Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
34 ACCEPTED 2021-09-11 16:38:46
2021-09-11 16:36:38
Wiktoria Topór KUBUŚ
  • 1x 5 KUCE/P-3 KUCE/Konkurs nr 5, Klasa P-3 KUCE
  • 1x 6 SERIA A/P-1 KUCE/Konkurs nr 6, Klasa P-1 FINAŁ RUNDY P KUCE
  • 1x FINAŁ P../KUCE/Klasyfikacja końcowa RUNDY P KUCE
33 ACCEPTED 2021-09-11 16:38:36
2021-09-11 16:35:46
Zuzanna Matejczyk CANDO
  • 1x 7/L-3/Konkurs nr 7, OPEN , Klasa L-3
  • 1x 8/L-4/Konkurs nr 8, OPEN, Klasa L-4 FINAŁ RUNDY L
  • 1x FINAŁ L//Klasyfikacja końcowa RUNDY L
32 ACCEPTED 2021-09-11 16:38:40
2021-09-11 16:35:25
Julia Kurza CEMIR
  • 1x 7/L-3/Konkurs nr 7, OPEN , Klasa L-3
  • 1x 8/L-4/Konkurs nr 8, OPEN, Klasa L-4 FINAŁ RUNDY L
  • 1x FINAŁ L//Klasyfikacja końcowa RUNDY L
31 ACCEPTED 2021-09-11 09:29:15
2021-09-11 09:27:02
Zuzanna Tadaj TORNADO
  • 1x 1/C-1/Konkurs nr 1, Klasa C-1
  • 1x 2/C-3/Konkurs nr 2, Klasa C-3 FINAŁ RUNDY C
  • 1x FINAŁ C//Klasyfikacja końcowa RUNDY C
30 ACCEPTED 2021-09-11 09:29:04
2021-09-11 09:26:43
Zuzanna Tadaj CEDAR
  • 1x 1/C-1/Konkurs nr 1, Klasa C-1
  • 1x 2/C-3/Konkurs nr 2, Klasa C-3 FINAŁ RUNDY C
  • 1x FINAŁ C//Klasyfikacja końcowa RUNDY C
29 ACCEPTED 2021-09-11 09:03:08
2021-09-11 08:50:06
Amelia Wiśniewska OLIMPIA
  • 1x 7/L-3 KUCE/Konkurs nr 7, OPEN , Klasa L-3 KUCE
  • 1x 8/L-4 KUCE/Konkurs nr 8, OPEN, Klasa L-4 FINAŁ RUNDY L KUCE
  • 1x FINAŁ L/KUCE/Klasyfikacja końcowa RUNDY L KUCE
28 ACCEPTED 2021-09-11 05:59:23
2021-09-10 21:25:47
Aleksandra Żukowska SCOTCH WHISKY
  • 1x 5/P-3/Konkurs nr 5, Klasa P-3
  • 1x 6 SERIA B/P-5/Konkurs nr 6, Klasa P-5 FINAŁ RUNDY P
  • 1x FINAŁ P//Klasyfikacja końcowa RUNDY P (P-3, P-5)
27 ACCEPTED 2021-09-11 05:59:30
2021-09-10 21:23:11
Aleksandra Łapińska GEPARD
  • 1x 7/L-3/Konkurs nr 7, OPEN , Klasa L-3
  • 1x 8/L-4/Konkurs nr 8, OPEN, Klasa L-4 FINAŁ RUNDY L
  • 1x FINAŁ L//Klasyfikacja końcowa RUNDY L
26 ACCEPTED 2021-09-11 05:59:48
2021-09-10 21:22:05
Zuzanna Wiszowata OGIMANN
  • 1x 7/L-3 KUCE/Konkurs nr 7, OPEN , Klasa L-3 KUCE
  • 1x 8/L-4 KUCE/Konkurs nr 8, OPEN, Klasa L-4 FINAŁ RUNDY L KUCE
  • 1x FINAŁ L/KUCE/Klasyfikacja końcowa RUNDY L KUCE
25 ACCEPTED 2021-09-11 06:00:51
2021-09-10 21:16:57
Izabela Siniło SEKWANA
  • 1x 5/P-3/Konkurs nr 5, Klasa P-3
  • 1x 6 SERIA A/P-1/Konkurs nr 6, Klasa P-1 FINAŁ RUNDY P
  • 1x FINAŁ P.//Klasyfikacja końcowa RUNDY P
24 ACCEPTED 2021-09-11 06:00:55
2021-09-10 21:16:01
Izabela Siniło CANDY KISS
  • 1x 5/P-3/Konkurs nr 5, Klasa P-3
  • 1x 6 SERIA A/P-1/Konkurs nr 6, Klasa P-1 FINAŁ RUNDY P
  • 1x FINAŁ P.//Klasyfikacja końcowa RUNDY P
23 ACCEPTED 2021-09-11 06:01:13
2021-09-10 21:09:53
Agnieszka Sobolewska ALYASKA
  • 1x 3/N-1/Konkurs nr 3, Klasa N-1
  • 1x 4 SERIA A/N-5/Konkurs nr 4, Klasa N-5 FINAŁ RUNDY N
  • 1x FINAŁ N.//Klasyfikacja końcowa RUNDY N
22 ACCEPTED 2021-09-11 06:01:20
2021-09-10 21:09:23
Agnieszka Sobolewska COLA (COLA 10)
  • 1x 3/N-1/Konkurs nr 3, Klasa N-1
  • 1x 4 SERIA A/N-5/Konkurs nr 4, Klasa N-5 FINAŁ RUNDY N
  • 1x FINAŁ N.//Klasyfikacja końcowa RUNDY N
21 ACCEPTED 2021-09-10 11:42:09
2021-09-10 11:18:59
Julia Tomczyk ORIAN
  • 1x 7/L-3/Konkurs nr 7, OPEN , Klasa L-3
  • 1x 8/L-4/Konkurs nr 8, OPEN, Klasa L-4 FINAŁ RUNDY L
  • 1x FINAŁ L//Klasyfikacja końcowa RUNDY L
20 ACCEPTED 2021-09-10 12:21:30
2021-09-10 11:18:11
Wiktoria Olkowska DROPS
  • 1x 5 KUCE/P-3 KUCE/Konkurs nr 5, Klasa P-3 KUCE
  • 1x 6 SERIA A/P-1 KUCE/Konkurs nr 6, Klasa P-1 FINAŁ RUNDY P KUCE
  • 1x FINAŁ P../KUCE/Klasyfikacja końcowa RUNDY P KUCE
19 ACCEPTED 2021-09-10 11:41:47
2021-09-10 11:16:12
Nadia Ciemińska FREZJA
  • 1x 7/L-3 KUCE/Konkurs nr 7, OPEN , Klasa L-3 KUCE
  • 1x 8/L-4 KUCE/Konkurs nr 8, OPEN, Klasa L-4 FINAŁ RUNDY L KUCE
  • 1x FINAŁ L/KUCE/Klasyfikacja końcowa RUNDY L KUCE
18 ACCEPTED 2021-09-10 11:41:40
2021-09-10 11:14:58
Ewa Horbacewicz BATUMI
  • 1x 3/N-1/Konkurs nr 3, Klasa N-1
  • 1x 4 SERIA A/N-5/Konkurs nr 4, Klasa N-5 FINAŁ RUNDY N
  • 1x FINAŁ N.//Klasyfikacja końcowa RUNDY N
17 ACCEPTED 2021-09-10 11:08:27
2021-09-10 11:01:01
Ewa Horbacewicz GRATIA
  • 1x 4 SERIA A/N-5/Konkurs nr 4, Klasa N-5 FINAŁ RUNDY N
16 ACCEPTED 2021-09-10 09:39:25
2021-09-10 09:26:23
Karolina Michałowska CAREWICZ
  • 1x 5/P-3/Konkurs nr 5, Klasa P-3
  • 1x 6 SERIA B/P-5/Konkurs nr 6, Klasa P-5 FINAŁ RUNDY P
  • 1x FINAŁ P//Klasyfikacja końcowa RUNDY P (P-3, P-5)
15 ACCEPTED 2021-09-10 06:38:12
2021-09-09 21:25:50
Aleksandra Semeryło ENCINA
  • 1x 3/N-1/Konkurs nr 3, Klasa N-1
  • 1x 4 SERIA B/N-7DK/Konkurs nr 4, Klasa N-7DK FINAŁ RUNDY N
  • 1x FINAŁ N//Klasyfikacja końcowa RUNDY N (N-1, N-7DK)
14 ACCEPTED 2021-09-10 11:41:11
2021-09-09 09:43:05
Katarzyna Stawiska CONVERSANO XII-2 SK
  • 1x 1/C-1/Konkurs nr 1, Klasa C-1
  • 1x 2/C-3/Konkurs nr 2, Klasa C-3 FINAŁ RUNDY C
  • 1x FINAŁ C//Klasyfikacja końcowa RUNDY C
13 ACCEPTED 2021-09-09 18:21:05
2021-09-09 09:11:08
Nina Misijuk AKWARELA
  • 1x 7/L-3/Konkurs nr 7, OPEN , Klasa L-3
  • 1x 8/L-4/Konkurs nr 8, OPEN, Klasa L-4 FINAŁ RUNDY L
  • 1x FINAŁ L//Klasyfikacja końcowa RUNDY L
12 ACCEPTED 2021-09-09 06:21:22
2021-09-09 04:27:44
Zofia Rzemek BATUTA
  • 1x 7/L-3 KUCE/Konkurs nr 7, OPEN , Klasa L-3 KUCE
  • 1x 8/L-4 KUCE/Konkurs nr 8, OPEN, Klasa L-4 FINAŁ RUNDY L KUCE
  • 1x FINAŁ L/KUCE/Klasyfikacja końcowa RUNDY L KUCE
11 ACCEPTED 2021-09-09 06:21:13
2021-09-09 04:26:52
Hania Pietluszenko DIRK
  • 1x 7/L-3/Konkurs nr 7, OPEN , Klasa L-3
  • 1x 8/L-4/Konkurs nr 8, OPEN, Klasa L-4 FINAŁ RUNDY L
  • 1x FINAŁ L//Klasyfikacja końcowa RUNDY L
10 ACCEPTED 2021-09-09 06:21:07
2021-09-08 23:30:57
Katarzyna Wojsław ENDURO
  • 1x 5/P-3/Konkurs nr 5, Klasa P-3
  • 1x 6 SERIA A/P-1/Konkurs nr 6, Klasa P-1 FINAŁ RUNDY P
  • 1x FINAŁ P.//Klasyfikacja końcowa RUNDY P
9 ACCEPTED 2021-09-08 10:14:49
2021-09-08 09:53:24
Patrycja Gryko DEFENDER
  • 1x 5/P-3/Konkurs nr 5, Klasa P-3
  • 1x 6 SERIA A/P-1/Konkurs nr 6, Klasa P-1 FINAŁ RUNDY P
  • 1x FINAŁ P.//Klasyfikacja końcowa RUNDY P
8 ACCEPTED 2021-09-08 09:02:54
2021-09-08 08:44:59
Barbara Felicetti MYTIQUE
  • 1x 3/N-1/Konkurs nr 3, Klasa N-1
  • 1x 4 SERIA A/N-5/Konkurs nr 4, Klasa N-5 FINAŁ RUNDY N
  • 1x FINAŁ N.//Klasyfikacja końcowa RUNDY N
7 ACCEPTED 2021-09-07 12:18:17
2021-09-07 11:04:47
Inga Łysenko DELGADO
  • 1x 5/P-3/Konkurs nr 5, Klasa P-3
  • 1x 6 SERIA A/P-1/Konkurs nr 6, Klasa P-1 FINAŁ RUNDY P
  • 1x FINAŁ P.//Klasyfikacja końcowa RUNDY P
6 ACCEPTED 2021-08-30 14:03:20
2021-08-30 13:38:40
Dominika Piekarska KARINO
  • 1x 5/P-3/Konkurs nr 5, Klasa P-3
  • 1x 6 SERIA A/P-1/Konkurs nr 6, Klasa P-1 FINAŁ RUNDY P
  • 1x FINAŁ P.//Klasyfikacja końcowa RUNDY P
5 ACCEPTED 2021-08-30 13:40:44
2021-08-30 13:29:25
Aleksandra Zarecka SZAFIR
  • 1x 5/P-3/Konkurs nr 5, Klasa P-3
  • 1x 6 SERIA A/P-1/Konkurs nr 6, Klasa P-1 FINAŁ RUNDY P
  • 1x FINAŁ P.//Klasyfikacja końcowa RUNDY P
4 ACCEPTED 2021-08-30 13:40:50
2021-08-30 13:28:03
Aleksandra Zarecka HADES FIRE P
  • 1x 3/N-1/Konkurs nr 3, Klasa N-1
  • 1x 4 SERIA A/N-5/Konkurs nr 4, Klasa N-5 FINAŁ RUNDY N
  • 1x FINAŁ N.//Klasyfikacja końcowa RUNDY N
3 ACCEPTED 2021-08-30 13:40:57
2021-08-30 13:26:51
Aleksandra Zarecka BLACK - BOY
  • 1x 1/C-1/Konkurs nr 1, Klasa C-1
  • 1x 2/C-3/Konkurs nr 2, Klasa C-3 FINAŁ RUNDY C
  • 1x FINAŁ C//Klasyfikacja końcowa RUNDY C
2 ACCEPTED 2021-08-24 11:57:07
2021-08-24 11:11:28
Zuzanna Kalinowska SOLO PAVIA XXII-9
  • 1x 5/P-3/Konkurs nr 5, Klasa P-3
  • 1x 6 SERIA B/P-5/Konkurs nr 6, Klasa P-5 FINAŁ RUNDY P
  • 1x FINAŁ P//Klasyfikacja końcowa RUNDY P (P-3, P-5)
1 ACCEPTED 2021-08-22 21:33:54
2021-08-22 20:52:04
Wiktoria Żwirko MENUET
  • 1x 1/C-1/Konkurs nr 1, Klasa C-1
  • 1x 2/C-3/Konkurs nr 2, Klasa C-3 FINAŁ RUNDY C
  • 1x FINAŁ C//Klasyfikacja końcowa RUNDY C
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Ciemińska Nadia OSK Kucykkwo
2009 (JM.)
O051902
2. Felicetti Barbara Bez Przynależności Klubowej
S
O053889
3. Gryko Patrycja KJ Ostoja Chraboły
2003 (J.)
O031477
4. Horbacewicz Ewa OSK Kucykowo
S
O022371
5. Kalinowska Zuzanna CSJ Chraboły
2002 (MJ.)
O064613
6. Kurza Julia Klub Jeździecki Ostoja
2005 (J.)
Brak
7. Łapińska Aleksandra Ks Victoria
2008 (JM.)
Brak
8. Łysenko Inga KJ BIK Gieniusze
S
O043993
9. Matejczyk Zuzanna Klub Jeździecki Ostoja
2006 (JM.)
Brak
10. Michałowska Karolina MKS Sprząsla
2001 (MJ.)
O050097
Regionalna: A(w) B(w) LZRWZJ/2
11. Misijuk Nina MKS Sprząśla
2004 (J.)
brak
12. Olkowska Wiktoria OSK Kucykowo
2009 (JM.)
O057071
13. Piekarska Dominika Klub Jeździecki Białystok
S
O034426
14. Pietluszenko Hania Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2007 (JM.)
O060587
15. Rzemek Zofia Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2007 (JM.)
brak
16. Siniło Izabela KJ OSTOJA CHRABOŁY
S
O020189
17. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012388
18. Stawiska Katarzyna WKJ Lublin SJ For Pleasure
S
O029064
19. Tadaj Zuzanna BPK
2000 (MJ.)
O031464
20. Tomczyk Julia OSK Kucykowo
2005 (J.)
O043992
21. Topór Wiktoria Klub Jeździecki Ostoja
2006 (JM.)
O056274
22. Wiśniewska Amelia Klub Sportowy ,,Pieńki,,
2008 (JM.)
brak
23. Wiszowata Zuzanna KS Victoria
2004 (J.)
brak
24. Wojsław Katarzyna Klub Jeździecki Żarnowo Gospodarstwo Agroturystyczne
S
O053246
25. Zarecka Aleksandra CSJ Chraboły
S
O036693
26. Żukowska Aleksandra KS Victoria
S
O025820
27. Żwirko Wiktoria CSJ Chraboły
2001 (MJ.)
O040758
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

16

AKWARELA SP POL 2009 Klacz kara/165 F: Ulisses
M: Akcja
K017473 616009510400009
2.

28

ALYASKA WESTFALSKA POL 2005 klacz siwa/170 F: Attacke UA / Ars Vivendi
M: Krona
K032073 804098100073505
3.

20

BATUMI SP POL 2012 klacz gniada/173 F: Corleone Z
M: Bakara
K021552 616009670106312
4.

13

BATUTA TYP KUC POL 2010 klacz siwa/kuc:125 F: NN
M: NN
brak 616 999 58 06522 10
5.

7

BLACK - BOY SP POL 2008 wałach kara/166 F: Wizjoner
M: Belgia
K019397 -
6.

33

CANDO HOLSZTYŃSKA GER 2000 wałach gniada/173 F: Candillo
M: Bassia
K005100 DE421000186900
7.

27

CANDY KISS OLDENBURSKA POL 2007 Klacz inna/172 F: Carenzo
M: Lotte
K012793 DE 433330743107
8.

18

CAREWICZ SP POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Acorino
M: Carola
K017867 Pol 00958499008
9.

31

CEDAR SP POL 2003 wałach kara/160 F: Aktyw
M: Celine
K015945 POL 009 66 00142 03
10.

34

CEMIR Czysta Krew Arabska POL 2005 wałach siwa/162 F: NN
M: NN
Brak POL05087978966
11.

29

COLA (COLA 10) OLDENBURSKA GER 2001 ogier gniada/168 F: Contender/Calypso II/ Cor de la Bryere
M: Lasina IV/Lasino/Landgraf I
K032808 DE 421000323001
12.

14

CONVERSANO XII-2 SK LIPICAN SVN 2009 Ogier siwa F: 3723 Conversano XII Amata
M: 4069 Betalka XXXVII
K021130
13.

10

DEFENDER HANOWERSKA POL 2003 wałach kasztanowata/170 F: Federweisser
M: Dorena
K012783 DE431311606903
14.

8

DELGADO TRAKEN POL 2010 wałach gniada/160 F: Heliopolis
M: Dragonia po Texas
K021342 POL 732 01 00491 10 POL732010049110
15.

12

DIRK Plski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach gniada/172 F: Rubin
M: Dacza
K023417 POL 009 54 00689 03
16.

15

DROPS KUC POL 2001 wałach kasztanowata/kuc:137 F: nn
M: nn
K013214 999511138201
17.

17

ENCINA Czysta Krew Arabska POL 2009 klacz siwa/mk:152 F: Pesal
M: Epoza
K014260 POL040000001376
18.

11

ENDURO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 wałach gniada/178 F: Maladyn
M: Eurazja
K028158 POL009660025303
19.

21

FREZJA KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:129 F: nn
M: nn
K032962 616 999 58 05838 11
20.

24

GEPARD Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 29.02.2000 wałach kasztanowata/170 F: Arystoteles sp
M: Gaja sp
brak POL 009690009700
21.

19

GRATIA SP POL 2009 Klacz kara/162 F: Empire
M: Great Pleasure
K019992 616009661128609
22.

6

HADES FIRE P SP POL 2013 ogier ciemnogniada/165 F: Penango
M: Hawana
K025299 616 009 51 01399 13
23.

1

KARINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 wałach kara/169 F: HADRIAN
M: KULBAKA
K020760 POL 009 51 04300 07
24.

35

KUBUŚ KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:138 F: NN
M: NN
K030270 616999510345416
25.

3

MENUET MAŁOPOLSKA POL 2003 wałach gniada/- F: Vasco
M: Mufka
K013134 POL 006 51 01421 03
26.

9

MYTIQUE DWB POL 2007 klacz gniada/171 F: Damsey
M: Klosterhedens Miss Beverly
K028652 208333DW0704435
27.

25

OGIMANN Kuc Niemiecki Szlachetny POL 01.01.2008 wałach tarantowata/145 F: nn
M: nn
brak DE 498560016508
28.

30

OLIMPIA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:146 F: Santara Dannys Boy
M: Olga
brak 616 007 68 00189 11
29.

22

ORIAN OO POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:152 F: Pilin Psyche/ Padrons Psyche
M: Osaka/ Europejczyk
K018977 070000005210
30.

23

SCOTCH WHISKY TYP KOŃ MAŁY POL 04.04.2011 klacz bułana/150 F: nn
M: nn
K030189 616999670099611
31.

26

SEKWANA WLKP POL 2007 Klacz kara/171 F: GRAND AMOUR/Grannus
M: SORA/Susex
K015191 POL 007 52 00112 07
32.

4

SOLO PAVIA XXII-9 STAROKLADRUBSKA CZE 2007 wałach kara/175 F: Solo Elea XXII
M: 440 Pavia (S XLIX)
K032257 203006447592407
33.

5

SZAFIR SP POL 2015 Wałach gniada/173 F: -
M: -
K027680
34.

32

TORNADO TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach kara/160 F: Damon
M: Karia
K023521 616 999 51 04318 11
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ciemińska Nadia
OSK Kucykkwo
FREZJA (21)
2021-09-12
3
2021-09-12
3
2021-09-12
3
Felicetti Barbara
Bez Przynależności Klubowej
2021-09-12
3
2021-09-12
3
2021-09-12
3
Gryko Patrycja
KJ Ostoja Chraboły
2021-09-12
2
2021-09-12
3
2021-09-12
2
Horbacewicz Ewa
OSK Kucykowo
GRATIA (19)
2021-09-12
4
BATUMI (20)
2021-09-12
1
2021-09-12
1
2021-09-12
1
Kalinowska Zuzanna
CSJ Chraboły
2021-09-12
10
2021-09-12
2
2021-09-12
10
2021-09-12
10
Kurza Julia
Klub Jeździecki Ostoja
CEMIR (34)
2021-09-12
5
2021-09-12
5
2021-09-12
5
Łapińska Aleksandra
Ks Victoria
GEPARD (24)
2021-09-12
4
2021-09-12
4
2021-09-12
4
Łysenko Inga
KJ BIK Gieniusze
2021-09-12
3
2021-09-12
2
2021-09-12
3
Matejczyk Zuzanna
Klub Jeździecki Ostoja
CANDO (33)
2021-09-12
1
2021-09-12
2
2021-09-12
2
Michałowska Karolina
MKS Sprząsla
2021-09-12
4
2021-09-12
1
2021-09-12
7
2021-09-12
5
Misijuk Nina
MKS Sprząśla
2021-09-12
3
2021-09-12
3
2021-09-12
3
Olkowska Wiktoria
OSK Kucykowo
DROPS (15)
2021-09-12
2
2021-09-12
2
2021-09-12
2
Piekarska Dominika
Klub Jeździecki Białystok
KARINO (1)
2021-09-12
8
2021-09-12
6
2021-09-12
7
Pietluszenko Hania
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
DIRK (12)
2021-09-12
2
2021-09-12
1
2021-09-12
1
Rzemek Zofia
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
BATUTA (13)
2021-09-12
5
2021-09-12
5
2021-09-12
5
Siniło Izabela
KJ OSTOJA CHRABOŁY
SEKWANA (26)
2021-09-12
6
2021-09-12
4
2021-09-12
4
2021-09-12
7
2021-09-12
5
2021-09-12
6
Sobolewska Agnieszka
KJ OSTOJA w Chrabołach
ALYASKA (28)
2021-09-12
4
2021-09-12
6
2021-09-12
4
2021-09-12
5
2021-09-12
2
2021-09-12
5
Stawiska Katarzyna
WKJ Lublin SJ For Pleasure
2021-09-12
2
2021-09-12
2
2021-09-12
2
Tadaj Zuzanna
BPK
CEDAR (31)
2021-09-12
3
2021-09-12
3
2021-09-12
3
TORNADO (32)
2021-09-12
5
2021-09-12
5
2021-09-12
5
Tomczyk Julia
OSK Kucykowo
ORIAN (22)
2021-09-12
2
2021-09-12
2
2021-09-12
2
Topór Wiktoria
Klub Jeździecki Ostoja
KUBUŚ (35)
2021-09-12
1
2021-09-12
1
2021-09-12
1
Wiśniewska Amelia
Klub Sportowy ,,Pieńki,,
OLIMPIA (30)
2021-09-12
1
2021-09-12
1
2021-09-12
1
Wiszowata Zuzanna
KS Victoria
OGIMANN (25)
2021-09-12
4
2021-09-12
4
2021-09-12
4
Wojsław Katarzyna
Klub Jeździecki Żarnowo Gospodarstwo Agroturystyczne
ENDURO (11)
2021-09-12
9
2021-09-12
8
2021-09-12
9
Zarecka Aleksandra
CSJ Chraboły
SZAFIR (5)
2021-09-12
1
2021-09-12
1
2021-09-12
1
2021-09-12
2
2021-09-12
5
2021-09-12
2
2021-09-12
1
2021-09-12
1
2021-09-12
1
Żukowska Aleksandra
KS Victoria
2021-09-12
5
2021-09-12
3
2021-09-12
9
2021-09-12
8
Żwirko Wiktoria
CSJ Chraboły
MENUET (3)
2021-09-12
4
2021-09-12
4
2021-09-12
4

Number of Riders: 27

Number of Horses: 34

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl