Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT Kielce
Kielce, 21-22.09.2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 17:51:31
2019-09-19 17:51:31
Ala Zuba HINDUS
  • 1x T6/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL/85cm zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 10:28:35
2019-09-19 10:28:35
Julia Ziarnik DRIMA
  • 2x R1/L/dwufazowy
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 10:14:46
2019-09-19 10:14:46
Anna Spólnicka DAISY DREAM
  • 2x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 13:27:02
2019-09-17 13:27:02
Hanna Duda KORNELIA
  • 2x T5/LL/40-50cm z trafieniem w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 13:26:05
2019-09-17 13:26:05
Wiktoria Głogowska TOLA
  • 1x T6/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL/85cm zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 13:25:01
2019-09-17 13:25:01
Kinga Ziętek TABASKO
  • 1x T8/LL/95cm zwykły
  • 2x R5/L/egzamin licencyjny
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 21:34:02
2019-09-16 21:34:02
Sandra Trelińska JORDAN
  • 1x T1/LL/40-50cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 13:22:33
2019-09-15 13:22:33
Zuzanna Gawryjołek BAJRAM
  • 2x R1/L/dwufazowy
  • 2x R5/L/egzamin licencyjny
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 19:09:48
2019-09-14 19:09:48
Gabriela Gruszka ARENA
  • 1x T2/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T7/LL/85cm zwykły
  • 1x T8/LL/95cm zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 07:18:28
2019-09-14 07:18:28
Emilia Pękal AMANDA
  • 2x R1/L/dwufazowy
  • 1x T8/LL/95cm zwykły
  • 1x R6/L1/zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 07:17:06
2019-09-13 21:36:55
Aleksandra Kozłowska AGATON
  • 1x T1/LL/40-50cm z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 20:09:58
2019-09-13 13:28:44
Emilia Dratwińska SIGMA
  • 1x R2/P/dwufazowy
  • 1x R3/P1/szybkości
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 14:59:12
2019-09-13 12:42:41
Ewa Gac LATINO
  • 1x T6/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL/85cm zwykły
  • 1x T8/LL/95cm zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 14:59:14
2019-09-13 09:10:47
Irena Bigaj LOTOS
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R1/L/dwufazowy
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 14:59:16
2019-09-13 09:07:58
Kaja Sagan JUTA
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R1/L/dwufazowy
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 14:59:18
2019-09-13 09:07:19
Anna Wałęga DUMA
  • 1x T1/LL/40-50cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 14:59:21
2019-09-13 09:06:32
Julia Błaszczyk AMBROZJA
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R1/L/dwufazowy
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 14:59:25
2019-09-13 09:05:55
Marta Polaczek-Bigaj LA VICTORIA
  • 2x R1/L/dwufazowy
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 00:08:26
2019-09-12 21:23:37
Maja Bator ZORRO
  • 2x T1/LL/40-50cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x T5/LL/40-50cm z trafieniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 00:08:22
2019-09-12 20:29:36
Weronika Sobura TOSCA
  • 1x T1/LL/40-50cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/LL/40-50cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 21:35:51
2019-09-11 21:10:47
Iga Kumańska PODOLANKA
  • 2x T2/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x T6/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 16:25:01
2019-09-11 12:16:41
Natalia Kot SALAMON DON DARCO
  • 1x R2/P/dwufazowy
  • 1x R4/N/zwykły
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 16:25:04
2019-09-11 12:15:12
Natalia Kot AWANTAŻ
  • 1x R3/P1/szybkości
  • 1x R4/N/zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 12:01:27
2019-09-09 20:41:06
Marcelina Czech KALINA
  • 1x R1/L/dwufazowy
  • 1x R2/P/dwufazowy
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 12:01:21
2019-09-09 20:39:16
Ilona Turowska CHILI PJ
  • 1x R1/L/dwufazowy
  • 1x R2/P/dwufazowy
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 12:01:16
2019-09-09 20:38:52
Ilona Turowska SHINJUKU
  • 1x T2/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 12:01:10
2019-09-09 12:29:19
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x R3/P1/szybkości
  • 1x R4/N/zwykły
  • 1x R8/N/zwykły
  • 1x R9/N/dwufazowy
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 12:35:23
2019-09-08 23:04:03
Julita Biszewska LAQUINA W
  • 1x R3/P1/szybkości
  • 1x R4/N/zwykły
  • 1x R9/N/dwufazowy
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 18:52:33
2019-09-08 18:47:29
Nikola Bielnik QUITE
  • 1x R1/L/dwufazowy
  • 1x R2/P/dwufazowy
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 22:00:02
2019-09-08 18:46:23
Nikola Bielnik GEDEON
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T7/LL/85cm zwykły
  • 1x T8/LL/95cm zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 03:20:48
2019-09-07 19:39:01
Gabriela Więch AMBERVILLE
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T7/LL/85cm zwykły
  • 1x T8/LL/95cm zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 03:20:57
2019-09-07 19:33:42
Zofia Sondej MAKS
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R1/L/dwufazowy
  • 1x T8/LL/95cm zwykły
  • 1x R5/L/egzamin licencyjny
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 13:11:43
2019-09-03 15:12:28
Zuzanna Grzela ELLE QUIDAM
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T7/LL/85cm zwykły
  • 1x T8/LL/95cm zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 13:11:47
2019-09-02 08:50:50
Marcelina Słaby JULINKA
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 12:00:59
2019-09-01 22:02:29
Julia Smolich ALOE VERA BEAUTY
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 23:13:40
2019-09-01 21:30:30
Izabela Wojtaszewska PAOLO
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R1/L/dwufazowy
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 14:09:15
2019-08-31 15:49:12
Gabriela Góralska BAMBER LOXLEY
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T7/LL/85cm zwykły
  • 1x T8/LL/95cm zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 08:09:41
2019-08-30 20:09:13
Karolina Piórkowska BELLAMORE ZK
  • 2x R1/L/dwufazowy
  • 2x R5/L/egzamin licencyjny
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 03:21:35
2019-08-30 19:04:41
Małgorzata Sajda UCCELLA
  • 1x R3/P1/szybkości
  • 1x R4/N/zwykły
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 19:04:17
2019-08-30 19:04:17
Aleksandra Sabat CONTELLA
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 19:03:32
2019-08-30 19:03:32
Sylwia Kotwica MAŚLAK
  • 1x R1/L/dwufazowy
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 19:02:49
2019-08-30 19:02:49
Patrycja Bujak ESTERA W
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bator Maja Ośrodek Jeździecki Bilcza
2009 (Mł.)
Brak
2. Bielnik Nikola KKJ FULLMET
2002 (J.)
O035629
3. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (Mł.)
O049057
4. Błaszczyk Julia KS Faruk
brak
5. Bujak Patrycja KJ Amazonka Borków
S
brak
6. Czech Grzegorz KJ Kielce
7. Czech Marcelina Equiclub Zamłyniec
2002 (J.)
O042784
8. Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
2002 (J.)
O032599
9. Duda Hanna Klub Jeździecki Caballo
2010 (Mł.)
Brak
10. Duszkiewicz Hubert bpk
2007 (JM.)
O042590
11. Duszkiewicz Marek KJ Leśna Wola
S
O002545
12. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
S
O008864
13. Gac Ewa BPK
S
Brak
14. Gawryjołek Zuzanna BPK (SWK)
2005 (JM.)
O047267
15. Głogowska Wiktoria Klub Jeździecki Caballo
2002 (J.)
Brak
16. Góralska Gabriela Ośrodek Jeździecki Bilcza
2004 (J.)
Brak
17. Gruszka Gabriela Kraina Koni Bałtów
2003 (J.)
brak
18. Grzela Zuzanna Brak
2003 (J.)
brak
19. Kot Natalia bpk
2002 (J.)
O044046
20. Kotwica Sylwia Kielecki Klub Jeździecki
S
O007203
21. Kozłowska Aleksandra Other-way team
2004 (J.)
Brak
22. Kumańska Iga Brak
2005 (JM.)
Brak
23. Pękal Emilia Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O041691
24. Piórkowska Karolina Kielecki Klub Jeździecki
S
O023382
25. Polaczek-Bigaj Marta KS Faruk
O007472
26. Rudzka Paulina KS Stangret
2000 (MJ.)
O026694
27. Sabat Aleksandra KJ Amazonka Borków
2001 (MJ.)
brak
28. Sagan Kaja KS FARUK
2003 (J.)
brak
29. Sajda Małgorzata Kielecki Klub Jeździecki
S
O004661
30. Sciubis Ola Kielcecki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
-
31. Słaby Marcelina Konecki Klub Jeździecki Fullmet
2005 (JM.)
O035628
32. Smolich Julia KJ Fullmet
2006 (JM.)
O041975
33. Sobura Weronika Kielecki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
-
34. Sondej Zofia Kielecki KJ
2005 (JM.)
O041620
35. Spólnicka Anna BPK
S
Brak
36. Toporek Hanna Kielecki Klub Jeździecki
2004 (J.)
-
37. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
38. Wałęga Anna KS Faruk
2005 (JM.)
brak
39. Więch Gabriela Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O050505
40. Wojtaszewska Izabela BPK
S
brak
41. Ziarnik Julia KS Faruk
1999 (MJ.)
O031431
42. Ziętek Kinga WKJ Lublin
S
O012615
43. Zuba Ala Klub Sportowy Stangret
2005 (JM.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

13

ADRIANNA - K SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Adrian / Aloube Z
M: Kinga-K / King Of Carelshof
K023839 616009570112012
2.

41

AGATON Małopolska POL 2015 Wałach ciemnogniada/167 F: Barnaba
M: Agora
Brak 616 006 58 02774 15
3.

34

ALIBI MŁP POL 2006 Wałach gniada/158 F: Kamp / Berlin Bej
M: Animozja / Arak
K020732 POL006540045706
4.

21

ALOE VERA BEAUTY CONN. IRL 2013 Klacz siwa/kuc:Kuc F: Classiebawn Black Jack
M: Lucky Girl / Glenaver Silver Fox
K024794 -
5.

42

AMANDA Halfinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver / Silberpfeil
M: Arleta / Achele
K023720 POL013670073507
6.

14

AMBERVILLE KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Falk
M: Amber
K024869 POL01352008908
7.

39

AMBROZJA SP POL 2007 Klacz gniada/165 F: Imequil
M: Azalia/ po Emetyt
K024969
8.

43

ARENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Imequyl
M: Artemida
brak 616009550066511
9.

27

AWANTAŻ Małopolska POL 25.03.2010 Wałach gniada/165cm F: Frazes
M: Awelana
K020799 616006550027110
10.

44

BAJRAM WLKP POL 2011 Wałach gniada/- F: Funt
M: Belle De Nuit / Magnat
K026404
11.

6

BAMBER LOXLEY WLKP POL 2002 Wałach gniada/174 F: Loxley
M: Blanka
brak
12.

5

BELLAMORE ZK WLKP POL 2013 Klacz gniada/166 F: Nice Boy
M: Balanga
K027720 brak
13.

54

BEN 64 kuc GER 1991 Wałach kasztan F: NN
M: NN
K003498 DE024791791
14.

52

Camillo Song han. GER 2007 Wałach gniada F: Now Or Never M
M: Allegra Giulia / Argentinus
K011984 DE431313908607
15.

24

CHILI PJ HAN. GER 2010 Klacz siwa F: Cassus / Cassini I
M: Silver Storm / Silvio I
K017737
16.

22

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
K017757 DE433331821407
17.

3

CONTELLA WESTF GER 2009 Klacz kasztanowata/170 F: Contello
M: Diva
K024094 DE441410605909
18.

49

DAISY DREAM OLD POL 2013 Klacz siwa/172 F: Number One
M: Delicija
brak brak
19.

50

DRIMA MŁP POL 2003 Klacz siwa F: Bajt / Wiedeń
M: Dropia / Cyborg
K013636 POL006630012403
20.

38

DUMA SP POL 2006 Klacz siwa F: Kwazar
M: drwina
pol 009590136906
21.

10

ELLE QUIDAM Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz kasztanowata/163 F: Graf Quidam
M: Emmy
brak
22.

20

EMAELA SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: MESSENGER
M: EMARILLA
BRAK 616009580271514
23.

1

ESTERA W SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/170 F: Harper
M: Elektra
K011189 POL009680082704
24.

17

GEDEON SP POL 2005 Wałach kasztanowata/168 F: Hartland
M: Getyna / Genius
K009867 POL 009 66 07860 05
25.

51

HINDUS MŁP. POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Dybicz
M: Holandia
brak
26.

29

HUSARIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Szkrab
M: Holandia
K020450 616009540079411
27.

8

JAGODA SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: Corde
M: Jastarnia / Lais
K017588
28.

45

JORDAN Kuc Walijski POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Strayer's Samson
M: Abberthome's Judith
K018369 12567
29.

11

JULINKA KWPN NED 2014 Klacz gniada/165 F: Kannan
M: Buminka B
Brak Brak Brak
30.

37

JUTA SP POL 2003 Klacz gniada/mk:154 F: Aravel Waro / Luron
M: Jaksa / Len
K013045 POL009530138503
31.

25

KALINA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/174 F: Iloczyn
M: Kler
K020074 616009510264010
32.

53

KLETCHER F:
M:
33.

48

KORNELIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:139 F: nn
M: nn
K021973 616999580713709
34.

40

LA VICTORIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Vector
M: La Barcelona
35.

32

LALIC Deutsche Sportpfred POL 2012 Wałach gniada/170 F: Levistano
M: Condulezza
Brak 45670251312
36.

19

LAQUINA W HOL DEU 2010 Klacz gniada/165 F: Larius W
M: P-Quinara
KO20690 DE421000544910
37.

35

LATINO SP POL 1.04.2009 Wałach siwa/175 F: Hower
M: Lady
Brak 009600014509
38.

7

LEXUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Alvarez 17
M: Legenda
K015357
39.

36

LOTOS SP POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
K012890 POL999540168503
40.

16

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
K018799 POL013610202007
41.

2

MAŚLAK SP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Liguister
M: Macavi
K014855 POL009590057805
42.

12

MILWI Małopolska POL 2010 Klacz gniada/156 F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
K021982 616006690071310
43.

58

MOULIN ROUGE F:
M:
44.

9

PAOLO WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Avero
M: Parada
brak
45.

28

PODOLANKA Huculska POL 2007 Klacz gniada/kuc:140 F: Wikt
M: Płonka
Brak Brak
46.

18

QUITE HOL POL 2010 Wałach siwa F: Quite Capitol / Quidam De Revel
M: Lady Jump II / Lancer III
K018032 DE441411201910 104TX13
47.

26

SALAMON DON DARCO Węgierski Koń Sportowy POL 09.04.2010 Wałach gniada/175 F: Salamon
M: Széplak XI Szépség
K021765 HUNMTA100050000
48.

23

SHINJUKU Hanoverian POL 2015 Wałach ciemnogniada/169 F: Stolzenberg
M: Calinda PJ
None None
49.

33

SIGMA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Analog/
M: Sinez/
K022930
50.

46

TABASKO ŚL. POL 2012 Wałach ciemnogniada/167 F: Milord
M: Tekla
K021975 616008660243812
51.

55

TANGO F:
M:
52.

15

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:135 F: Camillo / Dante
M: Three Star Orchid / Three-B-Ocean
K022625 POL013530053106
53.

47

TOLA Ślaska POL 2015 Klacz skarogniada/170 F: Eden
M: Tina
Brak 616008660206115
54.

30

TOSCA Koń Mały POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
K009324 POL01366084610
55.

4

UCCELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now or Never M
M: Suerte / Stalypso
K022365 DE431314611812
56.

56

USTIN old GER 2012 wał gniada F:
M:
K023480
57.

57

VERNON old.dun. GER 2012 wał siwa F:
M:
K021064
58.

31

ZYG ZAK MCQUINN NN POL 2009 Wałach kara/kuc:130 F: NN
M: NN
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bator Maja
Ośrodek Jeździecki Bilcza
2019-09-21
4
2019-09-21
5
2019-09-22
18
2019-09-22
4
Bielnik Nikola
KKJ FULLMET
GEDEON (17)
2019-09-21
4
2019-09-21
7
2019-09-22
1
QUITE (18)
2019-09-21
3
2019-09-21
5
2019-09-22
5
2019-09-22
7
Bigaj Irena
KS FARUK
TANGO (55)
2019-09-21
6
2019-09-21
8
2019-09-22
10
2019-09-22
12
Błaszczyk Julia
KS Faruk
2019-09-21
14
2019-09-21
4
2019-09-22
2019-09-22
2
Bujak Patrycja
KJ Amazonka Borków
2019-09-21
1
2019-09-21
2
2019-09-22
2019-09-22
8
Czech Grzegorz
KJ Kielce
2019-09-21
1
2019-09-21
3
2019-09-22
6
2019-09-22
5
Czech Marcelina
Equiclub Zamłyniec
KALINA (25)
2019-09-21
9
2019-09-21
2
2019-09-22
1
2019-09-22
3
Dratwińska Emilia
Jurajski LKJ Udórz
SIGMA (33)
2019-09-21
3
2019-09-21
2
2019-09-22
1
2019-09-22
2
Duda Hanna
Klub Jeździecki Caballo
2019-09-22
3
2019-09-22
2
Duszkiewicz Hubert
bpk
USTIN (56)
2019-09-22
9
2019-09-22
1
2019-09-22
3
Duszkiewicz Marek
KJ Leśna Wola
VERNON (57)
2019-09-22
2
2019-09-22
3
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2019-09-21
3
2019-09-21
3
2019-09-22
2
2019-09-22
2
Gac Ewa
BPK
LATINO (35)
2019-09-22
11
2019-09-22
7
2019-09-22
11
Gawryjołek Zuzanna
BPK (SWK)
BAJRAM (44)
2019-09-21
7
2019-09-21
2019-09-22
7
2019-09-22
10
Głogowska Wiktoria
Klub Jeździecki Caballo
TOLA (47)
2019-09-22
3
2019-09-22
15
Góralska Gabriela
Ośrodek Jeździecki Bilcza
2019-09-21
9
2019-09-21
13
2019-09-22
4
2019-09-22
3
Gruszka Gabriela
Kraina Koni Bałtów
ARENA (43)
2019-09-21
4
2019-09-21
10
2019-09-21
4
2019-09-22
2
2019-09-22
2019-09-22
12
Grzela Zuzanna
Brak
2019-09-21
2
2019-09-21
3
2019-09-22
5
2019-09-22
2
Kot Natalia
bpk
2019-09-21
4
2019-09-21
2
2019-09-22
5
2019-09-22
4
2019-09-21
1
2019-09-21
1
2019-09-22
1
2019-09-22
1
Kotwica Sylwia
Kielecki Klub Jeździecki
2019-09-21
15
2019-09-22
13
Kozłowska Aleksandra
Other-way team
AGATON (41)
2019-09-21
2
Kumańska Iga
Brak
2019-09-21
11
2019-09-21
6
2019-09-22
2019-09-22
17
Pękal Emilia
Kielecki Klub Jeździecki
AMANDA (42)
2019-09-21
9
2019-09-22
9
2019-09-22
9
Piórkowska Karolina
Kielecki Klub Jeździecki
2019-09-21
8
2019-09-21
2019-09-22
11
2019-09-22
12
Polaczek-Bigaj Marta
KS Faruk
2019-09-21
12
2019-09-21
2019-09-22
7
2019-09-22
Rudzka Paulina
KS Stangret
2019-09-21
5
2019-09-21
5
2019-09-22
8
2019-09-22
4
Sabat Aleksandra
KJ Amazonka Borków
2019-09-21
3
2019-09-21
6
2019-09-22
4
2019-09-22
10
Sagan Kaja
KS FARUK
JUTA (37)
2019-09-21
8
2019-09-21
2
2019-09-22
5
2019-09-22
4
Sajda Małgorzata
Kielecki Klub Jeździecki
2019-09-21
4
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
4
Sciubis Ola
Kielcecki Klub Jeździecki
BEN 64 (54)
2019-09-21
1
2019-09-21
5
2019-09-22
1
2019-09-22
13
Słaby Marcelina
Konecki Klub Jeździecki Fullmet
JULINKA (11)
2019-09-21
6
2019-09-21
12
2019-09-22
6
2019-09-22
5
Smolich Julia
KJ Fullmet
2019-09-21
8
2019-09-21
2
2019-09-22
8
2019-09-22
2
Sobura Weronika
Kielecki Klub Jeździecki
TOSCA (30)
2019-09-21
3
2019-09-21
10
2019-09-22
5
2019-09-22
1
Sondej Zofia
Kielecki KJ
MAKS (16)
2019-09-21
1
2019-09-21
6
2019-09-22
1
2019-09-22
6
Spólnicka Anna
BPK
2019-09-21
11
2019-09-21
9
2019-09-22
7
2019-09-22
6
Toporek Hanna
Kielecki Klub Jeździecki
2019-09-22
8
2019-09-22
4
Turowska Ilona
Equiclub Zamłyniec
2019-09-21
7
2019-09-21
7
2019-09-22
4
2019-09-22
7
2019-09-21
9
2019-09-21
1
2019-09-22
3
2019-09-22
6
Wałęga Anna
KS Faruk
DUMA (38)
2019-09-21
7
2019-09-21
9
2019-09-22
16
2019-09-22
14
Więch Gabriela
Kielecki Klub Jeździecki
2019-09-21
5
2019-09-21
10
2019-09-22
3
2019-09-22
10
Wojtaszewska Izabela
BPK
PAOLO (9)
2019-09-21
5
2019-09-21
1
2019-09-22
2
2019-09-22
8
Ziarnik Julia
KS Faruk
DRIMA (50)
2019-09-21
12
2019-09-21
2019-09-22
6
2019-09-22
Ziętek Kinga
WKJ Lublin
TABASKO (46)
2019-09-22
9
2019-09-22
13
2019-09-22
14
Zuba Ala
Klub Sportowy Stangret
HINDUS (51)
2019-09-22
9
2019-09-22
11

Number of Riders: 43

Number of Horses: 58

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HLS Service
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092015-1, HLS Service Herbert Szrajer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl