Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
40 ACCEPTED 2021-06-12 09:18:24
2021-06-12 09:16:18
Emil Mościcki PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4 Klasa P, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem, Art. 269 i 270
39 ACCEPTED 2021-06-12 09:19:39
2021-06-12 09:12:28
Emil Mościcki RUBINET
  • 2x 2/80 cm/Konkurs nr 2 Klasa LL 80 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
38 ACCEPTED 2021-06-12 15:35:34
2021-06-11 22:55:14
Anita Pieczyńska HARISA
  • 1x 2/80 cm/Konkurs nr 2 Klasa LL 80 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
37 ACCEPTED 2021-06-12 05:46:20
2021-06-11 22:45:28
Agata Klentak CANDY KISS
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4 Klasa P, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem, Art. 269 i 270
36 ACCEPTED 2021-06-12 05:46:30
2021-06-11 21:42:30
Kinga Fiedziukiewicz KALINA
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4 Klasa P, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem, Art. 269 i 270
35 ACCEPTED 2021-06-11 16:41:44
2021-06-11 13:56:23
Milena Gołębiewska ARKTIC
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 DEBIUTY, dokładności Art.238.1.1
  • 2x 2/80 cm/Konkurs nr 2 Klasa LL 80 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
34 ACCEPTED 2021-06-11 16:42:00
2021-06-11 13:50:38
Izabela Matuk ALFA SANTA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 DEBIUTY, dokładności Art.238.1.1
  • 1x 2/80 cm/Konkurs nr 2 Klasa LL 80 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
33 ACCEPTED 2021-06-11 16:42:16
2021-06-11 13:50:00
Natalia Borysiuk ALMA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 DEBIUTY, dokładności Art.238.1.1
  • 1x 2/80 cm/Konkurs nr 2 Klasa LL 80 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
32 ACCEPTED 2021-06-11 16:42:22
2021-06-11 13:49:07
Oliwia Mlenko SUNNY BOY
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3 Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
31 ACCEPTED 2021-06-11 17:02:39
2021-06-11 12:01:47
Joanna Horoszewska TOO HOT
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 DEBIUTY, dokładności Art.238.1.1
30 ACCEPTED 2021-06-11 17:02:53
2021-06-11 11:59:16
Hanna Horoszewska TOO HOT
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 DEBIUTY, dokładności Art.238.1.1
29 ACCEPTED 2021-06-11 16:42:41
2021-06-11 10:07:23
Jesika Neukirch KASTHALIA
  • 1x 2/80 cm/Konkurs nr 2 Klasa LL 80 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
28 ACCEPTED 2021-06-13 05:25:06
2021-06-11 10:04:07
Jesika Neukirch BEZA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 DEBIUTY, dokładności Art.238.1.1
  • 1x 2/80 cm/Konkurs nr 2 Klasa LL 80 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
27 ACCEPTED 2021-06-10 17:52:10
2021-06-10 17:19:24
Kalina Kirejczyk OPTIMUS
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 DEBIUTY, dokładności Art.238.1.1
  • 1x 2/80 cm/Konkurs nr 2 Klasa LL 80 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
26 ACCEPTED 2021-06-11 06:12:36
2021-06-10 14:39:38
Maurycy Gejdel ESTERA
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1 DEBIUTY, dokładności Art.238.1.1
25 ACCEPTED 2021-06-12 05:46:46
2021-06-10 14:24:52
Milena Dęby KARY
  • 2x 2/80 cm/Konkurs nr 2 Klasa LL 80 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
24 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-06-10 16:39:48
2021-06-10 14:07:01
Adrianna Kuliś JANTAR
  • 1x 2/80 cm/Konkurs nr 2 Klasa LL 80 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
23 ACCEPTED 2021-06-10 16:40:50
2021-06-10 08:35:17
Justyna Kozłowska FUKSJA
  • 1x 2/80 cm/Konkurs nr 2 Klasa LL 80 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
22 ACCEPTED 2021-06-10 16:41:26
2021-06-10 08:32:17
Izabela Sokołowska FLORES
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 DEBIUTY, dokładności Art.238.1.1
  • 1x 2/80 cm/Konkurs nr 2 Klasa LL 80 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
21 ACCEPTED 2021-06-10 16:41:52
2021-06-10 08:31:01
Weronika Dmitruk GRAFIT
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4 Klasa P, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem, Art. 269 i 270
20 ACCEPTED 2021-06-11 18:32:12
2021-06-10 07:57:10
Wiktoria Piekarska URIAS
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 DEBIUTY, dokładności Art.238.1.1
  • 1x 2/80 cm/Konkurs nr 2 Klasa LL 80 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
19 ACCEPTED 2021-06-11 16:42:59
2021-06-09 17:36:05
Wiktoria Raudonowicz GÓRALKA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 DEBIUTY, dokładności Art.238.1.1
  • 1x 2/80 cm/Konkurs nr 2 Klasa LL 80 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
  • 1x T3//Przejazd przygotowawczy 100 cm
18 ACCEPTED 2021-06-11 06:13:15
2021-06-09 16:02:06
Patrycja Gryko DEFENDER
  • 2x 2/80 cm/Konkurs nr 2 Klasa LL 80 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
17 ACCEPTED 2021-06-12 05:47:18
2021-06-09 13:57:51
Ewa Horbacewicz GRATIA
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
16 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-06-09 05:33:55
2021-06-08 22:54:46
Maja Rzońca BATUTA
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1 DEBIUTY, dokładności Art.238.1.1
15 ACCEPTED 2021-06-10 21:02:30
2021-06-08 21:11:20
Klara Rekuć PALERMO
  • 2x 2/80 cm/Konkurs nr 2 Klasa LL 80 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
14 ACCEPTED 2021-06-08 20:46:52
2021-06-08 20:41:08
Wiktoria Gawrych Jm'07 ANDA
  • 1x 2/80 cm/Konkurs nr 2 Klasa LL 80 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
13 ACCEPTED 2021-06-11 18:32:13
2021-06-08 14:42:16
Weronika Piekarska MELODIA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 DEBIUTY, dokładności Art.238.1.1
  • 1x 2/80 cm/Konkurs nr 2 Klasa LL 80 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
12 ACCEPTED 2021-06-12 15:43:19
2021-06-08 08:09:03
Natalia Fidziukiewicz AKWARELA
  • 1x 2/80 cm/Konkurs nr 2 Klasa LL 80 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
11 ACCEPTED 2021-06-11 06:13:44
2021-06-08 07:57:19
Zosia Rynkiewicz AKWARELA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 DEBIUTY, dokładności Art.238.1.1
10 ACCEPTED 2021-06-08 17:51:56
2021-06-08 07:55:14
Filip Mieczkowski BOGDANKA
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
9 ACCEPTED 2021-06-11 06:13:56
2021-06-08 07:54:52
Natalia Antonowicz BOGDANKA
  • 1x 2/80 cm/Konkurs nr 2 Klasa LL 80 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
8 ACCEPTED 2021-06-07 18:25:55
2021-06-07 18:22:26
Sandra Kruk DERWISZ
  • 1x 2/80 cm/Konkurs nr 2 Klasa LL 80 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
7 ACCEPTED 2021-06-07 17:50:16
2021-06-07 13:04:17
Grażyna Słyszewska AVANGARDA DM
  • 2x 2/80 cm/Konkurs nr 2 Klasa LL 80 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
6 ACCEPTED 2021-06-09 05:34:16
2021-06-06 22:59:26
Hania Pietluszenko DIRK
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 DEBIUTY, dokładności Art.238.1.1
5 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-06-07 06:09:03
2021-06-06 22:58:33
Kinga Dzienis LEON
  • 2x 2/80 cm/Konkurs nr 2 Klasa LL 80 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
4 ACCEPTED 2021-06-07 06:09:11
2021-06-06 22:57:57
Oliwia Dembek DIRK
  • 1x 2/80 cm/Konkurs nr 2 Klasa LL 80 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
3 ACCEPTED 2021-06-11 06:14:10
2021-06-06 22:54:48
Ksenia Czyżewska SANILA
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1 DEBIUTY, dokładności Art.238.1.1
2 ACCEPTED 2021-06-11 06:14:23
2021-06-06 22:54:10
Ksenia Czyżewska MAJESTAT
  • 2x 2/80 cm/Konkurs nr 2 Klasa LL 80 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
1 ACCEPTED 2021-06-03 16:26:33
2021-06-03 12:14:05
Emilia Kurowska KARINO
  • 1x 2/80 cm/Konkurs nr 2 Klasa LL 80 cm, Z trafieniem w normę czasu, Dodatek S1
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 Klasa L, Dwufazowy, Art. 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antonowicz Natalia MKS Sprząśla
2007 (JM.)
O059497
2. Borysiuk Natalia KJ BIK
2004 (J.)
O056275
3. Czyżewska Ksenia Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2007 (JM.)
O056189
4. Dęby Milena Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
S
O009262
5. Dembek Oliwia CSJ Chraboły
2006 (JM.)
O056813
6. Dmitruk Weronika Bez Przynależności Klubowej K P O
2004 (J.)
O052816
7. Dzienis Kinga CSJ Chraboły
2008 (JM.)
O056812
8. Fidziukiewicz KInga
9. Fidziukiewicz Natalia MKS Sprząśla
S
O064557
10. Fiedziukiewicz Kinga BPK
S
O008385
11. Fudali Emilia Klub Jeździecki Ostoja
2005 (J.)
O041079
12. Gawrych Jm'07 Wiktoria Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2007 (JM.)
O054579
13. Gejdel Maurycy Bez Przynależności Klubowej K P O
2009 (JM.)
O064580
14. Gołębiewska Milena Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2007 (JM.)
O062223
15. Gryko Patrycja KJ Ostoja Chraboły
2003 (J.)
O031477
16. Horbacewicz Ewa OSK Kucykowo
S
O022371
17. Horoszewska Hanna Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2008 (JM.)
O064627
18. Horoszewska Joanna Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2009 (JM.)
O064628
19. Kirejczyk Kalina Klub Jeździecki Żarnowo
2009 (JM.)
O060754
20. Klentak Agata KJ OSTOJA w Chrabołach
2001 (MJ.)
O038398
21. Kozłowska Justyna Bez Przynależności Klubowej K P O
S
O040756
22. Kruk Sandra Klub Jeździecki Białystok
2003 (J.)
O034427
23. Kuliś Adrianna Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2007 (JM.)
O064641
24. Kurowska Emilia KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
S
O031206
25. Matuk Izabela KJ BIK
2008 (JM.)
O062225
26. Mieczkowski Filip MKS Sprząśla
2004 (J.)
O056827
27. Mlenko Oliwia KJ BIK Gieniusze
2003 (J.)
O059225
28. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O030979
29. Neukirch Jesika BPK
2007 (JM.)
O054518
30. Pieczyńska Anita KJ OSTOJA CHRABOŁY
S
O030984
31. Piekarska Weronika KJ Żarnowo Gospodarstwo Agroturystyczne
2010 (Mł.)
O059214
32. Piekarska Wiktoria KJ Żarnowo Gospodarstwo Agroturystyczne
2008 (JM.)
O059215
33. Pietluszenko Hania Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2007 (JM.)
O060587
34. Poznańska Julia BPK - PDL
2004 (J.)
O056158
35. Raudonowicz Wiktoria Brak
2009 (JM.)
O056150
36. Rekuć Julia Klub Jeździecki Żarnowo
2006 (JM.)
O047043
37. Rekuć Klara Klub Jeździecki Żarnowo
2004 (J.)
O035620
38. Rynkiewicz Zosia MKS Sprząśla
2006 (JM.)
O056267
39. Rzońca Maja CSJ Chraboły
2010 (Mł.)
-
40. Słyszewska Grażyna CSJ CHRABOŁY
S
O052705
41. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012388
42. Sokołowska Izabela Bez Przynależności Klubowej K P O
2001 (MJ.)
O051555
43. Topór Wiktoria Klub Jeździecki Ostoja
2006 (JM.)
O056274
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

7

AKWARELA SP POL 2009 Klacz kara/165 F: Ulisses
M: Akcja
K017473 616009510400009
2.

36

ALFA SANTA TYP SZLACHETNY POL 2011 Klacz srokata/mk: F: NN
M: NN
K023508
3.

37

ALMA Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz srokata/165 F: Sedan
M: Aisha
K030175 616009510327515
4.

42

ALYASKA WESTFALSKA POL 2005 klacz siwa/170 F: Attacke UA / Ars Vivendi
M: Krona
K032073 804098100073505
5.

22

ANDA MALOPOLSKA POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Emaks
M: Arenda
K031699 616 006 58 05182 11
6.

35

ARKTIC WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Wigan
M: Asturia
K012024
7.

20

AVANGARDA DM SP POL 2006 klacz ciemnogniada/164 F: LANDJONKER S / LANDJONKER (FRUHLING)
M: ADYGA / WIEDEŃ
K029755 POL009660311206
8.

23

BATUTA TYP KUC POL 2010 klacz siwa/kuc:125 F: NN
M: NN
brak 616 999 58 06522 10
9.

40

BEZA KUC POL 2008 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Floret
M: Bazuka
K031207 616013570107108
10.

8

BOGDANKA WLKP POL 2012 Klacz gniada/. F: Maaik
M: Berenika
K023387 .
11.

45

CANDY KISS OLDENBURSKA POL 2007 Klacz inna/172 F: Carenzo
M: Lotte
K012793 DE 433330743107
12.

51

CARPEDIEM F:
M:
13.

11

DEFENDER HANOWERSKA POL 2003 wałach kasztanowata/170 F: Federweisser
M: Dorena
K012783 DE431311606903
14.

21

DERWISZ M POL 2006 wałach gniada/165 F: Irak
M: Dominikana
K019706 POL006550189406
15.

2

DIRK Plski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach gniada/172 F: Rubin
M: Dacza
K023417 POL 009 54 00689 03
16.

12

ESTERA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz izabelowata/165 F: Brandon
M: Estoria
K023509 616007610039012
17.

31

FLORES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/165 F: Literat
M: Fuksja
K029726 616 009 51 02633 15
18.

30

FUKSJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 klacz gniada/164 F: Junak
M: Fanaberia
K021305 POL 009 63 00963 03
19.

10

GÓRALKA SP POL 2002 klacz gniada/165 F: Revel
M: Ghana
K015978 POL009600101202
20.

32

GRAFIT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 wałach gniada/166 F: Silver Dream
M: Gracja
K020016 POL 009 57 00140 04
21.

26

GRATIA SP POL 2009 Klacz kara/162 F: Empire
M: Great Pleasure
K019992 616009661128609
22.

43

HARISA SP POL 2006 klacz siwa/171 F: Lancetnik
M: Hara-A
K031707 POL 009660029706
23.

29

JANTAR TYP SZLACHETNY POL 2009 wałach gniada/165 F: NN
M: NN
Brak 616999510598709
24.

34

JUGA SP POL 2005 klacz siwa/173 F: Daktyl / Bylly
M: Jurarta / Adept
K024214 POL009590134905
25.

46

KALINA WIELKOPOLSKA POL 2015 Klacz gniada/164 F: Damon
M: Karencja
K027780 616007510246715
26.

52

KALINA SP POL 2001 Klacz kasztanowata/167 F: Leandro
M: Kalla
k012000 11705
27.

18

KARINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 wałach kara/169 F: HADRIAN
M: KULBAKA
K020760 POL 009 51 04300 07
28.

28

KARY TYP SZLACHETNY POL 2007 wałach kara/165 F: NN
M: Tarnina
K032259 616999510616507
29.

39

KASTHALIA WLKP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Likwor
M: Kasja
K017036 616007530116010
30.

50

KUBUŚ KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:135 F: NN
M: NN
K030270 POL616999510345416
31.

24

KWINTA SP POL 2012 klacz gniada/173 F: Nippon
M: Kapri
K031558 616009510373012
32.

19

LEON TYP SZLACHETNY POL 2001 Wałach siwa F: Model
M: Lena
brak
33.

4

MAJESTAT MAŁOPOLSKA POL 2000 Wałach siwa F: Emir
M: Mantra
K006952 616006511143800
34.

5

MELODIA KUC POL 2013 klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K022679
35.

15

OPTIMUS SP POL 2003 wałach gniada/167 F: Turbud Quirinus
M: Osta
K009938 POL 009 64 00556 03
36.

9

PALERMO Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 wałach kasztanowata/164 F: Czeremosz
M: Palerma Ex Puma
K022528 POL 009 51 04963 08
37.

27

PETITE DUCK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: COCU
M: PEMPORE
K029700 6160096614954
38.

33

PIAF SP POL 2007 wałach gniada/166 F: Feniks / Harwest
M: Pik Lady / Pik Senior
K021449 POL 009 52 00514 07
39.

44

PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS BAYER POL 2011 Klacz gniada/174 F: Conthargos
M: Pippilotta
K027749 DE 481 810054011
40.

49

ROSEY LINDA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:144 F: The Gold Eagle
M: Doirin Beauty
K032130 M3-37200400026568
41.

47

RUBINET Słowacki Gorącokrwisty 2015 wałach siwa F: RUSEL II
M: TEQUILA / FARADAY
K032282 203010237943415
42.

48

RUBINET Słoweński Gorącokrwisty POL 2015 wałach siwa/171 F: Russel II
M: Tequila
K032282 203010033013223
43.

3

SANILA MALY KOŃ POL 2014 klacz bułana/mk:135 F: Nil
M: Shakira
K029698 616013530194014
44.

38

SUNNY BOY WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Ignam
M: Sewilla
K012025
45.

13

TOO HOT Polski Koń Szlachetny Połkrwi POL 2006 klacz srokata/157 F: DAM-DAM
M: TAJLANDIA
K032276 POL009660206606
46.

16

TOO HOT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz srokata/157 F: DAM - DAM
M: TAJLANDIA
K032276 POL009660206606
47.

14

URIAS KWPN NED 2001 Wałach gniada/171 F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
K008182 0105809 POL40639
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antonowicz Natalia
MKS Sprząśla
2021-06-13
6
Borysiuk Natalia
KJ BIK
ALMA (37)
2021-06-13
1
2021-06-13
2
Czyżewska Ksenia
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
SANILA (3)
2021-06-13
1
2021-06-13
1
2021-06-13
2021-06-13
Dęby Milena
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
KARY (28)
2021-06-13
11
2021-06-13
2021-06-13
3
Dembek Oliwia
CSJ Chraboły
DIRK (2)
2021-06-13
14
2021-06-13
Dmitruk Weronika
Bez Przynależności Klubowej K P O
GRAFIT (32)
2021-06-13
2021-06-13
Dzienis Kinga
CSJ Chraboły
LEON (19)
2021-06-13
2021-06-13
Fidziukiewicz KInga
KALINA (52)
2021-06-13
1
Fidziukiewicz Natalia
MKS Sprząśla
2021-06-13
7
Fiedziukiewicz Kinga
BPK
KALINA (46)
2021-06-13
2
2021-06-13
Fudali Emilia
Klub Jeździecki Ostoja
2021-06-13
2021-06-13
Gawrych Jm'07 Wiktoria
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
ANDA (22)
2021-06-13
13
2021-06-13
4
Gejdel Maurycy
Bez Przynależności Klubowej K P O
ESTERA (12)
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Gołębiewska Milena
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
ARKTIC (35)
2021-06-13
1
2021-06-13
8
2021-06-13
Gryko Patrycja
KJ Ostoja Chraboły
2021-06-13
2021-06-13
Horbacewicz Ewa
OSK Kucykowo
GRATIA (26)
2021-06-13
Horoszewska Hanna
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
TOO HOT (16)
2021-06-13
1
Horoszewska Joanna
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
TOO HOT (16)
2021-06-13
17
Kirejczyk Kalina
Klub Jeździecki Żarnowo
OPTIMUS (15)
2021-06-13
2021-06-13
Klentak Agata
KJ OSTOJA w Chrabołach
2021-06-13
Kozłowska Justyna
Bez Przynależności Klubowej K P O
FUKSJA (30)
2021-06-13
3
2021-06-13
1
Kruk Sandra
Klub Jeździecki Białystok
DERWISZ (21)
2021-06-13
Kuliś Adrianna
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
JANTAR (29)
2021-06-13
2021-06-13
Kurowska Emilia
KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
KARINO (18)
2021-06-13
Matuk Izabela
KJ BIK
2021-06-13
1
2021-06-13
10
Mieczkowski Filip
MKS Sprząśla
2021-06-13
7
Mlenko Oliwia
KJ BIK Gieniusze
2021-06-13
5
2021-06-13
8
Mościcki Emil
KJ OSTOJA w Chrabołach
2021-06-13
RUBINET (48)
2021-06-13
2021-06-13
2021-06-13
Neukirch Jesika
BPK
2021-06-13
5
2021-06-13
6
BEZA (40)
2021-06-13
1
2021-06-13
12
Pieczyńska Anita
KJ OSTOJA CHRABOŁY
HARISA (43)
2021-06-13
Piekarska Weronika
KJ Żarnowo Gospodarstwo Agroturystyczne
2021-06-13
18
2021-06-13
1
Piekarska Wiktoria
KJ Żarnowo Gospodarstwo Agroturystyczne
URIAS (14)
2021-06-13
2021-06-13
Pietluszenko Hania
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
DIRK (2)
2021-06-13
1
Poznańska Julia
BPK - PDL
PIAF (33)
2021-06-13
Raudonowicz Wiktoria
Brak
2021-06-13
1
2021-06-13
9
Rekuć Julia
Klub Jeździecki Żarnowo
KWINTA (24)
2021-06-13
16
2021-06-13
1
Rekuć Klara
Klub Jeździecki Żarnowo
2021-06-13
2021-06-13
Rynkiewicz Zosia
MKS Sprząśla
2021-06-13
1
Rzońca Maja
CSJ Chraboły
BATUTA (23)
2021-06-13
2021-06-13
Słyszewska Grażyna
CSJ CHRABOŁY
2021-06-13
2021-06-13
15
Sobolewska Agnieszka
KJ OSTOJA w Chrabołach
ALYASKA (42)
2021-06-13
Sokołowska Izabela
Bez Przynależności Klubowej K P O
FLORES (31)
2021-06-13
1
2021-06-13
4
Topór Wiktoria
Klub Jeździecki Ostoja
KUBUŚ (50)
2021-06-13
2021-06-13

Number of Riders: 43

Number of Horses: 47

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl