Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
37 ACCEPTED 2022-06-26 09:59:45
2022-06-25 20:44:51
Basia Kraska RIKO
  • 2x 3/40-50 cm/HOBBY HORSE PARTY L - wysokość przeszkód 40-50 cm (9-11 lat)
36 ACCEPTED 2022-06-25 15:39:33
2022-06-25 15:38:38
Kaja Wrzesień RÓŻA
  • 2x 2/20-30 cm/HOBBY HORSE PARTY LL - wysokość przeszkód 20-30 cm (6-8 lat)
35 ACCEPTED 2022-06-25 15:39:35
2022-06-25 15:34:43
Julia Wrzesień WOLF'S MORITZ "V
  • 2x 3/40-50 cm/HOBBY HORSE PARTY L - wysokość przeszkód 40-50 cm (9-11 lat)
34 ACCEPTED 2022-06-25 15:39:36
2022-06-25 15:04:42
Mila Kossakowska BLINK
  • 2x 1/10-20 cm/HOBBY HORSE PARTY mini LL - wysokość przeszkód 10-20 cm (do 5 lat z pomocą opiekuna)
33 ACCEPTED 2022-06-24 09:54:44
2022-06-24 09:23:17
Laura Górnikowska MARZYCIEL
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/Poziom N/Konkurs nr 4 - Classic Pleasure - Poziom N
  • 1x 6/L-1/Konkurs nr 6 - Ujeżdżenie - L-1
32 ACCEPTED 2022-06-24 08:19:43
2022-06-24 07:57:03
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 2x 2/80 cm/Konkurs nr 2 - Skoki - mini LL 80 cm, zwykły (art. 238.2.1)
31 ACCEPTED 2022-06-24 05:52:19
2022-06-24 03:55:15
Maja Jadachowska PIANOLA PLAYER
  • 2x 2/80 cm/Konkurs nr 2 - Skoki - mini LL 80 cm, zwykły (art. 238.2.1)
30 ACCEPTED 2022-06-24 05:52:20
2022-06-23 22:40:01
Nella Pęśko NELLEKE
  • 1x 6/L-1/Konkurs nr 6 - Ujeżdżenie - L-1
29 ACCEPTED 2022-06-23 15:33:18
2022-06-23 14:22:29
Maciej Wróblewski MORA 31
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
28 ACCEPTED 2022-06-23 04:27:06
2022-06-22 23:57:47
Antonina Klukowska ELFED
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L-1/Konkurs nr 6 - Ujeżdżenie - L-1
27 ACCEPTED 2022-06-23 04:27:02
2022-06-22 23:54:08
Julia Michalska ZINADIN
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L-1/Konkurs nr 6 - Ujeżdżenie - L-1
26 ACCEPTED 2022-06-22 21:51:04
2022-06-22 21:40:15
Edyta Ciara MINDEN
  • 1x 5/Poziom N/Konkurs nr 5 - Hunter Pleasure - Poziom N
  • 1x 6/L-1/Konkurs nr 6 - Ujeżdżenie - L-1
25 ACCEPTED 2022-06-22 21:51:06
2022-06-22 21:39:38
Amelia Wiącek EDINET
  • 1x 5/Poziom N/Konkurs nr 5 - Hunter Pleasure - Poziom N
  • 1x 6/L-1/Konkurs nr 6 - Ujeżdżenie - L-1
24 ACCEPTED 2022-06-22 21:51:09
2022-06-22 21:38:58
Iwona Wiącek MINDEN
  • 1x 6/L-1/Konkurs nr 6 - Ujeżdżenie - L-1
23 ACCEPTED 2022-06-22 21:51:14
2022-06-22 21:38:18
Agnieszka Romszycka EDINET
  • 1x 4/Poziom N/Konkurs nr 4 - Classic Pleasure - Poziom N
  • 1x 7/L-3/Konkurs nr 7 - Ujeżdżenie - L-3
22 ACCEPTED 2022-06-20 20:02:50
2022-06-20 19:24:16
Olga Ostaszewicz CZERET
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 7/L-3/Konkurs nr 7 - Ujeżdżenie - L-3
21 ACCEPTED 2022-06-20 20:02:53
2022-06-20 19:23:40
Magdalena Strzelecka EL HAJAT
  • 2x 2/80 cm/Konkurs nr 2 - Skoki - mini LL 80 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P-2/Konkurs nr 8 - Ujeżdżenie - P-2
20 ACCEPTED 2022-06-20 13:40:10
2022-06-20 12:37:58
Apolonia Chojnacka MARII
  • 1x 3/40-50 cm/HOBBY HORSE PARTY L - wysokość przeszkód 40-50 cm (9-11 lat)
19 ACCEPTED 2022-06-20 12:33:28
2022-06-20 12:32:52
Apolonia Chojnacka GRADO
  • 1x 3/40-50 cm/HOBBY HORSE PARTY L - wysokość przeszkód 40-50 cm (9-11 lat)
18 ACCEPTED 2022-06-24 10:53:21
2022-06-19 20:10:59
Katarzyna Piechocka MILAN
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 2/80 cm/Konkurs nr 2 - Skoki - mini LL 80 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/Poziom N/Konkurs nr 4 - Classic Pleasure - Poziom N
  • 1x 5/Poziom N/Konkurs nr 5 - Hunter Pleasure - Poziom N
17 ACCEPTED 2022-06-20 05:03:04
2022-06-19 18:54:57
Maria Sołtys SIERŻANT
  • 2x 3/40-50 cm/HOBBY HORSE PARTY L - wysokość przeszkód 40-50 cm (9-11 lat)
16 ACCEPTED 2022-06-20 05:03:07
2022-06-19 18:52:56
Maria Sołtys AQUA
  • 2x 3/40-50 cm/HOBBY HORSE PARTY L - wysokość przeszkód 40-50 cm (9-11 lat)
15 ACCEPTED 2022-06-18 20:13:13
2022-06-18 12:11:10
Zuzanna Łakus NEAPOL
  • 1x 2/80 cm/Konkurs nr 2 - Skoki - mini LL 80 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 - Skoki - mini LL 90 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/L-3/Konkurs nr 7 - Ujeżdżenie - L-3
14 ACCEPTED 2022-06-18 21:15:09
2022-06-18 09:03:17
Róża Skorupowska COOKIE BACK
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
13 ACCEPTED 2022-06-17 11:24:09
2022-06-16 23:01:06
Amelia Żłobecka GLAMOUR
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
12 ACCEPTED 2022-06-17 00:10:30
2022-06-16 21:13:21
Maria Krasińska SOLINA
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
11 ACCEPTED 2022-06-16 05:48:01
2022-06-15 21:30:02
Marta Dorożko SCANER
  • 2x 2/80 cm/Konkurs nr 2 - Skoki - mini LL 80 cm, zwykły (art. 238.2.1)
10 ACCEPTED 2022-06-20 20:02:57
2022-06-14 19:58:23
Agata Szulwic LL VALEROSO
  • 2x 6/L-1/Konkurs nr 6 - Ujeżdżenie - L-1
  • 1x 7/L-3/Konkurs nr 7 - Ujeżdżenie - L-3
9 ACCEPTED 2022-06-14 15:59:22
2022-06-14 15:27:53
Oliver Kucman HOBBY HORSE
  • 2x 3/40-50 cm/HOBBY HORSE PARTY L - wysokość przeszkód 40-50 cm (9-11 lat)
8 ACCEPTED 2022-06-14 15:59:24
2022-06-14 15:27:36
Marcel Kucman HOBBY HORSE
  • 2x 3/40-50 cm/HOBBY HORSE PARTY L - wysokość przeszkód 40-50 cm (9-11 lat)
7 ACCEPTED 2022-06-14 15:59:26
2022-06-14 15:27:10
Barbara Dąbrowska HOBBY HORSE
  • 2x 3/40-50 cm/HOBBY HORSE PARTY L - wysokość przeszkód 40-50 cm (9-11 lat)
6 ACCEPTED 2022-06-12 05:35:36
2022-06-11 17:34:40
Isabel Chaveriat CYPISEK
  • 2x 3/40-50 cm/HOBBY HORSE PARTY L - wysokość przeszkód 40-50 cm (9-11 lat)
5 ACCEPTED 2022-06-11 10:50:42
2022-06-09 17:07:07
Karolina Hernik-Jasik WEBISTA
  • 1x 2/80 cm/Konkurs nr 2 - Skoki - mini LL 80 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 - Skoki - mini LL 90 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/Poziom N/Konkurs nr 4 - Classic Pleasure - Poziom N
  • 1x 5/Poziom N/Konkurs nr 5 - Hunter Pleasure - Poziom N
4 ACCEPTED 2022-06-20 05:04:10
2022-06-09 13:05:13
Anastazja Mazurkina WASALI
  • 1x 4/Poziom N/Konkurs nr 4 - Classic Pleasure - Poziom N
  • 1x 5/Poziom N/Konkurs nr 5 - Hunter Pleasure - Poziom N
  • 1x 6/L-1/Konkurs nr 6 - Ujeżdżenie - L-1
  • 1x 7/L-3/Konkurs nr 7 - Ujeżdżenie - L-3
3 ACCEPTED 2022-06-08 12:17:48
2022-06-08 12:12:55
Joanna Kaniewska GENOSSIN
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 2/80 cm/Konkurs nr 2 - Skoki - mini LL 80 cm, zwykły (art. 238.2.1)
2 ACCEPTED 2022-06-07 18:41:32
2022-06-07 17:27:59
Zofia Kaźmierczak TOŚKA
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1 - Skoki - mini LL 50 cm, zwykły (art. 238.2.1)
1 ACCEPTED 2022-06-20 14:01:12
2022-06-07 16:29:29
Aleksandra Więcek EURO
  • 1x 4/Poziom N/Konkurs nr 4 - Classic Pleasure - Poziom N
  • 1x 5/Poziom N/Konkurs nr 5 - Hunter Pleasure - Poziom N
  • 1x 6/L-1/Konkurs nr 6 - Ujeżdżenie - L-1
  • 1x 7/L-3/Konkurs nr 7 - Ujeżdżenie - L-3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Chaveriat Isabel NA
2013 (Mł.)
None
2. Chojnacka Apolonia SKJ Bajardo
2012 (Mł.)
brak
3. Ciara Edyta BPK Maz
S
brak
4. Dąbrowska Barbara Stajnia Perspektywa
2010 (JM.)
Brak
5. Dorożko Marta BPK - MAZ
S
O003971
6. Górnikowska Laura brak
2009 (JM.)
brak
7. Hernik-Jasik Karolina Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
S
O036891
8. Jadachowska Maja Stajnia Lider
2002 (MJ.)
None
9. Kaniewska Joanna BPK - MAZ
2003 (MJ.)
O053421
10. Kaźmierczak Zofia Bpk (Maz)
2011 (Mł.)
Brak
11. Klukowska Antonina .
2011 (Mł.)
.
12. Kossakowska Mila Klub Jeździecki Humorek
2018 (Mł.)
brak
13. Krasińska Maria Stajnia Primastella
2008 (JM.)
brak
14. Kraska Basia Brak
2013 (Mł.)
Brak
15. Kucman Marcel Stajnia Perspektywa
2013 (Mł.)
Brak
16. Kucman Oliver Stajnia Perspektywa
2010 (JM.)
Brak
17. Łakus Zuzanna KJ Wiktorowo
2003 (MJ.)
O048529
18. Mazurkina Anastazja Kj Aromer
S
brak
19. Michalska Julia .
2007 (JM.)
.
20. Ostaszewicz Olga St. KJ Podkowa Leśna
2006 (J.)
O050986
21. Pęśko Nella Stajnia Primastella
S
brak
22. Piechocka Katarzyna Goplana
S
brak
23. Romszycka Agnieszka BPK Maz
S
O001178
24. Skorupowska Róża bpk MAZ
S
O042142
25. Sołtys Maria SKJ Bajardo
2011 (Mł.)
Brak
26. Strzelecka Magdalena St. KJ Podkowa Leśna
2006 (J.)
O061132
27. Szulwic Agata Stajnia Lider
2004 (J.)
Brak
28. Szustorowska Hanna KJ Sielanka Warka
S
O003649
29. Wiącek Amelia BPK Maz
2009 (JM.)
brak
30. Wiącek Iwona BPK Maz
S
brak
31. Więcek Aleksandra BPK (MAZ)
S
O025253
32. Wróblewski Maciej brak
2010 (JM.)
brak
33. Wrzesień Julia KJ Humorek Krawcowizna
2011 (Mł.)
O065440
34. Wrzesień Kaja KJ Humorek Krawcowizna
2016 (Mł.)
Brak
35. Żłobecka Amelia Klub wiejski Wilczeniec
2007 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

17

AQUA FIORD POL 2020 ogier bułana/kuc:50 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
2.

35

BLINK HOBBY HORSE POL brak wałach siwa/kuc:Brak F: brak
M: brak
brak brak
3.

9

COOKIE BACK DSP GER 2017 wałach skarogniada/165 F: Christ
M: Quirin
brak DE 456560248217
4.

11

CYPISEK FIORD POL 2022 gelding champagne/kuc:A4 F: Na
M: Na
None None
5.

22

CZERET Czysta Krew Arabska POL 2010 wałach gniada F: Fez
M: Czerutka
brak 616POL10008074A
6.

26

EDINET OO POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Włodarz
M: Ellila
brak
7.

23

EL HAJAT OO POL 2012 wałach kasztanowata/mk:mk:mk:n F: Dekstern /
M: El Hajfa / Etnodrons Psyche
K027868 616POL12009218A
8.

28

ELFED . POL 2012 wałach kara/kuc:. F: .
M: .
. .
9.

2

EURO OO POL 2015 wałach gniada/mk:155 F: Dragomir
M: Ekana / Wojsław
brak 616POL15010855A
10.

3

GENOSSIN SP POL 2018 klacz skarogniada/164 F: Powój
M: Granda
Brak 616009600156118
11.

8

GLAMOUR IRISH COB POL 2014 klacz srokata/kuc:139 F: 528023201910696
M: 966000100808832
Brak 201910696
12.

20

GRADO BRAK POL 2020 wałach srokata/mk:20 F: brak
M: brak
brak brak
13.

12

HOBBY HORSE BRAK POL 2010 klacz izabelowata/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
14.

7

LL VALEROSO ANDALUZ POL 2014 wałach bułana/167 F: CESIO A
M: LL PASIERGA
Brak 724015140305479
15.

21

MARII BRAK POL 2020 klacz siwa/mk:20 F: brak
M: brak
brak brak
16.

32

MARZYCIEL Czysta Krew Arabska POL 2012 wałach siwa/155 F: Kabsztad
M: Marzenie Szejka
brak 616POL12008826A
17.

10

MILAN Czysta Krew Arabska POL 2011 wałach siwa/155 F: ESPARTO
M: MILA
brak 616POL11008604A
18.

25

MINDEN OO POL 2007 wałach siwa/152 F: Perlik
M: Minoa
brak POL070000005757
19.

18

MORA 31 NN POL 2007 klacz skarogniada/mk:152 F: brak
M: brak
brak DE 498980465907
20.

15

NEAPOL Pełna Krew Arabska POL 2014 wałach gniada/kuc:150 F: Kanz Al Bidayer /
M: Noc / Pesal
K031632 616POL14010020A
21.

30

NELLEKE NN POL 2010 klacz kara/150 F: NN
M: NN
brak x
22.

29

PIANOLA PLAYER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz gniada/172cm F: Cracker Jack
M: P'Iskra
brak 616 009 66 14794 12
23.

31

RICO KG SP POL 2008 wałach siwa/165 F: Chellano's Boy DZ
M: Roksana KG / Lumpi
K019653 POL 009 61 02229 08
24.

24

RIKO KUC WALIJSKI POL 2018 wałach ciemnosiwa/kuc:145 F: Roko
M: Riri
Brak Brak
25.

33

RÓŻA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz gniada/130 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
26.

13

SCANER XX POL 1997 wałach gniada/161cm F: Winds of Light
M: Scatola
Brak POL970000002086
27.

16

SIERŻANT HOBBY HORSE POL 2020 wałach siwa/kuc:50 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
28.

14

SOLINA NZ POL nz klacz gniada/mk:nz F: nz
M: nz
brak POL013660149306
29.

1

TOŚKA KUC FELIŃSKI POL 2011 klacz tarantowata/kuc:136 F: Wiedźmin Ponysport
M: Tundra
Brak 616013580236911
30.

5

WASALI Czysta Krew Arabska POL 2016 wałach siwa/159 F: Good Boy
M: Wiki Wielka
brak 616093900260186
31.

6

WEBISTA OO POL 2015 klacz siwa/mk:152 F: Perseusz
M: Webera / Porto
K031648 616POL15010968A
32.

34

WOLF'S MORITZ V DRP POL 2007 wałach siwa/kuc:141 F: Corado/Constantin
M: Mona/Brillant
K018713 DE434340050807
33.

27

ZINADIN LIPICAN POL 2011 wałach siwa/. F: Nn
M: Nn
. .
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Chaveriat Isabel
NA
CYPISEK (11)
2022-06-26
2022-06-26
Chojnacka Apolonia
SKJ Bajardo
GRADO (20)
2022-06-26
MARII (21)
2022-06-26
Ciara Edyta
BPK Maz
MINDEN (25)
2022-06-25
1
2022-06-25
3
Dąbrowska Barbara
Stajnia Perspektywa
2022-06-26
2022-06-26
Dorożko Marta
BPK - MAZ
SCANER (13)
2022-06-25
5
2022-06-25
Górnikowska Laura
brak
2022-06-25
6
2022-06-25
2022-06-25
1
2022-06-25
6
Hernik-Jasik Karolina
Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
2022-06-25
1
2022-06-25
1
2022-06-25
1
2022-06-25
1
Jadachowska Maja
Stajnia Lider
2022-06-25
2022-06-25
Kaniewska Joanna
BPK - MAZ
2022-06-25
3
2022-06-25
2
Kaźmierczak Zofia
Bpk (Maz)
TOŚKA (1)
2022-06-25
5
2022-06-25
Klukowska Antonina
.
ELFED (28)
2022-06-25
7
2022-06-25
2
2022-06-25
Kossakowska Mila
Klub Jeździecki Humorek
BLINK (35)
2022-06-26
2022-06-26
Krasińska Maria
Stajnia Primastella
SOLINA (14)
2022-06-25
1
2022-06-25
Kraska Basia
Brak
RIKO (24)
2022-06-26
2022-06-26
Kucman Marcel
Stajnia Perspektywa
2022-06-26
2022-06-26
Kucman Oliver
Stajnia Perspektywa
2022-06-26
2022-06-26
Łakus Zuzanna
KJ Wiktorowo
NEAPOL (15)
2022-06-25
4
2022-06-25
2
Mazurkina Anastazja
Kj Aromer
WASALI (5)
2022-06-25
1
2022-06-25
1
2022-06-25
8
Michalska Julia
.
ZINADIN (27)
2022-06-25
2022-06-25
10
2022-06-25
Ostaszewicz Olga
St. KJ Podkowa Leśna
CZERET (22)
2022-06-25
8
2022-06-25
2022-06-25
4
2022-06-25
Pęśko Nella
Stajnia Primastella
NELLEKE (30)
2022-06-25
1
Piechocka Katarzyna
Goplana
MILAN (10)
2022-06-25
2022-06-25
2022-06-25
1
2022-06-25
1
Romszycka Agnieszka
BPK Maz
EDINET (26)
2022-06-25
1
2022-06-25
1
Skorupowska Róża
bpk MAZ
2022-06-25
2022-06-25
Sołtys Maria
SKJ Bajardo
2022-06-26
2022-06-26
AQUA (17)
2022-06-26
2022-06-26
Strzelecka Magdalena
St. KJ Podkowa Leśna
2022-06-25
2022-06-25
2022-06-25
1
Szulwic Agata
Stajnia Lider
2022-06-25
2022-06-25
4
2022-06-25
2
Szustorowska Hanna
KJ Sielanka Warka
RICO KG (31)
2022-06-25
3
2022-06-25
Wiącek Amelia
BPK Maz
EDINET (26)
2022-06-25
1
2022-06-25
9
Wiącek Iwona
BPK Maz
MINDEN (25)
2022-06-25
7
Więcek Aleksandra
BPK (MAZ)
EURO (2)
2022-06-25
1
2022-06-25
1
2022-06-25
4
2022-06-25
3
Wróblewski Maciej
brak
MORA 31 (18)
2022-06-25
2
2022-06-25
Wrzesień Julia
KJ Humorek Krawcowizna
2022-06-26
2022-06-26
Wrzesień Kaja
KJ Humorek Krawcowizna
RÓŻA (33)
2022-06-26
2022-06-26
Żłobecka Amelia
Klub wiejski Wilczeniec
2022-06-25
4
2022-06-25

Number of Riders: 35

Number of Horses: 33

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl