Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
65 ACCEPTED 2022-05-06 17:25:42
2022-05-06 17:21:27
Mateusz Kleinert CELESTE
  • 2x 7L/LIC/Konkurs nr 7 L, LICENCJA Seria A-KUCE, Seria B-Duże Konie
64 ACCEPTED 2022-05-06 17:25:16
2022-05-06 14:04:09
Aleksandra Klimczyk JUST ONE LOVE WIMPY
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Towarzyski, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
63 ACCEPTED 2022-05-06 17:25:12
2022-05-06 12:30:22
Emilia Paralusz GOLDEN LADY
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Towarzyski, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Towarzyski, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ)
62 ACCEPTED 2022-05-06 17:25:09
2022-05-06 12:12:55
Karolina Utrata TIMO
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Towarzyski, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Towarzyski, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
61 ACCEPTED 2022-05-06 08:41:31
2022-05-06 08:41:01
Sylwia Witek MOON TOUCH
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Towarzyski, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Towarzyski, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ)
60 ACCEPTED 2022-05-06 05:15:11
2022-05-05 22:42:45
Julia Płocica LOST IN HOLLYWOOD
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Towarzyski, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Towarzyski, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
59 ACCEPTED 2022-05-06 05:15:14
2022-05-05 22:42:24
Julia Adamów ANIOŁEK
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Towarzyski, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Towarzyski, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
58 ACCEPTED 2022-05-05 20:41:43
2022-05-05 20:35:39
Barbara Dargiewicz JUKA
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Towarzyski, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Towarzyski, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
57 ACCEPTED 2022-05-05 17:50:00
2022-05-05 17:00:19
Natalia Rączka TOSCA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Towarzyski, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Towarzyski, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ)
56 ACCEPTED 2022-05-05 17:50:02
2022-05-05 16:55:52
Agata Konsek CYNTIA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Towarzyski, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Towarzyski, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
55 ACCEPTED 2022-05-05 17:50:04
2022-05-05 16:54:54
Emma Sobik DUCHIN
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Towarzyski, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Towarzyski, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
54 ACCEPTED 2022-05-05 15:43:30
2022-05-05 15:03:24
Piotr Tokarczyk ROHAN
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Towarzyski, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ)
53 ACCEPTED 2022-05-05 15:43:32
2022-05-05 14:28:23
Klaudia Wolańska BABY BOY
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Towarzyski, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Towarzyski, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ)
52 ACCEPTED 2022-05-05 15:43:34
2022-05-05 13:39:50
Sandra Grzegorzyca JOHNNY BROWN MALIRO
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Towarzyski, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Towarzyski, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
51 ACCEPTED 2022-05-05 11:17:01
2022-05-05 10:45:31
Lena Kotarska LOWITA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Towarzyski, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Towarzyski, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
50 ACCEPTED 2022-05-05 11:13:28
2022-05-05 10:44:49
Wiktoria Chęcińska FOXY KNOXY
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Towarzyski, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Towarzyski, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
49 ACCEPTED 2022-05-05 11:13:32
2022-05-05 10:25:27
Magdalena Sławicka KORNET EWITA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Towarzyski, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Towarzyski, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ)
48 ACCEPTED 2022-05-05 11:13:41
2022-05-05 10:04:51
Martyna Krawiec LUCKY BOY
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Towarzyski, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Towarzyski, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
47 ACCEPTED 2022-05-05 11:13:34
2022-05-05 10:03:46
Amelia Jurkiewicz IKARIA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Towarzyski, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Towarzyski, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ)
46 ACCEPTED 2022-05-05 11:13:37
2022-05-05 10:02:34
Amelia Jurkiewicz EIRA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Towarzyski, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Towarzyski, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
45 ACCEPTED 2022-05-05 11:13:39
2022-05-05 10:01:55
Zuzanna Mikiel OLLY
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Towarzyski, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
44 ACCEPTED 2022-05-04 08:54:39
2022-05-04 08:29:02
Wioletta Gajda JASZKA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Towarzyski, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Towarzyski, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
43 ACCEPTED 2022-05-04 05:37:45
2022-05-03 22:26:42
Nikola Bauerek BLACK BERRY BEAUTY
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Towarzyski, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Towarzyski, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
42 ACCEPTED 2022-05-04 05:37:46
2022-05-03 20:19:22
Patrycja Lepich ALTAR
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Towarzyski, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
41 ACCEPTED 2022-05-04 05:37:48
2022-05-03 20:19:07
Patrycja Lepich GRACE
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Towarzyski, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Towarzyski, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
40 ACCEPTED 2022-05-04 05:37:49
2022-05-03 20:18:45
Hanna Doszko ALTAR
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Towarzyski, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
39 ACCEPTED 2022-05-04 05:37:51
2022-05-03 20:18:19
Natalia Malcherek SAMSON
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Towarzyski, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
38 ACCEPTED 2022-05-05 19:58:08
2022-05-03 17:38:19
Aleksandra Kwiatkowska OTELLO
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Towarzyski, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100cm (art. 274.1.5.3)
37 ACCEPTED 2022-05-03 17:21:20
2022-05-03 14:46:24
Magdalena Twardoch CHARAMIS
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1)
36 ACCEPTED 2022-05-04 14:44:07
2022-05-01 20:44:11
Emma Kaniak STALINOS G
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Towarzyski, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100cm (art. 274.1.5.3)
35 ACCEPTED 2022-05-01 21:24:57
2022-05-01 16:29:28
Julia Pietruszka ALTA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Towarzyski, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Towarzyski, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ)
34 ACCEPTED 2022-05-01 21:25:03
2022-05-01 11:35:22
Paulina Piechota HOT SPOT GG
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Towarzyski, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
33 ACCEPTED 2022-04-30 19:46:51
2022-04-30 19:43:09
Agnieszka Barczak LUCK FOR AWAY
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Towarzyski, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
  • 1x 7L/LIC/Konkurs nr 7 L, LICENCJA Seria A-KUCE, Seria B-Duże Konie
32 ACCEPTED 2022-04-29 05:20:24
2022-04-28 20:01:52
Wiktoria Fros BONITA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Towarzyski, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Towarzyski, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
31 ACCEPTED 2022-04-28 14:15:35
2022-04-28 13:25:53
Daria Weiss-Mossakowska LANDOS-T
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Towarzyski, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
30 ACCEPTED 2022-04-27 11:12:00
2022-04-27 11:07:54
Julia Szczurek WITAS
  • 1x 8S/STYL/Konkurs nr 8 S, STYL Seria A-KUCE, Seria B-Duże Konie
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1)
29 ACCEPTED 2022-04-27 11:12:13
2022-04-27 11:06:09
Wiktoria Gełgut NICOL
  • 2x 7L/LIC/Konkurs nr 7 L, LICENCJA Seria A-KUCE, Seria B-Duże Konie
28 ACCEPTED 2022-04-27 11:12:31
2022-04-27 11:04:17
Anna Chrobak TORNADO
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Towarzyski, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Towarzyski, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
27 ACCEPTED 2022-04-27 05:21:19
2022-04-26 22:41:58
Zoja Rosół MONSOON
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Towarzyski, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Towarzyski, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
26 ACCEPTED 2022-04-27 05:21:23
2022-04-26 22:37:54
Julia Sobol AMANDA L
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Towarzyski, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Towarzyski, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
25 ACCEPTED 2022-04-27 05:21:24
2022-04-26 22:37:29
Ania Maciąg ALADYN
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Towarzyski, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Towarzyski, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
24 ACCEPTED 2022-04-27 05:21:26
2022-04-26 22:36:27
Nikola Głąbikowska ARAMOR
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Towarzyski, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100cm (art. 274.1.5.3)
23 ACCEPTED 2022-04-26 21:12:43
2022-04-26 19:32:20
Julia Jarzębowska SONATA M
  • 2x 7L/LIC/Konkurs nr 7 L, LICENCJA Seria A-KUCE, Seria B-Duże Konie
22 ACCEPTED 2022-04-25 08:31:04
2022-04-22 19:01:43
Izabela Pełka LALA "R"
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Towarzyski, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Towarzyski, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
21 ACCEPTED 2022-04-22 16:02:26
2022-04-22 15:23:16
Julia Jagielska MILWIA
  • 2x 7L/LIC/Konkurs nr 7 L, LICENCJA Seria A-KUCE, Seria B-Duże Konie
20 ACCEPTED 2022-04-22 16:02:38
2022-04-22 15:22:13
Oliwia Szulc LUCIRRA
  • 2x 7L/LIC/Konkurs nr 7 L, LICENCJA Seria A-KUCE, Seria B-Duże Konie
19 ACCEPTED 2022-04-22 16:02:07
2022-04-22 15:21:08
Kamil Skupień IRWID AA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Towarzyski, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Towarzyski, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
18 ACCEPTED 2022-04-22 15:17:07
2022-04-22 15:16:18
Kamil Skupień NECABRE
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Towarzyski, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100cm (art. 274.1.5.3)
17 ACCEPTED 2022-04-22 15:16:23
2022-04-22 15:15:33
Kamil Skupień WIND AND RUN
  • 1x 8S/STYL/Konkurs nr 8 S, STYL Seria A-KUCE, Seria B-Duże Konie
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1)
16 ACCEPTED 2022-04-22 10:59:42
2022-04-22 10:32:31
Aneta Nogaj MUNDIAL
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Towarzyski, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Towarzyski, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ)
15 ACCEPTED 2022-04-22 11:21:43
2022-04-22 08:32:05
Emilia Mura BRONKS
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100cm (art. 274.1.5.3)
14 ACCEPTED 2022-04-22 11:21:51
2022-04-22 08:31:41
Aleksandra Lorenc-Musiolik BRONKS
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100cm (art. 274.1.5.3)
13 ACCEPTED 2022-04-21 19:30:47
2022-04-21 19:26:58
Marta Liszka PERSON
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Towarzyski, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Towarzyski, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ)
12 ACCEPTED 2022-04-25 13:36:01
2022-04-21 09:06:46
Sebastian Kleinert BRENDA
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Towarzyski, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100cm (art. 274.1.5.3)
11 ACCEPTED 2022-04-21 09:11:41
2022-04-20 19:57:18
Alicja Botorek DRAGON
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Towarzyski, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100cm (art. 274.1.5.3)
10 ACCEPTED 2022-04-20 16:22:36
2022-04-20 15:46:25
Angelika Gruszka OLIWIA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Towarzyski, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Towarzyski, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
9 ACCEPTED 2022-04-20 16:22:31
2022-04-20 15:30:17
Emilia Mura HARDY
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100cm (art. 274.1.5.3)
8 ACCEPTED 2022-04-20 05:25:25
2022-04-19 23:27:12
Marko Lenart NEQUEL
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1)
7 ACCEPTED 2022-05-03 16:29:31
2022-04-14 13:28:28
Lucyna Nowińska TALINA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Towarzyski, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Towarzyski, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
6 ACCEPTED 2022-04-13 06:11:16
2022-04-12 22:22:08
Krzysztof Filusz SMUGA M
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1)
5 ACCEPTED 2022-04-13 06:10:55
2022-04-12 22:21:38
Martyna Filusz KOLORADO
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Towarzyski, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100cm (art. 274.1.5.3)
4 ACCEPTED 2022-05-04 20:19:27
2022-04-12 17:52:25
Weronika Urbaniak DASTIFF
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Towarzyski, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100cm (art. 274.1.5.3)
3 ACCEPTED 2022-04-29 10:21:01
2022-04-12 17:49:59
Antonina Respondek BAJKOWY KSIAŻĘ
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Towarzyski, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Towarzyski, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ)
2 ACCEPTED 2022-04-12 06:29:34
2022-04-11 22:01:29
Paulina Seget STICH
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Towarzyski, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
1 ACCEPTED 2022-05-04 14:43:52
2022-04-11 22:00:44
Vivien Sromek PICASSO
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Towarzyski, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Towarzyski, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamów Julia HiPPo Sports Team
2006 (J.)
Brak
2. Barczak Agnieszka KJ Hipologia Morów
2001 (MJ.)
O044790
3. Bauerek Nikola Bpk
2002 (MJ.)
Brak
4. Botorek Alicja Brak
S
O041516
5. Chęcińska Wiktoria Klub Jeździecki Equiteam
2002 (MJ.)
Brak
6. Chrobak Anna LUKJ Antoniówka
2011 (Mł.)
brak
7. Dargiewicz Barbara bpk
S
Brak
8. Doszko Hanna Bpk
2009 (JM.)
Brak
9. Filusz Krzysztof Brak
S
O053793
10. Filusz Martyna Brak
2007 (JM.)
O055286
11. Fros Wiktoria Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
2006 (J.)
brak
12. Gajda Wioletta Gospodarstwo Agroturystyczne Pony
2010 (JM.)
O067321
13. Gełgut Wiktoria LUKJ Antoniówka
2003 (MJ.)
O055169
14. Głąbikowska Nikola Ludowy Klub Jeździecki Na Wyspie Kędzierzyn Koźle
2007 (JM.)
O068597
15. Gruszka Angelika brak
S
brak
16. Grzegorzyca Sandra Bpk
2006 (J.)
brak
17. Horse Hobby
18. Jagielska Julia LKJ OLIMP Prudnik
O064301
19. Jarzębowska Julia JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O049565
20. Jurkiewicz Amelia KJ Pałac Wysoka
2008 (JM.)
O064050
21. Kaniak Emma Klub Jeździecki Equiteam
2006 (J.)
O063165
22. Kleinert Mateusz KJ Hipologia Morów
2003 (MJ.)
O058306
23. Kleinert Sebastian KJ Hipologia Morów
S
O053982
24. Klimczyk Aleksandra Klub Jeździecki Impuls
S
O025685
25. Konsek Agata LJKS Eldorado Świerklany
S
O028101
26. Kotarska Lena Klub Jeździecki Equiteam
2009 (JM.)
brak
27. Krawiec Martyna KJ Pałac Wysoka
2009 (JM.)
O063250
28. Kwiatkowska Aleksandra ASK Świerklaniec
S
O054034
29. Lenart Marko LKJ Moszna
S
O024014
30. Lepich Patrycja Bpk
2002 (MJ.)
Brak
31. Liszka Marta JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O064668
32. Lorenc-Musiolik Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O014489
33. Maciąg Ania Ludowy Klub Jeździecki Na Wyspie
2008 (JM.)
0067279
34. Malcherek Natalia Bpk
2005 (J.)
Brak
35. Mikiel Zuzanna KJ Pałac Wysoka
2011 (Mł.)
Brak
36. Mura Emilia JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O042522
37. Nogaj Aneta JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O063027
38. Nowińska Lucyna BPK
2015 (Mł.)
brak
39. Paralusz Emilia LUKJ Antoniówka
2007 (JM.)
brak
40. Pełka Izabela JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2005 (J.)
O048887
41. Piechota Paulina Klub Jeździecki Hipologia Morów
2006 (J.)
O055106
42. Pietruszka Julia Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
43. Płocica Julia HiPPo Sports Team
2006 (J.)
brak
44. Rączka Natalia LJKS Eldorado Świerklany
S
Brak
45. Respondek Antonina KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2008 (JM.)
O061867
46. Rosół Zoja Ludowy Klub Jeździecki Na Wyspie Kędzierzyn Koźle
2010 (JM.)
brak
47. Seget Paulina Brak
2008 (JM.)
Brak
48. Skupień Kamil Ludowy Klub Jeździecki Olimp Prudnik
O033468
49. Sławicka Magdalena Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
Brak
50. Sobik Emma LJKS Eldorado Świerklany
2008 (JM.)
brak
51. Sobol Julia Ludowy Klub Jeździecki Na Wyspie
2009 (JM.)
0067280
52. Sromek Vivien Brak
2011 (Mł.)
Brak
53. Szczurek Julia LUKJ Antoniówka
2003 (MJ.)
O050453
54. Szulc Oliwia LKJ OLIMP Prudnik27
O064298
55. Tokarczyk Piotr bpk
S
brak
56. Twardoch Magdalena ASK Świerklaniec
2005 (J.)
O053230
10273457
57. Urbaniak Weronika KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2003 (MJ.)
O047478
58. Utrata Karolina Brak
Brak
59. Weiss-Mossakowska Daria brak
S
brak
60. Witek Sylwia KJ Equiteam
S
O007660
61. Wolańska Klaudia Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
2002 (MJ.)
O044799
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

26

ALADYN WIELKOPOLSKA POL 2002 wałach ciemnogniada/167 F: Oregon
M: Achaja
brak 007600123603
2.

37

ALTA ŚLĄSKA POL 2011 klacz skarogniada/163 F: Nefryt
M: Amiza
brak 616098200073209
3.

42

ALTAR ŚLĄSKA POL 2009 wałach gniada/170 F: Basza
M: Arabella
Brak POL 008690059409
4.

25

AMANDA L SP POL 2003 klacz ciemnogniada/165 F: Castiglione L
M: Alexiana L
brak 009580085703
5.

63

ANIOŁEK KOŃ MAŁY POL 2013 Wałach bułana F: NN
M: NN
brak
6.

27

ARAMOR WIELKOPOLSKA POL 2003 wałach ciemnokasztanowata/168 F: Malmo
M: Artedora
K008784 007600131903
7.

56

BABY BOY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach siwa/168 F: Pielgrzym
M: Burza
K033639 616009520102717
8.

1

BAJKOWY KSIAŻĘ KUC FELIŃSKI POL 2014 wałach srokata/kuc:136 F: Wicher / Klejnot
M: Bajka / Waron
K031014 616013670099114
9.

41

BLACK BERRY BEAUTY SP POL 2011 klacz ciemnogniada/165 F: Nn
M: Nn
- -
10.

33

BONITA SP POL 2011 klacz gniada/160 F: Novum
M: Bianca
brak 616009540040011
11.

2

BRENDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz gniada/160 F: Barbur
M: Bakarina
K027000
12.

3

BRONKS SP POL 2009 wałach kasztanowata/163 F: WENCCO
M: BALENCIAGA
K016826 616009540007309
13.

67

CELESTE HAN GER 2013 klacz gniada/172 F: Conteur / Contender
M: La Souri Petite / Loutino
K030501 DE431310204414
14.

39

CHARAMIS Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2011 wałach kasztanowata/165 F: Dietward 23
M: Libra
K031855 000066221
15.

59

CYNTIA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/170 F: Frazer
M: C-Niagara
K030923 nn
16.

6

DASTIFF SP POL 2002 wałach kasztanowata F: Power Prince / Pilot
M: Doryda / Dywan
K013668 POL009670002502
17.

14

DRAGON ŚLĄSKA POL 2017 wałach kara/158 F: Arsenał
M: Diva
K033809 616008610110417
18.

60

DUCHIN KWPN USA 2008 Wałach gniada F: Chin Chin
M: Sataja Verte
K021401
19.

51

EIRA KUC CZE 2006 klacz siwa/kuc:134 F: NN
M: Ema
Brak 203011996768006
20.

48

FOXY KNOXY Pełnej Krwi Angielskiej POL 2010 klacz ciemnogniada/156 F: Deceptor /
M: I Don't Do Walkin /
K032180 208DEN201015169
21.

30

GOLDEN LADY SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: LORD
M: GINGER
K024988 616009610186709
22.

43

GRACE OLDENBURSKA POL 2007 klacz gniada/167 F: Stalon
M: Galatea
Brak 433331562507
23.

12

HARDY KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:134 F: NN
M: NN
K025035 616999540171910
24.

68

Hobby Horse F:
M:
25.

38

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 ogier kara/kuc:148 F: Hattrick
M: Crown Ikone
brak DE422.220077805
26.

50

IKARIA WB CZE 2017 klacz kasztanowata/160 F: Magic Kimberly April
M: Dizzy
Brak 203011998935517
27.

19

IRWID AA MAŁOPOLSKA POL 2018 ogier gniada/164 F: Dżagas
M: Iriwia
K033368 616006690096018
28.

46

JASZKA MAŁOPOLAK POL 2007 klacz gniada/162 F: Łan
M: J-faworytka
Brak 006 57 01339 07
29.

57

JOHNNY BROWN MALIRO SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Landino
M: Jota
brak 616009670055615
30.

61

JUKA MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz kasztanowata/163 F: Judyta
M: Hindus
Brak POL
31.

66

JUST ONE LOVE WIMPY NN POL 2016 wałach kasztanowata/kuc:146 F: KS WHIZAWAY
M: JUSTANOTHER LITTLE STEP
brak 616999530180216
32.

7

KOLORADO SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: NN
M: NN
K026857 616098200147275
33.

49

KORNET EWITA MAŁY KON POL 2005 wałach gniada/160 F: Di Caprio PP
M: Kamelia Ewita
Brak 013670017205
34.

22

LALA R SP POL . klacz kara/165 F: Campari M
M: Lalique
K005993 POL009540069500
35.

32

LANDOS-T Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach skarogniada F: COLA
M: LEGACY
BRAK 616009690075014
36.

62

LOST IN HOLLYWOOD NN POL 2015 klacz gniada/162 F: Nn
M: Nn
Brak 6966611934576
37.

54

LOWITA Szlachetna Półkrew POL 2004 klacz kasztanowata/165 F: Weltstein
M: Liona
brak 616009660027004
38.

21

LUCIRRA MŁP POL 2017 klacz kasztanowata/- F: Irchez /
M: Lucia / Czynel
K032847 616006690065817
39.

34

LUCK FOR AWAY SP POL 2015 wałach skarogniada/167 F: Cotton Club (ex. Catmaran) / Cantus
M: Letina 4 / Lenys Lemon
K030500 616009530230815
40.

53

LUCKY BOY TYP KUC POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Nn
M: Nn
Brak 616999520168610
41.

20

MILWIA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
K019602 616006690084311
42.

24

MONSOON Polski Koń Szlachetny Połkwi POL 2000 wałach kasztanowata/165 F: Nobody SP
M: Messa sp
brak 009690014700
43.

64

MOON TOUCH Pełna Krew Angielska POL 2015 wałach ciemnogniada/174 F: Tempelwächter
M: Monn Shade
brak POL000000000000
44.

16

MUNDIAL WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach kara/170 F: Concord
M: Megi
K033655 616007610107118
45.

18

NECABRE SP POL 2018 ogier kasztanowata F: Cuba Libre
M: Necandia
K033373
46.

11

NEQUEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: EULAMAR
M: NEQUITA/QULESTER
K029024 616 009 69 00512 16
47.

29

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
K022892 616008690139109
48.

13

OLIWIA SP POL 2005 klacz gniada/170cm F: nn
M: nn
brak POL999540112005
49.

52

OLLY FELL PONY POL 2009 klacz kara/kuc:140 F: Waverhead Monty II
M: Drybarrows Maise
Brak 528014200900751
50.

40

OTELLO SP POL 2012 Wałach kasztanowata/172 F: Sokrates
M: Oliwia
K024154 616009610030912
51.

15

PERSON HUCUŁ POL 2010 wałach gniada/mk:145 F: Gryf
M: Pliska
K032410 616012540007210
52.

4

PICASSO KUC POL 2012-06-12 wałach srokata/kuc:110 F: Apasjonata Saganek
M: Perełka
Brak 616098100009369
53.

55

ROHAN SP POL 2017 wałach ciemnogniada/161 F: ARAGORN
M: RAWA
- 616009630120617
54.

44

SAMSON TYP POGRUBIONY POL 2007 wałach gniada/mk:150 F: Smyk
M: Góralka
Brak 616010580653707
55.

8

SMUGA M SP POL 2015 klacz gniada/169 F: Cassilio
M: Selene M
K028393 616009690057815
56.

23

SONATA M Szlachetna Półkrew POL 2016 klacz gniada/168 F: Rhodesian Winner
M: Sonia M
K031055 A0004556S
57.

35

STALINOS G WIELKOPOLAK POL 2016 wałach kasztanowata/163 F: Turbud Alino
M: Segowia
K031065 A0000142S
58.

5

STICH KUC POL 2016 wałach kasztanowata/kuc:122 F: Torenhoeven's Milo
M: Selena
Brak A0009746S
59.

9

TALINA NN POL 2012 klacz srokata/kuc:130 F: nn
M: nn
616999592005312 616999592005312
60.

65

TIMO Slovensky Sportovy POL 2008 wałach skarogniada/mk:157 F: Tornado
M: Odra
- 703001344202308
61.

31

TORNADO NN POL 2009 wałach siwa/kuc:123 F: NN
M: NN
brak 616999690200009
62.

58

TOSCA SP POL 2007 Klacz gniada F: NN
M: Troska
K012166
63.

17

WIND AND RUN SP POL 2017 ogier kasztanowata F: Homerun (EX HALIFAX)
M: Wichura
K031999
64.

28

WITAS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Sword
M: Witaksa
K013727
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamów Julia
HiPPo Sports Team
2022-05-07
1
2022-05-07
1
Barczak Agnieszka
KJ Hipologia Morów
2022-05-07
3
100
2022-05-07
7
Bauerek Nikola
Bpk
2022-05-07
1
2022-05-07
10
Botorek Alicja
Brak
DRAGON (14)
2022-05-07
6
2022-05-07
14
Chęcińska Wiktoria
Klub Jeździecki Equiteam
2022-05-07
16
2022-05-07
Chrobak Anna
LUKJ Antoniówka
TORNADO (31)
2022-05-07
16
2022-05-07
1
Dargiewicz Barbara
bpk
JUKA (61)
2022-05-07
2022-05-07
9
Doszko Hanna
Bpk
ALTAR (42)
2022-05-07
13
Filusz Krzysztof
Brak
2022-05-07
4
2022-05-07
3
Filusz Martyna
Brak
2022-05-07
19
2022-05-07
7
Fros Wiktoria
Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
BONITA (33)
2022-05-07
11
2022-05-07
11
Gajda Wioletta
Gospodarstwo Agroturystyczne Pony
JASZKA (46)
2022-05-07
15
2022-05-07
1
Gełgut Wiktoria
LUKJ Antoniówka
NICOL (29)
2022-05-07
5
2022-05-07
2
Głąbikowska Nikola
Ludowy Klub Jeździecki Na Wyspie Kędzierzyn Koźle
ARAMOR (27)
2022-05-07
17
2022-05-07
9
Gruszka Angelika
brak
OLIWIA (13)
2022-05-07
1
2022-05-07
1
Grzegorzyca Sandra
Bpk
2022-05-07
7
2022-05-07
2
250
Horse Hobby
2022-05-08
Jagielska Julia
LKJ OLIMP Prudnik
MILWIA (20)
2022-05-07
2
Jarzębowska Julia
JKS Equi Verso
2022-05-07
9
2022-05-07
5
Jurkiewicz Amelia
KJ Pałac Wysoka
IKARIA (50)
2022-05-07
1
2022-05-07
8
EIRA (51)
2022-05-07
13
2022-05-07
18
Kaniak Emma
Klub Jeździecki Equiteam
2022-05-07
14
2022-05-07
5
Kleinert Mateusz
KJ Hipologia Morów
CELESTE (67)
2022-05-07
7
2022-05-07
1
Kleinert Sebastian
KJ Hipologia Morów
BRENDA (2)
2022-05-07
1
400
2022-05-07
2
350
Klimczyk Aleksandra
Klub Jeździecki Impuls
2022-05-07
1
2022-05-07
1
Konsek Agata
LJKS Eldorado Świerklany
CYNTIA (59)
2022-05-07
5
2022-05-07
10
Kotarska Lena
Klub Jeździecki Equiteam
LOWITA (54)
2022-05-07
14
2022-05-07
16
Krawiec Martyna
KJ Pałac Wysoka
2022-05-07
1
2022-05-07
1
Kwiatkowska Aleksandra
ASK Świerklaniec
OTELLO (40)
2022-05-07
13
2022-05-07
13
Lenart Marko
LKJ Moszna
NEQUEL (11)
2022-05-07
1
500
2022-05-07
1
600
Lepich Patrycja
Bpk
ALTAR (42)
2022-05-07
10
GRACE (43)
2022-05-07
20
2022-05-07
Liszka Marta
JKS Equi Verso
PERSON (15)
2022-05-07
2022-05-07
19
Lorenc-Musiolik Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
BRONKS (3)
2022-05-07
3
200
Maciąg Ania
Ludowy Klub Jeździecki Na Wyspie
ALADYN (26)
2022-05-07
6
2022-05-07
17
Malcherek Natalia
Bpk
SAMSON (44)
2022-05-07
2022-05-07
9
Mikiel Zuzanna
KJ Pałac Wysoka
OLLY (52)
2022-05-07
8
2022-05-07
5
Mura Emilia
JKS Equi Verso
BRONKS (3)
2022-05-07
6
HARDY (12)
2022-05-07
12
Nogaj Aneta
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
MUNDIAL (16)
2022-05-07
15
2022-05-07
12
Nowińska Lucyna
BPK
TALINA (9)
2022-05-07
4
2022-05-07
13
Paralusz Emilia
LUKJ Antoniówka
2022-05-07
1
2022-05-07
10
2022-05-07
Pełka Izabela
JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2022-05-07
2
2022-05-07
5
Piechota Paulina
Klub Jeździecki Hipologia Morów
2022-05-07
2022-05-07
15
Pietruszka Julia
Bez Przynależności Klubowej
ALTA (37)
2022-05-07
10
2022-05-07
Płocica Julia
HiPPo Sports Team
2022-05-07
17
2022-05-07
12
Rączka Natalia
LJKS Eldorado Świerklany
TOSCA (58)
2022-05-07
1
2022-05-07
4
Respondek Antonina
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2022-05-07
1
2022-05-07
3
Rosół Zoja
Ludowy Klub Jeździecki Na Wyspie Kędzierzyn Koźle
MONSOON (24)
2022-05-07
1
2022-05-07
1
Seget Paulina
Brak
STICH (5)
2022-05-07
1
2022-05-07
1
Skupień Kamil
Ludowy Klub Jeździecki Olimp Prudnik
2022-05-07
2
2022-05-07
2
450
NECABRE (18)
2022-05-07
4
2022-05-07
11
2022-05-07
18
2022-05-07
Sławicka Magdalena
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2022-05-07
1
2022-05-07
15
Sobik Emma
LJKS Eldorado Świerklany
DUCHIN (60)
2022-05-07
6
2022-05-07
8
Sobol Julia
Ludowy Klub Jeździecki Na Wyspie
2022-05-07
1
2022-05-07
1
Sromek Vivien
Brak
2022-05-07
1
2022-05-07
1
Szczurek Julia
LUKJ Antoniówka
WITAS (28)
2022-05-07
1
2022-05-07
4
Szulc Oliwia
LKJ OLIMP Prudnik27
MILWIA (20)
2022-05-07
4
LUCIRRA (21)
2022-05-07
2022-05-07
Tokarczyk Piotr
bpk
ROHAN (55)
2022-05-07
1
2022-05-07
Twardoch Magdalena
ASK Świerklaniec
2022-05-07
8
2022-05-07
5
Urbaniak Weronika
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2022-05-07
9
2022-05-07
10
Utrata Karolina
Brak
TIMO (65)
2022-05-07
6
2022-05-07
Weiss-Mossakowska Daria
brak
2022-05-07
7
2022-05-07
Witek Sylwia
KJ Equiteam
2022-05-07
16
2022-05-07
Wolańska Klaudia
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
2022-05-07
10
2022-05-07
10

Number of Riders: 61

Number of Horses: 64

The sum of prizes: 2 850.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl