Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT Kielce
Kielce, 30 czerwiec

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 22:36:51
2018-06-28 18:41:53
Agata Balcerzak AVIGNON
  • 1x T3/LL-75cm/75 cm zwykły
  • 1x T4/LL-90cm/90 cm zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 22:38:07
2018-06-28 16:28:05
Julia Błaszczyk AMBROZJA
  • 1x T2/LL-60cm/60 cm zwykły
  • 2x T3/LL-75cm/75 cm zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 22:37:47
2018-06-28 16:27:27
Irena Bigaj LOTOS
  • 2x T3/LL-75cm/75 cm zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 22:37:24
2018-06-28 16:26:34
Irena Bigaj SAMBOR
  • 2x T2/LL-60cm/60 cm zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 09:10:13
2018-06-28 09:03:10
Hanna Toporek AMBERVILLE
  • 1x T3/LL-75cm/75 cm zwykły
  • 1x T4/LL-90cm/90 cm zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 08:23:05
2018-06-28 08:22:50
Matylda Szrajer WOLLINGS LION KING
  • 1x T2/LL-60cm/60 cm zwykły
  • 1x T3/LL-75cm/75 cm zwykły
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 22:35:06
2018-06-27 18:25:44
Anna Szrajer HIMEQUYL
  • 1x R1/L/zwykły
  • 1x R2/P/zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 13:27:08
2018-06-27 12:23:26
Anna Detka MONELLO
  • 2x T4/LL-90cm/90 cm zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 06:54:09
2018-06-26 19:20:30
Agnieszka Kołomańska RUPIA R
  • 1x T3/LL-75cm/75 cm zwykły
  • 1x T4/LL-90cm/90 cm zwykły
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 06:53:50
2018-06-26 19:03:15
Oliwia Matysiak ANDALUZJA
  • 1x T3/LL-75cm/75 cm zwykły
  • 1x T4/LL-90cm/90 cm zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 16:43:25
2018-06-26 14:48:24
Maria Żądło ASTERIX
  • 1x R1/L/zwykły
  • 1x R2/P/zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 06:06:20
2018-06-25 22:36:04
Małgorzata Wisowska JESIEŃ
  • 1x T2/LL-60cm/60 cm zwykły
  • 1x T3/LL-75cm/75 cm zwykły
  • 1x T4/LL-90cm/90 cm zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 06:06:08
2018-06-25 22:33:39
Zuzanna Wiecheć BENFIKA
  • 1x T4/LL-90cm/90 cm zwykły
  • 1x R1/L/zwykły
  • 1x R2/P/zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 22:21:29
2018-06-25 22:19:34
Marcin Chodurski SANTA BAJOU K
  • 1x T4/LL-90cm/90 cm zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 22:21:21
2018-06-25 22:14:14
Ola Kiliańska SANTA BAJOU K
  • 1x T3/LL-75cm/75 cm zwykły
  • 1x T4/LL-90cm/90 cm zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 22:21:08
2018-06-25 22:00:56
Marcelina Słaby BAMBER - LOXLEY
  • 1x R1/L/zwykły
  • 1x R2/P/zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 22:20:55
2018-06-25 21:51:52
Marcin Chodurski DISCORDIA
  • 2x T3/LL-75cm/75 cm zwykły
  • 1x T4/LL-90cm/90 cm zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 18:16:42
2018-06-25 14:44:29
Julia Matysiak SORAJA
  • 1x T4/LL-90cm/90 cm zwykły
  • 1x R1/L/zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 18:16:32
2018-06-25 14:25:14
Nadia Kuc SHAKIRA L
  • 1x R1/L/zwykły
  • 1x R2/P/zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 07:27:57
2018-06-25 07:19:47
Emilia Pękal AMANDA
  • 2x R1-bis/L/z oceną stylu
9 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 07:27:47
2018-06-24 14:48:07
Julia Kowalczyk EŻEKTOR
  • 1x R1/L/zwykły
  • 1x R2/P/zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 13:12:52
2018-06-22 18:53:22
Kalina Wytrych PORTER
  • 1x T3/LL-75cm/75 cm zwykły
  • 1x T4/LL-90cm/90 cm zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 12:03:18
2018-06-21 23:03:55
Karolina Zagdan WELATON
  • 1x T1/LL-50cm/50 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL-60cm/60 cm zwykły
  • 1x T3/LL-75cm/75 cm zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 12:02:57
2018-06-21 22:56:22
Amelia Trelińska JORDAN
  • 1x T2/LL-60cm/60 cm zwykły
  • 1x T3/LL-75cm/75 cm zwykły
  • 1x T4/LL-90cm/90 cm zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 12:02:34
2018-06-21 20:06:35
Zuzanna Wróbel DZWONECZEK
  • 2x T4/LL-90cm/90 cm zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 22:01:53
2018-06-19 21:29:52
Marcin Chodurski WIWITTO
  • 1x T2/LL-60cm/60 cm zwykły
3 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 22:01:40
2018-06-19 09:30:39
Zofia Sondej ZYG ZAK MCQUINN
  • 1x T2/LL-60cm/60 cm zwykły
  • 1x T3/LL-75cm/75 cm zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 07:26:18
2018-06-19 01:08:06
Agnieszka Boś WIWITTO
  • 1x T2/LL-60cm/60 cm zwykły
1 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 20:34:21
2018-06-16 20:34:05
Matylda Szrajer RÓŻA
  • 1x T2/LL-60cm/60 cm zwykły
  • 1x T3/LL-75cm/75 cm zwykły
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Balcerzak Agata Świętokrzyska Stadnina Koni
2002 (J.)
brak
2. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (Mł.)
brak
3. Błaszczyk Julia KS Faruk
brak
4. Boś Agnieszka Bpk
S
Brak
5. Chodurski Marcin BPK
S
brak
6. Chodurski Marcin Bpk
S
Brak
7. Detka Anna KS DIALOG
S
BRAK
8. Kiliańska Ola Bpk
2002 (J.)
Brak
9. Kołomańska Agnieszka Kielecki klub jeździecki Maag
S
Brak
10. Kowalczyk Julia KKJ
2001 (J.)
O029208
11. Kuc Nadia Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2001 (J.)
brak
12. Matysiak Julia bpk
2001 (J.)
brak
13. Matysiak Oliwia bpk
2006 (JM.)
brak
14. Pękal Emilia Kielecki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
O041691
15. Słaby Marcelina Kielecki KJ
2005 (JM.)
O035628
16. Sondej Zofia KKJ
2005 (JM.)
brak
17. Sternak Iwona KS Dialog
S
O031905
18. Szrajer Anna KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
S
O002361
19. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O040972
20. Toporek Hanna Kielecki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
-
21. Trelińska Amelia KKJ Kielce
2007 (Mł.)
O040528
22. Wiecheć Zuzanna KKJ Kielce
2000 (J.)
O033362
23. Wisowska Małgorzata Kraina Koni Bałtów
2006 (JM.)
Brak
24. Wróbel Zuzanna KKJ MAAG
2003 (JM.)
brak
25. Wytrych Kalina KKJ MAAG
2004 (JM.)
brak
26. Żądło Maria KS Stangret Kielce
2002 (J.)
O038889
27. Zagdan Karolina KKJ Kielce
2004 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

10

AMANDA Halfinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver / Silberpfeil
M: Arleta / Achele
O: Wojciech Ciepliński
B: Miejski Ogród Zoologiczny Wrocław
K023720 POL013670073507
2.

25

AMBERVILLE KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc: F: Falk
M: Amber
O: Anna Szrajer
B: Urszula Bedlińska
K024869 POL01352008908
3.

28

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja / Love Affair
O: -
B: -
K024969
4.

19

ANDALUZJA MŁP POL 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: Wolant
M: Asturia
O: Robert Matysiak
B: Adam Ponikowski
brak POL 006 58 04059 07
5.

18

ASTERIX SP POL 2001 Wałach gniada F: Elvis / Le Mexico
M: Ajanta / Aloube
O: Barbara Żądło
B: SK Okoły
K006098 POL009670004401
6.

29

AVIGNON SP POL 2007 Wałach gniada F: Salut
M: Arkada
O: Leszek Balcerzak
B: Leszek Balcerzak
brak
7.

14

BAMBER - LOXLEY WLKP. POL 2002 Wałach gniada/170 F: Loxley
M: Blanka
O: Natalia Słaby
B: Malwina Miklas
K013477 12394, POL007600010802
8.

16

BENFIKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baryshnikov
M: Banicja
O: Marek Wiecheć
B: Magdalena Strąk
K019054
9.

22

Cejlon wlkp POL 2008 wałach sk.gn. F: Roland
M: Cynadra
O: Iwona Sternak
B: Marta Chrobot
K020882 POL007550125008
10.

13

DISCORDIA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/171cm F: Elf
M: Desdemona
O: Marcin Chodurski
B: Bogna Hupa
Brak
11.

5

DZWONECZEK Typ Szlachetny POL 2001 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Ośrodek Rekreacji i Hipoterapii MAAG
B: NN
brak
12.

9

EŻEKTOR Małopolska POL 2010 Wałach gniada F: Salix
M: Ekologia
O: Grażyna Kowalczyk
B: Bogusław Dąbrowski
K020131
13.

23

HIMEQUYL PKSP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: IMEQUYL
M: HURGANDA
O: OSKAR SZRAJER
B: WOJCIECH CIEPLIŃSKI
K024439 616 009 55 00008 13
14.

17

JESIEŃ Małopolska POL 1998 Klacz kasztanowata F: Arcus
M: Jeżyna
O: Piotr Wisowski
B: Bogusław Dąbrowski
Brak
15.

6

JORDAN Kuc Wal. POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Strayer's Samson
M: Abberthome's Judith
O: Dominik Treliński
B: Zdzisław Śniegucki
K018369 12567
16.

27

LOTOS SP POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Czesława Leśna-Berbeś
B: Joanna Seemann
K012890 POL999540168503
17.

21

MONELLO SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: TUHAJ-BEJ
M: MEXIKANA
O: Karolina DETKA
B: ANNA DETKA
BRAK
18.

8

PORTER MLP POL 2004 Ogier siwa F: łyk szampana
M: plaga
O: agnieszka książek
B: Z. Orzech
brak
19.

1

RÓŻA Kuc Walijski POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: Uiterwaarden's Tommy
M: Langvennen Rachel
O: Anna Szrajer
B: Piotr Grel
K025095
20.

20

RUPIA R SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/170 F: City boy
M: Romana
O: Kołomańska Agnieszka
B: Źywiec
Brak
21.

30

Sally Carrera Kuc POL 2012 Klacz gniada F:
M:
O: Justyna Płatek
B:
22.

26

SAMBOR KUC POL 2011 Wałach inna/kuc: F: Hipolit
M: Samba
O:
B:
23.

15

SANTA BAJOU K SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet
M: Santa Cruz x Cruzeiro L
O: Ola Kiliańska
B: Krzysztof Ciechoński
Brak
24.

11

SHAKIRA L SP POL 2003 Klacz gniada/165 F: Lansjer L
M: Sumka
O: Maciej Kuc
B: KJ Alexander Elizówka
K007334 105FI03
25.

12

SORAJA MŁP POL 2007 Klacz gniada/166 F: Hebab
M: Sorbona
O: Robert Matysiak
B: Tomasz Nowak
brak POL 006 58 04059 07
26.

7

WELATON Koń Huculski POL 2012 Wałach srokata F: -
M: -
O: -
B: -
Brak
27.

2

WIWITTO Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Wiwat
M: Wideta
O: Agnieszka Boś
B: SK Prudnik
Brak
28.

4

WIWITTO Angloarabska POL 2013 Wałach gniada F: Wiwat
M: Wideta
O: Agnieszka Boś
B: SK Prudnik
brak
29.

24

WOLLINGS LION KING Kuc Walijski NLD 2004 Wałach siwa/kuc:123 F: Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin
M: Horsegata Linett / Pendock Peregrine
O: Herbert Szrajer
B: H. Bleker
K012216 5280170401229
30.

3

ZYG ZAK MCQUINN KUC POL 2009 Wałach kara/kuc:117 F: NN
M: NN
O: Justyna Płatek
B: NN
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Balcerzak Agata
Świętokrzyska Stadnina Koni
AVIGNON (29)
2018-06-30
8
2018-06-30
13
Bigaj Irena
KS FARUK
SAMBOR (26)
2018-06-30
4
2018-06-30
5
LOTOS (27)
2018-06-30
6
2018-06-30
5
Błaszczyk Julia
KS Faruk
2018-06-30
9
2018-06-30
9
2018-06-30
15
Boś Agnieszka
Bpk
2018-06-30
7
Chodurski Marcin
BPK
2018-06-30
10
Chodurski Marcin
Bpk
2018-06-30
10
2018-06-30
19
2018-06-30
14
2018-06-30
Detka Anna
KS DIALOG
MONELLO (21)
2018-06-30
12
2018-06-30
10
Kiliańska Ola
Bpk
2018-06-30
13
2018-06-30
7
Kołomańska Agnieszka
Kielecki klub jeździecki Maag
RUPIA R (20)
2018-06-30
7
2018-06-30
6
Kowalczyk Julia
KKJ
2018-06-30
3
2018-06-30
3
Kuc Nadia
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2018-06-30
1
2018-06-30
5
Matysiak Julia
bpk
SORAJA (12)
2018-06-30
3
Matysiak Oliwia
bpk
2018-06-30
17
2018-06-30
4
Pękal Emilia
Kielecki Klub Jeździecki
AMANDA (10)
2018-06-30
2
2018-06-30
1
Słaby Marcelina
Kielecki KJ
2018-06-30
4
2018-06-30
4
Sondej Zofia
KKJ
2018-06-30
11
2018-06-30
16
2018-06-30
6
2018-06-30
12
Sternak Iwona
KS Dialog
Cejlon (22)
2018-06-30
14
2018-06-30
9
2018-06-30
8
Szrajer Anna
KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
2018-06-30
2
2018-06-30
1
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
RÓŻA (1)
2018-06-30
3
2018-06-30
1
2018-06-30
1
2018-06-30
18
Toporek Hanna
Kielecki Klub Jeździecki
2018-06-30
3
2018-06-30
11
Trelińska Amelia
KKJ Kielce
JORDAN (6)
2018-06-30
2
2018-06-30
4
2018-06-30
Wiecheć Zuzanna
KKJ Kielce
BENFIKA (16)
2018-06-30
2018-06-30
5
2018-06-30
2
Wisowska Małgorzata
Kraina Koni Bałtów
JESIEŃ (17)
2018-06-30
2
2018-06-30
5
Wróbel Zuzanna
KKJ MAAG
2018-06-30
1
2018-06-30
2
Wytrych Kalina
KKJ MAAG
PORTER (8)
2018-06-30
11
2018-06-30
2018-06-30
Żądło Maria
KS Stangret Kielce
ASTERIX (18)
2018-06-30
2018-06-30
Zagdan Karolina
KKJ Kielce
2018-06-30
1
2018-06-30
8
2018-06-30

Number of Riders: 27

Number of Horses: 30

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HLS Service
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092015-1, HLS Service Herbert Szrajer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl