Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
50 ACCEPTED 2022-11-11 12:49:11
2022-11-11 12:40:38
Zuzanna Majewska TOSKANIA
  • 2x 4/LL 90 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 90 CM
49 ACCEPTED 2022-11-10 22:32:50
2022-11-10 21:49:45
Roksana Krzemińska NAMI TSJ
  • 2x 1/MIKRO 30 CM/Dokładności wys. przeszkód 30 CM /bez szeregów/
48 ACCEPTED 2022-11-10 15:16:29
2022-11-10 14:27:30
Zuzanna Topa PASTEL
  • 2x 2/MINI 50 CM/Z trafieniem w normę czasu wys. przeszkód 50 CM /bez szeregów/
47 ACCEPTED 2022-11-10 15:16:25
2022-11-10 14:27:10
Gabriela Topa PASTEL
  • 2x 1/MIKRO 30 CM/Dokładności wys. przeszkód 30 CM /bez szeregów/
46 ACCEPTED 2022-11-10 15:16:22
2022-11-10 14:26:32
Zuzanna Topa CALINECZKA
  • 2x 3/MAKRO 70 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 70 CM
45 ACCEPTED 2022-11-10 01:16:42
2022-11-09 21:00:09
Marta Majewska MGIEŁKA
  • 1x 1/MIKRO 30 CM/Dokładności wys. przeszkód 30 CM /bez szeregów/
  • 1x 2/MINI 50 CM/Z trafieniem w normę czasu wys. przeszkód 50 CM /bez szeregów/
44 ACCEPTED 2022-11-09 17:39:29
2022-11-09 16:23:16
Antonina Moskal PRALINKA
  • 1x 3/MAKRO 70 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 70 CM
43 ACCEPTED 2022-11-09 17:39:23
2022-11-09 16:22:27
Antonina Moskal KIRHAN ROLA
  • 1x 3/MAKRO 70 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 70 CM
42 ACCEPTED 2022-11-09 17:39:16
2022-11-09 16:21:39
Aleksander Dakowski KIRHAN ROLA
  • 1x 2/MINI 50 CM/Z trafieniem w normę czasu wys. przeszkód 50 CM /bez szeregów/
  • 1x 3/MAKRO 70 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 70 CM
41 ACCEPTED 2022-11-09 17:39:14
2022-11-09 16:20:20
Marcelina Rosa PRALINKA
  • 1x 1/MIKRO 30 CM/Dokładności wys. przeszkód 30 CM /bez szeregów/
  • 1x 2/MINI 50 CM/Z trafieniem w normę czasu wys. przeszkód 50 CM /bez szeregów/
40 ACCEPTED 2022-11-09 17:39:08
2022-11-09 14:19:26
Zuzanna Majewska PERSA
  • 1x 1/MIKRO 30 CM/Dokładności wys. przeszkód 30 CM /bez szeregów/
  • 1x 2/MINI 50 CM/Z trafieniem w normę czasu wys. przeszkód 50 CM /bez szeregów/
  • 1x 3/MAKRO 70 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 70 CM
39 ACCEPTED 2022-11-09 08:10:18
2022-11-08 20:15:39
Julia Welenc LADY IRIS
  • 2x 2/MINI 50 CM/Z trafieniem w normę czasu wys. przeszkód 50 CM /bez szeregów/
38 ACCEPTED 2022-11-09 08:10:13
2022-11-08 20:14:18
Karolina Osiecka LADY IRIS
  • 2x 3/MAKRO 70 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 70 CM
37 ACCEPTED 2022-11-09 08:10:04
2022-11-08 20:12:07
Oliwia Domagalska MIRABELKA
  • 1x 3/MAKRO 70 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 70 CM
  • 2x 4/LL 90 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 90 CM
36 ACCEPTED 2022-11-09 08:10:00
2022-11-08 20:07:32
Natalia Waśniewska KAROLCIA
  • 1x 2/MINI 50 CM/Z trafieniem w normę czasu wys. przeszkód 50 CM /bez szeregów/
  • 2x 3/MAKRO 70 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 70 CM
35 ACCEPTED 2022-11-09 08:09:55
2022-11-08 20:02:18
Magdalena Brzozowska JOY OF THE WIN
  • 1x 1/MIKRO 30 CM/Dokładności wys. przeszkód 30 CM /bez szeregów/
  • 2x 2/MINI 50 CM/Z trafieniem w normę czasu wys. przeszkód 50 CM /bez szeregów/
34 ACCEPTED 2022-11-09 08:09:44
2022-11-08 18:44:40
Dobrosława Tadrzak DONGOLITA
  • 2x 4/LL 90 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 90 CM
  • 1x 5/L 100 CM/Zwykły. art.238.2.1 KONKURS NA PROŚBĘ ZAWODNIKÓW ODBĘDZIE SIĘ PRZY MINIMUM 10 ZGŁOSZONYCH KONIACH.
33 ACCEPTED 2022-11-08 14:36:57
2022-11-08 14:23:06
Nicola Gregorczyk EDEK
  • 1x 1/MIKRO 30 CM/Dokładności wys. przeszkód 30 CM /bez szeregów/
  • 1x 2/MINI 50 CM/Z trafieniem w normę czasu wys. przeszkód 50 CM /bez szeregów/
32 ACCEPTED 2022-11-08 12:28:11
2022-11-07 21:21:54
Aleksandra Mieszanek JACK SPARROW
  • 1x 1/MIKRO 30 CM/Dokładności wys. przeszkód 30 CM /bez szeregów/
  • 1x 2/MINI 50 CM/Z trafieniem w normę czasu wys. przeszkód 50 CM /bez szeregów/
31 ACCEPTED 2022-11-08 12:28:03
2022-11-07 20:31:44
Dobrosława Tadrzak ROKI
  • 1x 3/MAKRO 70 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 70 CM
  • 2x 4/LL 90 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 90 CM
30 ACCEPTED 2022-11-07 16:26:36
2022-11-07 13:56:30
Natalia Zwolińska MAKAGIGA
  • 1x 3/MAKRO 70 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 70 CM
29 ACCEPTED 2022-11-07 16:26:35
2022-11-07 13:56:11
Martyna Połocka OLIER
  • 1x 2/MINI 50 CM/Z trafieniem w normę czasu wys. przeszkód 50 CM /bez szeregów/
  • 1x 3/MAKRO 70 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 70 CM
  • 1x 4/LL 90 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 90 CM
28 ACCEPTED 2022-11-07 11:48:52
2022-11-07 08:52:20
Kinga Gosk SZAŁWIA
  • 1x 2/MINI 50 CM/Z trafieniem w normę czasu wys. przeszkód 50 CM /bez szeregów/
27 ACCEPTED 2022-11-07 01:47:52
2022-11-06 22:13:39
Maja Tylicka SAMARA
  • 1x 1/MIKRO 30 CM/Dokładności wys. przeszkód 30 CM /bez szeregów/
  • 1x 2/MINI 50 CM/Z trafieniem w normę czasu wys. przeszkód 50 CM /bez szeregów/
  • 1x 3/MAKRO 70 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 70 CM
26 ACCEPTED 2022-11-06 16:06:07
2022-11-05 22:02:55
Malwina Karbowska SZANEL II L
  • 1x 3/MAKRO 70 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 70 CM
25 ACCEPTED 2022-11-06 16:06:04
2022-11-05 19:43:22
Maja Kosińska SEKUNDA
  • 1x 3/MAKRO 70 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 70 CM
  • 1x 4/LL 90 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 90 CM
24 ACCEPTED 2022-11-06 16:06:02
2022-11-05 19:42:12
Maja Kosińska ADENGO
  • 1x 4/LL 90 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 90 CM
23 ACCEPTED 2022-11-06 16:06:01
2022-11-05 19:41:55
Gabriela Murawska ADENGO
  • 1x 2/MINI 50 CM/Z trafieniem w normę czasu wys. przeszkód 50 CM /bez szeregów/
  • 1x 3/MAKRO 70 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 70 CM
22 ACCEPTED 2022-11-05 11:17:49
2022-11-04 21:41:31
Michalina Stenkel TEMZA
  • 1x 1/MIKRO 30 CM/Dokładności wys. przeszkód 30 CM /bez szeregów/
21 ACCEPTED 2022-11-04 21:23:33
2022-11-04 20:57:01
Aleksandra Zbrzyzna GALICJA
  • 1x 1/MIKRO 30 CM/Dokładności wys. przeszkód 30 CM /bez szeregów/
20 ACCEPTED 2022-11-04 21:23:33
2022-11-04 12:13:00
Julia Roniewicz TEMZA
  • 1x 4/LL 90 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 90 CM
19 ACCEPTED 2022-11-04 21:23:31
2022-11-04 11:55:21
Zuzanna Tylicka WILLA
  • 1x 4/LL 90 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 90 CM
18 ACCEPTED 2022-11-04 21:23:30
2022-11-04 11:52:45
Monika Żerańska-Bartosiewicz KIVIS
  • 1x 3/MAKRO 70 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 70 CM
  • 1x 4/LL 90 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 90 CM
17 ACCEPTED 2022-11-01 19:49:18
2022-11-01 11:27:25
Paulina Bińczyk TEMZA
  • 1x 3/MAKRO 70 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 70 CM
16 ACCEPTED 2022-11-01 10:22:37
2022-10-30 20:54:41
Wiktoria Gałka ANANAS
  • 1x 2/MINI 50 CM/Z trafieniem w normę czasu wys. przeszkód 50 CM /bez szeregów/
  • 1x 3/MAKRO 70 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 70 CM
  • 1x 4/LL 90 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 90 CM
15 ACCEPTED 2022-10-27 10:35:24
2022-10-27 00:42:36
Zuzanna Strzelecka NELLY
  • 2x 2/MINI 50 CM/Z trafieniem w normę czasu wys. przeszkód 50 CM /bez szeregów/
14 ACCEPTED 2022-10-27 10:35:21
2022-10-26 16:57:28
Anna Konkiel WILLA
  • 1x 3/MAKRO 70 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 70 CM
13 ACCEPTED 2022-10-25 06:26:03
2022-10-24 13:37:05
Magdalena Filipiak WESSA
  • 1x 4/LL 90 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 90 CM
  • 1x 5/L 100 CM/Zwykły. art.238.2.1 KONKURS NA PROŚBĘ ZAWODNIKÓW ODBĘDZIE SIĘ PRZY MINIMUM 10 ZGŁOSZONYCH KONIACH.
12 ACCEPTED 2022-10-23 12:47:29
2022-10-22 14:55:00
Aleksandra Nowak WASCO MK
  • 1x 1/MIKRO 30 CM/Dokładności wys. przeszkód 30 CM /bez szeregów/
  • 1x 2/MINI 50 CM/Z trafieniem w normę czasu wys. przeszkód 50 CM /bez szeregów/
11 ACCEPTED 2022-10-21 17:51:17
2022-10-21 13:14:51
Karolina Bojda BABY COOLS
  • 2x 3/MAKRO 70 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 70 CM
10 ACCEPTED 2022-10-21 17:51:06
2022-10-20 21:52:56
Anna Sielawa VILGA II
  • 2x 3/MAKRO 70 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 70 CM
9 ACCEPTED 2022-10-29 21:57:22
2022-10-20 20:55:46
Adrian Nowosielski WILLA
  • 1x 2/MINI 50 CM/Z trafieniem w normę czasu wys. przeszkód 50 CM /bez szeregów/
8 ACCEPTED 2022-10-21 17:51:01
2022-10-20 17:34:18
Antonina Paź GROSZEK
  • 1x 1/MIKRO 30 CM/Dokładności wys. przeszkód 30 CM /bez szeregów/
  • 1x 2/MINI 50 CM/Z trafieniem w normę czasu wys. przeszkód 50 CM /bez szeregów/
7 ACCEPTED 2022-10-20 12:55:37
2022-10-20 07:13:25
Amelia Zajączkowska KIVIS
  • 1x 3/MAKRO 70 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 70 CM
6 ACCEPTED 2022-10-19 07:51:36
2022-10-18 23:47:17
Marta Kozłowska DALIA
  • 1x 1/MIKRO 30 CM/Dokładności wys. przeszkód 30 CM /bez szeregów/
  • 1x 2/MINI 50 CM/Z trafieniem w normę czasu wys. przeszkód 50 CM /bez szeregów/
  • 1x 3/MAKRO 70 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 70 CM
5 ACCEPTED 2022-10-22 09:43:12
2022-10-18 21:11:08
Natasza Olszewska GALICJA
  • 1x 3/MAKRO 70 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 70 CM
  • 1x 4/LL 90 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 90 CM
4 ACCEPTED 2022-11-07 11:48:51
2022-10-18 08:39:39
Hanna Sawicka SZAŁWIA
  • 1x 1/MIKRO 30 CM/Dokładności wys. przeszkód 30 CM /bez szeregów/
  • 1x 2/MINI 50 CM/Z trafieniem w normę czasu wys. przeszkód 50 CM /bez szeregów/
3 ACCEPTED 2022-11-01 10:22:27
2022-10-17 09:17:02
Olivia Kłosowska CORNETTO
  • 2x 3/MAKRO 70 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 70 CM
2 ACCEPTED 2022-10-16 22:07:16
2022-10-16 20:10:59
Zosia Woycicka HEIDI
  • 1x 1/MIKRO 30 CM/Dokładności wys. przeszkód 30 CM /bez szeregów/
  • 1x 2/MINI 50 CM/Z trafieniem w normę czasu wys. przeszkód 50 CM /bez szeregów/
1 ACCEPTED 2022-10-16 22:07:13
2022-10-16 14:34:47
Kamila Połocka MAKAGIGA
  • 1x 2/MINI 50 CM/Z trafieniem w normę czasu wys. przeszkód 50 CM /bez szeregów/
  • 1x 3/MAKRO 70 CM/Zwykły art.238.2.1 wys. przeszkód 70 CM
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bińczyk Paulina BPK kuj-pom
2006 (J.)
brak
2. Bojda Karolina Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
S
O025113
3. Brzozowska Magdalena Agro-Ranczo Kapuśnik
2009 (JM.)
brak
4. Dakowski Aleksander KJ Stajnia Szyldak
2010 (JM.)
brak
5. Domagalska Oliwia Agro-Ranczo Kapuśnik
2007 (JM.)
brak
6. Filipiak Magdalena BPK
2008 (JM.)
O059130
7. Gałka Wiktoria BPK
2009 (JM.)
brak
8. Gosk Kinga Brak
2007 (JM.)
Brak
Brak
9. Gregorczyk Nicola Brak
2009 (JM.)
Brak
Brak
10. Karbowska Malwina brak
2005 (J.)
O077302
11. Kłosowska Olivia Brak
2008 (JM.)
Brak
12. Konkiel Anna Stajnia Malinowo
2009 (JM.)
O069265
13. Kosińska Maja BPK
S
O035697
14. Kozłowska Marta Brak
2004 (J.)
Brak
15. Krzemińska Roksana Stajnia Malinowo
2006 (J.)
brak
16. Majewska Marta Brak
2008 (JM.)
Brak
Brak
17. Majewska Zuzanna sportowy klub jeździecki Hippika Tomaszkowo
2005 (J.)
O043968
18. Majewska Zuzanna brak
2010 (JM.)
brak
19. Mieszanek Aleksandra Bez Przynależności Klubowej K P O
2006 (J.)
O059278
20. Moskal Antonina KJ Stajnia Szyldak
2012 (Mł.)
brak
21. Murawska Gabriela Brak
2009 (JM.)
Brak
22. Nowak Aleksandra Bpk
2009 (JM.)
Brak
23. Nowosielski Adrian Stajnia malinowo
2009 (JM.)
NN
24. Olszewska Natasza Stajnia Malinowo
2005 (J.)
O056744
25. Osiecka Karolina Agro-Ranczo kapuśnik
2011 (Mł.)
brak
26. Paź Antonina SKJ Hippika Tomaszkowo
2007 (JM.)
O063914
27. Połocka Kamila Stajnia libra
2012 (Mł.)
Brak
28. Połocka Martyna Stajnia libra
2006 (J.)
O067902
29. Roniewicz Julia Stajnia Malinowo
2001 (MJ.)
O047399
30. Rosa Marcelina KJ Stajnia Szyldak
2013 (Mł.)
brak
31. Sawicka Hanna brak
2006 (J.)
brak
32. Sielawa Anna brak
2008 (JM.)
O067780
33. Stenkel Michalina Stajnia Malinowo
2010 (JM.)
O082744
34. Strzelecka Zuzanna Stajnia Łaszewo
2001 (MJ.)
O038949
35. Tadrzak Dobrosława Agro-Ranczo Kapuśnik
2010 (JM.)
brak
36. Topa Gabriela JKS u Robsonów
2015 (Mł.)
brak
37. Topa Zuzanna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2012 (Mł.)
O057967
38. Tylicka Maja Stajnia Malinowo
2008 (JM.)
O064843
39. Tylicka Zuzanna Stajnia Malinowo
2002 (MJ.)
O041230
40. Waśniewska Natalia Agro-Ranczo Kapuśnik
2009 (JM.)
brak
41. Welenc Julia Agro-Ranczo Kapuśnik
2011 (Mł.)
brak
42. Woycicka Zosia Stajnia Malinowo
2009 (JM.)
brak
43. Zajączkowska Amelia Stajnia Malinowo
2010 (JM.)
brak
44. Zajączkowska Amelia stajnia malinowo
2010 (JM.)
brak
//
45. Zbrzyzna Aleksandra Stajnia Malinowo
2011 (Mł.)
66872/22
46. Żerańska-Bartosiewicz Monika Stajnia Malinowo
S
O047400
47. Zwolińska Natalia Stajnia libra
2010 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

41

ADENGO SP POL 2016 wałach kara/173 F: Rasch
M: Aura N
Brak .
2.

34

ANANAS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach srokata/171 F: Malmo
M: Aronia
brak 616007520107415
3.

29

BABY COOLS Pełna Krew Angielska IRL 2018 klacz kasztanowata/165 F: Dawn Approach
M: Funseeker
brak 372IRE45316491T
4.

53

CALINECZKA TYP KUC POL 2016 klacz gniada/kuc:121 F: nn
M: nn
K033409 616999520123416
5.

3

CORNETTO KUC POL 2007 wałach gniada/mk:138 F: Farah-Czahar
M: Cortina
brak 013600357707
6.

25

DALIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 klacz siwa/163 F: Florestano
M: Danaida
Brak 616009600147118
7.

47

DONGOLITA Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/170 F: Dżahar
M: Darling Special
brak 616POL11007153T
8.

21

EDEK TYP KUC POL 2013 wałach srokata/kuc:130 F: NN
M: NN
Brak 616 999 61 02119 13
9.

24

GALICJA KOŃ MAŁY POL 2016 klacz ciemnogniada/mk:148 F: Nikiel
M: Gracja II
brak 616013640070916
10.

39

GALICJA KOŃ MAŁY POL 2016 klacz ciemnogniada/mk:148 F: Nikiel
M: Gracja II
brak 616013640070916
11.

27

GROSZEK KONIK POLSKI POL 2013 wałach myszata/kuc:137 F: Hawer
M: Góra
K032093 616011680023013
12.

23

HEIDI KWPN POL 2018 klacz kasztanowata/mk:150 F: Tjungske
M: H'cenna
brak 616 013 59 20284 18
13.

46

JACK SPARROW TYP KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:123 F: -
M: -
brak B0116987S
14.

19

JOY OF THE WIN Pełna Krew Angielska POL 2006 wałach kasztanowata/165 F: Be My Chief
M: Janczaria
BRAK POL060000004203
15.

48

KAROLCIA TYP KUC POL 2014 klacz gniada/kuc:137 F: NN
M: NN
brak 616999600078814
16.

51

KIRHAN ROLA KUC POL 2007 wałach kasztanowata/mk:148 F: Talon
M: Klara GB
brak POL 013580585507
17.

59

KIVIS SP POL NN wałach skarogniada/156 F: NN
M: NN
brak Z
18.

26

KIVIS SP POL 2009 wałach skarogniada/160 F: NN
M: NN
brak //
19.

36

KIVIS SP POL 2009 wałach skarogniada/160 F: Klevas
M: Brita
Brak LTU008001960409
20.

18

LADY IRIS HACKNEY POL 2006 klacz gniada/kuc:132 F: Suprise Lucky Mathie
M: Lieke
brak 528016000000159
21.

22

MAKAGIGA Pełna Krew Arabska POL 2015 klacz gniada/kuc:145 F: Malahar
M: Marion
Brak 616 POL
22.

52

MGIEŁKA MAŁY KOŃ POL 2018 klacz siwa/mk:150 F: NN
M: NN
Brak 616 999 60 02385 18
23.

49

MIRABELKA KONIK POLSKI POL 2011 klacz myszata/kuc:140 F: NN
M: NN
brak 616999661134211
24.

55

NAMI TSJ TRAKEŃSKA POL 2018 klacz skarogniada/170 F: Hipoidas
M: Nagasaki TS
brak 616003010103918
25.

32

NELLY KONIK POLSKI POL 2016 klacz myszata/kuc:139 F: Metys
M: Najeli M
75 G I By A0001629S
26.

1

OLIER MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/159 F: Lucier
M: Oltira
Brak 616098200147259
27.

57

PABEN F:
M:
28.

54

PASTEL TYP KUC POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:119 F: nn
M: nn
K032129 616999670109915
29.

16

PERSA TYP SZLACHETNY POL 2018 klacz gniada/mk:150 F: Zorza polarna
M: Zator
Brak 6169995902
30.

50

PRALINKA KUC WALIJSKI POL 2011 Klacz srokata/kuc:135 F: NN
M: NN
brak
31.

45

ROKI WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach siwa/164 F: Lombard
M: Roksa
BRAK 616007610138914
32.

44

SAMARA TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz skarogniada/160 F: NN
M: NN
brak 616999600335310
33.

42

SEKUNDA WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz kasztanowata/170 F: Love affair
M: Sara
Brak .
34.

4

SZAŁWIA TYP POGRUBIONY POL 2016 klacz kara/160 F: NN
M: NN
brak 616999660551816
35.

5

SZAŁWIA TYP POGRUBIANY POL 2016 klacz kara/157 F: NN
M: NN
Brak 6169996605
36.

43

SZANEL II L WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz siwa/171 F: BAJOU DU ROUET
M: SZANEL
Brak POL 007 61 00536 07
37.

58

TEMZA NN POL NN klacz kasztanowata/165 F: NN
M: NN
NN //
38.

35

TEMZA LITEWSKA POL 2014 klacz jasnokasztanowata/165 F: brak
M: brak
brak LTU008000012814
39.

38

TEMZA LITEWSKA POL 2014 klacz jasnokasztanowata/165 F: NN
M: NN
brak LTU008000012814
40.

40

TEMZA LITEWSKA POL 2014 klacz kasztanowata/165 F: brak
M: brak
brak LTU008000012814
41.

56

TOSKANIA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/165 F: Masini
M: Tiramisu
K032094 616009600119414
42.

28

VILGA II Litewska Gorącokrwiska POL 2004 klacz kasztanowata/mk:155 F: NN
M: NN
brak LTU005170010204
43.

30

WASCO MK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach gniada/167 F: BOLERO DE RAVEL
M: WAVE MK
Brak 616009600224817
44.

8

WESSA WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/165cm F: Kanon
M: Wenus
K034660 POL 007 59 01741 08
45.

37

WILLA WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz kara/165 F: Czarczaf
M: Wallessa
brak 616007600259313
46.

33

WILLA WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz kara/165 F: Czarczaf
M: Wallessa
616007600259313 616007600259313
47.

9

WILLA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz kara/165 F: Czarczaf
M: Wallessa
NN 616007600259313
48.

31

WILLA WLKP POL 2013 klacz kara/165 F: Czarczaf
M: Wallessa
brak 616007600259313
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bińczyk Paulina
BPK kuj-pom
TEMZA (35)
2022-11-12
7
TEMZA (58)
2022-11-12
2
Bojda Karolina
Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
2022-11-12
14
2022-11-12
Brzozowska Magdalena
Agro-Ranczo Kapuśnik
2022-11-12
2022-11-12
2022-11-12
Dakowski Aleksander
KJ Stajnia Szyldak
2022-11-12
3
2022-11-12
22
Domagalska Oliwia
Agro-Ranczo Kapuśnik
2022-11-12
23
2022-11-12
2022-11-12
Filipiak Magdalena
BPK
WESSA (8)
2022-11-12
3
2022-11-12
5
Gałka Wiktoria
BPK
ANANAS (34)
2022-11-12
2022-11-12
2022-11-12
2022-11-12
Gosk Kinga
Brak
2022-11-12
Gregorczyk Nicola
Brak
EDEK (21)
2022-11-12
16
2022-11-12
17
Karbowska Malwina
brak
2022-11-12
12
Kłosowska Olivia
Brak
2022-11-12
2022-11-12
13
Konkiel Anna
Stajnia Malinowo
WILLA (31)
2022-11-12
6
Kosińska Maja
BPK
SEKUNDA (42)
2022-11-12
17
2022-11-12
10
2022-11-12
Kozłowska Marta
Brak
DALIA (25)
2022-11-12
1
2022-11-12
9
2022-11-12
9
Krzemińska Roksana
Stajnia Malinowo
2022-11-12
1
2022-11-12
11
Majewska Marta
Brak
2022-11-12
14
2022-11-12
15
Majewska Zuzanna
brak
PERSA (16)
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-12
11
Majewska Zuzanna
sportowy klub jeździecki Hippika Tomaszkowo
2022-11-12
2022-11-12
8
Mieszanek Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej K P O
2022-11-12
1
2022-11-12
5
Moskal Antonina
KJ Stajnia Szyldak
2022-11-12
3
2022-11-12
18
Murawska Gabriela
Brak
ADENGO (41)
2022-11-12
7
2022-11-12
15
Nowak Aleksandra
Bpk
2022-11-12
1
2022-11-12
4
Nowosielski Adrian
Stajnia malinowo
WILLA (33)
2022-11-12
8
Olszewska Natasza
Stajnia Malinowo
GALICJA (24)
2022-11-12
4
2022-11-12
5
Osiecka Karolina
Agro-Ranczo kapuśnik
2022-11-12
2022-11-12
19
Paź Antonina
SKJ Hippika Tomaszkowo
GROSZEK (27)
2022-11-12
1
2022-11-12
16
Połocka Kamila
Stajnia libra
2022-11-12
2022-11-12
Połocka Martyna
Stajnia libra
OLIER (1)
2022-11-12
2022-11-12
2022-11-12
Roniewicz Julia
Stajnia Malinowo
TEMZA (38)
2022-11-12
4
PABEN (57)
2022-11-12
15
Rosa Marcelina
KJ Stajnia Szyldak
2022-11-12
1
2022-11-12
10
Sawicka Hanna
brak
2022-11-12
1
2022-11-12
14
Sielawa Anna
brak
2022-11-12
20
2022-11-12
Stenkel Michalina
Stajnia Malinowo
TEMZA (40)
2022-11-12
1
Strzelecka Zuzanna
Stajnia Łaszewo
NELLY (32)
2022-11-12
2022-11-12
Tadrzak Dobrosława
Agro-Ranczo Kapuśnik
ROKI (45)
2022-11-12
21
2022-11-12
7
2022-11-12
2022-11-12
2022-11-12
1
Topa Gabriela
JKS u Robsonów
PASTEL (54)
2022-11-12
2022-11-12
17
Topa Zuzanna
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2022-11-12
2022-11-12
16
PASTEL (54)
2022-11-12
13
2022-11-12
Tylicka Maja
Stajnia Malinowo
SAMARA (44)
2022-11-12
1
2022-11-12
6
2022-11-12
10
Tylicka Zuzanna
Stajnia Malinowo
WILLA (9)
2022-11-12
2
WILLA (37)
2022-11-12
9
Waśniewska Natalia
Agro-Ranczo Kapuśnik
2022-11-12
2
2022-11-12
24
2022-11-12
Welenc Julia
Agro-Ranczo Kapuśnik
2022-11-12
12
2022-11-12
Woycicka Zosia
Stajnia Malinowo
HEIDI (23)
2022-11-12
11
2022-11-12
Zajączkowska Amelia
stajnia malinowo
KIVIS (26)
2022-11-12
1
Zajączkowska Amelia
Stajnia Malinowo
KIVIS (59)
2022-11-12
11
Zbrzyzna Aleksandra
Stajnia Malinowo
GALICJA (39)
2022-11-12
11
Żerańska-Bartosiewicz Monika
Stajnia Malinowo
KIVIS (36)
2022-11-12
8
2022-11-12
6
Zwolińska Natalia
Stajnia libra
2022-11-12

Number of Riders: 47

Number of Horses: 48

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Zagrodzki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062015-1, M. Zagrodzki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl