Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO + HZR w ujeżdżeniu
Poczernin, 22-24 listopada 2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
96 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 15:12:26
2019-11-18 23:27:59
Anna Sobala SIRENDOS
  • 2x 2 ZR/P-1 ZR/2 ZR Program P-1
  • 2x 11 ZR/P-2 ZR/11 ZR Program P-2
95 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 20:12:32
2019-11-18 20:08:46
Justyna Milej AZZARO
  • 1x 6 ZO/CC-2 ZO/6 ZO Program CC-2
  • 1x 15 ZO/CC-3 ZO/15 ZO Program CC-3
94 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 18:11:53
2019-11-18 18:01:28
Marta Dziak-Gierlicz EMILIUSZ
  • 1x 1 ZR/L-1 ZR/1 ZR Program L-1
  • 1x 2 ZR/P-1 ZR/2 ZR Program P-1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 15:00:51
2019-11-18 16:55:10
Magdalena Szablewska GOLDERINE
  • 1x 21 ZR/D-3 ZR/21 ZR Program D-3
92 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-11-18 16:49:35
2019-11-18 16:45:53
Agata Dylewska SALADYN
  • 1x 10 ZR/L-2 ZR/10 ZR Program L-2
  • 1x 19 ZR/L-3 ZR/19 ZR Program L-3
91 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 13:03:56
2019-11-18 13:02:22
Marysia Kotfasińska HAKUMBA
  • 2x 10 ZR/L-2 ZR/10 ZR Program L-2
90 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:26:35
2019-11-18 11:26:12
Weronika Bobotek SKADI
  • 1x 10 ZR/L-2 ZR/10 ZR Program L-2
  • 1x 11 ZR/P-2 ZR/11 ZR Program P-2
89 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 15:01:26
2019-11-18 00:57:38
Marta Matysik INNER
  • 1x 13 ZR/N-5 ZR/13 ZR Program N-5
88 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 21:25:54
2019-11-17 20:56:33
Sylwia Gołębiewska INDUSEK
  • 1x 10 ZR/L-2 ZR/10 ZR Program L-2
  • 1x 11 ZR/P-2 ZR/11 ZR Program P-2
87 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 21:26:05
2019-11-17 20:31:43
Kornelia Redek CLEVER BOY
  • 1x 3 ZR/D-1 ZR/3 ZR Program D-1
  • 1x 4 ZR/N-4 ZR/4 ZR Program N-4
86 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 18:53:20
2019-11-17 18:39:08
Maria Ulążka NEPTUN
  • 1x 1 ZR/L-1 ZR/1 ZR Program L-1
  • 1x 3 ZR/D-1 ZR/3 ZR Program D-1
  • 1x 10 ZR/L-2 ZR/10 ZR Program L-2
85 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 11:04:49
2019-11-17 11:04:23
Anna Wolna BRETTON PRINCE
  • 1x 15 ZR/CC-3 ZR/15 ZR Program CC-3
84 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-11-17 11:04:38
2019-11-17 11:04:17
Weronika Lewandowska HOJVEJS CASMIR
  • 1x 13 ZO/N-2 ZO RJ KUCE/13 ZO Program N-2 Runda Juniorska KUCE
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 17:57:18
2019-11-16 08:47:19
Anna Stępińska TERGAMO
  • 2x 1 ZR/L-1 ZR/1 ZR Program L-1
  • 2x 10 ZR/L-2 ZR/10 ZR Program L-2
81 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 09:28:04
2019-11-15 21:30:25
Kornelija Zubrytė POKERFACE WE
  • 1x 5 ZO/C-2 ZO RJ/5 ZO Program C-2 Runda Juniorska
  • 1x 14 ZO/C-3 ZO RJ/14 ZR Program C-3 Runda Juniorska
80 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 15:09:43
2019-11-15 15:07:15
Julia Vetter VALDEZ DEL NEGRO
  • 2x 11 ZR KUCE/P-4 ZR KUCE/11 ZR Program P-4 KUCE 20x40
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 06:34:24
2019-11-14 21:07:28
Maja Gromadowska LORD BIJOU
  • 1x 2 ZR/P-1 ZR/2 ZR Program P-1
  • 1x 11 ZR/P-2 ZR/11 ZR Program P-2
  • 1x 20 ZR/P-4 ZR/20 ZR Program P-4
77 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 17:59:50
2019-11-14 07:26:35
Justyna Brzozowska SANTIEGO T
  • 1x 5 ZR/C-2 ZR RJ/5 ZR Program C-2 Runda Juniorska
  • 1x 14 ZR/C-3 ZR RJ/14 ZR Program C-3 Runda Juniorska
76 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 06:33:05
2019-11-14 00:19:33
Inga Bretes ITASCA
  • 1x 7 ZO/CC-4 ZO MR/7 ZO Program CC-4 Mała Runda
  • 1x 16 ZO/CC-5 ZO MR/16 ZO Program CC-5 Mała Runda
75 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 06:33:33
2019-11-14 00:17:51
Inga Bretes BUENOS AIRES
  • 1x 4 ZO/N-4 ZO/4 ZO Program N-4
  • 1x 13 ZO/N-5 ZO/13 ZR Program N-5
  • 1x 22 ZO/N-7 ZO Finał RJ KUCE/22 ZO Program N-7 Finał Rundy Juniorskiej KUCE
74 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-11-14 06:33:49
2019-11-13 21:03:37
Weronika Pastwa HORUS
  • 2x 10 ZR/L-2 ZR/10 ZR Program L-2
73 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 20:14:29
2019-11-13 19:22:37
Natalija Dmuchovska FORVATER
  • 2x 5 ZR/C-2 ZR RJ/5 ZR Program C-2 Runda Juniorska
  • 1x 14 ZR/C-3 ZR RJ/14 ZR Program C-3 Runda Juniorska
  • 1x 23 ZR/C-4 ZR Finał RJ/23 ZR Program C-4 Finał Rundy Juniorskiej
  • 1x RUNDA J ZR/RUNDA J ZR/KLASYFIKACJA KOŃCOWA RUNDY JUNIORSKIEJ ZR
72 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:28:09
2019-11-13 18:42:09
Magdalena Grzywna FRYSCO FEJKIE R
  • 1x 10 ZR/L-2 ZR/10 ZR Program L-2
  • 1x 11 ZR/P-2 ZR/11 ZR Program P-2
  • 1x 19 ZR/L-3 ZR/19 ZR Program L-3
71 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 21:26:43
2019-11-13 18:41:10
Marta Żurek HALMA
  • 1x 11 ZR/P-2 ZR/11 ZR Program P-2
  • 1x 12 ZR/D-2 ZR/12 ZR Program D-2
  • 1x 21 ZR/D-3 ZR/21 ZR Program D-3
68 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 14:39:12
2019-11-12 23:54:19
Julia Kokot NIKIFOR TK
  • 2x 1 ZR/L-1 ZR/1 ZR Program L-1
  • 2x 10 ZR/L-2 ZR/10 ZR Program L-2
  • 1x 19 ZR/L-3 ZR/19 ZR Program L-3
67 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-11-13 14:38:48
2019-11-12 16:57:21
Anna Sieńko J'04 BONITA-LOXLEY
  • 1x 4 ZR/N-4 ZR/4 ZR Program N-4
  • 1x 13 ZR/N-5 ZR/13 ZR Program N-5
66 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 14:38:18
2019-11-12 10:43:04
Anna-Maria Wojtkowska PASCAL
  • 1x 15 ZO/CC-3 ZO/15 ZO Program CC-3
65 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 14:38:08
2019-11-11 18:52:46
Katarzyna Wojtyniak LATHANDER N
  • 1x 5 ZR/C-2 ZR RJ/5 ZR Program C-2 Runda Juniorska
  • 1x 14 ZR/C-3 ZR RJ/14 ZR Program C-3 Runda Juniorska
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 14:37:55
2019-11-11 14:14:27
Rinel Libman MAYAMI
  • 1x 2 ZR KUCE/P-3 ZR KUCE/2 ZR Program P-3 KUCE 20x40
  • 1x 3 ZR/D-1 ZR/3 ZR Program D-1
  • 1x 11 ZR KUCE/P-4 ZR KUCE/11 ZR Program P-4 KUCE 20x40
  • 1x 12 ZR/D-2 ZR/12 ZR Program D-2
  • 1x 20 ZR KUCE/P-6 ZR KUCE/20 ZR Program P-6 KUCE 20x40
  • 1x 21 ZR/D-3 ZR/21 ZR Program D-3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 08:37:45
2019-11-08 22:25:49
Marta Rzemykowska VINEYARD
  • 1x 5 ZR/C-2 ZR RJ/5 ZR Program C-2 Runda Juniorska
  • 1x 14 ZR/C-3 ZR RJ/14 ZR Program C-3 Runda Juniorska
  • 1x 23 ZR/C-4 ZR Finał RJ/23 ZR Program C-4 Finał Rundy Juniorskiej
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 08:37:57
2019-11-08 22:25:00
Izabela Paryska UNESCO
  • 1x 3 ZR/D-1 ZR/3 ZR Program D-1
  • 1x 12 ZR/D-2 ZR/12 ZR Program D-2
  • 1x 21 ZR/D-3 ZR/21 ZR Program D-3
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 18:54:00
2019-11-07 15:42:42
Magdalena Żuk DON CORRIDO P
  • 1x 5 ZO/C-2 ZO RJ/5 ZO Program C-2 Runda Juniorska
  • 1x 14 ZO/C-3 ZO RJ/14 ZR Program C-3 Runda Juniorska
  • 1x 23 ZO/C-4 ZO Finał RJ/23 ZO Program C-4 Finał Rundy Juniorskiej
60 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 18:54:37
2019-11-07 14:12:25
Barbora Jakilaite HEFAISTAS
  • 1x 5 ZO/C-2 ZO RJ/5 ZO Program C-2 Runda Juniorska
  • 1x 14 ZO/C-3 ZO RJ/14 ZR Program C-3 Runda Juniorska
  • 1x 23 ZO/C-4 ZO Finał RJ/23 ZO Program C-4 Finał Rundy Juniorskiej
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 07:34:31
2019-11-07 08:49:05
Justina Vanagaitė NABAB
  • 1x 5 ZR/C-2 ZR RJ/5 ZR Program C-2 Runda Juniorska
  • 1x 5 ZO/C-2 ZO RJ/5 ZO Program C-2 Runda Juniorska
  • 1x 14 ZR/C-3 ZR RJ/14 ZR Program C-3 Runda Juniorska
  • 1x 14 ZO/C-3 ZO RJ/14 ZR Program C-3 Runda Juniorska
  • 1x 23 ZO/C-4 ZO Finał RJ/23 ZO Program C-4 Finał Rundy Juniorskiej
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 07:34:41
2019-11-07 08:11:31
Deimantė Budnikaitė LARGO II MG
  • 1x 3 ZR/D-1 ZR/3 ZR Program D-1
  • 1x 4 ZR/N-4 ZR/4 ZR Program N-4
  • 1x 12 ZR/D-2 ZR/12 ZR Program D-2
  • 1x 13 ZR/N-5 ZR/13 ZR Program N-5
  • 1x 22 ZR/N-6 ZR/22 ZR Program N-6
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 07:34:54
2019-11-07 07:54:22
Laura Lumbytė SIR PAUL
  • 1x 3 ZR/D-1 ZR/3 ZR Program D-1
  • 1x 4 ZR/N-4 ZR/4 ZR Program N-4
  • 1x 12 ZR/D-2 ZR/12 ZR Program D-2
  • 1x 13 ZR/N-5 ZR/13 ZR Program N-5
  • 1x 22 ZR/N-6 ZR/22 ZR Program N-6
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 16:08:19
2019-11-07 07:38:50
Adrianna Drozd LANCEVILLE G
  • 1x 2 ZR/P-1 ZR/2 ZR Program P-1
  • 1x 11 ZR/P-2 ZR/11 ZR Program P-2
  • 1x 20 ZR/P-4 ZR/20 ZR Program P-4
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 06:36:33
2019-11-06 20:58:31
Sandra Sysojeva FOUND BOY
  • 2x 3 ZO/D-1 ZO/3 ZR Program D-1
  • 2x 12 ZO/D-2 ZO/12 ZO Program D-2
  • 1x 21 ZO/D-3 ZO/21 ZO Program D-3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 06:36:12
2019-11-06 20:50:04
Sandra Sysojeva JACK DANIEL'S
  • 2x 5 ZO/C-2 ZO RJ/5 ZO Program C-2 Runda Juniorska
  • 2x 14 ZO/C-3 ZO RJ/14 ZR Program C-3 Runda Juniorska
  • 1x 23 ZO/C-4 ZO Finał RJ/23 ZO Program C-4 Finał Rundy Juniorskiej
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 06:37:04
2019-11-06 20:47:29
Sandra Sysojeva FURST
  • 2x 7 ZO/CC-4 ZO MR/7 ZO Program CC-4 Mała Runda
  • 2x 16 ZO/CC-5 ZO MR/16 ZO Program CC-5 Mała Runda
  • 1x 25 ZO/CC-7 ZO Finał MR/25 ZO Program CC-7 Finał Małej Rundy
  • 1x MAŁA RUNDA/MAŁA RUNDA/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MAŁEJ RUNDY
52 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 16:07:57
2019-11-06 20:46:04
Joanna Tragarz OMEN
  • 1x 11 ZR/P-2 ZR/11 ZR Program P-2
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 16:07:25
2019-11-06 20:43:27
Kamila Kolankowska OMEN
  • 1x 11 ZR/P-2 ZR/11 ZR Program P-2
  • 1x 20 ZR/P-4 ZR/20 ZR Program P-4
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 19:55:46
2019-11-06 19:34:14
Anna Beyger SABIO
  • 1x 1 ZR/L-1 ZR/1 ZR Program L-1
  • 1x 2 ZR/P-1 ZR/2 ZR Program P-1
  • 1x 10 ZR/L-2 ZR/10 ZR Program L-2
  • 1x 11 ZR/P-2 ZR/11 ZR Program P-2
  • 1x 19 ZR/L-3 ZR/19 ZR Program L-3
  • 1x 20 ZR/P-4 ZR/20 ZR Program P-4
47 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-11-06 06:46:43
2019-11-05 22:25:47
Aleksandra Gruszka Mj'98 M-KAS-AS
  • 1x 5 ZR/C-2 ZR RJ/5 ZR Program C-2 Runda Juniorska
  • 1x 14 ZR/C-3 ZR RJ/14 ZR Program C-3 Runda Juniorska
  • 1x 23 ZR/C-4 ZR Finał RJ/23 ZR Program C-4 Finał Rundy Juniorskiej
  • 1x RUNDA J ZR/RUNDA J ZR/KLASYFIKACJA KOŃCOWA RUNDY JUNIORSKIEJ ZR
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 06:47:19
2019-11-05 22:24:36
Konrad Wożniak CORRLANDO CATANII
  • 2x 5 ZR/C-2 ZR RJ/5 ZR Program C-2 Runda Juniorska
  • 1x 14 ZR/C-3 ZR RJ/14 ZR Program C-3 Runda Juniorska
  • 1x 23 ZR/C-4 ZR Finał RJ/23 ZR Program C-4 Finał Rundy Juniorskiej
  • 1x RUNDA J ZR/RUNDA J ZR/KLASYFIKACJA KOŃCOWA RUNDY JUNIORSKIEJ ZR
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 06:48:45
2019-11-05 21:56:16
Pola Czerwińska BIRBANT
  • 1x 2 ZR KUCE/P-3 ZR KUCE/2 ZR Program P-3 KUCE 20x40
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 16:06:49
2019-11-05 21:27:59
Magdalena Pasztaleniec DEDAL
  • 1x 4 ZR/N-4 ZR/4 ZR Program N-4
  • 1x 13 ZR/N-5 ZR/13 ZR Program N-5
  • 1x 22 ZR/N-6 ZR/22 ZR Program N-6
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:19:22
2019-11-04 16:51:21
Karolina Leszko AXOR
  • 1x 5 ZO/C-2 ZO RJ/5 ZO Program C-2 Runda Juniorska
  • 1x 14 ZO/C-3 ZO RJ/14 ZR Program C-3 Runda Juniorska
  • 1x 23 ZO/C-4 ZO Finał RJ/23 ZO Program C-4 Finał Rundy Juniorskiej
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 14:54:08
2019-11-04 13:39:55
Karolina Sztylka BRAND M
  • 1x 5 ZO/C-2 ZO RJ/5 ZO Program C-2 Runda Juniorska
  • 1x 14 ZO/C-3 ZO RJ/14 ZR Program C-3 Runda Juniorska
  • 1x 23 ZO/C-4 ZO Finał RJ/23 ZO Program C-4 Finał Rundy Juniorskiej
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 14:54:26
2019-11-04 13:39:02
Karolina Sztylka BY ME
  • 1x 4 ZO/N-4 ZO/4 ZO Program N-4
  • 1x 13 ZO/N-5 ZO/13 ZR Program N-5
  • 1x 22 ZO/N-6 ZO/22 ZO Program N-6
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 22:31:03
2019-11-03 21:48:09
Dominika Jędrzejowska OSKAR
  • 1x 5 ZR/C-2 ZR RJ/5 ZR Program C-2 Runda Juniorska
  • 1x 14 ZR/C-3 ZR RJ/14 ZR Program C-3 Runda Juniorska
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 22:31:19
2019-11-03 21:47:13
Dominika Jędrzejowska RAHIM BH
  • 1x 4 ZO/N-4 ZO/4 ZO Program N-4
  • 1x 13 ZO/N-5 ZO/13 ZR Program N-5
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 22:31:52
2019-11-03 21:01:57
Karolina Janek JOEP
  • 1x 2 ZR/P-1 ZR/2 ZR Program P-1
  • 1x 3 ZR/D-1 ZR/3 ZR Program D-1
  • 1x 11 ZR/P-2 ZR/11 ZR Program P-2
  • 1x 12 ZR/D-2 ZR/12 ZR Program D-2
  • 1x 21 ZR/D-3 ZR/21 ZR Program D-3
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 22:32:09
2019-11-03 19:13:05
Sonia Górzyńska RED SUNSET SUNSATION
  • 1x 2 ZR KUCE/P-3 ZR KUCE/2 ZR Program P-3 KUCE 20x40
  • 1x 11 ZR KUCE/P-4 ZR KUCE/11 ZR Program P-4 KUCE 20x40
  • 1x 20 ZR KUCE/P-6 ZR KUCE/20 ZR Program P-6 KUCE 20x40
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 19:50:48
2019-11-02 11:18:10
Anna Grygier - Wójtowicz MAXIMUS
  • 1x 6 ZO/CC-2 ZO/6 ZO Program CC-2
  • 1x 15 ZO/CC-3 ZO/15 ZO Program CC-3
  • 1x 24 ZO/CC-6 ZO/24 ZO Program CC-6
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 19:51:08
2019-11-02 11:12:00
Aleksandra Chorąży RAMMSTEIN
  • 1x 6 ZO/CC-2 ZO/6 ZO Program CC-2
  • 1x 15 ZO/CC-3 ZO/15 ZO Program CC-3
  • 1x 24 ZO/CC-6 ZO/24 ZO Program CC-6
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 14:04:15
2019-11-02 11:03:19
Elżbieta Liberda FARUK
  • 2x 4 ZR/N-4 ZR/4 ZR Program N-4
  • 2x 13 ZR/N-5 ZR/13 ZR Program N-5
  • 1x 22 ZR/N-6 ZR/22 ZR Program N-6
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 16:06:20
2019-11-02 11:02:21
Elżbieta Liberda HAJDUK
  • 2x 1 ZR/L-1 ZR/1 ZR Program L-1
  • 2x 10 ZR/L-2 ZR/10 ZR Program L-2
  • 1x 19 ZR/L-3 ZR/19 ZR Program L-3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 14:05:06
2019-11-02 11:01:34
Elżbieta Liberda ATYLLA L
  • 2x 7 ZO/CC-4 ZO MR/7 ZO Program CC-4 Mała Runda
  • 2x 16 ZO/CC-5 ZO MR/16 ZO Program CC-5 Mała Runda
  • 1x 25 ZO/CC-7 ZO Finał MR/25 ZO Program CC-7 Finał Małej Rundy
  • 1x MAŁA RUNDA/MAŁA RUNDA/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MAŁEJ RUNDY
26 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-11-17 21:27:09
2019-11-01 21:56:34
Agnieszka Ciastoń SUNNY BOY
  • 1x 4 ZR/N-4 ZR/4 ZR Program N-4
  • 1x 13 ZR/N-5 ZR/13 ZR Program N-5
  • 1x 22 ZR/N-6 ZR/22 ZR Program N-6
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 06:14:03
2019-11-01 21:53:10
Justyna Turek-Wierzchowska KALARUS
  • 1x 7 ZO/CC-4 ZO MR/7 ZO Program CC-4 Mała Runda
  • 1x 16 ZO/CC-5 ZO MR/16 ZO Program CC-5 Mała Runda
  • 1x 25 ZO/CC-7 ZO Finał MR/25 ZO Program CC-7 Finał Małej Rundy
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 19:39:04
2019-11-01 20:23:48
Danuta Kosecka DONNA SOLE
  • 1x 1 ZR/L-1 ZR/1 ZR Program L-1
  • 1x 10 ZR/L-2 ZR/10 ZR Program L-2
  • 1x 19 ZR/L-3 ZR/19 ZR Program L-3
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 19:39:21
2019-11-01 20:23:00
Danuta Kosecka DRAGONFLY
  • 1x 4 ZO/N-4 ZO/4 ZO Program N-4
  • 1x 13 ZO/N-5 ZO/13 ZR Program N-5
  • 1x 22 ZO/N-6 ZO/22 ZO Program N-6
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:46:25
2019-11-01 10:46:19
Paulina Martynuska CARDALCO
  • 1x 6 ZO/CC-2 ZO/6 ZO Program CC-2
  • 1x 15 ZO/CC-3 ZO/15 ZO Program CC-3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 13:30:40
2019-10-31 11:34:25
Aleksandra Oczachowska WANILIA
  • 1x 2 ZR/P-1 ZR/2 ZR Program P-1
  • 1x 3 ZR/D-1 ZR/3 ZR Program D-1
  • 1x 11 ZR/P-2 ZR/11 ZR Program P-2
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 14:39:08
2019-10-31 11:33:29
Aleksandra Oczachowska K2
  • 1x 2 ZR/P-1 ZR/2 ZR Program P-1
  • 1x 4 ZR/N-4 ZR/4 ZR Program N-4
  • 1x 11 ZR/P-2 ZR/11 ZR Program P-2
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 13:30:23
2019-10-31 09:09:15
Aleksandra Sobocka CHRISTIANO I L
  • 1x 2 ZR/P-1 ZR/2 ZR Program P-1
  • 1x 11 ZR/P-2 ZR/11 ZR Program P-2
  • 1x 20 ZR/P-4 ZR/20 ZR Program P-4
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 14:37:47
2019-10-30 12:44:04
Agata Charzyńska ELIZABETH
  • 1x 1 ZR/L-1 ZR/1 ZR Program L-1
  • 1x 2 ZR/P-1 ZR/2 ZR Program P-1
  • 1x 10 ZR/L-2 ZR/10 ZR Program L-2
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 12:24:16
2019-10-30 11:31:33
Ivette Czok TICET
  • 1x 2 ZR KUCE/P-3 ZR KUCE/2 ZR Program P-3 KUCE 20x40
  • 1x 11 ZR KUCE/P-4 ZR KUCE/11 ZR Program P-4 KUCE 20x40
  • 1x 20 ZR KUCE/P-6 ZR KUCE/20 ZR Program P-6 KUCE 20x40
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 12:24:23
2019-10-30 11:30:49
Ivette Czok ELDOM
  • 1x 2 ZR KUCE/P-3 ZR KUCE/2 ZR Program P-3 KUCE 20x40
  • 1x 11 ZR KUCE/P-4 ZR KUCE/11 ZR Program P-4 KUCE 20x40
  • 1x 20 ZR KUCE/P-6 ZR KUCE/20 ZR Program P-6 KUCE 20x40
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 18:15:44
2019-10-29 17:27:35
Urszula Ślusarczyk DOLLY
  • 1x 2 ZR KUCE/P-3 ZR KUCE/2 ZR Program P-3 KUCE 20x40
  • 1x 11 ZR KUCE/P-4 ZR KUCE/11 ZR Program P-4 KUCE 20x40
  • 1x 20 ZR KUCE/P-6 ZR KUCE/20 ZR Program P-6 KUCE 20x40
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 20:37:21
2019-10-28 13:26:56
Nikola Stankiewicz EMIS
  • 1x 2 ZR/P-1 ZR/2 ZR Program P-1
  • 1x 11 ZR/P-2 ZR/11 ZR Program P-2
  • 1x 20 ZR/P-4 ZR/20 ZR Program P-4
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 19:35:35
2019-10-27 12:36:58
Aleksandra Bielska AMBROZJA "M"
  • 1x 2 ZR/P-1 ZR/2 ZR Program P-1
  • 1x 11 ZR/P-2 ZR/11 ZR Program P-2
  • 1x 20 ZR/P-4 ZR/20 ZR Program P-4
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 07:09:59
2019-10-26 12:59:14
Łucja Darska ALEGOR
  • 1x 4 ZO/N-4 ZO/4 ZO Program N-4
  • 1x 13 ZO/N-5 ZO/13 ZR Program N-5
  • 1x 22 ZO/N-6 ZO/22 ZO Program N-6
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 17:24:18
2019-10-26 10:20:34
Marcelina Wojsz I'MARA
  • 1x 4 ZO/N-4 ZO/4 ZO Program N-4
  • 1x 13 ZO/N-5 ZO/13 ZR Program N-5
  • 1x 22 ZO/N-6 ZO/22 ZO Program N-6
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 12:08:35
2019-10-25 21:23:27
Julia Moczak RUBINA 395
  • 1x 7 ZO/CC-4 ZO MR/7 ZO Program CC-4 Mała Runda
  • 1x 16 ZO/CC-5 ZO MR/16 ZO Program CC-5 Mała Runda
  • 1x 25 ZO/CC-7 ZO Finał MR/25 ZO Program CC-7 Finał Małej Rundy
  • 1x MAŁA RUNDA/MAŁA RUNDA/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MAŁEJ RUNDY
7 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 08:38:35
2019-10-25 17:50:03
Daniel Dębowski FIRE GIRL M
  • 1x 2 ZR/P-1 ZR/2 ZR Program P-1
  • 1x 11 ZR/P-2 ZR/11 ZR Program P-2
  • 1x 19 ZR/L-3 ZR/19 ZR Program L-3
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 20:44:57
2019-10-24 17:35:02
Joanna Tragarz HARLEY ZOF
  • 1x 7 ZO/CC-4 ZO MR/7 ZO Program CC-4 Mała Runda
  • 1x 16 ZO/CC-5 ZO MR/16 ZO Program CC-5 Mała Runda
  • 1x 25 ZO/CC-7 ZO Finał MR/25 ZO Program CC-7 Finał Małej Rundy
  • 1x MAŁA RUNDA/MAŁA RUNDA/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MAŁEJ RUNDY
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 08:38:54
2019-10-24 13:30:24
Natalia Leshchiy TRUE BOY
  • 2x 2 ZR/P-1 ZR/2 ZR Program P-1
  • 2x 11 ZR/P-2 ZR/11 ZR Program P-2
3 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 08:39:05
2019-10-24 13:29:45
Zuzanna Olszewska LESLEY
  • 1x 6 ZO/CC-2 ZO/6 ZO Program CC-2
  • 1x 15 ZO/CC-3 ZO/15 ZO Program CC-3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 10:44:34
2019-10-24 09:56:08
Grzegorz Cichoń DREAMER
  • 1x 8 ZO/CS-1A ZO DR/8 ZO Program CS-1A Duża Runda
  • 1x 18 ZO/CS-2 ZO DR/18 ZO Program CS-2 Duża Runda
  • 1x 27 ZO/CS-5 ZO Finał DR/27 ZO Program CS-5 Finał Dużej Rundy
  • 1x DUŻA RUNDA/DUŻA RUNDA/KLASYFIKACJA KOŃCOWA DUŻEJ RUNDY
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:29:38
2019-10-24 09:05:38
Karina Uszyńska FRANZISKUS BOY
  • 2x 1 ZR/L-1 ZR/1 ZR Program L-1
  • 2x 10 ZR/L-2 ZR/10 ZR Program L-2
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Beyger Anna SJ Zawieprzyce
S
O018476
2. Bielska Aleksandra -
S
O054316
3. Bobotek Weronika KJ Endurance Team
S
O026794
4. Bretes Inga Aromer
S
O001055
5. Brzozowska Justyna Bpk MAZ
S
O024381
6. Budnikait? Deimant? Vilniaus jojimo klubas (Vilnius ridding club)
S
none
7. Charzyńska Agata KJ Aldragho
S
O055918
8. Chorąży Aleksandra wkj lublin sj zawieprzyce
S
O007763
9. Ciastoń Agnieszka WKJ Lublin
S
O023312
10. Cichoń Grzegorz bez przynależności klubowej
S
O004293
11. Czerwińska Pola Bez przynależności klubowej
2007 (JM.)
O045767
12. Czok Ivette BPK
2006 (JM.)
O040263
13. Darska Łucja Klub Jeździecki Sielanka
2004 (JM.)
O053892
14. Dębowski Daniel SSKJ Bobrowy Staw
1999 (MJ.)
O040067
15. Dmuchovska Natalija Žirg? Pasaulis
2002 (J.)
60201060068
16. Drozd Adrianna SS Golden Horse
2001 (J.)
O033073
17. Dylewska Agata Golden Dream Łódź
S
O007010
18. Dziak-Gierlicz Marta UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O002140
19. Gołębiewska Sylwia Brak
S
O031781
20. Górzyńska Sonia BPK
2005 (JM.)
O041576
21. Gromadowska Maja KJ Poczernin
2005 (JM.)
O035878
22. Grudziąż Gloria bpk
O026631
23. Gruszka Mj'98 Aleksandra nz (SKJ Sewan Konstancin-Jeziorna)
1998 (MJ.)
brak
24. Grygier - Wójtowicz Anna WKJ Lublin SJ ZAWIEPRZYCE
S
O006954
25. Grzywna Magdalena BPK
S
Brak
26. Jakilaite Barbora UAB žirg? pasaulis
2004 (JM.)
10136894
10136894
27. Janek Karolina SKJ Golden Dream
2006 (JM.)
O047243
28. Jędrzejowska Dominika bpk MAZ
2001 (J.)
O042742
29. Kokot Julia KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O032693
30. Kolankowska Kamila SKJ Bajardo
2000 (MJ.)
O037860
31. Kosecka Danuta LKS Nadwislanin Kwidzyn
S
Brak
32. Kotfasińska Marysia KJ Łąck
2008 (Mł.)
O051265
33. Leshchiy Natalia Klub Sportowy Centurion
S
O023028
34. Leszko Karolina KJ Strzała Krubiczew
S
O003038
35. Lewandowska Weronika KS Centurion
2006 (JM.)
000
36. Liberda Elżbieta Eqiu Club Zamłyniec
S
O001400
37. Libman Rinel Zirgu Pasaulis
2006 (JM.)
60605250204
38. Lumbyt? Laura Vilniaus jojimo klubas (Vilnius ridding club)
2005 (JM.)
none
39. Martynuska Paulina KJ Milord Falenty Nowe
S
O004067
40. Matysik Marta brak
S
brak
41. Milej Justyna Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
S
O004131
42. Moczak Julia KJ Lider Radzionków
S
O004795
43. Oczachowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin
S
O023171
44. Olszewska Zuzanna Klub Sportowy Centurion
2000 (MJ.)
O026480
45. Paryska Izabela SKJ Poczernin
2004 (JM.)
O040377
46. Pastwa Weronika Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
Brak
47. Pasztaleniec Magdalena WKJ LUBLIN SJ BARIA
1998 (MJ.)
O040115
48. Redek Kornelia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2002 (J.)
O031763
49. Rzemykowska Marta SKJ Poczernin
S
O008189
50. Sieńko J'04 Anna SSKJ Grobice
2004 (JM.)
O032718
51. Skarżyńska Alicja brak
2004 (JM.)
O032068
52. Ślusarczyk Urszula SKJ BAJARDO
2007 (JM.)
O050766
53. Sobala Anna LKJ Ochaby
S
O003357
54. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O040954
55. Stankiewicz Nikola Klub Jeździecki ''Equistro'' Wierzawice
2002 (J.)
O043687
56. Stępińska Anna bpk MAZ
S
O028294
57. Sysojeva Sandra UAB ZIRGU PASAULIS
S
NONE
10087086
58. Szablewska Magdalena KJ CAVALIER
S
O005866
59. Sztylka Karolina Klub Jeździecki Stajnia Przyrzecze
S
O021217
60. Tragarz Joanna Klub Sportowy Centurion
S
O003687
10041909
61. Turek-Wierzchowska Justyna WKJ Lublin
S
O018462
62. Ulążka Maria brak
S
O025943
63. Uszyńska Karina SKJ Legia Kozielska
S
O002848
64. Vanagait? Justina Vilniaus jojimo klubas (Vilnius riding club)
S
none
65. Vetter Julia Klub Jeździecki Szumawa
2006 (JM.)
O045409
66. Wojsz Marcelina bpk LOD
S
O020489
67. Wojtkowska Anna-Maria KS Centurion
2000 (MJ.)
O020949
10111972
68. Wojtyniak Katarzyna JKS Tornado Szczecin
S
O011289
69. Wolna Anna Klub Sportowy Centurion
S
O023868
70. Wożniak Konrad SKJ SEWAN
2000 (MJ.)
brak
71. Zubryt? Kornelija none
2002 (J.)
none
72. Żuk Magdalena WKJ Lublin
S
O049525
73. Żurek Marta Stowarzyszenie R&S Stables
S
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

16

ALEGOR SP POL 2007 Gleiding chestnut/162 F: Horror
M: Artemida
K027241 POL009600185807
2.

6

AMBROZJA M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/180 F: So In Love
M: Amhara
K017730 009690066009
3.

34

ATYLLA L SP POL 2007 Wałach gniada F: Cruzeiro L
M: Andaluzja
K023487 POL009580430507
4.

62

AXOR SP POL 2013 Ogier siwa F: Con Calma
M: Arkadia
K024006 616009670060713
5.

96

AZZARO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/170 F: Rubin
M: Aza
K011283 616009590161705
6.

66

BIRBANT Mały Koń POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Denis
M: Balihara/Folio
K022641 616013600119912
7.

46

BONITA-LOXLEY SP POL 2001 Klacz gniada/171 F: Loxley
M: Blanka
K0080901
8.

60

BRAND M SP POL 2005 Wałach skarogniada/171 F: Grand De La Cour han
M: Bafuria sp/Bas wlkp
K013192 616009520001805
9.

86

BRETTON PRINCE OLD GER 2012 Ogier gniada F: Bretton Woods
M: Cileste IV
K022084
10.

79

BUENOS AIRES OLD POL 2014 Klacz kara/172 F: Bordeaux KWPN
M: Day’s Light, wurt. / Donnerschlag old.
K026426 DE433330590214
11.

61

BY ME SP POL 2008 Wałach gniada/180 F: Concert old/Concetto I old
M: Bystra Bafi sp/ Maram KWPN
K023237 616009520074708
12.

84

CAMELOT Arabska POL 2012 Wałach siwa/148 F: vatican
M: cezura
K026022 616POL12009104A
13.

26

CARDALCO HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio
M: Hekla II / Carthago
K009028 DE421000007804
14.

23

CHRISTIANO I L WESTF GER 2008 Wałach gniada F: Christiano / Coriano
M: Phoenix ST / Phönix
K013840 DE441410105308
15.

89

CLEVER BOY PKSP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Landor
M: Cytia
K016637 POL009520039409
16.

64

CORRLANDO CATANII Hanowerska GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chequille
M: Donata von Asslersand
brak De 431310017509
17.

36

DEDAL Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada F: Landor
M: Danina
K013483 POL 009 52 01186 08
18.

20

DOLLY Kuc Walijski GER 2004 Klacz kasztanowata/132 F: PR Ducat
M: NN
K026268 DE 434 340372304
19.

70

DON CORRIDO P PKSP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: COROFINI
M: DUNKA
K025176
20.

27

DONNA SOLE OLD POL 2013 Klacz kasztanowata F: Don Gigolo
M: Sunrise
brak
21.

28

DRAGONFLY SP POL 2014 Wałach gniada/173 F: Lyjanero hol
M: Desdemona sp Sofix sp
K028463 616009530109614
22.

10

DREAMER Hanowerska GER 2008 Ogier gniada F: Don Henrico
M: Hauptstutbuch Lena
K021704
23.

5

ELDOM NRPS POL 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Empire
M: Mireille
K023924 528008110032611
24.

21

ELIZABETH Małopolska POL 2015 Klacz siwa/160 F: Dąbek
M: Elita
K028146 616 006 51 01605 15
25.

95

EMILIUSZ XO POL 2012 Wałach kasztanowata F: Chesnut Park Allthat Jazz / SS City Lights
M: Emina / Divisor
K023696 616006580249712
26.

19

EMIS Czysta Krew Arabska POL 2013 Wałach siwa/160 F: Haytham Albadeia
M: Emrida
K025429 K025429
27.

32

FARUK Lusitano POL 2012 Wałach kara F: -
M: -
K022548 724910000026072 12753
28.

14

FIRE GIRL M Oldenburska POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Furst Fugger
M: Crazy Girl
K025660
29.

77

FORVATER Ukraine LTU 2000-03-08 Gleiding bay/160 F: VIST
M: FARA
UKR40049 UKR40049
30.

39

FOUND BOY Oldenburg LTU 2014 Stalion bay/170 F: Furstenball
M: D
DE DE
31.

2

FRANZISKUS BOY HAN POL 2014 Wałach gniada/166 F: Franziskus / Fidertanz
M: Lorena B / Lafitte
K028141 DE431316597414
32.

49

FRYSCO FEJKIE R Fryzyjska POL 2010 Wałach kara/165 F: DOAITSEN 420
M: Fejkie R
K026402 Holenderski
33.

69

FURST Westfalian LTU 2008 Gleiding bay/176 F: Florenciano
M: Faible
DE441411120208 DE441411120208 105IG09
34.

94

GOLDERINE Mecklenburg POL 2012 Klacz kasztanowata/159 F: Reiter-Traum
M: Gitana
K021163 brak
35.

33

HAJDUK Małopolska POL 2015 Ogier kara/171 F: Huzar
M: Hala
brak brak
36.

92

HAKUMBA Małopolska POL 2008 Klacz siwa/160 F: NABUCHO DU SEREIN
M: HAUWA
K021240 POL006590156008
37.

50

HALMA SP POL 2009 Klacz gniada/168 F: Pilet
M: Halfa
Brak POL
38.

11

HARLEY ZOF Małopolska POL 2007 Wałach kara/167 F: Chester
M: Helka
KO12777 POL006590115107
39.

71

HEFAISTAS Baltijos Hanoveris LTU 2007 05 28 Gleiding bay/170 F: Forsaitas
M: Herarchija
LTU006490028107 017452
40.

85

HOJVEJS CASMIR KUC DEN 2013 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Eiluns Spartan / Beka's Spartacus
M: Calina / De Noir
K025195 208333201302234
41.

80

HORUS Wielkopolska POL 2003 Wałach kasztanowata/166 F: Irwin
M: Horka
09841 POL 007660061103
42.

17

I'MARA KWPN NED 2013 Klacz kasztanowata/* F: Desperado KWPN
M: Ulricka E. KWPN / OO Seven KWPN
K025152 528003201307573
43.

88

INDUSEK SP POL 2010 Wałach kasztanowata/167 F: Turbut Alino
M: Indiana
K019798 616009660754210
44.

90

INNER OO POL 2007 Wałach siwa/158 F: Gorec
M: Indonesia
K015462 Brak
45.

78

ITASCA SP POL 2008 Klacz kara F: Asyż
M: Iga
K016852
46.

68

JACK DANIEL'S Rheinlander GER 2013 Wałach ciemnogniada/175 F: Charmeur
M: Renaissance
DE443434875713 DE443434875713 105ZB44
47.

58

JOEP NN NED 2009 Wałach kasztanowata/167 F: nn
M: nn
K027945
48.

25

K2 SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis
M: Kastylia
K021517
49.

30

KALARUS SP POL 2003 Wałach gniada/168 F: Pegasus HB
M: Kalahari
K008136
50.

44

LANCEVILLE G Oldenburska POL 2015 Gleiding chestnut/170 F: Livaldon
M: Wiviola
K027689 DE 433330621715
51.

42

LARGO II MG Lithuanian Ridding Horse LTU 2014 Gleiding bay/1.73 m F: LABRADORAS II MG
M: LOCHNESA II MG
LTU005170152114 LTU005170152114
52.

45

LATHANDER N Holsztyn POL 2004 Wałach gniada/172 F: Landos
M: Nationale
K008547 DE421000204904
53.

13

LESLEY RHLD GER 2008 Wałach gniada/168 F: Lord Loxley
M: Goldquelle
K025316 DE443430634708
54.

81

LORD BIJOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Bijou Be
M: Love Lady
K023578 616009540054313
55.

63

M-KAS-AS SP. POL 2011 Wałach inna/162 F: Corofino
M: xx
brak brak
56.

7

MAXIMUS WLKP POL 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: Sword/Glimmerman
M: Morgenrot/Kostolany
K020409 616007580446711
57.

74

MAYAMI Deutsches Reitpony GER 2011 Mare palomino/kuc:148 F: Cyrill WE
M: Miss Largu
DE 434340154111 276434340154111
58.

41

NABAB Belgisch Warmbloedpaard BEL 2014 Gleiding darkbay/1.76 m F: SIR DONOVAN
M: TAMARINDE
056002W00305793 056002W00305793
59.

87

NEPTUN SP POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: Calato Kama
M: Nektaria
K028164 6160096400264
60.

76

NIKIFOR TK SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/166 F: LADYKRACHER 8
M: NITOLOMA
K025205 616 009 54 00469 13
61.

40

OMEN Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada/165 F: Madisson
M: Oaza
K022348
62.

56

OSKAR Szlachetna UKR 2005 Wałach kara/157 F: Pejsis
M: Fergana
K013687 POL999530235905
63.

75

PASCAL SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/175 F: Woland
M: Pandora
K015597 12150 104NN68
64.

82

POEZJA-P SP POL 2014 Klacz gniada/180 F: Arriba Z
M: Patyna m/ Vis Versa xo
K028060 616 009 55 01000 14
65.

52

POKERFACE WE Deutches Reitpony GER 2009 Klacz gniada F: FS Chicago
M: Prinzess
DE 435350087309
66.

57

RAHIM BH SP POL 2010 Wałach gniada F: Elf
M: Roxy HL
K021960
67.

8

RAMMSTEIN Holsztyńska GER 2001 Ogier ciemnogniada/165 F: rheinsberg
M: Keylin
K005947
68.

59

RED SUNSET SUNSATION NN POL 2011 Wałach gniada/kuc:147 cm F: NN
M: NN
K026812
69.

3

RUBINA 395 Oldenburg GER 2008 Klacz kara/164 F: Hoftanz / His Highness
M: Ramona / Furst Heinrich
K022766 DE433330973008 106AE59
70.

67

SABIO SP POL 2015 Wałach gniada/165 F: Rammstein, hol.
M: Skaja, old. / Danone, han.
K027610 616 009 58 03079 15 616009580307915
71.

93

SALADYN PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Wieland
M: Samira
brak
72.

51

SANTIEGO T Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 Wałach gniada F: Skyflight
M: Gentane
K025928
73.

43

SIR PAUL Württemberger GER 2005 Stalion grey/1,69 m F: SANDRO HIT
M: PASSIONATA
DE 473730313305 DE 473730313305
74.

98

SIRENDOS SP POL 2008 Wałach gniada F: Endos
M: Silesia
brak
75.

91

SKADI HAN POL 2010 Klacz kasztanowata/176 F: San Bernadino
M: Donata / Don Bosco
K028650 DE431312007910
76.

54

SUNNY BOY Oldenburger POL 2003 Wałach skarogniada/178 F: Stedinger
M: Windstlille
brak brak DE 433 330228004
77.

53

TERGAMO SP POL 2015 Wałach kara/160 F: Bułat
M: Tekila
K028655 616009610077015
78.

4

TICET KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:149 F: Bolero
M: Totu
K021286 616013680092109
79.

12

TRUE BOY SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Cardamon
M: Tifany
K028347 616009670013214
80.

73

UNESCO KWPN NED 2001 Wałach siwa F: Little Rock / Landaris
M: Lamoretta / Voltaire
K007398 014660527001
81.

83

VALDEZ DEL NEGRO Deutches Reitpony POL 2010 Wałach kara/kuc:146 F: Voyage
M: Maxima
K021957 DE434340273810
82.

72

VINEYARD KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Pythagoras
M: P.Ruuters Pepper
K007035
83.

24

WANILIA WLKP POL 2007 Klacz gniada F: Watson
M: Workuta
K013000
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Beyger Anna
SJ Zawieprzyce
SABIO (67)
2019-11-24
2019-11-22
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-23
Bielska Aleksandra
-
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
Bobotek Weronika
KJ Endurance Team
SKADI (91)
2019-11-23
2019-11-23
Bretes Inga
Aromer
ITASCA (78)
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
Brzozowska Justyna
Bpk MAZ
2019-11-22
2019-11-23
Budnikait? Deimant?
Vilniaus jojimo klubas (Vilnius ridding club)
2019-11-22
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
Charzyńska Agata
KJ Aldragho
2019-11-22
2019-11-22
2019-11-23
Chorąży Aleksandra
wkj lublin sj zawieprzyce
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
Ciastoń Agnieszka
WKJ Lublin
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
Cichoń Grzegorz
bez przynależności klubowej
DREAMER (10)
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-24
Czerwińska Pola
Bez przynależności klubowej
BIRBANT (66)
2019-11-22
Czok Ivette
BPK
TICET (4)
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
ELDOM (5)
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
Darska Łucja
Klub Jeździecki Sielanka
ALEGOR (16)
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
Dębowski Daniel
SSKJ Bobrowy Staw
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
Dmuchovska Natalija
Žirg? Pasaulis
2019-11-22
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-24
Drozd Adrianna
SS Golden Horse
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
Dylewska Agata
Golden Dream Łódź
SALADYN (93)
2019-11-23
2019-11-24
Dziak-Gierlicz Marta
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2019-11-22
2019-11-22
Gołębiewska Sylwia
Brak
INDUSEK (88)
2019-11-23
2019-11-23
Górzyńska Sonia
BPK
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
Gromadowska Maja
KJ Poczernin
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
Grudziąż Gloria
bpk
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
Gruszka Mj'98 Aleksandra
nz (SKJ Sewan Konstancin-Jeziorna)
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-24
Grygier - Wójtowicz Anna
WKJ Lublin SJ ZAWIEPRZYCE
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
Grzywna Magdalena
BPK
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
Jakilaite Barbora
UAB žirg? pasaulis
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-24
Janek Karolina
SKJ Golden Dream
JOEP (58)
2019-11-22
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
Jędrzejowska Dominika
bpk MAZ
OSKAR (56)
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-22
2019-11-23
Kokot Julia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-11-22
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
Kolankowska Kamila
SKJ Bajardo
OMEN (40)
2019-11-23
2019-11-24
Kosecka Danuta
LKS Nadwislanin Kwidzyn
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
Kotfasińska Marysia
KJ Łąck
HAKUMBA (92)
2019-11-23
2019-11-23
Leshchiy Natalia
Klub Sportowy Centurion
2019-11-22
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-23
Leszko Karolina
KJ Strzała Krubiczew
AXOR (62)
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
Lewandowska Weronika
KS Centurion
2019-11-23
Liberda Elżbieta
Eqiu Club Zamłyniec
FARUK (32)
2019-11-22
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
HAJDUK (33)
2019-11-22
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-24
Libman Rinel
Zirgu Pasaulis
MAYAMI (74)
2019-11-22
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-24
Lumbyt? Laura
Vilniaus jojimo klubas (Vilnius ridding club)
2019-11-22
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
Martynuska Paulina
KJ Milord Falenty Nowe
2019-11-22
2019-11-23
Matysik Marta
brak
INNER (90)
2019-11-23
Milej Justyna
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
AZZARO (96)
2019-11-22
2019-11-23
Moczak Julia
KJ Lider Radzionków
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-24
Oczachowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin
WANILIA (24)
2019-11-22
2019-11-22
2019-11-23
K2 (25)
2019-11-22
2019-11-22
2019-11-23
Olszewska Zuzanna
Klub Sportowy Centurion
LESLEY (13)
2019-11-22
2019-11-23
Paryska Izabela
SKJ Poczernin
UNESCO (73)
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
Pastwa Weronika
Bez Przynależności Klubowej
HORUS (80)
2019-11-23
2019-11-23
Pasztaleniec Magdalena
WKJ LUBLIN SJ BARIA
DEDAL (36)
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
Redek Kornelia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2019-11-22
2019-11-22
Rzemykowska Marta
SKJ Poczernin
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
Sieńko J'04 Anna
SSKJ Grobice
2019-11-22
2019-11-23
Skarżyńska Alicja
brak
CAMELOT (84)
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
Ślusarczyk Urszula
SKJ BAJARDO
DOLLY (20)
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
Sobala Anna
LKJ Ochaby
2019-11-22
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-23
Sobocka Aleksandra
KJ Agro-Handel Śrem
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
Stankiewicz Nikola
Klub Jeździecki ''Equistro'' Wierzawice
EMIS (19)
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
Stępińska Anna
bpk MAZ
TERGAMO (53)
2019-11-22
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-23
Sysojeva Sandra
UAB ZIRGU PASAULIS
2019-11-22
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-22
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
FURST (69)
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-24
Szablewska Magdalena
KJ CAVALIER
2019-11-24
Sztylka Karolina
Klub Jeździecki Stajnia Przyrzecze
BRAND M (60)
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
BY ME (61)
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
Tragarz Joanna
Klub Sportowy Centurion
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-24
OMEN (40)
2019-11-23
Turek-Wierzchowska Justyna
WKJ Lublin
KALARUS (30)
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
Ulążka Maria
brak
NEPTUN (87)
2019-11-22
2019-11-22
2019-11-23
Uszyńska Karina
SKJ Legia Kozielska
2019-11-22
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-23
Vanagait? Justina
Vilniaus jojimo klubas (Vilnius riding club)
NABAB (41)
2019-11-22
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
Vetter Julia
Klub Jeździecki Szumawa
2019-11-23
2019-11-23
Wojsz Marcelina
bpk LOD
I'MARA (17)
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
Wojtkowska Anna-Maria
KS Centurion
PASCAL (75)
2019-11-23
Wojtyniak Katarzyna
JKS Tornado Szczecin
2019-11-22
2019-11-23
Wolna Anna
Klub Sportowy Centurion
2019-11-23
Wożniak Konrad
SKJ SEWAN
2019-11-22
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-24
Zubryt? Kornelija
none
2019-11-22
2019-11-23
Żuk Magdalena
WKJ Lublin
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-24
Żurek Marta
Stowarzyszenie R&S Stables
HALMA (50)
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24

Number of Riders: 73

Number of Horses: 83

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl