Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
87 ACCEPTED 2021-05-07 18:58:17
2021-05-07 18:56:35
Weronika Sieczka HILDA
  • 1x T5//Trening otwarty wyskokość 40 cm
  • 1x MTJ 3/40 cm/Mazowiecki Talent Jezdziecki - Konkurs kl LL wys 40 cm
  • 1x T6//Trening otwarty wyskokość 50 cm
  • 1x MTJ 4/50 cm/Mazowiecki Talent Jezdziecki - Konkurs kl LL wys 50 cm
86 ACCEPTED 2021-05-07 16:34:16
2021-05-07 15:10:12
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
85 ACCEPTED 2021-05-07 15:01:04
2021-05-07 14:43:20
Hubert Kowalczyk CUDUŚ
  • 1x 6/P/KONKURS nr 6 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem / Art.269.5
84 ACCEPTED 2021-05-07 15:00:56
2021-05-07 14:42:41
Andrii Stasok CARAT GOLD
  • 1x 6/P/KONKURS nr 6 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem / Art.269.5
83 ACCEPTED 2021-05-07 15:00:41
2021-05-07 14:42:03
Matylda Weigel HOPPER
  • 1x 6/P/KONKURS nr 6 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem / Art.269.5
82 ACCEPTED 2021-05-07 15:00:34
2021-05-07 14:41:33
Hubert Kowalczyk HARRY
  • 1x 6/P/KONKURS nr 6 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem / Art.269.5
81 ACCEPTED 2021-05-07 11:46:26
2021-05-07 11:43:47
Robert Bernagiewicz CHACCALL
  • 1x 16/N/KONKURS nr 16 - Kl. N, wys.120 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 17/N1/KONKURS nr 17 - Kl. N1, wys.120 cm, zwykły /Art.238.2.1
80 ACCEPTED 2021-05-07 11:15:11
2021-05-07 11:08:44
Aleksandra Mathieu ACTIVITY
  • 1x 11/80 cm/KONKURS nr 11 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/KONKURS nr 12 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
79 ACCEPTED 2021-05-07 10:49:01
2021-05-07 09:10:05
Lena Włoczkowska SAPHIRA FULNAHO'S
  • 2x MTJ 3/40 cm/Mazowiecki Talent Jezdziecki - Konkurs kl LL wys 40 cm
78 ACCEPTED 2021-05-07 10:49:07
2021-05-07 07:41:00
Maria Dembicka Vel Wiśniewska RONDO'S BLANCA
  • 2x MTJ 4/50 cm/Mazowiecki Talent Jezdziecki - Konkurs kl LL wys 50 cm
77 ACCEPTED 2021-05-07 13:16:46
2021-05-06 23:24:24
Nataniel Wilczewski PIK POK
  • 2x T1//Trening otwarty wyskokość 50/60 cm
  • 2x T5//Trening otwarty wyskokość 40 cm
  • 1x MTJ 3/40 cm/Mazowiecki Talent Jezdziecki - Konkurs kl LL wys 40 cm
76 ACCEPTED 2021-05-07 13:16:57
2021-05-06 23:21:59
Robert Wilczewski LACROSSE
  • 1x 8/N1/KONKURS nr 8 - kl. N1, wys.125 cm, dwufazowy / Art. 274.5.3
  • 1x 9/C/KONKURS nr 9 - kl. C, wys.130 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.5
  • 1x 17/N1/KONKURS nr 17 - Kl. N1, wys.120 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 18/C/KONKURS nr 18 - kl. C, wys.130 cm, zwykły / Art. 238.2.1
75 ACCEPTED 2021-05-06 21:33:32
2021-05-06 20:36:21
Julia Kawczyńska COBUS B Z
  • 1x 1/70 cm/KONKURS nr 1 - kl LL, wys. 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 10/70 cm/KONKURS nr 10 - LL, 70 cm, dokladnosci / Art. 238.1.1
  • 1x 11/80 cm/KONKURS nr 11 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w norme czasu
74 ACCEPTED 2021-05-07 13:15:59
2021-05-06 17:55:15
Dorota Petryk-Niedbalska KORDIAN
  • 2x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 2x 13/L/KONKURS nr 13 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 15/P/KONKURS nr 15 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
73 ACCEPTED 2021-05-06 21:33:42
2021-05-05 21:08:19
Agnieszka Kurek PRESTIGE D'AVANCON
  • 1x 1/70 cm/KONKURS nr 1 - kl LL, wys. 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
72 ACCEPTED 2021-05-05 21:05:27
2021-05-05 20:55:35
Ines Bisaga CORTAZAR
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/KONKURS nr 6 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem / Art.269.5
  • 1x 13/L/KONKURS nr 13 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 15/P/KONKURS nr 15 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
71 ACCEPTED 2021-05-07 13:13:56
2021-05-05 18:44:50
Emma Haskins TAJFUN
  • 1x MTJ 4/50 cm/Mazowiecki Talent Jezdziecki - Konkurs kl LL wys 50 cm
  • 1x 10/70 cm/KONKURS nr 10 - LL, 70 cm, dokladnosci / Art. 238.1.1
70 ACCEPTED 2021-05-07 13:17:11
2021-05-05 16:45:27
Aleksandra Zach HERMES
  • 2x 1/70 cm/KONKURS nr 1 - kl LL, wys. 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 2x 10/70 cm/KONKURS nr 10 - LL, 70 cm, dokladnosci / Art. 238.1.1
69 ACCEPTED 2021-05-07 13:15:29
2021-05-05 14:05:50
Anastazja Pasternak SZOGUN
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 11/80 cm/KONKURS nr 11 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/KONKURS nr 12 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
68 ACCEPTED 2021-05-07 13:16:51
2021-05-05 14:00:37
Robert Wilczewski AMBER
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 12/LL/KONKURS nr 12 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 13/L/KONKURS nr 13 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
67 ACCEPTED 2021-05-07 13:17:20
2021-05-05 12:40:34
Aleksandra Śledziewska TWIGGY EWITA
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 5/LIC/KONKURS nr 5 - LICENCYJNY
  • 1x 12/LL/KONKURS nr 12 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 13/L/KONKURS nr 13 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
66 ACCEPTED 2021-05-07 13:17:08
2021-05-05 10:04:24
Zuzanna Włodarczyk J'03 BEREK
  • 2x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 2x 11/80 cm/KONKURS nr 11 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w norme czasu
65 ACCEPTED 2021-05-07 13:17:05
2021-05-05 09:14:58
Ada Wołąs LOCO GR. D
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/KONKURS nr 6 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem / Art.269.5
  • 1x 13/L/KONKURS nr 13 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 15/P/KONKURS nr 15 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
64 ACCEPTED 2021-05-06 21:34:09
2021-05-04 23:10:30
Julia Smuk J'04 CASTELLA 71
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 12/LL/KONKURS nr 12 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 13/L/KONKURS nr 13 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
63 ACCEPTED 2021-05-07 13:11:48
2021-05-04 20:25:37
Patrycja Akszak-Okińczyc AWERS
  • 2x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 2x 12/LL/KONKURS nr 12 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 13/L/KONKURS nr 13 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
62 ACCEPTED 2021-05-07 13:15:22
2021-05-04 15:30:08
Nikola Nachyna BENJAMIN PP
  • 2x MTJ 4/50 cm/Mazowiecki Talent Jezdziecki - Konkurs kl LL wys 50 cm
61 ACCEPTED 2021-05-04 16:37:52
2021-05-04 11:04:17
Maria Sakrajda DECOLA
  • 2x 14/LIC/KONKURS nr 14 - LICENCYJNY
60 ACCEPTED 2021-05-04 16:38:10
2021-05-04 10:01:09
Carla Moczkowska IGUANA DANNY'S GIRL
  • 2x 1/70 cm/KONKURS nr 1 - kl LL, wys. 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 2x 10/70 cm/KONKURS nr 10 - LL, 70 cm, dokladnosci / Art. 238.1.1
  • 1x 11/80 cm/KONKURS nr 11 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w norme czasu
59 ACCEPTED 2021-05-04 16:38:20
2021-05-04 10:00:26
Mia Moczkowska MENTOS
  • 2x 1/70 cm/KONKURS nr 1 - kl LL, wys. 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 2x 10/70 cm/KONKURS nr 10 - LL, 70 cm, dokladnosci / Art. 238.1.1
  • 1x 11/80 cm/KONKURS nr 11 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w norme czasu
58 ACCEPTED 2021-05-04 16:39:49
2021-05-04 09:56:54
Marek Szewczyk CHOCOLATTI
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/KONKURS nr 6 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem / Art.269.5
  • 1x 12/LL/KONKURS nr 12 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 13/L/KONKURS nr 13 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 15/P/KONKURS nr 15 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
57 ACCEPTED 2021-05-04 16:40:03
2021-05-04 09:48:56
Dominika Niziałek MOCART
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 11/80 cm/KONKURS nr 11 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/KONKURS nr 12 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
56 ACCEPTED 2021-05-06 21:34:14
2021-05-04 09:26:40
Olga Stępniak HAPPY DAY
  • 1x 11/80 cm/KONKURS nr 11 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/KONKURS nr 12 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
55 ACCEPTED 2021-05-04 16:40:19
2021-05-04 09:25:17
Gabriela Małys H-DOBRA DF
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 12/LL/KONKURS nr 12 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 13/L/KONKURS nr 13 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
54 ACCEPTED 2021-05-07 13:15:15
2021-05-03 22:59:53
Piotr Matławski LOVE BH
  • 2x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 11/80 cm/KONKURS nr 11 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/KONKURS nr 12 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
53 ACCEPTED 2021-05-07 13:14:18
2021-05-03 22:44:54
Wiktoria Huber LOLITA BH
  • 1x 6/P/KONKURS nr 6 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem / Art.269.5
  • 1x 7/N/KONKURS nr 7 - kl. N, wys.120 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 15/P/KONKURS nr 15 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 16/N/KONKURS nr 16 - Kl. N, wys.120 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
52 ACCEPTED 2021-05-06 21:34:22
2021-05-03 21:41:50
Piotr Matławski LACHILL Z
  • 2x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 2x 13/L/KONKURS nr 13 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
51 ACCEPTED 2021-05-07 13:15:18
2021-05-03 21:38:08
Piotr Matławski MY QUEST
  • 1x 7/N/KONKURS nr 7 - kl. N, wys.120 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 9/C/KONKURS nr 9 - kl. C, wys.130 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.5
  • 1x 17/N1/KONKURS nr 17 - Kl. N1, wys.120 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 18/C/KONKURS nr 18 - kl. C, wys.130 cm, zwykły / Art. 238.2.1
50 ACCEPTED 2021-05-07 13:15:02
2021-05-03 21:37:24
Piotr Matławski HAPPY ROCKET
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/KONKURS nr 6 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem / Art.269.5
  • 1x 15/P/KONKURS nr 15 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 16/N/KONKURS nr 16 - Kl. N, wys.120 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
49 ACCEPTED 2021-05-03 10:45:22
2021-05-03 10:33:03
Karolina Lisowska DIL CASSO
  • 2x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
48 ACCEPTED 2021-05-06 21:34:25
2021-05-03 10:32:12
Karolina Lisowska DIABLO
  • 2x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
47 ACCEPTED 2021-05-07 13:12:52
2021-05-02 19:55:59
Karolina Dryńska JAGON
  • 1x 6/P/KONKURS nr 6 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem / Art.269.5
  • 1x 7/N/KONKURS nr 7 - kl. N, wys.120 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 15/P/KONKURS nr 15 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 16/N/KONKURS nr 16 - Kl. N, wys.120 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
46 ACCEPTED 2021-05-07 13:13:32
2021-05-02 19:55:14
Maja Bella Friedman CORDULA GRUN
  • 2x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 13/L/KONKURS nr 13 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 15/P/KONKURS nr 15 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
45 ACCEPTED 2021-05-07 13:13:11
2021-05-02 19:54:39
Maja Bella Friedman CASCADESSA
  • 2x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 2x 12/LL/KONKURS nr 12 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
44 ACCEPTED 2021-05-06 21:34:29
2021-05-02 19:54:01
Sebastian Bąk CORTNEY
  • 2x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 2x 12/LL/KONKURS nr 12 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
43 ACCEPTED 2021-05-07 13:16:08
2021-05-02 13:23:03
Wiktoria Sadowska FERRERO
  • 2x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 11/80 cm/KONKURS nr 11 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/KONKURS nr 12 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
42 ACCEPTED 2021-05-07 13:12:23
2021-05-02 13:18:17
Katarzyna Beczak MISTER
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 11/80 cm/KONKURS nr 11 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/KONKURS nr 12 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
41 ACCEPTED 2021-05-01 19:50:11
2021-05-01 19:45:00
Krzysztof Sieńko ELVIS
  • 2x 1/70 cm/KONKURS nr 1 - kl LL, wys. 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x MTJ 4/50 cm/Mazowiecki Talent Jezdziecki - Konkurs kl LL wys 50 cm
  • 1x 10/70 cm/KONKURS nr 10 - LL, 70 cm, dokladnosci / Art. 238.1.1
40 ACCEPTED 2021-05-07 13:12:33
2021-05-01 19:37:39
Magdalena Bukała MILO
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/KONKURS nr 6 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem / Art.269.5
  • 1x 13/L/KONKURS nr 13 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 15/P/KONKURS nr 15 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
39 ACCEPTED 2021-05-01 18:43:32
2021-05-01 18:32:25
Maria Wożnica HENIEK
  • 1x MTJ 3/40 cm/Mazowiecki Talent Jezdziecki - Konkurs kl LL wys 40 cm
  • 1x MTJ 4/50 cm/Mazowiecki Talent Jezdziecki - Konkurs kl LL wys 50 cm
38 ACCEPTED 2021-05-07 13:16:03
2021-05-01 18:17:13
Marianna Pracel DENDY
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/KONKURS nr 6 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem / Art.269.5
37 ACCEPTED 2021-05-07 13:17:15
2021-05-01 17:27:33
Amelia Zubczyńska SHAKKATO PB Z
  • 2x 12/LL/KONKURS nr 12 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
36 ACCEPTED 2021-05-07 13:16:10
2021-05-01 15:52:05
Lena Sawicka LONGLIFE
  • 1x 13/L/KONKURS nr 13 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 15/P/KONKURS nr 15 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
35 ACCEPTED 2021-05-07 13:14:37
2021-05-01 09:37:51
Zofia Kulczycka QUINTERO
  • 2x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/KONKURS nr 6 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem / Art.269.5
  • 2x 13/L/KONKURS nr 13 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 15/P/KONKURS nr 15 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
34 ACCEPTED 2021-04-30 06:25:43
2021-04-29 22:08:25
Julia Wołczyńska PLAMKA
  • 1x MTJ 4/50 cm/Mazowiecki Talent Jezdziecki - Konkurs kl LL wys 50 cm
  • 1x 10/70 cm/KONKURS nr 10 - LL, 70 cm, dokladnosci / Art. 238.1.1
33 ACCEPTED 2021-05-07 13:14:28
2021-04-29 21:36:00
Julia Kowalski BLEK FORT GRO-S
  • 1x MTJ 4/50 cm/Mazowiecki Talent Jezdziecki - Konkurs kl LL wys 50 cm
  • 1x 10/70 cm/KONKURS nr 10 - LL, 70 cm, dokladnosci / Art. 238.1.1
32 ACCEPTED 2021-05-07 13:14:44
2021-04-29 21:25:15
Monika Kulesza WOLF'S MORITZ "V
  • 1x MTJ 4/50 cm/Mazowiecki Talent Jezdziecki - Konkurs kl LL wys 50 cm
  • 1x 10/70 cm/KONKURS nr 10 - LL, 70 cm, dokladnosci / Art. 238.1.1
31 ACCEPTED 2021-05-07 13:15:40
2021-04-29 21:11:06
Maciej Pekaniec GANDO V
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/KONKURS nr 6 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem / Art.269.5
  • 1x 13/L/KONKURS nr 13 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 15/P/KONKURS nr 15 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
30 ACCEPTED 2021-05-07 13:15:32
2021-04-29 21:09:37
Maciej Pekaniec CALIPSO
  • 1x 7/N/KONKURS nr 7 - kl. N, wys.120 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 8/N1/KONKURS nr 8 - kl. N1, wys.125 cm, dwufazowy / Art. 274.5.3
29 ACCEPTED 2021-05-07 13:12:19
2021-04-29 16:51:39
Nina Ambroziak DŻARNA
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 12/LL/KONKURS nr 12 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 13/L/KONKURS nr 13 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
28 ACCEPTED 2021-04-29 14:50:36
2021-04-29 14:24:42
Lena Kazana JUNGLE GEORGE
  • 2x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 2x 11/80 cm/KONKURS nr 11 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w norme czasu
27 ACCEPTED 2021-04-29 14:50:44
2021-04-29 14:24:08
Michalina Czyżewicz M'08 JOY MK
  • 2x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 2x 11/80 cm/KONKURS nr 11 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w norme czasu
26 ACCEPTED 2021-04-29 14:50:50
2021-04-29 14:22:57
Kornelia Łupińska AURA N
  • 2x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 2x 12/LL/KONKURS nr 12 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
25 ACCEPTED 2021-05-07 13:16:30
2021-04-29 13:15:06
Olga Sempioł LOGGIA
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
24 ACCEPTED 2021-05-07 13:14:01
2021-04-29 13:07:08
Karolina Hernik-Jasik WEBISTA
  • 2x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
23 ACCEPTED 2021-05-07 13:16:35
2021-04-29 10:54:28
Zuzanna Strzelczyk LOTUS-P
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/KONKURS nr 6 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem / Art.269.5
22 ACCEPTED 2021-04-29 10:25:24
2021-04-29 10:19:29
Oliwia Melich KANTJE`S ELTON
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 11/80 cm/KONKURS nr 11 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/KONKURS nr 12 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
21 ACCEPTED 2021-04-29 10:25:34
2021-04-29 10:18:48
Oliwia Melich WEDOG PRIDE N JOY
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 11/80 cm/KONKURS nr 11 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/KONKURS nr 12 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
20 ACCEPTED 2021-05-06 21:34:42
2021-04-28 20:20:27
Antonina Marcińczak PRADA
  • 1x MTJ 3/40 cm/Mazowiecki Talent Jezdziecki - Konkurs kl LL wys 40 cm
  • 1x MTJ 4/50 cm/Mazowiecki Talent Jezdziecki - Konkurs kl LL wys 50 cm
19 ACCEPTED 2021-05-07 13:13:43
2021-04-28 14:44:58
Natalia Górecka N-CONNIE OF HERITAGE
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
18 ACCEPTED 2021-05-07 13:13:37
2021-04-28 14:10:11
Maja Gromadowska GALOP
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/KONKURS nr 6 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem / Art.269.5
  • 1x 13/L/KONKURS nr 13 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 15/P/KONKURS nr 15 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
17 ACCEPTED 2021-05-07 13:17:01
2021-04-28 11:11:46
Martyna Wilińska ZAPP-ZARAPP
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/KONKURS nr 6 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem / Art.269.5
  • 1x 13/L/KONKURS nr 13 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 15/P/KONKURS nr 15 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
16 ACCEPTED 2021-05-07 19:34:49
2021-04-28 09:41:50
Jaroslaw Ptaszyński CZEKAN
  • 1x 6/P/KONKURS nr 6 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem / Art.269.5
  • 1x 7/N/KONKURS nr 7 - kl. N, wys.120 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 15/P/KONKURS nr 15 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 16/N/KONKURS nr 16 - Kl. N, wys.120 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
15 ACCEPTED 2021-04-28 21:03:54
2021-04-28 07:23:08
Kalina Sierakowska HELABA D’INSEGOTTE
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 11/80 cm/KONKURS nr 11 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/KONKURS nr 12 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
14 ACCEPTED 2021-05-07 06:39:51
2021-04-28 07:22:49
Karolina Chmielewska RAMZES
  • 1x DEBIUTY/50/60 cm/KONKURS DEBIUTY 50/60 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x 1/70 cm/KONKURS nr 1 - kl LL, wys. 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 2x 10/70 cm/KONKURS nr 10 - LL, 70 cm, dokladnosci / Art. 238.1.1
13 ACCEPTED 2021-04-28 06:40:52
2021-04-27 22:54:51
Agnieszka Kułakowska HIAWATHA
  • 2x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 13/L/KONKURS nr 13 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 15/P/KONKURS nr 15 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
12 ACCEPTED 2021-05-04 20:46:53
2021-04-27 22:43:20
Kaja Klimowicz HEROS
  • 2x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
11 ACCEPTED 2021-05-07 13:12:59
2021-04-27 14:49:52
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x 7/N/KONKURS nr 7 - kl. N, wys.120 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 8/N1/KONKURS nr 8 - kl. N1, wys.125 cm, dwufazowy / Art. 274.5.3
  • 1x 17/N1/KONKURS nr 17 - Kl. N1, wys.120 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 18/C/KONKURS nr 18 - kl. C, wys.130 cm, zwykły / Art. 238.2.1
10 ACCEPTED 2021-05-07 13:14:09
2021-04-27 14:49:00
Wiktoria Hotkowska LITANOS-STAR
  • 2x 1/70 cm/KONKURS nr 1 - kl LL, wys. 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 2x 10/70 cm/KONKURS nr 10 - LL, 70 cm, dokladnosci / Art. 238.1.1
9 ACCEPTED 2021-04-30 18:07:42
2021-04-27 14:22:59
Kamila Fabicka LUPIDELLA EBONY LADY
  • 1x MTJ 4/50 cm/Mazowiecki Talent Jezdziecki - Konkurs kl LL wys 50 cm
  • 1x 10/70 cm/KONKURS nr 10 - LL, 70 cm, dokladnosci / Art. 238.1.1
8 ACCEPTED 2021-05-07 13:14:33
2021-04-27 12:25:53
Wiktoria Kowalczyk EVO
  • 1x 1/70 cm/KONKURS nr 1 - kl LL, wys. 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 10/70 cm/KONKURS nr 10 - LL, 70 cm, dokladnosci / Art. 238.1.1
  • 1x 11/80 cm/KONKURS nr 11 - kl. LL, wys. 80 cm, z trafieniem w norme czasu
7 ACCEPTED 2021-05-07 13:16:39
2021-04-26 14:22:42
Ewa Sumińska CAFISSIMO
  • 1x 6/P/KONKURS nr 6 - kl. P, wys. 110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem / Art.269.5
  • 1x 7/N/KONKURS nr 7 - kl. N, wys.120 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 15/P/KONKURS nr 15 - kl. P, wys. 110 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 16/N/KONKURS nr 16 - Kl. N, wys.120 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
6 ACCEPTED 2021-05-07 13:14:24
2021-04-26 13:34:28
Zuza Kaleta FLYING DREAM
  • 2x 5/LIC/KONKURS nr 5 - LICENCYJNY
  • 2x 14/LIC/KONKURS nr 14 - LICENCYJNY
5 ACCEPTED 2021-04-26 11:28:15
2021-04-26 10:57:20
Patrycja Przybysz CORSKEAGH BOY
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
  • 1x 12/LL/KONKURS nr 12 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 13/L/KONKURS nr 13 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
4 ACCEPTED 2021-05-06 21:33:37
2021-04-25 19:07:23
Agata Koroluk NOLLY DOLLY K
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 5/LIC/KONKURS nr 5 - LICENCYJNY
  • 1x 13/L/KONKURS nr 13 - kl. L, wys. 100 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 14/LIC/KONKURS nr 14 - LICENCYJNY
3 ACCEPTED 2021-05-05 16:31:28
2021-04-25 15:39:43
Katarzyna Zawadzka POSEJDON
  • 1x DEBIUTY/50/60 cm/KONKURS DEBIUTY 50/60 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x 1/70 cm/KONKURS nr 1 - kl LL, wys. 70 cm, dokładności / Art. 238.1.1
  • 1x MTJ 4/50 cm/Mazowiecki Talent Jezdziecki - Konkurs kl LL wys 50 cm
  • 1x 10/70 cm/KONKURS nr 10 - LL, 70 cm, dokladnosci / Art. 238.1.1
2 ACCEPTED 2021-04-25 19:27:44
2021-04-25 14:10:05
Kinga Kozłowska Mj'01 AIRA
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
  • 1x 4/L/KONKURS nr 4 - kl. L, wys. 100 cm, dwufazowy/ Art. 274.5.3
1 ACCEPTED 2021-05-03 20:30:45
2021-04-22 19:13:59
Karolina Wierzbicka BRASIL
  • 1x 2/80 cm/KONKURS nr 2 - kl. LL, wys. 80 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x 3/LL/KONKURS nr 3 - kl. LL, wys. 90 cm, zwykły /Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Akszak-Okińczyc Patrycja BPK - MAZ
S
O009702
2. Ambroziak Nina Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2007 (JM.)
O053978
3. Bąk Sebastian St. R&S STABLES
S
O003232
4. Beczak Katarzyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2009 (JM.)
O050799
5. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
6. Bisaga Ines Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (J.)
O039145
7. Bukała Magdalena BPK
2001 (MJ.)
O035746
8. Chmielewska Karolina BPK - MAZ
2011 (Mł.)
O061830
9. Czyzewicz M'08 Michalina brak
2008 (JM.)
O063151
10. Dembicka Vel Wisniewska Maria bpk
2008 (JM.)
O063995
11. Dryńska Karolina Stowarzyszenie R&S Stables
S
O043273
12. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
S
O008864
13. Fabicka Kamila BPK
2009 (JM.)
O063783
14. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
15. Górecka Natalia INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2003 (J.)
O040147
16. Gromadowska Maja INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2005 (J.)
O035878
17. Haskins Emma Klub Jezdziecki Aldragho
2007 (JM.)
O057371
18. Hernik-Jasik Karolina Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
S
O036891
19. Hotkowska Wiktoria SKJ Potega Piekary
2003 (J.)
O052496
20. Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
2000 (MJ.)
O018498
21. Kajak Dawid Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
S
O028288
22. Kaleta Zuza KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O055846
23. Kawczynska Julia skj becker sport
2003 (J.)
O058143
24. Kazana Lena brak
2008 (JM.)
O063180
25. Klimowicz Mj'01 Kaja Klub Jeździecki Bałałajka
2001 (MJ.)
O033941
26. Koroluk Agata Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2006 (JM.)
O043576
27. Kowalczyk Hubert KJ Chrobry Warszawa
2009 (JM.)
O048645
28. Kowalski Julia bpk
2004 (J.)
O047080
29. Kowlczyk Wiktoria Bez Przynaleznosci Klubowej
2008 (JM.)
O061232
30. Kozłowska Mj'01 Kinga Bałałajka
2001 (MJ.)
O039312
31. Kulczycka Zofia Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O051178
32. Kulesza Monika KJ Humorek
2012 (Mł.)
O063686
33. Kułakowska Agnieszka SKJ Beckersport
S
O005238
34. Lisowska Karolina St. R&S Stables
2005 (J.)
O055829
35. Lupinska Kornelia brak
2004 (J.)
O041720
36. Małys Gabriela KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2006 (JM.)
O041899
37. Marcinczak Antonina Sportowy Klub Jezdziecki Beckersport
2011 (Mł.)
O059714
38. Mathieu Aleksandra NIEZSZESZONY
S
O063999
39. Matławski Piotr Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
S
O004153
40. Melich Oliwia SKJ Beckersport
2008 (JM.)
O051059
41. Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O058183
42. Moczkowska Mia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058184
43. Nachyna Nikola KJ Aldragho
2008 (JM.)
O059529
44. Niziałek Dominika Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O062834
45. Pasternak Anastazja SKJ Beckersport
2009 (JM.)
O056475
46. Pekaniec Maciej KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O001374
47. Petryk-Niedbalska Dorota KJ Podkowa Leśna
S
O063829
LZRWZJ/3223/21 A(w) B(w)
48. Pracel Marianna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2005 (J.)
O048998
49. Przybysz Patrycja Skj Becker Sport
2006 (JM.)
O060507
50. Ptaszyński Jaroslaw BPK
2019 (Mł.)
O038278
51. Sadowska Wiktoria Klub Sportów Konnych Stare Babice
2006 (JM.)
O053359
52. Sakrajda Maria KS Happy Horse
2005 (J.)
O049445
53. Sawicka Lena Klub Jeździecki Humorek
2008 (JM.)
O046346
54. Sempioł Olga Stadnina Hubertus Sp. z o. o. Skaryszew
S
O045731
55. Sieczka Weronika ............
2010 (Mł.)
O064010
56. Sienko Krzysztof SSKJ GROBICE
2010 (Mł.)
O057839
57. Sierakowska Kalina SKJ Pony Power Nowy Janków
2011 (Mł.)
O060237
58. Śledziewska Aleksandra SKJ BeckerSport
2008 (JM.)
O057801
59. Smuk J'04 Julia SKJ Beckersport
2004 (J.)
O043875
60. Stasok Andrii KJ Chrobry Warszawa
S
O059110
61. Stępniak Olga BPK
2020 (Mł.)
O021120
62. Strzelczyk Zuzanna Kj Skarb Kozienice
2004 (J.)
O049277
63. Sumińska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O026068
64. Szewczyk Marek SKJ Legia-Kozielska Warszawa
S
O001473
65. Weigel Matylda KJ Chrobry Warszawa
S
O053189
66. Wierzbicka Karolina KJ Bałałajka
S
O021695
67. Wilczewski Nataniel SKJ Becersport
2012 (Mł.)
Brak
68. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
69. Wilińska Martyna INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2004 (J.)
O044958
70. Wloczkowska Lena bok
2010 (Mł.)
brak
71. Wlodarczyk J'03 Zuzanna Klub Jezdziecki J.J. Darboven
2003 (J.)
O061692
72. Wolczynska Julia Kj Humorek
2009 (JM.)
O062981
73. Wołąs Ada BPK (MAZ)
S
O007542
74. Woznica Maria Klub Jezdziecki Dworek
2011 (Mł.)
O063582
75. Zach Aleksandra Bez Przynaleznosci Klubowej
2003 (J.)
O064000
76. Zawadzka Katarzyna JKS BeckerSport
2010 (Mł.)
O059420
77. Zubczyńska Amelia KJ Humorek
2006 (JM.)
O044214
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

100

ACTIVITY TRAK POL 2015 klacz ciemnogniada/164 F: RAKOCZY
M: ALLINA
K031763 6160030100872
2.

7

AIRA SP POL 2012 klacz gniada/169 F: Aldir
M: Gretą
K031314 616009540000212
3.

87

AMBER HAN GER 2017 klacz gniada/165 F: Action Blue
M: Arcita
K031089 DE 431310735616
4.

41

AURA N SP POL 2011 klacz gniada/175 F: Turbut Alino
M: Andaluzja
K027598 616009660569211
5.

84

AWERS SP POL 2015 wałach siwa/165 F: Tjungske / Carthago Z
M: Alada / Vandamme
K030911 POL 616009610053415
6.

72

BENJAMIN PP Deutsches Reitpony POL 2014 walach kasztanowata/kuc:140 F: Baccarat
M: Niina PP
K028550 DE434340271414
7.

88

BEREK WIELKOPOLSKA POL 2008 walach kasztanowata/167 F: Liberatto P
M: Breda
brak 616007610289508
8.

44

BLEK FORT GRO-S HANOWERSKA BLR 2013 walach skarogniada/165 F: Bodryj
M: Erotyka
K029603 616999661417413
9.

1

BRASIL SP POL 2005 klacz gniada/170 F: Clayton
M: Buchara
K016172 POL009530088205
10.

10

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
K022472 DE441411499709
11.

4

CALIFORNIA SP POL 2014 klacz gniada/163 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Caldera (Deu) / Calico
K027115 616009510135314
12.

47

CALIPSO HAN POL 2012 klacz gniada/172 F: Contendros / Contendro I
M: Bianka / Cajero
K021841 DE431314036612
13.

104

CARAT GOLD SP POL 2016 ogier kara/170 F: Kannan / Voltaire
M: Conca / Con Air
K029305 A0015176S
14.

63

CASCADESSA HOL POL 2017 klacz kasztanowata/165 F: Cascadello I
M: M-Alessa B
K030460 DE421000090817
15.

80

CASTELLA 71 DSP GER 2009 klacz siwa/168 F: COLORIT
M: GRAFIN/GRAF ANHALT E
K018404 DE456370032709
16.

101

CHACCALL OLD GER 2015 Wałach gniada/165 F: Casallco / Casall
M: Chaccizia / Chacco Blue
K027789 DE 418185006015
17.

50

CHARLIE CESARSKY HANOWERSKA POL 2009 wałach gniada/165 F: -
M: -
Bram -
18.

76

CHOCOLATTI REINISCHES POL 2013 Wałach siwa/167 F: Cadmo
M: Chokettie
K028479 DE443430709513 DE443430709513
19.

92

COBUS B Z ZANGERSHEIDE POL 2010 walach ciemnogniada/mk:mk:mk:m F: Canturano
M: L Zelusie 30
brak 056015Z55734910
20.

23

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
K017757 DE433331821407
21.

108

CONCERTO R.Z F:
M:
22.

62

CORDULA GRUN W HOL. GER 2015 klacz gniada/. F: Cascadello II
M: Karmina
K028749 DE421000518415
23.

8

CORSKEAGH BOY CONNEMARA POL 2014 wałach skarogniada/148 F: Rosscon Castle King
M: Wild Thing
K030646 3720041000159003
24.

90

CORTAZAR SP POL 2013 wałach kasztanowata/169 F: Quality Time
M: Contessa
K022581 616009510253313
25.

64

CORTNEY SP POL 2016 klacz gniada/169 F: Cornet Obolensky
M: po Cordobes I
616009640032916ł A0007310S
26.

14

COUPE DE BLUE OLDENBURSKA POL 2015 klacz siwa/160 F: Coupie
M: Chacca
K031621 DE 418181054915
27.

105

CUDUŚ KUC POL 2011 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: Nando / Nightstar
M: Chanel / Cyma
K022425 616013640076211
28.

13

CZEKAN SP POL 2011 Wałach gniada/174 F: Posejdon
M: Czantoria
K025138
29.

3

DAAB STEP SP POL 2013 wałach ciemnogniada/172 F: Kilian 38/Boreas
M: Dosia/Marino
K023539 O
30.

73

DECOLA TS POL 2011 Klacz kara/160 F: Aktyw /
M: Deborah /
K026349 616999661188611
31.

54

DENDY KWPN POL 2008 wałach kasztanowata/170 F: Wallenberg / Stakkato
M: Zinca / Silverstar
K022196 528003000802888
32.

2

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Dosia / Marino
K015479 616009600371009
33.

65

DIABLO SP POL 2007 Wałach kara/165 F: Ancymon
M: Dolina
Brak Brak
34.

66

DIL CASSO . POL 2015 Wałach siwa/. F: .
M: .
K029488 .
35.

17

DŻARNA SP POL 2002 klacz gniada/kuc:149 F: Nn
M: Nn
K018849 POL999540127802
36.

57

ELVIS KUC POL 1999 walach izabelowata/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K016840 616999660449899
37.

19

ERTON DES BARRIERES BELGIA POL 2010 wałach gniada/180 F: Canturo
M: Isatis du Dorlon
K030616 056007000E48335
38.

22

EVO KM POL 2012 walach gniada/kuc:156 F: Strayer's Samson
M: Euforia
K022467 616013670113712
39.

58

FERRERO WLKP POL 2008 Wałach gniada/- F: Izaurus
M: Ferara / Contender Son
K016048
40.

9

FLYING DREAM DRP GER 2008 walach gniada/kuc:kuc:ku F: For Kids Only
M: N
K030613 DE020000018106
41.

48

GALAXY TYP SZLACHETNY POL 2008 wałach gniada/mk:150 F: Nn
M: Nn
Brak 000
42.

28

GALOP Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach kasztanowata/164 F: Libretto / Milione
M: Gama / Leandro
K025104 616009630200109
43.

46

GANDO V SP POL 2015 wałach gniada/169 F: Quintender / Quinar
M: Gota V / Solaris
K031168 616009660745015
44.

25

GRETA VON CRUISING ISH IRL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Cruising Arish / Sea Crest
M: Goldicova / Touchdown
K029976 372414006047490
45.

106

GRYKA SP POL 2004 klacz gniada/170 F: Akcent
M: Grana
K020637 POL009630254004
46.

78

H-DOBRA DF SZLACHETNA POL 2007 klacz siwa/mk:156 F: Dobry
M: Hrabianka
K025012 616999530324007
47.

79

HAPPY DAY SZLACHETY POL 2016 wałach siwa/kuc:167 F: Idse
M: H -Dobra
K031776 616999660686816
48.

67

HAPPY ROCKET WLKP POL 2016 ogier siwa/164 F: Castle Rock hol./ Clearway
M: Hrabina wlkp/ Vandamme KWPN
K029649 616007610167516
49.

102

HARRY WLKP POL 2003 ogier ciemnogniada/170 F: Noel / Eszelon II
M: Hańcza / Kaszmir
K008253 POL007510020703 103ZM57
50.

34

HELABA D’INSEGOTTE Belgische Rijpony BEL 2003 klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Orchid’s Dream II
M: Zorka
K030254 BELP218254BWP
51.

55

HENIEK TYP KUC POL 2003 Walach srokata/kuc:107 F: Nn
M: NN
K027358 616999661115803
52.

81

HERMES MALOPOLSKA POL 2006 walach gniada/167 F: Hedar
M: Farcia
K020062 006 58 05406 06
53.

27

HEROS WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach ciemnogniada/168 F: Epos
M: Harfa
K031647 616 007 59 01647 12
54.

26

HIAWATHA KWPN NED 2012 Wałach gniada/165 F: Crespo VDL
M: Doutzenminka
K024552 .
55.

107

HILDA MLP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Dzingis
M: Henna
K022849
56.

103

HOPPER KWPN Ned 2012 ogier gniada/170 F: Carrera KWPN
M: Assivona KWPN/ Numero Uno KWPN
K021845 528003201206972
57.

74

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 klacz srokata/kuc:kuc:ku F: Santana Danny's Boy
M: Inka
K020879 POL013680030208
58.

61

JAGON SP POL 2005 wałach gniada/176 F: Emetyt
M: Jagonda
K014811 -
59.

59

JOS KUC POL 2002 Wałach kara/kuc:kuc:13 F: Kanclerz
M: Marjons Jannine
K007091 616013670037502
60.

40

JOY MK SP POL 2012 walach gniada/175 F: Landos II
M: Juta
K031047 6160096002237
61.

39

JUNGLE GEORGE Pelna Krew Angielska POL 2014 walach gniada/170 F: Kheleyf
M: Amouage-royale
K031079 8260GB45212109t
62.

35

KANTJE`S ELTON NEW FOREST PONY NED 2009 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: ORCHID`S ROMARIO II/ / BRANDY XIII
M: KANTJE`S ROWENA
K026540 528018020091420
63.

93

KORDIAN WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach skarogniada/172 F: Diarado
M: Kasandra
K031643 616007520034516
64.

69

LACHILL Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach kasztanowata/172 F: Lasko
M: Turbud Quirinus
K030951 056015Z55847417
65.

97

LACROSSE HOL POL 2006 Wałach gniada/173 F: Contender / Calypso II
M: La Belle I / Acord II
K010783 DE421000091806
66.

24

LITANOS-STAR HAN. POL 2003 Walach gniada/165 F: Litas-Star
M: Andoga MDM / Athletico
K009336 DE 316724304
67.

89

LOCO GR. D LUSITANO ESP 2009 wałach izabelowata/kuc:kuc:14 F: NN
M: NN
K025819 UELN72491000001
68.

42

LOGGIA WLKP POL 2008 klacz ciemnogniada/172 F: Tandem / Niferak
M: Logika / Denver
K023817 POL007661123808
69.

71

LOLITA BH WLKP POL 2006 Klacz gniada/156 F: Emetyt / Kwartet
M: La Rochelle BH / Arianin
K017944 POL007660980406
70.

52

LONGLIFE HOL. KUC WAL. POL 2011 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: Leandros Sirik / Flora's Hof Magic
M: Blakt's Ashly / Oakley Bubbling Bobbety
K028152 528017201101099
71.

37

LOTUS-P Polski Kon Szlachetny POL 2013 wałach kara/174 F: Stiloios
M: Lara
K029015 6160095500421
72.

70

LOVE BH SP POL 2017 wałach gniada/168 F: Quevve Prestige
M: La rochelle BH
K031759 616009661133017
73.

11

LUPIDELLA EBONY LADY KUC WALIJSKI POL 2011 klacz skarogniada/kuc:132 F: Turinina's Gismore
M: Firwood's Ella
K027160 616013590109311
74.

18

MADAGASKAR M. FIORDZKA POL 2010 wałach bułana/kuc:kuc:14 F: Modrak
M: Malina
Brak 616 013 64 00091 10
75.

75

MENTOS KUC POL 2008 walach gniada/kuc:kuc:ku F: Novator/ Pepton
M: Modena II/ Wersal
K021624 616013660745308
76.

56

MILO SP POL 2005 wałach gniada/mk:mk:mk:m F: Rabiatos Z
M: Madame / Ignam
K022077 POL007600198305
77.

60

MISTER KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
K023513 616999640069913
78.

77

MOCART WLKP POL 2008 wałach srokata/169 F: Pengo
M: Mozaika
K030813 616007610276508
79.

68

MY QUEST SP POL 2012 Ogier kasztanowata/168 F: Conquest Boy / Contendro
M: My Little Problem / Puissance
K023473 616009590177712
80.

30

N-CONNIE OF HERITAGE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 klacz siwa/. F: Caspar 232
M: Azalea
K025202 056002W00306165
81.

5

NOLLY DOLLY K SP POL 2016 klacz siwa/167 F: FELINI
M: NUTELLA
K029269 616009680020016
82.

49

PERSJA TRAKEŃSKA POL 2015 klacz gniada/162 F: -
M: -
Brak -
83.

96

PIK POK KUC POL 2011 walach srokata/kuc:115 F: Pamax
M: Mejsi
Brak Xxx
84.

43

PLAMKA NN POL 2003 klacz jasnokasztanowata/kuc:140 F: Nn
M: Nn
K031347 999640029403
85.

6

POSEJDON KUC WALIJSKI POL 2006 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Anero
M: Penelopa
K024691 POL 013540129406
86.

33

PRADA HUCULSKA POL 2013 klacz gniada/kuc:143 F: Wermut
M: Pawana
K029556 616012630166713
87.

91

PRESTIGE D'AVANCON WELSH PONY POL 2003 wałach izabelowata/kuc:130 F: Imperatore du Logis
M: Flamina D'Avancon
K029081 03100744A
88.

32

PROMETHEUS SP POL 2005 wałach skarogniada/170 F: NN
M: NN
K015104 K015104
89.

51

QUINTERO Niemiecki Koń Sportowy POL 2007 gelding chestnut/174 F: Quaterman / Quando - Quando
M: Saamira / Saami
K011667 DE456570297907
90.

12

RAMZES KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030369 6169995921000613
91.

38

RONALDO MK SP POL 2015 gelding grey/162 F: Bolero de Ravel / Bachus Z
M: Riposta / Spartakus
K029934 616 009 60 02486 15
92.

99

RONDO'S BLANCA KUC WALIJSKI POL 2010 klacz siwa/kuc:129 F: Cadlanvalley Goldstar
M: Halderthof Bessie
brak 528017201000092
93.

94

SANT QUVE K SP POL 2016 gelding bay/170 F: Quvee Prestige
M: Santa Cruz
none 616009580222816
94.

98

SAPHIRA FULNAHO'S KUC WALIJSKI POL 2014 klacz gniada/kuc:130 F: Ell-Willow Michael
M: Fulnaho's Sophie
brak 616013540096514
95.

53

SHAKKATO PB Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Stakkato / Spartan
M: Charity / Nonstop
K031754 056015Z55592616
96.

86

SZOGUN KUĆ WALIJSKI POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Szaman
M: Niagara
K023006 616013610070010
97.

83

TAJFUN NN POL 2013 walach gniada/mk:153 F: NN
M: NN
K029213 616999610205213
98.

85

TWIGGY EWITA KUC POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:135 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
K027048 POL013670165307
99.

31

TYMIANEK WLKP POL 2008 wałach ciemnogniada/168 F: Rumianek
M: Tajga
K018990 POL 007660677608
100.

16

WEBISTA OO POL 2015 klacz siwa/mk:152 F: Perseusz
M: Webera
K031648 616POL15010968A
101.

36

WEDOG PRIDE N JOY KUC WALIJSKI POL 2012 klacz izabelowata/kuc:kuc:ku F: Tireinon Star Rocker
M: 135157 Holly
K025821 ULEN82604602068
102.

95

WICHER SP POL 2017 wałach skarogniada/172 F: Karbit
M: Wenus
Brak 616009520060417
103.

45

WOLF'S MORITZ V DRP POL 2007 walach siwa/kuc:140 F: Corado
M: Mona
K018713 DE 434340050807
104.

29

ZAPP-ZARAPP SP POL 2010 wałach gniada/163 F: Domel / Lagrain
M: Zadra / Talent
K026608 616009540099010
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Akszak-Okińczyc Patrycja
BPK - MAZ
AWERS (84)
2021-05-08
7
2021-05-08
15
2021-05-09
2021-05-09
4
2021-05-09
15
Ambroziak Nina
Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
DŻARNA (17)
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-09
9
2021-05-09
Bąk Sebastian
St. R&S STABLES
CORTNEY (64)
2021-05-08
16
2021-05-08
2021-05-09
9
2021-05-09
8
Beczak Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
MISTER (60)
2021-05-08
10
2021-05-08
8
2021-05-09
2021-05-09
2021-05-09
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
CHACCALL (101)
2021-05-09
5
2021-05-09
3
Bisaga Ines
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-05-08
7
2021-05-08
8
2021-05-09
3
2021-05-09
3
Bukała Magdalena
BPK
MILO (56)
2021-05-08
2
2021-05-08
1
2021-05-09
17
2021-05-09
13
Chmielewska Karolina
BPK - MAZ
RAMZES (12)
2021-05-08
1
2021-05-08
10
Czyzewicz M'08 Michalina
brak
JOY MK (40)
2021-05-08
14
2021-05-08
2021-05-09
7
2021-05-09
Dembicka Vel Wisniewska Maria
bpk
2021-05-09
1
2021-05-09
1
Dryńska Karolina
Stowarzyszenie R&S Stables
JAGON (61)
2021-05-08
12
2021-05-08
5
2021-05-09
9
2021-05-09
4
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2021-05-08
4
2021-05-08
2
2021-05-09
4
2021-05-09
Fabicka Kamila
BPK
2021-05-09
1
2021-05-09
1
Friedman Maja Bella
St. R&S STABLES
2021-05-08
9
2021-05-08
2021-05-09
9
2021-05-09
5
2021-05-08
18
2021-05-08
2021-05-09
15
2021-05-09
Górecka Natalia
INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2021-05-08
19
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-09
2021-05-09
Gromadowska Maja
INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
GALOP (28)
2021-05-08
5
2021-05-08
2021-05-09
16
2021-05-09
11
Haskins Emma
Klub Jezdziecki Aldragho
TAJFUN (83)
2021-05-09
1
2021-05-09
16
Hernik-Jasik Karolina
Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
WEBISTA (16)
2021-05-08
5
2021-05-08
Hotkowska Wiktoria
SKJ Potega Piekary
2021-05-08
2021-05-08
11
2021-05-09
18
2021-05-09
1
Huber Wiktoria
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2021-05-08
14
2021-05-08
2
2021-05-09
1
2021-05-09
1
Kajak Dawid
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
GRYKA (106)
2021-05-08
6
2021-05-08
Kaleta Zuza
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-05-08
1
2021-05-08
1
2021-05-09
2021-05-09
1
Kawczynska Julia
skj becker sport
2021-05-08
9
2021-05-08
2
2021-05-09
18
2021-05-09
10
Kazana Lena
brak
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-09
2021-05-09
Klimowicz Mj'01 Kaja
Klub Jeździecki Bałałajka
HEROS (27)
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-08
Koroluk Agata
Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2021-05-08
20
2021-05-08
3
2021-05-09
2
2021-05-09
1
Kowalczyk Hubert
KJ Chrobry Warszawa
HARRY (102)
2021-05-08
10
CUDUŚ (105)
2021-05-08
Kowalski Julia
bpk
2021-05-09
2021-05-09
1
Kowlczyk Wiktoria
Bez Przynaleznosci Klubowej
EVO (22)
2021-05-08
1
2021-05-08
6
2021-05-09
1
2021-05-09
4
Kozłowska Mj'01 Kinga
Bałałajka
AIRA (7)
2021-05-08
14
2021-05-08
18
Kulczycka Zofia
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-05-08
8
2021-05-08
2021-05-08
5
2021-05-09
4
2021-05-09
8
Kulesza Monika
KJ Humorek
2021-05-09
8
2021-05-09
14
Kułakowska Agnieszka
SKJ Beckersport
2021-05-08
21
2021-05-08
2021-05-09
6
2021-05-09
4
Lisowska Karolina
St. R&S Stables
DIABLO (65)
2021-05-08
2021-05-08
17
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-08
21
2021-05-08
Lupinska Kornelia
brak
AURA N (41)
2021-05-08
9
2021-05-08
2021-05-08
13
2021-05-09
22
2021-05-09
2
Małys Gabriela
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-05-08
1
2021-05-08
3
2021-05-09
3
2021-05-09
2
Marcinczak Antonina
Sportowy Klub Jezdziecki Beckersport
PRADA (33)
2021-05-09
4
2021-05-09
1
Mathieu Aleksandra
NIEZSZESZONY
ACTIVITY (100)
2021-05-09
6
2021-05-09
10
Matławski Piotr
Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2021-05-08
22
2021-05-08
9
2021-05-09
12
2021-05-09
2
2021-05-08
3
2021-05-08
1
2021-05-09
1
2021-05-09
1
2021-05-08
4
2021-05-08
2021-05-09
20
2021-05-09
LOVE BH (70)
2021-05-08
11
2021-05-08
2021-05-09
8
2021-05-09
5
Melich Oliwia
SKJ Beckersport
2021-05-08
8
2021-05-08
10
2021-05-09
2021-05-09
12
2021-05-08
9
2021-05-08
6
2021-05-09
1
2021-05-09
11
Moczkowska Carla
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-05-08
1
2021-05-08
2021-05-09
14
2021-05-09
1
Moczkowska Mia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MENTOS (75)
2021-05-08
1
2021-05-08
2021-05-09
1
2021-05-09
1
Nachyna Nikola
KJ Aldragho
2021-05-09
2021-05-09
Niziałek Dominika
Bez Przynależności Klubowej
MOCART (77)
2021-05-08
7
2021-05-08
4
2021-05-09
2
2021-05-09
14
Pasternak Anastazja
SKJ Beckersport
SZOGUN (86)
2021-05-08
16
2021-05-09
2021-05-08
2021-05-09
Pekaniec Maciej
KJ Akademia Kucania Dawidy
GANDO V (46)
2021-05-08
3
2021-05-08
6
2021-05-09
11
2021-05-09
10
CALIPSO (47)
2021-05-08
1
2021-05-08
3
2021-05-09
3
2021-05-09
5
Petryk-Niedbalska Dorota
KJ Podkowa Leśna
KORDIAN (93)
2021-05-08
2021-05-08
13
2021-05-08
20
2021-05-09
7
Pracel Marianna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
DENDY (54)
2021-05-08
14
2021-05-08
13
Przybysz Patrycja
Skj Becker Sport
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-09
2021-05-09
Ptaszyński Jaroslaw
BPK
CZEKAN (13)
2021-05-08
7
2021-05-08
Sadowska Wiktoria
Klub Sportów Konnych Stare Babice
FERRERO (58)
2021-05-08
12
2021-05-08
2021-05-09
5
2021-05-09
13
Sakrajda Maria
KS Happy Horse
DECOLA (73)
2021-05-09
2021-05-09
4
Sawicka Lena
Klub Jeździecki Humorek
2021-05-09
21
2021-05-09
7
Sempioł Olga
Stadnina Hubertus Sp. z o. o. Skaryszew
LOGGIA (42)
2021-05-08
4
2021-05-08
15
Sieczka Weronika
............
HILDA (107)
2021-05-09
3
2021-05-09
Sienko Krzysztof
SSKJ GROBICE
ELVIS (57)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
2021-05-09
Sierakowska Kalina
SKJ Pony Power Nowy Janków
RAMZES (12)
2021-05-09
16
2021-05-09
1
2021-05-08
3
2021-05-08
1
2021-05-09
3
2021-05-09
1
Śledziewska Aleksandra
SKJ BeckerSport
2021-05-08
2
2021-05-09
2
2021-05-09
10
2021-05-08
17
Smuk J'04 Julia
SKJ Beckersport
2021-05-08
11
2021-05-08
11
2021-05-09
6
2021-05-09
5
Stasok Andrii
KJ Chrobry Warszawa
2021-05-08
4
Stępniak Olga
BPK
2021-05-09
11
2021-05-09
16
Strzelczyk Zuzanna
Kj Skarb Kozienice
LOTUS-P (37)
2021-05-08
10
2021-05-08
2
Sumińska Ewa
KJ Młyńska Struga
2021-05-08
2021-05-09
2
2021-05-09
19
Szewczyk Marek
SKJ Legia-Kozielska Warszawa
2021-05-08
5
2021-05-08
2021-05-08
19
2021-05-08
2021-05-09
2021-05-09
12
Weigel Matylda
KJ Chrobry Warszawa
HOPPER (103)
2021-05-08
11
Wierzbicka Karolina
KJ Bałałajka
BRASIL (1)
2021-05-08
13
2021-05-08
22
Wilczewski Robert
SKJ Beckersport Raszyn
AMBER (87)
2021-05-08
12
2021-05-08
12
2021-05-09
8
2021-05-09
14
2021-05-08
1
2021-05-08
2
2021-05-09
2
2021-05-09
2
Wilińska Martyna
INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2021-05-08
1
2021-05-08
3
2021-05-09
18
2021-05-09
6
Wloczkowska Lena
bok
2021-05-09
2021-05-09
2
Wlodarczyk J'03 Zuzanna
Klub Jezdziecki J.J. Darboven
BEREK (88)
2021-05-08
15
2021-05-08
2021-05-09
2021-05-09
Wolczynska Julia
Kj Humorek
PLAMKA (43)
2021-05-09
1
2021-05-09
1
Wołąs Ada
BPK (MAZ)
2021-05-08
16
2021-05-08
2021-05-09
13
2021-05-09
Woznica Maria
Klub Jezdziecki Dworek
HENIEK (55)
2021-05-09
1
2021-05-09
7
Zach Aleksandra
Bez Przynaleznosci Klubowej
HERMES (81)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
2021-05-09
1
2021-05-09
1
Zawadzka Katarzyna
JKS BeckerSport
2021-05-08
2
2021-05-08
1
2021-05-09
1
2021-05-09
1
Zubczyńska Amelia
KJ Humorek
2021-05-09
7
2021-05-09

Number of Riders: 77

Number of Horses: 104

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl