Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
171 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 20:25:25
2019-02-15 20:20:44
Hubert Aniołek TORRES EWITA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/65 cm/Konkurs nr 13, FINAŁ Open, zwykły, wys. 65 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, FINAŁ Open, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
170 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 20:25:22
2019-02-15 20:19:50
Hubert Aniołek MEKSYK
  • 1x 1/DEBIUTY/Konkurs nr 1, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
169 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 12:11:00
2019-02-15 12:09:54
Hubert Aniołek BENETON
  • 1x 12/DEBIUTY/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 13/65 cm/Konkurs nr 13, FINAŁ Open, zwykły, wys. 65 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
166 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 11:56:08
2019-02-15 11:47:05
Daria Pleśnierowicz GERWAZY
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
165 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 07:47:49
2019-02-14 23:46:47
Daria Podsiadło DELEKTA
  • 2x 7/Lic/Styl/Konkurs nr 7, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
164 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 07:47:56
2019-02-14 23:31:33
Tomasz Olszewski DAVISHILL
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
163 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 07:48:02
2019-02-14 23:27:46
Laura Pertkiewicz LIBERACE
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
162 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 07:48:08
2019-02-14 23:23:47
Tomasz Olszewski EVANTOS II VTH
  • 2x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
161 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 12:02:28
2019-02-14 23:22:45
Kamila Sokołowska DEMON DEL
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 7/Lic/Styl/Konkurs nr 7, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 2x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 18/Lic/Styl/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
160 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 07:48:20
2019-02-14 23:21:26
Justyna Kopko NPS DANTE
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, FINAŁ klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
158 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 07:48:24
2019-02-14 22:40:47
Martyna Grzebieluch ITSI BITSI ZAGORKA
  • 1x 1/DEBIUTY/Konkurs nr 1, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
157 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 07:48:28
2019-02-14 22:30:17
Tomasz Olszewski SZMULA
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, FINAŁ klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
156 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 07:48:33
2019-02-14 22:30:03
Aleksandra Walczak HAPPY RYTM
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 18/Lic/Styl/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
155 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 07:48:36
2019-02-14 22:29:33
Wojciech Sutkowski ARROW
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
154 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 07:48:43
2019-02-14 22:28:59
Laura Pertkiewicz HORSEHEATH DIAMOND LAD
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, FINAŁ klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
153 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 07:48:52
2019-02-14 22:28:12
Pola Waśniewska EMPEROR'S HILL
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
151 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 07:49:04
2019-02-14 22:25:40
Julia Jaworska KINRA
  • 2x 18/Lic/Styl/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
150 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 07:49:07
2019-02-14 22:25:03
Julia Jaworska BLACK MAGIC
  • 2x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
149 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 22:03:00
2019-02-14 22:02:04
Karolina Szaniawska ELWIS
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, FINAŁ Open, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
148 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 22:02:52
2019-02-14 22:01:33
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
147 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 21:18:03
2019-02-14 21:15:51
Joanna Dąbek GANGSTER
  • 2x 1/DEBIUTY/Konkurs nr 1, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
146 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 21:17:49
2019-02-14 21:14:31
Wiktoria Kabala MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
145 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 21:17:38
2019-02-14 21:13:55
Aleksandra Kołodziejczyk HALOGEN
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 2x 18/Lic/Styl/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
144 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 21:21:20
2019-02-14 21:13:13
Iga Puławska FLUKS
  • 1x 12/DEBIUTY/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/65 cm/Konkurs nr 13, FINAŁ Open, zwykły, wys. 65 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
143 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 21:15:27
2019-02-14 21:12:38
Julia Smuk RONALDINI
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 7/Lic/Styl/Konkurs nr 7, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
142 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 21:15:10
2019-02-14 21:11:33
Basia Rostek EL- VIS
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 7/Lic/Styl/Konkurs nr 7, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
141 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 21:14:57
2019-02-14 21:11:07
Laura Saługa HALOGEN
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 7/Lic/Styl/Konkurs nr 7, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
140 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 21:14:43
2019-02-14 21:10:27
Aniela Lewandowska EL- VIS
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, FINAŁ Open, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
139 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 21:14:39
2019-02-14 21:09:46
Aniela Lewandowska GWIAZDKA
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
138 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 21:14:31
2019-02-14 21:08:40
Karolina Wernerowicz BIBI ZAGORKA
  • 1x 1/DEBIUTY/Konkurs nr 1, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
137 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 19:54:32
2019-02-14 17:22:08
Krystyna Burchard PRAGA
  • 1x PK/MINI/Konkurs PIERWSZY KROK - dokładności, wys. max. 30 cm. dokładności, wys. max. 30 cm. Wiek zawodnika min. 8 lat. Obowiązują badania od lek. sportowego i kamizelki ochronne. Dozw. pomoc podczas startu
  • 2x 1/DEBIUTY/Konkurs nr 1, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
136 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 16:04:18
2019-02-14 16:02:15
Justyna Kopko GELUKSROOS
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
135 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 15:15:37
2019-02-14 14:21:48
Justyna Kopko BLAZING DESERT MIRAGE
  • 2x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
134 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 15:15:33
2019-02-14 14:20:23
Gabriela Czarnomska CARRY LADY
  • 2x 7/Lic/Styl/Konkurs nr 7, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 2x 18/Lic/Styl/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
133 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 15:15:04
2019-02-14 14:18:39
Justyna Kopko BONO
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, FINAŁ klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
132 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 11:41:39
2019-02-14 14:02:49
Natalia Maciejewska FABERGE H&S
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
  • 1x 11/CC/Konkurs nr 11, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
131 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 07:33:44
2019-02-14 06:05:55
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
130 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 22:56:13
2019-02-13 21:42:06
Weronika Sobczak BOLIVAR
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
129 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 18:02:07
2019-02-13 17:45:13
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 2x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
128 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 18:01:58
2019-02-13 17:44:28
Wiktoria Leszek-Karwańska BAD BOY
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
127 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 15:30:04
2019-02-13 13:19:28
Aleksandra Mystkowska CINDERELLA K
  • 2x 1/DEBIUTY/Konkurs nr 1, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
126 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 15:30:14
2019-02-13 13:18:42
Marta Szyba-Giżyńska AZJA
  • 2x 1/DEBIUTY/Konkurs nr 1, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
125 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 09:32:35
2019-02-13 09:32:21
Kinga Ferenc MILLCROFT VIVA
  • 1x 13/65 cm/Konkurs nr 13, FINAŁ Open, zwykły, wys. 65 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, FINAŁ Open, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
124 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 09:32:06
2019-02-13 09:31:43
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 18/Lic/Styl/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
123 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 10:27:26
2019-02-13 09:30:46
Tamara Ferenc EQUUS
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
122 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 09:30:20
2019-02-13 09:30:04
Karolina Bar PIPIN
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, FINAŁ klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
121 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 15:30:08
2019-02-13 09:29:36
Karolina Bar MARKIZA
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
120 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 15:30:18
2019-02-13 09:28:32
Karolina Bar R-MEFISTO
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
119 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 09:30:31
2019-02-13 09:27:52
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
118 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 15:30:23
2019-02-13 09:27:15
Ines Bisaga IGUANA DANNY'S GIRL
  • 2x 14/85 cm/Konkurs nr 14, FINAŁ Open, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
117 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 09:13:35
2019-02-13 09:10:00
Helena Szmalc QUIESTUS
  • 1x 7/Lic/Styl/Konkurs nr 7, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/Lic/Styl/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
116 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 09:13:39
2019-02-13 09:09:05
Wiktoria Rembielińska SANTINO
  • 1x 1/DEBIUTY/Konkurs nr 1, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/DEBIUTY/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/65 cm/Konkurs nr 13, FINAŁ Open, zwykły, wys. 65 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
115 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 09:13:51
2019-02-13 09:07:42
Marta Zadrożna BALOU DEJA VU
  • 1x 7/Lic/Styl/Konkurs nr 7, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/Lic/Styl/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
114 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 09:06:58
2019-02-13 09:06:42
Dagmara Poleszak MIGRENA
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
113 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 09:05:46
2019-02-13 09:05:24
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 7/Lic/Styl/Konkurs nr 7, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/Lic/Styl/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
112 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 09:04:48
2019-02-13 09:04:28
Weronika Olejnik CHARLYTTA
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, FINAŁ klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
111 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 08:58:58
2019-02-13 08:58:40
Maria Suskiewicz WENUS
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
110 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 08:57:39
2019-02-13 08:48:13
Anna Witkowska DEMON
  • 2x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
109 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 08:57:44
2019-02-13 08:44:43
Zuzanna Łakus PLEYBOY
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
108 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 08:57:50
2019-02-13 08:43:04
Monika Jaworska ASZLI
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
107 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 08:57:55
2019-02-13 08:42:49
Joanna Świetlicka PAMELA
  • 2x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
106 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 08:57:59
2019-02-13 08:41:03
Zuzanna Tylicka PLEYBOY
  • 2x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
105 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 08:58:09
2019-02-13 08:39:55
Zuzanna Frączkiewicz HAWEŁKA
  • 1x 12/DEBIUTY/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
104 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 08:58:18
2019-02-13 08:37:45
Franciszek Jonak JAZGAR
  • 1x 12/DEBIUTY/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/65 cm/Konkurs nr 13, FINAŁ Open, zwykły, wys. 65 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
103 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 08:58:26
2019-02-13 08:35:59
Karol Jonak JAZGAR
  • 1x 1/DEBIUTY/Konkurs nr 1, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
102 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 08:58:28
2019-02-13 08:34:18
Jacek Jonak DEMON
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
101 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:10:35
2019-02-12 23:18:38
Zuzanna Kaleta AJSZA
  • 1x PK/MINI/Konkurs PIERWSZY KROK - dokładności, wys. max. 30 cm. dokładności, wys. max. 30 cm. Wiek zawodnika min. 8 lat. Obowiązują badania od lek. sportowego i kamizelki ochronne. Dozw. pomoc podczas startu
  • 2x 1/DEBIUTY/Konkurs nr 1, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
100 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:10:40
2019-02-12 22:44:39
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:11:01
2019-02-12 21:24:37
Konstancja Przybylska IZIS KL
  • 1x 7/Lic/Styl/Konkurs nr 7, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
98 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:11:19
2019-02-12 21:02:38
Aleksandra Dąbkowska ERATO
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
  • 1x 11/CC/Konkurs nr 11, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
97 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 20:19:51
2019-02-12 20:12:33
Agnieszka Sarnecka KAILY
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 2x 18/Lic/Styl/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
96 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 19:41:11
2019-02-12 19:28:52
Marta Perquy J'01 ARMADA
  • 2x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
94 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 19:41:09
2019-02-12 18:53:32
Julia Gąsiorek INTERIA
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
93 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 16:09:49
2019-02-12 15:01:20
Magdalena Missala FERRERO
  • 2x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
92 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 10:51:20
2019-02-12 13:06:35
Agata Florkiewicz DALLOUSINA M
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 12:21:01
2019-02-12 11:41:49
Wiktoria Strzeszewska EGZORCYSTA
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
90 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:18:27
2019-02-11 22:15:44
Klara Ohme KAZIK
  • 1x 1/DEBIUTY/Konkurs nr 1, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/DEBIUTY/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 13/65 cm/Konkurs nr 13, FINAŁ Open, zwykły, wys. 65 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
89 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:18:33
2019-02-11 22:14:59
Urszula Kruszewska FILOZOFIA
  • 1x 1/DEBIUTY/Konkurs nr 1, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/DEBIUTY/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 13/65 cm/Konkurs nr 13, FINAŁ Open, zwykły, wys. 65 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
87 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:18:55
2019-02-11 20:33:00
Zuzanna Prymek TINKERBELL W
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
86 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:19:02
2019-02-11 20:26:32
Zoja Trojan ARGO
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
85 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:19:06
2019-02-11 18:52:55
Zofia Lewandowska GLORIUS
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
84 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 17:24:56
2019-02-11 17:23:12
Karolina Żołyniak DJOSER
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
83 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 16:56:55
2019-02-11 16:47:55
Radosław Zalewski QUELLE DAME Z
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, FINAŁ klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 21/C/Konkurs nr 21, FINAŁ klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
82 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 16:57:13
2019-02-11 16:46:45
Radosław Zalewski CHALLENGE PICOBELLO Z
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, FINAŁ klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 16:57:25
2019-02-11 16:46:17
Nadia Kuźma NOBLE LADY
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 17:10:10
2019-02-11 16:45:15
Nadia Kuźma QUEENY
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, FINAŁ klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
79 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 15:14:27
2019-02-11 13:35:57
Andrzej Missala FERRERO
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 09:17:34
2019-02-11 11:18:20
Dorota Czajkowska FENIX
  • 2x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
77 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 11:14:31
2019-02-11 09:34:59
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, FINAŁ klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
76 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 11:14:40
2019-02-11 09:33:37
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 18/Lic/Styl/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
75 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 15:45:55
2019-02-10 22:26:33
Michał Piątkowski LORIDA PP
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
74 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 06:37:28
2019-02-10 22:21:30
Edyta Tuwalska GALEON
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, FINAŁ klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 20:14:40
2019-02-10 18:39:36
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, FINAŁ klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 20:08:43
2019-02-10 18:05:50
Zofia Presz ROMANIA
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 14/85 cm/Konkurs nr 14, FINAŁ Open, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 16:09:27
2019-02-10 15:44:42
Julia Michalska QUIDAM’S DUKE
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, FINAŁ klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 15:36:04
2019-02-10 10:45:28
Maja Trojanowicz TORNADO II
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 18/Lic/Styl/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
68 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 08:22:41
2019-02-09 23:36:17
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 10:44:16
2019-02-09 18:37:56
Piotr Rachwał MY FUNNY VALENTINE
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 10:44:41
2019-02-09 18:36:44
Piotr Rachwał GOUDELOUP
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-02-09 18:10:50
2019-02-09 18:05:23
Mikołaj Glasser JEGOCIN
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-02-09 18:11:00
2019-02-09 12:39:20
Janina Burchard PERSPEKTYWA
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-02-09 18:11:12
2019-02-09 12:17:58
Agata Jasnowska PESTKA
  • 1x PK/MINI/Konkurs PIERWSZY KROK - dokładności, wys. max. 30 cm. dokładności, wys. max. 30 cm. Wiek zawodnika min. 8 lat. Obowiązują badania od lek. sportowego i kamizelki ochronne. Dozw. pomoc podczas startu
  • 1x 1/DEBIUTY/Konkurs nr 1, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-02-09 18:11:06
2019-02-09 12:16:56
Lena Jasnowska PESTKA
  • 1x PK/MINI/Konkurs PIERWSZY KROK - dokładności, wys. max. 30 cm. dokładności, wys. max. 30 cm. Wiek zawodnika min. 8 lat. Obowiązują badania od lek. sportowego i kamizelki ochronne. Dozw. pomoc podczas startu
61 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 22:17:48
2019-02-08 21:14:47
Anna Jagielak BORA BORA
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 15:30:31
2019-02-07 17:54:05
Aleksandra Tomczak ALPINEX
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/65 cm/Konkurs nr 13, FINAŁ Open, zwykły, wys. 65 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, FINAŁ Open, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
58 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 16:57:58
2019-02-07 17:51:52
Gabriela Krysiak PĄCZEK
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/65 cm/Konkurs nr 13, FINAŁ Open, zwykły, wys. 65 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, FINAŁ Open, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
56 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:48:23
2019-02-07 09:47:10
Wiktoria Wąsowicz RAFA
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 18/Lic/Styl/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
55 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:48:09
2019-02-07 09:41:29
Julia Parda FIONA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/65 cm/Konkurs nr 13, FINAŁ Open, zwykły, wys. 65 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
54 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:40:11
2019-02-07 09:38:52
Julia Parda ELZA - JUULTJE
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/65 cm/Konkurs nr 13, FINAŁ Open, zwykły, wys. 65 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, FINAŁ Open, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
53 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:15:48
2019-02-07 09:08:28
Magdalena Kudła FOREST
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 08:47:56
2019-02-07 07:22:59
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, FINAŁ klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
51 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 22:28:35
2019-02-06 21:19:45
Dawid Kubiak STANDING OVATION 24
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 22:28:39
2019-02-06 21:12:43
Dawid Kubiak PUERTO RICO
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 22:28:42
2019-02-06 21:11:58
Dawid Kubiak OTAMENDI
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
48 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 22:28:44
2019-02-06 21:10:51
Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
47 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 22:28:47
2019-02-06 21:10:06
Dawid Kubiak CLINTESSA PRO
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 22:28:51
2019-02-06 21:09:09
Dawid Kubiak CERTO SUCCESSO
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 2x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 22:28:54
2019-02-06 21:08:00
Dawid Kubiak BAGAZZA M
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 21/C/Konkurs nr 21, FINAŁ klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
44 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 22:29:02
2019-02-06 19:52:21
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
43 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 22:29:05
2019-02-06 19:51:24
Olga Celska ESCATO
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 14:26:09
2019-02-06 13:51:33
Magdalena Ziajkowska CHARDONNAY
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 2x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 14:25:51
2019-02-06 11:01:43
Martyna Ostapczuk ARISTA
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
37 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 10:47:39
2019-02-06 10:46:19
Artiem Tsapin CORLEONE
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 05:18:01
2019-02-06 00:23:53
Ludwika Kozak ASZLI
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 18/Lic/Styl/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
34 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 05:17:39
2019-02-05 21:22:29
Aleksandra Dąbkowska FLASH BLUE B
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
  • 1x 11/CC/Konkurs nr 11, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 05:17:36
2019-02-05 21:21:52
Aleksandra Dąbkowska DRUMILLER TRUE BLUE
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
32 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 19:55:30
2019-02-05 17:08:11
Konstancja Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 19:54:44
2019-02-04 22:44:13
Aleksandra Lejcuś TANGO
  • 1x 1/DEBIUTY/Konkurs nr 1, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
28 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 07:12:12
2019-02-04 22:43:55
Anna Szary-Ziębicka Z RIARALDA Z
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
27 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 07:12:20
2019-02-04 22:42:59
Anna Szary-Ziębicka HINA-B
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 07:12:38
2019-02-04 22:34:27
Anna Szary-Ziębicka GENTELMAN
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
25 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 07:12:47
2019-02-04 22:33:27
Michał Ziębicki IGOR
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 07:12:59
2019-02-04 22:29:41
Michał Ziębicki NIGHT DANCE
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 07:13:05
2019-02-04 22:28:44
Michał Ziębicki GUESS
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
22 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 07:13:18
2019-02-04 19:11:21
Kaja Milewska DIGISPORT CORADA
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 14:54:35
2019-02-01 07:27:50
Olga Łabudzik NORTON
  • 2x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 17:55:42
2019-02-01 07:26:56
Olga Łabudzik BURBON
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 17:55:28
2019-01-31 23:26:07
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 17:55:22
2019-01-31 21:40:13
Ewa Kolasińska DAJ CASH
  • 1x 7/Lic/Styl/Konkurs nr 7, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 18/Lic/Styl/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
13 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 09:25:46
2019-01-29 18:58:50
Magdalena Janiszewska HAVENA
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 2x 18/Lic/Styl/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
11 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 07:31:03
2019-01-28 16:46:18
Parycja Mikus MAT
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, FINAŁ Open, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 10:47:17
2019-01-27 23:08:39
Nela Wawryniuk CAPRIOLE
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, FINAŁ klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-01-27 17:22:56
2019-01-27 16:05:42
Aleksandra Piątkowska BENJAMIN PP
  • 2x 1/DEBIUTY/Konkurs nr 1, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 09:13:15
2019-01-20 21:20:31
Parycja Mikus SOFIA S
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 09:13:10
2019-01-20 21:11:43
Monika Powroźnik GAFA
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
5 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 09:13:04
2019-01-20 21:10:37
Karolina Sujecka FUGA
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
4 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 09:12:55
2019-01-20 21:06:00
Dominika Maruda ASCOT
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 2x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 09:12:36
2019-01-20 21:04:39
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP -Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
2 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 09:12:27
2019-01-20 20:48:55
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, FINAŁ Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 09:12:14
2019-01-20 20:47:40
Martyna Mitrowska BORYS
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Aniołek Hubert Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2007 (JM.)
O045368
2. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
3. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
4. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
5. Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O033953
6. Burchard Janina Klub Jeździecki Akademia Kucania
2006 (JM.)
0043877
7. Burchard Krystyna Klub Jeździecki Akademia Kucania
2009 (Mł.)
Brak
8. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
1999 (MJ.)
O026797
9. Czajkowska Dorota BPK
2003 (J.)
brak
10. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2004 (JM.)
O047938
11. Dąbek Joanna Kj Akademia Kucania
2007 (JM.)
Brak
12. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
13. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (J.)
O025882
14. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
15. Florkiewicz Agata Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O020377
16. Frączkiewicz Zuzanna Klub Jeździecki Wiktorowo
2001 (J.)
brak
17. Gąsiorek Julia St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O040083
18. Glasser Mikołaj KJ Akademia Kucania Dawidy
1998 (MJ.)
O024169
19. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
20. Grzebieluch Martyna KS EQUIRIGHT
2009 (Mł.)
brak
21. Jagielak Anna KJ Aldragho Piaseczno
S
O019271
22. Janiszewska Magdalena brak
2004 (JM.)
O047690
23. Jasnowska Agata Brak
S
Brak
24. Jasnowska Lena Stajnia Agmaja
2010 (Mł.)
Brak
25. Jaworska Julia JKS Olsza
2002 (J.)
brak
26. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
27. Jonak Franciszek Klub Jeździecki Wiktorowo
2009 (Mł.)
brak
28. Jonak Jacek KJ Wiktorowo
S
brak
29. Jonak Karol KJ Wiktorowo
2006 (JM.)
brak
30. Kabala Wiktoria KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037904
31. Kakus Zuzanna KJ Wiktorowo
2003 (J.)
brak
32. Kaleta Zuzanna Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
2007 (JM.)
brak
33. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
34. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
35. Kolasińska Ewa BPK
2004 (JM.)
O033578
36. Kołodziejczyk Aleksandra KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039866
37. Kopko Justyna JKS OLSZA
S
O003096
38. Kozak Ludwika bpk MAZ
2002 (J.)
O043334
39. Kruszewska Urszula KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
rak
40. Krysiak Gabriela Szybki Konik
2005 (JM.)
brak
41. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
42. Kudła Magdalena bpk
S
O013898
43. Kuźma Nadia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O035744
44. Lejcuś Aleksandra KJ Aldragho
2005 (JM.)
brak
45. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
46. Lewandowska Aniela KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O046311
47. Lewandowska Aniela KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O046311
48. Lewandowska Zosia Kj horse Profi
2006 (JM.)
Brak
49. Łabudzik Olga St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O035885
50. Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O015211
51. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
52. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
53. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
54. Mikus Parycja Bpk maz
1998 (MJ.)
O023220
55. Milewska Kaja JKS u Robsonów
2004 (JM.)
O042274
56. Missala Andrzej Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
brak
57. Missala Magdalena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
O040709
58. Mitrowska Martyna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
59. Mystkowska Aleksandra Szybki Konik
1999 (MJ.)
O034233
60. Ohme Klara KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
61. Olejnik Weronika KJ Wiktorowo
2000 (MJ.)
O024071
62. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
63. Ostapczuk Martyna KJ Ostoja Chraboły
2004 (JM.)
O039176
64. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
65. Perquy Marta St. KSK Stare Babice
2001 (J.)
O036259
66. Pertkiewicz Laura JKS Olsza
2004 (JM.)
O040145
67. Piątkowska Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O002381
68. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
69. Piętka Zuzanna JKS Olsza
2009 (Mł.)
brak
70. Pleśnierowicz Daria JKS OLSZA
S
O029204
71. Podsiadło Daria Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O040566
72. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O040940
73. Powroźnik Monika LKJ Gałkowo
S
O021484
74. Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2002 (J.)
O036636
75. Presz Zofia KU AZS Politechnika Warszawska
S
brak
76. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
77. Przybylska Konstancja SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O039639
78. Puławska Iga KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
79. Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce
S
O025098
80. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (Mł.)
O049094
81. Rostek Basia KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
O039516
82. Saługa Laura KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
O037841
83. Sarnecka Agnieszka bpk
1999 (MJ.)
O032391
84. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043875
85. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania
2002 (J.)
0041723
86. Sokołowska Kamila JKS OLSZA
2003 (J.)
Brak
87. Strzeszewska Wiktoria Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO
2008 (Mł.)
O046567
88. Sujecka Karolina bpk maz
2001 (J.)
O039408
89. Suskiewicz Maria /
O008516
90. Sutkowski Wojciech JKS Olsza
S
O005592
91. Świetlicka Joanna KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
brak
92. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
O045596
93. Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003606
94. Szmalc Helena KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O043394
95. Szyba-Giżyńska Marta Szybki Konik
S
brak
96. Tomczak Aleksandra Stajnia Szybki Konik
2002 (J.)
Brak
97. Trojan Zoja brak
2001 (J.)
brak
98. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O038032
99. Tsapin Artiem BPK
2005 (JM.)
BRAK
100. Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012113
101. Tylicka Zuzanna Klub Jeździecki Wiktorowo
2002 (J.)
brak
102. Walczak Aleksandra KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
O039315
103. Waśniewska Pola JKS Olsza
2005 (JM.)
brak
104. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
105. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
2003 (J.)
O042191
106. Wernerowicz Karolina Klub Jeździecki Akademia Kucania
2018 (Mł.)
brak
107. Witkowska Anna Klub Jeździecki Wiktorowo
2002 (J.)
brak
108. Zadrożna Marta KJ Wiktorowo
S
O043939
109. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
110. Zalewski Radosław Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
111. Żewłakow Maja Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
112. Ziajkowska Magdalena Stowarzyszenie KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003437
113. Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice
S
O002368
114. Żołyniak Karolina -
2002 (J.)
O046557
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

34

A CATOKI HAN. DEU 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
O: Agata Mitrowska
B: Christina Martens
K022778 DE 431316680210
2.

101

AJSZA Kuc Niemiecki NLD 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: nn
M: nn
O: Stajnia Agmaja
B: Stajnia Agmaja
brak 528 009 09 1167446
3.

17

ALPINEX Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Murat-Nur/
M: Akwa / Reguł
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Józef Skulski
brak
4.

42

APASJONATA AUREUS Kuc Walijski POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
O: Aleksandra Ossowska
B: Alina Kujawa-Kroll
K012069
5.

95

ARGO WLKP POL 2000 Wałach gniada/mk: F: Huncwot
M: Arabeska
O: Ewa Jaworska
B: Jan Ratajczyk
brak
6.

58

ARISTA Traken POL 2006 Klacz gniada/161 F: Dalet
M: Arenda
O: Ostapczuk
B: polska
K011428 brak
7.

99

ARMADA SP POL 2011 Klacz siwa F: Alvaro / Ahorn Z
M: Aloubetta / Bajou Du Rouet
O: Natalia Perquy
B: Wechta sp. z o.o.
K021137 616009610171911
8.

152

ARROW SP POL 2001 Wałach siwa F: Rubin
M: Akita
O: Wojciech Sutkowski
B: Piotr Rembelski
K006047 009 66 0005401
9.

36

ASCOT WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Dan /
M: Ada Sara / Aragonit
O: Karolina Ferenstein
B: Karolina Ferenstein
K021772 616007600224712
10.

107

ASZLI SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Esaul
M: Aksa
O: Jakub Kozak
B: .
K015185
11.

54

ASZLI Wlkp (Poch. Trk.) POL 2009 Klacz kasztanowata/170 cm F: Essaul
M: Aksa
O: Jakub Kozak
B: Stadnina Koni Liski
K015185 616007600288709
12.

69

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
O: Michał Żewłakow
B: Henrike Feldhaus
K018936 DE421000111411
13.

122

AZJA SP POL 2010 Klacz srokata/165 F: Bartnik
M: Antarktyda
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Stowarzyszenie Salezjańskie
Brak Brak
14.

123

BAD BOY SP POL 2007 Ogier siwa F: Maram / Aram
M: Bornea / Tioman Island
O: Wiktoria Leszek-Karwańska
B: Sławomir Grzelczyk
K012150 POL009590088207
15.

66

BAGAZZA M KWPN NED 2006 Klacz ciemnogniada F: QUIDAM DE REVEL
M: RAGAZZA DI OLYMPIA/G.RAMIRO Z
O: Dawid Kubiak
B: VEEHANDEL MUSTERD B.V., HOOGE ZWALUWE (NED)
K011098 528003 06.00032 103MI94
16.

117

BALOU DEJA VU HAN GER 2006 Klacz gniada/178 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Sir Shutterfly / Silvio I
O: Marta Zadrożna
B:
K016332 DE431310662310
17.

160

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:127 F: Tobi
M: Bella
O: Aneta Aniołek
B: Dariusz Markiewicz
K023005
18.

38

BENJAMIN PP DRP POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:140 F: Baccarat
M: Niina PP
O: Procima sp. z o.o.
B: Procima sp. z o.o.
Brak
19.

133

BIBI ZAGORKA KUC POL 2010 Klacz siwa F: nn
M: nn
O: Monika Swiecka
B: nn
K024338 brak
20.

157

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:148 F: X
M: X
O: Justyna Kopko
B: Susie Brooks
K023961
21.

130

BLAZING DESERT MIRAGE British Jumping Pony POL 2007 Klacz dereszowata/kuc:146 F: Blazing Desert Monarch
M: .
O: Justyna Kopko
B: Wielka Brytania
Brak 8936484494959
22.

125

BOLIVAR SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Iloczyn
M: Boliwia / Jape
O: Leszek Sobczak
B: Jarosław Pacek
K020704
23.

128

BONO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Silver Dream
M: Bajdarka
O: Justyna Kopko
B: Justyna Kopko
K015755 616499920001020009
24.

76

BORA BORA Typ Szlachetny POL 2010 Klacz siwa F: nn
M: nn
O: Anna Jagielak
B: -
K021107
25.

33

BORYS XX POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: Glimmerman
M: Brunilde / Forest Wind
O: Agata Mitrowska
B: Kazimierz Rogowski
K020947 POL030000002032
26.

43

BURBON OLD POL 2012 Wałach ciemnogniada/173 F: Bernini (ex Vigourous Z) / Vigo D'Arsouilles
M: Politesse d'Ete / Italic des Salines
O: Agnieszka Labudzik
B: Malgorzata Siergiej
K020914 DE418182531712 105RJ52
27.

35

CALIFORNIA SP POL 2014 Klacz gniada/Brak F: Arezzo VDL
M: Caldera (DEU)
O: Dominika Maruda
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
Brak Brak
28.

124

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
O: Grażyna Zajkowska
B: nn
K018656
29.

126

CANTURA M Oldenburska GER 2005 Klacz skarogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Muller
K016641
30.

4

CAPRIOLE Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Candivolo
M: Gazelle
O: Izabella Rutkowska
B: Rudiger Wassibauer
K020568 616009690171209
31.

129

CARRY LADY Holsztynska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Claudia / Campbell
O: Mariusz Czarnomski
B: Justyna Kopko
K023003 616009640004111
32.

165

CARRY LADY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz gniada F: Carry Son
M: Claudia
O: Justyna Kopko
B: Farysej Urszula
K023003
33.

88

CHALLENGE PICOBELLO Z Z POL 2013 Ogier gniada F: Contact vd Heffinck / Concept
M: Only Picobello Z / Orlando
O: Jacek Kuźma
B: Zangershide
K024582 056015Z55805613
34.

59

CHARDONNAY Deutsches Sportpferd GER 2014 Wałach gniada F: Chetlag
M: Classic Cera
O: Magdalena Ziajkowska
B: Niemcy
K021922
35.

112

CHARLYTTA Holsztyn GER 2011 Klacz gniada/178 F: Chin champ
M: Windhoek
O: Weronika Olejnik
B: Martina Rennekamp
K024555 DE421000277311
36.

121

CINDERELLA K Holsztyńska POL 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Capo
M: N-lefano
O: Mystkowska Aleksandra
B: Niemcy
Brak Brak
37.

64

CLINTESSA PRO OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Clinton I
M: Askania/ Athlet Z
O: Dawid Kubiak
B: -
K024059
38.

57

CORLEONE Oldenburg UKR 2010 Wałach siwa/172 F: cachas
M: Wiona
O: Tsapin Aleksander
B: Niemcy
brak brak
39.

41

DAJ CASH Wielkopolska POL 2008 Wałach siwa F: JAKOBIN
M: DAJ MONEY
O: ANETTA KOLASIŃSKA
B: BRAK
K014575
40.

26

DALLOUSINA M OS POL 2010 Klacz gniada F: Balloussini
M: Dollar Girl
O: Grzegorz Kubiak
B: Niemcy
K024299
41.

144

DAVISHILL Irish Sport Horse IRL 2010 Wałach kara/170 F: Nigrasine
M: Flagmount Shelly
O: Tomasz Olszewski
B: Andrew Deegan
brak brak
42.

143

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Talent /
M: Delicja /
O: Ingrid Szrajer
B: Agnieszka Jabłońska
K014340 616009610107206
43.

105

DEMON SP POL 2004 Wałach siwa F: Atylla / Argentinus
M: Delta / Flaming
O: Martyna Więckowska
B: Artur Paluch
K020032 POL009670083404
44.

147

DEMON DEL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Nowicka
B:
K019469 616999661961007
45.

51

DIGISPORT CORADA Oldenburska GER 2005 Klacz gniada/164 F: Corland / Cor de la Bryere
M: Lagrana / Landor S
O: -
B: Alwin Schrand
K013907 104HT79
46.

91

DJOSER KWPN NED 2008 Wałach skarogniada F: Vermont
M: Pompersinaa
O: Antoni Chłapowski
B: A M. ANGENENT-DE BRUIJN
brak 528003000804221
47.

55

DRUMILLER TRUE BLUE ISH IRL 2013 Wałach gniada F: Plot Blue
M: Armagh
O: -
B: -
K026111
48.

97

EGZORCYSTA KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: Ewrim
M: Liza
O: Aneta Zawadzka
B: Jacek Piasecki
K012364 11793
49.

135

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K014545 pol00650009402
50.

141

ELWIS Kuc Feliński POL 2005 Wałach kara/kuc:139 F: Mandaryn
M: Energia
O: Anna Sobańska
B: Zofia Fulman
K019939 pol013580372805
51.

71

ELZA - JUULTJE KUC AFG 2012 Klacz kara/kuc:131cm F: NN
M: NN
O: Jerzy Mićko
B: Holandia
K023955
52.

154

EMPEROR'S HILL XX IRL 2012 Wałach gniada/168 F: Scorpion / Montjeu
M: Watermelon / Beckett
O: Agata Korpanty-Waśniewska
B: Irlandia
K025845 372IRE45198525T
53.

31

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
54.

104

ERATO SP POL 2008 Ogier kasztanowata/175 F: Lando
M: Effi
O: Paweł Guzy
B: Rafał Kowalski
K012789 .
55.

68

ESCATO HAN POL 2004 Wałach kara/169 F: Escudo I / Espri
M: Dakita / Dorian
O: Jarosław Celski
B: Dariusz Michalak
K008698 DE431317013204 102YH53
56.

63

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada F: Harley VDL
M: Varea Fortuna / Indoctro
O: Dorota Zieniewicz
B: J. Oude Elbernik, Uden (NED)
K013792 104GY66
57.

146

EVANTOS II VTH KWPN NED 2009 Wałach gniada/168 F: carthino z
M: kavantos II
O: Justyna Kopko
B: Holandia
brak brak
58.

127

FABERGE H&S KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Ojciec: Corneille / Cornet Obolensky
M: Tadermie / Burggraaf
O: Natalia Maciejewska
B: T. C. Heeregravr-Smits i R. Heeregrave
K024692 528003201001953 105CX44
59.

24

FENIX SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Faust Z
M: Fascynacja
O: Anna Czajkowska
B: Mariusz Kleniuk
K021275
60.

23

FERRERO Wielkopolska POL 2008 Wałach gniada F: Izaurus
M: Ferara
O: Stanisława Missala
B: Henryk Święcicki
K016048
61.

93

FILOZOFIA KUC POL 1997 Klacz kara/kuc:145 F: nn
M: nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
K014947 POL999660399497
62.

72

FIONA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:148cm F: Pietrek
M: Fela
O: Julia Parda
B: SK Plękity
K023954
63.

56

FLASH BLUE B KWPN AFG 2010 Wałach gniada/168 cm F: Mr. Blue
M: Perla /Bruin
O: Klaudia Prymek
B: -
K024541
64.

139

FLUKS KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
brak
65.

70

FOREST Małopolska POL 2003 Wałach gniada/165 F: Fiskor
M: Foka
O: Magdalena Kudła
B: Sławomir Kornalski
K022238 POL006550021403
66.

2

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:157 F: Ramzes
M: Fala
O: Jacek Sujecki
B: Zbigniew Romanczuk
K023944 Brak
67.

1

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Gama
O: X
B: Eco-abi Ewa Fabinska
K005435
68.

84

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
O: B. Tuwalski
B: Ewa Fabińska
K016932 616009510416009
69.

138

GANGSTER KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Joanna Dąbek
B: nn
brak brak
70.

131

GELUKSROOS KWPN NLD 2012 Klacz gniada/162 F: Con Polydor
M: Cedelroze / Sarantos
O: Justyna Kopko
B: Holandia
K025786
71.

47

GENTELMAN KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Nabab De Reve /
M: Indoctro /
O: St. KS KJK Szary Michałowice
B:
K023620
72.

159

GERWAZY WLKP POL 2005 Wałach gniada/170 F: Revel
M: Greta
O: Daria Pleśnierowicz
B: SK Rzeczna
K017179 brak
73.

96

GLORIUS - POL - Wałach gniada/- F: -
M: -
O: Makarewicz
B: Remigiusz Makowski
Brak -
74.

140

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Larron
M: Grand Rivage
O: Katarzyna Szaniawska
B: nn
K019278 056002W00293935
75.

18

GOUDELOUP KWPN NED 2011 Wałach kara/170 F: Riant / Jazz
M: Ornate / Haarlem
O: Piotr Rachwał
B: J.Gloudemans
K021281 528003201101721
76.

50

GUESS KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/171 F: tangelo vd zuuthoeve
M: haarlem
O: sks kjk szary
B: x
K020934 K020934
77.

134

GWIAZDKA TS POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Maciuś / nn
M: Hadora / Hadrian
O: Anna Sobańska
B:
K019024 POL999540183107
78.

136

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
O: Michał Siejek
B: Michał Siejek
K019314
79.

151

HAPPY RYTM SP POL 2006 Wałach kara F: Rytm
M: Happy Star
O: Aleksandra Walczak
B: nn
K012036 616009530147506 brak
80.

40

HAVENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/164 F: Dionizos
M: Haidi
O: Urszula Janiszewska
B: Mirosław Fijołek
K026898 616009661583211
81.

109

HAWEŁKA Małopolska POL 2009 Klacz gniada/kuc:148 F: Bekas
M: Habarin Jema po Bajt
O: Martyna Wieckowska , Jan Ratajczak
B: Maciej Krawczyk
brak 616006660287309
82.

113

HAZELHORST'S DIAMO Kuc New Forest NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
O: Stanisław Poleszak
B:
K023254 528018020051289
83.

102

HERR VITO PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
O: Witold Brodewicz
B: Witold Brodewicz
K024714 616009660449013
84.

46

HINA-B KWPN NED 2012 Klacz gniada/170 F: zambezi
M: manhattan/burgraff
O: x
B: x
brak brak
85.

67

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
86.

153

HORSEHEATH DIAMOND LAD ISH IRL 2009 Wałach gniada F: Carric Diamond Lad
M: Ballacraine
O: Piotr Pertkiewicz
B: Irlandia
K025368 372414005171435
87.

48

IGOR KWPN NED 2013 Wałach gniada/170 F: van gogh
M: elmshorn
O: x
B: x
brak brak
88.

30

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
89.

98

INTERIA M. POL 2008 Klacz gniada F: Irak / Hippies
M: Hawajka
O: Sylwia Gąsiorek
B: Paweł Nurkowski
K017943 POL006590034008
90.

86

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
91.

149

ITSI BITSI ZAGORKA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Monika Święcka
B: -
BRAK -
92.

103

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/168 F: Baldini II
M: Ikaria
O: Rafał Przybylski
B: Kinga Leszek-Karwańska
K024306
93.

110

JAZGAR KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: S.Jonak
B: S Jonak
brak
94.

77

JEGOCIN SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Carlo Grande
M: Jemioła
O: Barbara Glasser
B: Stadnina koni Ferenstein
K019110
95.

100

KAILY Czeska Gorąco-Krwista CZE 2008 Klacz kasztanowata/169 F: Radegast
M: Kentaur
O: Piotr Sarnecki
B: Piotr Sarnecki
K017057 203 009 226779507
96.

92

KAZIK Typ Kuc POL 2010 Wałach gniada/124 F: nn
M: nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
brak
97.

21

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara F: Elf / Fanimo
M: Kaliopea BH / Arlan
O: Bogna Hupa
B: Bogna Hupa
K024132 616009661444411
98.

156

KINRA SP POL 2001 Klacz gniada/167 F: Rubin
M: Kinetyka
O: Justyna Kopko
B: Ryszard Szczesny
K015535 POL 009 52 00113 01
99.

164

LANCELOT Old NIemcy 2008 Wałach Kasztanowata F:
M:
O:
B:
100.

119

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada/mk: F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
O: Magdalena Karczewska
B: Andreas Kosicki
K009609 DE421000012204 104KS89
101.

145

LIBERACE Irish Sport Horse IRL 2008 Wałach skarogniada/168 F: Catherston Liberator
M: Lucky Lily
O: Piotr Pertkiewicz
B: J Chapman
brak brak
102.

80

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510 105EW09
103.

22

LORIDA PP Hanowerska POL 2014 Klacz gniada F: Lordanos
M: Alida
O: Procima sp. z o. o.
B: Procima sp. z o. o.
Brak
104.

158

ŁOKIETEK Kuc Feliński POL 2012 Wałach izabelowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tomasz Olszewski
B:
brak
105.

29

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
106.

39

MAT Typ Szlachetny POL 1998 Wałach gniada/164 F: Laureat
M: Juliana
O: Joanna Mikus
B: Zygmunt Olbrych
Brak
107.

162

MEKSYK KUC POL 2011 Wałach gniada/kuc:127 F: nn
M: nn
O: Aneta Aniołek
B: Janusz Adamski
K026600
108.

114

MIGRENA MŁP POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Berlin Bej / Elsing
M: Mikstura / Emetyt
O: Martyna Wieckowska , Jan Ratajczak
B: Maciej Krawczyk
K024870 POL006660070708
109.

53

MISSISSIPI Kuc Connemara POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
O: Katarzyna Bohdanowicz
B: Katarzyna Bohdanowicz
K021250 616013661246212
110.

137

MITRAS Holztyńska POL 2013 Wałach gniada/170 F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak asd65456
111.

19

MY FUNNY VALENTINE WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Dilmar / Maram
M: Carmen / Karbit
O: Piotr Rachwał
B: Józef Charyton
K021285 616007520056712
112.

49

NIGHT DANCE Zangercheide NLD 2013 Klacz gniada F: numero uno
M: calvin z/ alme z
O: stowarzyszenie klub jazdy konnej szary
B: x
K024961
113.

89

NOBLE LADY HOLST DNK 1998 Klacz siwa/165 F: Corrado I
M: Lincoln
O: Jacek Kuźma
B: Dania
K010975 21 02645 98 BEL10978
114.

44

NORTON SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/173 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Nixe / Grosso Z
O: Stanisław Łabudzik
B: Remigiusz Makowski
K011971 POL009660370207 103OK61
115.

148

NPS DANTE Irish Sport Horse IRL 2010 Wałach kasztanowata/172 F: Iroko
M: Mai
O: Justyna Kopko
B: Irlandia
brak brak
116.

62

OTAMENDI SP POL 2011 Klacz gniada F: Corrado Son / Corrado I
M: Oberża / Barbur
O: Dawid Kubiak
B: -
K018733
117.

16

PĄCZEK Huculska POL 2012 Ogier bułana/kuc:136 F: Natan
M: Pantera
O: Jakub Giżyński
B: Tadeusz Pęzioł
brak 616 012 58 05095 12
118.

108

PAMELA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Paloma
O: Martyna Więckowska
B: Remigiusz Makowski
K011292
119.

78

PERSPEKTYWA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc:145 F: Nando Super
M: Penny
O: Piotr Burchard
B: Andrzej Doroszewski
Brak
120.

79

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
O: Lena Jasnowska
B: Mordzelewski
Brak
121.

118

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial
M: Pipi
O: Artur Bar
B: Stefan Stubba
K014199 POL 013530225808
122.

106

PLEYBOY Małopolska POL 2010 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Petra
O: Martyna Wieckowska , Jan Ratajczak
B: Maciej Krawczyk
Brak
123.

132

PRAGA KUC POL 2007 Klacz kara/kuc:119 F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: N
013670096
124.

61

PUERTO RICO SP POL 2013 Wałach siwa F: Czumen K / Ariados
M: Perła / Dinar
O: -
B: -
K024110
125.

90

QUEENY WESF GBR 2008 Klacz kara/169 F: Quo Vados
M: Habanera
O: Jacek Kuźma
B: Niemcy
K026549 DE441411964408 04WZ07
126.

87

QUELLE DAME Z Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Call Picobello Z / Carthago Z
O: Jacek Kuźma
B: Zangershide
K024590 056015Z55619711 105HG02
127.

82

QUIDAM’S DUKE Holsztyńska GER 2011 Wałach siwa F: Quidam’s Rubin/Quidam De Revel
M: Zarin Calica/Calico
O: Piotr Michalska
B: Graf Willi & Kerstin
K020318
128.

115

QUIESTUS SF FRA 2004 Wałach siwa F: Clinton
M: Chimene D'Avril
O: Helena Szmalc
B: Francja
K017635 04 711 233 T
129.

28

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
K024860 616 999 66 14108 13
130.

73

RAFA WLKP. POL 2004 Klacz gniada F: Endek
M: Henrysia
O: Jerzy Mićko
B: Grądek
K024820
131.

83

ROMANIA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/160 F: Maik
M: Rakuza
O: Zofia Presz
B: nn
brak brak
132.

32

RONALDINI Trakeńska POL 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Gluosnis / Gerodot
M: Regina /
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K014546 732010006405
133.

116

SANTINO KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:120 F: Capo 14
M: Szanta
O: Izabela Rembielińska
B: Polska
K025155 616999662050808
134.

37

SOFIA S SP POL 2005 Klacz gniada/164 F: Grand de la cour
M: Stella
O: Martyna Senska
B: Stanislaw Szurik
K017846
135.

60

STANDING OVATION 24 HANN GER 2012 Wałach gniada/- F: -
M: -
O: COLOR ID Anna Sękalska
B: -
K026743 -
136.

150

SZMULA SP POL 2013 Klacz tarantowata/168 F: Telco
M: Samira
O: Tomasz Olszewski
B: Józef Wiśniewski
K024178 616009640050413
137.

10

TANGO DRP POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Nando
M: Nando
O: Monika Karpińska
B: Teodor Gronet
K019242
138.

94

TINKERBELL W BWP BEL 2007 Klacz siwa F: Cicero Z
M: Vinny Van De Roshoeve
O: .
B: Stels Jean-Pierre
K022239
139.

20

TORNADO II SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
O: Jacek Trojanowicz
B: Justyna Wiese
K011995
140.

161

TORRES EWITA Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Wałach gniada/kuc:139 F: V.I.P
M: TARA TEXASS
O: Krzysztof Aniołek
B: Wiesław Apanasewicz
K025449 616013670093809
141.

85

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
142.

111

WENUS SP POL 2013 Klacz kasztanowata/mk:158 F: Karbon
M: Webka
O: Jan Ratajczak
B: Asztenborski Edward
brak
143.

45

Z RIARALDA Z ZANG NLD 2012 Klacz siwa F: Zilverstar T /
M: Riaralda / Lancer II
O: Michał Ziębicki
B:
K025673
Rider Club
Competition
Prize
Aniołek Hubert Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
20
30
SUM:
50.00
Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
50
100
SUM:
150.00
Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
20
20
SUM:
40.00
Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
100
50
SUM:
150.00
Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
100
SUM:
100.00
Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
50
20
30
SUM:
100.00
Kołodziejczyk Aleksandra KJ Akademia Kucania
20
SUM:
20.00
Kopko Justyna JKS OLSZA
20
SUM:
20.00
Krysiak Gabriela Szybki Konik
30
SUM:
30.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
150
550
SUM:
700.00
Kudła Magdalena bpk
50
SUM:
50.00
Kuźma Nadia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
200
SUM:
200.00
Lejcuś Aleksandra KJ Aldragho
10
SUM:
10.00
Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
150
SUM:
150.00
Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
30
SUM:
30.00
Mikus Parycja Bpk maz
50
30
SUM:
80.00
Milewska Kaja JKS u Robsonów
150
SUM:
150.00
Missala Magdalena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
50
SUM:
50.00
Mitrowska Martyna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
30
SUM:
30.00
Ohme Klara KJ Podkowa Leśna
10
SUM:
10.00
Parda Julia Polish Pony Club
70
70
30
50
50
50
SUM:
320.00
Pertkiewicz Laura JKS Olsza
70
SUM:
70.00
Rostek Basia KJ Akademia Kucania
50
SUM:
50.00
Sokołowska Kamila JKS OLSZA
100
100
70
SUM:
270.00
Strzeszewska Wiktoria Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO
50
SUM:
50.00
Sujecka Karolina bpk maz
30
10
SUM:
40.00
Sutkowski Wojciech JKS Olsza
120
SUM:
120.00
Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania
30
SUM:
30.00
Szmalc Helena KJ Wiktorowo
50
SUM:
50.00
Trojan Zoja brak
10
SUM:
10.00
Tsapin Artiem BPK
50
300
SUM:
350.00
Tylicka Zuzanna Klub Jeździecki Wiktorowo
10
20
SUM:
30.00
Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
10
SUM:
10.00
Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
200
SUM:
200.00
Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
30
SUM:
30.00
Żewłakow Maja Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
BENETON (160)
2019-02-17
1
2019-02-17
5
2019-02-17
3
20
2019-02-17
2
30
MEKSYK (162)
2019-02-16
1
2019-02-16
8
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2019-02-17
18
2019-02-17
15
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-02-17
12
2019-02-17
MARKIZA (29)
2019-02-17
2
50
2019-02-17
1
100
PIPIN (118)
2019-02-17
26
2019-02-17
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-02-17
11
2019-02-17
4
2019-02-17
Bohdanowicz Konstancja
BPK (MAZ)
2019-02-16
5
20
2019-02-16
16
2019-02-17
5
20
2019-02-17
19
Burchard Janina
Klub Jeździecki Akademia Kucania
2019-02-16
2019-02-16
2019-02-16
18
Burchard Krystyna
Klub Jeździecki Akademia Kucania
PRAGA (132)
2019-02-16
1
2019-02-16
1
2019-02-16
1
Celska Olga
SKJ Beckersport Raszyn
HIP HOP (67)
2019-02-16
14
2019-02-16
10
ESCATO (68)
2019-02-16
3
100
2019-02-16
5
50
Czajkowska Dorota
BPK
FENIX (24)
2019-02-17
2019-02-17
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2019-02-16
2019-02-16
2019-02-17
2019-02-17
Dąbek Joanna
Kj Akademia Kucania
GANGSTER (138)
2019-02-16
13
2019-02-16
18
2019-02-16
11
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2019-02-16
21
2019-02-16
8
2019-02-16
6
2019-02-16
3
ERATO (104)
2019-02-16
5
2019-02-16
4
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
HERR VITO (102)
2019-02-16
6
2019-02-16
2019-02-17
8
2019-02-17
22
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (31)
2019-02-17
6
2019-02-17
17
Florkiewicz Agata
Stowarzyszenie KS Chojnów
2019-02-16
11
2019-02-16
2019-02-17
13
2019-02-17
Frączkiewicz Zuzanna
Klub Jeździecki Wiktorowo
HAWEŁKA (109)
2019-02-17
1
2019-02-17
2019-02-17
18
Gąsiorek Julia
St. KSK Stare Babice
INTERIA (98)
2019-02-17
17
2019-02-17
5
Glasser Mikołaj
KJ Akademia Kucania Dawidy
JEGOCIN (77)
2019-02-16
25
2019-02-16
25
2019-02-17
24
2019-02-17
Głuchowska Małgorzata
KJ Podkowa Leśna
CANTURA M (126)
2019-02-17
7
2019-02-17
Grzebieluch Martyna
KS EQUIRIGHT
2019-02-16
12
2019-02-16
12
Jagielak Anna
KJ Aldragho Piaseczno
2019-02-16
20
2019-02-16
Janiszewska Magdalena
brak
HAVENA (40)
2019-02-16
15
2019-02-16
22
2019-02-17
6
2019-02-17
10
Jasnowska Agata
Brak
PESTKA (79)
2019-02-16
2
2019-02-16
1
Jasnowska Lena
Stajnia Agmaja
PESTKA (79)
2019-02-16
Jaworska Julia
JKS Olsza
KINRA (156)
2019-02-17
12
2019-02-17
14
2019-02-16
2019-02-16
14
Jaworska Monika
KJ Strzała Krubiczew
ASZLI (107)
2019-02-16
24
2019-02-16
2019-02-16
Jonak Franciszek
Klub Jeździecki Wiktorowo
JAZGAR (110)
2019-02-16
1
2019-02-16
10
2019-02-16
Jonak Jacek
KJ Wiktorowo
DEMON (105)
2019-02-16
2019-02-16
13
2019-02-16
Jonak Karol
KJ Wiktorowo
JAZGAR (110)
2019-02-17
8
2019-02-17
1
2019-02-17
9
Kabala Wiktoria
KJ Akademia Kucania Dawidy
MITRAS (137)
2019-02-16
15
2019-02-16
13
2019-02-16
Kakus Zuzanna
KJ Wiktorowo
PLEYBOY (106)
2019-02-16
10
2019-02-16
2019-02-16
9
Kaleta Zuzanna
Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
AJSZA (101)
2019-02-16
2019-02-16
2019-02-16
3
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-02-17
2
100
2019-02-17
9
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-02-16
15
2019-02-16
2019-02-17
3
50
2019-02-17
3
ISKRA (86)
2019-02-16
4
20
2019-02-16
20
2019-02-17
3
30
2019-02-17
3
Kolasińska Ewa
BPK
2019-02-16
9
2019-02-16
5
2019-02-17
18
Kołodziejczyk Aleksandra
KJ Akademia Kucania
HALOGEN (136)
2019-02-17
5
20
2019-02-17
5
2019-02-17
1
Kopko Justyna
JKS OLSZA
BONO (128)
2019-02-16
13
2019-02-17
16
2019-02-16
2019-02-16
20
2019-02-17
15
2019-02-17
6
NPS DANTE (148)
2019-02-16
17
2019-02-16
28
2019-02-17
28
2019-02-17
12
2019-02-17
4
20
Kozak Ludwika
bpk MAZ
ASZLI (54)
2019-02-17
15
2019-02-17
Kruszewska Urszula
KJ Podkowa Leśna
2019-02-16
1
2019-02-16
9
2019-02-17
1
2019-02-17
9
Krysiak Gabriela
Szybki Konik
PĄCZEK (16)
2019-02-16
3
30
2019-02-16
4
2019-02-17
10
2019-02-17
3
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2019-02-16
23
2019-02-16
19
2019-02-17
23
2019-02-17
14
2019-02-16
12
2019-02-16
12
2019-02-17
2019-02-17
11
2019-02-16
3
150
2019-02-16
11
2019-02-17
1
2019-02-16
1
2019-02-17
2019-02-17
1
550
2019-02-16
15
2019-02-17
1
2019-02-16
18
2019-02-17
4
2019-02-17
7
LANCELOT (164)
2019-02-16
18
2019-02-16
9
2019-02-17
2019-02-17
27
Kudła Magdalena
bpk
FOREST (70)
2019-02-16
18
2019-02-16
3
50
Kuźma Nadia
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2019-02-16
2
200
2019-02-17
3
QUEENY (90)
2019-02-16
10
2019-02-16
6
2019-02-17
9
2019-02-17
11
Lejcuś Aleksandra
KJ Aldragho
TANGO (10)
2019-02-16
1
2019-02-16
4
10
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
BAD BOY (123)
2019-02-16
2
150
2019-02-16
20
Lewandowska Aniela
KJ Akademia Kucania
GWIAZDKA (134)
2019-02-16
2019-02-16
Lewandowska Aniela
KJ Akademia Kucania
EL- VIS (135)
2019-02-17
Lewandowska Zosia
Kj horse Profi
GLORIUS (96)
2019-02-16
2019-02-16
Łabudzik Olga
St. KS KJK Szary Michałowice
BURBON (43)
2019-02-16
27
2019-02-16
2019-02-17
2019-02-17
NORTON (44)
2019-02-16
14
2019-02-16
2019-02-17
20
2019-02-17
25
Maciejewska Natalia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2019-02-16
4
2019-02-16
2
2019-02-17
3
2019-02-17
2
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
2019-02-16
3
30
2019-02-16
8
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
2019-02-16
16
2019-02-16
11
2019-02-17
7
2019-02-17
12
ASCOT (36)
2019-02-16
6
2019-02-16
7
2019-02-17
25
2019-02-17
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
2019-02-16
2019-02-16
17
2019-02-17
13
Mikus Parycja
Bpk maz
SOFIA S (37)
2019-02-16
26
2019-02-16
26
2019-02-16
2019-02-17
10
2019-02-17
13
MAT (39)
2019-02-16
2
50
2019-02-16
19
2019-02-17
3
30
Milewska Kaja
JKS u Robsonów
2019-02-16
28
2019-02-16
22
2019-02-17
1
150
2019-02-17
1
Missala Andrzej
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
FERRERO (23)
2019-02-16
6
2019-02-16
11
Missala Magdalena
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
FERRERO (23)
2019-02-17
2
50
2019-02-17
Mitrowska Martyna
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
BORYS (33)
2019-02-16
3
30
2019-02-16
21
2019-02-17
15
2019-02-17
16
2019-02-16
10
2019-02-16
8
2019-02-17
11
2019-02-17
19
Mystkowska Aleksandra
Szybki Konik
2019-02-16
13
2019-02-16
1
2019-02-16
13
Ohme Klara
KJ Podkowa Leśna
KAZIK (92)
2019-02-16
1
2019-02-16
5
10
2019-02-17
8
2019-02-17
6
Olejnik Weronika
KJ Wiktorowo
CHARLYTTA (112)
2019-02-16
21
2019-02-16
22
2019-02-17
21
2019-02-17
13
Olszewski Tomasz
JKS Olsza
DAVISHILL (144)
2019-02-16
8
2019-02-16
26
2019-02-16
16
2019-02-16
2019-02-17
22
2019-02-17
SZMULA (150)
2019-02-17
6
2019-02-17
20
Ostapczuk Martyna
KJ Ostoja Chraboły
ARISTA (58)
2019-02-16
2019-02-16
2019-02-17
24
2019-02-17
9
Parda Julia
Polish Pony Club
2019-02-16
1
70
2019-02-16
1
70
2019-02-17
2
30
2019-02-17
1
50
FIONA (72)
2019-02-16
2
50
2019-02-16
23
2019-02-17
1
50
2019-02-17
18
2019-02-16
Perquy Marta
St. KSK Stare Babice
ARMADA (99)
2019-02-17
2019-02-17
Pertkiewicz Laura
JKS Olsza
LIBERACE (145)
2019-02-16
2
70
2019-02-16
24
2019-02-17
14
2019-02-16
15
2019-02-16
23
2019-02-17
17
2019-02-17
19
Piątkowska Aleksandra
KJ Strzała Krubiczew
2019-02-16
17
2019-02-16
1
Piątkowski Michał
KJ Strzała Krubiczew
2019-02-16
9
2019-02-16
21
2019-02-17
19
2019-02-17
16
Piętka Zuzanna
JKS Olsza
ŁOKIETEK (158)
2019-02-16
2019-02-16
Pleśnierowicz Daria
JKS OLSZA
GERWAZY (159)
2019-02-16
24
2019-02-16
2019-02-17
9
2019-02-17
4
Podsiadło Daria
Kielecki Klub Jeździecki
DELEKTA (143)
2019-02-16
2019-02-16
7
2019-02-17
12
2019-02-17
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
2019-02-16
11
2019-02-16
17
2019-02-17
6
2019-02-17
16
MIGRENA (114)
2019-02-16
7
2019-02-16
8
2019-02-16
2019-02-17
14
2019-02-17
10
2019-02-17
Powroźnik Monika
LKJ Gałkowo
GAFA (1)
2019-02-16
15
2019-02-16
2019-02-16
10
2019-02-17
9
2019-02-17
14
Poznańska Aleksandra
JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2019-02-16
9
2019-02-16
6
2019-02-17
7
2019-02-17
5
Presz Zofia
KU AZS Politechnika Warszawska
ROMANIA (83)
2019-02-16
2019-02-16
2019-02-16
2019-02-17
2019-02-17
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
2019-02-16
9
Przybylska Konstancja
SKJ Hawajka Majdan
IZIS KL (103)
2019-02-16
10
2019-02-16
18
Puławska Iga
KJ Akademia Kucania
FLUKS (139)
2019-02-17
1
2019-02-17
7
2019-02-17
Rachwał Piotr
KJ Equus Węgrzce
2019-02-16
19
2019-02-16
16
2019-02-17
21
2019-02-16
13
2019-02-16
2019-02-17
14
Rembielińska Wiktoria
KJ Wiktorowo
SANTINO (116)
2019-02-16
1
2019-02-16
6
2019-02-16
2019-02-17
4
2019-02-17
1
2019-02-17
1
Rostek Basia
KJ Akademia Kucania
EL- VIS (135)
2019-02-16
2
50
2019-02-16
1
2019-02-16
Saługa Laura
KJ Akademia Kucania
HALOGEN (136)
2019-02-16
25
2019-02-16
8
2019-02-16
3
Sarnecka Agnieszka
bpk
KAILY (100)
2019-02-16
17
2019-02-16
23
2019-02-17
8
2019-02-17
11
Smuk Julia
KJ Akademia Kucania
2019-02-16
6
2019-02-16
5
2019-02-17
16
2019-02-17
2019-02-16
Sobczak Weronika
KJ Akademia Kucania
BOLIVAR (125)
2019-02-16
14
2019-02-16
12
2019-02-17
2019-02-17
9
2019-02-17
Sokołowska Kamila
JKS OLSZA
DEMON DEL (147)
2019-02-16
1
100
2019-02-16
1
100
2019-02-16
2019-02-17
1
70
Strzeszewska Wiktoria
Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO
2019-02-16
2
50
2019-02-16
Sujecka Karolina
bpk maz
FUGA (2)
2019-02-16
3
30
2019-02-16
2019-02-17
5
10
2019-02-17
7
Suskiewicz Maria
/
WENUS (111)
2019-02-16
17
2019-02-16
2019-02-16
27
2019-02-17
20
2019-02-17
2019-02-17
13
Sutkowski Wojciech
JKS Olsza
ARROW (152)
2019-02-16
1
120
2019-02-16
2019-02-17
Świetlicka Joanna
KJ Wiktorowo
PAMELA (108)
2019-02-17
2019-02-17
10
2019-02-17
11
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania
GOLDIKA (140)
2019-02-16
4
30
2019-02-16
ELWIS (141)
2019-02-17
2019-02-17
21
2019-02-17
20
Szary-Ziębicka Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-02-16
10
2019-02-16
12
2019-02-17
5
HINA-B (46)
2019-02-16
14
2019-02-16
9
2019-02-17
18
2019-02-16
11
2019-02-16
7
2019-02-17
17
2019-02-17
6
Szmalc Helena
KJ Wiktorowo
QUIESTUS (115)
2019-02-16
1
2019-02-16
5
50
2019-02-17
15
2019-02-17
8
Szyba-Giżyńska Marta
Szybki Konik
AZJA (122)
2019-02-16
13
2019-02-16
13
2019-02-16
7
Tomczak Aleksandra
Stajnia Szybki Konik
ALPINEX (17)
2019-02-16
14
2019-02-16
Trojan Zoja
brak
ARGO (95)
2019-02-16
5
10
2019-02-16
Trojanowicz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-02-17
6
2019-02-17
3
2019-02-17
1
Tsapin Artiem
BPK
2019-02-16
4
50
2019-02-16
1
300
2019-02-17
10
2019-02-17
4
Tuwalska Edyta
KJ Szumawa Bobrowiec
GALEON (84)
2019-02-16
27
2019-02-16
7
2019-02-17
10
2019-02-17
Tylicka Zuzanna
Klub Jeździecki Wiktorowo
PLEYBOY (106)
2019-02-17
2019-02-17
4
10
2019-02-17
4
20
Walczak Aleksandra
KJ Akademia Kucania
2019-02-17
8
2019-02-17
14
2019-02-17
Waśniewska Pola
JKS Olsza
2019-02-16
5
2019-02-16
12
2019-02-17
17
2019-02-17
Wąsowicz Wiktoria
Polish Pony Club
RAFA (73)
2019-02-16
4
10
2019-02-16
7
2019-02-17
8
2019-02-17
Wawryniuk Nela
KJ Sielanka Warka
2019-02-16
1
200
2019-02-16
12
2019-02-17
2
2019-02-17
2
Wernerowicz Karolina
Klub Jeździecki Akademia Kucania
2019-02-16
Witkowska Anna
Klub Jeździecki Wiktorowo
DEMON (105)
2019-02-17
2019-02-17
21
2019-02-17
19
Zadrożna Marta
KJ Wiktorowo
2019-02-16
3
2019-02-16
2019-02-17
16
2019-02-17
20
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
CANDY (124)
2019-02-16
22
2019-02-16
2019-02-16
5
30
Zalewski Radosław
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2019-02-16
2
2019-02-16
1
2019-02-17
2
2019-02-16
19
2019-02-16
8
2019-02-17
12
2019-02-17
7
Żewłakow Maja
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2019-02-16
13
2019-02-16
4
50
2019-02-17
12
2019-02-17
Ziajkowska Magdalena
Stowarzyszenie KF KJ Hippica Polonia Słupno
2019-02-16
2019-02-16
2019-02-17
23
2019-02-17
Ziębicki Michał
St. KS KJK Szary Michałowice
IGOR (48)
2019-02-16
11
2019-02-17
8
2019-02-16
7
2019-02-16
16
2019-02-17
6
GUESS (50)
2019-02-16
3
2019-02-17
3
Żołyniak Karolina
-
DJOSER (91)
2019-02-16
16
2019-02-16
2019-02-16
2019-02-17
2019-02-17

Number of Riders: 114

Number of Horses: 143

The sum of prizes: 3 800.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl