Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
37 ACCEPTED 2021-08-01 21:09:33
2021-08-01 18:08:24
Helena Ladachowska WIECHA-SM
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, OPEN dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/50 cm/Konkurs nr 14, OPEN dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 15/60 cm/Konkurs nr 15, OPEN dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
36 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-08-01 17:13:06
2021-08-01 17:09:15
Alicja Wiśniewska FELLOW 137
  • 1x 17/80 cm/Konkurs nr 17, OPEN dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 18/90 cm/Konkurs nr 18, OPEN Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
35 ACCEPTED 2021-08-01 16:03:35
2021-08-01 15:57:21
Anna Błaszczak CANDY
  • 2x 7B/LIC DK/Konkurs nr 7 L, LICENCJA Seria B-DK
  • 2x 20 L B/LIC DK/Konkurs nr 20 L, LICENCJA Seria B-DK
34 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-08-01 12:53:00
2021-08-01 08:08:03
Krzysztof Chodorski DAKOTA N
  • 1x 1S/70 cm/Konkurs nr 1S Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 70 cm (art.278.1.1)
  • 1x 2S/75 cm/Konkurs nr 2S Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 75 cm (art.238.1.2)
  • 1x 11S/80 cm/Konkurs nr 11S, Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, I/II Nawrót FINAŁU, wys. 80 cm (art.273.3.3.1)
33 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-08-01 12:53:17
2021-08-01 08:07:00
Krzysztof Chodorski SMILE SL GR. E
  • 1x 1S/70 cm/Konkurs nr 1S Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 70 cm (art.278.1.1)
  • 1x 2S/75 cm/Konkurs nr 2S Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 75 cm (art.238.1.2)
  • 1x 11S/80 cm/Konkurs nr 11S, Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, I/II Nawrót FINAŁU, wys. 80 cm (art.273.3.3.1)
32 ACCEPTED 2021-07-29 13:14:49
2021-07-29 13:00:24
Alicja Grad GREGORY
  • 2x 7B/LIC DK/Konkurs nr 7 L, LICENCJA Seria B-DK
31 ACCEPTED 2021-07-29 13:15:06
2021-07-29 12:59:45
Amelia Jończyk AFRODYTA AZ
  • 2x 7B/LIC DK/Konkurs nr 7 L, LICENCJA Seria B-DK
30 ACCEPTED 2021-07-29 13:15:29
2021-07-29 12:59:11
Amelia Jończyk ARABESKA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, OPEN dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, OPEN Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
29 ACCEPTED 2021-07-29 13:15:34
2021-07-29 12:56:25
Alicja Grad GOLDEN ROSE
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, OPEN dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
28 ACCEPTED 2021-07-29 13:15:38
2021-07-29 12:54:58
Wiktoria Rychlinska GRYF POMORSKI
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, OPEN dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, OPEN dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
27 ACCEPTED 2021-07-29 13:15:40
2021-07-29 12:53:54
Dominika Soplak PASO DOBLE
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, OPEN dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, OPEN dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
26 ACCEPTED 2021-07-28 06:51:27
2021-07-27 22:26:30
Piotr Pietrzyk AWIATOR II
  • 1x 1Z/90 cm/Konkurs nr 1Z Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2Z/95 cm/Konkurs nr 2Z Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 95 (art.238.1.2)
  • 1x 12Z/100 cm/Konkurs nr 11Z, Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, I/II Nawrót FINAŁU, wys. 100 cm (art.273.3.3.1)
25 ACCEPTED 2021-07-28 06:51:41
2021-07-27 22:24:51
Sylwia Pietrzyk HIALIT
  • 1x 1S/70 cm/Konkurs nr 1S Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 70 cm (art.278.1.1)
  • 1x 2S/75 cm/Konkurs nr 2S Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 75 cm (art.238.1.2)
  • 1x 11S/80 cm/Konkurs nr 11S, Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, I/II Nawrót FINAŁU, wys. 80 cm (art.273.3.3.1)
24 ACCEPTED 2021-07-26 10:51:39
2021-07-26 10:45:52
Matylda Mikołajczak RAJKA
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, OPEN Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
  • 1x 18/90 cm/Konkurs nr 18, OPEN Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
23 ACCEPTED 2021-07-25 14:45:54
2021-07-25 14:17:17
Maria Szlenkier WIWA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, OPEN dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, OPEN dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 17/80 cm/Konkurs nr 17, OPEN dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 18/90 cm/Konkurs nr 18, OPEN Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
22 ACCEPTED 2021-07-25 14:46:04
2021-07-25 12:33:23
Olga Garlińska INEZ
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, OPEN dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, OPEN Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
  • 1x 18/90 cm/Konkurs nr 18, OPEN Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
21 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-25 14:47:06
2021-07-25 11:14:40
Bogdan Maślanka ETNA
  • 1x 1Z/90 cm/Konkurs nr 1Z Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2Z/95 cm/Konkurs nr 2Z Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 95 (art.238.1.2)
  • 1x 12Z/100 cm/Konkurs nr 11Z, Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, I/II Nawrót FINAŁU, wys. 100 cm (art.273.3.3.1)
20 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-25 14:47:20
2021-07-25 11:13:48
Bogdan Maślanka CINDERELLA K
  • 1x 1Z/90 cm/Konkurs nr 1Z Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2Z/95 cm/Konkurs nr 2Z Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 95 (art.238.1.2)
  • 1x 12Z/100 cm/Konkurs nr 11Z, Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, I/II Nawrót FINAŁU, wys. 100 cm (art.273.3.3.1)
19 ACCEPTED 2021-07-23 20:20:41
2021-07-23 19:28:14
Maja Lisiecka PAMELA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, OPEN dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, OPEN Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
  • 1x 17/80 cm/Konkurs nr 17, OPEN dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 18/90 cm/Konkurs nr 18, OPEN Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
18 ACCEPTED 2021-07-23 20:20:58
2021-07-23 17:55:11
Zdzisław Urban GALOBET
  • 1x 1Z/90 cm/Konkurs nr 1Z Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2Z/95 cm/Konkurs nr 2Z Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 95 (art.238.1.2)
  • 1x 12Z/100 cm/Konkurs nr 11Z, Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, I/II Nawrót FINAŁU, wys. 100 cm (art.273.3.3.1)
17 ACCEPTED 2021-07-23 06:08:28
2021-07-22 21:18:45
Zbigniew Krasowski DELILAH
  • 1x 1Z/90 cm/Konkurs nr 1Z Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2Z/95 cm/Konkurs nr 2Z Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 95 (art.238.1.2)
  • 1x 12Z/100 cm/Konkurs nr 11Z, Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, I/II Nawrót FINAŁU, wys. 100 cm (art.273.3.3.1)
16 ACCEPTED 2021-07-20 05:54:31
2021-07-19 22:43:44
Weronika Rupocińska CORLEOLINE
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, OPEN dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 16/70 cm/Konkurs nr 16, OPEN dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
15 ACCEPTED 2021-07-19 22:42:06
2021-07-19 20:14:36
Gabriela Owczarek ETERNITY
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, OPEN dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 16/70 cm/Konkurs nr 16, OPEN dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
14 ACCEPTED 2021-07-19 22:41:57
2021-07-18 21:31:42
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, OPEN Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
  • 1x 21 S A/STYL KUCE/Konkurs nr 21 S, STYL Seria A-KUCE
13 ACCEPTED 2021-07-18 21:01:24
2021-07-18 17:58:20
Martyna Rosiak CEDRA
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3)
  • 1x 22/P/Konkurs nr 22, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3)
12 ACCEPTED 2021-07-17 13:47:37
2021-07-17 12:57:24
Justyna Burzyńska-Ellis IKAR
  • 1x 1S/70 cm/Konkurs nr 1S Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 70 cm (art.278.1.1)
  • 1x 2S/75 cm/Konkurs nr 2S Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 75 cm (art.238.1.2)
  • 1x 11S/80 cm/Konkurs nr 11S, Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, I/II Nawrót FINAŁU, wys. 80 cm (art.273.3.3.1)
11 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-17 11:44:22
2021-07-17 11:04:57
Włodzimierz Kupczyk KANTO
  • 1x 1Z/90 cm/Konkurs nr 1Z Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2Z/95 cm/Konkurs nr 2Z Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 95 (art.238.1.2)
  • 1x 12Z/100 cm/Konkurs nr 11Z, Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, I/II Nawrót FINAŁU, wys. 100 cm (art.273.3.3.1)
10 ACCEPTED 2021-07-22 13:32:29
2021-07-15 19:55:56
Michał Masłowski MARLANDO
  • 1x 1Z/90 cm/Konkurs nr 1Z Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2Z/95 cm/Konkurs nr 2Z Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 95 (art.238.1.2)
  • 1x 12Z/100 cm/Konkurs nr 11Z, Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, I/II Nawrót FINAŁU, wys. 100 cm (art.273.3.3.1)
9 ACCEPTED 2021-07-12 14:32:39
2021-07-12 13:57:14
Marek Szewczyk CHOCOLATTI
  • 1x 1Z/90 cm/Konkurs nr 1Z Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2Z/95 cm/Konkurs nr 2Z Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 95 (art.238.1.2)
  • 1x 12Z/100 cm/Konkurs nr 11Z, Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, I/II Nawrót FINAŁU, wys. 100 cm (art.273.3.3.1)
8 ACCEPTED 2021-07-12 13:07:52
2021-07-12 13:02:21
Anastazja Burzyńska-Ellis HAPPY HONY
  • 2x 8A/STYL KUCE/Konkurs nr 8 S, STYL Seria A-KUCE
  • 2x 21 S A/STYL KUCE/Konkurs nr 21 S, STYL Seria A-KUCE
7 ACCEPTED 2021-07-11 12:55:08
2021-07-11 11:30:31
Wiktoria Świrska COR DE LA ROSA
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3)
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art.274.1.5.3)
  • 1x 22/P/Konkurs nr 22, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3)
  • 1x 23/N/Konkurs nr 23, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art.274.1.5.3)
6 ACCEPTED 2021-07-18 21:02:54
2021-07-09 10:58:10
Julia Wrzesień ROMEO Z SADYBY
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, OPEN dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, OPEN dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/50 cm/Konkurs nr 14, OPEN dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 15/60 cm/Konkurs nr 15, OPEN dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
5 ACCEPTED 2021-07-04 20:40:09
2021-07-04 15:28:59
Zuzanna Łakus NEAPOL
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, OPEN Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
  • 2x 18/90 cm/Konkurs nr 18, OPEN Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
4 ACCEPTED 2021-07-18 21:02:37
2021-06-30 14:24:11
Waleria Pawlak KINGSTON
  • 1x 1Z/90 cm/Konkurs nr 1Z Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2Z/95 cm/Konkurs nr 2Z Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 95 (art.238.1.2)
  • 1x 12Z/100 cm/Konkurs nr 11Z, Mistrzostwa Polski Oldbojów ZŁOTA RUNDA, I/II Nawrót FINAŁU, wys. 100 cm (art.273.3.3.1)
3 ACCEPTED 2021-06-23 16:49:15
2021-06-18 12:09:23
Monika Kulesza WOLF'S MORITZ "V
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, OPEN dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 17/80 cm/Konkurs nr 17, OPEN dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
2 ACCEPTED 2021-06-23 16:49:37
2021-06-18 12:08:24
Marta Kulesza HELIOS
  • 1x 1S/70 cm/Konkurs nr 1S Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 70 cm (art.278.1.1)
  • 1x 2S/75 cm/Konkurs nr 2S Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 75 cm (art.238.1.2)
  • 1x 11S/80 cm/Konkurs nr 11S, Mistrzostwa Polski Oldbojów SREBRNA RUNDA, I/II Nawrót FINAŁU, wys. 80 cm (art.273.3.3.1)
1 ACCEPTED 2021-06-17 05:46:49
2021-06-16 22:18:38
Paulina Zientek PSOTKA
  • 1x 8B/STYL DK/Konkurs nr 8 S, STYL Seria B-DK
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3)
  • 1x 21 S B/STYL DK/Konkurs nr 21 S, STYL Seria B-Duże Konie
  • 1x 22/P/Konkurs nr 22, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Łucja
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

1

- F:
M:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 1

Number of Horses: 1

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl