Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu
Przybyszewo - KJ BOTOP, 25.06.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
25 ACCEPTED 2022-06-23 17:19:37
2022-06-23 17:19:37
Dorota Tyszkiewicz T-CHANNEL
  • 2x 6a/L2/ZT Otwarty
24 ACCEPTED 2022-06-22 08:44:19
2022-06-22 08:41:49
Zuzanna Rybarczyk SKRUZDE
  • 1x 2/L2/ZT Otwarty
23 ACCEPTED 2022-06-21 21:23:22
2022-06-21 20:33:07
Dagna Mikołajczak REQUIEM
  • 1x 10/C1/Puchar Wielkopolski Senior
22 ACCEPTED 2022-06-20 22:51:03
2022-06-20 22:25:12
Zofia Kamińska PASJONATA PARYS
  • 1x 4/L9/Puchar Wielkopolski Młodzik
21 ACCEPTED 2022-06-20 22:51:05
2022-06-20 22:24:08
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 1x 4/L9/Puchar Wielkopolski Młodzik
20 ACCEPTED 2022-06-16 16:26:25
2022-06-16 13:01:21
Marta Roszkiewicz-Heizer GISELLE
  • 2x 6/P1/Otwarty
19 ACCEPTED 2022-06-16 16:26:27
2022-06-16 11:20:01
Joanna Wolska KWENTY
  • 1x 6/P1/Otwarty
18 ACCEPTED 2022-06-16 16:26:28
2022-06-16 11:19:16
Kinga Nowicka KWENTY
  • 1x 6/P1/Otwarty
17 ACCEPTED 2022-06-16 16:26:29
2022-06-16 11:18:56
Natalia Białas BORYS
  • 1x 6/P1/Otwarty
16 ACCEPTED 2022-06-16 16:26:30
2022-06-16 11:18:24
Łukasz Kiliński BORYS
  • 1x 10/C1/Puchar Wielkopolski Senior
15 ACCEPTED 2022-06-16 10:44:58
2022-06-15 19:59:06
Martyna Kulińska DUKAT
  • 2x 3/L8/Puchar Wielkopolski Novice
14 ACCEPTED 2022-06-16 10:44:56
2022-06-15 19:58:22
Aleksandra Cecko ORLIT
  • 1x 5/P3/Puchar Wielkopolski Junior na kucu
  • 1x 7/D1/Puchar Wielkopolski Juniorzy
13 ACCEPTED 2022-06-14 11:55:10
2022-06-14 10:06:24
Marta Osypińska CANDY LOVER
  • 1x 6/P1/Otwarty
12 ACCEPTED 2022-06-22 19:17:02
2022-06-12 22:32:04
Lidia Wachowska M-KOMANDOR
  • 1x 10/C1/Puchar Wielkopolski Senior
11 ACCEPTED 2022-06-12 21:13:23
2022-06-12 12:53:11
Oliwia Maciejewska DA CAPO 163
  • 1x 6/P1/Otwarty
  • 1x 7/D1/Puchar Wielkopolski Juniorzy
10 ACCEPTED 2022-06-15 17:38:26
2022-06-11 15:00:46
Karolina Alankiewicz SĘKACZ
  • 1x 7/D1/Puchar Wielkopolski Juniorzy
  • 1x 8/N4/Puchar Wielkopolski Open
9 ACCEPTED 2022-06-10 14:11:33
2022-06-09 13:38:25
Weronika Piechocka KALIF
  • 2x 1/L1/ZT Otwarty
8 ACCEPTED 2022-06-08 13:42:01
2022-06-07 22:06:33
Wiktoria Wojdowska MISS BOREAL
  • 1x 6/P1/Otwarty
7 ACCEPTED 2022-06-12 09:46:44
2022-06-05 16:56:19
Martyna Szott WARKA
  • 1x 5/P3/Puchar Wielkopolski Junior na kucu
6 ACCEPTED 2022-06-02 09:21:55
2022-06-01 19:24:29
Magdalena Gibała POPEYE
  • 1x 2/L2/ZT Otwarty
5 ACCEPTED 2022-06-21 10:45:05
2022-05-25 17:27:22
Natalia Maraszek OBISPO
  • 1x 6/P1/Otwarty
  • 1x 7/D1/Puchar Wielkopolski Juniorzy
4 ACCEPTED 2022-05-23 13:39:02
2022-05-22 19:58:41
Nikola Antkowiak LUCAS RJT
  • 1x 5/P3/Puchar Wielkopolski Junior na kucu
3 ACCEPTED 2022-06-16 10:44:51
2022-05-22 11:12:39
Zuzanna Piechocka HACONA K
  • 1x 1/L1/ZT Otwarty
  • 1x 2/L2/ZT Otwarty
2 ACCEPTED 2022-06-21 10:45:09
2022-05-17 10:19:59
Michalina Tam NIRGUN S
  • 1x 6/P1/Otwarty
  • 1x 7/D1/Puchar Wielkopolski Juniorzy
1 ACCEPTED 2022-05-17 14:12:18
2022-05-17 10:18:47
Weronika Gumienna CHAMPION DE FALC
  • 1x 6/P1/Otwarty
  • 1x 7/D1/Puchar Wielkopolski Juniorzy
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Alankiewicz Karolina Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
S
O049499
2. Antkowiak Nikola Rio Grande krosinko
2008 (JM.)
O048814
3. Białas Natalia RIO GRANDE Krosinko
S
O069940
4. Cecko Aleksandra KJ Liljówka Stęszewko
2005 (J.)
.
5. Gibała Magdalena Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O042456
6. Gumienna Weronika KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O035165
7. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
8. Kiliński Łukasz RIO GRANDE Krosinko
S
O069939
9. Kulińska Martyna KJ Liljówka Stęszewko
2011 (Mł.)
O059648
10. Maciejewska Oliwia Klub Jeździecki Wolica
2003 (MJ.)
O040004
11. Maraszek Natalia Klub Jeździecki Wolica
S
O036347
12. Mikołajczak Dagna SKJ Golden Dream
S
O012264
13. Nowicka Kinga RIO GRANDE Krosinko
S
O069938
14. Osypińska Marta KJ Raduszyn
S
O040510
15. Piechocka Weronika Bez Przynależności Klubowej
S
brak
16. Piechocka Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
33759/18
17. Roszkiewicz-Heizer Marta SJ Kunowo
S
LZRWZJ/4888/21
18. Rybarczyk Zuzanna bpk
2003 (MJ.)
brak
19. Szott Martyna bpk
2004 (J.)
O053082
20. Tam Michalina Kj Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O062181
21. Tyszkiewicz Dorota Bez Przynależności Klubowej
S
brak
22. Wachowska Lidia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
S
O063271
23. Wojdowska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
S
O020581
24. Wolska Joanna RIO GRANDE Krosinko
S
O069937
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

28

BORYS WIELKOPOLSKA POL 2011 wałach skarogniada/173 F: CONTENDEL L
M: BORA
K034050 616007610155211
2.

23

CANDY LOVER TRAKEŃSKA POL 2016 wałach gniada/175 F: Ivanhoe
M: Calena
K030910 616003010082016
3.

17

CHAMPION DE FALC KUC POL 2017 wałach siwa/kuc:153 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Chealsima / Chelsea London
K032265 616013520037417
4.

22

DA CAPO 163 HANOWERSKA POL 2004 wałach kara/165 F: De Niro
M: Caprice
K020921 DE413316816604
5.

25

DUKAT KUC POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:124 F: Linde Hoeve`s Optimist
M: Dafina
K028985 616013610086510
6.

26

GISELLE HAN POL 2010 klacz gniada/170 F: Glueckspilz
M: Cualite
Brak Brak
7.

5

HACONA K Szlachetna Półkrew POL 2001 klacz skarogniada/168 F: Contender Son
M: Haga
K018081 POL009611079801
8.

21

KALIF SP POL 2004 wałach gniada/162 F: Kair
M: Iskra
brak POL00964006004
9.

27

KWENTY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/163 F: KWINTO
M: KOFEINA
K034298 616009680004213
10.

18

LUCAS RJT WELSH PONY GER 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
K024457 DE435350300911
11.

14

M-KOMANDOR SP POL 2016 ogier srokata/173 F: Ulco
M: Moli
K031146 616009680007316
12.

20

MISS BOREAL Koń Pełnej Krwi Angielskiej POL 2008 klacz gniada/160 F: Boreal (GER)
M: Malakka (GER)
brak 46984465D
13.

3

NIRGUN S SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Top Gun Semilly / Quincy
M: Nistria S / Gran De la Cour
K021021 616009520028412
14.

6

OBISPO CRUZADO POL 2015 wałach cremello/mk:159 F: nn
M: nn
KO036347 724901000055248
15.

24

ORLIT KUC POL 2001 Wałach bułana/kuc:146 F: Split / Cynik
M: Orda / Halny
K015971 POL013611101201
16.

30

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K018348 POL013610020809
17.

29

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K017075 POL013610145207
18.

19

POPEYE TYP POGRUBIANY POL 2012 wałach gniada/175 F: Futer
M: Popea
K034062 616999520090712
19.

31

REQUIEM SP POL 2014 Wałach kara/169 F: CLAVIUS hol.
M: RAMONA KG sp./ Campari M old.
K026388 616009610165114
20.

13

SĘKACZ WLKP POL 2014 wałach siwa/- F: Czumak / Bujak
M: Selika / Lwówek
K028517 616007610056414
21.

32

SKRUZDE KUC LTU 2013 klacz kasztanowata/kuc:137 F: .
M: .
, .
22.

33

T-CHANNEL POL F:
M:
23.

9

WARKA TS POL 2007 klacz kara/kuc:140 F: Wander / Atse
M: Wander / Atse
K021740 616999610295607
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Alankiewicz Karolina
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
SĘKACZ (13)
2022-06-25
4
2022-06-25
1
Antkowiak Nikola
Rio Grande krosinko
2022-06-25
2
Białas Natalia
RIO GRANDE Krosinko
BORYS (28)
2022-06-25
2
Cecko Aleksandra
KJ Liljówka Stęszewko
ORLIT (24)
2022-06-25
3
2022-06-25
5
Gibała Magdalena
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
POPEYE (19)
2022-06-25
1
Gumienna Weronika
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-06-25
4
2022-06-25
3
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
2022-06-25
2
2022-06-25
1
Kiliński Łukasz
RIO GRANDE Krosinko
BORYS (28)
2022-06-25
3
Kulińska Martyna
KJ Liljówka Stęszewko
DUKAT (25)
2022-06-25
1
2022-06-25
2
Maciejewska Oliwia
Klub Jeździecki Wolica
2022-06-25
1
2022-06-25
2
Maraszek Natalia
Klub Jeździecki Wolica
OBISPO (6)
2022-06-25
6
2022-06-25
6
Mikołajczak Dagna
SKJ Golden Dream
REQUIEM (31)
2022-06-25
1
Nowicka Kinga
RIO GRANDE Krosinko
KWENTY (27)
2022-06-25
Osypińska Marta
KJ Raduszyn
2022-06-25
Piechocka Weronika
Bez Przynależności Klubowej
KALIF (21)
2022-06-25
2022-06-25
Piechocka Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-25
1
2022-06-25
3
Roszkiewicz-Heizer Marta
SJ Kunowo
GISELLE (26)
2022-06-25
3
2022-06-25
Rybarczyk Zuzanna
bpk
SKRUZDE (32)
2022-06-25
2
Szott Martyna
bpk
WARKA (9)
2022-06-25
1
Tam Michalina
Kj Podkowa Gruszczyn
2022-06-25
2022-06-25
1
Tyszkiewicz Dorota
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-25
1
2022-06-25
Wachowska Lidia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
2022-06-25
2
Wojdowska Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-25
7
Wolska Joanna
RIO GRANDE Krosinko
KWENTY (27)
2022-06-25
5

Number of Riders: 24

Number of Horses: 23

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052022-3, Kamil Kaczkowski (II))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl