Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody w skokach - Stajnia Black Horse
Nowe Potulice, 01.10.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
70 ACCEPTED 2022-09-29 22:07:56
2022-09-29 20:54:18
Natalia Kowalska WENS TIBRI
  • 1x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
69 ACCEPTED 2022-09-29 22:07:54
2022-09-29 20:32:26
Barbara Borys TAVISHI
  • 2x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
68 ACCEPTED 2022-09-29 22:07:53
2022-09-29 20:29:42
Marcin Miazek DRAGON
  • 2x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
67 ACCEPTED 2022-09-29 22:07:50
2022-09-29 20:29:05
Julia Koczwara SYMFONIA
  • 1x 4/L 100 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
  • 1x 5/L 105 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
66 ACCEPTED 2022-09-29 22:07:48
2022-09-29 20:28:45
Zofia Dendek TANKRED
  • 1x 4/L 100 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
  • 1x 5/L 105 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
65 ACCEPTED 2022-09-29 22:07:47
2022-09-29 20:28:20
Zofia Dendek LUNA
  • 1x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
  • 2x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
64 ACCEPTED 2022-09-29 22:07:45
2022-09-29 20:28:04
Barbara Borys T-ARCTICA
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
63 ACCEPTED 2022-09-29 22:07:43
2022-09-29 19:02:55
Kornelia Bąkowska CARVALLO
  • 2x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
62 ACCEPTED 2022-09-29 22:07:42
2022-09-29 19:00:58
Natasza Drewicz MARIOT
  • 2x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
61 ACCEPTED 2022-09-29 22:07:41
2022-09-29 18:17:58
Emilia Mielke PRADA S
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
60 ACCEPTED 2022-09-29 22:07:40
2022-09-29 17:29:57
Jagoda Szejner DEKRET
  • 1x 4/L 100 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
  • 1x 5/L 105 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
59 ACCEPTED 2022-09-29 22:07:39
2022-09-29 17:29:42
Daria Wika DOMINO
  • 1x 4/L 100 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
  • 1x 5/L 105 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
58 ACCEPTED 2022-09-29 16:02:36
2022-09-29 15:55:58
Zofia Wawrzyniak DAR
  • 1x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
57 ACCEPTED 2022-09-29 16:02:34
2022-09-29 15:54:12
Agata Olszewska QRUELLA
  • 1x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
56 ACCEPTED 2022-09-29 16:02:31
2022-09-29 15:53:45
Michalina Piątek QRUELLA
  • 1x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
55 ACCEPTED 2022-09-29 16:02:26
2022-09-29 15:52:47
Zofia Wawrzyniak PIELGRZYM
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
54 ACCEPTED 2022-09-29 16:02:30
2022-09-29 15:51:13
Izabela Igman PIELGRZYM
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
53 ACCEPTED 2022-09-29 16:02:23
2022-09-29 15:38:46
Magdalena Jarząb QRUELLA
  • 1x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
52 ACCEPTED 2022-09-29 16:02:20
2022-09-29 15:38:00
Julia Falowska NEBRASKA
  • 1x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
51 ACCEPTED 2022-09-29 16:02:19
2022-09-29 15:37:37
Paulina Denkiewicz DAR
  • 1x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
50 ACCEPTED 2022-09-29 16:02:18
2022-09-29 15:36:07
Kinga Cegielska NEBRASKA
  • 1x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
49 ACCEPTED 2022-09-29 16:02:17
2022-09-29 15:35:39
Agata Barwina NEBRASKA
  • 1x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
48 ACCEPTED 2022-09-29 07:56:04
2022-09-29 07:51:39
Aleksandra Brzezińska FRESKA
  • 1x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
47 ACCEPTED 2022-09-29 07:42:52
2022-09-28 18:38:11
Jonasz Radowski INIA
  • 1x 4/L 100 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
  • 1x 5/L 105 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
46 ACCEPTED 2022-09-28 08:13:31
2022-09-28 07:12:58
Kornelia Paluszkiewicz HORIZON
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
45 ACCEPTED 2022-09-28 08:13:30
2022-09-28 07:12:41
Julia Spychała HORIZON
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
44 ACCEPTED 2022-09-28 08:13:28
2022-09-28 07:08:54
Michalina Pasisz PARMAN
  • 1x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
43 ACCEPTED 2022-09-28 08:13:27
2022-09-28 07:07:34
Zuzanna Paluszkiewicz POSEJDON
  • 2x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
42 ACCEPTED 2022-09-28 08:13:25
2022-09-28 06:47:26
Lena Wiśniewska PRINCESA K
  • 2x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
41 ACCEPTED 2022-09-28 08:13:23
2022-09-28 06:46:11
Julia Wiśniewska BLUEBERRY
  • 1x 4/L 100 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
  • 1x 5/L 105 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
40 ACCEPTED 2022-09-28 08:13:20
2022-09-27 22:06:04
Judyta Wieczorek PINTO
  • 2x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
39 ACCEPTED 2022-09-27 19:31:56
2022-09-27 18:42:41
Anna Piwońska INVORIO
  • 1x 4/L 100 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
  • 1x 5/L 105 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
38 ACCEPTED 2022-09-27 19:31:53
2022-09-27 18:42:19
Anna Piwońska JOVANNY G
  • 1x 4/L 100 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
  • 1x 5/L 105 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
37 ACCEPTED 2022-09-27 19:31:49
2022-09-27 17:45:04
Aleksandra Grochowska JAGA
  • 2x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
36 ACCEPTED 2022-09-29 07:42:46
2022-09-27 17:40:07
Katarzyna Frąckowiak SESJA
  • 2x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
35 ACCEPTED 2022-09-29 07:42:45
2022-09-27 15:00:12
Nikol Mikulska KADIRA
  • 2x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
34 ACCEPTED 2022-09-27 19:31:39
2022-09-27 14:40:45
Natalia Radowska SARA ROMA
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
33 ACCEPTED 2022-09-28 18:07:04
2022-09-27 09:47:01
Natalia Duber KARINA
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
32 ACCEPTED 2022-09-27 19:31:33
2022-09-27 09:45:41
Amelia Żywicka KARINA
  • 1x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
31 ACCEPTED 2022-09-27 09:28:23
2022-09-27 08:23:55
Magdalena Smak KOLONIS
  • 2x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
30 ACCEPTED 2022-09-27 01:15:02
2022-09-26 21:59:01
Martyna Ginter HALA
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
29 ACCEPTED 2022-09-26 19:26:54
2022-09-26 17:01:43
Sandra Nawojska MIO GUSTO OJK
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
  • 1x 4/L 100 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
  • 1x 5/L 105 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
28 ACCEPTED 2022-09-26 19:26:49
2022-09-26 17:01:11
Sandra Nawojska LITTLE SURPRISE OJK
  • 2x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
27 ACCEPTED 2022-09-26 14:07:15
2022-09-26 00:05:10
Kaja Martyn MIŚKA
  • 1x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
26 ACCEPTED 2022-09-26 14:07:13
2022-09-26 00:01:37
Kaja Drobczyńska MIŚKA
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
25 ACCEPTED 2022-09-28 12:30:06
2022-09-26 00:01:10
Wiktoria Martyn JANUBA JARLA
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
  • 1x 4/L 100 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
24 ACCEPTED 2022-09-26 14:07:07
2022-09-25 21:27:54
Zuzanna Magdziarz NERON
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
  • 1x 4/L 100 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
  • 1x 5/L 105 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
23 ACCEPTED 2022-09-26 14:07:05
2022-09-25 16:36:21
Piotr Bąk ROCK JANKLE
  • 1x 4/L 100 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
  • 1x 5/L 105 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
22 ACCEPTED 2022-09-26 14:07:04
2022-09-24 21:06:08
Julia Sara Turzyńska BORÓWKA
  • 2x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
21 ACCEPTED 2022-09-22 18:11:59
2022-09-22 15:56:38
Julia Dargiewicz TURCZYNKA
  • 2x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
20 ACCEPTED 2022-09-23 11:18:17
2022-09-22 13:41:45
Jagoda Gliszczynska ARAMIS
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
  • 2x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
19 ACCEPTED 2022-09-27 01:14:54
2022-09-21 16:18:40
Barbara Żebrowska JILL V. 'T.EIND
  • 1x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
18 ACCEPTED 2022-09-19 19:17:30
2022-09-19 18:50:57
Aleksandra Dobak HAWANA
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
17 ACCEPTED 2022-09-19 08:07:45
2022-09-18 19:37:38
Alicja Szyling TRESKA
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
16 ACCEPTED 2022-09-19 08:07:38
2022-09-18 19:37:16
Magdalena Szyling TRESKA
  • 1x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
15 ACCEPTED 2022-09-19 08:07:35
2022-09-18 19:36:58
Alicja Szyling TURNUS
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
14 ACCEPTED 2022-09-18 19:17:47
2022-09-18 11:35:04
Angelika Wesołowska ISKRA
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
13 ACCEPTED 2022-09-17 21:26:36
2022-09-17 18:32:06
Nadia Skrzypczyńska BUKI
  • 2x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
12 ACCEPTED 2022-09-27 01:14:50
2022-09-16 14:35:00
Helena Dąbrowska JILL V. 'T.EIND
  • 1x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
11 ACCEPTED 2022-09-14 20:16:33
2022-09-14 19:59:02
Dominika Kotecka BAŚKA
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
10 ACCEPTED 2022-09-14 20:16:29
2022-09-14 17:07:25
Zuzanna Pankau MAJA
  • 2x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
9 ACCEPTED 2022-09-14 17:02:20
2022-09-14 14:59:24
Zofia Pląsek GAZELLA
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
8 ACCEPTED 2022-09-14 11:51:00
2022-09-13 23:14:23
Joanna Szczepańska KERMIT
  • 2x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
7 ACCEPTED 2022-09-14 11:50:56
2022-09-13 21:02:56
Aleksandra Chełminiak ROTA
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
6 ACCEPTED 2022-09-14 11:50:51
2022-09-13 20:13:38
Oliwier Leśny JADARIA
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
5 ACCEPTED 2022-09-14 11:50:48
2022-09-13 18:59:03
Hubert Leśny EGIDA
  • 1x 4/L 100 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
  • 1x 5/L 105 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
4 ACCEPTED 2022-09-14 11:50:46
2022-09-13 18:58:28
Julia Drabjewska POLONIA
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
3 ACCEPTED 2022-09-14 11:50:43
2022-09-13 18:58:13
Julia Drabjewska MIRANDA
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
2 ACCEPTED 2022-09-14 11:50:41
2022-09-13 18:57:52
Róża Dejnowska TINA
  • 1x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
1 ACCEPTED 2022-09-14 11:50:39
2022-09-13 18:57:26
Natalia Brożek ROTA
  • 1x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
2. Bąkowska Kornelia KJ Profil Piła
2003 (MJ.)
O041951
3. Barwina Agata Klub Jeździecki Klinika Jeździecka
2011 (Mł.)
brak
4. Borys Barbara KJ Stajnia Anielin
2003 (MJ.)
O042974
5. Brożek Natalia Stajnia Black horse
2008 (JM.)
Brak
6. Brzezińska Aleksandra Stajnia u Stasia
brak
7. Cegielska Kinga Klub Jeździecki Klinika Jeździecka
2009 (JM.)
brak
8. Chełminiak Aleksandra Stajnia Black horse
2009 (JM.)
Brak
9. Dąbrowska Helena Horses-Pol
2017 (Mł.)
Brak
10. Dargiewicz Julia Stajnia Astra
2007 (JM.)
brak
11. Dejnowska Róża Stajnia Black horse
2009 (JM.)
Brak
12. Dendek Zofia KJ Stajnia Anielin
2006 (J.)
O055257
13. Dobak Aleksandra Stajnia Buntowo
2001 (MJ.)
brak
14. Drabjewska Julia Stajnia black horse
2006 (J.)
Brak
15. Drewicz Natasza Bpk
2008 (JM.)
Brak
16. Drobczyńska Kaja Stajnia z Pasją Czyżkowo
2009 (JM.)
Brak
17. Duber Natalia Bez Przynależności Klubowej WIE
2001 (MJ.)
Brak
18. Dynkiewicz Paulina Klub Jeździecki Klinika Jeździecka
2007 (JM.)
brak
19. Falowska Julia Klub Jeździecki Klinika Jeździecka
2012 (Mł.)
brak
20. Frąckowiak Katarzyna Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Dąb
2009 (JM.)
brak
21. Ginter Martyna Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Dąb
2006 (J.)
Brak
22. Gliszczynska Jagoda Stajnia u Stasia
S
Brak
23. Grochowska Aleksandra Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Dąb
2008 (JM.)
brak
24. Igman Izabela Klinika Jeździecka
2006 (J.)
brak
25. Jarząb Magdalena Klub Jeździecki Klinika Jeździecka
2009 (JM.)
brak
26. Kiedrowska Agnieszka JKS Karolewko
27. Koczwara Julia KJ Stajnia Anielin
2007 (JM.)
O057093
28. Kotecka Dominika bbk
2006 (J.)
Brak
29. Kowalska Natalia MGT Horses
2009 (JM.)
Brak
30. Leśniewicz Kazimierz Horses - POL
2015 (Mł.)
31. Leśny Hubert Stajnia Black horse
2003 (MJ.)
Brak
32. Leśny Oliwier Stajnia Black horse
2008 (JM.)
Brak
33. Magdziarz Zuzanna St. KJ Silva
2006 (J.)
O047503
34. Martyn Kaja Stajnia z Pasją Czyżkowo
2009 (JM.)
Brak
35. Martyn Wiktoria Stajnia z Pasją Czyżkowo
2006 (J.)
Brak
36. Miazek Marcin Klub Jeździecki Stajnia Anielin
S
O026449
37. Mielke Emilia Stajnia u Stasia
2002 (MJ.)
brak
38. Mikulska Nikol Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Dąb
2008 (JM.)
brak
39. Nawojska Sandra bpk
2001 (MJ.)
O042752
40. Olszewska Agata Klub Jeździecki Klinika Jeździecka
2006 (J.)
brak
41. Paluszkiewicz Kornelia MGT Horses
2009 (JM.)
Brak
42. Paluszkiewicz Zuzanna MGT Horses
2005 (J.)
brak
43. Pankau Zuzanna Klub Jeździecki Grodno-Dwór
2014 (Mł.)
brak
44. Pasisz Michalina MGT Horses
2009 (JM.)
brak
45. Piątek Michalina Klub Jeździecki Klinika Jeździecka
2010 (JM.)
brak
46. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
47. Pląsek Zofia Stajnia Black Horse
2008 (JM.)
Brak
48. Radowska Natalia Stajnia u Stasia
2004 (J.)
brak
49. Radowski Jonasz KJ Michałówka
2001 (MJ.)
O040781
50. Skrzypczyńska Nadia -
2011 (Mł.)
brak
51. Smak Magdalena KJ Grodno-Dwór
S
O024277
52. Spychała Julia Stajnia MGT Horses
2007 (JM.)
Brak
53. Szczepańska Joanna Horses-Pol
S
Brak
54. Szejner Jagoda Budzyński KS Kłos
2003 (MJ.)
O037940
55. Szyling Alicja Stajnia u Górala
2007 (JM.)
brak
56. Szyling Magdalena Stajnia u Górala
2010 (JM.)
brak
57. Turzyńska Julia Sara Brak
2004 (J.)
Brak
Brak
58. Wawrzyniak Zofia Klub Jeździecki Klinika Jeździecka
2009 (JM.)
brak
59. Wesołowska Angelika Stajnia Ika
2006 (J.)
Brak
60. Wieczorek Judyta bpk
2004 (J.)
brak
61. Wika Daria Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
Brak
62. Wiśniewska Julia KJ Profil Piła
2003 (MJ.)
O041816
63. Wiśniewska Lena KJ Profil Piła
2009 (JM.)
O052850
64. Żebrowska Barbara Horses-Pol
2015 (Mł.)
Brak
65. Żywicka Amelia Bez Przynależności Klubowej WIE
2009 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

23

ARAMIS SP POL 2016 wałach gniada/174 F: Cefal
M: Azja
Brak 0000
2.

17

BAŚKA TYP KOŃ MAŁY POL 2014 klacz siwa/mk:153 F: NN
M: NN
brak 616999610176114
3.

41

BLUEBERRY WLKP POL 2012 wałach siwa/167 F: Tjungske / Carthago Z
M: Bogota / Elmero
K026357 616007610117512
4.

2

BORÓWKA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz siwa/170 F: Lew
M: Bogini
Brak 616098200189621
5.

18

BUKI KUC POL 2019 wałach inna/kuc:120 F: Luki
M: Beti
brak 616013600151119
6.

54

CARVALLO HOL POL 2018 wałach siwa/176 F: Columbus Z
M: Esperanta
- -
7.

47

DAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 wałach cremello/163 F: Samar
M: Diana
brak 616009610084218
8.

51

DEKRET SP POL 2017 wałach gniada/168 F: Numerus westf./ Numero Uno
M: Dora sp/ Rotmistrz hol.
K031937 616009610023317
9.

50

DOMINO SP POL 2018 wałach gniada/168 F: Socrates / Corrado I
M: Droga / Liverpool
brak 616009610073518
10.

59

DRAGON IRISH DRAUGHT POL 2010 wałach gniada/172 F: Supreme Ginger
M: Skeagh Town Clover
Brak 372414007046020
11.

13

EGIDA Szlachetna Półkrew POL 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Analog
M: Equesta chariee sj
Brak 616009630106310
12.

62

FOR LEONARDO F:
M:
13.

5

FRESKA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/170 F: Kevin
M: Fama
brak 616007520074211
14.

15

GAZELLA Szlachetna Półkrew POL 2007 klacz gniada/165 F: Rammstein
M: Garonna
12477 009661486607
15.

32

HALA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz ciemnokasztanowata/170 F: Homerus
M: Kalina
Brak POL 009610012808
16.

63

Happy Nelly F:
M:
17.

22

HAWANA SP POL 2011 klacz srokata/166 F: Meteor
M: Hanabera
brak .
18.

44

HORIZON WÜRTTEMBERGER POL 2010 klacz skarogniada/165 F: Hot Spirit
M: Lorena
Brak DE 473730541811
19.

45

INIA WESTF POL 2017 klacz kasztanowata/168 F: I'm Special De Muze / Emerald Van Het Ruytershof
M: Jo's Carma / Cassini II
K034096 DE441411088017
20.

38

INVORIO KWPN NED 2013 wałach gniada/165 F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
K023388 528003201303775
21.

19

ISKRA SP POL 2010 klacz skarogniada/155 F: Cypr
M: Amazonka
brak 616009610050310
22.

14

JADARIA MAŁOPOLSKA POL 2002 klacz siwa/mk:152 F: Jasdasz
M: NN
Brak 006550012902
23.

35

JAGA KONIK POLSKI POL 2012 klacz myszata/kuc:135 F: NN
M: NN
brak 616999530270412
24.

3

JANUBA JARLA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/166 F: Burgund
M: Jaga
Brak 616007530277711
25.

30

JILL V. 'T.EIND KUC SZETLANDZKI POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:87 F: Thorgal of sportview
M: Varoen v.d. groene stal
. .
26.

37

JOVANNY G KWPN POL 2014 wałach gniada/171 F: Dantos
M: Xx
Brak 12345
27.

6

KADIRA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/165 F: Otill
M: Koga
brak 616007520116016
28.

4

KARINA TYP KUC POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Nn
M: Nn
Brak 616999520184509
29.

8

KERMIT KUC POL 2017 wałach kara/kuc:142 F: Rewal
M: Konstytucja
Brak 616013580377017
30.

33

KOLONIS WLKP POL 2017 wałach gniada/171 F: Canoso / Catoki
M: Kolonia / Carry Son
K031257 616007610098017 / A0019528S
31.

28

LITTLE SURPRISE OJK HOL POL 2018 klacz skarogniada/165 F: Unlimited
M: Picara I
brak 276020000661546
32.

56

LUNA KWPN POL 2016 klacz gniada/167 F: Captain Cooper
M: Cartier II Z
Brak 528003201609508
33.

16

MAJA KUC POL 2010 klacz ciemnogniada/kuc:125 F: NN
M: NN
brak 616 999 53 03460 10
34.

53

MARIOT SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Rotmistrz / Ramirado
M: Mila Mar / Mister
K021558 616009640060710
35.

29

MIO GUSTO OJK HOL POL 2017 wałach gniada/167 F: Million Dollar /
M: Uschara /
K034821 276421000700517
36.

11

MIRANDA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz kara/mk:152 cm F: Lombard
M: Malaga
Brak 616007610176610
37.

27

MIŚKA TYP POGRUBIONY POL 2004 klacz siwa/160 F: NN
M: NN
Brak 999611504204
38.

46

NEBRASKA Szlachetna Półkrew POL 2016 klacz siwa/156 F: Pielgrzym
M: Nevada
brak 6160096101642
39.

26

NERON WLKP POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Czad / Dido
M: Newada / Festiwal
K027469 616007610042914
40.

43

PARMAN KOŃ HUCULSKI POL 2013 wałach gniada/kuc:135 F: Prymus
M: Ruta
brak 616012630110713
41.

49

PIELGRZYM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 ogier tarantowata/156 F: As Trefl
M: Platyna
K031623 POL 009590125106
42.

40

PINTO TYP KOŃ MAŁY POL 2018 ogier siwa/mk:158 F: POKER
M: KLARA
brak 616999610152518
43.

12

POLONIA Wielkopolska/pochodzenie Trake POL 2016 klacz kasztanowata/165 F: Eloquent
M: Piawa
Brak 616007600091116
44.

42

POSEJDON SP POL 2008 wałach gniada/172 F: Paragon
M: Narwia
brak POL009610267608
45.

52

PRADA S TYP MAŁY KOŃ POL 2015 klacz ciemnogniada/mk:155 F: Pielgrzym
M: Fiona
brak 616098100105492
46.

39

PRINCESA K KUC FELIŃSKI POL 2014 klacz bułana/kuc:148 F: Mielno / Mandaryn
M: Pacynka / Florek
K028791 616013670022114
47.

48

QRUELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz kara/164 F: Bój
M: Queen
brak 6160095200695
48.

25

ROCK JANKLE OLD AUS 2017 wałach skarogniada/168 F: Revolution /
M: Sahara v.d Heide /
K034285 -
49.

9

ROTA TYP POGRUBIONY POL 2010 klacz kara/160 F: Mustang
M: Rakieta
Brak 616999530184810
50.

34

SARA ROMA WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz gniada/160 F: Romario
M: Sandra
Brak 007520103804
51.

7

SESJA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2017 klacz gniada/175 F: Larius Star
M: Sekwana
brak 616009520100417
52.

58

SYMFONIA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/164 F: Le Mistral
M: Samba/ Lwówek
K031595 616007610058311
53.

55

T-ARCTICA WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/168 F: Arctic wurt.
M: Tejmor Kin/ Dalipan
K035011 616007610118817
54.

57

TANKRED WLKP POL 2015 wałach siwa/187 F: Czumen K / Ariados- Czunia
M: Tejmor Kin / Dalipan- Triada
K030904 616007610061015
55.

60

TAVISHI WIELKOPOLSKA POL 2018 klacz siwa/164 F: Arctic
M: Tejmor Kin
Brak 616007610061918
56.

10

TINA SP POL 2003 klacz kasztanowata/165 F: Mer
M: Tara
Brak 009611086303
57.

21

TRESKA KONIK POLSKI POL 2017 klacz myszata/mk:145 F: Napar
M: Trakcja
brak 616011520050417
58.

24

TURCZYNKA KONIK POLSKI POL 2019 klacz myszata/kuc:140 F: Grab Bazylia
M: Tercja
brak B0112968S
59.

20

TURNUS KONIK POLSKI POL 2015 wałach myszata/mk:150 cm F: Napar
M: Trakcja
brak 616011520058615
60.

61

WENS TIBRI BWP POL 1999 klacz ciemnogniada/172 F: Burggraaf
M: Izasja
Brak W-182623-BWP
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2022-10-01
8
2022-10-01
7
Bąkowska Kornelia
KJ Profil Piła
2022-10-01
3
2022-10-01
Barwina Agata
Klub Jeździecki Klinika Jeździecka
2022-10-01
18
Borys Barbara
KJ Stajnia Anielin
2022-10-01
6
2022-10-01
2022-10-01
TAVISHI (60)
2022-10-01
18
2022-10-01
1
Brożek Natalia
Stajnia Black horse
ROTA (9)
2022-10-01
Brzezińska Aleksandra
Stajnia u Stasia
FRESKA (5)
2022-10-01
1
2022-10-01
23
Cegielska Kinga
Klub Jeździecki Klinika Jeździecka
2022-10-01
27
Chełminiak Aleksandra
Stajnia Black horse
ROTA (9)
2022-10-01
11
Dąbrowska Helena
Horses-Pol
2022-10-01
1
Dargiewicz Julia
Stajnia Astra
2022-10-01
2022-10-01
Dejnowska Róża
Stajnia Black horse
TINA (10)
2022-10-01
1
2022-10-01
3
Dendek Zofia
KJ Stajnia Anielin
LUNA (56)
2022-10-01
18
2022-10-01
30
2022-10-01
TANKRED (57)
2022-10-01
1
2022-10-01
1
Dobak Aleksandra
Stajnia Buntowo
HAWANA (22)
2022-10-01
12
2022-10-01
12
Drabjewska Julia
Stajnia black horse
MIRANDA (11)
2022-10-01
2
2022-10-01
3
POLONIA (12)
2022-10-01
15
Drewicz Natasza
Bpk
MARIOT (53)
2022-10-01
1
2022-10-01
1
Drobczyńska Kaja
Stajnia z Pasją Czyżkowo
MIŚKA (27)
2022-10-01
1
2022-10-01
Duber Natalia
Bez Przynależności Klubowej WIE
KARINA (4)
2022-10-01
20
Dynkiewicz Paulina
Klub Jeździecki Klinika Jeździecka
DAR (47)
2022-10-01
25
Falowska Julia
Klub Jeździecki Klinika Jeździecka
2022-10-01
1
Frąckowiak Katarzyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Dąb
SESJA (7)
2022-10-01
21
2022-10-01
Ginter Martyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Dąb
HALA (32)
2022-10-01
26
2022-10-01
15
Gliszczynska Jagoda
Stajnia u Stasia
ARAMIS (23)
2022-10-01
2022-10-01
14
2022-10-01
2022-10-01
Grochowska Aleksandra
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Dąb
JAGA (35)
2022-10-01
28
2022-10-01
Igman Izabela
Klinika Jeździecka
2022-10-01
8
Jarząb Magdalena
Klub Jeździecki Klinika Jeździecka
QRUELLA (48)
2022-10-01
1
Kiedrowska Agnieszka
JKS Karolewko
2022-10-01
2022-10-01
Koczwara Julia
KJ Stajnia Anielin
2022-10-01
10
2022-10-01
5
Kotecka Dominika
bbk
BAŚKA (17)
2022-10-01
7
2022-10-01
5
Kowalska Natalia
MGT Horses
2022-10-01
2022-10-01
19
Leśniewicz Kazimierz
Horses - POL
2022-10-01
1
Leśny Hubert
Stajnia Black horse
EGIDA (13)
2022-10-01
9
2022-10-01
12
Leśny Oliwier
Stajnia Black horse
JADARIA (14)
2022-10-01
10
2022-10-01
Magdziarz Zuzanna
St. KJ Silva
NERON (26)
2022-10-01
2
2022-10-01
14
2022-10-01
14
Martyn Kaja
Stajnia z Pasją Czyżkowo
MIŚKA (27)
2022-10-01
1
Martyn Wiktoria
Stajnia z Pasją Czyżkowo
2022-10-01
14
2022-10-01
1
2022-10-01
15
Miazek Marcin
Klub Jeździecki Stajnia Anielin
DRAGON (59)
2022-10-01
27
2022-10-01
Mielke Emilia
Stajnia u Stasia
PRADA S (52)
2022-10-01
8
2022-10-01
6
Mikulska Nikol
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Dąb
KADIRA (6)
2022-10-01
25
2022-10-01
Nawojska Sandra
bpk
2022-10-01
1
2022-10-01
1
2022-10-01
2022-10-01
7
2022-10-01
4
2022-10-01
3
Olszewska Agata
Klub Jeździecki Klinika Jeździecka
QRUELLA (48)
2022-10-01
1
Paluszkiewicz Kornelia
MGT Horses
HORIZON (44)
2022-10-01
11
Paluszkiewicz Zuzanna
MGT Horses
2022-10-01
29
2022-10-01
Pankau Zuzanna
Klub Jeździecki Grodno-Dwór
MAJA (16)
2022-10-01
18
2022-10-01
18
Pasisz Michalina
MGT Horses
PARMAN (43)
2022-10-01
18
2022-10-01
22
Piątek Michalina
Klub Jeździecki Klinika Jeździecka
QRUELLA (48)
2022-10-01
1
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
2022-10-01
5
2022-10-01
6
INVORIO (38)
2022-10-01
2
2022-10-01
2
Pląsek Zofia
Stajnia Black Horse
GAZELLA (15)
2022-10-01
24
2022-10-01
Radowska Natalia
Stajnia u Stasia
2022-10-01
16
Radowski Jonasz
KJ Michałówka
INIA (45)
2022-10-01
3
2022-10-01
11
Skrzypczyńska Nadia
-
BUKI (18)
2022-10-01
2022-10-01
Smak Magdalena
KJ Grodno-Dwór
KOLONIS (33)
2022-10-01
4
2022-10-01
Spychała Julia
Stajnia MGT Horses
HORIZON (44)
2022-10-01
Szczepańska Joanna
Horses-Pol
KERMIT (8)
2022-10-01
5
2022-10-01
2022-10-01
Szejner Jagoda
Budzyński KS Kłos
DEKRET (51)
2022-10-01
6
2022-10-01
4
Szyling Alicja
Stajnia u Górala
TURNUS (20)
2022-10-01
18
2022-10-01
13
TRESKA (21)
2022-10-01
31
Szyling Magdalena
Stajnia u Górala
TRESKA (21)
2022-10-01
18
Turzyńska Julia Sara
Brak
2022-10-01
17
2022-10-01
Wawrzyniak Zofia
Klub Jeździecki Klinika Jeździecka
DAR (47)
2022-10-01
25
2022-10-01
10
Wesołowska Angelika
Stajnia Ika
ISKRA (19)
2022-10-01
13
2022-10-01
Wieczorek Judyta
bpk
PINTO (40)
2022-10-01
2022-10-01
Wika Daria
Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
DOMINO (50)
2022-10-01
13
2022-10-01
8
Wiśniewska Julia
KJ Profil Piła
2022-10-01
7
2022-10-01
13
Wiśniewska Lena
KJ Profil Piła
2022-10-01
2022-10-01
9
Żebrowska Barbara
Horses-Pol
2022-10-01
1
Żywicka Amelia
Bez Przynależności Klubowej WIE
KARINA (4)
2022-10-01
1

Number of Riders: 65

Number of Horses: 60

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Zagrodzki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062015-1, M. Zagrodzki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl