Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
80 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 20:12:18
2019-07-05 18:22:15
Karolina Korzuchowska R-FOOD JUNONA A-Z
  • 2x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
79 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 20:12:21
2019-07-05 18:21:43
Karolina Korzuchowska LOTAR
  • 2x 14/90 cm/Parkury szkoleniowe nr 3, 90 cm
78 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 20:12:24
2019-07-05 16:46:48
Paulina Snopek OZZI
  • 1x 12/60 cm/Parkury szkoleniowe nr 1, 60 cm
77 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 12:25:07
2019-07-05 12:24:21
Anna Fuzowska BOLIWIA
  • 1x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
76 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 12:25:04
2019-07-05 12:22:30
Miriam Gaida ARNIKA
  • 1x 12/60 cm/Parkury szkoleniowe nr 1, 60 cm
75 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 12:25:04
2019-07-05 12:15:43
Zuzanna Latta BOLIWIA
  • 1x 12/60 cm/Parkury szkoleniowe nr 1, 60 cm
74 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 10:46:07
2019-07-05 10:11:20
Magdalena Procyszyn CARRY BEST
  • 2x 8 Seria B/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria B - Egzamin Licencyjny kuce gr D i Duże Konie
73 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 10:46:09
2019-07-05 10:06:50
Joanna Procyszyn ALMERO
  • 2x 8 Seria B/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria B - Egzamin Licencyjny kuce gr D i Duże Konie
72 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 22:16:45
2019-07-04 22:16:16
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 2x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 22:16:51
2019-07-04 20:35:16
Julia Kruk PREMIA
  • 1x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
  • 1x 16/110 cm/Parkury szkoleniowe nr 5, 110 cm
70 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 22:16:57
2019-07-04 20:33:11
Julia Kruk KOKAINA PONYSPORT
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/90 cm/Parkury szkoleniowe nr 3, 90 cm
69 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 22:17:08
2019-07-04 20:27:25
Paulina Szuba LIDKA
  • 1x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 8 Seria B/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria B - Egzamin Licencyjny kuce gr D i Duże Konie
  • 2x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 2x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
  • 2x 16/110 cm/Parkury szkoleniowe nr 5, 110 cm
68 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 22:17:16
2019-07-04 15:33:24
Mikołaj Glasser JEGOCIN
  • 1x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
  • 1x 16/110 cm/Parkury szkoleniowe nr 5, 110 cm
67 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 22:17:45
2019-07-04 14:22:01
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 2x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 20:20:16
2019-07-03 19:54:01
Małgorzata Olbryś DREAM SENSATION
  • 2x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 20:20:13
2019-07-03 18:44:55
Tola Świerczyńska DALIA
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 15:20:03
2019-07-03 15:15:26
Zofia Presz ROMANIA
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 14/90 cm/Parkury szkoleniowe nr 3, 90 cm
  • 1x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
63 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 14:36:36
2019-07-03 14:14:10
Julia Mroczkowska EL NINO
  • 2x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
  • 1x 14/90 cm/Parkury szkoleniowe nr 3, 90 cm
62 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 14:36:41
2019-07-03 14:13:39
Hubert Aniołek OLIVER
  • 1x 12/60 cm/Parkury szkoleniowe nr 1, 60 cm
  • 2x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
61 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 14:36:45
2019-07-03 14:13:06
Julia Mroczkowska TORRES EWITA
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 14:36:50
2019-07-03 14:12:32
Hubert Aniołek TITAN
  • 2x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 11:22:41
2019-07-03 11:20:33
Iga Cytowska ARIAN
  • 2x 12/60 cm/Parkury szkoleniowe nr 1, 60 cm
58 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 07:03:55
2019-07-02 22:33:35
Hela Pałosz AJSZA
  • 1x 1/Cap-40-LL-2/Konkurs nr 1, Próba Caprillego, Cap-40-LL-2
57 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 07:18:15
2019-07-02 07:13:09
Justyna Jonak PAMELA
  • 2x 12/60 cm/Parkury szkoleniowe nr 1, 60 cm
56 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 07:18:13
2019-07-02 07:10:27
Agnieszka Goś FRYTKA
  • 2x 12/60 cm/Parkury szkoleniowe nr 1, 60 cm
55 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 07:05:07
2019-07-02 07:03:36
Zuzanna Łakus PAMELA
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
54 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 07:04:59
2019-07-02 07:02:50
Zuzanna Tylicka PLEYBOY
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 07:04:52
2019-07-02 07:02:08
Patrycja Kowacka DEMON
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 05:33:41
2019-07-01 22:53:55
Julita Rudaś ERA
  • 1x 1/Cap-40-LL-2/Konkurs nr 1, Próba Caprillego, Cap-40-LL-2
51 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 21:07:44
2019-07-01 19:45:01
Wiktoria Różyc NIEZAPOMINAJKA
  • 1x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 2x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 21:07:48
2019-07-01 19:38:15
Róża Skorupowska SNIKERS
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 2x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
49 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 14:37:04
2019-07-01 17:07:45
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 2x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 17:16:35
2019-07-01 17:01:14
Agata Jasnowska PESTKA
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 2x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 15:56:43
2019-07-01 15:44:24
Zuzia Królikowska VENGO
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 15:36:22
2019-07-01 12:22:15
Maja Gromadowska LORD BIJOU
  • 1x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 2x 8 Seria B/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria B - Egzamin Licencyjny kuce gr D i Duże Konie
45 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 06:04:26
2019-06-30 23:20:51
Kamila Sokołowska ARIA
  • 1x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
  • 2x 14/90 cm/Parkury szkoleniowe nr 3, 90 cm
44 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 06:04:33
2019-06-30 23:18:57
Konstancja Cecylia Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 1x 14/90 cm/Parkury szkoleniowe nr 3, 90 cm
  • 2x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:53:15
2019-06-30 15:36:01
Jacek Jonak DEMON
  • 1x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
  • 2x 14/90 cm/Parkury szkoleniowe nr 3, 90 cm
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:53:16
2019-06-30 15:34:42
Aleksandra Lemańska PLEYBOY
  • 2x 12/60 cm/Parkury szkoleniowe nr 1, 60 cm
  • 1x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:53:22
2019-06-30 15:31:45
Franciszek Jonak JAZGAR
  • 2x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 2x 12/60 cm/Parkury szkoleniowe nr 1, 60 cm
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:53:25
2019-06-30 15:30:30
Paulina Zientek FRYTKA
  • 2x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:53:28
2019-06-30 15:29:35
Maja Suwińska SUPER SUPRISE
  • 2x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:53:31
2019-06-30 15:23:55
Lena Rudczyk DIAMENT WIKTOROWA
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:53:33
2019-06-30 15:18:01
Katrin Alberino ASIOR
  • 2x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:53:39
2019-06-30 15:04:07
Natalia Stevnert DIUNA
  • 2x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 2x 14/90 cm/Parkury szkoleniowe nr 3, 90 cm
  • 1x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:53:41
2019-06-30 15:00:07
Maria Suskiewicz WENUS
  • 1x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
34 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 07:16:14
2019-06-30 14:58:53
Julia Wasilewska DILAYLA-P
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 2x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 07:16:03
2019-06-30 14:53:41
Wiktoria Andrzejewska ARGO
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 2x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:53:49
2019-06-30 14:46:41
Alicja Iwaszczuk PSOTKA
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm,
  • 1x 16/110 cm/Parkury szkoleniowe nr 5, 110 cm
  • 1x 17/120 cm/Parkury szkoleniowe nr 6, 120 cm
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:53:52
2019-06-30 14:45:31
Wiktoria Świrska ORCHID GREY
  • 1x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 2x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:53:56
2019-06-30 14:43:31
Marta Zadrożna BALOU DEJA VU
  • 1x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 2x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 14/90 cm/Parkury szkoleniowe nr 3, 90 cm
  • 1x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
  • 1x 16/110 cm/Parkury szkoleniowe nr 5, 110 cm
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:54:08
2019-06-30 14:31:00
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 2x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:54:11
2019-06-30 14:27:17
Maria Suskiewicz KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
  • 1x 14/90 cm/Parkury szkoleniowe nr 3, 90 cm
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:54:15
2019-06-30 14:23:41
Wiktoria Rembielińska SANTINO
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 2x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:54:18
2019-06-30 14:22:37
Helena Szmalc QUIESTUS
  • 1x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
  • 1x 16/110 cm/Parkury szkoleniowe nr 5, 110 cm
  • 1x 17/120 cm/Parkury szkoleniowe nr 6, 120 cm
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:54:23
2019-06-30 14:21:25
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 2x 8 Seria B/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria B - Egzamin Licencyjny kuce gr D i Duże Konie
  • 1x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
  • 1x 16/110 cm/Parkury szkoleniowe nr 5, 110 cm
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:54:26
2019-06-30 14:19:24
Dagmara Poleszak MIGRENA
  • 1x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 2x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 14/90 cm/Parkury szkoleniowe nr 3, 90 cm
  • 1x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
  • 1x 16/110 cm/Parkury szkoleniowe nr 5, 110 cm
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 23:51:44
2019-06-29 19:01:07
Zuzanna Kaleta AJSZA
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 12/60 cm/Parkury szkoleniowe nr 1, 60 cm
  • 1x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 23:52:00
2019-06-29 10:59:50
Marta Polkowska MARKO
  • 1x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 23:52:06
2019-06-28 22:57:47
Natalia Domaradzka CYTRUS
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 23:52:17
2019-06-28 22:27:07
Natalia Stevnert SOUL
  • 2x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
  • 1x 16/110 cm/Parkury szkoleniowe nr 5, 110 cm
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 23:53:30
2019-06-28 22:20:49
Marianna Pracel DENDY
  • 1x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 23:53:57
2019-06-28 22:16:12
Zofia Zawadzka IRRESISTIBLE B
  • 1x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 2x 8 Seria B/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria B - Egzamin Licencyjny kuce gr D i Duże Konie
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 07:22:45
2019-06-28 22:14:38
Julia Górska ISMENA
  • 1x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 2x 8 Seria B/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria B - Egzamin Licencyjny kuce gr D i Duże Konie
  • 1x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
  • 1x 16/110 cm/Parkury szkoleniowe nr 5, 110 cm
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 23:54:33
2019-06-28 21:57:26
Zuzanna Krystosiak HANS
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 14:10:14
2019-06-28 13:42:40
Aleksandra Ząbek OZZI
  • 1x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 14:10:17
2019-06-28 13:42:10
Anna Ząbek OZZI
  • 1x 12/60 cm/Parkury szkoleniowe nr 1, 60 cm
  • 1x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 14:10:26
2019-06-28 13:41:42
Aleksandra Ząbek WICHER
  • 1x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
  • 1x 16/110 cm/Parkury szkoleniowe nr 5, 110 cm
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 14:10:35
2019-06-28 13:41:17
Weronika Krzyśpiak ELITA
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm,
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 14:19:56
2019-06-27 20:56:28
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 10:41:15
2019-06-27 20:31:31
Zuzanna Werelich CRICOVA L
  • 1x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 20:27:53
2019-06-27 20:24:51
Klaudia Przybysz DEKORACJA
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm,
  • 1x 16/110 cm/Parkury szkoleniowe nr 5, 110 cm
  • 1x 17/120 cm/Parkury szkoleniowe nr 6, 120 cm
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 20:28:06
2019-06-27 17:37:28
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 20:28:16
2019-06-27 17:36:03
Kornelia Naumiuk C.SIOUX
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 14:20:09
2019-06-27 12:35:55
Łucja Lipko CEKIN
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 20:17:22
2019-06-20 14:38:00
Nikola Jazurek SREBRNA
  • 1x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 8 Seria B/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria B - Egzamin Licencyjny kuce gr D i Duże Konie
  • 1x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
  • 1x 16/110 cm/Parkury szkoleniowe nr 5, 110 cm
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 13:02:26
2019-06-19 17:28:16
Pola Skarżyńska EINSTAIN
  • 2x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 13:11:35
2019-06-19 17:26:11
Pola Skarżyńska CZANDRA
  • 1x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 06:58:28
2019-05-23 13:14:25
Zofia Chrzanowska GAJA
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm,
  • 1x 11/N1/Konkurs nr 11, klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 14:12:05
2019-05-20 09:29:42
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm,
  • 1x 11/N1/Konkurs nr 11, klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn
  • 1x 17/120 cm/Parkury szkoleniowe nr 6, 120 cm
  • 1x 18/130 cm/Parkury szkoleniowe nr 7, 130 cm
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Alberino Katrin KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
brak
2. Andrzejewska Wiktoria KJ Wiki
2005 (JM.)
brak
3. Aniołek Hubert SKJ PONY POWER
2007 (JM.)
O045368
4. Basińska Olga JKS OLSZA
2008 (JM.)
Brak
5. Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
2004 (J.)
O033953
6. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O026640
7. Cytowska Iga bp
2008 (JM.)
brak
8. Domaradzka Natalia LKJ Klaudyn Kampinos
2003 (J.)
O052178
9. Fuzowska Anna Brak
S
Brak
10. Fuzowska Anna
11. Gaida Miriam Brak
2001 (MJ.)
Brak
Brak
12. Glasser Mikołaj KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O024169
13. Górska Julia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O034010
14. Goś Agnieszka KJ Wiktorowo
S
brak
15. Gromadowska Maja KJ Poczernin
2005 (JM.)
O035878
16. Inguenaud Sophia KJ Aromer
1999 (MJ.)
O025610
17. Iwaszczuk Alicja KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O024677
18. Jasnowska Agata Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja
S
Brak
19. Jazurek Nikola LKJ Klaudyn-Kampinos
2000 (MJ.)
O052399
20. Jonak Franciszek Klub Jeździecki Wiktorowo
2009 (Mł.)
brak
21. Jonak Jacek KJ Wiktorowo
S
brak
22. Jonak Weronika Klub Jeździecki Wiktorowo
S
brak
23. Kaleta Zuzanna Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
2007 (JM.)
brak
24. Kondzioła Elżbieta BPK (MAZ)
S
O002129
25. Korzuchowska Karolina Płockie Centrum Zooterapii
2001 (MJ.)
brak
26. Kowacka Patrycja KJ Wiki
2004 (J.)
brak
27. Kowalska Maja SKJ Legia Kozielska
2003 (J.)
brak
28. Królikowska Zuzia stadnina Ławra
2002 (J.)
O034874
29. Kruk Julia BPK (MAZ)
2004 (J.)
0035449
30. Krystosiak Zuzanna LKJ Klaudyn-Kampinos
2004 (J.)
brak
31. Krzyśpiak Weronika UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O025285
32. Latta Zuzanna Brak
S
Brak
33. Lemańska Aleksandra KJ Wiktorowo
S
brak
34. Lipko Łucja BPK
2000 (MJ.)
brak
35. Łakus Zuzanna KJ Wiktorowo
2003 (J.)
brak
36. Mroczkowska Julia SKJ PONY POWER
2004 (J.)
brak
37. Naumiuk Kornelia Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2009 (Mł.)
O047930
38. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
39. Olbryś Małgorzata Klub Jeździecki Wiktorowo
2006 (JM.)
O049643
40. Pałosz Hela Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
2010 (Mł.)
Brak
41. Pekaniec Maciej SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O001374
42. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (J.)
O040940
43. Polkowska Marta UKS Military
S
O033633
44. Pracel Marianna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2018 (Mł.)
O048998
45. Presz Zofia KU AZS Politechnika Warszawska
S
O006502
46. Procyszyn Joanna brak
S
O039384
47. Procyszyn Magdalena niezrzeszony
S
brak
48. Przybysz Klaudia KS EQUIRIGHT
2004 (J.)
O038241
49. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (Mł.)
O049094
50. Różyc Wiktoria BPK
2005 (JM.)
brak
51. Rudaś Julita Stajnia Agmaja
S
brak
52. Rudczyk Lena KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
brak
53. Skarżyńska Pola Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2006 (JM.)
O032070
54. Skorupowska Róża Bpk
S
Brak
55. Snopek Paulina BPK
2002 (J.)
brak
56. Sokołowska Kamila brak
2003 (J.)
brak
57. Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
S
O003937
58. Suskiewicz Maria KJ Wiktorowo
S
O008516
59. Suwińska Maja KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
brak
60. Świerczyńska Tola Klub Jeździecki Wiki
2008 (JM.)
O051646
61. Świrska Wiktoria KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O043380
62. Szmalc Helena KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O043394
63. Szuba Paulina KJ Wiktorowo
S
O023245
64. Szwajczewska Aleksandra Stajnia Nad Wisłą
S
O012666
65. Tylicka Zuzanna Klub Jeździecki Wiktorowo
2002 (J.)
brak
66. Wasilewska Julia KJ Wiki
2005 (JM.)
brak
67. Werelich Zuzanna KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
10185946
68. Wesołowska Aniela Klub Jeździecki Wiktorowo
2002 (J.)
O043883
69. Ząbek Aleksandra Klub Jeździecki Wiktorowo
2004 (J.)
O043937
70. Ząbek Anna BPK
S
Brak
71. Zadrożna Marta KJ Wiktorowo
S
O043939
72. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O045569
73. Zientek Paulina Klub Jeździecki Wiktorowo
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

30

AJSZA KUC NIEMIECKI NLD 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: nn
M: nn
brak 528 009 09 1167446
2.

65

AJSZA KUC NIEMIECKI POL 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: Nn
M: Nn
Brak 528210002404833
3.

82

ALMERO SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Rammstein
M: Andromeda
K024468 616009590062410
4.

48

ARGO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/168 F: Akrobata
M: Arabeska
brak POL 0095901096 05
5.

57

ARIA MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/156 F: Atut
M: Arenda
K022331 616006580417012
6.

88

ARIADNA SP POL 2010 Klacz siwa/mk: F: contender son
M: Ariana
brak
7.

66

ARIAN KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: Jasmont
M: Albrecht'S Hoeve Linda
brak
8.

84

ARNIKA WLKP POL 2014 Klacz skarogniada/160 F: Qulester
M: Arka
Brak 616007592005314 Brak
9.

44

ASIOR KUC POL 2003 Wałach kasztanowata/kuc:107 F: Moment
M: Artena
brak 11465
10.

51

BALOU DEJA VU HAN GER 2006 Klacz gniada/178 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Sir Shutterfly / Silvio I
K016332 DE431310662310
11.

75

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:148 F: X
M: X
K023961
12.

83

BOLIWIA KOŃ MAŁY POL 2014 Klacz bułana/mk:140 F: Dabek
M: Bona
Brak 616013661349214
13.

29

BORA Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz gniada/168 F: Roulette (GB)
M: Banti
K026282
14.

25

C.SIOUX KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc:121 F: Apasjonata Sas / Bolster Goldleaf
M: Coelenhage's Sally / Castellau Vip
K019726 616013520142809
15.

89

CALIPSO HAN POL 2012 Klacz gniada/165 F: Contendros
M: Bianka
K021841
16.

81

CARRY BEST OLD POL 2011 Klacz gniada/157 F: cecottos's as
M: greath dream
brak de418181112211
17.

8

CEKIN Szlachetna Półkrew POL 2002 Wałach gniada/mk:160cm F: Drink
M: Cecora
POL009580191402
18.

9

CRICOVA L HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
K025023 DE421000048113 106Q014
19.

32

CYTRUS TYP SZLACHETNY POL 2002 Wałach siwa/167 F: Junior
M: Citma
brak POL999670066002
20.

22

CZANDRA TYP SZLACH. POL 2007 Klacz siwa/kuc:148 F: nn
M: nn
K018722 616999690192507
21.

72

DALIA TYP SZLACHETNY POL 2013 Klacz gniada/kuc:146 F: NN
M: NN
K028118 616999640084313
22.

23

DEKORACJA SP POL 2000 Klacz gniada F: Rubin / Rabino
M: Drama / Donani
K014215 616009660310200
23.

17

DEMON SP POL 2004 Wałach siwa F: Atylla / Argentinus
M: Delta / Flaming
K020032 POL009670083404
24.

34

DENDY KWPN POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: Wallenberg
M: Zinca
K022196 528003000802888
25.

43

DIAMENT WIKTOROWA KUC POL 2015 Wałach kara/kuc:115 F: Asior
M: Delama
brak 616 013 66 07448 15
26.

47

DILAYLA-P SP POL 2013 Klacz gniada/174 F: Ron William
M: Dalay
brak 616 009 67 00272 13
27.

45

DIUNA SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Noe D'isle
M: Dekwa
brak
28.

73

DREAM SENSATION DRP GER 2012 Klacz gniada/kuc:146 F: Champion de Luxe
M: Burghof's Dream Girl
K027673 DE 434340703812
29.

21

EINSTAIN Polski Koń Szlachetny POL 2008 Wałach kasztanowata/171 F: PALERMO
M: ESCADA
K018452 009661261408 105DW35
30.

67

EL NINO KUC KWPN POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Wervelwind C
M: Willemien
brak
31.

28

ELITA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Epoka
K010266
32.

64

ERA KOŃ MAŁY POL 2001 Klacz gniada/mk:152 F: nn
M: nn
brak POL 999 66 07320 01
33.

41

FRYTKA TYP SZLACHETNY POL 2006 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
brak
34.

20

GAJA SP POL 2011 Klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
K020695 -
35.

37

HANS MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach ciemnogniada/160 cm F: Big
M: Hostessa
brak 616006580542812
36.

55

HAZELHORST'S DIAMO KUC NEW FOREST NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
K023254 528018020051289
37.

35

IRRESISTIBLE B KWPN NED 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus
M: Vienette
K027177 528003201306684 106DT66
38.

36

ISMENA SP POL 2009 Klacz gniada/168 F: Imequyl
M: Izolda
K016530 616009590187009
39.

40

JAZGAR KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: nn
M: nn
brak
40.

79

JEGOCIN SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Carlo Grande
M: Jemioła
K019110
41.

90

JUNONA /160 F:
M:
42.

39

K' STOKROTKA KUC POL 2006 Klacz kara F: Bartek
M: Koniczyna
brak
43.

52

KOEKOEKSHOF MARISKA KUC WALIJSKI POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Casperhofs Freddy
M: Koekoekshof Rolette
K011976 0301032
44.

77

KOKAINA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:139 F: Nico-K
M: Klisza
12629 POL
45.

78

LIDKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Maximus
M: Logika
K022609
46.

19

LISA BONA L WESTF POL 2005 Klacz gniada/164 F: Lissabon
M: Anneliese / Avocado
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
47.

59

LORD BIJOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Bijou Be
M: Love Lady
K023578 616009540054313
48.

86

LOTAR HAFLINGER POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:151 F: Sternfurst /
M: Luise /
brak
49.

31

MARKO SP POL 2012 Wałach gniada F: Liberado / Libertino
M: Macciavella / Profit
K021611 616009610167112
50.

56

MIGRENA MŁP POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Berlin Bej / Elsing
M: Mikstura / Emetyt
K024870 POL006660070708
51.

58

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 Klacz siwa/147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
K021250 616013661246212
52.

62

NIEZAPOMINAJKA SP POL 2009 Klacz siwa F: Wieland
M: Nadzieja
K022289
53.

80

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland
M: Naomi
K014127 616009661641004
54.

68

OLIVER Appaloosa X Connemara POL 2012 Wałach siwa/kuc:140 F: TIPTOE ROYAL BLUE
M: APPA
k028023
55.

50

ORCHID GREY WESTFALSKI GER 2013 Wałach siwa/mk:157 F: Quote
M: Caukelis
K027066
56.

26

OZZI HUCUŁ POL 2005 Wałach srokata/133 F: Birat
M: Orka II
brak
57.

15

PAMELA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Paloma
K011292
58.

61

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
Brak
59.

16

PLEYBOY MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Petra
Brak
60.

76

PREMIA WLKP POL 2002 Klacz gniada/175 F: Ignam
M: Persona
brak POL
61.

49

PSOTKA MAŁY KOŃ POL 2006 Klacz gniada/mk:157 F: Wiek /
M: Psota / Jaśmin
K024227 POL013570279306
62.

54

QUIESTUS SF FRA 2004 Wałach siwa F: Clinton
M: Chimene D'Avril
K017635 04 711 233 T
63.

85

R-FOOD JUNONA A-Z MAŁY KOŃ POL 2015 Klacz inna/mk:150 F: TIJD VLIJT'S VICTOR /
M: J-Contendra AZ /
brak
64.

71

ROMANIA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/160 F: Maik
M: Rakuza
K027622 brak
65.

53

SANTINO KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:120 F: Capo 14
M: Szanta
K025155 616999662050808
66.

87

SEA QUEST F:
M:
67.

38

SMYK KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:135 F: Szaman
M: Sonia
brak
68.

63

SNIKERS Szlachetna Półkrew POL 2014 Wałach gniada/mk:153 F: Stilios
M: Hema
brak 616009660442714
69.

33

SOUL HANOWER POL 2014 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato
M: Frienze
K026013 DE431318307314
70.

7

SREBRNA XX POL 2002 Klacz kasztanowata/160 F: Purist
M: Seniora
K026197 POL020000001869
71.

42

SUPER SUPRISE HACKNEY POL 2005 Wałach kara/kuc:147 F: Stjerreljocht Suprise
M: Snowflake Suprise
brak 528016000000718
72.

70

TITAN DARTMOOR CROSS POL 2005 Wałach gniada/kuc:137 F: nn
M: nn
k028024
73.

24

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa/149 F: Ludger
M: Tajga
K015553 616013680110509
74.

69

TORRES EWITA Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Wałach gniada/kuc:139 F: V.I.P
M: TARA TEXASS
K025449 616013670093809
75.

1

TUTSI Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Aravel II
M: Tesmiran
K018661
76.

60

VENGO KWPN NED 2002 Wałach gniada/173 F: Niveau
M: Emmelin
K007954
77.

46

WENUS SP POL 2013 Klacz kasztanowata/mk:158 F: Karbon
M: Webka
K028126
78.

27

WICHER WLKP POL 2011 Wałach kara/170 F: Guffi
M: Walentynka
K020641 616007520031511
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Alberino Katrin
KJ Wiktorowo
ASIOR (44)
2019-07-06
1
2019-07-06
6
2019-07-06
1
Andrzejewska Wiktoria
KJ Wiki
ARGO (48)
2019-07-06
1
2019-07-06
1
2019-07-06
9
Aniołek Hubert
SKJ PONY POWER
OLIVER (68)
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
TITAN (70)
2019-07-06
1
2019-07-06
2019-07-06
19
Basińska Olga
JKS OLSZA
2019-07-06
1
2019-07-06
1
Bohdanowicz Konstancja
BPK (MAZ)
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
GAJA (20)
2019-07-06
2019-07-06
3
Cytowska Iga
bp
ARIAN (66)
2019-07-07
2019-07-07
Domaradzka Natalia
LKJ Klaudyn Kampinos
CYTRUS (32)
2019-07-06
9
2019-07-06
7
2019-07-07
2019-07-07
Fuzowska Anna
Brak
BOLIWIA (83)
2019-07-07
Fuzowska Anna
JUNONA (90)
2019-07-07
Gaida Miriam
Brak
BOLIWIA (83)
2019-07-07
2019-07-07
Glasser Mikołaj
KJ Akademia Kucania Dawidy
JEGOCIN (79)
2019-07-07
2019-07-07
Górska Julia
KJ Wiktorowo
ISMENA (36)
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Goś Agnieszka
KJ Wiktorowo
FRYTKA (41)
2019-07-07
2019-07-07
Gromadowska Maja
KJ Poczernin
2019-07-06
14
2019-07-06
2019-07-06
Inguenaud Sophia
KJ Aromer
2019-07-06
7
2019-07-06
3
Iwaszczuk Alicja
KJ Wiktorowo
PSOTKA (49)
2019-07-06
2
2019-07-07
2019-07-06
2
2019-07-07
Jasnowska Agata
Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja
PESTKA (61)
2019-07-06
1
2019-07-06
20
2019-07-06
1
Jazurek Nikola
LKJ Klaudyn-Kampinos
2019-07-06
21
2019-07-06
8
2019-07-06
9
2019-07-07
2019-07-07
Jonak Franciszek
Klub Jeździecki Wiktorowo
JAZGAR (40)
2019-07-06
2
2019-07-06
2019-07-06
1
Jonak Jacek
KJ Wiktorowo
DEMON (17)
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Jonak Weronika
Klub Jeździecki Wiktorowo
PAMELA (15)
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-06
15
Kaleta Zuzanna
Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
AJSZA (30)
2019-07-06
2
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-06
1
Kondzioła Elżbieta
BPK (MAZ)
2019-07-06
8
2019-07-06
6
Korzuchowska Karolina
Płockie Centrum Zooterapii
2019-07-07
2019-07-07
LOTAR (86)
2019-07-07
2019-07-07
Kowacka Patrycja
KJ Wiki
DEMON (17)
2019-07-06
7
2019-07-06
12
2019-07-06
17
Kowalska Maja
SKJ Legia Kozielska
ARIADNA (88)
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Królikowska Zuzia
stadnina Ławra
VENGO (60)
2019-07-06
7
2019-07-06
10
Kruk Julia
BPK (MAZ)
PREMIA (76)
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-06
9
2019-07-06
18
2019-07-07
Krystosiak Zuzanna
LKJ Klaudyn-Kampinos
HANS (37)
2019-07-06
16
2019-07-06
1
2019-07-07
2019-07-07
Krzyśpiak Weronika
UKS Vacat Eventing Sulbiny
ELITA (28)
2019-07-06
6
2019-07-06
1
Latta Zuzanna
Brak
JUNONA (90)
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Lemańska Aleksandra
KJ Wiktorowo
PLEYBOY (16)
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Lipko Łucja
BPK
CEKIN (8)
2019-07-06
7
2019-07-06
21
2019-07-06
10
Łakus Zuzanna
KJ Wiktorowo
PAMELA (15)
2019-07-06
1
2019-07-06
9
2019-07-06
4
Mroczkowska Julia
SKJ PONY POWER
2019-07-06
2019-07-06
16
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-06
1
Naumiuk Kornelia
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
C.SIOUX (25)
2019-07-06
1
2019-07-06
9
2019-07-06
9
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
TOPAZ (24)
2019-07-06
13
2019-07-06
4
Olbryś Małgorzata
Klub Jeździecki Wiktorowo
2019-07-06
1
2019-07-06
7
2019-07-06
3
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Pałosz Hela
Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
AJSZA (65)
2019-07-06
2
Pekaniec Maciej
SKJ HORSEPROFI Łódź
CALIPSO (89)
2019-07-07
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
2019-07-06
2
2019-07-06
5
2019-07-07
2019-07-07
MIGRENA (56)
2019-07-06
7
2019-07-06
13
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Polkowska Marta
UKS Military
MARKO (31)
2019-07-06
9
2019-07-06
8
Pracel Marianna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
DENDY (34)
2019-07-06
Presz Zofia
KU AZS Politechnika Warszawska
ROMANIA (71)
2019-07-06
1
2019-07-06
18
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Procyszyn Joanna
brak
ALMERO (82)
2019-07-06
2019-07-06
Procyszyn Magdalena
niezrzeszony
2019-07-06
7
2019-07-06
6
Przybysz Klaudia
KS EQUIRIGHT
2019-07-06
7
2019-07-07
2019-07-06
5
2019-07-07
Rembielińska Wiktoria
KJ Wiktorowo
SMYK (38)
2019-07-06
16
2019-07-06
16
2019-07-06
7
2019-07-07
2019-07-07
SANTINO (53)
2019-07-06
1
2019-07-06
1
2019-07-06
1
2019-07-07
2019-07-07
Różyc Wiktoria
BPK
2019-07-06
13
2019-07-06
12
2019-07-06
20
Rudaś Julita
Stajnia Agmaja
ERA (64)
2019-07-06
3
Rudczyk Lena
KJ Wiktorowo
2019-07-06
4
2019-07-06
1
Skarżyńska Pola
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2019-07-06
17
2019-07-06
19
CZANDRA (22)
2019-07-06
11
Skorupowska Róża
Bpk
SNIKERS (63)
2019-07-06
1
2019-07-06
16
2019-07-07
2019-07-07
Snopek Paulina
BPK
OZZI (26)
2019-07-07
Sokołowska Kamila
brak
ARIA (57)
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Stevnert Natalia
KJ Wiktorowo
SOUL (33)
2019-07-06
16
2019-07-06
2
2019-07-07
2019-07-07
DIUNA (45)
2019-07-06
2019-07-06
15
2019-07-06
14
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Suskiewicz Maria
KJ Wiktorowo
WENUS (46)
2019-07-06
18
2019-07-06
5
2019-07-06
1
2019-07-06
1
2019-07-06
5
2019-07-07
2019-07-07
Suwińska Maja
KJ Wiktorowo
2019-07-06
14
2019-07-06
1
2019-07-06
9
Świerczyńska Tola
Klub Jeździecki Wiki
DALIA (72)
2019-07-06
4
2019-07-06
1
2019-07-06
16
Świrska Wiktoria
KJ Wiktorowo
2019-07-06
2
2019-07-06
4
2019-07-06
2
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Szmalc Helena
KJ Wiktorowo
2019-07-06
15
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Szuba Paulina
KJ Wiktorowo
LIDKA (78)
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-06
Szwajczewska Aleksandra
Stajnia Nad Wisłą
BORA (29)
2019-07-06
2019-07-06
14
2019-07-06
7
2019-07-07
2019-07-07
Tylicka Zuzanna
Klub Jeździecki Wiktorowo
PLEYBOY (16)
2019-07-06
7
2019-07-06
2019-07-06
20
Wasilewska Julia
KJ Wiki
2019-07-06
1
2019-07-06
9
2019-07-06
1
Werelich Zuzanna
KJ Wiktorowo
2019-07-06
1
2019-07-06
1
Wesołowska Aniela
Klub Jeździecki Wiktorowo
TUTSI (1)
2019-07-06
1
2019-07-07
2019-07-06
4
2019-07-07
Ząbek Aleksandra
Klub Jeździecki Wiktorowo
OZZI (26)
2019-07-07
WICHER (27)
2019-07-06
11
2019-07-06
3
2019-07-07
2019-07-07
Ząbek Anna
BPK
OZZI (26)
2019-07-07
2019-07-07
Zadrożna Marta
KJ Wiktorowo
2019-07-06
7
2019-07-06
5
2019-07-06
3
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Zawadzka Zofia
KJ Wiktorowo
2019-07-06
6
2019-07-06
1
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Zientek Paulina
Klub Jeździecki Wiktorowo
FRYTKA (41)
2019-07-06
1
2019-07-06
1
2019-07-06

Number of Riders: 73

Number of Horses: 78

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl