Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
73 ACCEPTED 2021-06-05 19:53:02
2021-06-05 19:46:36
Marta Szyba-Giżyńska GRAF
  • 1x 2/60 cm/Parkury szkoleniowe 60 cm
  • 1x 3/70 cm/Parkury szkoleniowe 70 cm
72 ACCEPTED 2021-06-05 19:53:04
2021-06-05 19:43:36
Nadia Wolińska NIGORA
  • 1x 3/70 cm/Parkury szkoleniowe 70 cm
  • 1x 4/80 cm/Parkury szkoleniowe 80 cm
71 ACCEPTED 2021-06-05 19:53:06
2021-06-05 19:42:34
Natalia Majchrzak HARMONIA
  • 1x 1/50 cm/Parkury szkoleniowe 50 cm
  • 1x 2/60 cm/Parkury szkoleniowe 60 cm
70 ACCEPTED 2021-06-05 18:20:17
2021-06-05 18:19:59
Matylda Mikołajczak RAJKA
  • 1x 5/90 cm/Parkury szkoleniowe 90 cm
  • 2x 6/100 cm/Parkury szkoleniowe 100 cm
69 ACCEPTED 2021-06-05 18:17:21
2021-06-05 18:16:04
Justyna Burzyńska-Ellis IKAR
  • 1x 2/60 cm/Parkury szkoleniowe 60 cm
  • 1x 3/70 cm/Parkury szkoleniowe 70 cm
68 ACCEPTED 2021-06-05 15:05:31
2021-06-05 14:58:31
Katarzyna Winnicka RAWDAT
  • 2x 3/70 cm/Parkury szkoleniowe 70 cm
  • 2x 4/80 cm/Parkury szkoleniowe 80 cm
67 ACCEPTED 2021-06-05 15:05:33
2021-06-05 14:09:32
Olga Skórzyńska FARANDI
  • 1x 6/100 cm/Parkury szkoleniowe 100 cm
  • 1x 7/110 cm/Parkury szkoleniowe 110 cm
66 ACCEPTED 2021-06-05 15:05:35
2021-06-05 14:08:40
Olga Skórzyńska TROFARTH JIM
  • 1x 5/90 cm/Parkury szkoleniowe 90 cm
  • 1x 6/100 cm/Parkury szkoleniowe 100 cm
65 ACCEPTED 2021-06-05 15:05:37
2021-06-05 13:39:46
Urszula Sabik-Kołodziej ROSSA
  • 1x 1/50 cm/Parkury szkoleniowe 50 cm
64 ACCEPTED 2021-06-05 15:05:39
2021-06-05 13:39:16
Kamila Sokołowska HITMAN
  • 1x 3/70 cm/Parkury szkoleniowe 70 cm
63 ACCEPTED 2021-06-05 15:05:40
2021-06-05 13:38:52
Kamila Sokołowska ROSSA
  • 1x 1/50 cm/Parkury szkoleniowe 50 cm
62 ACCEPTED 2021-06-05 04:17:47
2021-06-04 20:52:31
Małgorzata Olbryś FESTINA
  • 2x 9 L/LICENCJA DK/Konkurs nr 9 L, LICENCJA Seria B-Duże Konie
  • 1x 6/100 cm/Parkury szkoleniowe 100 cm
  • 1x 7/110 cm/Parkury szkoleniowe 110 cm
61 ACCEPTED 2021-06-04 19:15:20
2021-06-04 18:59:47
Karolina Wyszyńska BRENDY
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
60 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-06-04 16:08:20
2021-06-04 10:53:24
Olga Drozd KASTELLO
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
59 ACCEPTED 2021-06-04 16:08:25
2021-06-04 10:41:28
Urszula Sabik-Kołodziej HITMAN
  • 2x 3/70 cm/Parkury szkoleniowe 70 cm
58 ACCEPTED 2021-06-04 16:08:34
2021-06-04 09:28:02
Sandra Puchacz ZUCCHERO
  • 2x 9 L/LICENCJA DK/Konkurs nr 9 L, LICENCJA Seria B-Duże Konie
57 ACCEPTED 2021-06-05 18:53:09
2021-06-03 23:25:38
Julia Gwóźdź EVENING BREEZE
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3) o Puchar Burmistrza Nasielska
  • 1x 7/110 cm/Parkury szkoleniowe 110 cm
56 ACCEPTED 2021-06-03 22:19:36
2021-06-03 21:57:43
Lena Kaczmarczyk HONDURAS
  • 1x 3/70 cm/Parkury szkoleniowe 70 cm
  • 1x 4/80 cm/Parkury szkoleniowe 80 cm
55 ACCEPTED 2021-06-03 22:19:39
2021-06-03 21:52:49
Hanna Kaczmarczyk VHS ENTWEDER ODER
  • 1x 4/80 cm/Parkury szkoleniowe 80 cm
54 ACCEPTED 2021-06-03 22:19:42
2021-06-03 21:51:11
Lena Kaczmarczyk VHS ENTWEDER ODER
  • 1x 3/70 cm/Parkury szkoleniowe 70 cm
53 ACCEPTED 2021-06-03 22:21:22
2021-06-03 21:48:35
Dorota Duda AMERICANOS
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3) o Puchar Burmistrza Nasielska
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11, klasa N, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art.274.1.5.3) o Puchar Burmistrza Nasielska
  • 1x 7/110 cm/Parkury szkoleniowe 110 cm
  • 1x 8/120 cm/Parkury szkoleniowe 120 cm
52 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-06-03 22:21:49
2021-06-03 21:36:25
Julia Salamońska FENDI
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
51 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-06-03 22:22:01
2021-06-03 21:29:19
Julia Salamońska LUCERO
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
50 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-06-03 16:14:08
2021-06-03 11:02:51
Kamila Sokołowska BALLINACLOUGH RAY STAR
  • 2x 5/70 cm/Konkurs nr 5, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
49 ACCEPTED 2021-06-03 16:14:19
2021-06-03 08:53:57
Maja Lisiecka PAMELA
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Parkury szkoleniowe 70 cm
  • 1x 4/80 cm/Parkury szkoleniowe 80 cm
48 ACCEPTED 2021-06-03 06:23:05
2021-06-02 22:01:33
Ewa Gromadowska TOP EWITA
  • 2x 6/80 cm/Konkurs nr 6, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
47 ACCEPTED 2021-06-02 21:00:45
2021-06-02 20:58:29
Kinga Kołodziejska SUPER SUPRICE
  • 2x 2/60 cm/Parkury szkoleniowe 60 cm
46 ACCEPTED 2021-06-02 19:05:43
2021-06-02 18:59:45
Paulina Zientek PSOTKA
  • 1x 6/100 cm/Parkury szkoleniowe 100 cm
  • 1x 7/110 cm/Parkury szkoleniowe 110 cm
45 ACCEPTED 2021-06-02 21:00:55
2021-06-02 18:59:05
Marta Wójcik CHAD
  • 2x 3/70 cm/Parkury szkoleniowe 70 cm
44 ACCEPTED 2021-06-02 21:01:00
2021-06-02 18:56:59
Joanna Zabłocka-Leonowicz PAMELA
  • 2x 2/60 cm/Parkury szkoleniowe 60 cm
43 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-06-02 19:09:15
2021-06-02 18:50:40
Maja Szczepankowska ALADYN
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
42 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-06-02 19:09:27
2021-06-02 18:45:28
Zuzanna Tylicka CHAD
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
41 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-06-02 18:42:54
2021-06-02 18:39:25
Julita Modzelewska PLEYBOY
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
40 ACCEPTED 2021-06-02 18:35:35
2021-06-02 18:34:11
Katarzyna Waśkiewicz DEMON
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
39 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-06-02 18:33:47
2021-06-02 18:27:18
Katarzyna Węgłowska PIKOLO
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
38 ACCEPTED 2021-06-02 18:00:19
2021-06-02 12:30:14
Julia Graczyk ALTIVO Z
  • 1x 9 S/STYL DK/Konkurs nr 9 S, STYL Duże Konie
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3) o Puchar Burmistrza Nasielska
37 ACCEPTED 2021-06-05 21:54:31
2021-06-01 23:12:35
Emilia Frydrych WENUS
  • 2x 9 L/LICENCJA DK/Konkurs nr 9 L, LICENCJA Seria B-Duże Konie
  • 1x 5/90 cm/Parkury szkoleniowe 90 cm
  • 1x 6/100 cm/Parkury szkoleniowe 100 cm
36 ACCEPTED 2021-06-01 20:53:55
2021-06-01 20:21:31
Amelia Kosowska NADIOŻA
  • 2x 9 L/LICENCJA DK/Konkurs nr 9 L, LICENCJA Seria B-Duże Konie
35 ACCEPTED 2021-06-01 19:17:11
2021-06-01 19:05:21
Marcelina Matyszczak PEGAS
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11, klasa N, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art.274.1.5.3) o Puchar Burmistrza Nasielska
  • 1x 12/N1/Konkurs nr 12, GRAND PRIX Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn, klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, (art. 238.2.2)
34 ACCEPTED 2021-06-01 19:04:32
2021-06-01 19:00:45
Aleksandra Zach HERMES
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
33 ACCEPTED 2021-05-31 20:57:35
2021-05-31 17:19:16
Igor Liwski BŁENA
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL, dokładności, wys. 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, dokładności, wys. 100 cm (art.238.1.1) o Puchar sklepu internetowego Konik.com.pl
32 ACCEPTED 2021-05-31 20:57:39
2021-05-31 17:18:18
Anastazja Iwanow HELLO
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL, dokładności, wys. 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, dokładności, wys. 100 cm (art.238.1.1) o Puchar sklepu internetowego Konik.com.pl
31 ACCEPTED 2021-05-31 20:57:41
2021-05-31 15:54:00
Wiktoria Wrzosek HEROICZNY
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, dokładności, wys. 100 cm (art.238.1.1) o Puchar sklepu internetowego Konik.com.pl
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3) o Puchar Burmistrza Nasielska
30 ACCEPTED 2021-06-05 18:17:23
2021-05-31 13:03:11
Julia Kruk KOKAINA PONYSPORT
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL, dokładności, wys. 90 cm (art.238.1.1)
  • 2x 5/90 cm/Parkury szkoleniowe 90 cm
29 ACCEPTED 2021-05-31 20:58:03
2021-05-31 11:54:46
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 2x 6/80 cm/Konkurs nr 6, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
28 ACCEPTED 2021-05-30 21:42:05
2021-05-30 19:05:04
Zuzia Królikowska DISNEY
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL, dokładności, wys. 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, dokładności, wys. 100 cm (art.238.1.1) o Puchar sklepu internetowego Konik.com.pl
27 ACCEPTED 2021-05-30 21:42:29
2021-05-30 16:00:28
Ida Gałaszewska-Bogusz GANDO V
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL, dokładności, wys. 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, dokładności, wys. 100 cm (art.238.1.1) o Puchar sklepu internetowego Konik.com.pl
26 ACCEPTED 2021-05-30 21:42:40
2021-05-30 12:33:28
Magdalena Piskorska SOUL
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11, klasa N, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art.274.1.5.3) o Puchar Burmistrza Nasielska
  • 1x 12/N1/Konkurs nr 12, GRAND PRIX Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn, klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, (art. 238.2.2)
25 ACCEPTED 2021-05-29 19:48:53
2021-05-29 10:26:13
Karolina Jeruć- Zglińska EQUIPO BRYN FLEET
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, dokładności, wys. 100 cm (art.238.1.1) o Puchar sklepu internetowego Konik.com.pl
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3) o Puchar Burmistrza Nasielska
24 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-05-29 19:51:06
2021-05-29 09:55:32
Helena Ladachowska CANDY
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
23 ACCEPTED 2021-05-28 05:19:27
2021-05-27 21:52:30
Natalia Górecka N-CONNIE OF HERITAGE
  • 1x 9 S/STYL DK/Konkurs nr 9 S, STYL Duże Konie
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3) o Puchar Burmistrza Nasielska
22 ACCEPTED 2021-05-26 18:54:37
2021-05-26 14:13:50
Waleria Branicka HOLLISTER
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3) o Puchar Burmistrza Nasielska
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11, klasa N, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art.274.1.5.3) o Puchar Burmistrza Nasielska
21 ACCEPTED 2021-05-26 18:54:48
2021-05-26 10:59:05
Natalia Dragan LAPITA
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11, klasa N, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art.274.1.5.3) o Puchar Burmistrza Nasielska
  • 1x 12/N1/Konkurs nr 12, GRAND PRIX Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn, klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, (art. 238.2.2)
20 ACCEPTED 2021-05-25 18:46:03
2021-05-25 18:21:12
Laura Das FESTO
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL, dokładności, wys. 90 cm (art.238.1.1)
19 ACCEPTED 2021-06-04 16:08:39
2021-05-25 18:20:04
Leszek Nieużyła FESTO
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL, dokładności, wys. 90 cm (art.238.1.1)
18 ACCEPTED 2021-06-04 16:08:44
2021-05-25 18:19:17
Leszek Nieużyła BELLE FLEUR
  • 2x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, dokładności, wys. 100 cm (art.238.1.1) o Puchar sklepu internetowego Konik.com.pl
17 ACCEPTED 2021-05-25 18:46:09
2021-05-25 18:18:01
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11, klasa N, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art.274.1.5.3) o Puchar Burmistrza Nasielska
  • 1x 12/N1/Konkurs nr 12, GRAND PRIX Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn, klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, (art. 238.2.2)
16 ACCEPTED 2021-05-25 18:46:16
2021-05-25 18:17:33
Leszek Nieużyła SANTIAGO 168
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, dokładności, wys. 100 cm (art.238.1.1) o Puchar sklepu internetowego Konik.com.pl
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3) o Puchar Burmistrza Nasielska
15 ACCEPTED 2021-05-25 18:46:22
2021-05-25 18:17:05
Leszek Nieużyła CARLOS BAJOU B
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3) o Puchar Burmistrza Nasielska
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11, klasa N, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art.274.1.5.3) o Puchar Burmistrza Nasielska
14 ACCEPTED 2021-05-25 16:34:00
2021-05-25 13:26:11
Irena Pawłowska MESKALINA
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3) o Puchar Burmistrza Nasielska
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11, klasa N, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art.274.1.5.3) o Puchar Burmistrza Nasielska
13 ACCEPTED 2021-05-23 16:54:45
2021-05-23 15:04:00
Konstancja Bohdanowicz (TULLAHYLAND) MARY JANE
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL, dokładności, wys. 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, dokładności, wys. 100 cm (art.238.1.1) o Puchar sklepu internetowego Konik.com.pl
12 ACCEPTED 2021-05-23 05:05:47
2021-05-22 22:41:13
Olga Basińska LADY CASINIA
  • 2x 6/80 cm/Konkurs nr 6, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
11 ACCEPTED 2021-05-23 05:05:55
2021-05-22 22:35:21
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 2x 9 L/LICENCJA KUCE/Konkurs nr 9 L, LICENCJA Seria A-KUCE
10 ACCEPTED 2021-05-18 18:13:05
2021-05-18 10:59:56
Maria Woźnica HENIEK
  • 2x 3/50 cm/Konkurs nr 3, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
9 ACCEPTED 2021-06-05 18:17:25
2021-05-17 18:07:12
Olimpia Chwesewicz FOREST GUMP
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 2x 3/70 cm/Parkury szkoleniowe 70 cm
8 ACCEPTED 2021-06-05 18:26:22
2021-05-16 23:38:04
Adrianna Leonowicz DIAMENT WIKTOROWA
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 2/60 cm/Parkury szkoleniowe 60 cm
  • 1x 3/70 cm/Parkury szkoleniowe 70 cm
7 ACCEPTED 2021-05-30 21:47:00
2021-05-16 18:50:53
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 2x 9 L/LICENCJA KUCE/Konkurs nr 9 L, LICENCJA Seria A-KUCE
6 ACCEPTED 2021-06-04 16:09:06
2021-05-16 17:21:17
Anastazja Burzyńska-Ellis HAPPY HONY
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL, dokładności, wys. 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Parkury szkoleniowe 80 cm
  • 1x 5/90 cm/Parkury szkoleniowe 90 cm
5 ACCEPTED 2021-05-31 20:58:09
2021-05-13 14:04:24
Leszek Nieużyła CORDALESS
  • 2x 10/P/Konkurs nr 10, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3) o Puchar Burmistrza Nasielska
4 ACCEPTED 2021-06-03 16:14:26
2021-05-13 14:03:56
Kamila Fabicka LUPIDELLA EBONY LADY
  • 2x 9 L/LICENCJA KUCE/Konkurs nr 9 L, LICENCJA Seria A-KUCE
3 ACCEPTED 2021-05-13 20:59:31
2021-05-13 11:53:42
Weronika Wierzbicka MILANO
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
2 ACCEPTED 2021-06-05 04:17:40
2021-05-13 11:41:21
Amelia Warabieda JACK DANIELS
  • 2x 3/50 cm/Konkurs nr 3, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
1 ACCEPTED 2021-05-13 20:59:59
2021-05-13 11:38:02
Justyna Nagórka MILLORD
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL, dokładności, wys. 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, dokładności, wys. 100 cm (art.238.1.1) o Puchar sklepu internetowego Konik.com.pl
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Basińska Olga SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2008 (JM.)
O056249
2. Bohdanowicz Konstancja BPK - MAZ
2004 (J.)
O033953
3. Branicka Waleria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2003 (J.)
O046278
4. Burzyńska-Ellis Anastazja KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O058973
5. Burzyńska-Ellis Justyna KJ Wiktorowo
S
1
6. Chwesewicz Olimpia KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O063767
7. Das Laura BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O060371
8. Dragan Natalia KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O048865
9. Drozd Olga brak
2008 (JM.)
O064514
10. Duda Dorota Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O039407
11. Fabicka Kamila BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O063783
12. Frydrych Emilia KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O058777
13. Gałaszewska-Bogusz Ida KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (J.)
O050764
14. Górecka Natalia INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2003 (J.)
O040147
15. Graczyk Julia Sportowy Klub Jeździecki Poczernin
2002 (MJ.)
O039162
16. Gromadowska Ewa INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2008 (JM.)
O062571
17. Gwóźdź Julia Stow. SKJ Bobrowy Staw
2000 (MJ.)
O032977
18. Iwanow Anastazja Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O055730
19. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
20. Jeruć- Zglińska Karolina JKS Karolina
S
O019460
21. Kaczmarczyk Hanna KJ
2010 (Mł.)
brak
22. Kaczmarczyk Lena -
2010 (Mł.)
Brak
23. Kołodziejska Kinga Klub Jeździecki Wiktorowo
2008 (JM.)
brak
24. Kosowska Amelia -
2006 (JM.)
O062735
25. Królikowska Zuzia stadnina Ławra
2002 (MJ.)
O034874
26. Kruk Julia BPK (MAZ)
2004 (J.)
O035449
27. Ladachowska Helena bpk
2008 (JM.)
O061557
28. Leonowicz Adrianna KJ Wiktorowo
2010 (Mł.)
O059202
29. Lisiecka Maja Klub Jeździecki Wiktorowo
2004 (J.)
O051517
30. Liwski Igor Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O063109
31. Majchrzak Natalia Stajnia Szybki Konik
2005 (J.)
brak
32. Mikołajczak Matylda bpk
2000 (MJ.)
brak
33. Modzelewska Julita Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O064137
34. Nagórka Justyna UKS Kucyk Serock
2006 (JM.)
O048642
35. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
36. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
37. Olbryś Małgorzata Klub Jeździecki Wiktorowo
2006 (JM.)
O049643
38. Pawłowska Irena KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O039852
39. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O032979
40. Puchacz Sandra KJ Wiktorowo
2000 (MJ.)
O035229
41. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (JM.)
O049094
42. Sabik-Kołodziej Urszula Stajnia Jawa
S
brak
43. Salamońska Julia Brak
2009 (JM.)
O055325
44. Skórzyńska Olga SKJ Pony Power
2006 (JM.)
O055540
45. Sokołowska Kamila Stajnia Jawa
2003 (J.)
O053979
46. Szczepankowska Maja Klub Jeździecki Wiktorowo
2004 (J.)
O035230
47. Szustorowska Hanna KJ Sielanka Warka
S
O003649
48. Szyba-Giżyńska Marta BPK - MAZ
S
O019562
49. Tylicka Zuzanna Klub Jeździecki Wiktorowo
2002 (MJ.)
O041230
50. Warabieda Amelia St. UKS Kucyk Serock
2011 (Mł.)
O061914
51. Waśkiewicz Katarzyna Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O059201
52. Węgłowska Katarzyna Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O062162
53. Wierzbicka Weronika Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy Kucyk Serock
2007 (JM.)
O060099
54. Winnicka Katarzyna Klub Jeździecki Wiktorowo
2009 (JM.)
O062534
55. Wójcik Marta Klub Jeździecki Wiktorowo
S
BRAK
56. Wolińska Nadia BPK - MAZ
2007 (JM.)
O063064
57. Wożnica Maria Klub Jeździecki Dworek
2011 (Mł.)
O063582
58. Wrzosek Wiktoria BPK
S
O018995
59. Wyszyńska Karolina brak
2004 (J.)
O064529
60. Zabłocka-Leonowicz Joanna Klub Jeździecki Wiktorowo
S
BRAK
61. Zach Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
O064000
62. Zientek Paulina KJ Wiktorowo
S
O050103
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

16

(TULLAHYLAND) MARY JANE ISH IRL 2017 klacz siwa/162 F: Cruisings Ambassador
M: Tullahyland Princess
K030738 372414020223905
2.

50

ALADYN SP POL 2008 wałach gniada/163 F: ELDORADO
M: ALANA
BRAK 61600960020208
3.

30

ALTIVO Z ZANGERSCHEIDE POL 2005 wałach ciemnogniada/178 F: Accardi
M: Bipsy-M
K027559 Z627105
4.

57

AMERICANOS SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Stakkato Top
M: American Beauty
K030383 Brak
5.

53

BALLINACLOUGH RAY STAR CONNEMARA POL 2009 klacz siwa/kuc:147 F: Fairyhill Tomboy
M: Ray Star Schueracher
K032228 M3-372100400024558
6.

64

BELLE FLEUR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz siwa/- F: Ekwador
M: Bella Donna
- -
7.

14

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 wałach kara/kuc:148 F: NN
M: NN
K026677 826073007355911
8.

38

BŁENA SP POL 2015 klacz kara/175 F: Lombard
M: Boliwia
K032164 616009610067315
9.

65

BRENDY SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Corleolord L
M: Baby Doll
K032233 616009580559410
10.

34

CANDY SP POL 2009 wałach kara/166 F: EVER FOR PLEASURE
M: CENA
K030529 PL 616 009 66 14028 09
11.

23

CARLOS BAJOU B Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/- F: Michael Angelo F
M: Carmen
K030302 -
12.

31

CHAD Pełna Krew Angielska POL 2016 wałach gniada/163 F: ENJOY THE SILENCE
M: CHELSEA
BRAK 616POL16008850T
13.

1

CORDALESS Niemiecki Koń Sportowy GER 2014 wałach siwa/180 F: Cordess
M: Landdame
K026899 DE 473730543314
14.

4

DAFNE MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz kasztanowata/159 F: EMIGRANT I
M: DOLA-II
brak 616006661451807
15.

47

DEMON SP POL 2004 wałach siwa/170 F: ATYLLA
M: DELTA
K020032 POL009670083404
16.

10

DIAMENT WIKTOROWA KUC POL 2015 wałach kara/kuc:117 F: Asior / Moment
M: Delama / Lubczyk
K030188 616013660744815
17.

35

DISNEY SP POL 2012 wałach kara/165 F: Stilios
M: Darubina
K021731 616009580487612
18.

56

ENCIK OLD. POL 2007 Wałach gniada/166 F: NN
M: NN
brak brak
19.

33

EQUIPO BRYN FLEET NRA POL 2013 wałach gniada/165 F: Bright Speed / Bergerac
M: Bodiel / Rockefeller
K030192 528008130014213
20.

60

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada/170 F: Namelus R
M: Lory
K021584 528003200902273 104MZ26
21.

17

EVENTING DREAM SP POL 2010 Wałach gniada F: Ekwador / Heraldik
M: Ratina A / Riccione
K017754 616009640098510
22.

69

FARANDI KWPN NED 2010 klacz gniada/167 F: Indoctro
M: Whis Kid
K029106 528003201009333
23.

58

FENDI GR. A TYP KUC POL 2014 klacz kara/kuc:120 F: nn
M: nn
brak 616999661392214
24.

67

FESTINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz gniada/165 F: Contendel L
M: Fabia
K021768 616009540095610
25.

20

FESTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/168 F: Stillios
M: Fiona
K027504 -
26.

3

FOREST GUMP KUC POL 2017 wałach izabelowata/kuc:143 F: Zefir
M: Fiona
K032112 A0019957S
27.

36

GANDO V SP POL 2015 gelding bay/169 F: Quintender/Quinar
M: Gota V/Solaris
K031168 616009660745015
28.

21

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 klacz kasztanowata/- F: Casanova
M: Rosita W / Kennedy
K019692 -
29.

74

GRAF SP POL 2016 wałach tarantowata/161 F: Dixan
M: Grawitacja
Brak 616009660448416
30.

15

GRETA VON CRUISING ISH IRL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Cruising Arish / Sea Crest
M: Goldicova / Touchdown
K029976 372414006047490
31.

8

HAPPY HONY DRP POL 2008 klacz ciemnogniada/kuc:132 F: Honeymoon Star / Henry
M: Naomi / Next Star
K027020 DE427270061108
32.

76

HARMONIA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/158 F: Bard
M: Hwlga
Brak 616006550113613
33.

39

HELLO SP POL 1999 wałach biała/155 F: Egzamin
M: Hestia
K019892 009660183099
34.

11

HENIEK TYP KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:107 F: Nn
M: NN
K027358 616999661115803
35.

43

HERMES MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/167 F: Hedar
M: Farcia
K020062 006 58 05406 06
36.

40

HEROICZNY XX POL 2015 Wałach gniada/173 F: Mustafa
M: Heroiczna
K031526 Brak
37.

62

HITMAN MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/173 F: Filantrop
M: Harfa
Brak --
38.

24

HOLLISTER KWPN NED 2012 wałach gniada/- F: Charisma / Stakkato
M: Ciranka H / Lord Z
K020946 528003201200365
39.

55

HONDURAS SP POL 2014 wałach gniada/165 F: ---
M: ----
Brak -----
40.

72

IKAR MAŁOPOLSKA POL 2003 wałach kasztanowata/161 F: Paszkwil
M: Izis
. .
41.

66

JACK DANIELS KUC POL 2017 wałach gniada/kuc:110 F: NN
M: NN
K030522 616999661259017
42.

61

KASTELLO WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/160 F: GARON
M: KLEONKA
K032220 616007610298509
43.

41

KOKAINA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:139 F: Nico-K
M: Klisza
K020360 POL
44.

13

LADY CASINIA OLDENBURSKA GER 2016 klacz gniada/162 F: Lord Cassini
M: Elidor / Landor S
K031493 DE433332098516
45.

25

LAPITA SP POL 2014 klacz gniada/166 F: Ludger
M: Lady Lena
K025042 616009610173614
46.

59

LUCERO NN POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
Brak UELN724911150010536
47.

5

LUPIDELLA EBONY LADY KUC WALIJSKI POL 2011 klacz skarogniada/kuc:132 F: Turinina's Gismore
M: Firwood's Ella
K027160 616013590109311
48.

2

MAŁOMIR Czysta Krew Arabska POL 2015 wałach gniada/kuc:147 F: Wiek
M: Minorka
K030353 616POL15011066A
49.

18

MESKALINA SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / / Mariensztat
K014928 616009670128709
50.

6

MILANO TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach gniada/mk:mk:mk:1 F: Ekier
M: Mazuria
K023969 616999580603510
51.

7

MILLORD SP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Luron
M: Mika W
K030014 009660019793
52.

26

N-CONNIE OF HERITAGE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 klacz siwa/. F: Caspar 232
M: Azalea
K025202 056002W00306165
53.

45

NADIOŻA TRK POL 2013 klacz gniada/163 F: Ioan Grozny
M: Burka
K030769 703900
54.

75

NIGORA HC POL 2015 klacz gniada/kuc:kuc:ku F: Szaman / Limit
M: Narnia-Tabun / Saracen
K030965 616012630125015
55.

32

PAMELA SP POL 2005 klacz kasztanowata/165 F: EVER FOR PLEASURE
M: PALOMA
K011292 POL009660326805
56.

54

PAMELA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz kasztanowata/mk:153 F: Amarant
M: Porta
K030955 616098100065721
57.

44

PEGAS UKR. WIERZCH. UKR 2001 Wałach kasztanowata F: Glamur /
M: Professia /
K008709 616014630196401
58.

46

PIKOLO MK POL 2007 wałach siwa/mk:157 F: Lokis
M: Perła
brak POL013600002107
59.

48

PLEYBOY MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/160 F: BERLIN BEJ
M: PETRA
BRAK POL616006660448110
60.

49

PSOTKA MAŁY KOŃ POL 2006 klacz gniada/mk:mk:mk:m F: Wiek
M: Psota
K024227 POL013570279306
61.

73

RAJKA SP POL 2009 Klacz gniada/176 F: Orańczyk
M: Ryza
brak 616009670077609
62.

68

RAWDAT SP POL 2009 wałach ciemnokasztanowata/173 F: Moravia
M: Jedwabna
K014537 POL009670021509
63.

42

RICO KG SP POL 2008 Wałach siwa/165 F: Chellano's Boy DZ
M: Roksana KG
K019653 POL 009 61 02229 08
64.

71

ROSSA KUC FELIŃSKI POL 2006 klacz myszata/kuc:141 F: -
M: -
- -
65.

22

SANTIAGO 168 OLD. POL 2015 wałach siwa/- F: -
M: -
- -
66.

19

SHE’S BALOU OLD POL 2016 klacz gniada/- F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Saquella / Qulester
K029881 DE418182595816
67.

9

SMYK KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Szaman
M: Sonia
K023357 013 61 01054 08
68.

37

SOUL HAN. POL 2014 wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Firenze / Ferragamo
K026013 DE 431318307314
69.

51

SUPER SUPRICE KUC POL 2010 wałach kara/kuc:140 F: suprice
M: snowflake suprice
brak 528016000000718
70.

52

TOP EWITA DRP POL 1999 wałach gniada/kuc: F: Nasty Boy / Top Nordpol
M: Graefin- W / Ghandy
K005422 POL013580150499
71.

70

TROFARTH JIM WELSH COB GBR 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Powysvalley Monteray
M: Trofarth Betsan
K030242 826046010092123
72.

12

WENUS SP POL 2013 klacz jasnokasztanowata/156 F: Karbon
M: Webka
K028126 616009661289613
73.

63

ZUCCHERO Pełnej Krwi Angielskiej POL 2011 wałach skarogniada/170 F: Fast and Furious
M: Zarita
K026112 616POL11007404T
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Basińska Olga
SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2021-06-05
3
2021-06-05
4
Bohdanowicz Konstancja
BPK - MAZ
2021-06-05
1
2021-06-05
9
Branicka Waleria
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2021-06-05
2
2021-06-05
3
Burzyńska-Ellis Anastazja
KJ Wiktorowo
2021-06-05
12
2021-06-05
1
2021-06-06
2021-06-06
Burzyńska-Ellis Justyna
KJ Wiktorowo
IKAR (72)
2021-06-06
2021-06-06
Chwesewicz Olimpia
KJ Wiktorowo
2021-06-05
4
2021-06-05
1
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-06
Das Laura
BPK (MAZ)
FESTO (20)
2021-06-05
1
Dragan Natalia
KJ Aromer Józefin
LAPITA (25)
2021-06-05
1
2021-06-05
2
Drozd Olga
brak
2021-06-05
1
2021-06-05
1
Duda Dorota
Klub Jeździecki Wiktorowo
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-06
Fabicka Kamila
BPK (MAZ)
2021-06-05
2021-06-05
2
Frydrych Emilia
KJ Wiktorowo
WENUS (12)
2021-06-05
4
2021-06-05
2
Gałaszewska-Bogusz Ida
KJ Akademia Kucania Dawidy
GANDO V (36)
2021-06-05
1
2021-06-05
1
Górecka Natalia
INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2021-06-05
1
2021-06-05
5
Graczyk Julia
Sportowy Klub Jeździecki Poczernin
2021-06-05
2
2021-06-05
6
Gromadowska Ewa
INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2021-06-05
1
2021-06-05
1
Gwóźdź Julia
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
Iwanow Anastazja
Bez Przynależności Klubowej
HELLO (39)
2021-06-05
6
2021-06-05
5
Jaworska Monika
KJ Strzała Krubiczew
2021-06-05
13
2021-06-05
1
Jeruć- Zglińska Karolina
JKS Karolina
2021-06-05
9
2021-06-05
4
Kaczmarczyk Hanna
KJ
ENCIK (56)
2021-06-06
Kaczmarczyk Lena
-
2021-06-06
2021-06-06
ENCIK (56)
2021-06-06
Kołodziejska Kinga
Klub Jeździecki Wiktorowo
2021-06-06
2021-06-06
Kosowska Amelia
-
2021-06-05
6
2021-06-05
5
Królikowska Zuzia
stadnina Ławra
DISNEY (35)
2021-06-05
6
2021-06-05
5
Kruk Julia
BPK (MAZ)
2021-06-05
1
2021-06-05
9
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-06
Ladachowska Helena
bpk
CANDY (34)
2021-06-05
3
2021-06-05
1
Leonowicz Adrianna
KJ Wiktorowo
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-06
Lisiecka Maja
Klub Jeździecki Wiktorowo
PAMELA (54)
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
2021-06-06
Liwski Igor
Bez Przynależności Klubowej
BŁENA (38)
2021-06-05
6
2021-06-05
1
Majchrzak Natalia
Stajnia Szybki Konik
2021-06-06
2021-06-06
Mikołajczak Matylda
bpk
RAJKA (73)
2021-06-06
2021-06-06
2021-06-06
Modzelewska Julita
Klub Jeździecki Wiktorowo
PLEYBOY (48)
2021-06-05
1
2021-06-05
1
Nagórka Justyna
UKS Kucyk Serock
2021-06-05
2021-06-05
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
2021-06-05
8
2021-06-05
4
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
FESTO (20)
2021-06-05
1
2021-06-05
7
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-05
3
2021-06-05
6
2021-06-05
2021-06-05
5
2021-06-05
1
Olbryś Małgorzata
Klub Jeździecki Wiktorowo
FESTINA (67)
2021-06-05
1
2021-06-05
8
2021-06-06
2021-06-06
Pawłowska Irena
KJ Wiktorowo
2021-06-05
1
2021-06-05
2
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
SOUL (37)
2021-06-05
5
2021-06-05
Puchacz Sandra
KJ Wiktorowo
2021-06-05
2
2021-06-05
7
Rembielińska Wiktoria
KJ Wiktorowo
SMYK (9)
2021-06-05
1
2021-06-05
4
Sabik-Kołodziej Urszula
Stajnia Jawa
HITMAN (62)
2021-06-06
2021-06-06
ROSSA (71)
2021-06-06
Salamońska Julia
Brak
2021-06-05
2021-06-05
LUCERO (59)
2021-06-05
2021-06-05
Skórzyńska Olga
SKJ Pony Power
FARANDI (69)
2021-06-06
2021-06-06
2021-06-06
2021-06-06
Sokołowska Kamila
Stajnia Jawa
2021-06-05
1
2021-06-05
11
HITMAN (62)
2021-06-06
ROSSA (71)
2021-06-06
Szczepankowska Maja
Klub Jeździecki Wiktorowo
ALADYN (50)
2021-06-05
1
2021-06-05
1
Szustorowska Hanna
KJ Sielanka Warka
RICO KG (42)
2021-06-05
1
2021-06-05
1
Szyba-Giżyńska Marta
BPK - MAZ
GRAF (74)
2021-06-06
2021-06-06
Tylicka Zuzanna
Klub Jeździecki Wiktorowo
CHAD (31)
2021-06-05
2021-06-05
1
Warabieda Amelia
St. UKS Kucyk Serock
2021-06-05
2021-06-05
3
Waśkiewicz Katarzyna
Klub Jeździecki Wiktorowo
DEMON (47)
2021-06-05
12
2021-06-05
1
Węgłowska Katarzyna
Klub Jeździecki Wiktorowo
PIKOLO (46)
2021-06-05
2021-06-05
1
Wierzbicka Weronika
Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy Kucyk Serock
MILANO (6)
2021-06-05
4
2021-06-05
1
Winnicka Katarzyna
Klub Jeździecki Wiktorowo
RAWDAT (68)
2021-06-06
2021-06-06
2021-06-06
2021-06-06
Wójcik Marta
Klub Jeździecki Wiktorowo
CHAD (31)
2021-06-06
2021-06-06
Wolińska Nadia
BPK - MAZ
NIGORA (75)
2021-06-06
2021-06-06
Wożnica Maria
Klub Jeździecki Dworek
HENIEK (11)
2021-06-05
2021-06-05
1
Wrzosek Wiktoria
BPK
2021-06-05
5
2021-06-05
7
Wyszyńska Karolina
brak
BRENDY (65)
2021-06-05
Zabłocka-Leonowicz Joanna
Klub Jeździecki Wiktorowo
PAMELA (32)
2021-06-06
2021-06-06
Zach Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
HERMES (43)
2021-06-05
1
2021-06-05
1
Zientek Paulina
KJ Wiktorowo
PSOTKA (49)
2021-06-06
2021-06-06

Number of Riders: 62

Number of Horses: 73

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl