Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
84 ACCEPTED 2022-09-30 01:37:34
2022-09-29 23:08:06
Julia Lewińska ZAHER AL KALEDIAH
  • 2x 11/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
83 ACCEPTED 2022-09-30 01:37:37
2022-09-29 22:44:11
Julia Lewińska K-BELLA
  • 1x 12/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
82 ACCEPTED 2022-09-30 01:37:40
2022-09-29 22:43:01
Klaudia Pipka K-BELLA
  • 1x 2/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
81 ACCEPTED 2022-09-30 01:37:42
2022-09-29 22:40:36
Weronika Pipka-Lange ANELKA
  • 2x 11/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
80 ACCEPTED 2022-09-30 01:37:45
2022-09-29 22:40:09
Kinga Lejk ANELKA
  • 1x 11/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
79 ACCEPTED 2022-09-30 01:37:48
2022-09-29 22:38:05
Wiktoria Gaffke SAMANTA
  • 1x 11/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
78 ACCEPTED 2022-09-29 22:56:25
2022-09-29 21:39:51
Aurelia Żmudzińska PASCAL
  • 1x 11/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
77 ACCEPTED 2022-09-29 22:56:19
2022-09-29 21:39:06
Marcel Hiller PASCAL
  • 1x 11/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
76 ACCEPTED 2022-09-29 22:56:12
2022-09-29 21:34:10
Natasza Alicja Tomaszewicz ARQUERA DEL JARAMA
  • 2x 7/L/Trafienia w normę czasu
75 ACCEPTED 2022-09-30 01:37:51
2022-09-29 19:54:19
Justyna Badaszko CLOUD NO. 9
  • 2x 12/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
74 ACCEPTED 2022-09-29 18:06:32
2022-09-29 17:01:15
Blanka Pellowska STELLA PACK JURASEK
  • 2x 1A/Kuce/Dokładności
  • 2x 11a/Kuce/Dokładności
73 ACCEPTED 2022-09-29 18:06:38
2022-09-29 17:00:44
Blanka Pellowska NADIA
  • 2x 1A/Kuce/Dokładności
  • 2x 11a/Kuce/Dokładności
72 ACCEPTED 2022-09-30 16:52:00
2022-09-29 15:34:52
Paweł Biełuś CORRLANDO LAND
22
  • 2x 7/L/Trafienia w normę czasu
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/L/Zwykły
71 ACCEPTED 2022-09-29 14:42:19
2022-09-29 13:27:44
Julia Kosior CHALLENGE
  • 1x 15/L/Zwykły
  • 1x 16/P/Zwykły
70 ACCEPTED 2022-09-29 14:42:24
2022-09-29 13:22:48
Amelia Gajewska FARMA
  • 1x 12/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
69 ACCEPTED 2022-09-29 14:42:30
2022-09-29 13:22:25
Bogumiła Bućkowska FARMA
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu
68 ACCEPTED 2022-09-29 14:42:36
2022-09-29 13:21:54
Klaudia Kiełpińska ELITA
  • 1x 15/L/Zwykły
67 ACCEPTED 2022-09-29 14:42:40
2022-09-29 13:21:32
Marta Bednarz AKROPOL
  • 1x 15/L/Zwykły
66 ACCEPTED 2022-09-29 14:42:51
2022-09-29 12:58:51
Marcel Hiller DALEMIR
  • 1x 11/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
65 ACCEPTED 2022-09-29 11:56:07
2022-09-29 11:40:04
Julia Saganowska LASERA
  • 2x 12/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu
64 ACCEPTED 2022-09-29 11:56:13
2022-09-29 11:38:58
Zuzanna Rezmer HOOK
  • 1x 11/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
63 ACCEPTED 2022-09-29 11:56:20
2022-09-29 11:37:57
Zuzanna Kuchczyńska MYSTIC STORY
  • 2x 11/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
62 ACCEPTED 2022-09-29 08:35:52
2022-09-28 23:05:47
Iwona Nowaczyk AMARETTO
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
61 ACCEPTED 2022-09-29 08:35:56
2022-09-28 22:08:37
Iga Glonek AMARETTO
  • 2x 12/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
60 ACCEPTED 2022-09-28 21:10:29
2022-09-28 20:56:37
Monika Waszkiewicz LADY BIRD
  • 2x 7/L/Trafienia w normę czasu
59 ACCEPTED 2022-09-28 21:10:32
2022-09-28 20:49:30
Sara Steller-Gil IRYS
  • 2x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
58 ACCEPTED 2022-09-28 21:10:35
2022-09-28 20:46:21
Dominika Dudzik BOSTWANA
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
57 ACCEPTED 2022-09-28 15:58:17
2022-09-28 15:57:53
Karolina Terlecka STAKKATO OLYMPIC
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
56 ACCEPTED 2022-09-28 15:58:19
2022-09-28 15:57:29
Łucja Marks LORENTINA
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
55 ACCEPTED 2022-09-28 15:58:21
2022-09-28 15:56:01
Sofia Kozerska MELODY
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
54 ACCEPTED 2022-09-28 15:58:22
2022-09-28 15:55:26
Michał Żmuda LIMERYK
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
53 ACCEPTED 2022-09-28 11:44:19
2022-09-28 11:05:23
Marcel Hiller KARRERAS
  • 2x 15/L/Zwykły
52 ACCEPTED 2022-09-28 11:44:19
2022-09-28 11:05:01
Marcel Hiller EGON
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/L/Zwykły
51 ACCEPTED 2022-09-30 16:49:52
2022-09-28 09:47:38
Zofia Zadrejkowska ODESKIJ DI
35
  • 1x 2/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
50 ACCEPTED 2022-09-28 13:47:25
2022-09-27 12:57:38
Oliwia Misiura KSIĘŻNA
23
  • 2x 2/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
49 ACCEPTED 2022-09-27 11:56:49
2022-09-27 11:47:07
Maja Hartwig KOSTKA RUBIKA
  • 2x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu
48 ACCEPTED 2022-09-30 16:49:57
2022-09-27 11:28:13
Liwia Lipińska DŻENTELMEN
44
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu
47 ACCEPTED 2022-10-01 13:49:36
2022-09-27 11:10:21
Weronika Czarnecka JALANDAHAR
  • 1x 9/N/Zwykły
46 ACCEPTED 2022-09-27 11:11:01
2022-09-27 10:25:16
Justyna Kopko BAKARA BELIN
  • 1x 8/P/Zwykły z Jokerem
  • 1x 9/N/Zwykły
45 ACCEPTED 2022-09-28 13:46:22
2022-09-27 10:11:30
Natalia Akińcza EUFORIA
37
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu
44 ACCEPTED 2022-09-27 09:26:19
2022-09-27 00:28:42
Marta Trojan CHILLING ZAHIR
  • 1x 7/L/Trafienia w normę czasu
  • 1x 8/P/Zwykły z Jokerem
  • 1x 15/L/Zwykły
  • 1x 16/P/Zwykły
43 ACCEPTED 2022-09-30 16:50:03
2022-09-26 21:17:12
Agata Jażdżewska WIEŻA WIATRÓW
25
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu
42 ACCEPTED 2022-09-26 19:16:08
2022-09-26 17:34:31
Marta Liszkiewicz QUINTUS JUNIOR
  • 1x 8/P/Zwykły z Jokerem
41 ACCEPTED 2022-09-26 19:16:12
2022-09-26 17:34:11
Mateusz Kiempa LIBERTINA
  • 1x 9/N/Zwykły
40 ACCEPTED 2022-09-26 19:16:16
2022-09-26 17:33:40
Mateusz Kiempa LASSBAN RADOVIX
  • 1x 9/N/Zwykły
39 ACCEPTED 2022-09-26 11:12:10
2022-09-26 10:19:10
Patrycja Żyrek MONTANA KING
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
38 ACCEPTED 2022-09-26 11:12:19
2022-09-26 10:17:54
Wiktoria Cieślikiewicz MONTANA KING
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
37 ACCEPTED 2022-09-28 13:47:07
2022-09-25 18:04:27
Pola Lewandowska LANCELOTTA K
27
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu
36 ACCEPTED 2022-09-26 11:12:24
2022-09-25 18:03:51
Magdalena Piasecka KRIS BH
  • 1x 2/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
35 ACCEPTED 2022-09-30 16:50:13
2022-09-25 16:46:34
Aleksandra Mazerewicz CLAVEL
48
  • 1x 8/P/Zwykły z Jokerem
  • 1x 16/P/Zwykły
34 ACCEPTED 2022-09-28 13:47:48
2022-09-25 14:39:20
Julia Surma LAMBORGHINI
36
  • 2x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu
33 ACCEPTED 2022-09-25 14:48:26
2022-09-25 14:14:16
Julia Kancerz BOLIWIA
  • 1x 15/L/Zwykły
  • 1x 16/P/Zwykły
32 ACCEPTED 2022-09-25 14:48:09
2022-09-25 13:33:25
Aleksandra Pundzis CORTINA
  • 2x 6/Licencyjny/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/L/Trafienia w normę czasu
  • 2x 15/L/Zwykły
31 ACCEPTED 2022-09-25 14:47:55
2022-09-25 13:32:49
Marta Pundzis IKE
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7/L/Trafienia w normę czasu
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/L/Zwykły
30 ACCEPTED 2022-09-25 12:58:09
2022-09-24 21:28:46
Ida Twerdochlib STERRE VAN HIPPOSENSE
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu
29 ACCEPTED 2022-09-28 13:46:29
2022-09-24 19:54:11
Zofia Andrzejewska SEKSTANS
34
  • 1x 2/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
28 ACCEPTED 2022-09-24 18:02:33
2022-09-24 17:06:49
Paulina Pierzyńska OKUDŻAWA
  • 2x 15/L/Zwykły
27 ACCEPTED 2022-09-30 16:50:18
2022-09-24 15:42:27
Sylwia Barbarska TABUN WM
38
  • 2x 7/L/Trafienia w normę czasu
  • 2x 15/L/Zwykły
26 ACCEPTED 2022-09-28 13:47:52
2022-09-23 21:37:47
Julia Szamp COLLY MALONE VRS
51
  • 1x 9/N/Zwykły
25 ACCEPTED 2022-09-28 13:47:36
2022-09-23 17:12:41
Andrzej Smoliński GALILEO
49
  • 1x 9/N/Zwykły
24 ACCEPTED 2022-09-28 13:47:40
2022-09-23 17:11:59
Andrzej Smoliński GREEN DAY
50
  • 1x 8/P/Zwykły z Jokerem
  • 1x 9/N/Zwykły
23 ACCEPTED 2022-09-23 14:58:41
2022-09-23 14:54:24
Natalia Sikorska SINUS
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu
22 ACCEPTED 2022-09-30 16:50:22
2022-09-23 12:56:04
Piotr Tauba CARERRA
24
  • 2x 7/L/Trafienia w normę czasu
  • 2x 15/L/Zwykły
21 ACCEPTED 2022-09-23 09:23:12
2022-09-23 09:11:02
Magdalena Klepner BUENA
  • 2x 7/L/Trafienia w normę czasu
20 ACCEPTED 2022-09-23 09:23:07
2022-09-22 22:00:54
Anna Pastuszko DIANA
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu
19 ACCEPTED 2022-09-29 14:42:55
2022-09-22 21:05:59
Ida Twerdochlib REMEMBER-ME
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7/L/Trafienia w normę czasu
  • 2x 15/L/Zwykły
18 ACCEPTED 2022-09-28 13:47:32
2022-09-22 15:54:28
Anna Rozkosz GODECJA
31
  • 1x 8/P/Zwykły z Jokerem
  • 1x 9/N/Zwykły
  • 1x 16/P/Zwykły
  • 1x 17/N/Zwykły z Jokerem
  • 1x 17a/C/zwykły
17 ACCEPTED 2022-09-22 12:22:09
2022-09-22 10:07:37
Maja Żarłok KATRINA
  • 2x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
16 ACCEPTED 2022-09-22 12:22:12
2022-09-22 10:05:46
Magdalena Rutkiewicz FOCUS
  • 2x 7/L/Trafienia w normę czasu
15 ACCEPTED 2022-09-27 19:49:03
2022-09-21 22:51:12
Andrei Akulich KANNANTE
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7/L/Trafienia w normę czasu
14 ACCEPTED 2022-09-23 21:33:50
2022-09-21 22:49:05
Andrei Akulich FABOLOUS
  • 2x 7/L/Trafienia w normę czasu
13 ACCEPTED 2022-09-28 13:46:26
2022-09-21 22:46:15
Andrei Akulich DIAROSSA
26
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
12 ACCEPTED 2022-09-30 16:50:34
2022-09-20 21:03:24
Katarzyna Bziukiewicz KING OF DIAMONDS Z
47
  • 2x 2/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
11 ACCEPTED 2022-09-20 22:46:16
2022-09-20 19:02:33
Patryk Winiarski KARINO
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/L/Zwykły
10 ACCEPTED 2022-09-28 13:47:18
2022-09-20 17:46:11
Karolina Matusik WHITNEY
39
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7/L/Trafienia w normę czasu
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/L/Zwykły
9 ACCEPTED 2022-09-20 07:24:28
2022-09-19 19:55:10
Zuzanna Okroy PIACZENTO
  • 1x 1A/Kuce/Dokładności
  • 1x 2/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
8 ACCEPTED 2022-09-30 16:50:38
2022-09-19 18:56:32
Wiktoria De Lubicz - Szeliska SOFIA
33
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7/L/Trafienia w normę czasu
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/L/Zwykły
7 ACCEPTED 2022-09-30 16:50:40
2022-09-19 12:31:05
Julia Konecko LUNA
40
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/L/Zwykły
6 ACCEPTED 2022-09-28 13:47:44
2022-09-18 22:22:43
Izabella Stawarz TENAKS
42
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu
5 ACCEPTED 2022-09-30 16:50:42
2022-09-18 22:15:56
Mia Lojewska WARNA
41
  • 2x 1A/Kuce/Dokładności
  • 2x 11a/Kuce/Dokładności
4 ACCEPTED 2022-09-19 10:29:37
2022-09-18 15:38:47
Sylwia Babińska TOSSUP
  • 1x 8/P/Zwykły z Jokerem
  • 1x 9/N/Zwykły
3 ACCEPTED 2022-09-28 13:46:50
2022-09-16 21:05:27
Aleksandra Izbicka LORA
28
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu
2 ACCEPTED 2022-09-30 16:50:52
2022-09-10 18:59:57
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
46
  • 1x 7/L/Trafienia w normę czasu
  • 1x 8/P/Zwykły z Jokerem
  • 1x 15/L/Zwykły
  • 1x 16/P/Zwykły
1 ACCEPTED 2022-09-30 16:50:55
2022-09-10 13:49:59
Sylwia Szczesna ROSA IMQUA
43
  • 1x 1/Pierwszego Kroku/Dokładności
  • 1x 2/Mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Akińcza Natalia bpk
2011 (Mł.)
brak
2. Akulich Andrei Pomorska Liga Jeździecka
S
O049003
3. Andrzejewska Zofia KJ Dolina Charlotty
2009 (JM.)
brak
4. Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O008577
5. Badaszko Justyna SKJ Sopot
S
O007146
10175246
6. Barbarska Sylwia Farma Modrzewie JKS
S
O025047
7. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (J.)
O045760
8. Biełuś Paweł KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O065526
9. Borkowska Marta HKS Lotna Słupsk
10. Bućkowska Bogumiła JKS SENNY NOWĘCIN
2007 (JM.)
Brak
11. Bziukiewicz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O055870
12. Cieślikiewicz Wiktoria Brak
2007 (JM.)
Brak
13. Czarnecka Weronika SCSJ Coval Pogórze
S
O009824
14. De Lubicz - Szeliska Wiktoria KJ Dolina Charlotty
2008 (JM.)
O057689
15. Dudzik Dominika Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (J.)
O041629
16. Gaffke Wiktoria Stajnia Sabat
2008 (JM.)
brak
17. Gajewska Amelia JKS Senny Nowęcin
2009 (JM.)
Brak
18. Glonek Iga BPK
S
brak
19. Hartwig Maja Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O066331
20. Hiller Marcel Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (J.)
O058374
21. Izbicka Aleksandra Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
2008 (JM.)
O063842
22. Jażdżewska Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O053705
23. Kamińska Paulina BPK
24. Kancerz Julia JKS SENNY NOWĘCIN
2006 (J.)
O056852
25. Kiełpińska Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
S
O026684
26. Kiempa Mateusz St.CSJ Coval Pogórze
S
O007043
27. Klepner Magdalena Pomorska Liga Jeździecka
S
O026629
28. Konecko Julia Farma ModrzewieJKS
2007 (JM.)
O063387
29. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
30. Kosior Julia JKS Senny
2006 (J.)
O056854
31. Kozerska Sofia Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2009 (JM.)
-
32. Kuchczyńska Zuzanna bez przynależności klubowej
2006 (J.)
brak
33. Lejk Kinga Stajnia Sabat
2008 (JM.)
brak
34. Lewandowska Pola Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O061674
35. Lewińska Julia Stajnia Sabat
S
brak
36. Lipińska Liwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2003 (MJ.)
O058595
37. Liszkiewicz Marta SCSJ Coval Pogórze
S
O024337
38. Lojewska Mia FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
2009 (JM.)
.
39. Łukaczyk Anastazja HKS Lotna Słupsk
40. Marks Łucja JKS W Siodle
2006 (J.)
-
41. Matusik Karolina Farma Modrzewie JKS
2008 (JM.)
O065881
42. Mazerewicz Aleksandra Sopocki KJ
2006 (J.)
O053350
43. Misiura Oliwia BPK - pomorskie
2010 (JM.)
brak
44. Nowaczyk Iwona BPK
S
BRAK
45. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (JM.)
O062196
46. Pastuszko Anna bpk
S
brak
47. Pellowska Blanka JKS Barłomino
2013 (Mł.)
O063592
48. Piasecka Magdalena Pomorska Liga Jeździecka
2009 (JM.)
O071342
49. Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
S
O034485
50. Pipka Klaudia Stajnia Sabat
2007 (JM.)
brak
51. Pipka-Lange Weronika Stajnia Sabat
2008 (JM.)
brak
52. Polejowski Kamil JKS senny Nowęcin
S
O041869
53. Pundzis Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (J.)
O051858
54. Pundzis Marta Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2010 (JM.)
O069160
55. Rezmer Zuzanna bez przynależności klubowej
2006 (J.)
brak
56. Rozkosz Anna CSJ Coval Pogórze
2001 (MJ.)
O042667
57. Rutkiewicz Magdalena Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2004 (J.)
O037990
58. Saganowska Julia bez przynależności klubowej
2007 (JM.)
brak
59. Sikorska Natalia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2009 (JM.)
O061879
60. Smoliński Andrzej Pomorska Liga Jeździecka
S
O060289
61. Stawarz Izabella Farma Modrzewie JKS
2009 (JM.)
O050211
brak
62. Steller-Gil Sara Klub Jeździecki Cavallo
2008 (JM.)
brak
63. Surma Julia Bpk
S
O031451
64. Szamp Julia Sopocki KJ
2005 (J.)
O048302
65. Szczesna Sylwia -
S
-
-
66. Tauba Piotr Jks Barłomino
S
O012981
67. Terlecka Karolina Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2007 (JM.)
Brak
68. Tomaszewicz Natasza Alicja JKS Olsza
2003 (MJ.)
O031778
69. Trojan Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
70. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
71. Waszkiewicz Monika JKS Barłomino
S
O020229
72. Winiarski Patryk Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O070787
73. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
74. Zadrejkowska Zofia BPK kuj-pom
2008 (JM.)
O058650
75. Żarłok Maja Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2010 (JM.)
O060297
76. Ziendara Lena BPK
77. Żmuda Michał Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2005 (J.)
-
78. Żmudzińska Aurelia Bez przynależności klubowej
2008 (JM.)
brak
79. Żyrek Patrycja Brak
S
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

94

AKROPOL SP POL 2012 wałach gniada/170 F: Qulester
M: Armenia
K020800 616009590011312
2.

102

ALTANA Deutsches Sportpferd POL 2014 klacz gniada/165 F: Accuse
M: Andora
Brak 276020000259628
3.

86

AMARETTO HOLSZTYN POL 2007 wałach kasztanowata/168 F: Asti Frizzante
M: Landadel
brak DEB4818190813007
4.

87

AMARETTO HOLSZTYN POL 2007 wałach kasztanowata/168 F: Asti-Frizzante
M: Landadel
brak DEB4818190813007
5.

39

ANELKA Pełna Krew Angielska POL 2017 klacz gniada/164 F: Anjaal
M: Life Rely
brak 372IRE45279262T
6.

99

ARQUERA DEL JARAMA ANDALUZYJSKA POL 2012 klacz kara/165 F: ADUANERO JR
M: INDUCIDA VI
K034915 724908000110587
7.

70

BAKARA BELIN SELLE FRANCAISE FRA 2011 klacz kasztanowata/165 F: Quaprice Boimargot Quincy / Quidam De Revel
M: Phakira Belin / Diamant De Semilly
brak 250001 11553262F
8.

60

BOLIWIA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/175 F: Figlarz
M: Bruna
K028477 616006530094514
9.

85

BOSTWANA SP POL 2011 klacz gniada/172 F: Barbur
M: Birża
K030935 616009610048211
10.

52

BUENA SP POL 2018 klacz gniada/164 F: Pupil
M: B-Karina
K035090 616009510214718
11.

54

CARERRA SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Rytm
M: Czoska
K024365 5253537383
12.

91

CHALLENGE TRAKEŃSKA POL 2006 wałach gniada/165 F: Impuls
M: Chimera
K024759 732 01 00199 06
13.

68

CHILLING ZAHIR SP POL 2008 Wałach gniada/180 F: MALMO
M: CEDRA
K015453 616009530201908
14.

64

CLAVEL HOL GER 2012 wałach siwa/170 F: K022404
M: P-Chenet / Chamonix
K022404 DE421000241712
15.

38

CLOUD NO. 9 -- POL 2015 wałach siwa/165 F: --
M: --
K033837 528019090010700
16.

25

COLLY MALONE VRS AES POL 2016 klacz gniada/160 F: Orlando van de Heffinck / Heartbreaker
M: Cocaina / Pablo I
K030334 826002160878411
17.

96

CORRLANDO LAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach kasztanowata/170 F: Caretino K
M: Chwała
K033440 616 009 61 01161 13
18.

59

CORTINA SP POL 2017 klacz ciemnogniada/160 F: Hipoidas
M: Conti
K033286 616009600220417
19.

95

DALEMIR WIELKOPOLSKA POL 2004 wałach gniada/170 F: König Sobieski
M: Drama
Brak 616007530316104
20.

51

DIANA SP POL 2006 klacz gniada/170 F: Ariel
M: Dolores
brak POL009530215506
21.

19

DIAROSSA WESTFALSKA GER 2015 klacz siwa/163 F: Diarado/ Diament de Semilly
M: Casandra L/ Cascavelle
K031004 DE441410734415
22.

103

DRAGON SP POL 2010 wałach kasztanowata/170 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
23.

73

DŻENTELMEN WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Santiego
M: Daglezja
brak A0020494S
24.

78

EGON MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach siwa/170 F: Krym
M: Elmadina
K011853 006580095806
25.

93

ELITA SP POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Libretto
M: Edukacja
K022385 616009530002312
26.

33

EUFORIA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Czumak
M: Eos
brak 009520097705
27.

18

FABOLOUS OLDENBURG POL 2018 wałach skarogniada/170 F: Feinrich
M: Feine Elfe
brak DE43333002621
28.

92

FARMA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: Felini
M: Firma
K031471 616007610079409
29.

49

FOCUS MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/168 F: WIWAT
M: FARGOLA
K025412 616006580484712
30.

108

Frugo F:
M:
31.

21

GALILEO SP POL 2008 wałach gniada/166 F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
K023100 POL009530232208
32.

24

GODECJA Polski Koń Sportowy POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
33.

22

GREEN DAY NIEM. SPORT. GER 2015 wałach gniada/175 F: Czorneboh / Colestus
M: Gwen / Graf Top
K026824 DE455878558215
34.

89

HOOK WIELKOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/167 F: Hingis
M: Hocza
brak 616007600244911
35.

58

IKE Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 klacz siwa/kuc:148 F: Falk
M: Impresa Miss Nando
K033735 616013520089214
36.

84

IRYS WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/160 F: Aramir
M: Izawa
brak 616007610147417
37.

107

Jaguś F:
M:
38.

69

JALANDAHAR SP POL 2007 klacz gniada/182 F: Karandasj (Kastor)
M: JUKA
K010891 11327
39.

37

K-BELLA KUC POL 2016 klacz srokata/kuc:130 F: ROKSET
M: KRYSIA
- 616013580361016
40.

17

KANNANTE OLDENBURG POL 2016 klacz gniada/171 F: Kannan
M: Perie
brak DE433332045216
41.

47

KARINO Polski Koń Sportowy POL 2000 wałach gniada/175 F: Leandro
M: Katalonia
K013981 Pol009630001600
42.

77

KARRERAS TRAKEŃSKA POL 2016 wałach skarogniada/162 F: Negr/Ajbek
M: Kamira/Cedrus
K030095 616003010092615
43.

48

KATRINA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz kasztanowata/162 F: NN
M: NN
K033248 616999530232214
44.

46

KING OF DIAMONDS Z ZANGERSHEIDE POL 2017 ogier kara/Xxx F: Hippica Koh I Noor
M: Duma
Xxx 056015Z55705317
45.

74

KOSTKA RUBIKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: rubin
M: Kasaweltha
brak 009520112006
46.

62

KRIS BH WLKP POL 2018 wałach gniada/168 F: Nightcarry
M: Księżniczka BH
K034761 616007661147418
47.

34

KSIĘŻNA SP POL 2011 Klacz gniada F: Madison KWPN
M: Karelia sp
K022783
48.

83

LADY BIRD OLDENBURSKA POL 2008 klacz gniada/168 F: Stakkatol
M: Bagrina
K017577 DE 418181337808
49.

27

LAMBORGHINI MAŁY KOŃ POL 2015 wałach jasnokasztanowata/mk:160 F: Alek
M: Lazania
brak 616098200106584
50.

31

LANCELOTTA K HOLSZTYŃSKA POL 2017 klacz gniada/162 F: Lancer II
M: Zoe XIII
K034763 DE421000093617
51.

88

LASERA Polski Koń Sportowy POL 2010 klacz kara/165 F: Szereg
M: Larissa
brak 616009520061510
52.

67

LASSBAN RADOVIX ISH IRL 2003 Wałach ciemnogniada F: Radolin / Monaco
M: Aherlow Vixen / Castle Fox
K012068 4093028 102RD43
53.

66

LIBERTINA NIEM. SPORT POL 2009 Klacz inna F: Con Sherry
M: Libra
K015406
54.

82

LIMERYK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach skarogniada/168 F: Maaik
M: Lubnia
K027145 616007610046312
55.

12

LORA KOŃ MAŁY POL 2016 klacz gniada/165 F: Jaśmin
M: Liwia
K033973 616013660449216
56.

80

LORENTINA SP POL 2012 klacz gniada/164 F: Comandor
M: Losanna/Cruseiro L
Brak 616009610079612
57.

13

LUNA MŁP POL 2015 klacz siwa/162 F: Dżihad /
M: Laguna /
K033169 616006590151215
58.

81

MELODY SP POL 2017 klacz gniada/mk:150 F: Tjungske
M: Malta
- 616009592026417
59.

61

MONTANA KING SP POL 2006 wałach siwa/165 F: Biwak
M: Monalisa
Brak 616009530281706
60.

90

MYSTIC STORY Angielska Pełna Krew POL 2015 klacz gniada/165 F: Boreas Rush
M: Mystic Secret
brak 407/2015
61.

98

NADIA KUC POL 2010 klacz gniada/kuc:126 F: Nn
M: Nn
K026291 161999610284910
62.

106

Nemezja H TRAK 2016 kl gn/155 F: Eloquent
M: Niezapominajka
63.

76

ODESKIJ DI TRAKEŃSKA POL 2006 wałach kasztanowata/172 F: Dinar
M: Oportiun
brak POL 732010013406
64.

55

OKUDŻAWA SP POL 2014 wałach skarogniada/180 F: Kilian 38
M: Osama po Marino
brak 616 009 60 01133 14
65.

100

PASCAL Polski Kon Szlachetny Polkrwii POL 2015 wałach gniada/170 F: Landor
M: Panorama
brak 616009610004815
66.

45

PIACZENTO KUC POL 2018 wałach ciemnogniada/kuc:137 F: DON MATEO
M: POLHAARS GARBELLA
K034163 616013610213918
67.

65

QUINTUS JUNIOR HOL POL 2014 wałach kasztanowata/169 F: Quidamo de Revel
M: Nanett I
K028633 DE421000141814
68.

20

REMEMBER-ME BWP BEL 2017 wałach gniada/170 F: Kannan
M: Nadelle
Brak 056002W00318021
69.

6

ROSA IMQUA / POL / klacz jasnokasztanowata// F: /
M: /
- 616009590144709
70.

40

SAMANTA SP POL 2012 klacz siwa/168 F: BAK
M: SARA
- 616009590209812
71.

26

SEKSTANS SP POL 2008 wałach gniada/170 F: Chellano`s Boy D Z
M: Szanta
K031773 POL009530066708
72.

53

SINUS SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Impuls
M: Santana
K028074 616098200155038
73.

14

SOFIA SP POL 2004 klacz gniada/158cm F: Sofix
M: Georgia
K031780 POL009530178204
74.

79

STAKKATO OLYMPIC OLDENBURSKA POL 2009 wałach skarogniada/mk:165 F: Stakkato Gold
M: D'Olympic Dame
- DE433331666209
75.

97

STELLA PACK JURASEK WELSH PONY POL 2003 wałach ciemnokasztanowata/kuc:137 F: Shönbrun Landgraf
M: Ruzenka/SerifS.V.
K007887 203001924653103
76.

57

STERRE VAN HIPPOSENSE - BEL 2014 klacz srokata/kuc:146 F: -
M: -
Brak 056-022-000299540
77.

104

Sweet Surprise F:
M:
78.

56

TABUN WM NIEM. SPORT. POL 2004 wałach gniada/175 F: Landcordek /
M: Twarda WM /
K034689 DE498871421007
79.

41

TEDDY BEAR SP POL 2011 wałach gniada/170 F: -
M: -
K024194 616999530285711
80.

42

TENAKS SP POL 2010 wałach gniada/160 F: nn
M: nn
. .
81.

44

TOSSUP DSP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Accuse
M: Tośka
K031964 De455559900217
82.

105

Valeska F:
M:
83.

43

WARNA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz siwa/kuc:152 F: dixan
M: volta
. .
84.

15

WHITNEY HOL GER 2016 klacz gniada/167 F: Libero A /
M: Will Venice /
K035247 826002160876645
85.

72

WIEŻA WIATRÓW Polski Koń Sportowy POL 2014 klacz kara/168 F: Stilios
M: Wanessa
K035005 616009580322614
86.

101

ZAHER AL KALEDIAH Czysta Krew Arabska POL 2011 wałach kasztanowata/mk:160 F: ZT Maghossny
M: SW Zaabra
- 616POL11008458A
Rider Club
Competition
Prize
Akulich Andrei Pomorska Liga Jeździecka
50
15
SUM:
65.00
Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
50
100
SUM:
150.00
Biełuś Paweł KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
15
SUM:
15.00
Kiempa Mateusz St.CSJ Coval Pogórze
200
SUM:
200.00
Kopko Justyna JKS Olsza
150
SUM:
150.00
Rozkosz Anna CSJ Coval Pogórze
100
150
SUM:
250.00
Rutkiewicz Magdalena Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
15
SUM:
15.00
Trojan Marta Pomorska Liga Jeździecka
100
SUM:
100.00
Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
80
SUM:
80.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Akińcza Natalia
bpk
EUFORIA (33)
2022-10-01
4
2022-10-02
2
2022-10-02
Akulich Andrei
Pomorska Liga Jeździecka
2022-10-01
12
2022-10-01
3
50
2022-10-01
5
15
2022-10-01
2022-10-01
8
2022-10-01
Andrzejewska Zofia
KJ Dolina Charlotty
2022-10-01
7
2022-10-01
11
2022-10-02
6
2022-10-02
4
2022-10-01
5
2022-10-02
Babińska Sylwia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
TOSSUP (44)
2022-10-01
3
50
2022-10-01
3
100
Badaszko Justyna
SKJ Sopot
2022-10-02
2022-10-02
16
Barbarska Sylwia
Farma Modrzewie JKS
2022-10-01
2022-10-01
14
2022-10-02
2022-10-02
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
AKROPOL (94)
2022-10-02
Biełuś Paweł
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2022-10-01
4
15
2022-10-01
2022-10-02
2022-10-02
Borkowska Marta
HKS Lotna Słupsk
Jaguś (107)
2022-10-02
5
2022-10-02
1
2022-10-02
Bućkowska Bogumiła
JKS SENNY NOWĘCIN
FARMA (92)
2022-10-02
Bziukiewicz Katarzyna
Bez Przynależności Klubowej
2022-10-01
5
2022-10-02
11
Czarnecka Weronika
SCSJ Coval Pogórze
2022-10-01
4
De Lubicz - Szeliska Wiktoria
KJ Dolina Charlotty
SOFIA (14)
2022-10-01
6
2022-10-01
15
2022-10-02
2022-10-02
Dudzik Dominika
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
DRAGON (103)
2022-10-02
9
Gaffke Wiktoria
Stajnia Sabat
SAMANTA (40)
2022-10-02
8
2022-10-02
10
Gajewska Amelia
JKS Senny Nowęcin
FARMA (92)
2022-10-02
5
Glonek Iga
BPK
2022-10-02
12
2022-10-02
Hartwig Maja
Bez Przynależności Klubowej
2022-10-02
2022-10-01
2
2022-10-02
2
2022-10-01
Hiller Marcel
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2022-10-02
2022-10-02
EGON (78)
2022-10-02
2022-10-02
DALEMIR (95)
2022-10-01
2
2022-10-01
13
PASCAL (100)
2022-10-01
3
Izbicka Aleksandra
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
LORA (12)
2022-10-01
10
2022-10-02
2022-10-01
3
2022-10-02
1
Jażdżewska Agata
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2022-10-01
9
2022-10-02
2022-10-01
4
2022-10-02
4
Jephcott Matylda
niezrzeszony
2022-10-02
Kamińska Paulina
BPK
Nemezja H (106)
2022-10-02
2022-10-02
18
Kancerz Julia
JKS SENNY NOWĘCIN
BOLIWIA (60)
2022-10-02
2022-10-02
Kiełpińska Klaudia
JKS SENNY NOWĘCIN
ELITA (93)
2022-10-02
Kiempa Mateusz
St.CSJ Coval Pogórze
2022-10-01
1
200
2022-10-01
6
Klepner Magdalena
Pomorska Liga Jeździecka
BUENA (52)
2022-10-01
13
2022-10-01
12
Konecko Julia
Farma ModrzewieJKS
LUNA (13)
2022-10-01
2
2022-10-02
2022-10-02
2022-10-01
7
Kopko Justyna
JKS Olsza
2022-10-01
1
150
2022-10-01
5
Kosior Julia
JKS Senny
2022-10-02
2022-10-02
Kozerska Sofia
Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
MELODY (81)
2022-10-01
18
2022-10-01
Kuchczyńska Zuzanna
bez przynależności klubowej
2022-10-02
2022-10-02
12
2022-10-02
7
Lejk Kinga
Stajnia Sabat
ANELKA (39)
2022-10-02
9
Lewandowska Pola
Pomorska Liga Jeździecka
2022-10-01
15
2022-10-01
2022-10-02
2022-10-02
Lewińska Julia
Stajnia Sabat
K-BELLA (37)
2022-10-02
5
2022-10-02
2022-10-02
10
2022-10-02
15
Lipińska Liwia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2022-10-01
15
2022-10-01
16
2022-10-02
2022-10-02
8
Liszkiewicz Marta
SCSJ Coval Pogórze
2022-10-01
6
Lojewska Mia
FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
WARNA (43)
2022-10-01
2022-10-01
2022-10-02
7
2022-10-02
Łukaczyk Anastazja
HKS Lotna Słupsk
Frugo (108)
2022-10-02
14
2022-10-02
6
2022-10-02
Marks Łucja
JKS W Siodle
2022-10-01
5
2022-10-01
3
Matusik Karolina
Farma Modrzewie JKS
WHITNEY (15)
2022-10-01
13
2022-10-02
2022-10-02
Mazerewicz Aleksandra
Sopocki KJ
CLAVEL (64)
2022-10-01
4
2022-10-02
2022-10-01
7
2022-10-02
Misiura Oliwia
BPK - pomorskie
2022-10-01
2022-10-01
10
2022-10-01
2022-10-02
14
Nowaczyk Iwona
BPK
2022-10-01
16
2022-10-01
7
Okroy Zuzanna
Klub Jeździecki u Rychertów
2022-10-01
7
2022-10-01
8
2022-10-01
6
Pastuszko Anna
bpk
DIANA (51)
2022-10-02
2022-10-02
Pellowska Blanka
JKS Barłomino
2022-10-01
6
2022-10-02
2
2022-10-01
17
2022-10-02
8
NADIA (98)
2022-10-01
9
2022-10-02
4
2022-10-01
10
2022-10-02
Piasecka Magdalena
Pomorska Liga Jeździecka
KRIS BH (62)
2022-10-01
4
2022-10-01
14
2022-10-01
Pierzyńska Paulina
KJ J.J. Darboven
2022-10-02
2022-10-02
Pipka Klaudia
Stajnia Sabat
K-BELLA (37)
2022-10-02
3
2022-10-02
17
Pipka-Lange Weronika
Stajnia Sabat
ANELKA (39)
2022-10-02
1
2022-10-02
Polejowski Kamil
JKS senny Nowęcin
ALTANA (102)
2022-10-01
1
Pundzis Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
CORTINA (59)
2022-10-01
2
2022-10-01
1
2022-10-02
2022-10-02
Pundzis Marta
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
IKE (58)
2022-10-01
7
2022-10-01
11
2022-10-02
2022-10-02
Rezmer Zuzanna
bez przynależności klubowej
HOOK (89)
2022-10-02
11
2022-10-02
2022-10-02
Rozkosz Anna
CSJ Coval Pogórze
GODECJA (24)
2022-10-01
2
100
2022-10-01
2
150
2022-10-02
2022-10-02
2022-10-02
2022-10-02
Valeska (105)
2022-10-02
2022-10-02
Rutkiewicz Magdalena
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
FOCUS (49)
2022-10-01
6
15
Saganowska Julia
bez przynależności klubowej
LASERA (88)
2022-10-02
2022-10-02
2022-10-02
Sikorska Natalia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
SINUS (53)
2022-10-02
2022-10-02
Smoliński Andrzej
Pomorska Liga Jeździecka
GALILEO (21)
2022-10-02
2022-10-02
2022-10-02
Stawarz Izabella
Farma Modrzewie JKS
TENAKS (42)
2022-10-01
5
2022-10-01
2022-10-02
2022-10-02
Steller-Gil Sara
Klub Jeździecki Cavallo
IRYS (84)
2022-10-01
19
2022-10-01
Surma Julia
Bpk
2022-10-02
13
2022-10-01
2022-10-01
3
2022-10-02
7
Szamp Julia
Sopocki KJ
2022-10-02
2022-10-02
Tauba Piotr
Jks Barłomino
CARERRA (54)
2022-10-01
2022-10-01
2022-10-02
2022-10-02
Terlecka Karolina
Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2022-10-01
8
2022-10-01
4
Tomaszewicz Natasza Alicja
JKS Olsza
2022-10-01
10
2022-10-01
Trojan Marta
Pomorska Liga Jeździecka
2022-10-01
1
100
2022-10-01
7
2022-10-02
2022-10-02
Twerdochlib Ida
Sopocki KJ
2022-10-01
1
2022-10-01
8
2022-10-02
2022-10-02
2022-10-01
11
2022-10-01
2022-10-02
2022-10-02
Waszkiewicz Monika
JKS Barłomino
2022-10-01
9
DRAGON (103)
2022-10-01
2
2022-10-01
Winiarski Patryk
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
KARINO (47)
2022-10-02
2022-10-02
Wojtas Maciej
Klub Jeździecki J.J.Darboven
2022-10-01
2
80
2022-10-01
5
2022-10-02
2022-10-02
Zadrejkowska Zofia
BPK kuj-pom
2022-10-01
2022-10-02
13
2022-10-01
2022-10-01
9
2022-10-02
3
2022-10-02
3
Żarłok Maja
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
FOCUS (49)
2022-10-01
1
2022-10-01
Ziendara Lena
BPK
DRAGON (103)
2022-10-02
6
Żmuda Michał
Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
LIMERYK (82)
2022-10-01
12
2022-10-01
14
Żmudzińska Aurelia
Bez przynależności klubowej
PASCAL (100)
2022-10-01
1
2022-10-01
6

Number of Riders: 79

Number of Horses: 86

The sum of prizes: 1 025.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052022-5, Mikołaj Sztandur)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl