Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
49 ACCEPTED 2021-07-11 09:37:42
2021-07-11 09:19:55
Emil Mościcki RUBINET
  • 1x 4/80/90 cm/Konkurs nr 4, OPEN Klasa LL 80/90 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
48 ACCEPTED 2021-07-11 09:38:00
2021-07-11 09:19:33
Anita Pieczyńska HARISA
  • 1x 4/80/90 cm/Konkurs nr 4, OPEN Klasa LL 80/90 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
47 ACCEPTED 2021-07-10 20:30:00
2021-07-10 17:55:10
Magda Popielarczyk LONARETTO
  • 1x 4/80/90 cm/Konkurs nr 4, OPEN Klasa LL 80/90 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
46 ACCEPTED 2021-07-10 20:30:07
2021-07-10 17:54:10
Oliwia Marchalewicz TYFANI
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN 50 cm, DEBIUTY, dokładności Art.238.1.1
45 ACCEPTED 2021-07-10 20:30:17
2021-07-10 17:53:05
Emil Mościcki PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, Klasa P, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem, Art. 269 i 270
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, Klasa N, Zwykły, Art.238.2.1 o Puchar Wójta Gminy Dobrzyniewo Duże
44 ACCEPTED 2021-07-10 20:30:26
2021-07-10 17:52:41
Emil Mościcki CARPEDIEM
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, Klasa P, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem, Art. 269 i 270
43 ACCEPTED 2021-07-10 20:30:36
2021-07-10 17:52:15
Agnieszka Sobolewska ALYASKA
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, Klasa P, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem, Art. 269 i 270
42 ACCEPTED 2021-07-10 20:30:46
2021-07-10 17:51:49
Dominika Nasuto FAKTOR
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, OPEN 60 cm, dokładności Art.238.1.1
41 ACCEPTED 2021-07-10 20:30:54
2021-07-10 17:50:57
Katarzyna Nurkowska CANDY KISS
  • 1x 4/80/90 cm/Konkurs nr 4, OPEN Klasa LL 80/90 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
40 ACCEPTED 2021-07-10 20:31:02
2021-07-10 17:50:12
Weronika Dmitruk CEARRY
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, Klasa P, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem, Art. 269 i 270
39 ACCEPTED 2021-07-10 20:31:09
2021-07-10 17:49:08
Emilia Edut CANDY KISS
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, OPEN 70 cm, dokładności Art.238.1.1
38 ACCEPTED 2021-07-10 20:31:12
2021-07-10 17:48:18
Joanna Małyszko LONARETTO
  • 1x 4/80/90 cm/Konkurs nr 4, OPEN Klasa LL 80/90 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
37 ACCEPTED 2021-07-10 20:31:14
2021-07-10 17:47:13
Aleksandra Grochowska KANTOS
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN 50 cm, DEBIUTY, dokładności Art.238.1.1
36 ACCEPTED 2021-07-10 20:31:22
2021-07-10 17:46:29
Małgorzata Stalewska FAKTOR
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, OPEN 70 cm, dokładności Art.238.1.1
35 ACCEPTED 2021-07-10 14:12:19
2021-07-10 10:12:44
Julia Poznańska PIAF
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
34 ACCEPTED 2021-07-10 14:12:13
2021-07-10 10:12:11
Julia Poznańska JUGA
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
33 ACCEPTED 2021-07-10 05:06:09
2021-07-09 22:02:06
Natalia Antonowicz BOGDANKA
  • 1x 4/80/90 cm/Konkurs nr 4, OPEN Klasa LL 80/90 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
32 ACCEPTED 2021-07-10 05:06:01
2021-07-09 22:01:42
Filip Mieczkowski BOGDANKA
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
31 ACCEPTED 2021-07-09 21:12:03
2021-07-09 21:07:13
Grażyna Słyszewska AVANGARDA DM
  • 1x 4/80/90 cm/Konkurs nr 4, OPEN Klasa LL 80/90 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
30 ACCEPTED 2021-07-09 11:45:45
2021-07-09 11:42:06
Karolina Janczewska DAFNE
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, Klasa P, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem, Art. 269 i 270
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, Klasa N, Zwykły, Art.238.2.1 o Puchar Wójta Gminy Dobrzyniewo Duże
29 ACCEPTED 2021-07-09 07:38:05
2021-07-09 07:25:07
Iga Bernat BRYZA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, OPEN 60 cm, dokładności Art.238.1.1
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, OPEN 70 cm, dokładności Art.238.1.1
28 ACCEPTED 2021-07-09 07:38:03
2021-07-09 07:24:25
Igor Wasilewski WIELKI SZU
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, OPEN 70 cm, dokładności Art.238.1.1
  • 1x 4/80/90 cm/Konkurs nr 4, OPEN Klasa LL 80/90 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
27 ACCEPTED 2021-07-09 05:52:03
2021-07-08 22:56:56
Wiktoria Mandziuk BLANCA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, OPEN 60 cm, dokładności Art.238.1.1
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, OPEN 70 cm, dokładności Art.238.1.1
26 ACCEPTED 2021-07-09 05:52:05
2021-07-08 22:28:28
Joanna Horoszewska TOO HOT
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN 50 cm, DEBIUTY, dokładności Art.238.1.1
25 ACCEPTED 2021-07-09 05:52:09
2021-07-08 22:28:09
Hanna Horoszewska TOO HOT
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN 50 cm, DEBIUTY, dokładności Art.238.1.1
24 ACCEPTED 2021-07-09 05:52:23
2021-07-08 22:15:55
Milena Dęby LIZA - RAZU
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, Klasa P, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem, Art. 269 i 270
23 ACCEPTED 2021-07-09 05:52:28
2021-07-08 22:15:21
Zuzanna Gabryś DIAMANTE
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, OPEN 70 cm, dokładności Art.238.1.1
22 ACCEPTED 2021-07-09 05:52:31
2021-07-08 22:14:54
Weronika Gabryś DIAMANTE
  • 1x 4/80/90 cm/Konkurs nr 4, OPEN Klasa LL 80/90 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
21 ACCEPTED 2021-07-09 05:52:44
2021-07-08 22:13:53
Adrianna Kuliś JANTAR
  • 1x 4/80/90 cm/Konkurs nr 4, OPEN Klasa LL 80/90 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
20 ACCEPTED 2021-07-08 15:02:23
2021-07-08 14:48:04
Hania Pietluszenko CEDAR
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN 50 cm, DEBIUTY, dokładności Art.238.1.1
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, OPEN 60 cm, dokładności Art.238.1.1
19 ACCEPTED 2021-07-08 14:25:11
2021-07-08 14:01:56
Milena Gołębiewska SUNNY BOY
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, OPEN 70 cm, dokładności Art.238.1.1
  • 1x 4/80/90 cm/Konkurs nr 4, OPEN Klasa LL 80/90 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
18 ACCEPTED 2021-07-08 05:55:24
2021-07-08 05:10:41
Weronika Kitlas BATUTA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN 50 cm, DEBIUTY, dokładności Art.238.1.1
17 ACCEPTED 2021-07-07 14:34:27
2021-07-07 14:27:12
Ewa Bancerek AGA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN 50 cm, DEBIUTY, dokładności Art.238.1.1
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, OPEN 60 cm, dokładności Art.238.1.1
16 ACCEPTED 2021-07-07 14:34:38
2021-07-07 14:20:22
Weronika Szutko BERDI
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
15 ACCEPTED 2021-07-07 14:34:57
2021-07-07 14:20:02
Izabela Matuk ALFA SANTA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, OPEN 70 cm, dokładności Art.238.1.1
  • 1x 4/80/90 cm/Konkurs nr 4, OPEN Klasa LL 80/90 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
14 ACCEPTED 2021-07-07 14:35:36
2021-07-07 14:19:13
Natalia Borysiuk ALMA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, OPEN 70 cm, dokładności Art.238.1.1
  • 1x 4/80/90 cm/Konkurs nr 4, OPEN Klasa LL 80/90 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
13 ACCEPTED 2021-07-07 10:15:50
2021-07-07 10:03:49
Agnieszka Łaska DON
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN 50 cm, DEBIUTY, dokładności Art.238.1.1
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, OPEN 60 cm, dokładności Art.238.1.1
12 ACCEPTED 2021-07-07 09:35:40
2021-07-07 09:15:14
Wiktoria Gawrych Jm'07 ANDA
  • 1x 4/80/90 cm/Konkurs nr 4, OPEN Klasa LL 80/90 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
11 ACCEPTED 2021-07-06 20:52:57
2021-07-06 20:28:33
Adrianna Serafin LALA
  • 1x 4/80/90 cm/Konkurs nr 4, OPEN Klasa LL 80/90 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
10 ACCEPTED 2021-07-06 20:53:07
2021-07-06 19:04:52
Weronika Winkler CYRANECZKA
  • 1x 4/80/90 cm/Konkurs nr 4, OPEN Klasa LL 80/90 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
9 ACCEPTED 2021-07-06 20:53:16
2021-07-06 19:02:47
Wiktoria Piekarska URIAS
  • 1x 4/80/90 cm/Konkurs nr 4, OPEN Klasa LL 80/90 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
8 ACCEPTED 2021-07-06 13:20:16
2021-07-06 12:56:23
Izabela Sokołowska FLORES
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, OPEN 70 cm, dokładności Art.238.1.1
  • 1x 4/80/90 cm/Konkurs nr 4, OPEN Klasa LL 80/90 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
7 ACCEPTED 2021-07-06 12:32:01
2021-07-06 12:29:44
Justyna Kozłowska FUKSJA
  • 1x 4/80/90 cm/Konkurs nr 4, OPEN Klasa LL 80/90 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
6 ACCEPTED 2021-07-04 21:37:54
2021-07-04 21:34:02
Kalina Kirejczyk OPTIMUS
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, OPEN 70 cm, dokładności Art.238.1.1
  • 1x 4/80/90 cm/Konkurs nr 4, OPEN Klasa LL 80/90 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
5 ACCEPTED 2021-07-01 07:34:51
2021-07-01 07:34:08
Kinga Dzienis LEON
  • 1x 4/80/90 cm/Konkurs nr 4, OPEN Klasa LL 80/90 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
4 ACCEPTED 2021-07-08 19:57:47
2021-07-01 07:33:27
Anna Chocha LEON
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, OPEN 70 cm, dokładności Art.238.1.1
3 ACCEPTED 2021-07-08 05:55:27
2021-07-01 07:32:41
Maja Rzońca BATUTA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, OPEN 60 cm, dokładności Art.238.1.1
2 ACCEPTED 2021-07-08 05:55:29
2021-07-01 07:31:50
Oliwia Dembek DIRK
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, OPEN 60 cm, dokładności Art.238.1.1
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, OPEN 70 cm, dokładności Art.238.1.1
1 ACCEPTED 2021-07-08 05:55:34
2021-07-01 07:31:10
Ksenia Czyżewska SANILA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, OPEN 60 cm, dokładności Art.238.1.1
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, OPEN 70 cm, dokładności Art.238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antonowicz Natalia MKS Sprząśla
2007 (JM.)
O059497
2. Bancerek Ewa Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2011 (Mł.)
Brak
3. Bernat Iga Stowarzyszenie Stajnia 58
2008 (JM.)
Brak
4. Borysiuk Natalia KJ BIK
2004 (J.)
O056275
5. Chocha Anna Centrum Szkolenia Jezieckiego Chraboły
2008 (JM.)
brak
6. Czyżewska Ksenia Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2007 (JM.)
O056189
7. Dęby Milena Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
S
O009262
8. Dembek Oliwia CSJ Chraboły
2006 (JM.)
O056813
9. Dmitruk Weronika BPK
2004 (J.)
O052816
10. Dzienis Kinga CSJ Chraboły
2008 (JM.)
O056812
11. Edut Emilia KJ OSTOJA CHRABOŁY
2008 (JM.)
Brak
12. Gabryś Weronika Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2006 (JM.)
O065003
13. Gabryś Zuzanna Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2006 (JM.)
O065004
14. Gawrych Jm'07 Wiktoria Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2007 (JM.)
O054579
15. Gołębiewska Milena Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2007 (JM.)
O062223
16. Grochowska Aleksandra KJ OSTOJA CHRABOŁY
2002 (MJ.)
brak
17. Horoszewska Hanna Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2008 (JM.)
O064627
18. Horoszewska Joanna Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2009 (JM.)
O064628
19. Janczewska Karolina CSJC
S
O045209
20. Kirejczyk Kalina Klub Jeździecki Żarnowo
2009 (JM.)
O060754
21. Kitlas Weronika CSJ Chraboły
2011 (Mł.)
brak
22. Kozłowska Justyna Bez Przynależności Klubowej K P O
S
O040756
23. Kuliś Adrianna Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2007 (JM.)
O064641
24. Łaska Agnieszka CSJ Chraboły
S
brak
25. Małyszko Joanna KJ OSTOJA CHRABOŁY
S
O061438
26. Mandziuk Wiktoria Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2006 (JM.)
Brak
27. Marchalewicz Oliwia KJ OSTOJA CHRABOŁY
2009 (JM.)
Brak
28. Matuk Izabela KJ BIK
2008 (JM.)
O062225
29. Mieczkowski Filip MKS Sprząśla
2004 (J.)
O056827
30. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O030979
31. Nasuto Dominika KJ OSTOJA CHRABOŁY
2007 (JM.)
Brak
32. Nurkowska Katarzyna KJ OSTOJA CHRABOŁY
S
brak
33. Pieczyńska Anita KJ OSTOJA CHRABOŁY
S
O030984
34. Piekarska Wiktoria KJ Żarnowo Gospodarstwo Agroturystyczne
2008 (JM.)
O059215
35. Pietluszenko Hania Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2007 (JM.)
O060587
36. Popielarczyk Magda KJ OSTOJA CHRABOŁY
2008 (JM.)
brak
37. Poznańska Julia BPK - PDL
2004 (J.)
O056158
38. Rzońca Maja CSJ Chraboły
2010 (Mł.)
-
39. Serafin Adrianna BPK
S
O008798
40. Słyszewska Grażyna CSJ CHRABOŁY
S
O052705
41. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012388
42. Sokołowska Izabela Bez Przynależności Klubowej K P O
2001 (MJ.)
O051555
43. Stalewska Małgorzata KJ OSTOJA CHRABOŁY
2003 (J.)
brak
44. Szutko Weronika KJ BIK Gieniusze
2004 (J.)
O047420
45. Wasilewski Igor Stowarzyszenie Stajnia 58
S
Brak
46. Winkler Weronika KJ Żarnowo
2005 (J.)
O031481
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

14

AGA KUC SZETLANDZKI POL 2010 klacz skarogniada/kuc:104 F: NN
M: NN
brak 616999510434810
2.

16

ALFA SANTA TYP SZLACHETNY POL 2011 Klacz srokata/mk: F: NN
M: NN
K023508
3.

17

ALMA Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz srokata/165 F: Sedan
M: Aisha
K030175 616009510327515
4.

35

ALYASKA WESTFALSKA POL 2005 klacz siwa/170 F: Attacke UA / Ars Vivendi
M: Krona
K032073 804098100073505
5.

12

ANDA MALOPOLSKA POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Emaks
M: Arenda
K031699 616 006 58 05182 11
6.

27

AVANGARDA DM SP POL 2006 klacz ciemnogniada/164 F: LANDJONKER S / LANDJONKER (FRUHLING)
M: ADYGA / WIEDEŃ
K029755 POL009660311206
7.

4

BATUTA TYP KUC POL 2010 klacz siwa/kuc:125 F: NN
M: NN
brak 616 999 58 06522 10
8.

15

BERDI MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/175 F: Bartnik
M: Lotka
brak 616 006 51 00352 15
9.

19

BLANCA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/162 F: Cyryl
M: Bocara
Brak 616009510138907
10.

28

BOGDANKA WLKP POL 2012 Klacz gniada/. F: Maaik
M: Berenika
K023387 .
11.

25

BRYZA MAŁOPOLSKA POL 2005 klacz siwa/155 F: Cenzus
M: Beza
brak pol006510379105
12.

37

CANDY KISS OLDENBURSKA POL 2007 Klacz inna/172 F: Carenzo
M: Lotte
K012793 DE 433330743107
13.

34

CARPEDIEM Holsteiner Warmblut GER 2002 Ogier gniada/166 F: Coriano / Corrado I
M: Divola / Caletto I
K006555 DE 421000610702
14.

38

CEARRY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz gniada/160 F: Carry Son/Carry
M: Comma/Colman
K018447 616009530251009
15.

18

CEDAR SP POL 2003 wałach kara/160 F: Aktyw
M: Celina
K015945 POL 009660014203
16.

10

CYRANECZKA SP POL 2016 klacz siwa/163 F: Emir Z /
M: Cyrkonia /
K029454 616009510153216
17.

26

DAFNE SP POL 2010 Klacz kara/165 F: Emetyt
M: Didi
K023420 616009590282610
18.

22

DIAMANTE WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/180 F: Carlo Grande
M: Doza
K032418 616007660410210
19.

2

DIRK Plski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach gniada/172 F: Rubin
M: Dacza
K023417 POL 009 54 00689 03
20.

13

DON TYP POGRUBIONY POL 01.06.2010 wałach gniada/167 F: CORDE STAR
M: DONIA
brak 616999600112410
21.

36

FAKTOR SP/HOL POL 19.04.2004 Ogier gniada/168 F: Lord Star
M: Flora
Brak
22.

8

FLORES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/165 F: Literat
M: Fuksja
K029726 616 009 51 02633 15
23.

7

FUKSJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 klacz gniada/164 F: Junak
M: Fanaberia
K021305 POL 009 63 00963 03
24.

41

HARISA SP POL 2006 klacz siwa/171 F: Lancetnik
M: Hara-A
K031707 POL 009660029706
25.

23

JANTAR TYP SZLACHETNY POL 2009 wałach gniada/165 F: NN
M: NN
K032390 616999510598709
26.

29

JUGA SP POL 2005 klacz siwa/173 F: Daktyl / Bylly
M: Jurarta / Adept
K024214 POL009590134905
27.

39

KANTOS WLKP POL 2008 wałach gniada/165 F: Santos
M: Kwerenda
brak POL 007610183608
28.

9

LALA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Lejtnant / Jarabub
M: Leukatea / Mistral
K012197
29.

3

LEON TYP SZLACHETNY POL 2001 Wałach siwa F: Model
M: Lena
brak
30.

21

LIZA - RAZU OLD GER 2009 klacz skarogniada/168 F: Lizarazu /
M: Elfenlisa /
K029438 DE418180071509
31.

31

LONARETTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach gniada/168 F: Avero/Athlet Z
M: Ladalca/Larome
Brak POL 009 64 00499 03
32.

6

OPTIMUS SP POL 2003 wałach gniada/167 F: Turbud Quirinus
M: Osta
K009938 POL 009 64 00556 03
33.

30

PIAF SP POL 2007 wałach gniada/166 F: Feniks / Harwest
M: Pik Lady / Pik Senior
K021449 POL 009 52 00514 07
34.

33

PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS BAYER POL 2011 Klacz gniada/174 F: Conthargos
M: Pippilotta
K027749 DE 481 810054011
35.

40

RUBINET Słoweński Gorącokrwisty POL 2015 wałach siwa/171 F: Russel II
M: Tequila
K032282 203010033013223
36.

1

SANILA MALY KOŃ POL 2014 klacz bułana/mk:135 F: Nil
M: Shakira
K029698 616013530194014
37.

5

SUNNY BOY WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Ignam
M: Sewilla
K012025
38.

20

TOO HOT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz srokata/157 F: DAM - DAM
M: TAJLANDIA
K032276 POL009660206606
39.

32

TYFANI KUC WALIJSKI POL 2008 klacz gniada/130 F: Duinveldt’s lewa
M: Cannenburgh’s thamar
brak POL 013690094108
40.

11

URIAS KWPN NED 2001 Wałach gniada/171 F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
K008182 0105809 POL40639
41.

24

WIELKI SZU MAŁOPOLSKA AA POL 2017 wałach siwa/165 F: Bartnik
M: Wielka Fira
Brak 616006600065317
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antonowicz Natalia
MKS Sprząśla
2021-07-11
5
Bancerek Ewa
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
AGA (14)
2021-07-11
2021-07-11
1
Bernat Iga
Stowarzyszenie Stajnia 58
BRYZA (25)
2021-07-11
1
2021-07-11
12
Borysiuk Natalia
KJ BIK
ALMA (17)
2021-07-11
1
2021-07-11
6
Chocha Anna
Centrum Szkolenia Jezieckiego Chraboły
LEON (3)
2021-07-11
12
Czyżewska Ksenia
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
SANILA (1)
2021-07-11
5
2021-07-11
10
Dęby Milena
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2021-07-11
6
2021-07-11
6
Dembek Oliwia
CSJ Chraboły
DIRK (2)
2021-07-11
1
2021-07-11
10
Dmitruk Weronika
BPK
CEARRY (38)
2021-07-11
2
600
2021-07-11
4
Dzienis Kinga
CSJ Chraboły
LEON (3)
2021-07-11
14
Edut Emilia
KJ OSTOJA CHRABOŁY
2021-07-11
9
Gabryś Weronika
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2021-07-11
15
Gabryś Zuzanna
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2021-07-11
1
Gawrych Jm'07 Wiktoria
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
ANDA (12)
2021-07-11
11
2021-07-11
12
Gołębiewska Milena
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2021-07-11
1
2021-07-11
Grochowska Aleksandra
KJ OSTOJA CHRABOŁY
KANTOS (39)
2021-07-11
7
2021-07-11
1
Horoszewska Hanna
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
TOO HOT (20)
2021-07-11
8
Horoszewska Joanna
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
TOO HOT (20)
2021-07-11
1
Janczewska Karolina
CSJC
DAFNE (26)
2021-07-11
3
500
2021-07-11
1
1500
Kirejczyk Kalina
Klub Jeździecki Żarnowo
2021-07-11
1
2021-07-11
10
Kitlas Weronika
CSJ Chraboły
BATUTA (4)
2021-07-11
5
Kozłowska Justyna
Bez Przynależności Klubowej K P O
FUKSJA (7)
2021-07-11
8
2021-07-11
4
Kuliś Adrianna
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
JANTAR (23)
2021-07-11
3
200
2021-07-11
11
Łaska Agnieszka
CSJ Chraboły
DON (13)
2021-07-11
2021-07-11
8
Małyszko Joanna
KJ OSTOJA CHRABOŁY
2021-07-11
16
Mandziuk Wiktoria
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
BLANCA (19)
2021-07-11
1
2021-07-11
1
Marchalewicz Oliwia
KJ OSTOJA CHRABOŁY
TYFANI (32)
2021-07-11
8
2021-07-11
6
Matuk Izabela
KJ BIK
2021-07-11
7
2021-07-11
Mieczkowski Filip
MKS Sprząśla
2021-07-11
5
Mościcki Emil
KJ OSTOJA w Chrabołach
2021-07-11
1
1500
2021-07-11
2021-07-11
1
1000
2021-07-11
5
RUBINET (40)
2021-07-11
2021-07-11
Nasuto Dominika
KJ OSTOJA CHRABOŁY
FAKTOR (36)
2021-07-11
7
Nurkowska Katarzyna
KJ OSTOJA CHRABOŁY
2021-07-11
12
Pieczyńska Anita
KJ OSTOJA CHRABOŁY
HARISA (41)
2021-07-11
4
2021-07-11
13
Piekarska Wiktoria
KJ Żarnowo Gospodarstwo Agroturystyczne
URIAS (11)
2021-07-11
1
700
2021-07-11
8
Pietluszenko Hania
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
CEDAR (18)
2021-07-11
1
2021-07-11
1
Popielarczyk Magda
KJ OSTOJA CHRABOŁY
2021-07-11
Poznańska Julia
BPK - PDL
JUGA (29)
2021-07-11
14
2021-07-11
PIAF (30)
2021-07-11
2021-07-11
Rzońca Maja
CSJ Chraboły
BATUTA (4)
2021-07-11
5
Serafin Adrianna
BPK
LALA (9)
2021-07-11
9
2021-07-11
7
Słyszewska Grażyna
CSJ CHRABOŁY
2021-07-11
7
Sobolewska Agnieszka
KJ OSTOJA w Chrabołach
ALYASKA (35)
2021-07-11
3
300
2021-07-11
2
800
Sokołowska Izabela
Bez Przynależności Klubowej K P O
FLORES (8)
2021-07-11
1
2021-07-11
13
Stalewska Małgorzata
KJ OSTOJA CHRABOŁY
FAKTOR (36)
2021-07-11
8
Szutko Weronika
KJ BIK Gieniusze
BERDI (15)
2021-07-11
9
2021-07-11
Wasilewski Igor
Stowarzyszenie Stajnia 58
2021-07-11
2021-07-11
Winkler Weronika
KJ Żarnowo
2021-07-11
2
400
2021-07-11
10

Number of Riders: 46

Number of Horses: 41

The sum of prizes: 7 500.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl