Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Eliminacje OOM A
Bilcza, 04-05.06

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Abratańska Karolina bpk
2001 (MJ.)
O026148
2. Berżowska Iwona bpk
3. Bielak Pola KJ Facimiech
2001 (MJ.)
O033899
4. Gumuła Natalia ŚKJK Brzezinki
2001 (MJ.)
O037100
5. Jaworska Małgorzata KS Bór
2001 (MJ.)
O024181
6. Jędrzejczyk Karol KKJ Maag
7. Juszczyk Natalia bpk
8. Kostarczyk Katarzyna Paczółtowice EC Kraków
2001 (MJ.)
O024479
9. Krasoń Justyna Stowarzyszenie Hippiczne Pro Nati
10. Krasoń Karolina Stowarzyszenie Hippiczne Pro Nati
2001 (MJ.)
O029301
11. Limburski Jan KJ Lewada Zakrzów
2001 (MJ.)
O025929
12. Łowicka Olga ŚKJK Brzezinki
13. Milewska Urszula KKJK
2001 (MJ.)
O018830
14. Miszczyk Agnieszka bpk
15. Ochmańska Karolina Paczółtowice EC Kraków
2001 (MJ.)
O037707
16. Olech Julia Paczółtowice EC Kraków
2001 (MJ.)
O037708
17. Rogowska Julia KJ Lewada Zakrzów
2002 (J.)
O025413
18. Rozpondek Julia bpk
2001 (MJ.)
O034302
19. Sarapata Monika ŚKJK Brzezinki
20. Sraga Zuzanna Paczółtowice EC Kraków
2006 (JM.)
O038700
21. Widło-Andrzejewska Wiktoria bpk
2002 (J.)
O039737
22. Wiórek Maciej bpk
2003 (J.)
O032598
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

5

All Inclusive 2 BAYER GER 2000 klacz siwa F: Acorado
M: Landjuwel
K020431 DE481620061100
2.

2

Anda KUC POL 2000 klacz kasztan F: Aramis
M: Astra
K013609 POL013570123800
3.

11

Aramis SP POL 2003 ogier c.gniada F: Lansjer L
M: Arabeska
K007908 009550000203
4.

24

Arsen F:
M:
5.

21

Butterfly NIEM.SPORT. POL 2010 klacz gniada F: Belissimo M
M: Rainbow
K017346 DE455870340210
6.

12

Czester TYP SZL. POL 2008 ogier kara F: Eric Fan'e Hurddaversdyk
M: Cega
K021709 POL999610187208
7.

19

Damara II SP POL 2004 klacz kara F: Marago
M: Darica
K009907 POL009530062404
8.

22

Donnerwill OLD GER 2001 wałach gniada F: Dormello
M: Feuerschwall
K009018 DE433331072201
9.

17

Draco TRAK. POL 2008 wałach c.gniada F: Karatas
M: Dragonia
POL732010046708
10.

4

Falka SP POL 2006 klacz c.gniada F: Dynamit
M: Fasada
K021149 POL0090142106
11.

13

Gubernator SP POL 2001 wałach gniada F: Freedoms Choice
M: Galicja
K006780 009690008001
12.

8

Helvi HALF. GER 2006 klacz izabelowata F: Malton
M: Heidelore
K016049 DE4670000445006
13.

7

Jami TYP KM POL 2004 klacz siwa F: NN
M: NN
K020461 POL999690060104
14.

15

Luk ŚL POL 2005 wałach gniada F: Nomen
M: Liwia
K013335 POL008690082005
15.

18

Łania MŁP POL 2001 klacz gniada F: Banita
M: Łosza
K011711 POL006540050101
16.

14

Mała Mi Top KUC POL 2002 klacz gniada F: Jowisz
M: Mona
K008991
17.

23

Number One KUC POL 2001 wałach siwa F: Nico-K
M: Nikotyna
K021369 POL013570179302
18.

6

Oskar POL wałach F:
M:
19.

20

Rainbow HAN GER 2007 klacz sk.gniada F: Romancero H
M: Wenzelskrone
K011053 DE431316614607
20.

9

Rekord SP POL 1994 ogier gniada F: Rancouver
M: Masza
K001824 POL009570008494
21.

10

Rusłan WLKP POL 2008 wałach c.gniada F: Widam
M: Rupia
K020736 POL007610228008
22.

3

San Romanco F:
M:
23.

16

Wilma KUC FEL. POL 1998 klacz siwotarantowata F: Lunapark
M: Wiedźma Pony Sport
POL732010046708
24.

1

Wizja F:
M:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abratańska Karolina
bpk
Rekord (9)
2016-06-04
6
2016-06-04
6
2016-06-05
6
2016-06-05
6
Berżowska Iwona
bpk
Arsen (24)
2016-06-04
1
2016-06-05
1
Bielak Pola
KJ Facimiech
2016-06-04
5
2016-06-04
3
2016-06-05
3
2016-06-05
4
Gumuła Natalia
ŚKJK Brzezinki
Czester (12)
2016-06-04
8
2016-06-04
10
2016-06-05
8
2016-06-05
9
Jaworska Małgorzata
KS Bór
2016-06-04
7
2016-06-04
5
2016-06-05
5
2016-06-05
5
2016-06-04
4
2016-06-04
3
2016-06-05
3
2016-06-05
3
Jędrzejczyk Karol
KKJ Maag
Luk (15)
2016-06-04
1
2016-06-05
1
Juszczyk Natalia
bpk
Wizja (1)
2016-06-04
2
2016-06-05
2
Kostarczyk Katarzyna
Paczółtowice EC Kraków
Helvi (8)
2016-06-04
1
2016-06-04
1
2016-06-05
1
2016-06-05
1
Krasoń Justyna
Stowarzyszenie Hippiczne Pro Nati
Wilma (16)
2016-06-04
3
2016-06-05
3
Krasoń Karolina
Stowarzyszenie Hippiczne Pro Nati
Draco (17)
2016-06-04
9
2016-06-04
7
2016-06-05
10
2016-06-05
10
Limburski Jan
KJ Lewada Zakrzów
2016-06-04
4
2016-06-04
2
2016-06-05
2
2016-06-05
3
Łowicka Olga
ŚKJK Brzezinki
Czester (12)
2016-06-05
1
Milewska Urszula
KKJK
Łania (18)
2016-06-04
10
2016-06-04
8
2016-06-05
9
2016-06-05
8
Miszczyk Agnieszka
bpk
2016-06-04
1
2016-06-04
1
2016-06-05
1
2016-06-05
1
Ochmańska Karolina
Paczółtowice EC Kraków
Falka (4)
2016-06-04
3
2016-06-04
5
2016-06-05
6
2016-06-05
4
Olech Julia
Paczółtowice EC Kraków
2016-06-04
6
2016-06-04
6
2016-06-05
5
2016-06-05
5
Rogowska Julia
KJ Lewada Zakrzów
Rainbow (20)
2016-06-04
1
2016-06-04
1
2016-06-05
1
2016-06-05
1
Rozpondek Julia
bpk
2016-06-04
2
2016-06-04
4
2016-06-05
4
2016-06-05
2
Sarapata Monika
ŚKJK Brzezinki
Rusłan (10)
2016-06-04
3
2016-06-05
2
Aramis (11)
2016-06-04
2
2016-06-05
3
Sraga Zuzanna
Paczółtowice EC Kraków
Anda (2)
2016-06-04
5
2016-06-04
4
2016-06-05
4
Widło-Andrzejewska Wiktoria
bpk
2016-06-04
3
2016-06-04
9
2016-06-05
7
2016-06-05
7
Wiórek Maciej
bpk
Jami (7)
2016-06-04
2
2016-06-04
2
2016-06-05
2
2016-06-05
2

Number of Riders: 22

Number of Horses: 24

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HLS Service
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092015-1, HLS Service Herbert Szrajer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl