Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
128 ACCEPTED 2021-07-31 15:54:22
2021-07-31 15:39:01
Krzysztof Janeczko CALIMERO VAN ROSSEMHOF Z
  • 1x ZR 9/P1/Konkurs nr ZR 9, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk.8/N/Konkurs dodatkowy, Klasa N, 120 cm - zwykły (art.238.2.1)
127 ACCEPTED 2021-07-31 14:58:46
2021-07-29 19:05:48
Julia Kowalski BLEK FORT GRO-S
  • 2x Dodatk.1/80 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 80 cm - dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x Dodatk.5/80 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 80 cm - dokładności (art. 238.1.1)
126 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-28 20:21:30
2021-07-28 20:14:24
Gracja Kruk DROMA
  • 2x Dodatk.1/80 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 80 cm - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x Dodatk.5/80 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 80 cm - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x Dodatk.6/90 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 90 cm -zwykły (art.238.2.1)
125 ACCEPTED 2021-07-28 19:58:08
2021-07-28 17:46:48
Inga Wach NIVARD VAN DE CELIEBURG
  • 1x ZR 6/P1/Konkurs nr ZR 6, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk.3/N/Konkurs dodatkowy, Klasa N, 120 cm - zwykly (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk.8/N/Konkurs dodatkowy, Klasa N, 120 cm - zwykły (art.238.2.1)
124 ACCEPTED 2021-07-30 06:25:29
2021-07-28 17:40:24
Julia Poziomkowska ELECA LANSERO G
  • 2x ZR 4/L/Konkurs nr ZR 4, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 7/L/Konkurs nr ZR 7, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x Dodatk.7/LIC/Konkurs dodatkowy, Licencyjny
123 ACCEPTED 2021-07-28 19:55:09
2021-07-28 15:46:44
Maja Wasilewska HAJFA
  • 2x Dodatkowy/70 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 70 cm - dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x Dodatk.4/70 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 70 cm - dokładności (art. 238.1.1)
122 ACCEPTED 2021-07-28 06:43:15
2021-07-27 23:53:41
Aleksandra Śledziewska TROFARTH JIM
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, I półfinał - Kuce grupa D (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 15/100 cm/Konkurs nr 15, II półfinał - Kuce grupa D (100 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 23/105 cm/Konkurs nr 23, FINAŁ Kuce grupa D (105 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
121 ACCEPTED 2021-07-27 14:29:37
2021-07-27 14:01:13
Alicja Ciarczyńska JEFFERSON AIRPLANE
  • 2x ZR 1/L/Konkurs nr ZR 1, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
120 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-26 20:37:59
2021-07-26 20:27:23
Ines Bisaga ROYAL MAGIC 18
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, I półfinał - Kuce grupa D (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 15/100 cm/Konkurs nr 15, II półfinał - Kuce grupa D (100 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 23/105 cm/Konkurs nr 23, FINAŁ Kuce grupa D (105 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
119 ACCEPTED 2021-07-26 17:06:09
2021-07-26 16:46:44
Magdalena Piskorska SOUL
  • 1x ZR 2/P/Konkurs nr ZR 2, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 3/P1/Konkurs nr ZR 3, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 5/P/Konkurs nr ZR 5, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 6/P1/Konkurs nr ZR 6, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 8/P/Konkurs nr ZR 8, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 9/P1/Konkurs nr ZR 9, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
118 ACCEPTED 2021-07-26 14:50:51
2021-07-26 14:42:13
Dorota Anszpergier EASY MK
  • 1x ZR 1/L/Konkurs nr ZR 1, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 2/P/Konkurs nr ZR 2, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 4/L/Konkurs nr ZR 4, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 5/P/Konkurs nr ZR 5, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
117 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-28 06:58:07
2021-07-26 13:53:55
Marta Barbuzińska SALZBURG
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 18/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amator (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
116 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-26 07:39:44
2021-07-25 21:15:00
Julita Modzelewska HEBAN
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 18/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amator (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
115 ACCEPTED 2021-07-25 18:29:57
2021-07-25 15:55:16
Zuzanna Wawrzyniak FELLOW-TAR
  • 2x ZR 4/L/Konkurs nr ZR 4, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
114 ACCEPTED 2021-07-27 18:47:26
2021-07-25 12:12:17
Wiktoria Rembielińska ASESOR
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 18/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amator (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
113 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-28 06:46:17
2021-07-23 21:40:26
Helena Ladachowska WIECHA-SM
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
112 ACCEPTED 2021-07-29 12:19:12
2021-07-23 20:22:09
Olga Drozd KASTELLO
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
111 ACCEPTED 2021-07-23 13:40:59
2021-07-23 12:47:04
Magdalena Bożek KATTALEYA
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
110 ACCEPTED 2021-07-23 09:32:53
2021-07-23 08:38:54
Matylda Mikołajczak RAJKA
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 18/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amator (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
109 ACCEPTED 2021-07-24 07:06:28
2021-07-22 16:17:30
Zofia Ciszek ZUCCHERO A VELO
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, I półfinał - Kuce grupa C (80 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, II pólfinal - Kuce grupa C (85 cm) -zwykly (art.238.2.1)
  • 1x 22/90 cm/Konkurs nr 22, FINAŁ Kuce grupa C (90 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
108 ACCEPTED 2021-07-23 20:22:14
2021-07-22 10:41:29
Olimpia Chwesewicz FOREST GUMP
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
107 ACCEPTED 2021-07-28 20:17:18
2021-07-20 14:52:29
Agata Koroluk NOLLY DOLLY K
  • 1x ZR 1/L/Konkurs nr ZR 1, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 5/P/Konkurs nr ZR 5, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 8/P/Konkurs nr ZR 8, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
106 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-29 06:33:56
2021-07-19 09:10:32
Zuzanna Tylicka PLEYBOY
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 18/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amator (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
105 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-29 06:34:29
2021-07-19 09:09:56
Maja Tylicka DAGMAR
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
104 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-29 06:35:03
2021-07-19 09:05:04
Julia Nowak HAWEŁKA
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
103 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-29 06:32:51
2021-07-19 09:03:41
Oliwia Żołek PAMELA
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
102 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-29 06:35:35
2021-07-19 09:01:35
Zuzanna Lewandowska SUPER SUPRISE
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
101 ACCEPTED 2021-07-18 08:16:23
2021-07-18 00:16:08
Maja Lisiecka PAMELA
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 18/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amator (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
100 ACCEPTED 2021-07-18 08:17:10
2021-07-17 21:41:28
Małgorzata Kacprzyk S-ROKSANA
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
99 ACCEPTED 2021-07-19 12:34:42
2021-07-16 22:00:05
Emilia Frydrych WENUS
  • 1x 8/100 cm/Konkurs nr 8, I półfinał - Małe konie grupa E (100 cm) -dokładności (art. 238.1.1
  • 1x 16/105 cm/Konkurs nr 16, II półfinał - Małe konie grupa E (105 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 24/115 cm/Konkurs nr 24, FINAŁ Małe konie grupa E (115 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
98 ACCEPTED 2021-07-29 18:53:11
2021-07-16 19:30:18
Justyna Burzyńska-Ellis IKAR
  • 1x Dodatk.1/80 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 80 cm - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x Dodatk.5/80 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 80 cm - dokładności (art. 238.1.1)
97 ACCEPTED 2021-07-16 16:52:49
2021-07-16 16:50:22
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, I półfinał - Kuce grupa A2 (70 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/75 cm/Konkurs nr 13, II półfinał - Kuce grupa A2 (75 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/80 cm/Konkurs nr 21, FINAL Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
96 ACCEPTED 2021-07-16 08:16:03
2021-07-15 19:50:55
Wiktoria Wrzosek HEROICZNY
  • 2x ZR 1/L/Konkurs nr ZR 1, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 4/L/Konkurs nr ZR 4, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 5/P/Konkurs nr ZR 5, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
95 ACCEPTED 2021-07-15 18:16:05
2021-07-15 18:12:42
Anastazja Iwanow HELLO
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
94 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-15 12:38:17
2021-07-15 12:35:24
Alicja Ciarczyńska ILLUMINATI
  • 1x ZR 2/P/Konkurs nr ZR 2, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 3/P1/Konkurs nr ZR 3, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 5/P/Konkurs nr ZR 5, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 6/P1/Konkurs nr ZR 6, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
93 ACCEPTED 2021-07-13 10:41:23
2021-07-13 09:51:02
Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH
  • 1x 8/100 cm/Konkurs nr 8, I półfinał - Małe konie grupa E (100 cm) -dokładności (art. 238.1.1
  • 1x 16/105 cm/Konkurs nr 16, II półfinał - Małe konie grupa E (105 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 24/115 cm/Konkurs nr 24, FINAŁ Małe konie grupa E (115 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
92 ACCEPTED 2021-07-13 10:40:27
2021-07-13 09:49:47
Hubert Aniołek OLIVER
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, I półfinał - Kuce grupa C (80 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, II pólfinal - Kuce grupa C (85 cm) -zwykly (art.238.2.1)
  • 1x 22/90 cm/Konkurs nr 22, FINAŁ Kuce grupa C (90 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
91 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-26 08:41:21
2021-07-13 08:38:15
Iga Dębińska AVATAR
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 18/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amator (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
90 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-13 05:37:26
2021-07-12 23:26:12
Lena Słomko ROKSANA EKSTAZA
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
89 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-13 05:37:30
2021-07-12 23:22:29
Lena Król MARISKA
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
88 ACCEPTED 2021-07-31 15:54:31
2021-07-12 22:04:42
Aleksandra Żmijewska GARLAND
  • 1x ZR 3/P1/Konkurs nr ZR 3, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 7/L/Konkurs nr ZR 7, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 8/P/Konkurs nr ZR 8, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
87 ACCEPTED 2021-07-13 08:30:40
2021-07-12 22:02:50
Patrycja Kazimierczyk BEN HUR
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
86 ACCEPTED 2021-07-22 05:54:26
2021-07-12 22:01:30
Kaja Woziwodzka TOTU
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, I półfinał - Kuce grupa A2 (70 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/75 cm/Konkurs nr 13, II półfinał - Kuce grupa A2 (75 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/80 cm/Konkurs nr 21, FINAL Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
85 ACCEPTED 2021-07-13 08:28:29
2021-07-12 22:00:15
Marcelina Ciborowska TORERO
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
84 ACCEPTED 2021-07-12 22:14:13
2021-07-12 21:59:47
Amelia Burdelas JAMAJKA GR. C
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, I półfinał - Kuce grupa A2 (70 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/75 cm/Konkurs nr 13, II półfinał - Kuce grupa A2 (75 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/80 cm/Konkurs nr 21, FINAL Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
83 ACCEPTED 2021-07-12 22:03:54
2021-07-12 21:59:07
Małgorzata Moryto MALINKA
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, I półfinał - Kuce grupa A0 (50 cm) -dokładności (art. 238.1.1
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, II pólfinal - Kuce grupa A0 (50 cm) -zwykly (art.238.2.1)
  • 1x 19/55 cm/Konkurs nr 19, FINAŁ Kuce grupa A0 (55 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
82 ACCEPTED 2021-07-13 08:24:36
2021-07-12 21:58:19
Hubert Kowalczyk CUDUŚ
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, I półfinał - Kuce grupa D (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 15/100 cm/Konkurs nr 15, II półfinał - Kuce grupa D (100 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 23/105 cm/Konkurs nr 23, FINAŁ Kuce grupa D (105 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
81 ACCEPTED 2021-07-13 08:25:53
2021-07-12 21:57:52
Zofia Hankus CHAGAL
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, I półfinał - Kuce grupa D (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 15/100 cm/Konkurs nr 15, II półfinał - Kuce grupa D (100 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 23/105 cm/Konkurs nr 23, FINAŁ Kuce grupa D (105 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
80 ACCEPTED 2021-07-31 16:47:30
2021-07-12 21:54:42
Hubert Kowalczyk HARRY
  • 1x ZR 3/P1/Konkurs nr ZR 3, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 7/L/Konkurs nr ZR 7, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 8/P/Konkurs nr ZR 8, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
79 ACCEPTED 2021-07-31 16:47:32
2021-07-12 21:54:15
Zofia Hankus ERICE
  • 1x ZR 3/P1/Konkurs nr ZR 3, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 7/L/Konkurs nr ZR 7, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 8/P/Konkurs nr ZR 8, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
78 ACCEPTED 2021-07-31 16:47:39
2021-07-12 21:52:04
Izabela Lewandowska JASPER
  • 1x ZR 3/P1/Konkurs nr ZR 3, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 7/L/Konkurs nr ZR 7, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 8/P/Konkurs nr ZR 8, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
77 ACCEPTED 2021-07-31 16:47:42
2021-07-12 21:51:17
Matylda Weigel HOPPER
  • 1x ZR 3/P1/Konkurs nr ZR 3, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 2x ZR 7/L/Konkurs nr ZR 7, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
76 ACCEPTED 2021-07-12 21:59:16
2021-07-12 21:45:41
Zuzanna Byczkowska ZYGZAK
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, I pólfinal Kuce grupa A1 (60 cm) -dokladnosci (art. 238.1.1)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, II pólfinal - Kuce grupa A1 (60 cm) -zwykly (art.238.2.1)
  • 1x 20/65 cm/Konkurs nr 20, FINAŁ Kuce grupa A1 (65 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
75 ACCEPTED 2021-07-12 21:39:32
2021-07-12 21:37:57
Sonia Stein ZYGFRYD
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, I pólfinal Kuce grupa A1 (60 cm) -dokladnosci (art. 238.1.1)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, II pólfinal - Kuce grupa A1 (60 cm) -zwykly (art.238.2.1)
  • 1x 20/65 cm/Konkurs nr 20, FINAŁ Kuce grupa A1 (65 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
74 ACCEPTED 2021-07-12 21:19:12
2021-07-12 21:16:46
Iga Sekuła MAIDI
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, I pólfinal Kuce grupa A1 (60 cm) -dokladnosci (art. 238.1.1)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, II pólfinal - Kuce grupa A1 (60 cm) -zwykly (art.238.2.1)
  • 1x 20/65 cm/Konkurs nr 20, FINAŁ Kuce grupa A1 (65 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
73 ACCEPTED 2021-07-12 21:01:22
2021-07-12 20:57:49
Anna Miłoszewska MIŚKA
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, I pólfinal Kuce grupa A1 (60 cm) -dokladnosci (art. 238.1.1)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, II pólfinal - Kuce grupa A1 (60 cm) -zwykly (art.238.2.1)
  • 1x 20/65 cm/Konkurs nr 20, FINAŁ Kuce grupa A1 (65 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
72 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-24 21:35:46
2021-07-12 20:56:15
Patrycja Przybysz CORSKEAGH BOY
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, I półfinał - Kuce grupa D (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 15/100 cm/Konkurs nr 15, II półfinał - Kuce grupa D (100 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 23/105 cm/Konkurs nr 23, FINAŁ Kuce grupa D (105 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
71 ACCEPTED 2021-07-12 19:34:10
2021-07-12 17:32:50
Veronica Lomankiewicz GOOD LUCK
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
70 ACCEPTED 2021-07-12 16:37:40
2021-07-12 15:31:42
Oliwia Sowińska HAGIRIA
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
69 ACCEPTED 2021-07-12 13:33:44
2021-07-12 12:52:34
Anastazja Burzyńska-Ellis HAPPY HONY
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, I półfinał - Kuce grupa C (80 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, II pólfinal - Kuce grupa C (85 cm) -zwykly (art.238.2.1)
  • 1x 22/90 cm/Konkurs nr 22, FINAŁ Kuce grupa C (90 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
68 ACCEPTED 2021-07-12 11:38:00
2021-07-12 11:34:41
Lena Kazana JUNGLE GEORGE
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
67 ACCEPTED 2021-07-12 11:37:33
2021-07-12 11:34:00
Michalina Czyżewicz JOY MK
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
66 ACCEPTED 2021-07-12 10:12:58
2021-07-12 09:29:16
Maja Karolina Szara ELI
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, I półfinał - Kuce grupa A0 (50 cm) -dokładności (art. 238.1.1
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, II pólfinal - Kuce grupa A0 (50 cm) -zwykly (art.238.2.1)
  • 1x 19/55 cm/Konkurs nr 19, FINAŁ Kuce grupa A0 (55 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
65 ACCEPTED 2021-07-12 07:12:34
2021-07-11 19:50:35
Karolina Karczewska J'04 LAUDERDALE GR. E
  • 1x 8/100 cm/Konkurs nr 8, I półfinał - Małe konie grupa E (100 cm) -dokładności (art. 238.1.1
  • 1x 16/105 cm/Konkurs nr 16, II półfinał - Małe konie grupa E (105 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 24/115 cm/Konkurs nr 24, FINAŁ Małe konie grupa E (115 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
64 ACCEPTED 2021-07-29 18:05:51
2021-07-11 18:16:24
Helena Pałosz AJSZA
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, I pólfinal Kuce grupa A1 (60 cm) -dokladnosci (art. 238.1.1)
  • 1x Dodatkowy/70 cm/Konkurs dodatkowy, OPEN, 70 cm - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 20/65 cm/Konkurs nr 20, FINAŁ Kuce grupa A1 (65 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
63 ACCEPTED 2021-07-12 07:16:25
2021-07-11 17:23:40
Katarzyna Winnicka RAWDAT
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
62 ACCEPTED 2021-07-11 21:31:30
2021-07-11 11:28:39
Wiktoria Świrska COR DE LA ROSA
  • 1x ZR 2/P/Konkurs nr ZR 2, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 3/P1/Konkurs nr ZR 3, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 5/P/Konkurs nr ZR 5, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 6/P1/Konkurs nr ZR 6, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 8/P/Konkurs nr ZR 8, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 9/P1/Konkurs nr ZR 9, Klasa P1, 115 cm - zwykły (art.238.2.1)
61 ACCEPTED 2021-07-12 07:17:52
2021-07-11 08:38:12
Lena Jarecka IMPACT GLN
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 18/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amator (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
60 ACCEPTED 2021-07-12 07:18:34
2021-07-10 21:32:54
Zuzanna Linke JANKES
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
59 ACCEPTED 2021-07-14 17:29:02
2021-07-10 11:35:58
Adrianna Leonowicz DIAMENT WIKTOROWA
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, I pólfinal Kuce grupa A1 (60 cm) -dokladnosci (art. 238.1.1)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, II pólfinal - Kuce grupa A1 (60 cm) -zwykly (art.238.2.1)
  • 1x 20/65 cm/Konkurs nr 20, FINAŁ Kuce grupa A1 (65 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
58 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-29 18:09:38
2021-07-09 19:06:26
Wiktoria Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, I półfinał - Kuce grupa D (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 15/100 cm/Konkurs nr 15, II półfinał - Kuce grupa D (100 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 23/105 cm/Konkurs nr 23, FINAŁ Kuce grupa D (105 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
57 ACCEPTED 2021-07-09 19:16:39
2021-07-09 18:59:17
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, I półfinał - Kuce grupa C (80 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, II pólfinal - Kuce grupa C (85 cm) -zwykly (art.238.2.1)
  • 1x 22/90 cm/Konkurs nr 22, FINAŁ Kuce grupa C (90 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
56 ACCEPTED 2021-07-12 12:30:25
2021-07-09 16:44:19
Matylda Januszewska FAUNA
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, I półfinał - Kuce grupa C (80 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, II pólfinal - Kuce grupa C (85 cm) -zwykly (art.238.2.1)
  • 1x 22/90 cm/Konkurs nr 22, FINAŁ Kuce grupa C (90 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
55 ACCEPTED 2021-07-09 18:05:47
2021-07-09 16:33:37
Kornelia Naumiuk JAWA
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, I półfinał - Kuce grupa C (80 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, II pólfinal - Kuce grupa C (85 cm) -zwykly (art.238.2.1)
  • 1x 22/90 cm/Konkurs nr 22, FINAŁ Kuce grupa C (90 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
54 ACCEPTED 2021-07-09 18:03:53
2021-07-09 16:32:10
Agnieszka Terlecka - Ludwiniak DAFER
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 18/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amator (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
53 ACCEPTED 2021-07-29 19:17:39
2021-07-09 13:07:28
Carla Moczkowska IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
52 ACCEPTED 2021-07-29 11:12:29
2021-07-09 13:06:29
Carla Moczkowska LUKRECJA
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, I pólfinal Kuce grupa A1 (60 cm) -dokladnosci (art. 238.1.1)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, II pólfinal - Kuce grupa A1 (60 cm) -zwykly (art.238.2.1)
  • 1x 20/65 cm/Konkurs nr 20, FINAŁ Kuce grupa A1 (65 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
51 ACCEPTED 2021-07-09 13:21:47
2021-07-09 13:04:41
Mia Moczkowska MENTOS
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, I półfinał - Kuce grupa A2 (70 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/75 cm/Konkurs nr 13, II półfinał - Kuce grupa A2 (75 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/80 cm/Konkurs nr 21, FINAL Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
50 ACCEPTED 2021-07-09 12:35:31
2021-07-09 12:19:14
Julia Łepkowska RITUS
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
49 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-09 19:31:38
2021-07-09 12:18:30
Apolonia Popkowska ZEFIR
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
48 ACCEPTED 2021-07-09 19:26:41
2021-07-09 12:16:12
Maria Czerepińska GANDALF
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, I półfinał - Kuce grupa C (80 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, II pólfinal - Kuce grupa C (85 cm) -zwykly (art.238.2.1)
  • 1x 22/90 cm/Konkurs nr 22, FINAŁ Kuce grupa C (90 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
47 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-09 12:39:14
2021-07-09 11:59:09
Julia Szpańska MÓJ RUCH
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
46 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-09 12:39:06
2021-07-09 11:58:55
Weronika Sypek ZICO
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
45 ACCEPTED 2021-07-23 09:43:31
2021-07-09 11:54:00
Wiktoria Grochowska CHOCOLATE DREAM
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, I półfinał - Kuce grupa A2 (70 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/75 cm/Konkurs nr 13, II półfinał - Kuce grupa A2 (75 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/80 cm/Konkurs nr 21, FINAL Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
44 ACCEPTED 2021-07-28 07:09:35
2021-07-09 11:50:45
Hanna Bogusławska WESTA
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
43 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-26 09:09:20
2021-07-09 11:30:23
Natacha Mont-Jovet DANAWAY EVANDER 89885
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 18/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amator (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
42 ACCEPTED 2021-07-14 19:10:33
2021-07-09 09:08:24
Lena Laskowska C.SIOUX
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, I pólfinal Kuce grupa A1 (60 cm) -dokladnosci (art. 238.1.1)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, II pólfinal - Kuce grupa A1 (60 cm) -zwykly (art.238.2.1)
  • 1x 20/65 cm/Konkurs nr 20, FINAŁ Kuce grupa A1 (65 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
41 ACCEPTED 2021-07-09 07:58:16
2021-07-09 07:50:06
Julia Banasik N'LUSI
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, I pólfinal Kuce grupa A1 (60 cm) -dokladnosci (art. 238.1.1)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, II pólfinal - Kuce grupa A1 (60 cm) -zwykly (art.238.2.1)
  • 1x 20/65 cm/Konkurs nr 20, FINAŁ Kuce grupa A1 (65 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
40 ACCEPTED 2021-07-09 05:59:58
2021-07-08 23:40:55
Julia Bilewicz CARIA
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 18/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amator (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
39 ACCEPTED 2021-07-09 06:00:49
2021-07-08 21:22:53
Michalina Lewandowska AMANDA
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, I półfinał - Kuce grupa A2 (70 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/75 cm/Konkurs nr 13, II półfinał - Kuce grupa A2 (75 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/80 cm/Konkurs nr 21, FINAL Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
38 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-09 06:05:34
2021-07-08 21:22:05
Gabriela Lewandowska LIKE A LION B
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, I półfinał - Kuce grupa A2 (70 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/75 cm/Konkurs nr 13, II półfinał - Kuce grupa A2 (75 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/80 cm/Konkurs nr 21, FINAL Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
37 ACCEPTED 2021-07-09 13:00:00
2021-07-08 21:19:23
Gabriela Lewandowska MILLCROFT VIVA
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
36 ACCEPTED 2021-07-12 19:33:25
2021-07-08 20:40:10
Malwina Białecka ASTERKA
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
35 ACCEPTED 2021-07-08 20:20:57
2021-07-08 19:58:34
Aleksandra Potocka COCO
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
34 ACCEPTED 2021-07-08 16:23:09
2021-07-08 16:06:25
Julia Kwiatkowska REYLEM CORNELIA
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, I półfinał - Kuce grupa C (80 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, II pólfinal - Kuce grupa C (85 cm) -zwykly (art.238.2.1)
  • 1x 22/90 cm/Konkurs nr 22, FINAŁ Kuce grupa C (90 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
33 ACCEPTED 2021-07-08 16:24:12
2021-07-08 16:06:02
Alicja Malesa CHELSEA LONDON 2
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, I półfinał - Kuce grupa A2 (70 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/75 cm/Konkurs nr 13, II półfinał - Kuce grupa A2 (75 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/80 cm/Konkurs nr 21, FINAL Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
32 ACCEPTED 2021-07-08 16:24:56
2021-07-08 16:05:09
Alicja Malesa TONY’S BOY
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, I półfinał - Kuce grupa A2 (70 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/75 cm/Konkurs nr 13, II półfinał - Kuce grupa A2 (75 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/80 cm/Konkurs nr 21, FINAL Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
31 ACCEPTED 2021-07-23 20:27:58
2021-07-07 20:23:43
Mika Wnuk BANDA
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 18/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amator (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
30 ACCEPTED 2021-07-06 12:30:09
2021-07-06 12:25:12
Kornelia Pawłowska ORCHID’S RADJAH
  • 1x 8/100 cm/Konkurs nr 8, I półfinał - Małe konie grupa E (100 cm) -dokładności (art. 238.1.1
  • 1x 16/105 cm/Konkurs nr 16, II półfinał - Małe konie grupa E (105 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 24/115 cm/Konkurs nr 24, FINAŁ Małe konie grupa E (115 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
29 ACCEPTED 2021-07-05 13:29:39
2021-07-05 13:27:54
Paulina Zientek PSOTKA
  • 1x ZR 1/L/Konkurs nr ZR 1, Klasa L, 100 cm - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x ZR 2/P/Konkurs nr ZR 2, Klasa P, 110 cm - zwykły (art.238.2.1)
28 ACCEPTED 2021-07-05 06:43:59
2021-07-04 22:32:34
Anna Błaszczak CANDY
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 18/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amator (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
27 ACCEPTED 2021-07-04 07:05:31
2021-07-03 21:39:46
Wiktora Okupny LOGOS
  • 1x 8/100 cm/Konkurs nr 8, I półfinał - Małe konie grupa E (100 cm) -dokładności (art. 238.1.1
  • 1x 16/105 cm/Konkurs nr 16, II półfinał - Małe konie grupa E (105 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 24/115 cm/Konkurs nr 24, FINAŁ Małe konie grupa E (115 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
26 ACCEPTED 2021-07-29 06:18:50
2021-07-03 16:41:24
Hanna Czyżewska HAFTKA
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, I półfinał - Kuce grupa A2 (70 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/75 cm/Konkurs nr 13, II półfinał - Kuce grupa A2 (75 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/80 cm/Konkurs nr 21, FINAL Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
25 ACCEPTED 2021-07-27 12:19:06
2021-07-02 15:39:17
Helena Wolska KINGSIZE
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
24 ACCEPTED 2021-07-27 23:54:14
2021-07-02 13:26:08
Aleksandra Śledziewska TWIGGY EWITA
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, I półfinał - Kuce grupa C (80 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, II pólfinal - Kuce grupa C (85 cm) -zwykly (art.238.2.1)
  • 1x 22/90 cm/Konkurs nr 22, FINAŁ Kuce grupa C (90 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
23 ACCEPTED 2021-07-12 13:06:22
2021-07-01 16:03:14
Zuzanna Sowińska ZOLKA
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
22 ACCEPTED 2021-07-01 08:35:35
2021-07-01 08:29:03
Wiktoria Piątkowska NET
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 18/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amator (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
21 ACCEPTED 2021-07-15 15:54:11
2021-07-01 08:28:12
Aleksandra Zawiska JOY
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 18/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amator (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
20 ACCEPTED 2021-07-27 23:31:09
2021-06-30 20:00:42
Zuza Kaleta FLYING DREAM
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, I półfinał - Kuce grupa D (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 15/100 cm/Konkurs nr 15, II półfinał - Kuce grupa D (100 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 23/105 cm/Konkurs nr 23, FINAŁ Kuce grupa D (105 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
19 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-27 20:57:15
2021-06-30 19:03:13
Michalina Rejman DANDY
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, I pólfinal Kuce grupa A1 (60 cm) -dokladnosci (art. 238.1.1)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, II pólfinal - Kuce grupa A1 (60 cm) -zwykly (art.238.2.1)
  • 1x 20/65 cm/Konkurs nr 20, FINAŁ Kuce grupa A1 (65 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
18 ACCEPTED 2021-06-30 11:00:39
2021-06-30 09:51:52
Patrycja Strus DETROIT CL
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 18/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amator (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
17 ACCEPTED 2021-06-30 11:01:32
2021-06-30 09:49:51
Zuzanna Iwanowicz ZENDER
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
16 ACCEPTED 2021-06-30 11:06:21
2021-06-30 09:33:00
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, I półfinał - Kuce grupa D (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 15/100 cm/Konkurs nr 15, II półfinał - Kuce grupa D (100 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 23/105 cm/Konkurs nr 23, FINAŁ Kuce grupa D (105 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
15 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-06-29 12:54:55
2021-06-29 12:43:58
Jan Potrzebowski ISLAND
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
14 ACCEPTED 2021-07-12 17:46:15
2021-06-27 13:06:38
Lea Sobolewska RED HERSHEY
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 18/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amator (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
13 ACCEPTED 2021-06-27 19:50:17
2021-06-27 13:05:24
Wiktoria Sadowska FERRERO
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 18/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amator (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
12 ACCEPTED 2021-06-27 19:50:58
2021-06-27 13:04:57
Amelia Przeplasko FIGA
  • 1x 2/90 cm/Konkurs nr 2, I półfinał Amator (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/95 cm/Konkurs nr 10, II półfinał Amator (95 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 18/100 cm/Konkurs nr 18, FINAŁ Amator (100 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
11 ACCEPTED 2021-07-12 17:45:31
2021-06-27 13:04:14
Kamil Dzięgielewski JOS
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
10 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-06-27 19:54:32
2021-06-27 13:03:41
Katarzyna Beczak MISTER
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, I półfinał - Kuce grupa A2 (70 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/75 cm/Konkurs nr 13, II półfinał - Kuce grupa A2 (75 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/80 cm/Konkurs nr 21, FINAL Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
9 ACCEPTED 2021-06-23 19:33:43
2021-06-23 19:19:12
Lena Róża Rybak-Massalska BALLYHANE FRADDY
  • 1x 8/100 cm/Konkurs nr 8, I półfinał - Małe konie grupa E (100 cm) -dokładności (art. 238.1.1
  • 1x 16/105 cm/Konkurs nr 16, II półfinał - Małe konie grupa E (105 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 24/115 cm/Konkurs nr 24, FINAŁ Małe konie grupa E (115 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
8 ACCEPTED 2021-06-29 20:50:44
2021-06-23 14:36:02
Liliana Kostkowska KLARA
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, I pólfinal Kuce grupa A1 (60 cm) -dokladnosci (art. 238.1.1)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, II pólfinal - Kuce grupa A1 (60 cm) -zwykly (art.238.2.1)
  • 1x 20/65 cm/Konkurs nr 20, FINAŁ Kuce grupa A1 (65 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
7 ACCEPTED 2021-06-22 16:32:40
2021-06-22 09:19:49
Krzysztof Sieńko ELVIS
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, I pólfinal Kuce grupa A1 (60 cm) -dokladnosci (art. 238.1.1)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, II pólfinal - Kuce grupa A1 (60 cm) -zwykly (art.238.2.1)
  • 1x 20/65 cm/Konkurs nr 20, FINAŁ Kuce grupa A1 (65 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
6 ACCEPTED 2021-06-20 21:43:11
2021-06-20 21:23:20
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, I półfinał - Kuce grupa D (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 15/100 cm/Konkurs nr 15, II półfinał - Kuce grupa D (100 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 23/105 cm/Konkurs nr 23, FINAŁ Kuce grupa D (105 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
5 ACCEPTED 2021-06-22 16:35:06
2021-06-17 21:53:55
Julia Salamońska LUCERO
  • 1x 1/65 cm/Konkurs nr 1, I półfinał - Amator młodszy (65 cm) - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/70 cm/Konkurs nr 9, II półfinał - Amator młodszy (70 cm) - zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 17/70 cm/Konkurs nr 17, FINAL Amator mlodszy (70 cm) - zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
4 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-06-22 16:43:52
2021-06-17 21:52:19
Julia Salamońska FENDI
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, I pólfinal Kuce grupa A1 (60 cm) -dokladnosci (art. 238.1.1)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, II pólfinal - Kuce grupa A1 (60 cm) -zwykly (art.238.2.1)
  • 1x 20/65 cm/Konkurs nr 20, FINAŁ Kuce grupa A1 (65 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
3 ACCEPTED 2021-06-18 05:37:56
2021-06-17 10:55:35
Julia Karbowiak SANTINO
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, I półfinał - Kuce grupa A0 (50 cm) -dokładności (art. 238.1.1
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, II pólfinal - Kuce grupa A0 (50 cm) -zwykly (art.238.2.1)
  • 1x 19/55 cm/Konkurs nr 19, FINAŁ Kuce grupa A0 (55 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
2 ACCEPTED 2021-06-16 19:08:55
2021-06-16 19:06:07
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, I półfinał - Kuce grupa D (90 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 15/100 cm/Konkurs nr 15, II półfinał - Kuce grupa D (100 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 23/105 cm/Konkurs nr 23, FINAŁ Kuce grupa D (105 cm) -zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2)
1 ACCEPTED 2021-06-14 16:34:36
2021-06-14 09:24:05
Kamila Fabicka LUPIDELLA EBONY LADY
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, I półfinał - Kuce grupa A2 (70 cm) -dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/75 cm/Konkurs nr 13, II półfinał - Kuce grupa A2 (75 cm) -zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/80 cm/Konkurs nr 21, FINAL Kuce grupa A2 (80 cm) -zwykly z rozgrywka(art. 238.2.2)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Aniołek Hubert SKJ Pony Power
2007 (JM.)
O045368
2. Anszpergier Dorota Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O035543
3. Banasik Julia St. J. Stajnia Podolszyn
2010 (Mł.)
O057374
4. Barbuzińska Marta Bez Przynależności Klubowej
S
O024320
5. Basińska Olga SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2008 (JM.)
O056249
6. Beczak Katarzyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2009 (JM.)
O050799
7. Bialecka Malwina Stow. SKJ Grobice
2009 (JM.)
O059798
8. Bilewicz Julia SKJ Beckersport Raszyn
2006 (JM.)
O063713
9. Bisaga Ines Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (J.)
O039145
10. Błaszczak Anna BPK
S
O014500
11. Boguslawska Hanna KJ Bingo
2009 (JM.)
O063837
12. Bozek Magdalena KJ Dworek Okuniew
2008 (JM.)
O062167
13. Burdelas Amelia Stajnia goplana
2010 (Mł.)
O055549
14. Burzyńska-Ellis Anastazja KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O058973
15. Burzyńska-Ellis Justyna KJ Wiktorowo
S
O059338
16. Byczkowska Zuzanna KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
2010 (Mł.)
O057366
17. Chwesewicz Olimpia KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O063767
18. Ciarczynska Alicja KJ Strzala Krubiczew
S
O020896
19. Ciborowska Marcelina Klub Jezdziecki Chrobry
2009 (JM.)
O063911
20. Ciszek Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (Mł.)
O051053
21. Czerepińska Maria BPK - MAZ
2009 (JM.)
O063817
22. Czyzewicz Michalina BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O063151
23. Czyzewska Hanna BPK
2009 (JM.)
O062537
24. Dąbrowska Zofia Stow. SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O048304
25. Dębińska Iga KJ Chrobry
2004 (J.)
O062174
26. Drozd Olga brak
2008 (JM.)
O064514
27. Dziegielewski Kamil Stow. SSK Stare Babice
2007 (JM.)
O056801
28. Fabicka Kamila BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O063783
29. Frydrych Emilia KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O058777
30. Górska Julia Klub Jeździecki Wiktorowo
2001 (MJ.)
O034010
31. Grochowska Wiktoria Klub Sportowy Equiright Warszawa
2009 (JM.)
O062001
32. Hankus Zofia Klub Jeździecki Chrobry
2007 (JM.)
O049703
33. Iwanow Anastazja BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O055730
34. Iwanowicz Zuzanna Stow. KJ Olimpia Warszawa
2009 (JM.)
O057568
35. Janeczko Krzysztof Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
S
O000202
36. Januszewska Matylda KS Equiright Warszawa
2007 (JM.)
O057756
37. Jarecka Lena Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O044134
38. Kacprzyk Malgorzata KS EQUIRIGHT
2007 (JM.)
O051856
39. Kaleta Zuza KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O055846
40. Karbowiak Julia BPK (MAZ)
2011 (Mł.)
O058263
41. Karczewska J'04 Karolina KU AZS UW Warszawa
2004 (J.)
O034650
42. Kazana Lena brak
2008 (JM.)
O063180
43. Kazimierczyk Patrycja Klub Jezdziecki Chrobry
2007 (JM.)
O062476
44. Koroluk Agata SKJ Beckersport Laszczki
2006 (JM.)
O043576
45. Kostkowska Liliana SKJ Ponylandia Wojciechowice
2012 (Mł.)
O059440
46. Kowalczyk Hubert Klub Jeździecki Chrobry
2009 (JM.)
O048645
47. Kowalski Julia bpk
2004 (J.)
O047080
48. Król Lena KJ Kapitan
2009 (JM.)
O065584
49. Kruk Gracja WKJ Lublin
S
O025731
50. Kwiatkowska Julia BPK - MAZ
2008 (JM.)
O055544
51. Ladachowska Helena Bez Przynaleznosci Klubowej
2008 (JM.)
O061557
52. Laskowska Lena BPK - MAZ
2010 (Mł.)
O057203
53. Leonowicz Adrianna KJ Wiktorowo
2010 (Mł.)
O059202
54. Lepkowska Julia LKS WOLTA
2009 (JM.)
O064722
55. Lewandowska Gabriela KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058314
56. Lewandowska Izabela Klub Jeździecki Chrobry
S
O002143
57. Lewandowska Michalina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2010 (Mł.)
O057242
58. Lewandowska Zuzanna KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O065583
59. Linke Zuzanna KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O055015
60. Lisiecka Maja Klub Jeździecki Wiktorowo
2004 (J.)
O051517
61. Lomankiewicz Veronica Klub Sportów Konnych Stare Babice
2006 (JM.)
O053360
62. Malesa Alicja BPK - MAZ
2010 (Mł.)
O057571
63. Mikołajczak Matylda KJ Wiktorowo
2000 (MJ.)
O055607
64. Miłoszewska Anna St. J. Stajnia Podolszyn
2010 (Mł.)
O063159
65. Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O058183
66. Moczkowska Mia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058184
67. Modzelewska Julita Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O064137
68. Mont-Jovet Natacha KS Equright
2004 (J.)
O036944
69. Moryto Małgorzata BPK - MAZ
2011 (Mł.)
O061905
70. Naumiuk Kornelia KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka
2009 (JM.)
O047930
71. Nowak Julia KJ Wiktorowo
2006 (JM.)
O064829
72. Okupny Wiktora Equikam Sp. z o.o.
2004 (J.)
O037547
73. Palosz Helena SKJ Beckersport Raszyn
2010 (Mł.)
O062531
74. Pawłowska Kornelia SKJ Beckersport Raszyn
2007 (JM.)
O048610
10228940
75. Piątkowska Wiktoria Stow. KJ Olimpia Warszawa
2004 (J.)
O057755
76. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O032979
77. Popkowska Apolonia LKS WOLTA
2006 (JM.)
O064723
78. Potocka Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
O060643
79. Potrzebowski Jan SKJ Ponylandia
2011 (Mł.)
O065558
80. Poziomkowska Julia WKJ Lublin
2006 (JM.)
O044883
81. Przeplasko Amelia Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (J.)
O062861
82. Przybysz Patrycja SKJ Beckersport Laszczki
2006 (JM.)
O060507
83. Rejman Michalina Brak
2009 (JM.)
O060508
84. Rembielinska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (JM.)
O049094
85. Rybak-Massalska Lena Róża SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (JM.)
O051061
86. Sadowska Wiktoria Klub Sportów Konnych Stare Babice
2006 (JM.)
O053359
87. Salamońska Julia BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O055325
88. Sekuła Iga K.J. Akademia Kucania Dawidy
2010 (Mł.)
O062153
616098100048382
89. Sieńko Krzysztof Stow. SKJ Grobice
2010 (Mł.)
O057839
90. Śledziewska Aleksandra SKJ Beckersport Laszczki
2008 (JM.)
O057801
91. Slomko Lena KJ Kapitan
2006 (JM.)
O065585
92. Sobolewska Lea Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych
2007 (JM.)
O053365
93. Sowinska Oliwia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O064306
94. Sowinska Zuzanna BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O063053
95. Stein Sonia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O058448
96. Strus Patrycja Stow. KJ Olimpia Warszawa
2003 (J.)
O048613
97. Świrska Wiktoria Klub Jeździecki Wiktorowo
2003 (J.)
O043380
98. Sypek Weronika KJ BINGO
2009 (JM.)
O064819
99. Szara Maja Karolina Niezzeszony
2011 (Mł.)
O062919
100. Szpanska Julia KJ BINGO
2010 (Mł.)
O064820
101. Terlecka - Ludwiniak Agnieszka Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
S
O011399
102. Tylicka Maja KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
Brak
103. Tylicka Zuzanna Klub Jeździecki Wiktorowo
2002 (MJ.)
O041230
104. Von Mauberg Wiktoria Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O040063
105. Wach Inga Soymax Horse Team Lublin
2001 (MJ.)
O038870
106. Wasilewska Maja Soymax Horse Team Lublin
2010 (Mł.)
O064063
107. Wawrzyniak Zuzanna KJ Galop Kozienice
2007 (JM.)
O053306
108. Weigel Matylda Klub Jeździecki Chrobry
S
O053189
109. Winnicka Katarzyna Klub Jezdziecki Wiktorowo
2009 (JM.)
O062534
110. Wnuk Mika KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O058421
111. Wolska Helena Sportowy Klub Jezdziecki Mordaka
2010 (Mł.)
O064933
112. Woziwodzka Kaja Klub Jezdziecki Chrobry
2010 (Mł.)
O063910
113. Wrzosek Wiktoria BPK (MAZ)
S
O018995
114. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (J.)
O041844
115. Zawiska Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
2005 (J.)
O043872
116. Zientek Paulina KJ Wiktorowo
S
O050103
117. Żmijewska Aleksandra Klub Jeździecki Chrobry
2003 (J.)
O051069
118. Zolek Oliwia KJ Wiktorowo
2005 (J.)
O059198
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

2

- F:
M:
2.

1

A CAPELLA SP POL 2006 Klacz gniada F: Pluspunkt
M: Ava
Brak
3.

86

AJSZA NN POL 2009 klacz gniada/kuc:kuc:11 F: NN
M: NN
K030757 528210002404833
4.

58

AMANDA HAFLINGER POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver
M: Arleta
K023720 POL013670073507
5.

155

ASESOR WLKP POL 2016 ogier skarogniada/162 F: Eloquent
M: Asta
K029215 616007600138916
6.

60

ASTERKA NN POL 2009 klacz izabelowata/kuc:135,5 F: NN
M: NN
K030298 616999640098809
7.

114

AVATAR SP POL 2011 wałach siwa/165 F: Imequyl
M: Alameda
K023085 616
8.

63

BADERA WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz kara/170 F: Barasz
M: Beduinka
K010585 POL007580033504
9.

18

BALLYHANE FRADDY KUC POL 2010 klacz bułana/kuc:148 F: NN
M: NN
K023216 372414005999286
10.

51

BANDA KUC POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:148 F: Nando / Nightstar
M: Bajkowa Gwiazdka / Alibaba
K030645 B013961S
11.

101

BEN HUR KUC POL 2009 ogier kasztanowata/kuc:145 F: Rob Roy
M: Bajeczka
K016929 616013640067709
12.

12

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 wałach kara/kuc:148 F: NN
M: NN
K026677 826073007355911
13.

157

BLEK FORT GRO-S HANOWERSKA BLR 2013 wałach skarogniada/165 F: Bodryj
M: Erotyka
K029603 616999661417413
14.

61

C.SIOUX KUC POL 2009 wałach srokata/kuc:121 F: Apasjonata Sas / Bolster Goldleaf
M: Coelenhage's Sally / Castellau Vip
K019726 616013520142809
15.

27

CAFÉ AU LAIT SP POL 2012 klacz gniada/166 F: Claudio's Son
M: Cascada
K029568 DE456570365811
16.

80

CALGARY PJ HAN. POL 2008 klacz siwa/180 F: Calme
M: Gardefee / Goldspring de Lauzelle (Gardestern II)
K019409 DE431316575308
17.

172

CALIMERO VAN ROSSEMHOF Z Z POL 2013 wałach siwa/168 F: Cantario
M: Nadira / Nekton
K032613 056015Z55733413
18.

17

CANDY KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita / Radiator
K018656 013600220308
19.

48

CANDY SP POL 2009 wałach kara/166 F: EVER FOR PLEASURE
M: CENA
K030529 PL 616 009 66 14028 09
20.

57

CARIA SP POL 2013 klacz siwa/174 F: Talent Charboniere
M: Całka / Correro
K031534 -
21.

98

CHAGAL KUC POL 2005 wałach gniada/kuc:148 F: Very Top
M: Chanel
K011834 POL013640015705
22.

54

CHELSEA LONDON 2 DRP POL 2008 walach siwa/kuc:149 F: Calico 8
M: Naomi / Nikado
K030811 DE4353500003108
23.

79

CHILLOUT Z PKSP POL 2014 wa3ach kasztanowata/1 F: Zinedine
M: Red Allegra
K028183 616009661355214
24.

39

CHOCOLATE DREAM . POL 2011 walach inna/kuc:147 F: nn
M: nn
K027856 528019090008452
25.

154

CINDERELLA K HOL POL 2011 klacz ciemnogniada/167 F: Capo
M: N-lefano
K031274 Brak
26.

56

COCO SP POL 2014 klacz gniada/164 F: R
M: C
K026943 .
27.

78

COEDNEWYDD PEPSI WELSH COB SWE 2010 wałach kara/kuc:142 F: Coednewydd Express
M: Coednewydd Felicia
K022590 000
28.

81

COR DE LA ROSA HOL. GER 2014 wałach ciemnogniada/162 F: Cormint / Calido I
M: Visita / Contender
K029566 DE 421000119414
29.

123

CORSKEAGH BOY CONNEMARA POL 2014 wałach skarogniada/kuc:146 F: Rosscon Castle King
M: Wild Thing / Pride Oithe West
K030646 3720041000159003
30.

83

CORTAZAR SP POL 2013 wałach kasztanowata/169 F: Quality Time
M: Contessa
K022581 616009510253313
31.

23

COSTA BRAVA SP POL 2002 Klacz siwa/mk: F: Le Grand III / Lord
M: Candela / Cascavele
K007673 09408
32.

173

CUDUŚ KUC POL 2011 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: Nando / Nightstar
M: Chanel / Cyma
K022425 616013640076211
33.

99

CUDUŚ KUC POL 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Nando
M: Chanel
K022425 616013640076211
34.

70

DAFER KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:146 F: V.I.P.
M: Dafra
K027068 POL013661811207
35.

110

DAGMAR SP POL 2013 walach gniada/160 F: Zafonium
M: Dangaria
K032735 616 999 59 00254 13
36.

159

DANAWAY EVANDER 89885 WELSH COP POL 2010 wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango
M: Danaway Janella
K026831 826046010089885
37.

71

DANAWAY EVANDER 89885 WELSH COB GBR 2010 wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango 45657 (GRB)
M: 103401 Danaway Janella (GRB)
K026831 826046010089885
38.

31

DANDY KUC POL 2013 walach ciemnokasztanowata/kuc:130 F: Szaman
M: Dazy
K026384 616013610091913
39.

131

DERWISZ SP POL 2009 wałach gniada/157 F: Ulisses
M: Dewiza
K018440 616009610221309
40.

25

DETROIT CL KWPN NED 2008 wałach gniada/168 F: Douglas/Darco
M: Lantessa/Cantus
K018317 .
41.

90

DIAMENT WIKTOROWA KUC POL 2015 wałach kara/kuc:117 F: Asior / Moment
M: Delama / Lubczyk
K030188 616013660744815
42.

171

DROMA WLKP POL 2012 klacz ciemnogniada/164 F: Cefal
M: Dunia
Brak 616007661171212
43.

162

EASY MK SP POL 2013 klacz gniada/175 F: Rasch (Rekrut)
M: Echeveria
K023589 616009600246813
44.

169

ELECA LANSERO G HOL. POL 2001 wałach gniada/168 F: Acarado
M: Intasia
KO26230 DE421000078001
45.

115

ELI KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:120 F: Nn
M: Nn
K032404 A0006356s
46.

13

ELVIS KUC POL 1999 wałach izabelowata/kuc:129 F: NN
M: NN
K016840 616999660449899
47.

88

EMMA KUC FELINSKI POL 2007 klacz bulana/kuc:140 F: Romus
M: Empatia
K020362 POL013580665307
48.

35

EQUIPO BRYN FLEET NRA POL 2013 wałach gniada/165 F: Bright Speed / Bergerac
M: Bodiel / Rockefeller
K030192 528008130014213
49.

129

ERICE SP POL 2008 klacz gniada/170 F: Charisma 115
M: Ehrendame
K012100 POL009510208208
50.

153

ETNA SP POL 2017 klacz kara/- F: Le Vivaldi
M: Enigma
K031275 -
51.

117

FAUNA KUC FELIŃSKI POL 2000 klacz bułana/kuc:136 F: Krokiet
M: Figraszka
K019789 616013540001600
52.

62

FAUNA KUC POL 2000 klacz bułana/kuc:136 F: Krokiet
M: Figraszka
K019789 616013540001600
53.

156

FELLOW-TAR KWPN POL 2010 wa3ach kasztanowata/167 F: Chello III VLD
M: Margriet
K024121 746
54.

15

FENDI KUC POL 2014 klacz kara/kuc:120 F: nn
M: nn
K032363 616999661392214
55.

20

FERRERO WLKP POL 2008 Wałach gniada/- F: Izaurus
M: Ferara / Contender Son
K016048
56.

21

FIGA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Dam-Dam
M: Finka
K022598 616006570247509
57.

30

FLYING DREAM DRP GER 2008 wałach gniada/kuc:149 F: For Kids Only
M: N
K030613 DE020000018106
58.

111

FOREST GUMP KUC POL 2017 walach izabelowata/kuc:143 F: Zefir
M: Fiona
K032112 A0019957S
59.

77

GANDALF MALY KOŃ POL 2007 wałach srokata/mk:138 F: Camillo
M: Grenada
K028797 POL 013530143807
60.

97

GARLAND SP POL 2009 wałach gniada/175 F: D'Cin Cin PG
M: Granada
K017960 616009661129409
61.

121

GOOD LUCK SP POL 2016 walach gniada/168 F: .
M: .
K032366 .
62.

29

GOOS KWPN POL 2011 wałach gniada/174 F: Contendro I
M: Oderma / Burggraaf
K032370 -
63.

170

HAFTKA KUC POL 2015 klacz dereszowata/kuc:139 F: Pampero
M: Hulajnoga
K030989 616013580237415
64.

119

HAGIRIA SP POL 2007 klacz gniada/163 F: GRIKOS
M: HAJFA
K013814 POL009530053907
65.

167

HAJFA SP POL 2002 klacz gniada/163 F: Romario
M: Homilia / Cyrus
K018046 -
66.

118

HAPPY HONY DRP POL 2008 klacz ciemnogniada/kuc:132 F: Honeymoon Star / Henry
M: Naomi / Next Star
K027020 DE427270061108
67.

130

HARRY WLKP POL 2003 ogier ciemnogniada/170 F: Noel
M: Hańcza
K008253 POL007510020703
68.

143

HAWELKA MALOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/kuc:148 F: Bekas
M: Habarin Jema po Bajt
K032736 616006660287309
69.

158

HEBAN SP POL 2013 gelding dark bay/165 F: Nadir
M: Haga
K023358 616009510174813
70.

137

HELLO SP POL 1999 walach biala/155 F: Egzamin
M: Hestia
K019892 009660183099
71.

150

HENIEK TYP KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:107 F: Nn
M: NN
K027358 616999661115803
72.

138

HEROICZNY XX POL 2015 Wa3ach gniada/173 F: Mustafa
M: Heroiczna
K031526 Brak
73.

127

HOPPER KWPN POL 2012 wałach gniada/170 F: Carrera
M: Assivona
K021845 528003201206972
74.

41

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 klacz srokata/kuc:139 F: Santana Danny's Boy
M: Inka
K020879 POL013680030208
75.

94

IKAR MAŁOPOLSKA POL 2003 wałach kasztanowata/161 F: Paszkwil
M: Izis
K032640 006660124603
76.

136

ILLUMINATI KWPN NED 2013 walach gniada/170 F: Toulon
M: Chica 35
x 528003201308067
77.

89

IMPACT GLN KWPN POL 2013 wałach gniada/162 F: Vittorio
M: Erina GLN
K031518 528003201301989
78.

24

ISLAND KUC WAL. POL 2012 Walach kasztanowata/kuc:137 F: Spiky / Casperhof's Freddy
M: Ice-Road's Emily / Llanweneth Don
K022340 616013661370212
79.

161

ISMENA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/167 F: Imequyl
M: Izolda
K016530
80.

132

JAMAJKA GR. C KUC WALIJSKI POL 2004 klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's samson
M: Koekoekshof jannique
K024371 616013670044204
81.

34

JANKES TYP SZLACHETNY POL 2014 walach gniada/kuc:147 F: nn
M: nn
K028242 616999530107514
82.

128

JASPER WLKP POL 2009 wałach gniada/170 F: Quasimodo van de Molendreef
M: Jenefer
K016599 616007600362809
83.

72

JAWA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K027304 POL013670043605
84.

165

JEFFERSON AIRPLANE KWPN NED 2014 wa3ach gniada/167 F: Triumph de Muze
M: Holga
K028908 x
85.

120

JOS KUC POL 2002 Walach kara/kuc:kuc:13 F: Kanclerz
M: Marjons Jannine
K007091 616013670037502
86.

43

JOY SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: -
M: -
K023583 616009660415613
87.

92

JOY MK SP POL 2012 walach gniada/175 F: Landos II
M: Juta
K031047 6160096002237
88.

116

JUNGLE GEORGE Pelna Krew Angielska POL 2014 walach gniada/170 F: Kheleyf
M: Amouage-royale
K031079 8260GB45212109t
89.

52

K-PARIS WLKP POL 2006 klacz gniada/162 F: Parys
M: Kalina
K016423 007660979406
90.

113

KASTELLO WIELKOPOLSKA POL 2009 walach kasztanowata/160 F: GARON
M: KLEONKA
K032220 616007610298509
91.

151

KATTALEYA Polski Kon Sportowy POL 2012 klacz skarogniada/162 F: Lotos
M: Kaska / Elman
K030843 616-009-61-00944-12
92.

33

KINGSIZE KUC POL 2016 walach siwa/kuc:151 F: Piktogram
M: Kirsten
K032590 616013520043316
93.

16

KLARA NN POL 2012 klacz siwa/kuc:120 F: Nn
M: Nn
K024243 616999540099912
94.

73

KOEKOEKSHOF MARISKA WELSH PONY NED 2003 klacz kasztanowata/kuc:136 F: Casperhofs Freddy
M: Koekoekshof Rolette
K011976 KWPN0301032
95.

91

KURTYNIA HAVBEK TRK POL 2006 klacz kara/mk:mk:mk:1 F: Havbek / Knecht
M: Kubatura / Kesar
K012848 POL732010029506
96.

82

LANDGRAF II HOL. GER 2011 wa3ach gniada/168 F: Lasino
M: Obira / Caretino
K018688 DE421000172111
97.

85

LAUDERDALE GR. E HOL POL 2004 ogier gniada/mk:156 F: Lancer Ii / Landgraf
M: P-Hawai / Candillo
K009609 DE421000012204
98.

59

LIKE A LION B Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2012 walach gniada/kuc:148 F: like a lexus
M: vivi B
brak de 473730592012
99.

47

LOGOS SP POL 2002 wałach kara/mk:156 F: Saganek
M: Lepta
K007817 K007817
100.

14

LUCERO NN POL 2015 walach kasztanowata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
K032344 UELN724911150010536
101.

68

LUKRECJA KUC POL 2006 klacz ciemnogniada/kuc:120 F: Lukas / H-S Jason
M: Gwiazdka
K014456 POL013570279206
102.

7

LUPIDELLA EBONY LADY KUC WALIJSKI POL 2011 klacz skarogniada/kuc:132 F: Turinina's Gismore
M: Firwood's Ella
K027160 616013590109311
103.

124

MAIDI KUC POL 2012 klacz ciemnokasztanowata/kuc:129 F: Max
M: Mika
K025715 616013570174212
104.

36

MALINKA KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:100 F: NN
M: NN
K024370 616999661978009
105.

134

MARISKA NN POL 2012 klacz gniada/kuc:137 F: Nn
M: Nn
K032731 Paszport holend 52801095635
106.

69

MENTOS KUC POL 2008 walach gniada/kuc:137 F: Novator/ Pepton
M: Modena II/ Wersal
K021624 616013660745308
107.

37

MILLCROFT VIVA KUC WALIJSKI GBR 2009 klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
K020200 826046020155026
108.

122

MIŚKA KUC POL 2014 klacz siwa/kuc:131 F: nn
M: nn
K031046 616999661393014
109.

5

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
K021250 616013661246212
110.

22

MISTER KUC POL 2013 walach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
K023513 616999640069913
111.

46

MISTER HANEK DRP POL 2007 walach kasztanowata/kuc:143 F: Durello Top
M: Maskotka
K014016 POL013680046207
112.

67

MÓJ RUCH Pelna Krew Angielska POL 2007 walach kasztanowata/160 F: Cumbrales
M: Ma Luba
K032733 POL070000005368
113.

38

N'LUSI KUC POL 2012 klacz bułana/kuc:127 F: Tija Vlijt's Victor
M: Nelly
K026694 616013600252912
114.

28

NEANDRA XX POL 2011 klacz gniada/167 F: Zanatar
M: Nairobi / In Camera
K031880 616POL11007279T
115.

42

NET SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Alabaster
M: Nokia / Turbud Quirinus
K028130 .
116.

168

NIVARD VAN DE CELIEBURG BWP BEL 2013 wałach gniada/167 F: Emerald Van’t Ruytershof/Diamant De Semilly
M: Girondelle de Quiberon/Contendro I
K024575 056002W00304505
117.

147

NOLLY DOLLY K SP POL 2016 klacz siwa/167 F: Felini
M: Nutella / Limit
K029269 616009680020016
118.

135

OISIN BIOR DUBH CONNEMARA IRL 2011 wałach siwa/kuc:149 F: Westside Mirah / Ballydonagh Cassanova
M: Oisin Corrib Princess / Mac Owen
K029991 S3-372004000010747
119.

105

OLIVER Appaloosa X Connemara GBR 2012 wałach siwa/kuc:141 F: Tiptoe Royal Blue
M: Appa
K028023 826073001214649
120.

50

ORCHID’S RADJAH NPRS NED 2006 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Kanshebber / Krimh
M: Orchid's Simia / Rusty
K029118 528008060138206
121.

140

PAMELA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz kasztanowata/mk:153 F: Amarant
M: Porta
K030955 616098100065721
122.

144

PAMELA SP POL 2005 klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Paloma
K011292
123.

142

PLEYBOY MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada F: Berlin Bej
M: Petra
K032734
124.

9

POSEJDON KUC WALIJSKI POL 2006 wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero
M: Penelopa
K024691 POL 013540129406
125.

49

PSOTKA MAŁY KOŃ POL 2006 klacz gniada/mk:157 F: Wiek
M: Psota
K024227 POL013570279306
126.

149

RAJKA SP POL 2009 Klacz gniada/176 F: Orańczyk
M: Ryza
K032148 616009670077609
127.

87

RAWDAT SP POL 2009 walach ciemnokasztanowata/173 F: Moravia
M: Jedwabna
K014537 POL009670021509
128.

19

RED HERSHEY HANOWERSKA GER 2013 wałach gniada/165 F: RAMIRO'S SON II
M: DELIA
K023135 DE431319730813
129.

53

REYLEM CORNELIA WELSH PONY POL 2006 klacz jelenia/kuc:138 F: Cottrell Archimedes
M: Reylem Carmen
K027046 826046020143418
130.

64

RITUS HANOWER POL 1997 walach gniada/172 F: PB RITUAL
M: GRANESS
K005384 POL01676
131.

133

ROKSANA EKSTAZA KUC POL 2015 klacz srokata/kuc:147 F: Rokset
M: Jagoda
K032732 616013661215615
132.

164

ROYAL MAGIC 18 Deutsches Reltpony POL 2007 wałach skarogniada/kuc:143 F: Rashing Boy
M: Marie
Brak DE 455 8701979 07
133.

141

S-ROKSANA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Silver Dream
M: Rosa
K030836
134.

160

SALZBURG Pełna Krew Angielska POL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Exaltation
M: Santalina
K028772 616POL12007483T
135.

11

SANTINO KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:117 F: Capo 14
M: Szanta / Elliot
K025155 616999662050808
136.

139

SMYK KUC POL 2008 walach gniada/kuc:136 F: Szaman
M: Sonia
K023357 013 61 01054 08
137.

163

SOUL HAN. POL 2014 wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Firenze / Ferragamo
K026013 DE 431318307314
138.

145

SUPER SUPRISE HACKNEY POL 2005 walach kara/kuc:147 F: Stjerreljocht Suprise
M: Snowflake Suprise
K032737 528016000000718
139.

44

TICOS L OLD POL 2013 wałach gniada/175 F: Messenger
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
K022799 DE 418180535213
140.

55

TONY’S BOY WELSH COB POL 2012 walach siwa/kuc:147 F: NN
M: NN
K029112 372003006844540
141.

103

TORERO KUC POL 2008 ogier kasztanowata/kuc:148 F: Bolero
M: Totu
K018393 POL013640060608
142.

148

TOTU KUC POL 2003 klacz kasztanowata/kuc:131 F: Domingo
M: Twenty
K011315 616013640015403
143.

166

TROFARTH JIM WELSH COB POL 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Powysvalley Monteray
M: Trofarth Betsan
K030242 826046010092123
144.

45

TWIGGY EWITA KUC POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:135 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
K027048 POL013670165307
145.

10

VALENTINO KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
K027039
146.

6

VALES BLUERAY KUC CONNEMARA POL 2008 wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel
M: Vales Molly
K024184 826082001201313
147.

8

WEDOG PRIDE N JOY KUC WALIJSKI POL 2012 klacz izabelowata/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker
M: 135157 Holly
K025821 ULEN82604602068
148.

146

WENUS SP POL 2013 klacz jasnokasztanowata/mk:156 F: Karbon
M: Webka
K028126 616009661289613
149.

65

WESTA HUCULSKA POL 2005 klacz srokata/kuc:136 F: Burzan
M: Puma
K031630 POL012540080905
150.

152

WIECHA-SM HUCULSKA POL 2009 klacz jasnogniada/kuc:136 F: Wermut
M: Wioska
K032704 616 012 63 01971 09
151.

40

ZEFIR SP POL 2003 walach kara/165 F: nn
M: nn
K010908 pol 999 66 33126 04
152.

26

ZENDER KWPN POL 2004 Walach gniada/165 F: Cavaldos
M: Lorien
K009946 528210000509481
153.

66

ZICO Pelna Krew Angielska POL 2006 walach kasztanowata/168 F: Ecosse
M: Zarita
K013684 POL060000004182
154.

32

ZOLKA TYP SZLACHETNY POL 2008 klacz siwa/kuc:148 F: Samir / Nur
M: Zefirynka / Eksponat
K030954 POL999661421206
155.

112

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 ogier gniada/kuc:140 F: Malbrom/ Luron
M: Lhs’s Zanadiqua/ Krimh
K023354 616013661439611
156.

125

ZYGFRYD KUC POL 2002 wałach izabelowata/kuc:121 F: Filip
M: Zuzia
K028964 POL013590144302
157.

126

ZYGZAK KUC POL 2005 Wałach srokata/123 F: Filip
M: Zuzia
K026245 13590162705
Rider Club
Competition
Prize
Aniołek Hubert SKJ Pony Power
200
SUM:
200.00
Beczak Katarzyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
400
SUM:
400.00
Bialecka Malwina Stow. SKJ Grobice
50
SUM:
50.00
Ciarczynska Alicja KJ Strzala Krubiczew
50
SUM:
50.00
Frydrych Emilia KJ Wiktorowo
50
150
SUM:
200.00
Górska Julia Klub Jeździecki Wiktorowo
150
50
50
SUM:
250.00
Hankus Zofia Klub Jeździecki Chrobry
100
100
SUM:
200.00
Iwanowicz Zuzanna Stow. KJ Olimpia Warszawa
50
SUM:
50.00
Kowalczyk Hubert Klub Jeździecki Chrobry
50
SUM:
50.00
Lewandowska Michalina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
200
SUM:
200.00
Malesa Alicja BPK - MAZ
700
SUM:
700.00
Moczkowska Mia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
200
SUM:
200.00
Okupny Wiktora Equikam Sp. z o.o.
400
SUM:
400.00
Pawłowska Kornelia SKJ Beckersport Raszyn
50
SUM:
50.00
Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
150
150
100
100
SUM:
500.00
Rembielinska Wiktoria KJ Wiktorowo
500
SUM:
500.00
Rybak-Massalska Lena Róża SKJ Ponylandia Wojciechowice
300
SUM:
300.00
Sowinska Zuzanna BPK (MAZ)
100
SUM:
100.00
Świrska Wiktoria Klub Jeździecki Wiktorowo
100
50
150
150
50
SUM:
500.00
Sypek Weronika KJ BINGO
150
SUM:
150.00
Wach Inga Soymax Horse Team Lublin
150
SUM:
150.00
Winnicka Katarzyna Klub Jezdziecki Wiktorowo
200
SUM:
200.00
Zientek Paulina KJ Wiktorowo
100
150
SUM:
250.00
Żmijewska Aleksandra Klub Jeździecki Chrobry
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
SKJ Pony Power
OLIVER (105)
2021-07-30
1
2021-07-31
3
2021-08-01
6
2021-07-30
1
2021-07-31
3
2021-08-01
3
200
Anszpergier Dorota
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
EASY MK (162)
2021-07-30
7
2021-07-31
12
2021-07-31
Banasik Julia
St. J. Stajnia Podolszyn
N'LUSI (38)
2021-07-30
1
2021-07-31
6
2021-08-01
11
Barbuzińska Marta
Bez Przynależności Klubowej
SALZBURG (160)
2021-07-30
1
2021-07-31
7
2021-08-01
15
Basińska Olga
SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2021-07-30
1
2021-07-31
6
2021-08-01
9
Beczak Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
MISTER (22)
2021-07-30
1
2021-07-31
3
2021-08-01
3
400
Bialecka Malwina
Stow. SKJ Grobice
ASTERKA (60)
2021-07-30
1
2021-07-31
15
2021-08-01
4
50
Bilewicz Julia
SKJ Beckersport Raszyn
CARIA (57)
2021-07-30
1
2021-07-31
9
2021-08-01
3
Bisaga Ines
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-07-30
1
2021-07-31
2
2021-08-01
4
Błaszczak Anna
BPK
CANDY (48)
2021-07-30
15
2021-07-31
13
2021-08-01
8
Boguslawska Hanna
KJ Bingo
WESTA (65)
2021-07-30
22
2021-07-31
2021-08-01
Bozek Magdalena
KJ Dworek Okuniew
KATTALEYA (151)
2021-07-30
1
2021-07-31
8
2021-08-01
17
Burdelas Amelia
Stajnia goplana
2021-07-30
1
2021-07-31
8
2021-08-01
9
Burzyńska-Ellis Anastazja
KJ Wiktorowo
2021-07-30
1
2021-07-31
2
2021-08-01
4
Burzyńska-Ellis Justyna
KJ Wiktorowo
IKAR (94)
2021-07-31
4
2021-07-31
1
2021-08-01
5
2021-08-01
1
Byczkowska Zuzanna
KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
ZYGZAK (126)
2021-07-30
1
2021-07-31
7
2021-08-01
10
Chwesewicz Olimpia
KJ Wiktorowo
2021-07-30
1
2021-07-31
10
2021-08-01
27
Ciarczynska Alicja
KJ Strzala Krubiczew
2021-07-30
4
2021-07-31
3
50
2021-07-30
4
2021-07-30
2021-07-31
5
2021-07-31
Ciborowska Marcelina
Klub Jezdziecki Chrobry
TORERO (103)
2021-07-30
1
2021-07-31
9
2021-08-01
9
Ciszek Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2021-07-30
1
2021-07-31
7
2021-08-01
1
Czerepińska Maria
BPK - MAZ
GANDALF (77)
2021-07-30
1
2021-07-31
6
2021-08-01
2
Czyzewicz Michalina
BPK (MAZ)
JOY MK (92)
2021-07-30
22
2021-07-31
29
2021-08-01
22
Czyzewska Hanna
BPK
HAFTKA (170)
2021-07-30
Dąbrowska Zofia
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2021-07-30
1
2021-07-31
4
2021-08-01
8
Dębińska Iga
KJ Chrobry
AVATAR (114)
2021-07-30
19
2021-07-31
16
2021-08-01
17
Drozd Olga
brak
KASTELLO (113)
2021-07-30
22
2021-07-31
12
2021-08-01
14
Dziegielewski Kamil
Stow. SSK Stare Babice
JOS (120)
2021-07-30
1
2021-07-31
11
2021-08-01
19
Fabicka Kamila
BPK (MAZ)
2021-07-30
1
2021-07-31
4
2021-08-01
6
Frydrych Emilia
KJ Wiktorowo
WENUS (146)
2021-07-30
3
50
2021-07-31
3
2021-08-01
1
150
2021-07-30
2021-07-31
2021-08-01
Górska Julia
Klub Jeździecki Wiktorowo
ISMENA (161)
2021-07-30
1
150
2021-07-30
3
50
2021-07-31
4
2021-07-31
7
2021-08-01
3
50
Grochowska Wiktoria
Klub Sportowy Equiright Warszawa
2021-07-30
1
2021-07-31
5
2021-08-01
7
Hankus Zofia
Klub Jeździecki Chrobry
CHAGAL (98)
2021-07-30
1
2021-07-31
1
2021-08-01
7
ERICE (129)
2021-07-30
2
100
2021-07-31
9
2021-07-30
2021-08-01
2
100
Iwanow Anastazja
BPK (MAZ)
HELLO (137)
2021-07-30
22
2021-07-31
4
2021-08-01
12
Iwanowicz Zuzanna
Stow. KJ Olimpia Warszawa
ZENDER (26)
2021-07-30
1
2021-07-31
21
2021-08-01
5
50
Janeczko Krzysztof
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2021-08-01
4
2021-08-01
Januszewska Matylda
KS Equiright Warszawa
FAUNA (117)
2021-07-30
1
2021-07-31
9
2021-08-01
8
Jarecka Lena
Bez Przynależności Klubowej
2021-07-30
1
2021-07-31
4
2021-08-01
4
Kacprzyk Malgorzata
KS EQUIRIGHT
S-ROKSANA (141)
2021-07-30
1
2021-07-31
13
2021-08-01
7
Kaleta Zuza
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-07-30
1
2021-07-31
9
2021-08-01
6
Karbowiak Julia
BPK (MAZ)
SANTINO (11)
2021-07-30
1
2021-07-31
2
2021-08-01
2
Karczewska J'04 Karolina
KU AZS UW Warszawa
2021-07-30
1
2021-07-31
2
2021-08-01
5
Kazana Lena
brak
2021-07-30
2021-07-31
Kazimierczyk Patrycja
Klub Jezdziecki Chrobry
BEN HUR (101)
2021-07-30
1
2021-07-31
5
2021-08-01
10
Koroluk Agata
SKJ Beckersport Laszczki
2021-07-30
6
2021-07-31
6
2021-08-01
2021-07-30
2021-07-31
11
Kostkowska Liliana
SKJ Ponylandia Wojciechowice
KLARA (16)
2021-07-30
1
2021-07-31
2
2021-08-01
3
Kowalczyk Hubert
Klub Jeździecki Chrobry
CUDUŚ (99)
2021-07-30
HARRY (130)
2021-07-30
2021-07-31
3
50
2021-07-30
2021-08-01
6
CUDUŚ (173)
2021-07-31
Kowalski Julia
bpk
2021-07-31
1
2021-07-31
1
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
7
2021-08-01
1
Król Lena
KJ Kapitan
MARISKA (134)
2021-07-30
33
2021-07-31
2021-08-01
32
Kruk Gracja
WKJ Lublin
DROMA (171)
2021-07-31
4
2021-07-31
4
2021-08-01
5
2021-08-01
1
Kwiatkowska Julia
BPK - MAZ
2021-07-30
1
2021-07-31
4
2021-08-01
9
Ladachowska Helena
Bez Przynaleznosci Klubowej
WIECHA-SM (152)
2021-07-30
1
2021-07-31
28
2021-08-01
25
Laskowska Lena
BPK - MAZ
C.SIOUX (61)
2021-07-30
1
2021-07-31
3
2021-08-01
7
Leonowicz Adrianna
KJ Wiktorowo
2021-07-30
1
2021-07-31
5
2021-08-01
6
Lepkowska Julia
LKS WOLTA
RITUS (64)
2021-07-30
1
2021-07-31
20
2021-08-01
6
Lewandowska Gabriela
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-07-30
1
2021-07-31
17
2021-08-01
11
2021-07-30
1
2021-07-31
10
Lewandowska Izabela
Klub Jeździecki Chrobry
JASPER (128)
2021-07-30
4
2021-07-31
6
2021-07-31
5
2021-07-30
2021-08-01
4
Lewandowska Michalina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
AMANDA (58)
2021-07-30
1
2021-07-31
7
2021-08-01
5
200
Lewandowska Zuzanna
KJ Wiktorowo
2021-07-30
21
2021-07-31
22
2021-08-01
21
Linke Zuzanna
KJ Akademia Kucania Dawidy
JANKES (34)
2021-07-30
1
2021-07-31
1
2021-08-01
27
Lisiecka Maja
Klub Jeździecki Wiktorowo
PAMELA (140)
2021-07-30
1
2021-07-31
15
2021-08-01
12
Lomankiewicz Veronica
Klub Sportów Konnych Stare Babice
GOOD LUCK (121)
2021-07-30
22
2021-07-31
16
2021-08-01
16
Malesa Alicja
BPK - MAZ
2021-07-30
1
2021-07-31
2
2021-08-01
1
700
2021-07-30
11
2021-07-31
9
Mikołajczak Matylda
KJ Wiktorowo
RAJKA (149)
2021-07-30
1
2021-07-31
3
2021-08-01
10
Miłoszewska Anna
St. J. Stajnia Podolszyn
MIŚKA (122)
2021-07-30
1
2021-07-31
11
2021-08-01
9
Moczkowska Carla
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-07-30
1
2021-07-31
19
2021-08-01
18
2021-07-30
1
2021-07-31
10
2021-08-01
4
Moczkowska Mia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MENTOS (69)
2021-07-30
1
2021-07-31
1
2021-08-01
4
200
Modzelewska Julita
Klub Jeździecki Wiktorowo
HEBAN (158)
2021-07-30
1
2021-07-31
12
2021-08-01
14
Mont-Jovet Natacha
KS Equright
2021-07-30
1
2021-07-31
2021-08-01
Moryto Małgorzata
BPK - MAZ
MALINKA (36)
2021-07-30
3
2021-07-31
3
2021-08-01
3
Naumiuk Kornelia
KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka
JAWA (72)
2021-07-30
1
2021-07-31
8
2021-08-01
5
Nowak Julia
KJ Wiktorowo
HAWELKA (143)
2021-07-30
22
2021-07-31
18
2021-08-01
15
Okupny Wiktora
Equikam Sp. z o.o.
LOGOS (47)
2021-07-30
1
2021-07-31
1
2021-08-01
1
400
Palosz Helena
SKJ Beckersport Raszyn
AJSZA (86)
2021-07-30
1
2021-08-01
12
2021-07-31
12
Pawłowska Kornelia
SKJ Beckersport Raszyn
2021-07-30
1
2021-07-31
5
2021-08-01
4
50
Piątkowska Wiktoria
Stow. KJ Olimpia Warszawa
NET (42)
2021-07-30
1
2021-07-31
10
2021-08-01
7
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
SOUL (163)
2021-07-30
1
150
2021-07-30
1
150
2021-07-31
2
100
2021-08-01
2
100
2021-07-31
2
2021-08-01
3
Popkowska Apolonia
LKS WOLTA
ZEFIR (40)
2021-07-30
22
2021-07-31
2021-08-01
30
Potocka Aleksandra
Stow. KJ Olimpia Warszawa
COCO (56)
2021-07-30
32
2021-07-31
2021-08-01
31
Potrzebowski Jan
SKJ Ponylandia
ISLAND (24)
2021-07-30
1
2021-07-31
24
2021-08-01
8
Poziomkowska Julia
WKJ Lublin
2021-07-31
8
2021-07-31
2021-08-01
2
2021-08-01
1
Przeplasko Amelia
Klub Sportów Konnych Stare Babice
FIGA (21)
2021-07-30
1
2021-07-31
8
2021-08-01
6
Przybysz Patrycja
SKJ Beckersport Laszczki
2021-07-30
9
2021-07-31
7
2021-08-01
3
Rejman Michalina
Brak
DANDY (31)
2021-07-30
1
2021-07-31
9
2021-08-01
1
Rembielinska Wiktoria
KJ Wiktorowo
SMYK (139)
2021-07-30
1
2021-07-31
6
2021-08-01
2
500
ASESOR (155)
2021-07-30
1
2021-07-31
2021-08-01
13
Rybak-Massalska Lena Róża
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2021-07-30
1
2021-07-31
4
2021-08-01
2
300
Sadowska Wiktoria
Klub Sportów Konnych Stare Babice
FERRERO (20)
2021-07-30
1
2021-07-31
6
2021-08-01
5
Salamońska Julia
BPK (MAZ)
LUCERO (14)
2021-07-30
1
2021-07-31
23
2021-08-01
24
FENDI (15)
2021-07-30
13
2021-07-31
13
2021-08-01
13
Sekuła Iga
K.J. Akademia Kucania Dawidy
MAIDI (124)
2021-07-30
1
2021-07-31
1
2021-08-01
2
Sieńko Krzysztof
Stow. SKJ Grobice
ELVIS (13)
2021-07-30
1
2021-07-31
8
2021-08-01
8
Śledziewska Aleksandra
SKJ Beckersport Laszczki
2021-07-30
1
2021-07-31
5
2021-08-01
7
2021-07-30
1
2021-07-31
5
2021-08-01
5
Slomko Lena
KJ Kapitan
2021-07-30
22
2021-07-31
27
2021-08-01
23
Sobolewska Lea
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych
2021-07-30
1
2021-07-31
2
2021-08-01
2
Sowinska Oliwia
BPK (MAZ)
HAGIRIA (119)
2021-07-30
1
2021-07-31
14
2021-08-01
20
Sowinska Zuzanna
BPK (MAZ)
ZOLKA (32)
2021-07-30
1
2021-07-31
6
2021-08-01
3
100
Stein Sonia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
ZYGFRYD (125)
2021-07-30
1
2021-07-31
4
2021-08-01
5
Strus Patrycja
Stow. KJ Olimpia Warszawa
2021-07-30
1
2021-07-31
5
2021-08-01
1
Świrska Wiktoria
Klub Jeździecki Wiktorowo
2021-07-30
2
100
2021-07-30
3
50
2021-07-31
1
150
2021-07-31
1
150
2021-08-01
3
50
2021-08-01
2
Sypek Weronika
KJ BINGO
ZICO (66)
2021-07-30
1
2021-07-31
7
2021-08-01
2
150
Szara Maja Karolina
Niezzeszony
ELI (115)
2021-07-30
1
2021-07-31
1
2021-08-01
1
Szpanska Julia
KJ BINGO
2021-07-30
22
2021-07-31
3
2021-08-01
29
Terlecka - Ludwiniak Agnieszka
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
DAFER (70)
2021-07-30
16
2021-07-31
11
2021-08-01
11
Tylicka Maja
KJ Wiktorowo
DAGMAR (110)
2021-07-30
2021-07-31
26
2021-08-01
26
Tylicka Zuzanna
Klub Jeździecki Wiktorowo
PLEYBOY (142)
2021-07-30
1
2021-07-31
1
2021-08-01
9
Von Mauberg Wiktoria
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2021-07-30
1
2021-07-31
1
2021-08-01
3
2021-07-30
1
2021-07-31
3
2021-08-01
1
Wach Inga
Soymax Horse Team Lublin
2021-07-31
4
2021-07-31
1
2021-08-01
1
2021-08-01
1
150
Wasilewska Maja
Soymax Horse Team Lublin
HAJFA (167)
2021-07-31
2
2021-07-31
1
2021-08-01
2
2021-08-01
1
Wawrzyniak Zuzanna
KJ Galop Kozienice
2021-07-31
2
2021-07-31
Weigel Matylda
Klub Jeździecki Chrobry
HOPPER (127)
2021-07-30
2021-07-31
13
2021-07-31
4
2021-07-30
2021-08-01
5
Winnicka Katarzyna
Klub Jezdziecki Wiktorowo
RAWDAT (87)
2021-07-30
1
2021-07-31
2
2021-08-01
1
200
Wnuk Mika
KJ Akademia Kucania Dawidy
BANDA (51)
2021-07-30
16
2021-07-31
2021-08-01
1
Wolska Helena
Sportowy Klub Jezdziecki Mordaka
2021-07-30
31
2021-07-31
Woziwodzka Kaja
Klub Jezdziecki Chrobry
TOTU (148)
2021-07-30
1
2021-07-31
11
2021-08-01
8
Wrzosek Wiktoria
BPK (MAZ)
HEROICZNY (138)
2021-07-30
5
2021-07-30
2021-07-31
10
2021-07-31
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
CANDY (17)
2021-07-30
1
2021-07-31
8
2021-08-01
2
Zawiska Aleksandra
Stow. KJ Olimpia Warszawa
JOY (43)
2021-07-30
18
2021-07-31
14
2021-08-01
16
Zientek Paulina
KJ Wiktorowo
PSOTKA (49)
2021-07-30
2
100
2021-07-30
5
2021-07-31
1
2021-07-31
2021-08-01
8
2021-08-01
1
150
Żmijewska Aleksandra
Klub Jeździecki Chrobry
GARLAND (97)
2021-07-30
5
2021-07-31
7
2021-07-31
2
100
2021-07-30
2021-08-01
7
Zolek Oliwia
KJ Wiktorowo
PAMELA (144)
2021-07-30
1
2021-07-31
25
2021-08-01
13

Number of Riders: 118

Number of Horses: 157

The sum of prizes: 5 750.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl