Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT w skokach przez przeszkody KJ STAJNIA OJCOWIZNA
KJ STAJNIA OJCOWIZNA, 15 maja 2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
112 ACCEPTED 2022-05-14 18:48:09
2022-05-14 18:48:02
Lena Ragan JAMAJKA
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
111 ACCEPTED 2022-05-14 15:10:22
2022-05-14 15:10:05
Aleksandra Śledziewska TROFARTH JIM
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o Puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Pułtuska
110 ACCEPTED 2022-05-14 11:04:33
2022-05-14 10:03:32
Michalina Skoczylas CAPRICHOSA
  • 2x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
109 ACCEPTED 2022-05-14 07:16:19
2022-05-14 07:15:18
Michał Mordzelewski MISTRESS
  • 1x 10/N/Konkurs nr 11, Grand Prix Ojcowizny - konkurs o Puchar Wójta Pokrzywnicy klasa N, zwykły z rozgrywką - wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
108 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-05-14 07:16:32
2022-05-14 07:14:54
Michał Mordzelewski CRUYFF Z
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Pułtuska
  • 1x 10/P1/Konkurs nr 10, klasa P1, zwykły, wys. 115cm (art.238.2.1) o Puchar LENDY
107 ACCEPTED 2022-05-13 22:25:21
2022-05-13 22:22:08
Natalia Kubicka CEZA
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
106 ACCEPTED 2022-05-13 22:21:45
2022-05-13 22:21:33
Alicja Olkowska OCTOBER JIGSAW
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
105 ACCEPTED 2022-05-13 22:25:23
2022-05-13 22:21:01
Aleksandra Dąbrowska SANDREA
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
104 ACCEPTED 2022-05-13 22:21:50
2022-05-13 22:20:39
Nadia Wolińska ALPINEX
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
103 ACCEPTED 2022-05-13 22:21:52
2022-05-13 22:20:07
Natalia Majchrzak MISSISIPI
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
102 ACCEPTED 2022-05-13 22:21:55
2022-05-13 22:17:59
Julianna Pater CRAZY BOY
  • 2x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
101 ACCEPTED 2022-05-13 22:21:58
2022-05-13 22:17:42
Dominika Boska SANTOS
  • 2x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
100 ACCEPTED 2022-05-13 22:05:43
2022-05-13 22:05:05
Natalia Jędrzejkiewicz GESY
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
99 ACCEPTED 2022-05-13 20:39:56
2022-05-13 19:31:00
Patrycja Bigos PIĘKNA
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
98 ACCEPTED 2022-05-13 18:19:49
2022-05-13 18:07:43
Hanna Domańska GANDALF
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
97 ACCEPTED 2022-05-13 18:19:51
2022-05-13 17:34:08
Oliwia Matusiak CYMA 1
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
96 ACCEPTED 2022-05-13 18:19:54
2022-05-13 16:57:30
Adela Bielecka CLASSIC DREAM
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
95 ACCEPTED 2022-05-13 16:19:07
2022-05-13 16:18:18
Ewelina Sepełowska DELICJA
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
94 ACCEPTED 2022-05-13 16:19:09
2022-05-13 16:17:55
Daria Janas DELICJA
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
93 ACCEPTED 2022-05-13 16:19:11
2022-05-13 16:16:09
Aleksandra Jackowska NIL
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
92 ACCEPTED 2022-05-13 16:19:13
2022-05-13 15:40:04
Kinga Okseniuk RITUS
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
91 ACCEPTED 2022-05-13 16:19:20
2022-05-13 15:35:58
Katarzyna Woods CONSTANTIN
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
90 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-05-13 13:40:21
2022-05-13 13:38:51
Dorota Żołyniak WALEŃ
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o Puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
89 ACCEPTED 2022-05-13 13:38:13
2022-05-13 13:37:14
Zofia Listwoń BETYÁR
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
88 ACCEPTED 2022-05-13 13:20:41
2022-05-13 12:58:44
Julia Salamońska FENDI
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
87 ACCEPTED 2022-05-13 12:50:04
2022-05-13 10:10:29
Anna Małkowska LAXI
  • 1x 10/P1/Konkurs nr 10, klasa P1, zwykły, wys. 115cm (art.238.2.1) o Puchar LENDY
  • 1x 10/N/Konkurs nr 11, Grand Prix Ojcowizny - konkurs o Puchar Wójta Pokrzywnicy klasa N, zwykły z rozgrywką - wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
86 ACCEPTED 2022-05-13 12:50:12
2022-05-13 09:43:39
Zofia Wiśniewska N'LUSI
  • 2x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
85 ACCEPTED 2022-05-13 12:50:18
2022-05-13 08:40:19
Beata Małachowska INES
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o Puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
84 ACCEPTED 2022-05-13 12:50:30
2022-05-13 08:39:27
Ida Gałaszewska-Bogusz HARY
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o Puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Pułtuska
83 ACCEPTED 2022-05-13 12:50:35
2022-05-13 08:34:57
Helena Pałosz FIGA
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
82 ACCEPTED 2022-05-13 05:28:57
2022-05-12 23:42:39
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Pułtuska
  • 1x 10/N/Konkurs nr 11, Grand Prix Ojcowizny - konkurs o Puchar Wójta Pokrzywnicy klasa N, zwykły z rozgrywką - wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
81 ACCEPTED 2022-05-13 05:29:09
2022-05-12 22:03:18
Hubert Aniołek LE MATINE II
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Pułtuska
  • 1x 10/P1/Konkurs nr 10, klasa P1, zwykły, wys. 115cm (art.238.2.1) o Puchar LENDY
80 ACCEPTED 2022-05-13 05:29:31
2022-05-12 22:02:41
Julia Mroczkowska JUST THE SAME
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o Puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
79 ACCEPTED 2022-05-13 05:29:40
2022-05-12 21:57:54
Julia Gwóźdź EVENING BREEZE
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o Puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Pułtuska
78 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-05-13 05:30:04
2022-05-12 21:18:29
Artiem Tsapin KING
  • 1x 10/P1/Konkurs nr 10, klasa P1, zwykły, wys. 115cm (art.238.2.1) o Puchar LENDY
  • 1x 10/N/Konkurs nr 11, Grand Prix Ojcowizny - konkurs o Puchar Wójta Pokrzywnicy klasa N, zwykły z rozgrywką - wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
77 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-05-13 05:30:31
2022-05-12 21:17:44
Artiem Tsapin BARA
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Pułtuska
  • 1x 10/P1/Konkurs nr 10, klasa P1, zwykły, wys. 115cm (art.238.2.1) o Puchar LENDY
76 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-05-13 05:30:45
2022-05-12 21:17:13
Artiem Tsapin AKVITANIA
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o Puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Pułtuska
75 ACCEPTED 2022-05-12 20:08:18
2022-05-12 19:50:14
Adam Piekarz PAŁASZ AA
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
74 ACCEPTED 2022-05-12 19:14:05
2022-05-12 19:03:23
Łucja Grabarek ROMEK
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
73 ACCEPTED 2022-05-12 12:13:41
2022-05-12 12:07:10
Paulina Laskowska MUPMAN
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
72 ACCEPTED 2022-05-12 11:44:12
2022-05-12 10:19:21
Mateusz Kroc LINKWOOD
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o Puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Pułtuska
71 ACCEPTED 2022-05-12 11:44:20
2022-05-12 10:18:37
Lena Kroc THALIA
  • 2x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
70 ACCEPTED 2022-05-12 05:34:22
2022-05-11 22:20:21
Antek Malinowski GESY
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
69 ACCEPTED 2022-05-12 05:34:25
2022-05-11 22:12:38
Monika Zegar MYSTERIO
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
68 ACCEPTED 2022-05-11 21:31:29
2022-05-11 21:30:17
Aleksandra Krszyna SHALKAR
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
67 ACCEPTED 2022-05-11 21:31:31
2022-05-11 21:29:49
Aleksandra Calik SHALKAR
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
66 ACCEPTED 2022-05-11 21:00:10
2022-05-11 18:49:45
Urszula Wójtowicz GAMA
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
65 ACCEPTED 2022-05-11 17:36:42
2022-05-11 17:26:47
Gabriela Kaźmirowska ANGELINA G
  • 2x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
64 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-05-11 16:48:28
2022-05-11 16:05:29
Julia Kostrzewska SALZBURG
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o Puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
63 ACCEPTED 2022-05-11 11:57:19
2022-05-11 11:56:40
Weronika Sieczka HILDA
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
62 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-05-11 06:16:43
2022-05-10 23:53:14
Aleksandra Śledziewska CHARGONAY L
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o Puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Pułtuska
61 ACCEPTED 2022-05-11 06:16:48
2022-05-10 23:33:44
Maciej Pekaniec DONNA AA
  • 2x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
60 ACCEPTED 2022-05-11 06:16:59
2022-05-10 23:33:04
Maciej Pekaniec GANDO V
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o Puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Pułtuska
59 ACCEPTED 2022-05-11 21:00:15
2022-05-10 23:09:43
Julia Wrzesień WOLF'S MORITZ "V
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
58 ACCEPTED 2022-05-10 15:02:11
2022-05-10 14:12:38
Katarzyna Szczyglak ADELL G
  • 2x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
57 ACCEPTED 2022-05-14 13:04:33
2022-05-10 14:12:31
Maria Pietrusińska CZĄBER MASTER FILM
  • 1x 10/N/Konkurs nr 11, Grand Prix Ojcowizny - konkurs o Puchar Wójta Pokrzywnicy klasa N, zwykły z rozgrywką - wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
56 ACCEPTED 2022-05-14 13:04:35
2022-05-10 14:11:47
Maria Pietrusińska SHADE OF MYTH Z
  • 2x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o Puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
55 ACCEPTED 2022-05-10 12:59:33
2022-05-10 12:29:07
Oliwia Madej CHEPETTO
  • 1x 10/P1/Konkurs nr 10, klasa P1, zwykły, wys. 115cm (art.238.2.1) o Puchar LENDY
  • 1x 10/N/Konkurs nr 11, Grand Prix Ojcowizny - konkurs o Puchar Wójta Pokrzywnicy klasa N, zwykły z rozgrywką - wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
54 ACCEPTED 2022-05-10 12:59:37
2022-05-10 12:18:19
Julia Chróścik RAVEL
  • 2x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
53 ACCEPTED 2022-05-10 08:12:04
2022-05-10 08:02:34
Wiktoria Świrska BELLA DINA
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
52 ACCEPTED 2022-05-10 05:54:10
2022-05-10 00:47:01
Mariusz Czarnomski BILLY ROUBLE
  • 2x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
51 ACCEPTED 2022-05-11 17:36:34
2022-05-09 22:08:42
Aleksandra Kaszyńska VILLENA
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Pułtuska
  • 1x 10/P1/Konkurs nr 10, klasa P1, zwykły, wys. 115cm (art.238.2.1) o Puchar LENDY
50 ACCEPTED 2022-05-10 05:54:45
2022-05-09 21:03:17
Gabriela Talarek GRACJA W
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
49 ACCEPTED 2022-05-09 14:55:54
2022-05-09 14:55:46
Maria Sinczak J'04 PRIMADONNA L
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
48 ACCEPTED 2022-05-09 11:59:25
2022-05-09 11:59:19
Martyna Jurczak BE OKEY
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
47 ACCEPTED 2022-05-09 11:52:48
2022-05-09 11:41:29
Monika Kulesza LOWERBORDER'S LISA
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
46 ACCEPTED 2022-05-09 11:22:24
2022-05-09 10:57:46
Zuzanna Szymańska SZAMAN HIPPICA
  • 2x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o Puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
45 ACCEPTED 2022-05-09 09:55:28
2022-05-09 09:51:13
Paulina Zubrzycka PERSHIM
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
44 ACCEPTED 2022-05-09 07:24:10
2022-05-09 07:16:35
Milena Rutkowska CENA
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
43 ACCEPTED 2022-05-13 08:00:29
2022-05-08 21:19:03
Anna Błaszczak CANDY
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
42 ACCEPTED 2022-05-09 06:04:47
2022-05-08 21:13:28
Maria Zalewska RASCALINO WELT
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o Puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
41 ACCEPTED 2022-05-09 06:04:51
2022-05-08 20:22:04
Maria Szlenkier WIWA
  • 2x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
40 ACCEPTED 2022-05-09 06:04:53
2022-05-08 19:33:07
Julia Reszczyńska NEVER NOW
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
39 ACCEPTED 2022-05-09 06:05:03
2022-05-08 18:55:58
Kamila Fabicka GACEK
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o Puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Pułtuska
38 ACCEPTED 2022-05-08 18:23:03
2022-05-08 18:17:28
Gabriela Róg SAN ESCOBAR
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
37 ACCEPTED 2022-05-08 18:12:45
2022-05-08 18:11:42
Izabela Janikowska ETNA-W
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
36 ACCEPTED 2022-05-09 11:23:47
2022-05-08 13:03:51
Aleksandra Koziarewicz WINDY BOY
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o Puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Pułtuska
35 ACCEPTED 2022-05-08 12:03:13
2022-05-08 10:43:40
Zofia Michalak PRINCESSA I G
  • 1x 10/N/Konkurs nr 11, Grand Prix Ojcowizny - konkurs o Puchar Wójta Pokrzywnicy klasa N, zwykły z rozgrywką - wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
34 ACCEPTED 2022-05-09 12:03:30
2022-05-08 10:43:14
Zofia Michalak FARAMEE M
  • 1x 10/P1/Konkurs nr 10, klasa P1, zwykły, wys. 115cm (art.238.2.1) o Puchar LENDY
  • 1x 10/N/Konkurs nr 11, Grand Prix Ojcowizny - konkurs o Puchar Wójta Pokrzywnicy klasa N, zwykły z rozgrywką - wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
33 ACCEPTED 2022-05-06 20:06:07
2022-05-06 19:57:22
Nelly Żabowska-Żychowicz JUKATAN
  • 1x 10/N/Konkurs nr 11, Grand Prix Ojcowizny - konkurs o Puchar Wójta Pokrzywnicy klasa N, zwykły z rozgrywką - wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
32 ACCEPTED 2022-05-10 05:55:26
2022-05-05 23:30:38
Marta Ziółkowska SUMAR
  • 1x 10/P1/Konkurs nr 10, klasa P1, zwykły, wys. 115cm (art.238.2.1) o Puchar LENDY
  • 1x 10/N/Konkurs nr 11, Grand Prix Ojcowizny - konkurs o Puchar Wójta Pokrzywnicy klasa N, zwykły z rozgrywką - wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
31 ACCEPTED 2022-05-05 11:01:25
2022-05-05 09:29:42
Marta Januszko SELER
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
30 ACCEPTED 2022-05-04 20:19:05
2022-05-04 18:14:03
Anna Mizerska PERCY
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
29 ACCEPTED 2022-05-04 11:43:36
2022-05-04 09:17:49
Olga Basińska LADY CASINIA
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
28 ACCEPTED 2022-05-04 11:43:46
2022-05-04 09:16:17
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o Puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
27 ACCEPTED 2022-05-03 17:12:16
2022-05-03 16:51:53
Sara Sałasińska TRAVILLA
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
26 ACCEPTED 2022-05-03 16:51:43
2022-05-03 16:51:14
Paulina Chaber DAKOTA
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
25 ACCEPTED 2022-05-03 11:50:30
2022-05-03 11:05:08
Daria Twardo HOLZ SPORT AKCJA
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
24 ACCEPTED 2022-05-03 11:50:31
2022-05-03 10:55:36
Marysia Świerzyńska PIORUN
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
23 ACCEPTED 2022-05-03 06:03:01
2022-05-02 22:20:26
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Pułtuska
  • 1x 10/P1/Konkurs nr 10, klasa P1, zwykły, wys. 115cm (art.238.2.1) o Puchar LENDY
22 ACCEPTED 2022-05-02 20:59:30
2022-05-02 20:52:33
Krzysztof Prasek PIPPA VD HEFFINCK
  • 1x 10/N/Konkurs nr 11, Grand Prix Ojcowizny - konkurs o Puchar Wójta Pokrzywnicy klasa N, zwykły z rozgrywką - wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
21 ACCEPTED 2022-05-02 20:59:27
2022-05-02 20:52:11
Krzysztof Prasek KISS DIAMOND Z
  • 2x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o Puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Pułtuska
20 ACCEPTED 2022-05-02 10:13:13
2022-05-02 09:49:25
Martyna Reszka FOR CANTO
  • 2x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o Puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
19 ACCEPTED 2022-05-02 10:13:08
2022-05-02 09:48:51
Martyna Reszka CELVISTO
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o Puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Pułtuska
18 ACCEPTED 2022-04-30 18:08:48
2022-04-30 13:09:09
Karol Dudziński KASSARI
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
17 ACCEPTED 2022-04-29 13:01:23
2022-04-29 12:09:46
Agata Florkiewicz ERAGON
  • 1x 10/P1/Konkurs nr 10, klasa P1, zwykły, wys. 115cm (art.238.2.1) o Puchar LENDY
  • 1x 10/N/Konkurs nr 11, Grand Prix Ojcowizny - konkurs o Puchar Wójta Pokrzywnicy klasa N, zwykły z rozgrywką - wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
16 ACCEPTED 2022-04-29 05:19:30
2022-04-28 21:45:19
Konstancja Cecylia Bohdanowicz GRETA VON CRUISING
  • 1x 10/N/Konkurs nr 11, Grand Prix Ojcowizny - konkurs o Puchar Wójta Pokrzywnicy klasa N, zwykły z rozgrywką - wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
15 ACCEPTED 2022-04-29 05:19:46
2022-04-28 20:47:29
Wiktoria Wrzosek GERSHWIN H
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o Puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Pułtuska
14 ACCEPTED 2022-04-28 15:23:01
2022-04-28 15:18:05
Zuzanna Łapkiewicz M'08 BALOUSSINI II
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
13 ACCEPTED 2022-04-28 12:15:22
2022-04-28 12:11:08
Julia Salamońska LUCERO
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
12 ACCEPTED 2022-05-14 09:07:22
2022-04-27 20:42:00
Weronika Sypek ARIZONA
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
11 ACCEPTED 2022-04-27 05:19:21
2022-04-26 22:11:01
Maja Szałkow SANGUS
  • 2x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
10 ACCEPTED 2022-04-26 13:07:55
2022-04-26 12:09:01
Anna Zielińska INFERTINA ROSE
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Pułtuska
  • 1x 10/N/Konkurs nr 11, Grand Prix Ojcowizny - konkurs o Puchar Wójta Pokrzywnicy klasa N, zwykły z rozgrywką - wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
9 ACCEPTED 2022-04-25 21:22:42
2022-04-25 21:03:10
Karolina Wyszyńska ROCO AK
  • 2x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
8 ACCEPTED 2022-04-25 05:17:46
2022-04-24 21:59:28
Aniela Kuczeriszka GUCCI
  • 1x 10/P1/Konkurs nr 10, klasa P1, zwykły, wys. 115cm (art.238.2.1) o Puchar LENDY
  • 1x 10/N/Konkurs nr 11, Grand Prix Ojcowizny - konkurs o Puchar Wójta Pokrzywnicy klasa N, zwykły z rozgrywką - wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
7 ACCEPTED 2022-04-22 04:09:30
2022-04-21 20:53:28
Aleksandra Markowska OLYMPIC SPIRIT
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ) o Puchar sklepu MRÓWKA Serock
6 ACCEPTED 2022-05-09 06:08:27
2022-04-20 08:28:27
Magdalena Pituch JUGANIS
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o Puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
5 ACCEPTED 2022-04-19 19:33:32
2022-04-19 19:29:34
Mateusz Karczemny ESCORDIA MK
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
4 ACCEPTED 2022-04-19 19:33:37
2022-04-19 19:29:15
Zofia Chrzanowska JESTRIA
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
3 ACCEPTED 2022-04-19 19:33:51
2022-04-19 19:28:50
Zofia Chrzanowska GAJA
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Pułtuska
  • 1x 10/N/Konkurs nr 11, Grand Prix Ojcowizny - konkurs o Puchar Wójta Pokrzywnicy klasa N, zwykły z rozgrywką - wys. 120 cm, (art. 238.2.2)
2 ACCEPTED 2022-04-19 19:33:59
2022-04-19 19:28:27
Aleksandra Wytrykowska EMI MK
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1) o Puchar HORSE TELEPORT Tomasz Goździewski
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Pułtuska
1 ACCEPTED 2022-04-19 19:34:05
2022-04-19 19:27:52
Maja Zakrzewska MŁODY JAPE
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) o Puchar Burmistrza Nasielska
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)o Puchar Międzynarodowy Transport Koni - Tomasz Bucki
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Aniołek Hubert SKJ Pony Power
2007 (JM.)
O045368
2. Basińska Olga SKJ Bobrowy Staw Sowia Wola
2008 (JM.)
O056249
3. Bielecka Adela LKS Wolta
2006 (J.)
Brak
4. Bigos Patrycja LKS WOLTA
2009 (JM.)
Brak
5. Błaszczak Anna BPK - MAZ
S
O014500
6. Bohdanowicz Konstancja Cecylia INTERHR - JKS Poczernin
2004 (J.)
O033953
7. Boska Dominika Brak
S
LZRWZJ/2337/22
8. Calik Aleksandra SKJ Legia Kozielska Warszawa
2008 (JM.)
O055572
9. Chaber Paulina BPK
2002 (MJ.)
O059007
10. Chróścik Julia Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (J.)
O050768
11. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O026640
12. Czarnomski Mariusz Bez Przynależności Klubowej
S
O048798
13. Dąbrowska Aleksandra Stajnia Szybki Konik
2006 (J.)
Brak
14. Domańska Hanna LKS Wolta
2009 (JM.)
Brak
15. Dudziński Karol Bez Przynależności Klubowej
brak
16. Fabicka Kamila BPK - MAZ
2009 (JM.)
O063783
17. Florkiewicz Agata Equikam Sp. z o.o. Milanówek
S
O020377
18. Gałaszewska-Bogusz Ida KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (J.)
O050764
19. Grabarek Łucja Stajnia pod Zegarwm
2003 (MJ.)
Brak
20. Gwóźdź Julia Stow. SKJ Bobrowy Staw
S
O032977
21. Jackowska Aleksandra brak
S
brak
22. Janas Daria brak
2008 (JM.)
brak
23. Janikowska Izabela BPK (MAZ)
2006 (J.)
O064872
24. Januszko Marta Brak
S
Brak
25. Jędrzejkiewicz Natalia Stajnia pod zegarem
2005 (J.)
Brak
26. Jurczak Martyna Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2007 (JM.)
O057381
27. Karczemny Mateusz Bez Przynależności Klubowej
S
BRAK
28. Kaszyńska Aleksandra Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (J.)
O046520
29. Kaźmirowska Gabriela BPK (MAZ)
2003 (MJ.)
O043882
30. Kostrzewska Julia Klub Jeździecki Bingo
2003 (MJ.)
O053987
31. Koziarewicz Aleksandra Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O009874
32. Kroc Lena CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
2005 (J.)
brak
33. Kroc Mateusz CSJ Equestro Łódź
S
O005223
34. Krszyna Aleksandra SKJ Legia Kozielska Warszawa
2010 (JM.)
O065249
35. Kubicka Natalia Stajnia Szybki Konik
2004 (J.)
O066221
36. Kuczeriszka Aniela Stow. KS Chojnów
2004 (J.)
O040853
37. Kulesza Monika KJ Humorek Krawcowizna
2012 (Mł.)
O063686
38. Laskowska Paulina BPZ
S
0021487
39. Listwoń Zofia bpk
2007 (JM.)
brak
40. Łapkiewicz M'08 Zuzanna bpk
2008 (JM.)
Brak
41. Madej Oliwia KJ Rock Horses Warszawa
2005 (J.)
O035308
42. Majchrzak Natalia Stajnia Szybki Konik
2005 (J.)
brak
43. Malinowski Antek Stajnia Pod Zegarem
2009 (JM.)
Brak
44. Małachowska Beata KJ Huzar Józefów
S
O011253
45. Małkowska Anna Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O023713
46. Markowska Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
47. Matusiak Oliwia LKS WOLTA
2010 (JM.)
Brak
48. Michalak Zofia KS Garo Zaborów
2005 (J.)
O045772
10226564
49. Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (MJ.)
O036853
50. Mizerska Anna Klub Jeździecki Bingo
2004 (J.)
O057888
51. Mordzelewski Michał St. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O001972
52. Mroczkowska Julia SKJ Pony Power Nowy Janków
2004 (J.)
O052993
53. Naumiuk Roksana BPK - MAZ
2006 (J.)
O032062
54. Okseniuk Kinga LKS Wolta
2008 (JM.)
Brak
55. Olkowska Alicja Stajnia Szybki Konik
2006 (J.)
Brak
56. Pałosz Helena SKJ Beckersport Laszczki
2010 (JM.)
O062531
57. Pater Julianna KJ Huzar Józefów
2010 (JM.)
O061237
58. Pekaniec Maciej KJ Akademia Kucania
S
O001374
59. Piekarz Adam bpk
S
brak
60. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
61. Pituch Magdalena KJ Bingo Człekówka
2003 (MJ.)
O057887
62. Prasek Krzysztof Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O001059
63. Ragan Lena BPK-MAZ
2007 (JM.)
brak
64. Reszczyńska Julia BPK
2005 (J.)
brak
65. Reszka Martyna BPK
2005 (J.)
O057754
66. Róg Gabriela Brak
2002 (MJ.)
Brak
67. Rutkowska Milena Brak
S
O047611
68. Salamońska Julia BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O055325
69. Sałasińska Sara BPK
2005 (J.)
O059783
70. Sepełowska Ewelina brak
2011 (Mł.)
brak
71. Sieczka Weronika BPK (MAZ)
2010 (JM.)
O064010
72. Sinczak J'04 Maria nz
2004 (J.)
brak
73. Skoczylas Michalina Stow. J. Stajnia Podolszyn
2010 (JM.)
O070012
74. Śledziewska Aleksandra SKJ Beckersport Laszczki
2008 (JM.)
O057801
75. Świerzyńska Marysia DJ EquiGrey
2006 (J.)
Brak
76. Świrska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2003 (MJ.)
O043380
77. Sypek Weronika Klub Jeździecki Bingo
2009 (JM.)
brak
78. Szałkow Maja Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
79. Szczyglak Katarzyna SKF Klub Sportowy Master Film
S
Brak
80. Szlenkier Maria BPK
S
O064513
81. Szymańska Zuzanna Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (J.)
O063158
82. Talarek Gabriela Stajnia pod zegarem
2009 (JM.)
Brak
83. Tsapin Artiem BPK (MAZ)
2005 (J.)
O069618
84. Twardo Daria DJ EquiGrey
2011 (Mł.)
Brak
85. Wiśniewska Zofia KU AZS Politechniki Warszawskiej
2012 (Mł.)
O066802
86. Wójtowicz Urszula brak
S
brak
87. Wolińska Nadia Stajnia Szybki Konik
2007 (JM.)
O063064
88. Woods Katarzyna LKS Wolta
S
Brak
89. Wrzesień Julia KJ Humorek Krawcowizna
2011 (Mł.)
O065440
90. Wrzosek Wiktoria BPK (MAZ)
S
O018995
91. Wyszyńska Karolina BPK (MAZ)
2004 (J.)
O064529
92. Wytrykowska Aleksandra BPK (MAZ)
2006 (J.)
O049769
93. Żabowska-Żychowicz Nelly KJ Wiktorowo
2006 (J.)
O042910
94. Zakrzewska Maja BPK - MAZ
2007 (JM.)
O062976
95. Zalewska Maria Polski Polo Klub
2005 (J.)
O036769
96. Zegar Monika Stajnia pod Zegarem
S
Brak
97. Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan
S
O032054
98. Ziółkowska Marta Polski Polo Klub
S
O014575
99. Żołyniak Dorota BPK
S
O023687
100. Zubrzycka Paulina Bpk maz
2009 (JM.)
O060896
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

44

A CATOKI HAN GER 2010 gelding bay/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
K022778 DE431316680210
2.

88

ADELL G SP POL 2017 klacz gniada/166 F: Numerus/Numero Uno
M: Andoria/Argentinus
brak A0016298S
3.

112

AKVITANIA UPG UKR 2017 klacz siwa/167 F: NN
M: NN
BRAK 011570
4.

130

ALPINEX OO POL 2007 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Murat-Nur /
M: Akwa z Reguła / Gamin de Carrere
K030963 POL070000005624
5.

96

ANGELINA G OLDENBURSKA POL 2010 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Rotspon /Rubinstein I
M: Hauptstutbuch Argentina
K025831 DE433332206310
6.

27

ARIZONA Szlachetna Półkrew (Polski Koń POL 2001 klacz gniada/160 F: Płońsk
M: Arja
nie ma 009510083201
7.

29

BALOUSSINI II Koń Oldenburski POL 2011 wałach skarogniada/175 F: Baloussini
M: Sawannah
brak DE 418182502811
8.

105

BARA WESTWALSKA UKR 2014 klacz gniada/168 F: PRH BALLYBO
M: AVE MARIYA
BRAK DE441411184315
9.

78

BE OKEY Polski Koń Sportowy POL 2010 wałach kasztanowata/169 F: Quinnus III
M: Bogra
K018267 616007680008910
10.

24

BELLA DINA SP POL 2018 klacz gniada/160 F: Baldini II
M: Bima
brak 616009600214018
11.

120

BETYÁR KOŃ LIPICANSKI POL 2010 wałach siwa/162 F: 4264 Favory Flamingó
M: Tündér
brak HUN M CD100900000
12.

83

BILLY ROUBLE Mariusz Czarnomski GBR 2009 gelding bay/178 F: KANNAN
M: BILLY DOLLAR
K027089 826002009021667
13.

51

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 wałach kara/kuc:148 F: nn /
M: nn /
K026677 826073007355911
14.

66

CANDY SP POL 2009 wałach kara/166 F: Ever for Pleasure / Espri
M: Cena / Robin Hood
K030529 PL 616 009 66 14028 09
15.

138

CAPRICHOSA NN POL 2017 klacz siwa/kuc:nn F: nn
M: nn
brak brak
16.

40

CELVISTO DSP GER 2013 wałach siwa/173 F: cellestial
M: Lamira
K028658 DE456570044513
17.

70

CENA Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 1999 klacz skarogniada/165 F: ROBIN HOOD
M: CYFRA
Brak 009660027799
18.

134

CEZA SP POL 2011 klacz kasztanowata/mk:152 F: Chleb / Cedrus
M: Centka / Alax
K032877 616009590137711
19.

91

CHARGONAY L HOL. POL 2016 wałach siwa/- F: Cardino
M: Charlotta I
brak DE421000709316
20.

85

CHEPETTO HOL GER 2013 wałach gniada/175 F: Canterbury
M: Una VIII
K025419 DE421000189513
21.

127

CLASSIC DREAM HOLSZTYN DEU 22.04.2012 Wałach siwa F: Clarimo
M: V-Cassina 1
DE421000138812
22.

124

CONSTANTIN HOL POL 2009 Wałach gniada/172 F: cento
M: idylle1
BRAK DE421000401509
23.

132

CRAZY BOY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach gniada/171cm F: Torado 2
M: Cortina
K033920 616009670034417
24.

137

CRUYFF Z ZANGERSHEIDE POL 2016 ogier ciemnogniada/169 F: Casall
M: Contessa I G
KO30797 056015Z55739316
25.

126

CYMA 1 WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Druh
M: Cyma
brak brak
26.

87

CZĄBER MASTER FILM SP POL 2007 wałach gniada/167 F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
K012952 POL009610200007
27.

47

DAKOTA TYP SZLACHETNY POL 2017 klacz gniada/160 F: NN
M: NN
brak 616 999 66 12704 17
28.

121

DELICJA SP POL 2007 klacz gniada/mk:155 F: nn
M: nn
brak POL
29.

92

DONNA AA MAŁOPOLSKA POL 2018 klacz skarogniada/170 F: Emark
M: Dandi
K033418 616006660635418
30.

16

EMI MK SP POL 2011 klacz siwa/160 F: Bajou Du Rouet
M: Echeveria / Landos
K026043 616098200077292
31.

37

ERAGON SP POL 2015 wałach gniada/176 F: Winston /
M: Entoria / Winner
K026818 616009530067715
32.

13

ESCORDIA MK SP POL 2015 klacz siwa/162 F: Bolero De Ravel
M: Emi MK
Brak 616009600195015
33.

64

ETNA-W SP POL 2010 klacz gniada/163 F: Che Guevara L
M: Enigma W / Harper
K018592 616009680059410
34.

110

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada/170 F: Namelus R
M: Lory
K021584 528003200902273 104MZ26
35.

62

FARAMEE M KWPN NED 2010 wałach siwa/170 F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Aramee O.A. / Marlon
K020474 528003201006399
36.

118

FENDI KUC POL 2014 klacz kara/kuc:120 F: nn
M: nn
K032363 616999661392214
37.

117

FIGA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:146 F: Zefir /
M: Fiona / Turnina's Gismore
K030054 616013610142615
38.

41

FOR CANTO Szlachetna Półkrew POL 2014 wałach gniada/164 F: Cantolar
M: For Fun
K024920 616009610128614
39.

69

GACEK SP POL 2003 wałach gniada/170 F: Demetrios / Jen
M: Godilo / Godehard
K013287 616009510050003
40.

15

GAJA SP POL 2011 klacz skarogniada/- F: Solaris / Stalypso
M: Gloria V / Roland
K020695 616009660703011
41.

97

GAMA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/165 F: Sadam
M: Gastonia
brak 616006630147613
42.

125

GANDALF KUC POL 2007 wałach srokata/kuc:138 F: Camillo / Dante
M: Grenada / Suseł
K028797 POL 013530143807
43.

93

GANDO V SP POL 2015 wałach gniada/169 F: Quintender / Quinar
M: Gota V / Solaris
K031168 616009660745015
44.

34

GERSHWIN H BAWARSKA POL 2010 wałach gniada/160 F: Gambrinus son
M: Cara
K019699 DE 481810035710
45.

99

GESY Niemiecki Koń Sportowy POL 2005 klacz kasztanowata/167 F: Werenfels
M: Goldmarie
Brak DE 487-8782212-05
46.

84

GRACJA W NN POL 2006 Klacz gniada/kuc:kuc:12 F: Top-ewita
M: Garda
Brak
47.

33

GRETA VON CRUISING ISH IRL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Cruising Arish / Sea Crest
M: Goldicova / Touchdown
K029976 372414006047490
48.

20

GUCCI KWPN NED 2011 mare dark bay/163 F: Flamenco de Semilly
M: Boderna B
K018947 528003201111006
49.

116

HARY SP POL 2012 gelding chestnut/170 F: Romeo De Vaux / Querdo De Palustra
M: Hiszpanka / Contendus
K026145 616009610149012
50.

94

HILDA MŁP POL 2002 klacz jasnokasztanowata/158 F: Dżingis
M: Henna / Huk
KO22849 PO 006580258402
51.

45

HOLZ SPORT AKCJA KUC POL 2001 klacz izabelowata/145 F: Holz Sport Kartel
M: Holz Sport Akacja
Brak 013550088801
52.

115

INES PKSP POL 2014 klacz gniada/165 F: Rammstein
M: Infa-Land / Landjonker S
K030614 616098200119012
53.

23

INFERTINA ROSE HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz gniada/165 F: Numero Uno
M: E-Cofertina
K031719 DE421000713016
54.

90

JAMAJKA TYP POGRUBIONY POL 2013 klacz kara/170 F: Nippon
M: Janda
brak 616999570102713
55.

14

JESTRIA MAŁOPOLSKA POL 2018 klacz siwa/165 F: Audan
M: Junona
brak 616006660968418
56.

18

JUGANIS Pełna Krew Angielska POL 2015 wałach gniada/165 F: Estejo
M: Junona
K031628 616POL15008568T
57.

60

JUKATAN SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Contender Son / Contender
M: Jacnia / Garnizon
K030232 616009600156814
58.

109

JUST THE SAME CONNEMARA GBR 2009 wałach siwa/kuc:149 F: Aylesland Polis
M: Just Annie
K033779 826023000008056
59.

38

KASSARI SP POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: Rhytmus S
M: Kalahari
brak .
60.

111

KING UPG POL 2003 wałach gniada/170 F: BRAK
M: BRAK
BRAK BRAK
61.

42

KISS DIAMOND Z Z POL 2017 klacz gniada/170 F: Koh I Noor
M: Lady Bird
K032452 056015Z55820317
62.

50

LADY CASINIA OLDENBURSKA GER 2016 klacz gniada/162 F: Lord Cassini
M: Elidor / Landor S
K031493 DE433332098516
63.

113

LAXI WESTF GER 2011 klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Capuccina / Cornet Obolensky
K029068 DE441411181611
64.

108

LE MATINE II SP POL 2014 ogier siwa/171 F: LARRON
M: CARDINA
K027550 616009640036214
65.

101

LINKWOOD Oldenburger Springpferd GER 2013 wałach kasztanowata/176 F: Lord Pezi Junior
M: Ginger Lady / Cannavaro
K028687 DE418181087113
66.

76

LOWERBORDER'S LISA NEW FOREST PONY POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:139 F: Kantje's Ronaldo
M: Lowerborder's Selester
K033426 528018020082329
67.

28

LUCERO NN POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
K032344 UELN724911150010536
68.

131

MISSISIPI MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz siwa/163 F: Jurand
M: Mistyka
Brak 616006580137012
69.

136

MISTRESS SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Chaccato / Chacco - Blue
M: Morena / Turbud Tempo
K029885 616009660707015
70.

17

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA) /
M: Młoda Panna / Who Knows
K019250 616POL10007028T
71.

103

MUPMAN Pełna Krew Angielska POL 2017 ogier gniada/mk:157 F: Rajsman
M: Mupsellia
brak 2500FR17451652M
72.

100

MYSTERIO Pełna Krew Angielska POL 2016 wałach ciemnogniada/165 F: Boreas Rush
M: Mystic Secret
Brak 616POL16008958T
73.

114

N'LUSI KUC POL 2012 klacz bułana/kuc:127 F: Tija Vlijt's Victor /
M: Nelly /
K026694 616013600252912
74.

19

NEVER NOW XX GER 2013 wałach siwa/165 F: Kandahar Run
M: Now Forever
brak 276GER000340660
75.

122

NIL SP POL 2012 wałach jasnogniada/175 F: Colox cup
M: nn
brak POL
76.

129

OCTOBER JIGSAW IRISH COB POL 2009 Wałach srokata/136 F: NN
M: NN
Brak Brak
77.

2

OLYMPIC SPIRIT Pełna Krew Angielska GBR 2016 wałach kasztanowata/160 F: Olympic Glory
M: Magic Florence
brak 8260GB45251040T
78.

106

PAŁASZ AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/162 F: ŁYK SZAMPANA
M: PASTORAŁKA
brak 616006580261716
79.

52

PERCY XX POL 2014 wałach skarogniada/170 F: Ecosse
M: Palixodia
brak 294/2015
80.

75

PERSHIM MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach kasztanowata/160 F: Rashim
M: Princessa
K027332 616006530199311
81.

128

PIĘKNA KUC POL 2009 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Santara Danny's boy
M: Point
616013680076109
82.

46

PIORUN MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/175 F: Bon
M: Platyna
Brak 616006661171815
83.

43

PIPPA VD HEFFINCK BWP BEL 2015 klacz kasztanowata/167 F: For Pleasure
M: Casilla vd Heffinck
K028165 056002W00310620
84.

80

PRIMADONNA L SP POL 2016 klacz skarogniada/160 F: Lansjer L
M: Pornpgrafia
Brak 616009660583416
85.

61

PRINCESSA I G SP POL 2013 klacz siwa/176 F: Canoso / Contact Me
M: Princessa / Cassini I
K024973 616009640048013
86.

67

RASCALINO WELT HANNOVER GER 2007 gelding black/162 F: Rascalino
M: Heuptstutbuch Wildblume
K033793 DE4313192000307
87.

86

RAVEL SP POL 2008 wałach kasztanowata/166 F: Aravel II
M: Rosalia
K015114 -
88.

123

RITUS HANOWER POL 1997 wałach gniada/172 F: PB RITUAL
M: GRANESS
K005384 POL01676
89.

21

ROCO AK WLKP POL 2015 klacz ciemnogniada/164 F: Contendus / Contender
M: Romina AK / Romeo Des Vaux
K027369 616007610107115
90.

104

ROMEK KONIK POLSKI POL 2013 wałach bułana/kuc:140 F: NN
M: NN
616999661418613 616999661418613
91.

95

SALZBURG Pełna Krew Angielska POL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Exaltation
M: Santalina
K028772 616POL12007483T
92.

65

SAN ESCOBAR Pełna Krew Angielska FRA 2015 wałach gniada/165 F: Planteur
M: Anny
Brak 2500FR15200764E
93.

135

SANDREA SP POL 2015 klacz kara/155 F: nn /
M: Droopy / New Grove Coin
K030985 LV001000003435
94.

25

SANGUS Czysta Krew Arabska POL 2009 wałach siwa/mk:153 F: FS Bengali
M: Sajga
brak 509/2011
95.

133

SANTOS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach skarogniada/171 F: Epos
M: Santina
K033908 616007661071816
96.

53

SELER MAŁOPOLSKA POL 08.03.2011 wałach gniada/Brak F: Sword
M: Samir 24
K024117 616 006 58 04660 11
97.

89

SHADE OF MYTH Z Z POL 2017 ogier gniada// F: Solid Gold Z/ Stakkato Gold
M: Mythical Spree / Dancing Spree
K033762 056015Z55637317
98.

98

SHALKAR XX IRL 2014 wałach kasztanowata/160 F: Fast Campany
M: Suedehead
K033681 372IRE45235681T
99.

107

STARLIGHT OLD GER 2009 klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
K021904 DE418180155209
100.

59

SUMAR SP POL 2008 Wałach gniada/1 F: Aron
M: Sumatra
K019440 12501
101.

71

SZAMAN HIPPICA OLDBG POL 2008 wałach skarogniada/165 F: Stakatto / Spartan
M: Metaxa / Metternich
K013615 DE418182394908
102.

102

THALIA HOLSTEINER GER 2003 Klacz gniada/170 F: Leonce
M: Finja X
brak DE421000091403
103.

48

TRAVILLA Pełna Krew Angielska POL 2016 klacz gniada/164 F: Star Poker /
M: Tantarella /
brak 616POL16008825T
104.

139

TROFARTH JIM WELSH COB POL 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Powysvalley Monteray /
M: Trofarth Betsan / Fronarth Victor
K030242 826046010092123
105.

72

VILLENA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/169 F: Elvaro
M: V Danneline
K029685 616 009 51 02355 15
106.

119

WALEŃ HUCULSKA POL 2013 wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Amant-W
M: Limba
K030138 616012540021513
107.

63

WINDY BOY WLKP POL 2011 wałach gniada/164 F: Castiglione L
M: Wizja / Cedrus
K019512 616007520002911
108.

68

WIWA TYP SZLACHETNY POL 2004 mare chestnut/167cm F: Woo-Doo Granat
M: Wieraszka
K032219 POL999660060404 POL 999 66 006 04 04
109.

74

WOLF'S MORITZ V DRP POL 2007 wałach siwa/kuc:141 F: Corado/Constantin
M: Mona/Brillant
K018713 DE434340050807
Rider Club
Competition
Prize
Gałaszewska-Bogusz Ida KJ Akademia Kucania Dawidy
350
SUM:
350.00
Kostrzewska Julia Klub Jeździecki Bingo
300
SUM:
300.00
Kulesza Monika KJ Humorek Krawcowizna
100
SUM:
100.00
Pekaniec Maciej KJ Akademia Kucania
500
SUM:
500.00
Reszka Martyna BPK
150
SUM:
150.00
Śledziewska Aleksandra SKJ Beckersport Laszczki
350
150
SUM:
500.00
Świrska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
200
200
SUM:
400.00
Woods Katarzyna LKS Wolta
300
SUM:
300.00
Wrzosek Wiktoria BPK (MAZ)
500
SUM:
500.00
Zubrzycka Paulina Bpk maz
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
SKJ Pony Power
2022-05-15
4
2022-05-15
4
Basińska Olga
SKJ Bobrowy Staw Sowia Wola
2022-05-15
7
2022-05-15
16
2022-05-15
20
2022-05-15
4
Bielecka Adela
LKS Wolta
2022-05-15
2022-05-15
9
2022-05-15
Bigos Patrycja
LKS WOLTA
PIĘKNA (128)
2022-05-15
2022-05-15
Błaszczak Anna
BPK - MAZ
CANDY (66)
2022-05-15
22
2022-05-15
10
Bohdanowicz Konstancja Cecylia
INTERHR - JKS Poczernin
2022-05-15
11
Boska Dominika
Brak
SANTOS (133)
2022-05-15
8
2022-05-15
Calik Aleksandra
SKJ Legia Kozielska Warszawa
SHALKAR (98)
2022-05-15
1
Chaber Paulina
BPK
DAKOTA (47)
2022-05-15
2022-05-15
12
2022-05-15
1
Chróścik Julia
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
RAVEL (86)
2022-05-15
7
2022-05-15
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
JESTRIA (14)
2022-05-15
2022-05-15
GAJA (15)
2022-05-15
2022-05-15
Czarnomski Mariusz
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-15
20
2022-05-15
Dąbrowska Aleksandra
Stajnia Szybki Konik
SANDREA (135)
2022-05-15
2022-05-15
Domańska Hanna
LKS Wolta
GANDALF (125)
2022-05-15
1
2022-05-15
4
Dudziński Karol
Bez Przynależności Klubowej
KASSARI (38)
2022-05-15
2022-05-15
Fabicka Kamila
BPK - MAZ
GACEK (69)
2022-05-15
7
2022-05-15
Florkiewicz Agata
Equikam Sp. z o.o. Milanówek
ERAGON (37)
2022-05-15
2022-05-15
3
Gałaszewska-Bogusz Ida
KJ Akademia Kucania Dawidy
HARY (116)
2022-05-15
10
2022-05-15
2
350
Grabarek Łucja
Stajnia pod Zegarwm
ROMEK (104)
2022-05-15
1
2022-05-15
8
Gwóźdź Julia
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2022-05-15
19
2022-05-15
12
Jackowska Aleksandra
brak
NIL (122)
2022-05-15
Janas Daria
brak
DELICJA (121)
2022-05-15
Janikowska Izabela
BPK (MAZ)
ETNA-W (64)
2022-05-15
4
Januszko Marta
Brak
SELER (53)
2022-05-15
22
2022-05-15
14
Jędrzejkiewicz Natalia
Stajnia pod zegarem
GESY (99)
2022-05-15
Jurczak Martyna
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
BE OKEY (78)
2022-05-15
16
2022-05-15
9
Karczemny Mateusz
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-15
2022-05-15
Kaszyńska Aleksandra
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
VILLENA (72)
2022-05-15
15
2022-05-15
5
Kaźmirowska Gabriela
BPK (MAZ)
2022-05-15
23
2022-05-15
Kostrzewska Julia
Klub Jeździecki Bingo
2022-05-15
1
300
2022-05-15
2022-05-15
Koziarewicz Aleksandra
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2022-05-15
9
2022-05-15
Kroc Lena
CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
THALIA (102)
2022-05-15
18
2022-05-15
Kroc Mateusz
CSJ Equestro Łódź
LINKWOOD (101)
2022-05-15
17
2022-05-15
8
Krszyna Aleksandra
SKJ Legia Kozielska Warszawa
SHALKAR (98)
2022-05-15
10
Kubicka Natalia
Stajnia Szybki Konik
CEZA (134)
2022-05-15
1
2022-05-15
12
Kuczeriszka Aniela
Stow. KS Chojnów
GUCCI (20)
2022-05-15
2022-05-15
6
Kulesza Monika
KJ Humorek Krawcowizna
2022-05-15
1
2022-05-15
3
100
Laskowska Paulina
BPZ
MUPMAN (103)
2022-05-15
2022-05-15
Listwoń Zofia
bpk
BETYÁR (120)
2022-05-15
14
2022-05-15
15
Łapkiewicz M'08 Zuzanna
bpk
2022-05-15
1
2022-05-15
5
Madej Oliwia
KJ Rock Horses Warszawa
2022-05-15
8
2022-05-15
Majchrzak Natalia
Stajnia Szybki Konik
MISSISIPI (131)
2022-05-15
13
2022-05-15
15
Malinowski Antek
Stajnia Pod Zegarem
GESY (99)
2022-05-15
15
Małachowska Beata
KJ Huzar Józefów
INES (115)
2022-05-15
2022-05-15
5
Małkowska Anna
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
LAXI (113)
2022-05-15
6
2022-05-15
12
Markowska Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Matusiak Oliwia
LKS WOLTA
CYMA 1 (126)
2022-05-15
2022-05-15
1
Michalak Zofia
KS Garo Zaborów
2022-05-15
2022-05-15
7
2022-05-15
9
Mitrowska Martyna
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2022-05-15
7
2022-05-15
9
Mizerska Anna
Klub Jeździecki Bingo
PERCY (52)
2022-05-15
21
2022-05-15
21
Mordzelewski Michał
St. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
MISTRESS (136)
2022-05-15
4
CRUYFF Z (137)
2022-05-15
9
Mroczkowska Julia
SKJ Pony Power Nowy Janków
2022-05-15
12
2022-05-15
15
Naumiuk Roksana
BPK - MAZ
STARLIGHT (107)
2022-05-15
2022-05-15
Okseniuk Kinga
LKS Wolta
RITUS (123)
2022-05-15
6
2022-05-15
1
Olkowska Alicja
Stajnia Szybki Konik
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Pałosz Helena
SKJ Beckersport Laszczki
FIGA (117)
2022-05-15
6
2022-05-15
Pater Julianna
KJ Huzar Józefów
CRAZY BOY (132)
2022-05-15
2022-05-15
Pekaniec Maciej
KJ Akademia Kucania
2022-05-15
2022-05-15
19
GANDO V (93)
2022-05-15
5
2022-05-15
1
500
Pietrusińska Maria
SKF KS Master Film Wilcza Góra
2022-05-15
1
2022-05-15
16
2022-05-15
Pituch Magdalena
KJ Bingo Człekówka
JUGANIS (18)
2022-05-15
13
2022-05-15
2022-05-15
Prasek Krzysztof
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2022-05-15
13
2022-05-15
2022-05-15
6
2022-05-15
2
Ragan Lena
BPK-MAZ
JAMAJKA (90)
2022-05-15
2022-05-15
Reszczyńska Julia
BPK
2022-05-15
15
2022-05-15
11
Reszka Martyna
BPK
2022-05-15
8
2022-05-15
3
150
2022-05-15
12
2022-05-15
2022-05-15
16
Róg Gabriela
Brak
2022-05-15
15
2022-05-15
Rutkowska Milena
Brak
CENA (70)
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Salamońska Julia
BPK (MAZ)
LUCERO (28)
2022-05-15
10
2022-05-15
1
FENDI (118)
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Sałasińska Sara
BPK
2022-05-15
17
2022-05-15
23
Sepełowska Ewelina
brak
DELICJA (121)
2022-05-15
Sieczka Weronika
BPK (MAZ)
HILDA (94)
2022-05-15
1
2022-05-15
19
Sinczak J'04 Maria
nz
2022-05-15
2022-05-15
Skoczylas Michalina
Stow. J. Stajnia Podolszyn
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Śledziewska Aleksandra
SKJ Beckersport Laszczki
2022-05-15
2
350
2022-05-15
2022-05-15
3
150
2022-05-15
10
Świerzyńska Marysia
DJ EquiGrey
PIORUN (46)
2022-05-15
23
2022-05-15
Świrska Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-15
2
200
2022-05-15
2
200
Sypek Weronika
Klub Jeździecki Bingo
ARIZONA (27)
2022-05-15
2022-05-15
Szałkow Maja
Bez Przynależności Klubowej
SANGUS (25)
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Szczyglak Katarzyna
SKF Klub Sportowy Master Film
ADELL G (88)
2022-05-15
10
2022-05-15
Szlenkier Maria
BPK
WIWA (68)
2022-05-15
15
2022-05-15
22
Szymańska Zuzanna
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2022-05-15
6
2022-05-15
6
Talarek Gabriela
Stajnia pod zegarem
2022-05-15
11
2022-05-15
1
Tsapin Artiem
BPK (MAZ)
BARA (105)
2022-05-15
13
2022-05-15
2
KING (111)
2022-05-15
1
2022-05-15
5
AKVITANIA (112)
2022-05-15
11
2022-05-15
11
Twardo Daria
DJ EquiGrey
2022-05-15
6
2022-05-15
10
Wiśniewska Zofia
KU AZS Politechniki Warszawskiej
N'LUSI (114)
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Wójtowicz Urszula
brak
GAMA (97)
2022-05-15
14
2022-05-15
18
Wolińska Nadia
Stajnia Szybki Konik
ALPINEX (130)
2022-05-15
1
2022-05-15
13
Woods Katarzyna
LKS Wolta
2022-05-15
1
300
2022-05-15
17
Wrzesień Julia
KJ Humorek Krawcowizna
2022-05-15
9
2022-05-15
1
Wrzosek Wiktoria
BPK (MAZ)
2022-05-15
1
500
2022-05-15
5
Wyszyńska Karolina
BPK (MAZ)
ROCO AK (21)
2022-05-15
8
2022-05-15
Wytrykowska Aleksandra
BPK (MAZ)
EMI MK (16)
2022-05-15
2022-05-15
Żabowska-Żychowicz Nelly
KJ Wiktorowo
JUKATAN (60)
2022-05-15
8
Zakrzewska Maja
BPK - MAZ
2022-05-15
2022-05-15
Zalewska Maria
Polski Polo Klub
2022-05-15
15
2022-05-15
18
Zegar Monika
Stajnia pod Zegarem
MYSTERIO (100)
2022-05-15
15
2022-05-15
21
Zielińska Anna
SKJ Hawajka Majdan
2022-05-15
14
2022-05-15
10
Ziółkowska Marta
Polski Polo Klub
SUMAR (59)
2022-05-15
3
2022-05-15
7
Żołyniak Dorota
BPK
WALEŃ (119)
2022-05-15
11
2022-05-15
14
Zubrzycka Paulina
Bpk maz
PERSHIM (75)
2022-05-15
2022-05-15
3
100

Number of Riders: 100

Number of Horses: 109

The sum of prizes: 3 200.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl