 18/LL/Konkurs nr 18, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
61 ACCEPTED 2022-08-05 09:43:27
2022-08-05 09:32:35
Natalia Dragan LAPITA
  • 1x 23/N/Konkurs nr 23, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art.274.1.5.3) nagrody finansowe (400,300,200,100)
  • 1x 24/N1/Konkurs nr 24, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, (art. 238.2.2) nagrody finansowe (800,600,400,200,100,100)
60 ACCEPTED 2022-08-04 23:24:42
2022-08-04 23:10:44
Paulina Zientek BINGO
  • 1x 16/70 cm/Konkurs nr 16, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 17/80 cm/Konkurs nr 17, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
59 ACCEPTED 2022-08-04 23:24:47
2022-08-04 23:08:55
Paulina Zientek NOWALIJKA
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
58 ACCEPTED 2022-08-04 21:47:35
2022-08-04 21:14:26
Karolina Wyszyńska ROCO AK
  • 2x 18/LL/Konkurs nr 18, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
57 ACCEPTED 2022-08-04 11:35:25
2022-08-04 11:33:30
Anna Błaszczak CANDY
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
  • 1x 22/P/Konkurs nr 22, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3)
56 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-08-04 05:04:33
2022-08-04 00:11:20
Sandra Puchacz ZUCCHERO
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
  • 1x 18/LL/Konkurs nr 18, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
55 ACCEPTED 2022-08-04 10:39:52
2022-08-03 22:10:49
Izabela Dobrowolska DREAM LIFE Z
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 16/70 cm/Konkurs nr 16, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
54 ACCEPTED 2022-08-03 19:49:59
2022-08-03 19:34:46
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
53 ACCEPTED 2022-08-03 18:41:29
2022-08-03 18:32:16
Barbara Krawcewicz-Chaveriat FIREWORK CASS
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
52 ACCEPTED 2022-08-03 18:41:26
2022-08-03 18:10:55
Natalia Dzięgałło DYZIO
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
51 ACCEPTED 2022-08-03 12:40:01
2022-08-03 11:25:39
Urszula Sabik Kołodziej LIMBUTINA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
  • 1x 17/80 cm/Konkurs nr 17, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 18/LL/Konkurs nr 18, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
50 ACCEPTED 2022-08-03 07:59:40
2022-08-03 07:06:08
Wiktoria Wrzosek GERSHWIN H
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, 110 cm (art. 238.2..1.)
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, 120 cm (art. 238.2..1.)
49 ACCEPTED 2022-08-02 22:42:08
2022-08-02 21:57:11
Oliwia Zych SILVER MOON KF
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 15/60 cm/Konkurs nr 15, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
48 ACCEPTED 2022-08-02 21:59:51
2022-08-02 21:56:31
Oliwia Zych WENDY
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 16/70 cm/Konkurs nr 16, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
47 ACCEPTED 2022-08-02 21:59:44
2022-08-02 21:52:41
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, 110 cm (art. 238.2..1.)
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, 120 cm (art. 238.2..1.)
  • 1x 23/N/Konkurs nr 23, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art.274.1.5.3) nagrody finansowe (400,300,200,100)
  • 1x 24/N1/Konkurs nr 24, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, (art. 238.2.2) nagrody finansowe (800,600,400,200,100,100)
46 ACCEPTED 2022-08-02 21:46:45
2022-08-02 21:42:11
Nelly Żabowska-Żychowicz JUKATAN
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, 110 cm (art. 238.2..1.)
  • 1x 23/N/Konkurs nr 23, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art.274.1.5.3) nagrody finansowe (400,300,200,100)
45 ACCEPTED 2022-08-02 21:39:28
2022-08-02 21:35:29
Krzysztof Chodorski SMILE SL GR. E
  • 1x 1S/70 cm/Konkurs nr 1S Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2S/75 cm/Konkurs nr 2S Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 75 cm (art.238.1.2)
  • 1x 11S/80/85 cm/Konkurs nr 11S, Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, I,II Nawrót FINAŁU, wys. 80/85 cm (art.273.3.3.1)
44 ACCEPTED 2022-08-02 21:39:43
2022-08-02 21:33:46
Krzysztof Chodorski HIGHWAY
  • 1x 1S/70 cm/Konkurs nr 1S Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2S/75 cm/Konkurs nr 2S Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 75 cm (art.238.1.2)
  • 1x 11S/80/85 cm/Konkurs nr 11S, Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, I,II Nawrót FINAŁU, wys. 80/85 cm (art.273.3.3.1)
43 ACCEPTED 2022-08-02 15:11:39
2022-08-02 15:11:22
Iga Bojanowska MILLORD
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
42 ACCEPTED 2022-08-01 14:43:09
2022-08-01 14:18:46
Maja Tylicka DAGMAR
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 16/70 cm/Konkurs nr 16, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 17/80 cm/Konkurs nr 17, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
41 ACCEPTED 2022-08-01 05:19:18
2022-07-31 21:54:26
Marta Cieślak BAJAZYD AA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 16/70 cm/Konkurs nr 16, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 17/80 cm/Konkurs nr 17, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
40 ACCEPTED 2022-08-01 05:19:28
2022-07-31 18:11:45
Katarzyna Winnicka RAWDAT
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
39 ACCEPTED 2022-07-31 12:58:35
2022-07-31 12:06:47
Paulina Zientek NOWALIJKA 0
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 16/70 cm/Konkurs nr 16, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
38 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-31 12:06:02
2022-07-31 12:02:34
Matylda Mikołajczak CHAD
  • 2x 7 L/LIC/Konkurs nr 7 L, LICENCJA Seria A-KUCE, Seria B-Duże Konie
  • 2x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
  • 1x 20 L/LIC/Konkurs nr 20 L, LICENCJA Seria A-KUCE, Seria B-Duże Konie
37 ACCEPTED 2022-07-29 21:00:34
2022-07-29 20:26:30
Hanna Kościuch DYSTANS
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
  • 2x 18/LL/Konkurs nr 18, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
36 ACCEPTED 2022-07-29 21:00:57
2022-07-29 20:22:23
Jerzy Tomaszewicz KANTO
  • 1x 1S/70 cm/Konkurs nr 1S Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2S/75 cm/Konkurs nr 2S Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 75 cm (art.238.1.2)
  • 1x 11S/80/85 cm/Konkurs nr 11S, Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, I,II Nawrót FINAŁU, wys. 80/85 cm (art.273.3.3.1)
35 ACCEPTED 2022-07-29 21:01:04
2022-07-29 20:16:56
Oliwia Żołek RAJKA
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 17/80 cm/Konkurs nr 17, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
34 ACCEPTED 2022-08-03 13:53:18
2022-07-29 18:32:07
Karolina Pęczyńska ESTAMP
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
  • 1x 17/80 cm/Konkurs nr 17, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 18/LL/Konkurs nr 18, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
33 ACCEPTED 2022-08-05 21:21:25
2022-07-29 16:22:59
Emilia Frydrych WENUS
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
  • 1x 22/P/Konkurs nr 22, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3)
32 ACCEPTED 2022-07-29 13:12:49
2022-07-29 11:47:01
Justyna Kościuch FRYTKA
  • 1x 1S/70 cm/Konkurs nr 1S Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2S/75 cm/Konkurs nr 2S Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 75 cm (art.238.1.2)
  • 1x 11S/80/85 cm/Konkurs nr 11S, Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, I,II Nawrót FINAŁU, wys. 80/85 cm (art.273.3.3.1)
31 ACCEPTED 2022-07-29 13:13:02
2022-07-29 11:44:38
Patrycja Idzik HAWEŁKA
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 16/70 cm/Konkurs nr 16, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 17/80 cm/Konkurs nr 17, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
30 ACCEPTED 2022-07-29 13:13:12
2022-07-29 11:41:02
Magdalena Piskorska SOUL
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, 110 cm (art. 238.2..1.)
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
  • 1x 22/P/Konkurs nr 22, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3)
29 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-29 13:14:38
2022-07-29 11:39:29
Zuzanna Tylicka PLEYBOY
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
  • 1x 18/LL/Konkurs nr 18, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
28 ACCEPTED 2022-07-29 13:14:10
2022-07-29 11:38:10
Katarzyna Waśkiewicz ALADYN
  • 1x 1S/70 cm/Konkurs nr 1S Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2S/75 cm/Konkurs nr 2S Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 75 cm (art.238.1.2)
  • 1x 11S/80/85 cm/Konkurs nr 11S, Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, I,II Nawrót FINAŁU, wys. 80/85 cm (art.273.3.3.1)
27 ACCEPTED 2022-07-29 07:02:47
2022-07-28 21:40:51
Inga Grzybek COUPE DE BLUE
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
26 ACCEPTED 2022-07-30 14:27:58
2022-07-28 20:47:18
Julia Lewinson UTA
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, 120 cm (art. 238.2..1.)
  • 1x 11/N1/Konkurs nr 11, klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, (art. 238.2.2)
  • 1x 23/N/Konkurs nr 23, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art.274.1.5.3) nagrody finansowe (400,300,200,100)
  • 1x 24/N1/Konkurs nr 24, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, (art. 238.2.2) nagrody finansowe (800,600,400,200,100,100)
25 ACCEPTED 2022-07-28 19:32:33
2022-07-28 19:17:25
Julia Lewinson OURAGAN WM
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
24 ACCEPTED 2022-07-28 19:32:36
2022-07-28 19:16:52
Aleksandra Stencel OURAGAN WM
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 17/80 cm/Konkurs nr 17, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
23 ACCEPTED 2022-07-28 19:32:50
2022-07-28 19:12:30
Julia Lewinson RARARA VAN DE LENTAMEL
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, 110 cm (art. 238.2..1.)
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
  • 1x 22/P/Konkurs nr 22, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3)
22 ACCEPTED 2022-07-28 19:35:17
2022-07-28 19:11:46
Matylda Godlewska CHANTALL VAN DE CALIDRIO
  • 2x 7 L/LIC/Konkurs nr 7 L, LICENCJA Seria A-KUCE, Seria B-Duże Konie
  • 2x 20 L/LIC/Konkurs nr 20 L, LICENCJA Seria A-KUCE, Seria B-Duże Konie
21 ACCEPTED 2022-07-28 14:08:51
2022-07-28 13:46:52
Zdzisław Urban GALOBET
  • 1x 1Z/90 cm/Konkurs nr 1Z Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2Z/95 cm/Konkurs nr 2Z Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 95 cm (art.238.1.2)
  • 1x 12Z/100/105 cm/Konkurs nr 11Z, Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, I,II Nawrót FINAŁU, wys. 100/105 cm (art.273.3.3.1)
20 ACCEPTED 2022-07-27 16:15:03
2022-07-27 14:14:03
Justyna Nagórka DORATO
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
19 ACCEPTED 2022-07-27 16:15:07
2022-07-27 14:13:29
Weronika Wierzbicka MILANO
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
18 ACCEPTED 2022-07-27 16:15:09
2022-07-27 14:12:43
Amelia Warabieda GIZELA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
17 ACCEPTED 2022-07-27 07:39:22
2022-07-26 19:35:54
Hanna Kaczmarczyk VHS ENTWEDER ODER
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 17/80 cm/Konkurs nr 17, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 18/LL/Konkurs nr 18, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
16 ACCEPTED 2022-07-27 07:39:26
2022-07-26 19:35:21
Lena Kaczmarczyk HONDURAS ZK
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 17/80 cm/Konkurs nr 17, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 18/LL/Konkurs nr 18, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
15 ACCEPTED 2022-07-25 14:40:47
2022-07-25 12:26:58
Agata Wójcik TOP EWITA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
14 ACCEPTED 2022-07-25 05:12:24
2022-07-24 22:19:01
Łukasz Król BROK
  • 1x 17/80 cm/Konkurs nr 17, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 18/LL/Konkurs nr 18, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
13 ACCEPTED 2022-07-25 05:12:28
2022-07-24 22:18:03
Łukasz Król ZONULA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
12 ACCEPTED 2022-07-25 05:12:56
2022-07-24 22:13:12
Aleksandra Lemańska GROM
  • 2x 7 L/LIC/Konkurs nr 7 L, LICENCJA Seria A-KUCE, Seria B-Duże Konie
  • 2x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
11 ACCEPTED 2022-07-25 05:13:03
2022-07-24 17:29:35
Maja Wiertlewska HILDA
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 16/70 cm/Konkurs nr 16, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 17/80 cm/Konkurs nr 17, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
10 ACCEPTED 2022-08-05 21:14:52
2022-07-24 13:48:43
Karolina Maksymow WIZARD MK
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
  • 1x 17/80 cm/Konkurs nr 17, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 18/LL/Konkurs nr 18, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
9 ACCEPTED 2022-08-04 18:34:55
2022-07-24 13:46:41
Zofia Chrzanowska JESTRIA
  • 2x 5/LL/Konkurs nr 5, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
  • 2x 18/LL/Konkurs nr 18, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
8 ACCEPTED 2022-08-05 22:09:45
2022-07-24 13:46:15
Maja Zakrzewska MŁODY JAPE
  • 2x 5/LL/Konkurs nr 5, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
7 ACCEPTED 2022-08-03 06:42:35
2022-07-24 13:45:27
Aleksandra Wytrykowska EMI MK
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, 110 cm (art. 238.2..1.)
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, 120 cm (art. 238.2..1.)
6 ACCEPTED 2022-08-03 06:42:42
2022-07-24 13:44:04
Karol Dudziński KASSARI
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 17/80 cm/Konkurs nr 17, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 18/LL/Konkurs nr 18, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
5 ACCEPTED 2022-07-22 12:49:04
2022-07-22 12:33:34
Waleria Pawlak KINGSTON
  • 1x 1Z/90 cm/Konkurs nr 1Z Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2Z/95 cm/Konkurs nr 2Z Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 95 cm (art.238.1.2)
  • 2x 12Z/100/105 cm/Konkurs nr 11Z, Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, I,II Nawrót FINAŁU, wys. 100/105 cm (art.273.3.3.1)
4 ACCEPTED 2022-08-04 10:39:26
2022-07-20 13:16:46
Jacek Kowerski EVENTING DREAM
  • 1x 1Z/90 cm/Konkurs nr 1Z Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2Z/95 cm/Konkurs nr 2Z Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 95 cm (art.238.1.2)
  • 1x 12Z/100/105 cm/Konkurs nr 11Z, Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, I,II Nawrót FINAŁU, wys. 100/105 cm (art.273.3.3.1)
3 ACCEPTED 2022-07-16 19:26:44
2022-07-16 18:55:01
Zbigniew Krasowski DELILAH
  • 1x 1Z/90 cm/Konkurs nr 1Z Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2Z/95 cm/Konkurs nr 2Z Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 95 cm (art.238.1.2)
  • 1x 12Z/100/105 cm/Konkurs nr 11Z, Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, I,II Nawrót FINAŁU, wys. 100/105 cm (art.273.3.3.1)
2 ACCEPTED 2022-07-31 12:01:43
2022-07-15 13:39:10
Marta Kulesza HELIOS
  • 1x 1S/70 cm/Konkurs nr 1S Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2S/75 cm/Konkurs nr 2S Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 75 cm (art.238.1.2)
  • 1x 11S/80/85 cm/Konkurs nr 11S, Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, I,II Nawrót FINAŁU, wys. 80/85 cm (art.273.3.3.1)
1 ACCEPTED 2022-08-03 12:40:07
2022-07-15 13:38:24
Monika Kulesza LOWERBORDER'S LISA
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 16/70 cm/Konkurs nr 16, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 17/80 cm/Konkurs nr 17, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Błaszczak Anna BPK - MAZ
S
O014500
2. Błaszczak Anna BPK - MAZ
S
O014500
3. Bojanowska Iga Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy Kucyk Serock
2010 (JM.)
O075221
4. Bojanowska Iga Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy Kucyk Serock
2010 (JM.)
O075221
5. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
S
O026797
6. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
S
O026797
7. Chodorski Krzysztof St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O013608
8. Chodorski Krzysztof St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O013608
9. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O026640
10. Cieślak Marta Kj Wiktorowo
2009 (JM.)
brak
11. Cieślak Marta Kj Wiktorowo
2009 (JM.)
O062170
12. Czerepińska Maria Stow. J. Stajnia Podolszyn
2009 (JM.)
O063817
13. Czerepińska Maria Stow. J. Stajnia Podolszyn
2009 (JM.)
O063817
14. Dobrowolska Izabela Klub Jeździecki Dworek
S
brak
15. Dragan Natalia Fundacja Horse Sport Warszawa
2003 (MJ.)
O048865
16. Dragan Natalia Fundacja Horse Sport Warszawa
2003 (MJ.)
O048865
17. Dudziński Karol Bez Przynależności Klubowej
O077176
18. Dzięgałło Natalia brak
2005 (J.)
brak
19. Dzięgałło Natalia brak
2005 (J.)
brak
20. Frydrych Emilia KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O058777
21. Godlewska Matylda BPK
2006 (J.)
O055574
22. Godlewska Matylda BPK
2006 (J.)
O055574
23. Grzybek Inga BPK
S
O063803
24. Grzybek Inga BPK
S
O063803
25. Idzik Patrycja KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
brak
26. Idzik Patrycja KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
brak
27. Kaczmarczyk Hanna KJ Wiktorowo
2010 (JM.)
brak
28. Kaczmarczyk Hanna KJ Wiktorowo
2010 (JM.)
O061554
29. Kaczmarczyk Lena KJ Wiktorowo
2010 (JM.)
Brak
30. Kaczmarczyk Lena KJ Wiktorowo
2010 (JM.)
O061553
31. Karczemny Mateusz Bez Przynależności Klubowej
S
O046675
32. Kondzioła Elżbieta BPK (MAZ)
S
O002129
33. Kondzioła Elżbieta BPK (MAZ)
S
O002129
34. Kościuch Hanna KJ Wiktorowo
2006 (J.)
brak
35. Kościuch Hanna KJ Wiktorowo
2006 (J.)
brak
36. Kościuch Justyna KJ Wiktorowo
S
brak
37. Kościuch Justyna KJ Wiktorowo
S
brak
38. Kowerski Jacek JKS Dako Galant Skibno
S
O000288
39. Krasowski Zbigniew KJ DWOREK
S
O021903
40. Krawcewicz-Chaveriat Barbara Bez Przynależności Klubowej
S
None
41. Krawcewicz-Chaveriat Barbara Bez Przynależności Klubowej
S
None
42. Król Łukasz bpk
S
brak
43. Król Łukasz bpk
S
brak
44. Kulesza Marta KJ Humorek
S
O058365
45. Kulesza Monika KJ Humorek Krawcowizna
2012 (Mł.)
O063686
46. Kuran Weronika KJ Wiktorowo
S
O031808
47. Lemańska Aleksandra Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O048647
48. Lemańska Aleksandra Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O048647
49. Lewinson Julia Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2004 (J.)
O056047
50. Lewinson Julia Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2004 (J.)
O056047
51. Maksymow Karolina BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O053634
52. Mikołajczak Matylda KJ Wiktorowo
S
O055607
53. Mikołajczak Matylda KJ Wiktorowo
S
O055607
54. Nagórka Justyna UKS Kucyk Serock
2006 (J.)
O048642
55. Nagórka Justyna UKS Kucyk Serock
2006 (J.)
O048642
56. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
57. Pawlak Waleria Stow. Sportowe Golden Horse Koryta
S
O018988
BOJ
58. Pęczyńska Karolina JKS Karolina
S
O003975
59. Pęczyńska Karolina JKS Karolina
S
O003975
60. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (MJ.)
O032979
61. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (MJ.)
O032979
62. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (MJ.)
O032979
63. Puchacz Sandra Klub Jeździecki Wiktorowo
S
brak
64. Puchacz Sandra Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O035229
65. Sabik Kołodziej Urszula Stajnia Jawa
S
Brak
66. Sabik Kołodziej Urszula Stajnia Jawa
S
Brak
67. Stencel Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2006 (J.)
O065250
68. Stencel Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2006 (J.)
O065250
69. Tomaszewicz Jerzy KJ Wiktorowo
S
brak
70. Tomaszewicz Jerzy KJ Wiktorowo
S
brak
71. Tylicka Maja KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
Brak
72. Tylicka Maja KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O064843
73. Tylicka Zuzanna Klub Jeździecki Wiktorowo
2002 (MJ.)
O041230
74. Tylicka Zuzanna Klub Jeździecki Wiktorowo
2002 (MJ.)
O041230
75. Urban Zdzisław KJ Strzała Krubiczew
S
O002983
76. Urban Zdzisław KJ Strzała Krubiczew
S
O002983
77. Warabieda Amelia St. Uczniowski KS Kucyk Serock
2011 (Mł.)
O061914
78. Warabieda Amelia St. Uczniowski KS Kucyk Serock
2011 (Mł.)
O061914
79. Waśkiewicz Katarzyna KJ Wiktorowo
S
O059201
80. Waśkiewicz Katarzyna KJ Wiktorowo
S
O059201
81. Wiertlewska Maja bpk
2008 (JM.)
0066480
82. Wierzbicka Weronika Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy Kucyk Serock
2007 (JM.)
O060099
83. Wierzbicka Weronika Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy Kucyk Serock
2007 (JM.)
O060099
84. Winnicka Katarzyna KJ Wiktorowo
2009 (JM.)
O062534
85. Winnicka Katarzyna KJ Wiktorowo
2009 (JM.)
O062534
86. Wójcik Agata Ciechanowski Klub Jeździecki
2009 (JM.)
Brak
87. Wójcik Agata Ciechanowski Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O061806
88. Wrzosek Wiktoria BPK (MAZ)
S
O018995
89. Wrzosek Wiktoria BPK (MAZ)
S
O018995
90. Wyszyńska Karolina BPK (MAZ)
2004 (J.)
O064529
91. Wyszyńska Karolina BPK (MAZ)
2004 (J.)
O064529
92. Wytrykowska Aleksandra BPK (MAZ)
2006 (J.)
O049769
93. Żabowska-Żychowicz Nelly KJ Wiktorowo
2006 (J.)
O042910
94. Żabowska-Żychowicz Nelly KJ Wiktorowo
2006 (J.)
O042910
10262035
95. Zakrzewska Maja BPK - MAZ
2007 (JM.)
O062976
96. Zientek Paulina Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O050103
97. Zientek Paulina Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O050103
98. Zientek Paulina KJ Wiktorowo
S
O050103
99. Żołek Oliwia KJ Wiktorowo
2005 (J.)
O059198
100. Żołek Oliwia KJ Wiktorowo
2005 (J.)
O059198
101. Zych Oliwia Kj Aromer
2003 (MJ.)
O047932
102. Zych Oliwia Kj Aromer
2003 (MJ.)
O047932
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

46

ALADYN SP POL 2008 wałach gniada/163 F: Eldorado
M: Alana
K035034 616 009 64 00202 08
2.

53

BAJAZYD AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/164 F: Dżihad
M: Bakera
brak 616 006 58 02469 16
3.

73

BINGO ISH POL 2011 wałach gniada/175 F: x
M: x
x x
4.

27

BROK WIELKOPOLSKA POL 2007 wałach srokata/168 F: Daniel
M: Bastylia
K032226 POL007610185907
5.

71

CANDY SP POL 2009 wałach kara/166 F: Ever for Pleasure / Espri
M: Cena / Robin Hood
K030529 PL 616 009 66 14028 09
6.

51

CHAD XX POL 2016 wałach gniada/175 F: Enjoy The Silence
M: Chelsea
K035013 616 POL 16008850T
7.

40

CHANTALL VAN DE CALIDRIO MEKL. POL 2014 wałach siwa/170 F: Calido / Cantus
M: Gitana / Goldstern
K025006 DE427270209514
8.

76

CORBETT ZAGORKA DWB DEN 2013 wałach gniada/kuc:148 F: Come Back II / Cor de la Bryere
M: Vestergaardens Regina / Ratio
K028542 208333201302933
9.

41

COUPE DE BLUE OLDENBURSKA POL 2015 klacz siwa/160 F: Coupie
M: Chacca
K031621 DE 418181054915
10.

55

DAGMAR SP POL 2013 wałach gniada/160 F: Zafonium
M: Dangaria
K032735 616 999 59 00254 13
11.

23

DELILAH M POL 2010 Klacz gniada/165 F: AWANS
M: DECYBELA
K016373 6160060050610
12.

34

DORATO TYP POGRUBIANY POL 2015 wałach kara/175 F: Asan
M: Balia
K034950 616999530164315
13.

69

DREAM LIFE Z Z POL 2017 wałach kasztanowata/178 F: Diamant De Semilly
M: Lacomme
BRAK 056015Z55491719
14.

48

DYSTANS XX POL 2013 wałach gniada/165 F: Ecosse
M: Desert Dabby
K035014 616POL13008088T
15.

66

DYZIO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach kasztanowata/165 F: Bartnik
M: Delicja
brak 616009510231309
16.

8

EMI MK SP POL 2011 klacz siwa/160 F: Bajou Du Rouet
M: Echeveria / Landos
K026043 616098200077292
17.

6

ESCORDIA MK SP POL 2015 klacz siwa/162 F: Bolero De Ravel
M: Emi MK
K035015 616009600195015
18.

18

ESTAMP MŁP POL 2012 Wałach gniada F: San Luis
M: Ekspansja JP
brak
19.

24

EVENTING DREAM SP POL 2010 Wałach gniada F: Ekwador / Heraldik
M: Ratina A / Riccione
K017754 616009640098510
20.

67

FIREWORK CASS Klusak Francuski POL 2015 gelding bay/mk:155 F: Next Kinney
M: Qualite
No 033953
21.

43

FRYTKA TYP SZLACHETNY POL 2006 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
brak
22.

37

GALOBET KWPN POL 2011 wałach kasztanowata/168 F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Ulmerette / Voltaire
K019622 528003201110003
23.

63

GERSHWIN H BAWARSKA POL 2010 wałach gniada/160 F: Gambrinus son
M: Cara
K019699 DE 481810035710
24.

36

GIZELA KUC POL 2010 klacz srokata/kuc:134 F: nn /
M: Gabi AS / Rokset
K023968 616999580284510
25.

29

GROM MAŁY KOŃ POL 2016 wałach gniada/mk:mk:mk:1 F: Brego
M: Gloria
K030887 616999661099816
26.

44

HAWEŁKA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/kuc:148 F: Bekas
M: Habarin Jema po Bajt
K032736 616006660287309
27.

4

HELIOS SP POL 2005 Wałach siwa/162 F: CORDE
M: HERA
K009529 POL 009 66 01104 05
28.

58

HIGHWAY SP POL 2009 Wałach siwa F: Convoi / Contender
M: Hiacynta / Grand As
K013836 POL009520014109
29.

30

HILDA HAFLINGER POL 2011 klacz kasztanowata/mk:145 F: Aquarell
M: Heidi
brak DE 455-6701970-11
30.

60

HIP HOP SP POL 2006 wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
K010615 POL009600061006
31.

33

HONDURAS ZK SP POL 2014 wałach gniada/165 F: ---
M: ----
K026870 6160095910247
32.

26

JESTRIA MAŁOPOLSKA POL 2018 klacz siwa/165 F: Audan
M: Junona
brak 616006660968418
33.

59

JUKATAN SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Contender Son / Contender
M: Jacnia / Garnizon
K030232 616009600156814
34.

49

KANTO WLKP POL 2008 wałach kara/170 F: Herkules
M: Kantra
brak POL 007 61 01163 08
35.

9

KASSARI SP POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: Rhytmus S
M: Kalahari
K035038 .
36.

25

KINGSTON SP POL 2012 wałach gniada/165 F: Sword
M: Karenina/Baloubet du Rouet
K032586 A0021351S
37.

75

LAPITA SP POL 2014 klacz gniada/166 F: Ludger
M: Lady Lena
K025042 616009610173614
38.

64

LIMBUTINA Holsteiner Warmblut POL 2003 klacz kasztanowata/167 F: Limbus
M: Grace III
brak DE 421000138103
39.

5

LOWERBORDER'S LISA NEW FOREST PONY POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:139 F: Kantje's Ronaldo
M: Lowerborder's Selester
K033426 528018020082329
40.

35

MILANO TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach gniada/mk:mk:mk:1 F: Ekier
M: Mazuria
K023969 616999580603510
41.

56

MILLORD SP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Luron / Guidam
M: Mika W / Carlon
K030014 009660019793
42.

7

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA) /
M: Młoda Panna / Who Knows
K019250 616POL10007028T
43.

68

NOMINACJA SP POL 2004 klacz siwa/162 F: Hartland / Czad
M: Naomi / Eremita
K014127 616009661641004
44.

74

NOWALIJKA KUC AFG x klacz bułana/kuc:x F: x
M: x
x x
45.

52

NOWALIJKA 0 KONIK POLSKI POL 2013 klacz myszata/kuc:139 F: Metys
M: Nisza M
brak 616 011 60 00525 13
46.

38

OURAGAN WM DSP POL 2014 Wałach kasztanowata// F: Czarownik
M: Oceana WM
K028543 /
47.

16

PLEYBOY MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada F: Berlin Bej
M: Petra
K032734
48.

50

RAJKA SP POL 2009 klacz gniada/174 F: Orańczyk
M: Ryza
brak 616 009 67 00776 09
49.

39

RARARA VAN DE LENTAMEL BWP BEL 2017 wałach skarogniada/- F: Di Cantero van ter Hulst Z
M: Harmonie de Briel D'or
K030448 -
50.

54

RAWDAT SP POL 2009 wałach ciemnokasztanowata/173 F: Moravia
M: Jedwabna / Country Club
K014537 POL009670021509
51.

72

ROCO AK WLKP POL 2015 klacz ciemnogniada/164 F: Contendus / Contender
M: Romina AK / Romeo Des Vaux
K027369 616007610107115
52.

62

SILVER MOON KF Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach siwa/160 F: Number One
M: Saint Lucia
Brak A0001875S
53.

57

SMILE SL GR. E SP POL 2011 klacz kasztanowata/mk:155 F: ZINEDINE
M: SABENA
BRAK 616009661461411
54.

45

SOUL HAN. POL 2014 wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Firenze / Ferragamo
K026013 DE431318307314
55.

78

SOUL HAN. POL 2014 wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Firenze / Ferragamo
K026013 DE 431318307314
56.

31

TOP EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 1999 wałach gniada/kuc:141 F: Nasty boy
M: Graefin-w
K005422 07487
57.

42

UTA SP POL 2013 klacz gniada/- F: Zambesi
M: U Cassara
K024614 616009510253713
58.

32

VHS ENTWEDER ODER OLD. POL 2007 wałach gniada/166 F: NN
M: NN
K011241 DE418181505207
59.

61

WENDY SP POL 2012 klacz ciemnogniada/173 F: Karbit
M: Wenus
K027222 616009520056812
60.

77

WENUS SP POL 2013 Klacz kasztanowata/mk:158 F: Karbon
M: Webka
K028126
61.

47

WENUS SP POL 2013 klacz jasnokasztanowata/mk:156 F: Karbon
M: Webka
K028126 616009661289613
62.

65

WIZARD MK Polski Koń Sportowy POL 2017 wałach skarogniada/170 F: Rash
M: W.Charon
brak 616009600224717
63.

28

ZONULA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz siwa/163 F: Audan
M: Zafra
K034979 616006580188817
64.

70

ZUCCHERO Pełna Krew Angielska POL 2011 wałach ciemnogniada/169 F: Fast and Furious
M: Zarita
K026112 75/2013
Rider Club
Competition
Prize
Wytrykowska Aleksandra BPK (MAZ)
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Błaszczak Anna
BPK - MAZ
CANDY (71)
2022-08-07
4
2022-08-07
2
Bojanowska Iga
Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy Kucyk Serock
MILLORD (56)
2022-08-06
1
2022-08-06
8
Celska Olga
SKJ Beckersport Raszyn
HIP HOP (60)
2022-08-06
4
2022-08-06
3
2022-08-07
2
2022-08-07
2
Chodorski Krzysztof
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
2022-08-06
1
2022-08-06
2022-08-07
1
2022-08-07
11
HIGHWAY (58)
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
1
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
JESTRIA (26)
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
2022-08-07
Cieślak Marta
Kj Wiktorowo
2022-08-06
1
2022-08-06
2022-08-07
1
2022-08-07
11
Czerepińska Maria
Stow. J. Stajnia Podolszyn
2022-08-07
9
2022-08-07
3
Dobrowolska Izabela
Klub Jeździecki Dworek
2022-08-07
1
2022-08-06
9
2022-08-06
6
Dragan Natalia
Fundacja Horse Sport Warszawa
LAPITA (75)
2022-08-07
3
2022-08-07
1
Dudziński Karol
Bez Przynależności Klubowej
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
14
Dzięgałło Natalia
brak
DYZIO (66)
2022-08-06
2022-08-06
1
Frydrych Emilia
KJ Wiktorowo
WENUS (47)
2022-08-07
1
2022-08-07
3
WENUS (77)
2022-08-06
2
2022-08-06
Giernatowska Iwona
Łebski Klub Jeździecki
DIMA (17)
2022-08-06
7
2022-08-06
3
2022-08-07
5
MORENO (20)
2022-08-06
6
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
1
Godlewska Matylda
BPK
2022-08-06
1
2022-08-06
2022-08-07
2022-08-07
7
Grzybek Inga
BPK
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
Idzik Patrycja
KJ Wiktorowo
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
2022-08-07
1
2022-08-07
15
Kaczmarczyk Hanna
KJ Wiktorowo
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
6
Kaczmarczyk Lena
KJ Wiktorowo
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
7
Kościuch Hanna
KJ Wiktorowo
DYSTANS (48)
2022-08-06
1
2022-08-06
2
2022-08-07
5
2022-08-07
Kościuch Justyna
KJ Wiktorowo
FRYTKA (43)
2022-08-06
1
2022-08-06
5
2022-08-07
6
Kowerski Jacek
JKS Dako Galant Skibno
2022-08-06
1
2022-08-06
3
2022-08-07
1
Krasowski Zbigniew
KJ DWOREK
DELILAH (23)
2022-08-06
3
2022-08-06
4
2022-08-07
3
Krawcewicz-Chaveriat Barbara
Bez Przynależności Klubowej
2022-08-06
1
2022-08-06
1
Król Łukasz
bpk
BROK (27)
2022-08-07
15
2022-08-07
ZONULA (28)
2022-08-06
1
Kulesza Marta
KJ Humorek
HELIOS (4)
2022-08-06
1
2022-08-06
6
2022-08-07
2
Kulesza Monika
KJ Humorek Krawcowizna
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
1
Kuran Weronika
KJ Wiktorowo
2022-08-07
11
Lemańska Aleksandra
Klub Jeździecki Wiktorowo
GROM (29)
2022-08-06
4
2022-08-06
1
2022-08-07
2022-08-07
9
Lewinson Julia
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2022-08-06
13
2022-08-06
1
2022-08-06
2022-08-07
4
2022-08-06
2022-08-07
6
UTA (42)
2022-08-07
4
2022-08-07
3
Maksymow Karolina
BPK (MAZ)
2022-08-06
11
2022-08-07
11
2022-08-07
12
2022-08-06
6
Mikołajczak Matylda
KJ Wiktorowo
CHAD (51)
2022-08-06
4
2022-08-06
3
2022-08-07
5
2022-08-07
Nagórka Justyna
UKS Kucyk Serock
DORATO (34)
2022-08-06
2022-08-06
Pawlak Waleria
Stow. Sportowe Golden Horse Koryta
2022-08-06
4
2022-08-06
2
2022-08-07
4
Pęczyńska Karolina
JKS Karolina
ESTAMP (18)
2022-08-06
1
2022-08-06
3
2022-08-07
1
2022-08-07
10
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
SOUL (45)
2022-08-06
2
2022-08-07
1
2022-08-07
5
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
SOUL (78)
2022-08-06
1
Puchacz Sandra
Klub Jeździecki Wiktorowo
2022-08-06
5
2022-08-06
3
2022-08-07
8
2022-08-07
Sabik Kołodziej Urszula
Stajnia Jawa
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
3
Stencel Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2022-08-06
11
2022-08-07
11
2022-08-07
13
Tomaszewicz Jerzy
KJ Wiktorowo
KANTO (49)
2022-08-06
1
2022-08-06
4
2022-08-07
4
Tylicka Maja
KJ Wiktorowo
DAGMAR (55)
2022-08-06
1
2022-08-06
15
2022-08-07
1
2022-08-07
1
Tylicka Zuzanna
Klub Jeździecki Wiktorowo
PLEYBOY (16)
2022-08-06
4
2022-08-06
4
2022-08-07
2
2022-08-07
Urban Zdzisław
KJ Strzała Krubiczew
GALOBET (37)
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
2
Warabieda Amelia
St. Uczniowski KS Kucyk Serock
GIZELA (36)
2022-08-06
1
2022-08-06
14
Waśkiewicz Katarzyna
KJ Wiktorowo
ALADYN (46)
2022-08-06
1
2022-08-06
2
2022-08-07
3
Wiertlewska Maja
bpk
HILDA (30)
2022-08-06
2022-08-06
1
2022-08-07
12
2022-08-07
17
Wierzbicka Weronika
Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy Kucyk Serock
MILANO (35)
2022-08-06
2022-08-06
Winnicka Katarzyna
KJ Wiktorowo
RAWDAT (54)
2022-08-06
7
2022-08-06
2022-08-07
4
2022-08-07
2
Wójcik Agata
Ciechanowski Klub Jeździecki
2022-08-06
1
2022-08-06
1
Wrzosek Wiktoria
BPK (MAZ)
2022-08-06
2022-08-06
Wyszyńska Karolina
BPK (MAZ)
ROCO AK (72)
2022-08-07
8
2022-08-07
Wytrykowska Aleksandra
BPK (MAZ)
EMI MK (8)
2022-08-06
1
300
2022-08-06
2
2022-08-07
2022-08-07
Żabowska-Żychowicz Nelly
KJ Wiktorowo
JUKATAN (59)
2022-08-06
3
2022-08-07
1
Zakrzewska Maja
BPK - MAZ
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
1
2022-08-07
Zientek Paulina
Klub Jeździecki Wiktorowo
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
1
2022-08-07
1
Zientek Paulina
KJ Wiktorowo
BINGO (73)
2022-08-07
1
2022-08-07
11
2022-08-06
1
2022-08-06
1
Żołek Oliwia
KJ Wiktorowo
RAJKA (50)
2022-08-06
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
1
Zych Oliwia
Kj Aromer
WENDY (61)
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-06
2
2022-08-07
2022-08-07
1

Number of Riders: 102

Number of Horses: 64

The sum of prizes: 300.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl