Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
38 ACCEPTED 2022-04-29 05:20:40
2022-04-28 22:19:38
Lena Leksińska WALKIRIA
  • 2x 1/60 cm/KONKURS nr 1 - towarzyski, wys. 60 cm, dokładności (238.1.1), konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - towarzyski, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu (aneks 5, Regulamin B - 2022)
37 ACCEPTED 2022-04-29 05:20:35
2022-04-28 20:30:01
Dorota Żołyniak WALEŃ
  • 2x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - towarzyski, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu (aneks 5, Regulamin B - 2022)
36 ACCEPTED 2022-04-28 19:28:17
2022-04-28 18:53:37
Margo Pastuzak GILDZIA
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - towarzyski, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu (aneks 5, Regulamin B - 2022)
35 ACCEPTED 2022-04-28 17:46:46
2022-04-28 17:37:09
Mateusz Rosłonek DESDEMONA
  • 2x 1/60 cm/KONKURS nr 1 - towarzyski, wys. 60 cm, dokładności (238.1.1), konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
34 ACCEPTED 2022-04-28 12:43:20
2022-04-28 12:36:04
Gabriela Kwaczyńska GALILEO
  • 2x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - towarzyski, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu (aneks 5, Regulamin B - 2022)
33 ACCEPTED 2022-04-30 05:33:15
2022-04-28 09:33:04
Kamila Staros BALLUSSON
  • 1x 3/90 cm/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły (238.2.1)
  • 1x 4/100 cm/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy (274.1.5.3)
32 ACCEPTED 2022-04-30 05:33:23
2022-04-28 09:32:02
Kamila Staros DEBIUT
  • 1x 3/90 cm/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły (238.2.1)
  • 1x 4/100 cm/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy (274.1.5.3)
31 ACCEPTED 2022-04-28 06:59:55
2022-04-28 06:47:55
Magdalena Kowalewska DYZIO
  • 1x PG 2/PG 2/KONKURS nr PG 2 - Pony Games samodzielnie, zaliczany do klasyfikacji Mazowieckiej Ligii Pony Games
30 ACCEPTED 2022-04-28 06:21:13
2022-04-28 06:08:12
Dominika Staśkiewicz KALISIA W
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - towarzyski, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu (aneks 5, Regulamin B - 2022)
29 ACCEPTED 2022-04-28 06:21:21
2022-04-28 06:08:00
Wiktoria Kujawa KALISIA W
  • 1x 3/90 cm/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły (238.2.1)
28 ACCEPTED 2022-04-28 06:21:41
2022-04-28 06:07:44
Pola Palmowska QUICKSTEP
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - towarzyski, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu (aneks 5, Regulamin B - 2022)
  • 1x 3/90 cm/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły (238.2.1)
27 ACCEPTED 2022-04-27 16:24:42
2022-04-27 14:37:55
Amelia Żak POLI
  • 1x PG 2/PG 2/KONKURS nr PG 2 - Pony Games samodzielnie, zaliczany do klasyfikacji Mazowieckiej Ligii Pony Games
26 ACCEPTED 2022-04-27 16:24:44
2022-04-27 14:37:37
Natalia Badziak DYZIO
  • 1x PG 2/PG 2/KONKURS nr PG 2 - Pony Games samodzielnie, zaliczany do klasyfikacji Mazowieckiej Ligii Pony Games
25 ACCEPTED 2022-04-27 16:24:46
2022-04-27 14:33:47
Hanna Stawiarska POLI
  • 1x PG 2/PG 2/KONKURS nr PG 2 - Pony Games samodzielnie, zaliczany do klasyfikacji Mazowieckiej Ligii Pony Games
24 ACCEPTED 2022-04-27 16:24:47
2022-04-27 14:22:37
Amelia Barnett PEREŁKA
  • 1x PG 2/PG 2/KONKURS nr PG 2 - Pony Games samodzielnie, zaliczany do klasyfikacji Mazowieckiej Ligii Pony Games
23 ACCEPTED 2022-04-27 12:50:10
2022-04-27 12:48:59
Zuzanna Mardas-Kucińska FIZZ
  • 2x PG 2/PG 2/KONKURS nr PG 2 - Pony Games samodzielnie, zaliczany do klasyfikacji Mazowieckiej Ligii Pony Games
22 ACCEPTED 2022-04-27 11:51:10
2022-04-27 11:47:20
Agata Kotlarska FIZZ
  • 1x 1/60 cm/KONKURS nr 1 - towarzyski, wys. 60 cm, dokładności (238.1.1), konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
21 ACCEPTED 2022-04-27 11:51:21
2022-04-27 11:46:54
Natalia Wadowska KARMELKA
  • 2x PG 2/PG 2/KONKURS nr PG 2 - Pony Games samodzielnie, zaliczany do klasyfikacji Mazowieckiej Ligii Pony Games
20 ACCEPTED 2022-04-25 20:56:26
2022-04-25 18:08:46
Paulina Graczykowska BIRCZA
  • 2x 1/60 cm/KONKURS nr 1 - towarzyski, wys. 60 cm, dokładności (238.1.1), konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
19 ACCEPTED 2022-04-25 07:09:11
2022-04-25 06:56:13
Weronika Sieczka HILDA
  • 2x 1/60 cm/KONKURS nr 1 - towarzyski, wys. 60 cm, dokładności (238.1.1), konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
18 ACCEPTED 2022-04-23 12:47:35
2022-04-23 10:20:13
Wiktoria Szynkiewicz SKORY
  • 2x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - towarzyski, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu (aneks 5, Regulamin B - 2022)
17 ACCEPTED 2022-04-29 16:30:59
2022-04-20 19:42:51
Zofia Pawelec TOPAL
  • 1x 1/60 cm/KONKURS nr 1 - towarzyski, wys. 60 cm, dokładności (238.1.1), konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
16 ACCEPTED 2022-04-20 20:50:28
2022-04-20 19:42:33
Antonina Grabowska TOPAL
  • 1x 1/60 cm/KONKURS nr 1 - towarzyski, wys. 60 cm, dokładności (238.1.1), konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
15 ACCEPTED 2022-04-29 16:31:20
2022-04-20 19:42:20
Alicja Fedyna DUSZKA
  • 1x 1/60 cm/KONKURS nr 1 - towarzyski, wys. 60 cm, dokładności (238.1.1), konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
14 ACCEPTED 2022-04-20 20:50:33
2022-04-20 19:41:46
Maria Kapciak DUSZKA
  • 1x 1/60 cm/KONKURS nr 1 - towarzyski, wys. 60 cm, dokładności (238.1.1), konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
13 ACCEPTED 2022-04-29 16:31:35
2022-04-20 19:40:48
Emilia Majewska GALA
  • 1x 1/60 cm/KONKURS nr 1 - towarzyski, wys. 60 cm, dokładności (238.1.1), konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
12 ACCEPTED 2022-04-20 20:50:39
2022-04-20 19:40:26
Magdalena Dudziuk GALA
  • 1x 1/60 cm/KONKURS nr 1 - towarzyski, wys. 60 cm, dokładności (238.1.1), konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
11 ACCEPTED 2022-04-20 09:26:04
2022-04-20 07:59:03
Aleksandra Bembenek BRUDITO
  • 2x 1/60 cm/KONKURS nr 1 - towarzyski, wys. 60 cm, dokładności (238.1.1), konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
10 ACCEPTED 2022-04-20 09:26:09
2022-04-20 07:56:22
Marianna Gawkowska NAOMI
  • 1x 1/60 cm/KONKURS nr 1 - towarzyski, wys. 60 cm, dokładności (238.1.1), konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - towarzyski, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu (aneks 5, Regulamin B - 2022)
9 ACCEPTED 2022-04-19 14:10:14
2022-04-19 14:01:03
Antonina Małecka GILDZIA
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - towarzyski, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu (aneks 5, Regulamin B - 2022)
8 ACCEPTED 2022-04-18 15:49:03
2022-04-18 12:32:44
Zofia Kołodziejczyk GILDZIA
  • 1x 1/60 cm/KONKURS nr 1 - towarzyski, wys. 60 cm, dokładności (238.1.1), konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
7 ACCEPTED 2022-04-14 08:54:43
2022-04-14 08:37:39
Antonina Jermacz ŁAPÓWKA
  • 1x 1/60 cm/KONKURS nr 1 - towarzyski, wys. 60 cm, dokładności (238.1.1), konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - towarzyski, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu (aneks 5, Regulamin B - 2022)
6 ACCEPTED 2022-04-28 18:18:57
2022-04-14 08:37:13
Natalia Kapuścińska SELMA
  • 1x 1/60 cm/KONKURS nr 1 - towarzyski, wys. 60 cm, dokładności (238.1.1), konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - towarzyski, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu (aneks 5, Regulamin B - 2022)
5 ACCEPTED 2022-04-09 23:09:12
2022-04-09 16:38:22
Ilona Witak OSTEO
  • 1x 1/60 cm/KONKURS nr 1 - towarzyski, wys. 60 cm, dokładności (238.1.1), konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - towarzyski, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu (aneks 5, Regulamin B - 2022)
4 ACCEPTED 2022-04-09 23:09:23
2022-04-09 16:37:50
Zuzanna Majek EXCALIBUR M
  • 1x 3/90 cm/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły (238.2.1)
  • 1x 4/100 cm/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy (274.1.5.3)
3 ACCEPTED 2022-04-09 23:09:52
2022-04-09 16:37:13
Aleksander Antas KAFAR
  • 1x 3/90 cm/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły (238.2.1)
  • 1x 4/100 cm/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy (274.1.5.3)
2 ACCEPTED 2022-04-08 14:39:14
2022-04-08 14:35:41
Michalina Czyżewicz CURRY
  • 1x 3/90 cm/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły (238.2.1)
  • 1x 4/100 cm/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy (274.1.5.3)
1 ACCEPTED 2022-04-07 15:10:54
2022-04-07 15:05:41
Marta Polkowska MARKO
  • 1x 3/90 cm/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły (238.2.1)
  • 1x 4/100 cm/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy (274.1.5.3)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antas Aleksander BPK - MAZ
2005 (J.)
O057895
2. Badziak Natalia KJ Bałałajka
2011 (Mł.)
Brak
3. Barnett Amelia Klub Jeździecki Bałałajka
2013 (Mł.)
brak
4. Bembenek Aleksandra Bpk
2007 (JM.)
Brak
5. Czyżewicz Michalina Equikam Sp. z o.o.
2008 (JM.)
O063151
6. Dudziuk Magdalena Niezrzeszony
2007 (JM.)
brak
7. Fedyna Alicja Niezrzeszony
2006 (J.)
brak
8. Gawkowska Marianna BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O062069
9. Grabowska Antonina Niezrzeszony
2011 (Mł.)
brak
10. Graczykowska Paulina niezrzeszona
2005 (J.)
O057147
11. Jermacz Antonina BPK (MAZ)
2006 (J.)
O062293
12. Kapciak Maria Niezrzeszony
2009 (JM.)
brak
13. Kapuścińska Natalia BPK (MAZ)
2005 (J.)
O057897
14. Kołodziejczyk Zofia Domek Białego Kucyka
2009 (JM.)
Brak
15. Kotlarska Agata brak
S
O068844
16. Kowalewska Magdalena KJ Bałałajka
2013 (Mł.)
Brak
17. Kujawa Wiktoria BPK (MAZ)
2004 (J.)
O068405
18. Kwaczyńska Gabriela W-MZJ
2011 (Mł.)
O066275
LZRWZJ/5445/21
19. Leksińska Lena Kj bałałajka
2009 (JM.)
Brak
20. Majek Zuzanna BPK - MAZ
2004 (J.)
O050791
21. Majewska Emilia Niezrzeszony
2009 (JM.)
brak
22. Małecka Antonina Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
2009 (JM.)
Brak
23. Mardas-Kucińska Zuzanna brak
2009 (JM.)
brak
24. Palmowska Pola SKJ Beckersport Laszczki
2009 (JM.)
O066329
25. Pastuzak Margo Domek Białego Kucyka
2021 (Mł.)
Brak
26. Pawelec Zofia Niezrzeszony
2003 (MJ.)
brak
27. Polkowska Marta UKS Military
S
O033633
28. Rosłonek Mateusz KJ Bałałajka
2008 (JM.)
Brak
25764643
29. Sieczka Weronika BPK (MAZ)
2010 (JM.)
O064010
30. Staros Kamila Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O048627
31. Staśkiewicz Dominika BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O068402
32. Stawiarska Hanna KJ Bałałajka
2014 (Mł.)
Brak
33. Szynkiewicz Wiktoria KJ Bałałajka
2009 (JM.)
O062313
34. Wadowska Natalia brak
2011 (Mł.)
brak
35. Witak Ilona BPK (MAZ)
2002 (MJ.)
O062292
36. Żak Amelia KJ Bałałajka
2012 (Mł.)
Brak
37. Żołyniak Dorota BPK
S
O023687
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

27

BALLUSSON USH POL 2015 ogier skarogniada/168 F: Baloun
M: ?????? ???
brak UA 320001772
2.

19

BIRCZA HUCULSKA POL 2012 klacz srokata/kuc:137 F: Orkan-W huc
M: Berda
brak 616013630117212
3.

12

BRUDITO SP POL 2011 wałach siwa/160 F: Xx
M: Xx
Brak 0000
4.

4

CURRY HOL POL 2014 wałach skarogniada/169 F: Connor
M: Cenna-To
K027333 DE421000546914
5.

28

DEBIUT KOŃ MAŁY POL 2014 wałach jasnokasztanowata/mk:151 F: Farmer
M: Demona
brak 6160136400123
6.

30

DESDEMONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007-03-28 klacz siwa/160cm F: Dunaj
M: Dykcja
Brak 009580823707
7.

15

DUSZKA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/mk:153 F: Ekoton
M: Dumka
brak 616006670019712
8.

23

DYZIO NN POL 2014 wałach izabelowata/kuc:115 F: Rumak
M: Delicja
Brak 6169996607704251
9.

6

EXCALIBUR M SP POL 2011 wałach ciemnogniada/165 F: Calderon / Carolus I
M: Enigma / Aravel Waro
K019303 616009520058411
10.

20

FIZZ NIEZNANA POL 2012 klacz srokata/kuc:13hh F: NN
M: NN
brak 826004500354502
11.

16

GALA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/165 F: Sentender
M: Gazela
brak 616006580344316
12.

29

GALILEO KOŃ MAŁY POL 2014 wałach skarogniada/mk:148 F: Prut /
M: Gonza /
K028918 A0016634S
13.

32

GILDZIA KUC POL 2005 klacz gniada/kuc:134cm F: Granit /
M: Grenada /
brak 013530120605
14.

11

GILDZIA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2005 klacz gniada/135 F: Granit
M: Grenada
Brak 013 53 01206 05
15.

10

GILDZIA KOŃ MAŁY POL 2005 klacz gniada/mk:134 F: Granit
M: Grenada
Brak 013530120605
16.

18

HILDA MŁP POL 2002 klacz jasnokasztanowata/158 F: Dżingis
M: Henna / Huk
KO22849 PO 006580258402
17.

7

KAFAR MŁP POL 2011 wałach siwa/172 F: Frazes / Sebastian
M: Kleopatra / Emetyt
K020028 616006630023611
18.

25

KALISIA W WLKP POL 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Kondina / Rulon
K015132 616007610028409
19.

21

KARMELKA TYP KUC POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:115cm F: NN
M: NN
brak B0139548S
20.

9

ŁAPÓWKA TYP POGRUBIONY POL 2003 klacz gniada/mk:156 F: Cent
M: Łatka
K015957 12564
21.

3

MARKO SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Liberado / Libertino
M: Macciavella / Profit
K021611 616009610167112
22.

13

NAOMI SP POL 2006 klacz gniada/165 F: Golden Boy
M: Nansza
Brak 0000
23.

5

OSTEO XX POL 2006 wałach ciemnogniada/162 F: Manhattan Project
M: Osławica / Unoaprile
K032223 POL 060000004046
24.

24

PEREŁKA HUCULSKA POL 2009 klacz skarogniada/kuc:129,5 F: Sokół
M: Peluszka
brak 616012550051409
25.

22

POLI NN POL 2016 klacz tarantowata/kuc:115 F: Ner
M: Polinezja
Brak 616999660770400
26.

26

QUICKSTEP OLD POL 2009 Klacz gniada F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Lotte / Levantos I
K019085 DE433331687309
27.

31

SELMA HUCULSKA POL 2006 klacz skarogniada/kuc:140 F: Paw
M: Sawa
Brak 616012690107106
28.

17

SKORY SP POL 2011 wałach gniada/165cm F: Hingis /
M: Shira /
brak 616098200090110
29.

14

TOPAL KONIK POLSKI POL 2007 wałach myszata/kuc:138 F: Order
M: Tina
brak 616011510402607
30.

33

WALEŃ HUCULSKA POL 2013 wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Amant-W
M: Limba
K030138 616012540021513
31.

34

WALKIRIA NN POL 2014 klacz gniada/kuc:145 F: NN
M: NN
Brak 616 999 64 00747 14
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antas Aleksander
BPK - MAZ
KAFAR (7)
2022-04-30
7
2022-04-30
3
Badziak Natalia
KJ Bałałajka
DYZIO (23)
2022-04-30
11
2022-04-30
1
Barnett Amelia
Klub Jeździecki Bałałajka
2022-04-30
1
2022-04-30
1
Bembenek Aleksandra
Bpk
BRUDITO (12)
2022-04-30
2022-04-30
Czyżewicz Michalina
Equikam Sp. z o.o.
CURRY (4)
2022-04-30
4
2022-04-30
2
Dudziuk Magdalena
Niezrzeszony
GALA (16)
2022-04-30
8
Fedyna Alicja
Niezrzeszony
DUSZKA (15)
2022-04-30
1
Gawkowska Marianna
BPK (MAZ)
NAOMI (13)
2022-04-30
1
2022-04-30
2
Grabowska Antonina
Niezrzeszony
TOPAL (14)
2022-04-30
1
Graczykowska Paulina
niezrzeszona
BIRCZA (19)
2022-04-30
16
2022-04-30
1
Jermacz Antonina
BPK (MAZ)
2022-04-30
1
2022-04-30
Kapciak Maria
Niezrzeszony
DUSZKA (15)
2022-04-30
17
Kapuścińska Natalia
BPK (MAZ)
SELMA (31)
2022-04-30
8
2022-04-30
1
Kołodziejczyk Zofia
Domek Białego Kucyka
GILDZIA (10)
2022-04-30
15
Kotlarska Agata
brak
FIZZ (20)
2022-04-30
2022-04-30
Kowalewska Magdalena
KJ Bałałajka
DYZIO (23)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
Kujawa Wiktoria
BPK (MAZ)
2022-04-30
Kwaczyńska Gabriela
W-MZJ
GALILEO (29)
2022-04-30
6
2022-04-30
Leksińska Lena
Kj bałałajka
2022-04-30
1
2022-04-30
19
Majek Zuzanna
BPK - MAZ
2022-04-30
6
2022-04-30
4
Majewska Emilia
Niezrzeszony
GALA (16)
2022-04-30
8
Mardas-Kucińska Zuzanna
brak
FIZZ (20)
2022-04-30
10
2022-04-30
1
Palmowska Pola
SKJ Beckersport Laszczki
2022-04-30
5
2022-04-30
3
Pastuzak Margo
Domek Białego Kucyka
GILDZIA (32)
2022-04-30
4
Pawelec Zofia
Niezrzeszony
TOPAL (14)
2022-04-30
8
Polkowska Marta
UKS Military
MARKO (3)
2022-04-30
2
2022-04-30
1
Rosłonek Mateusz
KJ Bałałajka
2022-04-30
8
2022-04-30
14
Sieczka Weronika
BPK (MAZ)
HILDA (18)
2022-04-30
18
2022-04-30
1
Staros Kamila
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2022-04-30
5
2022-04-30
5
DEBIUT (28)
2022-04-30
1
2022-04-30
Staśkiewicz Dominika
BPK (MAZ)
2022-04-30
Stawiarska Hanna
KJ Bałałajka
POLI (22)
2022-04-30
1
Szynkiewicz Wiktoria
KJ Bałałajka
SKORY (17)
2022-04-30
2022-04-30
Wadowska Natalia
brak
2022-04-30
2022-04-30
1
Witak Ilona
BPK (MAZ)
OSTEO (5)
2022-04-30
8
2022-04-30
Żak Amelia
KJ Bałałajka
POLI (22)
2022-04-30
2022-04-30
1
Żołyniak Dorota
BPK
WALEŃ (33)
2022-04-30
3
2022-04-30

Number of Riders: 37

Number of Horses: 31

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl