Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
99 ACCEPTED 2022-11-28 14:22:25
2022-11-24 22:30:33
Julia Krawczyk JASPERIEN
  • 1x 15/L/Zwykły
  • 1x 16/P/Zwykły
98 ACCEPTED 2022-11-28 14:22:46
2022-11-24 18:48:43
Dariusz Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 17/N/Zwykły
97 ACCEPTED 2022-11-24 19:59:51
2022-11-24 18:19:35
Blanka Pellowska STELLA PACK JURASEK
  • 2x 2/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu
96 ACCEPTED 2022-11-24 19:59:55
2022-11-24 18:19:09
Blanka Pellowska NADIA
  • 2x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
95 ACCEPTED 2022-11-24 20:00:01
2022-11-24 18:18:38
Paulina Pellowska ULTIMATUM
  • 2x 8/P/Zwykły z Jokerem
94 ACCEPTED 2022-11-24 20:00:04
2022-11-24 16:55:23
Leon Półrola IHRP GISELLE
  • 2x 4/Mini LL 80/Dokładności
93 ACCEPTED 2022-11-24 20:00:08
2022-11-24 16:54:38
Leon Półrola MAPLEVALLEY'S SALLY
  • 2x 4/Mini LL 80/Dokładności
92 ACCEPTED 2022-11-28 14:23:10
2022-11-24 16:53:59
Gabriela Węglińska HARRY
  • 2x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
91 ACCEPTED 2022-11-24 12:50:56
2022-11-24 12:46:42
Natasza Alicja Tomaszewicz CAN CAN
  • 2x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
90 ACCEPTED 2022-11-24 12:50:59
2022-11-24 12:43:03
Natasza Alicja Tomaszewicz ARQUERA DEL JARAMA
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
89 ACCEPTED 2022-11-28 14:23:34
2022-11-24 12:41:43
Maria Lisowska URANO
  • 2x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
88 ACCEPTED 2022-11-24 12:51:05
2022-11-24 12:40:35
Natasza Alicja Tomaszewicz RAMBO
  • 2x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
87 ACCEPTED 2022-11-28 14:23:52
2022-11-24 09:45:41
Zuzanna Cieślikiewicz MONTANA KING
  • 1x 1/Pierwszego Kroku/Dokładności
86 ACCEPTED 2022-11-28 14:24:19
2022-11-23 21:40:43
Zosia Specjalska ANELKA
  • 1x 12/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/Mini LL 80/z trafieniem w normę czasu
85 ACCEPTED 2022-11-28 14:24:50
2022-11-23 20:43:34
Amelia Bejer LOWENA
  • 1x 13/Mini LL 80/z trafieniem w normę czasu
84 ACCEPTED 2022-11-28 14:25:40
2022-11-23 20:41:29
Julia Karpus LOWENA
  • 1x 11/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu
83 ACCEPTED 2022-11-28 14:25:57
2022-11-23 18:14:18
Marita Szachnowska KATTALEYA SH Z
  • 2x 15/L/Zwykły
82 ACCEPTED 2022-11-28 14:26:11
2022-11-23 17:16:01
Helena Jakubowska CAVALIER
49
  • 1x 4/Mini LL 80/Dokładności
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 14/LL/z trafieniem w normę czasu
81 ACCEPTED 2022-11-28 14:26:38
2022-11-23 17:13:49
Viola Czaja CHERY-J
30
  • 1x 4/Mini LL 80/Dokładności
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 14/LL/z trafieniem w normę czasu
80 ACCEPTED 2022-11-28 14:27:00
2022-11-23 15:22:33
Julia Sadowska PERŁA
  • 1x 10/Pierwszego Kroku/Dokładności
  • 1x 11/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu
79 ACCEPTED 2022-11-23 18:46:59
2022-11-23 14:22:59
Kamil Polejowski ALTANA
  • 1x 4/Mini LL 80/Dokładności
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
78 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-11-28 14:27:52
2022-11-23 09:56:00
Łukasz Częścik RALF
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/Mini LL 80/Dokładności
77 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-11-28 14:28:24
2022-11-23 09:55:25
Zuzanna Bielińska RALF
51
  • 2x 11/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu
76 ACCEPTED 2022-11-28 14:28:52
2022-11-23 09:54:23
Blanka Boleska PIORUN
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7/L/Z trafieniem w normę czasu
75 ACCEPTED 2022-11-28 14:29:39
2022-11-23 08:32:44
Lena Zaleska PRIMA
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7/L/Z trafieniem w normę czasu
74 ACCEPTED 2022-11-23 18:47:04
2022-11-22 19:59:19
Julia Bobkowska DŻIN
  • 2x 11/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu
73 ACCEPTED 2022-11-28 14:30:07
2022-11-22 19:53:05
Zofia Formella POLNA
  • 1x 10/Pierwszego Kroku/Dokładności
  • 1x 11/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu
72 ACCEPTED 2022-11-23 11:32:26
2022-11-22 19:50:26
Klaudia Kiełpińska BONNIE BLUE
  • 1x 13/Mini LL 80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL/z trafieniem w normę czasu
71 ACCEPTED 2022-11-28 14:30:39
2022-11-22 19:49:58
Amelia Gajewska FARMA
  • 1x 12/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/Mini LL 80/z trafieniem w normę czasu
70 ACCEPTED 2022-11-28 14:31:05
2022-11-22 19:49:32
Bogumiła Bućkowska ESSENCE
  • 1x 4/Mini LL 80/Dokładności
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
69 ACCEPTED 2022-11-23 11:32:56
2022-11-22 17:31:12
Julia Kosior CHALLENGE
  • 1x 7/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/P/Zwykły z Jokerem
68 ACCEPTED 2022-11-28 14:31:34
2022-11-22 13:08:28
Patryk Winiarski KARINO
31
  • 2x 6/Licencyjny/Na styl jeźdźca
  • 1x 7/L/Z trafieniem w normę czasu
67 ACCEPTED 2022-11-22 15:33:59
2022-11-22 12:53:12
Oliwia Noculak HENRYK I
  • 2x 10/Pierwszego Kroku/Dokładności
66 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-11-25 12:34:07
2022-11-22 12:41:48
Izabela Wicher ANELKA
40
  • 1x 11/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu
65 ACCEPTED 2022-11-28 14:33:12
2022-11-22 12:41:05
Lena Górska KLAWA
  • 1x 11/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu
64 ACCEPTED 2022-11-28 14:33:40
2022-11-22 12:38:35
Kinga Lejk KLAWA
  • 1x 11/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu
63 ACCEPTED 2022-11-28 14:34:09
2022-11-22 12:38:06
Julia Lewińska K-BELLA
  • 1x 13/Mini LL 80/z trafieniem w normę czasu
62 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-11-28 14:34:25
2022-11-22 12:37:51
Klaudia Pipka K-BELLA
29
  • 1x 11/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu
61 ACCEPTED 2022-11-22 15:34:40
2022-11-22 12:36:31
Weronika Noculak MIJA
  • 1x 10/Pierwszego Kroku/Dokładności
  • 1x 11/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu
60 ACCEPTED 2022-11-28 14:35:17
2022-11-22 12:30:01
Wiktoria Gaffke SAMANTA
  • 1x 12/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/Mini LL 80/z trafieniem w normę czasu
59 ACCEPTED 2022-11-28 14:36:01
2022-11-21 22:22:25
Nadia Kaiser ELGON
  • 1x 13/Mini LL 80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL/z trafieniem w normę czasu
58 ACCEPTED 2022-11-25 12:32:01
2022-11-21 22:03:26
Martyna Olszewska ITSI BITSI ZAGORKA
42
  • 2x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
57 ACCEPTED 2022-11-21 19:53:48
2022-11-21 18:49:04
Natalia Witkowska WHISKY
  • 2x 15/L/Zwykły
56 ACCEPTED 2022-11-28 14:36:42
2022-11-21 17:49:39
Roksana Słowińska SAWA
  • 1x 13/Mini LL 80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL/z trafieniem w normę czasu
55 ACCEPTED 2022-11-21 19:54:01
2022-11-21 17:37:03
Laura Dawidowska PEDRO
  • 1x 10/Pierwszego Kroku/Dokładności
54 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-11-28 14:37:20
2022-11-21 15:31:46
Adam Szopa BILLE CONGO
50
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 14/LL/z trafieniem w normę czasu
53 ACCEPTED 2022-11-28 14:37:35
2022-11-21 11:52:10
Emilia Moroz CASARES BLUE
47
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/L/Zwykły
52 ACCEPTED 2022-11-23 14:28:12
2022-11-21 10:39:46
Klara Litkiewicz CHIRON
  • 1x 12/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/Mini LL 80/z trafieniem w normę czasu
51 ACCEPTED 2022-11-25 12:24:34
2022-11-21 10:37:13
Emilia Ambrożewicz CHIRON
56
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/Mini LL 80/Dokładności
50 ACCEPTED 2022-11-28 14:38:14
2022-11-20 22:25:09
Natasza Tworek POKUSA
  • 1x 14/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15/L/Zwykły
49 ACCEPTED 2022-11-28 14:39:06
2022-11-20 11:13:10
Maja Hartwig KOSTKA RUBIKA
  • 2x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu
48 ACCEPTED 2022-11-20 15:27:09
2022-11-20 10:56:28
Adam Nicpoń GRACE OF AN ANGEL
  • 1x 8/P/Zwykły z Jokerem
  • 1x 9/N/Zwykły
47 ACCEPTED 2022-11-28 14:39:38
2022-11-19 20:58:59
Paulina Pierzyńska GRANIT
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
46 ACCEPTED 2022-11-25 12:31:01
2022-11-18 18:50:25
Karolina Gołek LOTAR
52
  • 2x 7/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/L/Zwykły
  • 1x 16/P/Zwykły
45 ACCEPTED 2022-11-19 21:17:12
2022-11-18 18:35:36
Julia Nazarewicz ELEAR
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/Mini LL 80/Dokładności
  • 1x 12/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/Mini LL 80/z trafieniem w normę czasu
44 ACCEPTED 2022-11-28 14:39:55
2022-11-18 13:24:32
Wiktoria Cieślikiewicz MONTANA KING
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
43 ACCEPTED 2022-11-28 14:40:15
2022-11-18 13:21:54
Patrycja Żyrek MONTANA KING
  • 1x 2/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
42 ACCEPTED 2022-11-28 14:40:35
2022-11-18 11:27:08
Nina Chmielewska NEO
  • 1x 1/Pierwszego Kroku/Dokładności
  • 1x 2/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
41 ACCEPTED 2022-11-18 16:02:59
2022-11-18 11:00:29
Julia Kancerz BOLIWIA
  • 1x 15/L/Zwykły
  • 1x 16/P/Zwykły
40 ACCEPTED 2022-11-17 10:35:58
2022-11-17 07:53:34
Katarzyna Riegel ANNABEL
  • 1x 11/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu
39 ACCEPTED 2022-11-28 14:41:17
2022-11-16 19:54:33
Natalia Sochaj FAUN
  • 1x 4/Mini LL 80/Dokładności
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
38 ACCEPTED 2022-11-28 14:41:56
2022-11-16 19:52:30
Alicja Tobolska BARIA
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
37 ACCEPTED 2022-11-28 14:42:15
2022-11-16 13:37:53
Maja Wołczyńska MIECZ K
  • 1x 1/Pierwszego Kroku/Dokładności
  • 1x 2/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
36 ACCEPTED 2022-11-16 14:03:46
2022-11-16 13:35:11
Oliwia Lewandowska HIGH RISK
  • 1x 1/Pierwszego Kroku/Dokładności
  • 1x 2/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
35 ACCEPTED 2022-11-16 14:03:50
2022-11-16 13:03:50
Kamila Lewandowska MIECZ K
  • 1x 1/Pierwszego Kroku/Dokładności
  • 1x 2/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
34 ACCEPTED 2022-11-24 11:27:40
2022-11-16 10:13:48
Natalia Sikorska SINUS
  • 1x 4/Mini LL 80/Dokładności
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
33 ACCEPTED 2022-11-28 14:44:31
2022-11-15 18:17:38
Zuzanna Drechnowicz DARE DE LUX
  • 2x 7/L/Z trafieniem w normę czasu
32 ACCEPTED 2022-11-15 18:55:20
2022-11-15 18:17:17
Zuzanna Drechnowicz B.APPLE JACK Z
  • 2x 7/L/Z trafieniem w normę czasu
31 ACCEPTED 2022-11-15 18:55:26
2022-11-15 15:41:56
Magdalena Rutkiewicz FOCUS
  • 2x 7/L/Z trafieniem w normę czasu
30 ACCEPTED 2022-11-28 14:45:35
2022-11-15 15:41:37
Maja Żarłok KATRINA
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/Mini LL 80/Dokładności
29 ACCEPTED 2022-11-25 12:32:52
2022-11-15 10:33:41
Maria Szymańska KAWIOR
39
  • 2x 2/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu
28 ACCEPTED 2022-11-28 14:47:18
2022-11-13 22:00:05
Olga Czekień NIEZAPOMINAJKA
38
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/L/Zwykły
27 ACCEPTED 2022-11-25 12:29:58
2022-11-13 19:33:48
Zuzanna Bodak SANTINO
55
  • 2x 2/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
26 ACCEPTED 2022-11-12 20:31:32
2022-11-12 14:21:11
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x 8/P/Zwykły z Jokerem
25 ACCEPTED 2022-11-12 20:31:46
2022-11-12 12:08:06
Martyna Nicpoń GAMEBOY RED WINE
  • 1x 7/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/P/Zwykły z Jokerem
24 ACCEPTED 2022-11-12 20:31:50
2022-11-12 12:07:15
Adam Nicpoń RAY BAN L3B
  • 1x 7/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/P/Zwykły z Jokerem
23 ACCEPTED 2022-11-12 20:32:04
2022-11-12 12:01:54
Martyna Nicpoń CLINT
  • 1x 7/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/P/Zwykły z Jokerem
22 ACCEPTED 2022-11-28 14:48:01
2022-11-10 15:56:16
Laura Rudaś CARERRA
34
  • 1x 1/Pierwszego Kroku/Dokładności
  • 2x 2/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu
21 ACCEPTED 2022-11-10 07:33:38
2022-11-09 20:42:06
Marta Trojan ORION
  • 1x 7/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/P/Zwykły z Jokerem
  • 1x 15/L/Zwykły
  • 1x 16/P/Zwykły
20 ACCEPTED 2022-11-25 12:31:42
2022-11-09 17:33:41
Alicja Majewska BROADWAY
48
  • 2x 2/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
19 ACCEPTED 2022-11-25 12:31:54
2022-11-08 20:26:34
Julia Myszk KAMPIOEN FW
43
  • 2x 7/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15/L/Zwykły
18 ACCEPTED 2022-11-28 14:48:54
2022-11-08 19:20:25
Zuzanna Treder NIVA
  • 2x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
17 ACCEPTED 2022-11-25 12:31:14
2022-11-08 12:30:53
Liwia Holszańska ERLETTA
44
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/Mini LL 80/Dokładności
  • 1x 13/Mini LL 80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL/z trafieniem w normę czasu
16 ACCEPTED 2022-11-28 14:49:47
2022-11-08 08:04:39
Ida Twerdochlib CALL ME LUCK Z
  • 1x 7/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/P/Zwykły z Jokerem
  • 1x 15/L/Zwykły
  • 1x 16/P/Zwykły
15 ACCEPTED 2022-11-25 12:31:28
2022-11-06 13:24:58
Barbara Jaszek SILVANO-G
46
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 14/LL/z trafieniem w normę czasu
14 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-11-25 12:34:14
2022-11-05 20:44:24
Emilia Wieczorek JE T'AIME
45
  • 1x 8/P/Zwykły z Jokerem
  • 1x 9/N/Zwykły
  • 1x 16/P/Zwykły
  • 1x 17/N/Zwykły
13 ACCEPTED 2022-11-25 12:32:23
2022-11-03 19:20:48
Laila Siekaj EVO
41
  • 1x 2/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu
12 ACCEPTED 2022-11-09 17:29:54
2022-11-03 10:05:55
Laura Połaniecka DUNKA
  • 2x 6/Licencyjny/Na styl jeźdźca
11 ACCEPTED 2022-11-28 14:50:27
2022-10-31 08:16:26
Adrianna Wąsik BRUCE LEE
33
  • 1x 4/Mini LL 80/Dokładności
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/L/Zwykły
10 ACCEPTED 2022-11-02 12:32:13
2022-10-30 21:09:06
Beata Liedtka PEDRO
  • 1x 11/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu
9 ACCEPTED 2022-11-23 18:47:14
2022-10-30 21:04:32
Julian Dąbrowski PEDRO
  • 1x 10/Pierwszego Kroku/Dokładności
8 ACCEPTED 2022-11-28 14:51:59
2022-10-30 18:21:18
Maja Szymańska HARY
35
  • 1x 2/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu
7 ACCEPTED 2022-11-28 14:55:01
2022-10-30 18:19:58
Maja Długońska MADLENE
37
  • 1x 2/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu
6 ACCEPTED 2022-11-25 12:34:01
2022-10-30 18:07:54
Piotr Tauba RIBANA
36
  • 2x 7/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15/L/Zwykły
5 ACCEPTED 2022-11-28 14:55:36
2022-10-30 16:05:14
Anna Chełchowska A-DJANGO
53
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 14/LL/z trafieniem w normę czasu
4 ACCEPTED 2022-11-28 14:55:55
2022-10-30 15:30:38
Martyna Chodorowska OPCJA
54
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/Mini LL 80/Dokładności
  • 1x 13/Mini LL 80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL/z trafieniem w normę czasu
3 ACCEPTED 2022-11-02 12:32:21
2022-10-30 10:33:47
Beata Liedtka ANNABEL
  • 1x 11/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu
2 ACCEPTED 2022-11-25 12:35:11
2022-10-29 19:59:49
Adrianna Wąsik GRAWER
32
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/Mini LL 80/Dokładności
  • 1x 13/Mini LL 80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL/z trafieniem w normę czasu
1 ACCEPTED 2022-11-22 15:35:55
2022-10-24 19:54:57
Michał Hycki FIONA CASTELLA
  • 2x 7/L/Z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Ambrożewicz Emilia Jeździecki Klub Sportowy Niestępowo
2010 (JM.)
O069378
2. Bejer Amelia KJu Rychertów Kiełpino
2004 (J.)
brak
3. Bielińska Zuzanna Bpk
S
Brak
4. Biełuś Paweł KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O065526
5. Bobkowska Julia brak
2003 (MJ.)
brak
6. Bodak Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Pomerania
2014 (Mł.)
O073429
7. Boleska Blanka Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O064363
8. Bućkowska Bogumiła JKS SENNY NOWĘCIN
2007 (JM.)
Brak
9. Chełchowska Anna Sopocki KJ
2010 (JM.)
O064448
10. Chmielewska Nina Brak
2012 (Mł.)
Brak
11. Chodorowska Martyna bpk
2006 (J.)
Brak
12. Cieślikiewicz Wiktoria Brak
2007 (JM.)
Brak
13. Cieślikiewicz Zuzanna Brak
2011 (Mł.)
Brak
14. Czaja Viola Stajnia Barnowo
2010 (JM.)
Brak
15. Czekień Olga Jeździecki Klub Sportowy Niestępowo
2006 (J.)
O066224
16. Częścik Łukasz Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O004937
17. Dąbrowski Julian BPK
2010 (JM.)
O082835
18. Dawidowska Laura BPK
2011 (Mł.)
O082842
19. Długońska Maja Brak
2009 (JM.)
Brak
20. Drechnowicz Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2008 (JM.)
O056640
21. Formella Zofia Brak
2010 (JM.)
brak
22. Gaffke Wiktoria Stajnia Sabat
2008 (JM.)
brak
23. Gajewska Amelia JKS Senny Nowęcin
2009 (JM.)
Brak
24. Gołek Karolina JKS Dako-Galant Skibno
S
O010132
10145766
25. Górska Lena Stajnia Sabat
2007 (JM.)
brak
26. Hartwig Maja Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O066331
27. Holszańska Liwia BPK
2003 (MJ.)
Brak
28. Hycki Michał Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O012756
29. Jakubowska Helena Stajnia Barnowo
2010 (JM.)
Brak
30. Jaszek Barbara Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2003 (MJ.)
O044329
31. Kaiser Nadia Pomorska Liga Jeździecka
2009 (JM.)
O062993
32. Kancerz Julia JKS SENNY NOWĘCIN
2006 (J.)
O056852
33. Karpus Julia KJu Rychertów Kiełpino
2006 (J.)
brak
34. Kiełpińska Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
S
O026684
35. Kosior Julia JKS Senny
2006 (J.)
O056854
36. Krawczyk Julia Sopocki KJ
S
O024984
10113471
37. Lejk Kinga Stajnia Sabat
2008 (JM.)
brak
38. Lewandowska Kamila Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
Brak
39. Lewandowska Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
Brak
40. Lewińska Julia Stajnia Sabat
S
brak
41. Liedtka Beata BPK
2009 (JM.)
O080396
42. Lisowska Maria JKS OLSZA
brak
43. Litkiewicz Klara Jeździecki Klub Sportowy Niestępowo
2010 (JM.)
O076651
44. Majewska Alicja Brak
2007 (JM.)
Brak
45. Moroz Emilia KJ Arpav
2004 (J.)
O042209
46. Myszk Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2001 (MJ.)
O029201
47. Nazarewicz Julia Sopocki KJ
2011 (Mł.)
O062418
48. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
49. Nicpoń Martyna JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O012067
50. Noculak Oliwia Stajnia Sabat
2008 (JM.)
brak
51. Noculak Weronika Stajnia Sabat
2012 (Mł.)
brak
52. Olszewska Martyna Jeździecki Klub Sportowy Pomerania
2010 (JM.)
O073432
53. Pellowska Blanka JKS Barłomino
2013 (Mł.)
O063592
54. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
55. Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
S
O034485
56. Pipka Klaudia Stajnia Sabat
2007 (JM.)
brak
57. Polejowski Kamil JKS senny Nowęcin
S
O041869
58. Połaniecka Laura KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (J.)
O051893
59. Półrola Leon JKS Olsza
2012 (Mł.)
O068050
60. Reszuta Dariusz La scalla
S
O000544
61. Riegel Katarzyna BPK
2006 (J.)
O080400
62. Rudaś Laura Bpk
2012 (Mł.)
Brak
63. Rutkiewicz Magdalena Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2004 (J.)
O037990
64. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O044241
65. Sadowska Julia brak
2011 (Mł.)
O071807
66. Siekaj Laila Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2011 (Mł.)
O062828
67. Sikorska Natalia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2009 (JM.)
O061879
68. Słowińska Roksana JKS Rywal Grudziądz
2010 (JM.)
O068106
69. Sochaj Natalia Klub Jeździecki Pod Dębami
S
Brak
70. Specjalska Zosia Jeździecki Klub Sportowy Senny
2003 (MJ.)
-
71. Szachnowska Marita Klub Jeździecki La Scalla
2007 (JM.)
O060775
72. Szopa Adam Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O 034986
73. Szymańska Maja Brak
2012 (Mł.)
Brak
74. Szymańska Maria SKJ
2013 (Mł.)
brak
75. Tauba Piotr Jks Barłomino
S
O012981
76. Tobolska Alicja Klub jeździecki Pod Dębami
S
Brak
77. Tomaszewicz Natasza Alicja JKS Olsza
2003 (MJ.)
O031778
78. Treder Zuzanna Klub Jeździecki La Scalla
2011 (Mł.)
Brak
79. Trojan Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
80. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
81. Tworek Natasza Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O065521
82. Wąsik Adrianna Bpk
S
O048769
83. Wąsik Adrianna Bez Przynależności Klubowej K P O
S
0048769
84. Węglińska Gabriela Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2010 (JM.)
brak
85. Wicher Izabela Stajnia Sabat
2006 (J.)
brak
86. Wieczorek Emilia Pomorska Liga Jeździecka
2003 (MJ.)
O036309
87. Winiarski Patryk Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O070787
88. Witkowska Natalia JKS Rywal Grudziądz
S
O035164
89. Wołczyńska Maja Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
90. Zaleska Lena Sportowy Klub Jeździecki Zastawno
2010 (JM.)
O064349
91. Żarłok Maja Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2010 (JM.)
O060297
92. Żyrek Patrycja Brak
S
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

6

A-DJANGO SP POL 2013 wałach siwa/165 F: Vulkan L / Vulkano
M: A-Nuria / Nuriev
K033156 616009610121613
2.

90

ALTANA Deutsches Sportpferd POL 2014 klacz gniada/165 F: Accuse
M: Andora
Brak 276020000259628
3.

38

ANELKA Pełna Krew Angielska POL 2017 klacz gniada/164 F: Anjaal
M: Life Rely
brak 372IRE45279262T
4.

8

ANNABEL TINKER POL 2015 klacz siwa/134 F: ?
M: ?
BRAK 826073001853928
5.

93

ARQUERA DEL JARAMA ANDALUZYJSKA POL 2012 klacz kara/165 F: ADUANERO JR
M: INDUCIDA VI
K034915 724908000110587
6.

54

B.APPLE JACK Z Z POL 2015 wałach gniada/171 F: Black Jack
M: Afera
K031597 056015Z55000515
7.

60

BARIA SP POL 2004 klacz kasztanowata/165 F: vittorio
M: bystra
brak POL009530111304
8.

70

BILLE CONGO SP POL 2015 wałach siwa/167 F: Ekwador/Elvis
M: Bounty/Hetman
K028461 616 009 53 01755 15
9.

63

BOLIWIA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/175 F: Figlarz
M: Bruna
K028477 616006530094514
10.

83

BONNIE BLUE SP POL 2018 klacz kasztanowata/165 F: Cantero
M: Bella
K034518 616009530125718
11.

16

BROADWAY MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/170 F: Sadam
M: Bona
Brak 616006630031215
12.

11

BRUCE LEE TYP SZLACHETNY POL 2017 wałach gniada/170 F: Bój
M: Digła
K035124 616999520036817
13.

46

CALL ME LUCK Z ZANGERSHEIDE BEL 2017 wałach siwa/170 F: Cardento
M: Catacombe Van't Heike
K034286 056015Z55852017
14.

92

CAN CAN SP POL 2015 wałach siwa/160 F: Nn
M: Nn
Brak 32939484484844
15.

20

CARERRA SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Rytm
M: Czoska
K024365 5253537383
16.

69

CASARES BLUE OLDENBURSKA POL 2016 wałach siwa/167 F: Chacoon Blue
M: Casarina
K029471 DE 418184008916
17.

87

CAVALIER OLD ESP 2006 wałach jasnokasztanowata/170 F: Centaur Z
M: Deirdre
Brak DE 433331582906
18.

85

CHALLENGE TRAKEŃSKA POL 2006 wałach gniada/165 F: Impuls
M: Chimera
K024759 732 01 00199 06
19.

88

CHERY-J Polski Koń Szlachetny POL 2009 wałach gniada/160 F: Nard
M: Czantoria
Brak 616009530181109
20.

36

CHIRON TRAKEŃSKA POL 2008 wałach ciemnogniada/165 F: Malmo
M: Cypia
K012816 POL732010035408
21.

52

CLINT OLD GER 2016 wałach kara/170 F: Clintissimo / Clinton I
M: Laviva / Quality
K029772 DE418180075716
22.

104

CORRLANDO LAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach kasztanowata/170 F: Caretino K
M: Chwała
K033440 616 009 61 01161 13
23.

53

DARE DE LUX SP POL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Hermes De Lux
M: Darola
K025894 616 009 53 00462 13
24.

14

DUNKA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/173 F: Czarczaf
M: Doktryna
K031458 616098200143488
25.

43

DŻIN SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Mustang N.M.K.
M: Dzitwa
brak 616098100007700
26.

65

ELEAR KUC POL 2014 wałach bułana/pony:141 F: Galahad
M: Elenka
K035188 616999640086014
27.

77

ELGON WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/168 F: Rafael
M: Etna
K014009 616007530282409
28.

19

ERLETTA SP POL 2015 klacz skarogniada/162 F: Lasko/Lennon
M: Eroica/Lancer III
K027750 616009510021515
29.

84

ESSENCE Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz ciemnogniada/165 F: Boreas Rush
M: Estancia
brak
30.

13

EVO KOŃ MAŁY POL 2012 wałach gniada/149 F: Strayrer’s samson
M: Euforia
K022467 616013670113712
31.

42

FARMA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: Felini
M: Firma
K031471 616007610079409
32.

59

FAUN WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/165 F: Libretto
M: Freska
Brak 616098200275420
33.

2

FIONA CASTELLA HANNOVERANER POL 2015 klacz gniada/175 F: Fürst Belissaro
M: Attention One
K030634 0982615
34.

55

FOCUS MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/168 F: WIWAT
M: FARGOLA
K025412 616006580484712
35.

50

GAMEBOY RED WINE SP POL 2017 wałach kasztanowata/174 F: Gino /
M: Sunday Morning / Bernini
K033278 616009640079017
36.

67

GRACE OF AN ANGEL SF POL 2016 klacz ciemnosiwa/163 F: Andiamo semilli
M: Noble lady
*** ***
37.

64

GRANIT SP POL 2013 Wałach skarogniada/167 F: Casino - L / Cassiano
M: Grenlandia / Landos
K023319 616009610104713
38.

9

GRAWER MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/167 F: EMERYT
M: GRATKA
K035141 6160065802301
39.

102

HARRY TINKER GBR 2016 wałach srokata/126 F: NN
M: NN
brak 826073001645337
40.

4

HARY MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach siwa/170 F: Berlin Bej
M: Hossa/Dansing
Brak 616 006 58 03577 11
41.

73

HENRYK I KUC POL 2015 wałach srokata/pony:115 F: NN
M: NN
brak 616013530212115
42.

58

HIGH RISK TYP SZETLANDA POL 2013 wałach skarogniada/pony:115 F: NN
M: NN
BRAK NN
43.

96

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
K020857 528003201204715
44.

100

IHRP GISELLE CONNEMARA IRL 2016 klacz siwa/pony:144 F: Chico /
M: Gazelle /
K034741 372003000362260
45.

40

ITSI BITSI ZAGORKA KOŃ MAŁY POL 2014 klacz bułana/148 F: NN
M: NN
K 028 701 616098200131233
46.

103

JASPERIEN KWPN POL 2014 Klacz gniada F: Biscayo /
M: Vyvian / Farmer
K025518 528003201402918
47.

45

JE T'AIME SP POL 2014 klacz skarogniada/163 F: Kilian 38
M: Jemioła
K028189 616009600113114JP
48.

39

K-BELLA KUC POL 2016 klacz srokata/130 F: ROKSET
M: KRYSIA
- 616013580361016
49.

17

KAMPIOEN FW KWPN POL 2015 wałach gniada/170 F: Baloubama
M: Bonigue Trichta FW
K029047 528003201503371
50.

37

KARINO Polski Koń Sportowy POL 2000 wałach gniada/175 F: Leandro
M: Katalonia
K013981 Pol009630001600
51.

30

KATRINA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz kasztanowata/162 F: NN
M: NN
K033248 616999530232214
52.

86

KATTALEYA SH Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 klacz kasztanowata/175 F: Kannan
M: Lady Blue Latour
K033823 056015Z55516415
53.

31

KAWIOR KUC POL 2012 wałach gniada/pony:139 F: //
M: //
// //
54.

74

KLAWA KONIK POLSKI POL 2008 klacz myszata/140 F: Jenek
M: Krasa
brak 616011530311008
55.

66

KOSTKA RUBIKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: rubin
M: Kasaweltha
brak 009520112006
56.

35

LOTAR TRAK POL 2014 wałach gniada/164 F: Massini / Dixieland
M: Lubeka / Ajbek
K034725 POL732010069814
57.

91

LOWENA Polski Kon Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz gniada/165 F: Trefl
M: Laskala
K030988 616009530344308
58.

3

MADLENE SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Camirez
M: Miranda
Brak
59.

101

MAPLEVALLEY'S SALLY KUC IRL 2011 klacz kara/pony:141 F: nn
M: nn
K034740 482282929292
60.

57

MIECZ K KUC FELIŃSKI POL 2015 wałach bułana/130 F: Mielno
M: Muzka
Brak 616013670090715
61.

75

MIJA TYP KUC POL 2010 klacz tarantowata/pony:126 F: NN
M: NN
- 616999630233210
62.

61

MONTANA KING SP POL 2006 wałach siwa/165 F: Biwak
M: Monalisa
Brak 616009530281706
63.

98

NADIA KUC POL 2010 klacz gniada/pony:126 F: Nn
M: Nn
K026291 161999610284910
64.

62

NEO XX POL 2013 wałach ciemnogniada/162 F: Ecosse
M: Nowa Nadzieja
Brak 616POL13008077T
65.

25

NIEZAPOMINAJKA TRAKEŃSKA POL 2011 klacz skarogniada/170 F: Emis
M: Nagietka
K030849 POL 732 01 00678 11
66.

18

NIVA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz kasztanowata/175 F: NOE D ' ISLE
M: NEBRASKA
Brak 616 007 53 00222 14
67.

7

OPCJA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz skarogniada/165 F: Regon
M: Oaza
Brak 616007640059912
68.

47

ORION WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava / Oder
K019713 616007530031411
69.

12

PEDRO TYP KUC POL 1999 wałach kasztanowata/pony:140 F: NN
M: NN
BRAK 276098100324252
70.

89

PERŁA TYP PRYMITYWNY POL 2018 klacz gniada/132 F: Klusek
M: Pola
Brak 616098200232044
71.

80

PIORUN TYP SZLACHETNY POL 2014 wałach siwa/157 F: NN
M: NN
K032089 616999600250414
72.

68

POKUSA SP POL 2002 klacz gniada/170 F: caretino k
M: pomona
K027317 0096111922
73.

82

POLNA HUCULSKA POL 2015 klacz ciemnogniada/140 F: Słowik
M: Wołosata
brak 6160126001652
74.

81

PRIMA SP POL 2008 klacz gniada/160 F: Rytm
M: Panika
K032064 009530058408
75.

79

RALF SP POL 2018 wałach gniada/172 F: Colinero
M: Ratafia
Brak 616009520056918
76.

95

RAMBO KUC POL 2010 wałach gniada/pony:132 F: NN
M: NN
brak 616999610277810
77.

51

RAY BAN L3B Belgisch Warmbloedpaard POL 2017 wałach gniada/177 F: L' ARC DE TRIOMPHE
M: SOFORDAME
*** 056-002-W00315235
78.

5

RIBANA SP POL 2014 Klacz skarogniada/167 F: It's me du Mesnil /Narcos II
M: Rewia/Lascadell
K027276 616007640073214
79.

76

SAMANTA SP POL 2012 klacz siwa/168 F: BAK
M: SARA
- 616009590209812
80.

26

SANTINO KUC WALIJSKI POL 2008 wałach gniada/117 F: Capo14
M: Elliot
K025155 616999662050808
81.

72

SAWA - POL - klacz kara/- F: -
M: -
brak -
82.

15

SILVANO-G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach siwa/165 F: Chepettano
M: Simona
K029641 616009670064216
83.

32

SINUS SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Impuls
M: Santana
K028074 616098200155038
84.

97

STELLA PACK JURASEK WELSH PONY POL 2003 wałach ciemnokasztanowata/pony:137 F: Shönbrun Landgraf
M: Ruzenka/SerifS.V.
K007887 203001924653103
85.

99

ULTIMATUM OLD GER 2015 wałach gniada/174 F: Up To Date /
M: Up Hill / Up To Date
K032355 DE418180274815
86.

94

URANO TB IRL 2008 wałach gniada/169 F: xx
M: xx
brak 429292884485858
87.

49

VERONA SP POL 2008 klacz kasztanowata/165 F: Turbud Quirinus
M: Valencia/Compliment
K018832 61600964000260
88.

71

WHISKY SP POL 2011 klacz gniada F: Okruch /
M: Workuta / Gorgon I
K025968 616007520096211
Rider Club
Competition
Prize
Biełuś Paweł KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
100
SUM:
100.00
Gołek Karolina JKS Dako-Galant Skibno
150
SUM:
150.00
Myszk Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
100
SUM:
100.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
25
50
50
150
150
100
150
SUM:
675.00
Nicpoń Martyna JKS Barłomino Sp. z o.o.
100
150
SUM:
250.00
Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
100
SUM:
100.00
Trojan Marta Pomorska Liga Jeździecka
80
50
SUM:
130.00
Twerdochlib Ida Sopocki KJ
50
SUM:
50.00
Wieczorek Emilia Pomorska Liga Jeździecka
200
100
200
SUM:
500.00
Witkowska Natalia JKS Rywal Grudziądz
25
SUM:
25.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambrożewicz Emilia
Jeździecki Klub Sportowy Niestępowo
CHIRON (36)
2022-11-26
6
2022-11-26
7
Bejer Amelia
KJu Rychertów Kiełpino
LOWENA (91)
2022-11-27
1
Bielińska Zuzanna
Bpk
RALF (79)
2022-11-27
2022-11-27
7
2022-11-27
9
Biełuś Paweł
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2022-11-26
2022-11-26
1
100
2022-11-27
15
2022-11-27
Bodak Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy Pomerania
SANTINO (26)
2022-11-26
4
2022-11-26
Boleska Blanka
Bez Przynależności Klubowej
PIORUN (80)
2022-11-26
1
2022-11-26
6
Bućkowska Bogumiła
JKS SENNY NOWĘCIN
ESSENCE (84)
2022-11-26
4
2022-11-26
2
Chełchowska Anna
Sopocki KJ
2022-11-26
14
2022-11-26
2022-11-27
2022-11-27
3
Chmielewska Nina
Brak
NEO (62)
2022-11-26
4
2022-11-26
8
2022-11-26
15
Chodorowska Martyna
bpk
OPCJA (7)
2022-11-26
12
2022-11-26
5
2022-11-27
6
2022-11-27
10
Cieślikiewicz Wiktoria
Brak
2022-11-26
13
Cieślikiewicz Zuzanna
Brak
2022-11-26
1
Czaja Viola
Stajnia Barnowo
CHERY-J (88)
2022-11-26
2022-11-26
13
2022-11-26
2022-11-27
9
2022-11-27
2022-11-27
5
Czekień Olga
Jeździecki Klub Sportowy Niestępowo
2022-11-26
6
2022-11-26
2022-11-27
6
2022-11-27
12
Częścik Łukasz
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
RALF (79)
2022-11-26
18
2022-11-26
11
2022-11-26
Dąbrowski Julian
BPK
PEDRO (12)
2022-11-27
1
Dawidowska Laura
BPK
PEDRO (12)
2022-11-27
1
Długońska Maja
Brak
2022-11-26
7
2022-11-26
7
2022-11-26
HARY (4)
2022-11-27
4
2022-11-27
15
2022-11-27
Drechnowicz Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2022-11-26
10
2022-11-26
2022-11-26
5
2022-11-26
Formella Zofia
Brak
POLNA (82)
2022-11-27
Gaffke Wiktoria
Stajnia Sabat
SAMANTA (76)
2022-11-27
10
2022-11-27
14
Gajewska Amelia
JKS Senny Nowęcin
FARMA (42)
2022-11-27
14
2022-11-27
10
Gołek Karolina
JKS Dako-Galant Skibno
LOTAR (35)
2022-11-26
13
2022-11-27
1
150
2022-11-27
10
2022-11-26
9
Górska Lena
Stajnia Sabat
KLAWA (74)
2022-11-27
14
Hartwig Maja
Bez Przynależności Klubowej
2022-11-26
1
2022-11-26
2022-11-27
11
2022-11-27
5
Holszańska Liwia
BPK
ERLETTA (19)
2022-11-26
8
2022-11-26
3
2022-11-27
2
2022-11-27
3
Hycki Michał
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-11-26
12
2022-11-26
Jakubowska Helena
Stajnia Barnowo
2022-11-26
14
2022-11-26
15
2022-11-26
2022-11-27
2
2022-11-27
2022-11-27
8
Jaszek Barbara
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2022-11-26
16
2022-11-26
2022-11-27
4
2022-11-27
14
Kaiser Nadia
Pomorska Liga Jeździecka
ELGON (77)
2022-11-27
9
2022-11-27
11
Kancerz Julia
JKS SENNY NOWĘCIN
BOLIWIA (63)
2022-11-27
13
2022-11-27
Karpus Julia
KJu Rychertów Kiełpino
LOWENA (91)
2022-11-27
2
Kiełpińska Klaudia
JKS SENNY NOWĘCIN
2022-11-27
2
2022-11-27
13
Kosior Julia
JKS Senny
2022-11-26
2022-11-26
Krawczyk Julia
Sopocki KJ
JASPERIEN (103)
2022-11-27
9
2022-11-27
4
Lejk Kinga
Stajnia Sabat
KLAWA (74)
2022-11-27
15
2022-11-27
16
Lewandowska Kamila
Bez Przynależności Klubowej
MIECZ K (57)
2022-11-26
5
2022-11-26
11
Lewandowska Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
2022-11-26
3
2022-11-26
Lewińska Julia
Stajnia Sabat
K-BELLA (39)
2022-11-27
13
Liedtka Beata
BPK
2022-11-27
10
2022-11-27
13
PEDRO (12)
2022-11-27
12
Lisowska Maria
JKS OLSZA
URANO (94)
2022-11-26
16
2022-11-26
Litkiewicz Klara
Jeździecki Klub Sportowy Niestępowo
CHIRON (36)
2022-11-27
8
2022-11-27
7
Moroz Emilia
KJ Arpav
2022-11-26
5
2022-11-27
12
2022-11-27
Myszk Julia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2022-11-26
7
2022-11-26
2022-11-27
2
100
2022-11-27
8
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
2022-11-26
4
25
2022-11-26
3
50
2022-11-27
3
50
2022-11-27
10
2022-11-26
1
150
2022-11-26
2
150
2022-11-27
3
100
2022-11-27
1
150
Nicpoń Martyna
JKS Barłomino Sp. z o.o.
2022-11-26
9
2022-11-26
6
2022-11-27
9
2022-11-27
8
CLINT (52)
2022-11-26
5
2022-11-26
3
100
2022-11-27
2
150
2022-11-27
5
Noculak Oliwia
Stajnia Sabat
2022-11-27
2022-11-27
Noculak Weronika
Stajnia Sabat
MIJA (75)
2022-11-27
2022-11-27
Olszewska Martyna
Jeździecki Klub Sportowy Pomerania
2022-11-26
11
2022-11-26
Pellowska Blanka
JKS Barłomino
2022-11-26
6
2022-11-26
2022-11-27
3
2022-11-27
NADIA (98)
2022-11-26
5
2022-11-26
Pierzyńska Paulina
KJ J.J. Darboven
GRANIT (64)
2022-11-26
3
2022-11-26
Pipka Klaudia
Stajnia Sabat
K-BELLA (39)
2022-11-27
11
2022-11-27
3
Polejowski Kamil
JKS senny Nowęcin
ALTANA (90)
2022-11-26
13
2022-11-26
12
Połaniecka Laura
KJ Black Horse Team Gdańsk
DUNKA (14)
2022-11-26
3
2022-11-26
2
Półrola Leon
JKS Olsza
2022-11-26
6
2022-11-26
2022-11-26
12
Riegel Katarzyna
BPK
2022-11-27
9
Rudaś Laura
Bpk
CARERRA (20)
2022-11-26
1
2022-11-26
1
2022-11-26
2022-11-27
2022-11-27
6
2022-11-27
7
Rutkiewicz Magdalena
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
FOCUS (55)
2022-11-26
8
2022-11-26
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
VERONA (49)
2022-11-26
2
100
Sadowska Julia
brak
PERŁA (89)
2022-11-27
1
2022-11-27
13
Siekaj Laila
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
EVO (13)
2022-11-26
5
2022-11-26
10
2022-11-26
2022-11-27
11
2022-11-27
12
Sikorska Natalia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
SINUS (32)
2022-11-26
2
2022-11-26
8
Słowińska Roksana
JKS Rywal Grudziądz
SAWA (72)
2022-11-27
4
2022-11-27
7
Sochaj Natalia
Klub Jeździecki Pod Dębami
FAUN (59)
2022-11-26
10
2022-11-26
9
Specjalska Zosia
Jeździecki Klub Sportowy Senny
ANELKA (38)
2022-11-27
12
2022-11-27
15
Szachnowska Marita
Klub Jeździecki La Scalla
2022-11-27
6
2022-11-27
Szopa Adam
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2022-11-26
7
2022-11-26
2022-11-27
8
2022-11-27
Szymańska Maja
Brak
2022-11-27
5
2022-11-27
4
2022-11-27
HARY (4)
2022-11-26
9
2022-11-26
2
2022-11-26
Szymańska Maria
SKJ
KAWIOR (31)
2022-11-26
3
2022-11-27
1
2022-11-26
3
2022-11-27
6
Tauba Piotr
Jks Barłomino
RIBANA (5)
2022-11-26
14
2022-11-26
2022-11-27
5
2022-11-27
Tobolska Alicja
Klub jeździecki Pod Dębami
BARIA (60)
2022-11-26
2022-11-26
Tomaszewicz Natasza Alicja
JKS Olsza
CAN CAN (92)
2022-11-26
2022-11-26
2022-11-26
4
2022-11-26
RAMBO (95)
2022-11-26
17
2022-11-26
Treder Zuzanna
Klub Jeździecki La Scalla
NIVA (18)
2022-11-26
2022-11-26
2022-11-27
1
2022-11-27
Trojan Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (47)
2022-11-26
2
80
2022-11-26
7
2022-11-27
3
50
2022-11-27
6
Twerdochlib Ida
Sopocki KJ
2022-11-26
3
50
2022-11-26
8
2022-11-27
7
2022-11-27
7
Wąsik Adrianna
Bez Przynależności Klubowej K P O
GRAWER (9)
2022-11-26
9
2022-11-26
9
2022-11-27
5
2022-11-27
11
Wąsik Adrianna
Bpk
2022-11-26
1
2022-11-26
10
2022-11-27
1
2022-11-27
16
Węglińska Gabriela
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
HARRY (102)
2022-11-26
14
2022-11-26
Wicher Izabela
Stajnia Sabat
ANELKA (38)
2022-11-27
8
Wieczorek Emilia
Pomorska Liga Jeździecka
2022-11-26
4
2022-11-26
1
200
2022-11-27
2
100
2022-11-27
1
200
Winiarski Patryk
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
KARINO (37)
2022-11-26
1
2022-11-26
4
Witkowska Natalia
JKS Rywal Grudziądz
WHISKY (71)
2022-11-27
4
25
2022-11-27
Wołczyńska Maja
Bez Przynależności Klubowej
MIECZ K (57)
2022-11-26
10
Zaleska Lena
Sportowy Klub Jeździecki Zastawno
PRIMA (81)
2022-11-26
11
2022-11-26
11
Żarłok Maja
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
KATRINA (30)
2022-11-26
4
2022-11-26
8
Żyrek Patrycja
Brak
2022-11-26
2

Number of Riders: 92

Number of Horses: 88

The sum of prizes: 2 080.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052022-5, Mikołaj Sztandur)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl