Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
69 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 22:26:54
2017-08-03 11:28:22
Izabela Stachurska BELLADINA
  • 1x T6/LL/90 cm - z ustalonym czasem
  • 1x R5/L/dwufazowy
68 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 07:35:42
2017-08-02 23:39:21
Marta Waszka PRINCE PANAM
  • 1x T1/LL/50-60 cm - dokładności
  • 1x T2/LL/70-80 cm - zwykły
67 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 07:35:30
2017-08-02 23:35:47
Sylwia Tutaj PANAMA
  • 1x T1/LL/50-60 cm - dokładności
66 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 07:35:19
2017-08-02 23:34:14
Wiktoria Byrska PANAMA
  • 1x T1/LL/50-60 cm - dokładności
65 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 11:44:30
2017-08-02 09:39:32
Zuzanna Andruszkiewicz KASTORIA
  • 1x T6/LL/90 cm - z ustalonym czasem
  • 2x R5/L/dwufazowy
64 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 11:44:40
2017-08-01 21:15:22
Piotr Pietrzyk AWIATOR II
  • 1x R1/L/zwykły
  • 1x R2/P/o wzrastającym stopniu trudności
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 11:44:18
2017-08-01 21:14:09
Sylwia Pietrzyk VELO
  • 1x T3/LL/90 cm - zwykły
  • 1x R1/L/zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 08:05:36
2017-07-30 21:29:57
Gabriela Bado GUCCI
  • 1x R1/L/zwykły
  • 1x R2/P/o wzrastającym stopniu trudności
61 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 19:29:16
2017-07-30 19:16:41
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x R3/N/dwufazowy
  • 1x R4/C/dwufazowy
60 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 19:29:02
2017-07-30 19:15:36
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x R4/C/dwufazowy
  • 1x R8/C/zwykły z rozgrywką
59 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 19:28:52
2017-07-30 19:14:01
Tomasz Wójtowicz SHATTI
  • 1x T2/LL/70-80 cm - zwykły
  • 1x T3/LL/90 cm - zwykły
58 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 19:28:43
2017-07-30 19:12:40
Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 1x T2/LL/70-80 cm - zwykły
  • 1x T3/LL/90 cm - zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 18:05:27
2017-07-30 18:05:02
Magdalena Drezno CHELLO A
  • 1x R1/L/zwykły
  • 1x R2/P/o wzrastającym stopniu trudności
56 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 23:51:07
2017-07-28 21:21:13
Aleksandra Pękal ESTERA W
  • 1x T3/LL/90 cm - zwykły
  • 1x R1/L/zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 23:51:25
2017-07-28 20:29:07
Wiktoria Kosiarska WELATON
  • 1x T1/LL/50-60 cm - dokładności
54 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 23:52:07
2017-07-28 07:50:14
Marcin Maluga PŁATEK
  • 1x R1/L/zwykły
  • 1x R2/P/o wzrastającym stopniu trudności
53 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 23:52:24
2017-07-28 07:49:52
Łukasz Wysocki SYRIA
  • 1x R3/N/dwufazowy
  • 1x R4/C/dwufazowy
52 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 23:52:41
2017-07-28 07:49:29
Łukasz Wysocki BAJARD
  • 1x T3/LL/90 cm - zwykły
  • 1x R1/L/zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 23:51:49
2017-07-28 07:49:06
Dominika Czyż CANTER
  • 1x R1/L/zwykły
  • 1x R2/P/o wzrastającym stopniu trudności
50 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 06:13:21
2017-07-27 21:39:11
Amelia Trelińska JORDAN
  • 1x T1/LL/50-60 cm - dokładności
  • 1x T2/LL/70-80 cm - zwykły
  • 1x T4/LL/50-60 cm - zwykły
  • 1x T5/LL/70-80 cm - o wzrastającym stopniu trudności z jockerem
49 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 22:01:59
2017-07-26 22:01:20
Patrycja Metryka MALWINA
  • 1x T1/LL/50-60 cm - dokładności
  • 1x T2/LL/70-80 cm - zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 22:01:40
2017-07-26 21:55:57
Patrycja Metryka DANTER-GR
  • 1x R2/P/o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R3/N/dwufazowy
  • 1x R6/P/dwufazowy
  • 1x R7/N/zwykły z rozgrywką
47 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 17:54:29
2017-07-25 13:57:55
Anna Podolecka PARYS
  • 1x T3/LL/90 cm - zwykły
  • 1x R1/L/zwykły
  • 1x T6/LL/90 cm - z ustalonym czasem
  • 1x R5/L/dwufazowy
46 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 17:54:10
2017-07-25 13:56:07
Marcelina Wrona GREAT PLEASURE III
  • 1x R2/P/o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R3/N/dwufazowy
  • 1x R6/P/dwufazowy
  • 1x R7/N/zwykły z rozgrywką
45 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 22:01:58
2017-07-24 15:25:49
Malwina Zdrzalik INSE M
  • 1x T2/LL/70-80 cm - zwykły
  • 1x T3/LL/90 cm - zwykły
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 22:01:47
2017-07-24 15:24:47
Jarosław Płatos HILTON MK
  • 1x T3/LL/90 cm - zwykły
  • 1x R1/L/zwykły
43 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 15:05:55
2017-07-24 14:44:35
Wiktoria Głogowska WIWIA
  • 2x T1/LL/50-60 cm - dokładności
41 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:04:51
2017-07-23 20:04:20
Emilia Pękal AMANDA
  • 1x T3/LL/90 cm - zwykły
  • 1x R1/L/zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:05:03
2017-07-23 16:27:29
Karolina Zagdan KLARA GB
  • 1x T1/LL/50-60 cm - dokładności
  • 1x T2/LL/70-80 cm - zwykły
  • 1x T4/LL/50-60 cm - zwykły
  • 1x T5/LL/70-80 cm - o wzrastającym stopniu trudności z jockerem
39 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:05:21
2017-07-23 16:26:48
Olivia Sijka BEN 64
  • 2x T1/LL/50-60 cm - dokładności
38 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:05:33
2017-07-23 15:15:31
Anna Łodej ARTEMIDA
  • 1x T2/LL/70-80 cm - zwykły
  • 1x T3/LL/90 cm - zwykły
  • 1x T5/LL/70-80 cm - o wzrastającym stopniu trudności z jockerem
  • 1x T6/LL/90 cm - z ustalonym czasem
37 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:05:43
2017-07-23 15:00:39
Małgorzata Wisowska STERYD
  • 2x T1/LL/50-60 cm - dokładności
  • 2x T4/LL/50-60 cm - zwykły
  • 1x T5/LL/70-80 cm - o wzrastającym stopniu trudności z jockerem
36 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 10:22:03
2017-07-23 12:33:58
Nikola Chełmińska LORENCJA
  • 1x T1/LL/50-60 cm - dokładności
  • 2x T2/LL/70-80 cm - zwykły
  • 1x T4/LL/50-60 cm - zwykły
  • 2x T5/LL/70-80 cm - o wzrastającym stopniu trudności z jockerem
35 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 10:21:53
2017-07-23 12:25:50
Karolina Papaj SAGA
  • 1x T3/LL/90 cm - zwykły
  • 2x R1/L/zwykły
  • 1x T6/LL/90 cm - z ustalonym czasem
  • 2x R5/L/dwufazowy
34 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:06:42
2017-07-23 11:32:21
Sonia Czerwińska DAUGUST
  • 2x T3/LL/90 cm - zwykły
  • 2x T6/LL/90 cm - z ustalonym czasem
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:06:51
2017-07-23 11:27:40
Sonia Czerwińska LAPIS
  • 2x T3/LL/90 cm - zwykły
  • 2x T6/LL/90 cm - z ustalonym czasem
32 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:07:01
2017-07-23 10:28:30
Katarzyna Gugała RAJMARA
  • 2x T2/LL/70-80 cm - zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 22:26:42
2017-07-23 10:00:23
Zuzanna Wiecheć BENFIKA
  • 1x T3/LL/90 cm - zwykły
  • 2x R1/L/zwykły
  • 2x R5/L/dwufazowy
30 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:07:22
2017-07-23 09:34:03
Magdalena Spanier SELENA
  • 1x T3/LL/90 cm - zwykły
  • 1x R1/L/zwykły
  • 1x T6/LL/90 cm - z ustalonym czasem
  • 1x R5/L/dwufazowy
29 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:07:40
2017-07-23 09:33:00
Aleksandra Ślusarczyk ARAMIS
  • 1x R1/L/zwykły
  • 1x R2/P/o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R5/L/dwufazowy
  • 1x R6/P/dwufazowy
28 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:07:53
2017-07-23 09:32:19
Marcin Misiek CRATER
  • 1x R2/P/o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R3/N/dwufazowy
  • 1x R6/P/dwufazowy
  • 1x R7/N/zwykły z rozgrywką
27 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:08:11
2017-07-23 08:44:00
Anna Snoch DRACHMA
  • 1x R1/L/zwykły
  • 1x R2/P/o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R5/L/dwufazowy
  • 1x R6/P/dwufazowy
25 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:08:22
2017-07-22 22:55:16
Izabela Wojtaszewska PAOLO
  • 1x T2/LL/70-80 cm - zwykły
  • 1x T3/LL/90 cm - zwykły
  • 1x T5/LL/70-80 cm - o wzrastającym stopniu trudności z jockerem
  • 1x T6/LL/90 cm - z ustalonym czasem
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:08:32
2017-07-22 21:41:52
Anna Szrajer-Głasek HIMEQUYL
  • 1x T3/LL/90 cm - zwykły
  • 1x R1/L/zwykły
  • 1x T6/LL/90 cm - z ustalonym czasem
  • 1x R5/L/dwufazowy
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:09:09
2017-07-22 21:41:02
Milena Słaba HOBBIT
  • 1x R1/L/zwykły
  • 1x R2/P/o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R5/L/dwufazowy
  • 1x R6/P/dwufazowy
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:09:29
2017-07-22 21:40:25
Oliwia Płatek TIK TAK
  • 1x R2/P/o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R3/N/dwufazowy
  • 1x R6/P/dwufazowy
  • 1x R7/N/zwykły z rozgrywką
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:10:08
2017-07-22 21:39:39
Julita Biszewska LAQUINA W
  • 1x R1/L/zwykły
  • 1x R2/P/o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R5/L/dwufazowy
  • 1x R6/P/dwufazowy
20 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:10:23
2017-07-22 14:28:58
Agata Balcerzak AVIGNON
  • 2x T2/LL/70-80 cm - zwykły
  • 2x T5/LL/70-80 cm - o wzrastającym stopniu trudności z jockerem
  • 1x T6/LL/90 cm - z ustalonym czasem
19 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:10:46
2017-07-21 21:57:21
Weronika Brodowska ACER
  • 1x T2/LL/70-80 cm - zwykły
  • 2x T3/LL/90 cm - zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:10:55
2017-07-21 09:31:38
Julia Kowalczyk EŻEKTOR
  • 1x R1/L/zwykły
  • 1x R2/P/o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R5/L/dwufazowy
  • 1x R6/P/dwufazowy
17 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:11:31
2017-07-21 09:21:04
Aleksandra Suwała GEJSZA
  • 1x T1/LL/50-60 cm - dokładności
  • 1x T4/LL/50-60 cm - zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 22:26:44
2017-07-20 22:46:20
Daria Kruk BERGIL
  • 1x R1/L/zwykły
  • 1x R2/P/o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R5/L/dwufazowy
  • 1x R6/P/dwufazowy
15 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 17:53:48
2017-07-20 12:58:37
Oliwia Matysiak SORAJA
  • 1x T3/LL/90 cm - zwykły
  • 1x T6/LL/90 cm - z ustalonym czasem
13 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 17:53:26
2017-07-20 12:55:51
Julia Matysiak SORAJA
  • 1x R1/L/zwykły
  • 1x R5/L/dwufazowy
10 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 08:04:58
2017-07-19 23:30:05
Kinga Ziętek TABASKO
  • 1x T5/LL/70-80 cm - o wzrastającym stopniu trudności z jockerem
  • 2x T6/LL/90 cm - z ustalonym czasem
9 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 08:04:37
2017-07-19 23:29:08
Martyna Borkowska KORNELIA
  • 1x T4/LL/50-60 cm - zwykły
  • 2x T5/LL/70-80 cm - o wzrastającym stopniu trudności z jockerem
8 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 08:04:24
2017-07-19 21:05:30
Nikola Bielnik QUITE
  • 1x T3/LL/90 cm - zwykły
  • 2x R1/L/zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 20:17:19
2017-07-19 19:00:05
Julia Górnik BERNIE'S BOY
  • 1x T1/LL/50-60 cm - dokładności
  • 1x T2/LL/70-80 cm - zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 20:17:03
2017-07-19 18:48:48
Maja Ślepska DOLAR
  • 1x T1/LL/50-60 cm - dokładności
  • 1x T2/LL/70-80 cm - zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 20:16:44
2017-07-19 12:37:53
Aleksandra Wabik JASMIN
  • 1x R1/L/zwykły
  • 1x R2/P/o wzrastającym stopniu trudności
4 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:30:44
2017-07-19 09:13:01
Julia Smolich WATERKANT'S ODIN
  • 1x T1/LL/50-60 cm - dokładności
  • 1x T2/LL/70-80 cm - zwykły
  • 1x T4/LL/50-60 cm - zwykły
  • 1x T5/LL/70-80 cm - o wzrastającym stopniu trudności z jockerem
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 14:25:56
2017-07-19 07:11:46
Julia Wójcik LEXUS
  • 1x T2/LL/70-80 cm - zwykły
  • 1x T3/LL/90 cm - zwykły
  • 1x T6/LL/90 cm - z ustalonym czasem
  • 2x R5/L/dwufazowy
2 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 08:05:09
2017-07-16 15:51:08
Anna Stasińska GEPARD
  • 2x T3/LL/90 cm - zwykły
  • 1x R1/L/zwykły
  • 1x T6/LL/90 cm - z ustalonym czasem
  • 1x R5/L/dwufazowy
1 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 16:10:22
2017-07-13 16:09:59
Matylda Szrajer WOLLINGS LION KING
  • 1x T1/LL/50-60 cm - dokładności
  • 1x T2/LL/70-80 cm - zwykły
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andruszkiewicz Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2001 (J.)
O032320
2. Balcerzak Agata Świętokrzyska Stadnina Koni
2002 (JM.)
brak
3. Biszewska Julita Kielecki Klub Jeździecki
S
O025702
4. Borkowska Martyna BPK (LUL)
2005 (JM.)
O041910
5. Brodowska Weronika Stajnia Carino
2002 (JM.)
Brak
6. Byrska Wiktoria bpk
2001 (J.)
brak
7. Chełmińska Nikola niezrzeszona
2002 (JM.)
brak
8. Czerwińska Sonia KJ Skarb Kozienice
S
O042193
9. Gugała Katarzyna Brak
S
Brak
10. Hały Justyna Kielecki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
brak
11. Kosiarska Wiktoria bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
brak
12. Kowalczyk Julia KKJ
2001 (J.)
O029208
13. Kruk Daria KS Stangret
1997 (MJ.)
O025733
14. Łodej Anna KJ Bałtów
1999 (J.)
O034528
15. Matysiak Julia KJ Polesie
2001 (J.)
brak
16. Matysiak Oliwia KJ Polesie
2006 (Mł.)
brak
17. Metryka Patrycja Bez przynależności klubowej
1997 (MJ.)
brak
18. Misiek Marcin Świętokrzyski KJK BrzezinkI
S
O012892
19. Papaj Karolina BPK
1996 (MJ.)
Brak
20. Pękal Aleksandra Kielecki Klub Jeździecki
2002 (JM.)
brak
21. Pękal Emilia Kielecki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
O041691
22. Pietrzyk Piotr LKS Wolta Żółwin
S
O009275
23. Pietrzyk Sylwia LKS Wolta Żółwin
S
O009355
24. Płatek Oliwia Kielecki KJ
2004 (JM.)
O034540
25. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
26. Sijka Olivia KKJ Kielce
2006 (Mł.)
brak
27. Ślusarczyk Aleksandra Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
1998 (MJ.)
brak
28. Słaby Marcelina Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O035628
29. Smolich Julia KKJ SJ Bilcza
2006 (Mł.)
brak
30. Snoch Anna KKJ MAAG
S
brak
31. Spanier Magdalena Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
S
brak
32. Stachurska Izabela Kielecki Klub Jeździecki
S
O034541
33. Stasińska Anna KKJ
S
brak
34. Suwała Aleksandra Brak
2001 (J.)
O039980
35. Szrajer-Głasek Anna Kielecki Klub Jeździecki
S
brak
36. Trelińska Amelia KKJ Kielce
2007 (Mł.)
O040528
37. Tutaj Sylwia pbk
2000 (J.)
brak
38. Wabik Aleksandra KJ Skarb Kozienice
1999 (J.)
O032543
39. Waszka Marta Wkj Lublin SJ Zawieprzyce
1998 (MJ.)
O032552
40. Wiecheć Zuzanna Kielecki Klub Jeździecki
2000 (J.)
brak
41. Wisowska Małgorzata Kraina Koni Bałtów
2006 (Mł.)
Brak
42. Wójcik Julia KS Stangret
2002 (JM.)
O041700
43. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
44. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
45. Ziętek Kinga WKJ Lublin
S
O012615
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

49

ACER MŁP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Efekt
M: Awelana
O: Weronika Brodowska
B: Bogusław Dąbrowski
Brak
2.

30

AMANDA Halfinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver
M: Arleta
O: Wojciech Ciepliński
B: Miejski Ogród Zoologiczny Wrocław
K023720 POL013670073507
3.

40

ARAMIS SP POL 2003 Wałach gniada F: Lansjer L
M: Arabeska
O: Sarapata
B: Słoka
09576
4.

33

ARTEMIDA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Drop
M: Arizona
O: Piotr Lichota
B: Andrzej Piwowarski
brak
5.

48

AVIGNON SP POL 2007 Wałach gniada F: Salut
M: Arkada
O: Leszek Balcerzak
B: Jolanta Tulisow
Brak
6.

2

AWIATOR II SP POL 2006 Ogier gniada F: Lord Star
M: Anavel P
O: Piotr Pietrzyk
B: -
K010236
7.

9

BALOUSINIA Pldenburg POL 2011 Klacz gniada F: Balousini
M: Straciatella
O: Stanisław Procajło
B: Stanisław Procajło
00021112
8.

61

BELLADINA Westfalska POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: Baldini II
M: Livia
O: Izabela Stachurska
B: Marek Romanowski
K015333 DE441411900308 104OS20
9.

32

BEN 64 DRP POL 1991 Wałach kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Oskar Szrajer
B: xx
brak
10.

38

BENFIKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baryshnikov
M: Banicja
O: Marek Wiecheć
B: Magdalena Strąk
K019054
11.

22

BERGIL WLKP POL 2006 Wałach gniada F: El Bundy
M: Brenda
O: Aleksandra Cebulak
B: SK Racot
K010153
12.

41

CRATER OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Crown Z
M: Metallica
O: Misiek
B: Siergiej
K019912
13.

21

DANTER-GR Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach inna/mk: F: Alamos
M: DEKORA-GR
O: Angelika Metryka
B: Wacław Szpatkowski
brak
14.

35

DAUGUST SP POL 2001 Ogier siwa/173 cm F: Carbano
M: Daglezja
O: Sonia Czerwińska
B: Michał Tomaszek
K023874
15.

42

DRACHMA MŁP POL 2008 Klacz gniada F: CHESTER
M: DZUNGLA
O: SNOCH ROBERT
B: BARUCHA DARIUSZ
K013343
16.

13

ESTERA W SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Harper
M: Elektra
O: Wojciech Ciepliński
B: Polska
Brak
17.

50

EŻEKTOR Małopolska POL 2010 Wałach gniada F: Salix
M: Ekologia
O: Grażyna Kowalczyk
B: Bogusław Dąbrowski
K020131
18.

64

FRANKO F:
M:
O:
B:
19.

51

GEJSZA Małopolska POL 2009 Klacz gniada/mk:155 F: Statut
M: Gaja
O: Piotr Suwała
B: Wojciech Ciepliński
brak
20.

59

GEPARD MŁP POL 2009 Wałach gniada F: Ghana
M: Jagoda
O: Anna Stasińska
B: Anna Stasińska
LKRWZJ/4121/16
21.

28

HILTON MK SP POL 2012 Ogier siwa F: Landos II /
M: Huanita / Good Luck
O:
B: MK Stadnina Koni Filice
K021723
22.

44

HIMEQUYL PKSP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: IMEQUYL
M: HURGANDA
O: OSKAR SZRAJER
B: WOJCIECH CIEPLIŃSKI
BRAK 616 009 55 00008 13
23.

6

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
K018903 616009580593111
24.

57

JASMIN. SP POL 2007 Ogier gniada F: Acorino
M: Jurata
O: Wiesława Wabik
B: Wabik
K018608
25.

19

JORDAN Kuc Wal. POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Strayer's Samson
M: Abberthome's Judith
O: Dominik Treliński
B: Zdzisław Śniegucki
K018369 12567
26.

1

KASTORIA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Palermo
M: Karmen
O: Kamila Andruszkiewicz
B: Przybylski Krzysztof
K012029
27.

65

Kora wlkp POL 2003 Klacz gniada F: Likedeeler
M: Kokota / Dłużnik
O: Milena Słaba
B: SK Dobrzyniewo
K020244 POL007611191803
28.

53

KORNELIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Jacenty Ziętek
B: Balcerek Zbigniew
K021973 616999580713709
29.

36

LAPIS SAKS. GER 2000 Ogier ciemnogniada F: Lagaro
M: Ramira
O: Sonia Czerwińska
B: Mike Bindernagel
K005426 07491 102NK09
30.

47

LAQUINA W HOL DEU 2010 Klacz gniada/165 F: Larius W
M: P-Quinara
O: Julita Biszewska
B: xx
KO20690 DE421000544910
31.

4

LEXUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: ALVAREZ 17
M: LEGENDA
O: ALEKSANDRA WÓJCIK, ANDRZEJ WÓJCIK
B: XXX
K015357
32.

12

LORENCJA SP POL 2005 Klacz tarantowata F: Lampas
M: Lanca
O: Chełmińska Aleksandra
B: Krzyżoszczak Jan
brak
33.

63

PANAMA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Europ
M: Politura
O: Mariusz ŁańcuchowskI
B: Ryszard Zalewski
K013328
34.

62

PRINCE PANAM SP POL 2008 Wałach gniada F: Palermo
M: Panama
O: Łańcuchowski Mariusz
B: Łańcuchowski Mariusz
brak
35.

37

RAJMARA SP POL 2010 Klacz gniada F: Hetman
M: Renoma
O: Maciej Gugała
B: Pohnke Ryszard
Brak
36.

67

RAJMARA SP POL 2010 Klacz gniada F: Hetman
M: Renoma
O: Maciej Gugała
B: SK Salino
brak
37.

66

RIO GRANDE F:
M:
O:
B:
38.

11

SAGA WLKP POL 2009 Klacz srokata F: Antek
M: Samara
O: Aleksandra Chelmińska
B: Piotr Ciumek
brak
39.

39

SELENA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: GUFFI
M: SALWA
O: MAGDALENA SPANIER
B: MANFRED RINK
brak
40.

8

SHATTI HAN POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Sir Shutterfly
M: Walburga
O: Tomasz Wójtowicz
B: Marta Roszkiewicz
K023051
41.

26

SORAJA MŁP POL 2007 Klacz gniada/166 F: Hebab
M: Sorbona
O: Robert Matysiak
B: Tomasz Nowak
brak POL 006 58 04059 07
42.

25

SORAJA Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Hebab
M: Sorbona
O: Robert Matysiak
B: Tomasz Nowak
Brak
43.

52

TABASKO ŚL. POL 2012 Wałach ciemnogniada/167 F: Milord
M: Tekla
O: Jacenty Ziętek
B: Jankowski Sławomir
K021975 616008660243812
44.

46

TIK TAK SP POL 2008 Ogier gniada/168 F: Condiavolo / Cantus
M: Taber / Warkando Wonderbon
O: Rafał Płatek
B:
K018090 616009690190508
45.

7

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechoński
K012028 POL009580333708 104QP07
46.

3

VELO KWPN POL 2002 Wałach F: Celano
M: Relaleen
O: Piotr Pietrzyk
B: Holandia
K006616
47.

58

WATERKANT S ODIN Walijski Kuc Górski GER 2003 Wałach kara/kuc: F: Padock Orion
M: Nordish Girl
O: Julia Smolich
B: n/d
brak
48.

14

WELATON Hucuł POL 2012 Wałach srokata/mk: F: Platon
M: W-Norfa
O: Wiktoria Kosiarska
B: Wiktoria Kosiarska
brak 616 012 66 02169 12
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruszkiewicz Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2017-08-06
5
2017-08-06
6
2017-08-06
Balcerzak Agata
Świętokrzyska Stadnina Koni
AVIGNON (48)
2017-08-05
2017-08-05
9
2017-08-06
5
Biszewska Julita
Kielecki Klub Jeździecki
2017-08-05
8
2017-08-05
1
2017-08-06
5
2017-08-06
3
Borkowska Martyna
BPK (LUL)
2017-08-06
5
2017-08-06
2
2017-08-06
Brodowska Weronika
Stajnia Carino
ACER (49)
2017-08-05
1
2017-08-05
18
2017-08-05
Byrska Wiktoria
bpk
PANAMA (63)
2017-08-05
1
2017-08-06
8
Chełmińska Nikola
niezrzeszona
2017-08-05
1
2017-08-05
2017-08-05
2
2017-08-06
7
2017-08-06
3
Czerwińska Sonia
KJ Skarb Kozienice
DAUGUST (35)
2017-08-05
13
2017-08-05
2017-08-06
10
LAPIS (36)
2017-08-05
12
2017-08-05
15
2017-08-06
16
Gugała Katarzyna
Brak
RAJMARA (37)
2017-08-05
3
2017-08-05
Hały Justyna
Kielecki Klub Jeździecki
RAJMARA (67)
2017-08-06
9
2017-08-06
8
Kosiarska Wiktoria
bez przynależności klubowej
WELATON (14)
2017-08-05
1
2017-08-06
Kowalczyk Julia
KKJ
2017-08-05
1
2017-08-05
4
2017-08-06
1
2017-08-06
1
Kruk Daria
KS Stangret
BERGIL (22)
2017-08-05
10
2017-08-05
2017-08-06
17
2017-08-06
2
Łodej Anna
KJ Bałtów
2017-08-05
13
2017-08-05
19
2017-08-06
1
2017-08-06
1
2017-08-06
3
Matysiak Julia
KJ Polesie
SORAJA (26)
2017-08-05
11
2017-08-05
2017-08-06
3
2017-08-06
Matysiak Oliwia
KJ Polesie
SORAJA (25)
2017-08-05
5
2017-08-06
6
Metryka Patrycja
Bez przynależności klubowej
2017-08-05
3
2017-08-05
2017-08-06
5
2017-08-06
1
Misiek Marcin
Świętokrzyski KJK BrzezinkI
CRATER (41)
2017-08-05
5
2017-08-05
2
2017-08-06
3
2017-08-06
2
Papaj Karolina
BPK
SAGA (11)
2017-08-05
6
2017-08-05
12
2017-08-05
2017-08-06
4
2017-08-06
15
2017-08-06
Pękal Aleksandra
Kielecki Klub Jeździecki
2017-08-05
4
2017-08-05
4
Pękal Emilia
Kielecki Klub Jeździecki
AMANDA (30)
2017-08-05
1
2017-08-05
9
2017-08-06
1
2017-08-06
8
Pietrzyk Piotr
LKS Wolta Żółwin
2017-08-05
6
2017-08-05
6
Pietrzyk Sylwia
LKS Wolta Żółwin
VELO (3)
2017-08-05
16
2017-08-05
15
Płatek Oliwia
Kielecki KJ
TIK TAK (46)
2017-08-05
2
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
FRANKO (64)
2017-08-05
10
2017-08-05
11
Sijka Olivia
KKJ Kielce
BEN 64 (32)
2017-08-05
1
2017-08-06
13
2017-08-06
10
Ślusarczyk Aleksandra
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
ARAMIS (40)
2017-08-05
2017-08-05
7
2017-08-06
2017-08-06
Słaby Marcelina
Kielecki Klub Jeździecki
Kora (65)
2017-08-05
1
2017-08-05
8
Smolich Julia
KKJ SJ Bilcza
2017-08-05
9
2017-08-05
1
2017-08-05
7
2017-08-06
12
2017-08-06
3
2017-08-06
4
Snoch Anna
KKJ MAAG
DRACHMA (42)
2017-08-05
13
2017-08-05
9
2017-08-06
8
2017-08-06
4
Spanier Magdalena
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
SELENA (39)
2017-08-05
7
2017-08-05
14
2017-08-06
11
2017-08-06
8
Stachurska Izabela
Kielecki Klub Jeździecki
2017-08-06
18
2017-08-06
5
Stasińska Anna
KKJ
GEPARD (59)
2017-08-05
2
2017-08-05
3
2017-08-06
2
2017-08-06
8
Suwała Aleksandra
Brak
GEJSZA (51)
2017-08-05
2017-08-05
10
2017-08-06
6
2017-08-06
4
Szrajer-Głasek Anna
Kielecki Klub Jeździecki
2017-08-05
9
2017-08-05
7
2017-08-06
14
2017-08-06
8
Trelińska Amelia
KKJ Kielce
JORDAN (19)
2017-08-05
2017-08-05
2017-08-06
11
2017-08-06
8
2017-08-06
Tutaj Sylwia
pbk
PANAMA (63)
2017-08-05
1
2017-08-06
Wabik Aleksandra
KJ Skarb Kozienice
JASMIN. (57)
2017-08-05
5
2017-08-05
8
Waszka Marta
Wkj Lublin SJ Zawieprzyce
2017-08-05
4
2017-08-05
17
2017-08-06
7
2017-08-06
8
Wiecheć Zuzanna
Kielecki Klub Jeździecki
BENFIKA (38)
2017-08-05
3
2017-08-05
2
2017-08-06
6
2017-08-06
2
Wisowska Małgorzata
Kraina Koni Bałtów
2017-08-05
10
2017-08-05
1
2017-08-05
5
2017-08-06
9
2017-08-06
2
2017-08-06
6
Wójcik Julia
KS Stangret
LEXUS (4)
2017-08-05
6
2017-08-05
11
2017-08-06
7
2017-08-06
4
Wójtowicz Tomasz
WKJ Lublin
IRTYSZ (6)
2017-08-05
3
2017-08-05
2
2017-08-06
4
2017-08-06
1
2017-08-05
1
2017-08-05
1
2017-08-06
5
2017-08-06
1
SHATTI (8)
2017-08-05
12
2017-08-05
14
2017-08-06
10
2017-08-06
15
2017-08-05
10
2017-08-05
8
2017-08-06
12
2017-08-06
14
Zdrzalik Malwina
KJ Galop Kozienice
2017-08-05
10
Ziętek Kinga
WKJ Lublin
TABASKO (52)
2017-08-06
9
2017-08-06
13

Number of Riders: 45

Number of Horses: 48

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HLS Service
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092015-1, HLS Service Herbert Szrajer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl