Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
46 ACCEPTED 2022-06-10 21:19:21
2022-06-10 20:50:28
Ines Bisaga CORTAZAR
  • 1x 9/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1) o puchar firmy Drogi i Mosty
  • 1x 10/P1/klasa P1, zwykły, wys. 115cm (art.238.2.1) o puchar LENDY
45 ACCEPTED 2022-06-11 15:44:04
2022-06-10 20:35:02
Barbara Kaczyńska LEONARDO VINCI PG
  • 1x 1//1 Trening 50/60 cm
  • 1x 3/50 cm/Open dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o puchar CHEVAL
44 ACCEPTED 2022-06-10 21:19:42
2022-06-10 17:52:40
Hania Kamińska NORA
  • 1x 1//1 Trening 50/60 cm
43 ACCEPTED 2022-06-10 16:48:17
2022-06-10 15:11:50
Nicole Chteinmann TORDIS JAGGUS
  • 1x 1//1 Trening 50/60 cm
  • 1x 2//2 Trening 70/80 cm
42 ACCEPTED 2022-06-09 21:43:13
2022-06-09 15:20:28
Kinga Foks FENDI
  • 2x 3/50 cm/Open dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o puchar CHEVAL
41 ACCEPTED 2022-06-09 07:30:35
2022-06-09 07:18:47
Aleksandra Calik SHALKAR
  • 1x 4/60 cm/Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o puchar Sklepu CORDEO
40 ACCEPTED 2022-06-09 07:30:40
2022-06-09 07:18:06
Kaja Lewandowska SHALKAR
  • 2x 1//1 Trening 50/60 cm
  • 1x 3/50 cm/Open dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o puchar CHEVAL
39 ACCEPTED 2022-06-09 07:30:43
2022-06-09 07:17:22
Aleksandra Krszyna SHALKAR
  • 2x 1//1 Trening 50/60 cm
38 ACCEPTED 2022-06-09 04:56:07
2022-06-08 22:02:37
Marta Kucman PASJA
  • 2x 2//2 Trening 70/80 cm
37 ACCEPTED 2022-06-08 20:31:14
2022-06-08 20:24:22
Barbara Kaczyńska PONĘTNA
  • 1x 1//1 Trening 50/60 cm
36 ACCEPTED 2022-06-08 18:58:08
2022-06-08 18:43:42
Lena Sawicka FRIDA
  • 1x 6/80 cm/Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o puchar Burmistrza Nasielska
  • 1x 7/LL/Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1) o puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
35 ACCEPTED 2022-06-08 11:37:04
2022-06-08 11:03:27
Amelia Kobylińska BETYÁR
  • 1x 3/50 cm/Open dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o puchar CHEVAL
  • 1x 4/60 cm/Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o puchar Sklepu CORDEO
34 ACCEPTED 2022-06-08 11:37:08
2022-06-08 11:01:57
Dorota Żołyniak WALEŃ
  • 1x 7/LL/Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1) o puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
  • 1x 8/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
33 ACCEPTED 2022-06-07 18:40:50
2022-06-07 18:28:03
Natalia Goławska FRANEK
  • 1x 2//Konkurs nr 2, Open Próba Caprillego, Cap-40-LL-4, (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 3/50 cm/Open dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o puchar CHEVAL
  • 1x 4/60 cm/Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o puchar Sklepu CORDEO
32 ACCEPTED 2022-06-06 22:16:19
2022-06-06 22:16:02
Zofia Szaruch OZZI
  • 2x 1//1 Trening 50/60 cm
31 ACCEPTED 2022-06-06 21:10:55
2022-06-06 19:57:55
Julia Salamońska FENDI
  • 1x 4/60 cm/Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o puchar Sklepu CORDEO
  • 1x 5/70 cm/Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ) o puchar MRÓWKA Serock
30 ACCEPTED 2022-06-06 21:10:51
2022-06-06 19:56:00
Julia Salamońska LUCERO
  • 1x 4/60 cm/Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o puchar Sklepu CORDEO
  • 1x 5/70 cm/Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ) o puchar MRÓWKA Serock
29 ACCEPTED 2022-06-06 19:22:55
2022-06-06 18:36:54
Dominika Boska SANTOS
  • 2x 6/80 cm/Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o puchar Burmistrza Nasielska
28 ACCEPTED 2022-06-06 07:06:45
2022-06-05 22:45:48
Zuzanna Agnieszka Skierś DOTAR
  • 2x 1//1 Trening 50/60 cm
  • 2x 3/50 cm/Open dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o puchar CHEVAL
27 ACCEPTED 2022-06-11 17:38:50
2022-06-05 22:36:46
Anna Zajączkowska LEONARDO VINCI PG
  • 2x 1//1 Trening 50/60 cm
  • 2x 1//Konkurs nr 1, Open Próba Caprillego, Cap-40-LL-2, (Kwalifikacja cyklu MTJ)
26 ACCEPTED 2022-06-06 07:07:02
2022-06-05 22:32:49
Beata Wiktoria Hanc SAMI
  • 2x 1//1 Trening 50/60 cm
  • 2x 3/50 cm/Open dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o puchar CHEVAL
  • 1x 4/60 cm/Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o puchar Sklepu CORDEO
25 ACCEPTED 2022-06-05 22:02:40
2022-06-05 19:24:47
Marta Kucman KANDAVU
  • 1x 1//1 Trening 50/60 cm
  • 1x 2//2 Trening 70/80 cm
  • 1x 4/60 cm/Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o puchar Sklepu CORDEO
  • 1x 5/70 cm/Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ) o puchar MRÓWKA Serock
24 ACCEPTED 2022-06-05 16:56:08
2022-06-05 16:47:52
Wiktoria Świrska BELLA DINA
  • 1x 7/LL/Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1) o puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
  • 1x 8/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
23 ACCEPTED 2022-06-11 17:36:45
2022-06-05 11:05:02
Amelia Zubczyńska SHAKKATO PB Z
  • 1x 7/LL/Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1) o puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
  • 1x 8/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
22 ACCEPTED 2022-06-04 09:23:51
2022-06-04 09:14:53
Aleksandra Lisowska ROYAL RIVER
  • 1x 1//Konkurs nr 1, Open Próba Caprillego, Cap-40-LL-2, (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 3/50 cm/Open dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o puchar CHEVAL
  • 1x 4/60 cm/Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o puchar Sklepu CORDEO
21 ACCEPTED 2022-06-03 19:22:57
2022-06-03 16:56:31
Alicja Skoroszewska JAMAJKA
  • 1x 1//1 Trening 50/60 cm
  • 1x 2//2 Trening 70/80 cm
20 ACCEPTED 2022-06-03 19:23:16
2022-06-03 15:13:37
Hanna Towgin HOSA
  • 1x 3/50 cm/Open dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o puchar CHEVAL
19 ACCEPTED 2022-06-03 15:06:02
2022-06-03 15:02:59
Magdalena Rybka HOSA
  • 1x 3/50 cm/Open dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o puchar CHEVAL
18 ACCEPTED 2022-06-10 07:36:29
2022-06-03 14:58:24
Natalia Behal ŚNIEŻKA
  • 1x 6/80 cm/Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o puchar Burmistrza Nasielska
17 ACCEPTED 2022-06-10 07:36:34
2022-06-03 14:57:55
Kornelia Kołodyńska ŚNIEŻKA
  • 1x 6/80 cm/Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o puchar Burmistrza Nasielska
16 ACCEPTED 2022-06-02 18:42:41
2022-06-02 18:37:04
Ewelina Kluska VULKAN'S COREA
  • 1x 10/P1/klasa P1, zwykły, wys. 115cm (art.238.2.1) o puchar LENDY
  • 1x 11/N/klasa N, zwykły z rozgrywką - wys. 120 cm, (art. 238.2.2) o puchar Wójta Gminy Pokrzywnica
15 ACCEPTED 2022-06-02 15:54:31
2022-06-02 13:34:28
Karolina Wyszyńska ROCO AK
  • 1x 7/LL/Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1) o puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
  • 1x 8/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
14 ACCEPTED 2022-06-02 09:30:11
2022-06-02 09:29:29
Julia Nowicka BRŻYMOR Z NAD TAJT
  • 2x 1//1 Trening 50/60 cm
  • 1x 3/50 cm/Open dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o puchar CHEVAL
  • 1x 4/60 cm/Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o puchar Sklepu CORDEO
13 ACCEPTED 2022-06-01 13:21:38
2022-06-01 13:09:29
Wiktoria Świrska COR DE LA ROSA
  • 1x 8/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
  • 1x 9/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1) o puchar firmy Drogi i Mosty
12 ACCEPTED 2022-06-01 06:59:42
2022-05-31 22:49:03
Anna Błaszczak CANDY
  • 1x 2//2 Trening 70/80 cm
  • 1x 3//3 Trening 90/100 cm
  • 1x 7/LL/Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1) o puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
  • 1x 8/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
11 ACCEPTED 2022-05-31 12:16:56
2022-05-31 11:48:18
Adam Hlebowicz CLAYTON 44
  • 2x 2//2 Trening 70/80 cm
10 ACCEPTED 2022-05-31 12:16:24
2022-05-31 11:47:28
Adrianna Czorniej EMPIR
  • 2x 2//2 Trening 70/80 cm
9 ACCEPTED 2022-06-04 09:31:51
2022-05-30 22:36:40
Alicja Wiśniewska FELLOW 137
  • 1x 8/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
  • 1x 9/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1) o puchar firmy Drogi i Mosty
8 ACCEPTED 2022-05-30 12:49:30
2022-05-30 12:30:53
Monika Pieniążek GRAND S
  • 1x 10/P1/klasa P1, zwykły, wys. 115cm (art.238.2.1) o puchar LENDY
  • 1x 11/N/klasa N, zwykły z rozgrywką - wys. 120 cm, (art. 238.2.2) o puchar Wójta Gminy Pokrzywnica
7 ACCEPTED 2022-05-30 12:31:48
2022-05-30 12:18:08
Maja Szałkow SANGUS
  • 2x 4/60 cm/Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o puchar Sklepu CORDEO
6 ACCEPTED 2022-06-05 22:02:48
2022-05-27 12:48:51
Hania Nowak PRINCE KALIPO
  • 2x 3/50 cm/Open dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o puchar CHEVAL
5 ACCEPTED 2022-05-27 19:04:57
2022-05-27 12:48:22
Aleksandra Siemieniuk CANOSSA
  • 1x 8/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
  • 1x 9/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1) o puchar firmy Drogi i Mosty
4 ACCEPTED 2022-05-19 13:19:39
2022-05-19 12:15:55
Julia Wrzesień WOLF'S MORITZ "V
  • 1x 4/60 cm/Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o puchar Sklepu CORDEO
  • 1x 5/70 cm/Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ) o puchar MRÓWKA Serock
3 ACCEPTED 2022-05-19 08:46:02
2022-05-19 08:44:17
Paulina Chaber DAKOTA
  • 1x 3/50 cm/Open dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o puchar CHEVAL
  • 1x 4/60 cm/Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o puchar Sklepu CORDEO
2 ACCEPTED 2022-06-11 07:23:25
2022-05-17 21:48:45
Marta Kulesza HELIOS
  • 1x 5/70 cm/Open z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Aneks nr 5 Reg. B PZJ) o puchar MRÓWKA Serock
  • 1x 6/80 cm/Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o puchar Burmistrza Nasielska
1 ACCEPTED 2022-05-18 06:15:20
2022-05-17 21:47:12
Monika Kulesza LOWERBORDER'S LISA
  • 1x 4/60 cm/Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o puchar Sklepu CORDEO
  • 1x 6/80 cm/Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o puchar Burmistrza Nasielska
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Behal Natalia KJ Krępa
2006 (J.)
brak
2. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (J.)
O039145
3. Błaszczak Anna BPK - MAZ
S
O014500
4. Boska Dominika Brak
S
LZRWZJ/2337/22
5. Calik Aleksandra SKJ Legia Kozielska Warszawa
2008 (JM.)
O055572
6. Chaber Paulina BPK
2002 (MJ.)
O059007
7. Chteinmann Nicole Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
brak
8. Czorniej Adrianna Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
S
O034645
9. Foks Kinga nn
2011 (Mł.)
brak
10. Goławska Natalia Stajnia Karino-hipoterapia
2009 (JM.)
Brak
Brak
11. Hanc Beata Wiktoria Stajnia Perspektywa
2006 (J.)
Brak
12. Hlebowicz Adam Mandragora
S
O039242
13. Kaczyńska Barbara Stajnia Perspektywa
2006 (J.)
brak
14. Kaczyńska Barbara Stajnia Perspektywa
2005 (J.)
Brak
15. Kamińska Hania -
2010 (JM.)
Brak
16. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
17. Kobylińska Amelia BPK
2009 (JM.)
Brak
18. Kołodyńska Kornelia KJ Krępa
2005 (J.)
brak
19. Krszyna Aleksandra SKJ Legia Kozielska Warszawa
2010 (JM.)
O065249
20. Kucman Marta Stajnia Perspektywa
S
O008312
21. Kulesza Marta KJ Humorek
S
O058365
22. Kulesza Monika KJ Humorek Krawcowizna
2012 (Mł.)
O063686
23. Lewandowska Kaja SKJ Legia Kozielska Warszawa
2005 (J.)
O053730
24. Lisowska Aleksandra Stajnia Karino-Hipoterapia
2008 (JM.)
Brak
Brak
25. Nowak Hania Brak
2008 (JM.)
Brak
26. Nowicka Julia brak
2010 (JM.)
O065811
27. Pieniążek Monika bpk
S
O025863
28. Rybka Magdalena KJ Krępa
2006 (J.)
brak
29. Salamońska Julia BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O055325
30. Sawicka Lena Klub Jeździecki Humorek
2008 (JM.)
K028152
31. Siemieniuk Aleksandra WKJ Lublin
2001 (MJ.)
O039537
32. Skierś Zuzanna Agnieszka Stajnia Perspektywa
2008 (JM.)
Brak
33. Skoroszewska Alicja -
2001 (MJ.)
brak
34. Świrska Wiktoria KJ Wiktorowo
2003 (MJ.)
O043380
35. Szałkow Maja Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
36. Szaruch Zofia Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
brak
37. Towgin Hanna KJ Krępa
2008 (JM.)
brak
38. Wiśniewska Alicja BPK - MAZ
2008 (JM.)
O064172
39. Wrzesień Julia KJ Humorek Krawcowizna
2011 (Mł.)
O065440
40. Wyszyńska Karolina BPK (MAZ)
2004 (J.)
O064529
41. Zajączkowska Anna Stajnia Perspektywa
2008 (JM.)
Brak
42. Żołyniak Dorota BPK
S
O023687
43. Zubczyńska Amelia KJ Humorek Krawcowizna
2006 (J.)
O044214
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

31

BELLA DINA SP POL 2018 klacz gniada/160 F: Baldini II / Bachus
M: Bima / Almanzor L
K034418 616009600214018
2.

40

BETYÁR KOŃ LIPICANSKI POL 2010 wałach siwa/162 F: 4264 Favory Flamingó
M: Tündér
brak HUN M CD100900000
3.

23

BRŻYMOR Z NAD TAJT HUCULSKA POL 216 wałach srokata/kuc:141 F: Wariant
M: Boliwia
brak 616012600137016
4.

21

CANDY SP POL 2009 wałach kara/166 F: Ever for Pleasure / Espri
M: Cena / Robin Hood
K030529 PL 616 009 66 14028 09
5.

15

CANOSSA OLDENBURSKA POL 2016 klacz ciemnogniada/166 F: Canoso
M: Whisper BW
K033742 DE418181032216
6.

20

CLAYTON 44 WESTFALSKA GER 2012 wałach siwa/168 F: Cassone
M: Chanell
brak DE 441410937012
7.

22

COR DE LA ROSA HOL. GER 2014 wałach ciemnogniada/164 F: Cormint / Calido I
M: Visita / Contender
K029566 DE 421000119414
8.

47

CORTAZAR SP POL 2013 wałach kasztanowata/169 F: Quality Time
M: Contessa / Coriano Z
K022581 616009510253313
9.

9

DAKOTA TYP SZLACHETNY POL 2017 klacz gniada/160 F: NN
M: NN
brak 616 999 66 12704 17
10.

33

DOTAR KUC POL 2018 wałach tarantowata/kuc:110 cm F: Nn
M: Nn
Brak 616999661264618
11.

19

EMPIR TYP SZLACHETNY POL nn Wałach gniada/170 F: nn
M: nn
K028492 POL 999 67 00681 00
12.

12

FELLOW 137 OLD GER 2003 wałach gniada/164 F: For Keeps / For Pleasure
M: Gaya / Voltaire
K016364 DE 418180160203
13.

38

FENDI KUC POL 2014 klacz kara/kuc:120 F: nn
M: nn
K032363 616999661392214
14.

39

FRANEK FOLBLUT POL 2016 wałach gniada/160 F: Multiplex
M: Life od life
Brak 8260GB45252222T
15.

42

FRIDA PKS POL 2016 klacz skarogniada/164 F: Imequyl
M: Fortuna
Brak A0011582S
16.

18

GRAND S WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach siwa/168 F: Cefal/Gordon I
M: Grosetta/Rytm
K021238 616007660681012
17.

6

HELIOS SP POL 2005 Wałach siwa/162 F: CORDE
M: HERA
K009529 POL 009 66 01104 05
18.

26

HOSA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/mk:157 F: Egerro
M: Humana
brak 616009610108917
19.

27

JAMAJKA TYP POGRUBIONY POL 2013 klacz kara/170 F: Nippon
M: Janda
brak 616999570102713
20.

32

KANDAVU KWPN POL 2014 Ogier gniada/170 F: Zinedine
M: Kleopatra
brak
21.

34

LEONARDO VINCI PG PKS POL 2005 wałach skarogniada/167 F: Love Affair
M: Cortina
Brak PL009660374405
22.

7

LOWERBORDER'S LISA NEW FOREST PONY POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:139 F: Kantje's Ronaldo
M: Lowerborder's Selester
K033426 528018020082329
23.

37

LUCERO NN POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
K032344 UELN724911150010536
24.

48

NORA HUCULSKA POL 2007 klacz kara/kuc:137 F: Falsztyn
M: Nowela
- -
25.

16

OZZI HUCUŁ POL 2005 Wałach srokata/mk:133 F: Birat
M: Orka II
brak
26.

44

PASJA PKS POL 2004 klacz gniada/170 F: West
M: Platyna
Brak POL009590115804
27.

43

PONĘTNA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz siwa/mk:156 F: Kłobuk
M: Patyna
brak 616 007 59 01604 16
28.

11

PRINCE KALIPO Czysta Krew Arabska POL 2008 wałach gniada/mk:152 F: MVA Prince VAYU
M: Perspektywa
Brak POL 080000006018
29.

24

ROCO AK WLKP POL 2015 klacz ciemnogniada/164 F: Contendus / Contender
M: Romina AK / Romeo Des Vaux
K027369 616007610107115
30.

29

ROYAL RIVER Pełna Krew Angielska POL 2012 wałach gniada/160 F: Arithmancer
M: River night
Brak 616POL12007846A
31.

35

SAMI PKS POL 2005 klacz skarogniada/167 F: Cerber
M: Sparta
Brak PL009660119605
32.

17

SANGUS Czysta Krew Arabska POL 2009 wałach siwa/mk:153 F: FS Bengali
M: Sajga
brak 509/2011
33.

36

SANTOS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach skarogniada/171 F: Epos
M: Santina
K033908 616007661071816
34.

30

SHAKKATO PB Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Stakkato / Spartan
M: Charity / Nonstop
K031754 056015Z55592616
35.

45

SHALKAR XX IRL 2014 wałach kasztanowata/160 F: Fast Campany
M: Suedehead
K033681 372IRE45235681T
36.

14

ŚNIEŻKA SP POL 2005 klacz siwa/165 F: Raper
M: Śmieszka
brak 009670149304
37.

46

TORDIS JAGGUS SP POL 2014 wałach srokata/mk:155 F: .
M: .
brak .
38.

25

VULKAN'S COREA DSP POL 2016 wałach gniada/166 F: Vulkano Gold
M: /Corea
K033771 DE 455550025716
39.

41

WALEŃ HUCULSKA POL 2013 wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Amant-W
M: Limba
K030138 616012540021513
40.

10

WOLF'S MORITZ V DRP POL 2007 wałach siwa/kuc:141 F: Corado/Constantin
M: Mona/Brillant
K018713 DE434340050807
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Behal Natalia
KJ Krępa
2022-06-12
4
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-06-12
3
2022-06-12
3
Błaszczak Anna
BPK - MAZ
CANDY (21)
2022-06-11
2022-06-11
2022-06-12
5
2022-06-12
4
Boska Dominika
Brak
SANTOS (36)
2022-06-12
2
2022-06-12
Calik Aleksandra
SKJ Legia Kozielska Warszawa
SHALKAR (45)
2022-06-12
6
Chaber Paulina
BPK
DAKOTA (9)
2022-06-12
1
2022-06-12
1
Chteinmann Nicole
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-11
2022-06-11
Czorniej Adrianna
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
EMPIR (19)
2022-06-11
2022-06-11
Foks Kinga
nn
FENDI (38)
2022-06-12
1
2022-06-12
13
Goławska Natalia
Stajnia Karino-hipoterapia
FRANEK (39)
2022-06-12
2022-06-12
Hanc Beata Wiktoria
Stajnia Perspektywa
SAMI (35)
2022-06-11
2022-06-11
2022-06-12
1
2022-06-12
1
2022-06-12
Hlebowicz Adam
Mandragora
2022-06-11
2022-06-11
Kaczyńska Barbara
Stajnia Perspektywa
2022-06-11
2022-06-12
Kaczyńska Barbara
Stajnia Perspektywa
2022-06-11
Kamińska Hania
-
NORA (48)
2022-06-11
2022-06-11
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
2022-06-12
2
2022-06-12
1
Kobylińska Amelia
BPK
BETYÁR (40)
2022-06-12
9
2022-06-12
6
Kołodyńska Kornelia
KJ Krępa
2022-06-12
3
Krszyna Aleksandra
SKJ Legia Kozielska Warszawa
SHALKAR (45)
2022-06-11
2022-06-11
Kucman Marta
Stajnia Perspektywa
KANDAVU (32)
2022-06-11
2022-06-11
2022-06-12
1
2022-06-12
3
PASJA (44)
2022-06-11
2022-06-11
Kulesza Marta
KJ Humorek
HELIOS (6)
2022-06-12
1
2022-06-12
5
Kulesza Monika
KJ Humorek Krawcowizna
2022-06-12
2022-06-12
1
Lewandowska Kaja
SKJ Legia Kozielska Warszawa
SHALKAR (45)
2022-06-11
2022-06-11
2022-06-12
1
Lisowska Aleksandra
Stajnia Karino-Hipoterapia
2022-06-12
2022-06-12
Nowak Hania
Brak
2022-06-12
2022-06-12
Nowicka Julia
brak
2022-06-11
2022-06-11
2022-06-12
11
2022-06-12
10
Pieniążek Monika
bpk
GRAND S (18)
2022-06-12
1
2022-06-12
2
Rybka Magdalena
KJ Krępa
HOSA (26)
2022-06-12
Salamońska Julia
BPK (MAZ)
LUCERO (37)
2022-06-12
6
2022-06-12
4
FENDI (38)
2022-06-12
2022-06-12
Sawicka Lena
Klub Jeździecki Humorek
FRIDA (42)
2022-06-12
1
2022-06-12
2
Siemieniuk Aleksandra
WKJ Lublin
CANOSSA (15)
2022-06-12
8
2022-06-12
2
Skierś Zuzanna Agnieszka
Stajnia Perspektywa
DOTAR (33)
2022-06-11
2022-06-11
2022-06-12
1
2022-06-12
12
Skoroszewska Alicja
-
JAMAJKA (27)
2022-06-11
2022-06-11
Świrska Wiktoria
KJ Wiktorowo
2022-06-12
3
2022-06-12
1
2022-06-12
3
2022-06-12
1
Szałkow Maja
Bez Przynależności Klubowej
SANGUS (17)
2022-06-12
1
2022-06-12
1
Szaruch Zofia
Bez Przynależności Klubowej
OZZI (16)
2022-06-11
2022-06-11
Towgin Hanna
KJ Krępa
HOSA (26)
2022-06-12
1
Wiśniewska Alicja
BPK - MAZ
2022-06-12
2
2022-06-12
Wrzesień Julia
KJ Humorek Krawcowizna
2022-06-12
9
2022-06-12
2
Wyszyńska Karolina
BPK (MAZ)
ROCO AK (24)
2022-06-12
1
2022-06-12
6
Zajączkowska Anna
Stajnia Perspektywa
2022-06-11
2022-06-11
2022-06-12
1
2022-06-12
9
Żołyniak Dorota
BPK
WALEŃ (41)
2022-06-12
6
2022-06-12
7
Zubczyńska Amelia
KJ Humorek Krawcowizna
2022-06-12
4
2022-06-12
5
2022-06-12

Number of Riders: 43

Number of Horses: 40

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl