Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
121 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 11:23:56
2019-11-08 11:23:47
Franciszek Jonak JAZGAR
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
120 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 11:23:43
2019-11-08 11:23:20
Karol Jonak BRUNNERA SEA QUEST
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
119 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 09:45:59
2019-11-08 09:21:01
Paweł Michalski SANDREA
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje certyfikat wzrost
  • 1x 13/LL/ Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z Wstępną,
118 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 09:47:05
2019-11-08 09:07:51
Anna Chojniak ŁOBUZ
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
117 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 09:47:09
2019-11-08 09:04:02
Marcin Paw EGER
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
116 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 09:47:12
2019-11-08 09:03:15
Maria Zielińska H'LOTKA
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
115 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 09:47:15
2019-11-08 09:02:39
Zuzanna Zielińska PATROL Z IZB
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
114 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 07:41:01
2019-11-08 07:19:08
Tadeusz Chmielik GIOLI
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
113 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-11-08 06:02:46
2019-11-07 22:46:30
Ida Bogusz KAMINA D
  • 1x 13/LL/ Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z Wstępną,
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
112 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 06:03:00
2019-11-07 22:46:06
Laura Saługa HALOGEN
  • 1x 13/LL/ Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z Wstępną,
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
111 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 06:03:20
2019-11-07 22:45:39
Nina Lenlich CHELSEA L
  • 1x 13/LL/ Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z Wstępną,
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
110 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 06:03:38
2019-11-07 22:44:54
Karolina Szaniawska HIMENA
  • 1x 13/LL/ Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z Wstępną,
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
109 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 06:03:51
2019-11-07 22:44:15
Kaja Kamieniecka EL- VIS
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
108 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 17:49:11
2019-11-07 17:02:19
Kamila Rutkowska WIESZCZKA
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje certyfikat wzrost
107 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 17:49:14
2019-11-07 17:01:57
Alicja Olkowska OCTOBER JIGSAW
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje certyfikat wzrost
106 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 17:49:18
2019-11-07 17:01:29
Julia Michalska GAŁGAN P
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje certyfikat wzrost
105 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 17:49:25
2019-11-07 17:01:05
Wiktoria Augustyniak CZAPLA
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje certyfikat wzrost
104 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 11:16:09
2019-11-07 09:13:22
Zuzanna Fronc INN
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje certyfikat wzrost
103 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 06:34:02
2019-11-06 22:52:53
Zuzanna Wiekiera WELTMEISTER
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje certyfikat wzrost
102 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 21:33:03
2019-11-06 21:19:35
Michalina Lewandowska MILLCROFT VIVA
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
101 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:13:51
2019-11-06 20:11:20
Basia Rostek MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
100 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:13:56
2019-11-06 20:10:08
Nina Gawlikowska PASJA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 19:29:30
2019-11-06 19:27:04
Pawel Rutkowski GRYF POMORSKI
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje certyfikat wzrost
98 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 19:29:35
2019-11-06 19:20:09
Piotr Ziembiński AMIGO
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje certyfikat wzrost
97 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 17:56:30
2019-11-06 17:34:39
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
96 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 16:12:42
2019-11-06 11:58:27
Ewelina Kluska LETYCJA
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
95 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:47:26
2019-11-06 07:36:38
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
94 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 20:39:24
2019-11-06 07:36:16
Zofia Michalak EKSPLOZJA
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
93 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 06:39:38
2019-11-05 22:00:26
Marie Janekovic DIANITA-H
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
92 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 06:39:52
2019-11-05 22:00:06
Julia Kurosz ARAFAT
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 06:39:58
2019-11-05 21:57:37
Julia Kurosz LUNA
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
90 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 06:40:17
2019-11-05 21:57:09
Aniela Kuczeriszka GUCCI
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
89 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 06:40:32
2019-11-05 21:56:42
Maja Oryga -Siwiak FLORIS T
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
88 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 06:40:40
2019-11-05 21:56:23
Urszula Oryga - Siwiak HIDALGO
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 21:46:50
2019-11-05 21:44:14
Ewa Siara SZAFIR
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
86 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-11-08 11:02:55
2019-11-05 21:34:47
Zuzanna Jóźwik COCA SZUMAWA
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 2x 16 Seria A/Licencja/Konkurs nr 16, Seria A Egzamin Licencyjny
85 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 21:07:51
2019-11-05 21:02:18
Małgorzata Pawłowska NORDIKA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
84 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 21:07:53
2019-11-05 20:59:44
Ewa Czyżewska ADANERO
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
83 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 21:07:56
2019-11-05 20:55:10
Tomasz Patron DORIAN W
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 21:08:13
2019-11-05 20:54:06
Tomasz Patron DIEGO
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 19:21:45
2019-11-05 19:04:34
Martyna Mazur DARFUR
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 17:41:50
2019-11-05 17:41:25
Cezary Cybulski SIRENDOS
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
79 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 17:32:34
2019-11-05 17:27:14
Zuzanna Włodarczyk BEREK
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 17:25:04
2019-11-05 16:36:05
Nadia Ambroziak DŻARNA
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
77 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 17:25:10
2019-11-05 16:35:38
Nina Ambroziak MILO
  • 1x 13/LL/ Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z Wstępną,
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
76 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 15:53:39
2019-11-05 14:59:34
Marysia Kotfasińska WELTMEISTER
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
75 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 15:53:44
2019-11-05 11:57:26
Zuzanna Fiks M'07 DINA
  • 2x 13/LL/ Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z Wstępną,
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
74 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 15:53:49
2019-11-05 10:59:45
Marysia Kotfasińska BARYTON
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje certyfikat wzrost
  • 1x 13/LL/ Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z Wstępną,
73 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 15:53:56
2019-11-05 10:30:42
Pawel Rutkowski GOLDEN ROSE
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 15:54:00
2019-11-05 10:30:17
Alicja Grad GREGORY
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 15:54:06
2019-11-05 10:27:40
Nelly Żabowska-Żychowicz MISTER
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 13/LL/ Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z Wstępną,
70 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:00:48
2019-11-05 10:06:15
Kaja Januszkiewicz SWEET CHERRY W
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje certyfikat wzrost
69 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 15:54:23
2019-11-05 09:49:04
Klaudia Skłodowska ZENDER
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 2x 6 Seria A/Licencja/Konkurs nr 6, Seria A Egzamin Licencyjny
68 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 15:54:27
2019-11-05 09:45:20
Marta Rzemykowska VINEYARD
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 16:12:48
2019-11-05 07:05:34
Marek Wacławik COMME SI
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 16:13:07
2019-11-05 07:02:52
Marek Wacławik SIRIUS
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 06:25:27
2019-11-04 22:14:50
Edyta Tuwalska GALEON
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 06:25:35
2019-11-04 21:17:59
Paulina Zalewska DARFUR
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 15:45:17
2019-11-04 15:28:03
Marta Dettlaff PETIT A PETIT
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 15:45:22
2019-11-04 15:25:54
Weronika Wiącek WICHREN
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 14:46:00
2019-11-04 14:17:48
Wiktoria Kosnowska CYPISEK
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 12:23:09
2019-11-04 11:03:15
Ada Wołąs LOCO
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 6 Seria B/Styl/Konkurs nr 6, Seria B Na styl jeźdźca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16 Seria B/Styl/Konkurs nr 16, Seria B Na styl jeźdźca (kopia)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:50:35
2019-11-04 07:47:15
Ewa Sekuła AMIRA
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:50:48
2019-11-04 07:45:20
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:20:05
2019-11-04 05:45:06
Amelia Jończyk AFRODYTA AZ
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:20:10
2019-11-04 05:43:52
Amelia Jończyk ARABESKA
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 17:24:47
2019-11-03 19:33:24
Sandra Pączek MONAKO
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 22:33:03
2019-11-03 17:56:49
Konstancja Von Mauberg GAPHIRA
  • 2x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 22:33:14
2019-11-03 17:18:26
Robert Bernagiewicz CHACCALL
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 22:33:24
2019-11-03 15:12:37
Nadia Boćkowska GRAFITI
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje certyfikat wzrost
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 22:33:29
2019-11-03 15:11:51
Nadia Boćkowska FAZA AS
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/LL/ Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z Wstępną,
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
50 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-11-03 22:33:46
2019-11-03 15:10:39
Olivia Boćkowska CASALLINA
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 22:34:01
2019-11-03 15:08:48
Aleksandra Wołąs LOARA
  • 1x 6 Seria B/Styl/Konkurs nr 6, Seria B Na styl jeźdźca
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 16 Seria B/Styl/Konkurs nr 16, Seria B Na styl jeźdźca (kopia)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 22:34:13
2019-11-03 15:07:48
Aleksandra Wołąs CALIGULA L
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
47 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-11-03 22:34:28
2019-11-03 15:04:09
Olivia Boćkowska LEMA-WM
  • 1x 6 Seria B/Styl/Konkurs nr 6, Seria B Na styl jeźdźca
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 16 Seria B/Styl/Konkurs nr 16, Seria B Na styl jeźdźca (kopia)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 22:18:11
2019-11-02 21:49:46
Julia Smolich ALOE VERA BEAUTY
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 22:18:14
2019-11-02 21:48:30
Antonina Skoczek TOP EWITA
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 14:01:27
2019-11-02 13:20:43
Aleksandra Szwajczewska BRANDO
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 14:01:40
2019-11-02 13:19:56
Zofia Aleksandra Romańczuk MAESTRO
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 14:01:49
2019-11-02 12:47:38
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 14:01:54
2019-11-01 20:47:00
Weronika Papińska CZARDI
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:44:57
2019-11-01 18:38:00
Angelika Okolus ASTRA
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/LL/ Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z Wstępną,
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:45:09
2019-11-01 18:36:55
Zuzanna Strzelczyk CHAMPION DE NIGHT
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
38 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-11-01 18:45:36
2019-11-01 18:35:34
Ilona Strzelczyk EPILOG
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 10:41:09
2019-10-31 10:01:00
Piotr Ciesielski KANTO
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 10:41:16
2019-10-31 09:52:34
Ewa Gromadowska TOP EWITA
  • 2x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 08:04:57
2019-10-31 07:56:11
Karolina Bar R-MEFISTO
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/LL/ Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z Wstępną,
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 08:05:01
2019-10-31 07:55:08
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 1x 13/LL/ Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z Wstępną,
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 08:05:06
2019-10-31 07:54:32
Ines Bisaga IGUANA DANNY'S GIRL
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/LL/ Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z Wstępną,
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 06:16:19
2019-10-30 23:26:59
Janina Burchard PERSPEKTYWA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/LL/ Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z Wstępną,
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 06:16:28
2019-10-30 21:55:15
Karolina Bar PIPIN
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 06:16:34
2019-10-30 21:54:46
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 06:16:42
2019-10-30 21:53:58
Tamara Ferenc FANTA-EWITA
  • 2x 13/LL/ Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z Wstępną,
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 06:16:49
2019-10-30 21:53:35
Kinga Ferenc EQUUS
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje certyfikat wzrost
  • 2x 13/LL/ Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z Wstępną,
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 20:00:45
2019-10-30 19:47:58
Maja Gromadowska LORD BIJOU
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 19:59:37
2019-10-30 16:16:05
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 06:24:35
2019-10-29 21:53:16
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 06:24:37
2019-10-29 21:50:05
Tomasz Mielcarek STAKKATOLIN
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 11:24:28
2019-10-29 12:34:31
Natalia Górecka N-CONNIE OF HERITAGE
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 12:09:04
2019-10-28 11:05:36
Karina Dzięgielewska OLSTER
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 12:09:10
2019-10-28 11:00:55
Gaja Sobolewska ANAPON RASHKA
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje certyfikat wzrost
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 12:09:29
2019-10-28 11:00:26
Lea Sobolewska ANAPON RASHKA
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje certyfikat wzrost
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 12:09:33
2019-10-28 10:59:20
Maciej Janusik LOREN
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/LL/ Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z Wstępną,
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 16:13:24
2019-10-27 22:49:53
Hanna Miedziocha HARVARD
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 20:37:59
2019-10-27 20:31:48
Tomasz Czernel GRENADA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 18:00:38
2019-10-27 15:26:24
Zuzanna Krystosiak HANS
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/LL/ Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z Wstępną,
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 18:00:55
2019-10-27 13:42:04
Natalia Sobczak GRENADA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 17:20:37
2019-10-26 16:56:32
Kamil Dzięgielewski JOS
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje certyfikat wzrost
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 17:20:51
2019-10-26 16:52:47
Maja Trojanowicz TORNADO II
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 17:21:06
2019-10-26 16:51:56
Maja Kołacz CON AMORE
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
  • 2x 16 Seria A/Licencja/Konkurs nr 16, Seria A Egzamin Licencyjny
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 10:55:41
2019-10-24 10:45:30
Martyna Kozik CARAT
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 10:55:39
2019-10-24 10:44:45
Kalina Majerowicz NOBEL
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 21:12:13
2019-10-21 06:27:03
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 21:12:19
2019-10-21 06:26:05
Kamila Górecka AMETYST M
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 20:29:27
2019-10-16 14:55:16
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 20:30:00
2019-10-15 16:30:01
Marcelina Czech KALINA
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 06:25:46
2019-10-14 22:54:16
Sylwia Mazur RIHANA
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:59:50
2019-10-14 22:53:41
Karolina Sujecka FUGA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 07:59:18
2019-10-14 22:52:43
Dominika Maruda ASCOT
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 10:00:10
2019-10-14 22:52:11
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 07:07:22
2019-10-12 11:58:46
Nikola Jazurek SREBRNA
  • 1x 6 Seria B/Styl/Konkurs nr 6, Seria B Na styl jeźdźca
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Ambroziak Nadia Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2005 (JM.)
O053977
2. Ambroziak Nina Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2007 (JM.)
O053978
3. Augustyniak Wiktoria Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
brak
4. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
5. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
6. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
7. Boćkowska Nadia BPK
2008 (Mł.)
O056635
8. Boćkowska Olivia BPK
2006 (JM.)
Brak
9. Bogusz Ida KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
brak
10. Burchard Janina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O043877
11. Chmielik Tadeusz KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2003 (J.)
O034168
12. Chojniak Anna Klub Jeździecki PAŁASZ
S
brak
13. Ciesielski Piotr Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O000081
14. Cybulski Cezary Niezrzeszony
S
Brak
15. Czech Marcelina Equiclub Zamłyniec
2002 (J.)
O042784
16. Czernel Tomasz LKJ Klaudyn Kampinos
S
brak
17. Czyżewska Ewa nz (SKJ Legia Kozielska)
S
Brak
18. Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice
S
O014116
19. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (J.)
O025882
20. Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O036256
21. Dzięgielewski Kamil Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (JM.)
Brak
22. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
1998 (MJ.)
O008864
23. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
24. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
25. Fiks M'07 Zuzanna nz (SKSK Stare Babice)
2002 (J.)
O037565
26. Fronc Zuzanna bpk
2006 (JM.)
brak
27. Gawlikowska Nina KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (Mł.)
brak
28. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
29. Górecka Natalia Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2003 (J.)
O040147
30. Grad Alicja bpk
2007 (JM.)
brak
31. Gromadowska Ewa BPK
2008 (Mł.)
brak
32. Gromadowska Maja KJ Poczernin
2005 (JM.)
O035878
33. Janekovic Marie KJ J.J. Darboven Rumia
2000 (MJ.)
O020386
34. Janusik Maciej Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O038343
35. Januszkiewicz Kaja SJ stajnia podolszyn
2006 (JM.)
Z
36. Jazurek Nikola LKJ Klaudyn-Kampinos
2000 (MJ.)
O052399
37. Jonak Franciszek Klub Jeździecki Amber Horse
2006 (JM.)
brak
38. Jonak Karol Klub Jeździecki Amber Horse
2006 (JM.)
Brak
39. Jończyk Amelia bpk
2004 (JM.)
brak
40. Jóźwik Zuzanna Klub Jeździecki Szumawa
2004 (JM.)
brak
41. Kamieniecka Kaja KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O043878
42. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
43. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
44. Kołacz Maja Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2003 (J.)
O040144
45. Kosnowska Wiktoria brak
2004 (JM.)
brak
46. Kotfasińska Marysia KJ Łąck
2008 (Mł.)
0051265
47. Kotfasińska Marysia KJ Łąck
2008 (Mł.)
O051265
48. Kozik Martyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
49. Krystosiak Zuzanna LKJ Klaudyn-Kampinos
2004 (JM.)
brak
50. Kuczeriszka Aniela Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (JM.)
O040853
51. Kurosz Julia SKJ Poland Park Warszawa
2004 (JM.)
O037563
52. Kurosz Julia Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (JM.)
O037563
53. Lenlich Nina KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
brak
54. Lewandowska Michalina Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2010 (Mł.)
O057242
55. Majerowicz Kalina nz (SKSK Stare Babice)
S
brak
56. Maruda Dominika LKJ w Gałkowie
S
O008165
57. Mazur Martyna brak przynależności
2006 (JM.)
brak
58. Mazur Sylwia Uczniowski Klub Jeździecki Lalin
S
O014017
59. Michalak Zofia SSKJ Bobrowy Staw
2005 (JM.)
O045772
60. Michalska Julia Stajnia Szybki Konik
2007 (JM.)
Brak
61. Michalski Paweł Stajnia Szybki Konik
S
brak
62. Miedziocha Hanna BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O042682
63. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
64. Okolus Angelika KJ Skarb Kozienice
2006 (JM.)
brak
65. Olkowska Alicja Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
Brak
66. Oryga - Siwiak Urszula BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O042187
67. Oryga -Siwiak Maja BPK (MAZ)
2003 (J.)
O042186
68. Pączek Sandra Kj Huzar
S
O029203
69. Papińska Weronika Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
Brak
70. Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
2004 (JM.)
O031618
71. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
72. Paw Marcin Klub Jeździecki PAŁASZ
S
brak
73. Pawłowska Małgorzata Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
Brak
74. Romańczuk Zofia Aleksandra Stajnia Nad Wisłą
2004 (JM.)
brak
75. Rostek Basia KJ Akademia Kucania Dawidy
2003 (J.)
O039516
76. Rutkowska Kamila Stajnia Szybki Konik
2009 (Mł.)
brak
77. Rutkowski Pawel BPK
S
O000552
78. Rzemykowska Marta SKJ Poczernin
S
O008189
79. Saługa Laura KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
O037841
80. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
81. Siara Ewa Kj Podkowa Lesna
2000 (MJ.)
O026960
82. Skłodowska Klaudia Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2005 (JM.)
O043871
83. Skoczek Antonina BPK
2008 (Mł.)
Brak
84. Smolich Julia KJ Fullmet
2006 (JM.)
O041975
85. Sobczak Natalia LKJ Klaudyn-Kampinos
2004 (JM.)
O051261
86. Sobolewska Gaja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (JM.)
brak
87. Sobolewska Lea Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych
2007 (JM.)
brak
88. Strzelczyk Ilona KJ Skarb Kozienice
S
Brak
89. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049277
90. Sujecka Karolina bpk
2001 (J.)
O039408
91. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
92. Szwajczewska Aleksandra Stajnia Nad Wisłą
S
O012666
93. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2004 (JM.)
O038032
94. Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012113
95. Urbaniak Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O012763
96. Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
1999 (MJ.)
O020954
97. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
98. Wiącek Weronika Brak
2005 (JM.)
Brak
99. Wiekiera Zuzanna bpk
2003 (J.)
brak
100. Włodarczyk Zuzanna Brak
2003 (J.)
Brak
101. Wołąs Ada BPK (MAZ)
S
O007542
102. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
S
O007543
103. Żabowska-Żychowicz Nelly SKJ OLIMPIA
O042910
104. Zalewska Paulina brak przynależności do klubu
2004 (JM.)
brak
105. Zielińska Maria Klub Jeździecki PAŁASZ
2007 (JM.)
brak
106. Zielińska Zuzanna Klub Jeździecki PAŁASZ
2003 (J.)
brak
107. Ziembiński Piotr BPK
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

104

ADANERO Angielski Koń Gorącokrwisty IRL 2012 Wałach gniada/166 F: Dylan Thomas
M: Aiming Upwards
Brak 372IRE45186286T
2.

80

AFRODYTA AZ SP POL 2007 Klacz gniada/169 F: Granilli S /
M: Artemida /
brak
3.

69

ALOE VERA BEAUTY CONN. IRL 2013 Klacz siwa/kuc:Kuc F: Classiebawn Black Jack
M: Lucky Girl / Glenaver Silver Fox
K024794 -
4.

36

AMETYST M SP POL 2013 Wałach gniada/Brak F: Vulkan L
M: Amfora M
K025840 616009690054913 61600960054913
5.

122

AMIGO SP POL 2013 Wałach siwa/165 F: Rumianek /
M: Andazuzja /
brak
6.

82

AMIRA PKSP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Lascado
M: Aurelia
K026893 6160090468414
7.

46

ANAPON RASHKA Kuc Walijski POL 2009 Klacz dereszowata/kuc:133 F: Rockbury Romance
M: Turnina's Gismore
K025015
8.

81

ARABESKA PKSP POL 2009 Klacz gniada/168 F: Wieland
M: Ascona
brak
9.

109

ARAFAT SP POL 2011 Wałach kasztanowata/170 F: Turbud Quirinus / Pavarotti vd Helle
M: Arabeska / Czynel
K022376 616007610116011
10.

7

ASCOT WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata/161 F: Dan / Luron
M: Ada Sara / Aragonit
K021772 616007600224712
11.

61

ASTRA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata/163 F: Wars
M: Arabika
Brak Brak
12.

92

BARYTON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Hebab /
M: Bawełna /
K026895
13.

100

BEREK Wielkopolska POL 2008 Wałach gniada/167 F: Liberatto P.
M: Breda
Brak 616007610289508
14.

64

BRANDO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/168 F: Halogen
M: brzoza
K018218 brak
15.

142

BRUNNERA SEA QUEST Kus Walijski POL 2010 Wałach kara/kuc:148 F: Derwen Sea Adventure
M: Derwen Pride of the West
brak brak
16.

32

CALIFORNIA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Caldera (Deu) / Calico
K027115 616009510135314
17.

78

CALIGULA L SP POL 2014 Wałach siwa/173 F: Corrado Son
M: Conchita L / Cruzeiro L
K028155 616 009 61 00786 14
18.

38

CARAT SP POL 2001 Wałach gniada F: Calderon / Carolus
M: Ara / Pigmalion
K009186 POL00966010260
19.

76

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
K025110
20.

73

CHACCALL OLD GER 2015 Wałach gniada/165 F: Casallco / Casall
M: Chaccizia / Chacco Blue
K027789 DE 418185006015
21.

62

CHAMPION DE NIGHT OLD. POL 2010 Wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
K022226 De 433330418910
22.

133

CHELSEA L SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Candy Girl II PG /
K011364
23.

27

COCA SZUMAWA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz ciemnogniada/169 F: Cola
M: Lotte
brak 616009670142910
24.

33

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
K017757 DE433331821407
25.

25

COMME SI WESTF GER 2015 Klacz gniada/166 F: Comme il faut
M: Carachel/ Christoph Columbus
Brak Brak
26.

41

CON AMORE KWPN NED 2007 Wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
K021892
27.

48

CORNAT HAN GER 2010 Wałach gniada F: Edgar
M: Flora
K023218
28.

85

CYPISEK Hucuł POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Banysz
M: Panda
brak 616012661052809
29.

130

CZAPLA Huculska POL 2008 Klacz inna/kuc:137 F: Rewir /
M: Całka /
brak POL012570170808
30.

68

CZARDI Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Diament
M: Czarusia
Brak 616007600286609
31.

102

DARFUR Wielkopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada/173 F: Banita
M: Dalarna
brak ozj
32.

89

DARFUR Wielkopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada/175 F: Arak
M: Dalarna
brak nn
33.

108

DIANITA-H KWPN NED 2008 Klacz gniada/- F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
K021590 528003000809008
34.

106

DIEGO SP POL 2011 Ogier kasztanowata/175 F: Corleolord
M: Daisy W / Don Gregory
K028049
35.

91

DINA WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Bumerang / Loxley
M: Doni Consor / Consor
K018987 DE441411193509
36.

105

DORIAN W SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/181 F: Lansjer L
M: Doxa
94028467
37.

98

DŻARNA Typ Szlachetny POL 2002 Klacz gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
K018849 POL999540127802
38.

139

EGER Małopolska POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: TOP GUN
M: Elekcja
brak 6160065920621
39.

29

EKSPLOZJA SP POL 2006 Klacz siwa/// F: Viskis
M: Erynia
K016564 616999680094506 //
40.

135

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
K014545 pol00650009402
41.

50

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
K023472 DE431316105611
42.

63

EPILOG WLKP POL 2013 Wałach tarantowata/173 F: Tabasko
M: Egeria
Brak -
43.

56

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
K016844 013570144003
44.

55

FANTA-EWITA DRP POL 2010 Klacz siwa/kuc:145 F: Tupet /
M: Felina / Kaiser Stolz
K022440 616013670119510
45.

75

FAZA AS KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:140 F: Yop Ewita
M: Fanta
K016234 12153
46.

112

FLORIS T BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Cjussica T / Kashmir Van't Schuttershof
K023846 10368E
47.

31

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:157 F: Ramzes / Dakar
M: Fala / Jantar
K023944 616013530152410
48.

88

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
K016932 616009510416009
49.

129

GAŁGAN P Konik Polski POL 2009 Wałach inna/kuc:140 F: Drzewiak
M: Groza
Brak Brak
50.

72

GAPHIRA KWPN NED 2011 Klacz gniada/163 F: Diamant de Semilly
M: Saphira / Mr. Blue
K027225 528003201109120
51.

136

GIOLI SI ITA 2002 Klacz kasztanowata F: Robine
M: Luisa III
K020127
52.

93

GOLDEN ROSE Holst. POL 2014 Klacz siwa/164 F: Mylord Carthago
M: Adrette
brak
53.

74

GRAFITI KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
K027040 616999540116713
54.

94

GREGORY SP POL 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Maram /
M: Galilea /
brak
55.

16

GRENADA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1998 Klacz gniada/160 F: Nadruk
M: Groteska
brak 616098100031124
56.

43

GRENADA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1998 Klacz gniada/160 F: NADRUK
M: GROTESKA
brak 616098100031124
57.

121

GRYF POMORSKI WLKP POL 2006 Wałach siwa/165 F: Biwak
M: Galanka
brak brak
58.

111

GUCCI KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada/- F: Flamenco de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Boderna B / Colandro
K018947 528003201111006
59.

140

H'LOTKA Wielkopolska POL 2005 Klacz gniada/mk:150 F: Magnet
M: Halabarda
brak 007610130705
60.

132

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
K019314
61.

42

HANS Małopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada/160 cm F: Big
M: Hostessa
brak 616006580542812
62.

18

HARVARD SP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Landjonker S / Landjonker
M: Landjonker S / Landjonker
K009062 POL009530036004
63.

117

HERR VITO PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
K024714 616009660449013
64.

113

HIDALGO KUC ITA 2003 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K022201 380011013003735
65.

134

HIMENA WLKP POL 2009 Klacz skarogniada/170 F: Himen
M: Hida
brak brak
66.

58

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
K020879 POL013680030208
67.

126

INN KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:125 cm F: Hertz
M: Izabella
brak POL 013611027003
68.

67

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L
M: Ida L / Lux Z
K007335 09248 102YT08
69.

143

JAZGAR KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:135 F: Eger
M: Jagódka
brak 09436 09436
70.

39

JOS KUC POL 2002 Wałach kara/kuc:137 F: Kanclerz
M: Marjons Jannine
K007091 616013670037502
71.

34

KALINA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/174 F: Iloczyn
M: Kler
K020074 616009510264010
72.

131

KAMINA D TRAK POL 2007 Klacz gniada/171 F: Gluosnis / Gerodot
M: Kamelia / Aragonit
K019940 POL732010026007
73.

59

KANTO WLKP. POL 2008 Wałach kara/170 F: Herkules
M: Kantra
K025979 007610116308
74.

79

LEMA-WM Niem.sport. POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Wanderfurst
M: Lemanska-WM / Sanhedryn
K017756 Brak
75.

116

LETYCJA SP POL 2013 Klacz gniada/175 F: Markies V
M: Lady Black
K025357 Brak
76.

114

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa/165 F: Lord Liberator
M: Latorośl
K019317 616 007 61 02387 09
77.

77

LOARA SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: Corrado Son / Corrado I
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K028154 616009610086614
78.

84

LOCO Lusitano ESP 2009 Wałach izabelowata/kuc:155 F: NN
M: NN
K025819 ULEN72491000001
79.

51

LORD BIJOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Bijou Be
M: Love Lady
K023578 616009540054313
80.

47

LOREN Typ Szlachetny POL 2013 Wałach skarogniada/161 F: Słowak
M: Lawenda
brak 616 999 60 02502 13
81.

110

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada/- F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
K016430 616009510444710
82.

138

ŁOBUZ Małopolska POL 2015 Wałach skarogniada/155 F: Lansjer
M: Łęczyca
brak 616006570130515
83.

66

MAESTRO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach dereszowata/168 F: Cyprys
M: Miranda
brak brak
84.

54

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
K020880 POL013660009507
85.

125

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
K020200 826046020155026
86.

99

MILO Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/mk:156 F: Rabiatos Z
M: Madame
K022077 Pol 007600198305
87.

95

MISTER KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:149 F: Nn
M: Nn
K023513 616999640069913
88.

123

MITHRAS VAN DE TOMBEELE BWP BEL 2012 Wałach gniada/170 F: Toulon
M: Raina
K026990 056002W00303189
89.

22

MONAKO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach gniada/175 F: Colox Cup
M: Marka
K024859
90.

20

N-CONNIE OF HERITAGE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 Klacz siwa/. F: Caspar 232
M: Azalea
K025202
91.

37

NOBEL Małopolska POL 2011 Wałach gniada/167 F: Jurand
M: Nadzieja
Brak Brak
92.

103

NORDIKA SP POL 2001 Klacz siwa F: Grot /
M: Narlisa /
K023008
93.

35

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
K020837 Pol/61600961014212
94.

128

OCTOBER JIGSAW Irish Cob POL 2009 Wałach srokata/136 F: NN
M: NN
Brak Brak
95.

45

OLSTER Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach siwa/160 F: Falbrus
M: Oaza
K023339 616009640040013
96.

124

PASJA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
97.

141

PATROL Z IZB Huculska POL 2013 Wałach inna/kuc:135 F: Zawilec
M: P-JAGODA-CZARNA
brak 616012570139813
98.

52

PERSPEKTYWA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc:145 F: Nando Super
M: Penny
K021893
99.

86

PETIT A PETIT WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: anama / Clear To Jump St Gyvan Z
K023305 616007610118212
100.

53

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial / Cordial
M: Pipi / nn
K014199 POL013530225808
101.

57

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
K024860 616 999 66 14108 13
102.

6

RIHANA SP POL 2010 Klacz gniada/180 F: Stakkatol/Stakkato
M: Rodezja/Landor
K017357 Brak
103.

83

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boreas Rush
M: Sekretyna / Special Power
K024556 6160095804684
104.

137

SANDREA SP POL 2015 Klacz kara/155 F: NN
M: Droopy
Brak Brak
105.

101

SIRENDOS Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada F: Endos
M: Silesia
K013855
106.

24

SIRIUS - POL 2008 Wałach gniada/165 F: Unicum / Numero Uno
M: Skoyka / Cumute
K028618 704285
107.

1

SREBRNA XX POL 2002 Klacz kasztanowata/160 F: Purist
M: Seniora
K026197 POL020000001869
108.

49

STAKKATOLIN OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Stakkatol
M: Caretina / Caretano Z
K025737 DE 418185020312
109.

26

SWEET CHERRY W KUC POL 2014 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: Little Ear
M: Sissi
Brak Beak
110.

107

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada/160 F: Cwał
M: Sekwana
K021643 POL013680021806
111.

60

TOP EWITA DRP POL 1999 Wałach gniada/kuc:141 F: Nasty Boy
M: Graefin W
K005422 07487
112.

70

TOP EWITA DRP GER 1999 Wałach gniada/kuc:141 F: Nasty Boy
M: Graefin W
K005422 07487
113.

40

TORNADO II SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
K011995
114.

97

VINEYARD KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Pythagoras
M: P.Ruuters Pepper
K007035
115.

90

WELTMEISTER KWPN NED 2003 Ogier siwa F: Burggraaf /
M: Kidria /
K008251
116.

87

WICHREN HC POL 2008 Wałach kara/kuc:140 F: Waldi
M: Wigilia
brak pol 012660319608
117.

127

WIESZCZKA Huculska POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:137 F: Piaf
M: Wiosna
brak
118.

96

ZENDER KWPN POL 2004 Wałach gniada/165 F: Cavaldos
M: Lorien
K009946 528210000509481
Rider Club
Competition
Prize
Ambroziak Nina Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
20
SUM:
20.00
Augustyniak Wiktoria Stajnia Szybki Konik
20
SUM:
20.00
Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
100
SUM:
100.00
Czech Marcelina Equiclub Zamłyniec
70
SUM:
70.00
Czyżewska Ewa nz (SKJ Legia Kozielska)
20
SUM:
20.00
Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice
50
SUM:
50.00
Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
70
SUM:
70.00
Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
150
SUM:
150.00
Fronc Zuzanna bpk
30
SUM:
30.00
Janekovic Marie KJ J.J. Darboven Rumia
150
400
500
SUM:
1050.00
Janusik Maciej Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
70
SUM:
70.00
Januszkiewicz Kaja SJ stajnia podolszyn
50
SUM:
50.00
Jończyk Amelia bpk
10
SUM:
10.00
Kamieniecka Kaja KJ Akademia Kucania Dawidy
100
SUM:
100.00
Kozik Martyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
70
SUM:
70.00
Lenlich Nina KJ Akademia Kucania
50
SUM:
50.00
Maruda Dominika LKJ w Gałkowie
50
20
SUM:
70.00
Mazur Sylwia Uczniowski Klub Jeździecki Lalin
300
250
SUM:
550.00
Michalak Zofia SSKJ Bobrowy Staw
20
100
SUM:
120.00
Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
50
350
250
SUM:
650.00
Olkowska Alicja Stajnia Szybki Konik
10
SUM:
10.00
Oryga - Siwiak Urszula BPK (MAZ)
20
SUM:
20.00
Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
20
SUM:
20.00
Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
50
SUM:
50.00
Smolich Julia KJ Fullmet
20
SUM:
20.00
Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
50
SUM:
50.00
Sujecka Karolina bpk
50
SUM:
50.00
Urbaniak Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
50
SUM:
50.00
Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
200
SUM:
200.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
20
SUM:
20.00
Żabowska-Żychowicz Nelly SKJ OLIMPIA
20
20
SUM:
40.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
DŻARNA (98)
2019-11-10
17
2019-11-10
Ambroziak Nina
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
MILO (99)
2019-11-10
3
20
2019-11-10
11
Augustyniak Wiktoria
Stajnia Szybki Konik
CZAPLA (130)
2019-11-10
1
2019-11-10
14
2019-11-10
3
20
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PIPIN (53)
2019-11-09
2019-11-09
10
2019-11-10
9
2019-11-10
MARKIZA (54)
2019-11-10
2019-11-10
1
2019-11-09
34
2019-11-09
37
2019-11-10
17
2019-11-10
20
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
2019-11-09
1
100
2019-11-09
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-11-09
26
2019-11-09
39
2019-11-10
28
2019-11-10
20
Boćkowska Nadia
BPK
GRAFITI (74)
2019-11-09
1
2019-11-09
20
2019-11-10
17
2019-11-10
12
FAZA AS (75)
2019-11-09
10
2019-11-09
24
2019-11-10
22
2019-11-10
4
Boćkowska Olivia
BPK
2019-11-09
10
2019-11-09
2019-11-10
10
2019-11-10
LEMA-WM (79)
2019-11-09
3
2019-11-09
14
2019-11-10
1
2019-11-10
17
Bogusz Ida
KJ Akademia Kucania Dawidy
KAMINA D (131)
2019-11-10
30
2019-11-10
25
2019-11-10
Burchard Janina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-11-09
1
2019-11-09
36
2019-11-09
2019-11-10
26
2019-11-10
2019-11-10
8
Chmielik Tadeusz
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
GIOLI (136)
2019-11-10
2
2019-11-10
15
2019-11-10
Chojniak Anna
Klub Jeździecki PAŁASZ
ŁOBUZ (138)
2019-11-09
1
2019-11-09
27
Ciesielski Piotr
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
KANTO (59)
2019-11-09
13
2019-11-10
Cybulski Cezary
Niezrzeszony
SIRENDOS (101)
2019-11-09
1
2019-11-09
26
2019-11-10
28
2019-11-10
Czech Marcelina
Equiclub Zamłyniec
KALINA (34)
2019-11-09
2
70
2019-11-09
2019-11-10
2019-11-10
Czernel Tomasz
LKJ Klaudyn Kampinos
GRENADA (16)
2019-11-09
1
2019-11-10
21
Czyżewska Ewa
nz (SKJ Legia Kozielska)
ADANERO (104)
2019-11-09
24
2019-11-09
5
20
2019-11-09
28
Dettlaff Marta
JKS Fer Więckowice
2019-11-09
6
2019-11-09
4
50
2019-11-10
8
2019-11-10
6
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
HERR VITO (117)
2019-11-10
6
2019-11-10
11
Dzięgielewska Karina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
OLSTER (45)
2019-11-10
2
70
2019-11-10
18
Dzięgielewski Kamil
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
JOS (39)
2019-11-10
7
2019-11-10
11
2019-11-10
9
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2019-11-09
9
2019-11-09
6
2019-11-10
2
150
2019-11-10
7
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (56)
2019-11-10
18
2019-11-10
27
2019-11-10
26
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-11-10
16
2019-11-10
31
2019-11-10
2019-11-10
23
Fiks M'07 Zuzanna
nz (SKSK Stare Babice)
DINA (91)
2019-11-10
11
2019-11-10
9
2019-11-10
3
Fronc Zuzanna
bpk
INN (126)
2019-11-10
25
2019-11-10
2
30
Gawlikowska Nina
KJ Akademia Kucania Dawidy
PASJA (124)
2019-11-09
1
2019-11-09
2019-11-09
19
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (35)
2019-11-09
15
2019-11-09
5
2019-11-10
9
2019-11-10
12
2019-11-09
21
2019-11-10
19
Górecka Natalia
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2019-11-09
30
2019-11-09
6
2019-11-09
2019-11-10
13
2019-11-10
Grad Alicja
bpk
GREGORY (94)
2019-11-10
10
2019-11-10
Gromadowska Ewa
BPK
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Gromadowska Maja
KJ Poczernin
2019-11-09
15
2019-11-09
2019-11-10
29
2019-11-10
Janekovic Marie
KJ J.J. Darboven Rumia
DIANITA-H (108)
2019-11-09
3
150
2019-11-09
1
400
2019-11-10
3
2019-11-10
1
500
Janusik Maciej
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
LOREN (47)
2019-11-10
1
2019-11-10
24
2019-11-10
1
70
Januszkiewicz Kaja
SJ stajnia podolszyn
2019-11-10
29
2019-11-10
1
50
Jazurek Nikola
LKJ Klaudyn-Kampinos
2019-11-09
4
2019-11-09
2019-11-10
27
2019-11-10
19
Jonak Franciszek
Klub Jeździecki Amber Horse
JAZGAR (143)
2019-11-09
2019-11-09
1
2019-11-09
1
Jonak Karol
Klub Jeździecki Amber Horse
2019-11-09
2019-11-09
1
2019-11-09
23
Jończyk Amelia
bpk
2019-11-09
25
2019-11-09
18
2019-11-10
16
2019-11-10
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
8
2019-11-10
5
10
Jóźwik Zuzanna
Klub Jeździecki Szumawa
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-10
Kamieniecka Kaja
KJ Akademia Kucania Dawidy
EL- VIS (135)
2019-11-10
13
2019-11-10
1
100
2019-11-10
19
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
2019-11-09
24
2019-11-09
2019-11-10
26
2019-11-10
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
LETYCJA (116)
2019-11-10
14
2019-11-10
2019-11-10
13
Kołacz Maja
Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2019-11-10
23
2019-11-10
1
2019-11-10
Kosnowska Wiktoria
brak
CYPISEK (85)
2019-11-09
2019-11-09
2019-11-09
Kotfasińska Marysia
KJ Łąck
2019-11-09
20
2019-11-09
1
Kotfasińska Marysia
KJ Łąck
BARYTON (92)
2019-11-09
1
2019-11-09
14
Kozik Martyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
CARAT (38)
2019-11-09
1
2019-11-09
8
2019-11-09
1
70
Krystosiak Zuzanna
LKJ Klaudyn-Kampinos
HANS (42)
2019-11-09
25
2019-11-09
33
2019-11-10
21
2019-11-10
24
2019-11-10
Kuczeriszka Aniela
Stowarzyszenie KS Chojnów
GUCCI (111)
2019-11-09
14
2019-11-09
2019-11-10
25
2019-11-10
Kurosz Julia
SKJ Poland Park Warszawa
ARAFAT (109)
2019-11-09
7
2019-11-10
Kurosz Julia
Stowarzyszenie KS Chojnów
LUNA (110)
2019-11-09
15
2019-11-10
Lenlich Nina
KJ Akademia Kucania
CHELSEA L (133)
2019-11-10
2
50
2019-11-10
7
2019-11-10
17
Lewandowska Michalina
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-09
1
Majerowicz Kalina
nz (SKSK Stare Babice)
NOBEL (37)
2019-11-09
20
2019-11-09
1
2019-11-09
29
Maruda Dominika
LKJ w Gałkowie
ASCOT (7)
2019-11-09
3
50
2019-11-09
2019-11-10
4
20
2019-11-10
20
2019-11-09
15
2019-11-09
2019-11-10
8
2019-11-10
Mazur Martyna
brak przynależności
DARFUR (102)
2019-11-09
23
Mazur Sylwia
Uczniowski Klub Jeździecki Lalin
RIHANA (6)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
300
2019-11-10
1
250
2019-11-10
4
Michalak Zofia
SSKJ Bobrowy Staw
2019-11-10
22
2019-11-10
5
20
2019-11-10
16
2019-11-10
3
100
Michalska Julia
Stajnia Szybki Konik
GAŁGAN P (129)
2019-11-10
1
2019-11-10
22
2019-11-10
10
Michalski Paweł
Stajnia Szybki Konik
SANDREA (137)
2019-11-10
25
2019-11-10
18
Miedziocha Hanna
BPK (MAZ)
HARVARD (18)
2019-11-09
12
Mielcarek Tomasz
JKS Sokóle
CORNAT (48)
2019-11-09
10
2019-11-09
5
50
2019-11-10
1
350
2019-11-10
10
2019-11-09
7
2019-11-09
8
2019-11-10
6
2019-11-10
2
250
Okolus Angelika
KJ Skarb Kozienice
ASTRA (61)
2019-11-09
2019-11-09
1
2019-11-09
16
2019-11-10
10
2019-11-10
18
Olkowska Alicja
Stajnia Szybki Konik
2019-11-10
8
2019-11-10
20
2019-11-10
4
10
Oryga - Siwiak Urszula
BPK (MAZ)
HIDALGO (113)
2019-11-09
9
2019-11-09
6
2019-11-10
4
20
2019-11-10
19
Oryga -Siwiak Maja
BPK (MAZ)
FLORIS T (112)
2019-11-09
4
2019-11-10
7
2019-11-10
Pączek Sandra
Kj Huzar
MONAKO (22)
2019-11-09
31
2019-11-09
15
2019-11-09
Papińska Weronika
Bez Przynależności Klubowej
CZARDI (68)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
13
2019-11-10
12
Patejko Sara
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2019-11-09
5
20
2019-11-09
2
Patron Tomasz
KJ Skarb Kozienice
DORIAN W (105)
2019-11-09
38
2019-11-09
2
50
2019-11-10
21
2019-11-10
DIEGO (106)
2019-11-09
2019-11-09
11
2019-11-09
2019-11-10
22
2019-11-10
14
Paw Marcin
Klub Jeździecki PAŁASZ
EGER (139)
2019-11-09
2019-11-09
40
2019-11-09
32
Pawłowska Małgorzata
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
NORDIKA (103)
2019-11-09
2019-11-09
1
2019-11-09
1
Romańczuk Zofia Aleksandra
Stajnia Nad Wisłą
MAESTRO (66)
2019-11-09
1
2019-11-09
21
2019-11-09
17
Rostek Basia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-11-09
22
2019-11-09
23
2019-11-09
Rutkowska Kamila
Stajnia Szybki Konik
WIESZCZKA (127)
2019-11-10
9
2019-11-10
26
2019-11-10
24
Rutkowski Pawel
BPK
2019-11-10
9
2019-11-10
2019-11-10
19
2019-11-10
7
Rzemykowska Marta
SKJ Poczernin
2019-11-09
3
Saługa Laura
KJ Akademia Kucania
HALOGEN (132)
2019-11-10
2019-11-10
12
2019-11-10
20
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
AMIRA (82)
2019-11-09
15
2019-11-09
13
2019-11-10
21
2019-11-10
16
Siara Ewa
Kj Podkowa Lesna
SZAFIR (107)
2019-11-10
6
2019-11-10
7
Skłodowska Klaudia
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
ZENDER (96)
2019-11-09
12
2019-11-09
1
2019-11-09
Skoczek Antonina
BPK
2019-11-09
1
2019-11-09
1
Smolich Julia
KJ Fullmet
2019-11-09
1
2019-11-09
35
2019-11-09
1
2019-11-10
6
2019-11-10
5
20
2019-11-10
7
Sobczak Natalia
LKJ Klaudyn-Kampinos
GRENADA (43)
2019-11-09
9
2019-11-10
16
Sobolewska Gaja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-11-10
15
Sobolewska Lea
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych
2019-11-10
2019-11-10
13
Strzelczyk Ilona
KJ Skarb Kozienice
EPILOG (63)
2019-11-09
11
2019-11-09
7
2019-11-10
15
2019-11-10
18
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2019-11-09
8
2019-11-09
2019-11-10
12
2019-11-10
5
50
Sujecka Karolina
bpk
FUGA (31)
2019-11-09
20
2019-11-09
15
2019-11-10
14
2019-11-10
3
50
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
HIMENA (134)
2019-11-10
29
2019-11-10
5
2019-11-10
24
Szwajczewska Aleksandra
Stajnia Nad Wisłą
BRANDO (64)
2019-11-09
12
2019-11-09
2019-11-09
7
Trojanowicz Maja
Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2019-11-10
28
2019-11-10
Tuwalska Edyta
KJ Szumawa Bobrowiec
GALEON (88)
2019-11-09
11
2019-11-09
2
2019-11-10
8
2019-11-10
2
Urbaniak Marek
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2019-11-09
8
2019-11-09
9
2019-11-10
4
50
2019-11-10
5
Von Mauberg Konstancja
Polski Polo Klub Brochów
GAPHIRA (72)
2019-11-09
2
200
2019-11-10
2019-11-10
Wacławik Marek
Largo Sp. z o.o. Warszawa
SIRIUS (24)
2019-11-09
4
20
2019-11-09
2019-11-09
15
2019-11-09
13
Wiącek Weronika
Brak
WICHREN (87)
2019-11-09
8
2019-11-09
1
Wiekiera Zuzanna
bpk
2019-11-10
23
2019-11-10
8
Włodarczyk Zuzanna
Brak
BEREK (100)
2019-11-09
10
2019-11-09
11
2019-11-10
1
2019-11-10
23
Wołąs Ada
BPK (MAZ)
LOCO (84)
2019-11-09
9
2019-11-09
1
2019-11-10
11
2019-11-10
1
Wołąs Aleksandra
BPK (MAZ)
LOARA (77)
2019-11-09
2
2019-11-09
11
2019-11-10
15
2019-11-09
22
2019-11-09
16
2019-11-10
Żabowska-Żychowicz Nelly
SKJ OLIMPIA
MISTER (95)
2019-11-09
19
2019-11-09
4
20
2019-11-09
3
20
2019-11-10
15
2019-11-10
6
Zalewska Paulina
brak przynależności do klubu
DARFUR (89)
2019-11-09
1
Zielińska Maria
Klub Jeździecki PAŁASZ
H'LOTKA (140)
2019-11-09
1
2019-11-09
8
2019-11-09
8
Zielińska Zuzanna
Klub Jeździecki PAŁASZ
2019-11-09
2019-11-09
2019-11-09
1
Ziembiński Piotr
BPK
AMIGO (122)
2019-11-10
27
2019-11-10
14

Number of Riders: 107

Number of Horses: 118

The sum of prizes: 3 850.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl