Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Towarzyskie w Skokach
Barłomino, 7.01.2023

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
96 ACCEPTED 2023-01-05 22:03:00
2023-01-05 21:51:50
Olaf Zuchowicz LAMBORGHINI
  • 1x 3/Mini LL 70/Dokładności
95 ACCEPTED 2023-01-05 22:03:03
2023-01-05 21:50:27
Apolonia Zielińska LAMBORGHINI
  • 1x 2/Mini LL 50/Dokładności
94 ACCEPTED 2023-01-05 22:02:56
2023-01-05 21:47:35
Monika Szewczyk H-CARYLLO
  • 1x 3/Mini LL 70/Dokładności
93 ACCEPTED 2023-01-05 22:02:54
2023-01-05 21:47:26
Adam Nicpoń ZORINO
  • 2x 6/L/Zwykły
92 ACCEPTED 2023-01-05 22:02:47
2023-01-05 21:45:36
Martyna Nicpoń BIG BEN
  • 2x 7/L1/Zwykły
91 ACCEPTED 2023-01-05 21:39:32
2023-01-05 21:38:10
Marzena Deneszewska TORDIS IRRA
  • 2x 1/Pierwszego Kroku/Pierwszego kroku wg regulaminu zawodów DiM
90 ACCEPTED 2023-01-05 21:29:37
2023-01-05 21:19:08
Layla Sopuszynska DIANA
  • 2x 4/Mini LL 80/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/LL 90/Trafienia w normę czasu
89 ACCEPTED 2023-01-05 21:29:42
2023-01-05 20:15:40
Aleksandra Warmińska SPINWAY HONEY DEW
  • 1x 2/Mini LL 50/Dokładności
  • 1x 3/Mini LL 70/Dokładności
88 ACCEPTED 2023-01-05 21:29:45
2023-01-05 20:14:18
Julia Kłos H-CARYLLO
  • 1x 2/Mini LL 50/Dokładności
87 ACCEPTED 2023-01-05 21:29:50
2023-01-05 20:12:14
Aurelia Kraszewska K.ALASKA
  • 1x 2/Mini LL 50/Dokładności
86 ACCEPTED 2023-01-05 21:29:55
2023-01-05 19:58:23
Maja Zmitrowicz IRYS
  • 2x 2/Mini LL 50/Dokładności
85 ACCEPTED 2023-01-05 21:29:57
2023-01-05 19:54:44
Dominika Dudzik BOSTWANA
  • 2x 5/LL 90/Trafienia w normę czasu
84 ACCEPTED 2023-01-05 21:30:01
2023-01-05 19:00:14
Natalia Kuffel PIANISA
  • 2x 3/Mini LL 70/Dokładności
83 ACCEPTED 2023-01-05 21:30:05
2023-01-05 18:58:52
Marta Kryszeń K.ALASKA
  • 1x 2/Mini LL 50/Dokładności
82 ACCEPTED 2023-01-05 21:30:10
2023-01-05 18:55:18
Maja Balena PIANISA
  • 1x 3/Mini LL 70/Dokładności
81 ACCEPTED 2023-01-05 21:30:15
2023-01-05 18:52:46
Maja Balena KALIPSO
  • 1x 3/Mini LL 70/Dokładności
80 ACCEPTED 2023-01-05 21:30:19
2023-01-05 18:38:30
Katarzyna Miler KALIPSO
  • 2x 3/Mini LL 70/Dokładności
  • 1x 4/Mini LL 80/Trafienia w normę czasu
79 ACCEPTED 2023-01-05 21:30:26
2023-01-05 18:33:23
Martyna Kiereś SPRING STAR'S ARNE
  • 1x 2/Mini LL 50/Dokładności
  • 1x 3/Mini LL 70/Dokładności
78 ACCEPTED 2023-01-05 21:30:31
2023-01-05 18:26:47
Benita Hanć GORDON
  • 1x 1/Pierwszego Kroku/Pierwszego kroku wg regulaminu zawodów DiM
77 ACCEPTED 2023-01-05 21:30:33
2023-01-05 18:25:59
Benita Hanć GO SILVER
  • 1x 1/Pierwszego Kroku/Pierwszego kroku wg regulaminu zawodów DiM
76 ACCEPTED 2023-01-05 21:30:38
2023-01-05 18:23:09
Michał Zapaśnik GO SILVER
  • 2x 1/Pierwszego Kroku/Pierwszego kroku wg regulaminu zawodów DiM
75 ACCEPTED 2023-01-05 21:30:42
2023-01-05 18:19:44
Bianka Bojara GORDON
  • 1x 2/Mini LL 50/Dokładności
  • 1x 3/Mini LL 70/Dokładności
74 ACCEPTED 2023-01-05 21:30:46
2023-01-05 18:15:51
Maja Felskowska GIZMO
  • 1x 3/Mini LL 70/Dokładności
  • 1x 4/Mini LL 80/Trafienia w normę czasu
73 ACCEPTED 2023-01-05 21:30:52
2023-01-05 18:04:00
Justyna Jastrzębska FANTAZJA
  • 1x 4/Mini LL 80/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/LL 90/Trafienia w normę czasu
72 ACCEPTED 2023-01-05 22:25:41
2023-01-05 16:58:12
Nikola Domańska SPINWAY HONEY DEW
  • 1x 3/Mini LL 70/Dokładności
71 ACCEPTED 2023-01-05 21:31:01
2023-01-05 16:01:32
Zuzanna Kliem ODESKIJ DI
  • 1x 2/Mini LL 50/Dokładności
70 ACCEPTED 2023-01-05 21:31:05
2023-01-05 15:54:42
Barbara Wąsikowska ODESKIJ DI
  • 1x 3/Mini LL 70/Dokładności
69 ACCEPTED 2023-01-05 21:31:10
2023-01-05 14:46:46
Roksana Bukowska ASSANA
  • 2x 2/Mini LL 50/Dokładności
  • 1x 3/Mini LL 70/Dokładności
68 ACCEPTED 2023-01-05 12:59:04
2023-01-05 10:57:45
Oliwia Łuc POLONIA
  • 1x 4/Mini LL 80/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/LL 90/Trafienia w normę czasu
67 ACCEPTED 2023-01-05 12:59:08
2023-01-04 23:43:30
Kamil Polejowski ALTANA
  • 1x 5/LL 90/Trafienia w normę czasu
  • 1x 6/L/Zwykły
66 ACCEPTED 2023-01-05 12:59:11
2023-01-04 22:13:52
Lena Kubisz ARNIKA
  • 1x 3/Mini LL 70/Dokładności
  • 1x 4/Mini LL 80/Trafienia w normę czasu
65 ACCEPTED 2023-01-04 22:06:33
2023-01-04 21:34:26
Paulina Pierzyńska OKUDŻAWA
  • 2x 6/L/Zwykły
64 ACCEPTED 2023-01-04 20:47:01
2023-01-04 20:04:55
Amelia Apanasewicz ZORDON N
  • 2x 5/LL 90/Trafienia w normę czasu
63 ACCEPTED 2023-01-04 20:47:05
2023-01-04 17:12:53
Julia Gabrysiak VAINQUEUR DU ROUET
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 1x 7/L1/Zwykły
62 ACCEPTED 2023-01-04 20:47:09
2023-01-04 17:12:31
Katarzyna Kokowska ACTION BY DIA PS
  • 1x 5/LL 90/Trafienia w normę czasu
  • 1x 6/L/Zwykły
61 ACCEPTED 2023-01-04 20:47:12
2023-01-04 15:41:28
Marysia Szymoniak VALESKA
  • 1x 5/LL 90/Trafienia w normę czasu
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 1x 7/L1/Zwykły
60 ACCEPTED 2023-01-04 13:03:08
2023-01-04 12:58:12
Mateusz Dąbrowski LANGTON CROSS
  • 2x 4/Mini LL 80/Trafienia w normę czasu
59 ACCEPTED 2023-01-04 13:03:11
2023-01-04 12:51:54
Mateusz Dąbrowski JURIDIKA
  • 2x 4/Mini LL 80/Trafienia w normę czasu
58 ACCEPTED 2023-01-04 13:03:15
2023-01-04 12:49:16
Natasza Alicja Tomaszewicz CIACOMO'S QUEEN
  • 2x 5/LL 90/Trafienia w normę czasu
57 ACCEPTED 2023-01-04 12:17:31
2023-01-04 10:59:38
Marta Hyjek POETKA SO
  • 1x 1/Pierwszego Kroku/Pierwszego kroku wg regulaminu zawodów DiM
  • 2x 2/Mini LL 50/Dokładności
56 ACCEPTED 2023-01-03 23:38:38
2023-01-03 22:00:52
Antonina Lipińska NADIA
  • 1x 2/Mini LL 50/Dokładności
  • 1x 3/Mini LL 70/Dokładności
55 ACCEPTED 2023-01-03 23:38:42
2023-01-03 21:55:48
Magdalena Wojtala KRAKEN
  • 1x 2/Mini LL 50/Dokładności
  • 1x 3/Mini LL 70/Dokładności
54 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-05 14:13:05
2023-01-03 18:43:48
Helena Jakubowska CAVALIER
30
  • 2x 5/LL 90/Trafienia w normę czasu
  • 1x 6/L/Zwykły
53 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-05 14:12:34
2023-01-03 18:42:59
Viola Czaja CHERY-J
29
  • 1x 4/Mini LL 80/Trafienia w normę czasu
  • 2x 5/LL 90/Trafienia w normę czasu
52 ACCEPTED 2023-01-03 17:11:27
2023-01-03 17:09:12
Dominika Reszuta ARKADIUS R Z
  • 1x 5/LL 90/Trafienia w normę czasu
  • 1x 6/L/Zwykły
51 ACCEPTED 2023-01-03 16:26:18
2023-01-03 15:34:51
Julia Kancerz BOLIWIA
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 1x 7/L1/Zwykły
50 ACCEPTED 2023-01-03 16:26:22
2023-01-03 13:56:25
Martyna Chodorowska OPCJA
  • 1x 4/Mini LL 80/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/LL 90/Trafienia w normę czasu
49 ACCEPTED 2023-01-03 16:26:26
2023-01-03 13:42:06
Adrianna Wąsik BRUCE LEE
  • 1x 5/LL 90/Trafienia w normę czasu
  • 1x 6/L/Zwykły
48 ACCEPTED 2023-01-03 13:03:23
2023-01-03 13:03:13
Olaf Borkowski COCO CHANEL
  • 2x 4/Mini LL 80/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/LL 90/Trafienia w normę czasu
47 ACCEPTED 2023-01-03 13:03:27
2023-01-03 13:01:46
Anastazja Łukaczyk NIAGARA
  • 2x 3/Mini LL 70/Dokładności
  • 2x 4/Mini LL 80/Trafienia w normę czasu
46 ACCEPTED 2023-01-03 13:03:30
2023-01-03 12:59:07
Wiktoria Tyszka G-CALAIS
  • 1x 3/Mini LL 70/Dokładności
  • 1x 4/Mini LL 80/Trafienia w normę czasu
45 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-06 09:21:22
2023-01-03 12:43:46
Lena Hyjek T. HERIA
28
  • 1x 2/Mini LL 50/Dokładności
  • 2x 3/Mini LL 70/Dokładności
44 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-05 14:13:23
2023-01-03 11:24:16
Lena Lieder SNOW WHITE
26
  • 2x 2/Mini LL 50/Dokładności
  • 1x 3/Mini LL 70/Dokładności
43 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-05 14:13:40
2023-01-02 23:14:24
Julia Sadowska PERŁA
25
  • 1x 1/Pierwszego Kroku/Pierwszego kroku wg regulaminu zawodów DiM
  • 1x 2/Mini LL 50/Dokładności
42 ACCEPTED 2023-01-03 10:29:10
2023-01-02 23:12:51
Karolina Bernacka-Mielewczyk GOTHA
  • 1x 2/Mini LL 50/Dokładności
  • 1x 3/Mini LL 70/Dokładności
41 ACCEPTED 2023-01-03 10:29:17
2023-01-02 21:27:54
Nela Seroczyńska FLORA PK
  • 1x 2/Mini LL 50/Dokładności
  • 2x 3/Mini LL 70/Dokładności
40 ACCEPTED 2023-01-03 10:29:22
2023-01-02 21:27:33
Kacper Seroczyński PIXI BH
  • 2x 2/Mini LL 50/Dokładności
  • 1x 3/Mini LL 70/Dokładności
39 ACCEPTED 2023-01-03 10:29:20
2023-01-02 20:53:45
Zuzanna Treder NIVA
  • 2x 2/Mini LL 50/Dokładności
38 ACCEPTED 2023-01-03 10:29:25
2023-01-02 20:51:57
Natalia Sikorska SINUS
  • 1x 5/LL 90/Trafienia w normę czasu
  • 1x 6/L/Zwykły
37 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-06 17:35:27
2023-01-02 18:28:00
Judyta Basąg NUTELLA
22
  • 2x 2/Mini LL 50/Dokładności
36 ACCEPTED 2023-01-02 20:35:38
2023-01-02 16:08:32
Zofia Apanasewicz WIZARD M
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 1x 7/L1/Zwykły
35 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-05 14:12:40
2023-01-02 14:03:56
Amelia Depta CASARES DE SEMILLY
17
  • 2x 2/Mini LL 50/Dokładności
34 ACCEPTED 2023-01-02 14:03:39
2023-01-02 13:25:24
Zuzanna Rezmer HOOK
  • 2x 2/Mini LL 50/Dokładności
33 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-05 14:13:47
2023-01-01 20:02:31
Zofia Solska MAJORKA
24
  • 1x 3/Mini LL 70/Dokładności
  • 2x 4/Mini LL 80/Trafienia w normę czasu
32 ACCEPTED 2023-01-05 14:13:13
2023-01-01 19:59:25
Agata Krzeszowska PESTKA
23
  • 1x 2/Mini LL 50/Dokładności
  • 2x 3/Mini LL 70/Dokładności
31 ACCEPTED 2023-01-01 20:42:28
2023-01-01 14:12:35
Marta Trojan ORION
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 1x 7/L1/Zwykły
30 ACCEPTED 2022-12-31 05:25:58
2022-12-30 22:04:51
Martyna Lachs HARY
  • 1x 2/Mini LL 50/Dokładności
  • 1x 3/Mini LL 70/Dokładności
29 ACCEPTED 2022-12-31 05:26:01
2022-12-30 21:17:05
Hanna Bobkowska ATRIA
  • 1x 2/Mini LL 50/Dokładności
  • 1x 3/Mini LL 70/Dokładności
28 ACCEPTED 2022-12-31 05:26:04
2022-12-30 21:15:15
Małgorzata Miszkowska OJTAM
  • 2x 2/Mini LL 50/Dokładności
27 ACCEPTED 2022-12-31 05:26:08
2022-12-30 21:10:11
Adrian Dominik MADLENE
  • 1x 2/Mini LL 50/Dokładności
  • 1x 3/Mini LL 70/Dokładności
26 ACCEPTED 2023-01-06 17:35:33
2022-12-30 09:11:47
Jurand Goszczyński CALAMUS DRACO
20
  • 2x 6/L/Zwykły
25 ACCEPTED 2022-12-29 21:53:05
2022-12-29 20:25:30
Julia Neubert WITALIA
  • 1x 5/LL 90/Trafienia w normę czasu
  • 1x 6/L/Zwykły
24 ACCEPTED 2023-01-05 22:02:44
2022-12-28 23:22:32
Adam Nicpoń RAY BAN L3B
  • 2x 7/L1/Zwykły
23 ACCEPTED 2022-12-29 11:20:12
2022-12-28 22:23:17
Martyna Nicpoń ZORINO
  • 2x 7/L1/Zwykły
22 ACCEPTED 2022-12-29 11:20:16
2022-12-28 22:22:01
Adam Nicpoń OZZY
  • 2x 5/LL 90/Trafienia w normę czasu
21 ACCEPTED 2022-12-29 11:20:19
2022-12-28 22:17:35
Adam Nicpoń L'AREZZO KEROS
  • 2x 7/L1/Zwykły
20 ACCEPTED 2022-12-29 11:20:22
2022-12-28 22:16:57
Adam Nicpoń EROS VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 6/L/Zwykły
19 ACCEPTED 2022-12-29 11:20:26
2022-12-28 22:16:25
Adam Nicpoń CELINA
  • 2x 5/LL 90/Trafienia w normę czasu
18 ACCEPTED 2023-01-05 22:02:41
2022-12-28 22:12:30
Martyna Nicpoń SUPREME
  • 2x 7/L1/Zwykły
17 ACCEPTED 2022-12-29 11:20:40
2022-12-28 22:11:17
Martyna Nicpoń SLAYER NH
  • 2x 5/LL 90/Trafienia w normę czasu
16 ACCEPTED 2022-12-29 11:20:45
2022-12-28 22:10:04
Martyna Nicpoń KRAVITZ
  • 2x 6/L/Zwykły
15 ACCEPTED 2023-01-05 14:12:21
2022-12-28 19:28:28
Antonina Blandzi DRATIGA
14
  • 1x 3/Mini LL 70/Dokładności
  • 2x 4/Mini LL 80/Trafienia w normę czasu
14 ACCEPTED 2022-12-27 21:04:30
2022-12-27 11:57:21
Liwia Tazbir BREMIO
  • 1x 5/LL 90/Trafienia w normę czasu
  • 1x 6/L/Zwykły
13 ACCEPTED 2022-12-27 11:30:22
2022-12-27 11:26:52
Natasza Alicja Tomaszewicz FEVER 5
  • 2x 5/LL 90/Trafienia w normę czasu
12 ACCEPTED 2022-12-27 11:30:25
2022-12-27 11:26:00
Justyna Kopko KIARA D
  • 2x 6/L/Zwykły
11 ACCEPTED 2022-12-27 11:30:34
2022-12-26 10:43:34
Zofia Suwała CALIDA
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 1x 7/L1/Zwykły
10 ACCEPTED 2022-12-25 22:23:51
2022-12-25 20:51:26
Aleksandra Izbicka LORA
  • 1x 4/Mini LL 80/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/LL 90/Trafienia w normę czasu
9 ACCEPTED 2022-12-25 09:43:00
2022-12-25 08:51:47
Marta Borkowska JAGUŚ
  • 1x 3/Mini LL 70/Dokładności
  • 2x 4/Mini LL 80/Trafienia w normę czasu
8 ACCEPTED 2023-01-05 14:14:00
2022-12-24 15:20:47
Adam Szopa BILLE CONGO
16
  • 2x 6/L/Zwykły
7 ACCEPTED 2022-12-23 19:50:08
2022-12-23 18:06:19
Martyna Kwasek KOTILLA
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 1x 7/L1/Zwykły
6 ACCEPTED 2023-01-05 14:12:28
2022-12-21 08:56:44
Anna Chełchowska A-DJANGO
13
  • 1x 5/LL 90/Trafienia w normę czasu
  • 1x 6/L/Zwykły
5 ACCEPTED 2023-01-05 14:14:03
2022-12-20 16:27:34
Oliwia Wąsiewska WANDEROS
15
  • 1x 5/LL 90/Trafienia w normę czasu
  • 1x 6/L/Zwykły
4 ACCEPTED 2022-12-20 08:14:05
2022-12-19 23:28:00
Julia Myszk KAMPIOEN FW
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 1x 7/L1/Zwykły
3 ACCEPTED 2022-12-20 08:14:02
2022-12-19 19:38:43
Klaudia Barcikowska WALIA
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 1x 7/L1/Zwykły
2 ACCEPTED 2022-12-20 08:13:58
2022-12-19 14:28:01
Agata Eremus CYNTIA
  • 1x 3/Mini LL 70/Dokładności
1 ACCEPTED 2022-12-20 08:13:55
2022-12-19 14:25:39
Zuzanna Bald CYNTIA
  • 1x 3/Mini LL 70/Dokładności
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Apanasewicz Amelia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2009 (JM.)
O057977
2. Apanasewicz Zofia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2005 (J.)
O058596
3. Bald Zuzanna BPK
2010 (JM.)
brak
4. Balena Maja Ośrodek Jeździecki Redzikowo
2009 (JM.)
-
5. Barcikowska Klaudia SCSJ Coval Pogórze
2004 (MJ.)
O062200
6. Basąg Judyta Klub Jeździecki J.J. Darboven
2011 (JM.)
O071928
7. Bernacka-Mielewczyk Karolina Brak
2010 (JM.)
O071965
8. Blandzi Antonina KJ Polonez
2007 (J.)
O060990
9. Bobkowska Hanna Bpk
2009 (JM.)
Brak
10. Bojara Bianka KJ POLONEZ
2009 (JM.)
brak
11. Borkowska Marta Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
2003 (MJ.)
O060901
12. Borkowski Olaf brak
2008 (JM.)
brak
13. Bukowska Roksana Brak
2009 (JM.)
Brak
14. Chełchowska Anna Sopocki KJ
2010 (JM.)
O064448
15. Chodorowska Martyna bpk
2006 (J.)
Brak
16. Czaja Viola Stajnia Barnowo
2010 (JM.)
Brak
17. Dąbrowski Mateusz JKS Olsza
2002 (MJ.)
brak
18. Deneszewska Marzena Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
S
brak
19. Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (J.)
O051559
10262041
20. Domańska Nikola Brak
2008 (JM.)
Brak
21. Dominik Adrian Bpk
2008 (JM.)
Brak
22. Dudzik Dominika Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (J.)
O041629
23. Eremus Agata bpk
2010 (JM.)
brak
24. Felskowska Maja K.J POLONEZ Damnica
2009 (JM.)
brak
25. Gabrysiak Julia KJ KOKO Brzeźniki
S
O051353
26. Goszczyński Jurand KJ Pegaz Reda
S
O053771
27. Hanć Benita KJ POLONEZ Damnica
S
brak
28. Hyjek Lena brak
2010 (JM.)
O073038
29. Hyjek Marta brak
2012 (Mł.)
O073039
30. Izbicka Aleksandra Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
2008 (JM.)
O063842
31. Jakubowska Helena Stajnia Barnowo
2010 (JM.)
Brak
32. Jastrzębska Justyna KJ. POLONEZ Damnica
2002 (MJ.)
brak
33. Kancerz Julia JKS SENNY NOWĘCIN
2006 (J.)
O056852
34. Kiereś Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2012 (Mł.)
O067636
35. Kliem Zuzanna bpk
2008 (JM.)
O065720
36. Kłos Julia bpk
2010 (JM.)
O068225
37. Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O001603
38. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
39. Kraszewska Aurelia bpk
2009 (JM.)
brak
40. Kryszeń Marta bpk
2006 (J.)
O058508
41. Krzeszowska Agata Szkoła Świadomego Jeździectwa Silvana
2010 (JM.)
0
42. Kubisz Lena JKS Neksico Kędzierzyn
2009 (JM.)
Brak
43. Kuffel Natalia Ośrodek Jeździecki Redzikowo
2010 (JM.)
-
44. Kwasek Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (J.)
O050827
45. Lachs Martyna Bpk
2009 (JM.)
Brak
46. Lieder Lena brak
2009 (JM.)
brak
47. Lipińska Antonina KJ Kucykowo
2010 (JM.)
brak
48. Łuc Oliwia -
2004 (MJ.)
Brak
49. Łukaczyk Anastazja HKS Lotna Słupsk
2004 (MJ.)
Brak
50. Miler Katarzyna Ośrodek Jeździecki Redzikowo
2008 (JM.)
-
51. Miszkowska Małgorzata BPK
2010 (JM.)
Brak
52. Myszk Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
S
O029201
53. Neubert Julia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
Brak
54. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
55. Nicpoń Martyna JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O012067
56. Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
S
O034485
57. Polejowski Kamil JKS senny Nowęcin
S
O041869
58. Reszuta Dominika KJ La Scalla
S
O023149
59. Rezmer Zuzanna bez przynależności klubowej
2006 (J.)
brak
60. Sadowska Julia brak
2011 (JM.)
O071807
61. Seroczyńska Nela KJ Black Horse Team Gdańsk
2012 (Mł.)
O070081
62. Seroczyński Kacper KJ Black Horse Team Gdańsk
2014 (Mł.)
O070082
63. Sikorska Natalia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2009 (JM.)
O061879
64. Solska Zofia Szkoła Świadomego Jeździectwa Silvana
2008 (JM.)
brak
65. Sopuszynska Layla -
2008 (JM.)
-
66. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
67. Szewczyk Monika bpk
2005 (J.)
O064774
68. Szopa Adam Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O 034986
69. Szymoniak Marysia Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
2003 (MJ.)
Brak
70. Tazbir Liwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (MJ.)
O051475
71. Tomaszewicz Natasza Alicja JKS Olsza
2003 (MJ.)
O031778
72. Treder Zuzanna Klub Jeździecki La Scalla
2011 (JM.)
Brak
73. Trojan Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
74. Tyszka Wiktoria brak
2006 (J.)
brak
75. Warmińska Aleksandra BPK
2005 (J.)
brak
76. Wąsiewska Oliwia Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
2007 (J.)
O058058
77. Wąsik Adrianna Bpk
S
O048769
78. Wąsikowska Barbara BPK
2003 (MJ.)
O068220
79. Wojtala Magdalena Kucykowo Kiełpino
2010 (JM.)
brak
80. Zapaśnik Michał KJ. POLONEZ Damnica
S
brak
81. Zielińska Apolonia bpk
2009 (JM.)
O056457
82. Zmitrowicz Maja Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2011 (JM.)
brak
83. Zuchowicz Olaf bpk
2007 (J.)
O065717
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

13

A-DJANGO SP POL 2013 wałach siwa/165 F: Vulkan L / Vulkano
M: A-Nuria / Nuriev
K033156 616009610121613
2.

71

ACTION BY DIA PS OLD POL 2016 klacz gniada/Xx F: nn /
M: nn /
brak DE418185033816
3.

75

ALTANA Deutsches Sportpferd POL 2014 klacz gniada/165 F: Accuse
M: Andora
Brak 276020000259628
4.

60

ARKADIUS R Z Z POL 2018 wałach siwa/164 F: Baldini II
M: Arkadia
Brak 056015Z55634118
5.

76

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
K016803
6.

92

ASSANA MAŁY KOŃ POL 2006 klacz kasztanowata/136 cm F: Linde Hoeve's Optimist
M: Ayubowan's Imke
Brak POL 013 53 01645 06
7.

36

ATRIA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/165 F: Coress
M: Afera
Brak 616009
8.

94

BIG BEN NIEM. SPORT. GER 2014 wałach gniada/173 F: Big Star JR / Big Star
M: Lilie III B / Coriano
K024151 DE481810006414
9.

15

BILLE CONGO SP POL 2015 wałach siwa/167 F: Ekwador/Elvis
M: Bounty/Hetman
K028461 616 009 53 01755 15
10.

57

BOLIWIA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/175 F: Figlarz
M: Bruna
K028477 616006530094514
11.

82

BOSTWANA SP POL 2011 klacz gniada/172 F: Barbur
M: Birża
K030935 616009610048211
12.

22

BREMIO XX POL 2006 wałach gniada/166 F: Cumbrales
M: Bremen Rose
K031860 POL060000004480
13.

59

BRUCE LEE TYP SZLACHETNY POL 2017 wałach gniada/170 F: Bój
M: Digła
K035124 616999520036817
14.

39

CALAMUS DRACO SP POL 2018 ogier gniada/173 F: Alczento
M: Cassinia
K034760 616009530051818
15.

21

CALIDA HAN GER 2010 klacz gniada/161 F: Catoki / Cambridge
M: Snow White / Colon
K019373 DE431316772110 Brak
16.

43

CASARES DE SEMILLY SP POL 2019 wałach kara/163 F: Diamant de Semilly
M: Casarina
brak 616098200310095
17.

62

CAVALIER OLD ESP 2006 wałach jasnokasztanowata/170 F: Centaur Z
M: Deirdre
Brak DE 433331582906
18.

30

CELINA OLDENBURG GER 2017 klacz siwa/172 F: Chacoon Blue
M: Laviva
*** ****
19.

98

Ceravella F:
M:
20.

61

CHERY-J Polski Koń Szlachetny POL 2009 wałach gniada/160 F: Nard
M: Czantoria
Brak 616009530181109
21.

68

CIACOMO'S QUEEN KWPN GER 2012 klacz gniada/163 F: Ciacomo
M: Queen 267
brak 2939495383383838
22.

52

COCO CHANEL KON MAŁY POL 2016 klacz kasztanowata/. F: zan zips banani
M: chispa
brak 616013530218116
23.

10

CYNTIA WIELKOPOLSKA POL 2005 klacz gniada/165 F: Asyż
M: Cypia
brak POL 007530014605
24.

77

DIANA SP POL 2007 klacz siwa/170 F: -
M: -
brak -
25.

23

DRATIGA PRYMITYWNY POL 2014 klacz kara/pony:kuc:1 F: Bahar Tiger
M: Draga
K030939 616098100079236
26.

29

EROS VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHIDE BEL 2018 wałach gniada/168 F: Extra
M: Etoile/darco
Brak Brak
27.

89

FANTAZJA SP. POL 2006 Klacz kasztanowata/178 F: ARAVEL II
M: FAZETA
K018464 12515 POL 009 61 01632 06
28.

18

FEVER 5 HAN GER 2008 klacz kasztanowata/165 F: For Edition I / For Pleasure
M: Chicca / Contendro I
K029927 DE431313326708
29.

48

FLORA PK KUC POL 2016 klacz kasztanowata/pony:131 F: Ed /
M: Finka /
K030590 616013640092316
30.

54

G-CALAIS WIELKOPOLSKA POL 2018 klacz gniada/. F: casall
M: geira
brak 616007610072218
31.

88

GIZMO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach srokata/174 F: ALMNZOR L
M: GOJA
brak 616 007 60 01862 15
32.

87

GO SILVER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/170 F: SILVER DREAM
M: GOSTA
KO24233 616 009 52 01351 10
33.

86

GORDON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/174 F: CANTANIS
M: GRENADA
K016472 616 009 61 01368 05 104WZ93
34.

47

GOTHA SP POL 2010 klacz gniada/160 F: Caliro
M: Guernica
K017245 616009530080010
35.

79

H-CARYLLO Polski Kon Szlachetnej Półkrwi POL 2010 wałach siwa/170 F: carry son
M: herma
brak 616009610163810
36.

35

HARY MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach siwa/170 F: Berlin Bej
M: Hossa
Brak 616006580357711
37.

42

HOOK WIELKOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/167 F: Hingis
M: Hocza
brak 616007600244911
38.

81

IRYS WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/160 F: Aramir
M: Izawa
brak 616007610147417
39.

16

JAGUŚ KONIK POLSKI POL 2014 wałach myszata/pony:148 F: Wasyl
M: Jagna
brak 616098100094200
40.

67

JURIDIKA ANDALUZYJSKA ESP 2004 klacz kara/160 F: xx
M: xx
brak 3220304005505
41.

80

K.ALASKA MALY KOŃ POL 2012 klacz bułana/145 F: Saturn
M: Karina
brak 616013530250012
42.

84

KALIPSO SP POL 2016 wałach gniada/170 F: nn
M: nn
- 616999640078616
43.

12

KAMPIOEN FW KWPN POL 2015 wałach gniada/170 F: Baloubama
M: Bonigue Trichta FW
K029047 528003201503371
44.

19

KIARA D KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/163 F: BALTIC VDL
M: AINDIA
brak 528003201501698
45.

14

KOTILLA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Otill
M: Koma
K030565 616007530068911
46.

64

KRAKEN PKS POL 2015 wałach kasztanowata/164 F: Likwor
M: Kaskada
brak 616009530183915
47.

33

KRAVITZ OLD GER 2017 wałach gniada/168 F: Kasanova Della Pomme /
M: -
K033122 DE418181414717
48.

28

L'AREZZO KEROS Seller Francaise FRA 2017 wałach jasnokasztanowata/167 F: Arezzo VDL
M: Ideal De La Loge
*** ***
49.

95

LAMBORGHINI MAŁY KOŃ POL 2015 wałach jasnokasztanowata/160 F: Alek
M: Lazania
brak 616098200106584
50.

66

LANGTON CROSS TB IRL 2017 wałach gniada/156 F: ELZAAM
M: GRASS VALLEY
brak 372IRE45291591T
51.

17

LORA KOŃ MAŁY POL 2016 klacz gniada/165 F: Jaśmin
M: Liwia
K033973 616013660449216
52.

38

MADLENE WLKP POL 2010 klacz gniada/167 F: Camirez
M: Miranda
Brak 616007610056710
53.

40

MAJORKA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz siwa/165 F: Frazes
M: Madera Shagya
brak 616006590158209
54.

99

MISS TOASTIE KUC IRLANDZKI IRL 2011 klacz skarogniada/kuc:128 F: nn /
M: nn /
K034916 372003006852701
55.

63

NADIA KONIK POLSKI POL 2013 Klacz inna/145 F: Hans
M: Nokia
Brak
56.

96

NADIA KUC POL 2010 klacz ciemnogniada/kuc:126 F: Nn
M: Nn
Brak 616999610284910
57.

53

NIAGARA - POL - klacz siwa/- F: -
M: -
- -
58.

49

NIVA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz kasztanowata/175 F: NOE D ' ISLE
M: NEBRASKA
Brak 616 007 53 00222 14
59.

44

NUTELLA TRAKEN POL 2012 klacz ciemnokasztanowata/162 F: Ajbek
M: Negress
brak POL 732 01 00 592 12
60.

91

ODESKIJ DI TRAKEŃSKA POL 2006 wałach kasztanowata/172 F: Dinar
M: Oportiun
brak POL 732010013406
61.

37

OJTAM HUCULSKA POL 2014 wałach skarogniada/pony:135 F: SŁOWIK
M: Olpina
Brak 616012600235114
62.

73

OKUDŻAWA SP POL 2014 wałach skarogniada/180 F: Kilian 38
M: Osama po Marino
brak 616 009 60 01133 14
63.

58

OPCJA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz skarogniada/165 F: Regon
M: Oaza
Brak 616007640059912
64.

41

ORION WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava / Oder
K019713 616007530031411
65.

27

OZZY OLDENBURG GER 2018 wałach gniada/177 F: ***
M: ****
*** ***
66.

46

PERŁA TYP PRYMITYWNY POL 2018 klacz gniada/pony:132 F: Klusek
M: Pola
Brak 616098200232044
67.

8

PESTKA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/160 F: Dixan
M: Płataria
- 616006660957813
68.

83

PIANISA WESTFALSKA POL - klacz gniada/170 F: -
M: -
- DE 441411726404
69.

50

PIXI BH KUC POL 2013 klacz kasztanowata/pony:130 F: nn /
M: nn /
K028466 616999661405213
70.

65

POETKA SO KONIK POLSKI POL 2016 klacz myszata/pony:140 F: Nigr
M: Poezja
Brak 616098200189406
71.

74

POLONIA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/160 F: Dalet
M: Płataria
Brak 006580085907
72.

25

RAY BAN L3B Belgisch Warmbloedpaard POL 2017 wałach gniada/177 F: L' ARC DE TRIOMPHE
M: SOFORDAME
*** 056-002-W00315235
73.

51

SINUS SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Impuls
M: Santana
K028074 616098200155038
74.

32

SLAYER NH BWP POL 2018 wałach skarogniada/162 F: Contendro
M: Chilli kiss /cento
Brak Brak
75.

56

SNOW WHITE PAARD POL 2015 klacz srokata/pony:142 F: NN
M: NN
brak 528021201500341
76.

90

SPINWAY HONEY DEW CONNEMARA PONY POL 1996 klacz gniada/pony:139cm F: ASHFIELD BLUE ROCK
M: ASHFIELD GOLDEN HONEY
Brak M. 1351
77.

78

SPINWAY HONEY DEW CONNEMARA PONY POL 1996 klacz gniada/pony:139 F: Blue Rock
M: Golden Honey
brak M. 1351
78.

85

SPRING STAR'S ARNE WELSH POL 2015 ogier izabelowata/pony:131 F: Nn
M: Nn
K030716 528017201500336
79.

97

STELLA PACK JURASEK WELSH PONY POL 2003 wałach ciemnokasztanowata/pony:137 F: Shönbrun Landgraf
M: Ruzenka/SerifS.V.
K007887 203001924653103
80.

31

SUPREME HANOWER GER 2009 klacz kara/167 F: Edgar
M: Vorbuch 2
*** ***
81.

55

T. HERIA TYP SZLACHETNY POL 2016 klacz gniada/170 F: Lexus
M: Tajga
Brak 616098200209095
82.

93

TORDIS IRRA TYP SZLACHETNY POL 2013 klacz kara/151 F: Nn
M: Nn
Brak 616999640076313
83.

70

VAINQUEUR DU ROUET SP POL 2007 wałach gniada/- F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wedeta / Aragonit
K011881 POL009660250007
84.

72

VALESKA - POL - klacz gniada/- F: -
M: -
- -
85.

11

WALIA Koń Wielkopolski POL 2014 Klacz gniada/163 F: Absurd
M: Wierna
brak
86.

1

WANDEROS SP POL 2013 wałach gniada/172 F: nn
M: nn
K031566 616999530226813
87.

34

WITALIA SP POL 2008 klacz siwa/165 F: Caliro
M: Walia
Brak 616009530047508
88.

45

WIZARD M SP POL 2006 wałach gniada/159 F: Kastello
M: Westa
K013815 POL 009 53 00539 06
89.

69

ZORDON N WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/163 F: Ratrak
M: Zorka
brak 616007610194209
90.

26

ZORINO SP POL 2017 ogier siwa/170 F: Magnum VD Bisschop / Elvis Ter Putte
M: Zorka / Zurich
K033455 616009610032817
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
NADIA (96)
2023-01-07
2023-01-07
2023-01-07
1
2023-01-07
1
Apanasewicz Amelia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2023-01-07
13
2023-01-07
20
Apanasewicz Zofia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2023-01-07
4
2023-01-07
4
Balena Maja
Ośrodek Jeździecki Redzikowo
PIANISA (83)
2023-01-07
1
KALIPSO (84)
2023-01-07
Barcikowska Klaudia
SCSJ Coval Pogórze
WALIA (11)
2023-01-07
2
2023-01-07
2
Basąg Judyta
Klub Jeździecki J.J. Darboven
NUTELLA (44)
2023-01-07
2023-01-07
1
Bernacka-Mielewczyk Karolina
Brak
GOTHA (47)
2023-01-07
1
2023-01-07
1
Blandzi Antonina
KJ Polonez
DRATIGA (23)
2023-01-07
1
2023-01-07
1
2023-01-07
Bobkowska Hanna
Bpk
ATRIA (36)
2023-01-07
1
2023-01-07
1
Bojara Bianka
KJ POLONEZ
GORDON (86)
2023-01-07
2023-01-07
Borkowska Marta
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
JAGUŚ (16)
2023-01-07
1
2023-01-07
23
2023-01-07
1
Borkowski Olaf
brak
2023-01-07
6
2023-01-07

NADIA (96)
2023-01-07
2023-01-07
2023-01-07
1
2023-01-07
1
Bukowska Roksana
Brak
ASSANA (92)
2023-01-07
1
2023-01-07
1
2023-01-07
1
Chełchowska Anna
Sopocki KJ
2023-01-07
15
2023-01-07
26
Chodorowska Martyna
bpk
OPCJA (58)
2023-01-07
3
2023-01-07
21
Czaja Viola
Stajnia Barnowo
CHERY-J (61)
2023-01-07
4
2023-01-07
19
2023-01-07
Dąbrowski Mateusz
JKS Olsza
2023-01-07
5
2023-01-07
20
2023-01-07
13
Deneszewska Marzena
Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
2023-01-07
2023-01-07
Domańska Nikola
Brak
2023-01-07
Dominik Adrian
Bpk
MADLENE (38)
2023-01-07
1
2023-01-07
1
Dudzik Dominika
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2023-01-07
5
Felskowska Maja
K.J POLONEZ Damnica
GIZMO (88)
2023-01-07
1
2023-01-07
8
Gabrysiak Julia
KJ KOKO Brzeźniki
2023-01-07
11
2023-01-07
11
Goszczyński Jurand
KJ Pegaz Reda
2023-01-07
23
2023-01-07
11
Hanć Benita
KJ POLONEZ Damnica
GORDON (86)
2023-01-07
2023-01-07
Hyjek Lena
brak
2023-01-07
2023-01-07
25
2023-01-07
Hyjek Marta
brak
2023-01-07
2023-01-07
1
Izbicka Aleksandra
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
LORA (17)
2023-01-07
10
2023-01-07
2
Jakubowska Helena
Stajnia Barnowo
2023-01-07
2023-01-07
16
2023-01-07
Jastrzębska Justyna
KJ. POLONEZ Damnica
2023-01-07
21
2023-01-07
3
Kancerz Julia
JKS SENNY NOWĘCIN
BOLIWIA (57)
2023-01-07
17
2023-01-07
Kiereś Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
2023-01-07
1
2023-01-07
1
Kliem Zuzanna
bpk
2023-01-07
2023-01-07
31
Kłos Julia
bpk
2023-01-07
1
Kokowska Katarzyna
KJ Koko Brzeźniki
2023-01-07
14
2023-01-07
Kopko Justyna
JKS Olsza
KIARA D (19)
2023-01-07
19
2023-01-07
Kraszewska Aurelia
bpk
2023-01-07
2023-01-07
32
Kryszeń Marta
bpk
2023-01-07
1
Krzeszowska Agata
Szkoła Świadomego Jeździectwa Silvana
PESTKA (8)
2023-01-07
1
2023-01-07
1
2023-01-07
1
Kubisz Lena
JKS Neksico Kędzierzyn
ARNIKA (76)
2023-01-07
1
2023-01-07
11
Kuffel Natalia
Ośrodek Jeździecki Redzikowo
PIANISA (83)
2023-01-07
1
2023-01-07
9
Kwasek Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
KOTILLA (14)
2023-01-07
1
2023-01-07
1
Lachs Martyna
Bpk
HARY (35)
2023-01-07
1
2023-01-07
25
Lieder Lena
brak
2023-01-07
1
2023-01-07
1
2023-01-07
25
Lipińska Antonina
KJ Kucykowo
NADIA (63)
2023-01-07
1
2023-01-07
Łuc Oliwia
-
POLONIA (74)
2023-01-07
2
2023-01-07
18
Łukaczyk Anastazja
HKS Lotna Słupsk
NIAGARA (53)
2023-01-07
1
2023-01-07
18
2023-01-07
17
Miler Katarzyna
Ośrodek Jeździecki Redzikowo
KALIPSO (84)
2023-01-07
25
2023-01-07
19
Miszkowska Małgorzata
BPK
OJTAM (37)
2023-01-07
1
2023-01-07
1
Myszk Julia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2023-01-07
3
2023-01-07
10
Neubert Julia
Bez Przynależności Klubowej
WITALIA (34)
2023-01-07
9
2023-01-07
6
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
2023-01-07
7
2023-01-07
ZORINO (26)
2023-01-07
15
2023-01-07
OZZY (27)
2023-01-07
22
2023-01-07
2023-01-07
5
2023-01-07
2023-01-07
24
2023-01-07
CELINA (30)
2023-01-07
17
2023-01-07
Nicpoń Martyna
JKS Barłomino Sp. z o.o.
SUPREME (31)
2023-01-07
6
2023-01-07
12
2023-01-07
KRAVITZ (33)
2023-01-07
14
2023-01-07
BIG BEN (94)
2023-01-07
3
Pierzyńska Paulina
KJ J.J. Darboven
2023-01-07
10
2023-01-07
Polejowski Kamil
JKS senny Nowęcin
ALTANA (75)
2023-01-07
20
2023-01-07
Reszuta Dominika
KJ La Scalla
2023-01-07
12
2023-01-07
22
Rezmer Zuzanna
bez przynależności klubowej
HOOK (42)
2023-01-07
1
2023-01-07
1
Sadowska Julia
brak
PERŁA (46)
2023-01-07
2023-01-07
30
Seroczyńska Nela
KJ Black Horse Team Gdańsk
2023-01-07
1
2023-01-07
1
2023-01-07
1
Seroczyński Kacper
KJ Black Horse Team Gdańsk
PIXI BH (50)
2023-01-07
1
2023-01-07
1
2023-01-07
1
Sikorska Natalia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
SINUS (51)
2023-01-07
7
2023-01-07
16
Solska Zofia
Szkoła Świadomego Jeździectwa Silvana
MAJORKA (40)
2023-01-07
1
2023-01-07
12
2023-01-07
15

NADIA (96)
2023-01-07
2023-01-07
2023-01-07
1
2023-01-07
1
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
CALIDA (21)
2023-01-07
8
Szewczyk Monika
bpk
2023-01-07
1
Szopa Adam
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2023-01-07
7

NADIA (96)
2023-01-07
2023-01-07
2023-01-07
1
2023-01-07
1
Szymoniak Marysia
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
VALESKA (72)
2023-01-07
9
2023-01-07
8
Tazbir Liwia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
BREMIO (22)
2023-01-07
4
2023-01-07
18
Tomaszewicz Natasza Alicja
JKS Olsza
FEVER 5 (18)
2023-01-07
1
2023-01-07
8
2023-01-07
25
2023-01-07
24
2023-01-07
7
2023-01-07
14
2023-01-07
16
Treder Zuzanna
Klub Jeździecki La Scalla
NIVA (49)
2023-01-07
1
2023-01-07
1
Trojan Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (41)
2023-01-07
21
2023-01-07
9
Tyszka Wiktoria
brak
2023-01-07
1
2023-01-07
22
Warmińska Aleksandra
BPK
2023-01-07
2023-01-07
25
Wąsiewska Oliwia
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
2023-01-07
10
2023-01-07
13
Wąsik Adrianna
Bpk
2023-01-07
6
2023-01-07
5
Wąsikowska Barbara
BPK
2023-01-07
1
Wojtala Magdalena
Kucykowo Kiełpino
KRAKEN (64)
2023-01-07
1
2023-01-07
1
Zapaśnik Michał
KJ. POLONEZ Damnica
2023-01-07
2023-01-07
Zielińska Apolonia
bpk
2023-01-07
1
Zmitrowicz Maja
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
IRYS (81)
2023-01-07
28
2023-01-07
28
Zuchowicz Olaf
bpk
2023-01-07
25

Number of Riders: 83

Number of Horses: 90

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052022-5, Mikołaj Sztandur)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2023
design and realization: signus.pl