Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
96 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 16:33:54
2019-08-16 16:27:09
Wiktoria Jannasz WHITE SHOT
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
95 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 16:33:52
2019-08-16 16:26:36
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
94 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 12:54:18
2019-08-16 09:37:14
Martyna Rosiak CEDRA
  • 2x 8/Lic/Styl/Konkurs nr 8, Styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny
93 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 08:16:42
2019-08-16 07:50:32
Maciej Pekaniec PORTOS
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
92 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 08:16:40
2019-08-16 07:48:10
Maciej Pekaniec CALIPSO
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 06:20:07
2019-08-16 06:09:28
Karolina Sujecka FUGA
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, wys. 90 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
90 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 06:19:59
2019-08-16 06:08:40
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
89 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 23:21:41
2019-08-15 23:00:09
Alicja Grad GREGORY
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
88 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 23:21:46
2019-08-15 22:59:34
Piotr Ziembiński AMIGO
  • 2x 13/70 cm/Konkurs nr 13, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 22:12:07
2019-08-15 21:03:33
Sandra Leśkiewicz ILONUS
  • 2x 8/Lic/Styl/Konkurs nr 8, Styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny
  • 2x 17/Lic/Styl/Konkurs nr 17, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
86 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 19:47:26
2019-08-15 19:34:08
Wiktoria Trydulska GUERRERO CORD
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2 Seria B/60 cm DK/Konkurs nr 2, Open, DUŻE KONIE, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 19:12:35
2019-08-15 17:55:51
Aneta Smaga CALGARY PJ
  • 2x 6/LL/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
84 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 19:12:39
2019-08-15 17:08:00
Natalia Dragan JASPIS
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, wys. 90 cm z trafieniem w normę czasu
83 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:56:53
2019-08-15 13:41:54
Zdzisław Urban GALOUBET
  • 2x 6/LL/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:56:57
2019-08-15 10:17:49
Julia Kozerska AL CAPONE
  • 2x 6/LL/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:57:02
2019-08-15 10:17:13
Antoni Strzałkowski OZZY OSBOURNE
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:57:05
2019-08-15 10:17:04
Magdalena Kotfasińska BARYTON
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
79 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:57:10
2019-08-15 10:16:15
Marysia Kotfasińska HAKUMBA
  • 2x 2 Seria B/60 cm DK/Konkurs nr 2, Open, DUŻE KONIE, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:57:18
2019-08-15 09:56:08
Włodzimierz Kołakowski CZORT
  • 2x 16/L/Konkurs nr 16, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
77 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 21:55:28
2019-08-14 21:54:18
Marta Zadrożna BALOU DEJA VU
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
76 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 20:49:58
2019-08-14 19:51:49
Jakub Malinowski PEARL OF THE OCEAN
  • 2x 8/Lic/Styl/Konkurs nr 8, Styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny
  • 2x 17/Lic/Styl/Konkurs nr 17, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
75 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 20:50:03
2019-08-14 17:51:12
Maria Wydra MILTON
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
74 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 20:50:42
2019-08-14 17:27:46
Adrian Stypułkowski OXO VAN DE CLAEVERVALLEI
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 14:33:08
2019-08-14 14:29:46
Gabriela Ratajska SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 1x 6/LL/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
  • 1x 8/Lic/Styl/Konkurs nr 8, Styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 17/Lic/Styl/Konkurs nr 17, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 05:48:42
2019-08-14 00:07:44
Wiktoria Strzeszewska BROWNBOY TH
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, KUCE I MAŁE KONIE, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.2)
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 19:52:43
2019-08-13 16:33:09
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 14:51:41
2019-08-13 14:40:31
Natalia Drzewiecka NETIA
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open, klasa LL, DUŻE KONIE wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/LL/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, wys. 90 cm z trafieniem w normę czasu
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 13:52:48
2019-08-13 13:51:32
Wiktoria Leszek-Karwańska LADYKRACHER 8
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 12/CC/Konkurs nr 12, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/C/Konkurs nr 20, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/CC/Konkurs nr 21, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 13:44:25
2019-08-13 10:37:26
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 13:44:33
2019-08-13 09:10:57
Klaudia Skłodowska ZENDER
  • 1x 6/LL/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, wys. 90 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 13:44:42
2019-08-13 09:06:07
Klaudia Skłodowska TWIGGY EWITA
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, KUCE I MAŁE KONIE, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 6/LL/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, wys. 90 cm z trafieniem w normę czasu
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 08:52:56
2019-08-13 08:48:38
Zuzanna Bargiełowska FOREST
  • 2x 13/70 cm/Konkurs nr 13, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 18:29:11
2019-08-12 18:13:20
Maja Roszczyk S-TAJFUN
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, KUCE I MAŁE KONIE, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.2)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 18:29:32
2019-08-12 17:30:00
Olivia Boćkowska LEMA-WM
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8/Lic/Styl/Konkurs nr 8, Styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 17/Lic/Styl/Konkurs nr 17, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 18:29:40
2019-08-12 17:29:27
Olivia Boćkowska CASALLINA
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8/Lic/Styl/Konkurs nr 8, Styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 17/Lic/Styl/Konkurs nr 17, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 18:29:45
2019-08-12 17:26:09
Nadia Boćkowska GRAFITI
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/70 cm/Konkurs nr 13, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 18:29:53
2019-08-12 17:25:23
Aleksandra Wołąs LOARA
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 16/L/Konkurs nr 16, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 18:30:02
2019-08-12 17:23:22
Aleksandra Wołąs CALIGULA L
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 16/L/Konkurs nr 16, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 22:17:45
2019-08-12 11:59:56
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 07:15:06
2019-08-11 21:55:31
Olga Szuran CALIGUL
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 20:11:55
2019-08-11 20:06:06
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
54 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 19:10:55
2019-08-11 09:57:25
Antonina Kopacz DOMINO
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, KUCE I MAŁE KONIE, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 6/LL/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 19:47:45
2019-08-10 17:41:21
Patrycja Mikus KASHMIR DE REVE
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 19:47:46
2019-08-10 16:37:03
Emilia Kulisiewicz DAN II
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open, klasa LL, DUŻE KONIE wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/LL/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, wys. 90 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 17/Lic/Styl/Konkurs nr 17, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 19:47:50
2019-08-10 14:56:28
Agata Stryjkowska COMTESS
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 10:15:01
2019-08-10 10:12:11
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 6/LL/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 10:15:07
2019-08-10 10:11:13
Paulina Dmowska HILDA
  • 1x 6/LL/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 10:15:17
2019-08-10 10:09:56
Alicja Iwaszczuk PSOTKA
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
47 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-08-10 10:15:54
2019-08-10 10:09:16
Wiktoria Świrska ORCHID GREY
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 10:16:16
2019-08-10 10:08:15
Helena Szmalc QUIESTUS
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 10:16:26
2019-08-10 10:07:24
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 10:16:38
2019-08-10 10:06:42
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 20:50:47
2019-08-09 21:53:25
Róża Skorupowska SNIKERS
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 5/LL/Konkurs nr 5, Open, klasa LL, DUŻE KONIE wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 20:59:40
2019-08-09 18:59:16
Olga Rzycka KLONDAIKA
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 20:58:52
2019-08-09 18:47:18
Olga Rzycka LEVANTE
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 20:58:27
2019-08-09 11:51:55
Martyna Zięba FILEJKA
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, KUCE I MAŁE KONIE, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.2)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 20:58:21
2019-08-09 11:50:02
Martyna Zięba HENIEK
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2 Seria A/60 cm KUCE/Konkurs nr 2, Open, KUCE, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 20:58:13
2019-08-09 10:24:24
Weronika Ostrowska PRINCE OF DARKNESS
  • 1x 13/70 cm/Konkurs nr 13, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, wys. 90 cm z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 21:31:36
2019-08-08 20:11:52
Marta Rzemykowska VINEYARD
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 21:31:40
2019-08-08 18:53:32
Aleksandra Wytrykowska NEFRETETE
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open, klasa LL, DUŻE KONIE wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/LL/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, wys. 90 cm z trafieniem w normę czasu
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:59:07
2019-08-08 08:41:53
Konstancja Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, wys. 90 cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x 16/L/Konkurs nr 16, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 20:13:58
2019-08-07 16:43:29
Aleksandra Ząbek WICHER
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 11:00:34
2019-08-07 00:54:42
Marianna Pracel DENDY
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 06:15:52
2019-08-07 00:43:26
Agata Vollenhoven BASTION
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 12/CC/Konkurs nr 12, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:22:27
2019-08-05 20:47:05
Jan Buller CO TY NA TO
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 20:19:31
2019-08-03 18:23:04
Gaja Raszewska CORELLA
  • 2x 6/LL/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 20:19:34
2019-08-03 18:22:30
Gaja Raszewska DRAGON
  • 2x 5/LL/Konkurs nr 5, Open, klasa LL, DUŻE KONIE wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 20:19:47
2019-08-03 10:46:38
Zuzanna Werelich CRICOVA L
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 19:44:25
2019-08-02 19:00:34
Ewa Mazurowska LAZINO
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 17:54:55
2019-08-02 14:29:15
Aleksandra Sabat CONTELLA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open, klasa LL, DUŻE KONIE wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/LL/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 17:55:00
2019-08-02 14:28:38
Patrycja Bujak ESTERA W
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open, klasa LL, DUŻE KONIE wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/LL/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 17:55:08
2019-08-02 11:01:01
Barbara Dzierżyńska RAMBO
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, KUCE I MAŁE KONIE, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.2)
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 17:55:19
2019-08-02 10:59:56
Barbara Dzierżyńska KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, KUCE I MAŁE KONIE, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 6/LL/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, wys. 90 cm z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 18:40:34
2019-07-30 13:11:57
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, KUCE I MAŁE KONIE, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 6/LL/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, wys. 90 cm z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 18:40:38
2019-07-30 10:44:10
Dominika Jędrzejowska MARISKA
  • 1x 2 Seria A/60 cm KUCE/Konkurs nr 2, Open, KUCE, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, KUCE I MAŁE KONIE, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.2)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 18:40:57
2019-07-28 22:45:38
Gabriela Kozicka SELANGOR PW
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2 Seria B/60 cm DK/Konkurs nr 2, Open, DUŻE KONIE, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 07:09:48
2019-07-28 16:25:49
Sylwia Kotwica MAŚLAK
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 07:00:16
2019-07-28 16:23:45
Emilia Pękal AMANDA
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 18:41:06
2019-07-26 11:10:09
Dominika Jędrzejowska PEP TALK
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open, klasa LL, DUŻE KONIE wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bargiełowska Zuzanna bpk
2003 (J.)
brak
2. Boćkowska Nadia bpk
2008 (Mł.)
brak
3. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O053202
4. Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O033953
5. Bujak Patrycja KJ Amazonka Borków
S
brak
6. Buller Jan KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (J.)
O035772
7. Daniłowska Karina KJ J.J. Darboven Rumia
2003 (J.)
O043383
8. Dmowska Paulina BPK
S
O033103
9. Dragan Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O048865
10. Drzewiecka Natalia brak
2001 (J.)
brak
11. Dzierżyńska Barbara KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O045999
12. Grad Alicja bpk
2007 (JM.)
brak
13. Iwaszczuk Alicja KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O024677
14. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
15. Jędrzejowska Dominika KJ Kapitan
2001 (J.)
0042742
16. Kołakowski Włodzimierz KJ Walor
S
O009539
17. Kondzioła Elżbieta BPK (MAZ)
S
O002129
18. Kopacz Antonina KJ Aromer Józefin
2008 (Mł.)
O045416
19. Kotfasińska Magdalena KJ Łąck
S
brak
20. Kotfasińska Marysia KJ Łąck
2008 (Mł.)
O051265
21. Kotwica Sylwia Kielecki Klub Jeździecki
S
O007203
22. Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
2001 (J.)
O033177
23. Kozicka Gabriela Niezrzeszony
2003 (J.)
Brak
24. Kulisiewicz Emilia KJ Wiktorowo
2006 (JM.)
O047603
25. Laskowska Paulina KJ J.J. Darboven Rumia
1998 (MJ.)
O021487
26. Leśkiewicz Sandra Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2000 (MJ.)
O034673
27. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
28. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
29. Malinowski Jakub Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2007 (JM.)
O054129
30. Maruda Dominika LKJ w Gałkowie
S
O008165
31. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
32. Mikus Patrycja BPK (MAZ)
1998 (MJ.)
O023220
33. Ostrowska Weronika niezrzeszony
2004 (JM.)
brak
34. Pękal Emilia Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O041691
35. Pekaniec Maciej SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O001374
36. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O040940
37. Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2002 (J.)
O036636
38. Pracel Marianna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
O048998
39. Raszewska Gaja KJ Rock Horses
2005 (JM.)
O046522
40. Ratajska Gabriela Klub Jeździecki Strzała Krubiczew
2005 (JM.)
O036019
41. Rosiak Martyna Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2003 (J.)
O051654
42. Roszczyk Maja Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O047408
43. Rzemykowska Marta SKJ Poczernin
S
O008189
44. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
45. Sabat Aleksandra KJ Amazonka Borków
2001 (J.)
brak
46. Skłodowska Klaudia Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2005 (JM.)
O043871
47. Skorupowska Róża Bpk
S
Brak
48. Smaga Aneta Klub Jeździecki Plejada
S
o028984
49. Stryjkowska Agata KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O004152
10084777
50. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
51. Strzeszewska Wiktoria SKJ Bajardo
2008 (Mł.)
0046567
52. Stypułkowski Adrian LKJ Gałkowo
S
O004318
53. Sujecka Karolina bpk
2001 (J.)
O039408
54. Świrska Wiktoria KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O043380
55. Szmalc Helena KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O043394
56. Szuran Olga UKS Military Kąck
2003 (J.)
O035710
57. Szwajczewska Aleksandra Stajnia Nad Wisłą
S
O012666
58. Trydulska Wiktoria -
1998 (MJ.)
brak
59. Urban Zdzisław Legia Warszawa
S
Brak
60. Vollenhoven Agata St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O003338
61. Werelich Zuzanna KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
10185946
62. Wesołowska Aniela KJ Wiktorowo
2018 (Mł.)
O043883
63. Wołąs Aleksandra bpk
S
O007543
64. Wydra Maria Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2008 (Mł.)
brak
65. Wytrykowska Aleksandra bpk
2006 (JM.)
O049769
66. Ząbek Aleksandra Klub Jeździecki Wiktorowo
2004 (JM.)
O043937
67. Zadrożna Marta KJ Wiktorowo
S
O043939
68. Zięba Martyna KJ Dworek Okuniew
2001 (J.)
O041584
69. Ziembiński Piotr BPK
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

79

AL CAPONE SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Verdi
M: Amazing Grace
O: Strzałkowski
B: Strzałkowski
K026735 616009661386414
2.

4

AMANDA Halfinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver / Silberpfeil
M: Arleta / Achele
O: Wojciech Ciepliński
B: Miejski Ogród Zoologiczny Wrocław
K023720 POL013670073507
3.

89

AMIGO SP POL 2013 Wałach siwa/165 F: Rumianek /
M: Andazuzja /
O: Piotr Ziębicki
B: Piotr Ziębicki
brak
4.

25

APASJONATA AUREUS Kuc Walijski POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
O: Aleksandra Ossowska
B: Alina Kujawa-Kroll
K012069
5.

77

BALOU DEJA VU HAN GER 2006 Klacz gniada/178 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Sir Shutterfly / Silvio I
O: Marta Zadrożna
B:
K016332 DE431310662310
6.

81

BARYTON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Hebab /
M: Bawełna /
O: Jasrosław Kotfasiński
B: Jarosław Kotfasiński
K026895
7.

37

BASTION WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Silver Dream / Silbersee
M: Barwa / Aran
O: Agata Fludra
B:
K011739 POL007590027407
8.

23

BORA Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz gniada/168 F: Roulette (GB)
M: Banti
O: Aleksandra Szwajczewska
B: SK Kozienice
K026282
9.

72

BROWNBOY TH KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:146 F: Kantje's Ronaldo
M: Kantje's Why Not
O: Stella Strzeszewska
B: Natalia Jabłońska
K023017 K023017
10.

84

CALGARY PJ Hanowerska POL 2008 Klacz siwa/175 F: Calme
M: Gardefee
O: English Bay
B: Pferdezucht Dr. Jacobs
k019409 DE431316575308
11.

20

CALIFORNIA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Caldera (Deu) / Calico
O: Dominika Maruda
B: SK Nad Wigrami
K027115 616009510135314
12.

59

CALIGUL LWB LAT 2013 Ogier gniada/178 F: COLARD
M: LIKSMA
O: Agnieszka Szuran
B: 3 VITOLU STALLI
K027725 428001000001668
13.

65

CALIGULA L SP POL 2014 Wałach siwa/173 F: Corrado Son
M: Conchita L / Cruzeiro L
O: Tadeusz Boćkowski
B: Jarmuszczak Sławomir
K028155 616 009 61 00786 14
14.

90

CALIPSO HAN POL 2012 Klacz gniada/165 F: Contendros
M: Bianka
O: Katarzyna Małecka-Pekaniec
B: Witold Szydelko
K021841
15.

62

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
O: Tadeusz Boćkowski
B: Mariusz Janiszek
K025110
16.

92

CEDRA SP POL 28.04.2004 Klacz gniada F: Good Luck /
M: Cezarea /
O: Martyna Rosiak
B: Leon Gawroński
K026550 616007520044704
17.

67

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
O: Bogusław Święcki
B: SK Janów Podlaski
K013689
18.

93

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
19.

36

CO TY NA TO SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Aravel Waro / Luron
M: Cama / Componist
O: Joanna Zielke
B: Bogdan Bryniak
K011555
20.

56

COMTESS OS GER 2013 Klacz gniada F: Conthargos / Converter
M: Sangria / Sandro Boy
O: Lachert Architekci od Pokoleń
B: Ulrich Henschke
K024215 DE418180535413
21.

28

CONTELLA WESTF GER 2009 Klacz kasztanowata/170 F: Contello
M: Diva
O: Norbert Oczkowski
B: Volker u.Mrtina Dettmer
K024094 DE441410605909
22.

33

CORELLA Oldenburski POL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Centadel
M: Charlina Z
O: Gaja Raszewska
B: Gaja Raszewska
K027869 LKGRPZJ/221/19 103QP71
23.

35

CRICOVA L HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Agnieszka Bala
B: Henrike Feldhaus
K025023 DE421000048113
24.

83

CZORT Małopolska POL 2010 Wałach kasztanowata/172 F: Herkules
M: Chimera
O: Kołakowski
B: Baranowski
K023434 616006510201710
25.

55

DAN II SP POL 2003 Ogier kasztanowata/- F: Luron
M: Drama
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
Brak POL 009 66 08668 03
26.

13

DENDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Wallenberg
M: Zinca
O: Marianna Pracel
B: Holandia
K022196 528003000802888
27.

57

DOMINO KM POL 2004 Wałach srokata/kuc:136 F: Arkan / Pers
M: Dora / nn
O: Marcin Kopacz
B: Jarzy Wysoczański
K018242 POL013530410304
28.

34

DRAGON MŁP POL 1999 Wałach siwa/163 F: nn
M: nn
O: Gaja Raszewska
B: Gaja Raszewska
K027052 B0110062S
29.

29

ESTERA W SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/170 F: Harper
M: Elektra
O: Norbert Oczkowski
B: Rinaldo Kiecoń
K011189 POL009680082704
30.

44

FILEJKA KUC POL 09.07.2001 Klacz gniada/kuc:145 F: Suseł
M: Figa
O: Grzegorz Zięba
B: SK Plękity
K006437 POL01366007820108465
31.

66

FOREST Małopolska POL 2003 Wałach gniada/165 F: Fiskor
M: Foka
O: Magdalena Kudła
B: Sławomir Kornalski
K022238 POL006550021403
32.

18

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:157 F: Ramzes / Dakar
M: Fala / Jantar
O: Jacek Sujecki
B: Zbigniew Romanczuk
K023944 616013530152410
33.

78

GALOUBET KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/- F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Ulmerette / Voltaire
O: Zdzisław Urban
B: W. Van de Mheen
K019622 528003201110003
34.

63

GRAFITI KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksandra Wołąs
B: -
K027040 616999540116713
35.

88

GREGORY SP POL 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Maram /
M: Galilea /
O: Arkadiusz Grad
B: Krzysztof Byczkowski
brak
36.

86

GUERRERO CORD SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/175 F: Liberatto P
M: Gladiola Cord
O: Trydulska Wiktoria
B: Grzesiak Rafał
Brak 616009610154514
37.

82

HAKUMBA MŁP POL 2008 Klacz siwa/160 F: Nabucho Du Serein /
M: Hauwa / Galeon
O: Jarosław Kotfasiński
B: SK Walewice
K021240 POL006590156008
38.

53

HAZELHORST'S DIAMO Kuc New Forest NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
O: Stanisław Poleszak
B:
K023254 528018020051289
39.

43

HENIEK KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:107 F: Nn
M: Nn
O: Karol Jerzak
B: Nn
K027358 616 999 66 11158 03
40.

48

HILDA MŁP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Dzingis
M: Henna
O: Bogusław Święćki
B: -
K022849
41.

87

ILONUS Szlachetnej Półkrwi POL 2004 Wałach gniada/173 F: Turbud Quirinus/ Pavarotti Van De Helle
M: Ilona/ Windwurf
O: Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
B: Mateusz Michalski
K009692 POL009640019504 105AZ43
42.

85

JASPIS M. POL 2006 Wałach siwa F: Palmer / Batyskaf
M: Jurna / Special Power
O: Anna Dragan
B: Jankowska Anna
K025402 POL006660449406
43.

54

KASHMIR DE REVE OLD POL 2001 Wałach gniada/170 F: Kashmir van Schuttershof
M: Doxana / Quick Star
O: Dagmara Antczak
B: -
K005916 07965
44.

46

KLONDAIKA Lot.gorac LAT 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Carpaccio II
M: Fanta/Flamenko
O: Olga Rzycka
B: Liga Breiksa
K027064 0000023411
45.

31

KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Bolero
M: Kimberley
O: Monika Karpińska
B: -
K019199
46.

70

LADYKRACHER 8 HAN GER 2002 Ogier gniada/165 F: Landclassic / Landadel
M: Beresina / Silvester
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Helga Goerlich
K009575 DE431316552402
47.

32

LAZINO HOL POL 2011 Ogier ciemnogniada/167 F: Lasino
M: R-Castellina
O: Daniel Winnicki
B: Niemcy
K019375 DE 421000580411
48.

61

LEMA-WM Niem.sport. POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Wanderfurst
M: Lemanska-WM / Sanhedryn
O: Tadeusz Boćkowski
B: Wojciech Majewski
K017756 Brak
49.

45

LEVANTE R.OLD LAT 2012 Klacz gniada/170 F: LEVANTOS I
M: Alakonte/Abke
O: Olga Rzycka
B: SIA 3 Vitolu Stalli
K027723 DE418182501612
50.

64

LOARA SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: Corrado Son / Corrado I
M: Lozanna L / Cruzeiro L
O: Tadeusz Boćkowski
B: DAriusz Juszczak
K028154 616009610086614
51.

71

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510
52.

26

MARISKA NN POL 2012 Klacz gniada/kuc:137 F: Nn
M: Nn
O: Magdalena Kowalska Jędrzejowska
B: Nn
Brak Brak
53.

1

MAŚLAK SP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Liguister
M: Macavi
O: Sylwia Kotwica
B: Libich Marcin
K014855 POL009590057805
54.

75

MILTON KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:135 F: b/d
M: b/d
O: b/d
B: b/d
brak brak
55.

39

MISSISSIPI Kuc Connemara POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
O: Katarzyna Bohdanowicz
B: Katarzyna Bohdanowicz
K021250 616013661246212
56.

47

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
K025153
57.

41

NEFRETETE SP POL 2004 Klacz gniada/162 F: Hartland
M: Natura
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
Brak 009661641204
58.

22

NETIA Wielkopolska POL 2002 Klacz gniada/- F: Alamos
M: Nadzieja
O: Zając Maciej
B: Zając Maciej
brak 616007660394602
59.

58

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland
M: Naomi
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014127 616009661641004
60.

50

ORCHID GREY Westfalski GER 2013 Wałach siwa/mk:157 F: Quote
M: Caukelis
O: Bogdan Świrski
B: Niemcy
K027066
61.

76

OXO VAN DE CLAEVERVALLEI Belgijski Kon Gorącokwisty POL 9/06/2014 Wałach kasztanowata/168 F: ARKO III
M: DINA VAN DE CLAEVERVALLEI
O: JOANNA PIETRASZKIEWICZ
B: BENNIE VAN ASSCHE
K028243 K028243
62.

80

OZZY OSBOURNE SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Kannan
M: Odeur-M
O: Strzałkowski
B: Strzałkowski
K026734 616009661386214
63.

74

PEARL OF THE OCEAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 08.05.2012 Klacz gniada/161 F: Opar
M: Piwonia
O: Piotr Król
B: Klaudia Przeklaska
K027214
64.

5

PEP TALK Angielska IRL 2009 Wałach gniada F: Scorpion
M: Like a Bird
O: Magdalena Kowalska-Jędrzejowska
B: Noeleen Roche
K024944 372IRE45168179T
65.

91

PORTOS X POL 2011 Wałach siwa/x F: xxx
M: x
O: Wiktoria Janasz
B: x
K011993 x
66.

42

PRINCE OF DARKNESS Wielkopolska POL 2008 Wałach gniada F: Concert
M: Princessa
O: Monika Amanowicz
B: Działoszyński Krzysztof
brak
67.

49

PSOTKA Mały Koń POL 2006 Klacz gniada/mk:157 F: Wiek /
M: Psota / Jaśmin
O: Master Horse
B: SK Gładyszów
K024227 POL013570279306
68.

51

QUIESTUS SF FRA 2004 Wałach siwa F: Clinton
M: Chimene D'Avril
O: Helena Szmalc
B: Francja
K017635 04 711 233 T
69.

30

RAMBO DRP GER 2003 Wałach gniada/kuc:136 F: nn
M: nn
O: Monika Karpińska
B: -
K016230
70.

60

S-TAJFUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: Galant
M: Siren
O: Monika Bartoszewicz
B: -
K019562
71.

6

SELANGOR PW OO POL 2014 Wałach gniada/mk:155 F: Enkar
M: Saruba
O: Arkadiusz Kozicki
B: Paweł Wasilewski
Brak 616POL14010534A
72.

17

SNIKERS Szlachetna Półkrew POL 2014 Wałach gniada/mk:153 F: Stilios
M: Hema
O: Róża Skorupowska
B: Antoni Kuna
brak 616009660442714
73.

73

SULAATIK'S PITTSBURGH New Forest Pony POL 2012 Wałach siwa/kuc:145 F: Sulaatik's Peter Pan
M: Sulaatik's Moody Blue
O: Bartłomiej Ratajski
B: Stal Sulaatik / G.de Haan
K025129 528018020121352
74.

52

TUTSI SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Arave II
M: Tesmiran
O: Aniela Wesołowska
B: G.A> Kubiak
K018661
75.

69

TWIGGY EWITA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: -
M: -
O: Klaudia Skłodowska
B: Polska
K027048
76.

40

VINEYARD KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Pythagoras
M: P.Ruuters Pepper
O: Brygida Gawryszewska
B: JW Greve
K007035
77.

94

WHITE SHOT KWPN GER 2012 Klacz siwa/168 F: Singapore
M: Zahna
O: Spotrpferde M & M Haunhorst
B: Spexgoor Stables
K027920 NLD003201203084 106HA79
78.

38

WICHER WLKP POL 2011 Wałach kara/170 F: Guffi
M: Walentynka
O: Aleksandra Ząbek
B: Magdalena Żubka
K020641 616007520031511
79.

68

ZENDER KWPN POL 2004 Wałach gniada/165 F: Cavaldos
M: Lorien
O: Derlatka Pawel
B: .
K009946 528210000509481
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bargiełowska Zuzanna
bpk
FOREST (66)
2019-08-18
1
2019-08-18
1
Boćkowska Nadia
bpk
GRAFITI (63)
2019-08-17
1
2019-08-17
7
2019-08-18
7
2019-08-18
1
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
LEMA-WM (61)
2019-08-17
2
2019-08-17
4
2019-08-18
2
2019-08-18
2019-08-17
1
2019-08-18
12
2019-08-18
4
2019-08-17
3
Bohdanowicz Konstancja
BPK (MAZ)
2019-08-18
4
2019-08-18
2019-08-18
6
Bujak Patrycja
KJ Amazonka Borków
2019-08-17
4
2019-08-17
5
2019-08-18
1
2019-08-18
2
Buller Jan
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-08-17
6
2019-08-17
2019-08-17
7
2019-08-18
8
2019-08-18
8
Daniłowska Karina
KJ J.J. Darboven Rumia
NAOMI (47)
2019-08-17
9
2019-08-17
12
Dmowska Paulina
BPK
HILDA (48)
2019-08-17
15
2019-08-17
10
Dragan Natalia
BPK (MAZ)
JASPIS (85)
2019-08-18
2019-08-18
2019-08-18
2019-08-18
Drzewiecka Natalia
brak
NETIA (22)
2019-08-17
7
2019-08-17
6
2019-08-18
1
2019-08-18
3
Dzierżyńska Barbara
KJ Aldragho Piaseczno
RAMBO (30)
2019-08-17
1
2019-08-17
2
2019-08-18
2019-08-18
1
2019-08-17
3
2019-08-17
4
2019-08-18
7
2019-08-18
5
Grad Alicja
bpk
GREGORY (88)
2019-08-18
1
2019-08-18
1
Iwaszczuk Alicja
KJ Wiktorowo
PSOTKA (49)
2019-08-18
7
2019-08-18
4
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2019-08-17
6
2019-08-17
1
Jędrzejowska Dominika
KJ Kapitan
2019-08-17
1
2019-08-17
2
2019-08-17
1
MARISKA (26)
2019-08-17
1
2019-08-17
7
Kołakowski Włodzimierz
KJ Walor
CZORT (83)
2019-08-18
14
2019-08-18
2019-08-18
14
Kondzioła Elżbieta
BPK (MAZ)
2019-08-17
4
2019-08-17
4
Kopacz Antonina
KJ Aromer Józefin
DOMINO (57)
2019-08-17
1
2019-08-17
2
Kotfasińska Magdalena
KJ Łąck
BARYTON (81)
2019-08-17
1
2019-08-18
Kotfasińska Marysia
KJ Łąck
HAKUMBA (82)
2019-08-17
3
2019-08-17
1
2019-08-18
2019-08-18
Kotwica Sylwia
Kielecki Klub Jeździecki
2019-08-17
1
2019-08-17
2019-08-18
2019-08-18
Kozerska Julia
KJ Strzała Krubiczew
2019-08-17
14
2019-08-17
Kozicka Gabriela
Niezrzeszony
2019-08-17
5
2019-08-17
1
Kulisiewicz Emilia
KJ Wiktorowo
DAN II (55)
2019-08-17
8
2019-08-17
3
2019-08-18
2019-08-18
9
2019-08-18
13
Laskowska Paulina
KJ J.J. Darboven Rumia
2019-08-18
2019-08-18
Leśkiewicz Sandra
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
ILONUS (87)
2019-08-17
4
2019-08-17
1
2019-08-18
2019-08-18
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2019-08-17
2019-08-17
2
2019-08-18
2019-08-18
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
2019-08-17
7
2019-08-17
1
2019-08-18
1
2019-08-18
12
2019-08-18
9
Malinowski Jakub
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2019-08-17
4
2019-08-17
1
2019-08-18
2019-08-18
Maruda Dominika
LKJ w Gałkowie
2019-08-18
2019-08-18
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
LAZINO (32)
2019-08-17
Mikus Patrycja
BPK (MAZ)
2019-08-18
1
2019-08-18
9
Ostrowska Weronika
niezrzeszony
2019-08-18
1
2019-08-18
9
2019-08-18
1
Pękal Emilia
Kielecki Klub Jeździecki
AMANDA (4)
2019-08-17
8
2019-08-17
3
2019-08-18
4
2019-08-18
10
Pekaniec Maciej
SKJ HORSEPROFI Łódź
CALIPSO (90)
2019-08-17
2
2019-08-17
2
2019-08-18
8
PORTOS (91)
2019-08-17
5
2019-08-17
1
2019-08-18
1
2019-08-18
1
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
2019-08-18
6
2019-08-18
3
Poznańska Aleksandra
JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2019-08-17
9
2019-08-17
2019-08-17
2019-08-18
15
2019-08-18
Pracel Marianna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
DENDY (13)
2019-08-18
16
2019-08-18
15
Raszewska Gaja
KJ Rock Horses
CORELLA (33)
2019-08-17
8
2019-08-17
DRAGON (34)
2019-08-17
6
2019-08-17
9
Ratajska Gabriela
Klub Jeździecki Strzała Krubiczew
2019-08-17
7
2019-08-17
8
2019-08-18
3
2019-08-18
2
Rosiak Martyna
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
CEDRA (92)
2019-08-17
9
2019-08-17
7
Roszczyk Maja
Bez Przynależności Klubowej
2019-08-17
1
2019-08-17
6
Rzemykowska Marta
SKJ Poczernin
2019-08-18
Rzycka Olga
BPK (MAZ)
LEVANTE (45)
2019-08-17
6
2019-08-17
7
2019-08-18
2
2019-08-18
2019-08-17
4
2019-08-18
Sabat Aleksandra
KJ Amazonka Borków
2019-08-17
10
2019-08-17
10
2019-08-17
2019-08-18
6
2019-08-18
2019-08-18
1
Skłodowska Klaudia
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
ZENDER (68)
2019-08-17
13
2019-08-17
7
2019-08-17
2019-08-18
5
2019-08-18
3
2019-08-18
2019-08-17
4
2019-08-17
9
2019-08-18
2019-08-18
10
Skorupowska Róża
Bpk
SNIKERS (17)
2019-08-17
1
2019-08-17
2019-08-17
3
2019-08-17
2019-08-18
10
2019-08-18
8
Smaga Aneta
Klub Jeździecki Plejada
2019-08-17
2019-08-17
Stryjkowska Agata
KU AZS Politechniki Warszawskiej
COMTESS (56)
2019-08-18
3
2019-08-18
7
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
2019-08-17
11
2019-08-17
Strzeszewska Wiktoria
SKJ Bajardo
2019-08-17
7
2019-08-17
9
2019-08-18
1
2019-08-18
Stypułkowski Adrian
LKJ Gałkowo
2019-08-17
Sujecka Karolina
bpk
FUGA (18)
2019-08-18
2019-08-18
Świrska Wiktoria
KJ Wiktorowo
2019-08-18
13
2019-08-18
1
Szmalc Helena
KJ Wiktorowo
2019-08-17
2019-08-17
2019-08-18
4
2019-08-18
5
Szuran Olga
UKS Military Kąck
CALIGUL (59)
2019-08-17
2019-08-17
Szwajczewska Aleksandra
Stajnia Nad Wisłą
BORA (23)
2019-08-17
5
2019-08-17
5
2019-08-18
11
2019-08-18
Trydulska Wiktoria
-
2019-08-17
2019-08-17
4
Urban Zdzisław
Legia Warszawa
2019-08-17
9
2019-08-17
Vollenhoven Agata
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
BASTION (37)
2019-08-17
2019-08-18
2019-08-18
1
Werelich Zuzanna
KJ Wiktorowo
2019-08-17
1
2019-08-17
3
2019-08-18
1
2019-08-18
6
Wesołowska Aniela
KJ Wiktorowo
TUTSI (52)
2019-08-18
5
2019-08-18
2
Wołąs Aleksandra
bpk
LOARA (64)
2019-08-17
2019-08-17
2019-08-18
13
2019-08-18
2019-08-17
2019-08-17
2019-08-18
17
2019-08-18
Wydra Maria
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
MILTON (75)
2019-08-17
1
2019-08-17
1
Wytrykowska Aleksandra
bpk
2019-08-17
5
2019-08-17
12
2019-08-18
2019-08-18
11
2019-08-18
11
Ząbek Aleksandra
Klub Jeździecki Wiktorowo
WICHER (38)
2019-08-18
10
2019-08-18
11
Zadrożna Marta
KJ Wiktorowo
2019-08-18
7
2019-08-18
12
Zięba Martyna
KJ Dworek Okuniew
HENIEK (43)
2019-08-17
1
2019-08-17
2
2019-08-17
7
FILEJKA (44)
2019-08-17
2019-08-17
5
Ziembiński Piotr
BPK
AMIGO (89)
2019-08-18
6
2019-08-18
1

Number of Riders: 69

Number of Horses: 79

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl