Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
159 ACCEPTED 2021-05-29 20:05:38
2021-05-29 20:02:15
Lena Cach KAZIK GR. B
  • 2x MTJ 4/50 cm/Mazowiecki Talent Jezdziecki - Konkurs kl LL wys 50 cm
  • 1x 13/70 cm/KONKURS nr 13 - Mazowiecki Talent Jeździecki LL, 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
158 ACCEPTED 2021-05-29 19:59:42
2021-05-29 19:59:19
Michał Mordzelewski SWEET WILLIAM
  • 2x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
157 ACCEPTED 2021-05-29 19:59:49
2021-05-29 19:58:17
Michał Mordzelewski DORIS DAY Z
  • 2x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
156 ACCEPTED 2021-05-27 14:14:49
2021-05-27 14:09:18
Adrianna Dembińska ETIUDA L
  • 2x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 2x 14/80 cm/KONKURS nr 14 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu
155 ACCEPTED 2021-05-28 16:33:34
2021-05-27 14:01:40
Joanna Żórawska KINGSTON
  • 1x 13/70 cm/KONKURS nr 13 - Mazowiecki Talent Jeździecki LL, 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
154 ACCEPTED 2021-05-27 09:52:51
2021-05-27 09:27:39
Andrzej Głoskowski JANNEMAN
  • 1x 9/N/KONKURS nr 9 - kl. N, wys.120 cm, zwykly /Art.238.2.1
153 ACCEPTED 2021-05-27 08:58:48
2021-05-27 08:29:52
Maria Steczowicz ALKARA
  • 1x 14/80 cm/KONKURS nr 14 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
152 ACCEPTED 2021-05-26 21:56:55
2021-05-26 21:41:07
Wiktor Jaworski WALKIRIA
  • 1x 14/80 cm/KONKURS nr 14 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
151 ACCEPTED 2021-05-26 21:15:47
2021-05-26 21:11:27
Zofia Tymieniecka LAYRO STW
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
150 ACCEPTED 2021-05-26 18:30:38
2021-05-26 14:19:03
Olga Rzycka KROS Z
  • 1x 24/C/KONKURS nr 24 - kl. C, wys.130 cm, zwykly / Art. 238.2.1
149 ACCEPTED 2021-05-26 18:35:31
2021-05-26 14:18:12
Olga Rzycka GENTLEMEN
  • 1x 24/C/KONKURS nr 24 - kl. C, wys.130 cm, zwykly / Art. 238.2.1
148 ACCEPTED 2021-05-26 13:37:25
2021-05-26 13:37:02
Julianna Pater DAISEY
  • 1x 13/70 cm/KONKURS nr 13 - Mazowiecki Talent Jeździecki LL, 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x 14/80 cm/KONKURS nr 14 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu
147 ACCEPTED 2021-05-29 22:06:47
2021-05-26 12:40:28
Bartosz Szewczyk DIAMANTE NERO
  • 1x MTJ 1/40 cm/Mazowiecki Talent Jeździecki - Konkurs kl LL wys 40 cm OPEN
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
  • 1x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 19/P/KONKURS nr 19 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
146 ACCEPTED 2021-05-26 10:40:57
2021-05-26 10:25:00
Oliwia Kula A-CONI
  • 2x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
145 ACCEPTED 2021-05-26 10:20:30
2021-05-26 09:45:16
Małgorzata Głuchowska DAYLIGHT
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
  • 1x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 19/P/KONKURS nr 19 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
144 ACCEPTED 2021-05-26 10:20:34
2021-05-26 09:40:49
Małgorzata Głuchowska BRAVE SPIRIT BS
  • 2x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 2x 14/80 cm/KONKURS nr 14 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
143 ACCEPTED 2021-05-26 09:37:57
2021-05-26 09:15:12
Amelia Samsel ARMANI
  • 2x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
142 ACCEPTED 2021-05-26 09:37:51
2021-05-26 08:50:27
Oliwia Kamińska KRATER
  • 1x 13/70 cm/KONKURS nr 13 - Mazowiecki Talent Jeździecki LL, 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x 14/80 cm/KONKURS nr 14 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu
141 ACCEPTED 2021-05-26 09:37:48
2021-05-26 08:49:57
Magdalena Strzelecka EL HAJAT
  • 2x 13/70 cm/KONKURS nr 13 - Mazowiecki Talent Jeździecki LL, 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
140 ACCEPTED 2021-05-26 18:28:16
2021-05-25 22:41:43
Emilia Fudali ROSEY LINDA
  • 1x 1/70 cm/KONKURS nr 1 - Mazowiecki Talent Jeździecki kl LL, wys. 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/70 cm/KONKURS nr 13 - Mazowiecki Talent Jeździecki LL, 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x 14/80 cm/KONKURS nr 14 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu
139 ACCEPTED 2021-05-26 06:08:31
2021-05-25 22:27:04
Stanisław Piątkowski KAHLUA PP
  • 2x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 2x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
138 ACCEPTED 2021-05-25 21:13:13
2021-05-25 21:05:23
Maria Sakrajda DECOLA
  • 2x 17/LIC/KONKURS nr 17 - LICENCYJNY
137 ACCEPTED 2021-05-25 21:13:24
2021-05-25 21:04:32
Joanna Lorek AGITANIA
  • 2x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
136 ACCEPTED 2021-05-25 16:51:02
2021-05-25 16:44:25
Aleksandra Kozanecka-Szeliska CALINGKA
  • 1x 21/N/KONKURS nr 21 - Kl. N, wys.120 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 23/N1/KONKURS nr 23 - Kl. N1, wys.125 cm, zwykly /Art.238.2.1
135 ACCEPTED 2021-05-25 16:51:12
2021-05-25 16:36:32
Aleksandra Kozanecka-Szeliska SUEDWINDS AMANDA
  • 1x 23/N1/KONKURS nr 23 - Kl. N1, wys.125 cm, zwykly /Art.238.2.1
  • 1x 24/C/KONKURS nr 24 - kl. C, wys.130 cm, zwykly / Art. 238.2.1
134 ACCEPTED 2021-05-25 14:43:54
2021-05-25 14:07:01
Marek Szewczyk CHOCOLATTI
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
  • 1x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 19/P/KONKURS nr 19 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
133 ACCEPTED 2021-05-25 14:48:09
2021-05-25 13:25:17
Monika Kurstak-Cwynar IMPERATOR
  • 2x 17/LIC/KONKURS nr 17 - LICENCYJNY
132 ACCEPTED 2021-05-25 14:48:22
2021-05-25 13:22:36
Kamila Suliga SYCYLIA
  • 1x 13/70 cm/KONKURS nr 13 - Mazowiecki Talent Jeździecki LL, 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x 14/80 cm/KONKURS nr 14 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu
131 ACCEPTED 2021-05-25 14:48:12
2021-05-25 13:21:28
Olga Szuran CALIGUL
  • 2x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
130 ACCEPTED 2021-05-25 14:48:20
2021-05-25 13:20:41
Michalina Jarosz VABIO
  • 2x 17/LIC/KONKURS nr 17 - LICENCYJNY
129 ACCEPTED 2021-05-27 08:54:58
2021-05-25 13:19:42
Maja Gutaker COCO HEAVENLY ENIGMA
  • 1x 13/70 cm/KONKURS nr 13 - Mazowiecki Talent Jeździecki LL, 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x 14/80 cm/KONKURS nr 14 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu
128 ACCEPTED 2021-05-25 13:19:13
2021-05-25 13:17:28
Julia Kowalski BLEK FORT GRO-S
  • 1x 1/70 cm/KONKURS nr 1 - Mazowiecki Talent Jeździecki kl LL, wys. 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/70 cm/KONKURS nr 13 - Mazowiecki Talent Jeździecki LL, 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x 14/80 cm/KONKURS nr 14 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu
127 ACCEPTED 2021-05-25 12:51:53
2021-05-25 12:26:02
Wiktoria Topór KUBUŚ
  • 1x 1/70 cm/KONKURS nr 1 - Mazowiecki Talent Jeździecki kl LL, wys. 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/70 cm/KONKURS nr 13 - Mazowiecki Talent Jeździecki LL, 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x 14/80 cm/KONKURS nr 14 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu
126 ACCEPTED 2021-05-25 09:42:28
2021-05-25 09:37:34
Matylda Weigel TACYT
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
125 ACCEPTED 2021-05-25 09:42:59
2021-05-25 09:25:28
Kamila Fabicka LUPIDELLA EBONY LADY
  • 1x 1/70 cm/KONKURS nr 1 - Mazowiecki Talent Jeździecki kl LL, wys. 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/70 cm/KONKURS nr 13 - Mazowiecki Talent Jeździecki LL, 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x 14/80 cm/KONKURS nr 14 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu
124 ACCEPTED 2021-05-25 09:42:33
2021-05-25 08:54:54
Julia Smuk CASTELLA 71
  • 2x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 2x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
123 ACCEPTED 2021-05-27 13:04:03
2021-05-25 08:36:21
Antoni Tomaszewski EDY M
  • 2x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 18/L/KONKURS nr 18. Runda Mlodych Koni - 4.latki. El. MPMK
  • 1x RMK 4//Klasyfikacja koncowa RMK 4
122 ACCEPTED 2021-05-25 06:11:01
2021-05-25 06:07:54
Hubert Kowalczyk MAGNAT
  • 2x MTJ 2/50 cm/Mazowiecki Talent Jeździecki - Konkurs kl LL wys 50 cm OPEN
121 ACCEPTED 2021-05-25 06:11:05
2021-05-25 06:05:10
Andrii Stasok ORKAN
  • 2x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
120 ACCEPTED 2021-05-25 06:11:09
2021-05-25 06:01:30
Magdalena Boguś AMIGO
  • 2x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
119 ACCEPTED 2021-05-24 22:08:30
2021-05-24 21:34:50
Aleksandra Kilian PANICZ
  • 2x MTJ 2/50 cm/Mazowiecki Talent Jeździecki - Konkurs kl LL wys 50 cm OPEN
118 ACCEPTED 2021-05-24 20:05:02
2021-05-24 20:01:45
Lidia Zaremba K-CERBERUS
  • 2x 13/70 cm/KONKURS nr 13 - Mazowiecki Talent Jeździecki LL, 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
117 ACCEPTED 2021-05-24 17:18:04
2021-05-24 17:15:34
Maja Roszczyk Jm'07 DIKELEDI
  • 2x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
116 ACCEPTED 2021-05-24 16:58:54
2021-05-24 16:51:20
Emilia Mikłaszewicz LEŚNA POLANA GEMMA
  • 2x 1/70 cm/KONKURS nr 1 - Mazowiecki Talent Jeździecki kl LL, wys. 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
115 ACCEPTED 2021-05-24 15:24:37
2021-05-24 14:51:51
Jagna Grabowska MALTA
  • 2x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 19/P/KONKURS nr 19 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
114 ACCEPTED 2021-05-24 15:24:29
2021-05-24 14:50:17
Jagna Grabowska PASJA
  • 2x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
113 ACCEPTED 2021-05-29 19:40:46
2021-05-24 13:46:20
Bogusz Dąbrowski IGUAZU
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 2x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
112 ACCEPTED 2021-05-24 13:48:01
2021-05-24 13:38:58
Gabriel Głusek ENESCO DU LYS
  • 1x 9/N/KONKURS nr 9 - kl. N, wys.120 cm, zwykly /Art.238.2.1
  • 1x 23/N1/KONKURS nr 23 - Kl. N1, wys.125 cm, zwykly /Art.238.2.1
111 ACCEPTED 2021-05-24 13:47:54
2021-05-24 13:34:23
Andrzej Głoskowski OLZA
  • 1x 9/N/KONKURS nr 9 - kl. N, wys.120 cm, zwykly /Art.238.2.1
110 ACCEPTED 2021-05-24 13:47:16
2021-05-24 13:33:51
Andrzej Głoskowski COHIBA L
  • 1x 11/N1/KONKURS nr 11 - kl. N1, wys.125 cm, dwufazowy / Art. 274.5.3
109 ACCEPTED 2021-05-24 13:47:48
2021-05-24 13:14:15
Aleksandra Zdanowicz LAROSCHEN B
  • 1x MTJ 4/50 cm/Mazowiecki Talent Jezdziecki - Konkurs kl LL wys 50 cm
  • 1x 13/70 cm/KONKURS nr 13 - Mazowiecki Talent Jeździecki LL, 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
108 ACCEPTED 2021-05-24 12:22:14
2021-05-24 12:03:58
Weronika Grabowska SANRAJS
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 5/LIC/KONKURS nr 5 - LICENCYJNY
  • 1x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 17/LIC/KONKURS nr 17 - LICENCYJNY
107 ACCEPTED 2021-05-24 12:22:22
2021-05-24 08:25:20
Oliwia Apolinarska SONIA
  • 2x 1/70 cm/KONKURS nr 1 - Mazowiecki Talent Jeździecki kl LL, wys. 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
106 ACCEPTED 2021-05-24 12:22:43
2021-05-24 07:35:51
Aleksandra Kilian ATAMAN ZK
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
105 ACCEPTED 2021-05-24 06:36:38
2021-05-24 06:12:18
Andrii Stasok CARAT GOLD
  • 1x 8/P/KONKURS nr 8. Runda Mlodych Koni - 5.latki. El. MPMK
  • 1x RMK 5//Klasyfikacja końcowa RMK 5
104 ACCEPTED 2021-05-24 06:37:06
2021-05-23 23:05:08
Hanna Bilińska CELINA
  • 2x MTJ 2/50 cm/Mazowiecki Talent Jeździecki - Konkurs kl LL wys 50 cm OPEN
  • 1x MTJ 4/50 cm/Mazowiecki Talent Jezdziecki - Konkurs kl LL wys 50 cm
103 ACCEPTED 2021-05-24 06:37:17
2021-05-23 22:53:54
Weronika Niezgoda SAPHIRA NIRVANA
  • 2x MTJ 2/50 cm/Mazowiecki Talent Jeździecki - Konkurs kl LL wys 50 cm OPEN
  • 2x MTJ 4/50 cm/Mazowiecki Talent Jezdziecki - Konkurs kl LL wys 50 cm
102 ACCEPTED 2021-05-24 06:37:53
2021-05-23 21:14:33
Zuzanna Suska Mj'01 LA VIE
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
101 ACCEPTED 2021-05-24 12:22:26
2021-05-23 21:13:59
Weronika Hoffmann CANGELO V
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
100 ACCEPTED 2021-05-23 20:02:26
2021-05-23 19:45:12
Krzysztof Chijioke ROCH
  • 2x 13/70 cm/KONKURS nr 13 - Mazowiecki Talent Jeździecki LL, 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x 14/80 cm/KONKURS nr 14 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu
99 ACCEPTED 2021-05-23 18:18:42
2021-05-23 18:16:38
Iga Kruszelnicka JOGA
  • 2x 13/70 cm/KONKURS nr 13 - Mazowiecki Talent Jeździecki LL, 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
98 ACCEPTED 2021-05-23 17:47:00
2021-05-23 17:46:10
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 12/C/KONKURS nr 12 - kl. C, wys.130 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.5
  • 1x 24/C/KONKURS nr 24 - kl. C, wys.130 cm, zwykly / Art. 238.2.1
97 ACCEPTED 2021-05-25 09:42:39
2021-05-23 17:42:02
Paulina Florczak QUAPILLONI
  • 2x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
96 ACCEPTED 2021-05-23 17:53:25
2021-05-23 17:40:28
Zofia Kulczycka QUINTERO
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
95 ACCEPTED 2021-05-23 14:17:40
2021-05-23 14:04:03
Olga Stępniak HAPPY DAY
  • 2x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
94 ACCEPTED 2021-05-23 14:17:34
2021-05-23 14:03:09
Gabriela Małys H-DOBRA DF
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
93 ACCEPTED 2021-05-23 10:11:03
2021-05-23 10:00:16
Stanisław Tomaszewski SZIMANO
  • 2x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 2x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
92 ACCEPTED 2021-05-23 10:14:41
2021-05-23 09:56:37
Natalia Pondo IKEA
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
  • 1x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 19/P/KONKURS nr 19 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
91 ACCEPTED 2021-05-23 10:11:47
2021-05-23 09:55:34
Stanisław Tomaszewski LACOMME
  • 2x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 2x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
90 ACCEPTED 2021-05-23 07:34:34
2021-05-23 07:34:05
Piotr Matławski HAPPY ROCKET
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
  • 1x 8/P/KONKURS nr 8. Runda Mlodych Koni - 5.latki. El. MPMK
  • 1x 19/P/KONKURS nr 19 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 20/P/KONKURS nr 20. Runda Mlodych Koni - 5.latki. El. MPMK
89 ACCEPTED 2021-05-23 07:34:09
2021-05-23 07:33:18
Piotr Matławski MY QUEST
  • 1x 11/N1/KONKURS nr 11 - kl. N1, wys.125 cm, dwufazowy / Art. 274.5.3
  • 1x 12/C/KONKURS nr 12 - kl. C, wys.130 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.5
  • 1x 23/N1/KONKURS nr 23 - Kl. N1, wys.125 cm, zwykly /Art.238.2.1
  • 1x 24/C/KONKURS nr 24 - kl. C, wys.130 cm, zwykly / Art. 238.2.1
88 ACCEPTED 2021-05-23 05:06:13
2021-05-22 23:00:09
Oliwia Melich WEDOG PRIDE N JOY
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 14/80 cm/KONKURS nr 14 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
87 ACCEPTED 2021-05-23 05:06:18
2021-05-22 22:59:19
Oliwia Melich KANTJE`S ELTON
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 14/80 cm/KONKURS nr 14 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
86 ACCEPTED 2021-05-22 21:10:13
2021-05-22 21:02:50
Ewa Strzeszewska DINKEN'S LADY
  • 1x 14/80 cm/KONKURS nr 14 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
85 ACCEPTED 2021-05-22 20:49:49
2021-05-22 20:14:24
Maria Dembicka Vel Wiśniewska RONDO'S BLANCA
  • 2x MTJ 4/50 cm/Mazowiecki Talent Jezdziecki - Konkurs kl LL wys 50 cm
  • 1x 13/70 cm/KONKURS nr 13 - Mazowiecki Talent Jeździecki LL, 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
84 ACCEPTED 2021-05-22 19:38:25
2021-05-22 19:08:22
Ludwika Kruszewska LANCE II
  • 2x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
83 ACCEPTED 2021-05-22 19:38:31
2021-05-22 18:19:16
Lena Włoczkowska SAPHIRA FULNAHO'S
  • 2x MTJ 3/40 cm/Mazowiecki Talent Jezdziecki - Konkurs kl LL wys 40 cm
82 ACCEPTED 2021-05-22 17:11:45
2021-05-22 17:05:04
Hubert Kowalski CEZANNE V
  • 2x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
81 ACCEPTED 2021-05-26 20:43:43
2021-05-22 16:57:23
Karolina Wierzbicka BRASIL
  • 2x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
80 ACCEPTED 2021-05-22 17:12:02
2021-05-22 16:57:22
Kinga Kozłowska Mj'01 AIRA
  • 1x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
79 ACCEPTED 2021-05-27 11:46:14
2021-05-22 14:29:29
Ida Twerdochlib CORDENSKY
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
78 ACCEPTED 2021-05-24 21:35:53
2021-05-22 09:06:51
Zbigniew Kowalkowski JOIN BREAKER SW Z
  • 2x 5/LIC/KONKURS nr 5 - LICENCYJNY
  • 2x 17/LIC/KONKURS nr 17 - LICENCYJNY
77 ACCEPTED 2021-05-27 13:05:18
2021-05-22 07:58:49
Julia Nowicka COLORADO
  • 2x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 2x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
76 ACCEPTED 2021-05-21 20:36:55
2021-05-21 20:27:01
Zuzanna Lis LACARO
  • 1x 1/70 cm/KONKURS nr 1 - Mazowiecki Talent Jeździecki kl LL, wys. 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
75 ACCEPTED 2021-05-24 14:08:30
2021-05-21 17:20:13
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 21/N/KONKURS nr 21 - Kl. N, wys.120 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 24/C/KONKURS nr 24 - kl. C, wys.130 cm, zwykly / Art. 238.2.1
74 ACCEPTED 2021-05-21 20:37:17
2021-05-21 14:13:29
Zuzanna Wawrzyniak FELLOW-TAR
  • 2x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
73 ACCEPTED 2021-05-26 18:55:40
2021-05-20 21:17:29
Robert Bernagiewicz CHACCALL
  • 1x 21/N/KONKURS nr 21 - Kl. N, wys.120 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 23/N1/KONKURS nr 23 - Kl. N1, wys.125 cm, zwykly /Art.238.2.1
72 ACCEPTED 2021-05-20 19:55:36
2021-05-20 19:20:10
Zuzanna Łubińska GOLDIKA
  • 2x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
71 ACCEPTED 2021-05-20 19:55:42
2021-05-20 19:19:39
Maria Noga NESTOR
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
70 ACCEPTED 2021-05-20 19:18:56
2021-05-20 19:18:50
Kamila Górecka HILUX
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
69 ACCEPTED 2021-05-26 14:26:14
2021-05-20 19:17:48
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
68 ACCEPTED 2021-05-20 19:05:43
2021-05-20 18:22:10
Sandra Pączek LOTUS
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
67 ACCEPTED 2021-05-20 19:05:48
2021-05-20 13:00:06
Nina Wasilewska CARTAGINA
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
66 ACCEPTED 2021-05-20 19:05:56
2021-05-20 11:01:36
Anna Szor PLASTYK
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 14/80 cm/KONKURS nr 14 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
65 ACCEPTED 2021-05-24 13:47:25
2021-05-20 10:18:10
Monika Czechowicz DAKOTA C
  • 2x 14/80 cm/KONKURS nr 14 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu
64 ACCEPTED 2021-05-20 05:29:24
2021-05-19 23:38:20
Wiktoria Kowalczyk EVO
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 14/80 cm/KONKURS nr 14 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
63 ACCEPTED 2021-05-26 21:55:43
2021-05-19 23:10:51
Piotr Szmytkowski EVER SO CLEVER
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
  • 1x 9/N/KONKURS nr 9 - kl. N, wys.120 cm, zwykly /Art.238.2.1
  • 1x 21/N/KONKURS nr 21 - Kl. N, wys.120 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 22/N/KONKURS nr 22. Runda Mlodych Koni - 6.latki. El. MPMK
62 ACCEPTED 2021-05-26 21:56:21
2021-05-19 23:09:53
Piotr Szmytkowski BAVARIA
  • 2x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 2x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
61 ACCEPTED 2021-05-24 21:37:22
2021-05-19 22:26:21
Julia Ptaszyńska NIKOZJA
  • 1x 11/N1/KONKURS nr 11 - kl. N1, wys.125 cm, dwufazowy / Art. 274.5.3
  • 1x 12/C/KONKURS nr 12 - kl. C, wys.130 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.5
  • 1x 23/N1/KONKURS nr 23 - Kl. N1, wys.125 cm, zwykly /Art.238.2.1
  • 1x 24/C/KONKURS nr 24 - kl. C, wys.130 cm, zwykly / Art. 238.2.1
60 ACCEPTED 2021-05-20 05:30:10
2021-05-19 21:52:04
Maja Nowacka BARYT
  • 1x MTJ 2/50 cm/Mazowiecki Talent Jeździecki - Konkurs kl LL wys 50 cm OPEN
  • 1x 1/70 cm/KONKURS nr 1 - Mazowiecki Talent Jeździecki kl LL, wys. 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
59 ACCEPTED 2021-05-20 05:29:55
2021-05-19 21:50:56
Paulina Sobolewska DESTINO
  • 2x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
58 ACCEPTED 2021-05-26 21:56:38
2021-05-19 20:17:23
Julia Pindelska RONALDO MK
  • 2x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 2x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
57 ACCEPTED 2021-05-19 19:45:28
2021-05-19 19:34:30
Julia Witkowska KSENA
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
  • 1x 9/N/KONKURS nr 9 - kl. N, wys.120 cm, zwykly /Art.238.2.1
56 ACCEPTED 2021-05-19 19:45:39
2021-05-19 19:33:22
Julia Witkowska CHESTER
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
55 ACCEPTED 2021-05-19 19:08:15
2021-05-19 19:00:11
Julia Smolich ILBIA
  • 2x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
54 ACCEPTED 2021-05-20 19:06:16
2021-05-19 18:39:59
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 11/N1/KONKURS nr 11 - kl. N1, wys.125 cm, dwufazowy / Art. 274.5.3
  • 1x 12/C/KONKURS nr 12 - kl. C, wys.130 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.5
  • 1x 23/N1/KONKURS nr 23 - Kl. N1, wys.125 cm, zwykly /Art.238.2.1
  • 1x 24/C/KONKURS nr 24 - kl. C, wys.130 cm, zwykly / Art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2021-05-19 18:41:50
2021-05-19 18:37:56
Weronika Rydzewska SILVER BOY
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
  • 1x 9/N/KONKURS nr 9 - kl. N, wys.120 cm, zwykly /Art.238.2.1
  • 1x 21/N/KONKURS nr 21 - Kl. N, wys.120 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 23/N1/KONKURS nr 23 - Kl. N1, wys.125 cm, zwykly /Art.238.2.1
52 ACCEPTED 2021-05-19 18:42:08
2021-05-19 18:36:58
Krystyna Pilkiewicz RIANA P
  • 1x 11/N1/KONKURS nr 11 - kl. N1, wys.125 cm, dwufazowy / Art. 274.5.3
  • 1x 12/C/KONKURS nr 12 - kl. C, wys.130 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.5
  • 1x 24/C/KONKURS nr 24 - kl. C, wys.130 cm, zwykly / Art. 238.2.1
51 ACCEPTED 2021-05-19 18:42:14
2021-05-19 18:36:09
Antoni Tomaszewski MELLECHOWICZ
  • 1x 9/N/KONKURS nr 9 - kl. N, wys.120 cm, zwykly /Art.238.2.1
  • 1x 12/C/KONKURS nr 12 - kl. C, wys.130 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.5
  • 1x 21/N/KONKURS nr 21 - Kl. N, wys.120 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 24/C/KONKURS nr 24 - kl. C, wys.130 cm, zwykly / Art. 238.2.1
50 ACCEPTED 2021-05-19 18:42:19
2021-05-19 18:35:06
Antoni Tomaszewski MAJERAN
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
  • 1x 9/N/KONKURS nr 9 - kl. N, wys.120 cm, zwykly /Art.238.2.1
  • 1x 21/N/KONKURS nr 21 - Kl. N, wys.120 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 23/N1/KONKURS nr 23 - Kl. N1, wys.125 cm, zwykly /Art.238.2.1
49 ACCEPTED 2021-05-23 22:46:33
2021-05-19 17:34:06
Katarzyna Jałosińska WAVE MK
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 14/80 cm/KONKURS nr 14 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
48 ACCEPTED 2021-05-21 22:37:11
2021-05-19 17:09:46
Nadia Chojnacka WIWITTO
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 14/80 cm/KONKURS nr 14 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
47 ACCEPTED 2021-05-19 17:27:21
2021-05-19 15:18:32
Maciej Kostrzewski CALABRIA HIPPICA
  • 2x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 2x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
46 ACCEPTED 2021-05-26 21:55:22
2021-05-19 14:35:22
Karolina Bar BAKO 2
  • 1x 11/N1/KONKURS nr 11 - kl. N1, wys.125 cm, dwufazowy / Art. 274.5.3
  • 1x 12/C/KONKURS nr 12 - kl. C, wys.130 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.5
  • 1x 23/N1/KONKURS nr 23 - Kl. N1, wys.125 cm, zwykly /Art.238.2.1
  • 1x 24/C/KONKURS nr 24 - kl. C, wys.130 cm, zwykly / Art. 238.2.1
45 ACCEPTED 2021-05-19 16:49:25
2021-05-19 12:54:32
Kornelia Łupińska AURA N
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 5/LIC/KONKURS nr 5 - LICENCYJNY
  • 1x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
44 ACCEPTED 2021-05-19 16:49:36
2021-05-19 12:52:34
Aleksandra Miazga BROWAR
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
43 ACCEPTED 2021-05-19 16:49:45
2021-05-19 12:51:42
Michalina Czyżewicz M'08 JOY MK
  • 2x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 2x 14/80 cm/KONKURS nr 14 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu
42 ACCEPTED 2021-05-19 16:49:52
2021-05-19 12:50:47
Lena Kazana JUNGLE GEORGE
  • 2x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 2x 14/80 cm/KONKURS nr 14 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu
41 ACCEPTED 2021-05-23 11:22:43
2021-05-19 12:19:31
Janina Strzałkowska CASTELLO
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
  • 1x 8/P/KONKURS nr 8. Runda Mlodych Koni - 5.latki. El. MPMK
  • 1x RMK 5//Klasyfikacja końcowa RMK 5
40 ACCEPTED 2021-05-23 11:23:05
2021-05-19 12:19:09
Janina Strzałkowska CASILDA NW
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
  • 1x 10/N/KONKURS nr 10. Runda Mlodych Koni - 6.latki. El. MPMK
  • 1x 22/N/KONKURS nr 22. Runda Mlodych Koni - 6.latki. El. MPMK
  • 1x RMK 6//Klasyfikacja koncowa RMK 6
39 ACCEPTED 2021-05-29 19:40:55
2021-05-19 12:19:08
Bogusz Dąbrowski MR. SPEAKER
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 6/L/KONKURS nr 6. Runda Mlodych Koni - 4.latki. El. MPMK
  • 1x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 18/L/KONKURS nr 18. Runda Mlodych Koni - 4.latki. El. MPMK
38 ACCEPTED 2021-05-29 19:40:50
2021-05-19 12:18:27
Judyta Koczorowska CHOCOLATE LADY
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 2x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
37 ACCEPTED 2021-05-29 19:40:53
2021-05-19 12:17:49
Judyta Koczorowska MADOU VD BISSCHOP
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
  • 2x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
36 ACCEPTED 2021-05-19 20:18:16
2021-05-19 11:59:13
Julia Poschauko CARDIFF
  • 1x 12/C/KONKURS nr 12 - kl. C, wys.130 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.5
  • 1x 24/C/KONKURS nr 24 - kl. C, wys.130 cm, zwykly / Art. 238.2.1
35 ACCEPTED 2021-05-19 16:51:09
2021-05-19 11:43:05
Klaudia Cipiur JESION
  • 2x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 19/P/KONKURS nr 19 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
34 ACCEPTED 2021-05-23 11:23:44
2021-05-19 11:41:48
Klaudia Cipiur CASALLIO
  • 2x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 2x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
33 ACCEPTED 2021-05-19 16:51:27
2021-05-19 11:26:15
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
  • 1x 9/N/KONKURS nr 9 - kl. N, wys.120 cm, zwykly /Art.238.2.1
  • 1x 11/N1/KONKURS nr 11 - kl. N1, wys.125 cm, dwufazowy / Art. 274.5.3
  • 1x 21/N/KONKURS nr 21 - Kl. N, wys.120 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 23/N1/KONKURS nr 23 - Kl. N1, wys.125 cm, zwykly /Art.238.2.1
32 ACCEPTED 2021-05-23 11:24:08
2021-05-18 21:15:56
Karolina Szychulska QASILLA TB
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
  • 1x 8/P/KONKURS nr 8. Runda Mlodych Koni - 5.latki. El. MPMK
  • 1x 19/P/KONKURS nr 19 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 20/P/KONKURS nr 20. Runda Mlodych Koni - 5.latki. El. MPMK
  • 1x RMK 5//Klasyfikacja końcowa RMK 5
31 ACCEPTED 2021-05-18 18:07:27
2021-05-18 18:06:11
Jakub Grzymała ARNOLD
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 2x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
30 ACCEPTED 2021-05-18 18:07:43
2021-05-18 18:05:01
Agnieszka Paszkowska AJGOR
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
  • 1x 19/P/KONKURS nr 19 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 21/N/KONKURS nr 21 - Kl. N, wys.120 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
29 ACCEPTED 2021-05-18 16:49:35
2021-05-18 16:33:23
Nadia Boćkowska VOLTAIRIAN ELECTRA
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
  • 1x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 19/P/KONKURS nr 19 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
28 ACCEPTED 2021-05-18 16:49:42
2021-05-18 16:32:11
Nadia Boćkowska BALLYQUIRKE TIPP TOP
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
  • 1x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 19/P/KONKURS nr 19 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
27 ACCEPTED 2021-05-18 16:49:50
2021-05-18 16:31:24
Olivia Boćkowska KNOCK OUT
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
  • 1x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 19/P/KONKURS nr 19 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
26 ACCEPTED 2021-05-18 16:49:54
2021-05-18 16:30:00
Olivia Boćkowska CASALLINA
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
  • 1x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 19/P/KONKURS nr 19 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
25 ACCEPTED 2021-05-18 16:50:02
2021-05-18 16:29:18
Tomasz Patron MONTGOMERY W
  • 2x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
24 ACCEPTED 2021-05-18 16:50:06
2021-05-18 16:28:06
Tomasz Patron KALIFA SRH
  • 2x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
  • 2x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 19/P/KONKURS nr 19 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
23 ACCEPTED 2021-05-18 16:50:08
2021-05-18 16:27:04
Tomasz Patron IROCCO BROWN O
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
  • 1x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 19/P/KONKURS nr 19 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
22 ACCEPTED 2021-05-18 16:50:11
2021-05-18 16:25:53
Tomasz Patron DOUBLE ESPOIR VH BEECKHOF Z
  • 2x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 2x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
21 ACCEPTED 2021-05-19 17:28:26
2021-05-18 16:04:57
Paula Morawska-Kucharska RAMBO
  • 2x 1/70 cm/KONKURS nr 1 - Mazowiecki Talent Jeździecki kl LL, wys. 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 2x 13/70 cm/KONKURS nr 13 - Mazowiecki Talent Jeździecki LL, 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
20 ACCEPTED 2021-05-18 18:08:07
2021-05-18 12:15:31
Zuzanna Bukowska UCCELLA Z
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
  • 1x 9/N/KONKURS nr 9 - kl. N, wys.120 cm, zwykly /Art.238.2.1
  • 1x 19/P/KONKURS nr 19 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 21/N/KONKURS nr 21 - Kl. N, wys.120 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
19 ACCEPTED 2021-05-23 12:11:50
2021-05-18 10:56:43
Martyna Dąbrowska PROSTAN PRO
  • 1x 1/70 cm/KONKURS nr 1 - Mazowiecki Talent Jeździecki kl LL, wys. 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/70 cm/KONKURS nr 13 - Mazowiecki Talent Jeździecki LL, 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x 14/80 cm/KONKURS nr 14 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu
18 ACCEPTED 2021-05-18 16:53:17
2021-05-18 09:25:12
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 2x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 2x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
17 ACCEPTED 2021-05-18 16:52:57
2021-05-18 09:24:36
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
16 ACCEPTED 2021-05-18 12:50:24
2021-05-17 23:18:38
Julia Kawczyńska COBUS B Z
  • 1x 1/70 cm/KONKURS nr 1 - Mazowiecki Talent Jeździecki kl LL, wys. 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/70 cm/KONKURS nr 13 - Mazowiecki Talent Jeździecki LL, 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x 14/80 cm/KONKURS nr 14 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu
15 ACCEPTED 2021-05-27 15:50:39
2021-05-17 18:47:18
Malwina Urbańska DARGOS
  • 1x 9/N/KONKURS nr 9 - kl. N, wys.120 cm, zwykly /Art.238.2.1
  • 1x 11/N1/KONKURS nr 11 - kl. N1, wys.125 cm, dwufazowy / Art. 274.5.3
14 ACCEPTED 2021-05-18 12:50:27
2021-05-17 18:46:34
Malwina Urbańska KENZO VAN DE CRUMELHAEVE
  • 2x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
13 ACCEPTED 2021-05-17 19:37:54
2021-05-17 18:45:31
Malwina Urbańska BITRALME VAN HET SCHAARBROEK
  • 2x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
12 ACCEPTED 2021-05-17 05:53:23
2021-05-16 22:40:12
Patrycja Przybysz CORSKEAGH BOY
  • 2x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 14/80 cm/KONKURS nr 14 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
11 ACCEPTED 2021-05-16 21:47:25
2021-05-16 21:32:49
Maja Zakrzewska PIPI
  • 2x 1/70 cm/KONKURS nr 1 - Mazowiecki Talent Jeździecki kl LL, wys. 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 2x 13/70 cm/KONKURS nr 13 - Mazowiecki Talent Jeździecki LL, 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
10 ACCEPTED 2021-05-18 12:50:29
2021-05-16 16:42:11
Maja Mokosa ZUMI
  • 2x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 2x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
9 ACCEPTED 2021-05-23 13:08:45
2021-05-16 14:35:01
Malena Kotecka EVEREST "M"
  • 2x 17/LIC/KONKURS nr 17 - LICENCYJNY
8 ACCEPTED 2021-05-18 05:20:23
2021-05-16 14:32:58
Dawid Kotecki COLA LADY
  • 1x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 19/P/KONKURS nr 19 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
7 ACCEPTED 2021-05-29 22:06:42
2021-05-15 19:36:08
Tomasz Chentkowski JAGER
  • 1x 9/N/KONKURS nr 9 - kl. N, wys.120 cm, zwykly /Art.238.2.1
  • 1x 21/N/KONKURS nr 21 - Kl. N, wys.120 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
6 ACCEPTED 2021-05-29 22:06:43
2021-05-15 19:34:59
Tomasz Chentkowski CORONER
  • 1x 9/N/KONKURS nr 9 - kl. N, wys.120 cm, zwykly /Art.238.2.1
  • 1x 21/N/KONKURS nr 21 - Kl. N, wys.120 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
5 ACCEPTED 2021-05-15 19:39:00
2021-05-15 19:34:15
Tomasz Chentkowski CARRERAS
  • 1x 12/C/KONKURS nr 12 - kl. C, wys.130 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.5
  • 1x 24/C/KONKURS nr 24 - kl. C, wys.130 cm, zwykly / Art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2021-05-15 14:33:07
2021-05-15 14:14:16
Kaja Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
  • 1x 19/P/KONKURS nr 19 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
3 ACCEPTED 2021-05-28 16:33:37
2021-05-14 10:49:05
Waleria Pawlak KINGSTON
  • 1x 13/70 cm/KONKURS nr 13 - Mazowiecki Talent Jeździecki LL, 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x 15/LL/KONKURS nr 15 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
2 ACCEPTED 2021-05-18 12:50:36
2021-05-10 23:34:50
Agata Koroluk NOLLY DOLLY K
  • 2x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 16/L/KONKURS nr 16 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 19/P/KONKURS nr 19 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
1 ACCEPTED 2021-05-23 05:06:36
2021-05-10 11:07:21
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 7/P/KONKURS nr 7 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastajacym stopniu trudnosci z jokerem / Art.269.5
  • 1x 9/N/KONKURS nr 9 - kl. N, wys.120 cm, zwykly /Art.238.2.1
  • 1x 21/N/KONKURS nr 21 - Kl. N, wys.120 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 23/N1/KONKURS nr 23 - Kl. N1, wys.125 cm, zwykly /Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Apolinarska Oliwia Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
2005 (J.)
O061655
2. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O030815
3. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
4. Bilińska Hanna brak
2011 (Mł.)
brak
5. Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O056635
6. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O056635
7. Boguś Magdalena KJ Chrobry Warszawa
2003 (J.)
O050100
8. Bukowska Zuzanna St. Kraju Jumping Team
S
O023478
9. Cach Lena KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
O056252
10. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
11. Chijioke Krzysztof KJ bałałajka
2006 (JM.)
O055729
12. Chojnacka Nadia BPK
2008 (JM.)
O058801
13. Cipiur Klaudia KJ Galop Kozienice
S
O030629
14. Czechowicz Monika Bractwo Konne Św. Marcina
S
O033516
15. Czyżewicz M'08 Michalina brak
2008 (JM.)
O063151
16. Dąbrowska Martyna brak
2002 (MJ.)
O048614
17. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
S
O001430
18. Dembicka Vel Wiśniewska Maria bpk
2008 (JM.)
O063995
19. Dembińska Adrianna BRAK
S
BRAK
20. Fabicka Kamila BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O063783
21. Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2003 (J.)
O041726
22. Florczak Paulina BPK
S
O054888
23. Fudali Emilia Klub Jeździecki Ostoja
2005 (J.)
LZRWZJ/2754/20
24. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
25. Głuchowska Małgorzata Stow. KJ Podkowa Leśna
2002 (MJ.)
O031654
26. Głusek Gabriel Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O003919
27. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
28. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
29. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O037891
30. Grabowska Weronika Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
S
brak
31. Grzymała Jakub Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O010163
32. Gutaker Maja BPK (MAZ)
2011 (Mł.)
O062576
33. Hoffmann Weronika TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2007 (JM.)
brak
34. Jałosińska Katarzyna BPK
S
brak
35. Januszkiewicz Kaja St. J Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
O049107
36. Jarosz Michalina BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O062575
37. Jaworska Monika KJ Strzala Krubiczew
S
O006078
38. Jaworski Wiktor Stajnia Bałałajka
2008 (JM.)
O058628
39. Kamińska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2003 (J.)
brak
40. Kawczyńska Julia skj becker sport
2003 (J.)
O058143
41. Kazana Lena brak
2008 (JM.)
O063180
42. Kilian Aleksandra KJ ostoja kończynka
S
O021111
43. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
44. Koroluk Agata Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2006 (JM.)
O043576
45. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
46. Kotecka Malena Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2007 (JM.)
O045956
47. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (J.)
O045959
48. Kowalczyk Hubert KJ Chrobry Warszawa
2009 (JM.)
O048645
49. Kowalczyk Wiktoria BPK
2008 (JM.)
O061232
50. Kowalkowski Zbigniew Klub Jeździeckim Jaroszówka
S
O033470
51. Kowalski Hubert Polski Polo Klub
S
O050057
52. Kowalski Julia bpk
2004 (J.)
O047080
53. Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
S
O004095
54. Kozłowska Mj'01 Kinga Bałałajka
2001 (MJ.)
O039312
55. Kruszelnicka Iga KJ Bałałajka
2008 (JM.)
O051991
56. Kruszewska Ludwika KJ Łąck
S
O031416
57. Kula Oliwia BRAK
2005 (J.)
PZJ O050623
58. Kulczycka Zofia Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O051178
59. Kurstak-Cwynar Monika BPK (MAZ)
S
O062574
60. Lis Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
brak
61. Lorek Joanna KS Happy Horse
2005 (J.)
O050970
62. Łubińska Zuzanna BPK
2004 (J.)
Brak
63. Łupińska Kornelia brak
2004 (J.)
O041720
64. Małys Gabriela KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2006 (JM.)
O041899
65. Matławski Piotr Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
S
O004153
66. Melich Oliwia SKJ Beckersport
2008 (JM.)
O051059
67. Miazga Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O005342
68. Mokosa Maja nz
2005 (J.)
brak
69. Morawska-Kucharska Paula KLUB JEŹDZIECKI DAISY
S
LZRWZJ/3999/21
70. Mordzelewski Michał St. J Stajnia Podolszyn
S
O001972
71. Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O030887
72. Niezgoda Weronika Brak
2005 (J.)
Brak
73. Noga Maria Bpk
2009 (JM.)
O062551
74. Nowacka Maja BPK (LOD)
2007 (JM.)
O060472
75. Nowicka Julia JKS Equita Świętochów
2008 (JM.)
O062152
76. Pączek Sandra Kj Huzar
S
O029203
77. Paszkowska Agnieszka Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O010171
78. Pater Julianna KJ Huzar Józefów
2010 (Mł.)
O061237
79. Patron Tomasz BPK
S
O003997
80. Pawlak Waleria Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
S
brak
81. Piątkowski Stanisław KJ Strzała Krubiczew
S
O019791
82. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O031627
83. Pindelska Julia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O044621
84. Piotrkowicz Aleksandra St. KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
O049775
85. Pondo Natalia BPK - MAZ
2003 (J.)
O034837
86. Poschauko Julia Polski Polo Klub
S
O014122
10085827
87. Przybysz Patrycja Skj Becker Sport
2006 (JM.)
O060507
88. Ptaszyńska Julia KJ Plejada Tarczyn
2005 (J.)
O037854
89. Radzikowska Dorota BPK (MAZ)
S
O039163
90. Roszczyk Jm'07 Maja nz
2007 (JM.)
O047408
91. Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
S
O039719
92. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
93. Sakrajda Maria KS Happy Horse
2005 (J.)
O049445
94. Samsel Amelia Klub Jeździecki Huzar
2007 (JM.)
O043107
95. Smolich Julia KJ Fullmet
2006 (JM.)
O041975
96. Smuk J'04 Julia SKJ Beckersport
2004 (J.)
O043875
97. Sobolewska Paulina BPK (LOD)
S
O006758
98. Stasok Andrii KJ Chrobry Warszawa
S
O059110
99. Steczowicz Maria Stow. SKJ Grobice
2007 (JM.)
O045595
100. Stępniak Olga BPK
2020 (Mł.)
O021120
101. Strzałkowska Janina KJ Strzała Krubiczew
S
O004624
102. Strzelecka Magdalena KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
103. Strzeszewska Ewa BPK (MAZ)
2003 (J.)
O032055
104. Suliga Kamila BPK (MAZ)
S
O062733
105. Suska Mj'01 Zuzanna TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2002 (MJ.)
O033876
106. Szewczyk Bartosz KJ Strzała Krubiczew
S
O003478
107. Szewczyk Marek SKJ Legia-Kozielska Warszawa
S
O001473
108. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
109. Szor Anna Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2008 (JM.)
O054067
110. Szuran Olga UKS Military Kąck
2003 (J.)
O035710
111. Szychulska Karolina KJ Młyńska Struga
S
O012293
112. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O037371
113. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
114. Tomaszewski Stanisław BPK - MAZ
2008 (JM.)
O058748
115. Topór Wiktoria Klub Jeździecki Ostoja
2006 (JM.)
O056274
116. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
117. Tymieniecka Zofia INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2004 (J.)
O047759
118. Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
S
O003252
119. Wasilewska Nina KJ Ostoja Kończynka
S
O013220
120. Wawrzyniak Zuzanna KJ Galop Kozienice
2007 (JM.)
O053306
121. Weigel Matylda KJ Chrobry Warszawa
S
O053189
122. Wierzbicka Karolina KJ Bałałajka
S
O021695
123. Witkowska Julia Equikam Sp. z o.o.
2005 (J.)
O032986
10193390
124. Włoczkowska Lena bok
2010 (Mł.)
O064019
125. Zakrzewska Maja -
2007 (JM.)
O062976
126. Zaremba Lidia Klub Jeździecki Bałałajka
2006 (JM.)
O055736
127. Zdanowicz Aleksandra Nz
2001 (MJ.)
brak
128. Żórawska Joanna brak
S
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

172

A-CONI Kon Holsztynski Goracokrwisty GER 2008 klacz gniada/169 F: CON AIR
M: DANETA
K015334 DE421000051008 DE421000051008
2.

88

A-CWAŁ SP POL 2011 Wałach gniada/172 F: Cefal
M: Alaska
Brak 616009661312811
3.

162

AGITANIA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Analog
M: Astma
K019821 616 009 57 01298 11
4.

97

AIRA SP POL 2012 klacz gniada/169 F: Aldir
M: Gretą
K031314 616009540000212
5.

41

AJGOR SP POL 2011 wałach kasztanowata/166 F: Candiavolo
M: Akka
K023403 brak
6.

177

ALKARA Polski Koń Zimnokrwisty POL 2009 klacz siwa/mk:156 F: Bitny
M: Ala
K032009 616010661123609
7.

78

AMETYST M SP POL 2013 wałach gniada/Brak F: Vulkan L
M: Amfora M
K025840 616009690054913 61600960054913
8.

145

AMIGO SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Grand Slam VDL
M: Amarita
K030440 616009510152816
9.

169

ARMANI TYP SZLACHETNY POL 2012 wałach ciemnogniada/162 F: NN
M: NN
K030608 B013673S
10.

39

ARNOLD SP POL 2012 wałach kasztanowata/167 F: Candiavolo
M: Anabell
K024224 brak
11.

130

ATAMAN ZK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach tarantowata/175 F: Rewizjon
M: Alchemia
K031618 616009590014813
12.

47

AURA N SP POL 2011 klacz gniada/175 F: Turbut Alino
M: Andaluzja
K027598 616009660569211
13.

46

BAKO 2 MECKL GER 2010 wałach siwa/176 F: Baloubrie / Balou Du Rouet
M: Kolida / Kolibri
K031041 DE427270042810
14.

30

BALLYQUIRKE TIPP TOP Irish Sport Horse POL 2006 wałach siwa/172 F: COURAGE II
M: BALLYQUIRKE BRIGADE
K029930 372414003229113
15.

71

BARYT MAŁOPOLSKA POL 2001 wałach kara/161 F: Decoration
M: Bawełna
K006152 POL006580000401
16.

37

BASHIRA-K SP POL 2009 klacz ciemnogniada/168 F: Placido
M: Bychawa
K019531 616009610264009
17.

73

BAVARIA SP POL 2016 klacz siwa/176 F: Chepattano
M: Bestina po Eskudo
K032121 616009610093816
18.

27

BITRALME VAN HET SCHAARBROEK AES POL 2015 klacz gniada/Brak F: Bisquet Balou Van De Mispelaere /
M: Fatralme VH Schaarbroek /
K031158 826002150875604
19.

151

BLEK FORT GRO-S HANOWERSKA BLR 2013 wałach skarogniada/165 F: Bodryj
M: Erotyka
K029603 616999661417413
20.

96

BRASIL SP POL 2005 klacz gniada/170 F: Clayton
M: Buchara
K016172 POL009530088205
21.

171

BRAVE SPIRIT BS HANOWERSKA POL 2017 wałach kara/168 F: Balou Peggio
M: Carlotta
LKPZJ/12329/21 DE431311907117
22.

48

BROWAR SP POL 2016 wałach kara/- F: Santiego
M: Barina
K031800 616009610111016
23.

21

CALABRIA HIPPICA OS POL 2017 klacz gniada/167 F: Contendro I
M: Stavolta Hippica
. .
24.

154

CALIGUL LWB LAT 2013 wałach gniada/176 F: Colard
M: Liksma
K027725 428001000001668
25.

158

CALINGKA KWPN NED 2007 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Trojka DML / Emilion
K016369 528003000703008 103NS05
26.

117

CANGELO V KWPN NED 2007 klacz kasztanowata/164 F: Tangelo van der Zuuthoeve
M: Forever
Brak 5280003000708645
27.

119

CARAT GOLD SP POL 2016 ogier kara/170 F: Kannan / Voltaire
M: Conca / Con Air
K029305 A0015176S
28.

56

CARDIFF SP POL 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Carambole / Cassini I
M: Carrara / Carrico
K023534 616009510253013
29.

10

CARRERAS HAN GER 2010 Ogier kara F: Cloney / Contender
M: Fortissimo / For Pleasure
K016556 DE431312317110
30.

75

CARTAGINA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: Brak
M: Kartuzja
K031516 Brak
31.

32

CASALLINA HOL POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Casall / Caretino
M: Zinna / Canto
K025110 DE421000567813
32.

58

CASALLIO HANOWERSKA GER 2016 wałach gniada/170 F: Casallco
M: Diandra
K031194 DE 431310736516
33.

52

CASILDA NW PKSP POL 2015 klacz skarogniada/172 F: Quality Time
M: Carrara
K030416 616009510236115
34.

147

CASTELLA 71 DSP GER 2009 klacz siwa/168 F: COLORIT
M: GRAFIN/GRAF ANHALT E
K018404 DE456370032709
35.

51

CASTELLO PKSP POL 2016 wałach siwa/172 F: Emir R
M: Carrara
K028740 616009510153516
36.

122

CELINA SP POL 2010 klacz siwa/- F: Eger
M: Cudowna
brak 616009610076710
37.

95

CEZANNE V DK DEN 2012 klacz ciemnogniada/172 F: Come Back II
M: Lora V
K029805 208333201202093
38.

83

CHACCALL OLD GER 2015 Wałach gniada/165 F: Casallco / Casall
M: Chaccizia / Chacco Blue
K027789 DE 418185006015
39.

24

CHESTER DRP GER 2000 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Cocky Man / Cocky Dundee
M: Dorina / Durello
K015343 DE441410851900
40.

54

CHOCOLATE LADY SP POL 2015 klacz ciemnogniada/167 F: Chardonnay L / Contender
M: Cassandra / Wanderfurst
K028993 616009610179415
41.

152

CHOCOLATTI REINISCHES POL 2013 Wałach siwa/167 F: Cadmo
M: Chokettie
K028479 DE443430709513 DE443430709513
42.

18

COBUS B Z ZANGERSHEIDE POL 2010 wałach ciemnogniada/mk:mk:mk:m F: Canturano
M: L Zelusie 30
brak 056015Z55734910
43.

155

COCO HEAVENLY ENIGMA COB IRL 2011 klacz kara/mk:mk:mk:m F: NN
M: Sander Dolny Daydreamer
Brak 826073001209468
44.

113

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
K017757 DE433331821407
45.

132

COHIBA L SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Che Guevera L
M: Chelsea L
K025113 616009610020414
46.

12

COLA LADY SP POL 2011 klacz gniada/171 F: Palermo
M: Chaline
K022209 616009580140411
47.

91

COLORADO PKSP POL 2010 wałach kasztanowata/170 F: Madison
M: Call Girl
K017489 616009680013510
48.

93

CORDENSKY DSP GER 2015 Ogier ciemnogniada/175 F: Cordess/Clinton
M: Serafin/Lewinski
K028989 DE455878980115
49.

9

CORONER SP POL 2013 ogier gniada F: Solaris / Stalypso
M: Coco Chanel / Roland
K025637 616009660669813
50.

16

CORSKEAGH BOY CONNEMARA POL 2014 wałach skarogniada/148 F: Rosscon Castle King
M: Wild Thing
K030646 3720041000159003
51.

174

DAISEY TINKER POL 2016 klacz kara/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K031477 372003006835242
52.

77

DAKOTA C WLKP POL 2016 klacz ciemnogniada/174 F: CASTLE ROCK / CLEARWAY
M: DODA / CASTILIO
K030345 616007610109416
53.

59

DAME KWPN NED 2008 klacz gniada/- F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Jennifer / Capitol I
K021889 528003000809047 105AY42
54.

22

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
55.

28

DARGOS HOL POL 2015 ogier kara/Brak F: Darcodello / Darco
M: Shakira 33 / Singulord Jot
K028340 DE421000175415
56.

170

DAYLIGHT HANOWERSKA POL 2015 Wałach siwa/Brak F: Diacontinus
M: Stakkato
K019729 Bark
57.

161

DECOLA TS POL 2011 Klacz kara/160 F: Aktyw /
M: Deborah /
K026349 616999661188611
58.

140

DEKORACJA SP POL 2000 klacz gniada/165 F: Rubin / Rabino
M: Drama / Donani
K014215 616009660310200
59.

70

DESTINO MŁP POL 2013 ogier siwa/- F: Dionizos
M: Druzja
K027629 616 006 63 01243 13
60.

7

DIABLO DE CASTELLO Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach ciemnogniada/165 F: Turbud Quirinus
M: Dancing Queen
K024084 POL009640053708
61.

173

DIAMANTE NERO HAN POL 2015 ogier kara/174 F: Diacontinus
M: Evita K / Escudo I
K029720 -
62.

1

DIANA L SP POL 2005 klacz ciemnogniada/164. F: Bishof L / Bachus
M: Donnerdamme L / Dobrock
K011520 POL009580228105 POL009580228105
63.

139

DIKELEDI PKSP POL 2009 klacz siwa/165 F: Lampart
M: Delaware
K024271 .
64.

101

DINKEN'S LADY HOLSZTYŃSKA POL 2015 klacz gniada/172 F: Dinken
M: Caspers Lady
K032114 DE421000078815
65.

182

DORIS DAY Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Diamant de Semily
M: Diana ross des premices
brak 056015z55849616
66.

89

DOSIA TYP PRYMITYWNY POL 2011 klacz skarogniada/kuc:140 F: NN
M: NN
K028587 616999660578411
67.

36

DOUBLE ESPOIR VH BEECKHOF Z Z POL 2015 wałach ciemnogniada/177 F: DIEU MERCI VAN T&L
M: SALVIA DE TAMERVILLE
K029928 05615Z55769315
68.

38

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 ogier gniada/170 F: Carosso VDL
M: Sinilana
K011639 528003000803429
69.

148

EDY M OLDENBURSKA POL 2017 ogier gniada/167 F: Etoulon VDL
M: Hanna Obolensky M
brak DE433330413717
70.

167

EL HAJAT Czysta Krew Arabska POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:mk:mk:n F: Dekstern
M: El Hajfa
brak 616POL12009218A
71.

160

EMPEROR'S HILL XX POL 2012 wałach gniada/169 F: SCORPION
M: WATERMELON
K025845 372IRE45198525T
72.

134

ENESCO DU LYS SF FRA 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Tornesch / Lux Z
M: Socca Fontanel / Calvaro
K028901 14476346Q
73.

180

ETIUDA L Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/175 F: Love Affair
M: Eleuzis
BRAK BRAK
74.

86

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
75.

25

EVER SO CLEVER OS GER 2015 klacz gniada/165 F: Ninyon / Nintender
M: Escada W / Eskudo
K030246 DE418187610015
76.

6

EVEREST M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach gniada/180 F: Nice boy
M: Eneida
K020685
77.

69

EVO KM POL 2012 wałach gniada/kuc:149 F: Strayer's Samson
M: Euforia
K022467 616013670113712
78.

87

FELLOW-TAR KWPN POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Chello III VLD
M: Margriet
K024121 746
79.

90

GALANT KWPN POL 2011-05-14 gelding other/177 F: querly-elvis
M: rosette c
K024822 528003201105068
80.

165

GENTELMEN KWP ESP 2011 walach jasnokasztanowata/175 F: Indoctro / Capitol I
M: Avalanche R / Chin Chin
K030148 528003201106616
81.

81

GOLDIKA SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Larron
M: Grand Rivage
Brak 616009640045911
82.

14

GRACIA SP HUN 2010 Klacz gniada/168 F: Disco d'Or
M: Hizelgo
K016473 HUN K MF101780000
83.

94

GUDORINA VAN DE EIKHOF AES POL 2015 klacz skarogniada/165 F: Glasgow-W van’t Merelsnest
M: Udorina
K031460 826002150874573
84.

111

H-DOBRA DF SZLACHETNA POL 2007 klacz siwa/mk:156 F: Dobry
M: Hrabianka
K025012 616999530324007
85.

112

HAPPY DAY SZLACHETY POL 2016 wałach siwa/kuc:167 F: Idse
M: H -Dobra
K031776 616999660686816
86.

105

HAPPY ROCKET WLKP POL 2016 ogier siwa/164 F: Castle Rock hol./ Clearway
M: Hrabina wlkp/ Vandamme KWPN
K029649 616007610167516
87.

126

HARY SP POL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Romeo De Vaux / Querdo De Palustra
M: Hiszpanka / Contendus
K026145 616009610149012
88.

127

HEWELIANA SP POL 2012 klacz gniada/171 F: Song / Elmero
M: Humoreska / Cezar
K023299 616009530251512
89.

80

HILUX SP POL 2012 wałach gniada/mk:MK F: Strayer's Samson
M: Hesperyda
K022502 POL65890653578
90.

135

IGUAZU HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz gniada/169 F: Casall
M: Ulana XIII
K030895 DE421000709816
91.

3

IKANA SP POL 2012 klacz gniada/175 F: Vandamme/Guidam
M: Ikea/Turbud Quirinus
K029734 616009640025512
92.

109

IKEA - POL - klacz gniada/- F: Turbud Quirinus
M: Ikebana
K031080 -
93.

66

ILBIA MŁP POL 2014 klacz gniada/mk:163 F: Biegacz
M: Ilemia
K027314 .
94.

153

IMPERATOR WLKP POL 2 wałach gniada/168 F: Orient / Biskwit
M: Impreza
K030632 616007610036912
95.

114

INEZ W SP POL 2010 klacz siwa F: Czumen K / Ariados
M: Inger / Sandro Song Junior
K021249 616009610069410
96.

35

IROCCO BROWN O KWPN NED 2013 wałach gniada/175 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: ARIANE
K029142 528003201305104
97.

8

JAGER SP POL 2013 Ogier siwa/168 F: Stakkato Top
M: Jasmin
K025638
98.

178

JANNEMAN KWPN POL 2014 ogier gniada/173 F: Indoctro
M: Ravenna II
K026241 528003201405544
99.

57

JESION SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Lasko
M: Juvenalia
K029673 616009590046415
100.

116

JOGA NN POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:129 F: NN
M: NN
K030945 616999530295606
101.

92

JOIN BREAKER SW Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Klacz kasztanowata/174 F: ACTION BREAKER
M: ACORDA Z / AHORN Z
K025946 056015Z55558714
102.

49

JOY MK SP POL 2012 wałach gniada/175 F: Landos II
M: Juta
K031047 6160096002237
103.

50

JUNGLE GEORGE Pełna Krew Angielska POL 2014 wałach gniada/170 F: Kheleyf
M: Amouage-royale
K031079 8260GB45212109t
104.

141

K-CERBERUS Szlachetna Półkrew POL 2006 wałach gniada/165 F: Cerber
M: Kaskada
K027785 616009661503606
105.

164

KAHLUA PP HANOVERSKA POL 2016 klacz gniada/170 F: KANNAN / VOLTAIRE
M: LUTHIEN PP / LORDANOS
K031525 DE 431316896816
106.

34

KALIFA SRH KWPN NED 2015 klacz gniada/175 F: Toulon
M: Cinderella / Clinton
K031817 528003201500522
107.

103

KANTJE`S ELTON NEW FOREST PONY NED 2009 wałach kasztanowata/kuc:148 F: ORCHID`S ROMARIO II/ / BRANDY XIII
M: KANTJE`S ROWENA
K026540 528018020091420
108.

183

KAZIK GR. B TYP KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K027357
109.

17

KENZO VAN DE CRUMELHAEVE KWPN NED 2015 Wałach gniada/- F: Triomphe De Muze
M: F Rubertha R 7
K028706 -
110.

179

KINGSTON SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Sword
M: Karenina
none 1234
111.

4

KINGSTON SP POL 2003 wałach gniada/165 F: Sword
M: Karenina
brak dfhdfngn bm,cv,z
112.

31

KNOCK OUT KWPN NED 2015 wałach siwa/172 F: BERLIN
M: EVELIEN
K030446 528003201506866
113.

11

KORWETTA II SP POL 2007 mare chestnut/xx F: Veracruz
M: Kordoba
K018266 POL 009 66 00346 07
114.

168

KRATER MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/nn F: Barnaba
M: Karisa
brak 616006580318513
115.

166

KROS Z ZANGERSHEIDE GER 2014 ogier siwa/174 F: Kannan / Voltaire
M: Fantazja I G / Carrico
K028766 056015Z55733414
116.

23

KSENA SP POL 2012 klacz ciemnogniada/167 F: Fred / Colorado
M: Karotka / Qumball
K020974 616009520045612
117.

150

KUBUŚ KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:138 F: NN
M: NN
Brak 616999510345416
118.

124

LA VIE SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Landino
M: Latynoska
K028614 616009590015014
119.

84

LACARO SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Concord
M: Łajka
brak 616 009 69 00412 10
120.

108

LACOMME SP GER 2000 klacz kasztanowata/- F: Landor S / Landadel
M: Gina G / Grannus
K008275 DE433330987700
121.

98

LANCE II OLD GER 2012 wałach gniada/170 F: Lordanos / Landos
M: Ginastera / Ginsberg
K030530 DE433330470312
122.

131

LAROSCHEN B AES POL 2016 wałach kasztanowata/167 F: Lenon L
M: Rohdiamant
brak 826002150877825
123.

175

LAYRO STW BWP POL 2011 wałach siwa/167 F: Cassander van Het Bremhof
M: Athena
K021391 981100002680724
124.

138

LEŚNA POLANA GEMMA COBY WALIJSKI POL 2014 klacz kara/kuc:144 F: Sydenham George
M: Danaway Turandot
brak 826046020175196
125.

74

LOTUS SP POL 2016 wałach kara/172 F: Tanos
M: Lllly Marleen
K032005 A0006778D
126.

149

LUPIDELLA EBONY LADY KUC WALIJSKI POL 2011 klacz skarogniada/kuc:132 F: Turinina's Gismore
M: Firwood's Ella
K027160 616013590109311
127.

106

M CANTORI S WIELKOPOLSKA POL 2010 gelding black/174 F: Campari M
M: Magia
K017802 None
128.

55

MADOU VD BISSCHOP BWP BEL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Stakkato / Spartan
M: Jade vd Bisschop / Ogano Sitte O
K028997 056002W00302227
129.

67

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa/172 F: Lambado
M: Mara
K010426
130.

143

MAGNAT KUC POL 2017 wałach gniada/kuc:140 F: Trzy po Trzy
M: Montana
K031919 A0021840S
131.

65

MAJERAN SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Milady / Lavendel
K030388 616009661165615
132.

137

MALTA TYP SZLACHETY POL 2011 klacz gniada/167 F: Nn
M: Nn
K030339 616999610254111
133.

64

MELLECHOWICZ SP POL 2014 wałach gniada/164 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Milady / Lavendel
K027607 616009661363214
134.

125

MONITO AA POL 2012 wałach siwa/168 F: San Louis
M: Moldau III
K022640 616006580249512
135.

33

MONTGOMERY W KWPN POL 2017 wałach gniada/165 F: DAKAR VDL
M: ERANNA
K030678 528003201707354
136.

53

MR. SPEAKER KWPN NED 2017 wałach gniada/177 F: Berlin / Cassini I
M: Hianne / Colandro
K031941 528003201708380
137.

104

MY QUEST SP POL 2012 Ogier kasztanowata/168 F: Conquest Boy / Contendro
M: My Little Problem / Puissance
K023473 616009590177712
138.

45

N’WIKTORIA Szlachetna Półkrew POL 2012 klacz gniada/165 F: KERSON
M: NINA
K023737 616009610070712
139.

121

NEFRYT MAŁY KOŃ POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Bart
M: Nandina
K020982
140.

82

NESTOR ARABOKONIK POL 2000 Wałach gniada/kuc:152 F: Nestor
M: Basia
brak
141.

72

NIKOZJA SP POL 2009 klacz skarogniada/170 F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carlute
M: Nitoloma / Concorde
K015560 616009540044909
142.

2

NOLLY DOLLY K SP POL 2016 klacz siwa/167 F: FELINI
M: NUTELLA
K029269 616009680020016
143.

79

NTENDER SP POL 2012 wałach gniada/182 F: Contendus
M: Nimba
K020837 POL61600961014212
144.

133

OLZA SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Zambesi / Heartbreaker
M: O De Corp / Ol Metta
K022592 616009510386512
145.

144

ORKAN SP POL 2017 wałach gniada/160 F: Cicave du Talus
M: Orchidea
K030439 B0122279S
146.

142

PANICZ ARABOKONIK POL 2014 wałach bułana/mk:150 F: macho
M: polonia
brak 616013630062114
147.

136

PASJA KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:140 F: NN (Carmen s Neptun)
M: NN (Prima)
K023409 616999600472608
148.

15

PIPI NN POL 2009 klacz inna/kuc:121cm F: NN
M: NN
K030942 616098200036903
149.

76

PLASTYK MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/kuc:152 F: Planet
M: Kropka
K021860 616006550152311
150.

43

PROSTAN PRO Oldenburger Springpferd POL 2015 ogier skarogniada/157 F: Pro Savage
M: New Origin
K030190 DE418180157815
151.

44

QASILLA TB BWP BEL 2016 klacz siwa/176 F: Kannan / Voltaire
M: Zoe / Cassini II
K029173 056002W00312231
152.

115

QUAPILLONI NN UKR 2013 klacz gniada/166 F: Quapillon Metodo
M: Avariia
Brak 703991
153.

26

QUINTERO Niemiecki Koń Sportowy POL 2007 gelding chestnut/174 F: Quaterman / Quando - Quando
M: Saamira / Saami
K011667 DE456570297907
154.

19

RAMBO SP POL 2012 wałach gniada/165 F: QUAID
M: ROCKY
K022920 616009661124612
155.

40

RAUL SP POL 2006 wałach gniada F: Quelester
M: Raketta / Rakett
K016410
156.

63

RIANA P SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
K020740 616009610012912
157.

118

ROCH XX POL 2016 wałach ciemnogniada/165 F: Golden Tirol
M: Romp River
brak 616POL16008930T
158.

68

RONALDO MK SP POL 2015 gelding grey/162 F: Bolero de Ravel / Bachus Z
M: Riposta / Spartakus
K029934 616 009 60 02486 15
159.

100

RONDO'S BLANCA KUC WALIJSKI POL 2010 klacz siwa/kuc:129 F: Cadlanvalley Goldstar
M: Halderthof Bessie
K031796 528017201000092
160.

163

ROSEY LINDA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:144 F: The Gold Eagle
M: Doirin Beauty
Brak M3-37200400026568
161.

128

SANRAJS SP POL 2006 wałach kara/163 F: quite last
M: selvina
K022278 POL 999590248806
162.

99

SAPHIRA FULNAHO'S KUC WALIJSKI POL 2014 klacz gniada/kuc:130 F: Ell-Willow Michael
M: Fulnaho's Sophie
K031795 616013540096514
163.

123

SAPHIRA NIRVANA MAŁOPOLSKA POL 2010 klacz skarogniada/mk:- F: Boston
M: Shakira
brak 616006660855210
164.

62

SILVER BOY OLD POL 2007 wałach siwa F: Silverstone / Silbersee
M: Miss Amor / Wellington
K011170 DE418189471707
165.

129

SONIA NN POL 2011 klacz myszata/kuc:140 F: Step
M: Gwida
K030835 616013540029811
166.

159

SUEDWINDS AMANDA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Perlmutt I / Calido I
K020070 DE421000250908 104NQ43
167.

181

SWEET WILLIAM SP POL 2017 wałach siwa/166 F: NUMBER ONE
M: SEDONIA/ DARCO
K032159 616009610132817
168.

157

SYCYLIA SP POL 2013 klacz gniada/172 F: Farmer
M: Selena
K024056 Brak
169.

107

SZIMANO SP POL 2009 ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
K019371 616009540116409
170.

146

TACYT SP POL 2015 wałach gniada/160 F: Canabis / Contender
M: T Fleur / Tangelo van de Zuuthoeve
K029304 616009510293915
171.

42

UCCELLA Z HAN GER 2012 klacz gniada/173 F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
K025699 DE431314306512
172.

156

VABIO SP POL 2000 ogier ciemnogniada/160 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Verna / Corde
K005067 POL009660010300
173.

85

VISERION HANN GER 2014 wałach kara/173 F: Viscount
M: Latifundia
K031815 DE431312312614
174.

29

VOLTAIRIAN ELECTRA HAN FIN 2014 klacz ciemnogniada/172 F: Marius Claudius / Concorde
M: Anastasia / Amani
K030445 DE431316906514
175.

176

WALKIRIA NN POL 2014 klacz gniada/mk:145cm F: NN
M: NN
K029082 616999640074714
176.

61

WAVE MK SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Gluosnis
M: W.Charon
brak 616 009 01362 11
177.

102

WEDOG PRIDE N JOY KUC WALIJSKI POL 2012 klacz izabelowata/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker
M: 135157 Holly
K025821 ULEN82604602068
178.

120

WILMAR MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach kasztanowata/162 F: Rashim
M: Wilma
K011113
179.

60

WIWITTO MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/162 F: WIWAT
M: WIDETA
K028105 616098100009624
180.

13

ZUMI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Nobody
M: Zina
K023794 616009590205910
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Apolinarska Oliwia
Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
SONIA (129)
2021-05-29
1
2021-05-29
1
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
BAKO 2 (46)
2021-05-29
7
2021-05-29
8
2021-05-30
8
2021-05-30
9
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
2021-05-30
2021-05-30
Bilińska Hanna
brak
CELINA (122)
2021-05-29
2021-05-29
4
2021-05-30
2021-05-30
5
Boćkowska Nadia
BPK (MAZ)
2021-05-29
19
2021-05-29
9
2021-05-30
13
2021-05-30
3
2021-05-29
4
2021-05-29
5
2021-05-30
1
2021-05-30
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
2021-05-29
6
2021-05-29
10
2021-05-30
27
2021-05-30
2021-05-29
3
2021-05-29
17
2021-05-30
6
2021-05-30
4
Boguś Magdalena
KJ Chrobry Warszawa
AMIGO (145)
2021-05-29
35
2021-05-29
2021-05-30
19
2021-05-30
Bukowska Zuzanna
St. Kraju Jumping Team
2021-05-29
1
2021-05-29
13
2021-05-30
2
2021-05-30
8
Cach Lena
KJ Podkowa Leśna
2021-05-30
2021-05-30
3
2021-05-30
10
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
JAGER (8)
2021-05-29
7
2021-05-29
2021-05-30
4
2021-05-29
6
2021-05-29
2021-05-30
3
2021-05-29
3
2021-05-30
Chijioke Krzysztof
KJ bałałajka
ROCH (118)
2021-05-30
1
2021-05-30
2021-05-30
16
Chojnacka Nadia
BPK
WIWITTO (60)
2021-05-29
4
2021-05-30
15
2021-05-30
9
2021-05-29
20
Cipiur Klaudia
KJ Galop Kozienice
JESION (57)
2021-05-29
18
2021-05-29
33
2021-05-30
20
2021-05-30
2021-05-29
23
2021-05-29
2021-05-30
23
2021-05-30
Czechowicz Monika
Bractwo Konne Św. Marcina
2021-05-30
11
2021-05-30
Czyżewicz M'08 Michalina
brak
JOY MK (49)
2021-05-29
2
2021-05-29
2021-05-30
14
2021-05-30
Dąbrowska Martyna
brak
2021-05-29
1
2021-05-29
18
2021-05-30
2021-05-30
25
Dąbrowski Bogusz
LKJ przy SK Mieczownica
2021-05-29
18
2021-05-29
1
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
20
2021-05-30
1
2021-05-30
1
IGUAZU (135)
2021-05-29
11
2021-05-29
32
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
32
2021-05-30
Dembicka Vel Wiśniewska Maria
bpk
2021-05-30
1
2021-05-30
9
Dembińska Adrianna
BRAK
ETIUDA L (180)
2021-05-29
22
2021-05-29
2021-05-30
4
2021-05-30
Fabicka Kamila
BPK (MAZ)
2021-05-29
1
2021-05-29
13
2021-05-30
1
2021-05-30
6
Florczak Aleksandra
Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2021-05-30
2021-05-29
11
2021-05-29
12
2021-05-30
10
2021-05-30
Florczak Paulina
BPK
2021-05-29
26
2021-05-29
Fudali Emilia
Klub Jeździecki Ostoja
2021-05-29
1
2021-05-29
16
2021-05-30
1
2021-05-30
22
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
COHIBA L (132)
2021-05-29
8
2021-05-30
5
OLZA (133)
2021-05-29
8
2021-05-30
2
JANNEMAN (178)
2021-05-29
4
2021-05-30
1
Głuchowska Małgorzata
Stow. KJ Podkowa Leśna
DAYLIGHT (170)
2021-05-29
15
2021-05-29
23
2021-05-30
2021-05-30
21
Głusek Gabriel
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-05-29
3
2021-05-30
4
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (79)
2021-05-29
20
2021-05-29
6
HILUX (80)
2021-05-29
8
2021-05-29
19
2021-05-30
2
2021-05-30
21
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (114)
2021-05-29
7
2021-05-30
8
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PASJA (136)
2021-05-29
2021-05-29
1
2021-05-30
30
2021-05-30
2
MALTA (137)
2021-05-29
7
2021-05-29
2021-05-30
8
2021-05-30
10
Grabowska Weronika
Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
SANRAJS (128)
2021-05-29
8
2021-05-29
2
2021-05-30
1
2021-05-30
5
Grzymała Jakub
Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
ARNOLD (39)
2021-05-29
22
2021-05-29
22
2021-05-30
29
2021-05-30
33
Gutaker Maja
BPK (MAZ)
2021-05-30
10
2021-05-30
12
Hoffmann Weronika
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
CANGELO V (117)
2021-05-29
20
2021-05-29
2
Jałosińska Katarzyna
BPK
WAVE MK (61)
2021-05-29
2021-05-30
2021-05-29
2021-05-30
Januszkiewicz Kaja
St. J Stajnia Podolszyn
2021-05-29
1
2021-05-29
18
2021-05-30
Jarosz Michalina
BPK (MAZ)
VABIO (156)
2021-05-30
1
2021-05-30
Jaworska Monika
KJ Strzala Krubiczew
EUFORIA (86)
2021-05-30
2021-05-30
7
2021-05-30
4
Jaworski Wiktor
Stajnia Bałałajka
WALKIRIA (176)
2021-05-30
20
2021-05-30
31
Kamińska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KRATER (168)
2021-05-30
2021-05-30
16
Kawczyńska Julia
skj becker sport
2021-05-29
10
2021-05-29
17
2021-05-30
5
2021-05-30
Kazana Lena
brak
2021-05-29
2021-05-29
Kilian Aleksandra
KJ ostoja kończynka
PANICZ (142)
2021-05-29
1
2021-05-29
1
Koczorowska Judyta
LKJ przy SK Mieczownica
2021-05-29
14
2021-05-29
17
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
11
2021-05-30
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
Koroluk Agata
Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2021-05-29
16
2021-05-29
2021-05-30
31
2021-05-30
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2021-05-29
9
2021-05-29
Kotecka Malena
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2021-05-30
1
2021-05-30
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2021-05-30
18
2021-05-30
6
Kowalczyk Hubert
KJ Chrobry Warszawa
MAGNAT (143)
2021-05-29
2021-05-29
1
2021-05-30
3
2021-05-30
1
Kowalczyk Wiktoria
BPK
EVO (69)
2021-05-29
6
2021-05-29
4
2021-05-30
8
2021-05-30
4
Kowalkowski Zbigniew
Klub Jeździeckim Jaroszówka
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
2021-05-30
Kowalski Hubert
Polski Polo Klub
2021-05-29
24
2021-05-29
36
Kowalski Julia
bpk
2021-05-29
1
2021-05-29
7
2021-05-30
10
2021-05-30
1
Kozanecka-Szeliska Aleksandra
KJ Szumawa Bobrowiec
CALINGKA (158)
2021-05-30
5
2021-05-30
3
2021-05-30
6
Kozłowska Mj'01 Kinga
Bałałajka
AIRA (97)
2021-05-30
11
2021-05-30
7
Kruszelnicka Iga
KJ Bałałajka
JOGA (116)
2021-05-30
1
2021-05-30
1
Kruszewska Ludwika
KJ Łąck
2021-05-30
2021-05-30
Kula Oliwia
BRAK
A-CONI (172)
2021-05-29
27
2021-05-29
2021-05-30
10
2021-05-30
Kulczycka Zofia
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-05-29
12
2021-05-29
12
Kurstak-Cwynar Monika
BPK (MAZ)
IMPERATOR (153)
2021-05-30
2021-05-30
Lis Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
LACARO (84)
2021-05-29
1
2021-05-29
10
Lorek Joanna
KS Happy Horse
AGITANIA (162)
2021-05-30
34
2021-05-30
Łubińska Zuzanna
BPK
GOLDIKA (81)
2021-05-29
2021-05-29
24
2021-05-30
10
2021-05-30
18
Łupińska Kornelia
brak
AURA N (47)
2021-05-29
31
2021-05-29
1
2021-05-30
23
2021-05-30
Małys Gabriela
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-05-29
3
2021-05-29
26
2021-05-30
22
2021-05-30
19
Matławski Piotr
Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
MY QUEST (104)
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
2
2021-05-30
7
2021-05-29
14
2021-05-29
2
2021-05-30
1
2021-05-30
2
Melich Oliwia
SKJ Beckersport
2021-05-29
1
2021-05-29
13
2021-05-30
2
2021-05-30
6
2021-05-29
12
2021-05-29
7
2021-05-30
9
2021-05-30
3
Miazga Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
BROWAR (48)
2021-05-29
16
2021-05-29
29
2021-05-30
26
2021-05-30
2021-05-30
2021-05-30
Mokosa Maja
nz
ZUMI (13)
2021-05-29
5
2021-05-30
7
Morawska-Kucharska Paula
KLUB JEŹDZIECKI DAISY
RAMBO (19)
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
2021-05-30
Mordzelewski Michał
St. J Stajnia Podolszyn
2021-05-30
24
2021-05-30
2021-05-30
16
2021-05-30
Naruszewicz - Stroińska Julia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
DAME (59)
2021-05-29
2
2021-05-29
6
2021-05-30
9
2021-05-30
Niezgoda Weronika
Brak
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
2021-05-30
Noga Maria
Bpk
NESTOR (82)
2021-05-29
14
2021-05-29
2021-05-30
1
2021-05-30
10
Nowacka Maja
BPK (LOD)
BARYT (71)
2021-05-29
2021-05-29
Nowicka Julia
JKS Equita Świętochów
2021-05-29
30
2021-05-29
27
2021-05-30
25
2021-05-30
24
Pączek Sandra
Kj Huzar
LOTUS (74)
2021-05-29
29
2021-05-29
25
Paszkowska Agnieszka
Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
AJGOR (41)
2021-05-29
3
2021-05-30
9
2021-05-29
Pater Julianna
KJ Huzar Józefów
DAISEY (174)
2021-05-30
10
2021-05-30
17
Patron Tomasz
BPK
2021-05-29
2021-05-29
11
2021-05-30
14
2021-05-30
15
2021-05-29
34
2021-05-29
30
2021-05-30
29
2021-05-30
2021-05-29
5
2021-05-29
6
2021-05-30
4
2021-05-30
8
2021-05-29
10
2021-05-29
35
2021-05-30
12
2021-05-30
Pawlak Waleria
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2021-05-30
Piątkowski Stanisław
KJ Strzała Krubiczew
KAHLUA PP (164)
2021-05-29
10
2021-05-29
2021-05-30
26
2021-05-30
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
RIANA P (63)
2021-05-29
2
2021-05-29
6
2021-05-30
5
Pindelska Julia
BPK (MAZ)
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
22
2021-05-30
Piotrkowicz Aleksandra
St. KJ Olimpia Warszawa
HEWELIANA (127)
2021-05-29
Pondo Natalia
BPK - MAZ
IKEA (109)
2021-05-29
9
2021-05-29
19
2021-05-30
2021-05-30
Poschauko Julia
Polski Polo Klub
CARDIFF (56)
2021-05-29
2
2021-05-30
1
Przybysz Patrycja
Skj Becker Sport
2021-05-29
9
2021-05-29
21
2021-05-30
2
2021-05-30
3
Ptaszyńska Julia
KJ Plejada Tarczyn
NIKOZJA (72)
2021-05-29
5
2021-05-29
5
2021-05-30
6
2021-05-30
2
Radzikowska Dorota
BPK (MAZ)
2021-05-29
2021-05-29
34
2021-05-29
2021-05-30
32
2021-05-30
Roszczyk Jm'07 Maja
nz
DIKELEDI (139)
2021-05-29
19
2021-05-29
Rydzewska Weronika
JKS Equita Świętochów
2021-05-29
2
2021-05-29
2021-05-30
2021-05-30
5
Rzycka Olga
BPK (MAZ)
GENTELMEN (165)
2021-05-30
7
KROS Z (166)
2021-05-30
1
Sakrajda Maria
KS Happy Horse
DECOLA (161)
2021-05-30
2021-05-30
Samsel Amelia
Klub Jeździecki Huzar
ARMANI (169)
2021-05-29
2
2021-05-29
Smolich Julia
KJ Fullmet
ILBIA (66)
2021-05-29
17
2021-05-30
17
2021-05-30
14
2021-05-29
21
Smuk J'04 Julia
SKJ Beckersport
2021-05-29
12
2021-05-29
8
2021-05-30
12
2021-05-30
10
Sobolewska Paulina
BPK (LOD)
DESTINO (70)
2021-05-30
9
2021-05-30
Stasok Andrii
KJ Chrobry Warszawa
2021-05-29
1
2021-05-30
2
2021-05-30
1
ORKAN (144)
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
7
2021-05-30
Steczowicz Maria
Stow. SKJ Grobice
ALKARA (177)
2021-05-30
13
2021-05-30
28
Stępniak Olga
BPK
HAPPY DAY (112)
2021-05-30
8
2021-05-30
Strzałkowska Janina
KJ Strzała Krubiczew
2021-05-29
7
2021-05-29
3
2021-05-30
3
2021-05-30
3
2021-05-30
1
2021-05-29
1
2021-05-29
11
Strzelecka Magdalena
KJ Podkowa Leśna
EL HAJAT (167)
2021-05-30
1
2021-05-30
1
Strzeszewska Ewa
BPK (MAZ)
2021-05-30
2021-05-30
Suliga Kamila
BPK (MAZ)
SYCYLIA (157)
2021-05-30
17
2021-05-30
24
Suska Mj'01 Zuzanna
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
LA VIE (124)
2021-05-29
24
2021-05-29
28
Szewczyk Bartosz
KJ Strzała Krubiczew
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
28
2021-05-30
Szewczyk Marek
SKJ Legia-Kozielska Warszawa
2021-05-29
28
2021-05-29
23
2021-05-30
15
2021-05-30
21
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
2021-05-29
16
2021-05-30
6
2021-05-29
2
2021-05-30
2
2021-05-30
1
BAVARIA (73)
2021-05-29
15
2021-05-29
2021-05-30
30
2021-05-30
Szor Anna
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
PLASTYK (76)
2021-05-29
2021-05-30
23
2021-05-30
27
2021-05-29
Szuran Olga
UKS Military Kąck
CALIGUL (154)
2021-05-30
2021-05-30
Szychulska Karolina
KJ Młyńska Struga
2021-05-29
2021-05-30
2021-05-30
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
DANDY (22)
2021-05-29
4
2021-05-29
4
2021-05-30
2021-05-30
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
2021-05-29
1
2021-05-29
MAJERAN (65)
2021-05-29
4
2021-05-29
5
SZIMANO (107)
2021-05-30
13
EDY M (148)
2021-05-29
31
2021-05-29
2021-05-30
19
2021-05-30
Tomaszewski Stanisław
BPK - MAZ
SZIMANO (107)
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
LACOMME (108)
2021-05-29
14
2021-05-29
32
2021-05-30
2021-05-30
5
Topór Wiktoria
Klub Jeździecki Ostoja
KUBUŚ (150)
2021-05-29
10
2021-05-29
15
2021-05-30
1
2021-05-30
Twerdochlib Ida
Sopocki KJ
2021-05-29
11
Tymieniecka Zofia
INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
LAYRO STW (175)
2021-05-29
2021-05-29
Urbańska Malwina
St. Warszawski KJ
2021-05-29
33
2021-05-29
2021-05-30
16
2021-05-30
2021-05-29
3
2021-05-29
2021-05-30
18
2021-05-30
DARGOS (28)
2021-05-29
9
2021-05-29
3
2021-05-30
2021-05-30
3
2021-05-30
Wasilewska Nina
KJ Ostoja Kończynka
2021-05-29
5
2021-05-29
25
Wawrzyniak Zuzanna
KJ Galop Kozienice
2021-05-30
25
2021-05-30
Weigel Matylda
KJ Chrobry Warszawa
TACYT (146)
2021-05-29
13
2021-05-29
15
2021-05-30
17
2021-05-30
7
Wierzbicka Karolina
KJ Bałałajka
BRASIL (96)
2021-05-30
2021-05-30
Witkowska Julia
Equikam Sp. z o.o.
KSENA (23)
2021-05-29
8
2021-05-29
10
CHESTER (24)
2021-05-29
20
2021-05-29
13
Włoczkowska Lena
bok
2021-05-30
2021-05-30
Zakrzewska Maja
-
PIPI (15)
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
2021-05-30
Zaremba Lidia
Klub Jeździecki Bałałajka
2021-05-30
2021-05-30
Zdanowicz Aleksandra
Nz
2021-05-30
5
2021-05-30
15
Żórawska Joanna
brak
KINGSTON (179)
2021-05-30

Number of Riders: 128

Number of Horses: 180

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl