Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Piker Summer Jumping Cup
SK Piker, 6-7 sierpień

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
142 ACCEPTED 2022-08-03 13:03:46
2022-08-03 12:04:54
Ewelina Rocka LANCELOT
  • 1x 16/L/Runda Akademicka - zwykły
141 ACCEPTED 2022-08-03 13:03:55
2022-08-03 10:54:34
Kornelia Rachubik TAMONA
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
140 ACCEPTED 2022-08-03 13:04:01
2022-08-03 10:00:59
Zuzanna Mazurkiewicz IBERADO N
  • 1x 1/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
139 ACCEPTED 2022-08-03 13:04:06
2022-08-03 09:58:09
Julia Juścińska PASJA
  • 1x 1/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
138 ACCEPTED 2022-08-03 13:04:08
2022-08-03 08:18:44
Zofia Drwal WALOR
  • 2x 5/LL/Pony Games konkurs dodatkowy 30cm
  • 2x 15/LL/Pony Games konkurs dodatkowy 30cm
137 ACCEPTED 2022-08-02 20:52:49
2022-08-02 12:49:58
Paulina Szabatkiewicz MY PLEASURE
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
136 ACCEPTED 2022-08-02 11:34:16
2022-08-02 09:42:06
Michał Juściński GENTELMAN
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
135 ACCEPTED 2022-08-02 08:44:45
2022-08-01 22:14:34
Alicja Mrozik BLACK ROSE
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
134 ACCEPTED 2022-08-02 08:44:52
2022-08-01 19:19:28
Zuzanna Wójcik GRUZJA
  • 1x 5/LL/Pony Games konkurs dodatkowy 30cm
133 ACCEPTED 2022-08-02 08:44:55
2022-08-01 19:09:22
Maja Wasilewska ARDWHOLIHANE BISCUIT
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
132 ACCEPTED 2022-08-02 08:45:00
2022-08-01 18:55:20
Eliza Zaborska BEL AMI
  • 1x 5/LL/Pony Games konkurs dodatkowy 30cm
131 ACCEPTED 2022-08-02 08:45:02
2022-08-01 18:53:13
Natalia Pietraszek BEL AMI
  • 1x 5/LL/Pony Games konkurs dodatkowy 30cm
130 ACCEPTED 2022-08-02 08:45:07
2022-08-01 18:12:58
Robert Cichawa GRUZJA
  • 1x 1/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
129 ACCEPTED 2022-08-01 15:15:39
2022-08-01 13:16:12
Wiktoria Janus ELEGBA AA
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
128 ACCEPTED 2022-08-01 15:15:46
2022-08-01 11:06:01
Agnieszka Duszyńska DALYS OF TULLAMORE
  • 1x 11/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
127 ACCEPTED 2022-08-01 15:15:50
2022-08-01 11:02:20
Dominika Osińska PLAYBOY
  • 1x 1/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
126 ACCEPTED 2022-08-01 15:16:01
2022-08-01 10:56:36
Agata Cegiełka G-DOMINO
  • 1x 1/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
125 ACCEPTED 2022-08-01 15:16:05
2022-08-01 10:33:59
Justyna Rycerz NESKA
  • 1x 11/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
124 ACCEPTED 2022-08-01 15:16:09
2022-08-01 10:32:46
Justyna Rycerz FAMA
  • 1x 1/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
123 ACCEPTED 2022-08-01 15:16:12
2022-08-01 10:32:01
Justyna Rycerz FIGA
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
122 ACCEPTED 2022-08-01 07:20:40
2022-07-31 22:28:54
Michalina Pachuta KAMEA
  • 1x 6/L/Runda Akademicka - dokładności
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 16/L/Runda Akademicka - zwykły
  • 1x 17/L/zwykły
121 ACCEPTED 2022-07-31 20:05:56
2022-07-31 18:56:50
Martyna Szpak LEGO
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
  • 1x 17/L/zwykły
120 ACCEPTED 2022-07-31 20:05:53
2022-07-31 18:11:42
Amelia Ruta LILI
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
119 ACCEPTED 2022-07-31 20:05:51
2022-07-31 18:11:24
Milena Maziarz OSKAR
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
118 ACCEPTED 2022-07-31 20:05:48
2022-07-31 18:11:03
Kinga Pastuła REDUTA
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
117 ACCEPTED 2022-07-31 20:05:45
2022-07-31 18:10:37
Zuzanna Dziak HULAJKA
  • 1x 1/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
116 ACCEPTED 2022-07-31 15:10:38
2022-07-31 11:18:34
Natalia Kamińska BIG LADY
  • 2x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
115 ACCEPTED 2022-07-30 18:39:03
2022-07-30 18:24:38
Zuzanna Jodłowska HUANITA
  • 1x 16/L/Runda Akademicka - zwykły
  • 1x 18/P/Runda Srebrna - szybkości
114 ACCEPTED 2022-07-29 15:48:40
2022-07-29 08:40:10
Weronika Łukaszewska TIGER
  • 2x 17/L/zwykły
113 ACCEPTED 2022-07-28 22:27:14
2022-07-28 20:07:54
Olga Połońska PIŁAT
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
112 ACCEPTED 2022-08-01 15:35:20
2022-07-28 18:05:56
Aleksandra Surdy IGUANA DANNY'S GIRL
  • 2x 1/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 1x 11/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
111 ACCEPTED 2022-07-28 22:27:25
2022-07-28 15:51:36
Martyna Kowalczyk MORAŁ
  • 1x 1/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
110 ACCEPTED 2022-07-28 22:27:28
2022-07-28 10:55:02
Paulina Mazur ARAGORN EX AKSEL
  • 2x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
  • 1x 17/L/zwykły
109 ACCEPTED 2022-07-28 22:27:30
2022-07-28 10:54:02
Paulina Mazur DE FACTO
  • 1x 8/P/Runda Srebrna - o wzr. stopniu trudności z jockerem
  • 1x 9/N/Runda Złota - zwykły
  • 1x 18/P/Runda Srebrna - szybkości
  • 1x 19/N/Runda Złota - szybkości
108 ACCEPTED 2022-07-28 22:27:32
2022-07-28 08:41:34
Karolina Szlachcic ANONIEM
  • 2x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
107 ACCEPTED 2022-07-29 06:13:11
2022-07-28 00:12:27
Magdalena Paździor GREEN WAY
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 2x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
106 ACCEPTED 2022-07-27 22:14:17
2022-07-27 21:32:32
Nikola Gotner ULISSES
  • 1x 5/LL/Pony Games konkurs dodatkowy 30cm
  • 1x 15/LL/Pony Games konkurs dodatkowy 30cm
105 ACCEPTED 2022-08-03 07:54:30
2022-07-27 20:04:11
Barbara Urban-Jimenez PROMYK
  • 1x 1/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
104 ACCEPTED 2022-07-27 20:47:54
2022-07-27 14:30:01
Barbara Praga DON MATEO
  • 2x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 2x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
103 ACCEPTED 2022-07-27 20:48:00
2022-07-27 11:38:01
Dominika Sobiesiak LE ONE SUMMER
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
102 ACCEPTED 2022-07-27 20:48:02
2022-07-27 07:19:34
Sylwia Początek QUINTY V/D BROUWERSHOEVE
  • 2x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 2x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
101 ACCEPTED 2022-07-27 20:48:06
2022-07-26 17:19:48
Urszula Musiedlak PLEBAN
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
100 ACCEPTED 2022-07-27 20:48:11
2022-07-26 10:13:54
Maja Wasilewska KILBRIDE MELODY MAKER
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
99 ACCEPTED 2022-07-27 20:48:34
2022-07-25 19:28:56
Hanna Wysocka ROSA
  • 2x 5/LL/Pony Games konkurs dodatkowy 30cm
  • 2x 15/LL/Pony Games konkurs dodatkowy 30cm
98 ACCEPTED 2022-07-27 20:48:38
2022-07-25 19:24:35
Łukasz Wysocki CANTER BS
  • 1x 8/P/Runda Srebrna - o wzr. stopniu trudności z jockerem
  • 1x 9/N/Runda Złota - zwykły
97 ACCEPTED 2022-07-25 14:59:59
2022-07-25 10:53:05
Ada Stawarz KIFFER MK
  • 2x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
  • 1x 16/L/Runda Akademicka - zwykły
96 ACCEPTED 2022-07-25 15:00:01
2022-07-25 10:48:56
Sebastian Płatos NABU
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
95 ACCEPTED 2022-07-25 15:00:03
2022-07-25 10:48:29
Natalia Płatos KOSMO BALU
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
94 ACCEPTED 2022-07-25 15:00:06
2022-07-25 10:31:40
Natalia Kamińska TYMIANEK
  • 1x 1/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
93 ACCEPTED 2022-07-25 06:50:05
2022-07-24 10:30:20
Karolina Sulowska COSTAKO
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
92 ACCEPTED 2022-07-25 06:50:08
2022-07-24 10:17:09
Michalina Lewandowska IRYDION
  • 2x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
91 ACCEPTED 2022-07-24 07:03:50
2022-07-23 20:34:50
Aniela Kostrubiec WALOR
  • 2x 1/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 2x 11/LL/towarzyski 60cm - dokładności
90 ACCEPTED 2022-07-24 07:03:55
2022-07-22 19:30:34
Michał Ćwikła LADY DI CALCIO
  • 2x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 6/L/Runda Akademicka - dokładności
  • 2x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
  • 1x 17/L/zwykły
89 ACCEPTED 2022-07-24 07:03:59
2022-07-22 18:00:00
Julia Pawłowska MY LADY
  • 1x 8/P/Runda Srebrna - o wzr. stopniu trudności z jockerem
  • 1x 9/N/Runda Złota - zwykły
  • 1x 18/P/Runda Srebrna - szybkości
  • 1x 19/N/Runda Złota - szybkości
88 ACCEPTED 2022-07-24 07:04:05
2022-07-22 17:59:40
Julia Pawłowska KATSUMI B
  • 2x 7/L/zwykły
  • 1x 16/L/Runda Akademicka - zwykły
  • 2x 17/L/zwykły
87 ACCEPTED 2022-07-24 07:04:10
2022-07-22 14:40:08
Suzana Capała FOKUS
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
86 ACCEPTED 2022-07-24 07:04:14
2022-07-22 14:39:29
Natalia Misztal KALIBER (EX.KOWALIK)
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
  • 1x 17/L/zwykły
85 ACCEPTED 2022-07-22 11:09:50
2022-07-21 22:37:35
Agata Zaciera JUWENALIA
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
84 ACCEPTED 2022-07-22 11:09:53
2022-07-21 22:16:05
Małgorzata Smętek DIMROY
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
  • 1x 17/L/zwykły
83 ACCEPTED 2022-07-22 11:09:55
2022-07-21 22:13:37
Nikola Gładkowska RAWEL K
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
82 ACCEPTED 2022-07-22 11:09:57
2022-07-21 18:28:14
Weronika Wojarska GLORIUS II
  • 2x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 7/L/zwykły
  • 2x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
  • 1x 17/L/zwykły
81 ACCEPTED 2022-07-22 11:09:59
2022-07-21 16:34:41
Tomasz Markuszewski MESSALINA
  • 2x 1/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 2x 11/LL/towarzyski 60cm - dokładności
80 ACCEPTED 2022-07-22 11:10:02
2022-07-21 12:05:47
Hanna Pietruszczak ARA
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
79 ACCEPTED 2022-07-22 11:10:04
2022-07-21 08:47:13
Zuzanna Kuś C'EST PETITE ANNI
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
78 ACCEPTED 2022-07-22 11:10:07
2022-07-21 08:46:35
Zuzanna Widz LANZOR
  • 2x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 2x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
77 ACCEPTED 2022-07-22 11:10:09
2022-07-20 21:36:13
Filip Prażmo JUNA
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
  • 1x 17/L/zwykły
76 ACCEPTED 2022-07-20 14:09:59
2022-07-20 09:43:17
Julia Rachubik ORCHID'S TINKERBELL
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
75 ACCEPTED 2022-07-19 07:33:19
2022-07-19 00:03:31
Magda Burcon PRINCESSA II W
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
  • 1x 17/L/zwykły
74 ACCEPTED 2022-07-19 07:33:26
2022-07-18 20:23:37
Kacper Niewiadomski MIRACLE
  • 1x 6/L/Runda Akademicka - dokładności
  • 1x 8/P/Runda Srebrna - o wzr. stopniu trudności z jockerem
  • 1x 16/L/Runda Akademicka - zwykły
  • 1x 18/P/Runda Srebrna - szybkości
73 ACCEPTED 2022-07-19 07:33:33
2022-07-18 20:23:08
Kacper Niewiadomski LIROCCA BLUE OSPA
  • 1x 9/N/Runda Złota - zwykły
  • 1x 10/C/zwykły
  • 1x 19/N/Runda Złota - szybkości
  • 1x 20/C/zwykły
72 ACCEPTED 2022-07-19 07:33:38
2022-07-18 20:22:27
Kacper Niewiadomski CORNET CHAMP ZD
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
71 ACCEPTED 2022-07-19 07:33:45
2022-07-18 13:32:08
Emilia Matysiewicz KON’AMIE
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/Runda Srebrna - o wzr. stopniu trudności z jockerem
70 ACCEPTED 2022-07-19 07:33:53
2022-07-18 13:31:15
Emilia Matysiewicz JOY FSTF
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/Runda Srebrna - o wzr. stopniu trudności z jockerem
69 ACCEPTED 2022-07-19 07:34:01
2022-07-18 12:32:03
Szymon Weremczuk HICKSTEAD BOY
  • 2x 7/L/zwykły
68 ACCEPTED 2022-07-24 07:04:18
2022-07-18 12:14:50
Magdalena Erd SEPTEMBER HIT
  • 1x 8/P/Runda Srebrna - o wzr. stopniu trudności z jockerem
  • 1x 9/N/Runda Złota - zwykły
  • 1x 18/P/Runda Srebrna - szybkości
  • 1x 19/N/Runda Złota - szybkości
67 ACCEPTED 2022-07-19 07:34:16
2022-07-18 12:13:19
Amelia Madej UNI-HAPPY DU PACHIS
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/Runda Srebrna - o wzr. stopniu trudności z jockerem
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/Runda Srebrna - szybkości
66 ACCEPTED 2022-07-19 07:34:23
2022-07-18 12:12:41
Szymon Weremczuk NOBLEBRIDGE
  • 2x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 2x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
65 ACCEPTED 2022-07-19 07:34:29
2022-07-18 12:12:08
Wiktoria Kurzyp GROM
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/Runda Srebrna - o wzr. stopniu trudności z jockerem
  • 1x 18/P/Runda Srebrna - szybkości
  • 1x 19/N/Runda Złota - szybkości
64 ACCEPTED 2022-08-04 11:22:28
2022-07-18 12:11:37
Szymon Weremczuk LU FRANCISKA VDL
  • 1x 9/N/Runda Złota - zwykły
  • 1x 10/C/zwykły
  • 1x 19/N/Runda Złota - szybkości
  • 1x 20/C/zwykły
63 ACCEPTED 2022-08-02 15:43:25
2022-07-17 21:48:20
Alicja Bilska FALADA
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
62 ACCEPTED 2022-08-03 21:13:50
2022-07-17 17:21:10
Karolina Góźdź PIPPI
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
61 ACCEPTED 2022-07-19 07:34:52
2022-07-17 16:15:18
Aleksandra Nucia SYRIUSZ Z
  • 2x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 2x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
60 ACCEPTED 2022-07-19 07:34:59
2022-07-17 14:45:59
Matylda Dębska ZAK
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 2x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
59 ACCEPTED 2022-07-19 07:35:06
2022-07-17 11:17:07
Anna Ciechońska I LOVE YOU D
  • 1x 1/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
58 ACCEPTED 2022-07-19 07:35:14
2022-07-17 11:15:54
Agnieszka Duszyńska DON
  • 1x 1/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
57 ACCEPTED 2022-07-19 07:35:57
2022-07-17 10:53:58
Agnieszka Duszyńska TIGER
  • 1x 8/P/Runda Srebrna - o wzr. stopniu trudności z jockerem
  • 1x 9/N/Runda Złota - zwykły
  • 1x 18/P/Runda Srebrna - szybkości
  • 1x 19/N/Runda Złota - szybkości
56 ACCEPTED 2022-07-19 07:36:02
2022-07-17 10:53:15
Agnieszka Duszyńska KARAFINN
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/Runda Srebrna - o wzr. stopniu trudności z jockerem
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/Runda Srebrna - szybkości
55 ACCEPTED 2022-07-19 07:36:09
2022-07-16 13:43:19
Karolina Franas POLDER
  • 1x 1/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 11/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
54 ACCEPTED 2022-07-19 07:36:17
2022-07-16 13:40:48
Zuzanna Mizeracka LACI
  • 1x 1/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 11/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
53 ACCEPTED 2022-07-24 07:04:21
2022-07-16 13:30:10
Karolina Franas BLOODY RIDER
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 6/L/Runda Akademicka - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
  • 1x 16/L/Runda Akademicka - zwykły
52 ACCEPTED 2022-07-15 11:31:59
2022-07-14 21:48:50
Tsimafei Minich CHED DOUSON
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/Runda Srebrna - o wzr. stopniu trudności z jockerem
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/Runda Srebrna - szybkości
51 ACCEPTED 2022-08-03 13:04:13
2022-07-13 23:16:24
Paulina Węgorek SANDRA DE FINIBUS TERRAE
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
50 ACCEPTED 2022-07-15 11:32:48
2022-07-13 23:14:32
Klaudia Raczkowska MELISA
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
49 ACCEPTED 2022-07-13 23:06:21
2022-07-13 23:06:21
Matylda Szrajer BONA
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/Runda Srebrna - o wzr. stopniu trudności z jockerem
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/Runda Srebrna - szybkości
48 ACCEPTED 2022-07-13 23:05:46
2022-07-13 23:05:46
Lena Stawecka KUBA
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
47 ACCEPTED 2022-07-13 21:04:46
2022-07-13 17:03:40
Mateusz Chojnowski MIAMI VDL
  • 2x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 6/L/Runda Akademicka - dokładności
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
  • 1x 17/L/zwykły
46 ACCEPTED 2022-07-13 21:04:48
2022-07-12 15:14:38
Alicja Sobieszek ANASTASIYA
  • 2x 1/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 2x 11/LL/towarzyski 60cm - dokładności
45 ACCEPTED 2022-07-13 21:04:51
2022-07-11 22:14:30
Blanka Pojmaj MESSI S
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/Runda Srebrna - o wzr. stopniu trudności z jockerem
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/Runda Srebrna - szybkości
44 ACCEPTED 2022-07-13 21:04:53
2022-07-11 10:19:17
Patrycja Świerczyńska HAWANA
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 7/L/zwykły
43 ACCEPTED 2022-07-11 08:49:55
2022-07-10 18:19:31
Julia Sopińska MASTER B
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
42 ACCEPTED 2022-08-01 15:16:21
2022-07-10 16:22:20
Julia Szypiło LARISA
  • 2x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 2x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
41 ACCEPTED 2022-07-13 21:05:05
2022-07-10 11:38:19
Julia Sigłowy HVAR
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
  • 1x 17/L/zwykły
40 ACCEPTED 2022-07-11 08:50:07
2022-07-09 22:34:03
Amelia Wojciechowska JASPIS
  • 2x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 2x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
39 ACCEPTED 2022-07-08 14:11:21
2022-07-08 12:51:30
Oliwia Matysiak PINIA
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
  • 1x 17/L/zwykły
38 ACCEPTED 2022-07-08 14:11:25
2022-07-07 21:49:00
Dominika Uchman LAKRO
  • 1x 8/P/Runda Srebrna - o wzr. stopniu trudności z jockerem
  • 1x 9/N/Runda Złota - zwykły
  • 1x 18/P/Runda Srebrna - szybkości
  • 1x 19/N/Runda Złota - szybkości
37 ACCEPTED 2022-07-08 14:11:31
2022-07-07 19:21:56
Patrycja Włodarczyk LATINA
  • 2x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
36 ACCEPTED 2022-07-08 14:11:41
2022-07-07 19:21:06
Jacek Góralczyk LATINA
  • 2x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
35 ACCEPTED 2022-07-08 14:11:46
2022-07-07 19:20:39
Norbert Góralczyk MEFISTO
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 7/L/zwykły
34 ACCEPTED 2022-08-01 15:16:31
2022-07-07 14:36:40
Dominika Więckiewicz CRYSTALLINE MD
  • 2x 1/LL/towarzyski 60cm - dokładności
  • 2x 11/LL/towarzyski 60cm - dokładności
33 ACCEPTED 2022-07-08 14:11:57
2022-07-07 12:15:41
Lena Dubil CAPRICE
  • 1x 5/LL/Pony Games konkurs dodatkowy 30cm
  • 1x 15/LL/Pony Games konkurs dodatkowy 30cm
32 ACCEPTED 2022-08-03 07:54:33
2022-07-06 18:01:47
Oliwia Bąk JACK
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
31 ACCEPTED 2022-07-11 08:50:58
2022-07-06 18:00:50
Oliwia Bąk CALIPH L
  • 2x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 2x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
30 ACCEPTED 2022-08-03 21:13:56
2022-07-05 20:54:12
Magdalena Biernacka PLAMKA
  • 2x 5/LL/Pony Games konkurs dodatkowy 30cm
  • 2x 15/LL/Pony Games konkurs dodatkowy 30cm
29 ACCEPTED 2022-07-26 17:27:23
2022-07-04 21:52:02
Inga Wach EVITA
  • 2x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
  • 1x 16/L/Runda Akademicka - zwykły
28 ACCEPTED 2022-07-04 17:51:53
2022-07-04 09:01:15
Julia Salamandra LORD CALIDAD
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
27 ACCEPTED 2022-07-25 06:50:12
2022-07-03 21:15:26
Magdalena Więckiewicz KRAINA LODU D
  • 2x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
26 ACCEPTED 2022-07-04 17:52:00
2022-07-03 18:09:23
Krzysztof Kępa MORENA
  • 2x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 2x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
25 ACCEPTED 2022-06-28 12:28:03
2022-06-28 10:26:43
Karolina Iwańska KANNA
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
24 ACCEPTED 2022-06-28 12:28:07
2022-06-28 10:25:09
Bartosz Wójcik T-ROC R
  • 1x 2/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 12/LL/towarzyski 70cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
23 ACCEPTED 2022-06-28 12:28:11
2022-06-28 10:21:50
Martyna Gajdek CAS-I-NOOR
  • 2x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 2x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
22 ACCEPTED 2022-06-28 12:28:16
2022-06-28 10:21:11
Jakub Trykacz MILLIONAR
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
21 ACCEPTED 2022-06-28 12:28:22
2022-06-28 10:19:49
Maja Łukasik NOTABLE
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/Runda Srebrna - o wzr. stopniu trudności z jockerem
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/Runda Srebrna - szybkości
20 ACCEPTED 2022-06-28 12:28:29
2022-06-28 10:15:09
Dominika Strąk KENZO CONNECT
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/Runda Srebrna - o wzr. stopniu trudności z jockerem
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/Runda Srebrna - szybkości
19 ACCEPTED 2022-06-28 12:28:31
2022-06-28 10:14:35
Dominika Strąk A - CATCH ME IF YOU CAN
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/Runda Srebrna - o wzr. stopniu trudności z jockerem
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/Runda Srebrna - szybkości
18 ACCEPTED 2022-06-28 12:28:34
2022-06-28 10:13:44
Dominika Strąk LILU P
  • 1x 8/P/Runda Srebrna - o wzr. stopniu trudności z jockerem
  • 1x 9/N/Runda Złota - zwykły
  • 1x 18/P/Runda Srebrna - szybkości
  • 1x 19/N/Runda Złota - szybkości
17 ACCEPTED 2022-06-28 12:28:39
2022-06-28 10:12:57
Dominika Strąk LET ME FLY
  • 1x 9/N/Runda Złota - zwykły
  • 1x 10/C/zwykły
  • 1x 19/N/Runda Złota - szybkości
  • 1x 20/C/zwykły
16 ACCEPTED 2022-06-28 12:28:43
2022-06-27 21:01:45
Anna Stach SHY BOY
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/Runda Srebrna - o wzr. stopniu trudności z jockerem
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/Runda Srebrna - szybkości
15 ACCEPTED 2022-08-03 13:24:56
2022-06-27 21:01:14
Kamila Boś ANDIAMO GIRL
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
14 ACCEPTED 2022-06-28 12:28:51
2022-06-27 19:33:31
Klaudia Dubil SONATA
  • 1x 9/N/Runda Złota - zwykły
  • 1x 10/C/zwykły
13 ACCEPTED 2022-07-08 14:12:39
2022-06-23 20:57:02
Inga Ozimkiewicz CAPRICE
  • 2x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 2x 17/L/zwykły
12 ACCEPTED 2022-06-27 07:07:47
2022-06-23 20:56:15
Klaudia Dubil ASFURA
  • 2x 7/L/zwykły
11 ACCEPTED 2022-06-27 07:07:52
2022-06-23 13:02:19
Kaja Gawda NEMIROFF
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/Runda Srebrna - o wzr. stopniu trudności z jockerem
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/Runda Srebrna - szybkości
10 ACCEPTED 2022-06-27 07:07:57
2022-06-23 13:00:51
Kaja Gawda IRTYSZ
  • 1x 8/P/Runda Srebrna - o wzr. stopniu trudności z jockerem
  • 1x 9/N/Runda Złota - zwykły
  • 1x 18/P/Runda Srebrna - szybkości
  • 1x 19/N/Runda Złota - szybkości
9 ACCEPTED 2022-06-27 07:08:35
2022-06-23 12:05:45
Bartosz Gotner ULISSES
  • 1x 8/P/Runda Srebrna - o wzr. stopniu trudności z jockerem
  • 1x 9/N/Runda Złota - zwykły
  • 1x 18/P/Runda Srebrna - szybkości
  • 1x 19/N/Runda Złota - szybkości
8 ACCEPTED 2022-06-27 07:08:39
2022-06-23 12:05:14
Bartosz Gotner CASTELLO BRANCO
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/Runda Srebrna - o wzr. stopniu trudności z jockerem
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/Runda Srebrna - szybkości
7 ACCEPTED 2022-07-19 07:36:37
2022-06-23 10:04:08
Magdalena Wójcik ROBIN
  • 2x 6/L/Runda Akademicka - dokładności
  • 2x 16/L/Runda Akademicka - zwykły
6 ACCEPTED 2022-06-23 10:44:56
2022-06-23 09:59:38
Kornelia Cholewa HABANERO HAUTBOIS
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
5 ACCEPTED 2022-06-23 10:44:53
2022-06-23 09:58:07
Kornelia Cholewa KOKAINA HIPPICA
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/Runda Srebrna - o wzr. stopniu trudności z jockerem
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/Runda Srebrna - szybkości
4 ACCEPTED 2022-06-23 06:47:40
2022-06-22 23:33:44
Jagoda Niewiadomska REWENA
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/Runda Srebrna - o wzr. stopniu trudności z jockerem
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/Runda Srebrna - szybkości
3 ACCEPTED 2022-06-23 06:47:39
2022-06-22 23:33:21
Jagoda Niewiadomska HEARTLY DU LOIR
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
2 ACCEPTED 2022-06-27 07:08:43
2022-06-22 22:45:17
Weronika Kowalczyk PAPAGENA
  • 1x 3/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 4/LL/Runda Brązowa 90cm - dokładności
  • 1x 13/LL/towarzyski 80cm - dokładności
  • 1x 14/LL/Runda Brązowa 90cm - zwykły
1 ACCEPTED 2022-06-23 06:47:36
2022-06-22 22:41:45
Martyna Rybkowska ORCHIDEA
  • 2x 7/L/zwykły
  • 2x 17/L/zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bąk Oliwia WKJ Lublin / SJ Jaśko
2009 (JM.)
O064458
2. Biernacka Magdalena Niezrzeszona
2016 (Mł.)
Brak
3. Bilska Alicja WKJ Lublin SJ Wieża
2006 (J.)
O068265
4. Boś Kamila WKJ Lublin / SJ Stajnia w Sadzie
2004 (J.)
O055645
5. Burcon Magda WKJ Lublin
2003 (MJ.)
O062240
6. Capała Suzana BPK
2008 (JM.)
O059898
7. Cegiełka Agata WKJ Lublin SJ Koniec Burzy
2008 (JM.)
O070106
8. Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno
S
O023447
9. Cholewa Kornelia WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (J.)
O051037
10. Cichawa Robert Soymax Horse Team
S
brak
11. Cichawa Robert Soymax Horse Team
S
brak
12. Ciechońska Anna WKJ Lublin SJ Koniec Burzy
2005 (J.)
O055864
13. Ćwikła Michał KJ Equireno Zaklików
2007 (JM.)
O047234
14. Dębska Matylda BPK
S
O039265
15. Drwal Zofia WKJ Lublin Sj Stajnia Drwal
2012 (Mł.)
brak
16. Drwal Zofia WKJ Lublin Sj Stajnia Drwal
2012 (Mł.)
brak
17. Dubil Klaudia WKJ Lublin / SJ Gershwin
S
O007838
10206459
18. Dubil Lena WKJ Lublin SJ Gershwin
2013 (Mł.)
Brak
19. Duszyńska Agnieszka WKJ Lublin / SJ Koniec Burzy
S
O013555
20. Dziak Zuzanna WKJ Lublin SJ Biesiada Bogucin
2011 (Mł.)
O066459
21. Dziak Zuzanna WKJ Lublin SJ Biesiada Bogucin
2011 (Mł.)
O066459
22. Erd Magdalena WKJ Lublin
2007 (JM.)
O053559
23. Franas Karolina Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
S
O039003
24. Gajdek Martyna WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O009441
25. Gawda Kaja WKJ Lublin / SJ Piker
2009 (JM.)
O053557
26. Gładkowska Nikola WKJ Lublin / SJ Baskil FaMaGusta
2011 (Mł.)
O061432
27. Góralczyk Jacek WKJ Lublin stajnia Hakuna Matata
2010 (JM.)
O053553
28. Góralczyk Norbert WKJ Lublin / Stajnia Hakuna Matata
2007 (JM.)
O049844
29. Gotner Bartosz WKJ Lublin
2009 (JM.)
O056137
30. Gotner Nikola WKJ Lublin / SJ Piker
2013 (Mł.)
Brak
31. Gotner Nikola WKJ Lublin / SJ Piker
2013 (Mł.)
Brak
32. Góźdź Karolina Niezrzeszona
S
Brak
33. Iwańska Karolina WKJ LUBLIN SJ STRONG RIDERS
2006 (J.)
O051006
34. Janus Wiktoria WKJ Lublin
2011 (Mł.)
O072361
35. Janus Wiktoria WKJ Lublin
2011 (Mł.)
O072361
36. Jodłowska Zuzanna WKJ Lublin / SJ Sulowski Team
2002 (MJ.)
O055991
37. Jodłowska Zuzanna WKJ Lublin / SJ Sulowski Team
2002 (MJ.)
O055991
38. Juścińska Julia Stajnia Alabama
2009 (JM.)
Brak
39. Juścińska Julia Stajnia Alabama
2009 (JM.)
Brak
40. Juściński Michał Strong Riders
2008 (JM.)
O059897
41. Juściński Michał Strong Riders
2008 (JM.)
O059897
42. Kamińska Natalia KJ Galop Kozienice
2009 (JM.)
O054450
43. Kamińska Natalia KJ Galop Kozienice
2009 (JM.)
O054450
44. Kępa Krzysztof WZJ Lublin Sj Stajnia Drwal
2007 (JM.)
O068762
45. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
46. Kostrubiec Aniela Sekcja Jeździecka Stajnia Drwal
2011 (Mł.)
brak
47. Kowalczyk Martyna WKJ Lublin
2006 (J.)
O061479
48. Kowalczyk Martyna WKJ Lublin
2006 (J.)
O061479
49. Kowalczyk Weronika SJ Piker
2004 (J.)
O049252
50. Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin
S
O023317
51. Kuś Zuzanna Klub Jeździecki Equireno
2008 (JM.)
O059721
52. Lewandowska Michalina Sj Piker
2008 (JM.)
O076222
53. Łukasik Maja WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (J.)
O050851
54. Łukaszewska Weronika BPK (LUL)
2008 (JM.)
O061931
55. Łukaszewska Weronika BPK (LUL)
2008 (JM.)
O061931
56. Madej Amelia WKJ Lublin
2007 (JM.)
O055854
57. Markuszewski Tomasz Bpk
2001 (MJ.)
O045313
58. Matysiak Oliwia WKJ Lublin
2006 (J.)
O055524
59. Matysiewicz Emilia WKJ Lublin
2003 (MJ.)
O058283
60. Maziarz Milena WKJ Lublin SJ Biesiada Bogucin
2007 (JM.)
O061463
61. Maziarz Milena WKJ Lublin SJ Biesiada Bogucin
2007 (JM.)
O061463
62. Mazur Paulina WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (J.)
O057772
63. Mazur Paulina WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (J.)
O057772
64. Mazurkiewicz Zuzanna Stajnia Alabama Maja Kusiak
2009 (JM.)
Brak
65. Minich Tsimafei Stajnia Alabama
2006 (J.)
O067846
66. Misztal Natalia BPK
2006 (J.)
O055186
67. Mizeracka Zuzanna Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2006 (J.)
Brak
68. Mrozik Alicja Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2007 (JM.)
O064986
69. Mrozik Alicja Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2007 (JM.)
O064986
70. Musiedlak Urszula WKJ Lublin Ranczo Ośrodek Hipoterapii i Rekreacji Konnej
2003 (MJ.)
O054894
71. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
S
O022705
72. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (MJ.)
O029332
73. Nucia Aleksandra WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O007837
74. Osińska Dominika WKJ Lublin SJ Koniec Burzy
2002 (MJ.)
O037309
75. Osińska Dominika WKJ Lublin SJ Koniec Burzy
2002 (MJ.)
O037309
76. Ozimkiewicz Inga WKJ Lublin / SJ Gershwin
S
O035822
77. Pachuta Michalina WKJ LUBLIN / SJ ALEXANDER ELIZÓWKA
2002 (MJ.)
O039675
78. Pachuta Michalina WKJ LUBLIN / SJ ALEXANDER ELIZÓWKA
2002 (MJ.)
O039675
79. Pastuła Kinga WKJ Lublin SJ Biesiada Bogucin
2011 (Mł.)
O066900
80. Pastuła Kinga WKJ Lublin SJ Biesiada Bogucin
2011 (Mł.)
O066900
81. Pawłowska Julia -
S
O050858
82. Paździor Magdalena WKJ Lublin
2003 (MJ.)
brak
83. Paździor Magdalena WKJ Lublin
2003 (MJ.)
O071861
84. Pietraszek Natalia bpk
2010 (JM.)
brak
85. Pietraszek Natalia bpk
2010 (JM.)
brak
86. Pietruszczak Hanna Klub Jeździecki Equireno
2006 (J.)
O064500
87. Płatos Natalia KJ Galop Kozienice
S
O015057
88. Płatos Natalia KJ Galop Kozienice
S
O015057
89. Płatos Sebastian KJ Galop Kozienice
S
O006539
90. Płatos Sebastian KJ Galop Kozienice
S
O006539
91. Początek Sylwia WKJ Lublin
S
O018489
92. Początek Sylwia WKJ Lublin
S
O018489
93. Pojmaj Blanka WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (J.)
O047724
94. Połońska Olga Kielecki Klub Jeździecki
2006 (J.)
brak
95. Połońska Olga Kielecki Klub Jeździecki
2006 (J.)
brak
96. Praga Barbara KJ Galop Kozienice
S
O043144
97. Praga Barbara KJ Galop Kozienice
S
O043144
98. Prażmo Filip WKJ Lublin
2006 (J.)
O065200
99. Rachubik Julia Soymax Lublin Team
2008 (JM.)
O064212
100. Rachubik Kornelia WKJ Lublin
2008 (JM.)
O077602
101. Rachubik Kornelia WKJ Lublin
2008 (JM.)
O077602
102. Raczkowska Klaudia Stajnia Alabama
2007 (JM.)
O064866
103. Rocka Ewelina Soymax Lublin Team
S
O022740
104. Rocka Ewelina Soymax Lublin Team
S
O022740
105. Ruta Amelia WKJ Lublin SJ Biesiada Bogucin
2008 (JM.)
O064543
106. Ruta Amelia WKJ Lublin SJ Biesiada Bogucin
2008 (JM.)
O064543
107. Rybkowska Martyna WKJ Lublin
2005 (J.)
O047726
108. Rycerz Justyna WKJ Lublin
S
brak
109. Rycerz Justyna WKJ Lublin
S
brak
110. Salamandra Julia WKJ Lublin
2004 (J.)
O042762
111. Sigłowy Julia WKJ Lublin
2007 (JM.)
O059877
112. Smętek Małgorzata WKJ Lublin / SJ Baskil FaMagusta
2008 (JM.)
O064534
113. Sobiesiak Dominika WKJ Lublin SJ WIEŻA
2007 (JM.)
Brak
114. Sobiesiak Dominika Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2007 (JM.)
O055858
115. Sobieszek Alicja Sekcja Jeździecka Stajnia Drwal
2008 (JM.)
O077466
116. Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o.
S
O013680
117. Stach Anna WKJ Lublin
S
O000592
118. Stawarz Ada KJ Galop Kozienice
2005 (J.)
O052723
119. Stawarz Ada KJ Galop Kozienice
2005 (J.)
O052723
120. Stawecka Lena Kielecki Klub Jeździecki
2011 (Mł.)
O058804
121. Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (J.)
O038177
122. Sulowska Karolina WKJ Lublin/SJ Karino
2006 (J.)
0058391
123. Surdy Aleksandra brak
2010 (JM.)
brak
124. Surdy Aleksandra brak
2010 (JM.)
brak
125. Świerczyńska Patrycja Klub Sportowy Jumping Team
2002 (MJ.)
O040118
126. Szabatkiewicz Paulina Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2003 (MJ.)
O059317
127. Szabatkiewicz Paulina Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2003 (MJ.)
O059317
128. Szlachcic Karolina KJ Galop Kozienice
S
O058542
129. Szpak Martyna KJ Galop Kozienice
2010 (JM.)
O065316
130. Szpak Martyna KJ Galop Kozienice
2010 (JM.)
O065316
131. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O040972
132. Szypiło Julia KJ Equireno Zaklików
2002 (MJ.)
O049555
133. Trykacz Jakub SJ Strong Riders
S
O049940
134. Uchman Dominika KJ Rock Horses Warszawa
2004 (J.)
O039590
135. Urban-Jimenez Barbara brak
S
brak
136. Urban-Jimenez Barbara brak
S
brak
137. Wach Inga Soymax Lublin Team
2001 (MJ.)
O038870
138. Wasilewska Maja Soymax Lublin Team
2010 (JM.)
O064063
139. Wasilewska Maja Soymax Lublin Team
2010 (JM.)
O064063
140. Węgorek Paulina Stajnia Alabama
2007 (JM.)
O064916
141. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
S
O024273
142. Widz Zuzanna KJ Equireno
2007 (JM.)
Brak
143. Więckiewicz Dominika Sekcja Jeździecka Stajnia Drwal
2008 (JM.)
O064985
144. Więckiewicz Magdalena Sekcja Jeżdziecka Stajnia Drwal
2010 (JM.)
O064506
145. Włodarczyk Patrycja WKJ Lublin / Stajnia Hakuna Matata
S
O047719
146. Wojarska Weronika Klub Jeździecki Equireno
2007 (JM.)
O066562
147. Wojciechowska Amelia Klub Jeździecki Dziecinów Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O062590
148. Wójcik Bartosz WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O031493
149. Wójcik Magdalena WKJ Lublin / SJ Gershwin
2001 (MJ.)
O025955
150. Wójcik Zuzanna bpk
2008 (JM.)
brak
151. Wójcik Zuzanna bpk
2008 (JM.)
brak
152. Wysocka Hanna WKJ Lublin SJ Pijany Oxer
2015 (Mł.)
Brak
153. Wysocka Hanna WKJ Lublin SJ Pijany Oxer
2015 (Mł.)
Brak
154. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
155. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
156. Zaborska Eliza bpk
2011 (Mł.)
brak
157. Zaborska Eliza bpk
2011 (Mł.)
brak
158. Zaciera Agata KJ Equireno
2008 (JM.)
0064502
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

56

A - CATCH ME IF YOU CAN PKSP POL 2017 wałach kasztanowata/166 F: COSTA Z
M: ARENA
K031933 616999580410217
2.

71

ANASTASIYA HAFLINGER POL 2015 klacz izabelowata/kuc:139 F: Aktor
M: Aneta
K034992 100-001-100000920
3.

8

ANDIAMO GIRL OS POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Andiamo Hippika
M: Alkora / Cordial
K025780 DE418183339911
4.

134

ANONIEM KWPN POL 2005 Wałach gniada/173 F: Kojak
M: Madonna
K010129 528003 05.04791
5.

105

ARA Szlachetna Półkrew POL 2010 klacz siwa/173 F: Liberado
M: Arkadia
K018209 616009610159410
6.

132

ARAGORN EX AKSEL WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/169 F: SOCRATES
M: ATAKAMA
K034120 616007610048315
7.

152

ARDWHOLIHANE BISCUIT KUC CONNEMARA POL 2011 wałach jelenia/kuc:148 F: Coulaghard Stripey
M: Ardwholihane Lady
K033778 372004000011037
8.

45

ASFURA MŁP POL 2009 klacz siwa/167 F: Audytor
M: Aspirantka / Zoon
K021885 616006580660909
9.

153

BEL AMI TYP KUC POL 2011 wałach srokata/kuc:117 F: nn
M: nn
brak 616999580613711
10.

137

BIG LADY Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz kasztanowata/162 F: Burbon
M: Legenda 36
brak 616999661367215
11.

150

BLACK ROSE KOŃ MAŁY POL 2017 klacz ciemnogniada/mk:144,5 F: Szał / Jaśmin
M: Bajadera / Vis Versa
K033542 616013580034217
12.

28

BLOODY RIDER MAŁOPOLSKA POL 2010 ogier kasztanowata/163 F: Sadam
M: Bola
K033606 616006580408010
13.

76

BONA MŁP POL 2017 klacz ciemnogniada/162 F: Tabex / Cynik
M: Brigitte Bardot / Wolant
K033364 616006550085417
14.

106

C'EST PETITE ANNI WESTFALSKA POL 2011 klacz ciemnogniada/167 F: Coco Jambo
M: Anatevka
K024204 DE441411274011
15.

70

CALIPH L SP POL 2000 wałach gniada/162 F: Corleone
M: La Scala L
K006672 616 00966 07 650 00
16.

126

CANTER BS OLD POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendor I
M: H-Lord Like / Lord
K022518 DE418185824611
17.

4

CAPRICE SP POL 2008 klacz gniada/162 F: Love affair
M: Cher / Cyprys
K028484 POL009580656408
18.

52

CAS-I-NOOR PKSP POL 2017 wałach skarogniada/167 F: HIPPICA KOH-I-NOOR
M: CASIOPEA II
K033634 616009580174917
19.

49

CASTELLO BRANCO OLD. POL 2008 wałach gniada/168 cm F: Cassin / Cassini I
M: Politese d`Ete / Italic des Salines
K014299 DE418181202208
20.

77

CHED DOUSON WESTFALSKĄ POL 2009 wałach skarogniada/175 F: Duran-Duran
M: Gejcha
Brak 702986
21.

83

CORNET CHAMP ZD BWP BEL 2018 ogier siwa/170 F: Congress / Cornet Obolenski
M: Escada V / Chin Champ
K033449 DE421000626518
22.

116

COSTAKO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach kasztanowata/168 F: SANDOKAN 290
M: COSTA BRAVA L
Brak 616009610075815
23.

12

CRYSTALLINE MD TYP KOŃ MAŁY POL 2015 klacz gniada/mk:153 F: nn
M: nn
K034299 616999580458515
24.

27

DALYS OF TULLAMORE TRAKEŃSKA POL 2018 wałach kasztanowata/163 F: Paquito Go
M: Daikoku BH
K034562 616003010089818
25.

133

DE FACTO HAN. POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: Destano / Desperados
M: Kasta Diva / Sion
K021466 DE431310637211
26.

101

DIMROY PKSP POL 2010 wałach gniada/164 F: Nimroy B
M: Drawelta / Weltino
K022071 616009530315910
27.

95

DON MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/165 F: Aksamit
M: Domena
K034560 616006580181815
28.

121

DON MATEO KUC POL 2012 wałach kara/kuc:148 F: Turbina's Gismore
M: Diamentina
K033909 616013520046912
29.

144

ELEGBA AA MAŁOPOLSKA POL 2018 klacz kasztanowata/164 F: Bon / Toledo
M: Emozja / Berlin Bej
K033573 616006660054518
30.

67

EVITA OLD POL 2015 klacz siwa/180 F: Cascadello II/Casall
M: Esme/Lake Bid
K028726 DE 418182520115
31.

91

FALADA TYP SZLACHETNY POL 2016 klacz gniada/165 F: MAESTOSO XII/M XXX-30/
M: FANTAZJA
K034301 616999550089416
32.

147

FAMA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/159 F: Banita
M: Fenicja
brak 616006580153613
33.

148

FIGA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Klacz siwa/165 F: Miecz
M: Frezja
K027286
34.

114

FOKUS KF POL 2012 wałach kara/kuc:140 F: Apatyt
M: Fiona
Brak .
35.

26

G-DOMINO TYP SZLACHETNY POL 2017 wałach kasztanowata/160 F: Lemon Jack
M: Gracja
K034561 616999690122117
36.

154

GENTELMAN TYP KUC POL 2017 wałach bułana/kuc:134 F: Nn
M: Nn
K032316 616999580409917
37.

103

GLORIUS II Szlachetna Półkrew POL 2007 wałach gniada/172 F: EVER FOR PLEASURE
M: GRANADA PG
K012120 POL 009 66 03712 07
38.

37

GREEN WAY Koń Pełnej Krwi Angielskiej POL 2016 wałach kasztanowata/166 F: BULLY PULPIT
M: GREEN SONG
brak 203CZE000092160
39.

89

GROM SP POL 2014 wałach gniada/176 F: Karbit
M: Giorgia B
K025760 616009520101814
40.

149

GRUZJA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/160 F: Efekt
M: Granda II
brak pol006580032707
41.

44

HABANERO HAUTBOIS SF POL 2017 wałach kara/170 F: Connor
M: Vic St Denis
K031947 17531577M
42.

74

HAWANA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/165 F: Drink
M: Hajnówka
brak 616006580014717
43.

41

HEARTLY DU LOIR SF POL 2017 klacz gniada/167 F: Toulon
M: Tootsie du loir
K034699 111
44.

86

HICKSTEAD BOY HAN GER 2017 ogier siwa/166 F: Hickstead White
M: German Girl
brak -
45.

136

HUANITA XO POL 2013 klacz gniada/161 F: Banita/Arcus xx
M: Honda/Lubań
K030123 616 006 58 01542 13
46.

138

HULAJKA KUC FELIŃSKI POL 2010 klacz srokata/kuc:135 F: Rabuś
M: Hulanka
Brak 616013580684710
47.

18

HVAR MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach siwa/168 F: Berlin Bej
M: Hiszpanka
K027464 616006580447712
48.

94

I LOVE YOU D PKS POL 2016 wałach gniada/164 F: Grando
M: Idylla
K032563 616009580283516
49.

157

IBERADO N KUC POL 2011 wałach siwa/kuc:135 F: Nn
M: Nn
K033212 616999610256811
50.

130

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 klacz srokata/kuc:140 F: Santara Danny's Boy
M: Inka
brak POL 013680030208
51.

47

IRTYSZ PKSP POL 2011 wałach gniada/180 F: Palermo
M: Iza-Boo
K018903 616009580593111
52.

109

IRYDION Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach gniada/172 F: Palermo
M: Iza-boo
K026796 616098200181674
53.

14

JACK WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach siwa/180 F: Carlo Grande
M: Jenny
K021946 616007600077310
54.

69

JASPIS MAŁOPOLSKA POL 2003 wałach gniada/161 F: Noster
M: Jugusta
K021762 006660228703
55.

85

JOY FSTF SP POL 2009 klacz siwa/172 F: Rdest
M: Wiskra
K014028 POL009610062709
56.

108

JUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz ciemnogniada/167 F: Stalypso
M: Janda
K034060 616009580443611
57.

100

JUWENALIA TYP SZLACHETNY POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Exaltation
M: Jutrznia
K016246 616999670155909
58.

115

KALIBER (EX.KOWALIK) ŚLĄSKA POL 2016 wałach gniada/167 F: .
M: .
K032818 POL616008610195216
59.

143

KAMEA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/165 F: Agrest
M: Kadarka
K029860 616 006 58 04476 12
60.

50

KANNA KUC FELIŃSKI POL 2016 klacz gniada/kuc:144 F: ŁYK SZAMPANA
M: KOLIA
K033560 616013580388216
61.

97

KARAFINN PKSP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Riviera L
M: Karioka
K020948
62.

113

KATSUMI B KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/161 F: Contendro I
M: Big Star BZ
Brak 528003201509129
63.

55

KENZO CONNECT SP POL 2017 wałach gniada/167 F: Connect
M: Kasablanka / Barnaba
K031932 616999550093017
64.

117

KIFFER MK SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Marino
M: Kalinka / Piast
K031775 616009600210316
65.

124

KILBRIDE MELODY MAKER KUC CONNEMARA POL 2016 klacz siwa/147 F: I Love You Melody
M: M.M Miller
K031866 372004000033097
66.

43

KOKAINA HIPPICA OLDBG POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: La Silla / Lord Sinclair I
K027005 DE418180093914
67.

160

Komodor F:
M:
68.

84

KON’AMIE Estoński Koń Sportowy POL 2014 klacz gniada/172 F: KONTADOR V.D. DOORNDOKNKHOEVE C
M: TITANIC S
K026439 23300114A128111
69.

119

KOSMO BALU SP POL 2018 ogier siwa/170 F: Baldini II /Bachus
M: Kaskade/ Corrado I
Brak 616009661255618
70.

9

KRAINA LODU D TYP KUC POL 2016 klacz gniada/kuc:142 F: Amor D
M: Karoca / nn
K032587 616999580222316
71.

75

KUBA KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:130 F: Morelos
M: Karina
K021564 616013610232409
72.

99

LACI NN POL 2011 wałach siwa/163 F: NN
M: NN
K033605 HUNMQC00082SR16
73.

111

LADY DI CALCIO PKSP POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Calcio
M: Lira II / Car
K030223 616009640077315
74.

64

LAKRO SP POL 2011 wałach siwa/174 F: HBC Lake Bid
M: Lakrima / Rubin
K019769 616009610226811
75.

155

LANCELOT OS POL 2008 Wałach kasztanowata F: Lordanos / Landos
M: Quattro's Queen / Quattro B
K016163 DE418181041908 105AV13
76.

107

LANZOR PKSP POL 2007 wałach gniada/166 F: Landos II
M: Husaria
Brak 009580842707
77.

17

LARISA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/172 F: Empire
M: Lautrential L / Cruzeiro L
K025404 616009661273813
78.

65

LATINA MŁP POL 2012 klacz gniada/165 F: Emanor
M: Liberia
K024656 616006580409812
79.

122

LE ONE SUMMER Irish Sport Horse POL 2010 klacz kasztanowata/170 F: Mermus R
M: Le One Flower
K035009 372414003208067
80.

142

LEGO SP POL 2015 wałach gniada/169 F: Numerus/Numero Uno
M: Lady TDE/Goder
K028537 B0109038S
81.

58

LET ME FLY OLD POL 2014 wałach gniada/165 F: Lyjanero / Landos
M: Lacanda / Lenardo
K027478 DE433330847814
82.

141

LILI MAŁOPOLSKA POL 2018 klacz siwa/mk:150 F: Makler II
M: Luna
K033673 616006580403018
83.

57

LILU P PKSP POL 2016 klacz gniada/166 F: Arriba Z
M: Lusia / Drops
K032480 616006550000697
84.

82

LIROCCA BLUE OSPA KWPN NED 2016 klacz siwa/173 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ospa Clever Girl / Clayton Boy
K028720 528003201607412
85.

61

LORD CALIDAD Koń Holsztyński POL 2016 wałach gniada/165 F: La Calidad
M: Simona II
K028719 DE421000713316
86.

90

LU FRANCISKA VDL KWPN NED 2016 klacz gniada/172 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Franciska Van Het Bevrijdthof / Cardento
K029376 528003201601779
87.

68

MASTER B KWPN NED 2017 wałach kasztanowata/163 F: Casago
M: Big Star BZ
brak 528003201708266
88.

66

MEFISTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 wałach ciemnogniada/168 F: Wawer
M: Markiza
K013631 POL 009 66 02316 06
89.

79

MELISA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz kasztanowata/160 F: Brandon
M: Malina
K032863 616007610009715
90.

104

MESSALINA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz siwa/163 F: Sex
M: Madera
Brak 616006550022617
91.

73

MESSI S NIEM. SPORT, POL 2013 wałach gniada/178 F: Messenger / Montender
M: Sobota / Wantoz
K023064 DE456570175713
92.

72

MIAMI VDL KWPN NED 2017 wałach kasztanowata/165 F: Falise De Muze
M: Oraya
K033903 528003201708229
93.

53

MILLIONAR Deutsche Sport Pferde POL 2014 wałach siwa/172 F: Marius Claudius
M: Lorelei
K027455 DE456560433914
94.

81

MIRACLE KWPN NED 2017 klacz gniada/170 F: Idextro / Dexter R
M: Eternity / Clinton
K031829 52801044790
95.

131

MORAŁ MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/170 F: Bargłów
M: Miazga
Brak 616006660519210
96.

62

MORENA TYP POGRUBIONY POL brak klacz gniada/160 F: nn
M: nn
K016648 POL999580788004
97.

112

MY LADY HOLSZTYŃSKA POL 2011 klacz siwa/166 F: Mylord Corthago
M: Tschita I
K022833 276421000555211
98.

39

MY PLEASURE NIEM.SPORT. GER 2010 klacz gniada/167 F: First Edition
M: Campari
K032142 DE456570247110
99.

118

NABU PZHK (SP) POL 2018 ogier gniada/167 F: Quartier Latin/ Quattro B
M: Noella Massuere Z/ Nabbuco
Brak 616009520113118
100.

46

NEMIROFF SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Lasko
M: Nanellie
K018932 616009670114110
101.

146

NESKA KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:147 F: Poseidon
M: Nalepka
brak 616013610179309
102.

88

NOBLEBRIDGE KWPN NED 2018 klacz gniada/170 F: It's Possible SRK /Berlin
M: Zolverbridge/Solitair
K034373 528003201808371
103.

54

NOTABLE PKSP POL 2016 wałach gniada/164 F: If Du Reverd / Le Tot De Semilly
M: Naomi / Corrado Boy
K028751 616009520020716
104.

13

ORCHID'S TINKERBELL Holenderski Kuc Sportowy POL 2013 klacz gniada/kuc:144 F: Kanshebber
M: Orchid's Delphin
K033859 528008130070113
105.

40

ORCHIDEA WLKP POL 2016 klacz gniada/170 F: Talent Charboniere
M: Olimpia / Johnny Boy II
K029281 616007520000516
106.

140

OSKAR Czysta Krew Arabska POL 2018 ogier kasztanowata/mk:155 F: Ekstroniusz
M: Om Moksha
K034633 616POL18012686A
107.

1

PAPAGENA Pełna Krew Angielska CZE 2017 klacz kasztanowata/164 F: ZAZOU
M: PASHMEENA
K033594 *4/17*
108.

158

PASJA HUCUŁ POL 2014 klacz srokata/137 F: Jehudi
M: Pianka
Brak 616 012 54 00200 14
109.

129

PIŁAT TRAKEŃSKA POL 2005 wałach kasztanowata/160 F: Alkhimist
M: Pifiia 6
K026607 616007580649505
110.

63

PINIA WLKP POL 2017 klacz gniada/164 F: Landor
M: Penni / Avero
K032726 616007610087117
111.

25

PIPPI HANOWERSKA POL 2011 klacz kara/168 F: Perigueux
M: A Lafayette
K022654 DE 431318501211
112.

15

PLAMKA TYP KUC POL 2003 klacz jasnokasztanowata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
K031347 999640029403
113.

145

PLAYBOY WLKP POL 2010 wałach gniada/172 F: Marino
M: Pirania
K023617 616007580661810
114.

29

PLEBAN MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach siwa/160 F: Plaster
M: NN
K012804 POL006580592606
115.

98

POLDER MAŁOPOLSKA POL 2018 wałach gniada/160 F: Atut
M: Parada
K033607 616006580153718
116.

80

PRINCESSA II W PKSP POL 2011 klacz gniada/168 F: Desant
M: Prunelka / Premix
K020939 616009540094711
117.

32

PROMYK TYP SZLACHETNY POL 2018 wałach kasztanowata/179 F: Leopard
M: Prognoza
brak B0114620S
118.

123

QUINTY V/D BROUWERSHOEVE BWP BEL 2016 wałach gniada/- F: Pommeau du Heup
M: Gucciana III v/d Zeilhoek
- -
119.

102

RAWEL K KF POL 2006 wałach gniada/kuc:145 F: Karmel
M: Ramona / El Amor
K012335 POL013580293406
120.

139

REDUTA KUC FELIŃSKI POL 2014 klacz srokata/kuc:135 F: Apacz
M: Romina
K029926 616013580470414
121.

42

REWENA SP POL 2016 klacz jasnokasztanowata/174 F: Talent Charboniere
M: Doreen
K029613 111
122.

2

ROBIN WLKP POL 2017 wałach gniada/165 F: Number One
M: Ronerta / Bolshoi
K032197 616098200272823
123.

125

ROSA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:127 F: Con air
M: Red Rose
Brak 61678345497275
124.

22

SANDRA DE FINIBUS TERRAE DRP POL 2011 klacz gniada/kuc:149 F: Beaumont D’Alme
M: Sandra Song Z
K022661 011075004624
125.

24

SEPTEMBER HIT OLDENBURSKA POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: Sadomant
M: Hulanka
K029280 DE433330897615
126.

59

SHY BOY SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Landstreicher
M: Szecherezada/Quamiro
K026141
127.

60

SONATA SP POL 2007 klacz gniada/169 F: Aravel II / Luron
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
K013394 POL009590162307
128.

92

SYRIUSZ Z ZANGERSHEIDE POL 2018 ogier siwa/175 F: Sir Obolensky Z
M: Iza-Boo
K034473 056015Z55486918
129.

51

T-ROC R HOL POL 2018 wałach siwa/170 F: Tangelo van de Zuuthoeve
M: Barbara I
brak DE421000707518
130.

156

TAMONA Szlachetna Półkrew POL 2008 klacz ciemnogniada/170 F: Candiavolo
M: Tuana-S
Brak 616009690187008
131.

96

TIGER PKSP POL 2005 wałach ciemnogniada F: Dakar
M: Tawerna / Styl
K012879 POL009580258805
132.

135

TIGER MŁP POL 2002 wałach siwa/162 F: Matador
M: Tinka / Maroko
K012879 POL006580245302
133.

120

TYMIANEK DRP POL 2009 wałach gniada/kuc:141 F: Durello top
M: Tabakierka
K020088 616013640069409
134.

48

ULISSES SP POL 2008 wałach gniada/170 F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
K012028 POL00958033378
135.

87

UNI-HAPPY DU PACHIS BWP BEL 2004 klacz kasztanowata/160 F: Organo Sitte
M: Operette du Pachis / Darco
K023693 102ZS60
136.

110

WALOR KUC POL 2009 wałach tarantowata/kuc:121 F: Wiedźmin Pony Sport
M: Syberia / nn
K027406 POL 616 013 580 749 309
137.

159

WALOR KF POL 2009 wałach tarantowata/kuc:115 F: Wiedźmin Ponysport
M: Syberia
K027406 616013580749309
138.

93

ZAK Czeska Gorącokrwista CZE 2016 wałach ciemnogniada/173 F: Russel II
M: Lisscorn/Corlensky G
K032168 *000086599*
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Oliwia
WKJ Lublin / SJ Jaśko
JACK (14)
2022-08-06
29
2022-08-06
2022-08-07
38
2022-08-07
2022-08-06
1
2022-08-07
2
Biernacka Magdalena
Niezrzeszona
PLAMKA (15)
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
1
Bilska Alicja
WKJ Lublin SJ Wieża
FALADA (91)
2022-08-06
5
2022-08-06
47
2022-08-07
10
2022-08-07
1
Boś Kamila
WKJ Lublin / SJ Stajnia w Sadzie
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
25
Burcon Magda
WKJ Lublin
2022-08-06
20
2022-08-06
2022-08-07
2022-08-07
Capała Suzana
BPK
FOKUS (114)
2022-08-06
12
2022-08-06
29
2022-08-07
27
2022-08-07
Cegiełka Agata
WKJ Lublin SJ Koniec Burzy
2022-08-06
1
2022-08-06
15
2022-08-07
1
2022-08-07
19
Chojnowski Mateusz
Klub Jeździecki Equireno
2022-08-06
17
2022-08-06
30
2022-08-07
12
2022-08-07
22
Cholewa Kornelia
WKJ Lublin / SJ Piker
2022-08-06
7
2022-08-06
5
2022-08-07
9
2022-08-07
12
2022-08-06
1
2022-08-07
2022-08-07
27
2022-08-07
Ciechońska Anna
WKJ Lublin SJ Koniec Burzy
2022-08-06
2022-08-07
1
Ćwikła Michał
KJ Equireno Zaklików
2022-08-06
17
2022-08-07
6
2022-08-07
6
2022-08-06
25
Dębska Matylda
BPK
ZAK (93)
2022-08-06
18
2022-08-06
29
2022-08-07
35
2022-08-07
39
Drwal Zofia
WKJ Lublin Sj Stajnia Drwal
WALOR (159)
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
1
Dubil Klaudia
WKJ Lublin / SJ Gershwin
ASFURA (45)
2022-08-06
20
2022-08-06
2022-08-07
2022-08-07
20
SONATA (60)
2022-08-06
2022-08-06
Dubil Lena
WKJ Lublin SJ Gershwin
2022-08-06
8
2022-08-07
1
Duszyńska Agnieszka
WKJ Lublin / SJ Koniec Burzy
2022-08-07
8
2022-08-07
8
2022-08-06
1
2022-08-07
11
DON (95)
2022-08-06
1
2022-08-06
25
2022-08-07
15
2022-08-07
1
TIGER (96)
2022-08-06
22
2022-08-06
10
2022-08-07
6
2022-08-07
10
2022-08-06
15
2022-08-06
13
2022-08-07
24
2022-08-07
8
Dziak Zuzanna
WKJ Lublin SJ Biesiada Bogucin
HULAJKA (138)
2022-08-06
1
2022-08-06
2022-08-07
1
2022-08-07
21
Erd Magdalena
WKJ Lublin
2022-08-06
1
2022-08-06
6
2022-08-07
4
2022-08-07
7
Franas Karolina
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2022-08-06
1
2022-08-06
4
2022-08-07
19
2022-08-07
6
POLDER (98)
2022-08-06
1
2022-08-06
41
2022-08-07
1
2022-08-07
43
Gajdek Martyna
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
T-ROC R (51)
2022-08-06
29
2022-08-07
41
2022-08-06
2022-08-07
45
2022-08-07
32
2022-08-07
2022-08-06
30
2022-08-06
20
Gawda Kaja
WKJ Lublin / SJ Piker
2022-08-06
17
2022-08-06
18
2022-08-07
13
2022-08-07
13
IRTYSZ (47)
2022-08-06
10
2022-08-06
9
2022-08-07
7
2022-08-07
9
Gładkowska Nikola
WKJ Lublin / SJ Baskil FaMaGusta
RAWEL K (102)
2022-08-06
13
2022-08-06
41
2022-08-07
11
2022-08-07
1
Góralczyk Jacek
WKJ Lublin stajnia Hakuna Matata
LATINA (65)
2022-08-06
3
2022-08-06
1
Góralczyk Norbert
WKJ Lublin / Stajnia Hakuna Matata
MEFISTO (66)
2022-08-06
1
2022-08-06
13
2022-08-07
8
2022-08-07
Gotner Bartosz
WKJ Lublin
ULISSES (48)
2022-08-06
6
2022-08-06
7
2022-08-07
5
2022-08-07
6
2022-08-06
8
2022-08-06
2022-08-07
7
2022-08-07
14
Gotner Nikola
WKJ Lublin / SJ Piker
ULISSES (48)
2022-08-06
1
2022-08-07
1
Góźdź Karolina
Niezrzeszona
PIPPI (25)
2022-08-06
27
2022-08-06
29
2022-08-07
45
2022-08-07
43
Iwańska Karolina
WKJ LUBLIN SJ STRONG RIDERS
KANNA (50)
2022-08-06
29
2022-08-06
20
2022-08-07
1
2022-08-07
8
Janus Wiktoria
WKJ Lublin
ELEGBA AA (144)
2022-08-06
4
2022-08-06
1
2022-08-07
2022-08-07
35
Jodłowska Zuzanna
WKJ Lublin / SJ Sulowski Team
HUANITA (136)
2022-08-07
4
2022-08-07
Juścińska Julia
Stajnia Alabama
PASJA (158)
2022-08-06
15
2022-08-06
28
2022-08-07
14
2022-08-07
20
Juściński Michał
Strong Riders
GENTELMAN (154)
2022-08-06
29
Kamińska Natalia
KJ Galop Kozienice
TYMIANEK (120)
2022-08-06
1
2022-08-06
10
2022-08-07
16
2022-08-07
51
BIG LADY (137)
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
35
Kępa Krzysztof
WZJ Lublin Sj Stajnia Drwal
MORENA (62)
2022-08-06
29
2022-08-07
1
2022-08-07
1
2022-08-06
41
Kostrubiec Aniela
Sekcja Jeździecka Stajnia Drwal
WALOR (110)
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
13
2022-08-07
1
Kowalczyk Martyna
WKJ Lublin
MORAŁ (131)
2022-08-06
6
2022-08-07
5
2022-08-07
1
2022-08-06
29
Kowalczyk Weronika
SJ Piker
2022-08-06
1
2022-08-06
2022-08-07
Kurzyp Wiktoria
WKJ Lublin
GROM (89)
2022-08-06
4
2022-08-06
7
2022-08-07
20
2022-08-07
Kuś Zuzanna
Klub Jeździecki Equireno
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
36
Lewandowska Michalina
Sj Piker
IRYDION (109)
2022-08-07
18
2022-08-07
Łukasik Maja
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
NOTABLE (54)
2022-08-06
18
2022-08-06
21
2022-08-07
30
2022-08-07
Łukaszewska Weronika
BPK (LUL)
TIGER (135)
2022-08-07
18
2022-08-07
Madej Amelia
WKJ Lublin
2022-08-06
6
2022-08-06
23
2022-08-07
15
2022-08-07
22
Markuszewski Tomasz
Bpk
MESSALINA (104)
2022-08-06
2022-08-06
16
2022-08-07
2022-08-07
16
Matysiak Oliwia
WKJ Lublin
PINIA (63)
2022-08-06
1
2022-08-06
3
2022-08-07
4
2022-08-07
17
Matysiewicz Emilia
WKJ Lublin
2022-08-06
10
2022-08-06
11
2022-08-06
14
2022-08-06
9
2022-08-07
25
2022-08-07
19
Maziarz Milena
WKJ Lublin SJ Biesiada Bogucin
OSKAR (140)
2022-08-06
2022-08-06
1
2022-08-07
4
2022-08-07
1
Mazur Paulina
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2022-08-06
1
2022-08-06
20
2022-08-07
5
2022-08-07
13
DE FACTO (133)
2022-08-06
15
2022-08-06
11
2022-08-07
10
2022-08-07
8
Mazurkiewicz Zuzanna
Stajnia Alabama Maja Kusiak
IBERADO N (157)
2022-08-06
1
2022-08-06
24
2022-08-07
8
2022-08-07
1
Minich Tsimafei
Stajnia Alabama
2022-08-06
2
2022-08-06
2022-08-07
26
2022-08-07
16
Misztal Natalia
BPK
2022-08-06
1
2022-08-06
26
2022-08-07
19
2022-08-07
Mizeracka Zuzanna
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
LACI (99)
2022-08-06
1
2022-08-06
29
2022-08-07
11
2022-08-07
32
Mrozik Alicja
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2022-08-06
22
2022-08-06
2022-08-07
22
2022-08-07
Musiedlak Urszula
WKJ Lublin Ranczo Ośrodek Hipoterapii i Rekreacji Konnej
VARTEMIDA (127)
2022-08-06
1
2022-08-06
2022-08-07
27
2022-08-07
37
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
16
2022-08-07
REWENA (42)
2022-08-06
12
2022-08-07
16
2022-08-06
3
2022-08-07
5
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin
2022-08-07
52
MIRACLE (81)
2022-08-06
1
2022-08-06
2
2022-08-07
3
2022-08-07
1
2022-08-06
3
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
3
2022-08-06
28
2022-08-06
20
2022-08-07
23
2022-08-07
Nucia Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
2022-08-06
1
2022-08-06
38
2022-08-07
2022-08-07
Osińska Dominika
WKJ Lublin SJ Koniec Burzy
PLAYBOY (145)
2022-08-06
12
2022-08-06
20
Ozimkiewicz Inga
WKJ Lublin / SJ Gershwin
2022-08-07
31
2022-08-07
2022-08-06
22
2022-08-06
Pachuta Michalina
WKJ LUBLIN / SJ ALEXANDER ELIZÓWKA
KAMEA (143)
2022-08-06
2
2022-08-07
2
2022-08-07
2
2022-08-06
Pastuła Kinga
WKJ Lublin SJ Biesiada Bogucin
REDUTA (139)
2022-08-06
16
2022-08-06
1
2022-08-07
9
2022-08-07
1
Pawłowska Julia
-
MY LADY (112)
2022-08-06
19
2022-08-06
5
2022-08-07
2022-08-07
11
KATSUMI B (113)
2022-08-06
11
2022-08-06
2022-08-07
4
2022-08-07
Paździor Magdalena
WKJ Lublin
2022-08-06
2
2022-08-06
41
2022-08-07
1
2022-08-07
14
Pietraszek Natalia
bpk
BEL AMI (153)
2022-08-06
1
Pietruszczak Hanna
Klub Jeździecki Equireno
ARA (105)
2022-08-06
1
2022-08-06
2022-08-07
14
2022-08-07
12
Płatos Natalia
KJ Galop Kozienice
Komodor (160)
2022-08-06
26
2022-08-06
1
2022-08-07
13
2022-08-07
23
Płatos Sebastian
KJ Galop Kozienice
NABU (118)
2022-08-06
17
2022-08-06
50
2022-08-07
49
2022-08-07
1
Początek Sylwia
WKJ Lublin
2022-08-06
26
2022-08-06
29
2022-08-07
21
2022-08-07
Pojmaj Blanka
WKJ Lublin / SJ Piker
MESSI S (73)
2022-08-06
9
2022-08-06
8
2022-08-07
1
2022-08-07
11
Połońska Olga
Kielecki Klub Jeździecki
PIŁAT (129)
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
50
2022-08-07
33
Praga Barbara
KJ Galop Kozienice
DON MATEO (121)
2022-08-06
49
2022-08-07
47
2022-08-07
1
2022-08-06
41
Prażmo Filip
WKJ Lublin
JUNA (108)
2022-08-06
1
2022-08-06
23
2022-08-07
10
2022-08-07
10
Rachubik Julia
Soymax Lublin Team
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
3
Rachubik Kornelia
WKJ Lublin
TAMONA (156)
2022-08-07
3
2022-08-07
1
Raczkowska Klaudia
Stajnia Alabama
MELISA (79)
2022-08-06
14
2022-08-06
1
2022-08-07
13
2022-08-07
Rocka Ewelina
Soymax Lublin Team
LANCELOT (155)
2022-08-07
1
Ruta Amelia
WKJ Lublin SJ Biesiada Bogucin
LILI (141)
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
8
2022-08-07
1
Rybkowska Martyna
WKJ Lublin
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
29
2022-08-07
Rycerz Justyna
WKJ Lublin
NESKA (146)
2022-08-07
1
2022-08-07
12
FAMA (147)
2022-08-06
14
2022-08-06
7
FIGA (148)
2022-08-06
1
2022-08-06
30
2022-08-07
1
2022-08-07
20
Salamandra Julia
WKJ Lublin
2022-08-06
52
Sigłowy Julia
WKJ Lublin
HVAR (18)
2022-08-06
47
2022-08-06
44
2022-08-07
9
2022-08-07
41
Smętek Małgorzata
WKJ Lublin / SJ Baskil FaMagusta
DIMROY (101)
2022-08-06
1
2022-08-06
5
2022-08-07
11
2022-08-07
28
Sobiesiak Dominika
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2022-08-06
1
2022-08-06
36
2022-08-07
39
2022-08-07
28
Sobieszek Alicja
Sekcja Jeździecka Stajnia Drwal
2022-08-06
2022-08-06
18
2022-08-07
2022-08-07
Sopińska Julia
KJ Dziecinów Sp z o.o.
2022-08-07
30
2022-08-06
43
2022-08-06
36
2022-08-07
Stach Anna
WKJ Lublin
SHY BOY (59)
2022-08-06
24
2022-08-06
14
2022-08-07
21
2022-08-07
12
Stawarz Ada
KJ Galop Kozienice
KIFFER MK (117)
2022-08-06
17
2022-08-06
2022-08-07
2022-08-07
Stawecka Lena
Kielecki Klub Jeździecki
KUBA (75)
2022-08-06
8
2022-08-06
1
2022-08-07
7
2022-08-07
1
Strąk Dominika
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2022-08-06
1
2022-08-06
4
2022-08-07
3
2022-08-07
3
2022-08-06
16
2022-08-06
17
2022-08-07
11
2022-08-07
9
LILU P (57)
2022-08-06
16
2022-08-06
8
2022-08-07
2
2022-08-07
4
2022-08-06
1
2022-08-06
3
2022-08-07
3
2022-08-07
1
Sulowska Karolina
WKJ Lublin/SJ Karino
COSTAKO (116)
2022-08-06
11
2022-08-06
41
2022-08-07
1
2022-08-07
7
Surdy Aleksandra
brak
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
17
2022-08-06
23
Świerczyńska Patrycja
Klub Sportowy Jumping Team
HAWANA (74)
2022-08-06
30
2022-08-06
40
2022-08-07
38
2022-08-07
Szabatkiewicz Paulina
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2022-08-06
1
2022-08-06
42
2022-08-07
32
2022-08-07
24
Szlachcic Karolina
KJ Galop Kozienice
ANONIEM (134)
2022-08-06
18
2022-08-06
2022-08-07
53
2022-08-06
2022-08-07
27
Szpak Martyna
KJ Galop Kozienice
LEGO (142)
2022-08-06
20
2022-08-06
12
2022-08-07
29
2022-08-07
27
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
BONA (76)
2022-08-07
5
2022-08-06
21
2022-08-06
2022-08-07
17
Szypiło Julia
KJ Equireno Zaklików
LARISA (17)
2022-08-06
1
2022-08-06
35
2022-08-07
18
2022-08-07
34
Trykacz Jakub
SJ Strong Riders
2022-08-06
29
2022-08-06
20
2022-08-07
32
2022-08-07
31
Uchman Dominika
KJ Rock Horses Warszawa
LAKRO (64)
2022-08-06
20
2022-08-06
4
2022-08-07
15
2022-08-07
5
Urban-Jimenez Barbara
brak
PROMYK (32)
2022-08-06
2022-08-06
21
2022-08-07
2
2022-08-07
35
Wach Inga
Soymax Lublin Team
EVITA (67)
2022-08-06
20
2022-08-06
1
2022-08-07
2022-08-07
Wasilewska Maja
Soymax Lublin Team
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
1
Węgorek Paulina
Stajnia Alabama
2022-08-06
51
2022-08-06
2022-08-07
48
2022-08-07
17
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
2022-08-06
19
2022-08-06
2022-08-07
2022-08-07
21
2022-08-06
2022-08-06
34
2022-08-07
22
2022-08-07
2022-08-06
2
2022-08-06
2
2022-08-07
2
2022-08-07
2
Widz Zuzanna
KJ Equireno
LANZOR (107)
2022-08-06
26
2022-08-06
41
2022-08-07
27
2022-08-07
1
Więckiewicz Dominika
Sekcja Jeździecka Stajnia Drwal
2022-08-06
17
2022-08-06
12
2022-08-07
2022-08-07
15
Więckiewicz Magdalena
Sekcja Jeżdziecka Stajnia Drwal
2022-08-06
9
2022-08-06
2022-08-07
6
2022-08-07
26
Włodarczyk Patrycja
WKJ Lublin / Stajnia Hakuna Matata
LATINA (65)
2022-08-07
2022-08-07
Wojarska Weronika
Klub Jeździecki Equireno
2022-08-06
39
2022-08-06
20
2022-08-07
15
2022-08-07
14
Wojciechowska Amelia
Klub Jeździecki Dziecinów Sp. z o.o.
JASPIS (69)
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
27
Wójcik Magdalena
WKJ Lublin / SJ Gershwin
ROBIN (2)
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
2022-08-07
Wójcik Zuzanna
bpk
GRUZJA (149)
2022-08-06
2022-08-06
Wysocka Hanna
WKJ Lublin SJ Pijany Oxer
ROSA (125)
2022-08-06
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
Wysocki Łukasz
WKJ Lublin
CANTER BS (126)
2022-08-06
3
2022-08-06
12
2022-08-07
18
Zaborska Eliza
bpk
BEL AMI (153)
2022-08-06
8
Zaciera Agata
KJ Equireno
JUWENALIA (100)
2022-08-06
1
2022-08-06
20
2022-08-07
1
2022-08-07
26

Number of Riders: 158

Number of Horses: 138

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HLS Service
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092015-1, HLS Service Herbert Szrajer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl